Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 132 509
Wyborców 97 498
Obwodów 75
  • Wybory do Rady Powiatu Kartuskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina chmielnoGmina Chmielno 4 15 15 45 45
gmina kartuzyGmina Kartuzy 20 4 21 16 115
gmina przodkowoGmina Przodkowo 5 15 15 18 18
gmina sierakowiceGmina Sierakowice 11 15 15 41 41
gmina somoninoGmina Somonino 5 15 15 37 37
gmina stezzzzycaGmina Stężyca 7 15 15 27 27
gmina sulezczynoGmina Sulęczyno 4 15 15 52 52
gmina zzzukowoGmina Żukowo 19 4 21 12 73

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie, ul. Gryfa Pomorskiego 20 Chmielno stały Nie Sołectwa : Chmielno, Przewóz, Zawory;
2 Szkoła Podstawowa w Miechucinie, ul. Szkolna 1 Miechucino stały Tak Sołectwa: Cieszenie, Miechucino, Reskowo;
3 Szkoła Podstawowa w Borzestowie, 182 Borzestowo stały Tak Sołectwa: Borzestowo, Borzestowska Huta;
4 Świetlica Wiejska w Garczu, ul. Kartuska 25 Garcz stały Tak Sołectwa: Garcz, Kożyczkowo.
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Wzgórze Wolności 1 Kartuzy stały Tak Kartuzy-ulice : Bohaterów Westerplatte, Bursztynowa, Chmieleńska, Gdyńskich Kosynierów, Klasztorna, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasickiego, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Obrońców Poczty Polskiej, Ogródków Działkowych, osiedle Zielone Wzgórze, Podgórna, Prokowska, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Wzgórze Wolności, Zagórze. Sołectwo : Kosy
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. 3 Maja 14 Kartuzy stały Tak Kartuzy-ulice : 11 listopada, 3 Maja, Ceynowy, Cicha, Majkowskiego, Mściwoja II, Nowe Osiedle, osiedle XX-lecia II RP, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przy Rzeźni, Sambora, Słoneczna, Szkolna
3 Urząd Miejski w Kartuzach, ul. gen. Józefa Hallera 1 Kartuzy stały Tak Kartuzy-ulice : Bielińskiego, Dworcowa, Dworzec, Gdańska, Generała Hallera, Jeziorna, Kolejowa, Kościuszki, osiedle Generała Sikorskiego, Parkowa, Plac Św. Brunona, Rynek
4 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Marszałka Piłsudskiego 10 Kartuzy stały Nie Kartuzy-ulice : Abrahama, Feliksa Marszałkowskiego, Kościerska, Marszałka Piłsudskiego, osiedle Derdowskiego, osiedle Wybickiego 1 - 4, Przy Torach, Sędzickiego, Tredera, Węglowa, Zacisze Osada: Burchardztwo
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, osiedle Wybickiego 33 Kartuzy stały Nie Kartuzy-ulice : osiedle Wybickiego 5 - 17
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, osiedle Wybickiego 33 Kartuzy stały Nie Kartuzy-ulice : osiedle Wybickiego 18 - 20, od 25 do 35
7 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Akademia Przedszkolaka, osiedle Wybickiego 33 Kartuzy stały Tak Kartuzy-ulice: Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, osiedle Wybickiego 21 - 24, Polna, Zamkowa.
8 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Mirachowo stały Nie Sołectwa : Bącz, Mirachowo, Nowa Huta.
9 Szkoła Podstawowa, 2A Staniszewo stały Tak Sołectwa : Głusino, Staniszewo, Stara Huta
10 Ośrodek Geriatryczny, 4 Sianowo stały Nie Sołectwa : Kolonia, Sianowo, Sianowska Huta.
11 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Prokowo stały Nie Sołectwa : Pomieczyńska Huta, Prokowo.
12 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 12 Grzybno stały Tak Sołectwa : Grzybno, Kaliska.
13 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Edukacji Narodowej 4a Dzierżążno stały Nie Sołectwa : Dzierżążno, Mezowo.
14 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Edukacji Narodowej 4a Dzierżążno stały Nie Sołectwa : Borowo, Sitno
15 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 29 Kiełpino stały Tak Miejscowości : Kiełpino-Leszno, Kiełpino, ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Cicha, Cukiernicza, Długa od 1 do końca numery nieparzyste, Dolna, Elizy Orzeszkowej, Energetyków, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Kartuska, Krzywa, Marii Konopnickiej, Na Wzgórzu, Okrężna, osiedle Piotruś Pan, Piaskowa, Podlaska, Pod Lasem, Pogodna, Spacerowa, Starowiejska, Szkolna, Św. Jana Pawła II, Widokowa, Wiosenna, Zaułek, Zielona, Żwirowa
16 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 29 Kiełpino stały Nie Miejscowość: Kiełpino-ulice: Brzozowa, Cyprysowa, Długa od 2 do końca numery parzyste, Dworcowa, Generała Bema, Generała Hallera, Generała Sikorskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Wybickiego, Górna, Grodziskowa, Kaszubska, Klonowa, Kolejowa, Księdza Arasmusa, Ks. Bernarda Sychty, Leśna, Lipowa, Majkowskiego, Majora Sucharskiego, Marszałka Piłsudskiego, Nad Radunią, Osiedlowa, Palmowa, Piękna, Przy Krzyżu, Przy Torach, Raduńska, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Urocza, Wrzosowa
17 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Łapalice stały Tak Sołectwo : Łapalice.
