Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 42 211
Wyborców 35 944
Obwodów 24
  • Wybory do Rady Miasta Kołobrzegu
  • Wybory Prezydenta Miasta Kołobrzeg
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, ul. Portowa 37 Kołobrzeg stały Nie Aleja I Armii Wojska Polskiego, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Cicha, Morska, Obrońców Westerplatte, Park Teatralny, Plac Koncertów Porannych, Pomorska, Portowa, Reja Mikołaja, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Spacerowa, Szkolna, Towarowa, Źródlana.
2 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały Nie Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Jagiellońska, park 18 Marca, Piastowska, Plac 18 - go Marca, Zwycięzców.
3 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały Tak Kupiecka, Złota.
4 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały Tak Jordana Henryka, Okopowa, Unii Lubelskiej, Zapleczna.
5 Sala Sportowa MOSiR, ul. Wąska 1 Kołobrzeg stały Tak Armii Krajowej, Brzozowa, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Narutowicza Gabriela, Rzeczna, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Sybiraków, Wąska.
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, ul. Łopuskiego 13 Kołobrzeg stały Nie Dubois Stanisława, ppor. Gierczak Emilii, Katedralna, plac Ratuszowy, plac płk Przybylskiego Anatola, Ratuszowa, Skwer 750 - lecia, Skwer Miast Partnerskich, Uczniowska.
7 Ratusz Miejski, ul. Armii Krajowej 12 Kołobrzeg stały Tak Budowlana
8 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Bogusława X 22 Kołobrzeg stały Nie Grochowska
9 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Bogusława X 17 Kołobrzeg stały Nie Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Lipowa, park im. Bolesława Krzywoustego, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, Rzemieślnicza, Słowińców, Stańczyka, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna.
10 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały Nie 4 Dywizji Wojska Polskiego, Gen. Bema Józefa, Chodkiewicza Jana Karola, Fredry Aleksandra, Morawskiego Franciszka, park im. Aleksandra Fredry, Przesmyk, Sułkowskiego Antoniego, Tarnowskiego Jana, Wybickiego Józefa, Żółkiewskiego Stanisława.
11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały Nie Czarnieckiego Stefana, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Wschodnia
12 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ppor. E. Łopuskiego 38 Kołobrzeg stały Tak Basztowa, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, Kielecka, Lotnicza, Młyńska, Radomska, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Solna, Szpitalna, ppor. Śliwińskiego Józefa, Księcia Warcisława III, Wolności, Zygmuntowska.
13 Internat w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza, ul. 1 - go Maja 47 Kołobrzeg stały Tak 6 Dywizji Piechoty, Artyleryjska, Berlińska, Brukselska, Europejska, Helsińska, Kopenhaska, Kujawska, Londyńska, 1 - go Maja, Mazowiecka, Paryska, Rondo gen. Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rzymska, Sadowa, Sztokholmska, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska.
14 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta, ul. Jedności Narodowej 58A Kołobrzeg stały Tak Albatrosa, Bałtycka, Jedności Narodowej, Łososiowa, Matejki Jana, park im. Jedności Narodowej, Rolna, Rybacka, Sienkiewicza Henryka, Spokojna, Stoczniowa, Szarych Szeregów, Szyprów, Św. Macieja, Warzelnicza, Węgorzowa, Żurawia.
15 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały Tak Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Bursztynowa, Bydgoska, Diamentowa, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Jasna, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Komandorska, Koralowa, Krakowska, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Marynarska, Moniuszki Stanisława, Noskowskiego Zygmunta, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Paderewskiego Ignacego, Partyzantów, Perłowa, Pierwszych Osadników, Poznańska, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Synów Pułku, Szafirowa, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Tczewska, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Warszawska, Wieniawskiego Henryka, Wrocławska, Zachodnia, Złotowska, Żeglarska.
