Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 61 258
Wyborców 52 072
Obwodów 36
  • Wybory do Rady Miasta Chełm
  • Wybory Prezydenta Miasta Chełm
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Budynek ELMAT (lokal obok stacji CPN), ul. Włodawska 5 Chełm stały Nie ulice: Astrowa, Azaliowa, Bratkowa, Stanisława Brzozowskiego, Kazimierza Czernickiego, Zofii Farbiszewskiej, Fiołkowa, Zygmunta Glogera, Marii Hempel, Aleksandra Janowskiego, Elżbiety Jaraczewskiej, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego od nr 29 do końca (strona nieparzysta) i od nr 36 do końca (strona parzysta), Konwaliowa, Krańcowa, Krokusowa, Leona Kunickiego, Makowa, Malowane od początku do nr 39 (strona nieparzysta) i od początku do nr 38C (strona parzysta), Jadwigi Medyńskiej, Narcyzowa, Podgórze, Poprzeczna, Rejowiecka od początku do nr 53 (strona nieparzysta) i od początku do nr 52 (strona parzysta), Różana, Wacława Rzewuskiego, Włodawska, Zawadówka.
2 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Synów Pułku 15 Chełm stały Tak ulice: Generała Władysława Andersa, Koszarowa, Legionów Polskich, Lubelska od nr 141 do końca (strona nieparzysta) i od nr 170 do końca (strona parzysta), Synów Pułku od nr 9 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Zachodnia od początku do nr 17 (strona nieparzysta) i od początku do nr 22 (strona parzysta), Związku Strzeleckiego.
3 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 10, ul. Zachodnia 49 Chełm stały Nie Ulice: Plac im. Jana Pawła II, Generała Stanisława Maczka, Synów Pułku nr 5 i 7, Szarych Szeregów, Zachodnia od nr 19 do końca (strona nieparzysta) i od nr 24 do końca (strona parzysta).
4 Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Rejowiecka 76 Chełm stały Tak ulice: Władysława Broniewskiego, Aleksandra Fredry, Irysowa, Kaflarska, Jana Kochanowskiego od początku do nr 27 (strona nieparzysta) i od początku do nr 34 (strona parzysta), Oskara Kolberga, Hugo Kołłątaja, Wojciecha Kossaka, Ignacego Krasickiego, Krucza, Miernicza, Miła, Mimozy, Piaskowa, Rejowiecka od nr 55 do nr 111 (strona nieparzysta) i od nr 54 do nr 120 (strona parzysta), Marii Curie-Skłodowskiej, Storczykowa, Szarotki, Tulipanowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Gabrieli Zapolskiej, Żołnierska.
5 Budynek Medycznego Studium Zawodowego, ul. Szpitalna 50 Chełm stały Nie ulice: Białowieska, Kazimierza Bogdanowicza, Budowlana, Bursztynowa, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Diamentowa, Władysława Głowackiego, Dr Judyma, Kaszubska, Krajobrazowa, Ignacego Kraszewskiego, Kujawska, Malowane od nr 39A do końca (strona nieparzysta) i od nr 40 do końca (strona parzysta), Mazowiecka, Mazurska, Cypriana Kamila Norwida, Wandy Orlińskiej, Podhalańska, Poleska, Pomorska, Puławska, Rubinowa, Szafirowa, Szpitalna od nr 27 do końca (strona nieparzysta) i od nr 16 do końca (strona parzysta), Juliana Tuwima, Ułanów, Wielkopolska, Wygon, Stanisława Wyspiańskiego, Wincentego Zygmunta.
6 Budynek II Liceum Ogólnokształcącego, ul. Szpitalna 14 Chełm stały Tak ulice: Bociania, Działkowa, Przejazdowa, Rejowiecka od nr 113 do końca (strona nieparzysta) i od nr 122 do końca (strona parzysta), Aleksandra Skorupy, Szpitalna od początku do nr 25 (strona nieparzysta) i od początku do nr 14 (strona parzysta), Zygmunta Szymczakowskiego, Wodna, Żabia.
7 Budynek Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1, ul. Trubakowska 59 Chełm stały Tak ulice: Bednarska, Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko, Gen. Tadeusza Bór-Komorowskiego, Chłodna, Janówka, Gen. Ludwika Kmicic-Skrzyńskiego, Kowalska, Lubelska od nr 111 do nr 139E (strona nieparzysta) i od nr 106A do nr 168A (strona parzysta), Majdan, Metalowa od nr 11 do końca (strona nieparzysta) i od nr 48 do końca (strona parzysta), Młynarska, Nadtorowa od nr 49 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Niska, Gen. Leopolda Okulickiego, Piekarska, Piwna, Północna, Gen. Stanisława Skalskiego, Trubakowska, Złota, Źródlana.
8 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 11, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25a Chełm stały Nie ulice: Plac Dworcowy, Hutnicza, Jedność nr 45, 45A i 47, Michała Kińczyka, Kolejowa od nr 61 do nr 95 (strona nieparzysta) i od nr 60 do nr 90 (strona parzysta), Koszykowa, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 25 do końca (strona nieparzysta) i od nr 30 do końca (strona parzysta), Aleja Przyjaźni, Rampa Brzeska, Stolarska, Szklana.
9 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wołyńska 1 Chełm stały Tak ulice: Pl. Niepodległości, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od początku do nr 23 (strona nieparzysta), 1 Pułku Szwoleżerów od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od początku do nr 10 i nr 14 (strona parzysta), Śląska, Wołyńska od początku do nr 7 (strona nieparzysta) i nr 14.
10 Budynek Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa Nr 1, ul. Wołyńska 11 Chełm stały Tak ulice: 11 Listopada nr 1, 3 i 5, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od początku do nr 22 (strona parzysta), ks. Piotra Skargi, Wileńska, Wołyńska od nr 9 do nr 15 (strona nieparzysta) i od nr 16 do nr 20 (strona parzysta).
11 Budynek Chełmskiego Domu Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 Chełm stały Tak ulice: Stefana Batorego, Bydgoska, Fryderyka Chopina, Tadeusza Czackiego, Graniczna, Hrubieszowska od początku do nr 21 (strona nieparzysta) i od początku do nr 24 (strona parzysta), Jana Kazimierza, Katedralna, Stanisława Moniuszki, Władysława Reymonta, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 27 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), George'a Stephensona, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, Wiejska, Żwirki i Wigury, Plac Żwirki i Wigury.
12 Budynek Klubu "CHAESEMUS" Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Starościńska 4a Chełm stały Nie ulice: Biała, Bieławin, Chemiczna, Jedność od początku do nr 43A (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Kalinowa, Kolejowa od początku do Nr 59 (strona nieparzysta) i od początku do nr 58 (strona parzysta), Okszowska, Okszówek, 1 Pułku Szwoleżerów od początku do nr 15 (strona nieparzysta), Juliusza Słowackiego od nr 29 do końca (strona nieparzysta) i od nr 14 do końca (strona parzysta), Spółdzielcza, Starościńska, Towarowa, Wspólna.