18 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Chmieleńska 1 Brodnica Górna stały Tak Sołectwa : Brodnica Dolna, Brodnica Górna, Ręboszewo, Smętowo Chmieleńskie
19 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. NZOZ w Kartuzach, ul. Ceynowy 7 Kartuzy szpital Nie Kartuzy-uprawnieni wyborcy przebywający w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o. o. NZOZ w Kartuzach
20 Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o. o.-Placówka Zamiejscowa w Dzierżążnie, ul. Szpitalna 36 Dzierżążno szpital Nie Dzierżążno-uprawnieni wyborcy przebywający w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o. o.-Placówka Zamiejscowa w Dzierżążnie
1 Szkoła Podstawowa w Przodkowie ul. Sportowa 12 (łącznik przy hali sportowej), ul. Sportowa 1 Przodkowo stały Tak Sołectwo Kobysewo, Sołectwo Kosowo, Sołectwo Smołdzino, Sołectwo Szarłata
2 Szkoła Podstawowa w Przodkowie ul. Sportowa 12 (sala nr 6 w hali sportowej), ul. Sportowa 1 Przodkowo stały Nie Sołectwo Kczewo, Sołectwo Przodkowo-Działki ul. Za Strumykiem
3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czeczewie ul. Gdańska 8 (sala sportowa), ul. Gdańska 8 Czeczewo stały Tak Sołectwo Czeczewo, Sołectwo Kłosowo, Sołectwo Warzenko, Sołectwo Tokary
4 Szkoła Podstawowa w Pomieczynie ul. Kartuska 14 (sala sportowa), ul. Kartuska 14 Pomieczyno stały Tak Sołectwo Hopy, Sołectwo Pomieczyno, Sołectwo Rąb
5 Szkoła Podstawowa w Przodkowie ul. Sportowa 12 (sala nr 7 w hali sportowej), ul. Sportowa 1 Przodkowo stały Nie Sołectwo Przodkowo, Sołectwo Załęże
1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach, ul. Dworcowa 3 Sierakowice stały Tak Sołectwo : Bukowo, Paczewo, Karczewko, Pałubice, Załakowo tj. miejscowości : Bukowo, Kokwino, Paczewo, Karczewko, Poręby, Migi, Pałubice, Olszewko, Skrzeszewo, Załakowo
2 Urząd Gminy w Sierakowicach, ul. Lęborska 30 Sierakowice stały Tak Sierakowice ulice : Abrahama, Chłopska, Cicha, F. Ceynowy, Generała Maczka, Generała Andersa, Jeziorna, Lęborska, Ks. B. Łosińskiego, Łąkowa, A. Mickiewicza, E. Orzeszkowej, Parkowa, Św. Floriana, Ks. B. Sychty, Wojska Polskiego, Spokojna, H. Derdowskiego, Dworcowa, Generała Sikorskiego, I. Krasickiego, Legionów, Ks. J. Nowickiego, J. Słowackiego, Słupska, J. Wybickiego, 11 Listopada, Kwiatowa, Okrężna, Skarpowa, Stolema, Zielona, H. Sienkiewicza
3 Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, ul. Kartuska 27 Sierakowice stały Tak Sołectwo : Mrozy, Sierakowska Huta, tj. miejscowości: Janowo, Jelonko, Mrozy, Patoki, Sierakowice, Sierakowska Huta, Sosnowa Góra, Stara Maszyna, Welk, Wygoda Sierakowska, Sierakowice ulice : Brzozowa, Kościerska, Pogodna, Jana Pawła II, Źródlana, M. Kopernika, Nowe Osiedle, Piwna, Polna, Wiejska, Ks. Jana Czapiewskiego, Generała Hallera, Kaszubska, Sambora.
4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach, ul. Kubusia Puchatka 7 Sierakowice stały Nie Miejscowość: Piekiełko i Sierakowice ulice : J. Kochanowskiego, Kubusia Puchatka, Przedszkolna, Rynek, J. Sobieskiego, Sportowa, Wichrowe Wzgórze, Widokowa, Ks. J. Popiełuszki, Dębowa, Ogrodowa, Kartuska, Podgórna, Słoneczna, Gryfa Pomorskiego, Orła Białego, Klonowa, Lipowa, Zalesie, Marszałka J. Piłsudskiego, Zielone Wzgórze
5 Szkoła Podstawowa w Puzdrowie, 32 Puzdrowo stały Tak Sołestwo : Łyśniewo Sierakowickie, Puzdrowo, tj miejscowości : Łyśniewo Sierakowickie, Dąbrowa Puzdrowska, Moczydło, Puzdrowo, Łyśniewo Sierakowickie ulice: Osiedle Brzozowe, Osiedle Klonowe, Osiedle Lipowe, Osiedle Sosnowe.
6 Szkoła Podstawowa w Gowidlinie, ul. Wyszyńskiego 5 Gowidlino stały Nie Sołectwo : Borowy Las, Gowidlino, Kowale, Stara Huta, Smolniki tj. miejscowości : Borowy Las, Dolina Jadwigi, Gowidlino, Kamionka Gowidlińska, Kawle, Kowale, Lemany, Smolniki, Stara Huta, Gowidlino ulice: Jana Pawła II, Jeziorna, Kartuska, Kolorowa, Kościelna, Ks. S. Karczykowskiego, Marszałka Piłsudskiego, Na Skarpie, Nad Stawem, Łąkowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Spokojna, Prymasa Wyszyńskiego, Wspólna, Świerkowa, Sosnowa, Zaciszna, Zielona, Za Lasem, Modrzewiowa. Kawle ulica: Szlachetna
7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamienicy Królewskiej, ul. Królewska 10 Kamienica Królewska stały Nie Sołectwo Kamienica Królewska tj. miejscowości : Ciechomie, Kamienica Królewska, Kamienicki Młyn, Kukówka, Nowalczysko Kamienica Królewska ulice: Dworcowa, Gryfa Kaszubskiego, Jana Pawła II, Kamienna, Kaszubska, Klonowa, Królewska, Piaskowa, Sosnowa, Szkolna, Wrzosowa, Zamkowa, Partyzantów, Polna
8 Szkoła Podstawowa w Mojuszu, 23 Mojusz stały Nie Sołectwo : Mojusz, Bącka Huta tj. miejscowości : Karwacja, Mojusz, Mojuszewska Huta, Polijańska, Bącka Huta, Bór, Łączki, Szopa
9 Szkoła Podstawowa w Lisich Jamach, 60 A Lisie Jamy stały Tak Sołectwo : Szklana, Nowa Ameryka, Długi Kierz, Leszczynki tj. miejscowości : Ameryka, Jagodowo, Nowa Ameryka, Przylesie, Srocze Góry, Szramnica, Szklana, Długi Kierz, Leszczynki, Kamienicka Huta, Lisie Jamy. Szklana ulica Nowowiejska.
