Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 153 183
Wyborców 122 098
Obwodów 129
  • Wybory do Rady Powiatu w Lublinie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina belzzzzyceGmina Bełżyce 12 15 15 64 64
gmina borzechozwGmina Borzechów 6 15 15 34 34
gmina bychawaGmina Bychawa 16 15 15 70 70
gmina garbozwGmina Garbów 10 15 15 40 40
gmina glzuskGmina Głusk 6 15 15 34 34
gmina jablzonnaGmina Jabłonna 6 15 15 48 48
gmina jastkozwGmina Jastków 8 15 15 32 32
gmina konopnicaGmina Konopnica 6 15 15 31 31
gmina krzczonozwGmina Krzczonów 6 15 15 45 45
gmina niedrzwica duzzzaGmina Niedrzwica Duża 9 15 15 29 29
gmina niemceGmina Niemce 11 15 15 42 42
gmina strzyzzzewiceGmina Strzyżewice 8 15 15 44 44
gmina wojciechozwGmina Wojciechów 6 15 15 54 54
gmina wozlkaGmina Wólka 9 15 15 70 70
gmina wysokieGmina Wysokie 6 15 15 44 44
gmina zakrzewGmina Zakrzew 4 15 15 27 27

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Bychawska 4 Bełżyce stały Tak Bełżyce: ul. Bychawska 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Lubelska 78, 78A, 80, ul. Pocztowa, ul. ks. bp. Tomasza Wilczyńskiego 71, 75A, 79, 81; ul. Lubelska od 4 do 77, 79, od 81 do końca, ul. Słoneczna, ul. Wesoła, ul. Północna, ul. Miła, ul. Sympatyczna, ul. Dr Sz. M. Klarnera, ul. Gminna, ul. Łączna, ul. Sadowa, ul. Milenijna, ul. Rzeczna, ul. Cicha, ul. Ogrodowa
2 Przedszkole nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach, ul. Bychawska 15 Bełżyce stały Nie Bełżyce: ul. Fabryczna, ul. Bychawska 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, ul. Wojska Polskiego
3 Miejski Dom Kultury, ul. Tysiąclecia 26 Bełżyce stały Tak Bełżyce: ul. Klonowa, ul. Tadeusza Kościuszki od 1 do 11, ul. Krótka, ul. ks. bp. Tomasza Wilczyńskiego od 3 do 70, 72 - 75, 76 - 78A, 80, 82 - 103, ul. Przemysłowa, ul. Rolnicza, ul. Jakuba Nachmana z Bełżyc, ul. Zagrodowa, ul. Żytnia, ul. Elekcyjna, ul. Bednarska ul. Dr Władysława Grażewicza, ul. Jabłoniowa, ul. Kazimierska, ul. Mikołaja Kopernika od nr 1 do 81, ul. Kwiatowa, ul. Szpitalna od nr 16 do końca, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Sportowa;
4 Urząd Miejski, ul. Lubelska 3 Bełżyce stały Tak Bełżyce: ul. ks. Bargieła, ul. Ewangelicka, ul. Kręta, ul. Mała, ul. Partyzantów, ul. Polna, Plac Kościelny, ul. Przeskok, ul. Rynek, ul. Tysiąclecia, ul. Zielona, ul. Spokojna, ul. Prebendarska, ul. Krakowska, ul. Spółdzielcza, ul. Szewska, ul. Zamkowa, ul. 1 Maja, ul. Szpitalna od nr 2 do nr 15; Jaroszewice, Podole
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi, ul. Kościuszki 148 Bełżyce, Wzgórze stały Tak Bełżyce: ulice: ul. Tadeusza Kościuszki od nr 12, ul. Mikołaja Kopernika od nr 82 do końca, ul. Przelotowa, ul. Szkolna, ul. Sródpole, ul. Wzgórze;
6 Szkoła Podstawowa Babin, 147 Babin stały Tak Babin; Wymysłówka
7 Szkoła Podstawowa, 9 Matczyn stały Nie Matczyn; Wojcieszyn; Zosin
8 Szkoła Podstawowa, 89 Kierz stały Nie Chmielnik; Chmielnik Kolonia; Kierz;
9 Dom Ludowy, 57 Krężnica Okrągła stały Tak Krężnica Okrągła; Malinowszczyzna
10 Szkoła Podstawowa, 39 Stare Wierzchowiska stały Nie Skrzyniec; Skrzyniec Kolonia; Stare Wierzchowiska; Wierzchowiska Dolne; Wierzchowiska Górne; Zalesie
11 Remiza OSP, 37 Zagórze stały Nie Cuple, Płowizny, Wronów, Zagórze
12 Szpital Powiatowy im. Dr Wojciecha Oczki, Lubelska 90 Bełżyce szpital Nie Odrębny Obwód Głosowania
1 Gimnazjum w Borzechowie, 227 Borzechów-Kolonia stały Tak Borzechów od nr 1 do nr 76a; Borzechów od nr 77 do nr 223; Kępa Borzechowska; Majdan Skrzyniecki; Borzechów-Kolonia
2 Szkoła Podstawowa, 117 Kłodnica Dolna stały Nie Białawoda, Dąbrowa, Kaźmierów; Kłodnica Dolna od nr 24 do nr 163; Kłodnica Górna, Kłodnica Dolna od nr 1 do nr 23
