Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 60 302
Wyborców 49 319
Obwodów 34
  • Wybory do Rady Miejskiej Leszna
  • Wybory Prezydenta Miasta Leszna
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole nr 19, ul. Juliusza Osterwy 4 Leszno stały Nie 17. Pułku Ułanów, Aleje Konstytucji 3 Maja, Hanki Ordonówny, Jana Dekana, Jana Kiepury, Juliusza Osterwy, Ludwika Solskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Na Skarpie, Piotra Czajkowskiego, Stanisława Przybyszewskiego, Szpitalna, Tadeusza Sygietyńskiego, Zbigniewa Cybulskiego
2 Klub "Na Piętrze", ul. Tadeusza Rejtana 43 Leszno stały Nie Tadeusza Rejtana 28 - 129
3 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Tadeusza Rejtana 1 Leszno stały Tak Ludwika Zamenhofa 25 - 116
4 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Tadeusza Rejtana 1 Leszno stały Tak Leśna Osada, Ludwika Zamenhofa 1 - 24, Tadeusza Rejtana 1 - 27
5 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Rumuńska 6AB Leszno stały Nie Czechosłowacka, Niemiecka, Rumuńska, Węgierska
6 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Rumuńska 6AB Leszno stały Nie Austriacka, Belgijska, Bułgarska, Cypryjska, Duńska, Ewarysta Estkowskiego, Francuska, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Kameruńska, Kubańska, Litewska, Luksemburska, Maltańska, Norweska, Portugalska, Szwedzka, Unii Europejskiej
7 Klub Osiedlowy "Kwadrat", ul. Armii Krajowej 15 Leszno stały Nie Bukowa, Jesionowa, Kąkolewska, Klonowa, ks. Jerzego Popiełuszki, ks. Sylwestra Marciniaka, Ogrody, Osiecka
8 Przedszkole nr 21, ul. Armii Krajowej 11 Leszno stały Tak Armii Krajowej, Borowa, Borowikowa, Choinkowa, Grzybowa, Iglasta, Kurkowa, Leszczynowa, Rydzowa, Szyszkowa, Osiedle Wieniawa, Żurawinowa
9 Przedszkole nr 8, ul. Jagiellońska 6 Leszno stały Nie Aleja 21 Października, Aleje Jana Pawła II 27, 29, 31, Grunwaldzka 62 - 128 parzyste, Jasna, Krzywa, Kwiatowa, Niepodległości 62a - 152 parzyste, Słoneczna, Wierzbowa
10 Przedszkole nr 11, ul. Prochownia 25B Leszno stały Nie gen. Władysława Sikorskiego 2 - 30 parzyste, Grunwaldzka 129 - 133, Jagiellońska 2 - 6 parzyste, Niepodległości 46 - 62 parzyste, Prochownia 5 - 27 nieparzyste i 8 - 30 parzyste
11 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jagiellońska 7 Leszno stały Nie Bohaterów Westerplatte 4 - 15, gen. Józefa Dowbora-Muśnickiego, gen. Władysława Sikorskiego 1 - 15 nieparzyste, Grunwaldzka 117 - 127 nieparzyste, Jagiellońska 8 - 16 parzyste, Zwycięstwa
12 Klub Osiedlowy, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 45a Leszno stały Nie Bohaterów Westerplatte 1a, 1b, 1f, 1g, 2a, 2b, 3a, 3b, gen. Jarosława Dąbrowskiego 1 - 45 nieparzyste, Jagiellońska 1 - 17 nieparzyste, Ludwika Najdy, Niepodległości 36 - 44 parzyste, Prochownia 1a i 1b, Wojska Polskiego
13 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Aleje Jana Pawła II 10 Leszno stały Tak Aleje Jana Pawła II 12, Grunwaldzka 1 - 115 nieparzyste
14 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Aleje Jana Pawła II 10 Leszno stały Tak 17 Stycznia 1 - 31 nieparzyste, gen. Ludwika Mierosławskiego, ks. Teodora Korcza, Leszczyńskich 45 - 47 nieparzyste, por. Leona Włodarczaka, por. Wacława Andrzejewskiego
15 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Osiedle Józefa Sułkowskiego 46 Leszno stały Nie Osiedle Józefa Sułkowskiego, Parkowa, Zygmunta Starego
16 Przedszkole nr 10, ul. Bolesława Prusa 22c Leszno stały Tak 55. Pułku Piechoty, Grunwaldzka 2 - 60 parzyste
17 Zespół Szkół nr 2, ul. Bolesława Prusa 33 Leszno stały Nie 17 Stycznia 33 - 121 nieparzyste, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Bolesława Karpińskiego, Bolesława Prusa, dr. Bronisława Świderskiego, Franciszka Dzierżykraja Morawskiego, Garażowa, Jana Sobieskiego, Kazimiery i Juliana Szpunarów, Maksymiliana Jackowskiego, mjr. Hubala, płk. Władysława Wiecierzyńskiego, Powstańców Wielkopolskich, Sylwestra Machnikowskiego
18 Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, ul. 1 Maja 1 Leszno stały Tak 1 Maja 1 - 13 nieparzyste i 2 - 6 parzyste, 17 Stycznia 74 - 86 parzyste, Akacjowa, Architektów, Artyleryjska, Budowlanych, Chabrowa, Dożynkowa 31 - 57 nieparzyste i 40 - 62a parzyste, Energetyków, Geodetów, gen. Józefa Bema, Henryka Sienkiewicza 11 - 22, Józefa Chociszewskiego, Kanałowa, Kosynierów, Kręta, Leśna, Lipowa 30 - 76a parzyste i 47 - 83 nieparzyste, Meliorantów, Okrężna 8 - 20a, Pancernych, Powstańców Śląskich, Projektantów, Przeciwlotników, Saperska, Skryta, Strzelecka, Usługowa, Żołnierska
