Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 59 249
Wyborców 48 220
Obwodów 44
  • Wybory do Rady Powiatu w Gryficach
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina brojceGmina Brojce 2 15 15 40 40
gmina gryficeGmina Gryfice 16 4 21 30 215
gmina karniceGmina Karnice 2 15 15 27 27
gmina plzotyGmina Płoty 10 15 15 70 70
gmina rewalGmina Rewal 3 15 15 53 53
gmina trzebiatozwGmina Trzebiatów 11 15 15 51 51

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Sala Wiejska w Brojcach, ul. Długa 43 Brojce stały Tak Brojce, Karwin, Kiełpino, Smokęcino, Raciborów, Mołstowo, Mołstówko, Cieszyce, Pruszcz, Przybiernowo, Tąpadły, Stołąż
2 Szkoła Podstawowa w Dargosławiu, 32 Dargosław stały Nie Bielikowo, Dargosław, Łatno, Uniestowo, Strzykocin, Grąd, Żukowo, Darżewo
1 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Regą, ul. Jana Dąbskiego 48 Gryfice stały Nie Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Lubieszewo, Sołectwo Rotnowo z miejscowością Skowrony, Sołectwo Skalin z miejscowością Raduń Sołectwo Smolęcin z miejscowością Łopianów, Sołectwo Stawno z miejscowością Sokołów. Część miasta Gryfice obejmująca ulice: Akacjowa, Jana Dąbskiego od 46.
2 Szkoła Podstawowa, Budynek B, 24 Trzygłów stały Tak Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Barkowo, Sołectwo Baszewice, Sołectwo Brodniki z miejscowościami Grębocin i Lubin, Sołectwo Trzygłów z miejscowościami Grochów, Sołectwo Waniorowo.
3 Świetlica Wiejska, 27 Świeszewo stały Nie Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Jasiel z miejscowością Zagórcze, Sołectwo Kołomąć, Sołectwo Ościęcin z miejscowością Podłęcze, Sołectwo Świeszewo.
4 Szkoła Podstawowa, 20 Górzyca stały Tak Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Borzęcin, Sołectwo Dziadowo, Sołectwo Górzyca, Sołectwo Otok, Sołectwo Zacisze, Sołectwo Zielin.
5 Szkoła Podstawowa, 10 Prusinowo stały Tak Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Grądy, Sołectwo Prusinowo z miejscowością Niekładź, Sołectwo Przybiernówko, Sołectwo Sikory z miejscowością Mierzyn.
6 Świetlica Wiejska, 19 Rybokarty stały Nie Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Dobrzyń, Sołectwo Kukań z miejscowościami Wołczyno i Krakowice, Sołectwo Niedźwiedziska z miejscowością Witno, Sołectwo Rybokarty z miejscowością Lubków, Sołectwo Rzęsin, Sołectwo Wilczkowo
7 Szkoła Podstawowa Nr 3, Budynek A, Rodziewiczówny 6 Gryfice stały Tak Część miasta Gryfice obejmująca ulice: 1 Maja, Bankowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Działkowa, Klonowa, Lipowa, Orzechowa, Parkowa, Rodziewiczówny, Różana, Słowackiego, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Tenisowa, Wierzbowa.
8 Szkoła Podstawowa Nr 3, Budynek A (dawny OSIR), ul. Rodziewiczówny 2 Gryfice stały Tak Część miasta Gryfice obejmująca ulice: Broniszewska, Bydgoska, Jana Dąbskiego nr 1 - 45, Grudziądzka, Jaśminowa, Kwiatowa, Lazurowa, Osadnicza, Panoramiczna, Piastów, Pionierska, Pogodna, Polna, Marii Skłodowskiej-Curie, Słowiańska, Śniadeckich, Tarasowa, Tęczowa, Warszawska, Wesoła, Widokowa.
