Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 169 658
Wyborców 134 367
Obwodów 125
  • Wybory do Rady Powiatu Rzeszowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto dynozwMiasto Dynów 5 15 15 31 31
gmina blzazzzowaGmina Błażowa 9 15 15 30 30
gmina boguchwalzaGmina Boguchwała 12 3 21 6 54
gmina chmielnikGmina Chmielnik 7 15 15 16 16
gmina dynozwGmina Dynów 10 15 15 27 27
gmina glzogozw malzopolskiGmina Głogów Małopolski 17 15 15 55 55
gmina hyzzzneGmina Hyżne 8 15 15 29 29
gmina kamienzGmina Kamień 6 15 15 27 27
gmina krasneGmina Krasne 6 15 15 45 45
gmina lubeniaGmina Lubenia 4 15 15 35 35
gmina sokolzozw malzopolskiGmina Sokołów Małopolski 13 15 15 42 42
gmina szwilczaGmina Świlcza 10 15 15 37 37
gmina trzebowniskoGmina Trzebownisko 11 3 21 9 73
gmina tyczynGmina Tyczyn 7 15 15 30 30

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski w Dynowie, ul. Rynek 2 Dynów stały Nie Ulice: Dworska nr domów: 1 - 38, Głęboka, Gruntowa, Handlowa, Jaklów, Jana Pawła II, Kaniowiec, Karolówka, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Ks. Józefa Ożoga nr domów 4 - 18 i 20 - 21, Kościuszki, Łazienna, Mickiewicza, Piłsudskiego, Plażowa, Podwale, Rogozów, Rynek, Sanowa, Strażacka, Szkolna, Wąska, Wuśki, Zamkowa, Zielona, Żurawiec
2 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Jana Pawła II 13 Dynów stały Tak Ulice: Grunwaldzka do "Fermstalu": nr 1 - 25, 1 - go Maja do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II: nr domów: nieparzyste 7 - 27, nr 2 - 5, i nr parzyste 10 - 18, Fermstalowska, Wierzbowa.
3 Liceum Ogólnokształcące, ul. 1 - Maja 18 Dynów stały Nie Ulice : Bławatkowa, Błonie, Dworska nr 42 - 50, Działowa, Gajowa, Gen. Sikorskiego, Graniczna, Grunwaldzka nr domów: 34 - 82A, Igioza, Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Ks. Józefa Ożoga od mostu do końca: nr domów 19, i od 21A do 132, Matejki, Ogrodowa, Pawia, 1 Maja: nr domów 22 - 22F, 26A i od nr 28 do końca, Piotra Skargi, Plebańska, Podgórska, Polna, Potok, Sienkiewicza, Słoneczna, Stawiska, Szeroka, Węgierska, Witosa, Zarzeki, Źródlana.
4 Dom Ludowy, ul. Bartkówka 120 Dynów stały Tak Ulica Bartkówka
5 Dom Pogodnej Starości, Ks. Józefa Ożoga 12A Dynów dom pomocy społecznej Nie Ks. Józefa Ożoga 12A
1 Zespół Szkół w Błażowej, Plac im. Ks. Adolfa Kowala 1 Błażowa stały Tak Błażowa
2 Świetlica w Błażowej Górnej, 204 Błażowa Górna stały Nie Błażowa Górna
3 Szkoła Podstawowa w Nowym Borku, 331 Nowy Borek stały Nie Nowy Borek
4 Szkoła Podstawowa w Błażowej Dolnej, 196 Błażowa Dolna stały Tak Błażowa Dolna
5 Szkoła Podstawowa w Piatkowej, 429 Piątkowa stały Tak Piątkowa
6 Szkoła Podstawowa w Futomie, 168 Futoma stały Tak Futoma
7 Szkoła Podstawowa w Kąkolówce, 468 Kąkolówka stały Nie Kąkolówka
8 Szkoła Podstawowa w Białce, 175 Białka stały Tak Białka
9 Szkoła Podstawowa w Lecce, 230 Lecka stały Nie Lecka
1 Sala widowiskowa przy Urzędzie Miejskim w Boguchwale, ul. Suszyckich 33 Boguchwała stały Tak Boguchwała ulice: Kolejowa, Kopernika, Kwiatowa, Wojska Polskiego, Sportowa, Łąkowa, Partyzantów, Polna, Grabowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Suszyckich 2 - 20 parzyste, od 21 wszystkie
2 Szkoła Podstawowa w Boguchwale, Teodora Lubomirskiego 2 Boguchwała stały Tak Boguchwała ulice: Akacjowa , Cicha, Grunwaldzka, Ogrodowa, Teodora Lubomirskiego, Zawiszy Czarnego, Królowej Jadwigi, Przemysłowa, ks. Stanisława Żytkiewicza, Józefa Klimczaka, ks. Stefana Pelca, Henryka Straszewskiego, ks. Józefa Przybyły, ks. Władysława Purzyckiego, Mikołaja Piotraszewskiego, Suszyckich 1 - 19 nieparzyste, Rynek, Eugeniusza Kwiatkowskiego
