Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 85 185
Wyborców 70 854
Obwodów 47
  • Wybory do Rady Miejskiej w Słupsku
  • Wybory Prezydenta Miasta Słupska
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Żłobków Miejskich, ul. Gen. Andersa 4 Słupsk stały Tak Władysława Bartoszewskiego, Łukasza Cieplińskiego, Ignacego Daszyńskiego, Romana Dmowskiego, Arkadego Fiedlera, Władysława Grabskiego, Bolesława Limanowskiego, Tadeusza Mazowieckiego, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Powstańców Wielkopolskich, prof, Zbigniewa Religi, Generała Stefana Roweckiego "GROTA", Jeana Sibeliusa, Stanisława Szpilewskiego, Anny Walentynowicz.
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich, ul. Szczecińska 60 Słupsk stały Tak Jana Matejki, prof. Eugeniusza Romera.
3 Przedszkole Miejskie nr 31 "Bajkowa Kraina", ul. Witosa 1 Słupsk stały Nie Gen. Władysława Andersa, Wincentego Witosa, Marii Zaborowskiej.
4 IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Zaborowskiej 2 Słupsk stały Tak Batalionów Chłopskich, Bitwy Warszawskiej, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Marii Dąbrowskiej, Mieczysława Fogga, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kiepury, Legionów Polskich, Tadeusza Nalepy, Zofii Nałkowskiej, Ryszarda Riedla, Leopolda Staffa, kard. Stefana Wyszyńskiego, Andrzeja Zauchy.
5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii, ul. Orląt Lwowskich 1a Słupsk stały Tak Orląt Lwowskich, prof. Stanisława Herbsta, profesora Kazimierza Michałowskiego
6 Przedszkole Miejskie nr 19 "Słupskiego Chłopczyka", ul. Norwida 4 Słupsk stały Nie Wandy Chotomskiej, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Mieczysława Jastruna, Cypriana Kamila Norwida, Eugeniusza Paukszty, Juliana Przybosia, Andrzeja Struga.
7 Przychodnia Rejonowa, ul. 11 Listopada 7 Słupsk stały Tak Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, dr med. Kazimierza Frąckowskiego, 11 Listopada.
8 Zespół Szkół Agrotechnicznych, ul. Szczecińska 36 Słupsk stały Tak prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Witolda Małcużyńskiego, Księżnej Zofii.
9 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej, ul. Grottgera 10a Słupsk stały Nie Józefa Chełmońskiego, Koszalińska, Jacka Malczewskiego, Witkacego.
10 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st., ul. Szczecińska 106 Słupsk stały Nie Jagiellońska, Jana Kochanowskiego, Bolesława Krzywoustego, plac Książąt Pomorskich, Szczecińska, Ziemowita.
11 Słupski Ośrodek Kultury, ul. Braci Gierymskich 1 Słupsk stały Nie Braci Gierymskich, Xawerego Dunikowskiego, Juliana Fałata, Artura Grottgera, Kołobrzeska, Juliusza Kossaka, Gabriela Narutowicza.
12 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka, ul. Sobieskiego 3 Słupsk stały Tak Wincentego Kadłubka, Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Reja.
13 Przedszkole Miejskie nr 10 "Świat Fantazji", ul. Zygmunta Augusta 10 Słupsk stały Nie Ludwika Braille'a, Zygmunta Augusta.
14 I Społeczna Szkoła Postawowa STO, ul. Zygmunta Augusta 8 Słupsk stały Nie Karola Chodkiewicza, Piotra Skargi, Jana Sobieskiego, Towarowa.
15 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka, ul. Banacha 5 Słupsk stały Tak Stefana Banacha, Rotmistrza Witolda Pileckiego.
16 Przedszkole Miejskie nr 23 "Promyczek", ul. Wazów 1a Słupsk stały Nie Wazów, Władysława IV.
17 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka, ul. Banacha 17 Słupsk stały Tak Bolesława Chrobrego, Stefana Czarnieckiego, Jana Kazimierza, Władysława Łokietka, Frycza Modrzewskiego, Jana Ostroroga, Przemysława II, Jana Zamojskiego, Stefana Żółkiewskiego.
18 Zespół Żłobków Miejskich Żłobek nr 2, Al. 3 - go Maja 76 Słupsk stały Tak Aleja 3 - go Maja.
19 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka, ul. Leszczyńskiego 17 Słupsk stały Tak Stefana Batorego, Bogusława X, Grażyny, Anny Gryfitki.
20 Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego, ul. Królowej Jadwigi 3 Słupsk stały Tak Fabryczna, Królowej Jadwigi.
21 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka, ul. Leszczyńskiego 17 Słupsk stały Tak Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Braci Staniuków, Marka Grechuty, Grunwaldzka, Zbigniewa Herberta, Jacka Kaczmarskiego, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Czesława Miłosza, Maurycego Mochnackiego, Czesława Niemena, Hanki Ordonówny, św. Klary z Asyżu, Johannesa Wernera, Zachodnia.
22 Przedszkole Miejskie nr 15, ul. Wiatraczna 6 Słupsk stały Tak Tadeusza Rejtana, Wiatraczna, Pawła Włodkowica.
23 Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego, ul. Małachowskiego 9 Słupsk stały Nie Zygmunta Krasińskiego, Stanisława Małachowskiego, Ludwika Solskiego, Stanisława Staszica, Wolności.
24 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, ul. Mickiewicza 32 Słupsk stały Tak Kołłątaja, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego od nr 15 do nr 40, Stanisława Wyspiańskiego.
25 Przedszkole Miejskie nr 5, ul. Niemcewicza 9 Słupsk stały Tak Juliana Niemcewicza, ks. Józefa Poniatowskiego, Wileńska od nr 12 do nr 30.
