Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 59 365
Wyborców 50 361
Obwodów 38
  • Wybory do Rady Miejskiej w Przemyślu
  • Wybory Prezydenta Miasta Przemyśla
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o, ul. Generała Józefa Wysockiego 24 Przemyśl stały Tak Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Marcina Bielskiego strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 115 do końca (od ul. Łętowskiej), Zofii Chrzanowskiej, Ojca Augustyna Kordeckiego, Lipowicka, Łętowska, Władysława Łokietka, Obronna, Ignacego Paderewskiego strona prawa od nr 22 do końca, strona lewa cała, Sanatoryjna, Szańce strona lewa od nr 73 do końca, Stanisława Sobińskiego, Michała Wołodyjowskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 51, Generała Józefa Wysockiego, Zamiejska, Żurawicka, Źródlana.
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl stały Tak Daleka, Gościnna, Waleriana Kramarza, Kazanowska strona prawa do nr 12, strona lewa do nr 11 (do ul. Generała Józefa Chłopickiego), Jana Kochanowskiego, 3 Maja strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 129 do końca, Mokra, Kazimierza Opalińskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 19, Władysława Orkana, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Pułaskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 19 do końca, Jana III Sobieskiego, Studencka, Wita Stwosza, Romana Żulińskiego, Żwirki i Wigury.
3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl stały Tak Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Hoża, Kazanowska strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 13 do końca, Kordiana, Kazimierza Opalińskiego strona lewa od nr 19a do końca, Ignacego Paderewskiego strona prawa do nr 20a, Ignacego Prądzyńskiego.
4 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. 3 Maja 38 Przemyśl stały Tak Czwartaków, Jarosława Iwaszkiewicza, Św. Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Joachima Lelewela, 3 Maja strona prawa od nr 18 do nr 64, strona lewa od nr 35 do nr 127, Stefana Okrzei, Ostrołęcka, Popielów, Kazimierza Pułaskiego strona prawa do nr 12, strona lewa do nr 17, Józefa Sułkowskiego.
5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl stały Tak Generała Władysława Andersa, Bukowa, Cicha, Monte Cassino, Bolesława Chrobrego strona prawa od nr 64 do końca, strona lewa od nr 63 do końca, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Krakowska, Mieczysława Orłowicza, Eugeniusza Romera, aleja Wolności, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zakopiańska, Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego.
6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu, ul. 29 Listopada 12 Przemyśl stały Nie Astronautów, Stanisława Augusta, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 23 do końca, Kazimierza Brodzińskiego, Bolesława Chrobrego strona prawa do nr 62, strona lewa do nr 61, Ceramiczna, Ignacego Chodźki, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Gazowa, Gliniana, Graniczna, Grenada, Ludwika Idzikowskiego, Jabłoniowa, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa od nr 66 do nr 78, Stanisława Małachowskiego, Józefa Mireckiego, Adama Naruszewicza, Juliana Konstantego Ordona, Emilii Plater, Podgórska, Przemyska, Macieja Sarbiewskiego, Szwoleżerska, Jana Tarnowskiego, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zadwórzańska, Zygmuntowska, Stanisława Żółkiewskiego.
7 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl stały Tak Marcina Bielskiego strona lewa od nr 89 do nr 113, strona prawa od nr 62 do nr 78, Artura Malawskiego, Swobodna, Szańce strona lewa od nr 21 do nr 71.
8 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl stały Tak Marcina Bielskiego strona prawa od nr 22 do nr 60, strona lewa od nr 11 do nr 87, Generała Władysława Sikorskiego, Szańce strona lewa od nr 9 do nr 19.
9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl stały Tak Biskupa Jakuba Glazera, Seweryna Goszczyńskiego strona prawa.
10 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl stały Tak Księdza Stanisława Brzóski, Cmentarna, Wojciecha Drzymały, Grunwaldzka strona prawa do nr 44a, Św. Jana Nepomucena strona prawa cała, strona lewa do nr 33, Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Józefa Kraszewskiego, Generała Stanisława Maczka, 3 Maja strona lewa do nr 33 i 33A, Jacka Malczewskiego, Cypriana Kamila Norwida, Zygmunta Noskowskiego, Plac Unii Brzeskiej, Salezjańska, Skośna, Bolesława Śmiałego, Światowida, Obrońców Westerplatte, Walerego Wróblewskiego, Leona Wyczółkowskiego, Zawiszy Czarnego.
11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl stały Nie Generała Józefa Bema, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona lewa do nr 21, Henryka Jordana, Hugona Kołłątaja, Kosynierów, Zygmunta Krasińskiego strona lewa od nr 13 do końca, Juliana Ursyna Niemcewicza, Ogrodnicza.
12 Klub Sportowy "Czuwaj", ul. 22 Stycznia 6 Przemyśl stały Nie Klementyny Hoffmanowej, Klasztorna, Zygmunta Krasińskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 11, 3 Maja strona prawa do nr 16, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Racławicka, 22 Stycznia, Romualda Traugutta.
