Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 44 924
Wyborców 35 972
Obwodów 32
  • Wybory do Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto golub-dobrzynzMiasto Golub-Dobrzyń 7 15 15 84 84
gmina ciechocinGmina Ciechocin 4 15 15 34 34
gmina golub-dobrzynzGmina Golub-Dobrzyń 5 15 15 36 36
miasto i gmina kowalewo pomorskieMiasto I Gmina Kowalewo Pomorskie 8 15 15 47 47
gmina radominGmina Radomin 4 15 15 28 28
gmina zbozjnoGmina Zbójno 4 15 15 26 26

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja, ul. Zamkowa 19 Golub-Dobrzyń stały Nie Golub-Dobrzyń, ulice: Brodnicka, Browarowa, Chopina, Dworcowa, Generała Hallera, Kościelna, Licealna, Podmurna, PTTK, Rynek, Słuchajska, 17 Stycznia, Toruńska, Wodna, Zamkowa, Zamurna.
2 Urząd Miasta, ul. Plac Tysiąclecia 25 Golub-Dobrzyń stały Tak Golub-Dobrzyń, ulice: Bolesława Prusa, Dąbrowskiej, Drwęcka, Działyńskich, Katarzyńska, Kilińskiego, Księdza Charszewskiego, Malinowskiego, Marszałka Piłsudskiego, Miła, Młyńska, Mostowa, PCK, Piaskowa, Plac Tysiąclecia, Stary Rynek, Sportowa, Stodólna, Strażaków, Wojska Polskiego.
3 Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Marii Konopnickiej, ul. Szkolna 37 Golub-Dobrzyń stały Tak Golub-Dobrzyń, ulice: Kościuszki, Nowa, Szkolna.
4 Hala widowiskowo-sportowa, ul. Sosonowa 2A Golub-Dobrzyń stały Tak Golub-Dobrzyń, ulice: Brzozowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Konopnickiej, Leśna, Lipnowska, Malinowa, Mickiewicza, Modrzewiowa, Pod Arkadami, Różana, Sienkiewicza, Sosnowa, Świerkowa, Wrzosowa.
5 Zespół Szkół Miejskich, ul. Żeromskiego 11 Golub-Dobrzyń stały Nie Golub-Dobrzyń, ulica: Żeromskiego od nr 2 do nr 32.
6 Zespół Szkół Miejskich, ul. Żeromskiego 11 Golub-Dobrzyń stały Nie Golub-Dobrzyń, ulice: Bohaterów Kosmosu, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Bolesława Chrobrego, Ceglana, Doktora J. G. Koppa, Dziewanowskiego, Gagarina, Hubala, Jasna, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Księdza Jana Twardowskiego, Księżycowa, Majora Sucharskiego, Mazowiecka, Mieszka I, Obrońców Warszawy, Piękna, Polna, Równinna, Słoneczna, Sokołowska, Spacerowa, Strumykowa, Szosa Rypińska, Wapienna, Widokowa, Władysława Łokietka, Zakole, Źródlana, Żeromskiego od nr 34 do nr 38.
7 Szpital Powiatowy Sp. z o. o., ul. Dr J. G. Koppa 1E Golub-Dobrzyń szpital Nie Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
1 Szkoła Podstawowa im. O. Kolberga, 167 Ciechocin stały Tak Sołectwa: Ciechocin, Kujawy, Małszyce
2 Świetlica wiejska, 115 Elgiszewo stały Nie Sołectwo: Elgiszewo
3 Szkoła Podstawowa im. O. Kolberga w Ciechocinie Budynek w Nowej Wsi, 20 Nowa Wieś stały Tak Sołectwa: Nowa Wieś, Miliszewy, Rudaw
4 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r., 36 Świętosław stały Nie Sołectwa: Piotrkowo, Świętosław, Morgowo
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 14 Wrocki stały Tak Cieszyny, Pląchoty, Bobrowisko, Hamer, Józefat, Karczewo, Konstancjewo, Kujawa, Mokry Las, Pusta Dąbrówka, Tokary, Sortyka, Suwała, Wrocki