13 Budynek Językowego Przedszkola Integracyjnego "W Kasztanowym Parku", ul. Lubelska 4 Chełm stały Tak ulice: Bohaterów, Dojazdowa, Jatkowa, Mikołaja Kopernika od początku do nr 7 (strona nieparzysta) i od początku do nr 14 (strona parzysta), Krzywa, Lubelska od początku do nr 53 (strona nieparzysta) i od początku do nr 22 (strona parzysta), Lwowska od początku do nr 5 (strona nieparzysta), pl. Doktora Edwarda Łuczkowskiego, Mechaniczna, Partyzantów od początku do nr 55 (strona nieparzysta) i od początku do nr 90 (strona parzysta), Pijarska, Pocztowa, Przechodnia, Rybna, Siedlecka, Sybiraków, Świętego Mikołaja, Szkolna od początku do nr 13 (strona nieparzysta) i od początku do nr 12 (strona parzysta), Uściługska, Wąska, Zamojska.
14 Budynek Zespółu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, ul. Reformacka 13 Chełm stały Tak ulice: al. Armii Krajowej (strona parzysta), Gdańska, Plac Gdański, Jasna, Plac Kupiecki, Lubelska od nr 55 do nr 85 (strona nieparzysta) i od nr 24 do nr 72 (strona parzysta), Lwowska od nr 7 do nr 27 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20 (strona parzysta), Ogrodowa od początku do nr 29 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20 (strona parzysta), Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, Mariana Pilarskiego, Podwalna, Poległych, Księdza Jerzego Popiełuszki, Reformacka, Strażacka, Targowa, Zenona Waśniewskiego, Zacisze.
15 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 5, ul. Kwiatowa 1 Chełm stały Nie ulice: al. Armii Krajowej (strona nieparzysta), Browarna, Brzozowa, Henryka Jordana, Kasztanowa, Kąpieliskowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Lubelska od nr 87 do nr 109 (strona nieparzysta) i od nr 74 do nr 106 (strona parzysta), Łączna, Malinowa, Mokra, Nadrzeczna, Nadtorowa od początku do nr 47 (strona nieparzysta), Ogrodowa od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Grzegorza Piramowicza, Wiśniowa, Zakątek, Żeglarska.
16 Budynek Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Obłońska 51 Chełm stały Tak ulice: Boczna, Czerwonego Krzyża, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Mikołaja Kopernika od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od nr 24 do końca (strona parzysta), Pl. Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Obłońska, Elizy Orzeszkowej, Stanisława Staszica, Zielna.
17 Budynek I Liceum Ogólnokształcącego, ul. Stefana Czarnieckiego 8 Chełm stały Nie ulice: Stefana Czarnieckiego, Mikołaja Kopernika od nr 9 do nr 15 (strona nieparzysta) i od nr 16 do nr 22A (strona parzysta), Jadwigi Młodowskiej, Henryka Sienkiewicza, Szkolna od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 14 do końca (strona parzysta).
18 Budynek Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych, ul. Stefana Batorego 1 Chełm stały Tak ulice: Księdza Stanisława Brzóski, Leszka Eliaszczuka, 11 Listopada od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, płk Władysława Muzyki od początku do nr 19 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20A (strona parzysta), Kazimiery Pierackiej, Mikołaja Reja od początku do nr 29A (strona nieparzysta) i od początku do nr 32 (strona parzysta), Księdza Stanisława Sonnego, Sportowa, Czesława Twardzika.
19 Budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Wołyńska 57 Chełm stały Nie ulice: Wiktora Ambroziewicza, Waldemara Babinicza, Cementowa, Michała Chomentowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Fabryczna, Górnicza, Pauliny Hołyszowej, Kolejowa od nr 106 do końca (strona parzysta), płk Władysława Muzyki od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Przemysłowa, Rolnicza od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Sadowa, Warzywna, Wołyńska od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Wschodnia, gen. Józefa Zajączka.
20 Budynek Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych, ul. Jagiellońska 29 Chełm stały Nie ulice: Antonin, Edwarda Dembowskiego od początku do nr 9 (strona nieparzysta) i od początku do nr 10A (strona parzysta), Jagiellońska, Henryka Kamieńskiego nr 1 i od początku do nr 10 (strona parzysta), Rolnicza od początku do nr 19B (strona nieparzysta) i od początku do nr 20B (strona parzysta), Stanisława Skibińskiego, Kazimierza Szpotańskiego.
21 Budynek Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi "Razem", ul. Botaniczna 16 Chełm stały Tak ulice: Botaniczna, Gajowa, Grunwaldzka od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Jałowcowa, Kazimierza Janczykowskiego, Jaworowa, Jodłowa, Jana Kilińskiego, Klonowa, Leśna, Łowiecka, Jana Matejki, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od nr 26 do końca (strona parzysta), Piękna, Bolesława Prusa, Racławicka, Sosnowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Topolowa, Urocza, Wolwinów, Stefana Żeromskiego od nr 25 do końca (strona nieparzysta) i od nr 38 do końca (strona parzysta).
22 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15 Chełm stały Tak ulice: Cisowa, Górna, Grunwaldzka od początku do nr 29 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20G (strona parzysta), Jesienna, Eugeniusza Kornasa, Letnia, Litewska, Ogrodnicza od początku do nr 15A (strona nieparzysta) i od początku do nr 24 (strona parzysta), Piastowska, Pszczela, Spacerowa, Wiosenna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Zimowa, Stefana Żeromskiego od początku do nr 23 (strona nieparzysta) i od początku do nr 36 (strona parzysta).
23 Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Hrubieszowska 102 Chełm stały Tak ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Józefa Bema, Księdza Zygfryda Berezeckiego, Braci Gierymskich, Jana Brzechwy, Jarosława Dąbrowskiego, Artura Grottgera, Hrubieszowska od nr 25 do końca (strona nieparzysta) i od nr 30 do końca (strona parzysta), Kazimierza Andrzeja Jaworskiego, Kosynierów, Generała Mariana Langiewicza, Lotnicza, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Partyzantów od nr 61 do końca (strona nieparzysta) i od nr 94 do końca (strona parzysta), Emilii Plater, Podborcze, Pogodna, Południowa, Tadeusza Reytana, Władysława Sikorskiego, ks. Ignacego Skorupki, Słoneczna, Generała Józefa Sowińskiego, Henryka Sucharskiego, Tęczowa, Romualda Traugutta, Józefa Wybickiego.
24 Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Wojsławicka 8b Chełm stały Tak ulice: Tuzinek, Wojsławicka.
25 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 11, ul. Powstańców Warszawy 10 Chełm stały Tak ulice: Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.
26 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 14, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 4b Chełm stały Nie ulice: Droga Męczenników, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Lwowska B, ks. Marcelego Mrozka, Nowy Świat, Powstańców Warszawy.
27 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 15, ul. Henryka Wieniawskiego 3 Chełm stały Nie ulice: Józefa Elsnera, Karola Kurpińskiego, Witolda Lutosławskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Orląt Lwowskich, Karola Szymanowskiego nr 1, 3, 5 i 7, Henryka Wieniawskiego, Dr Stefana Żarnowskiego.