19 Przedszkole nr 4, ul. Jana Poplińskiego 5 Leszno stały Nie 17 Stycznia 2 - 64 parzyste, Aleksandra Fredry, Cypriana Kamila Norwida, gen. Józefa Kustronia, Henryka Sienkiewicza 1 - 10 i 24 - 30a, Jana Poplińskiego, Leszczyńskich 34 - 56 parzyste, Lipowa 1 - 39 nieparzyste i 4 - 26 parzyste, Obrońców Lwowa, Racławicka, Starozamkowa, Ułańska
20 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. pl. Jana Amosa Komeńskiego 1 Leszno stały Nie Aleje Jana Pawła II 3 - 5 i 15 - 25, Aptekarska, Bolesława Chrobrego 1 - 11 i 23 - 51, Bracka, Gabriela Narutowicza 2 - 22 parzyste, gen. Jarosława Dąbrowskiego 2 - 26 parzyste, Królowej Jadwigi, Krótka, Niepodległości 2 - 34 parzyste, pl. Jana Amosa Komeńskiego, Rynek 14 - 29, Waleriana Wróblewskiego 5 - 9, Wolności 1 - 12 i 23 - 31a, Zakątek, Zielona 12 - 24
21 Zespół Szkół nr 4, ul. pl. Jana Metziga 25 Leszno stały Nie Aleje Jana Pawła II 9 - 13, Aleje Zygmunta Krasińskiego 1 - 5 nieparzyste, Bolesława Chrobrego 12 - 22, Kościelna, Leszczyńskich 4 - 32 parzyste i 3 - 43a nieparzyste, Mała Kościelna, pl. Jana Metziga, Rynek 31 - 38, Słowiańska 1 - 31 nieparzyste, Szkolna, Świętojańska, Świętokrzyska, Waleriana Wróblewskiego 1 - 4, Wąska, Zielona 1 - 11 i 25 - 30
22 Prywatny Zespół Szkół mgr Henryk Jóźwiak, ul. Aleje Zygmunta Krasińskiego 22 Leszno stały Nie Aleje Zygmunta Krasińskiego 2 - 32 parzyste, gen. Stefana Grota-Roweckiego 5 - 18, Jana Matejki, Karola Marcinkowskiego 6 - 11, Nowy Rynek, Przemysłowa 1 - 9 i 21 - 28, Różana, Sebastiana Klonowicza, Skarbowa, Słowiańska 26 - 54 parzyste i 33 - 65 nieparzyste, Tama Kolejowa 1 - 9, Towarowa
23 Bursa Międzyszkolna, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 11 Leszno stały Nie Aleje Zygmunta Krasińskiego 7 - 25 nieparzyste, Boczna, Gabriela Narutowicza 1 - 55 nieparzyste i 26 - 34 parzyste, Gołębia, Grodzka, Ignacego Paderewskiego, Karola Kurpińskiego, Karola Marcinkowskiego 1 - 5 i 12 - 18, Księcia Józefa Poniatowskiego 10, 11, Łaziebna, Mała Kościańska, Niepodległości 3 - 37a nieparzyste, Ofiar Katynia 1 - 10 i 12, pl. Powstańców, Rynek 1 - 12, Słowiańska 2 - 24 parzyste, Średnia, Tylna, Wałowa, Więzienna
24 III Liceum Ogólnokształcące, ul. pl. Tadeusza Kościuszki 5 Leszno stały Tak Adama Mickiewicza, Antoniny, Gabriela Narutowicza 36 - 64 parzyste i 57 - 73 nieparzyste, Jana Ostroroga, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego, Księcia Józefa Poniatowskiego 2 - 9, Niepodległości 43 - 75 nieparzyste, Ofiar Katynia 11 i 13, pl. Tadeusza Kościuszki, Przemysłowa 10 - 14 i 19 - 20, Studzienna, Śniadeckich 1a - 19 nieparzyste i 2 - 18 parzyste
25 Zespół Szkół Technicznych-CKZU, ul. Gabriela Narutowicza 74a Leszno stały Tak Aleje Marszałka Józefa Piłsudskiego, Augusta Wilkońskiego, Berwińskich, Cicha, Dolna, Edwarda Raczyńskiego, Fabryczna, Gabriela Narutowicza 75 - 137 nieparzyste i 74 - 82 parzyste, Górna, Ignacego Daszyńskiego, Karwowskich, Kazimierza Karasia, ks. Edwarda Frankiewicza, Macieja Rataja, Magazynowa, Opalińskich, Podmiejska, Spokojna, Strumykowa, Śniadeckich 20 - 50 parzyste i 21 - 41 nieparzyste, Wiatraczna, Willowa, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego, Zacisze
26 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Łowiecka 50c Leszno stały Tak Adama Nowowiejskiego, Andrzeja Kmicica, Anny Mazowieckiej, Chocimska, Gronowe Zacisze, Husarska, Jagienki, Jana Kazimierza, Jana Skrzetuskiego, Jaremy Wiśniowieckiego, Jesienna, Juranda, Ketlinga, ks. Augustyna Kordeckiego, Księcia Witolda, Michała Wołodyjowskiego, Miła, Miodowa, Obrońców Zbaraża, Oleńki Billewiczówny, Onufrego Zagłoby, Połanieckich, Poznańska, Rocha Kowalskiego, Stasia Tarkowskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Wilkowicka 1 - 17 nieparzyste i 2 - 14a parzyste, Wiosenna, Zawiszy Czarnego, Zbyszka z Bogdańca , Zimowa
27 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Gronowska 45 Leszno stały Tak Antonińska, Barbary Jeziorkowskiej, Gronowska, Kasztelańska, Kresowa, Krystyny Drohojowskiej, Łowiecka, Myśliwska, Rycerska, Sadowa, Stawowa, Św. Huberta, Św. Krzysztofa, Św. Maksymiliana Kolbe, Władysława Jagiełły