10 Szkoła Podstawowa w Tuchlinie, 16 B Tuchlino stały Nie Sołectwo Tuchlino tj. miejscowości : Karłowo, Kujaty, Rębienica, Tuchlino, Tuchlinek, Zarębisko. Tuchlino ulice: Nowa
11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierakowicach, Spacerowa 14 Sierakowice stały Tak Sierakowice ulice: Aleksandra Lammka, Bolesława Prusa, Doktora Majkowskiego, Aleksandra Fredry, Jana Matejki, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Ks. Antoniego Peplińskiego, Leśna, Curie-Skłodowskiej, Mikołaja Reja, Mirachowska, Nad Potokiem, Stanisława Wyspiańskiego, Sosnowa, Spacerowa, Wita Stwosza, Wrzosowa, Zaciszna.
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Egiertowie, Lipowa 1 Egiertowo stały Tak Sołectwa: Egiertowo, Starkowa Huta, Rybaki, Połęczyno, Kaplica, Piotrowo
2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Goręczynie, Kasztelańska 63a Goręczyno stały Nie Sołectwa: Goręczyno, Ramleje, Ostrzyce, Rąty
3 Gminny Ośrodek Kultury-sala na parterze, Ceynowy 1a Somonino stały Tak Sołectwo: Somonino
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Hopowie, Świętego Floriana 9 Hopowo stały Tak Sołectwa: Hopowo, Kamela, Wyczechowo, Borcz
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Somoninie-sala na I-wszym piętrze, Ceynowy 1a Somonino stały Nie Sołectwo Sławki
1 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Abrahama 2 Stężyca stały Tak Sołectwo: Stężyca (część), Zgorzałe: tj. miejscowości: Pypkowo, Smokowo, Stężyca, Uniradze, Zgorzałe, Stężyca ulice: Abrahama, Bernarda Sychty, Bronisława Brunki (poprzednio 9 Marca), Brzozowa, Cicha, Deszczowa, Gryfa Kaszubskiego, Hieronima Derdowskiego, Jana Heweliusza, Jesionowa, Kartuska, Kasztanowa, Ks. Bp. Michała Łaszewskiego, Mściwoja II, Ogrodowa, Parkowa, Pogodna, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Raduńska, Remusa, Różana, Siwa, Słoneczna, Jana III Sobieskiego, Sosnowa, Sportowa, Szafirowa, Świętego Benona, Świętopełka Wielkiego, Widokowa, Wrzosowa, Józefa Wybickiego, Stężyca bez ulic.
2 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Abrahama 2 Stężyca stały Tak Sołectwo: Gapowo, Niesiołowice, Stężyca (część), Stężycka Huta, Żuromino, tj. miejscowości: Chróstowo, Czysta Woda, Delowo, Dubowo, Gapowo, Kucborowo, Kukówka, Malbork, Niesiołowice, Pażęce, Pustka, Rzepiska, Stężycka Huta, Szczukowo, Śnice, Zdrębowo, Żuromino, Stężyca ulice: Bursztynowa, Daleka, Damroki, Doktora Majkowskiego, Firmowa, Jejmościny, Jeziorna, Marii Konopnickiej, Kapliczna, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Piaskowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytulna, Mikołaja Reja, Rolna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stolema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Wspólna, Zielona, Źródlana.
3 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Długa 13 Kamienica Szlachecka stały Nie Sołectwo: Borucino, Kamienica Szlachecka, Łączyno, tj. miejscowości: Bolwerk, Borucino, Kamienica Szlachecka (część), Kamienny Dół, Łączyno, Łączyński Młyn, Ostrowo, Przyrowie, Wygoda Łączyńska, Kamienica Szlachecka ulice: Cicha, Długa, Gliniana, Gryfa Pomorskiego, Krótka, Leśna, Łąkowa, Osiedlowa, Ostrowska, Piaskowa, Pod Lasem, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Świerkowa, Truskawkowa, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Wygodna, Zamkowa, Zielone Wzgórze, Źródlana.
4 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Józefa Wybickiego 6 Klukowa Huta stały Tak sołectwo: Klukowa Huta, Łosienice, Nowa Wieś, tj. miejscowości: Danachowo, Dąbrowa, Klukowa Huta, Nowa Wieś, Nowe Łosienice, Nowy Ostrów, Stare Łosienice, Klukowa Huta ulice: Aleja Jana Pawła II, Floriana Ceynowy, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Długa, Józefa Hallera, Kaszubska, Marii Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Księdza Konrada Lubińskiego, Łąkowa, 3 - go Maja, Ogrodowa, Orchidei, Polna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Północna, Rzemieślnicza, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Ks. Bernarda Sychty, Wspólna, Józefa Wybickiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zielona, Klukowa Huta bez ulic.
5 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Sambora II 17 Gołubie stały Nie Sołectwo: Gołubie (część), Pierszczewo, tj. miejscowości: Gołubie (część), Mestwin, Pierszczewko, Pierszczewo, Teklowo, Gołubie ulice: Jabłoniowa, Kasztelańska, Lipowa, Nowe Osiedle, Osiedle Zamkowisko, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Sambora II, Słoneczny Stok, Sosnowa, Św. Antoniego, Żurawiowa.
6 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Sambora II 17 Gołubie stały Tak Sołectwo: Gołubie (część), Sikorzyno, tj. miejscowości: Gołubie (część), Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno, Stara Sikorska Huta, Gołubie ulice: Akacjowa, Botaniczna, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Długa, Dworcowa, Grafitowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Młyńska, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogniskowa, Partyzancka, Pogodna, Poziomkowa, Prosta, Rekreacyjna, Rzemieślnicza, Sikorska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Wrzosowa, Wspólna, Zaciszna, Zakole, Zielona, Gołubie bez ulic.
7 Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Szkolna 1 Szymbark stały Nie Sołectwo: Czaple, Potuły, Szymbark, tj. miejscowości: Czapielski Młyn, Drozdowo, Kolano, Krzeszna, Nowe Czaple, Potuły, Stare Czaple, Szymbark, Wieżyca.