28 Budynek Biblioteki Pedagogicznej, ul. Henryka Wieniawskiego 15 Chełm stały Nie ulice: Adama Asnyka, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Św. Jadwigi Królowej, Władysława Jagiełły, Mieczysława Karłowicza, Kazimierza Wielkiego, Łabędzia, Metalowa od początku do nr 9 (strona nieparzysta) i od początku do nr 46 (strona parzysta), Mieszka I, Polna, Pszenna, Marii Rodziewiczówny, Rusałki, Skowronkowa, Słowicza, Jana III Sobieskiego, Ireny Stanisławskiej, Szpakowa, dr Barbary Sztembis, Karola Szymanowskiego od nr 9 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Maryli Wolskiej, Stanisława Żółkiewskiego, Żurawia.
29 Budynek Przedszkola Montessori SŁONECZKO, ul. Karola Szymanowskiego 8 Chełm stały Nie ulice: 15 Sierpnia, Lwowska od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Bolesława Wirskiego.
30 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Połaniecka 5 Chełm stały Tak ulice: Połaniecka nr 7 i 9, Wolności od początku do nr 21 (strona nieparzysta) i od początku do nr 6 (strona parzysta).
31 Budynek Żłobka Miejskiego "Chełmskie Niedźwiadki", ul. Wolności 20 Chełm stały Nie ulice: Wolności od nr 23 do końca (strona nieparzysta) i od nr 10 do końca (strona parzysta).
32 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 8, ul. Połaniecka 10 Chełm stały Nie ulice: Połaniecka nr 1 i 3 oraz od nr 13 do nr 25 (strona nieparzysta) i od początku do nr 16 (strona parzysta).
33 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej "Bazylany", Aleja 3 - go Maja 6 Chełm stały Nie ulice: Aleja 3 - go Maja, Bazylany, Księcia Adama Kazimierza Czartoryskiego, Stanisława Małachowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Księcia Józefa Poniatowskiego, Ignacego i Stanisława Potockich, Sejmu Czteroletniego, Henryka Wiercieńskiego.
34 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 8, ul. Mikołaja Reja 54 Chełm stały Nie ulice: Edwarda Dembowskiego od nr 11 do końca (strona nieparzysta) i od nr 12 do końca (strona parzysta), Henryka Kamieńskiego od nr 3 do końca (strona nieparzysta) i od nr 12 do końca (strona parzysta), Kredowa, Mikołaja Reja od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta).
35 Budynek Zakładu Karnego, ul. Kolejowa 112 Chełm zakład karny Nie ul. Kolejowa 112
36 Budynek Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Ceramiczna 1 Chełm szpital Nie ul. Ceramiczna 1

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Osiedle „Rejowiecka” (ulice: Astrowa, Azaliowa, Białowieska, Kazimierza Bogdanowicza, Bociania, Bratkowa, Władysława Broniewskiego, Stanisława Brzozowskiego, Budowlana, Bursztynowa, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Czernickiego, Diamentowa, Działkowa, Zofii Farbiszewskiej, Fiołkowa, Aleksandra Fredry, Zygmunta Glogera, Władysława Głowackiego, Marii Hempel, Irysowa, Aleksandra Janowskiego, Elżbiety Jaraczewskiej, Jaśminowa, Dr Judyma, Kaflarska, Kaszubska, Jana Kochanowskiego, Oskara Kolberga, Hugo Kołłątaja, Konwaliowa, Wojciecha Kossaka, Krajobrazowa, Krańcowa, Ignacego Krasickiego, Ignacego Kraszewskiego, Krokusowa, Krucza, Kujawska, Leona Kunickiego, Makowa, Malowane, Mazowiecka, Mazurska, Jadwigi Medyńskiej, Miernicza, Miła, Mimozy, Narcyzowa, Cypriana Kamila Norwida, Wandy Orlińskiej, Piaskowa, Podgórze, Podhalańska, Poleska, Pomorska, Poprzeczna, Przejazdowa, Puławska, Rejowiecka, Różana, Rubinowa, Wacława Rzewuskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Aleksandra Skorupy, Storczykowa, Szafirowa, Szarotki, Szpitalna, Zygmunta Szymczakowskiego, Tulipanowa, Juliana Tuwima, Ułanów, Wielkopolska, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Włodawska, Wodna, Wrzosowa, Wygon, Stanisława Wyspiańskiego, Gabrieli Zapolskiej, Zawadówka, Wincentego Zygmunta, Żabia, Żołnierska). Osiedle „Śródmieście„ (ulice: al. Armii Krajowej, Boczna, Bohaterów, Browarna, Brzozowa, Stefana Czarnieckiego, Czerwonego Krzyża, Dojazdowa, Gdańska, Jasna, Jatkowa, Henryka Jordana, Kasztanowa, Kąpieliskowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lipowa, Lubelska od początku do Nr 109 i od początku do Nr 106, Lwowska od początku do nr 27 i od początku do nr 20, Łączna, Malinowa, Mechaniczna, Adama Mickiewicza, Jadwigi Młodowskiej, Mokra, Nadtorowa od początku do nr 47, Nadrzeczna, Gabriela Narutowicza, Obłońska, Ogrodowa, Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, Elizy Orzeszkowej, Partyzantów od początku do nr 55 i od początku do nr 90, Pijarska, Mariana Pilarskiego, Grzegorza Piramowicza, Plac Gdański, Pl. Tadeusza Kościuszki, Plac Kupiecki, pl. Doktora Edwarda Łuczkowskiego, Pocztowa, Podwalna, Poległych, Księdza Jerzego Popiełuszki, Przechodnia, Reformacka, Rybna, Siedlecka, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Staszica, Strażacka, Sybiraków, Szkolna, Świętego Mikołaja, Targowa, Uściługska, Zenona Waśniewskiego, Wąska, Wiśniowa, Zacisze, Zakątek, Zamojska, Zielna, Żeglarska). 6 12 802 5 39
0.0000020000Nr 2 Osiedle „Zachód„ (ulice: Generała Władysława Andersa, Bednarska, Gen. Zygmunta Bohusz-Szyszko, Gen. Tadeusza Bór-Komorowskiego, Chłodna, Janówka, Gen. Ludwika Kmicic-Skrzyńskiego, Koszarowa, Kowalska, Legionów Polskich, Lubelska od nr 106a do końca i od nr 111 do końca, Generała Stanisława Maczka, Majdan, Metalowa od nr 11 do końca i od nr 48 do końca, Młynarska, Nadtorowa od nr 49 do końca i od nr 2 do końca, Niska, Gen. Leopolda Okulickiego, Piekarska, Piwna, Plac im. Jana Pawła II, Północna, Gen. Stanisława Skalskiego, Synów Pułku, Szarych Szeregów, Trubakowska, Zachodnia, Złota, Związku Strzeleckiego, Źródlana). Osiedle „Słoneczne” (ulice: 15 Sierpnia, Adama Asnyka, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Józefa Elsnera, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły, Mieczysława Karłowicza, Karola Kurpińskiego, Witolda Lutosławskiego, Lwowska od nr 22 do końca i od nr 33 do końca, Łabędzia, Metalowa od początku do nr 9 i od początku do nr 46, Mieszka I, Feliksa Nowowiejskiego, Orląt Lwowskich, Polna, Pszenna, Marii Rodziewiczówny, Rusałki, Skowronkowa, Słowicza, Jana III Sobieskiego, Ireny Stanisławskiej, Szpakowa, dr Barbary Sztembis, Karola Szymanowskiego, Św. Jadwigi Królowej, Henryka Wieniawskiego, Bolesława Wirskiego, Maryli Wolskiej, Dr Stefana Żarnowskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Żurawia). Osiedle „XXX-lecia” (ulice: Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, Droga Męczenników, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Lwowska B, ks. Marcelego Mrozka, Nowy Świat, Powstańców Warszawy). 6 14 223 5 40
