Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 69 472
Wyborców 56 966
Obwodów 40
  • Wybory do Rady Miasta Mysłowice
  • Wybory Prezydenta Miasta Mysłowice
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Sportowa, ul. Gwarków 1 Mysłowice stały Nie Boliny, Gwarków, Jabłoniowa, Jana Sobieskiego, Obrzeżna Północna, Sosnowiecka, Szabelnia
2 Przedszkole Nr 8, ul. Gwarków 22 Mysłowice stały Nie Bernarda Świerczyny, Stawowa, Wierzbowa
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piastowska 7 Mysłowice stały Nie Bytomska, Fr. Żwirki i St. Wigury, Hugona Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Juliusza Słowackiego, Nadbrzeżna, Piastowska, Pl. Mieroszewskich, Przemszy, Towarowa, Wałowa, Zamkowa
4 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7 Mysłowice stały Tak 10 - go Lutego, Grunwaldzka, Kacza, Karola Szymanowskiego, Krakowska, Olbrychta Strumieńskiego, Pl. Wolności, Powstańców, Rynek, Starokościelna, Strażacka
5 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Armii Krajowej 30 Mysłowice stały Tak Armii Krajowej 27 - 33 nieparzyste i 14 - 44B parzyste, Gustawa Morcinka, Mikołowska 16 - 36 parzyste, Władysława Reymonta
6 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Mikołowska 3 Mysłowice stały Tak Józefa Lompy, Katowicka 1 - 15, Mikołowska 2 - 12 parzyste, Oświęcimska 2 - 4A parzyste, Stanisława Wyspiańskiego, Wojska Polskiego
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Adama Mickiewicza 6 - 8 Mysłowice stały Nie Adama Mickiewicza 1 - 13 oraz 15 - 61 nieparzyste, Jana Wysockiego, Mikołowska 1 - 7 nieparzyste, Słupecka, Szpitalna
8 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice stały Tak Górnicza, Robotnicza
9 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice stały Tak Bolesława Prusa nieparzyste 1 - 55 oraz parzyste 2 - 58A, Karola Miarki, Oświęcimska 1 - 13 nieparzyste oraz 6 - 44 parzyste
10 Przedszkole Nr 9, ul. Różyckiego 10J Mysłowice stały Nie Feliksa Nowowiejskiego, Ludomira Różyckiego
11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice stały Nie Adama Mickiewicza 14 - 22 parzyste oraz 63 - 81 nieparzyste, Kwiatowa, Mikołowska nieparzyste 15 - 29 oraz parzyste 38 - 52
12 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice stały Nie Astrów, Bratków, Bolesława Prusa od nr 57 nieparzyste do końca oraz od nr 60 parzyste do końca, Fryderyka Szopena 23 - 37 nieparzyste, Grzegorza Fitelberga, Huta Rozalii, Irysów, Janowska 1 - 17 nieparzyste, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Sowińskiego 9 - 27, Krokusów, Maków, Partyzantów, Stanisława Moniuszki, Stokrotek, Świerkowa
13 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. 1000 - lecia Państwa Polskiego 6 Mysłowice stały Tak 1000 - lecia Państwa Polskiego, Barbary, Bohaterów Getta, Bolesława Chrobrego, Cegielniana, Działkowa, Emilii Plater, Fryderyka Szopena 36 - 53B, Harcerska, Huta Amalii, Janowska 30 - 130 parzyste i 21 - 137 nieparzyste, Łączna, Mieszka I, Obrzeżna Zachodnia, Pawła Jasińskiego, Rolna, Stefana Batorego, Tadeusza Kościuszki, Wielka Skotnica 47 - 135 nieparzyste i 100 - 108 parzyste, Władysława Łokietka
14 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice stały Tak Katowicka 49 - 73 nieparzyste, Ks. Norberta Bończyka 33 do końca
15 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice stały Tak Józefa Sowińskiego 1 - 8, Kazimierza Wielkiego, Kormoranów, Stanisława Staszica, Wielka Skotnica 48 - 98E parzyste
16 Przedszkole Nr 20, ul. Gabrieli Zapolskiej 1 Mysłowice stały Nie Aleksandra Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Bolesława Leśmiana, Gabrieli Zapolskiej, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Kazimierza Tetmajera, Konstantego I. Gałczyńskiego, Ks. Norberta Bończyka 1 - 32, Leopolda Staffa, Mieczysława Jastruna, Pawła Jasienicy, Poli Gojawiczyńskiej, Rzemieślnicza, Świętojańska
17 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice stały Tak Jana Kilińskiego, Katowicka 17 - 29B, Stefana Okrzei, Wielka Skotnica 28 - 46 parzyste
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice stały Tak Wielka Skotnica 1 - 26 oraz 27 - 45 nieparzyste
19 Przedszkole Nr 13, ul. Armii Krajowej 19 Mysłowice stały Nie Armii Krajowej parzyste 2 - 12C oraz nieparzyste 1 - 25B, Fryderyka Szopena 1 - 21 oraz 22 - 34 parzyste, Pawła Stalmacha
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gen. Jerzego Ziętka 116 Mysłowice stały Nie Andrzeja Mielęckiego, Bławatków, Dziewanny, Gen. Jerzego Ziętka 12 - 118 parzyste, Kolejki Konnej, Kolejowa, Miła, Polna, Rumiankowa, Wiśniowa, Zielona, Żytnia