3 Przedszkole Publiczne w Boguchwale, Techniczna 1a Boguchwała stały Nie Boguchwała ulice: Aleja Syski, Gajowa, Wspólna, Przytulna, Urocza, Słoneczna, Techniczna, Adama Mickiewicza, Jana Kasprowicza, Mikołaja Reja, Stanisława Wyspiańskiego
4 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu, 133 Zarzecze stały Nie Zarzecze
5 Szkoła Podstawowa w Lutoryżu, 432 Lutoryż stały Tak Lutoryż
6 Szkoła Podstawowa w Mogielnicy, 167 Mogielnica stały Tak Mogielnica
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Niechobrzu, 679 Niechobrz stały Tak Niechobrz
8 Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej, 140 Wola Zgłobieńska stały Tak Wola Zgłobieńska
9 Szkoła Podstawowa w Zgłobniu, 70 Zgłobień stały Tak Zgłobień
10 Szkoła Podstawowa w Nosówce, 186 Nosówka stały Tak Nosówka
11 Szkoła Podstawowa w Racławówce, 215 Racławówka stały Nie Racławówka
12 Zespół Szkół w Kielanówce, 111 Kielanówka stały Nie Kielanówka
1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chmielniku, 316 Chmielnik stały Tak Sołectwo Chmielnik od nr 1 do nr 19 od nr 273 do nr 609 od nr 786 do nr 820
2 Urząd Gminy w Chmielniku, 50 Chmielnik stały Tak Sołectwo Chmielnik od nr 20 do nr 272 od nr 610 do nr 785
3 Dom Ludowy w Woli Rafałowskiej, 137 Wola Rafałowska stały Tak Sołectwo Wola Rafałowska
4 Dom Ludowy w Błędowej Tyczyńskiej, 29 Błędowa Tyczyńska stały Nie Sołectwo Błędowa Tyczyńska
5 Dom Ludowy w Zabratówce, 42 Zabratówka stały Nie Sołectwo Zabratówka
6 Dom Ludowy w Borówkach, 34 Borówki stały Nie Sołectwo Borówki
7 Dom Pomocy Społecznej Im. Św. Ojca Pio, 4 Chmielnik dom pomocy społecznej Nie Chmielnik 4
1 Szkoła Podstawowa w Bachórzu, 187 Bachórz stały Tak Sołectwo Bachórz
2 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Starzeńskiej, 131 Dąbrówka Starzeńska stały Tak Sołectwo Dąbrówka Starzeńska
3 Szkoła Podstawowa w Dylągowej, 44 Dylągowa stały Nie Sołectwo Dylągowa
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Harcie, 106 Harta stały Nie Sołectwo Harta nr 1 - nr 121, nr 400 - do końca
5 Dom Ludowy w Harcie, 225 Harta stały Nie Sołectwo Harta nr 122 - nr 399
6 Szkoła Podstawowa w Laskówce, 69 Laskówka stały Nie Sołectwo Laskówka
7 Szkoła Podstawowa w Łubnie, 82 Łubno stały Tak Sołectwo Łubno
8 Szkoła Podstawowa w Pawłokomie, 24 Pawłokoma stały Tak Sołectwo Pawłokoma
9 Szkoła Podstawowa w Ulanicy, 28A Ulanica stały Tak Sołectwo Ulanica
10 Dom Strażaka w Wyrębach, 52 Wyręby stały Nie Sołectwo Wyręby
1 Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12 Głogów Małopolski stały Tak Okręg wyborczy Nr 1 Miasto Głogów Małopolski-Osiedle Centrum, ulice: 3 - go Maja, Cisowa, Dworska, Fabryczna, Franciszka Kotuli, Gajowa, Grabnik, Gryczana, Jesienna, Jęczmienna, Kolejowa, Konwaliowa, Krótka, Letnia, Łąkowa, Mikołaja Reja, Młynarska, Nad Stawem, Parkowa, Piaski, Piaskowa, Piekarska, Podleśna, Prosta, Przemysłowa, Pszeniczna, Rolnicza, Sosnowa, Spokojna, Storczykowa, Towarowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wspólna, Wygoda, Zacisze, Zagajnikowa, Zbożowa, Zimowa.
2 Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12 Głogów Małopolski stały Tak Okręg wyborczy Nr 2 Miasto Głogów Małopolski-Osiedle Centrum, ulice: Brzozowa, Długa, Jasna, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Miła, Modrzewiowa, Piękna, Warzywna, Okręg wyborczy Nr 3 Miasto Głogów Małopolski-Osiedle Centrum, ulice: 11 - go Listopada, Bolesława Prusa, Joselewicza, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kochanowskiego, Kościelna, Krzysztofa Głowy, Krzywa, Księdza Larymowicza, gen. Stanisława Maczka, Mickiewicza, Miodowa, gen. Leopolda Okulickiego, Rynek, Rzeszowska, Sienkiewicza, Sitarska, Spytka Ligęzy, Targowa, Wałowa, Władysława Sikorskiego, Żeromskiego.