0.0000030000Nr 3 Osiedle „Działki” (ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Józefa Bema, Księdza Zygfryda Berezeckiego, Botaniczna, Braci Gierymskich, Jana Brzechwy, Cisowa, Jarosława Dąbrowskiego, Gajowa, Górna, Artura Grottgera, Grunwaldzka, Hrubieszowska od nr 30 do końca i od nr 25 do końca, Jałowcowa, Kazimierza Janczykowskiego, Jaworowa, Kazimierza Andrzeja Jaworskiego, Jesienna, Jodłowa, Jana Kilińskiego, Klonowa, Eugeniusza Kornasa, Kosynierów, Generała Mariana Langiewicza, Leśna, Letnia, Litewska, Lotnicza, Łowiecka, Jana Matejki, Modrzewiowa, Ignacego Mościckiego, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Partyzantów od nr 61 do końca i od nr 94 do końca, Piastowska, Piękna, Emilii Plater, Podborcze, Pogodna, Południowa, Bolesława Prusa, Pszczela, Racławicka, Tadeusza Reytana, Władysława Sikorskiego, Słoneczna, ks. Ignacego Skorupki, Sosnowa, Generała Józefa Sowińskiego, Spacerowa, Henryka Sucharskiego, Szczęśliwa, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Romualda Traugutta, Urocza, Wiosenna, Wolwinów, Józefa Wybickiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Zimowa, Stefana Żeromskiego). Osiedle „Kościuszki” (ulice: Aleja 3 - go Maja, Bazylany, Księcia Adama Kazimierza Czartoryskiego, Stanisława Małachowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Połaniecka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Ignacego i Stanisława Potockich, Sejmu Czteroletniego, Tuzinek, Henryka Wiercieńskiego, Wojsławicka, Wolności). 5 12 024 5 35
0.0000040000Nr 4 Osiedle Dyrekcja Dolna ul: 1 Pułku Szwoleżerów-strona nieparzysta, 11 Listopada Nr 1, 3 i 5, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Aleja Przyjaźni, Biała, Bieławin, Chemiczna, Plac Dworcowy, Hutnicza, Jedność, Kalinowa, Michała Kińczyka, Koszykowa, Kolejowa od początku do nr 90 i od początku do nr 95, Okszowska, Okszówek, Rampa Brzeska, ks. Piotra Skargi, Juliusza Słowackiego od nr 14 do końca i od nr 29 do końca, Spółdzielcza, Starościńska, Stolarska, Szklana, Śląska, Towarowa, Wileńska, Wołyńska od początku do nr 15 i od początku do nr 20, Wspólna. Osiedle Dyrekcja Górna ul: 1 Pułku Szwoleżerów-strona parzysta, Stefana Batorego, Bydgoska, Fryderyka Chopina, Tadeusza Czackiego, Graniczna, Hrubieszowska od początku do nr 21 i od początku do nr 24, Jana Kazimierza, Katedralna, Stanisława Moniuszki, Pl. Niepodległości, Władysława Reymonta, Georgea Stephensona, Juliusza Słowackiego od początku do nr 12 i od początku do nr 27, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, Wiejska, Żwirki i Wigury, Plac Żwirki i Wigury. Osiedle Cementowni ul: 11 listopada od nr 2 do końca i od nr 7 do końca, Wiktora Ambroziewicza, Antonin, Waldemara Babinicza, Księdza Stanisława Brzóski, Cementowa, Michała Chomentowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Edwarda Dembowskiego, Leszka Eliaszczuka, Fabryczna, Górnicza, Pauliny Hołyszowej, Jagiellońska, Kolejowa od nr 106 do końca, Henryka Kamieńskiego, Kredowa, płk Władysława Muzyki, Kazimiery Pierackiej, Przemysłowa, Mikołaja Reja, Rolnicza, Sadowa, Stanisława Skibińskiego, Księdza Stanisława Sonnego, Sportowa, Kazimierza Szpotańskiego, Czesława Twardzika, Warzywna, Wołyńska od nr 17 do końca i od nr 22 do końca, Wschodnia, gen. Józefa Zajączka. 6 13 023 5 40
Podsumowanie 23 52 072 20 154

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 8 8 7 8 31
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 7 8 30
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 8 7 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 8 7 8 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM” KWW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM” 8 8 7 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 FISZ Agata 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM” SLD SLD Chełm
1 BANASZEK Jakub Michał 27 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Porozumienie Jarosława Gowina Chełm
2 BIAŁAS Paweł 36 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Chełm
4 GRABCZUK Dariusz 49 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Chełm
5 MANASTERSKA - RASZKA Justyna Maria 36 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Chełm

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 524 5 729 5 738 45.82% 0.04582
5 598 97.56% 0.09756
Tak
2 14 181 7 138 7 138 50.33% 0.05033
6 986 97.87% 0.09787
Tak
3 12 024 6 177 6 178 51.38% 0.05138
6 036 97.70% 0.0977
Tak
4 13 016 6 099 6 099 46.86% 0.04686
5 964 97.79% 0.09779
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 837 31 11.54% 0.01154
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 616 30 18.78% 0.01878
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 401 31 5.70% 0.0057
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 341 31 33.93% 0.03393
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM” 7 389 31 30.06% 0.03006

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 837 31 2 11.54% 0.01154