9 Szkoła Podstawowa Nr 4, Budynek A (mała sala), ul. Sienkiewicza 10A Gryfice stały Tak Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Rzęskowo, Sołectwo Zaleszczyce z miejscowościami Borzyszewo, Jabłonowo i Popiele. Część miasta obejmująca ulice: Barakowa, Błonie, Gdyńska, Grunwaldzka, Łąkowa, Obrońców Westerplatte, Orkana, Stanisława Palińskiego, Piaskowa, Reymonta, Ks. Stanisława Ruta nr 13 - 82a, Sienkiewicza, Słoneczna, Średnia, Wincentego Witosa, Zielona.
10 Szkoła Podstawowa Nr 4, Budynek A (hol wejścia głównego), Sienkiewicza 10A Gryfice stały Tak Część miasta Gryfice obejmująca ulice: 6 - go Marca, Adama Asnyka, Brylantowa, Bursztynowa, Cicha, Gdańska, Kaliska, Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Mała, Niechorska, Perłowa, Podwiejska, Pomorska, Bolesława Prusa, Przestrzenna, Rapackiego, Mikołaja Reja, Rubinowa, Sopocka, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Wybudowanie, Żeromskiego.
11 Dom Pomocy Społecznej, ul. Kościuszki 35 Gryfice stały Tak Część miasta Gryfice obejmująca ulice: Dworcowa, Górska, Jasna, Kościuszki, Orzeszkowej, Ks. Stanisława Ruta nr 1 - 12 i 83 - 100, Wiejska.
12 Gryficki Dom Kultury, ul. Niepodległości 53 Gryfice stały Nie Część miasta Gryfice obejmująca ulice: Bracka, Kamienna Brama, Klasztorna, Kościelna, Leśna, Młyńska, Murarska, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Niepodległości, Plac Zwycięstwa, Podgórna, Strzelecka, Szewska, Wałowa, Wojska Polskiego.
13 Szkoła Podstawowa nr 3, Budynek B, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 Gryfice stały Nie Część miasta Gryfice obejmująca ulice: Armii Krajowej, Cukrownicza, Fabryczna, Koszarowa, Litewska, Niekładzka, Nowy świat, Marszałka Józefa Piłsudskiego.
14 Szkoła Podstawowa Nr 4, Budynek B, ul. 3 Maja 8 Gryfice stały Nie Część miasta Gryfice obejmująca ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Chabrowa, Irysowa, Kamieńska, Liliowa, Malinowa, Mickiewicza, Morelowa, Ogrodowa, Osada Zdrój, Pocztowa, Starogrodzka, Trzygłowska, Wiśniowa, Wrzosowa, Wysoka Brama, Zdrojowa.
15 SPZZOZ-Zachodniopomorski Szpital Specjalistyczny, Niechorska 27 Gryfice szpital Nie ul. Niechorska 27
16 Dom Pomocy Społecznej, Kościuszki 71 Gryfice dom pomocy społecznej Nie ul. Kościuszki 71
1 Gminny Klub Kultury w Karnicach, ul. Osiedlowa 18 Karnice stały Tak Część Gminy Karnice obejmująca sołectwa: Dreżewo, Ninikowo, Ledzin, Skrobotowo, Kusin, Karnice, Niczonów, Drozdowo, Konarzewo
2 Świetlica Wiejska w Cerkwicy, ul. Szkolna 6 Cerkwica stały Nie Cześć Gminy Karnice obejmująca sołectwa: Ciećmierz, Paprotno, Cerkwica, Trzeszyn, Węgorzyn, Czaplin Mały, Czaplin Wielki
1 Dom Strażaka, ul. Tadeusza Kościuszki 8 Płoty stały Tak Część miasta Płoty obejmujące następujące ulice: Aleja Spacerowa, Kolonia Nowogardzka, Nowogardzka, Topolowa, Władysława Reymonta, Mikołaja Kopernika, Piaskowa, Ignacego Łukasiewicza, Skłodowskiej-Curie, Ignacego Paderewskiego, Cicha, Łobeska, Zamkowa, Jana III Sobieskiego, Henryka Sienkiewicza, Adama Mickiewicza, Słoneczna, Polna, Jedności Narodowej, Przechodnia, Krótka, Wojska Polskiego, Klonowa, Lipowa, Parkowa, Tadeusza Kościuszki, Olchowa, Wiejska