1 Szkoła Podstawowa w Sulęczynie, ul. Stefana Żeromskiego 16 Sulęczyno stały Tak Sołectwo Sulęczyno ulice: Abrahama, A. Majkowskiego, Aleja Wojska Polskiego, Aleja Zwycięstwa, Borowikowa, Brzozowa, Cicha, Damroki, Derdowskiego, Dębowa, Dolina j. Głębokiego, Ekologiczna, Floriana Ceynowy, Generała Józefa Hallera, Gowida, Grzybowa, Gwiezdna, Jeziorna, Józefa Wybickiego, Kartuska, Kaszubska, Kościelna, Ks. Zapałowskiego, Kosmiczna, Księżycowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Mestwina, Modrzewiowa, Mściwoja, Nad Jarem Słupi, Nauczycielska, Planetarna, Pogodna, Promyka, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sobótki, Sosnowa, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Stolemów, Stroma, Szara, Szkolna, Szydlicka, Świerkowa, Świętojańska, Tartaczna, Topolowa, Trakt Słupski, Wiosenna, Wrzosowa, Zagóry, Zielona Droga, Zimna Góra, Żurawia i część miejscowości bez ulic oraz miejscowości: Bukowa Góra, Kłodno, Nowy Dwór, Ostrów Mausz Sołectwo: Zdunowice
2 Zespół Szkół w Mściszewicach, Szkolna 5 Mściszewice stały Nie Sołectwo Mściszewice ulice: Abrahama, Alojzego Zaworskiego, Jeziorna, Kartuska, Kaszubska, Królewska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Ks. Leopolda Pikarskiego, Ks. Tadeusza Jezierskiego, Klonowa, Krótka, Letnia, Leśna, Lęborska, Lipowa, Łabędzia, Pogodna, Podwórkowa, Polna, Słoneczna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Szlachecka, Wąska, Wrzosowa, Wspólna oraz część sołectwa bez ulic.
3 Szkoła Podstawowa w Węsiorach, 63a Węsiory stały Nie Sołectwo Węsiory ulice Boczna, Brzozowa, Bytowska, Czereśniowa, Jeziorna, Kartuska, Kasztanowa, Klonowa, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Osiedlowa, Przemysłowa, Słoneczna, Spacerowa, Stroma, Wichrowe Wzgórze, Zielona. Miejscowości: Borowiec, Czarlino i część sołectwa bez ulic.
4 Szkoła Podstawowa w Sulęczynie, ul. Stefana Żeromskiego 16 Sulęczyno stały Tak Sołectwa: Borek, Kistowo, Podjazy, Sucha, Żakowo
1 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza 16 Chwaszczyno stały Tak Część Sołectwa Chwaszczyno: Część miejscowości Chwaszczyno – ulice: Abrahama, Ametystowa, Boczna, Bojańska, Brylantowa, Bursztynowa, Ceynowy, Dąbrówki, Diamentowa, Dobrzewińska, Ekologiczna, Gdyńska, Jałowcowa, Jeziorna, Juliana Tuwima, część ul. Kaszubska Droga numery nieparzyste od nr 1 do nr 23 i numery parzyste od nr 2 do nr 22, Krótka, ks. Kuppera, ks. Sarnowskiego, Kwiatowa, Lisia, Łąkowa, Ogrodowa, Oliwska, Orzeszkowej, Polna, Poprzeczna, Prusa, Radarowa, Rewerenda, Rubinowa, Rzemieślników, Szafirowa, Szmaragdowa, św. Wojciecha, Telesfora, Telewizyjna, Teodora, Tuchomska, Węglowa, Wiczlińska, Wiejska, Wybickiego, Zbożowa, Złota, Zofii Nałkowskiej.
2 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza 16 Chwaszczyno stały Tak Część Sołectwa Chwaszczyno: Część miejscowości Chwaszczyno-ulice: Adama Asnyka, Akacjowa, Białe Żagle, Błażeja, Błotna, Bogusława, Bolesława Leśmiana, Brzechwy, Brzozowa, Chopina, Cicha, Damroki, Derdowskiego, Dookoła Świata, Fredry, Jadwigi, Jana Pawła II, Jaromira, Jarzębinowa, K. I. Gałczyńskiego, Kamienna, Kasztanowa, część ul. Kaszubska Droga numery nieparzyste od nr 25 do końca i numery parzyste od nr 24 do końca, Katarzyny, Kawelska, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopalniana, Krasickiego, ks. Sychty, Leopolda Staffa, Leśna, Majkowskiego, Makuszyńskiego, Małgorzaty, Mickiewicza, Miła, Mirosławy, Moniuszki, Mściwoja I, Norwida, Olimpijska, Piaskowa, Podleśna, Przemysława, Racibora, Reja, Sambora I, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Sobiesława I, Spacerowa, Spokojna, Szczęśliwa, Szymanowskiego, Świerkowa, Świętobora, Świętopełka, Torfowa, Warcisława I, Wąska, Widokowa, Wieniawskiego, Wrzosowa, Wysocka, Stanisława Wyspiańskiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zaciszna, Zofii, Żeromskiego, Żwirowa.
3 Szkoła Podstawowa w Tuchomiu, ul. Gdyńska 106 Tuchom stały Nie Sołectwo Tuchom
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Trepczyka w Miszewie, Strażacka 9 Miszewo stały Nie Sołectwo Miszewo (miejscowości: Dąbrowa, Miszewko, Miszewo, Nowy Tuchom)
5 Centrum Kulturalno-Sportowe w Małkowie, ul. Pałacowa 92 Małkowo stały Tak Sołectwo Małkowo
6 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie, ul. Gdańska 117 Pępowo stały Tak Sołectwo Pępowo
7 Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie – budynek Szkoły Podstawowej, ul. Tuchomska 15 Banino stały Tak Część Sołectwa Banino: Część miejscowości Banino – ulice: Agatowa, Borowiecka, Brzozowa, Bursztynowa, Cedrowa, Dębowa, Gryfitów, Gwiezdna, Jeziorna, Kasztanowa, Klonowa, Koralowa, Kościelna, Koziorożca, Krzemowa, Kryształowa, Lazurowa, Letnia, Lotnicza, Łąkowa, Mazowiecka, Mazurska, Miła, Modrzewiowa, Nad Stawem, Ogrodowa, Platynowa, Polna, Potokowa, Północna, Radosna, Raka, Rubinowa, Sadowa, Saturna, Sezamkowa, Skorpiona, Słoneczna, Sosnowa, Startowa, Strumykowa, Szafirowa, Szczęśliwa, Tęczowa, Tuchomska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodnika, Zdrojowa, Źródlana, Żeglarska. Miejscowość Borowiec
8 Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie – budynek Szkoły Podstawowej, ul. Tuchomska 15 Banino stały Tak Część Sołectwa Banino: Część miejscowości Banino – ulice: Akacjowa, Bajeczna, Balladyny, Błękitna, Brzozowy Zagajnik, Chabrowa, Cienista, Cynamonowa, Cyprysowa, Czerwonej Jarzębiny, Diamentowa, Głogowa, Goździkowa, Halna, Imbirowa, Jagodowa, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kardamonowa, Kolejowa, Kolorowa, Korzenna, Wojciecha Kossaka, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Leszczynowa, Lipowa, Lodowa, Lubczykowa, Makowa, Malinowa, Miedziana, Miodowa, Morelowa, Nad Doliną, Narcyzowa, Na Wzgórzu, Nektarowa, Orzechowa, Pogodna, Polnego Wiatru, Poziomki, Przemysłowa, Pszenna, Ptysia i Balbiny, Rodzinna, Rolnicza, Różana, Rumiankowa, Sienna, Słonecznego Poranka, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Franciszka Tredera, Jana Trepczyka, Wesoła, Wichrowa, Wiosenna, Wrzosowa, Wspólna, Zacisze, Złota, Żytnia.
