Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 5 219
Wyborców 4 108
Obwodów 6
  • Wybory do Rady Miejskiej w Gościnie
  • Wybory Burmistrza Gościna
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 Gościno stały Tak Gościno: ul. Błękitna, IV Dywizji Wojska Polskiego od nr 53 do końca, Jagodowa, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Lazurowa, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Rolna, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Świdwińska, Św. Franciszka, Tęczowa, Urocza, Wyspiańskiego, Zielona; Gościno-Dwór, Mołtowo, Skronie
2 Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 Gościno stały Tak Gościno: ul. Bajkowa, Brylantowa, Bursztynowa, Chabrowa, Jaśminowa, Karlińska, Kasztanowa, Kołobrzeska, Kościelna, Kościuszki, Lubkowicka, Mołtowska, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Zacisze, Złota; Jarogniew, Jeziorki, Kamica, Lubkowice, Ołużna, Pławęcino, Ząbrowo;
3 Dom Kultury, ul. Matejki 2 Gościno stały Tak Gościno: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego od nr 1 do nr 52, Cicha, Grunwaldzka, Kolejowa, Lipowa, Muzyczna, Perłowa, Prywatna, Ratuszowa, Targowa, Torowa, Wspólna
4 Świetlica Wiejska, 30 Robuń stały Nie Myślino, Pobłocie Małe, Ramlewo, Robuń, Sikorzyce
5 Świetlica Wiejska, 27 Wartkowo stały Nie Dargocice, Karkowo, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna, Wartkowo
6 Dom Pomocy Społecznej, ul. Karlińska 1 Gościno dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Gościnie

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gościno: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego od nr 1 do nr 52, Perłowa, Targowa 1 259 2 2
0.0000020000Nr 2 Gościno: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego od nr 53 do końca, Świdwińska, Urocza; Gościno-Dwór 1 294 2 2
0.0000030000Nr 3 Gościno: ul. Brylantowa, Bursztynowa, Kościelna, Kościuszki, Mołtowska, Rubinowa, Szafirowa 1 283 2 2
0.0000040000Nr 4 Gościno: ul. Grunwaldzka, Ratuszowa 1 224 3 3
0.0000050000Nr 5 Gościno: ul. Cicha, Kolejowa, Lipowa, Muzyczna, Prywatna, Wspólna 1 223 3 3
0.0000060000Nr 6 Gościno: ul. Bajkowa, Chabrowa, Jaśminowa, Karlińska, Kasztanowa, Kołobrzeska, Lubkowicka, Srebrna, Zacisze, Złota; Jarogniew, Jeziorki, Lubkowice 1 376 2 2
0.0000070000Nr 7 Gościno: ul. Błękitna, Jagodowa, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Lazurowa, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Rolna, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Św. Franciszka, Tęczowa, Wyspiańskiego, Zielona 1 234 1 1
0.0000080000Nr 8 Gościno: ul. Torowa 1 272 3 3
0.0000090000Nr 9 Dargocice, Kamica, Pławęcino, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna 1 310 2 2
0.0000100000Nr 10 Karkowo, Myślino 1 189 2 2
0.0000110000Nr 11 Mołtowo, Pobłocie Małe, Skronie 1 284 1 1
0.0000120000Nr 12 Ołużna, Ząbrowo 1 387 2 2
0.0000130000Nr 13 Ramlewo, Sikorzyce 1 211 2 2
0.0000140000Nr 14 Robuń 1 307 4 4
0.0000150000Nr 15 Wartkowo 1 255 1 1
Podsumowanie 15 4 108 32 32

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 1 1
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SŁOMCZEWSKIEGO KWW RYSZARD SŁOMCZEWSKI 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA TUSZYŃSKIEGO KWW ANDRZEJA TUSZYŃSKIEGO 1 1 1 1 1 5
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNOTA KWW NASZA WSPÓLNOTA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA GOŹDZIALSKIEGO KWW SZYMONA GOŹDZIALSKIEGO 1 1
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA KWW JACKA WOŹNIAKA 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 SŁOMCZEWSKI Ryszard 64 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SŁOMCZEWSKIEGO Robuń
1 SIERADZKI Marian Józef 60 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNOTA Gościno

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 259 114 114 44.02% 0.04402
112 98.25% 0.09825
Tak
2 294 127 127 43.20% 0.0432
122 96.06% 0.09606
Tak
3 283 163 163 57.60% 0.0576
153 93.87% 0.09387
Tak
4 224 100 100 44.64% 0.04464
98 98.00% 0.098
Tak
5 223 110 110 49.33% 0.04933
109 99.09% 0.09909
Tak
6 376 155 155 41.22% 0.04122
147 94.84% 0.09484
Tak
7 Bez głosowania Nie
8 272 134 134 49.26% 0.04926
129 96.27% 0.09627
Tak
9 310 123 123 39.68% 0.03968
121 98.37% 0.09837
Tak
10 189 101 101 53.44% 0.05344
99 98.02% 0.09802
Tak
11 Bez głosowania Nie
12 387 196 196 50.65% 0.05065
193 98.47% 0.09847
Tak
13 211 77 77 36.49% 0.03649
76 98.70% 0.0987
Tak
14 307 188 188 61.24% 0.06124
186 98.94% 0.09894
Tak
15 Bez głosowania Nie