2 Dom Kultury, ul. Tadeusza Kościuszki 7 Płoty stały Tak Część miasta Płoty obejmujące następujące ulice: Kolejowa, Jagiellonów, Przestrzenna, Strumykowa, Żwirki i Wigury, Tadeusza Reytana, Ogrodowa, Bolesława Prusa, Stefana Żeromskiego, Dworcowa, Juliusza Słowackiego, Fryderyka Chopina, Górna, Jana Matejki, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Stefana Batorego, 700 - lecia, Piastowa, Grunwaldzka, Nadrzeczna, Wodna
3 Świetlica Wiejska, ul. Wiejska 10 Płoty stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Dobiesław, Łowiska, Słudwia, Czarne, Jarzysław, Gostyńs Łobeski, Gostyński Bród, Makowice, Makowiska, Gościejewo
4 Świetlica Wiejska, 5A Lisowo stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Lisowo, Wilczyniec, Potuliniec, Wyszogóra
5 Świetlica Wiejska, 11A Sowno stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Karczewie, Krężel, Sowno, Kocierz, Bądkowo
6 Świetlica Wiejska, 22A Mechowo stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Gardomino, Łęczna, Mechowo, Truskolas, Wytok
7 Świetlica Wiejska, 38A Wyszobór stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Charnowo, Wyszobór
8 Świetlica Wiejska, 18A Modlimowo stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Wicimice, Wicimiczki, Modlimowo, Luciąża, Dąbie, Kopaniny
9 Świetlica Wiejska, 33A Pniewo stały Tak Część gminy Płoty obejmująca miejscowości: Natolewice, Natolewiczki, Kobuz, Pniewo, Lusowo, Kłodno, Dalimierz, Darszyce, Ostrobodno
10 Zakład Karny Oddział w Płotach, ul. Koszalińska 2 Płoty zakład karny Nie Płoty
1 Kompleks Rekreacyjno-Sportowy, ul. Moniuszki 4 Pobierowo stały Tak Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz
2 Sala Wystawiennicza w Rewalu, ul. Słowackiego 1 Rewal stały Tak Rewal, Śliwin
3 Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Aleja Bursztynowa 28 Niechorze stały Tak Niechorze, Pogorzelica
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamieniecka 16 Trzebiatów stały Tak Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: 1 Maja, Grzybowa, Kamieniecka, Łąkowa, Polna, Rzemieślnicza, Zagórska, Żytnia
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, pl. Lipowy 15 Trzebiatów stały Tak Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: II Pułku Ułanów, Ciasna, Cicha, Daszyńskiego, Dąbrówki, Jagiełły, Kościuszki, Leśna, Mała, Mickiewicza, Mleczna, Muzealna, Ogrodowa, Parkowa, Pietruszkowa, Pl. Lipowy, Pl. Muzealny, Poniatowskiego, Przyłączna, Pusta, Spokojna, Sportowa, Strusia, Waryńskiego, Wąska, Witosa, Żółwia
3 Publiczne Gimnazjum, ul. Wodna 2 Trzebiatów stały Nie Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Głęboka, Jana Pawła II, Kopernika, Kozia, Kręta, Lipowa, Łukowa, Mostowa, Nadbrzeżna, Pl. Zjednoczenia, Pocztowa, Rynek, Sienkiewicza, Słowackiego, Strumykowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zielona
4 Trzebiatowski Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 67 Trzebiatów stały Tak Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Białoboki, Dworcowa, Kołobrzeska, Morska, Nowa, Piaskowa, Pl. Zwycięstwa, Podmiejska, Półwiejska, Przejazdowa, Rolnicza, Rybia, Rzeźnicka, Spacerowa, Stacja Mokre, Śluzowa, Targowa, Torowa, Wiejska, oraz miejscowości: Chomętowo, Kłodkowo, Wlewo.