9 Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie – budynek Szkoły Podstawowej, ul. Lotnicza 15 Banino stały Nie Sołectwo Czaple, Sołectwo Nowy Świat, Sołectwo Rębiechowo (miejscowości: Barniewice, Rębiechowo)
10 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie, ul. Aleja Lipowa 44 Leźno stały Nie Sołectwo Leźno (miejscowości: Leźno, Lniska)
11 Szkoła Podstawowa im. Więźniów Obozu Stutthof w Niestępowie, ul. Raduńska 62 Niestępowo stały Nie Sołectwo Niestępowo, Sołectwo Sulmin, Sołectwo Widlino
12 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przyjaźni, ul. Szkolna 2 Przyjaźń stały Tak Sołectwo Łapino Kartuskie, Sołectwo Przyjaźń
13 Szkoła Podstawowa im. ks. dr Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie, Dworska 3 Skrzeszewo stały Tak Sołectwo Babi Dół, Sołectwo Skrzeszewo
14 Szkoła Podstawowa im. Remusa w Glinczu, ul. Brzozowa 6 Glincz stały Tak Sołectwo Glincz, Sołectwo Otomino, Sołectwo Rutki
15 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie, ul. Szkolna 2 Borkowo stały Tak Sołectwo Borkowo
16 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie – budynek szkoły, ul. Gdańska 66 Żukowo stały Nie Żukowo-miasto: Osiedle Dolne-ulice: Damroki, Dolna, Duńska, część ul. Gdańska numery parzyste od nr 12 do końca i numery nieparzyste od nr 5 do końca, część ul. Gdyńska numery parzyste od nr 2 do nr 18 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 15, Klasztorna, Kościerska, 3 Maja, Malinowa, Mściwoja, Parkowa, Plac Mariacki, część ul. Pod Otomino od nr 1 do nr 1C, Polna, Radosna, Sambora, Spokojna, Szczęśliwa. Żukowo-miasto: Osiedle Elżbietowo-ulice: Adama Asnyka, Broniewskiego, Jana Brzechwy, K. I. Gałczyńskiego, część ul. Konopnickiej numery parzyste od nr 2 do nr 8 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 3 i od nr 7, Literacka, Mickiewicza, Słowackiego. Część Sołectwa Żukowo – ulice: część ul. Konopnickiej nr 5, nr 5a oraz nr 5b, Kornela Makuszyńskiego, Pod Elżbietowo, Porzeczkowa, Podmiejska, część ul. Pod Otomino od nr 2 do końca, Przyjazna.
17 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie, ul. Gdyńska 7 Żukowo stały Nie Żukowo-miasto: Osiedle Wybickiego – ulice: Bolesława Chrobrego, Czesława Miłosza, Dąbrowskiego, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, część ul. Książąt Pomorskich numery parzyste od nr 2 do nr 48 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 35, Piłsudskiego, J. Z Ptach, Sędzickiego, Witosławy, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zawadzkiego. Część Sołectwa Żukowo-ulice: Do Raduni, część ul. Gdańska numery parzyste od nr 2 do nr 10G oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 3C, Jana Pawła II, Konwaliowa, część ul. Książąt Pomorskich numery parzyste od nr 50 do końca oraz numery nieparzyste od nr 37 do końca, Świerkowa, Świętopełka.
18 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e Żukowo stały Tak Żukowo-miasto: Osiedle Nowe – ulice: Abrahama, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Ceynowy, Cyprysowa, część ul. Dambka numery parzyste od nr 2 do nr 30 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 47, Derdowskiego, Dębowa, część ul. Gdyńska numery nieparzyste od nr 17 do nr 125, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Legionów, Leszczynowa, Lipowa, Łąkowa, 1 Maja, Majkowskiego, Promenada Kościelna, Siostry Faustyny, Wierzbowa, Witosa, Wrzosowa, ks. ppłk. Józefa Wryczy. Część Sołectwa Żukowo-ulice: Cicha, Chabrowa, część ul. Dambka numery parzyste od nr 32 do końca oraz numery nieparzyste od nr 49 do końca, Górki, Leśna, Podleśna, Sobótki, Sosnowa, Wichrowe Wzgórze.