3 Remiza OSP, 127 Łopiennik stały Tak Łopiennik; Majdan Radliński, Zakącie; Ludwinów.
4 Remiza OSP, 39 Kępa stały Tak Kępa; Kępa-Kolonia.
5 Remiza OSP, 40 Łączki-Pawłówek stały Tak Grabówka, Łączki-Pawłówek, Majdan Borzechowski
6 Remiza OSP, 31 Dobrowola stały Tak Dobrowola, Osina, Ryczydół
1 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Pileckiego 20 Bychawa stały Tak Bychawa ulice: Antoniego Budnego, Mikołaja Pileckiego, Podzamcze, Zamkowa Sołectwa: Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Leśniczówka, Łęczyca, Podzamcze
2 Samorządowe Przedszkole Nr 1, ul. Partyzantów 3 Bychawa stały Tak Bychawa ulice: 11 Listopada, Fryderyka Chopina, Grodzany, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Lubelska, Podwale, Mikołaja Reja, Rynek, Sportowa, Stefana Batorego, Stanisława Wyspiańskiego, Polna
3 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 8 Bychawa stały Tak Bychawa ulice: 1 Maja, Batalionów Chłopskich, Marii Dąbrowskiej, Aleksandra Fredry, Marii Konopnickiej, Kajetana Koźmiana, Księdza Dominika Maja, Księdza Antoniego Kwiatkowskiego, Piotra Ściegiennego, Kornela Makuszyńskiego, Elizy Orzeszkowej, Partyzantów, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Szkolna, Stefana Żeromskiego
4 Urząd Miejski (sala konferencyjna), ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22 Bychawa stały Tak Bychawa ulice: Marszałka Józefa Piłsudskiego nieparzyste od nr 1 - 55A
5 Bychawskie Centrum Kultury, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 34 Bychawa stały Tak Bychawa ulice: Armii Krajowej, Jarosława Dąbrowskiego, Piękna, Macieja Rataja, Ogrodowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego nieparzyste od nr 57 do końca
6 Zespół Szkół im. Ks. Antoniego Kwiatkowskiego, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 81 Bychawa stały Nie Bychawa ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Generała Władysława Andersa, Generała Grota-Roweckiego, Generała Władysława Sikorskiego, Powstańców Warszawy, Szarych Szeregów, Marszałka Józefa Piłsudskiego parzyste od nr 2 do końca
7 Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o. o., ul. Rataja 6 Bychawa stały Nie Bychawa ulice: Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Władysława Reymonta, Spokojna, Wandzin, Marysin, Zadębie Sołectwa: Marysin, Wandzin, Zadębie
8 Centrum Kultury Wiejskiej, 113 Bychawka Druga stały Nie Sołectwa: Bychawka Druga, Bychawka Druga-Kolonia, Wincentówek, Zdrapy
9 Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana, 75 Bychawka Druga-Kolonia stały Tak Sołectwa: Bychawka Pierwsza, Bychawka Trzecia, Bychawka Trzecia-Kolonia
10 Budynek szkolny, 61 Osowa stały Nie Sołectwa: Osowa, Osowa-Kolonia, Wola Duża-Kolonia
11 Centrum Kultury Wiejskiej, 10 Olszowiec stały Nie Sołectwa: Kosarzew Dolny-Kolonia, Olszowiec, Olszowiec-Kolonia, Romanów, Wola Duża
12 Centrum Kultury Wiejskiej, 24 Gałęzów stały Tak Sołectwa: Gałęzów, Gałęzów-Kolonia Druga
13 Szkoła Podstawowa, 116a Wola Gałęzowska stały Tak Sołectwa: Józwów, Wola Gałęzowska, Wola Gałęzowska-Kolonia, Kowersk
14 Szkoła Podstawowa, 55 Stara Wieś Druga stały Nie Sołectwa: Stara Wieś Druga, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Trzecia
15 Szkoła Podstawowa, 64 Zaraszów stały Nie Sołectwa: Skawinek, Urszulin, Zaraszów, Zaraszów-Kolonia
16 Szpital Powiatowy SP ZOZ, Marsz. J. Piłsudskiego 26/28/30 Bychawa szpital Nie Szpital Powiatowy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bychawie
1 lokal Gminnej Biblioteki Publicznej, Krakowskie Przedmieście 54 Garbów stały Tak Garbów
2 lokal Szkoły Podstawowej, 64 Bogucin stały Nie Bogucin
3 lokal Szkoły Podstawowej, 1A Przybysławice stały Tak Przybysławice, Zagrody
4 lokal w pałacu, 103 Piotrowice Wielkie stały Nie Piotrowice Wielkie, Piotrowice Kolonia
5 lokal Szkoły Podstawowej, 331 Wola Przybysławska stały Tak Wola Przybysławska I, Wola Przybysławska II, Meszno