3 Dom Ludowy w Hucisku, 1 Hucisko stały Nie Sołectwo Hucisko
4 Dom Ludowy w Pogwizdowie Starym, 56 Pogwizdów Stary stały Nie Sołectwo Pogwizdów Stary
5 Zespół Szkół w Przewrotnem, 589 Przewrotne stały Nie Sołectwo Przewrotne
6 Dom Ludowy w Stykowie, 318 Styków stały Nie Sołectwo Styków
7 Zespół Szkół w Budach Głogowskich, 846 Budy Głogowskie stały Tak Sołectwo Budy Głogowskie
8 Dom Ludowy w Wysokiej Głogowskiej, 302 Wysoka Głogowska stały Tak Okręg wyborczy Nr 10 Sołectwo Wysoka Głogowska (od nr 1 do nr 310, ul. Bajkowa, Brzozowa, Cienista, Dębowa, Księżycowa, Leśna, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Stalowa, Strumykowa, Tęczowa, Wierzbowa) Okręg wyborczy Nr 11 Sołectwo Wysoka Głogowska (od nr 311 do końca, ul. Polna)
9 Dom Ludowy w Woli Cichej, 151 Wola Cicha stały Tak Sołectwo Wola Cicha
10 Dom Ludowy w Zabajce, 145 Zabajka stały Nie Sołectwo Zabajka
11 Dom Strażaka w Lipiu, 64 Lipie stały Tak Sołectwo Lipie
12 Dom Ludowy w Rogoźnicy, 98 Rogoźnica stały Nie Sołectwo Rogoźnica
13 Dom Ludowy w Rudnej Małej, 415A Rudna Mała stały Tak Sołectwo Rudna Mała
14 Remiza OSP w Pogwizdowie Nowym, 252 Pogwizdów Nowy stały Tak Sołectwo Pogwizdów Nowy
15 Dom Ludowy w Miłocinie, 207 Miłocin stały Nie Sołectwo Miłocin
16 Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12 Głogów Małopolski stały Tak Okręg wyborczy Nr 4 Miasto Głogów Małopolski-Osiedle Centrum, ulice: Akacjowa, Borsuk, Cicha, Gościnna, Księdza Maurycego Turkowskiego, Laskowa, Leśna Wola, Ogrodowa, Partyzantów, Polna, Topolowa, Wojska Polskiego, Zielona, Okręg wyborczy Nr 5 Miasto Głogów Małopolski-Osiedle Niwa, ulice: Józefa Becka, Andrzeja Brzuzy, Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Bp. Józefa Pelczara, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Edukacji Narodowej, Fryderyka Chopina, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Pawła II , J. H. Dąbrowskiego, Jodłowa, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Nitki, Króla Władysława Jagiełły, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Stanisława Konarskiego, Lawendowa, Księżnej Urszuli Lubomirskiej, Aleksandra Prystora, Ks. Bolesława Puzio, Ks. Jakuba Forysiewicza, Ks. Józefa Poniatowskiego, Ks. Piotra Skargi, Ks. Stanisława Ujdy, Leśna, Myśliwska, Różana, Rudolfa Menerkl, Stanisława Moniuszki, Świerkowa, Św. Floriana, Św. Królowej Jadwigi, Tadeusza Kościuszki, Walerego Sławka, Towarzystwa Sokoła, Trzech Króli, Władysława Reymonta, Wrzosowa.