19 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e Żukowo stały Tak Żukowo-miasto: Osiedle Norbertanek – ulice: część ul. Armii Krajowej numery parzyste od nr 2 do nr 4 oraz od nr 10A do nr 26A i numery nieparzyste od nr 1 do nr 19A oraz nr 21B i nr 21C, Batorego, Dworcowa, Fenikowskiego, Fredry, część ul. Gdyńska numery parzyste od nr 20 do nr 104, Heweliusza, J. Sobieskiego, Jana Matejki, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Kopernika, Księżycowa, Norwida, Orzeszkowej, Pożarna, Prusa, Reja, Sienkiewicza, część ul. Słoneczna numer nieparzysty nr 1 oraz numery parzyste od nr 12 do końca. Część Sołectwa Żukowo-ulice: część ul. Armii Krajowej numery parzyste od nr 6 do nr 10 oraz od nr 28 do nr 40 i numery nieparzyste nr 21, nr 21A oraz od nr 23 do nr 39, Graniczna, część ul. Gdyńska numery parzyste od nr 106 do nr 114F oraz numery nieparzyste od nr 127 do nr 133, Gwiezdna, Jabłoniowa, część ul. Słoneczna numery nieparzyste od nr 3 do końca oraz numery parzyste od nr 2 do nr 10

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Chmielno, Gmina Sierakowice i Gmina Sulęczyno 6 23 548 6 38
0.0000020000Nr 2 Gmina Kartuzy 6 24 635 6 43
0.0000030000Nr 3 Gmina Przodkowo i Gmina Żukowo 9 34 042 5 54
0.0000040000Nr 4 Gmina Somonino i Gmina Stężyca 4 15 273 6 31
Podsumowanie 25 97 498 23 166

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 3 11 3 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 8 10 6 32
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË KWW SAMORZĄDNE KASZUBY 8 8 11 6 33
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB 8 8 11 6 33
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN 8 8 11 6 33
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY KWW OTWARTE KASZUBY 3 8 4 15

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 23 574 14 657 14 646 62.13% 0.06213
13 823 94.38% 0.09438
Tak
2 24 623 14 735 14 710 59.74% 0.05974
13 854 94.18% 0.09418
Tak
3 34 057 19 255 19 238 56.49% 0.05649
18 529 96.31% 0.09631
Tak
4 15 247 8 745 8 745 57.36% 0.05736
8 147 93.16% 0.09316
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 883 20 10.82% 0.01082
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 893 32 20.04% 0.02004
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË 14 474 33 26.63% 0.02663
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB 13 335 33 24.53% 0.02453
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN 8 246 33 15.17% 0.01517
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY 1 522 15 2.80% 0.0028

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 883 20 1 10.82% 0.01082
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 893 32 6 20.04% 0.02004
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË 14 474 33 8 26.63% 0.02663
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB 13 335 33 6 24.53% 0.02453
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN 8 246 33 4 15.17% 0.01517
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTE KASZUBY 1 522 15 0 2.80% 0.0028
Nie

Rada Powiatu Kartuskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SIEMIENIUK Włodzimierz Jerzy 687 4.97% 0.00497
Nie
1 4 2 GOJTOWSKA Barbara Maria 283 2.05% 0.00205
Nie
1 4 3 ZNAMIŃSKI Jarosław Jerzy 71 0.51% 0.00051
Nie
1 10 1 GRUCZA Ewa Maria 1 522 11.01% 0.01101
Tak
1 10 2 ŁĘCKI Mirosław Andrzej 585 4.23% 0.00423
Nie
1 10 3 MARSZK Julian 172 1.24% 0.00124
Nie
1 10 4 SMENTOCH Stanisław 660 4.77% 0.00477
Tak
1 10 5 RAMBIERT Stefan Antoni 73 0.53% 0.00053
Nie
1 10 6 LEJK Magdalena Maria 330 2.39% 0.00239
Nie
1 10 7 PIASECKA Anna Maria 117 0.85% 0.00085
Nie
1 10 8 KARCZEWSKI Franciszek 371 2.68% 0.00268
Nie
1 11 1 KWIECIEŃ Janina 1 196 8.65% 0.00865
Tak
1 11 2 ANDRYSKOWSKI Krzysztof Marian 348 2.52% 0.00252
Nie
1 11 3 POTRAC Andrzej Franciszek 1 015 7.34% 0.00734
Tak
1 11 4 KWIDZIŃSKI Marian 552 3.99% 0.00399
Nie
1 11 5 KLAJN Ryszard 259 1.87% 0.00187
Nie
1 11 6 BRZESKA Grażyna Maria 57 0.41% 0.00041
Nie
1 11 7 JANCEN Bożena 116 0.84% 0.00084
Nie
1 11 8 WĘSIERSKA Jolanta Anna 152 1.10% 0.0011
Nie
1 12 1 LESZCZYŃSKI Piotr Marek 636 4.60% 0.0046
Nie
1 12 2 BIR Marzena 457 3.31% 0.00331
Nie
1 12 3 KORDA Ireneusz Józef 373 2.70% 0.0027
Nie
1 12 4 JÓSKOWSKI Jarosław Jan 421 3.05% 0.00305
Nie
1 12 5 WENTA Zygmunt 320 2.31% 0.00231