6 lokal Klubu Wiejskiego, 13 Gutanów stały Tak Gutanów
7 lokal Szkoły Podstawowej, 13 Borków stały Nie Borków
8 lokal Szkoły Podstawowej, 63 Leśce stały Tak Leśce
9 lokal remizy OSP, 29 Janów stały Nie Janów
10 lokal po byłej szkole, 30a Karolin stały Nie Karolin
1 Szkoła Podstawowa, 165 Prawiedniki stały Nie Prawiedniki, Prawiedniki Kolonia, Nowiny
2 Szkoła Podstawowa, 78 Kalinówka stały Nie Kalinówka, Kazimierzówka, Abramowice Prywatne, Abramowice Kościelne
3 Urząd Gminy Głusk, Rynek 1 Dominów stały Tak Dominów, Wólka Abramowicka
4 Szkoła Podstawowa, 124A Mętów stały Tak Ćmiłów, Żabia Wola
5 Szkoła Podstawowa, 124 Mętów stały Tak Głuszczyzna, Mętów
6 Szkoła Podstawowa, 97 Wilczopole-Kolonia stały Tak Kliny, Majdan Mętowski, Wilczopole, Wilczopole-Kolonia
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Chmielu, 23 Chmiel Pierwszy stały Nie Sołectwa : Chmiel Pierwszy, Chmiel Drugi, Chmiel-Kolonia, Wolnica
2 Szkoła Podstawowa w Czerniejowie, 130 Czerniejów stały Tak Sołectwa : Czerniejów, Czerniejów-Kolonia
3 Zespół Szkół w Jabłonnie, 45 Jabłonna Druga stały Tak Sołectwa : Jabłonna Pierwsza, Jabłonna Druga, Jabłonna-Majątek, Wierciszów
4 Centrum Kultury Gminy Jabłonna, 10 Piotrków Drugi stały Tak Sołectwa : Piotrków Pierwszy, Piotrków Drugi, Piotrków-Kolonia
5 Szkoła Podstawowa w Skrzynicach, 110 Skrzynice Pierwsze stały Nie Sołectwa : Skrzynice Pierwsze, Skrzynice Drugie, Skrzynice-Kolonia
6 Szkoła Podstawowa w Tuszowie, 159 Tuszów stały Nie Sołectwo : Tuszów
1 Szkoła Podstawowa, Aleja Warszawska 43 Panieńszczyzna stały Tak Barak, Dębówka, Natalin, Jastków
2 Szkoła Podstawowa, 160 Ożarów stały Nie Ługów, Sługocin, Wysokie, Ożarów, Moszenki
3 Szkoła Podstawowa, 50 Snopków stały Nie Marysin, Smugi, Snopków
4 Szkoła Podstawowa, 17 Płouszowice-Kolonia stały Tak Płouszowice , Płouszowice-Kolonia
5 Szkoła Podstawowa, 40A Tomaszowice-Kolonia stały Tak Tomaszowice , Tomaszowice-Kolonia, Miłocin, Moszna , Moszna-Kolonia
6 Urząd Gminy Jastków, Chmielowa 3 Panieńszczyzna stały Nie Józefów-Pociecha, Piotrawin, Sieprawice, Sieprawki
7 Gminny Ośrodek Kultury, 133 Dąbrowica stały Nie Dąbrowica
8 Szkoła Podstawowa, Aleja Warszawska 43 Panieńszczyzna stały Tak Panieńszczyzna
1 Budynek Urzędu Gminy Konopnica, 127A Kozubszczyzna stały Nie Kozubszczyzna, Marynin
2 Budynek Szkoły Podstawowej w Konopnicy, 40 Kozubszczyzna stały Tak Konopnica (od numeru 1 do nr 271), Stasin
3 Budynek Szkoły Podstawowej w Motyczu, 33 Motycz stały Tak Motycz, Konopnica (od nr 272 do końca), Motycz-Józefin, Motycz Leśny, Sporniak
4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Radawcu Dużym, 154 Radawiec Duży stały Nie Radawiec Duży, Radawiec Mały, Radawczyk Drugi, Pawlin
5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerokiem, 85 Szerokie stały Nie Uniszowice, Lipniak, Szerokie
6 Budynek Szkoły Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich, 2 Zemborzyce Tereszyńskie stały Tak Tereszyn, Zemborzyce Tereszyńskie, Zemborzyce Dolne, Zemborzyce Wojciechowskie, Zemborzyce Podleśne
1 lokal Szkoły Podstawowej, ul. Leśna 1 Krzczonów stały Tak Boży Dar, Gierniak, Zielona, Krzczonów ulice: Lubelska, Orzechowa, Sosnowa, Skałka, Szkolna, Słowiańska, Rynkowa, Władysława Reymonta, Tadeusza Kościuszki, Spółdzielcza, Wójtostwo, Stefana Żeromskiego, Szklana, Słoneczna
2 lokal Domu Kultury, 5 Żuków Drugi stały Nie Antoniówka, Majdan Policki, Nowiny Żukowskie, Policzyzna, Żuków Pierwszy, Żuków Drugi, Żuków-Kolonia.
3 lokal Remizy OSP, 88 Krzczonów Trzeci stały Nie Krzczonów Pierwszy, Krzczonów Drugi, Krzczonów Trzeci.
4 Remiza OSP, Kosarzew Dolny, 96 Kosarzew Dolny stały Tak Kosarzew Dolny, Kosarzew Górny, Kosarzew-Stróża, Lewandowszczyzna, Teklin.
5 lokal Remizy OSP, 120 Sobieska Wola Druga stały Nie Sobieska Wola Pierwsza, Sobieska Wola Druga.