21 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice stały Tak Bartosza Głowackiego, Emila Caspariego, Gen. Jerzego Ziętka 1 - 13 nieparzyste i 2, Franciszka Kawy, Jana Sułkowskiego, Janusza Korczaka, Krótka, Ks. Kardynała Augusta Hlonda, Ks. Józefa Kani, Oświęcimska 13a-do końca nieparzyste i 60 - 70 parzyste, Portowa, Promenada, Rzeczna, Skośna, Stadionowa, Stefana Żeromskiego
22 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice stały Tak Bernarda Wały, Brzęczkowicka 1 - 3B, Gen. Jerzego Ziętka nieparzyste 23 - 51, Ks. Jana Nygi
23 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Bernarda Wały 4 Mysłowice stały Tak Nad Przemszą, Wojciecha Korfantego
24 Przedszkole Nr 16, ul. Franciszka Kawy 4 Mysłowice stały Nie Brzęczkowicka 4 do końca, Gen. Jerzego Ziętka nieparzyste 53 - 77, 85 i 87, Podgórska, Saperów Śl. , Stefana Stoińskiego
25 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Mikołaja Reja 28 Mysłowice stały Nie Brzezińska 1 - 37 nieparzyste i 2 - 54 parzyste, Chrzanowska, Cmentarna, Dębowa, Jagodowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Konstantego Damrota, Kościelna, Ks. Jana Kudery, Leśna 3 - 55, Malinowa, Mikołaja Reja, Piaskowa, Różana, Szkolna, Tulipanów, Wodna, Wojciecha Hetmańskiego, Wrzosowa
26 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Laryska 5 Mysłowice stały Tak Boczna, Brzezińska 58 i 58a oraz 47 - 57 nieparzyste, Brzozowa parzyste oraz nieparzyste od 31 do końca, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Jaworowa, Laryska 1 - 67A oraz nieparzyste 69 - 73, Piotra Korusa, Spokojna 6 - 9, Starowiejska, Topolowa, Transportowców
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Józefa Wybickiego 79 Mysłowice stały Tak Adolfa Dygasińskiego, Bronisława Pukowca od nr 30 do końca parzyste i od nr 31a do końca nieparzyste, Emila Zegadłowicza, Ewy Szelburg-Zarembiny, Graniczna 18 - 92 parzyste, Henryka Sienkiewicza nieparzyste od 33 - do końca oraz parzyste od 22 do końca, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Wybickiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leśna 57 - 91, Marii Kownackiej, Melchiora Wańkowicza, Ofiar Września bez nr 1a, Równoległa, Skałki, Tadeusza Kantora, Tadeusza Kotarbińskiego
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. PCK 209b Mysłowice stały Tak Dąbrówki, Franciszka Kościelniaka, Jurija Gagarina 14 - 48 parzyste i 15 - 51 nieparzyste, Miodowa, Orła Białego parzyste od 14 do końca i nieparzyste od 37 do końca, Plebiscytowa 1 - 54 oraz 56 - 62 parzyste, Polskiego Czerwonego Krzyża, Ziołowa
29 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Kosztowska 46 Mysłowice stały Tak Adama Dzióbka, Akacjowa, Arki Bożka, Białobrzeska, Górnośląska, Imielińska, Kosztowska, Władysława Broniewskiego
30 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jerzego Chromika 3, ul. Jerzego Chromika 3 Mysłowice stały Nie Andrzeja Zielnioka, Anieli Krzywoń, Dolna, Heleny i Józefa Fików, Hiacyntów, Hutnicza, Ignacego Paderewskiego, Jerzego Chromika, Jesionowa, Józefa Kokota, Józefa Rymera, Józefa Szafranka, Juliusza Ligonia, Jurija Gagarina 1 - 13A, Marii Skłodowskiej-Curie, Migdałowa, Mikołaja Kopernika, Niepodległości, Orzechowa, Urocza, Wita Stwosza, Władysława Pochmary
31 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Długa 92 Mysłowice stały Nie Batalionów Chłopskich, Długa, Ignacego Łukasiewicza, Jana Długosza, Józefa Bema, Poprzeczna, Sikorek, Skowronków, Słowików, Szpaków, Wincentego Witosa, Zachęty (w granicach miasta), Zofii Nałkowskiej
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Laryska 101 Mysłowice stały Tak Bronisława Pukowca 1 - 29 i 31, Brzozowa nieparzyste 1 - 29E, Cicha, Graniczna 1 - 15D, Henryka Sienkiewicza nieparzyste 1 - 31 oraz parzyste 2 - 20, Laryska nieparzyste 75 - 119 i parzyste 68 - 114G, Marii Konopnickiej, Ofiar Września 1a, Ptasia nr 3 i 3A, Słoneczne Wzgórze, Spokojna 1 - 5, Wiejska
33 Szkoła Podstawowa Nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jana Dzierżonia 26, ul. Jana Dierżonia 26 Mysłowice stały Nie 3 - go Maja 1 - 2, Adama Asnyka, Cypriana Kamila Norwida, Edmunda Osmańczyka, Gościnna, Harcerzy Śląskich, Jana Dzierżonia, Kopalniana, Kryształowa, Laryska 116 - 128 parzyste oraz 127 - 151 nieparzyste, Ludwika Zamenhofa, Orła Białego 1 - 29 nieparzyste i 2 - 4 parzyste, Piastów Śl. , Ptasia bez nr 3 i 3A, Sportowa, Stefanii Sempołowskiej, Storczyków, Walentego Roździeńskiego
34 Dom Katechetyczny, ul. Murckowska 147 Mysłowice stały Nie Jana Kasprowicza, Kornela Makuszyńskiego, Krasowska, Murckowska, Plebiscytowa 55 - 97 nieparzyste oraz 64 - 164 parzyste
35 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice stały Tak Aleja Spacerowa, 11 - go Listopada