Nie
1 12 6 GLISZCZYŃSKA Irena Stanisława 132 0.95% 0.00095
Nie
1 12 7 CZERWIONKA Joanna Barbara 184 1.33% 0.00133
Nie
1 12 8 ZENGERSKI Piotr Krzysztof 653 4.72% 0.00472
Tak
1 13 1 GRZEGORZEWSKI Jerzy Wojciech 732 5.30% 0.0053
Tak
1 13 2 ZATOŃ Piotr Lech 157 1.14% 0.00114
Nie
1 13 3 MIOTK Adam Daniel 354 2.56% 0.00256
Nie
1 13 4 BIŃKOWSKA Joanna Karolina 52 0.38% 0.00038
Nie
1 13 5 STENCEL Magdalena 136 0.98% 0.00098
Nie
1 13 6 FORMELA Artur 73 0.53% 0.00053
Nie
1 13 7 PIEPIÓRKA Łukasz Wojciech 88 0.64% 0.00064
Nie
1 13 8 KRÓL Anna Maria 267 1.93% 0.00193
Nie
1 14 1 STENCEL Jakub Maria 56 0.41% 0.00041
Nie
1 14 2 MARSZK Dorota Hanna 80 0.58% 0.00058
Nie
1 14 3 LUBOCKA GRUENHOLZ Beata 86 0.62% 0.00062
Nie
2 4 1 TERSA Andrzej Marian 600 4.33% 0.00433
Nie
2 4 2 KOZŁOWSKI Artur Roland 281 2.03% 0.00203
Nie
2 4 3 DRZEWIECKA-NOWOSAD Ewelina Marta 124 0.90% 0.0009
Nie
2 10 1 LEYK Andrzej 1 212 8.75% 0.00875
Tak
2 10 2 BYSTRON Andrzej Grzegorz 780 5.63% 0.00563
Tak
2 10 3 STENKA Roksana Dajana 221 1.60% 0.0016
Nie
2 10 4 LABUDA Agnieszka 214 1.54% 0.00154
Nie
2 10 5 WEROCHOWSKI Jacek Grzegorz 215 1.55% 0.00155
Nie
2 10 6 LISIEWICZ Karolina 90 0.65% 0.00065
Nie
2 10 7 BROWARCZYK Łucja 43 0.31% 0.00031
Nie
2 10 8 LABUDA Henryk Michał 134 0.97% 0.00097
Nie
2 11 1 KWIDZIŃSKI Edmund Wiktor 692 4.99% 0.00499
Tak
2 11 2 LIPKOWSKI Zdzisław 311 2.24% 0.00224
Nie
2 11 3 ROPEL Jerzy Józef 1 058 7.64% 0.00764
Tak
2 11 4 BELGRAU Tadeusz 614 4.43% 0.00443
Nie
2 11 5 KRYSZEWSKA Jolanta 267 1.93% 0.00193
Nie
2 11 6 MIŁEJKO Waldemar Piotr 221 1.60% 0.0016
Nie
2 11 7 KĄKOL Wioleta Teresa 30 0.22% 0.00022
Nie
2 11 8 WENTA-BARLAK Maria Anastazja 442 3.19% 0.00319
Nie
2 12 1 SOKÓŁ Zdzisław 789 5.70% 0.0057
Nie
2 12 2 SZUTENBERG Mirosław Jan 798 5.76% 0.00576
Tak
2 12 3 WOLSKA Henryka Barbara 487 3.52% 0.00352
Nie
2 12 4 MACIĄG Przemysław Paweł 59 0.43% 0.00043
Nie
2 12 5 MERCHEL Bożena Maria 106 0.77% 0.00077
Nie
2 12 6 KOŻYCZKOWSKI Edmund 195 1.41% 0.00141
Nie
2 12 7 BISEWSKA Bogumiła Teresa 103 0.74% 0.00074
Nie
2 12 8 KONKOL Antoni 271 1.96% 0.00196
Nie
2 13 1 LEHMAN Mirosława Teresa 1 000 7.22% 0.00722
Tak
2 13 2 HERBASZ Ryszard Marian 380 2.74% 0.00274
Nie
2 13 3 BRILLOWSKI Lech Józef 62 0.45% 0.00045
Nie
2 13 4 OKROJ Anna 134 0.97% 0.00097
Nie
2 13 5 LANDOWSKI Marek Janusz 172 1.24% 0.00124
Nie
2 13 6 BIESZKA Beata 497 3.59% 0.00359
Nie
2 13 7 MALOTKA-TRZEBIATOWSKI Jerzy Antoni 49 0.35% 0.00035
Nie
2 13 8 MEISSNER Tomasz Roman 134 0.97% 0.00097
Nie
2 14 1 REK Krzysztof Tadeusz 390 2.82% 0.00282
Nie
2 14 2 KRAMP Barbara Grażyna 189 1.36% 0.00136
Nie
2 14 3 KĄKOL Joanna Ewa 130 0.94% 0.00094
Nie
2 14 4 GOLUCH Marta 195 1.41% 0.00141
Nie
2 14 5 POTRACA Krystyna Maria 47 0.34% 0.00034
Nie
2 14 6 PAWŁOWSKI Adrian Piotr 71 0.51% 0.00051
Nie
2 14 7 STOLTMANN Marcin Jerzy 25 0.18% 0.00018
Nie
2 14 8 SZYMICHOWSKI Mateusz Henryk 22 0.16% 0.00016
Nie
3 4 1 ŻEROMSKI Mirosław Andrzej 1 424 7.69% 0.00769
Tak
3 4 2 CEBELA Radosław Maciej 222 1.20% 0.0012
Nie
3 4 3 BŁAŃSKA-MECNER Magdalena Beata 304 1.64% 0.00164
Nie
3 4 4 PIASECZNY Bartłomiej Jerzy 142 0.77% 0.00077
Nie
3 4 5 BIELAWSKI Jarosław Grzegorz 142 0.77% 0.00077
Nie
3 4 6 ROZDĘBSKA Magdalena 144 0.78% 0.00078
Nie
3 4 7 KASSIN Sandra 120 0.65% 0.00065
Nie
3 4 8 KARCZEWSKI Stefan Franciszek 116 0.63% 0.00063
Nie
3 4 9 PAZIEWICZ Danuta 69 0.37% 0.00037
Nie
3 4 10 PATELCZYK Dariusz 50 0.27% 0.00027
Nie
3 4 11 FOPKE Tomasz Michał 481 2.60% 0.0026
Nie
3 10 1 GROSS Bartłomiej Kazimierz 975 5.26% 0.00526
Tak
3 10 2 PLESZYNIAK Andrzej 270 1.46% 0.00146
Nie
3 10 3 ANDRZEJEWSKA Joanna Agnieszka 243 1.31% 0.00131
Nie
3 10 4 JAWORSKA Grażyna Teresa 335 1.81% 0.00181
Nie
3 10 5 KOBIELA Halina Jadwiga 194 1.05% 0.00105
Nie
3 10 6 PUFELSKA-RAULIN Amelia Anna 50 0.27% 0.00027
Nie
3 10 7 MIKOSZ Daniel Tadeusz 119 0.64% 0.00064
Nie
3 10 8 RECŁAF Katarzyna Ewa 90 0.49% 0.00049
Nie
3 10 9 SZYMICHOWSKI Karol Janusz 139 0.75% 0.00075
Nie
3 10 10 SIKORA Franciszek 270 1.46% 0.00146
Nie
3 11 1 WOŹNIAK Mieczysław Józef 1 331 7.18% 0.00718
Tak
3 11 2 PRYCZKOWSKI Eugeniusz 968 5.22% 0.00522
Tak
3 11 3 FIKUS Piotr Mirosław 996 5.38% 0.00538
Tak
3 11 4 ZASADA Genowefa Klara 280 1.51% 0.00151
Nie
3 11 5 BELGRAU Józef 157 0.85% 0.00085
Nie
3 11 6 FORMELA Weronika 107 0.58% 0.00058
Nie