13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl stały Nie Stanisława Barcewicza, Św. Brata Alberta, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona prawa do nr 12, Buszkowicka, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha, Wincentego Kadłubka, Kajetana Koźmiana, Teofila Lenartowicza, Obywatelska, Elizy Orzeszkowej, Pogodna, Marii Rodziewiczówny, Stefana Rogozińskiego, Równa.
14 Przedszkole Miejskie Nr 12 im. 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, ul. Franciszka Dolińskiego 4 Przemyśl stały Tak Bełwińska, Marcina Bielskiego strona prawa do nr 20, strona lewa do nr 9, Bieszczadzka, Ignacego Daszyńskiego, Franciszka Dolińskiego, Głogowska, Seweryna Goszczyńskiego strona lewa, Grunwaldzka strona prawa od nr 46 do końca, Jasna, Jesionowa, Henryka Kadyi, Andrzeja Kmicica, Krzywiecka, Legnicka, Gabriela Narutowicza, Płowiecka, Stanisława Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Marii Curie-Skłodowskiej, Księdza Ignacego Skorupki, Jana Skrzetuskiego, Majora Mieczysława Słabego, Szańce strona lewa do nr 7 (od ul. Grunwaldzkiej do I-go Fortu), Kornela Ujejskiego, Władysława Warneńczyka, Węgierska strona prawa, Michała Wołodyjowskiego strona lewa od nr 53 do końca, Jana Zachariasiewicza, Onufrego Zagłoby.
15 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., ul. Płowiecka 8 Przemyśl stały Tak Browarna, Dubiecka, Dynowska, Grunwaldzka strona lewa od ul. Rzecznej od nr 121 do końca, Ostrowska, Węgierska strona lewa, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II od ul. Rzecznej od nr 38 do końca.
16 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81 Przemyśl stały Tak Felicjanek, Grunwaldzka strona lewa od nr 47 do nr 119, Porucznika Władysława Kramarza, Ignacego Krasickiego, Księcia Józefa Poniatowskiego strona prawa od nr 30 do końca, strona lewa od nr 31 do końca, Henryka Rzewuskiego, Rzeczna, Księdza Stanisława Stojałowskiego, Szczęsna, Henryka Wieniawskiego, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II od nr 22 do nr 36.
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Grunwaldzka 17 Przemyśl stały Nie Barska, Jana Długosza, Grzegorza z Sanoka, Grunwaldzka strona lewa do nr 45, Jana Kasprowicza, Józefa Kremera, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Księcia Józefa Poniatowskiego strona prawa do nr 28, strona lewa do nr 29, Księdza Piotra Skargi, Świętego Józefa, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II strona prawa do nr 20, Stefana Żeromskiego.
18 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 27 Przemyśl stały Nie Wojciecha Bogusławskiego, Bohaterów Getta strona prawa do nr 22, strona lewa do nr 19, Wojciecha Brudzewskiego, Chmielna, Stefana Czarnieckiego, Jana Dekerta, Generała Leopolda Okulickiego, Józefa Kałuży, Mikołaja Kopernika, Ignacego Łukasiewicza, Kamienny Most strona prawa od nr 6 do końca, strona lewa cała, Podhalańczyków, Plac Św. Floriana, Władysława Reymonta, Rokitniańska, Rzeźnicza strona prawa cała, Sportowa, Strażacka, Bronisława Trentowskiego, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zaciszna.
19 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wincentego Pola 5 Przemyśl stały Tak Bystrzyckich, Świętego Andrzeja Boboli, Generała Henryka Dąbrowskiego, Bohaterów Getta strona prawa od nr 24 do końca, strona lewa od nr 21 do końca, Józefa Kapuścińskiego, Kokosza, Marii Konopnickiej, Koszykowa, Krucza, Krzywa, Łozowa, Mariacka (od terenu PKP do końca) strona prawa od nr 4 do końca, strona lewa od nr 7 do końca, Ludwika Mierosławskiego, Orzechowa, Pocztowa, Wincentego Pola, Polna, Rzeźnicza strona lewa, Sadowa, Sanowa, Słoneczna, aleja Solidarności, Sybiraków, Szańcowa, Karola Szymanowskiego, Wąska, Wiśniowa, Teofila Wiśniowskiego, Wiejska, Wierzbowa, Wilczańska, Wozowa, Zagrodowa, Zamknięta, Zielona, Mikołaja Zyblikiewicza.
20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 3 Przemyśl stały Nie Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Brzozowa, Jana Karola Chodkiewicza, Fryderyka Chopina, Dębowa, Emilii Gierczak, Gołębia, Grabowa, Władysława Jagiełły strona prawa cała, Jaworowa, Jastrzębia, Jacka Kaczmarskiego, Klonowa, Juliusza Kossaka, Świętej Królowej Jadwigi, Piotra Kmity, Kruhel Wielki, Kruhelska strona prawa do nr 48, strona lewa do nr 41, Krzemieniec, