Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 9 076
Wyborców 7 272
Obwodów 10
  • Wybory do Rady Gminy Garbów
  • Wybory Wójta Gminy Garbów
  • Wyniki głosowania do rady gminy
  • Wyniki wyborów do rady gminy
  • Wyniki głos. i wyb. Wójta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 lokal Gminnej Biblioteki Publicznej, Krakowskie Przedmieście 54 Garbów stały Tak Garbów
2 lokal Szkoły Podstawowej, 64 Bogucin stały Nie Bogucin
3 lokal Szkoły Podstawowej, 1A Przybysławice stały Tak Przybysławice, Zagrody
4 lokal w pałacu, 103 Piotrowice Wielkie stały Nie Piotrowice Wielkie, Piotrowice Kolonia
5 lokal Szkoły Podstawowej, 331 Wola Przybysławska stały Tak Wola Przybysławska I, Wola Przybysławska II, Meszno
6 lokal Klubu Wiejskiego, 13 Gutanów stały Tak Gutanów
7 lokal Szkoły Podstawowej, 13 Borków stały Nie Borków
8 lokal Szkoły Podstawowej, 63 Leśce stały Tak Leśce
9 lokal remizy OSP, 29 Janów stały Nie Janów
10 lokal po byłej szkole, 30a Karolin stały Nie Karolin

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 GARBÓW I [ul. Kościelna nr: 2, 6, 8, 10; ul. Kościelnisko nr: 1, 3, 5, 7 (w całości); ul. Krakowskie Przedmieście od nr 1 do nr 63; ul. Makowa nr: 1, 3; ul. Perłowa od nr 1 do nr 4 (w całości); ul. Słoneczna nr 2; ul. Słowicza nr: 1, 3, 5 (w całości); ul. Szkolna od nr 1 do nr 5, nr: 9, 11, 13, 15, 27, 29; ul. Św. Wojciecha nr 9; ul. Warszawska nr: 21, 23] 1 491 2 2
0.0000020000Nr 2 GARBÓW I [ul. Chabrowa nr: 3, 6; ul. Dolna od nr 1 do nr 93 (w całości); ul. Głęboka nr: 1, 5 (w całości); ul. Gutanowska nr: 1, 2 (w całości); ul. Kościelna nr: 12, 14, 16, 18, 22, 24; ul. Krakowskie Przedmieście nr: 65, 67, 69, 71; ul. Leśna od nr 2 do nr 16 (w całości); ul. Łąkowa nr: 4, 5, 7; ul. Makowa nr: 14, 17, 19, 21, 23, 33, 35, 43, 45, 49; ul. Południowa od nr 2 do nr 29 (w całości); ul. Rumiankowa nr 1; ul. Słoneczna nr 1, od nr 3 do nr 59; ul. Spacerowa od nr 1 do nr 5 (w całości); ul. Stawowa nr 4; ul. Szkolna nr: 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; ul. Św. Wojciecha nr: 2, 5, 6, 8, 12; ul. Widokowa od nr 5 do nr 37 (w całości); ul. Wyżynna nr: 2, 4, 6 (w całości); ul. Zielone Wzgórze nr: 2, 3, 4 (w całości)]; 1 437 3 3
0.0000030000Nr 3 GARBÓW II [ul. Akacjowa nr: 6, 7, 9, 11, 12, 23 (w całości); ul. Chabrowa nr 1; ul. Jarzębinowa od nr 2 do nr 39; ul. Kasztanowa od nr 1 do nr 32 (w całości); ul. ul. Kościelna nr: 9, 26, 30, 34; ul. Krańcowa nr: 4, 6 (w całości); ul. Lipowa od nr 1 do nr 16, nr: 18, 32, 36, 38, 52, 54, 103, 107, 109, 111, 113, 115; ul. Łabędzia od nr 1 do nr 13 (w całości); ul. Malinowa od nr 1 do nr 31 (w całości); ul. Młyńska od nr 1 do nr 16 (w całości); ul. Parkowa nr1 (w całości); ul. Piaskowa nr: 2, 6 (w całości); ul. Pogodna od nr 1 do nr 67 (w całości); ul. Północna od nr 4 do nr 21 (w całości); ul. Warszawska od nr 1 do nr19, nr: 22, 24, 26, 28, 30, 38, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 138; ul. Wspólna nr: 3, 7 (w całości); ul. Zawiszy Czarnego od nr 3 do nr 21]; 1 399 2 2
0.0000040000Nr 4 GARBÓW II [ul. Jarzębinowa nr 1; ul. Krakowskie Przedmieście nr 75; ul. Lipowa nr: 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 61, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 89, 97, 99, 101; ul. Łąkowa nr: 1, 3; ul. Magnoliowa od nr 1 do nr 38 (w całości); ul. Różana od nr 1 do nr 9 (w całości); ul. Sosnowa od nr 1 do nr 20 (w całości); ul. Stawowa nr 2; ul. Tatarakowa od nr 1 do nr 7 (w całości); ul. Warszawska nr nieparzyste od 25 do 143 oraz nr parzyste od 78 do 136; ul. Zawiszy Czarnego nr 2]; 1 458 3 3