5 Szkoła Podstawowa Nr 2, Długa 11 Trzebiatów stały Nie Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: 3 Maja, 8 Marca, Diamentowa, Długa, Dolna, Jaromin, Kasprowicza, Kilińskiego, Koralowa, Królowej Jadwigi, Kryształowa, Kwiatowa, Małej Kolejki, Miła, Okrężna, Okrzei, Osiedlowa, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Radosna, Rubinowa, Sarnia, Skrajna, Słoneczna, Srebrna, Szafirowa, Szmaragdowa, Środkowa, Turkusowa, Wiosenna, Wolności, Wspólna, Złota, Żabia, Żeromskiego
6 Świetlica Wiejska, 25 Rogozina stały Nie Miejscowości: Chełm Gryficki, Rogozina, Sadlenko, Sadlno, Włodarka, Zapolice
7 Świetlica Wiejska, 26 Mirosławice stały Tak Miejscowości: Gąbin, Lewice, Mirosławice, Siemidarżno.
8 Świetlica Wiejska, 54 Gołańcz Pomorska stały Nie Miejscowości: Gołańcz Pomorska, Gosław, Paliczyno.
9 Świetlica Wiejska, 24A Trzebusz stały Nie Miejscowości: Bieczynko, Bieczyno, Gorzysław, Nowielice, Trzebusz.
10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Intergarcyjnymi, Al. Tysiąclecia 32 Mrzeżyno stały Tak Miejscowości: Mrzeżyno, Roby, Rogowo
11 Dom Pomocy Społecznej, ul. Jaromin 50 Trzebiatów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Jarominie-odrębny obwód głosowania

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Gryfice, Gmina Płoty 9 26 146 8 88
0.0000020000Nr 2 Gmina Trzebiatów, Gmina Rewal, Gmina Brojce, Gmina Karnice 8 22 074 8 80
Podsumowanie 17 48 220 16 168

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 11 10 21
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 10 21
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 11 10 21
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 10 21
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW KWW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW 11 10 21
12 KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM KW PS IDZIEMY RAZEM 11 10 21
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI KWW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI 11 10 21
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA KWW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA 11 10 21

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 26 244 14 137 14 124 53.82% 0.05382
13 324 94.34% 0.09434
Tak
2 22 095 12 087 11 991 54.27% 0.05427
11 194 93.35% 0.09335
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 536 21 10.34% 0.01034
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 883 21 19.92% 0.01992
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 415 21 5.77% 0.00577
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 141 21 16.89% 0.01689
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW 3 466 21 14.14% 0.01414