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 616 30 5 18.78% 0.01878
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 401 31 0 5.70% 0.0057
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 341 31 8 33.93% 0.03393
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM” 7 389 31 8 30.06% 0.03006
Tak

Rada Miasta Chełm - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 GÓRNY Józef 122 2.18% 0.00218
Nie
1 2 2 NIEPOGODA Sławomir Stanisław 106 1.89% 0.00189
Nie
1 2 3 DĄBSKA Danuta Elwira 156 2.79% 0.00279
Nie
1 2 4 PROŚCIŃSKA-PALUCH Halina Barbara 31 0.55% 0.00055
Nie
1 2 5 SAJUK Anna 35 0.63% 0.00063
Nie
1 2 6 JABŁOŃSKA Aneta 22 0.39% 0.00039
Nie
1 2 7 POWALSKI Zbigniew Stanisław 6 0.11% 0.00011
Nie
1 2 8 LESZCZYŃSKI Adam 49 0.88% 0.00088
Nie
1 4 1 GRABCZUK Dariusz 853 15.24% 0.01524
Tak
1 4 2 KIRYK Zbigniew 84 1.50% 0.0015
Nie
1 4 3 AUGUSTYNIAK Tomasz Roman 139 2.48% 0.00248
Nie
1 4 4 KRZYWICKI Łukasz Jan 59 1.05% 0.00105
Nie
1 4 5 GĘBA Wioletta Angelika 19 0.34% 0.00034
Nie
1 4 6 ROZWODA Katarzyna 26 0.46% 0.00046
Nie
1 4 7 JABŁOŃSKI Piotr Jacek 174 3.11% 0.00311
Tak
1 8 1 BIEŃKOWSKI Marcin 126 2.25% 0.00225
Nie
1 8 2 SIEMIĄTKOWSKI Michał 25 0.45% 0.00045
Nie
1 8 3 HOŁUBIUK Paulina Klaudia 42 0.75% 0.00075
Nie
1 8 4 RUDZKI Rafał Józef 7 0.13% 0.00013
Nie
1 8 5 KĘPIŃSKA Patrycja Czesława 10 0.18% 0.00018
Nie
1 8 6 KARPIEJ Adrian Sebastian 5 0.09% 9.0E-5
Nie
1 8 7 KAMIŃSKA Małgorzata 30 0.54% 0.00054
Nie
1 8 8 STACHNIUK Eugeniusz 43 0.77% 0.00077
Nie
1 10 1 BOŻEŃSKI Longin Tadeusz 806 14.40% 0.0144
Tak
1 10 2 KRAWCZUK VEL WALCZUK Piotr Paweł 274 4.89% 0.00489
Tak
1 10 3 MIELNICZUK Stanisław Benedykt 172 3.07% 0.00307
Nie
1 10 4 JAKUTA Marzanna Stefania 155 2.77% 0.00277
Nie
1 10 5 BAŃKA Kamil Piotr 140 2.50% 0.0025
Nie
1 10 6 STELMASZCZUK Anna Marta 145 2.59% 0.00259
Nie
1 10 7 WĘGOREK Robert Grzegorz 121 2.16% 0.00216
Nie
1 10 8 TATYS Monika Agnieszka 123 2.20% 0.0022
Nie
1 13 1 MOŚCICKI Stanisław 357 6.38% 0.00638
Tak
1 13 2 MALINOWSKI Piotr 430 7.68% 0.00768
Tak
1 13 3 BIELAK Ewa 141 2.52% 0.00252
Nie
1 13 4 SUCHAŃ Ewa Beata 218 3.89% 0.00389
Nie
1 13 5 KOBIAŁKA Joanna Małgorzata 42 0.75% 0.00075
Nie
1 13 6 WRONA Małgorzata Izabela 92 1.64% 0.00164
Nie
1 13 7 OBUCH Anatol Przemysław 89 1.59% 0.00159
Nie
1 13 8 MAZUREK Kazimierz Marian 124 2.22% 0.00222
Nie
2 2 1 LIS Joanna 321 4.59% 0.00459
Tak
2 2 2 ZABOREK-TUREWICZ Monika Iwona 167 2.39% 0.00239
Nie
2 2 3 TWARDOWSKA-KRÓL Marta Antonina 78 1.12% 0.00112
Nie
2 2 4 KUPRACZ Tadeusz 106 1.52% 0.00152
Nie
2 2 5 POSTURZYŃSKA Monika Ewa 65 0.93% 0.00093
Nie
2 2 6 BORYS Marian 82 1.17% 0.00117
Nie
2 2 7 BELINA Piotr Dariusz 22 0.31% 0.00031
Nie
2 2 8 ANDRZEJUK Janusz 17 0.24% 0.00024
Nie
2 4 1 SIKORA Marek Mieczysław 692 9.91% 0.00991
Tak
2 4 2 ŁAŃCUCKI Tadeusz 172 2.46% 0.00246
Nie
2 4 3 SIONKOWSKA Joanna 113 1.62% 0.00162
Nie
2 4 4 SZYMAŃSKI Jan 58 0.83% 0.00083
Nie
2 4 5 PIENIĄŻEK Antoni 56 0.80% 0.0008
Nie
2 4 6 BIAŁASZ Magdalena Urszula 23 0.33% 0.00033
Nie
2 4 7 WINIARCZYK Monika Beata 37 0.53% 0.00053
Nie
2 4 8 NAFALSKI Sławomir 50 0.72% 0.00072
Nie
2 8 1 BIAŁAS Paweł 264 3.78% 0.00378
Nie
2 8 2 PRYSTUPA Izabela Teresa 31 0.44% 0.00044
Nie
2 8 3 FARION Tomasz Krzysztof 37 0.53% 0.00053
Nie
2 8 4 SZCZYPIŃSKA Kamila 14 0.20% 0.0002
Nie
2 8 5 BAŁKA Marzanna Lidia 14 0.20% 0.0002
Nie
2 8 6 BEDNARUK Artur Daniel 14 0.20% 0.0002
Nie
2 8 7 KORZENIEWSKA Iwona Renata 12 0.17% 0.00017
Nie
2 8 8 FORNAL Paweł 40 0.57% 0.00057
Nie
2 10 1 BANASZEK Jakub Michał 1 436 20.56% 0.02056
Tak
2 10 2 CZECH Mirosław Jan 425 6.08% 0.00608
Tak
2 10 3 OSTROWSKA Agnieszka Stefania 181 2.59% 0.00259
Nie
2 10 4 OSOWSKI Andrzej 59 0.84% 0.00084
Nie
2 10 5 WYSOCKI Piotr 80 1.15% 0.00115
Nie
2 10 6 ROMAŃCZUK Agnieszka 43 0.62% 0.00062
Nie
2 10 7 GŁOWACKA Agnieszka 28 0.40% 0.0004
Nie
2 10 8 RÓŻYCKI Marcin 69 0.99% 0.00099
Nie
2 13 1 KOWALCZUK Mariusz 771 11.04% 0.01104
Tak
2 13 2 SUDUŁ Ryszard 241 3.45% 0.00345
Nie
2 13 3 JĘDRUSZCZUK Artur Aleksander 176 2.52% 0.00252
Nie
2 13 4 MARDOŃ Ryszarda Anna 167 2.39% 0.00239
Nie
2 13 5 WRÓBLEWSKI Wiesław Zdzisław 178 2.55% 0.00255
Nie
2 13 6 CHEŁMICKA Katarzyna Małgorzata 109 1.56% 0.00156
Nie
2 13 7 ĆWIR Elżbieta Lucyna 368 5.27% 0.00527
Tak
2 13 8 GRALEWICZ Urszula Ewa 170 2.43% 0.00243
Nie
3 2 1 MANASTERSKA - RASZKA Justyna Maria 339 5.62% 0.00562
Nie
3 2 2 SZLAGOWSKA Monika Edyta 82 1.36% 0.00136
Nie
3 2 3 DYNYSIUK Józef 104 1.72% 0.00172
Nie
3 2 4 KOSOWSKA Jolanta Katarzyna 28 0.46% 0.00046
Nie
3 2 5 PĘKAŁA Adam Mariusz 94 1.56% 0.00156
Nie
3 2 6 JEZIERSKI Wiesław 49 0.81% 0.00081
Nie
3 2 7 BOBRUŚ Jacek Ignacy 46 0.76% 0.00076
Nie
3 4 1 KAZIMIERCZAK Tomasz Robert 451 7.47% 0.00747
Tak
3 4 2 KUCHARSKI Dariusz 116 1.92% 0.00192
Nie
3 4 3 BORYS Elżbieta Halina 86 1.42% 0.00142
Nie
3 4 4 LIPCZYŃSKA-WIECZOREK Katarzyna Małgorzata 53 0.88% 0.00088
Nie
3 4 5 STACHNIUK Anna Monika 41 0.68% 0.00068
Nie
3 4 6 TYWONIUK Magdalena Dorota 60 0.99% 0.00099
Nie
3 4 7 RADLIŃSKI Andrzej Mariusz 33 0.55% 0.00055
Nie
3 8 1 KIWIŃSKI Marcin Krzysztof 124 2.05% 0.00205
Nie
3 8 2 BAGNIUK Agnieszka 35 0.58% 0.00058
Nie
3 8 3 KUSIAK Piotr Michał 48 0.80% 0.0008
Nie
3 8 4 SALA Ewelina Helena 34 0.56% 0.00056
Nie
3 8 5 KWIECIŃSKI Tomasz 22 0.36% 0.00036
Nie
3 8 6 DERKACZ Patrycja 24 0.40% 0.0004
Nie
3 8 7 GOŁĘBIOWSKI Michał 50 0.83% 0.00083
Nie
3 10 1 BŁASZCZUK Kamil Piotr 1 076 17.83% 0.01783
Tak
3 10 2 RYBACZUK Dorota 353 5.85% 0.00585
Tak
3 10 3 TOMASZEWSKI Marek Feliks 320 5.30% 0.0053
Nie
3 10 4 ZAWISTOWSKA Aneta 137 2.27% 0.00227
Nie
3 10 5 KOSINIEC Anna Krystyna 77 1.28% 0.00128
Nie
3 10 6 TYMURA Marcin 57 0.94% 0.00094
Nie
3 10 7 MADEJ Ewa Zofia 109 1.81% 0.00181
Nie
3 13 1 FISZ Agata 1 009 16.72% 0.01672
Tak
3 13 2 GARDZIŃSKI Zygmunt Marcin 256 4.24% 0.00424
Nie