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 7 Gałczewo stały Tak Gałczewko, Gałczewo, Mokrylas, Nowawieś, Przeszkoda, Zawada, Kolonia Lipnica, Owieczkowo, Sokoligóra, Handlowy Młyn, Lisak, Lisewo, Lisewo-Młyn, Nowy Młyn
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 42 Ostrowite stały Nie Ostrowite, Gajewo, Skępsk, Poćwiardowo, Słuchaj, Pasieka
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 32 Nowogród stały Tak Grudza, Paliwodzizna, Pomorzany, Ruziec, Wygoda, Zaręba, Strachowo, Strachówek, Babiak, Bierzgło, Carski Dar, Kamienny Smug, Nowogród, Praczka, Macikowo, Węgiersk
5 Urząd Gminy, ul. Plac Tysiąclecia 25 Golub-Dobrzyń stały Nie Krążno, Podzamek Golubski, Antoniewo, Olszówka, Sokołowo, Białkowo, Sadykierz
1 Szkoła Podstawowa, ul. Jana Pawła II 2 Kowalewo Pomorskie stały Tak Kowalewo Pomorskie ulice: Batalionów Chłopskich, Chopina, Działkowa, Fosa Jagiellońska, Jana Pawła II, Konopnickiej, Konwaliowa, Mikołaja z Ryńska, Murna, Narcyzowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Szkolna, Św. Mikołaja, Toruńska, Wąska, Sołectwo Bielsk, Sołectwo Szychowo, Sołectwo Zapluskowęsy
2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Plac Wolności 13 Kowalewo Pomorskie stały Tak Kowalewo Pomorskie ulice: 1 Maja, 1 Stycznia, Akacjowa, Brodnicka, Broniewskiego, Bukowa, Dębowa, Drzymały, Dworcowa, Głogowa, Główny Dworzec, Jaśminowa, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Malinowa, Mickiewicza, Młyńska, Odrodzenia, Plac Siedemsetlecia, Podborek, Poziomkowa, Prusa, Sienkiewicza, Słowackiego, Strażacka, Szpitalna, Św. Józefa, Wrzosowa, Wyspiańskiego, Żeromskiego
3 Szkoła Podstawowa, 11 Wielka Łąka stały Tak Sołectwo Elzanowo, Sołectwo Pruska Łąka, Sołectwo Wielka Łąka
4 Szkoła Podstawowa, 22 Pluskowęsy stały Nie Sołectwo Frydrychowo, Sołectwo Kiełpiny, Sołectwo Napole, Sołectwo Piątkowo, Sołectwo Pluskowęsy
5 Świetlica wiejska, 5 Chełmonie stały Nie Sołectwo Chełmonie, Sołectwo Chełmoniec, Sołectwo Lipienica
6 Świetlica wiejska, 15 Mlewiec stały Tak Sołectwo Mlewiec, Sołectwo Mlewo
7 Szkoła Podstawowa, 53 Wielkie Rychnowo stały Tak Sołectwo Borówno, Sołectwo Mariany, Sołectwo Nowy Dwór, Sołectwo Wielkie Rychnowo
8 Świetlica wiejska, 24 Sierakowo stały Nie Sołectwo Sierakowo, Sołectwo Srebrniki
1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, 1 Radomin stały Tak Sołectwo: Radomin
2 Filia Szkoły Podstawowej, 28a Dulsk stały Nie Sołectwa: Dulsk, Kamionka, Wilczewo
3 Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich, 69 Płonne stały Tak Sołectwa: Bocheniec, Jakubkowo, Łubki, Płonko, Płonne, Rodzone, Szafarnia, Szczutowo
4 Szkoła Podstawowa, 21 Radomin stały Nie Sołectwa: Gaj, Piórkowo, Rętwiny, Wilczewko
1 Zespół Szkół, 57 Działyń stały Nie Sołectwa: Działyń, Rembiocha, Sitno
2 Szkoła Podstawowa, 5 Ruże stały Tak Sołectwa: Łukaszewo, Ruże, Wojnowo
3 Szkoła Podstawowa, 62 Klonowo stały Nie Sołectwa: Ciepień, Klonowo, Podolina, Wielgie, Zosin