6 lokal Szkoły Podstawowej, ul. Leśna 1 Krzczonów stały Tak Krzczonów ulice: Leśna, Lipniak, Partyzantów, Świerkowa, Lipowa, Strażacka, Spokojna; Olszanka; Piotrkówek; Pustelnik; Walentynów
1 Szkoła Podstawowa, Lubelska 21A Niedrzwica Duża stały Tak Niedrzwica Duża, ulice: Cicha, Dworcowa, Graniczna, Gruntowa, Kolejowa, Nadrzeczna, Nowa, Ogrodowa, Przechodnia, Przemysłowa, Spokojna, Spółdzielcza, Szkolna, Za Torami, Górki, Krzywa, Lubelska, Na Stawy, Piaskowa, Przerwana, Rowerowa, Wyboista, Zamkowa
2 Szkoła Podstawowa, Lubelska 21A Niedrzwica Duża stały Tak Borkowizna, Tomaszówka, Niedrzwica Duża, ulice: Bełżycka, Północna, Stolarska, Świerkowa, Widokowa, Żużlowa, Bednarzówka, Bychawska, Działkowa, Krańcowa, Krótka, Murarska, Partyzancka, Przeskok, Pszenna, Słoneczna, Wiśniowa, Wrzosowa, Bazowa, Kraśnicka, Leśna, Miła, Nadstawna, Polna, Sosnowa, Żabia
3 Dom Ludowy, Krakowska 81 Niedrzwica Kościelna stały Tak Niedrzwica Kościelna, Niedrzwica Kościelna-Kolonia, Warszawiaki, Załucze
4 Szkoła Podstawowa, 35 Sobieszczany stały Tak Majdan Sobieszczański, Sobieszczany, Sobieszczany-Kolonia
5 Szkoła Podstawowa, 255A Strzeszkowice Duże stały Nie Strzeszkowice Duże, Strzeszkowice Małe
6 Szkoła Podstawowa, 79 Radawczyk stały Tak Radawczyk, Radawczyk-Kolonia Pierwsza
7 Szkoła Podstawowa, 321 Krężnica Jara stały Nie Krężnica Jara, Trojaczkowice
8 Szkoła Podstawowa, 97 Marianka stały Nie Krebsówka, Osmolice-Kolonia, Marianka
9 Szkoła Podstawowa, 103 Czółna stały Nie Czółna
1 Lokal Szkoły Podstawowej, 121 Ciecierzyn stały Tak Ciecierzyn, Baszki, Boduszyn, Ludwinów, Łagiewniki
2 Lokal Szkoły Podstawowej, Lotników Polskich 4 Dys stały Tak Dys: numery: 237, 238, 242, Dys ulice: Akacjowa, Bernatówka, Brzozowa, Bukowa, Dworska, Graniczna, Jaśminowa, Karmelicka, Klonowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lubelska, Malinowa, Nadrzeczna, Południowa, Słoneczna, Spacerowa, Wąwozowa, Wiśniowa, Źródlana, Topolowa, Rumiankowa, Skowronkowa, Zielona, Dys ulice: Bajkowa, Błogosławionego Wł. Gorala, Cyprysowa, Dolina Ciemięgi, Gajowa, Klasztorna, Lipowa, Lotników, Polskich, Miodowa, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Północna, Przyjazna, Samsonówka, Skośna, Spokojna, Zbożowa, Złota, Pólko
3 Lokal Szkoły Podstawowej, Szkolna 69 Jakubowice Konińskie stały Tak Jakubowice Konińskie –Kolonia, Jakubowice Konińskie
4 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Różana 10 Niemce stały Nie Wola Niemiecka, Niemce ulice: Boczna, Centralna, Kolejowa, Kościelna, Kręta, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Prosta, Różana, Słoneczna, Spokojna, Ignacego Bonawentury Budnego
5 Lokal Świetlicy, 21A Elizówka stały Nie Elizówka
6 Lokal Remizy OSP, 99D Nasutów stały Tak Nasutów, Nowy Staw
7 Lokal Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej, 30B Rudka Kozłowiecka stały Tak Rudka Kozłowiecka
8 Lokal Szkoły Podstawowej w Krasienin-Kolonia, 39 Krasienin-Kolonia stały Nie Kawka, Krasienin, Krasienin – Kolonia, Majdan Krasieniński, Osówka, Pryszczowa Góra, Stoczek, Stoczek – Kolonia, Wola Krasienińska
9 Urząd Gminy, ul. Lubelska 121 Niemce stały Tak Niemce ulice: Ceramiczna, Chmielna, Cicha, Lubelska 91 - 135 nieparzyste, od 186 do końca, Przemysłowa, Szkolna, Zielona, Zalesie
10 Lokal Szkoły Podstawowej w Niemcach, ul. Szkolna 23 Niemce stały Nie Niemce ulice: Głęboka, Graniczna, Kwiatowa, Leonów, Lubelska 1 - 88, 90 - 184 parzyste, Orzechowa, Południowa, Spacerowa, Szklarniowa, Topolowa, Willowa, Włóki
