Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 14 597
Wyborców 11 800
Obwodów 15
  • Wybory do Rady Miejskiej w Dukli
  • Wybory Burmistrza Dukli
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa w Dukli, ul. Kościuszki 13 Dukla stały Tak Dukla: ul. 3 Maja, ul. Parkowa, ul. Zielona, ul. Podwale, ul. Nadbrzeżna, ul. Cergowska ul. Rynek, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Św. Jana w Dukli, ul. Typrowicza, ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 21 i numery nieparzyste od nr 23 do nr 33, ul. Trakt Węgierski: numery nieparzyste od nr 7 do nr 15, od nr 16 do nr 30
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli, ul. Armii Krajowej 1a Dukla stały Tak Dukla: ul. Armii Krajowej, ul. Gen. J. Bema, ul. I. Krasickiego, ul. I. Łukasiewicza, ul. Jana Pawła II, ul. J. Słowackiego, ul. Mickiewicza: numery parzyste od nr 22 do nr 30 i od nr 43 do nr 59, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Słowacka, ul. Łąki, ul. Kopernika, ul. Bernardyńska, ul. Jana Strycharskiego, ul. Trakt Węgierski: od nr 1 do nr 6 i numery parzyste od nr 8 do nr 8C, nr 31, nr 35 i numery parzyste od nr 32 do nr 74, ul. Żwirki i Wigury
3 Gminny Klub Seniora w Dukli, ul. Trakt Węgierski 8a Dukla stały Tak Nadole, Zboiska
4 Dom Ludowy w Teodorówce, 69a Teodorówka stały Tak Teodorówka
5 Dom Ludowy w Iwli, 20 Iwla stały Tak Chyrowa, Iwla
6 Szkoła Podstawowa w Głojscach, Szkolna 7 Głojsce stały Nie Głojsce: ul. Dukielska, ul. Nadbrzeżna, ul. Ogrodowa, ul. Szkolna
7 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie stały Tak Łęki Dukielskie: od nr 181 do nr 411
8 SZkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie stały Nie Łęki Dukielskie: od nr 1 do nr 180, od nr 412A do nr 449
9 Szkoła Podstawowa w Wietrznie, 22 Wietrzno stały Nie Wietrzno
10 Szkoła Podsawowa w Równem, Długa 41 Równe stały Nie Równe: ul. Długa, ul. Dworska, ul. Kopalniana, ul. Łukasiewicza, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Tartaczna
11 Szkoła Podstawowa w Równem, Długa 41 Równe stały Nie Równe: ul. Popardy, ul. Akacjowa, ul. Leśna, ul. Zenona Staronia
12 Dom Ludowy w Cergowej, 157 Cergowa stały Nie Cergowa
13 Szkoła Podstawowa w Jasionce, 74 Jasionka stały Nie Jasionka
14 Dom Ludowy w Trzcianie, 24a Trzciana stały Nie Lipowica, Nowa Wieś, Trzciana, Zawadka Rymanowska
15 Szkoła Podstawowa w Tylawie, 26 Tylawa stały Tak Barwinek, Mszana, Olchowiec, Ropianka, Tylawa, Zyndranowa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Dukla: ul. 3 Maja, ul. Parkowa, ul. Zielona, ul. Podwale, ul. Nadbrzeżna, ul. Cergowska ul. Rynek, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Św. Jana w Dukli, ul. Typrowicza, ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 21 i numery nieparzyste od nr 23 do nr 33, ul. Trakt Węgierski: numery nieparzyste od nr 7 do nr 15, od nr 16 do nr 30 1 904 7 7
0.0000020000Nr 2 Dukla: ul. Armii Krajowej, ul. Gen. J. Bema, ul. I. Krasickiego, ul. I. Łukasiewicza, ul. Jana Pawła II, ul. J. Słowackiego, ul. Mickiewicza: numery parzyste od nr 22 do nr 30 i od nr 43 do nr 59, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Słowacka, ul. Łąki, ul. Kopernika, ul. Bernardyńska, ul. Jana Strycharskiego, ul. Trakt Węgierski: od nr 1 do nr 6 i numery parzyste od nr 8 do nr 8C, nr 31, nr 35 i numery parzyste od nr 32 do nr 74, ul. Żwirki i Wigury 1 812 5 5
