Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 7 070
Wyborców 5 705
Obwodów 10
  • Wybory do Rady Gminy Dynów
  • Wybory Wójta Gminy Dynów
  • Wyniki głosowania do rady gminy
  • Wyniki wyborów do rady gminy
  • Wyniki głos. i wyb. Wójta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa w Bachórzu, 187 Bachórz stały Tak Sołectwo Bachórz
2 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Starzeńskiej, 131 Dąbrówka Starzeńska stały Tak Sołectwo Dąbrówka Starzeńska
3 Szkoła Podstawowa w Dylągowej, 44 Dylągowa stały Nie Sołectwo Dylągowa
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Harcie, 106 Harta stały Nie Sołectwo Harta nr 1 - nr 121, nr 400 - do końca
5 Dom Ludowy w Harcie, 225 Harta stały Nie Sołectwo Harta nr 122 - nr 399
6 Szkoła Podstawowa w Laskówce, 69 Laskówka stały Nie Sołectwo Laskówka
7 Szkoła Podstawowa w Łubnie, 82 Łubno stały Tak Sołectwo Łubno
8 Szkoła Podstawowa w Pawłokomie, 24 Pawłokoma stały Tak Sołectwo Pawłokoma
9 Szkoła Podstawowa w Ulanicy, 28A Ulanica stały Tak Sołectwo Ulanica
10 Dom Strażaka w Wyrębach, 52 Wyręby stały Nie Sołectwo Wyręby

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Sołectwo Bachórz nr 1 - nr 98 1 459 2 2
0.0000020000Nr 2 Sołectwo Bachórz nr 99 - do końca 1 480 2 2
0.0000030000Nr 3 Sołectwo Dąbrówka Starzeńska 1 359 2 2
0.0000040000Nr 4 Sołectwo Dylągowa 1 463 1 1
0.0000050000Nr 5 Sołectwo Harta nr 1 - nr 121, nr 544 - do końca 1 474 2 2
0.0000060000Nr 6 Sołectwo Harta nr 400 - nr 543 1 341 2 2
0.0000070000Nr 7 Sołectwo Harta nr 122 - nr 261 1 517 2 2
0.0000080000Nr 8 Sołectwo Harta nr 262 - nr 399 1 351 2 2
0.0000090000Nr 9 Sołectwo Laskówka 1 331 2 2
0.0000100000Nr 10 Sołectwo Łubno nr 1 - nr 56, nr 278 - nr 336 1 341 2 2
0.0000110000Nr 11 Sołectwo Łubno nr 57 - nr 127, nr 226 - nr 277A 1 317 1 1
0.0000120000Nr 12 Sołectwo Łubno nr 128 - nr 172, nr 185 - nr 225A, nr 337 - do końca 1 322 2 2
0.0000130000Nr 13 Sołectwo Pawłokoma 1 419 1 1
0.0000140000Nr 14 Sołectwo Ulanica 1 323 2 2
0.0000150000Nr 15 Sołectwo Łubno nr 173 - nr 184, Sołectwo Wyręby 1 208 2 2
Podsumowanie 15 5 705 27 27

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO KWW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PIECH Wojciech 39 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Harta
2 SÓWKA Krystyna Teresa 61 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO Harta

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 459 201 201 43.79% 0.04379
197 98.01% 0.09801
Tak
2 480 227 227 47.29% 0.04729
224 98.68% 0.09868
Tak
3 359 175 175 48.75% 0.04875
163 93.14% 0.09314
Tak
4 Bez głosowania Nie
5 474 271 271 57.17% 0.05717
268 98.89% 0.09889
Tak
6 341 177 177 51.91% 0.05191
170 96.05% 0.09605
Tak
7 517 296 296 57.25% 0.05725
290 97.97% 0.09797
Tak
8 351 201 201 57.26% 0.05726
197 98.01% 0.09801
Tak
9 331 163 163 49.24% 0.04924
159 97.55% 0.09755
Tak
10 341 121 124 36.36% 0.03636
121 97.58% 0.09758
Tak
11 Bez głosowania Nie
12 322 155 152 47.20% 0.0472
149 98.03% 0.09803
Tak
13 Bez głosowania Nie
14 323 188 188 58.20% 0.0582
184 97.87% 0.09787
Tak
15 208 114 114 54.81% 0.05481
113 99.12% 0.09912
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 443 12 64.56% 0.06456
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO 792 12 35.44% 0.03544