11 Lokal Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie, 121 Ciecierzyn stały Tak Dziuchów, Kolonia Bystrzyca, Swoboda
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, 77 Żabia Wola stały Nie Polanówka, Pszczela Wola, Żabia Wola
2 Publiczna Szkoła Podstawowa, 160 Osmolice Pierwsze stały Tak Osmolice Pierwsze, Osmolice Drugie
3 Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice-Dworek, 94 Piotrowice stały Tak Iżyce, Piotrowice
4 Publiczna Szkoła Podstawowa, 89 Bystrzyca Stara stały Nie Bystrzyca Nowa, Bystrzyca Stara, Kajetanówka
5 Urząd Gminy, 109 Strzyżewice stały Tak Franciszków, Pawłówek, Strzyżewice, Dębina, Dębszczyzna, Pawłów
6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzyżewicach-Rechcie, 13 Strzyżewice stały Nie Kiełczewice Dolne, Kolonia Kiełczewice Dolne
7 Publiczna Szkoła Podstawowa, 41 Kiełczewice Górne stały Tak Borkowizna, Kiełczewice Górne, Kiełczewice Maryjskie od nr 1 do nr 85, Kiełczewice Maryjskie od nr 87 do nr 90, Kiełczewice Pierwsze
8 Dom Pomocy Społecznej w Kiełczewicach, 86 Kiełczewice Maryjskie dom pomocy społecznej Nie Kiełczewice Maryjskie 86
1 Urząd Gminy Wojciechów, 5 Wojciechów stały Tak Nowy Gaj, Wojciechów-Kolonia Pierwsza, Wojciechów-Kolonia Piąta
2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie, 8 Wojciechów stały Tak Ignaców, Wojciechów (od nr 1 do nr 77), Romanówka, Cyganówka, Wojciechów (od nr 78 do końca), Tomaszówka
3 Szkoła Podstawowa w Palikijach, 85B Palikije Pierwsze stały Nie Palikije Drugie (od nr 1 do 34A i od nr 66 do końca), Palikije Pierwsze (od nr 81 do końca), Palikije Pierwsze (od nr 1 do nr 80), Stasin, Sporniak
4 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie, 7 Miłocin stały Nie Miłocin (od nr 1 do nr 89)
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Maszkach, 75 Maszki stały Tak Maszki k. Wojciechowa, Miłocin (od nr 90 do końca), Palikije Drugie (od nr 35 do nr 65), Maszki
6 Szkoła Podstawowa w Łubkach, 58 Łubki stały Nie Szczuczki VI Kolonia, Szczuczki, Góra, Stary Gaj, Łubki, Łubki-Kolonia, Łubki-Szlachta, Halinówka
1 Szkoła Podstawowa, 102 Łuszczów Drugi stały Tak Łuszczów Pierwszy, Łuszczów Drugi
2 Szkoła Podstawowa, 100 Kolonia Pliszczyn stały Nie Łysaków, Pliszczyn, Kolonia Pliszczyn
3 Szkoła Podstawowa, 32 Sobianowice stały Nie Sobianowice
4 Szkoła Podstawowa, 39 Świdnik Mały stały Tak Biskupie-Kolonia, Świdnik Duży Pierwszy, Świdnik Mały, Kolonia Świdnik Mały, Świdnik Duży Drugi
5 Urząd Gminy Wólka, 8 Jakubowice Murowane stały Tak Wólka, Jakubowice Murowane, Długie, Świdniczek
6 Budynek po Szkole Podstawowej, 27 Rudnik stały Nie Rudnik
7 Szkoła Podstawowa, 294 Turka stały Nie Turka
8 Remiza Strażnica OSP, 93 Bystrzyca stały Tak Bystrzyca
9 Gminna Biblioteka Publiczna-Filia Turka, ul. Konwaliowa 3 Turka stały Tak Turka os. Borek
1 Remiza OSP, 125 Antoniówka stały Nie Antoniówka, Stolnikowizna
2 Remiza OSP, 1 Giełczew Pierwsza stały Tak Giełczew Pierwsza Nr 1 - 173, Giełczew Druga, Giełczew Doły, Giełczew Kolonia, Kajetanów, Radomirka
3 Szkoła Podstawowa, 54A Maciejów Stary stały Tak Jabłonowo, Maciejów Nowy, Maciejów Stary, Rezerwa, Słupeczno
4 Remiza OSP, 58 Biskupie stały Nie Biskupie, Biskupie Kolonia
5 Remizo-Świetlica, 23A Nowy Dwór stały Tak Guzówka, Nowy Dwór, Zabłocie
6 Gminna Biblioteka Publiczna w Wysokiem, ul. Rynek Jabłonowskich 3 Wysokie stały Nie Dragany, Giełczew Pierwsza Nr 174 - 190, Łosień, Spławy, Wysokie
1 Szkoła Podstawowa, 20 Dębina stały Tak Annów, Boża Wola, Dębina, Majdan Starowiejski, Szklarnia