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 38 1 2.46% 0.00246
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SŁOMCZEWSKIEGO 471 9 30.49% 0.03049
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA TUSZYŃSKIEGO 191 5 12.36% 0.01236
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNOTA 736 12 47.64% 0.04764
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA GOŹDZIALSKIEGO 76 1 4.92% 0.00492
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA 33 1 2.14% 0.00214

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 38 1 0 2.46% 0.00246
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SŁOMCZEWSKIEGO 471 9 3 30.49% 0.03049
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA TUSZYŃSKIEGO 191 5 1 12.36% 0.01236
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNOTA 736 12 10 47.64% 0.04764
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA GOŹDZIALSKIEGO 76 1 1 4.92% 0.00492
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA 33 1 0 2.14% 0.00214

Rada Miejska w Gościnie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 14 14 SZYMBORSKI Artur Bartłomiej 36 32.14% 0.03214
Nie
1 15 15 GOŹDZIALSKI Szymon Waldemar 76 67.86% 0.06786
Tak
2 12 12 JAROSZ Dariusz 26 21.31% 0.02131
Nie
2 14 14 SELEROWICZ Krzysztof Andrzej 96 78.69% 0.07869
Tak
3 13 13 WIETESKA Ryszard Sylwester 61 39.87% 0.03987
Nie
3 14 14 KOLEŚNIKOW Barbara 92 60.13% 0.06013
Tak
4 12 12 GRZELAK Tadeusz 16 16.33% 0.01633
Nie
4 14 14 ULIKOWSKA Grażyna Elżbieta 49 50.00% 0.05
Tak
4 16 16 HRYB Maciej Michał 33 33.67% 0.03367
Nie
5 12 12 DROŻDŻ Agata Bożena 58 53.21% 0.05321
Tak
5 13 13 WIŚNIEWSKA Agnieszka Anna 18 16.51% 0.01651
Nie
5 14 14 BĄK Henryk 33 30.28% 0.03028
Nie
6 12 12 NADOLNY Dariusz 64 43.54% 0.04354
Nie
6 14 14 CEBULA Marek 83 56.46% 0.05646
Tak
7 14 14 NIEMCZYK Piotr Bez głosowania Tak
8 12 12 STACHOWIAK Paweł 44 34.11% 0.03411
Nie
8 13 13 KUBICKI Leszek Wojciech 35 27.13% 0.02713
Nie
8 14 14 GRZESIAK Bartłomiej Maciej 50 38.76% 0.03876
Tak
9 12 12 FORGIEL Roman 66 54.55% 0.05455
Tak
9 14 14 WALUSZKO Sylwia Edyta 55 45.45% 0.04545
Nie
10 12 12 PTASZYŃSKA Wiesława Iwona 31 31.31% 0.03131
Nie
10 14 14 PIERÓG Krzysztof Marek 68 68.69% 0.06869
Tak
11 14 14 PIASECKI Szymon Bez głosowania Tak
12 12 12 KASZTELAN Jolanta Ryszarda 131 67.88% 0.06788
Tak
12 14 14 SACHA Róża Teresa 62 32.12% 0.03212
Nie
13 13 13 ZAKRZEWSKA Ewa 17 22.37% 0.02237
Nie
13 14 14 OSIADACZ Anna Iwona 59 77.63% 0.07763
Tak
14 2 2 RZEWUCKA Dorota Anna 38 20.43% 0.02043
Nie
14 12 12 SŁOMCZEWSKI Ryszard 35 18.82% 0.01882
Nie
14 13 13 TUSZYŃSKI Andrzej Józef 60 32.26% 0.03226
Tak
14 14 14 RÓŻAŃSKI Piotr 53 28.49% 0.02849
Nie
15 14 14 KOSZEL Sylwester Krzysztof Bez głosowania Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 SIERADZKI Marian Józef 60 wyższe Gościno, 1 308 70.51 Tak
2 SŁOMCZEWSKI Ryszard 64 wyższe Robuń, 547 29.49 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 Gościno stały 649 279 279 42.99% 0.04299
273 97.85%
2 Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 Gościno stały 1 165 556 556 47.73% 0.04773
542 97.48%
3 Dom Kultury, ul. Matejki 2 Gościno stały 978 456 456 46.63% 0.04663
449 98.46%
4 Świetlica Wiejska, 30 Robuń stały 793 367 367 46.28% 0.04628
365 99.46%
5 Świetlica Wiejska, 27 Wartkowo stały 469 213 213 45.42% 0.04542
209 98.12%
6 Dom Pomocy Społecznej, ul. Karlińska 1 Gościno dom pomocy społecznej 54 24 24 44.44% 0.04444
17 70.83%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 5 219 4 108 6 1