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 443 12 11 64.56% 0.06456
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO 792 12 4 35.44% 0.03544

Rada Gminy Dynów - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 10 PIORUN Adam Stefan 123 62.44% 0.06244
Tak
1 12 12 BACHURSKA Łucja Danuta 74 37.56% 0.03756
Nie
2 10 10 PILIP Franciszek 116 51.79% 0.05179
Tak
2 12 12 SZCZUTKO Ewelina Ewa 108 48.21% 0.04821
Nie
3 10 10 PAŚCIAK Waldemar Bernard 110 67.48% 0.06748
Tak
3 12 12 SKUBISZ Beata 53 32.52% 0.03252
Nie
4 12 12 HADAM Franciszek Jan Bez głosowania Tak
5 10 10 PAŁAC Maria Barbara 147 54.85% 0.05485
Tak
5 12 12 BŁOŃSKI Andrzej Józef 121 45.15% 0.04515
Nie
6 10 10 ŚLIWA Piotr 129 75.88% 0.07588
Tak
6 12 12 STRZELCZYK Krystyna Józefa 41 24.12% 0.02412
Nie
7 10 10 STOCHMAL Jacek Józef 229 78.97% 0.07897
Tak
7 12 12 TERESZAK Barbara Maria 61 21.03% 0.02103
Nie
8 10 10 PIECH Wojciech 164 83.25% 0.08325
Tak
8 12 12 KOCAJ Piotr Andrzej 33 16.75% 0.01675
Nie
9 10 10 CHRUSZCZ Adam Mieczysław 101 63.52% 0.06352
Tak
9 12 12 WYDRA Agnieszka Katarzyna 58 36.48% 0.03648
Nie
10 10 10 POTOCZNY Robert Krzysztof 87 71.90% 0.0719
Tak
10 12 12 MYĆKA Stanisław Zbigniew 34 28.10% 0.0281
Nie
11 10 10 CIUPAK Piotr Władysław Bez głosowania Tak
12 10 10 JABŁOŃSKA-GIERULA Iwona Janina 60 40.27% 0.04027
Nie
12 12 12 KIEŁBASA Wiesław 89 59.73% 0.05973
Tak
13 12 12 PUDYSZ Tadeusz Bez głosowania Tak
14 10 10 TWORZYDŁO Lucyna Stanisława 135 73.37% 0.07337
Tak
14 12 12 KAMIŃSKI Jacek Grzegorz 49 26.63% 0.02663
Nie
15 10 10 PAŹDZIORNY Tadeusz 42 37.17% 0.03717
Nie
15 12 12 SKIBA Beata Maria 71 62.83% 0.06283
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 PIECH Wojciech 39 Wyższe Harta, 1 828 67.60 Tak
2 SÓWKA Krystyna Teresa 61 Wyższe Harta, 876 32.40 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa w Bachórzu, 187 Bachórz stały 939 428 428 45.58% 0.04558
423 98.83%
2 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Starzeńskiej, 131 Dąbrówka Starzeńska stały 359 175 175 48.75% 0.04875
170 97.14%
3 Szkoła Podstawowa w Dylągowej, 44 Dylągowa stały 463 193 193 41.68% 0.04168
190 98.45%
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Harcie, 106 Harta stały 815 448 448 54.97% 0.05497
443 98.88%
5 Dom Ludowy w Harcie, 225 Harta stały 868 497 497 57.26% 0.05726
490 98.59%
6 Szkoła Podstawowa w Laskówce, 69 Laskówka stały 331 163 163 49.24% 0.04924
158 96.93%
7 Szkoła Podstawowa w Łubnie, 82 Łubno stały 1 019 404 404 39.65% 0.03965
398 98.51%
8 Szkoła Podstawowa w Pawłokomie, 24 Pawłokoma stały 419 157 157 37.47% 0.03747
154 98.09%
9 Szkoła Podstawowa w Ulanicy, 28A Ulanica stały 323 188 188 58.20% 0.0582
184 97.87%
10 Dom Strażaka w Wyrębach, 52 Wyręby stały 169 95 95 56.21% 0.05621
94 98.95%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 7 070 5 705 10 1