4 Zespół Szkół, 178A Zbójno stały Tak Sołectwa: Adamki, Obory, Rudusk, Zbójenko, Zbójno

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Golub-Dobrzyń miasto 5 9 779 5 35
0.0000020000Nr 2 Golub-Dobrzyń gmina 3 7 100 5 23
0.0000030000Nr 3 Kowalewo Pomorskie, Ciechocin 6 12 283 5 37
0.0000040000Nr 4 Radomin, Zbójno 3 6 810 5 25
Podsumowanie 17 35 972 20 120

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 5 8 5 25
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 4 5 5 21
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 5 8 5 25
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT 7 5 8 5 25
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE CDG I ZGODA 7 4 8 5 24

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 9 776 5 393 5 392 55.16% 0.05516
5 142 95.36% 0.09536
Tak
2 7 107 4 074 4 067 57.23% 0.05723
3 830 94.17% 0.09417
Tak
3 12 281 6 813 6 809 55.44% 0.05544
6 436 94.52% 0.09452
Tak
4 6 814 3 892 3 891 57.10% 0.0571
3 622 93.09% 0.09309
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 372 25 33.48% 0.03348
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 983 21 10.42% 0.01042
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 721 25 19.55% 0.01955
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT 3 478 25 18.28% 0.01828
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU 3 476 24 18.27% 0.01827

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 372 25 6 33.48% 0.03348
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 983 21 2 10.42% 0.01042
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 721 25 4 19.55% 0.01955
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT 3 478 25 3 18.28% 0.01828
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU 3 476 24 2 18.27% 0.01827
Tak

Rada Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 MIROWSKI Roman 346 6.73% 0.00673
Tak
1 2 2 KWIATKOWSKI Piotr Tomasz 176 3.42% 0.00342
Nie
1 2 3 WINIARSKI Zbigniew 247 4.80% 0.0048
Nie
1 2 4 KOPACZEWSKA Róża 118 2.29% 0.00229
Nie
1 2 5 POMIANKIEWICZ Katarzyna 130 2.53% 0.00253
Nie
1 2 6 SZYMAŃSKA Agnieszka Lidia 53 1.03% 0.00103
Nie
1 2 7 KOZŁOWSKI Bogusław 34 0.66% 0.00066
Nie
1 5 1 BLUMKOWSKI Mariusz 58 1.13% 0.00113
Nie
1 5 2 KAPTAJN Jarosław Zbigniew 184 3.58% 0.00358
Nie
1 5 3 ŁĘGOWSKA Arleta Joanna 22 0.43% 0.00043
Nie
1 5 4 ŁEPECKI Henryk 11 0.21% 0.00021
Nie
1 5 5 GÓRKA Aleksandra 12 0.23% 0.00023
Nie
1 5 6 MEREDYK Ilona 20 0.39% 0.00039
Nie
1 5 7 BORKOWICZ Stefan Stanisław 460 8.95% 0.00895
Tak
1 10 1 GUTMAŃSKI Mieczysław 567 11.03% 0.01103
Tak
1 10 2 FLOERKE Piotr 246 4.78% 0.00478
Nie
1 10 3 KAŹMIERKIEWICZ Ewa 71 1.38% 0.00138
Nie
1 10 4 NADOLSKI Jerzy Marian 165 3.21% 0.00321
Nie
1 10 5 DOŁĘGOWSKI Dariusz Józef 46 0.89% 0.00089
Nie
1 10 6 KARPIŃSKA Ewelina 21 0.41% 0.00041
Nie
1 10 7 MŁODZIANKIEWICZ Bożena Elżbieta 35 0.68% 0.00068
Nie
1 13 1 MALECKA Danuta 379 7.37% 0.00737
Tak
1 13 2 PIOTROWICZ Michał 114 2.22% 0.00222
Nie