36 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice stały Nie Pocztowa, Romualda Traugutta, Wiosny Ludów
37 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. 3 - go Maja 19 Mysłowice stały Nie 3 - go Maja od 5 do końca, Graniczna nr 94 oraz nieparzyste od 17 - do końca, Jedności, Kręta, Krzywa, Morgowska, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Pogodna, Słoneczna, Zacisze
38 Mysłowickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o., ul. Mikołowska 1 Mysłowice szpital Nie Mysłowickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
39 SP ZOZ Szpital nr 2 im. dr. T. Boczonia, ul. Bytomska 41 Mysłowice szpital Nie SP ZOZ Szpital nr 2 im. dr. T. Boczonia
40 Areszt Śledczy, ul. K. Szymanowskiego 6 Mysłowice areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Dzielnice: Piasek, Stare Miasto, Mysłowice-Centrum 5 13 106 6 40
0.0000020000Nr 2 Dzielnice: Janów Miejski-Ćmok, Szopena-Wielka Skotnica, Bończyk-Tuwima 7 16 531 6 51
0.0000030000Nr 3 Dzielnice: Brzęczkowice i Słupna, Brzezinka, Morgi 5 13 335 6 38
0.0000040000Nr 4 Dzielnice: Larysz-Hajdowizna, Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice, Wesoła, Ławki 6 13 994 6 45
Podsumowanie 23 56 966 24 174

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 9 7 8 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 7 5 6 23
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 9 7 8 31
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ KWW DARIUSZ WÓJTOWICZ 7 9 7 8 31
19 KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KW MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 7 9 7 8 31
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE KWW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE 7 8 5 7 27

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 PAPAJ Tomasz Wiesław 48 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Mysłowice
6 WÓJTOWICZ Dariusz Jacek 46 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ Mysłowice
2 KRÓL Wojciech Piotr 33 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Mysłowice
5 STOPA Jarosław Janusz 57 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Sojusz Lewicy Demokratycznej Mysłowice
3 LASOK Edward Augustyn 66 wyższe KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Mysłowice

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 839 6 191 6 179 48.13% 0.04813
5 990 96.94% 0.09694
Tak
2 16 533 9 481 9 466 57.26% 0.05726
9 278 98.01% 0.09801
Tak
3 13 372 8 024 8 003 59.85% 0.05985
7 845 98.03% 0.09803
Tak
4 14 010 8 092 8 070 57.60% 0.0576
7 945 98.45% 0.09845
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 236 31 32.96% 0.03296
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 904 23 2.91% 0.00291
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 680 31 24.73% 0.02473
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ 6 777 31 21.82% 0.02182
19 KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 4 434 31 14.28% 0.01428
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE 1 027 27 3.31% 0.00331

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 236 31 10 32.96% 0.03296
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 904 23 0 2.91% 0.00291
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 680 31 6 24.73% 0.02473
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ 6 777 31 4 21.82% 0.02182
Tak
19 KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 4 434 31 3 14.28% 0.01428
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE 1 027 27 0 3.31% 0.00331
Nie

Rada Miasta Mysłowice - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 GÓRNA Marta Ewa 756 12.62% 0.01262
Tak
1 4 2 ZDÓJ Irena Maria 158 2.64% 0.00264
Nie
1 4 3 FILARSKI Leszek Marek 147 2.45% 0.00245
Nie
1 4 4 ZIELIŃSKI Roman Dariusz 60 1.00% 0.001
Nie
1 4 5 JAROMIN Magdalena Teresa 84 1.40% 0.0014
Nie
1 4 6 STRZODA Dariusz Józef 141 2.35% 0.00235
Nie
1 4 7 KLIMAS Jacek 237 3.96% 0.00396
Tak
1 5 1 BRZOZOWSKI Tomasz Wojciech 61 1.02% 0.00102
Nie
1 5 2 PYKA Beata Mariola 40 0.67% 0.00067
Nie
1 5 3 TABAK Mateusz Krzysztof 14 0.23% 0.00023
Nie
1 5 4 PAWLIK Wojciech Jerzy 25 0.42% 0.00042
Nie
1 5 5 WIECZOREK Anna Urszula 31 0.52% 0.00052
Nie
1 10 1 AUGUSTYN Zbigniew 457 7.63% 0.00763
Tak
1 10 2 KOZŁOWSKA Anna 238 3.97% 0.00397
Nie
1 10 3 LASOCKA Agnieszka 312 5.21% 0.00521
Nie
1 10 4 GRAWECKI Piotr Maksymilian 157 2.62% 0.00262
Nie
1 10 5 ZDANIEWSKA Kinga 54 0.90% 0.0009
Nie
1 10 6 SROKA Bogdan Jan 81 1.35% 0.00135
Nie
1 10 7 HERNAS Teodor Jan 95 1.59% 0.00159
Nie
1 18 1 CHMIEL Wojciech Stanisław 740 12.35% 0.01235
Tak