12 KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM 4 137 21 16.87% 0.01687
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI 1 485 21 6.06% 0.00606
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA 2 455 21 10.01% 0.01001

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 536 21 1 10.34% 0.01034
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 883 21 4 19.92% 0.01992
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 415 21 0 5.77% 0.00577
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 141 21 4 16.89% 0.01689
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW 3 466 21 3 14.14% 0.01414
Tak
12 KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM 4 137 21 3 16.87% 0.01687
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI 1 485 21 1 6.06% 0.00606
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA 2 455 21 1 10.01% 0.01001
Tak

Rada Powiatu w Gryficach - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 SIDOR Sławomir Andrzej 225 1.69% 0.00169
Nie
1 2 2 BYCZKIEWICZ Wacław Franciszek 96 0.72% 0.00072
Nie
1 2 3 FARMUZ Marek Jan 52 0.39% 0.00039
Nie
1 2 4 BOŚ-STAWICKA Beata 28 0.21% 0.00021
Nie
1 2 5 PAKULNIEWICZ Wiesław Franciszek 117 0.88% 0.00088
Nie
1 2 6 WIŚNIEWSKA Aleksandra Maria 37 0.28% 0.00028
Nie
1 2 7 SOKOŁOWSKI Zdzisław Kazimierz 220 1.65% 0.00165
Nie
1 2 8 MAJOR Renata Alicja 50 0.38% 0.00038
Nie
1 2 9 ZADWORNA Urszula 91 0.68% 0.00068
Nie
1 2 10 LUBCZYŃSKI Janusz Stefan 74 0.56% 0.00056
Nie
1 2 11 WAWRZYNIAK Waldemar Marek 681 5.11% 0.00511
Tak
1 4 1 WOJSZNIS Stanisław 469 3.52% 0.00352
Nie
1 4 2 CHMIELOWICZ Ryszard 500 3.75% 0.00375
Tak
1 4 3 JANAS Aneta Anna 59 0.44% 0.00044
Nie
1 4 4 BORUK Tomasz Zbigniew 315 2.36% 0.00236
Nie
1 4 5 KECLER Szymon Artur 233 1.75% 0.00175
Nie
1 4 6 KELLER Marzena Anna 45 0.34% 0.00034
Nie
1 4 7 BRZEZIŃSKA Anna Wioletta 34 0.26% 0.00026
Nie
1 4 8 BROŻYŃSKA Krzysztofa 50 0.38% 0.00038
Nie
1 4 9 ŁĄCKA Ewa Aleksandra 55 0.41% 0.00041
Nie
1 4 10 ANIKO Krzysztof 64 0.48% 0.00048
Nie
1 4 11 ZWIERZCHOWSKI Łukasz 174 1.31% 0.00131
Nie
1 5 1 MARZEC Czesław 214 1.61% 0.00161
Nie
1 5 2 MIKOŁAJCZYK Danuta Janina 80 0.60% 0.0006
Nie
1 5 3 FORNAL Marek 86 0.65% 0.00065
Nie
1 5 4 BABIŁO Joanna Marta 86 0.65% 0.00065
Nie
1 5 5 GORZĄD Stefan 19 0.14% 0.00014
Nie
1 5 6 ROMANOWICZ Danuta Jadwiga 21 0.16% 0.00016
Nie
1 5 7 STOLAREK Roman Marian 9 0.07% 7.0E-5
Nie
1 5 8 PROKOPOWICZ Barbara Zuzanna 13 0.10% 0.0001
Nie
1 5 9 JAROSZ Marek Zbigniew 22 0.17% 0.00017
Nie
1 5 10 SZCZEPANKIEWICZ Agnieszka Grażyna 28 0.21% 0.00021
Nie
1 5 11 KALEŃSKA Izabela Andżelika 16 0.12% 0.00012
Nie