28 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 57 Leszno stały Tak Czesława Miłosza, gen. Henryka Dembińskiego, Józefa Chełmońskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliana Tuwima, Karola Olszewskiego, Karola Szymanowskiego, Michała Drzymały 29 - 69 nieparzyste i 20 - 58 parzyste, Piaskowa, Stanisława Dubois, Stanisława Grochowiaka, Stanisława Mikołajczyka, Stanisława Szczepanowskiego 29 - 63 nieparzyste, Stefana Batorego, Świętego Franciszka z Asyżu 11 - 19 nieparzyste i 6 - 16 parzyste, Władysława Orkana, Władysława Reymonta
29 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stanisława Szczepanowskiego 14 Leszno stały Tak Aleksandra Orłowskiego, Andrzeja Krzyckiego, Anny Memoraty, Artura Grottgera, Brata Alberta, Działyńskich, Edmunda Bojanowskiego, gen. Dezyderego Chłapowskiego, gen. Romualda Traugutta, Graniczna, Henryka Siemiradzkiego, Ignacego Kraszewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Jana Styki, Jarosława Iwaszkiewicza, Jerzego Dudy-Gracza, Józefa Brandta, Józefa Mehoffera, Józefa Pankiewicza, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 57 - 59 nieparzyste i 68 - 76 parzyste, Leona Wyczółkowskiego, Ludowa, Maksymiliana Gierymskiego, Michała Drzymały 1 - 27 nieparzyste i 2 - 18 parzyste, Mieczysława Kudelli, Mielżyńskich, Mikołaja Kopernika, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stefana Okrzei, Tadeusza Makowskiego, Wilkowicka 16 - 24 parzyste i 23 - 59 nieparzyste, Wisławy Szymborskiej, Wita Stwosza, Witolda Lutosławskiego, Władysława Hasiora, Władysława Podkowińskiego, Włodzimierza Tetmajera, Wojciecha Gersona, Xawerego Dunikowskiego
30 Przedszkole nr 3, ul. Stanisława Wyspiańskiego 2 Leszno stały Nie gen. Józefa Wybickiego, Jana Kilińskiego, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 - 55a nieparzyste i 4 - 64 parzyste, Kaszubska, Kazimierza Pułaskiego, Kujawska, Lechicka, Lubuska, Łużycka, Miśnieńska, Obotrycka, Piastowska, Plac Obrońców Warszawy, Serbska, Stanisława Szczepanowskiego 1 - 27 nieparzyste i 2 - 12 parzyste, Stanisława Wyspiańskiego, Śląska, Świętego Franciszka z Asyżu 1 - 9 nieparzyste i 2 - 4 parzyste, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Wolińska, Zbigniewa Herberta
31 Przedszkole nr 7, ul. Stefana Żeromskiego 19 Leszno stały Tak Dworcowa, Działkowa, Gryczana, Jęczmienna, Kosmonautów, Lniana, Łanowa, Łubinowa, Ochocza, Pilotów, Podgórna, Przejezdna, Pszeniczna, Rolna, Rzepakowa, Siewna, Słonecznikowa, Stefana Żeromskiego, Szybowników, Święciechowska, Świętego Józefa, Wiejska, Zachodnia, Zbożowa, Zielna, Żniwna, Żytnia
32 Dom Harcerza, ul. Sokoła 20 Leszno stały Nie Adama Asnyka, Dąbrówki, Dożynkowa 1 - 23b nieparzyste i 2 - 34d parzyste, Elizy Orzeszkowej, Hugona Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Józefa Góreckiego, Klemensa Janickiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Ogrodowa, Polna, Sokoła, ks. Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego, Władysława Broniewskiego
33 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Rynek Zaborowski 41 Leszno stały Nie 1 Maja 17 - 99 nieparzyste i 16 - 92 parzyste, Adama Ruszczyńskiego, Bajkowa, Borówkowa, Brzozowa, Czarnoleska, Dębowa, Edwarda Dembowskiego, Fryderyka Chopina, Gajowa, Górowska, Hansa Christiana Andersena, Henrykowska, Iwana Kryłowa, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jarzębinowa, Jaworowa, Jubilerska, Kalinowa, Kornela Makuszyńskiego, ks. Ignacego Skorupki, ks. Piotra Wawrzyniaka, Medalierska, Miernicza, Młyńska, Modrzewiowa, Nowa, Okrężna 31, Paprocia, Poprzeczna, Poziomkowa, Rynek Zaborowski, Rzemieślnicza, Snycerska, Solna, Sosnowa, Spacerowa, Sukiennicza, Szeroka, Szewska, Świerkowa, Tkacka, Topolowa, Urocza, Ustronie, Wesoła, Wiewiórkowa, Wodna, Wrzosowa, Złotnicza, Źródlana
34 Wojewódzki Szpital Zespolony, Jana Kiepury 45 Leszno szpital Nie Wojewódzki Szpital Zespolony