2 Budynek komunalny, 51 Ponikwy stały Nie Ponikwy, Wólka Ponikiewska
3 Budynek komunalny, 175 Tarnawka Pierwsza stały Tak Tarnawka Pierwsza, Tarnawka Druga
4 Urząd Gminy, 26 Zakrzew stały Nie Baraki, Karolin, Nikodemów, Targowisko, Targowisko Kolonia, Zakrzew, Zakrzew Kolonia

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gminy: Bychawa, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew 4 19 858 4 23
0.0000020000Nr 2 Gminy: Głusk, Jabłonna, Strzyżewice 5 21 020 4 23
0.0000030000Nr 3 Gminy: Garbów, Jastków 4 18 117 4 22
0.0000040000Nr 4 Gminy: Niemce, Wólka 5 24 301 4 26
0.0000050000Nr 5 Gminy: Konopnica, Wojciechów 4 15 684 4 23
0.0000060000Nr 6 Gminy: Bełżyce, Borzechów, Niedrzwica Duża 5 23 118 4 28
Podsumowanie 27 122 098 24 145

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 7 6 7 6 7 39
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 7 6 7 6 7 39
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018 KWW POWIAT LUBELSKI 2018 6 6 6 7 5 7 37
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO KWW SAMORZĄDNI.PL 5 3 4 5 6 7 30

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 19 847 11 088 11 085 55.85% 0.05585
10 433 94.12% 0.09412
Tak
2 20 969 11 617 11 620 55.42% 0.05542
11 087 95.41% 0.09541
Tak
3 18 141 9 927 9 921 54.69% 0.05469
9 466 95.41% 0.09541
Tak
4 24 353 14 141 14 119 57.98% 0.05798
13 466 95.38% 0.09538
Tak
5 15 725 8 649 8 644 54.97% 0.05497
8 343 96.52% 0.09652
Tak
6 23 177 12 938 12 932 55.80% 0.0558
12 258 94.79% 0.09479
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 24 278 39 37.32% 0.03732
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 28 955 39 44.51% 0.04451
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018 6 971 37 10.72% 0.01072
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO 4 849 30 7.45% 0.00745

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 24 278 39 11 37.32% 0.03732
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 28 955 39 15 44.51% 0.04451
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018 6 971 37 1 10.72% 0.01072
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO 4 849 30 0 7.45% 0.00745
Nie

Rada Powiatu w Lublinie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 PIKULA Paweł 1 640 15.72% 0.01572
Tak
1 2 2 ZDUN Urszula Zuzanna 716 6.86% 0.00686
Nie
1 2 3 KRÓL Jan Józef 330 3.16% 0.00316
Nie
1 2 4 POPŁAWSKA Zofia 455 4.36% 0.00436
Nie
1 2 5 KRAJEWSKI Henryk 417 4.00% 0.004
Nie
1 2 6 GAJUR Beata 1 013 9.71% 0.00971
Tak
1 10 1 PAWLAS Anna 1 216 11.66% 0.01166
Tak
1 10 2 PODKAŃSKI Krzysztof Piotr 551 5.28% 0.00528
Nie
1 10 3 SZPAKOWSKI Tomasz Marcin 872 8.36% 0.00836
Tak
1 10 4 GRYTA Danuta Elżbieta 553 5.30% 0.0053
Nie
1 10 5 TOPOROWSKA Bożena Barbara 307 2.94% 0.00294
Nie
1 10 6 MATACZ Dariusz Janusz 649 6.22% 0.00622
Nie
1 13 1 GODZISZEWSKI Andrzej Grzegorz 210 2.01% 0.00201
Nie
1 13 2 SMOLEŃ Piotr Krzysztof 55 0.53% 0.00053
Nie
1 13 3 WÓJCIK Monika 289 2.77% 0.00277
Nie
1 13 4 MADEJ Jan 72 0.69% 0.00069
Nie
1 13 5 DOBROWOLSKA Renata 20 0.19% 0.00019
Nie
1 13 6 KRAWCZYK Beata 45 0.43% 0.00043
Nie
1 14 1 GĘBA Piotr Jacek 403 3.86% 0.00386
Nie
1 14 2 WIURKIEWICZ-JURYCKA Grażyna 164 1.57% 0.00157
Nie
1 14 3 KRYK Marcin 277 2.66% 0.00266
Nie
1 14 4 KOZYRA Maria 123 1.18% 0.00118
Nie
1 14 5 KOLASIŃSKI Krzysztof 56 0.54% 0.00054
Nie
2 2 1 GRZYWACZEWSKA Anna 1 134 10.23% 0.01023
Tak
2 2 2 DĄBEK Roman Józef 661 5.96% 0.00596
Nie
2 2 3 BARAN Krzysztof 613 5.53% 0.00553
Nie
2 2 4 PAŹDZIOR Urszula 937 8.45% 0.00845
Tak