1 18 2 STYCZEŃ Piotr Mirosław 474 7.91% 0.00791
Tak
1 18 3 HARMATA Agnieszka Maria 354 5.91% 0.00591
Nie
1 18 4 GRABOLUS Kamila Małgorzata 137 2.29% 0.00229
Nie
1 18 5 JENDRYSKO-JAMROZIK Katarzyna Monika 78 1.30% 0.0013
Nie
1 18 6 ŻOŁNOWSKI Mateusz Bartosz 175 2.92% 0.00292
Nie
1 18 7 KWIETNIEWSKI Radosław Paweł 253 4.22% 0.00422
Nie
1 19 1 WAJANT Jan Krzysztof 149 2.49% 0.00249
Nie
1 19 2 HODALSKI Rudolf Karol 38 0.63% 0.00063
Nie
1 19 3 BIEŃ Ewa Barbara 106 1.77% 0.00177
Nie
1 19 4 SZEWCZYK Eliza Bogumiła 11 0.18% 0.00018
Nie
1 19 5 FOMIN Yuriy 38 0.63% 0.00063
Nie
1 19 6 HODALSKA Maria Joanna 36 0.60% 0.0006
Nie
1 19 7 WACŁAWOWICZ Danuta Janina 21 0.35% 0.00035
Nie
1 20 1 ZBICIAK Mateusz Jerzy 49 0.82% 0.00082
Nie
1 20 2 OSMAŃSKA Sylwia Marzena 44 0.73% 0.00073
Nie
1 20 3 WĘGIEL Beata 26 0.43% 0.00043
Nie
1 20 4 ROSIKOŃ Anna Iwona 31 0.52% 0.00052
Nie
1 20 5 BUCHALIK Krzysztof Andrzej 9 0.15% 0.00015
Nie
1 20 6 PYTEL Jarosław Maciej 18 0.30% 0.0003
Nie
1 20 7 MAGDZIORZ Halina Gabriela 55 0.92% 0.00092
Nie
2 4 1 TOMANEK Wiesław Sylwester 833 8.98% 0.00898
Tak
2 4 2 RONCOSZEK Sebastian Dominik 934 10.07% 0.01007
Tak
2 4 3 SANHEN Izabela Monika 382 4.12% 0.00412
Nie
2 4 4 PASIUT Aneta Joanna 343 3.70% 0.0037
Nie
2 4 5 KASPERSKI Piotr Dariusz 310 3.34% 0.00334
Nie
2 4 6 SZWEDA Jadwiga 138 1.49% 0.00149
Nie
2 4 7 KALINOWSKI Rafał Piotr 194 2.09% 0.00209
Nie
2 4 8 KATAN Tomasz Roman 119 1.28% 0.00128
Nie
2 4 9 KACZMARZYK Anna Aleksandra 450 4.85% 0.00485
Tak
2 5 1 PRZYBYŁKA Arkadiusz Witold 145 1.56% 0.00156
Nie
2 5 2 SPAŁEK Mirosław Adam 30 0.32% 0.00032
Nie
2 5 3 SZUMILAS Aleksandra Barbara 57 0.61% 0.00061
Nie
2 5 4 SIKORA Wacław 53 0.57% 0.00057
Nie
2 5 5 MICHALAK Urszula Barbara 24 0.26% 0.00026
Nie
2 5 6 GOJ Adam Józef 6 0.06% 6.0E-5
Nie
2 5 7 DULIŃSKA-MACUDA Izabella Anna 18 0.19% 0.00019
Nie
2 10 1 PAPAJ Tomasz Wiesław 1 120 12.07% 0.01207
Tak
2 10 2 BERZOWSKA Bernadeta Halina 242 2.61% 0.00261
Tak
2 10 3 ZAJKOWSKI Józef 220 2.37% 0.00237
Nie
2 10 4 SOREK Agnieszka Grażyna 137 1.48% 0.00148
Nie
2 10 5 CEGIEŁKA Andrzej Ryszard 73 0.79% 0.00079
Nie
2 10 6 NOWAKOWSKA Magdalena Maria 93 1.00% 0.001
Nie
2 10 7 ŁĘCZYCKI Marcin Zdzisław 88 0.95% 0.00095
Nie
2 10 8 SROKA Roksana Anita 83 0.89% 0.00089
Nie
2 10 9 MARX Grzegorz Mariusz 144 1.55% 0.00155
Nie
2 18 1 DOMBEK Andrzej Jan 457 4.93% 0.00493
Tak
2 18 2 JĘDRZEJAS Sandra Małgorzata 456 4.91% 0.00491
Nie
2 18 3 WAWRZYNIUK Magdalena Olga 172 1.85% 0.00185
Nie
2 18 4 POMYKAŁO Aneta Anna 80 0.86% 0.00086
Nie
2 18 5 MAZURKIEWICZ Beata Ewa 83 0.89% 0.00089
Nie
2 18 6 FILUS Andrzej Henryk 141 1.52% 0.00152
Nie
2 18 7 DELA-BREITBECK Marta Monika 68 0.73% 0.00073
Nie
2 18 8 BARANOWSKI Borys Jakub 29 0.31% 0.00031
Nie
2 18 9 BRODA Sebastian Jarosław 205 2.21% 0.00221
Nie
2 19 1 ŁUKASZEK Grzegorz Eugeniusz 296 3.19% 0.00319
Tak
2 19 2 PADLEWSKA Anna Irena 82 0.88% 0.00088
Nie
2 19 3 KOZIOŁ-MOSPINEK Karolina Judyta 181 1.95% 0.00195
Nie
2 19 4 GOMÓŁA Paweł Piotr 73 0.79% 0.00079
Nie
2 19 5 FILIPOWSKA Marzena Maria 21 0.23% 0.00023
Nie
2 19 6 GALIŃSKI Łukasz Antoni 72 0.78% 0.00078
Nie
2 19 7 BARON Anna Maria 33 0.36% 0.00036
Nie
2 19 8 ZAWIŚLAK Mateusz Marek 53 0.57% 0.00057
Nie
2 19 9 ZDUNIAK Zbigniew 119 1.28% 0.00128
Nie
2 20 1 KASZEK Karol Adam 65 0.70% 0.0007
Nie
2 20 2 KNAPIK Krzysztof Marian 107 1.15% 0.00115
Nie
2 20 3 DŻEDZYK Tadeusz Adam 91 0.98% 0.00098
Nie
2 20 4 KROK Urszula Krystyna 53 0.57% 0.00057
Nie
2 20 5 KRYTA Krzysztof Marcin 18 0.19% 0.00019
Nie
2 20 6 UMAŃSKA Daria Barbara 46 0.50% 0.0005
Nie
2 20 7 KOZŁOWSKA-MAKÓŚ Danuta Barbara 30 0.32% 0.00032
Nie
2 20 8 STOLARCZYK Dawid Eugeniusz 11 0.12% 0.00012
Nie
3 4 1 SZOŁTYSEK Jacek Antoni 530 6.76% 0.00676
Tak
3 4 2 PNIOK Joanna Magdalena 502 6.40% 0.0064
Tak
3 4 3 STROŃSKI Marcin Kacper 250 3.19% 0.00319
Nie
3 4 4 SOREK Jerzy Jan 334 4.26% 0.00426
Nie
3 4 5 FOLEK Aleksandra Anna 228 2.91% 0.00291
Nie
3 4 6 BAJER Krystyna Iwona 168 2.14% 0.00214
Nie
3 4 7 OBRZUT Mateusz Oskar 168 2.14% 0.00214
Nie
3 5 1 STOPA Jarosław Janusz 98 1.25% 0.00125
Nie
3 5 2 SKRYCKI Andrzej Hieronim 14 0.18% 0.00018
Nie
3 5 3 STACHOWIAK Anna Maria 20 0.25% 0.00025
Nie
3 5 4 SKRYCKI Mateusz Andrzej 17 0.22% 0.00022
Nie
3 5 5 FABRYCZNY Sabina Maria 51 0.65% 0.00065
Nie
3 10 1 PATAŁĄG Robert Patryk 701 8.94% 0.00894
Tak
3 10 2 SZWAJCOK Aleksandra Ewa 327 4.17% 0.00417
Nie
3 10 3 SAŁATA Grzegorz Piotr 498 6.35% 0.00635
Nie
3 10 4 BARTODZIEJ Elżbieta Wanda 64 0.82% 0.00082
Nie
3 10 5 GRUCA Maria Daniela 44 0.56% 0.00056
Nie
3 10 6 WILDNER Mateusz Paweł 79 1.01% 0.00101
Nie
3 10 7 GRELA Błażej Przemysław 208 2.65% 0.00265
Nie
3 18 1 WÓJTOWICZ Dariusz Jacek 1 038 13.23% 0.01323