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 ulice: 17. Pułku Ułanów, Aleja 21 Października, Aleje Jana Pawła II 27, 29, 31, Aleje Konstytucji 3 Maja, Armii Krajowej, Austriacka, Belgijska, Borowa, Borowikowa, Bukowa, Bułgarska, Choinkowa, Cypryjska, Czechosłowacka, Duńska, Ewarysta Estkowskiego, Francuska, Grecka, Grunwaldzka 62 – 128 parzyste, Grzybowa, Hanki Ordonówny, Hiszpańska, Holenderska, Iglasta, Irlandzka, Jana Dekana, Jana Kiepury, Jasna, Jesionowa, Juliusza Osterwy, Kameruńska, Kąkolewska, Klonowa, Krzywa, ks. Jerzego Popiełuszki, ks. Sylwestra Marciniaka, Kubańska, Kurkowa, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna Osada, Litewska, Ludwika Solskiego, Ludwika Zamenhofa, Luksemburska, Maltańska, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Na Skarpie, Niemiecka, Niepodległości 62a - 152 parzyste, Norweska, Ogrody, Osiecka, Osiedle Wieniawa, Piotra Czajkowskiego, Portugalska, Rumuńska, Rydzowa, Słoneczna, Stanisława Przybyszewskiego, Szpitalna, Szwedzka, Szyszkowa, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Sygietyńskiego, Unii Europejskiej, Węgierska, Wierzbowa, Zbigniewa Cybulskiego, Żurawinowa. 6 13 748 4 32
0.0000020000Nr 2 Ulice: 17 Stycznia 1 - 121 nieparzyste, 55. Pułku Piechoty, Aleje Jana Pawła II 12, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Karpińskiego, Bolesława Prusa, dr. Bronisława Świderskiego, Franciszka Dzierżykraja Morawskiego, Garażowa, gen. Jarosława Dąbrowskiego 1 – 45 nieparzyste, gen. Józefa Dowbora-Muśnickiego, gen. Ludwika Mierosławskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka 1 – 133 nieparzyste i 2 – 60 parzyste, Jagiellońska, Jana Sobieskiego, Kazimiery i Juliana Szpunarów, ks. Teodora Korcza, Leszczyńskich 45 - 47 nieparzyste, Ludwika Najdy, mjr. Hubala, Maksymiliana Jackowskiego, Niepodległości 36 - 62 parzyste, Osiedle Józefa Sułkowskiego, Parkowa, płk. Władysława Wiecierzyńskiego, por. Leona Włodarczaka, por. Wacława Andrzejewskiego, Powstańców Wielkopolskich, Prochownia, Sylwestra Machnikowskiego, Wojska Polskiego, Zwycięstwa, Zygmunta Starego. 5 10 107 5 33
0.0000030000Nr 3 Ulice: 1 Maja 1 - 13 nieparzyste i 2 - 6 parzyste, 17 Stycznia 2 - 86 parzyste, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleje Jana Pawła II 3 - 5, 9 - 13, 15 - 25, Aleje Marszałka Józefa Piłsudskiego Aleje Zygmunta Krasińskiego, Aleksandra Fredry, Antoniny, Aptekarska, Architektów, Artyleryjska, Augusta Wilkońskiego, Berwińskich, Boczna, Bolesława Chrobrego, Bracka, Budowlanych, Chabrowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Dolna, Dożynkowa 31 - 57 nieparzyste i 40 - 62a parzyste, Edwarda Raczyńskiego, Energetyków, Fabryczna, Gabriela Narutowicza, gen Jarosława Dąbrowskiego 2 - 26 parzyste, gen. Józefa Bema, gen. Stefana Grota-Roweckiego, gen. Józefa Kustronia, Geodetów, Gołębia, Górna, Grodzka, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Ostroroga, Jana Poplińskiego, Janusza Korczaka, Józefa Chociszewskiego, Juliusza Słowackiego, Kanałowa, Karola Kurpińskiego, Karola Marcinkowskiego, Karwowskich, Kazimierza Karasia, Kosynierów, Kościelna, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, ks. Edwarda Frankiewicza, Księcia Józefa Poniatowskiego, Leszczyńskich 4 - 56 parzyste i 3 – 43a nieparzyste, Leśna, Lipowa, Łaziebna, Macieja Rataja, Magazynowa, Mała Kościańska, Mała Kościelna, Meliorantów, Niepodległości 2 - 34 parzyste , 3 - 37a i 43 - 75 nieparzyste, Nowy Rynek, Obrońców Lwowa, Ofiar Katynia, Okrężna 8 - 20a, Opalińskich, Pancernych, pl. Jana Metziga, pl. Jana Amosa Komeńskiego, pl. Powstańców, Plac Tadeusza Kościuszki, Podmiejska, Powstańców Śląskich, Projektantów, Przeciwlotników, Przemysłowa, Racławicka, Różana, Rynek, Saperska, Sebastiana Klonowicza, Skarbowa, Skryta, Słowiańska 2 - 54 parzyste i 1 - 65 nieparzyste, Spokojna, Starozamkowa, Strumykowa, Strzelecka, Studzienna, Szkolna, Śniadeckich, Średnia, Świętojańska, Świętokrzyska, Tama Kolejowa, Towarowa, Tylna, Ułańska, Usługowa, Waleriana Wróblewskiego, Wałowa, Wąska, Wiatraczna, Więzienna, Willowa , Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego, Wolności 1 - 12 i 23 - 31a, Zacisze, Zakątek, Zielona, Żołnierska. 5 11 035 5 33