3 11 7 SOLIWODA Jerzy 221 1.19% 0.00119
Nie
3 11 8 BLIŹNIEWSKA Katarzyna Maria 100 0.54% 0.00054
Nie
3 11 9 KOBIELA Józef 128 0.69% 0.00069
Nie
3 11 10 KLINKOSZ Elżbieta Kunegunda 176 0.95% 0.00095
Nie
3 11 11 SZYMKOWIAK Tomasz Jacek 896 4.84% 0.00484
Nie
3 12 1 ŁAPA Bogdan Jan 1 745 9.42% 0.00942
Tak
3 12 2 REK Grzegorz 485 2.62% 0.00262
Nie
3 12 3 WROŃSKI Jan Andrzej 453 2.44% 0.00244
Nie
3 12 4 WANDTKE Bogumiła Anna 129 0.70% 0.0007
Nie
3 12 5 MIOTK Henryk 416 2.25% 0.00225
Nie
3 12 6 GROTH Stanisław Ryszard 206 1.11% 0.00111
Nie
3 12 7 PEEK Ryszard Józef 795 4.29% 0.00429
Tak
3 12 8 PRUSZAK Bernadeta Maria 70 0.38% 0.00038
Nie
3 12 9 WICKA-RYBIŃSKA Małgorzata Irena 19 0.10% 0.0001
Nie
3 12 10 SKRZYŃSKA Paulina Stefania 95 0.51% 0.00051
Nie
3 12 11 MIĄSKOWSKI Jacek Bartłomiej 1 210 6.53% 0.00653
Tak
3 13 1 WROŃSKI Andrzej Adam 575 3.10% 0.0031
Nie
3 13 2 CZERWIŃSKI Leon 606 3.27% 0.00327
Tak
3 13 3 SUCHECKA Ewa Krystyna 92 0.50% 0.0005
Nie
3 13 4 FALK Alojzy Karol 71 0.38% 0.00038
Nie
3 13 5 KORZENIEWSKA Dorota Małgorzata 80 0.43% 0.00043
Nie
3 13 6 CZUBA Marzena 51 0.28% 0.00028
Nie
3 13 7 KAMIŃSKI Paweł 37 0.20% 0.0002
Nie
3 13 8 CZERWIŃSKA-ZIEMANN Monika Helena 38 0.21% 0.00021
Nie
3 13 9 HEWELT Izabela Ewa 28 0.15% 0.00015
Nie
3 13 10 KOZERSKA Mila Stoyanova 20 0.11% 0.00011
Nie
3 13 11 SKOROWSKI Jarosław 49 0.26% 0.00026
Nie
4 4 1 BRZOSKOWSKA Aleksandra Gertruda 422 5.18% 0.00518
Nie
4 4 2 WARNKE Adam Marek 88 1.08% 0.00108
Nie
4 4 3 RYCHERT Krzysztof Jan 113 1.39% 0.00139
Nie
4 10 1 DUDEK Stanisław Józef 484 5.94% 0.00594
Tak
4 10 2 ZARACH Adriana Katarzyna 389 4.77% 0.00477
Nie
4 10 3 NIESIOŁOWSKI Andrzej Franciszek 95 1.17% 0.00117
Nie
4 10 4 KAMIŃSKA Dorota 122 1.50% 0.0015
Nie
4 10 5 GRUCHAŁA Katarzyna Halina 88 1.08% 0.00108
Nie
4 10 6 SZUTENBERG Marek 291 3.57% 0.00357
Nie
4 11 1 CZAPIEWSKI Maciej Rafał 466 5.72% 0.00572
Nie
4 11 2 DOMASCHKE Alicja Halina 153 1.88% 0.00188
Nie
4 11 3 KOWALEWSKI Paweł 651 7.99% 0.00799
Tak
4 11 4 KIEDROWSKA-ZAGOZDON Katarzyna Lena 66 0.81% 0.00081
Nie
4 11 5 ITRICH-HOPA Izabela Edyta 237 2.91% 0.00291
Nie
4 11 6 REITER Zbigniew Władysław 211 2.59% 0.00259
Nie
4 12 1 KLASA Andrzej 438 5.38% 0.00538
Nie
4 12 2 FORMELA Iwona 750 9.21% 0.00921
Tak
4 12 3 WALKUSZ Kazimierz 226 2.77% 0.00277
Nie
4 12 4 BRUSZNICKI Marek Jan 244 2.99% 0.00299
Nie
4 12 5 GOSTKOWSKA Ewa Edyta 26 0.32% 0.00032
Nie
4 12 6 LEMAŃCZYK Elżbieta 44 0.54% 0.00054
Nie
4 13 1 BORZESTOWSKA Ewa Lucyna 774 9.50% 0.0095
Tak
4 13 2 KIELIŃSKI Marcin 407 5.00% 0.005
Nie
4 13 3 DYSARZ Zbigniew Marcin 519 6.37% 0.00637
Nie
4 13 4 SROCK Ewa Beata 358 4.39% 0.00439
Nie
4 13 5 KACZMAREK Marian 109 1.34% 0.00134
Nie
4 13 6 TREDER Marzena 145 1.78% 0.00178
Nie
4 14 1 PASCARU Aleksandra 31 0.38% 0.00038
Nie
4 14 2 MIODOWSKA-JAROŚ Mirosława Barbara 130 1.60% 0.0016
Nie
4 14 3 ROPELA Jerzy Leon 52 0.64% 0.00064
Nie
4 14 4 GRONDA Korneliusz 18 0.22% 0.00022
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Kartuski - ogółem 9 157 102 132 509 97 498 75 6 2
Gminy ogółem 8 132 98 132 509 97 498 75 6 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 42 8 69 294 52 057 39 0 2 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 63 215 45 441 36 6 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 23 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 28 2
Ogółem 51 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 166 72 43% 94 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 188 81 43% 107 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 220 46 21% 174 79%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 15 2 13% 13 87%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 6 0 0% 6 100%
Ogółem 574 199 35% 375 65%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 47 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 47 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 46 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 54 52 55
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 47 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 49 17 35% 32 65%
30-39 111 43 39% 68 61%
40-59 292 110 38% 182 62%
60+ 122 29 24% 93 76%
Ogółem 574 199 35% 375 65%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 14 1 7% 13 93%
60+ 5 1 20% 4 80%
Ogółem 21 2 10% 19 90%