26 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, ul. Prusa 1 Słupsk stały Nie Mikołaja Kopernika, Adama Mickiewicza od nr 16 do nr 46, Gustawa Morcinka, Plac Władysława Broniewskiego, Bolesława Prusa, Stefana Żeromskiego.
27 Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, ul. Niedziałkowskiego 2 Słupsk stały Tak Józefa Bema, Grodzka, Jedności Narodowej, Kowalska, Murarska, Mieczysława Niedziałkowskiego, Nowobramska, Piekiełko, Plac Stary Rynek, Al. Henryka Sienkiewicza, Ludwika Waryńskiego, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 14 i od nr 41 do nr 54, Ludwika Zamenhofa.
28 Urząd Miejski, Plac Zwycięstwa 1 Słupsk stały Tak Dominikańska, Filmowa, Władysława Jagiełły, Jana Pawła II, Anny Łajming, Ignacego Łukasiewicza, Mikołajska, Michała Mostnika, Aleja Francesco Nullo, Rynek Rybacki, Teatralna.
29 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Starzyńskiego 6 Słupsk stały Nie Marii Konopnickiej, Adama Mickiewicza od nr 2 do nr 15 i od nr 47 do nr 60, Plac Dąbrowskiego, Stefana Starzyńskiego, Juliana Tuwima.
30 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, ul. Jaracza 18a Słupsk stały Nie Długa, Stefana Jaracza, Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, plac Zwycięstwa, Płowiecka, Polna.
31 V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, ul. Deotymy 15a Słupsk stały Nie Deotymy, Jana Kasprowicza, Miedziana, Ignacego Jana Paderewskiego, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Wita Stwosza, Wileńska od nr 1 do nr 11 i od nr 31 do nr 38, Wrocławska, Złota, Żelazna.
32 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Lutosławskiego 23 Słupsk stały Nie Fryderyka Chopina, Drewniana, Witolda Lutosławskiego, Plac Błogosławionego Bronisława Kostkowskiego, Prosta, Juliusza Słowackiego, Tadeusza Sygietyńskiego, Świętopełka.
33 Zespół Szkół Technicznych, ul. Szymanowskiego 5 Słupsk stały Tak Cecorska, Chocimska, Cicha, Legnicka, Mieszka I, Władysława Orkana, Pomorska, Poprzeczna, Poznańska, Rybacka, Słoneczna, Karola Szymanowskiego, Henryka Wieniawskiego, Zielona.
34 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Henryka Pobożnego 2 Słupsk stały Tak Marii Curie-Skłodowskiej, Dąbrówki, Jana Druyffa, Kwiatowa, Na Wzgórzu, Obrońców Wybrzeża, Henryka Pobożnego, Psie Pole, Różana, Sierpinka, Szkolna, Świętego Piotra, Wiśniowa.
35 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Staszica, ul. Patryzantów 24 Słupsk stały Nie Armii Krajowej, Jana Długosza, Partyzantów, Plac Powstańców Warszawskich, Podgórna, Przechodnia, Sądowa, Słowiańska, Szarych Szeregów, Żwirki i Wigury.
36 Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych, ul. Bałtycka 29 Słupsk stały Nie MKS Cieśliki, Bałtycka, Karola Borchardta, Krakusa, Morska, Elizy Orzeszkowej, Podchorążych, Portowa, Tramwajowa, Wandy, Wielicka.
37 Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Zamkowa 6 Słupsk stały Nie Garncarska, Karola Kniaziewicza, Ludwika Mierosławskiego, Młyńska, Nad Śluzami, Nowowiejska, Świętego Ojca Pio, Wiejska, Józefa Wybickiego, Zamkowa.
38 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Kilińskiego 38 Słupsk stały Nie Jana Bauera, Cienista, Bronisława Czecha, Drzymały, Duńska, Fińska, Bartosza Głowackiego, Hołdu Pruskiego, Jasna, Henryka Jordana, Rabina dr. Maxa Josepha, Kaszubska, Jana Kilińskiego, Kościuszki, Krzywa, Janusza Kusocińskiego, Litewska, Eugeniusza Lokajskiego, Łąkowa, Łotewska, Antoniego Madalińskiego, Malinowa, Heleny Marusarzówny, Myśliwska, Na Skarpie, Olimpijska, Mieczysława Orłowicza, Owocowa, Policjantów, Sadowa, gen. Władysława Sikorskiego, Spokojna, Sportowa, Strumykowa, Szwedzka, Leonida Teligi, Romualda Traugutta, Turystyczna, Stanisławy Walasiewiczówny, Wczasowa, Wędkarska, Zamiejska.
39 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Prof. Lotha 3b Słupsk stały Nie dr Edmunda Biernackiego, Prof. Tadeusza Browicza, Chabrowa, Generała Józefa Chłopickiego, prof. Wiktora Degi, Generała Henryka Dembińskiego, gen. Józefa Dwernickiego, Fiołkowa, Gdańska, dr Jana Gellerta, prof. Adama Grucy, Klonowa, Jana Kozietulskiego, Lawendowa, Joachima Lelewela, Lipowa, Prof. Lotha, Makowa, dr Alfonsa Modrzejewskiego, Prof. Wiktora Orłowskiego, Piastów, Raszyńska, Prof. Ludwika Rydygiera, Generała Michała Sokolnickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Piotra Wysockiego, Wysoka, Generała Józefa Zajączka.
40 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 32 "Tęczowa Dolina", ul. Kasztanowa 1 Słupsk stały Tak Akacjowa, Brzozowa, Cyprysowa, Gdyńska, Górna, Jarzębinowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa.
41 Akademia Pomorska, ul. Arciszewskiego 22a Słupsk stały Nie Krzysztofa Arciszewskiego, Romana Awstrica, Borówkowa, Ks. Brzóski, gen. Dezyderego Chłapowskiego, Gajowa, Grzybowa, Jesionowa, Konwaliowa, Rafała Krajewskiego, Leśna, Parkowa, Pogodna, Poziomkowa, Ignacego Prądzyńskiego, gen. Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Sosnowa, Spacerowa, Józefa Sułkowskiego, Żurawinowa.