0.0000040000Nr 4 Ulice: 1 Maja 17 - 99 nieparzyste i 16 - 92 parzyste, Adama Asnyka, Adama Nowowiejskiego, Adama Ruszczyńskiego, Aleksandra Orłowskiego, Andrzeja Kmicica, Andrzeja Krzyckiego, Anny Mazowieckiej, Anny Memoraty, Antonińska, Artura Grottgera, Bajkowa, Barbary Jeziorkowskiej, Borówkowa, Brata Alberta, Brzozowa, Chocimska, Czarnoleska, Czesława Miłosza, Dąbrówki, Dębowa, Dożynkowa 1 – 23b nieparzyste i 2 - 34d parzyste, Dworcowa, Działkowa, Działyńskich, Edmunda Bojanowskiego, Edwarda Dembowskiego, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Gajowa, gen. Dezyderego Chłapowskiego, gen. Henryka Dembińskiego, gen. Józefa Wybickiego, gen. Romualda Traugutta, Górowska, Graniczna, Gronowe Zacisze, Gronowska, Gryczana, Hansa Christiana Andersena, Henryka Siemiradzkiego, Henrykowska, Hugona Kołłątaja, Husarska, Ignacego Kraszewskiego, Iwana Kryłowa, Jacka Malczewskiego, Jagienki, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Jana Kazimierza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Skrzetuskiego, Jana Stanisławskiego, Jana Styki, Jaremy Wiśniowieckiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaworowa, Jerzego Dudy-Gracza, Jesienna, Jęczmienna, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego, Józefa Góreckiego, Józefa Mehoffera, Józefa Pankiewicza, Jubilerska, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Juliusza Kossaka, Juranda, Kalinowa, Karola Olszewskiego, Karola Szymanowskiego, Kasztelańska, Kaszubska, Kazimierza Pułaskiego, Ketlinga, Klemensa Janickiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kresowa, Krystyny Drohojowskiej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Augustyna Kordeckiego, ks. Ignacego Skorupki, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka, ks. Stanisława Staszica, Księcia Witolda, Kujawska, Lechicka, Leona Wyczółkowskiego, Lniana, Lubuska, Ludowa, Łanowa, Łąkowa, Łowiecka, Łubinowa, Łużycka, Maksymiliana Gierymskiego, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Medalierska, Michała Drzymały, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysława Kudelli, Mielżyńskich, Miernicza, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Miodowa, Miśnieńska, Młyńska, Modrzewiowa, Myśliwska, Nowa, Obotrycka, Obrońców Zbaraża, Ochocza, Ogrodowa, Okrężna 31, Oleńki Billewiczówny, Onufrego Zagłoby, Paprocia, Piaskowa, Piastowska, Pilotów, Plac Obrońców Warszawy, Podgórna, Polna, Połanieckich, Poprzeczna, Poziomkowa, Poznańska, Przejezdna, Pszeniczna, Rocha Kowalskiego, Rolna, Rycerska, Rynek Zaborowski, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Sadowa, Serbska, Siewna, Słonecznikowa, Snycerska, Sokoła, Solna, Sosnowa, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Dubois, Stanisława Grochowiaka, Stanisława Mikołajczyka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Szczepanowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stasia Tarkowskiego, Stawowa, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Sukiennicza, Szeroka, Szewska, Szybowników, Śląska, Św. Huberta, Św. Krzysztofa, Św. Maksymiliana Kolbe, Świerkowa, Święciechowska, Świętego Franciszka z Asyżu, Świętego Józefa, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Makowskiego, Tkacka, Topolowa, Urocza, Ustronie, Wesoła, Wiejska, Wiewiórkowa, Wilkowicka, Wiosenna, Wisławy Szymborskiej, Wita Stwosza, Witolda Lutosławskiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Hasiora, Władysława Jagiełły, Władysława Orkana, Władysława Podkowińskiego, Władysława Reymonta, Włodzimierza Tetmajera, Wodna, Wojciecha Gersona, Wolińska, Wrzosowa, Xawerego Dunikowskiego, Zachodnia, Zawiszy Czarnego, Zbigniewa Herberta, Zbożowa, Zbyszka z Bogdańca, Zielna, Zimowa, Złotnicza, Źródlana, Żniwna, Żytnia. 7 14 429 4 36
Podsumowanie 23 49 319 18 134

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 7 9 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 7 7 9 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 7 9 31
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 18 ŁUKASZA BOROWIAKA KWW PL 18 ŁUKASZA BOROWIAKA 8 7 7 9 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZNO DLA MIESZKAŃCÓW KWW LDM 5 5 10

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 RUSIECKI Grzegorz Stanisław 35 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Leszno
2 BOROWIAK Łukasz 43 wyższe ekonomiczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 18 ŁUKASZA BOROWIAKA Leszno
5 SCHASCHNER Kamila Barbara 40 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZNO DLA MIESZKAŃCÓW Leszno
3 KOŚMIDER Adam Andrzej 37 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Leszno
1 BANASIK Grażyna Teresa 65 średnie KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Sojusz Lewicy Demokratycznej Leszno