17 Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej, 600 Rudna Mała szpital Nie Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej
1 Szkoła Podstawowa, 111 Brzezówka stały Nie Sołectwo Brzezówka
2 Budynek Gimnazjum, 614 Hyżne stały Tak Sołectwo Hyżne od numeru 1 - 25, 656 - 737, 26 - 124A, 595 - 655, 448 - 593A, 863 - 871
3 Gminny Ośrodek Kultury, 182 Hyżne stały Tak Sołectwo Hyżne od numeru 154 - 309, 312 - 447, 876 - 881, 882 - 1027
4 Klub Strażaka Nieborów, 791 Hyżne stały Tak Sołectwo Nieborów od nr 739 do nr 861
5 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, 173 Grzegorzówka stały Nie Sołectwo Grzegorzówka
6 Szkoła Podstawowa, 28 Wólka Hyżneńska stały Nie Sołectwo Wólka Hyżneńska
7 Budynek "GOSIR", 279 Dylągówka stały Tak Sołectwo Dylągówka
8 Szkoła Podstawowa, 148 Szklary stały Nie Sołectwo Szklary
1 Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamieniu, 376 Kamień stały Tak Kamień: numery nieparzyste od 317 do 609 numery parzyste od 372 do 694
2 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łowisku, 181 Łowisko stały Nie Łowisko-wszystkie numery
3 Szkoła Podstawowa w Kamieniu Krzywej Wsi, Krzywa Wieś 127 Kamień stały Nie Kamień: ul. Krzywa Wieś, ul. Krakowska, ul. Graniczna, ul. Sanatoryjna, ul. Trzebniki, ul. Markowska, ul. Słoneczna
4 Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Kamieniu Podlesiu, Podlesie 151 Kamień stały Tak Kamień: ul. Grzybowa, ul. Leśna, ul. Podlesie, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Jodłowa, ul. Łąkowa, ul. Modrzewiowa, ul. Myśliwska, ul. Rzeczna, ul. Świerkowa. ul. Zamkowa
5 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Kamieniu Prusinie, 119 Kamień stały Tak Kamień: numery nieparzyste od 1 do 291 numery parzyste od 2 do 368 ul. Błonie, ul. Brzozowa, ul. Duble, ul. Klonowa, ul. Osiedlowa
6 Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki w Kamieniu, 26 Nowy Kamień stały Tak Nowy Kamień 1 - 301 wszystkie numery Nowy Kamień ulice: Nowa Południowa, Zachodnia, Wschodnia
1 Gminne Przedszkole Publiczne w Krasnem, 741 Krasne stały Tak Krasne 1 - 579 z rozwinięciem literowym
2 Szkoła Podstawowa w Krasnem, 742 Krasne stały Nie Krasne 580 do końca numeracji
3 Zespół Szkół w Malawie, 199 A Malawa stały Nie Malawa 1 - 680
4 Gminne Przedszkole Publiczne w Malawie, 199 B Malawa stały Tak Malawa 681 do końca numeracji
5 Szkoła Podstawowa w Strażowie, 270A Strażów stały Nie Sołectwo Strażów od Nr 1 do końca numeracji
6 Zespół Szkół w Palikówce, 271 Palikówka stały Tak Sołectwo Palikówka
1 Urząd Gminy, 131 Lubenia stały Tak Sołectwo Lubenia
2 Dom Kultury, 124 Siedliska stały Nie Sołectwo Siedliska
3 Szkoła Podstawowa w Straszydlu, 155 Straszydle stały Tak Sołectwo Straszydle
4 Dom Kultury, 26 Sołonka stały Nie Sołectwo Sołonka
1 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Lubelska 5 Sokołów Małopolski stały Tak Miasto Sokołów Młp. (ulice): Adama Mickiewicza, B. Prusa, Garncarska, Gen. Okulickiego, Joselewicza, Kochanowskiego, Łazienna, Mjr Sucharskiego, Ogrodowa, Płk. Dąbka, Płk. Deca, Sienkiewicza, Stodolna, Szewska, Św. Ducha, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, 3 - go Maja, Brzozowa, Bukowa, Głogowska, Grabowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Legionistów, Leśna, Lubelska, Piaski, Plac Św. Jana, Plebańska, Płk. Piotra Podstawskiego, Poniatowskiego, Rynek, Rzeszowska, Sokoła, Sosnowa, Św. Huberta, Zawale, Ks. Michała Gądka, Ks. Mieczysława Wajdy, Bpa. Ignacego Tokarczuka, O. Damiana Stachowicza, Ks. Franciszka Stankiewicza, Ks. Ludwika Bukały, Ks. Józefa Cieślika, Tęczowa, Różana, Liliowa, Wrzosowa
2 Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Lubelska 41 Sokołów Małopolski stały Tak Miasto Sokołów Młp. (ulice): Boczna, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Darochy, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości, Partyzantów, Piękosiów, Polna, Akacjowa, Kasztanowa, Mazurska, Andrzeja Bolesława Dańczaka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Dębowa, Graniczna, Krótka, ks. Szczepana Szydelskiego, Pileckich, Sportowa, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Powstanców Styczniowych, Ks. Leona Stokowskiego, Ks. Józefa Pelca
3 Świetlica Wiejska, 34 Markowizna stały Nie Sołectwo Markowizna
4 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej "Sanatorium", Rzeszowska 5 Górno stały Tak Sołectwo Górno (ulice): Borowa, Rzeszowska, Sanatoryjna