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Hubalczyków 7 Słupsk stały Tak Marty Aluchny-Emelianow, Ignacego Bogdanowicza, Jerzego Bytnerowicza, Tadeusza Czaplińskiego, Hubalczyków, Władysława Kijowskiego, Władysława Kwapisza, Edwarda Łady-Cybulskiego, Jana Posmykiewicza, Stanisława Repelowskiego, Stanisława Sojki, Franciszka Szafranka, Stanisława Szarmacha, Aleksandry Trzeciak, ks. Jana Ziei.
43 Przedszkole Miejskie nr 11 "Calineczka", ul. Kosynierów Gdyńskich 6 Słupsk stały Nie Bohaterów Westerplatte, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Głogowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kosynierów Gdyńskich, Modrzewiowa, Olchowa, mjr Henryka Sucharskiego.
44 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. ul. Hubalczyków 1, ul. Hubalczyków 1 Słupsk szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. . z o. o. obwód odrębny
45 Areszt Śledczy ul. Sądowa 1, ul. Sądowa 1 Słupsk areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy obwód odrębny
46 Dom Pomocy Społecznej "Leśna Oaza" ul. Leśna 8, ul. Leśna 8 Słupsk dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Leśna Oaza" obwód odrębny
47 Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Obrońców Wybrzeża 4, ul. Obrońców Wybrzeża 4 Słupsk szpital Nie Centrum Zdrowia Psychicznego obwód odrębny

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 11 Listopada, Gen. Władysława Andersa, Władysława Bartoszewskiego, Batalionów Chłopskich, Bitwy Warszawskiej, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Braci Gierymskich, Józefa Chełmońskiego, Wandy Chotomskiej, Łukasza Cieplińskiego, Ignacego Daszyńskiego, Marii Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Xawerego Dunikowskiego, Juliana Fałata, Arkadego Fiedlera, Mieczysława Fogga, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Władysława Grabskiego, Artura Grottgera, prof. Stanisława Herbsta, Jarosława Iwaszkiewicza, Jagiellońska, Mieczysława Jastruna, Wincentego Kadłubka, Jana Kiepury, Jana Kochanowskiego, Kołobrzeska, Juliusza Kossaka, Koszalińska, prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Bolesława Krzywoustego, plac Książąt Pomorskich, Księżnej Zofii, Legionów Polskich, Bolesława Limanowskiego, Jacka Malczewskiego, Witolda Małcużyńskiego, Jana Matejki, Tadeusza Mazowieckiego, profesora Kazimierza Michałowskiego, Tadeusza Nalepy, Zofii Nałkowskiej, Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Orląt Lwowskich, Eugeniusza Paukszty, Józefa Piłsudskiego, Powstańców Wielkopolskich, Juliana Przybosia, Mikołaja Reja, prof. Zbigniewa Religi, Ryszarda Riedla, prof. Eugeniusza Romera, Generała Stefana Roweckiego „GROTA”, Jeana Sibeliusa, Leopolda Staffa, Andrzeja Struga, Stanisława Szpilewskiego, Szczecińska, Anny Walentynowicz, Witkacego, Wincentego Witosa, kard. Stefana Wyszyńskiego, Marii Zaborowskiej, Andrzeja Zauchy, Ziemowita 7 21 026 5 43
0.0000020000Nr 2 Aleja 3 - go Maja, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stefana Banacha, Stefana Batorego, Bogusława X, Braci Staniuków, Ludwika Braille`a, Karola Chodkiewicza, Bolesława Chrobrego, Stefana Czarnieckiego, Fabryczna, Grażyny, Marka Grechuty, Grunwaldzka, Anny Gryfitki, Zbigniewa Herberta, Jacka Kaczmarskiego, św. Klary z Asyżu, Królowej Jadwigi, Jana Kazimierza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Władysława Łokietka, Czesława Miłosza, Maurycego Mochnackiego, Frycza Modrzewskiego, Czesława Niemena, Hanki Ordonówny, Jana Ostroroga, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Przemysława II, Tadeusza Rejtana, Piotra Skargi, Jana Sobieskiego, Towarowa, Wazów, Johannesa Wernera, Wiatraczna, Władysława IV, Pawła Włodkowica, Zachodnia, Jana Zamojskiego, Zygmunta Augusta, Stefana Żółkiewskiego 5 15 194 5 33