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 13 805 7 890 7 890 57.15% 0.05715
7 629 96.69% 0.09669
Tak
2 10 107 5 543 5 534 54.75% 0.05475
5 315 96.04% 0.09604
Tak
3 11 037 5 322 5 317 48.17% 0.04817
5 117 96.24% 0.09624
Tak
4 14 433 8 336 8 328 57.70% 0.0577
8 092 97.17% 0.09717
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 179 31 35.10% 0.0351
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 755 31 10.53% 0.01053
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 111 31 19.54% 0.01954
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 18 ŁUKASZA BOROWIAKA 9 020 31 34.49% 0.03449
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZNO DLA MIESZKAŃCÓW 88 10 0.34% 0.00034

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 179 31 9 35.10% 0.0351
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 755 31 1 10.53% 0.01053
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 111 31 4 19.54% 0.01954
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 18 ŁUKASZA BOROWIAKA 9 020 31 9 34.49% 0.03449
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZNO DLA MIESZKAŃCÓW 88 10 0 0.34% 0.00034
Nie

Rada Miejska Leszna - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta 1 059 13.88% 0.01388
Tak
1 4 2 GÓRZNY Przemysław Marcin 659 8.64% 0.00864
Tak
1 4 3 MATECKI Jacek 591 7.75% 0.00775
Tak
1 4 4 WŁODARCZAK Michał 147 1.93% 0.00193
Nie
1 4 5 BUKOWSKI Rafał 206 2.70% 0.0027
Nie
1 4 6 DANKOWSKA Adela Stanisława 135 1.77% 0.00177
Nie
1 4 7 GRELEWICZ Marek Tadeusz 222 2.91% 0.00291
Nie
1 4 8 GÓRNIAK-ZIELONKA Justyna 82 1.07% 0.00107
Nie
1 5 1 BANASIK Grażyna Teresa 384 5.03% 0.00503
Nie
1 5 2 KUSIOR Tomasz Jakub 209 2.74% 0.00274
Nie
1 5 3 KRAJNA Krystian 79 1.04% 0.00104
Nie
1 5 4 PUDLICKA Cecylia 120 1.57% 0.00157
Nie
1 5 5 POLSAKIEWICZ Dominik 19 0.25% 0.00025
Nie
1 5 6 GRZELCZAK Beata Magdalena 29 0.38% 0.00038
Nie
1 5 7 PIWOŃSKI Paweł Piotr 19 0.25% 0.00025
Nie
1 5 8 KOSICKI Feliks 57 0.75% 0.00075
Nie
1 10 1 JÓŹWIAK Piotr Zenon 606 7.94% 0.00794
Tak
1 10 2 RATAJCZAK Stefania Kazimiera 492 6.45% 0.00645
Nie
1 10 3 FORYŃSKA Barbara Izabela 99 1.30% 0.0013
Nie
1 10 4 GUCIŃSKI Rafał 84 1.10% 0.0011
Nie
1 10 5 GUMIENNY Andrzej Ignacy 33 0.43% 0.00043
Nie
1 10 6 CZAJKA Jan Szczepan 25 0.33% 0.00033
Nie
1 10 7 MACIUK Edyta Małgorzata 29 0.38% 0.00038
Nie
1 10 8 GRYGIEL Małgorzata 58 0.76% 0.00076
Nie
1 12 1 SKRZYPCZAK Michał Henryk 585 7.67% 0.00767
Tak
1 12 2 HOJNACKA Beata Renata 361 4.73% 0.00473
Nie
1 12 3 MAĆKOWIAK Krystian Aleksander 420 5.51% 0.00551
Tak
1 12 4 MULCZYŃSKA Kamila Maria 238 3.12% 0.00312
Nie
1 12 5 RUDZKI Piotr Michał 116 1.52% 0.00152
Nie
1 12 6 PLEWA Agnieszka Jadwiga 235 3.08% 0.00308
Nie
1 12 7 MAŁECKA Katarzyna Maria 79 1.04% 0.00104
Nie
1 12 8 ZGAIŃSKI Mikołaj 152 1.99% 0.00199
Nie
2 4 1 RUSIECKI Grzegorz Stanisław 1 347 25.34% 0.02534
Tak
2 4 2 WEIN Marek 351 6.60% 0.0066
Tak
2 4 3 MACHOWIAK Adriana Irena 89 1.67% 0.00167
Nie
2 4 4 FIL Grażyna Regina 82 1.54% 0.00154
Nie
2 4 5 BULER Wiktoria 37 0.70% 0.0007
Nie
2 4 6 POLEWICZ Wioletta 34 0.64% 0.00064
Nie
2 4 7 TOMASZYK Stanisław Paweł 25 0.47% 0.00047
Nie
2 5 1 GANOWICZ Aleksander Marek 212 3.99% 0.00399
Nie
2 5 2 KORZA Włodzimierz Michał 58 1.09% 0.00109
Nie
2 5 3 ŁAWNICZAK Jolanta Józefa 57 1.07% 0.00107
Nie
2 5 4 MAJCHRZAK Daniel Piotr 24 0.45% 0.00045
Nie
2 5 5 WALCZAK Lucyna Emilia 24 0.45% 0.00045
Nie
2 5 6 QUANDT-VOLOSHYN Beata Teresa 6 0.11% 0.00011
Nie
2 5 7 KOŚCIAŃSKI Wiesław Ludwik 37 0.70% 0.0007
Nie
2 10 1 NOWACKI Mariusz 523 9.84% 0.00984
Tak
2 10 2 HEBISZ Jacek Piotr 147 2.77% 0.00277
Nie
2 10 3 PIWOŃSKA Barbara Maria 153 2.88% 0.00288
Nie
2 10 4 JAKUBOWSKA Małgorzata 101 1.90% 0.0019
Nie
2 10 5 SOKALLA Grażyna Teresa 24 0.45% 0.00045
Nie
2 10 6 SZYMAŃSKI Adrian Jan 42 0.79% 0.00079
Nie
2 10 7 ŚWIĘTEK Michał Ireneusz 50 0.94% 0.00094
Nie
2 12 1 MOCEK Sławomir Marcin 917 17.25% 0.01725
Tak
2 12 2 BAKSALARY Lidia 233 4.38% 0.00438
Nie
2 12 3 ROSIK Krzysztof Rafał 233 4.38% 0.00438
Nie
2 12 4 ZATOR-PELJAN Joanna Katarzyna 25 0.47% 0.00047
Nie
2 12 5 GWARDIAK Mateusz Adam 23 0.43% 0.00043
Nie
2 12 6 DWORCZAK Sylwia 100 1.88% 0.00188
Nie
2 12 7 MYTYCH Adam Henryk 317 5.96% 0.00596
Tak
2 13 1 SCHASCHNER Kamila Barbara 11 0.21% 0.00021
Nie
2 13 2 BILEWICZ Diana 17 0.32% 0.00032
Nie
2 13 3 ŚMIGOWSKI Jan Kazimierz 0 0.00% 0