Tak
3 18 2 SZELEST Wojciech Łukasz 238 3.03% 0.00303
Nie
3 18 3 POLOK-MARCOL Katarzyna Helena 159 2.03% 0.00203
Nie
3 18 4 WARCHOŁ Magdalena Urszula 35 0.45% 0.00045
Nie
3 18 5 PANASIUK Adrian Dominik 378 4.82% 0.00482
Nie
3 18 6 DELIMATA Iwona Anna 80 1.02% 0.00102
Nie
3 18 7 DOMARUS Krzysztof 65 0.83% 0.00083
Nie
3 19 1 LASOK Edward Augustyn 379 4.83% 0.00483
Tak
3 19 2 BIALUCHA Teresa Weronika 345 4.40% 0.0044
Nie
3 19 3 RASEK Urszula Teresa 178 2.27% 0.00227
Nie
3 19 4 SIUPKA Małgorzata Barbara 213 2.72% 0.00272
Nie
3 19 5 MAZUREK Anna Teresa 33 0.42% 0.00042
Nie
3 19 6 OCZKOWSKI Piotr Artur 46 0.59% 0.00059
Nie
3 19 7 MYRDA Rafał Adam 185 2.36% 0.00236
Nie
3 20 1 MUSIAŁ Rafał Piotr 97 1.24% 0.00124
Nie
3 20 2 BIEROŃ Zbigniew Witold 19 0.24% 0.00024
Nie
3 20 3 RACZKOWSKA Marianna 27 0.34% 0.00034
Nie
3 20 4 ZANDECKA Marta Maria 14 0.18% 0.00018
Nie
3 20 5 KIWIC Zuzanna Aleksandra 15 0.19% 0.00019
Nie
4 4 1 ZAZAKOWNY Antoni Paweł 878 11.05% 0.01105
Tak
4 4 2 MIKUŁA Marek Piotr 468 5.89% 0.00589
Tak
4 4 3 KRUTYSZA Maria Barbara 626 7.88% 0.00788
Tak
4 4 4 KULIGOWSKA Hanna Katarzyna 128 1.61% 0.00161
Nie
4 4 5 DYJAS-KUCZKA Agata Barbara 273 3.44% 0.00344
Nie
4 4 6 MROCZKOWSKA Bogusława Małgorzata 112 1.41% 0.00141
Nie
4 4 7 POLAK Renata Krystyna 211 2.66% 0.00266
Nie
4 4 8 GŁOWACKI Piotr 74 0.93% 0.00093
Nie
4 5 1 BŁAUT Gabriela Halina 71 0.89% 0.00089
Nie
4 5 2 REMBIERZ Jacek Roman 39 0.49% 0.00049
Nie
4 5 3 GWÓŹDŹ-FLASZA Monika Izabela 22 0.28% 0.00028
Nie
4 5 4 ŚWIĄTEK Mateusz Stanisław 37 0.47% 0.00047
Nie
4 5 5 SZUMILAS Bartłomiej Janusz 19 0.24% 0.00024
Nie
4 5 6 KRAŚNIEWSKA Małgorzata Anna 12 0.15% 0.00015
Nie
4 10 1 WIELKOPOLAN Mariusz Piotr 1 121 14.11% 0.01411
Tak
4 10 2 WITUŁA-JEDLIŃSKA Sylwia Gabriela 104 1.31% 0.00131
Nie
4 10 3 BULA Artur Marek 374 4.71% 0.00471
Tak
4 10 4 HAJDUŁA Arkadiusz Józef 192 2.42% 0.00242
Nie
4 10 5 JAROSZEWICZ Jolanta Anna 28 0.35% 0.00035
Nie
4 10 6 KRÓL Iwona Teresa 72 0.91% 0.00091
Nie
4 10 7 DŁUGAJCZYK Damian Daniel 126 1.59% 0.00159
Nie
4 10 8 SZYMAŃSKI Dariusz Grzegorz 148 1.86% 0.00186
Nie
4 18 1 DĘBIEC Dariusz Eugeniusz 209 2.63% 0.00263
Nie
4 18 2 PALKA Czesław 113 1.42% 0.00142
Nie
4 18 3 JANKOWSKI Piotr Paweł 159 2.00% 0.002
Nie
4 18 4 KARWICKA-BOGUSZ Patrycja Magdalena 78 0.98% 0.00098
Nie
4 18 5 STYSZ Jerzy Joachim 93 1.17% 0.00117
Nie
4 18 6 NIEDBAŁKA Katarzyna Joanna 105 1.32% 0.00132
Nie
4 18 7 ŚLĄZAK Krzysztof Antoni 46 0.58% 0.00058
Nie
4 18 8 KARP Joanna Małgorzata 79 0.99% 0.00099
Nie
4 19 1 BRZOSKA Grzegorz Józef 343 4.32% 0.00432
Nie
4 19 2 GRUCHLIK Bartłomiej Mirosław 128 1.61% 0.00161
Nie
4 19 3 MUSIOŁ Maria Barbara 157 1.98% 0.00198
Nie
4 19 4 BIOLIK Krzysztof Jan 386 4.86% 0.00486
Tak
4 19 5 KOZIOŁ Anna Weronika 68 0.86% 0.00086
Nie
4 19 6 MANOWSKA Małgorzata Maria 164 2.06% 0.00206
Nie
4 19 7 URBAŃCZYK Michał Paweł 261 3.29% 0.00329
Nie
4 19 8 WRONA Tomasz Henryk 219 2.76% 0.00276
Nie
4 20 1 KWIT Leszek Franciszek 41 0.52% 0.00052
Nie
4 20 2 DOLINA Marian Franciszek 65 0.82% 0.00082
Nie
4 20 3 SZMIST Damian Roman 30 0.38% 0.00038
Nie
4 20 4 WINIARSKA Klaudia Anna 16 0.20% 0.0002
Nie
4 20 5 WOŹNIAK Karina Diana 15 0.19% 0.00019
Nie
4 20 6 SZLACHCIC Aneta Anna 15 0.19% 0.00019
Nie
4 20 7 BROM Agata Beata 20 0.25% 0.00025
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KRÓL Wojciech Piotr 33 wyższe Mysłowice, 10 098 32.16 Druga tura
2 LASOK Edward Augustyn 66 wyższe Mysłowice, 3 612 11.50 Nie
3 PAPAJ Tomasz Wiesław 48 wyższe Mysłowice, 5 889 18.75 Nie
4 STOPA Jarosław Janusz 57 wyższe Mysłowice, Sojusz Lewicy Demokratycznej 402 1.28 Nie
5 WÓJTOWICZ Dariusz Jacek 46 wyższe Mysłowice, 11 403 36.31 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Sportowa, ul. Gwarków 1 Mysłowice stały 1 389 657 657 47.30% 0.0473
648 98.63%
2 Przedszkole Nr 8, ul. Gwarków 22 Mysłowice stały 1 254 587 585 46.65% 0.04665
579 98.97%
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piastowska 7 Mysłowice stały 1 568 685 681 43.43% 0.04343
672 98.68%
4 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7 Mysłowice stały 1 243 608 606 48.75% 0.04875
606 100.00%
5 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Armii Krajowej 30 Mysłowice stały 1 351 702 702 51.96% 0.05196
693 98.72%
6 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Mikołowska 3 Mysłowice stały 1 848 932 932 50.43% 0.05043
926 99.36%
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Adama Mickiewicza 6 - 8 Mysłowice stały 1 721 925 925 53.75% 0.05375
914 98.81%
8 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice stały 1 436 605 607 42.27% 0.04227
595 98.02%