0.0000030000Nr 3 Nadole, Zboiska 1 756 5 5
0.0000040000Nr 4 Teodorówka 1 848 4 4
0.0000050000Nr 5 Chyrowa Iwla 1 686 5 5
0.0000060000Nr 6 Głojsce: ul. Dukielska, ul. Nadbrzeżna, ul. Ogrodowa, ul. Szkolna 1 622 2 2
0.0000070000Nr 7 Łęki Dukielskie: od nr 181do nr 411 1 621 6 6
0.0000080000Nr 8 Łęki Dukielskie od nr 1 do nr 180, od nr 412A do nr 449 1 692 2 2
0.0000090000Nr 9 Wietrzno 1 682 3 3
0.0000100000Nr 10 Równe: ul. Długa, ul. Dworska, ul. Kopalniana, ul. Łukasiewicza, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Tartaczna 1 792 5 5
0.0000110000Nr 11 Równe: ul. Popardy, ul. Akacjowa, ul. Leśna, ul. Zenona Staronia 1 750 5 5
0.0000120000Nr 12 Cergowa 1 1 087 6 6
0.0000130000Nr 13 Jasionka 1 948 4 4
0.0000140000Nr 14 Lipowica, Nowa Wieś, Trzciana, Zawadka Rymanowska 1 717 3 3
0.0000150000Nr 15 Barwinek, Mszana, Olchowiec, Ropianka, Tylawa, Zyndranowa 1 883 6 6
Podsumowanie 15 11 800 68 68

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 1 1 1 1 1 1 1 7
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 1 1
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA" KWW "DUKLA NASZA GMINA" 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA KWW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ KWW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS KWW GMINA PLUS 1 1 1 1 1 1 1 1 8
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA KWW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA 1 1
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POŁUDNIOWA DUKLA KWW POŁUDNIOWA DUKLA 1 1
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘKI DUKIELSKIE - W DZIAŁANIU SIŁA KWW W DZIAŁANIU SIŁA 1 1
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DUKLA KWW NOWA DUKLA 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 DEMBICZAK Agnieszka Magdalena 44 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS Wietrzno
5 GÓRAK Marek Wacław 55 wyższe techniczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA" Dukla
2 ANDRUCH Krystyna 57 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA Nadole
1 ADAMSKI Łukasz Jacek 42 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ Równe
3 BYTNAR Andrzej 45 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Dukla

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 904 472 472 52.21% 0.05221
468 99.15% 0.09915
Tak
2 812 484 484 59.61% 0.05961
481 99.38% 0.09938
Tak
3 756 381 381 50.40% 0.0504
380 99.74% 0.09974
Tak
4 848 485 485 57.19% 0.05719
480 98.97% 0.09897
Tak
5 686 309 309 45.04% 0.04504
307 99.35% 0.09935
Tak
6 622 343 343 55.14% 0.05514
338 98.54% 0.09854
Tak
7 621 294 294 47.34% 0.04734
292 99.32% 0.09932
Tak
8 693 322 322 46.46% 0.04646
309 95.96% 0.09596
Tak
9 685 353 353 51.53% 0.05153
351 99.43% 0.09943
Tak
10 792 371 371 46.84% 0.04684
368 99.19% 0.09919
Tak
11 751 359 359 47.80% 0.0478
356 99.16% 0.09916
Tak
12 1 087 596 596 54.83% 0.05483
582 97.65% 0.09765
Tak
13 948 483 483 50.95% 0.05095
477 98.76% 0.09876
Tak
14 717 422 422 58.86% 0.05886
415 98.34% 0.09834
Tak
15 883 408 408 46.21% 0.04621
408 100.00% 0.1
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 649 7 10.80% 0.0108
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 65 1 1.08% 0.00108
