Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 116 702
Wyborców 97 452
Obwodów 105
  • Wybory do Rady Powiatu Zawierciańskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto porezbaMiasto Poręba 8 15 15 65 65
miasto zawiercieMiasto Zawiercie 41 3 21 21 188
gmina irzazdzeGmina Irządze 4 15 15 35 35
gmina kroczyceGmina Kroczyce 5 15 15 33 33
gmina lzazyGmina Łazy 10 15 15 40 40
miasto i gmina ogrodzieniecMiasto I Gmina Ogrodzieniec 6 15 15 50 50
miasto i gmina pilicaMiasto I Gmina Pilica 7 15 15 36 36
gmina szczekocinyGmina Szczekociny 12 15 15 43 43
gmina wlzodowiceGmina Włodowice 5 15 15 40 40
gmina zzzarnowiecGmina Żarnowiec 7 15 15 44 44

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejski Ośrodek Kultury (parter-korytarz), ul. Adama Mickiewicza 2 Poręba stały Tak Ulica: Adama Mickiewicza
2 Miejski Ośrodek Kultury (parter-sala gimnastyczna), ul. Adama Mickiewicza 2 Poręba stały Nie Ulice: Astrów, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Działkowa, Formierska, Frezerska, Konstruktorska, Ks. Franciszka Pędzicha, Kuźnicza, Modrzewiowa, Monterska, Narcyzów, Niepodległości, Odlewnicza, Różana, Sosnowa, Ślusarska, Tokarska, Żeliwna
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 (świetlica), ul. Wojska Polskiego 4 Poręba stały Tak Ulice: Czesława Mierzejewskiego, Dzielna, Fabryczna, Nowa, Nowowiejska, Partyzantów, Przyszłości, Słoneczna, Walentego Roździeńskiego od nr 1 do nr 99 nieparzyste i od nr 6 do nr 100 parzyste, Wojska Polskiego, Wolności
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Wojska Polskiego 4 Poręba stały Nie Ulice: Akacjowa, Cisowa, Janusza Korczaka, Jesionowa, Orzechowa, Przemysłowa, Zakładowa
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Wiedzy 3 Poręba stały Tak Ulice: Armii Krajowej, Asfaltowa, Czarnej Przemszy, Górna, Kopalniana, Łąkowa, Miodowa, Myśliwska, Niska, Projektowana, Rzeczna, Spokojna, Walentego Roździeńskiego od nr 101 do nr 155A nieparzyste i od nr 104A do nr 126 parzyste, Wczasowa, Wiedzy, Wiejska, Wypoczynkowa, Wyzwolenia, Zielona, Zwycięstwa
6 Budynek byłej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Siewierska 44 Poręba stały Tak ulice: Borkowa od nr 1 do nr 7 nieparzyste i od nr 2 do nr 6 parzyste, Ciemna, Dębowa, Do Przemszy, Fryszerka, Główna, Górnośląska, Kolejowa, Krawiecka, Kryniczna, Leszczynowa, Leśna, Niwecka od nr 5 do nr 73 nieparzyste i od nr 4 do nr 86 parzyste, Piaskowa, Przełęcz, Siewierska, Sporna, Stolarska, Wiosenna od nr 1 do nr 75 nieparzyste i od nr 2 do nr 98 parzyste
7 Remiza OSP, ul. Mikołaja Kopernika 66 Poręba stały Nie Ulice: Aksamitna, Baśniowa, Borkowa od nr 9 do nr 29 nieparzyste i od nr 8 do nr 46 parzyste, Krótka, Ludowa, Mikołaja Kopernika, Niwecka od nr 85 do nr 113 nieparzyste i od nr 88 do nr 164 parzyste, Okopowa, Sadowa, Wiosenna od nr 99 do nr 133 nieparzyste i od nr 100 do nr 106 parzyste, Wodna
8 Zakład Karny Wojkowice-Oddział Zewnętrzny w Ciągowicach, Wojska Polskiego 10 Łazy zakład karny Nie Teren Zakładu Karnego Wojkowice-Oddział Zewnętrzny w Ciągowicach
1 Przedszkole Integracyjne Nr 3, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 Zawiercie stały Tak Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Sądowa, Emila Zegadłowicza.
2 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 Zawiercie stały Nie 3 Maja, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Paderewskiego, parzyste: od nr 2 do nr 6, Piastowska, Powstańców Śląskich, Henryka Sienkiewicza parzyste: od nr 2 do nr 26 i nieparzyste: nr 1, Stefana Batorego, Piotra Ściegiennego, Żwirki i Wigury.
3 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Powstańców Śląskich 18 Zawiercie stały Nie Romana Dmowskiego.
4 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Ignacego Daszyńskiego 2 Zawiercie stały Tak Grunwaldzka, Jagiellońska, Jaskrowa, Mokra, Mostowa, Pszczelne Łąki, Rokicka, Składowa, Spacerowa, Wschodnia.
5 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Ignacego Paderewskiego 49 Zawiercie stały Tak Ignacego Paderewskiego parzyste: od nr 20 do nr 26 i nieparzyste: od nr 23 do nr 45.
6 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Ignacego Daszyńskiego 2 Zawiercie stały Tak Ignacego Daszyńskiego, Jaśminowa, Jana Kasprowicza, Ignacego Paderewskiego nieparzyste: od nr 5 do nr 11, Piekarska, Władysława Stanisława Reymonta.
7 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 16 Zawiercie stały Tak Gdańska, Jana Kilińskiego, Piękna, Pomorska, Sadowników.
8 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 16 Zawiercie stały Tak Podleśna, Pszczelna, Równoległa, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliusza Słowackiego, Wronia, Wykładana Zakręt.
9 Przedszkole Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 57 Zawiercie stały Nie Adama Asnyka, Biała, Bukowa, Wacława Chrzanowskiego, Cmentarna, Jerzego Gardy, Grzybowa, Kasztanowa, Kromołowska, Lipowa, Włodzimierza Majakowskiego, Cypriana Kamila Norwida, Okólna, Elizy Orzeszkowej, Ignacego Paderewskiego parzyste: od nr 28 do końca i nieparzyste od nr 49 do końca, Bolesława Prusa, Stanisława Rączki, Smutna, Haliny Snopkiewiczówny, Surowa, Szpitalna, Wiosny Ludów.
10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej Żerkowice, ul. Aleksandra Fredry 1 Zawiercie stały Nie Biały Kamień, Celiny, Chlebowa, Dworska, Aleksandra Fredry, Głęboka, Grobla, Jurajska parzyste: od nr 50 do końca i nieparzyste: od nr 53 do końca, Karlińska parzyste: od nr 2 do nr 138 i nieparzyste: od nr 1 do nr 133. Okiennik parzyste: od nr 2 do nr 48 i nieparzyste: od nr 1 do nr 49, Pejzaż, Pod Górą, Solna, Suliny, Szara, Szymona Szymonowica, Warzywna, Wielka, Ziołowa, Żeńców, Żerkowicka.