1 10 1 BURCZA Grzegorz Czesław 1 085 8.14% 0.00814
Tak
1 10 2 PIETRZAK Wojciech 293 2.20% 0.0022
Nie
1 10 3 SUŁEK Brygida Urszula 121 0.91% 0.00091
Nie
1 10 4 BUKOWIEC Czesław Piotr 297 2.23% 0.00223
Tak
1 10 5 MILCZARCZYK Jadwiga 63 0.47% 0.00047
Nie
1 10 6 GÓRECKI Damian Grzegorz 109 0.82% 0.00082
Nie
1 10 7 GAŁĄZKA Zbigniew Rafał 41 0.31% 0.00031
Nie
1 10 8 BĄK Violetta 57 0.43% 0.00043
Nie
1 10 9 PISKOROWSKI Janusz 44 0.33% 0.00033
Nie
1 10 10 STARTEK Justyna Urszula 31 0.23% 0.00023
Nie
1 10 11 KOPEĆ Maciej Kazimierz 55 0.41% 0.00041
Nie
1 11 1 MALIŃSKI Ryszard Jan 400 3.00% 0.003
Tak
1 11 2 GORZKA Andrzej Bogusław 121 0.91% 0.00091
Nie
1 11 3 SZARZYŃSKA Justyna Jowita 84 0.63% 0.00063
Nie
1 11 4 SOWIŃSKI Roman Leon 49 0.37% 0.00037
Nie
1 11 5 MELNIK Katarzyna 55 0.41% 0.00041
Nie
1 11 6 ANIUKSZTYS Tomasz Mirosław 64 0.48% 0.00048
Nie
1 11 7 SZAFRAŃSKI Sławomir 69 0.52% 0.00052
Nie
1 11 8 JUNCEWICZ-BERNASIŃSKA Dorota 43 0.32% 0.00032
Nie
1 11 9 HODERNY Tomasz 180 1.35% 0.00135
Nie
1 11 10 KACZMAREK Ilona Magdalena 38 0.29% 0.00029
Nie
1 11 11 GRÓDECKI Franciszek Bogdan 243 1.82% 0.00182
Nie
1 12 1 SAĆ Kazimierz 1 061 7.96% 0.00796
Tak
1 12 2 MALIŃSKI Marian Czesław 436 3.27% 0.00327
Tak
1 12 3 ANDREJCZUK Danuta 88 0.66% 0.00066
Nie
1 12 4 PAWELEC Władysław 59 0.44% 0.00044
Nie
1 12 5 SOBKOWIAK Dorota 62 0.47% 0.00047
Nie
1 12 6 SZAWARSKI Adam 51 0.38% 0.00038
Nie
1 12 7 LENARD Jan 57 0.43% 0.00043
Nie
1 12 8 MUSIALIK Dorota Romualda 93 0.70% 0.0007
Nie
1 12 9 LIPERTOWICZ Adrianna Teresa 32 0.24% 0.00024
Nie
1 12 10 DĄBROWSKI Mariusz Konrad 37 0.28% 0.00028
Nie
1 12 11 ZDANCEWICZ Jacek Henryk 271 2.03% 0.00203
Nie
1 13 1 MNICH Józef 91 0.68% 0.00068
Nie
1 13 2 MACKOJĆ Agnieszka Róża 252 1.89% 0.00189
Tak
1 13 3 MAZUREK Jolanta 70 0.53% 0.00053
Nie
1 13 4 KOŁODZIEJCZYK Jerzy Bernard 139 1.04% 0.00104
Nie
1 13 5 TYBURSKI Mirosław 37 0.28% 0.00028
Nie
1 13 6 PALICKA Wioletta Anna 46 0.35% 0.00035
Nie
1 13 7 PŁOCKI Wojciech Marek 22 0.17% 0.00017
Nie
1 13 8 LASKOWSKI Jan Piotr 93 0.70% 0.0007
Nie
1 13 9 CHMIELECKI Grzegorz 104 0.78% 0.00078
Nie
1 13 10 ANIOŁA Paulina Małgorzata 75 0.56% 0.00056
Nie
1 13 11 ULDYNOWICZ Łukasz 200 1.50% 0.0015
Nie
1 14 1 HOŁUBCZAK Stanisław 813 6.10% 0.0061
Tak
1 14 2 BUŁHAK Robert Benon 518 3.89% 0.00389
Nie
1 14 3 NOWOSAD Monika Elżbieta 198 1.49% 0.00149
Nie
1 14 4 OGRODOWCZYK-MIKUŚ Patrycja Elżbieta 33 0.25% 0.00025
Nie
1 14 5 MIKUŚ Iwona Aneta 70 0.53% 0.00053
Nie
1 14 6 SIEMKOWICZ Beata Henryka 34 0.26% 0.00026
Nie
1 14 7 PROŚNIEWSKI Zbigniew Stefan 58 0.44% 0.00044
Nie
1 14 8 NOSALSKA Elżbieta 55 0.41% 0.00041
Nie
1 14 9 WÓJCIK Artur Andrzej 48 0.36% 0.00036
Nie
1 14 10 CZERSKI Wojciech Piotr 25 0.19% 0.00019