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 821 15 30.29% 0.03029
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA" 1 653 15 27.50% 0.0275
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA 776 9 12.91% 0.01291
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ 377 9 6.27% 0.00627
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS 144 8 2.40% 0.0024
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA 120 1 2.00% 0.002
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POŁUDNIOWA DUKLA 179 1 2.98% 0.00298
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘKI DUKIELSKIE - W DZIAŁANIU SIŁA 125 1 2.08% 0.00208
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DUKLA 103 1 1.71% 0.00171

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 649 7 1 10.80% 0.0108
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 65 1 0 1.08% 0.00108
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 821 15 5 30.29% 0.03029
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA" 1 653 15 4 27.50% 0.0275
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA 776 9 3 12.91% 0.01291
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ 377 9 0 6.27% 0.00627
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS 144 8 0 2.40% 0.0024
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA 120 1 0 2.00% 0.002
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POŁUDNIOWA DUKLA 179 1 1 2.98% 0.00298
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘKI DUKIELSKIE - W DZIAŁANIU SIŁA 125 1 1 2.08% 0.00208
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DUKLA 103 1 0 1.71% 0.00171

Rada Miejska w Dukli - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 2 GEORGE Tadeusz 33 7.05% 0.00705
Nie
1 10 10 MACIEJEWSKI Bogdan Janusz 125 26.71% 0.02671
Tak
1 13 13 WOJDYŁA Jolanta Anna 73 15.60% 0.0156
Nie
1 14 14 WAL Marcin Oskar 85 18.16% 0.01816
Nie
1 15 15 GŁOWA Józef 48 10.26% 0.01026
Nie
1 16 16 TUREK Damian Tomasz 1 0.21% 0.00021
Nie
1 20 20 DEMBICZAK Jan 103 22.01% 0.02201
Nie
2 2 2 LEŃCZYK Zenon Józef 86 17.88% 0.01788
Nie
2 10 10 GULBA Tadeusz Henryk 78 16.22% 0.01622
Nie
2 13 13 SAMOLEWSKI Damian Marcin 80 16.63% 0.01663
Nie
2 14 14 KUFFNER Paweł Grzegorz 144 29.94% 0.02994
Tak
2 15 15 SZCZEPANIK Robert 93 19.33% 0.01933
Nie
3 10 10 DZIEDZIC Andrzej 131 34.47% 0.03447
Nie
3 13 13 KOZAK Marian 67 17.63% 0.01763
Nie
3 14 14 ZIMNY-FRUŻYŃSKA Justyna Ewa 159 41.84% 0.04184
Tak
3 15 15 STAROŃ Bogusław Ryszard 18 4.74% 0.00474
Nie
3 16 16 KOŁACZ Ilona Maria 5 1.32% 0.00132
Nie
4 10 10 BOCZAR Władysław 85 17.71% 0.01771
Nie
4 13 13 DRAJEWICZ Roman Stanisław 312 65.00% 0.065
Tak
4 14 14 MALCZEWSKA Wioletta Anna 64 13.33% 0.01333
Nie
4 15 15 MARCZAK Karol Bronisław 19 3.96% 0.00396
Nie
5 10 10 WOŹNIAK Krzysztof 103 33.55% 0.03355
Nie
5 13 13 CZAJA Konrad 98 31.92% 0.03192
Nie
5 14 14 SZYMKO Ewa 104 33.88% 0.03388
Tak
5 15 15 ADAMSKA Mariola Bogusława 1 0.33% 0.00033
Nie
5 16 16 PIETRUSZKA Grzegorz Mateusz 1 0.33% 0.00033
Nie
6 10 10 PIETRUŚ Halina 142 42.01% 0.04201
Nie
6 13 13 DUBIEL Ewa 196 57.99% 0.05799
Tak
7 2 2 WĘGRZYN Tomasz 44 15.07% 0.01507
Nie
7 10 10 SZOŁTUN Marek Krzysztof 50 17.12% 0.01712
Nie
7 13 13 DELIMATA Mateusz Stanisław 21 7.19% 0.00719
Nie
7 14 14 WIĘCEK Mateusz Jakub 44 15.07% 0.01507
Nie
7 16 16 DEMBICZAK Weronika Magdalena 8 2.74% 0.00274