16 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Lwowska 7 Kołobrzeg stały Nie Brzeska, Grodzieńska, Kresowa, Krzemieniecka, Lwowska, Nowogródzka, Ostrobramska, Pińska, Podolska, Poleska, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Tarnopolska, Wileńska.
17 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały Nie Koniecpolskiego Stanisława
18 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały Nie Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aniołów Stróżów, Borzymowskiego Marcina, Chopina Fryderyka, Drzymały Wojciecha, Grottgera Artura, Kasprowicza Jana, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, Mickiewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, park im. Stefana Żeromskiego, prof. Rafińskiego Teodora, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Słowackiego Juliusza, gen. Sikorskiego Władysława, ks. Ściegiennego Piotra, Strzelecka, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Zdrojowa
19 Przedszkole Miejskie nr 8, ul. Bociania 4A Kołobrzeg stały Tak Bociania, Dąbrówki, Gryfitów, Kaszubska, Koszalińska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, park im. 3 Dywizji Piechoty, Promienna, Rondo Solidarności, Słowiańska, Wenedów.
20 Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Unii Lubelskiej 23 Kołobrzeg stały Tak Aleja św. Jana Pawła II, Giełdowa, Graniczna
21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Arciszewskiego 20 Kołobrzeg stały Tak Arciszewskiego Krzysztofa, Bukowa, Dębowa, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Muszelkowa, Plażowa, Próżna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wylotowa.
22 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały Tak Akacjowa, Bajeczna, Billewiczówny Oleńki, Brzechwy Jana, Bzów, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Hajduczka, Herbowa-numery nieparzyste, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Kolumba Krzysztofa, Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, ks. Kordeckiego, Longinusa Podbipięty, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Morcinka Gustawa, Neptuna, Obozowa, Orłowskiego Aleksandra, Pawła Jana Sapiehy, Pogodna, Rondo Solankowe, Saturna, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Szelburg-Zarembiny Ewy, Świętego Wojciecha, Teligi Leonida, Tuwima Juliana, Urocza, Wenus, Wesoła, kpt Wiktorowicza Leszka, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wyczółkowskiego Leona, Wyspiańskiego Stanisława, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi.
23 Regionalny Szpital w Kołobrzegu, Łopuskiego 31/33 Kołobrzeg szpital Nie Łopuskiego 31 - 33
24 Dom Pomocy Społecznej Włościbórz Filia w Kołobrzegu, Ogrodowa 3 Kołobrzeg dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Włościbórz, Filia w Kołobrzegu, ul. Ogrodowa 3

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia 5 8 189 6 36
0.0000020000Nr 2 Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana. 5 8 924 6 36
0.0000030000Nr 3 Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska. 5 8 966 4 26