0.0000030000Nr 3 Bałtycka, Józefa Bema, Karola Borchardta, Plac Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Plac Dąbrowskiego, Deotymy, Długa, Dominikańska, Drewniana, Filmowa, Grodzka, Władysława Jagiełły, Jana Pawła II, Stefana Jaracza, Jedności Narodowej, Jana Kasprowicza, Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Plac Błogosławionego Bronisława Kostkowskiego, Kowalska, Krakusa, Zygmunta Krasińskiego, Witolda Lutosławskiego, Anny Łajming, Ignacego Łukasiewicza, Stanisława Małachowskiego, Adama Mickiewicza, Miedziana, Mikołajska, MKS Cieśliki, Stanisława Moniuszki, Gustawa Morcinka, Morska, Michała Mostnika, Murarska, Mieczysława Niedziałkowskiego, Juliana Niemcewicza, Nowobramska, Aleja Francesco Nullo, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Ignacego Jana Paderewskiego, Piekiełko, Płowiecka, Podchorążych, Polna, ks. Józefa Poniatowskiego, Portowa, Prosta, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Władysława Reymonta, Rynek Rybacki, Rzemieślnicza, Al. Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Ludwika Solskiego, Plac Stary Rynek, Stefana Starzyńskiego, Stanisława Staszica, Wita Stwosza, Tadeusza Sygietyńskiego, Świętopełka, Teatralna, Tramwajowa, Juliana Tuwima, Wandy, Ludwika Waryńskiego, Wielicka, Wileńska, Wojska Polskiego, Wolności, Wrocławska, Stanisława Wyspiańskiego, Ludwika Zamenhofa, Złota, plac Zwycięstwa, Żelazna, Stefana Żeromskiego 5 15 846 6 39
0.0000040000Nr 4 Akacjowa, Marty Aluchny-Emelianow, Krzysztofa Arciszewskiego, Armii Krajowej, Romana Awstrica, Jana Bauera, dra Edmunda Biernackiego, Ignacego Bogdanowicza, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Prof. Tadeusza Browicza, Brzozowa, Ks. Brzóski, Bukowa, Jerzego Bytnerowicza, Cecorska, Chabrowa, gen. Dezyderego Chłapowskiego, Generała Józefa Chłopickiego, Chocimska, Cicha, Cienista, Cisowa, Bronisława Czecha, Marii Curie-Skłodowskiej, Tadeusza Czaplińskiego, Cyprysowa, Dąbrówki, prof. Wiktora Degi, Generała Henryka Dembińskiego, Dębowa, Jana Długosza, Jana Druyffa, Drzymały, Duńska, gen. Józefa Dwernickiego, Fiołkowa, Fińska, Gajowa, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, dra Jana Gellerta, Głogowa, Bartosza Głowackiego, Górna, prof. Adama Grucy, Grzybowa, Hołdu Pruskiego, Hubalczyków, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Henryka Jordana, Rabina dr. Maxa Josepha, Kalinowa, Kasztanowa, Kaszubska, Władysława Kijowskiego, Jana Kilińskiego, Klonowa, Karola Kniaziewicza, Konwaliowa, Kosynierów Gdyńskich, Kościuszki, Jana Kozietulskiego, Rafała Krajewskiego, Krzywa, Janusza Kusocińskiego, Władysława Kwapisza, Kwiatowa, Lawendowa, Legnicka, Joachima Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Litewska, Eugeniusza Lokajskiego, Prof. Lotha, Edwarda Łady-Cybulskiego, Łąkowa, Łotewska, Antoniego Madalińskiego, Makowa, Malinowa, Heleny Marusarzówny, Ludwika Mierosławskiego, Mieszka I, Młyńska, dra Alfonsa Modrzejewskiego, Modrzewiowa, Myśliwska, Na Skarpie, Nad Śluzami, Na Wzgórzu, Nowowiejska, Obrońców Wybrzeża, Olchowa, Olimpijska, Władysława Orkana, Mieczysława Orłowicza, Prof. Wiktora Orłowskiego, Owocowa, Parkowa, Partyzantów, Piastów, Henryka Pobożnego, Podgórna, Pogodna, Policjantów, Pomorska, Poprzeczna, Jana Posmykiewicza, Plac Powstańców Warszawskich, Poziomkowa, Poznańska, Ignacego Prądzyńskiego, Przechodnia, Psie Pole, gen. Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Raszyńska, Stanisława Repelowskiego, Różana, Rybacka, Prof. Ludwika Rydygiera, Sadowa, Sądowa, Sierpinka, gen. Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Słowiańska, Stanisława Sojki, Generała Michała Sokolnickiego, Sosnowa, Generała Józefa Sowińskiego, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Strumykowa, mjr Henryka Sucharskiego, Józefa Sułkowskiego, Franciszka Szafranka, Stanisława Szarmacha, Szarych Szeregów, Szkolna, Szwedzka, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Świętego Ojca Pio, Świętego Piotra, Leonida Teligi, Topolowa, Romualda Traugutta, Turystyczna, Aleksandry Trzeciak, Stanisławy Walasiewiczówny, Wczasowa, Wędkarska, Wiejska, Henryka Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiśniowa, Józefa Wybickiego, Piotra Wysockiego, Wysoka, Generała Józefa Zajączka, Zamiejska, Zamkowa, ks. Jana Ziei, Zielona, Żurawinowa, Żwirki i Wigury 6 18 788 6 45
Podsumowanie 23 70 854 22 160

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 7 7 8 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 5 6 8 26
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 7 7 8 31
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA KWW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA 5 5 10
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA KWW K.DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I R.BIEDRONIA 9 7 7 8 31