3 13 3 JAWORSKI Jerzy Andrzej 106 1.76% 0.00176
Nie
3 13 4 PÓŁTORAK Mariusz Jacek 90 1.49% 0.00149
Nie
3 13 5 OTKAŁA Tomasz 297 4.92% 0.00492
Tak
3 13 6 WYCZYŃSKA Anna 81 1.34% 0.00134
Nie
3 13 7 KASZAK Elżbieta 149 2.47% 0.00247
Nie
4 2 1 GŁAZ Krzysztof Waldemar 207 3.47% 0.00347
Nie
4 2 2 MACHOWICZ Irena 219 3.67% 0.00367
Tak
4 2 3 MATERA Krzysztof Mariusz 107 1.79% 0.00179
Nie
4 2 4 KRUCIEŃ Edyta 47 0.79% 0.00079
Nie
4 2 5 ZAKRZEWSKI Wojciech Grzegorz 46 0.77% 0.00077
Nie
4 2 6 PAWLUK Marian 22 0.37% 0.00037
Nie
4 2 7 FRYMUS Anna 11 0.18% 0.00018
Nie
4 2 8 DOBRZAŃSKA-CABAŁA Irena 51 0.86% 0.00086
Nie
4 4 1 SOKÓŁ Małgorzata 353 5.92% 0.00592
Nie
4 4 2 RACZYŃSKA-SZMIT Mariola 108 1.81% 0.00181
Nie
4 4 3 JANICKA Katarzyna 359 6.02% 0.00602
Tak
4 4 4 GŁĄB Andrzej Adam 70 1.17% 0.00117
Nie
4 4 5 KUŚ Katarzyna 69 1.16% 0.00116
Nie
4 4 6 RUDZKI Mariusz 30 0.50% 0.0005
Nie
4 4 7 SZPAK-LIPIŃSKA Krystyna 125 2.10% 0.0021
Nie
4 4 8 BOŻEŃSKI Edmund Waldemar 107 1.79% 0.00179
Nie
4 8 1 MALINOWSKI Maksymilian Marcjan 99 1.66% 0.00166
Nie
4 8 2 GORCZYCA Maciej Robert 56 0.94% 0.00094
Nie
4 8 3 SEMENIUK Patrycja 53 0.89% 0.00089
Nie
4 8 4 SKRZYPA Sebastian 20 0.34% 0.00034
Nie
4 8 5 DĄBROWSKA Katarzyna 44 0.74% 0.00074
Nie
4 8 6 JACHIMOWSKA Izabela Agnieszka 11 0.18% 0.00018
Nie
4 8 7 MATUSZAK Hanna Maria 17 0.29% 0.00029
Nie
4 8 8 GOŁĘBIOWSKI Paweł 50 0.84% 0.00084
Nie
4 10 1 JUSZCZAK Artur Paweł 1 070 17.94% 0.01794
Tak
4 10 2 KISTER Adam Stanisław 334 5.60% 0.0056
Tak
4 10 3 POLAKOWSKA Anna Wanda 111 1.86% 0.00186
Nie
4 10 4 ROŻEK Edyta Monika 166 2.78% 0.00278
Nie
4 10 5 MIĘSIAK Anna Ewa 80 1.34% 0.00134
Nie
4 10 6 GRZEGORCZUK Małgorzata 53 0.89% 0.00089
Nie
4 10 7 FITZ Tadeusz Leon 53 0.89% 0.00089
Nie
4 10 8 KOSZAŁKA Adrian 88 1.48% 0.00148
Nie
4 13 1 BARANOWSKI Maciej Maksym 643 10.78% 0.01078
Tak
4 13 2 DŻAMAN Ryszard 309 5.18% 0.00518
Tak
4 13 3 BIELECKI Sebastian Radosław 246 4.12% 0.00412
Nie
4 13 4 WASIL - PAROL Ewa 143 2.40% 0.0024
Nie
4 13 5 HOŁYSZ Zbigniew Szczepan 195 3.27% 0.00327
Nie
4 13 6 PAWŁOWSKA Katarzyna Alicja 50 0.84% 0.00084
Nie
4 13 7 STAWIARSKI Ryszard 58 0.97% 0.00097
Nie
4 13 8 JABŁOŃSKA Anna Małgorzata 84 1.41% 0.00141
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BANASZEK Jakub Michał 27 wyższe Chełm, 9 155 36.73 Druga tura
2 BIAŁAS Paweł 36 wyższe Chełm, 834 3.35 Nie
3 FISZ Agata 45 wyższe Chełm, SLD 10 839 43.49 Druga tura
4 GRABCZUK Dariusz 49 wyższe Chełm, 2 734 10.97 Nie
5 MANASTERSKA - RASZKA Justyna Maria 36 wyższe Chełm, 1 360 5.46 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Budynek ELMAT (lokal obok stacji CPN), ul. Włodawska 5 Chełm stały 1 501 806 813 54.16% 0.05416
807 99.26%
2 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Synów Pułku 15 Chełm stały 1 990 1 047 1 047 52.61% 0.05261
1 040 99.33%
3 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 10, ul. Zachodnia 49 Chełm stały 2 013 983 983 48.83% 0.04883
972 98.88%
4 Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Rejowiecka 76 Chełm stały 1 518 727 727 47.89% 0.04789
725 99.72%
5 Budynek Medycznego Studium Zawodowego, ul. Szpitalna 50 Chełm stały 1 726 832 831 48.15% 0.04815
828 99.64%
6 Budynek II Liceum Ogólnokształcącego, ul. Szpitalna 14 Chełm stały 644 337 337 52.33% 0.05233
334 99.11%
7 Budynek Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1, ul. Trubakowska 59 Chełm stały 1 398 639 639 45.71% 0.04571
635 99.37%
8 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 11, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25a Chełm stały 1 994 986 986 49.45% 0.04945
983 99.70%
9 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wołyńska 1 Chełm stały 1 316 714 676 51.37% 0.05137
667 98.67%
10 Budynek Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa Nr 1, ul. Wołyńska 11 Chełm stały 1 544 794 792 51.30% 0.0513
781 98.61%
11 Budynek Chełmskiego Domu Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 Chełm stały 1 983 902 902 45.49% 0.04549
892 98.89%
12 Budynek Klubu "CHAESEMUS" Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Starościńska 4a Chełm stały 1 466 749 751 51.23% 0.05123
744 99.07%
13 Budynek Językowego Przedszkola Integracyjnego "W Kasztanowym Parku", ul. Lubelska 4 Chełm stały 1 478 616 616 41.68% 0.04168
613 99.51%
14 Budynek Zespółu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, ul. Reformacka 13 Chełm stały 1 420 633 633 44.58% 0.04458
631 99.68%
15 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 5, ul. Kwiatowa 1 Chełm stały 1 506 717 716 47.54% 0.04754
712 99.44%
16 Budynek Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Obłońska 51 Chełm stały 1 605 655 655 40.81% 0.04081
649 99.08%
17 Budynek I Liceum Ogólnokształcącego, ul. Stefana Czarnieckiego 8 Chełm stały 886 370 371 41.87% 0.04187
370 99.73%
18 Budynek Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych, ul. Stefana Batorego 1 Chełm stały 1 026 493 493 48.05% 0.04805
488 98.99%
19 Budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Wołyńska 57 Chełm stały 2 022 908 910 45.00% 0.045
904 99.34%
20 Budynek Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych, ul. Jagiellońska 29 Chełm stały 475 243 243 51.16% 0.05116
242 99.59%
21 Budynek Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi "Razem", ul. Botaniczna 16 Chełm stały 1 800 996 995 55.28% 0.05528
991 99.60%
22 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15 Chełm stały 967 481 481 49.74% 0.04974
475 98.75%
23 Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Hrubieszowska 102 Chełm stały 1 658 843 843 50.84% 0.05084
836 99.17%
24 Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Wojsławicka 8b Chełm stały 1 289 601 601 46.63% 0.04663
596 99.17%
25 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 11, ul. Powstańców Warszawy 10 Chełm stały 1 678 822 821 48.93% 0.04893