5 Zespół Szkół im. ks. M. Lachora, Centralna 14 Górno stały Tak Sołectwo Górno (ulice): Akacjowa, Centralna, Dołęga, Górki, Kwiatowa, Leśna, Majdan, Meszne, Polna, Sokołowska, Sosnowa, Sportowa, Zaborze, Zaciszna, Zagrodowa, Kościelna, Pańska
6 Zespół Szkół im. Bł. Bronisława Markiewicza, Kościelna 1 Trzeboś stały Nie Sołectwo Trzeboś (ulice): Dworzysko, Górna, Kościelna, Sportowa, Dolna, Leśna
7 Ochotnicza Straż Pożarna, 712 Nienadówka stały Nie Sołectwo Nienadówka
8 Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi, 196 Trzebuska stały Nie Sołectwo Trzebuska
9 Dom Kultury, 264 Wólka Niedźwiedzka stały Nie Sołectwo Wólka Niedźwiedzka
10 Świetlica Wiejska, 109 Wólka Sokołowska stały Tak Sołectwo Wólka Sokołowska
11 Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki, Podlas 29 Trzeboś stały Nie Sołectwo Trzeboś (ulice): Mościny, Podlas
12 Zespół Szkół w Sokołowie Młp., Lubelska 37 Sokołów Małopolski stały Tak Sołectwo Turza
13 Świetlica Wiejska, 107 Kąty Trzebuskie stały Nie Sołectwo Kąty Trzebuskie
1 Szkoła Podstawowa w Świlczy, 336 Świlcza stały Tak Sołectwo Świlcza: od Nr 1 do Nr 143, od Nr 174 do Nr 310. Granice obwodów obejmują numery porządkowe nieruchomości wraz z rozszerzeniem literowym od nich pochodzącym
2 Dom Strażaka w Świlczy, 151 Świlcza stały Tak Sołectwo Świlcza: od Nr 144 do Nr 173, od Nr 311 do końca. Granice obwodów obejmują numery porządkowe nieruchomości wraz z rozszerzeniem literowym od nich pochodzącym
3 Dom Strażaka w Mrowli, 83A Mrowla stały Tak Sołectwo Mrowla
4 Szkoła Podstawowa w Rudnej Wielkiej, 60 Rudna Wielka stały Nie Sołectwo Rudna Wielka
5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Woliczce, 64 Woliczka stały Tak Sołectwo Woliczka
6 Dom Ludowy w Błędowej Zgłobieńskiej, 110A Błędowa Zgłobieńska stały Nie Sołectwo Błędowa Zgłobieńska
7 Dom Ludowy w Dąbrowie, 36A Dąbrowa stały Tak Sołectwo Dąbrowa
8 Szkoła Podstawowa w Trzcianie, 168 Trzciana stały Nie Sołectwo Trzciana
9 Szkoła Podstawowa w Bratkowicach, 398 Bratkowice stały Tak Sołectwo Bratkowice: od Nr 1 do Nr 320, od Nr 399 do Nr 532. Granice obwodów obejmują numery porządkowe nieruchomości wraz z rozszerzeniem literowym od nich pochodzącym
10 Szkoła Podstawowa w Bratkowicach, 398 Bratkowice stały Nie Sołectwo Bratkowice: od Nr 321 do Nr 398, od Nr 533 do końca. Granice obwodów obejmują numery porządkowe nieruchomości wraz z rozszerzeniem literowym od nich pochodzącym
1 Przedszkole w Trzebownisku, 968 Trzebownisko stały Tak Trzebownisko od nr 1 do końca numeracji
2 Zespół Szkół w Zaczerniu im. Armii Krajowej, 249A Zaczernie stały Nie Zaczernie od nr 1 do końca numeracji
3 Zespół Szkół w Nowej Wsi, 200 Nowa Wieś stały Nie Nowa Wieś od nr 1 do końca numeracji
4 Dom Ludowy w Tajęcinie, 39 Tajęcina stały Tak Tajęcina od nr 1 do końca numeracji
5 Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II, 301 Jasionka stały Nie Jasionka od nr 1 do końca numeracji
6 Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej, 357 Stobierna stały Tak Stobierna od nr 1 do nr 655 oraz od nr 996A do końca numeracji
7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ludwika Nabielaka w Stobiernej, 954 Stobierna stały Tak Stobierna od domu nr 656 do domu nr 996
8 Zespół Szkół w Wólce Podleśnej, 438 Wólka Podleśna stały Tak Wólka Podleśna od nr 1 do końca numeracji
9 Dom Strażaka Łukawcu, 426 Łukawiec stały Tak Łukawiec od nr 1 do końca numeracji
10 Zespół Szkół w Łące, 224B Łąka stały Nie Łąka od nr 1 do końca numeracji
11 Szkoła Podstawowa w Trzebownisku im. bpa Wojciecha Tomaki Szkoła filialna w Terliczce, 213 Terliczka stały Nie Terliczka od nr 1 do końca numeracji
1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie (holl), ul. Mickiewicza 1 Tyczyn stały Nie Miasto Tyczyn-ulice: Armii Krajowej, Grunwaldzka, Jerzego z Tyczyna, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Kopernika, Księdza Betańskiego, Kwiatowa, Laurowa, Orkana, Parkowa, Plac Wolności, Podwale, Potoki, Przesmyk, Rynek, Słoneczna, Słowackiego, Sportowa, Stawowa, Strażacka, Świętej Katarzyny, Targowa, Tycznera, Zielone Zacisze.
2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie (sala widowiskowa), ul. Mickiewicza 1 Tyczyn stały Nie Miasto Tyczyn-ulice: Asnyka, Cicha, Kameliowa, Konopnickiej, Kościuszki, Kręta, Lasek, Leśna, Łany, Mickiewicza, Mokra Strona, Ogrodowa, Orzeszkowej, Partyzantów, Pileckich, Polna, Pułanek, Sadowa, Sienkiewicza, Szopena, Świętego Krzyża, Wodzickich, Wyzwolenia, Zagrody.