11 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej Bzów, ul. Poległych 27 Zawiercie stały Nie Czwartaków, Harcerska parzyste: od nr 46 do końca i nieparzyste: od nr 61 do końca, Marii Konopnickiej, Korzenna, Mieczysława Lepeckiego, Jana Matejki, Orłowska, Poległych, Wjazd, Zagrodowa, Zdrowa, Zuchowa, Zwierzyniecka, Stefana Żeromskiego, Żołnierska.
12 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Filaretów 9 Zawiercie stały Tak Józefa Bema, Firlejów, Generała Józefa Hallera, Harcerska parzyste: od nr 2 do nr 44 i nieparzyste: od nr 1 do nr 59, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Nad Wartą, Juliana Ursyna Niemcewicza, Olkuska, Piaskowa, Pionierów, Przejściowa, Siewierska, Winna, Zbożowa, Żniwna.
13 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Filaretów 9 Zawiercie stały Tak Bonerów, Browar, Darniowa, Dożynkowa, Filaretów, Filomatów, Gromadzka, Jurajska parzyste: od nr 2 do nr 48 i nieparzyste: od nr 1 do nr 51, Karlińska parzyste: od nr 140 do końca i nieparzyste: od nr 135 do końca, Klin, Kredytowa, Łośnicka parzyste: od nr 148 do końca i nieparzyste: od nr 101 do końca, Nowa, Prosta, Rynek, Smuga, Staromiejska, Targowa, Uśmiechu, Zagonowa, Zakątek, Żelazna.
14 Przedszkole Nr 4, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5 Zawiercie stały Nie Boczna, Cegielniana, Ciekawa, Czereśniowa, Łośnicka parzyste: od nr 2 do nr 22 i nieparzyste od nr 1 do nr 35, Słoneczna, Stalowników, Strumień-Wierczki, Widna, Wierczki, Wierczki-Północ od nr 1 do nr 40, Wiśniowa.
15 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Józefa Piłsudskiego 117 Zawiercie stały Nie Cicha, Dolna, Kombatantów, Kwietniowa, Łagodna, Łamana, Łukowa, Orzechowa, Owocowa, Potok, Przyjaciół, Strumień, Zacisze, Zuzanka, Żródlana, Żytnia.
16 Przedszkole Nr 5, ul. Stanisława Moniuszki 9 Zawiercie stały Tak Władysława Broniewskiego parzyste, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Adama Mickiewicza, Południowa.
17 Miejski Ośrodek Kultury "CENTRUM", ul. Piastowska 1 Zawiercie stały Tak Samuela Huldczyńskiego.
18 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Józefa Piłsudskiego 117 Zawiercie stały Nie Juliana Majcherczyka, Nowowierzbowa.
19 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Józefa Piłsudskiego 117 Zawiercie stały Nie Józefa Piłsudskiego parzyste: od nr 40 do końca i nieparzyste od nr 91 do końca.
20 Zespół Szkół im. Oskara Langego, ul. Macieja Rataja 30 Zawiercie stały Tak Jana Brzechwy, Kijowska, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Polska, Przechodnia, Równa, Senatorska, Wenecka.
21 Zespół Szkół im. Oskara Langego, ul. Macieja Rataja 30 Zawiercie stały Tak Amatorska. , Metalowców, Mylna, Macieja Rataja, Henryka Sienkiewicza parzyste: od nr 28 do końca i nieparzyste: od nr 3 do końca, Stalowa, Juliana Tuwima, Warszawska, Zaporowska, Żelazna, Ziemna, Zimna.
22 Zespół Szkół im. Gen. Józefa Bema, ul. Parkowa 7 Zawiercie stały Nie Wierzbowa, Brzozowa.
23 Zespół Szkół im. Gen. Józefa Bema ul. Parkowa 7, ul. Parkowa 2 Zawiercie stały Nie Władysława Broniewskiego nieparzyste, Dojazd, Krótka, Parkowa.
24 Przedszkole Nr 15, ul. Wierzbowa 27 Zawiercie stały Nie Klonowa, Olchowa, Spółdzielcza, Zaparkowa.
25 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 21 Zawiercie stały Nie Józefa Piłsudskiego nieparzyste: od nr 1 do nr 75.
26 Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Stanisława Moniuszki 10 Zawiercie stały Tak Leśna, Stanisława Moniuszki, Mieczysława Niedziałkowskiego, Józefa Piłsudskiego parzyste: od nr 8 do nr 34
27 Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Stanisława Moniuszki 10 Zawiercie stały Tak Franciszka Szymańskiego, Bohaterów Westerplatte.
28 Remiza Ochotniczej Staży Pożarnej Blanowice, ul. Olendry 10 Zawiercie stały Nie Astronautów, Blanowska parzyste: od nr 186 do końca i nieparzyste: od nr 169 do końca, Braterska, Cedrowa, Chmielna, Gminna, Górska, Jesienna, Kamienna, Karowa, Kolorowa, Łączna, Łośnicka parzyste: od nr 24 do nr 146 i nieparzyste: od nr 37 do nr 99, Modra, Niecała. Obłok, Olendry, Piwniczna, Przyjaźni, Skarpa, Sportowa, Stroma, Świętej Siostry Faustyny, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Tęczowa, Wapienna, Wichrowe Wzgórze, Wierczki-Pólnoc 41, Wiosenna, Wygon, Stanisława Wyspiańskiego, Zwarta.
29 Remiza Ochotniczej Staży Pożarnej Skarżyce, ul. Skarżycka 4 Zawiercie stały Nie Aleksandry Billewiczówny, Andrzeja Kmicica, Krajobrazowa, Krańcowa, Okiennik parzyste od nr 50 do końca i nieparzyste od nr 51 do końca, Ostańcowa, Piecki, Podgórska, Pomrożycka, Skalna, Skarżycka, Jana Skrzetuskiego, Turystyczna, Urwisko, Wąwozowa, Michała Wołodyjowskiego, Jana Onufrego Zagłoby.
30 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Oświatowa 55 Zawiercie stały Tak Armii Krajowej, Astrów, Bratków, Chabrowa, Gościnna, Gruntowa, Jodłowa, Hugona Kołłątaja, Kosowska, Kwiatowa, Teofila Aleksandra Lenartowicza, Lotnicza, Lwowska, Łowiecka, Makowa, Modrzewiowa, Narcyzów, Oświatowa, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Stanisława Staszica, Storczyków, Świerkowa, Torowa.
31 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Oświatowa 55 Zawiercie stały Tak Borowa, Borowe Pole, Bolesława Chrobrego, Filtrowa, Jakuba, Jana II Sobieskiego, Mała, Młyńska, Nowe Zawiercie, Nowomiejska, Józefa Poniatowskiego, Przeskok, Romantyczna, Sąsiedzka, Romualda Traugutta, Wesoły Świat.
32 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Zarzecze 2 Zawiercie stały Nie Bociania, Inwestycyjna, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Kormoranów, Kukułcza, Lisia, Łabędzia, Łanowa, Marciszowska, Młynarska, Mrzygłodzka parzyste: od nr 70 do końca i nieparzyste: od nr 63 do końca, Myśliwska, Nowowiejska, Ogrodowa, Perlicza, Pogodna, Przepiórcza, Przesmyk, Puchacza, Słowicza, Sokola, Szczygłów, Szpaków, Technologiczna, Wilcza, Wilgi, Zarzecze, Żwirowa.