0.0000040000Nr 4 Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława. 6 9 865 6 46
Podsumowanie 21 35 944 22 144

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 5 8 18
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 8 29
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA KWW JACKA WOŹNIAKA 7 7 7 8 29
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE" KWW "KOŁOBRZEŻANIE" 5 5 5 6 21
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM" KWW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM" 7 7 7 8 29
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR” KWW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR” 5 5 8 18

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 MIECZKOWSKA Anna 51 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM" Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Kołobrzeg
1 BEJNAROWICZ Maciej 45 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Kołobrzeg
2 BŁASZCZUK Zbigniew Antoni 68 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR” Kołobrzeg
4 WOŹNIAK Jacek Artur 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA Kołobrzeg
5 ZARZYCKI Ireneusz 70 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Kołobrzeg

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 196 4 205 4 205 51.31% 0.05131
4 030 95.84% 0.09584
Tak
2 8 948 4 528 4 528 50.60% 0.0506
4 369 96.49% 0.09649
Tak
3 8 991 4 627 4 627 51.46% 0.05146
4 417 95.46% 0.09546
Tak
4 9 894 5 377 5 377 54.35% 0.05435
5 171 96.17% 0.09617
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 670 18 3.72% 0.00372
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 693 29 26.09% 0.02609
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA 4 179 29 23.23% 0.02323
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE" 1 160 21 6.45% 0.00645
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM" 6 925 29 38.50% 0.0385
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR” 360 18 2.00% 0.002

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 670 18 0 3.72% 0.00372
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 693 29 6 26.09% 0.02609
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA 4 179 29 5 23.23% 0.02323
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE" 1 160 21 0 6.45% 0.00645
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM" 6 925 29 10 38.50% 0.0385
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR” 360 18 0 2.00% 0.002
Nie

Rada Miasta Kołobrzeg - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 8 1 BARTCZAK Wioletta Ewa 67 1.66% 0.00166
Nie
1 8 2 SOŁTYS Jarosław Mariusz 55 1.36% 0.00136
Nie
1 8 3 CIEŚLIK Roksana Magdalena 24 0.60% 0.0006
Nie
1 8 4 LEWANDOWSKI Grzegorz 47 1.17% 0.00117
Nie
1 8 5 LEWANDOWSKI Patryk Kacper 38 0.94% 0.00094
Nie
1 10 1 BRĄCZYK Renata Agata 506 12.56% 0.01256
Tak
1 10 2 MISZCZYSZYN Waldemar 79 1.96% 0.00196
Nie
1 10 3 HOFFMANN Anna 82 2.03% 0.00203
Nie
1 10 4 CZAPLEWSKI Wojciech Paweł 194 4.81% 0.00481
Nie
1 10 5 SIEK Jerzy Mieczysław 59 1.46% 0.00146
Nie
1 10 6 ŁOPUCKI Maciej Jerzy 93 2.31% 0.00231