13 KOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE KW SPO 9 7 7 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
5 MROWIŃSKA Anna 44 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Słupsk
3 DANILECKA-WOJEWÓDZKA Krystyna 65 wyższe humanistyczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA Słupsk
1 BETKOWSKI Mirosław 56 Wyższe ekonomiczne KOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE Słupsk
4 KOBUS Rafał Wojciech 38 wyższe ekonomiczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Słupsk
2 CHRZANOWSKA Beata 54 wyższe techniczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Słupsk

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 21 074 11 107 11 097 52.66% 0.05266
10 900 98.22% 0.09822
Tak
2 15 200 7 446 7 437 48.93% 0.04893
7 275 97.82% 0.09782
Tak
3 15 854 6 395 6 395 40.34% 0.04034
6 222 97.29% 0.09729
Tak
4 18 766 9 018 8 952 47.70% 0.0477
8 783 98.11% 0.09811
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 518 31 25.67% 0.02567
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 745 26 5.26% 0.00526
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 746 31 26.36% 0.02636
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA 277 10 0.83% 0.00083
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA 11 323 31 34.13% 0.03413
13 KOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE 2 571 31 7.75% 0.00775

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 518 31 7 25.67% 0.02567
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 745 26 0 5.26% 0.00526
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 746 31 7 26.36% 0.02636
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA 277 10 0 0.83% 0.00083
Nie
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA 11 323 31 9 34.13% 0.03413
Tak
13 KOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE 2 571 31 0 7.75% 0.00775
Nie

Rada Miejska w Słupsku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 CHRZANOWSKA Beata 1 327 12.17% 0.01217
Tak
1 4 2 DOBKOWSKI Bogusław 474 4.35% 0.00435
Tak
1 4 3 CZUBAK Tomasz 380 3.49% 0.00349
Nie
1 4 4 JASIOCHA Alina Lucyna 225 2.06% 0.00206
Nie
1 4 5 GUGAŁA Robert Jan 73 0.67% 0.00067
Nie
1 4 6 DADEL Anna Marta 85 0.78% 0.00078
Nie
1 4 7 OBAŁEK Jakub Jędrzej 76 0.70% 0.0007
Nie
1 4 8 LANGE Beata 46 0.42% 0.00042
Nie
1 4 9 KOŁODYŃSKA Anna Grażyna 131 1.20% 0.0012
Nie
1 5 1 SIEŃKO Jan 224 2.06% 0.00206
Nie
1 5 2 KUTWA Marzena 35 0.32% 0.00032
Nie
1 5 3 ONISZCZUK Bartosz Piotr 13 0.12% 0.00012
Nie
1 5 4 TYNIEC-KOBUS Teresa Monika 44 0.40% 0.0004
Nie
1 5 5 MIERZEJEWSKA Joanna Krystyna 29 0.27% 0.00027
Nie
1 5 6 GALANT Michał Apolinary 29 0.27% 0.00027
Nie
1 5 7 KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt 76 0.70% 0.0007
Nie
1 10 1 MROWIŃSKA Anna 1 598 14.66% 0.01466
Tak
1 10 2 TREDER Adam 701 6.43% 0.00643
Tak
1 10 3 MATUSZEWSKI Wojciech Maciej 231 2.12% 0.00212
Nie
1 10 4 RUTKOWSKA Krystyna 54 0.50% 0.0005
Nie
1 10 5 ZABIEGŁY Jacek 85 0.78% 0.00078
Nie
1 10 6 BEDNARCZYK Bożena Anna 36 0.33% 0.00033
Nie
1 10 7 WĄTOR Bogdan 16 0.15% 0.00015
Nie
1 10 8 PARNIEWSKA Teresa 17 0.16% 0.00016
Nie
1 10 9 WŁODARSKI Krzysztof 103 0.94% 0.00094
Nie
1 12 1 BIEDROŃ Robert 2 781 25.51% 0.02551
Tak
1 12 2 CZYŻ Kazimierz 269 2.47% 0.00247
Tak
1 12 3 GAJEWSKI Wojciech 213 1.95% 0.00195
Tak
1 12 4 ADAMCZAK Beata Irena 43 0.39% 0.00039
Nie
1 12 5 KAJEWSKI Mariusz Władysław 91 0.83% 0.00083
Nie
1 12 6 GĄGAŁA Halina 150 1.38% 0.00138
Nie
1 12 7 BIEŃKOWSKI Robert 175 1.61% 0.00161
Nie
1 12 8 DOBKOWSKA Katarzyna Ewa 189 1.73% 0.00173
Nie
1 12 9 SAGUN-LEWANDOWSKA Mirosława 189 1.73% 0.00173
Nie
1 13 1 LESIAK Tomasz 337 3.09% 0.00309
Nie
1 13 2 BETKOWSKI Mirosław 124 1.14% 0.00114
Nie
1 13 3 KANIEWSKI Daniel Jarosław 53 0.49% 0.00049
Nie
1 13 4 MIELCZAREK Anna Wanda 28 0.26% 0.00026
Nie
1 13 5 BETKOWSKA Jolanta 18 0.17% 0.00017
Nie
1 13 6 KARPIŃSKA Wiesława 7 0.06% 6.0E-5
Nie
1 13 7 BARANOWSKA Grażyna Urszula 6 0.06% 6.0E-5
Nie
1 13 8 CZECHOWICZ Jan 46 0.42% 0.00042
Nie
1 13 9 ŁUTOWICZ Wacław Kazimierz 73 0.67% 0.00067
Nie
2 4 1 SZEWCZYK Paweł Grzegorz 1 246 17.13% 0.01713
Tak
2 4 2 KUC-MIKŁASZEWICZ Igor Piotr 168 2.31% 0.00231
Nie
2 4 3 SOSNOWSKI Konrad Dionizy 139 1.91% 0.00191