9 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice stały 938 444 446 47.55% 0.04755
442 99.10%
10 Przedszkole Nr 9, ul. Różyckiego 10J Mysłowice stały 1 683 989 986 58.59% 0.05859
974 98.78%
11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice stały 1 403 832 832 59.30% 0.0593
827 99.40%
12 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice stały 1 842 1 138 1 135 61.62% 0.06162
1 124 99.03%
13 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. 1000 - lecia Państwa Polskiego 6 Mysłowice stały 2 330 1 345 1 344 57.68% 0.05768
1 327 98.74%
14 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice stały 1 886 1 056 1 055 55.94% 0.05594
1 039 98.48%
15 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice stały 1 762 1 034 1 033 58.63% 0.05863
1 028 99.52%
16 Przedszkole Nr 20, ul. Gabrieli Zapolskiej 1 Mysłowice stały 950 630 629 66.21% 0.06621
619 98.41%
17 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice stały 1 341 757 758 56.52% 0.05652
753 99.34%
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice stały 1 601 914 914 57.09% 0.05709
909 99.45%
19 Przedszkole Nr 13, ul. Armii Krajowej 19 Mysłowice stały 1 735 786 783 45.13% 0.04513
778 99.36%
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gen. Jerzego Ziętka 116 Mysłowice stały 1 038 675 674 64.93% 0.06493
661 98.07%
21 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice stały 2 105 1 210 1 209 57.43% 0.05743
1 199 99.17%
22 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice stały 1 540 956 960 62.34% 0.06234
942 98.13%
23 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Bernarda Wały 4 Mysłowice stały 1 366 772 772 56.52% 0.05652
766 99.22%
24 Przedszkole Nr 16, ul. Franciszka Kawy 4 Mysłowice stały 1 694 1 103 1 085 64.05% 0.06405
1 076 99.17%
25 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Mikołaja Reja 28 Mysłowice stały 2 181 1 277 1 275 58.46% 0.05846
1 267 99.37%
26 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Laryska 5 Mysłowice stały 1 601 846 846 52.84% 0.05284
835 98.70%
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Józefa Wybickiego 79 Mysłowice stały 1 847 1 185 1 184 64.10% 0.0641
1 166 98.48%
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. PCK 209b Mysłowice stały 2 213 1 370 1 370 61.91% 0.06191
1 356 98.98%
29 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Kosztowska 46 Mysłowice stały 1 553 969 968 62.33% 0.06233
962 99.38%
30 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jerzego Chromika 3, ul. Jerzego Chromika 3 Mysłowice stały 1 447 896 893 61.71% 0.06171
877 98.21%
31 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Długa 92 Mysłowice stały 1 138 580 580 50.97% 0.05097
573 98.79%
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Laryska 101 Mysłowice stały 1 319 800 800 60.65% 0.06065
787 98.38%
33 Szkoła Podstawowa Nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jana Dzierżonia 26, ul. Jana Dierżonia 26 Mysłowice stały 2 185 1 047 1 047 47.92% 0.04792
1 036 98.95%
34 Dom Katechetyczny, ul. Murckowska 147 Mysłowice stały 812 522 521 64.16% 0.06416
516 99.04%
35 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice stały 860 428 428 49.77% 0.04977
424 99.07%
36 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice stały 939 455 455 48.46% 0.04846
448 98.46%
37 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. 3 - go Maja 19 Mysłowice stały 1 544 1 024 1 025 66.39% 0.06639
1 015 99.02%
38 Mysłowickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o., ul. Mikołowska 1 Mysłowice szpital 14 7 7 50.00% 0.05
7 100.00%
39 SP ZOZ Szpital nr 2 im. dr. T. Boczonia, ul. Bytomska 41 Mysłowice szpital 40 24 24 60.00% 0.06
23 95.83%
40 Areszt Śledczy, ul. K. Szymanowskiego 6 Mysłowice areszt Śledczy 37 15 15 40.54% 0.04054
15 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KRÓL Wojciech Piotr 33 wyższe Mysłowice, 13046 45.84 Nie
2 WÓJTOWICZ Dariusz Jacek 46 wyższe Mysłowice, 15414 54.16 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych WÓJTOWICZ Dariusz Jacek Głosów ważnych oddanych na kandydatów KRÓL Wojciech Piotr
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Sportowa, ul. Gwarków 1 Mysłowice 642 486 75.70% 0.0757
24.30% 156
2 Przedszkole Nr 8, ul. Gwarków 22 Mysłowice 548 390 71.17% 0.07117
28.83% 158
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piastowska 7 Mysłowice 672 481 71.58% 0.07158
28.42% 191
4 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7 Mysłowice 563 369 65.54% 0.06554
34.46% 194
5 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Armii Krajowej 30 Mysłowice 668 420 62.87% 0.06287
37.13% 248