Nie
1 10 7 WRZESZCZ Joanna Anna 61 1.51% 0.00151
Nie
1 12 1 ZIĘBA Łukasz Marcin 280 6.95% 0.00695
Tak
1 12 2 TOMCZAK - PIEKIEŁKO Żaneta Teresa 57 1.41% 0.00141
Nie
1 12 3 BUDZISZEWSKA Magdalena Marzena 56 1.39% 0.00139
Nie
1 12 4 ALBIŃSKI Paweł Adam 56 1.39% 0.00139
Nie
1 12 5 HEIN Anna Marzena 41 1.02% 0.00102
Nie
1 12 6 PIETROŃ Sylwia 35 0.87% 0.00087
Nie
1 12 7 MARKOWSKI Grzegorz Rafał 87 2.16% 0.00216
Nie
1 13 1 OBROŚLAK Łukasz Edward 101 2.51% 0.00251
Nie
1 13 2 STACHURSKI Bartosz Jerzy 47 1.17% 0.00117
Nie
1 13 3 POKORNIECKA Lilianna Joanna 30 0.74% 0.00074
Nie
1 13 4 CHUDYK Marcin Konrad 25 0.62% 0.00062
Nie
1 13 5 OLEKSIEWICZ Karolina Natalia 32 0.79% 0.00079
Nie
1 14 1 TRAFAS Agnieszka Maria 688 17.07% 0.01707
Tak
1 14 2 WILK Danuta Elżbieta 288 7.15% 0.00715
Tak
1 14 3 PARUS Wiesław Edward 253 6.28% 0.00628
Tak
1 14 4 ROGUSKA Iwona Dorota 153 3.80% 0.0038
Nie
1 14 5 GARDZIELIK Marcin Paweł 110 2.73% 0.00273
Nie
1 14 6 CIARKA Roman Tadeusz 139 3.45% 0.00345
Nie
1 14 7 POŁOWNIAK Bogusław 156 3.87% 0.00387
Nie
1 15 1 DUBISZ Maciej Andrzej 44 1.09% 0.00109
Nie
1 15 2 PARZUCHOWSKA Ewa Joanna 7 0.17% 0.00017
Nie
1 15 3 BŁASZCZUK Andrzej 24 0.60% 0.0006
Nie
1 15 4 SZYMAŃSKA Agnieszka Hanna 3 0.07% 7.0E-5
Nie
1 15 5 DUDA Zenon 13 0.32% 0.00032
Nie
2 8 1 KUCHARYCZ Robert Józef 91 2.08% 0.00208
Nie
2 8 2 PAWLICZAK Ewa Paulina 21 0.48% 0.00048
Nie
2 8 3 BAŁUK Paweł Piotr 13 0.30% 0.0003
Nie
2 8 4 MICHALAK Iwona Czesława 7 0.16% 0.00016
Nie
2 8 5 LEPA Piotr 42 0.96% 0.00096
Nie
2 10 1 PLEWKO Krzysztof Jan 565 12.93% 0.01293
Tak
2 10 2 BIEŃKOWSKI Bartosz Henryk 304 6.96% 0.00696
Tak
2 10 3 WIERZBICKI Dariusz Krzysztof 99 2.27% 0.00227
Nie
2 10 4 KOWALSKA Jolanta 47 1.08% 0.00108
Nie
2 10 5 MIESZKOWSKA Beata Małgorzata 61 1.40% 0.0014
Nie
2 10 6 BANAŚ Bogumiła Teresa 45 1.03% 0.00103
Nie
2 10 7 BUDA Piotr Krzysztof 40 0.92% 0.00092
Nie
2 12 1 WOŹNIAK Jacek Artur 775 17.74% 0.01774
Tak
2 12 2 WACHOWSKI Maciej 183 4.19% 0.00419
Nie
2 12 3 SIEWIERA Aleksandra Dominika 26 0.60% 0.0006
Nie
2 12 4 WEREMKO Monika 17 0.39% 0.00039
Nie
2 12 5 SOBOCIŃSKA Anna Róża 28 0.64% 0.00064
Nie
2 12 6 DĄBROWSKI Kamil Jakub 63 1.44% 0.00144
Nie
2 12 7 DMYTERKO Karina 40 0.92% 0.00092
Nie
2 13 1 JURKIEWICZ Dariusz 86 1.97% 0.00197
Nie
2 13 2 SOTYŃ Tomasz 75 1.72% 0.00172
Nie
2 13 3 PIÓRO Dorota Anna 35 0.80% 0.0008
Nie
2 13 4 MĄDRA Marta Monika 34 0.78% 0.00078
Nie
2 13 5 PIETRASZKO Marcin Wiktor 13 0.30% 0.0003
Nie
2 14 1 BŁASZCZYK Bogdan 448 10.25% 0.01025
Tak
2 14 2 KIEŁKOWSKI Przemysław 420 9.61% 0.00961
Tak
2 14 3 KOSMALA Rubina 161 3.69% 0.00369
Nie
2 14 4 OLECH Halina 138 3.16% 0.00316
Nie
2 14 5 PANAS Iwona Joanna 110 2.52% 0.00252
Nie
2 14 6 KOZICKI Dawid Remigiusz 79 1.81% 0.00181
Nie
2 14 7 KARGUL Sławomir Tadeusz 184 4.21% 0.00421
Nie
2 15 1 RATAJCZYK Kazimierz 103 2.36% 0.00236
Nie
2 15 2 DUDA Arkadiusz Andrzej 10 0.23% 0.00023
Nie
2 15 3 ŻBIKOWSKA Iga Nell 3 0.07% 7.0E-5
Nie
2 15 4 DOBRYNIEWSKI Łukasz Dawid 2 0.05% 5.0E-5
Nie
2 15 5 SIWERS Małgorzata Maria 1 0.02% 2.0E-5
Nie
3 10 1 BEJNAROWICZ Maciej 901 20.40% 0.0204