1 13 3 PESZYŃSKA Marzena Bogusława 107 2.08% 0.00208
Nie
1 13 4 PIECZKA Krzysztof 131 2.55% 0.00255
Nie
1 13 5 WRZESIŃSKA Natalia 52 1.01% 0.00101
Nie
1 13 6 DĄBROWSKI Andrzej 128 2.49% 0.00249
Nie
1 13 7 JARECKI Dawid Tomasz 105 2.04% 0.00204
Nie
1 14 1 KWIATKOWSKI Wojciech Andrzej 406 7.90% 0.0079
Tak
1 14 2 BEYGER Marek Ryszard 252 4.90% 0.0049
Nie
1 14 3 PARADZIŃSKI Zdzisław 194 3.77% 0.00377
Nie
1 14 4 ALECHNIEWICZ Wiesława 81 1.58% 0.00158
Nie
1 14 5 BRZOSTOWSKA Grażyna 47 0.91% 0.00091
Nie
1 14 6 KUBACKA Wioletta Maria 56 1.09% 0.00109
Nie
1 14 7 BUCZEK Andrzej 68 1.32% 0.00132
Nie
2 2 1 WRZESIŃSKI Marian Mieczysław 577 15.07% 0.01507
Tak
2 2 2 PODRAZA Bernadeta 165 4.31% 0.00431
Nie
2 2 3 CHMIELEWSKA Ewa Maria 110 2.87% 0.00287
Nie
2 2 4 MALON Agnieszka 316 8.25% 0.00825
Nie
2 2 5 WILMANOWICZ Rafał Adam 100 2.61% 0.00261
Nie
2 5 1 SMUŻYŃSKA Iwona 108 2.82% 0.00282
Nie
2 5 2 CHODARA-KUC Liliana 46 1.20% 0.0012
Nie
2 5 3 ADAMCZYK Tomasz Przemysław 35 0.91% 0.00091
Nie
2 5 4 KORZENIEWSKI Aleksander 104 2.72% 0.00272
Nie
2 10 1 WARNEL Zbigniew Dariusz 254 6.63% 0.00663
Tak
2 10 2 PIOTROWICZ Artur 102 2.66% 0.00266
Nie
2 10 3 KLEJNOWSKI Zbigniew 64 1.67% 0.00167
Nie
2 10 4 WIŚNIEWSKA Anna 186 4.86% 0.00486
Nie
2 10 5 ORNOWSKA Arleta Maria 79 2.06% 0.00206
Nie
2 13 1 BONIECKI Wojciech 176 4.60% 0.0046
Nie
2 13 2 GUZOWSKI Dariusz Cezary 192 5.01% 0.00501
Nie
2 13 3 IZAJASZ Sławomir Piotr 185 4.83% 0.00483
Nie
2 13 4 JARMUŁA Barbara Jadwiga 238 6.21% 0.00621
Tak
2 13 5 ZALEWSKA Krystyna 128 3.34% 0.00334
Nie
2 14 1 CYBULSKI Janusz Jacek 246 6.42% 0.00642
Nie
2 14 2 DULCZEWSKA Aleksandra Jadwiga 151 3.94% 0.00394
Nie
2 14 3 GURTOWSKI Janusz 188 4.91% 0.00491
Nie
2 14 4 KOWALSKA Beata Halina 80 2.09% 0.00209
Nie
3 2 1 GRABOWSKI Andrzej Antoni 1 136 17.65% 0.01765
Tak
3 2 2 GUTOWSKI Franciszek 829 12.88% 0.01288
Tak
3 2 3 ZWOLIŃSKI Tomasz Marek 279 4.33% 0.00433
Tak
3 2 4 MIDURA Donata Alina 222 3.45% 0.00345
Nie
3 2 5 FALUTA-KASZUBOWSKA Renata Katarzyna 184 2.86% 0.00286
Nie
3 2 6 PAWŁOWSKI Wojciech 176 2.73% 0.00273
Nie
3 2 7 PIRÓG Monika 134 2.08% 0.00208
Nie
3 2 8 KOWALSKA Karolina 95 1.48% 0.00148
Nie
3 5 1 BIZIOREK Krzysztof Stanisław 117 1.82% 0.00182
Nie
3 5 2 NIBURSKI Dariusz 20 0.31% 0.00031
Nie
3 5 3 BONIECKA Marzanna Agnieszka 31 0.48% 0.00048
Nie
3 5 4 NOWACKA Aleksandra 21 0.33% 0.00033
Nie
3 5 5 ZDZIARSKI Adam 15 0.23% 0.00023
Nie
3 10 1 ADAMIAK Wojciech 421 6.54% 0.00654
Tak
3 10 2 ARBAT Sławomir 179 2.78% 0.00278
Nie
3 10 3 KUBACKA Bernadeta Helena 168 2.61% 0.00261
Nie
3 10 4 HINC Sylwester 107 1.66% 0.00166
Nie
3 10 5 SASIELA Anna Krystyna 23 0.36% 0.00036
Nie
3 10 6 MYK Karolina 22 0.34% 0.00034
Nie
3 10 7 CYGLICKA Krystyna Irena 30 0.47% 0.00047
Nie
3 10 8 GRABOWSKI Marek 143 2.22% 0.00222
Nie
3 13 1 RATYŃSKI Roman Piotr 328 5.10% 0.0051
Tak
3 13 2 PEREŁKA Grzegorz 196 3.05% 0.00305
Nie
3 13 3 OLSZEWSKA Iwona Katarzyna 71 1.10% 0.0011
Nie
3 13 4 JURKIEWICZ Krzysztof 53 0.82% 0.00082
Nie
3 13 5 MIĘTKA Anna Maria 66 1.03% 0.00103