Nie
1 14 11 POL Lech 291 2.18% 0.00218
Nie
2 2 1 BOROWSKI Jarosław Robert 241 2.15% 0.00215
Nie
2 2 2 ŁOSIEWICZ Zygmunt Stanisław 146 1.30% 0.0013
Nie
2 2 3 WOŁEJSZO Zygmunt Jan 98 0.88% 0.00088
Nie
2 2 4 PASTUSZEK Władysław 31 0.28% 0.00028
Nie
2 2 5 BUCZKOWSKA Danuta Jadwiga 49 0.44% 0.00044
Nie
2 2 6 NITKOWSKA Monika Mariola 7 0.06% 6.0E-5
Nie
2 2 7 KOSZTOWNA-KIJEWSKA Ewelina 19 0.17% 0.00017
Nie
2 2 8 GRZESIEK Aurelia Ewa 7 0.06% 6.0E-5
Nie
2 2 9 MALICKI Krzysztof Piotr 95 0.85% 0.00085
Nie
2 2 10 MUSIELAK Wojciech Piotr 172 1.54% 0.00154
Nie
2 4 1 GOŁUCHOWSKI Marek 990 8.84% 0.00884
Tak
2 4 2 TRAFNY Jan Włodzimierz 399 3.56% 0.00356
Tak
2 4 3 SCHRAMMEK Dorota 68 0.61% 0.00061
Nie
2 4 4 JELONEK Grzegorz 300 2.68% 0.00268
Nie
2 4 5 RAGAN Magdalena 66 0.59% 0.00059
Nie
2 4 6 WYPYCH Jarosław Piotr 29 0.26% 0.00026
Nie
2 4 7 SAĆ Monika Ewa 42 0.38% 0.00038
Nie
2 4 8 ŚNIADAŁA Maria Bernadeta 39 0.35% 0.00035
Nie
2 4 9 KONOPKO Dorota Ewa 155 1.38% 0.00138
Nie
2 4 10 CZYRNY Łukasz Tomasz 797 7.12% 0.00712
Tak
2 5 1 SZYDLIK Wiesław Andrzej 372 3.32% 0.00332
Nie
2 5 2 KWIATKOWSKA-PAJĄK Irena Teresa 29 0.26% 0.00026
Nie
2 5 3 CICHOREK Antoni Włodzimierz 92 0.82% 0.00082
Nie
2 5 4 CHOJNOWSKA Elżbieta Anna 36 0.32% 0.00032
Nie
2 5 5 BERSKI Wiesław 80 0.71% 0.00071
Nie
2 5 6 KIEŁBASA Wiesława Stanisława 38 0.34% 0.00034
Nie
2 5 7 JAKUBOWSKI Roman 38 0.34% 0.00034
Nie
2 5 8 KUSAREK Maria 4 0.04% 4.0E-5
Nie
2 5 9 KUŻMICKI Mariusz Andrzej 38 0.34% 0.00034
Nie
2 5 10 KACZMAREK Jan 94 0.84% 0.00084
Nie
2 10 1 DUZINKIEWICZ Joanna 560 5.00% 0.005
Tak
2 10 2 SZYDŁOWSKI Stanisław Kazimierz 282 2.52% 0.00252
Nie
2 10 3 JANECKI Bartosz Jerzy 247 2.21% 0.00221
Nie
2 10 4 PILCH Lilianna Irena 225 2.01% 0.00201
Nie
2 10 5 BEREŻNICKI Paweł 302 2.70% 0.0027
Tak
2 10 6 KULKA Remigiusz Tomasz 27 0.24% 0.00024
Nie
2 10 7 BACIC Agata Anna 105 0.94% 0.00094
Nie
2 10 8 KUPICZ Aleksandra 78 0.70% 0.0007
Nie
2 10 9 SZYMCZAK Czesława Wiesława 36 0.32% 0.00032
Nie
2 10 10 WĄŻ Karol 83 0.74% 0.00074
Nie
2 11 1 WOJCIECHOWICZ Ireneusz Antoni 236 2.11% 0.00211
Nie
2 11 2 KOREK Renata Teresa 563 5.03% 0.00503
Tak
2 11 3 SOŁTYSIAK Agata Maria 186 1.66% 0.00166
Nie
2 11 4 SKONECZNA Małgorzata 63 0.56% 0.00056
Nie
2 11 5 ŁAKOMY Bogdan 223 1.99% 0.00199
Nie
2 11 6 ANTONYK Tomasz Jan 286 2.55% 0.00255
Nie
2 11 7 MALIK Bogdan Piotr 38 0.34% 0.00034
Nie
2 11 8 BLOCH Monika Dorota 21 0.19% 0.00019
Nie
2 11 9 HANDOR Magdalena 87 0.78% 0.00078
Nie
2 11 10 SZAFRAŃSKI Grzegorz Piotr 417 3.73% 0.00373
Tak
2 12 1 STUŁA Leszek 537 4.80% 0.0048
Nie
2 12 2 ŁAWRUSZKO Janusz 760 6.79% 0.00679
Tak
2 12 3 SARAN Wiesława 84 0.75% 0.00075
Nie