Tak
3 10 2 KRYCHOWIAK Tomasz 53 1.20% 0.0012
Nie
3 10 3 RZEPKA Piotr Patryk 200 4.53% 0.00453
Tak
3 10 4 GARBOWSKA Marzanna Maria 28 0.63% 0.00063
Nie
3 10 5 PACIORKOWSKA Katarzyna 77 1.74% 0.00174
Nie
3 10 6 SZCZUBEŁEK Katarzyna Marta 19 0.43% 0.00043
Nie
3 10 7 RADOMSKI Waldemar Janusz 60 1.36% 0.00136
Nie
3 12 1 ZIELIŃSKA Izabela Maria 563 12.75% 0.01275
Tak
3 12 2 ROSOŁOWSKA Joanna Małgorzata 94 2.13% 0.00213
Nie
3 12 3 SKOK Mariusz Tomasz 68 1.54% 0.00154
Nie
3 12 4 REHLIS Marcin Jakub 33 0.75% 0.00075
Nie
3 12 5 CAŁKOWSKA Justyna Iga 87 1.97% 0.00197
Nie
3 12 6 GRABOWSKA Anna Maria 38 0.86% 0.00086
Nie
3 12 7 DUDA Andrzej Piotr 87 1.97% 0.00197
Nie
3 13 1 KAIM Robert 171 3.87% 0.00387
Nie
3 13 2 BŁASZKIEWICZ Marek Michał 41 0.93% 0.00093
Nie
3 13 3 PAKULSKA Małgorzata Żaneta 78 1.77% 0.00177
Nie
3 13 4 TYMIŃSKA Katarzyna 25 0.57% 0.00057
Nie
3 13 5 POLESZAK Paweł 46 1.04% 0.00104
Nie
3 14 1 ZAWADZKI Dariusz Jacek 715 16.19% 0.01619
Tak
3 14 2 STRZYŻEWSKA Krystyna 207 4.69% 0.00469
Nie
3 14 3 HOK Adam Marek 375 8.49% 0.00849
Tak
3 14 4 KASPERSKA Danuta Bożena 107 2.42% 0.00242
Nie
3 14 5 SZUFEL Adrian 136 3.08% 0.00308
Nie
3 14 6 WŁADZIŃSKA Wanda Monika 87 1.97% 0.00197
Nie
3 14 7 RACINOWSKI Marcin 121 2.74% 0.00274
Nie
4 8 1 ZARZYCKI Ireneusz 186 3.60% 0.0036
Nie
4 8 2 CIESIŃSKI Dariusz Łukasz 24 0.46% 0.00046
Nie
4 8 3 ULLRICH Kamilla 15 0.29% 0.00029
Nie
4 8 4 MARCINKOWSKI Tomasz Jacek 8 0.15% 0.00015
Nie
4 8 5 GŁUSIŃSKA Małgorzata 10 0.19% 0.00019
Nie
4 8 6 MARZEC Mariusz 10 0.19% 0.00019
Nie
4 8 7 KOŁEK Piotr Paweł 6 0.12% 0.00012
Nie
4 8 8 PRZEDNOWEK Elżbieta Maria 6 0.12% 0.00012
Nie
4 10 1 KALINOWSKI Jacek Jerzy 494 9.55% 0.00955
Tak
4 10 2 MŁYNARCZYK Marek Józef 306 5.92% 0.00592
Nie
4 10 3 DONHÖFFNER Jan Stanisław 96 1.86% 0.00186
Nie
4 10 4 ŻULEWSKI Wojciech 81 1.57% 0.00157
Nie
4 10 5 MIKOŁAJEWSKI Jerzy Kazimierz 41 0.79% 0.00079
Nie
4 10 6 PONIKOWSKA - BEJNAR Małgorzata Zofia 32 0.62% 0.00062
Nie
4 10 7 KOWALSKA Aneta Ewa 27 0.52% 0.00052
Nie
4 10 8 CHRZANOWSKA Grażyna Beata 43 0.83% 0.00083
Nie
4 12 1 SZARŁATA - WOŹNIAK Karolina Katarzyna 813 15.72% 0.01572
Tak
4 12 2 BARWINEK Kamil Dariusz 355 6.87% 0.00687
Tak
4 12 3 SANKIEWICZ - NOSALSKA Iga Paulina 30 0.58% 0.00058
Nie
4 12 4 SWAT Adam 57 1.10% 0.0011
Nie
4 12 5 ULMAN Agnieszka 42 0.81% 0.00081
Nie
4 12 6 GRZANKA Barbara Zuzanna 22 0.43% 0.00043
Nie
4 12 7 KŁOS Tomasz 83 1.61% 0.00161
Nie
4 12 8 SKIBIŃSKI Jakub 63 1.22% 0.00122
Nie
4 13 1 MASINA Remigiusz Marek 167 3.23% 0.00323
Nie
4 13 2 SARNA Paweł 44 0.85% 0.00085
Nie
4 13 3 SOCHACKA Marta Ewa 31 0.60% 0.0006
Nie
4 13 4 RADKOWSKA Agata 28 0.54% 0.00054
Nie
4 13 5 KUSZCZAK Małgorzata 18 0.35% 0.00035
Nie
4 13 6 NAHAJOWSKI Artur 33 0.64% 0.00064
Nie
4 14 1 MIECZKOWSKA Anna 1 013 19.59% 0.01959
Tak
4 14 2 LEWANDOWSKI Piotr 184 3.56% 0.00356
Tak
4 14 3 TŁOCZEK Artur Jerzy 45 0.87% 0.00087
Nie
4 14 4 MALINOWSKI Zbigniew 61 1.18% 0.00118
Nie
4 14 5 GROTTO Małgorzata Zofia 78 1.51% 0.00151
Nie
4 14 6 MAZUREK Anna Helena 65 1.26% 0.00126
Nie
