Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 17 200
Wyborców 13 527
Obwodów 13
  • Wybory do Rady Miejskiej w Sokołowie Młp.
  • Wybory Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Lubelska 5 Sokołów Małopolski stały Tak Miasto Sokołów Młp. (ulice): Adama Mickiewicza, B. Prusa, Garncarska, Gen. Okulickiego, Joselewicza, Kochanowskiego, Łazienna, Mjr Sucharskiego, Ogrodowa, Płk. Dąbka, Płk. Deca, Sienkiewicza, Stodolna, Szewska, Św. Ducha, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, 3 - go Maja, Brzozowa, Bukowa, Głogowska, Grabowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Legionistów, Leśna, Lubelska, Piaski, Plac Św. Jana, Plebańska, Płk. Piotra Podstawskiego, Poniatowskiego, Rynek, Rzeszowska, Sokoła, Sosnowa, Św. Huberta, Zawale, Ks. Michała Gądka, Ks. Mieczysława Wajdy, Bpa. Ignacego Tokarczuka, O. Damiana Stachowicza, Ks. Franciszka Stankiewicza, Ks. Ludwika Bukały, Ks. Józefa Cieślika, Tęczowa, Różana, Liliowa, Wrzosowa
2 Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Lubelska 41 Sokołów Małopolski stały Tak Miasto Sokołów Młp. (ulice): Boczna, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Darochy, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości, Partyzantów, Piękosiów, Polna, Akacjowa, Kasztanowa, Mazurska, Andrzeja Bolesława Dańczaka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Dębowa, Graniczna, Krótka, ks. Szczepana Szydelskiego, Pileckich, Sportowa, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Powstanców Styczniowych, Ks. Leona Stokowskiego, Ks. Józefa Pelca
3 Świetlica Wiejska, 34 Markowizna stały Nie Sołectwo Markowizna
4 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej "Sanatorium", Rzeszowska 5 Górno stały Tak Sołectwo Górno (ulice): Borowa, Rzeszowska, Sanatoryjna
5 Zespół Szkół im. ks. M. Lachora, Centralna 14 Górno stały Tak Sołectwo Górno (ulice): Akacjowa, Centralna, Dołęga, Górki, Kwiatowa, Leśna, Majdan, Meszne, Polna, Sokołowska, Sosnowa, Sportowa, Zaborze, Zaciszna, Zagrodowa, Kościelna, Pańska
6 Zespół Szkół im. Bł. Bronisława Markiewicza, Kościelna 1 Trzeboś stały Nie Sołectwo Trzeboś (ulice): Dworzysko, Górna, Kościelna, Sportowa, Dolna, Leśna
7 Ochotnicza Straż Pożarna, 712 Nienadówka stały Nie Sołectwo Nienadówka
8 Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi, 196 Trzebuska stały Nie Sołectwo Trzebuska
9 Dom Kultury, 264 Wólka Niedźwiedzka stały Nie Sołectwo Wólka Niedźwiedzka
10 Świetlica Wiejska, 109 Wólka Sokołowska stały Tak Sołectwo Wólka Sokołowska
11 Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki, Podlas 29 Trzeboś stały Nie Sołectwo Trzeboś (ulice): Mościny, Podlas
12 Zespół Szkół w Sokołowie Młp., Lubelska 37 Sokołów Małopolski stały Tak Sołectwo Turza
13 Świetlica Wiejska, 107 Kąty Trzebuskie stały Nie Sołectwo Kąty Trzebuskie

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Sokołów Młp. ulice: Adama Mickiewicza, B. Prusa, Garncarska, Gen. Okulickiego, Joselewicza, Kochanowskiego, Łazienna, Mjr Sucharskiego, Ogrodowa, Płk. Dąbka, Płk. Deca, Sienkiewicza, Stodolna, Szewska, Św. Ducha, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego 1 829 3 3