2 2 5 MAJEWSKA Edyta 276 2.49% 0.00249
Nie
2 2 6 BANASZKIEWICZ Henryk 259 2.34% 0.00234
Nie
2 2 7 MAZIARCZYK Sebastian Tomasz 127 1.15% 0.00115
Nie
2 10 1 STUDZIŃSKA Maria Bernadeta 1 137 10.26% 0.01026
Tak
2 10 2 CHMIELIK Krzysztof 1 364 12.30% 0.0123
Tak
2 10 3 OSTAPIŃSKA Magdalena 678 6.12% 0.00612
Nie
2 10 4 SALASA Henryk 809 7.30% 0.0073
Nie
2 10 5 CISIŃSKA Kazimiera Jadwiga 266 2.40% 0.0024
Nie
2 10 6 KŁAPEĆ Andrzej Tomasz 983 8.87% 0.00887
Tak
2 10 7 DUER Stanisław 256 2.31% 0.00231
Nie
2 13 1 GORAJEK Stanisław 345 3.11% 0.00311
Nie
2 13 2 MAKSIM Aneta Barbara 197 1.78% 0.00178
Nie
2 13 3 SADOWA Zofia Joanna 154 1.39% 0.00139
Nie
2 13 4 KALITA Paweł 155 1.40% 0.0014
Nie
2 13 5 TKACZYK Katarzyna Barbara 107 0.97% 0.00097
Nie
2 13 6 ORGASIŃSKI Karol 57 0.51% 0.00051
Nie
2 14 1 BERECKA Barbara 228 2.06% 0.00206
Nie
2 14 2 STĘPIEŃ Monika Agnieszka 286 2.58% 0.00258
Nie
2 14 3 GOLUS Wojciech Antoni 58 0.52% 0.00052
Nie
3 2 1 WÓJCIK Robert Sławomir 1 307 13.81% 0.01381
Tak
3 2 2 PRAŻMO Dariusz Cezary 552 5.83% 0.00583
Nie
3 2 3 PIETRAK Grażyna Maria 355 3.75% 0.00375
Nie
3 2 4 BANASZEK Karolina 437 4.62% 0.00462
Nie
3 2 5 KAMIŃSKA Anna Dorota 149 1.57% 0.00157
Nie
3 2 6 CZUBAK Jan Ludwik 279 2.95% 0.00295
Nie
3 10 1 KOZIOŁ Grzegorz Piotr 2 238 23.64% 0.02364
Tak
3 10 2 LESZEK Małgorzata 672 7.10% 0.0071
Tak
3 10 3 KAWECKA Grażyna 375 3.96% 0.00396
Nie
3 10 4 NIEDBAŁA Zdzisław Marian 1 136 12.00% 0.012
Tak
3 10 5 SZYMCZYK Alicja 199 2.10% 0.0021
Nie
3 10 6 GORCZYCA Kazimierz Robert 393 4.15% 0.00415
Nie
3 13 1 WÓJCIK Teresa Halina 329 3.48% 0.00348
Nie
3 13 2 MILANOWSKI Jacek Robert 88 0.93% 0.00093
Nie
3 13 3 KOŚCIAŃCZUK Zbigniew Krzysztof 44 0.46% 0.00046
Nie
3 13 4 GAŃSKA Beata 83 0.88% 0.00088
Nie
3 13 5 BRZOSTOWSKA-PRAŻMO Paulina Anna 61 0.64% 0.00064
Nie
3 13 6 CIOS Eugeniusz 60 0.63% 0.00063
Nie
3 14 1 GÓRECKI Krzysztof 325 3.43% 0.00343
Nie
3 14 2 KOWALCZYK Anna 151 1.60% 0.0016
Nie
3 14 3 SMOLAK Grzegorz 82 0.87% 0.00087
Nie
3 14 4 WEINBERGER Joanna Małgorzata 151 1.60% 0.0016
Nie
4 2 1 MADOŃ-KREMEŚ Katarzyna 1 002 7.44% 0.00744
Nie
4 2 2 GOLIANEK Marian Tomasz 1 171 8.70% 0.0087
Tak
4 2 3 PIETRZAK Ryszard Zdzisław 532 3.95% 0.00395
Nie
4 2 4 WOŹNIAK-URBAN Agnieszka Helena 400 2.97% 0.00297
Nie
4 2 5 PULIŃSKA Iwona 1 128 8.38% 0.00838
Tak
4 2 6 MUZYKA Piotr Andrzej 352 2.61% 0.00261
Nie
4 2 7 SZOŁTEK Tomasz 526 3.91% 0.00391
Nie
4 10 1 PISAREK-PIOTROWSKA Sylwia Ewa 1 976 14.67% 0.01467
Tak
4 10 2 UDRYCKA Magdalena Sylwia 1 154 8.57% 0.00857
Tak
4 10 3 BERNAT Zbigniew Jerzy 1 298 9.64% 0.00964
Tak
4 10 4 FIL Mirosław Marek 295 2.19% 0.00219
Nie
4 10 5 JARUGA Tomasz 223 1.66% 0.00166
Nie
4 10 6 CHMIELEWSKI Cezary Michał 238 1.77% 0.00177
Nie
4 10 7 BIAŁEK Emilia Anna 581 4.31% 0.00431
Nie
4 13 1 PRAŻMO Marcin 705 5.24% 0.00524
Nie
4 13 2 KOTOWSKA-BUŁKA Dorota 261 1.94% 0.00194
Nie
4 13 3 ZAJĄC-ŚWIST Ewa 115 0.85% 0.00085
Nie
4 13 4 GLIWKA Piotr Paweł 127 0.94% 0.00094
Nie
4 13 5 MAJKOWSKA Elżbieta Irena 101 0.75% 0.00075
Nie
4 13 6 WĄSOWSKI Piotr 64 0.48% 0.00048
Nie
4 13 7 OSZMANIEC Kamila 177 1.31% 0.00131
Nie
4 14 1 GIZICKI Wojciech Jerzy 457 3.39% 0.00339
Nie
4 14 2 ŚLEPOWROŃSKA Katarzyna 77 0.57% 0.00057
Nie
4 14 3 GUŁAŚ Tadeusz Piotr 344 2.55% 0.00255
Nie
4 14 4 BIRNBACH Olga 62 0.46% 0.00046
Nie
4 14 5 GÓRECKI Jakub 100 0.74% 0.00074
Nie
5 2 1 RYNKOWSKA Anna 918 11.00% 0.011
Tak
5 2 2 BANACH Konrad Bartłomiej 1 251 14.99% 0.01499
Tak
5 2 3 SZYMAŃSKA Hanna Zofia 228 2.73% 0.00273
Nie
5 2 4 GĄSKA Agnieszka Renata 414 4.96% 0.00496