33 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. 11 Listopada 22 Zawiercie stały Nie Bankowa, Cerefisko, Dawna, Dobra, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Lepsza, Morelowa, Mrzygłodzka parzyste od nr 2 do 68 i nieparzyste: od nr 1 do nr 61, Piesza, Podmiejska, Rolnicza, Staroszkolna, Szkolna, Ślepa, Widok, Włodowska, Zachodnia, Władysława Żyły.
34 Przedszkole Nr 2, ul. Marszałkowska 28 Zawiercie stały Tak 11 Listopada, Apteczna, Bliska, Ciasna, Hoża, Marszałkowska, Plac Jarosława Dąbrowskiego, Porębska, Robotnicza, Stary Rynek, Wiktora Weintrauba, Wspólna, Żurawia.
35 Zespół Szkół i Placówek im. Hugona Kołłątaja, ul. Miodowa 1 Zawiercie stały Tak Daleka, Działkowców, Górnośląska, Graniczna, Hutnicza, Jałowcowa, Jęczmienna, Kłosowa, Kresowa, Kręta, Miodowa, Murarska, Nektarowa, Obrońców Poczty Gdańskiej parzyste: od nr 2 do końca i nieparzyste: od nr 1 do nr 37, Osiedlowa, Podkądzielowa, Pogorzelska, Polna, Rzemieślnicza, Towarowa parzyste: od nr 2 do nr 24, Uskok, Willowa, Wojska Polskiego, Woskowa, Żabia parzyste: od nr 2 do nr 56 i nieparzyste: od nr 1 do nr 35.
36 Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Żabia Filia Zawiercie 19b Zawiercie stały Nie Brata Alberta, Bzowska, Chemiczna, Dąbrowica, Dębowa, Głogowa, Jagodowa, Ładna, Miła, Obrońców Poczty Gdańskiej nieparzyste: od nr 39 do końca, Malinowa, Pszenna, Sienna, Spadowa, Stary Las, Szczęśliwa, Szewska, Szklarska, Towarowa od nr 36 do końca, Włókiennicza, Wypaliska, Zajazdy, Żabia parzyste: od nr 58 do końca i nieparzyste: od nr 37 do końca, Żółwia.
37 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Wirzbowa 4 Zawiercie stały Tak Blanowska parzyste: od nr 26 do nr 34, Dudy, Bolesława Limanowskiego, Słowiańska.
38 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Wierzbowa 4 Zawiercie stały Tak Anny Jagiellonki, Generała Andersa, Gołębia, Jana Kazimierza, Królowej Jadwigi, Księdza Wajzlera, Orla, Ptasia, Rudnicka, Smużna, Staefania, Szeroka, Topolowa, Tylna, Wąska, Wiśniowieckiego, Władysława Jagiełły, Zgoda.
39 Przedszkole Nr 8, ul. Wierzbowa 8 Zawiercie stały Nie Bagno, Blanowska parzyste: od nr 56 od nr 184 i nieparzyste: od nr 5 do nr 167, Czysta, Długa, Gliniana, Jasna, Krzywa, Miejska, Pastewna, Pastwiska, Piwna, Północna, Próżna, Ręby, Rybia, Sitowie, Solidna, Sosnowa, Topiel, Wrzosowa.
40 Dom Pomocy Społecznej, ul. Rzemieślnicza 9 Zawiercie dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
41 Szpital Powiatowy, ul. Miodowa 14 Zawiercie szpital Nie Szpital Powiatowy
1 Urząd Gminy, 124 Irządze stały Nie Irządze, Mikołajewice, Wilgoszcza, Wilków
2 Szkoła Podstawowa w Irządzach, 126 Irządze stały Tak Wygiełzów, Zawada Pilicka od numeru domu: 1 do nr 60, Zawada Pilicka od numeru domu: 61 do końca, Zawadka
3 Świetlica Wiejska Woźniki, 4 Woźniki stały Nie Bodziejowice, Woźniki, Sadowie
4 Remiza OSP Witów, 165 Witów stały Tak Witów od numeru domu: 1 do nr 30, 152 do końca, Witów od numeru domu: 31 do nr 82, 140 do nr 151, Witów od numeru domu: 83 do nr 139
1 Szkoła Podstawowa w Kroczycach (Sala świetlicy), ul. Sienkiewicza 7 Kroczyce stały Tak Kroczyce Okupne ulice: Batalionów Chłopskich, Bielanów, Borowikowa, Jurajska, Kajetanówka, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Leśna, Łąkowa, Marianka, Orzeszkowej, Partyzantów, Skalna, Sosnowa, Szkolna, Topolowa, Zielona, Żarecka, Żeromskiego, Kroczyce Stare ulice: ul. Brzozowa, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Chabrów, Handlowa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jeziorki, Klonowa, Kochanowskiego, Kościuszki, Makowa, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Modrzewiowa, Polna, Ptasia, Przybyszów, Rolnicza, Sadowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Spacerowa, Stokrotek, Storczyków, Szymborskiej, Świerkowa, Wesoła, Wieczorka i Surowca, Wyzwolenia, Zakościele, 1 Maja
2 Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz", 62 Dzibice stały Nie Dobrogoszczyce, Dzibice
3 Szkoła Podstawowa, ul. Batalionów Chłopskich 14 Pradła stały Tak Pradła, Browarek, Biała Błotna, Gołuchowice, Siedliszowice, Trzciniec
4 Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" z Oddziałem Przedszkolnym, 7 Siamoszyce stały Nie Siamoszyce, Przyłubsko, Szypowice, Huta Szklana, Siemięrzyce, Siemięrzyce Dołki, Siemięrzyce Wrzoski, Siemięrzyce Zefirek
5 Szkoła Podstawowa w Kroczycach (Hala sportowa), ul. Sienkiewicza 7 Kroczyce stały Tak Kostkowice ulice: Długa, Górska, Leśna, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Stawowa, Szkolna, Świerkowa, Wierzbowa; Lgota Murowana, Lgotka, Podlesice, Piaseczno
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego, ul. Szkolna 2 Łazy stały Tak Miasto Łazy: Henryka Dąbrowskiego, Dworcowa, F. Chopina, Jaśminowa, Tadeusza Kościuszki-numery parzyste od 2 do 96, numery nieparzyste od 1 do 89, Krótka, Gabriela Narutowicza-numery parzyste od 2 do 40, numery nieparzyste od 1 do 35, Okólna, Stefana Okrzei-numery parzyste od 2 do 18, numery nieparzyste od 1 do 35, Parkowa, Polna nr 1, 3, 5, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Stara Cementownia, Stanisława Staszica, Szkolna, Topolowa od numeru 1 do 20, Romualda Traugutta. Miasto Łazy: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego, Brzezina, Cmentarna, Marii Dąbrowskiej, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jana Karskiego, Kolewrot, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ks. Adama Opalskiego, P. Skargi, Laskowa, Młynek, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Podgórna, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Słoneczna, Topolowa od Nr 21 do końca ulicy, Wierzbowa.