813 99.03%
26 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 14, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 4b Chełm stały 1 884 993 993 52.71% 0.05271
983 98.99%
27 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 15, ul. Henryka Wieniawskiego 3 Chełm stały 1 573 798 799 50.79% 0.05079
798 99.87%
28 Budynek Biblioteki Pedagogicznej, ul. Henryka Wieniawskiego 15 Chełm stały 2 104 1 071 1 069 50.81% 0.05081
1 062 99.35%
29 Budynek Przedszkola Montessori SŁONECZKO, ul. Karola Szymanowskiego 8 Chełm stały 1 541 785 784 50.88% 0.05088
781 99.62%
30 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Połaniecka 5 Chełm stały 1 564 776 776 49.62% 0.04962
763 98.32%
31 Budynek Żłobka Miejskiego "Chełmskie Niedźwiadki", ul. Wolności 20 Chełm stały 1 683 827 827 49.14% 0.04914
821 99.27%
32 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 8, ul. Połaniecka 10 Chełm stały 1 438 768 767 53.34% 0.05334
759 98.96%
33 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej "Bazylany", Aleja 3 - go Maja 6 Chełm stały 1 625 884 886 54.52% 0.05452
882 99.55%
34 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 8, ul. Mikołaja Reja 54 Chełm stały 768 302 302 39.32% 0.03932
300 99.34%
35 Budynek Zakładu Karnego, ul. Kolejowa 112 Chełm zakład karny 422 9 9 2.13% 0.00213
9 100.00%
36 Budynek Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Ceramiczna 1 Chełm szpital 240 36 36 15.00% 0.015
36 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BANASZEK Jakub Michał 27 wyższe Chełm, 13048 50.89 Tak
2 FISZ Agata 45 wyższe Chełm, SLD 12591 49.11 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych FISZ Agata Głosów ważnych oddanych na kandydatów BANASZEK Jakub Michał
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Budynek ELMAT (lokal obok stacji CPN), ul. Włodawska 5 Chełm 863 382 44.26% 0.04426
55.74% 481
2 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Synów Pułku 15 Chełm 1049 534 50.91% 0.05091
49.09% 515
3 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 10, ul. Zachodnia 49 Chełm 977 416 42.58% 0.04258
57.42% 561
4 Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Rejowiecka 76 Chełm 740 310 41.89% 0.04189
58.11% 430
5 Budynek Medycznego Studium Zawodowego, ul. Szpitalna 50 Chełm 848 376 44.34% 0.04434
55.66% 472
6 Budynek II Liceum Ogólnokształcącego, ul. Szpitalna 14 Chełm 354 144 40.68% 0.04068
59.32% 210
7 Budynek Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1, ul. Trubakowska 59 Chełm 656 327 49.85% 0.04985
50.15% 329
8 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 11, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25a Chełm 1017 495 48.67% 0.04867
51.33% 522
9 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wołyńska 1 Chełm 697 336 48.21% 0.04821
51.79% 361
10 Budynek Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa Nr 1, ul. Wołyńska 11 Chełm 797 378 47.43% 0.04743
52.57% 419
11 Budynek Chełmskiego Domu Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 Chełm 933 443 47.48% 0.04748
52.52% 490
12 Budynek Klubu "CHAESEMUS" Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Starościńska 4a Chełm 751 381 50.73% 0.05073
49.27% 370
13 Budynek Językowego Przedszkola Integracyjnego "W Kasztanowym Parku", ul. Lubelska 4 Chełm 634 318 50.16% 0.05016
49.84% 316
14 Budynek Zespółu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, ul. Reformacka 13 Chełm 650 374 57.54% 0.05754
42.46% 276
15 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 5, ul. Kwiatowa 1 Chełm 739 372 50.34% 0.05034
49.66% 367
16 Budynek Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Obłońska 51 Chełm 693 326 47.04% 0.04704
52.96% 367
17 Budynek I Liceum Ogólnokształcącego, ul. Stefana Czarnieckiego 8 Chełm 381 181 47.51% 0.04751
52.49% 200
18 Budynek Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych, ul. Stefana Batorego 1 Chełm 471 214 45.44% 0.04544
54.56% 257
19 Budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Wołyńska 57 Chełm 936 484 51.71% 0.05171
48.29% 452
20 Budynek Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych, ul. Jagiellońska 29 Chełm 241 124 51.45% 0.05145
48.55% 117
21 Budynek Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi "Razem", ul. Botaniczna 16 Chełm 1075 481 44.74% 0.04474
55.26% 594
22 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15 Chełm 494 216 43.72% 0.04372
56.28% 278
23 Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Hrubieszowska 102 Chełm 885 448 50.62% 0.05062
49.38% 437
24 Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Wojsławicka 8b Chełm 606 312 51.49% 0.05149
48.51% 294
25 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 11, ul. Powstańców Warszawy 10 Chełm 840 423 50.36% 0.05036
49.64% 417
26 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 14, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 4b Chełm 982 537 54.68% 0.05468
45.32% 445
27 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 15, ul. Henryka Wieniawskiego 3 Chełm 795 405 50.94% 0.05094
49.06% 390
28 Budynek Biblioteki Pedagogicznej, ul. Henryka Wieniawskiego 15 Chełm 1086 575 52.95% 0.05295
47.05% 511
29 Budynek Przedszkola Montessori SŁONECZKO, ul. Karola Szymanowskiego 8 Chełm 770 393 51.04% 0.05104
48.96% 377
30 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Połaniecka 5 Chełm 777 384 49.42% 0.04942
50.58% 393
31 Budynek Żłobka Miejskiego "Chełmskie Niedźwiadki", ul. Wolności 20 Chełm 859 441 51.34% 0.05134
48.66% 418
32 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 8, ul. Połaniecka 10 Chełm 771 414 53.70% 0.0537
46.30% 357
33 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej "Bazylany", Aleja 3 - go Maja 6 Chełm 918 463 50.44% 0.05044
49.56% 455