6 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Mikołowska 3 Mysłowice 927 558 60.19% 0.06019
39.81% 369
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Adama Mickiewicza 6 - 8 Mysłowice 824 494 59.95% 0.05995
40.05% 330
8 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice 588 403 68.54% 0.06854
31.46% 185
9 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice 416 262 62.98% 0.06298
37.02% 154
10 Przedszkole Nr 9, ul. Różyckiego 10J Mysłowice 885 510 57.63% 0.05763
42.37% 375
11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice 776 418 53.87% 0.05387
46.13% 358
12 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice 1024 463 45.21% 0.04521
54.79% 561
13 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. 1000 - lecia Państwa Polskiego 6 Mysłowice 1192 506 42.45% 0.04245
57.55% 686
14 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice 903 526 58.25% 0.05825
41.75% 377
15 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice 925 462 49.95% 0.04995
50.05% 463
16 Przedszkole Nr 20, ul. Gabrieli Zapolskiej 1 Mysłowice 491 178 36.25% 0.03625
63.75% 313
17 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice 667 405 60.72% 0.06072
39.28% 262
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice 826 459 55.57% 0.05557
44.43% 367
19 Przedszkole Nr 13, ul. Armii Krajowej 19 Mysłowice 678 414 61.06% 0.06106
38.94% 264
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gen. Jerzego Ziętka 116 Mysłowice 646 319 49.38% 0.04938
50.62% 327
21 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice 1109 682 61.50% 0.0615
38.50% 427
22 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice 878 456 51.94% 0.05194
48.06% 422
23 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Bernarda Wały 4 Mysłowice 695 424 61.01% 0.06101
38.99% 271
24 Przedszkole Nr 16, ul. Franciszka Kawy 4 Mysłowice 981 590 60.14% 0.06014
39.86% 391
25 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Mikołaja Reja 28 Mysłowice 1134 496 43.74% 0.04374
56.26% 638
26 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Laryska 5 Mysłowice 739 392 53.04% 0.05304
46.96% 347
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Józefa Wybickiego 79 Mysłowice 1019 475 46.61% 0.04661
53.39% 544
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. PCK 209b Mysłowice 1188 493 41.50% 0.0415
58.50% 695
29 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Kosztowska 46 Mysłowice 837 386 46.12% 0.04612
53.88% 451
30 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jerzego Chromika 3, ul. Jerzego Chromika 3 Mysłowice 818 344 42.05% 0.04205
57.95% 474
31 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Długa 92 Mysłowice 464 222 47.84% 0.04784
52.16% 242
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Laryska 101 Mysłowice 726 366 50.41% 0.05041
49.59% 360
33 Szkoła Podstawowa Nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jana Dzierżonia 26, ul. Jana Dierżonia 26 Mysłowice 933 563 60.34% 0.06034
39.66% 370
34 Dom Katechetyczny, ul. Murckowska 147 Mysłowice 440 155 35.23% 0.03523
64.77% 285
35 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice 382 241 63.09% 0.06309
36.91% 141
36 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice 400 236 59.00% 0.059
41.00% 164
37 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. 3 - go Maja 19 Mysłowice 819 341 41.64% 0.04164
58.36% 478
38 Mysłowickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o., ul. Mikołowska 1 Mysłowice 6 5 83.33% 0.08333
16.67% 1
39 SP ZOZ Szpital nr 2 im. dr. T. Boczonia, ul. Bytomska 41 Mysłowice 23 19 82.61% 0.08261
17.39% 4
40 Areszt Śledczy, ul. K. Szymanowskiego 6 Mysłowice 8 5 62.50% 0.0625
37.50% 3

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Sportowa, ul. Gwarków 1 Mysłowice stały 1393 646 646 46.37% 0.04637
642 99.38%
2 Przedszkole Nr 8, ul. Gwarków 22 Mysłowice stały 1249 549 549 43.96% 0.04396
548 99.82%
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piastowska 7 Mysłowice stały 1568 679 679 43.30% 0.0433
672 98.97%
4 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7 Mysłowice stały 1251 567 567 45.32% 0.04532
563 99.29%
5 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Armii Krajowej 30 Mysłowice stały 1360 674 674 49.56% 0.04956
668 99.11%
6 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Mikołowska 3 Mysłowice stały 1856 934 934 50.32% 0.05032
927 99.25%
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Adama Mickiewicza 6 - 8 Mysłowice stały 1738 833 833 47.93% 0.04793
824 98.92%
8 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice stały 1429 589 589 41.22% 0.04122
588 99.83%