Nie
2 4 4 KARSKA Jolanta Maria 242 3.33% 0.00333
Nie
2 4 5 STEC Renata Bogumiła 251 3.45% 0.00345
Tak
2 4 6 ROPIAK Grażyna Helena 50 0.69% 0.00069
Nie
2 4 7 KOCHANEK Dariusz Adam 67 0.92% 0.00092
Nie
2 5 1 BOBA Hubert Piotr 103 1.42% 0.00142
Nie
2 5 2 STECH Grażyna 73 1.00% 0.001
Nie
2 5 3 MĄCZKA Magdalena Małgorzata 39 0.54% 0.00054
Nie
2 5 4 ANUSZKIEWICZ Krystyna 59 0.81% 0.00081
Nie
2 5 5 SZYMAŃSKI Leon Jerzy 124 1.70% 0.0017
Nie
2 10 1 BOBROWSKI Tadeusz 824 11.33% 0.01133
Tak
2 10 2 URBANOWICZ Lech 157 2.16% 0.00216
Nie
2 10 3 WOJCIECHOWICZ Zbigniew Edmund 326 4.48% 0.00448
Nie
2 10 4 NICIEJEWSKA Wanda Maria 156 2.14% 0.00214
Nie
2 10 5 EJSMONT Joanna 114 1.57% 0.00157
Nie
2 10 6 PAWLUK Jadwiga 75 1.03% 0.00103
Nie
2 10 7 CIEMNIEWSKI Władysław Andrzej 204 2.80% 0.0028
Nie
2 12 1 DANILECKA-WOJEWÓDZKA Krystyna 1 602 22.02% 0.02202
Tak
2 12 2 ŻURAWSKA Aldona 163 2.24% 0.00224
Nie
2 12 3 SIWIAK Anna Maria 128 1.76% 0.00176
Nie
2 12 4 SKOWROŃSKI Piotr Sebastian 218 3.00% 0.003
Tak
2 12 5 BOROŃ Mariola Teresa 23 0.32% 0.00032
Nie
2 12 6 HAŁASIEWICZ Władysław 67 0.92% 0.00092
Nie
2 12 7 MIRYNOWSKI Mirosław Łukasz 138 1.90% 0.0019
Nie
2 13 1 JURSZA Daniel Remigiusz 186 2.56% 0.00256
Nie
2 13 2 JACEK Aleksander Waldemar 50 0.69% 0.00069
Nie
2 13 3 PIEKAREC Adam Marcin 83 1.14% 0.00114
Nie
2 13 4 CZAJKA Martyna Joanna 46 0.63% 0.00063
Nie
2 13 5 ANHUT Stanisław 41 0.56% 0.00056
Nie
2 13 6 DAJCZAK Małgorzata Maria 48 0.66% 0.00066
Nie
2 13 7 MARCINKOWSKA Dorota Władysława 65 0.89% 0.00089
Nie
3 4 1 BIERKA Kamil Mateusz 462 7.43% 0.00743
Tak
3 4 2 JAROSZEWICZ Mieczysław 306 4.92% 0.00492
Nie
3 4 3 BURSZTYNOWICZ Marta Maria 207 3.33% 0.00333
Nie
3 4 4 GRADZIUK Małgorzata Barbara 55 0.88% 0.00088
Nie
3 4 5 MONIUSZKO Łukasz Dawid 179 2.88% 0.00288
Nie
3 4 6 DOBOSZ Dagmara Sandra 78 1.25% 0.00125
Nie
3 4 7 DOBRZYŃ Jan 44 0.71% 0.00071
Nie
3 5 1 KOBUS Rafał Wojciech 109 1.75% 0.00175
Nie
3 5 2 KAWAŁKO Arkadiusz 74 1.19% 0.00119
Nie
3 5 3 LEWANDOWSKA-JURSZA Renata Honorata 65 1.04% 0.00104
Nie
3 5 4 WINIECKI Józef 28 0.45% 0.00045
Nie
3 5 5 PIKUŁA Marta Magdalena 29 0.47% 0.00047
Nie
3 5 6 SZAMBELAN Katarzyna Joanna 105 1.69% 0.00169
Nie
3 10 1 LEWENSTAM Wojciech Kazimierz 740 11.89% 0.01189
Tak
3 10 2 SZARAN Jacek 322 5.18% 0.00518
Tak
3 10 3 ROSIŃSKI Jerzy Tomasz 294 4.73% 0.00473
Nie
3 10 4 GMIŃSKA Marzena Małgorzata 275 4.42% 0.00442
Nie
3 10 5 ZAMARO Marzena Anna 89 1.43% 0.00143
Nie
3 10 6 LĄKOCY Marcin Andrzej 35 0.56% 0.00056
Nie
3 10 7 GÓRSKA Jadwiga Genowefa 148 2.38% 0.00238
Nie
3 11 1 GÓRECKI Antoni Michał 62 1.00% 0.001
Nie
3 11 2 PUDZIANOWSKA Katarzyna Klaudia 34 0.55% 0.00055
Nie
3 11 3 JASTRZĘBSKI Piotr Aleksander 12 0.19% 0.00019
Nie
3 11 4 SIWIŃSKA Agnieszka Maria 14 0.23% 0.00023
Nie
3 11 5 WŁODARCZYK Piotr Jerzy 14 0.23% 0.00023
Nie
3 12 1 SKOWROŃSKI Paweł Rafał 799 12.84% 0.01284
Tak
3 12 2 DOBAK Teresa 270 4.34% 0.00434
Nie
3 12 3 ROPELEWSKA Olga Emilia 101 1.62% 0.00162
Nie
3 12 4 KIDO Krzysztof Franciszek 262 4.21% 0.00421
Nie
3 12 5 BEKIER Jadwiga 104 1.67% 0.00167
Nie
3 12 6 KAMIŃSKA-GABRYŚ Anna Melania 146 2.35% 0.00235
Nie
3 12 7 WISZNIEWSKI Artur Marek 360 5.79% 0.00579
Tak
3 13 1 MATUSZEWSKA Lidia Maria 132 2.12% 0.00212
Nie
3 13 2 RYCHŁY Zbigniew Marian 72 1.16% 0.00116
Nie
3 13 3 TWARDOWSKI Andrzej Mieczysław 57 0.92% 0.00092
Nie
3 13 4 CHRISIDIS Janis Kostas 53 0.85% 0.00085
Nie
3 13 5 DRZAZGOWSKI Tomasz Paweł 12 0.19% 0.00019
Nie
3 13 6 ZDANOWICZ Izabela Iwona 44 0.71% 0.00071
Nie
3 13 7 NISIEWICZ-JACEK Izabella Lucyna 30 0.48% 0.00048
Nie
4 4 1 LANGE Jan 616 7.01% 0.00701
Tak
4 4 2 ROŻEK Anna Halina 989 11.26% 0.01126
Tak
4 4 3 STANISŁAWSKI Łukasz 75 0.85% 0.00085
Nie
4 4 4 MEYER Krzysztof Jacek 95 1.08% 0.00108
Nie
4 4 5 SZWEDO Łukasz 176 2.00% 0.002
Nie
4 4 6 KUIK-KALINOWSKA Adela Barbara 75 0.85% 0.00085
Nie
4 4 7 KAMIŃSKI Mariusz Jerzy 62 0.71% 0.00071
Nie
4 4 8 SIKORSKA Katarzyna Honorata 119 1.35% 0.00135
Nie
4 5 1 JAKUBIAK Robert Artur 177 2.02% 0.00202
Nie
4 5 2 NAMYSŁOWSKI Przemysław Wojciech 40 0.46% 0.00046
Nie
4 5 3 RYBICKA Magdalena Anna 69 0.79% 0.00079
Nie
4 5 4 KRYCZKA Anna Jadwiga 34 0.39% 0.00039
Nie
4 5 5 JOCHEMCZAK Izabela Ewa 33 0.38% 0.00038
Nie
4 5 6 BUDNICKA Beata Katarzyna 37 0.42% 0.00042
Nie