0.0000050000Nr 5 BOGUCIN (nr 2a – 107) 1 419 2 2
0.0000060000Nr 6 BOGUCIN (od nr 109 do końca) 1 458 4 4
0.0000070000Nr 7 PRZYBYSŁAWICE 1 632 3 3
0.0000080000Nr 8 ZAGRODY (ul. Nadstawna w całości, ul. Krótka w całości, ul. Lubelska od nr 1 - 65 oraz nr 69 - 79, ul. Cisowa w całości, ul. Kalinowa w całości, ul. Kwiatowa w całości, ul. Jodłowa w całości, ul. Świerkowa w całości, ul. Polna w całości, ul. Graniczna w całości, ul. Ogrodowa w całości, ul. Akacjowa w całości, ul. Jaśminowa w całości, ul. Brzozowa w całości) 1 352 3 3
0.0000090000Nr 9 ZAGRODY (ul. Lubelska nr 67, ul. Cicha w całości, ul. Cukrowa w całości, ul. Jana Pawła II w całości, ul. Spokojna w całości) 1 439 2 2
0.0000100000Nr 10 PIOTROWICE KOLONIA; PIOTROWICE WIELKIE 1 506 3 3
0.0000110000Nr 11 MESZNO, WOLA PRZYBYSŁAWSKA I (nr 1 – 166) 1 527 4 4
0.0000120000Nr 12 WOLA PRZYBYSŁAWSKA II (od nr 168 do końca) 1 633 2 2
0.0000130000Nr 13 GUTANÓW 1 396 2 2
0.0000140000Nr 14 BORKÓW, JANÓW 1 411 3 3
0.0000150000Nr 15 KAROLIN, LEŚCE 1 714 2 2
Podsumowanie 15 7 272 40 40

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 1 1
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH KWW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WOLA KWW NASZA WOLA 1 1
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAGRODY-BLOKI KWW ZAGRODY-BLOKI 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 FIRLEJ Kazimierz 58 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH Garbów
1 BARSZCZ Tadeusz Grzegorz 40 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Gutanów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 489 312 312 63.80% 0.0638
302 96.79% 0.09679
Tak
2 438 273 273 62.33% 0.06233
270 98.90% 0.0989
Tak
3 399 201 201 50.38% 0.05038
193 96.02% 0.09602
Tak
4 459 274 274 59.69% 0.05969
267 97.45% 0.09745
Tak
5 419 249 249 59.43% 0.05943
247 99.20% 0.0992
Tak
6 458 259 259 56.55% 0.05655
257 99.23% 0.09923
Tak
7 633 358 358 56.56% 0.05656
355 99.16% 0.09916
Tak
8 352 210 210 59.66% 0.05966
205 97.62% 0.09762
Tak
9 439 235 235 53.53% 0.05353
223 94.89% 0.09489
Tak
10 507 249 249 49.11% 0.04911
249 100.00% 0.1
Tak
11 527 309 309 58.63% 0.05863
308 99.68% 0.09968
Tak
12 633 251 251 39.65% 0.03965
248 98.80% 0.0988
Tak
13 396 256 256 64.65% 0.06465
253 98.83% 0.09883
Tak
14 411 265 265 64.48% 0.06448
264 99.62% 0.09962
Tak
15 716 436 436 60.89% 0.06089
429 98.39% 0.09839
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 617 11 15.16% 0.01516
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 68 1 1.67% 0.00167
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 199 13 29.46% 0.02946
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH 2 003 13 49.21% 0.04921
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WOLA 6 1 0.15% 0.00015
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAGRODY-BLOKI 177 1 4.35% 0.00435

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 617 11 1 15.16% 0.01516
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 68 1 0 1.67% 0.00167
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 199 13 2 29.46% 0.02946
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH 2 003 13 11 49.21% 0.04921