3 Dom Ludowy w Matysówce, 54 Matysówka stały Tak Sołectwo Matysówka
4 Dom Ludowy w Kielnarowej, 57 Kielnarowa stały Tak Sołectwo Kielnarowa
5 Dom Ludowy w Borku Starym, 84 Borek Stary stały Tak Sołectwo Borek Stary
6 Dom Ludowy w Hermanowej, 225 Hermanowa stały Tak Sołectwo Hermanowa-numery: 1 - 275, 382 - 569
7 Szkoła Podstawowa w Hermanowej, 212 Hermanowa stały Tak Sołectwo Hermanowa-numery: 276 - 381, 570 - do końca

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gmina Sokołów Małopolski, gmina Kamień 4 19 169 2 11
0.0000020000Nr 2 gmina Głogów Małopolski 3 15 765 3 15
0.0000030000Nr 3 gmina Trzebownisko, gmina Krasne 6 25 647 3 24
0.0000040000Nr 4 gmina Świlcza 3 12 550 3 13
0.0000050000Nr 5 gmina Boguchwała 3 16 149 3 15
0.0000060000Nr 6 gmina Tyczyn, gmina Lubenia 3 14 565 2 10
0.0000070000Nr 7 gmina Chmielnik, gmina Błażowa 3 14 226 3 14
0.0000080000Nr 8 miasto Dynów, gmina Dynów, gmina Hyżne 4 16 296 3 18
Podsumowanie 29 134 367 22 120

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 8 5 5 5 6 34
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 5 8 3 5 5 5 6 42
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 8 5 5 5 4 6 44

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 19 170 10 508 10 505 54.80% 0.0548
10 109 96.23% 0.09623
Tak
2 15 765 9 562 9 550 60.58% 0.06058
9 158 95.90% 0.0959
Tak
3 25 661 14 753 14 734 57.42% 0.05742
14 007 95.07% 0.09507
Tak
4 12 557 6 973 6 968 55.49% 0.05549
6 706 96.24% 0.09624
Tak
5 16 153 9 230 9 229 57.13% 0.05713
8 801 95.36% 0.09536
Tak
6 14 564 7 464 7 462 51.24% 0.05124
7 250 97.16% 0.09716
Tak
7 14 227 7 498 7 490 52.65% 0.05265
7 164 95.65% 0.09565
Tak
8 16 296 9 010 8 939 54.85% 0.05485
8 510 95.20% 0.0952
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 999 34 16.73% 0.01673
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 287 42 18.53% 0.01853
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 46 419 44 64.74% 0.06474

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 999 34 5 16.73% 0.01673
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 287 42 2 18.53% 0.01853
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 46 419 44 22 64.74% 0.06474
Tak

Rada Powiatu Rzeszowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 OŻÓG Krzysztof 804 7.95% 0.00795
Nie
1 4 2 WOLIŃSKA Lilianna Katarzyna 344 3.40% 0.0034
Nie
1 4 3 PŁODZIEŃ Zbigniew 116 1.15% 0.00115
Nie
1 4 4 MISIEK Wioletta Barbara 152 1.50% 0.0015
Nie
1 4 5 PARISI Aneta Jadwiga 82 0.81% 0.00081
Nie
1 10 1 PERLAK Lucyna 1 391 13.76% 0.01376
Tak
1 10 2 BEDNARZ Jerzy 2 455 24.29% 0.02429
Tak
1 10 3 CHMIEL Tadeusz 2 327 23.02% 0.02302
Tak
1 10 4 KULA Stanisław Władysław 1 568 15.51% 0.01551
Tak
1 10 5 SZTABA Marta 264 2.61% 0.00261
Nie
1 10 6 BIERNAT-ORZECH Danuta Ewa 606 5.99% 0.00599
Nie
2 2 1 ROKITA Kazimierz Andrzej 845 9.23% 0.00923
Nie
2 2 2 BORUSZEWSKI Grzegorz 137 1.50% 0.0015
Nie
2 2 3 KASPERSKA Dorota 137 1.50% 0.0015
Nie
2 2 4 DULSKA Anna Maria 73 0.80% 0.0008
Nie
2 2 5 SŁUJA Zbigniew Marek 127 1.39% 0.00139
Nie
2 4 1 PADO Stanisław 1 254 13.69% 0.01369
Tak
2 4 2 DZIUBEK Anna Barbara 244 2.66% 0.00266
Nie