Nie
5 2 5 CYWIŃSKI Andrzej Jacek 342 4.10% 0.0041
Nie
5 2 6 KLOC Andrzej 359 4.30% 0.0043
Nie
5 10 1 KAZNOWSKA Joanna Bożena 1 204 14.43% 0.01443
Tak
5 10 2 SIEŃKO Zofia Irena 825 9.89% 0.00989
Tak
5 10 3 MISZTAL Andrzej Sławomir 396 4.75% 0.00475
Nie
5 10 4 ŻYDEK Kamil Łukasz 519 6.22% 0.00622
Nie
5 10 5 PALAK Antoni Stanisław 149 1.79% 0.00179
Nie
5 10 6 KOSYL Justyna Maria 323 3.87% 0.00387
Nie
5 13 1 NIEZGODA Jarosław 453 5.43% 0.00543
Nie
5 13 2 KRZYSZCZAK Stanisław 49 0.59% 0.00059
Nie
5 13 3 NOWAK Teresa 77 0.92% 0.00092
Nie
5 13 4 WĘGOROWSKA Anna 180 2.16% 0.00216
Nie
5 13 5 ARDASIŃSKI Adam Tadeusz 102 1.22% 0.00122
Nie
5 14 1 LECHOWSKI Jerzy 117 1.40% 0.0014
Nie
5 14 2 CZARNOMSKA Elżbieta Urszula 71 0.85% 0.00085
Nie
5 14 3 MARKOWSKA Weronika 78 0.93% 0.00093
Nie
5 14 4 SYGNOWSKI Jarosław 81 0.97% 0.00097
Nie
5 14 5 JURKOWSKI Mateusz 82 0.98% 0.00098
Nie
5 14 6 MIROSŁAW Karolina 125 1.50% 0.0015
Nie
6 2 1 JARZYNKA Edward 1 148 9.37% 0.00937
Tak
6 2 2 PIETRAŚ Marian Andrzej 882 7.20% 0.0072
Tak
6 2 3 PECIAK Marek 548 4.47% 0.00447
Nie
6 2 4 MICHALEWSKA Urszula 459 3.74% 0.00374
Nie
6 2 5 DĄBROWSKA Anna Jadwiga 97 0.79% 0.00079
Nie
6 2 6 DRĄŻYK Paulina Natalia 231 1.88% 0.00188
Nie
6 2 7 WINIARSKI Mateusz 633 5.16% 0.00516
Nie
6 10 1 NIEZGODA Bożena Stanisława 798 6.51% 0.00651
Nie
6 10 2 ANTOŃ Zdzisław Stanisław 1 330 10.85% 0.01085
Tak
6 10 3 WÓJCIK Anna Maria 777 6.34% 0.00634
Nie
6 10 4 STAWIŃSKI Łukasz Jan 450 3.67% 0.00367
Nie
6 10 5 WIDELSKI Grzegorz Antoni 1 085 8.85% 0.00885
Tak
6 10 6 MAŃKA Paweł Mariusz 282 2.30% 0.0023
Nie
6 10 7 KUCHARCZYK VEL KUCHARSKA Katarzyna Aneta 398 3.25% 0.00325
Nie
6 13 1 ORGASIŃSKI Lucjan 504 4.11% 0.00411
Nie
6 13 2 DZIEKANOWSKA Marzena 191 1.56% 0.00156
Nie
6 13 3 PASTUSZAK Marcin Mariusz 350 2.86% 0.00286
Nie
6 13 4 OLSZAK Marcin 702 5.73% 0.00573
Tak
6 13 5 BARWIAK Katarzyna 95 0.78% 0.00078
Nie
6 13 6 KWIATKOWSKI Antoni 111 0.91% 0.00091
Nie
6 13 7 MINIK Anastazja Dorota 236 1.93% 0.00193
Nie
6 14 1 ZGÓRKA Mariusz Marcin 277 2.26% 0.00226
Nie
6 14 2 BUJAŁA Lubomir Stanisław 103 0.84% 0.00084
Nie
6 14 3 SKRABUCHA Józef Jerzy 127 1.04% 0.00104
Nie
6 14 4 WIERZCHOWSKA Urszula Maria 174 1.42% 0.00142
Nie
6 14 5 KARWOWSKA Ewa 57 0.47% 0.00047
Nie
6 14 6 PORĘBA Wojciech Michał 89 0.73% 0.00073
Nie
6 14 7 ADAMOWSKA Dorota Małgorzata 124 1.01% 0.00101
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Lubelski - ogółem 17 267 246 153 183 122 098 129 14 2
Gminy ogółem 16 240 240 153 183 122 098 129 14 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 16 240 240 153 183 122 098 129 14 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 24 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 145 68 47% 77 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 708 233 33% 475 67%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 38 14 37% 24 63%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 1 11% 8 89%
Ogółem 853 301 35% 552 65%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 47 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 46 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 49 48 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 45 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 51 14 27% 37 73%
30-39 181 73 40% 108 60%
40-59 488 175 36% 313 64%
60+ 133 39 29% 94 71%
Ogółem 853 301 35% 552 65%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 7 3 43% 4 57%
40-59 33 9 27% 24 73%
60+ 6 3 50% 3 50%
Ogółem 47 15 32% 32 68%