4 14 7 PIĄTEK Eugeniusz Bogumił 14 0.27% 0.00027
Nie
4 14 8 DĄBKOWSKI Artur Grzegorz 390 7.54% 0.00754
Tak
4 15 1 BŁASZCZUK Zbigniew Antoni 97 1.88% 0.00188
Nie
4 15 2 BRĘGOSZEWSKI Leon Longin 9 0.17% 0.00017
Nie
4 15 3 JARUZEL Marcin Piotr 7 0.14% 0.00014
Nie
4 15 4 HOJDYS Marek Sebastian 15 0.29% 0.00029
Nie
4 15 5 MULARCZYK Barbara Agnieszka 5 0.10% 0.0001
Nie
4 15 6 MASŁOWSKA Ewa Czesława 6 0.12% 0.00012
Nie
4 15 7 BENDKOWSKA Beata Nell 8 0.15% 0.00015
Nie
4 15 8 SIWERS Karol Jacek 3 0.06% 6.0E-5
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BEJNAROWICZ Maciej 45 wyższe Kołobrzeg, 4 463 24.06 Nie
2 BŁASZCZUK Zbigniew Antoni 68 wyższe Kołobrzeg, 315 1.70 Nie
3 MIECZKOWSKA Anna 51 wyższe Kołobrzeg, 7 561 40.76 Druga tura
4 WOŹNIAK Jacek Artur 45 wyższe Kołobrzeg, 5 779 31.16 Druga tura
5 ZARZYCKI Ireneusz 70 wyższe Kołobrzeg, 431 2.32 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, ul. Portowa 37 Kołobrzeg stały 1 323 630 630 47.62% 0.04762
624 99.05%
2 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały 1 464 684 684 46.72% 0.04672
680 99.42%
3 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały 1 699 987 987 58.09% 0.05809
978 99.09%
4 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały 2 057 1 008 1 008 49.00% 0.049
996 98.81%
5 Sala Sportowa MOSiR, ul. Wąska 1 Kołobrzeg stały 2 132 1 176 1 176 55.16% 0.05516
1 164 98.98%
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, ul. Łopuskiego 13 Kołobrzeg stały 1 435 775 775 54.01% 0.05401
767 98.97%
7 Ratusz Miejski, ul. Armii Krajowej 12 Kołobrzeg stały 1 112 637 637 57.28% 0.05728
630 98.90%
8 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Bogusława X 22 Kołobrzeg stały 1 643 840 840 51.13% 0.05113
826 98.33%
9 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Bogusława X 17 Kołobrzeg stały 1 563 770 770 49.26% 0.04926
762 98.96%
10 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały 2 065 1 086 1 086 52.59% 0.05259
1 083 99.72%
11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały 1 658 939 939 56.63% 0.05663
935 99.57%
12 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ppor. E. Łopuskiego 38 Kołobrzeg stały 1 737 957 957 55.09% 0.05509
948 99.06%
13 Internat w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza, ul. 1 - go Maja 47 Kołobrzeg stały 2 936 1 426 1 426 48.57% 0.04857
1 412 99.02%
14 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta, ul. Jedności Narodowej 58A Kołobrzeg stały 1 861 860 860 46.21% 0.04621
851 98.95%
15 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały 1 965 1 101 1 101 56.03% 0.05603
1 095 99.46%
16 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Lwowska 7 Kołobrzeg stały 1 410 708 708 50.21% 0.05021
701 99.01%
17 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały 1 093 614 614 56.18% 0.05618
611 99.51%
18 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały 740 338 338 45.68% 0.04568
333 98.52%
19 Przedszkole Miejskie nr 8, ul. Bociania 4A Kołobrzeg stały 1 952 1 029 1 029 52.72% 0.05272
1 017 98.83%