Nie
2 13 4 FRANKA Monika 12 0.23% 0.00023
Nie
2 13 5 SZYMENDERA Józef Ignacy 4 0.08% 8.0E-5
Nie
3 4 1 ZIELONKA Jarosław Marek 670 13.09% 0.01309
Tak
3 4 2 FELICZAK-PRZYBYŁA Edyta Magdalena 296 5.78% 0.00578
Tak
3 4 3 SACHA Jacek 208 4.06% 0.00406
Nie
3 4 4 JÓZEFOWICZ Patryk 145 2.83% 0.00283
Nie
3 4 5 ADAMSKA Adrianna 80 1.56% 0.00156
Nie
3 4 6 MRUK Grzegorz Stanisław 145 2.83% 0.00283
Nie
3 4 7 NOWACZYK Beata 64 1.25% 0.00125
Nie
3 5 1 HERMAN Grzegorz 291 5.69% 0.00569
Nie
3 5 2 GREŹLIKOWSKI Zbigniew Alfons 39 0.76% 0.00076
Nie
3 5 3 KACZMAREK Ireneusz 42 0.82% 0.00082
Nie
3 5 4 KUBIAK Sylwia Zofia 27 0.53% 0.00053
Nie
3 5 5 GLAPIAK Karolina Maria 23 0.45% 0.00045
Nie
3 5 6 PYTLIK Andżelika Izabela 13 0.25% 0.00025
Nie
3 5 7 GANOWICZ Marek Gwidon 91 1.78% 0.00178
Nie
3 10 1 KOŚMIDER Adam Andrzej 532 10.40% 0.0104
Tak
3 10 2 SZYMCZAK Damian Edward 227 4.44% 0.00444
Nie
3 10 3 WITCZAK Justyna 103 2.01% 0.00201
Nie
3 10 4 STĘPCZAK Jakub Mateusz 60 1.17% 0.00117
Nie
3 10 5 PIECH Tomasz 79 1.54% 0.00154
Nie
3 10 6 KURASIAK-FIRLEJ Mirosława 16 0.31% 0.00031
Nie
3 10 7 PIEKARCZYK Anna Katarzyna 53 1.04% 0.00104
Nie
3 12 1 BOROWIAK Łukasz 1 311 25.62% 0.02562
Tak
3 12 2 KOTOMSKA Hanna Maria 324 6.33% 0.00633
Tak
3 12 3 GANCARZ Aurelia 45 0.88% 0.00088
Nie
3 12 4 ZAREMBSKA-MARCINIAK Edyta Beata 56 1.09% 0.00109
Nie
3 12 5 MUSIELAK Mariusz Józef 26 0.51% 0.00051
Nie
3 12 6 BARTOSZ Dominika Anna 75 1.47% 0.00147
Nie
3 12 7 KUCZA Mikołaj Andrzej 32 0.63% 0.00063
Nie
3 13 1 KSIĄG Barbara 8 0.16% 0.00016
Nie
3 13 2 LECH Sławomir 6 0.12% 0.00012
Nie
3 13 3 MATUSZAK Justyna Magdalena 9 0.18% 0.00018
Nie
3 13 4 WALCZAK Ryszard Antoni 10 0.20% 0.0002
Nie
3 13 5 SZYMENDERA Marianna Ewa 11 0.21% 0.00021
Nie
4 4 1 MIKOŁAJCZAK Tomasz 678 8.38% 0.00838
Tak
4 4 2 ADAMCZAK Jacek Tadeusz 460 5.68% 0.00568
Tak
4 4 3 WYBIERALSKI Krzysztof 84 1.04% 0.00104
Nie
4 4 4 WIELEBSKA Alicja Maria 74 0.91% 0.00091
Nie
4 4 5 CIEŚLA Alina 128 1.58% 0.00158
Nie
4 4 6 SZPILAKOWSKI Andrzej Piotr 407 5.03% 0.00503
Nie
4 4 7 SZUDRA Krystyna Teresa 224 2.77% 0.00277
Nie
4 4 8 SADOWSKA Sylwia 223 2.76% 0.00276
Nie
4 4 9 RĄCZKA Dariusz 227 2.81% 0.00281
Nie
4 5 1 KAŹMIERCZAK Bernardyna 479 5.92% 0.00592
Tak
4 5 2 ZIMNIAK Wojciech Łucjan 181 2.24% 0.00224
Nie
4 5 3 POŚLEDNIK Bolesław 102 1.26% 0.00126
Nie
4 5 4 TOMKÓW Sławomir Wojciech 48 0.59% 0.00059
Nie
4 5 5 GNACIŃSKI Zdzisław Stanisław 17 0.21% 0.00021
Nie
4 5 6 ZAJĄCZKOWSKA Krystyna Anna 9 0.11% 0.00011
Nie
4 5 7 CHWAT Roksana Anna 10 0.12% 0.00012
Nie
4 5 8 STERNA Monika 23 0.28% 0.00028
Nie
4 5 9 MICHALAK Marian 26 0.32% 0.00032
Nie
4 10 1 JĘCZ Kazimierz 657 8.12% 0.00812
Tak
4 10 2 KASPERSKI Leszek Stanisław 368 4.55% 0.00455
Nie
4 10 3 SOŁTYSIK Danuta 140 1.73% 0.00173
Nie
4 10 4 SZYDLEWSKI Rafał Dawid 86 1.06% 0.00106
Nie
4 10 5 BIAŁASIK Szymon Franciszek 96 1.19% 0.00119
Nie
4 10 6 MILER Zofia 38 0.47% 0.00047
Nie
4 10 7 KURZAWSKI Bogdan Kazimierz 71 0.88% 0.00088
Nie
4 10 8 FIEBICH Dobrochna Kazimiera 85 1.05% 0.00105
Nie
4 10 9 SOSZYŃSKA Magdalena Irena 34 0.42% 0.00042
Nie
4 12 1 MALEPSZY Tomasz 875 10.81% 0.01081
Tak
4 12 2 LEWANDOWSKA Monika Regina 258 3.19% 0.00319
Nie
4 12 3 WIĘCKOWIAK Piotr 587 7.25% 0.00725
Tak
4 12 4 PETRUS-SCHMIDT Aleksandra 807 9.97% 0.00997
Tak
4 12 5 KAPITAN Edyta Anna 192 2.37% 0.00237
Nie
4 12 6 MAJER Marzena Cecylia 67 0.83% 0.00083
Nie
4 12 7 DUDKOWIAK Jarosław 52 0.64% 0.00064
Nie
4 12 8 BOROWIAK Maciej Józef 130 1.61% 0.00161
Nie
4 12 9 NAWROCKA Wanda Agata 149 1.84% 0.00184
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BANASIK Grażyna Teresa 65 średnie Leszno, Sojusz Lewicy Demokratycznej 581 2.16 Nie
2 BOROWIAK Łukasz 43 wyższe ekonomiczne Leszno, 14 355 53.47 Tak
3 KOŚMIDER Adam Andrzej 37 Wyższe Leszno, 2 839 10.57 Nie
4 RUSIECKI Grzegorz Stanisław 35 Wyższe Leszno, 8 897 33.14 Nie
5 SCHASCHNER Kamila Barbara 40 wyższe Leszno, 175 0.65 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole nr 19, ul. Juliusza Osterwy 4 Leszno stały 1 094 713 712 65.08% 0.06508
708 99.44%
2 Klub "Na Piętrze", ul. Tadeusza Rejtana 43 Leszno stały 1 597 934 934 58.48% 0.05848
933 99.89%
3 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Tadeusza Rejtana 1 Leszno stały 1 640 923 922 56.22% 0.05622
913 99.02%