2 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 5 Łazy stały Tak Miasto Łazy: Brzozowa, Ignacego Daszyńskiego, Głazówka, Gzichów, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Józefa Poniatowskiego, Projektowana, Racławicka, Rolnicza, Różana, Targowa, Juliana Tuwima, Wiejska, Zielona. Miasto Łazy: Akacjowa, Cudowna, Folwarczna, Gajowa, gen. Maczka, Górna, Grzybowa, Jasna, Kamienna, Klonowa, Kolorowa, Konstytucji 3 Maja, Tadeusza Kościuszki – numery parzyste od 98 do końca ulicy, numery nieparzyste od 91 do końca ulicy, Ks. Mieczysława Szostka, Mokra, Gabriela Narutowicza-numery parzyste od 42 do końca ulicy, numery nieparzyste od 37 do końca ulicy, Stefana Okrzei-numery parzyste od 20 do końca ulicy numery nieparzyste od 37 do końca ulicy, Michała Poleskiego, Polna numery parzyste od nr 2 do końca ulicy, numery nieparzyste od nr 7 do końca ulicy, Posterunek II, Północna, Rokicka, Juliusza Słowackiego, Sosnowa, Tartaczna, Trójkąt, Wichrowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zachodnia, Zawierciańska, Źródlana. Gmina Łazy: Sołectwo Rokitno Szlacheckie: Lipowa, Juliusza Słowackiego, Spacerowa, Świerkowa.
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łazach, ul. rtm. Witolda Pileckiego 14/(sala lekcyjna Nr 6) Łazy stały Nie Miasto Łazy: Częstochowska, Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Krzywa, Leśna, Ogrodowa, Podmiejska, Spółdzielcza, Zamknięta.
4 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. rtm. Witolda Pileckiego 14/(sala lekcyjna Nr 7) Łazy stały Nie Miasto Łazy: Grunwaldzka, Kolejowa, Leśniczówka, Mała, Partyzantów, rtm. Witolda Pileckiego, Pocztowa, Stawowa, Wesoła, Wyzwolenia. Miasto Łazy: Bory, Fabryczna, Jesionowa, Wysocka.
5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego, ul. Szkolna 37 Grabowa stały Tak Gmina Łazy: Sołectwo Grabowa. Sołectwo Skałbania.
6 Szkoła Podstawowa im. ks. Stefana Joniaka, ul. Szkolna 11 Niegowonice stały Nie Gmina Łazy: Sołectwo Niegowonice: Bystrzynowska, Cicha, Cmentarna, Dębina, Fabryczna, Górna, Jurajska, Kamienna, Kolejowa, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Małobądzka, Niska, Nowowiejska, Ogrodowa, Okrągła, Okrężna, Partyzantów, Pasieki, Polna, Słoneczna, Słotwina, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Szeroka, Św. Jana, Wąska, Zbożowa, Zielona. Gmina Łazy: Sołectwo Niegowonice: Dąbrowska, Krakowska, Niwa, Piaskowa, Pilicka, Podgórna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wierzbowa, Zagórczańska, Zamłynie, Żabia, Źródlana. Sołectwo Niegowoniczki.
7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Michała Poleskiego, ul. Szkolna 2 Rokitno Szlacheckie stały Tak Gmina Łazy: Sołectwo Rokitno Szlacheckie z wyłączeniem ulic: Lipowa, Juliusza Słowackiego, Spacerowa, Świerkowa oraz obręby: Kazimierówka, Mitręga. Sołectwo Hutki Kanki.
8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Zwycięstwa 72 Ciągowice stały Tak Gmina Łazy: Sołectwo Ciągowice. Sołectwo Turza. Sołectwo Kuźnica Masłońska.
9 Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej, ul. Adama Mickiewicza 8 Wysoka stały Nie Sołectwo Wysoka. Sołectwo Wiesiółka.
10 Szkoła Podstawowa im. Gabriela Taszyckiego, ul. Adama Mickiewicza 113 Chruszczobród stały Nie Gmina Łazy: Sołectwo Chruszczobród: 1 Maja, 3 Maja, Józefa Bema, Boczna, Fryderyka Chopina, Cmentarna, Dworcowa, Jagodowa, Krzywa, Łazowska, Jana Matejki, Adama Mickiewicza od Nr 1 do Nr 114, Nowa, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Ościenna, Piastów, Podgórna, Powiatowa, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Rzeczna, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Stanisława Staszica, Szpakowa, Piotra Ściegiennego, Topolowa, Juliana Tuwima, Wesoła, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Wypoczynkowa, Zielona. Sołectwo Trzebyczka. Gmina Łazy: Sołectwo Chruszczobród: Batalionów Chłopskich, Władysława Broniewskiego, Ciasna, Gawronówka, Jana Sobieskiego, Kamienna, Marii Konopnickiej, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki, Krakowska, Królewska, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łysa Góra, Adama Mickiewicza od Nr 115 do końca ulicy, Myśliwska, Cypriana Kamila Norwida, Polna, Regionalna, Rolna, Stawowa, Wiejska, Złota. Sołectwo Chruszczobród Piaski.