9 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Górnicza 4 Mysłowice stały 952 418 418 43.91% 0.04391
416 99.52%
10 Przedszkole Nr 9, ul. Różyckiego 10J Mysłowice stały 1684 893 893 53.03% 0.05303
885 99.10%
11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice stały 1400 785 783 55.93% 0.05593
776 99.11%
12 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Mikołowska 44 Mysłowice stały 1844 1040 1040 56.40% 0.0564
1024 98.46%
13 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. 1000 - lecia Państwa Polskiego 6 Mysłowice stały 2335 1195 1198 51.31% 0.05131
1192 99.50%
14 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice stały 1884 914 914 48.51% 0.04851
903 98.80%
15 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wielka Skotnica 84a Mysłowice stały 1762 932 932 52.89% 0.05289
925 99.25%
16 Przedszkole Nr 20, ul. Gabrieli Zapolskiej 1 Mysłowice stały 951 501 501 52.68% 0.05268
491 98.00%
17 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice stały 1341 672 672 50.11% 0.05011
667 99.26%
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielka Skotnica 2 Mysłowice stały 1604 839 839 52.31% 0.05231
826 98.45%
19 Przedszkole Nr 13, ul. Armii Krajowej 19 Mysłowice stały 1741 683 683 39.23% 0.03923
678 99.27%
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gen. Jerzego Ziętka 116 Mysłowice stały 1040 653 653 62.79% 0.06279
646 98.93%
21 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice stały 2087 1120 1120 53.67% 0.05367
1109 99.02%
22 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi, ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14 Mysłowice stały 1537 890 890 57.91% 0.05791
878 98.65%
23 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Bernarda Wały 4 Mysłowice stały 1363 699 699 51.28% 0.05128
695 99.43%
24 Przedszkole Nr 16, ul. Franciszka Kawy 4 Mysłowice stały 1713 1008 1004 58.61% 0.05861
981 97.71%
25 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Mikołaja Reja 28 Mysłowice stały 2180 1142 1142 52.39% 0.05239
1134 99.30%
26 Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Laryska 5 Mysłowice stały 1573 755 754 47.93% 0.04793
739 98.01%
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Józefa Wybickiego 79 Mysłowice stały 1850 1037 1037 56.05% 0.05605
1019 98.26%
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. PCK 209b Mysłowice stały 2215 1211 1211 54.67% 0.05467
1188 98.10%
29 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Kosztowska 46 Mysłowice stały 1554 853 853 54.89% 0.05489
837 98.12%
30 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jerzego Chromika 3, ul. Jerzego Chromika 3 Mysłowice stały 1448 837 832 57.46% 0.05746
818 98.32%
31 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Długa 92 Mysłowice stały 1136 474 475 41.81% 0.04181
464 97.68%
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Laryska 101 Mysłowice stały 1325 731 731 55.17% 0.05517
726 99.32%
33 Szkoła Podstawowa Nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi budynek przy ul. Jana Dzierżonia 26, ul. Jana Dierżonia 26 Mysłowice stały 2183 946 946 43.33% 0.04333
933 98.63%
34 Dom Katechetyczny, ul. Murckowska 147 Mysłowice stały 814 446 444 54.55% 0.05455
440 99.10%
35 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice stały 856 385 385 44.98% 0.04498
382 99.22%
36 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego budynek przy ul. Pocztowej 20, ul. Pocztowa 20 Mysłowice stały 942 402 402 42.68% 0.04268
400 99.50%
37 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. 3 - go Maja 19 Mysłowice stały 1537 829 830 54.00% 0.054
819 98.67%
38 Mysłowickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o., ul. Mikołowska 1 Mysłowice szpital 26 6 6 23.08% 0.02308
6 100.00%
39 SP ZOZ Szpital nr 2 im. dr. T. Boczonia, ul. Bytomska 41 Mysłowice szpital 66 24 24 36.36% 0.03636
23 95.83%
40 Areszt Śledczy, ul. K. Szymanowskiego 6 Mysłowice areszt Śledczy 35 9 9 25.71% 0.02571
8 88.89%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Mysłowice - ogółem 1 23 4 69 472 56 966 40 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 24 1
Ogółem 48 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 174 81 47% 93 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 0 0% 5 100%
Ogółem 174 81 47% 93 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 45 44 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 50 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 27 11 41% 16 59%
30-39 43 25 58% 18 42%
40-59 73 33 45% 40 55%
60+ 31 12 39% 19 61%
Ogółem 174 81 47% 93 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 0 0% 3 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 5 0 0% 5 100%