0.0000020000Nr 2 Miasto Sokołów Młp. ulice: Boczna, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Darochy, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości, Partyzantów, Piękosiów, Polna 1 758 6 6
0.0000030000Nr 3 Miasto Sokołów Młp. ulice: 3 - go Maja, Brzozowa, Bukowa, Głogowska, Grabowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Legionistów, Leśna, Lubelska, Piaski, Plac Św. Jana, Plebańska, Płk. Piotra Podstawskiego, Poniatowskiego, Rynek, Rzeszowska, Sokoła, Sosnowa, Św. Huberta, Zawale, Ks. Michała Gądka, Ks. Mieczysława Wajdy, Bpa. Ignacego Tokarczuka, O. Damiana Stachowicza, Ks. Franciszka Stankiewicza, Ks. Ludwika Bukały, Ks. Józefa Cieślika, Tęczowa, Różana, Liliowa, Wrzosowa 1 852 5 5
0.0000040000Nr 4 Miasto Sokołów Młp. ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Mazurska, Andrzeja Bolesława Dańczaka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Dębowa, Graniczna, Krótka, Ks. Szczepana Szydelskiego, Pileckich, Sportowa, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Powstańców Styczniowych, Ks. Leona Stokowskiego, Ks. Józefa Pelca 1 900 4 4
0.0000050000Nr 5 Sołectwo Turza i Markowizna 1 821 2 2
0.0000060000Nr 6 Sołectwo Górno ulice: Borowa, Centralna od nr 50 do końca, Kościelna, Pańska, Rzeszowska, Sanatoryjna 1 821 2 2
0.0000070000Nr 7 Sołectwo Górno ulice: Akacjowa, Centralna od nr 1 do 49, Dołęga, Górki, Kwiatowa, Leśna, Majdan, Meszne, Polna, Sokołowska, Sosnowa, Sportowa, Zaborze, Zaciszna, Zagrodowa 1 920 2 2
0.0000080000Nr 8 Sołectwo Wólka Niedźwiedzka 1 1 486 2 2
0.0000090000Nr 9 Sołectwo Kąty Trzebuskie i Wólka Sokołowska 1 1 037 4 4
0.0000100000Nr 10 Sołectwo Trzeboś ulice: Dworzysko, Górna, Kościelna, Sportowa 1 972 3 3
0.0000110000Nr 11 Sołectwo Trzeboś ulice: Dolna, Leśna, Mościny, Podlas 1 1 015 1 1
0.0000120000Nr 12 Sołectwo Nienadówka od nr 3 do nr 328 i od nr 803 do nr 808 1 745 2 2
0.0000130000Nr 13 Sołectwo Nienadówka od nr 330 do nr 623 1 708 1 1
0.0000140000Nr 14 Sołectwo Nienadówka od nr 624 do nr 801 i od nr 809 do końca 1 743 3 3
0.0000150000Nr 15 Sołectwo Trzebuska 1 920 2 2
Podsumowanie 15 13 527 42 42

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU” KWW STOP BEZPRAWIU 1 1 2
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA KWW RAZEM DLA SOKOŁOWA 1 1 1 1 4
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ” KWW „SOKÓŁ” 1 1 1 1 4
15 KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP KW OJCOWIZNA RP 1 1 2
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP. KWW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP. 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA KWW DOBRA ZMIANA 1 1
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZMIAN KWW CZAS ZMIAN 1 1
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA - WSPÓLNE CELE KWW JEDNA GMINA-WSPÓLNE CELE 1 1
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE OSIEDLE KWW NASZE OSIEDLE 1 1
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD KRASKA RAZEM ZBUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ KWW RYSZARD KRASKA RAZEM ZBUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 OŻÓG Andrzej Mariusz 46 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP. Nienadówka
1 KIDA Bogusław Tadeusz 57 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Sokołów Małopolski