1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Plac Wolności 24 Ogrodzieniec stały Tak Ogrodzieniec-ulice: Bolesława Chrobrego, Cicha, Hetmańska, Jana III Sobieskiego, Kolorowa, Konopnickiej, Kopernika, Krasickiego, Królowej Jadwigi, Krótka, Książęca, Lachowizna, Leśna, Malinowa, Mieszka I, Mostowa, Narutowicza, Nowy Świat, Ogrodowa, Olkuska, Paderewskiego, Piastowska, Plac Piłsudskiego, Plac Wolności, Polna, Południowa, Różana, Sawickiej, Generała Sikorskiego, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stefana Batorego, Szeroka, Władysława Jagiełły, Wrzosowa, Wschodnia
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Kościuszki 67 Ogrodzieniec stały Nie Ogrodzieniec-ulice: Bzowska, Centuria, Cmentarna , Kościuszki od Nr 2 do 188 i od Nr 1 do Nr 73, 1 Maja, Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Szkolna, Wodna
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Elizy Orzeszkowej 13 Ogrodzieniec stały Tak Sołectwo Fugasówka (Fugasówka, Markowizna), Ogrodzieniec-ulice: Elizy Orzeszkowej, Kościuszki od Nr 192 do Nr 216 i od Nr 79 do Nr 135, Józefów
4 Szkoła Podstawowa, ul. Armii Krajowej 26 Ryczów stały Tak Sołectwa: Ryczów, Ryczów-Kolonia, Żelazko (Śrubarnia, Żelazko)
5 Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz, ul. Szkolna 6 Podzamcze stały Nie Sołectwo Podzamcze
6 Szkoła Podstawowa, ul. Edukacyjna 6 Giebło stały Nie Sołectwa: Giebło, Giebło-Kolonia, Gulzów, Kiełkowice, Mokrus
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, 48 Dobraków stały Tak Dobraków, Podleśna, Wierzbica
2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Szkolna 5 Kidów stały Nie Kidów, Jasieniec, Przychody, Siadcza, Solca
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pilicy, ul. 17 Stycznia 2a Pilica stały Nie Pilica, Biskupice, Zarzecze
4 Przedszkole w Pilicy, ul. Senatorska 17 Pilica stały Nie Kocikowa, Smoleń, Złożeniec
5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dzwono-Sierbowicach, 2 Dzwono-Sierbowice stały Tak Sierbowice, Dzwonowice, Dzwono-Sierbowice, Szyce
6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Długa 118 Sławniów stały Tak Sławniów, Dobra, Dobra Kolonia
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierbce, ul. Szkolna 3 Wierbka stały Tak Wierbka, Cisowa, Kleszczowa
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Senatorska 22/Świetlica szkolna Szczekociny stały Tak SZCZEKOCINY: Ulice: Aleja Zwycięstwa, Tartaczna, Włoszczowska, Żeromskiego, Wększcza, Saneckiego, Łąkowa, Zielona, Nadrzeczna, Paderewskiego, Pasierbińskiego
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Senatorska 22/Sala nr 6 Szczekociny stały Tak Szczekociny ulice: Osiedle 3 Maja, Parkowa, Spacerowa, Spółdzielców, Słoneczna
3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Krakowska 23 Szczekociny stały Tak Szczekociny ulice: Głowackiego, Grochowskiego Konopnickiej, Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Księdza Ściegiennego, Mostowa, Niecała, Plac Kościuszki, Plac Panny Marii, Senatorska, Wesoła, Wodzickiego Jana Pawła II, Żarnowiecka, Leśna, Krakowska, Dębowa, Strażacka
4 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Śląska 86 Szczekociny stały Nie Szczekociny ulice: Centralna, Kosynierów, Nowa, Ogrodowa, Romańskiego, Reja, Wspólna, Witosa, Cmentarna, Przemysłowa, Mleczarska, Śląska, Lelowska, 8 Pułlku Ułanów, Boczna, Polna
5 Remiza OSP, 83 Bonowice stały Nie Bonowice, Grabiec
6 Wiejskie Centrum Kultury, 52 Starzyny stały Tak Starzyny, Wólka Starzyńska
7 Remiza OSP, 27 Przyłęk stały Nie Brzostek, Łąkietka, Przyłęk, Szyszki
8 Remiza OSP, 103 Drużykowa stały Nie Bógdał, Drużykowa, Rędziny
9 Zespół Szkół, ul. Kościuszki 20 Goleniowy stały Nie Goleniowy ulice: Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Cicha, Cmentarna, Floriańska, Kosynierów, Krótka, Partyzantów, Polna, Stawowa, Strażacka, Kościuszki, Wespazjana Kochowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia; Chałupki
10 Zespół Szkół, 34 Rokitno stały Tak Rokitno
11 Zespół Szkół, 34 Rokitno stały Tak Ołudza, Wólka Ołudzka
12 Remiza OSP, 19 Siedliska stały Nie Gustawów, Małachów, Siedliska, Tęgobórz
1 Remiza OSP, ul. Strażacka 5 Góra Włodowska stały Nie Góra Włodowska, Góra Włodowska-Kolonia
2 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 11 Rudniki stały Tak Rudniki, Skałka-Kopaniny
3 Szkoła Podstawowa, ul. Krakowska 13 Włodowice stały Tak Morsko, Parkoszowice, Włodowice
4 Filia Szkoły Podstawowej we Włodowicach, ul. Topolowa 11 Zdów stały Tak Hucisko, Zdów
5 Świetlica Wiejska, ul. Wiejska 2 Rzędkowice stały Nie Rzędkowice
1 Dom Kultury w Żarnowcu, ul. Rynek 9 Żarnowiec stały Tak Żarnowiec, Zabrodzie, Łany Małe
2 Szkoła Podstawowa, 135a Chlina stały Nie Chlina, Udórz
3 Budynek po byłej Szkole Podstawowej, 26a Wola Libertowska stały Nie Wola Libertowska
4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej, 57 Otola stały Tak Otola, Jeziorowice
5 Szkoła Podstawowa, 84 Małoszyce stały Tak Małoszyce
6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, Łany Wielkie stały Nie Łany Wielkie, Brzeziny, Łany Średnie, Otola Mała