4 5 7 KAŹMIERSKI Jacek Leszek 45 0.51% 0.00051
Nie
4 5 8 POLAK Jerzy Kazimierz 52 0.59% 0.00059
Nie
4 10 1 KRUK Ryszard 874 9.95% 0.00995
Tak
4 10 2 ŁAZARCZYK Jerzy 280 3.19% 0.00319
Nie
4 10 3 JAWORSKI Łukasz Ksawery 471 5.36% 0.00536
Tak
4 10 4 KWIATKOWSKA Kalina Maria 190 2.16% 0.00216
Nie
4 10 5 WALICKI Cezary Jacek 58 0.66% 0.00066
Nie
4 10 6 TRĄBCZYŃSKI Krzysztof Marian 84 0.96% 0.00096
Nie
4 10 7 JEDYNAK Ilona Maria 92 1.05% 0.00105
Nie
4 10 8 SZYNKIEWICZ Hanna Ludmiła 97 1.10% 0.0011
Nie
4 11 1 PUDZIANOWSKA Edyta Agnieszka 80 0.91% 0.00091
Nie
4 11 2 PAŁASZEWSKI Oskar 12 0.14% 0.00014
Nie
4 11 3 PŁASZCZYK-CZARNOTA Tomasz Jakub 13 0.15% 0.00015
Nie
4 11 4 OSTROWSKI Marcin Radosław 22 0.25% 0.00025
Nie
4 11 5 SELKA-BONNA Daria Maria 14 0.16% 0.00016
Nie
4 12 1 OBECNY Andrzej Stanisław 693 7.89% 0.00789
Tak
4 12 2 LENART Małgorzata 648 7.38% 0.00738
Tak
4 12 3 HOŁOWIENKO Bożena Ewa 399 4.54% 0.00454
Nie
4 12 4 PIETRUSZEWSKA Anna 190 2.16% 0.00216
Nie
4 12 5 ŻOŁĄDEK Anna 245 2.79% 0.00279
Nie
4 12 6 DANILECKI Mariusz Andrzej 211 2.40% 0.0024
Nie
4 12 7 PILECKI Włodzimierz Jerzy 88 1.00% 0.001
Nie
4 12 8 GUBERNAT Mirosław 368 4.19% 0.00419
Nie
4 13 1 MAZUREK Jerzy 508 5.78% 0.00578
Nie
4 13 2 STEC Jadwiga 218 2.48% 0.00248
Nie
4 13 3 SADKOWSKA Joanna Małgorzata 29 0.33% 0.00033
Nie
4 13 4 BANACH Krzysztof Edward 32 0.36% 0.00036
Nie
4 13 5 BORKOWSKA Jolanta Barbara 39 0.44% 0.00044
Nie
4 13 6 BORECKI Michał Marcin 73 0.83% 0.00083
Nie
4 13 7 MATUS Mieczysław Witold 35 0.40% 0.0004
Nie
4 13 8 KOBYŁECKI Marek Krzysztof 26 0.30% 0.0003
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BETKOWSKI Mirosław 56 Wyższe ekonomiczne Słupsk, 1 588 4.74 Nie
2 CHRZANOWSKA Beata 54 wyższe techniczne Słupsk, 5 869 17.53 Nie
3 DANILECKA-WOJEWÓDZKA Krystyna 65 wyższe humanistyczne Słupsk, 17 808 53.19 Tak
4 KOBUS Rafał Wojciech 38 wyższe ekonomiczne Słupsk, 669 2.00 Nie
5 MROWIŃSKA Anna 44 wyższe Słupsk, 7 549 22.55 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Żłobków Miejskich, ul. Gen. Andersa 4 Słupsk stały 1 115 619 618 55.43% 0.05543
612 99.03%
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich, ul. Szczecińska 60 Słupsk stały 1 760 940 941 53.47% 0.05347
933 99.15%
3 Przedszkole Miejskie nr 31 "Bajkowa Kraina", ul. Witosa 1 Słupsk stały 1 887 1 032 1 032 54.69% 0.05469
1 022 99.03%
4 IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Zaborowskiej 2 Słupsk stały 1 818 996 946 52.04% 0.05204
938 99.15%
5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii, ul. Orląt Lwowskich 1a Słupsk stały 2 033 1 124 1 124 55.29% 0.05529
1 118 99.47%
6 Przedszkole Miejskie nr 19 "Słupskiego Chłopczyka", ul. Norwida 4 Słupsk stały 1 660 939 939 56.57% 0.05657
932 99.25%
7 Przychodnia Rejonowa, ul. 11 Listopada 7 Słupsk stały 1 841 1 036 1 037 56.33% 0.05633
1 029 99.23%
8 Zespół Szkół Agrotechnicznych, ul. Szczecińska 36 Słupsk stały 2 079 1 151 1 151 55.36% 0.05536
1 140 99.04%
9 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej, ul. Grottgera 10a Słupsk stały 1 861 964 963 51.75% 0.05175
951 98.75%
10 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st., ul. Szczecińska 106 Słupsk stały 1 226 564 564 46.00% 0.046
551 97.70%
11 Słupski Ośrodek Kultury, ul. Braci Gierymskich 1 Słupsk stały 2 088 1 035 1 035 49.57% 0.04957
1 027 99.23%
12 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka, ul. Sobieskiego 3 Słupsk stały 1 706 707 705 41.32% 0.04132
697 98.87%
13 Przedszkole Miejskie nr 10 "Świat Fantazji", ul. Zygmunta Augusta 10 Słupsk stały 1 946 938 938 48.20% 0.0482
927 98.83%
14 I Społeczna Szkoła Postawowa STO, ul. Zygmunta Augusta 8 Słupsk stały 1 087 466 471 43.33% 0.04333
467 99.15%
15 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka, ul. Banacha 5 Słupsk stały 1 469 672 671 45.68% 0.04568
665 99.11%
16 Przedszkole Miejskie nr 23 "Promyczek", ul. Wazów 1a Słupsk stały 1 197 566 565 47.20% 0.0472
556 98.41%
17 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka, ul. Banacha 17 Słupsk stały 1 111 503 503 45.27% 0.04527
500 99.40%
18 Zespół Żłobków Miejskich Żłobek nr 2, Al. 3 - go Maja 76 Słupsk stały 1 875 994 903 48.16% 0.04816
897 99.34%
19 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka, ul. Leszczyńskiego 17 Słupsk stały 1 507 827 825 54.74% 0.05474