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 831 487 487 58.60% 0.0586
478 98.15% 0.09815
Tak
2 760 486 486 63.95% 0.06395
482 99.18% 0.09918
Tak
3 852 533 533 62.56% 0.06256
527 98.87% 0.09887
Tak
4 899 511 511 56.84% 0.05684
499 97.65% 0.09765
Tak
5 814 457 457 56.14% 0.05614
446 97.59% 0.09759
Tak
6 821 368 368 44.82% 0.04482
352 95.65% 0.09565
Tak
7 920 549 549 59.67% 0.05967
534 97.27% 0.09727
Tak
8 1 488 714 714 47.98% 0.04798
708 99.16% 0.09916
Tak
9 1 038 598 598 57.61% 0.05761
589 98.49% 0.09849
Tak
10 972 555 555 57.10% 0.0571
538 96.94% 0.09694
Tak
11 Bez głosowania Nie
12 745 380 380 51.01% 0.05101
361 95.00% 0.095
Tak
13 Bez głosowania Nie
14 743 438 438 58.95% 0.05895
425 97.03% 0.09703
Tak
15 920 508 508 55.22% 0.05522
489 96.26% 0.09626
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 377 12 36.98% 0.03698
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU” 363 2 5.65% 0.00565
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA 501 4 7.79% 0.00779
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ” 355 4 5.52% 0.00552
15 KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP 58 2 0.90% 0.0009
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP. 2 265 11 35.24% 0.03524
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA 198 1 3.08% 0.00308
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZMIAN 114 1 1.77% 0.00177
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA - WSPÓLNE CELE 83 1 1.29% 0.00129
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE OSIEDLE 40 1 0.62% 0.00062
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD KRASKA RAZEM ZBUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ 74 1 1.15% 0.00115

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 377 12 4 36.98% 0.03698
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STOP BEZPRAWIU” 363 2 0 5.65% 0.00565
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKOŁOWA 501 4 2 7.79% 0.00779
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOKÓŁ” 355 4 1 5.52% 0.00552
15 KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP 58 2 0 0.90% 0.0009
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY SOKOŁÓW MŁP. 2 265 11 7 35.24% 0.03524
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA 198 1 1 3.08% 0.00308
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZMIAN 114 1 0 1.77% 0.00177
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA - WSPÓLNE CELE 83 1 0 1.29% 0.00129
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE OSIEDLE 40 1 0 0.62% 0.00062
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD KRASKA RAZEM ZBUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ 74 1 0 1.15% 0.00115

Rada Miejska w Sokołowie Młp. - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 10 PASIERB Witold 199 41.63% 0.04163
Nie
1 13 13 SIDOR Bogdan 227 47.49% 0.04749
Tak
1 14 14 JODŁOWSKI Marcin Karol 52 10.88% 0.01088
Nie
2 10 10 PŁOSZAJ Stanisław Robert 94 19.50% 0.0195
Nie
2 13 13 KRUDYSZ Józef Franciszek 21 4.36% 0.00436
Nie
2 14 14 HOLDENMAJER Piotr Paweł 154 31.95% 0.03195
Tak
2 16 16 MAJKA Grażyna Ewa 99 20.54% 0.02054
Nie
2 20 20 CISEK Roman Stanisław 40 8.30% 0.0083
Nie
2 21 21 KRASKA Ryszard Stanisław 74 15.35% 0.01535
Nie