7 Budynek po byłej Szkole Podstawowej, 106 Koryczany stały Tak Koryczany

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Zawiercie 10 40 411 7 84
0.0000020000Nr 2 Gmina Łazy 3 12 945 7 35
0.0000030000Nr 3 Gminy: Ogrodzieniec, Pilica 3 14 859 6 30
0.0000040000Nr 4 Gminy: Irządze, Szczekociny, Żarnowiec 3 12 526 6 29
0.0000050000Nr 5 Gminy: Kroczyce, Poręba, Włodowice 4 16 711 7 42
Podsumowanie 23 97 452 33 220

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 12 5 5 5 6 33
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 5 5 5 6 33
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 12 5 5 5 6 33
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 5 5 5 6 33
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA” KWW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA” 12 5 5 4 6 32
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA KWW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA 12 5 5 6 28
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KWW NAW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ 12 5 5 6 28

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 40 408 21 703 21 683 53.66% 0.05366
20 796 95.91% 0.09591
Tak
2 12 945 7 199 7 194 55.57% 0.05557
6 900 95.91% 0.09591
Tak
3 14 866 9 494 9 491 63.84% 0.06384
9 160 96.51% 0.09651
Tak
4 12 532 8 231 8 229 65.66% 0.06566
7 884 95.81% 0.09581
Tak
5 16 565 10 079 10 080 60.85% 0.06085
9 524 94.48% 0.09448
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 473 33 11.93% 0.01193
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 648 33 17.78% 0.01778
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 5 845 33 10.77% 0.01077
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 888 33 23.75% 0.02375
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA” 9 641 32 17.77% 0.01777
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA 3 919 28 7.22% 0.00722
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ 5 850 28 10.78% 0.01078

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 473 33 2 11.93% 0.01193
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 648 33 5 17.78% 0.01778
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 5 845 33 1 10.77% 0.01077
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 888 33 8 23.75% 0.02375
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA” 9 641 32 4 17.77% 0.01777
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA 3 919 28 1 7.22% 0.00722
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ 5 850 28 2 10.78% 0.01078
Tak

Rada Powiatu Zawierciańskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 SZCZYGŁOWSKI Marek Stanisław 187 0.90% 0.0009
Nie
1 2 2 PANEK Jacek Bogusław 193 0.93% 0.00093
Nie
1 2 3 DORS Grzegorz 120 0.58% 0.00058
Nie
1 2 4 MACH Teresa Natalia 79 0.38% 0.00038
Nie
1 2 5 HĄC Bogusława Jadwiga 90 0.43% 0.00043
Nie
1 2 6 FUGAS Stanisław Wojciech 61 0.29% 0.00029
Nie
1 2 7 STOLARSKI Grzegorz 53 0.25% 0.00025
Nie
1 2 8 TOBOREK Agata 49 0.24% 0.00024
Nie
1 2 9 RADOSZ Paweł Łukasz 188 0.90% 0.0009
Nie
1 2 10 LIPŚ Grażyna Mirosława 87 0.42% 0.00042
Nie
1 2 11 PODSIADŁO Rafał Paweł 31 0.15% 0.00015
Nie
1 2 12 KOT Agnieszka Katarzyna 65 0.31% 0.00031
Nie
1 4 1 MUCHA-POPIEL Teresa Anna 1 628 7.83% 0.00783
Tak
1 4 2 MACHURA Małgorzata Halina 505 2.43% 0.00243
Tak
1 4 3 KSIĄŻEK-SŁOMKA Aniceta Bronisława 426 2.05% 0.00205
Nie
1 4 4 MASZCZYK Anita Maria 218 1.05% 0.00105
Nie
1 4 5 SZCZĘŚNIAK Marlena Lidia 147 0.71% 0.00071
Nie
1 4 6 CHOLEWKA Ryszard Zygmunt 111 0.53% 0.00053
Nie
1 4 7 ŁAKOTA Paweł Aleksander 257 1.24% 0.00124
Nie
1 4 8 PABIAN Józef Leszek 114 0.55% 0.00055
Nie
1 4 9 ŚWIDERSKA Magdalena Marta 175 0.84% 0.00084
Nie
1 4 10 LUDWIG Marek 103 0.50% 0.0005
Nie
1 4 11 WILCZEK Aneta Anna 69 0.33% 0.00033
Nie
1 4 12 ŻAKOWSKI Janusz Eugeniusz 126 0.61% 0.00061
Nie
1 5 1 DANECKI Andrzej Lucjan 1 082 5.20% 0.0052
Tak
1 5 2 KAROŃ Waldemar Jacenty 235 1.13% 0.00113
Nie
1 5 3 SZKLARKOWSKA-NOSZCZYK Małgorzata 209 1.01% 0.00101
Nie
1 5 4 KOZIOROWSKI Marek Jerzy 194 0.93% 0.00093
Nie
1 5 5 STĘPIEŃ Daria Anna 68 0.33% 0.00033
Nie
1 5 6 SIKORA Zenobiusz Włodzimierz 68 0.33% 0.00033
Nie
1 5 7 PTAŚ Elżbieta Maria 136 0.65% 0.00065
Nie
1 5 8 ZIĘBIŃSKI Marek Krzysztof 87 0.42% 0.00042
Nie
1 5 9 SACZYŃSKA Krystyna Teodozja 65 0.31% 0.00031
Nie
1 5 10 STACHOWSKI Tomasz Wiesław 97 0.47% 0.00047
Nie
1 5 11 KOZŁOWSKA Aneta Katarzyna 74 0.36% 0.00036
Nie
1 5 12 WESOŁOWSKI Paweł Michał 109 0.52% 0.00052
Nie
1 10 1 BENC Małgorzata Bogumiła 2 139 10.29% 0.01029
Tak
1 10 2 PYTLIK Dorota Danuta 843 4.05% 0.00405
Tak
1 10 3 WOJCIECHOWSKI Marcin Wojciech 666 3.20% 0.0032
Tak
1 10 4 MACIĄŻEK-MAZUR Izabela Dorota 339 1.63% 0.00163
Nie
1 10 5 KOT Roman Zdzisław 208 1.00% 0.001
Nie
1 10 6 BIAŁA Wioleta Marzena 140 0.67% 0.00067
Nie
1 10 7 MISZCZYK Alina 175 0.84% 0.00084
Nie
1 10 8 PASEK Anna Maria 143 0.69% 0.00069
Nie
1 10 9 WOSIK Jarosław Mariusz 105 0.50% 0.0005
Nie
1 10 10 CHRZĄSZCZYK Tomasz Adam 139 0.67% 0.00067
Nie
1 10 11 GRABOWSKI Robert Dariusz 143 0.69% 0.00069
Nie
1 10 12 CZERWIŃSKI Andrzej Tomasz 144 0.69% 0.00069