813 98.55%
20 Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego, ul. Królowej Jadwigi 3 Słupsk stały 1 403 684 684 48.75% 0.04875
676 98.83%
21 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka, ul. Leszczyńskiego 17 Słupsk stały 1 725 782 782 45.33% 0.04533
773 98.85%
22 Przedszkole Miejskie nr 15, ul. Wiatraczna 6 Słupsk stały 1 880 1 013 1 012 53.83% 0.05383
1 002 99.01%
23 Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego, ul. Małachowskiego 9 Słupsk stały 1 738 702 705 40.56% 0.04056
694 98.44%
24 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, ul. Mickiewicza 32 Słupsk stały 1 698 628 628 36.98% 0.03698
624 99.36%
25 Przedszkole Miejskie nr 5, ul. Niemcewicza 9 Słupsk stały 1 623 575 575 35.43% 0.03543
565 98.26%
26 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, ul. Prusa 1 Słupsk stały 1 692 686 686 40.54% 0.04054
679 98.98%
27 Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, ul. Niedziałkowskiego 2 Słupsk stały 1 521 611 611 40.17% 0.04017
604 98.85%
28 Urząd Miejski, Plac Zwycięstwa 1 Słupsk stały 1 064 501 499 46.90% 0.0469
496 99.40%
29 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Starzyńskiego 6 Słupsk stały 1 129 411 411 36.40% 0.0364
409 99.51%
30 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, ul. Jaracza 18a Słupsk stały 1 328 478 478 35.99% 0.03599
470 98.33%
31 V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, ul. Deotymy 15a Słupsk stały 1 507 612 612 40.61% 0.04061
610 99.67%
32 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Lutosławskiego 23 Słupsk stały 1 862 857 857 46.03% 0.04603
848 98.95%
33 Zespół Szkół Technicznych, ul. Szymanowskiego 5 Słupsk stały 1 764 848 848 48.07% 0.04807
837 98.70%
34 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Henryka Pobożnego 2 Słupsk stały 1 348 534 530 39.32% 0.03932
524 98.87%
35 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Staszica, ul. Patryzantów 24 Słupsk stały 1 717 669 665 38.73% 0.03873
659 99.10%
36 Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych, ul. Bałtycka 29 Słupsk stały 692 332 332 47.98% 0.04798
329 99.10%
37 Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Zamkowa 6 Słupsk stały 1 789 886 880 49.19% 0.04919
872 99.09%
38 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Kilińskiego 38 Słupsk stały 2 010 952 952 47.36% 0.04736
944 99.16%
39 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Prof. Lotha 3b Słupsk stały 2 192 1 003 1 003 45.76% 0.04576
1 000 99.70%
40 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 32 "Tęczowa Dolina", ul. Kasztanowa 1 Słupsk stały 1 903 1 049 1 047 55.02% 0.05502
1 040 99.33%
41 Akademia Pomorska, ul. Arciszewskiego 22a Słupsk stały 1 479 779 779 52.67% 0.05267
773 99.23%
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Hubalczyków 7 Słupsk stały 2 057 1 125 1 125 54.69% 0.05469
1 117 99.29%
43 Przedszkole Miejskie nr 11 "Calineczka", ul. Kosynierów Gdyńskich 6 Słupsk stały 2 130 1 100 1 100 51.64% 0.05164
1 098 99.82%
44 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. ul. Hubalczyków 1, ul. Hubalczyków 1 Słupsk szpital 188 32 32 17.02% 0.01702
32 100.00%
45 Areszt Śledczy ul. Sądowa 1, ul. Sądowa 1 Słupsk areszt Śledczy 105 9 9 8.57% 0.00857
9 100.00%
46 Dom Pomocy Społecznej "Leśna Oaza" ul. Leśna 8, ul. Leśna 8 Słupsk dom pomocy społecznej 57 15 15 26.32% 0.02632
15 100.00%
47 Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Obrońców Wybrzeża 4, ul. Obrońców Wybrzeża 4 Słupsk szpital 27 9 9 33.33% 0.03333
9 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Słupsk - ogółem 1 23 4 85 185 70 854 47 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 22 1
Ogółem 44 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 160 73 46% 87 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 3 60% 2 40%
Ogółem 160 73 46% 87 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 52 51 52
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 52 55 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 9 5 56% 4 44%
30-39 30 11 37% 19 63%
40-59 70 36 51% 34 49%
60+ 51 21 41% 30 59%
Ogółem 160 73 46% 87 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 2 67% 1 33%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 5 3 60% 2 40%