3 10 10 OŻÓG Sławomir Tomasz 210 39.85% 0.03985
Tak
3 13 13 SUMIŃSKI Jerzy Wojciech 26 4.93% 0.00493
Nie
3 16 16 PASIERB Andrzej 94 17.84% 0.01784
Nie
3 18 18 WALKOWICZ Marcin 114 21.63% 0.02163
Nie
3 19 19 PRZYBYŁO Piotr Daniel 83 15.75% 0.01575
Nie
4 10 10 ŁAPIŃSKA Barbara Małgorzata 88 17.64% 0.01764
Nie
4 13 13 RUSIN Paweł 227 45.49% 0.04549
Tak
4 14 14 NAJA Stanisław Antoni 86 17.23% 0.01723
Nie
4 16 16 CEBULA Grzegorz Wojciech 98 19.64% 0.01964
Nie
5 10 10 KURYŚ Andrzej 227 50.90% 0.0509
Tak
5 16 16 SZOT Bronisława 219 49.10% 0.0491
Nie
6 10 10 NICPOŃ Małgorzata Zofia 166 47.16% 0.04716
Nie
6 16 16 KIDA Paweł Krzysztof 186 52.84% 0.05284
Tak
7 10 10 KOBIERNIK Mieczysław 340 63.67% 0.06367
Tak
7 12 12 KRAWIEC Andrzej 194 36.33% 0.03633
Nie
8 10 10 BURSZTA Marek 492 69.49% 0.06949
Tak
8 16 16 KWOLEK Janusz Stanisław 216 30.51% 0.03051
Nie
9 12 12 TKACZ Franciszek 169 28.69% 0.02869
Nie
9 14 14 KOZIOŁ Edward 63 10.70% 0.0107
Nie
9 15 15 KOT Czesław 8 1.36% 0.00136
Nie
9 16 16 KRASKA Anna 349 59.25% 0.05925
Tak
10 10 10 CISEK Krzysztof 130 24.16% 0.02416
Nie
10 15 15 ZDEB Sławomir Marek 50 9.29% 0.00929
Nie
10 16 16 JODŁOWSKI Jan 358 66.54% 0.06654
Tak
11 16 16 KRASKA Henryk Józef Bez głosowania Tak
12 10 10 WIERCIOCH Zbigniew 173 47.92% 0.04792
Nie
12 16 16 PIKOR Edward 188 52.08% 0.05208
Tak
13 16 16 GIELAROWSKI Zbigniew Jan Bez głosowania Tak
14 10 10 GIELAROWSKI Wojciech 89 20.94% 0.02094
Nie
14 16 16 BUDZYŃ Stanisław 138 32.47% 0.03247
Nie
14 17 17 JEDYNAK Jerzy 198 46.59% 0.04659
Tak
15 10 10 OŻÓG Stanisław 169 34.56% 0.03456
Nie
15 16 16 KRZYŚKO Marian 320 65.44% 0.06544
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KIDA Bogusław Tadeusz 57 wyższe Sokołów Małopolski, 2 968 40.57 Nie
2 OŻÓG Andrzej Mariusz 46 wyższe Nienadówka, 4 348 59.43 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Lubelska 5 Sokołów Małopolski stały 1 683 1 020 1 020 60.61% 0.06061
971 95.20%
2 Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Lubelska 41 Sokołów Małopolski stały 1 659 998 998 60.16% 0.06016
968 96.99%
3 Świetlica Wiejska, 34 Markowizna stały 324 171 171 52.78% 0.05278
169 98.83%
4 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej "Sanatorium", Rzeszowska 5 Górno stały 434 154 154 35.48% 0.03548
142 92.21%
5 Zespół Szkół im. ks. M. Lachora, Centralna 14 Górno stały 1 307 764 764 58.45% 0.05845
751 98.30%
6 Zespół Szkół im. Bł. Bronisława Markiewicza, Kościelna 1 Trzeboś stały 1 715 932 932 54.34% 0.05434
924 99.14%
7 Ochotnicza Straż Pożarna, 712 Nienadówka stały 2 196 1 222 1 222 55.65% 0.05565
1 212 99.18%
8 Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi, 196 Trzebuska stały 920 508 508 55.22% 0.05522
499 98.23%
9 Dom Kultury, 264 Wólka Niedźwiedzka stały 1 488 714 714 47.98% 0.04798
704 98.60%
10 Świetlica Wiejska, 109 Wólka Sokołowska stały 584 303 303 51.88% 0.05188
299 98.68%
11 Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki, Podlas 29 Trzeboś stały 274 109 109 39.78% 0.03978
107 98.17%
12 Zespół Szkół w Sokołowie Młp., Lubelska 37 Sokołów Małopolski stały 490 288 288 58.78% 0.05878
281 97.57%
13 Świetlica Wiejska, 107 Kąty Trzebuskie stały 454 295 295 64.98% 0.06498
289 97.97%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 17 200 13 527 13 1