4 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Tadeusza Rejtana 1 Leszno stały 1 002 565 565 56.39% 0.05639
558 98.76%
5 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Rumuńska 6AB Leszno stały 1 512 835 835 55.22% 0.05522
832 99.64%
6 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Rumuńska 6AB Leszno stały 2 253 1 404 1 404 62.32% 0.06232
1 395 99.36%
7 Klub Osiedlowy "Kwadrat", ul. Armii Krajowej 15 Leszno stały 1 314 658 656 49.92% 0.04992
653 99.54%
8 Przedszkole nr 21, ul. Armii Krajowej 11 Leszno stały 1 839 1 138 1 127 61.28% 0.06128
1 118 99.20%
9 Przedszkole nr 8, ul. Jagiellońska 6 Leszno stały 1 314 725 725 55.18% 0.05518
718 99.03%
10 Przedszkole nr 11, ul. Prochownia 25B Leszno stały 1 470 724 724 49.25% 0.04925
717 99.03%
11 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jagiellońska 7 Leszno stały 1 320 692 691 52.35% 0.05235
685 99.13%
12 Klub Osiedlowy, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 45a Leszno stały 989 472 472 47.72% 0.04772
462 97.88%
13 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Aleje Jana Pawła II 10 Leszno stały 1 073 639 638 59.46% 0.05946
630 98.75%
14 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Aleje Jana Pawła II 10 Leszno stały 1 338 733 731 54.63% 0.05463
727 99.45%
15 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Osiedle Józefa Sułkowskiego 46 Leszno stały 1 306 745 742 56.81% 0.05681
734 98.92%
16 Przedszkole nr 10, ul. Bolesława Prusa 22c Leszno stały 983 593 592 60.22% 0.06022
588 99.32%
17 Zespół Szkół nr 2, ul. Bolesława Prusa 33 Leszno stały 1 628 947 945 58.05% 0.05805
937 99.15%
18 Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, ul. 1 Maja 1 Leszno stały 1 525 827 826 54.16% 0.05416
819 99.15%
19 Przedszkole nr 4, ul. Jana Poplińskiego 5 Leszno stały 1 300 629 627 48.23% 0.04823
623 99.36%
20 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. pl. Jana Amosa Komeńskiego 1 Leszno stały 1 273 554 554 43.52% 0.04352
547 98.74%
21 Zespół Szkół nr 4, ul. pl. Jana Metziga 25 Leszno stały 1 062 462 462 43.50% 0.0435
453 98.05%
22 Prywatny Zespół Szkół mgr Henryk Jóźwiak, ul. Aleje Zygmunta Krasińskiego 22 Leszno stały 1 231 554 553 44.92% 0.04492
548 99.10%
23 Bursa Międzyszkolna, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 11 Leszno stały 1 402 569 568 40.51% 0.04051
565 99.47%
24 III Liceum Ogólnokształcące, ul. pl. Tadeusza Kościuszki 5 Leszno stały 1 805 924 924 51.19% 0.05119
915 99.03%
25 Zespół Szkół Technicznych-CKZU, ul. Gabriela Narutowicza 74a Leszno stały 1 439 803 803 55.80% 0.0558
792 98.63%
26 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Łowiecka 50c Leszno stały 1 761 1 130 1 129 64.11% 0.06411
1 120 99.20%
27 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Gronowska 45 Leszno stały 2 159 1 185 1 183 54.79% 0.05479
1 176 99.41%
28 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 57 Leszno stały 1 433 885 883 61.62% 0.06162
874 98.98%
29 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stanisława Szczepanowskiego 14 Leszno stały 2 072 1 237 1 237 59.70% 0.0597
1 227 99.19%
30 Przedszkole nr 3, ul. Stanisława Wyspiańskiego 2 Leszno stały 1 679 971 971 57.83% 0.05783
963 99.18%
31 Przedszkole nr 7, ul. Stefana Żeromskiego 19 Leszno stały 1 713 954 954 55.69% 0.05569
942 98.74%
32 Dom Harcerza, ul. Sokoła 20 Leszno stały 1 284 749 748 58.26% 0.05826
746 99.73%
33 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Rynek Zaborowski 41 Leszno stały 2 332 1 223 1 222 52.40% 0.0524
1 216 99.51%
34 Wojewódzki Szpital Zespolony, Jana Kiepury 45 Leszno szpital 240 13 13 5.42% 0.00542
13 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Leszno - ogółem 1 23 4 60 302 49 319 34 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 18 1
Ogółem 36 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 134 63 47% 71 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 2 40% 3 60%
Ogółem 134 63 47% 71 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 50 49
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 44 53 39
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 11 6 55% 5 45%
30-39 34 15 44% 19 56%
40-59 48 24 50% 24 50%
60+ 41 18 44% 23 56%
Ogółem 134 63 47% 71 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 2 1 50% 1 50%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 5 2 40% 3 60%