Nie
3 13 6 SKORSKI Patryk Wojciech 103 1.60% 0.0016
Nie
3 13 7 BARTKOWSKA Jolanta Anna 37 0.57% 0.00057
Nie
3 13 8 PIĄTKOWSKI Michał Andrzej 19 0.30% 0.0003
Nie
3 14 1 MOLENDOWSKI Jarosław Tomasz 404 6.28% 0.00628
Tak
3 14 2 LEWANDOWSKA Anna Maria 51 0.79% 0.00079
Nie
3 14 3 SIEBERS Łukasz Krzysztof 162 2.52% 0.00252
Nie
3 14 4 SADAKIEWSKA Dorota 51 0.79% 0.00079
Nie
3 14 5 PUSZAKOWSKI Wojciech 183 2.84% 0.00284
Nie
3 14 6 SKORSKI Przemysław 96 1.49% 0.00149
Nie
3 14 7 RYŁOWICZ Wojciech 100 1.55% 0.00155
Nie
3 14 8 SZCZERBICKA Aneta Zofia 164 2.55% 0.00255
Nie
4 2 1 FOKSIŃSKI Jacek Rafał 435 12.01% 0.01201
Tak
4 2 2 SZLEJER Sławomir Jarosław 220 6.07% 0.00607
Nie
4 2 3 MAZURKIEWICZ Łukasz 202 5.58% 0.00558
Nie
4 2 4 SZULC Marta 56 1.55% 0.00155
Nie
4 2 5 KLEJNOWSKA Magdalena 32 0.88% 0.00088
Nie
4 5 1 BRZOSKOWSKA Danuta Wioletta 593 16.37% 0.01637
Tak
4 5 2 DĄBROWSKA Ewelina 34 0.94% 0.00094
Nie
4 5 3 KLIMEK Czesław 53 1.46% 0.00146
Nie
4 5 4 CIÓRKOWSKI Waldemar Bolesław 23 0.64% 0.00064
Nie
4 5 5 BORKOWICZ Jarosław Jacek 16 0.44% 0.00044
Nie
4 10 1 MŁODZIANKIEWICZ Wiesław Stanisław 253 6.99% 0.00699
Tak
4 10 2 OSTROWSKI Wiesław Henryk 246 6.79% 0.00679
Nie
4 10 3 OSMAŃSKA Marlena Katarzyna 57 1.57% 0.00157
Nie
4 10 4 ROŻEK Sławomir 186 5.14% 0.00514
Nie
4 10 5 SZOSTEK Daniela 50 1.38% 0.00138
Nie
4 13 1 KORPALSKI Paweł 450 12.42% 0.01242
Nie
4 13 2 DĘBOWSKI Krystian Dawid 71 1.96% 0.00196
Nie
4 13 3 BARTEL Mateusz Janusz 44 1.21% 0.00121
Nie
4 13 4 CIPKOWSKA-MARCINIAK Marzena Sylwia 34 0.94% 0.00094
Nie
4 13 5 WESOŁOWSKA Małgorzata 71 1.96% 0.00196
Nie
4 14 1 SZAŁWIŃSKA Aleksandra 312 8.61% 0.00861
Nie
4 14 2 MASZKIEWICZ Wojciech Stanisław 32 0.88% 0.00088
Nie
4 14 3 MICHAŁOWSKI Krzysztof Ryszard 122 3.37% 0.00337
Nie
4 14 4 IGLEWSKI Jacek 30 0.83% 0.00083
Nie
4 14 5 RÓG Marzena Magdalena 0 0.00% 0
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Golubsko-dobrzyński - ogółem 7 107 94 44 924 35 972 32 4 2
Gminy ogółem 6 90 90 44 924 35 972 32 4 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 44 924 35 972 32 4 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 20 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 120 52 43% 68 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 255 75 29% 180 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 7 2 29% 5 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 3 33% 6 67%
Ogółem 375 127 34% 248 66%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 45 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 46 47 46
Średnia wieku kandydatów na wójta 52 45 54
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 54 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 34 11 32% 23 68%
30-39 97 37 38% 60 62%
40-59 180 64 36% 116 64%
60+ 64 15 23% 49 77%
Ogółem 375 127 34% 248 66%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 4 1 25% 3 75%
40-59 10 4 40% 6 60%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 16 5 31% 11 69%