Nie
7 19 19 WĘGRZYN Piotr Stanisław 125 42.81% 0.04281
Tak
8 10 10 KĘDRA Andrzej 123 39.81% 0.03981
Nie
8 13 13 KRUKAR Magdalena Marta 186 60.19% 0.06019
Tak
9 10 10 KOSZELA Jacek 44 12.54% 0.01254
Nie
9 13 13 PRZYSTASZ Ewa 218 62.11% 0.06211
Tak
9 16 16 DEMBICZAK Agnieszka Magdalena 89 25.36% 0.02536
Nie
10 10 10 FOLCIK Mariusz 118 32.07% 0.03207
Tak
10 13 13 KŁAP Grażyna Maria 75 20.38% 0.02038
Nie
10 14 14 TOPOLSKI Tomasz Piotr 49 13.32% 0.01332
Nie
10 15 15 ADAMSKI Łukasz Jacek 116 31.52% 0.03152
Nie
10 16 16 OLCHOWIK Maria 10 2.72% 0.00272
Nie
11 10 10 DROZD Bogdan 118 33.15% 0.03315
Tak
11 13 13 MARSZAŁ Jan 74 20.79% 0.02079
Nie
11 14 14 ASZKLAR Sławomir 85 23.88% 0.02388
Nie
11 15 15 RĄPAŁA Katarzyna 61 17.13% 0.01713
Nie
11 16 16 TUREK Hubert Jakub 18 5.06% 0.00506
Nie
12 2 2 FAUSTUS Adam Ignacy 259 44.50% 0.0445
Tak
12 10 10 PIRÓG Łukasz 166 28.52% 0.02852
Nie
12 13 13 PASZEK Stanisław 92 15.81% 0.01581
Nie
12 14 14 ULIASZ Stanisława 42 7.22% 0.00722
Nie
12 15 15 FAKADEJ Katarzyna Maria 11 1.89% 0.00189
Nie
12 16 16 SIKORA Gabriela Anna 12 2.06% 0.00206
Nie
13 2 2 GŁÓD Zbigniew 72 15.09% 0.01509
Nie
13 10 10 KARKOSZKA Bogusław 245 51.36% 0.05136
Tak
13 13 13 TUREK Kamil 40 8.39% 0.00839
Nie
13 17 17 SZCZUREK Andrzej 120 25.16% 0.02516
Nie
14 2 2 PŁÓCIENNIK Bogdan 77 18.55% 0.01855
Nie
14 10 10 BELCIK Teresa Ewa 251 60.48% 0.06048
Tak
14 13 13 PATLEWICZ Danuta 87 20.96% 0.02096
Nie
15 2 2 JADACH Grzegorz Roman 78 19.12% 0.01912
Nie
15 5 5 MAGNUSZEWSKI Józef 65 15.93% 0.01593
Nie
15 10 10 WOŹNIAK Ilona Helena 42 10.29% 0.01029
Nie
15 13 13 MAZIEJUK Wawrzyniec Piotr 34 8.33% 0.00833
Nie
15 15 15 ADAMSKI Andrzej 10 2.45% 0.00245
Nie
15 18 18 GOCZ Bohdan Marek 179 43.87% 0.04387
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMSKI Łukasz Jacek 42 wyższe Równe, 1 579 26.10 Druga tura
2 ANDRUCH Krystyna 57 wyższe Nadole, 1 263 20.88 Nie
3 BYTNAR Andrzej 45 wyższe Dukla, 1 648 27.24 Druga tura
4 DEMBICZAK Agnieszka Magdalena 44 średnie Wietrzno, 362 5.98 Nie
5 GÓRAK Marek Wacław 55 wyższe techniczne Dukla, 1 198 19.80 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa w Dukli, ul. Kościuszki 13 Dukla stały 904 472 472 52.21% 0.05221
469 99.36%
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli, ul. Armii Krajowej 1a Dukla stały 812 487 487 59.98% 0.05998
487 100.00%
3 Gminny Klub Seniora w Dukli, ul. Trakt Węgierski 8a Dukla stały 756 381 381 50.40% 0.0504
381 100.00%
4 Dom Ludowy w Teodorówce, 69a Teodorówka stały 848 486 486 57.31% 0.05731
480 98.77%
5 Dom Ludowy w Iwli, 20 Iwla stały 686 321 321 46.79% 0.04679
316 98.44%
6 Szkoła Podstawowa w Głojscach, Szkolna 7 Głojsce stały 622 343 343 55.14% 0.05514
339 98.83%
7 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie stały 621 294 294 47.34% 0.04734
293 99.66%
8 SZkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie stały 693 323 323 46.61% 0.04661
320 99.07%
9 Szkoła Podstawowa w Wietrznie, 22 Wietrzno stały 685 353 353 51.53% 0.05153
349 98.87%
10 Szkoła Podsawowa w Równem, Długa 41 Równe stały 792 371 371 46.84% 0.04684
367 98.92%
11 Szkoła Podstawowa w Równem, Długa 41 Równe stały 751 359 359 47.80% 0.0478
357 99.44%
12 Dom Ludowy w Cergowej, 157 Cergowa stały 1 087 596 596 54.83% 0.05483
591 99.16%