2 4 3 WINIARSKA-KUBAS Małgorzata 493 5.38% 0.00538
Nie
2 4 4 WALTOŚ Władysław Andrzej 65 0.71% 0.00071
Nie
2 4 5 MARCZYDŁO Beata Katarzyna 223 2.44% 0.00244
Nie
2 10 1 SOKOŁOWSKA Lucyna Teresa 2 393 26.13% 0.02613
Tak
2 10 2 JODŁOWSKI Marek Artur 656 7.16% 0.00716
Nie
2 10 3 DUDA Bogdan 328 3.58% 0.00358
Nie
2 10 4 GARLAK Bogumiła Cecylia 127 1.39% 0.00139
Nie
2 10 5 SYCZ Zbigniew 2 056 22.45% 0.02245
Tak
3 2 1 GUZEK Sławomir Tomasz 913 6.52% 0.00652
Tak
3 2 2 CYREK Tadeusz 701 5.00% 0.005
Nie
3 2 3 POCHEĆ Katarzyna 360 2.57% 0.00257
Nie
3 2 4 KLUZ Stanisława 126 0.90% 0.0009
Nie
3 2 5 BEREŚ Zdzisław Andrzej 134 0.96% 0.00096
Nie
3 2 6 CIEŚLA Grzegorz 96 0.69% 0.00069
Nie
3 2 7 SELWA Małgorzata 161 1.15% 0.00115
Nie
3 2 8 ATAMAN Celina 132 0.94% 0.00094
Nie
3 4 1 CZACHOR Bogusława Janina 1 107 7.90% 0.0079
Tak
3 4 2 KUNYSZ Stanisław Józef 703 5.02% 0.00502
Nie
3 4 3 KOZAK Irena Maria 249 1.78% 0.00178
Nie
3 4 4 STEC Aniela Władysława 217 1.55% 0.00155
Nie
3 4 5 BABIARZ Stanisław 226 1.61% 0.00161
Nie
3 4 6 BOŻEK Dominik 279 1.99% 0.00199
Nie
3 4 7 WILK Elżbieta Magdalena 158 1.13% 0.00113
Nie
3 4 8 TOMAKA Agnieszka Iwona 567 4.05% 0.00405
Nie
3 10 1 SITARZ Marek Zygmunt 2 397 17.11% 0.01711
Tak
3 10 2 PUC Kazimierz 1 205 8.60% 0.0086
Tak
3 10 3 GAWEŁ Renata Józefa 955 6.82% 0.00682
Tak
3 10 4 KOWAL Małgorzata 815 5.82% 0.00582
Tak
3 10 5 JAWORSKA Małgorzata 801 5.72% 0.00572
Nie
3 10 6 FURTEK Jan Wojciech 552 3.94% 0.00394
Nie
3 10 7 DRZAŁ Henryk 431 3.08% 0.00308
Nie
3 10 8 SKOMRA Ryszard Stanisław 722 5.15% 0.00515
Nie
4 2 1 MIŁEK Sławomir 702 10.47% 0.01047
Tak
4 2 2 LIS Jacek 188 2.80% 0.0028
Nie
4 2 3 MADEJ Elżbieta 87 1.30% 0.0013
Nie
4 2 4 BŁOŃSKA Katarzyna Klaudia 78 1.16% 0.00116
Nie
4 2 5 STYKA Sławomir 569 8.48% 0.00848
Nie
4 4 1 BOBER Halina 580 8.65% 0.00865
Nie
4 4 2 WINIARSKI Adam Ryszard 231 3.44% 0.00344
Nie
4 4 3 OSETKOWSKI Bogusław Mariusz 93 1.39% 0.00139
Nie
4 10 1 PACHOREK Tadeusz 1 415 21.10% 0.0211
Tak
4 10 2 WOJTON Tomasz 1 636 24.40% 0.0244
Tak
4 10 3 WILGA Ewelina Aniela 301 4.49% 0.00449
Nie
4 10 4 BARAN Paweł 291 4.34% 0.00434
Nie
4 10 5 RUSIN-PRZYWARA Olga Regina 535 7.98% 0.00798
Nie
5 2 1 JANDA Marek Jacek 632 7.18% 0.00718
Nie
5 2 2 BIAŁORUCKI Rafał Sebastian 1 071 12.17% 0.01217
Tak
5 2 3 KOTLA Magdalena 285 3.24% 0.00324
Nie
5 2 4 DEPA Bogusław Mariusz 214 2.43% 0.00243
Nie
5 2 5 REWERA Ewa 236 2.68% 0.00268
Nie
5 4 1 KUŹNIAR-JABŁCZYŃSKA Barbara Anna 822 9.34% 0.00934
Nie
5 4 2 SUMARA Maciej Karol 200 2.27% 0.00227
Nie
5 4 3 NIEDZIAŁEK-SZCZEPEK Marta 155 1.76% 0.00176
Nie
5 4 4 RZEPKA Daniel Wiesław 112 1.27% 0.00127
Nie
5 4 5 BARDZIK Bogdan 238 2.70% 0.0027
Nie
5 10 1 KWASEK Wiesław 1 441 16.37% 0.01637
Tak
5 10 2 DUDEK Zdzisława Maria 713 8.10% 0.0081
Nie
5 10 3 WOLSKA Anna Magdalena 1 270 14.43% 0.01443
Tak
5 10 4 OPAROWSKA Bogumiła Maria 344 3.91% 0.00391
Nie
5 10 5 RAŁOWSKI Józef Jan 1 068 12.13% 0.01213
Nie
6 4 1 PŁODZIEŃ Janusz 676 9.32% 0.00932
Nie
6 4 2 SZOSTEK Alfred 447 6.17% 0.00617
Nie
6 4 3 GRZEBYK Renata 225 3.10% 0.0031
Nie
6 4 4 SKOWRON Bolesław 86 1.19% 0.00119
Nie
6 4 5 DAROWSKA-ANUSIK Maria 173 2.39% 0.00239
Nie