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WOLA 6 1 0 0.15% 0.00015
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAGRODY-BLOKI 177 1 1 4.35% 0.00435

Rada Gminy Garbów - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 2 BIAŁOGRZYWY Wiesław 65 21.52% 0.02152
Nie
1 15 15 CHABROS Piotr 237 78.48% 0.07848
Tak
2 2 2 MAŁASIEWICZ Jolanta 54 20.00% 0.02
Nie
2 10 10 FILIPEK Andrzej Stanisław 133 49.26% 0.04926
Tak
2 15 15 KOPUT Zenon 83 30.74% 0.03074
Nie
3 10 10 BIENIEK Paweł 60 31.09% 0.03109
Nie
3 15 15 ADAMCZYK Piotr 133 68.91% 0.06891
Tak
4 2 2 MEŁGWA Jarosław Jerzy 46 17.23% 0.01723
Nie
4 10 10 GRZEGORCZYK Bogdan 82 30.71% 0.03071
Nie
4 15 15 BEDA Andrzej Dariusz 139 52.06% 0.05206
Tak
5 10 10 SOŁDAJ Sebastian Kamil 55 22.27% 0.02227
Nie
5 15 15 MICHOŃ Lidia Janina 192 77.73% 0.07773
Tak
6 2 2 BANASZEK Jan 31 12.06% 0.01206
Nie
6 8 8 KOWALCZYK Piotr 68 26.46% 0.02646
Nie
6 10 10 CZERW-JAKUBAS Katarzyna Edyta 66 25.68% 0.02568
Nie
6 15 15 SOKOŁOWSKI Marcin Czesław 92 35.80% 0.0358
Tak
7 2 2 KOZAK Agnieszka 53 14.93% 0.01493
Nie
7 10 10 JAROSZUK Magdalena 128 36.06% 0.03606
Nie
7 15 15 POLESZAK Jacek 174 49.01% 0.04901
Tak
8 2 2 ROBAK Józef Aleksander 65 31.71% 0.03171
Nie
8 10 10 FILIPIAK Mariusz 43 20.98% 0.02098
Nie
8 15 15 GARNEK Stanisław Wiesław 97 47.32% 0.04732
Tak
9 2 2 TOMCZAK Dariusz Cezary 46 20.63% 0.02063
Nie
9 17 17 PASTERNAK Agnieszka Irena 177 79.37% 0.07937
Tak
10 2 2 POLESZAK Stanisław 25 10.04% 0.01004
Nie
10 10 10 BUREK Dorota Ewa 98 39.36% 0.03936
Nie
10 15 15 SZALAST Mariusz Łukasz 126 50.60% 0.0506
Tak
11 2 2 OGRZYŃSKA Agnieszka 15 4.87% 0.00487
Nie
11 10 10 PIĘTKA Marian 44 14.29% 0.01429
Nie
11 15 15 SUMOREK Stanisław 243 78.90% 0.0789
Tak
11 16 16 JASIŃSKA Czesława 6 1.95% 0.00195
Nie
12 2 2 PARUCH Waldemar 161 64.92% 0.06492
Tak
12 10 10 NALEWAJEK Agnieszka 87 35.08% 0.03508
Nie
13 10 10 PSZCZOŁA Sylwester 149 58.89% 0.05889
Tak
13 15 15 CHAŁAS Józef 104 41.11% 0.04111
Nie
14 2 2 BRONISZ Rafał Radosław 56 21.21% 0.02121
Nie
14 10 10 TARKA Tadeusz Michał 74 28.03% 0.02803
Nie
14 15 15 PIKUL Stanisław 134 50.76% 0.05076
Tak
15 10 10 KULIKOWSKI Dariusz 180 41.96% 0.04196
Nie
15 15 15 GRABARZ Bożena Jadwiga 249 58.04% 0.05804
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BARSZCZ Tadeusz Grzegorz 40 wyższe Gutanów, 1 652 40.44 Nie
2 FIRLEJ Kazimierz 58 wyższe Garbów, 2 433 59.56 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 lokal Gminnej Biblioteki Publicznej, Krakowskie Przedmieście 54 Garbów stały 1 785 1 057 1 057 59.22% 0.05922
1 041 98.49%
2 lokal Szkoły Podstawowej, 64 Bogucin stały 877 509 509 58.04% 0.05804
508 99.80%
3 lokal Szkoły Podstawowej, 1A Przybysławice stały 1 424 802 802 56.32% 0.05632
787 98.13%
4 lokal w pałacu, 103 Piotrowice Wielkie stały 507 249 249 49.11% 0.04911
248 99.60%
5 lokal Szkoły Podstawowej, 331 Wola Przybysławska stały 1 160 560 560 48.28% 0.04828
556 99.29%
6 lokal Klubu Wiejskiego, 13 Gutanów stały 396 256 256 64.65% 0.06465
254 99.22%
7 lokal Szkoły Podstawowej, 13 Borków stały 225 132 132 58.67% 0.05867
130 98.48%
8 lokal Szkoły Podstawowej, 63 Leśce stały 440 259 259 58.86% 0.05886
256 98.84%
9 lokal remizy OSP, 29 Janów stały 186 133 133 71.51% 0.07151
131 98.50%
10 lokal po byłej szkole, 30a Karolin stały 276 176 176 63.77% 0.06377
174 98.86%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 9 076 7 272 10 1