2 12 4 WÓJCIK Katarzyna 25 0.22% 0.00022
Nie
2 12 5 GARDZIŃSKA Jadwiga 19 0.17% 0.00017
Nie
2 12 6 SOBCZAK Agnieszka Kamila 46 0.41% 0.00041
Nie
2 12 7 RUSZKOWSKI Sławomir Stanisław 119 1.06% 0.00106
Nie
2 12 8 BOGUS Krzysztof 30 0.27% 0.00027
Nie
2 12 9 CISZEK Aleksandra Elżbieta 83 0.74% 0.00074
Nie
2 12 10 GANDURSKI Józef 187 1.67% 0.00167
Nie
2 13 1 PAWLAK Sławomir Stanisław 46 0.41% 0.00041
Nie
2 13 2 MAŁEK Iwona Jolanta 35 0.31% 0.00031
Nie
2 13 3 STASIAK Luiza 26 0.23% 0.00023
Nie
2 13 4 KAMIŃSKI Antoni Jarosław 15 0.13% 0.00013
Nie
2 13 5 SALAMOŃSKI Krzysztof Tadeusz 57 0.51% 0.00051
Nie
2 13 6 DUCHNOWICZ Elżbieta 14 0.13% 0.00013
Nie
2 13 7 SYSKA Małgorzata Ewa 14 0.13% 0.00013
Nie
2 13 8 HOFFMAN Małgorzata 27 0.24% 0.00024
Nie
2 13 9 DWULIT Stanisław 13 0.12% 0.00012
Nie
2 13 10 ZŁOTNICKI Kazimierz Józef 109 0.97% 0.00097
Nie
2 14 1 WIŚNIEWSKA Monika Ewa 122 1.09% 0.00109
Nie
2 14 2 ZGIERSKI Daniel Damian 27 0.24% 0.00024
Nie
2 14 3 WALBURG Stanisław Kazimierz 24 0.21% 0.00021
Nie
2 14 4 SZEWCZYK Lech 9 0.08% 8.0E-5
Nie
2 14 5 PŁAŻALSKA Anna 31 0.28% 0.00028
Nie
2 14 6 KOWALCZYK Sylwia Katarzyna 23 0.21% 0.00021
Nie
2 14 7 TERLECKI Mariusz 5 0.04% 4.0E-5
Nie
2 14 8 DĄBROWSKA Agata 14 0.13% 0.00013
Nie
2 14 9 SIWIEC Łukasz 14 0.13% 0.00013
Nie
2 14 10 MURAWSKI Marcin Józef 43 0.38% 0.00038
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Gryficki - ogółem 7 113 81 59 249 48 220 44 3 3
Gminy ogółem 6 96 79 59 249 48 220 44 3 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 23 064 18 812 16 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 36 185 29 408 28 3 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 16 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 30 1
Ogółem 46 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 168 73 43% 95 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 215 106 49% 109 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 241 106 44% 135 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 3 33% 6 67%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 13 2 15% 11 85%
Ogółem 624 285 46% 339 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 48 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 47 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 47 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 52 56 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 53 47 54
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 55 24 44% 31 56%
30-39 126 68 54% 58 46%
40-59 280 140 50% 140 50%
60+ 163 53 33% 110 67%
Ogółem 624 285 46% 339 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 13 4 31% 9 69%
60+ 6 1 17% 5 83%
Ogółem 22 5 23% 17 77%