34 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 8, ul. Mikołaja Reja 54 Chełm 286 148 51.75% 0.05175
48.25% 138
35 Budynek Zakładu Karnego, ul. Kolejowa 112 Chełm 21 16 76.19% 0.07619
23.81% 5
36 Budynek Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Ceramiczna 1 Chełm 47 20 42.55% 0.04255
57.45% 27

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Budynek ELMAT (lokal obok stacji CPN), ul. Włodawska 5 Chełm stały 1501 867 867 57.76% 0.05776
863 99.54%
2 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Synów Pułku 15 Chełm stały 1984 1056 1056 53.23% 0.05323
1049 99.34%
3 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 10, ul. Zachodnia 49 Chełm stały 2009 981 981 48.83% 0.04883
977 99.59%
4 Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Rejowiecka 76 Chełm stały 1516 742 742 48.94% 0.04894
740 99.73%
5 Budynek Medycznego Studium Zawodowego, ul. Szpitalna 50 Chełm stały 1731 855 855 49.39% 0.04939
848 99.18%
6 Budynek II Liceum Ogólnokształcącego, ul. Szpitalna 14 Chełm stały 647 355 355 54.87% 0.05487
354 99.72%
7 Budynek Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1, ul. Trubakowska 59 Chełm stały 1441 661 659 45.73% 0.04573
656 99.54%
8 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 11, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25a Chełm stały 1992 1018 1018 51.10% 0.0511
1017 99.90%
9 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wołyńska 1 Chełm stały 1310 698 698 53.28% 0.05328
697 99.86%
10 Budynek Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa Nr 1, ul. Wołyńska 11 Chełm stały 1561 805 804 51.51% 0.05151
797 99.13%
11 Budynek Chełmskiego Domu Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 Chełm stały 1982 936 936 47.23% 0.04723
933 99.68%
12 Budynek Klubu "CHAESEMUS" Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Starościńska 4a Chełm stały 1462 757 757 51.78% 0.05178
751 99.21%
13 Budynek Językowego Przedszkola Integracyjnego "W Kasztanowym Parku", ul. Lubelska 4 Chełm stały 1490 641 641 43.02% 0.04302
634 98.91%
14 Budynek Zespółu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, ul. Reformacka 13 Chełm stały 1421 655 655 46.09% 0.04609
650 99.24%
15 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 5, ul. Kwiatowa 1 Chełm stały 1506 742 742 49.27% 0.04927
739 99.60%
16 Budynek Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Obłońska 51 Chełm stały 1604 695 695 43.33% 0.04333
693 99.71%
17 Budynek I Liceum Ogólnokształcącego, ul. Stefana Czarnieckiego 8 Chełm stały 885 382 383 43.28% 0.04328
381 99.48%
18 Budynek Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych, ul. Stefana Batorego 1 Chełm stały 1025 472 472 46.05% 0.04605
471 99.79%
19 Budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Wołyńska 57 Chełm stały 2025 939 941 46.47% 0.04647
936 99.47%
20 Budynek Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych, ul. Jagiellońska 29 Chełm stały 476 244 244 51.26% 0.05126
241 98.77%
21 Budynek Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi "Razem", ul. Botaniczna 16 Chełm stały 1798 1077 1077 59.90% 0.0599
1075 99.81%
22 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15 Chełm stały 967 494 494 51.09% 0.05109
494 100.00%
23 Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Hrubieszowska 102 Chełm stały 1650 888 889 53.88% 0.05388
885 99.55%
24 Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Wojsławicka 8b Chełm stały 1281 612 612 47.78% 0.04778
606 99.02%
25 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 11, ul. Powstańców Warszawy 10 Chełm stały 1675 850 845 50.45% 0.05045
840 99.41%
26 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 14, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 4b Chełm stały 1881 987 987 52.47% 0.05247
982 99.49%
27 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 15, ul. Henryka Wieniawskiego 3 Chełm stały 1572 795 796 50.64% 0.05064
795 99.87%
28 Budynek Biblioteki Pedagogicznej, ul. Henryka Wieniawskiego 15 Chełm stały 2103 1093 1093 51.97% 0.05197
1086 99.36%
29 Budynek Przedszkola Montessori SŁONECZKO, ul. Karola Szymanowskiego 8 Chełm stały 1532 774 775 50.59% 0.05059
770 99.35%
30 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Połaniecka 5 Chełm stały 1563 779 779 49.84% 0.04984
777 99.74%
31 Budynek Żłobka Miejskiego "Chełmskie Niedźwiadki", ul. Wolności 20 Chełm stały 1678 866 866 51.61% 0.05161
859 99.19%
32 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 8, ul. Połaniecka 10 Chełm stały 1440 773 773 53.68% 0.05368
771 99.74%
33 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej "Bazylany", Aleja 3 - go Maja 6 Chełm stały 1633 928 928 56.83% 0.05683
918 98.92%
34 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 8, ul. Mikołaja Reja 54 Chełm stały 766 287 287 37.47% 0.03747
286 99.65%
35 Budynek Zakładu Karnego, ul. Kolejowa 112 Chełm zakład karny 92 21 21 22.83% 0.02283
21 100.00%
36 Budynek Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Ceramiczna 1 Chełm szpital 170 49 49 28.82% 0.02882
47 95.92%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Chełm - ogółem 1 23 4 61 258 52 072 36 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 20 1
Ogółem 40 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 154 71 46% 83 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 2 40% 3 60%
Ogółem 154 71 46% 83 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 48 46 50
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 39 41 38
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 19 6 32% 13 68%
30-39 28 17 61% 11 39%
40-59 75 42 56% 33 44%
60+ 32 6 19% 26 81%
Ogółem 154 71 46% 83 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 2 1 50% 1 50%
40-59 2 1 50% 1 50%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 5 2 40% 3 60%