Nie
1 18 1 ROK Zbigniew Jan 632 3.04% 0.00304
Tak
1 18 2 ZAMORA Jan Włodzimierz 316 1.52% 0.00152
Nie
1 18 3 FALKIEWICZ-ANZORGE Anna Maria 494 2.38% 0.00238
Nie
1 18 4 DOMAGAŁA Wioletta Anna 237 1.14% 0.00114
Nie
1 18 5 CHMURA Paweł 465 2.24% 0.00224
Nie
1 18 6 KOŁODZIEJCZYK Anna Urszula 59 0.28% 0.00028
Nie
1 18 7 PIETRYKA Ewa Ludomira 52 0.25% 0.00025
Nie
1 18 8 JĘDRZEJAK-CIEPŁY Edyta Krystyna 55 0.26% 0.00026
Nie
1 18 9 SADOWSKA Anna Barbara 52 0.25% 0.00025
Nie
1 18 10 KURZAK Jerzy Stanisław 156 0.75% 0.00075
Nie
1 18 11 ŻARNOWIECKI Marek 86 0.41% 0.00041
Nie
1 18 12 JACHIMOWSKI Aleksander Marian 203 0.98% 0.00098
Nie
1 19 1 KOZIOŁ Barbara Danuta 1 039 5.00% 0.005
Tak
1 19 2 KOWALCZYK Tomasz Piotr 392 1.88% 0.00188
Nie
1 19 3 MOGIELSKI Szymon 162 0.78% 0.00078
Nie
1 19 4 ZIĘBOWSKI Robert Adam 121 0.58% 0.00058
Nie
1 19 5 PAWŁOWSKA-POLAŃSKA Izabela Krystyna 66 0.32% 0.00032
Nie
1 19 6 LEKKI Tomasz Piotr 69 0.33% 0.00033
Nie
1 19 7 ZAWISZ Wiktoria Barbara 36 0.17% 0.00017
Nie
1 19 8 GOLA Patrycja 113 0.54% 0.00054
Nie
1 19 9 CIEPŁY Karol Szymon 26 0.13% 0.00013
Nie
1 19 10 PORĘBSKI Dawid Łukasz 93 0.45% 0.00045
Nie
1 19 11 WIERZBOWSKA Jadwiga 20 0.10% 0.0001
Nie
1 19 12 GUMUŁKA Karolina Anna 97 0.47% 0.00047
Nie
1 20 1 KŁÓSEK Edmund Kazimierz 520 2.50% 0.0025
Nie
1 20 2 BEDNARZ Dariusz Grzegorz 1 028 4.94% 0.00494
Tak
1 20 3 WILK Andrzej Szymon 633 3.04% 0.00304
Tak
1 20 4 PODLASEK Agnieszka Bogumiła 84 0.40% 0.0004
Nie
1 20 5 FERDYN Grażyna Teresa 180 0.87% 0.00087
Nie
1 20 6 REJEK Agnieszka Anna 82 0.39% 0.00039
Nie
1 20 7 GAJEK-GOŁUCHOWSKA Justyna Anna 92 0.44% 0.00044
Nie
1 20 8 ZAGAŁA Igor Grzegorz 148 0.71% 0.00071
Nie
1 20 9 MAKARUK Artur Grzegorz 41 0.20% 0.0002
Nie
1 20 10 KOWALCZYK Kamil Przemysław 94 0.45% 0.00045
Nie
1 20 11 ŚLIWA-DZIWIŃSKA Aneta Izabela 106 0.51% 0.00051
Nie
1 20 12 CHMIELEWSKI Jakub Przemysław 57 0.27% 0.00027
Nie
2 2 1 PNIAK Andrzej Jan 422 6.12% 0.00612
Nie
2 2 2 MĘCIK Krystyna Ewa 140 2.03% 0.00203
Nie
2 2 3 SADOWSKA Beata Ewa 57 0.83% 0.00083
Nie
2 2 4 LUDWIKOWSKI Wiesław Julian 142 2.06% 0.00206
Nie
2 2 5 KUBICZEK Maciej Daniel 87 1.26% 0.00126
Nie
2 4 1 KNOP Konrad Sebastian 398 5.77% 0.00577
Nie
2 4 2 KAŁA Adrian Józef 185 2.68% 0.00268
Nie
2 4 3 WIEKIERA Ewa 92 1.33% 0.00133
Nie
2 4 4 KATARZYŃSKA Katarzyna Anna 181 2.62% 0.00262
Nie
2 4 5 PIŁKA Grzegorz Adam 553 8.01% 0.00801
Tak
2 5 1 ŁUKASIK Damian Leszek 492 7.13% 0.00713
Nie
2 5 2 GOTFRYD Danuta Teresa 171 2.48% 0.00248
Nie
2 5 3 ŚLĘZAK Magdalena Elżbieta 78 1.13% 0.00113
Nie
2 5 4 ŚCIŚLICKA Bronisława Janina 43 0.62% 0.00062
Nie
2 5 5 PILIS Andrzej Adam 64 0.93% 0.00093
Nie
2 10 1 KALAGA Leszek Andrzej 455 6.59% 0.00659
Tak
2 10 2 CZOP Tadeusz Marian 771 11.17% 0.01117
Tak
2 10 3 BIALIK Bożena Danuta 157 2.28% 0.00228
Nie
2 10 4 BANASIAK Iwona Barbara 171 2.48% 0.00248
Nie
2 10 5 OSIKOWICZ Urszula Maria 269 3.90% 0.0039
Nie
2 18 1 MILKA Urszula Helena 157 2.28% 0.00228
Nie
2 18 2 MOGIEŁA Henryk Witold 192 2.78% 0.00278
Nie
2 18 3 CZAPLA Andrzej Paweł 184 2.67% 0.00267
Nie
2 18 4 PIECHOWSKA Anna Małgorzata 109 1.58% 0.00158
Nie
2 18 5 SERWICKA Alicja Jadwiga 54 0.78% 0.00078
Nie
2 19 1 OCIEPKA Damian Zbigniew 169 2.45% 0.00245
Nie
2 19 2 GÓRNY Jolanta 80 1.16% 0.00116
Nie
2 19 3 DROZDOWSKA Magdalena Zofia 123 1.78% 0.00178
Nie
2 19 4 WÓJCIK Adrian Sylwester 13 0.19% 0.00019
Nie
2 19 5 ZIÓŁKOWSKA-WNUK Monika Katarzyna 81 1.17% 0.00117
Nie
2 20 1 SKRĘT Mieczysław Franciszek 216 3.13% 0.00313
Nie
2 20 2 KOCZUR Maciej Jerzy 193 2.80% 0.0028
Nie
2 20 3 CZOP Grażyna Bronisława 53 0.77% 0.00077
Nie
2 20 4 GRYTA Adam 197 2.86% 0.00286
Nie
2 20 5 ROTERMAN Jolanta Urszula 151 2.19% 0.00219
Nie
3 2 1 DĄBROWA Stanisław 889 9.71% 0.00971
Tak
3 2 2 SKÓRA Paweł Tomasz 244 2.66% 0.00266
Nie
3 2 3 WAŁEK Grzegorz Michał 326 3.56% 0.00356
Nie
3 2 4 KOŃCZYK Róża Urszula 171 1.87% 0.00187
Nie
3 2 5 LATACZ Magdalena 19 0.21% 0.00021
Nie
3 4 1 FIUTAK Marek Ignacy 285 3.11% 0.00311
Nie
3 4 2 NICIA Lech Józef 99 1.08% 0.00108
Nie
3 4 3 CUPRIAN Agnieszka Katarzyna 130 1.42% 0.00142
Nie
3 4 4 TOKARSKA Anna Janina 65 0.71% 0.00071
Nie
3 4 5 CISZEWSKI Jarosław Artur 138 1.51% 0.00151
Nie
3 5 1 GONCERZ Henryk 739 8.07% 0.00807
Nie
3 5 2 BRZOZOWSKI Leszek Andrzej 185 2.02% 0.00202
Nie
3 5 3 ROMAŃSKA-BUJAK Katarzyna Ewa 148 1.62% 0.00162
Nie
3 5 4 GŁĄB Adam Paweł 333 3.64% 0.00364
Nie
3 5 5 MICHALIK Zofia Helena 55 0.60% 0.0006
Nie
3 10 1 LASKOWSKA Barbara 860 9.39% 0.00939
Tak
3 10 2 LIPIŃSKI Marian Wojciech 279 3.05% 0.00305
Nie
3 10 3 ŚRUBARCZYK Ewa Jadwiga 132 1.44% 0.00144
Nie
3 10 4 DYLEWSKI Tomasz 331 3.61% 0.00361
Nie
3 10 5 ZAMORA Adam Zdzisław 159 1.74% 0.00174
Nie
3 18 1 MILEJSKA Maria Wanda 2 048 22.36% 0.02236
Tak
3 18 2 OTRĘBSKI Michał Władysław 654 7.14% 0.00714
Nie
3 18 3 SZLACHTA Sławomir Dariusz 76 0.83% 0.00083
Nie
3 18 4 ULINIARZ Stanisława 90 0.98% 0.00098
Nie
3 18 5 KOWAL Aneta Maria 252 2.75% 0.00275
Nie
3 19 1 KOCJAN Marcin Radosław 352 3.84% 0.00384
Nie
3 19 2 PEREK Zbigniew Józef 30 0.33% 0.00033
Nie
3 19 3 ADAMCZYK Karolina Patrycja 22 0.24% 0.00024