6 10 1 JODŁOWSKI Józef 2 540 35.03% 0.03503
Tak
6 10 2 OBARA Łukasz 1 325 18.28% 0.01828
Tak
6 10 3 PĘKALA Grażyna Krystyna 634 8.74% 0.00874
Nie
6 10 4 DUDEK Wiesław Czesław 706 9.74% 0.00974
Tak
6 10 5 TABISZ Zofia 438 6.04% 0.00604
Nie
7 2 1 NAJDA Stanisław Edward 748 10.44% 0.01044
Tak
7 2 2 KOTULA Maria 236 3.29% 0.00329
Nie
7 2 3 ŁACH Roman 485 6.77% 0.00677
Nie
7 2 4 SŁUPEK Anna Michalina 279 3.89% 0.00389
Nie
7 2 5 SZPUNAR Andrzej Julian 214 2.99% 0.00299
Nie
7 4 1 JAWORSKA Klaudia Jadwiga 258 3.60% 0.0036
Nie
7 4 2 RYBKA Augustyn 267 3.73% 0.00373
Nie
7 4 3 SZELIGA Magdalena 94 1.31% 0.00131
Nie
7 4 4 SEBZDA-KWOKA Barbara Irena 117 1.63% 0.00163
Nie
7 4 5 TOMAKA Sławomir Andrzej 87 1.21% 0.00121
Nie
7 10 1 FARAŚ Jurek Janusz 2 010 28.06% 0.02806
Tak
7 10 2 ŚMIAŁEK Andrzej Jan 1 253 17.49% 0.01749
Tak
7 10 3 DUBAJ-KACZOR Zdzisława 388 5.42% 0.00542
Nie
7 10 4 CHLEBEK Dorota Anna 728 10.16% 0.01016
Nie
8 2 1 STOCHMAL Aleksander Antoni 847 9.95% 0.00995
Tak
8 2 2 WRÓBEL Andrzej Marek 537 6.31% 0.00631
Nie
8 2 3 BILSKA Irena Aniela 258 3.03% 0.00303
Nie
8 2 4 DOMIN Wojciech 87 1.02% 0.00102
Nie
8 2 5 KAMIŃSKA Monika Aleksandra 27 0.32% 0.00032
Nie
8 2 6 PLEŚNIAK Marlena Barbara 277 3.25% 0.00325
Nie
8 4 1 KRASNOPOLSKA Bożena Marta 330 3.88% 0.00388
Nie
8 4 2 PRZYBOŚ Józef 96 1.13% 0.00113
Nie
8 4 3 NOWAK Anna Józefa 74 0.87% 0.00087
Nie
8 4 4 HADAM Anna Maria 137 1.61% 0.00161
Nie
8 4 5 WANDAS Zdzisław Stanisław 27 0.32% 0.00032
Nie
8 4 6 SÓWKA Józef 479 5.63% 0.00563
Nie
8 10 1 SIEŃKO Jan Mikołaj 1 388 16.31% 0.01631
Tak
8 10 2 OSSOLIŃSKI Antoni Jan 1 096 12.88% 0.01288
Tak
8 10 3 BUDYKA Jolanta Teresa 967 11.36% 0.01136
Nie
8 10 4 GALEJ Jan 203 2.39% 0.00239
Nie
8 10 5 DOMIŃCZYK Ewelina 342 4.02% 0.00402
Nie
8 10 6 HADAM Ewa Małgorzata 1 338 15.72% 0.01572
Tak
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Rzeszowski - ogółem 15 251 194 169 658 134 367 125 8 6
Gminy ogółem 14 222 186 169 658 134 367 125 8 6
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 42 6 41 830 32 981 23 1 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 12 180 180 127 828 101 386 102 7 5 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 22 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 15 2
Ogółem 37 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 120 57 48% 63 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 127 63 50% 64 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 404 120 30% 284 70%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 17 3 18% 14 82%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 13 0 0% 13 100%
Ogółem 651 240 37% 411 63%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 49 54
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 49 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 49 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 54 54
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 29 9 31% 20 69%
30-39 127 46 36% 81 64%
40-59 358 142 40% 216 60%
60+ 137 43 31% 94 69%
Ogółem 651 240 37% 411 63%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 1 50% 1 50%
40-59 23 1 4% 22 96%
60+ 5 1 20% 4 80%
Ogółem 30 3 10% 27 90%