20 Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Unii Lubelskiej 23 Kołobrzeg stały 1 129 584 584 51.73% 0.05173
571 97.77%
21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Arciszewskiego 20 Kołobrzeg stały 1 243 659 659 53.02% 0.05302
644 97.72%
22 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały 1 663 901 901 54.18% 0.05418
893 99.11%
23 Regionalny Szpital w Kołobrzegu, Łopuskiego 31/33 Kołobrzeg szpital 132 19 19 14.39% 0.01439
19 100.00%
24 Dom Pomocy Społecznej Włościbórz Filia w Kołobrzegu, Ogrodowa 3 Kołobrzeg dom pomocy społecznej 17 16 16 94.12% 0.09412
9 56.25%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 MIECZKOWSKA Anna 51 wyższe Kołobrzeg, 8087 51.00 Tak
2 WOŹNIAK Jacek Artur 45 wyższe Kołobrzeg, 7770 49.00 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych MIECZKOWSKA Anna Głosów ważnych oddanych na kandydatów WOŹNIAK Jacek Artur
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, ul. Portowa 37 Kołobrzeg 523 278 53.15% 0.05315
46.85% 245
2 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg 585 263 44.96% 0.04496
55.04% 322
3 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg 861 379 44.02% 0.04402
55.98% 482
4 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg 849 442 52.06% 0.05206
47.94% 407
5 Sala Sportowa MOSiR, ul. Wąska 1 Kołobrzeg 1021 568 55.63% 0.05563
44.37% 453
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, ul. Łopuskiego 13 Kołobrzeg 681 375 55.07% 0.05507
44.93% 306
7 Ratusz Miejski, ul. Armii Krajowej 12 Kołobrzeg 535 278 51.96% 0.05196
48.04% 257
8 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Bogusława X 22 Kołobrzeg 680 307 45.15% 0.04515
54.85% 373
9 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Bogusława X 17 Kołobrzeg 657 339 51.60% 0.0516
48.40% 318
10 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg 981 445 45.36% 0.04536
54.64% 536
11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg 847 395 46.64% 0.04664
53.36% 452
12 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ppor. E. Łopuskiego 38 Kołobrzeg 751 386 51.40% 0.0514
48.60% 365
13 Internat w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza, ul. 1 - go Maja 47 Kołobrzeg 1198 627 52.34% 0.05234
47.66% 571
14 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta, ul. Jedności Narodowej 58A Kołobrzeg 762 338 44.36% 0.04436
55.64% 424
15 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg 868 545 62.79% 0.06279
37.21% 323
16 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Lwowska 7 Kołobrzeg 594 293 49.33% 0.04933
50.67% 301
17 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg 562 217 38.61% 0.03861
61.39% 345
18 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg 287 134 46.69% 0.04669
53.31% 153
19 Przedszkole Miejskie nr 8, ul. Bociania 4A Kołobrzeg 880 429 48.75% 0.04875
51.25% 451
20 Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Unii Lubelskiej 23 Kołobrzeg 464 251 54.09% 0.05409
45.91% 213
21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Arciszewskiego 20 Kołobrzeg 519 333 64.16% 0.06416
35.84% 186