13 Szkoła Podstawowa w Jasionce, 74 Jasionka stały 948 484 484 51.05% 0.05105
478 98.76%
14 Dom Ludowy w Trzcianie, 24a Trzciana stały 717 422 422 58.86% 0.05886
420 99.53%
15 Szkoła Podstawowa w Tylawie, 26 Tylawa stały 883 408 408 46.21% 0.04621
403 98.77%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMSKI Łukasz Jacek 42 wyższe Równe, 2760 49.24 Nie
2 BYTNAR Andrzej 45 wyższe Dukla, 2845 50.76 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych ADAMSKI Łukasz Jacek Głosów ważnych oddanych na kandydatów BYTNAR Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa w Dukli, ul. Kościuszki 13 Dukla 412 168 40.78% 0.04078
59.22% 244
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli, ul. Armii Krajowej 1a Dukla 456 221 48.46% 0.04846
51.54% 235
3 Gminny Klub Seniora w Dukli, ul. Trakt Węgierski 8a Dukla 380 191 50.26% 0.05026
49.74% 189
4 Dom Ludowy w Teodorówce, 69a Teodorówka 438 241 55.02% 0.05502
44.98% 197
5 Dom Ludowy w Iwli, 20 Iwla 299 137 45.82% 0.04582
54.18% 162
6 Szkoła Podstawowa w Głojscach, Szkolna 7 Głojsce 287 109 37.98% 0.03798
62.02% 178
7 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie 245 90 36.73% 0.03673
63.27% 155
8 SZkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie 305 115 37.70% 0.0377
62.30% 190
9 Szkoła Podstawowa w Wietrznie, 22 Wietrzno 311 170 54.66% 0.05466
45.34% 141
10 Szkoła Podsawowa w Równem, Długa 41 Równe 382 314 82.20% 0.0822
17.80% 68
11 Szkoła Podstawowa w Równem, Długa 41 Równe 362 282 77.90% 0.0779
22.10% 80
12 Dom Ludowy w Cergowej, 157 Cergowa 574 264 45.99% 0.04599
54.01% 310
13 Szkoła Podstawowa w Jasionce, 74 Jasionka 476 195 40.97% 0.04097
59.03% 281
14 Dom Ludowy w Trzcianie, 24a Trzciana 362 127 35.08% 0.03508
64.92% 235
15 Szkoła Podstawowa w Tylawie, 26 Tylawa 316 136 43.04% 0.04304
56.96% 180

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa w Dukli, ul. Kościuszki 13 Dukla stały 906 417 417 46.03% 0.04603
412 98.80%
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli, ul. Armii Krajowej 1a Dukla stały 813 457 457 56.21% 0.05621
456 99.78%
3 Gminny Klub Seniora w Dukli, ul. Trakt Węgierski 8a Dukla stały 756 387 387 51.19% 0.05119
380 98.19%
4 Dom Ludowy w Teodorówce, 69a Teodorówka stały 849 443 443 52.18% 0.05218
438 98.87%
5 Dom Ludowy w Iwli, 20 Iwla stały 688 300 300 43.60% 0.0436
299 99.67%
6 Szkoła Podstawowa w Głojscach, Szkolna 7 Głojsce stały 621 288 288 46.38% 0.04638
287 99.65%
7 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie stały 622 245 245 39.39% 0.03939
245 100.00%
8 SZkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich, 74 Łęki Dukielskie stały 692 306 306 44.22% 0.04422
305 99.67%
9 Szkoła Podstawowa w Wietrznie, 22 Wietrzno stały 687 312 312 45.41% 0.04541
311 99.68%
10 Szkoła Podsawowa w Równem, Długa 41 Równe stały 793 383 383 48.30% 0.0483
382 99.74%
11 Szkoła Podstawowa w Równem, Długa 41 Równe stały 749 364 364 48.60% 0.0486
362 99.45%
12 Dom Ludowy w Cergowej, 157 Cergowa stały 1090 576 576 52.84% 0.05284
574 99.65%
13 Szkoła Podstawowa w Jasionce, 74 Jasionka stały 951 477 477 50.16% 0.05016
476 99.79%
14 Dom Ludowy w Trzcianie, 24a Trzciana stały 716 367 367 51.26% 0.05126
362 98.64%
15 Szkoła Podstawowa w Tylawie, 26 Tylawa stały 886 316 316 35.67% 0.03567
316 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 14 597 11 800 15 1