Nie
3 19 4 GUZIK Ewelina Monika 15 0.16% 0.00016
Nie
3 19 5 GRABOWSKI Andrzej Marcin 34 0.37% 0.00037
Nie
4 2 1 WRONA Krzysztof Jan 1 377 17.47% 0.01747
Tak
4 2 2 SZLĘK Zofia 285 3.61% 0.00361
Nie
4 2 3 STAŃCZYK Zofia 41 0.52% 0.00052
Nie
4 2 4 HERMAN Andrzej Włodzimierz 127 1.61% 0.00161
Nie
4 2 5 WIERZBICKA Anna Zofia 14 0.18% 0.00018
Nie
4 4 1 KRZYSZTOFIK Mirosława Karolina 489 6.20% 0.0062
Nie
4 4 2 SZRENIAWSKI Mirosław Marek 111 1.41% 0.00141
Nie
4 4 3 JEZIOROWSKA Wanda Ewa 165 2.09% 0.00209
Nie
4 4 4 HERMANOWICZ Zbigniew Stefan 65 0.82% 0.00082
Nie
4 4 5 PYTLARZ Jolanta 29 0.37% 0.00037
Nie
4 5 1 STOJEK Joanna Urszula 96 1.22% 0.00122
Nie
4 5 2 BIENIEK Wojciech Andrzej 122 1.55% 0.00155
Nie
4 5 3 BARTOSZ Leszek 107 1.36% 0.00136
Nie
4 5 4 MOLUS Halina Zdzisława 65 0.82% 0.00082
Nie
4 5 5 JAŃCZYK Sylwia Karolina 42 0.53% 0.00053
Nie
4 10 1 SOKÓŁ Paweł Jan 958 12.15% 0.01215
Tak
4 10 2 ORLIŃSKI Jerzy 470 5.96% 0.00596
Nie
4 10 3 DUDZIUK Dorota Anna 284 3.60% 0.0036
Nie
4 10 4 RAJCZYKOWSKA Joanna Patrycja 187 2.37% 0.00237
Nie
4 10 5 STOLARCZYK Małgorzata Grażyna 104 1.32% 0.00132
Nie
4 18 1 PIOTROWSKI Mariusz Zygmunt 1 054 13.37% 0.01337
Tak
4 18 2 KULISA Tomasz 112 1.42% 0.00142
Nie
4 18 3 SMACKA ZIĘBA Barbara 251 3.18% 0.00318
Nie
4 18 4 KWIECIEŃ Halina Barbara 76 0.96% 0.00096
Nie
4 20 1 KRUPA Rafał 897 11.38% 0.01138
Nie
4 20 2 PIASZCZYK Jerzy Marceli 75 0.95% 0.00095
Nie
4 20 3 SMUŁA Aleksandra Lidia 227 2.88% 0.00288
Nie
4 20 4 WÓJCIK Edyta Zdzisława 37 0.47% 0.00047
Nie
4 20 5 CHMIELEWSKI Paweł Grzegorz 17 0.22% 0.00022
Nie
5 2 1 BARCZYK Cezary Rafał 550 5.77% 0.00577
Nie
5 2 2 DRABEK Ewa Zofia 45 0.47% 0.00047
Nie
5 2 3 GRABOWSKA Małgorzata Danuta 91 0.96% 0.00096
Nie
5 2 4 BAŃKA Paweł Łukasz 85 0.89% 0.00089
Nie
5 2 5 GRELA Monika Anna 112 1.18% 0.00118
Nie
5 2 6 SZYMAŃSKI Adam Lucjan 46 0.48% 0.00048
Nie
5 4 1 KLESZCZEWSKI Jarosław Marek 1 798 18.88% 0.01888
Tak
5 4 2 PIOTROWSKI Bogusław Paweł 384 4.03% 0.00403
Tak
5 4 3 LABOCHA Eliza Maria 46 0.48% 0.00048
Nie
5 4 4 MACHERZYŃSKI Jan 270 2.83% 0.00283
Nie
5 4 5 DYRDA Joanna Barbara 62 0.65% 0.00065
Nie
5 4 6 KUŚMIERSKA Urszula Anna 224 2.35% 0.00235
Nie
5 5 1 KOWALSKI Jan Marcin 292 3.07% 0.00307
Nie
5 5 2 JAŃCZYK Sylwester Andrzej 140 1.47% 0.00147
Nie
5 5 3 JĘDERKO Mirosława 123 1.29% 0.00129
Nie
5 5 4 MILEWSKA Halina Helena 28 0.29% 0.00029
Nie
5 5 5 BRZYCHCY Marta Edyta 20 0.21% 0.00021
Nie
5 5 6 DZIWIŃSKI Tomasz Mariusz 78 0.82% 0.00082
Nie
5 10 1 DORS Gabriel 996 10.46% 0.01046
Tak
5 10 2 PUCEK Adam Tadeusz 163 1.71% 0.00171
Nie
5 10 3 KITA Tomasz Piotr 551 5.79% 0.00579
Nie
5 10 4 MIGDAŁ Ewelina Joanna 136 1.43% 0.00143
Nie
5 10 5 JUREK Jolanta Anna 98 1.03% 0.00103
Nie
5 10 6 ŚLESZYŃSKA Bożena Anna 173 1.82% 0.00182
Nie
5 18 1 ŚLUSARCZYK Tomasz Aleksander 270 2.83% 0.00283
Nie
5 18 2 HADRYCH Karol Andrzej 901 9.46% 0.00946
Tak
5 18 3 BOGDAŁ Gabriela Anna 59 0.62% 0.00062
Nie
5 18 4 DONOCIK Józef Piotr 73 0.77% 0.00077
Nie
5 18 5 ORZOŁ Marzena Ewa 72 0.76% 0.00076
Nie
5 18 6 ŚWIDERSKA Małgorzata 150 1.57% 0.00157
Nie
5 19 1 ANDRZEJEWSKA Agnieszka Maria 405 4.25% 0.00425
Nie
5 19 2 PLEBAN Ilona Teresa 83 0.87% 0.00087
Nie
5 19 3 KLIŚ Anna Maria 161 1.69% 0.00169
Nie
5 19 4 BREWKA Marcin Janusz 40 0.42% 0.00042
Nie
5 19 5 KOSSEK-MARKOWSKI Krzysztof Artur 11 0.12% 0.00012
Nie
5 19 6 WAWRZYNKIEWICZ Tomasz Włodzimierz 66 0.69% 0.00069
Nie
5 20 1 VAN DER COGHEN Piotr Artur 225 2.36% 0.00236
Nie
5 20 2 MUSKALSKA Iwona Marzanna 123 1.29% 0.00129
Nie
5 20 3 NĘDZA Bożena Ewa 56 0.59% 0.00059
Nie
5 20 4 FURGACZ Krzysztof Paweł 146 1.53% 0.00153
Nie
5 20 5 BORÓWKA Stanisław Antoni 124 1.30% 0.0013
Nie
5 20 6 CHRZĄSZCZ Aneta Barbara 48 0.50% 0.0005
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Zawierciański - ogółem 11 179 143 116 702 97 452 105 4 5 1
Gminy ogółem 10 156 138 116 702 97 452 105 4 5 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 48 107 40 411 41 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 68 595 57 041 64 4 5 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 33 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 21 1
Ogółem 54 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 220 108 49% 112 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 188 94 50% 94 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 386 153 40% 233 60%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 2 22% 7 78%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 13 3 23% 10 77%
Ogółem 794 355 45% 439 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 50 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 45 44 46
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 48 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 44 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 53 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 61 26 43% 35 57%
30-39 161 69 43% 92 57%
40-59 414 190 46% 224 54%
60+ 158 70 44% 88 56%
Ogółem 794 355 45% 439 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 1 20% 4 80%
40-59 15 4 27% 11 73%
60+ 7 1 14% 6 86%
Ogółem 27 6 22% 21 78%