22 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg 725 447 61.66% 0.06166
38.34% 278
23 Regionalny Szpital w Kołobrzegu, Łopuskiego 31/33 Kołobrzeg 16 9 56.25% 0.05625
43.75% 7
24 Dom Pomocy Społecznej Włościbórz Filia w Kołobrzegu, Ogrodowa 3 Kołobrzeg 11 9 81.82% 0.08182
18.18% 2

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, ul. Portowa 37 Kołobrzeg stały 1329 534 534 40.18% 0.04018
523 97.94%
2 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały 1459 591 591 40.51% 0.04051
585 98.98%
3 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały 1691 876 876 51.80% 0.0518
861 98.29%
4 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały 2061 861 861 41.78% 0.04178
849 98.61%
5 Sala Sportowa MOSiR, ul. Wąska 1 Kołobrzeg stały 2125 1034 1034 48.66% 0.04866
1021 98.74%
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, ul. Łopuskiego 13 Kołobrzeg stały 1443 688 688 47.68% 0.04768
681 98.98%
7 Ratusz Miejski, ul. Armii Krajowej 12 Kołobrzeg stały 1119 539 539 48.17% 0.04817
535 99.26%
8 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Bogusława X 22 Kołobrzeg stały 1649 691 691 41.90% 0.0419
680 98.41%
9 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Bogusława X 17 Kołobrzeg stały 1555 662 662 42.57% 0.04257
657 99.24%
10 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały 2075 988 988 47.61% 0.04761
981 99.29%
11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały 1652 857 857 51.88% 0.05188
847 98.83%
12 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ppor. E. Łopuskiego 38 Kołobrzeg stały 1736 765 765 44.07% 0.04407
751 98.17%
13 Internat w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza, ul. 1 - go Maja 47 Kołobrzeg stały 2926 1213 1213 41.46% 0.04146
1198 98.76%
14 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta, ul. Jedności Narodowej 58A Kołobrzeg stały 1883 766 766 40.68% 0.04068
762 99.48%
15 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały 1970 874 874 44.37% 0.04437
868 99.31%
16 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Lwowska 7 Kołobrzeg stały 1402 600 600 42.80% 0.0428
594 99.00%
17 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały 1093 562 562 51.42% 0.05142
562 100.00%
18 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały 736 289 289 39.27% 0.03927
287 99.31%
19 Przedszkole Miejskie nr 8, ul. Bociania 4A Kołobrzeg stały 1957 891 891 45.53% 0.04553
880 98.77%
20 Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Unii Lubelskiej 23 Kołobrzeg stały 1135 472 472 41.59% 0.04159
464 98.31%
21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Arciszewskiego 20 Kołobrzeg stały 1249 523 523 41.87% 0.04187
519 99.24%
22 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały 1669 728 728 43.62% 0.04362
725 99.59%
23 Regionalny Szpital w Kołobrzegu, Łopuskiego 31/33 Kołobrzeg szpital 37 16 16 43.24% 0.04324
16 100.00%
24 Dom Pomocy Społecznej Włościbórz Filia w Kołobrzegu, Ogrodowa 3 Kołobrzeg dom pomocy społecznej 16 16 16 100.00% 0.1
11 68.75%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 42 211 35 944 24 1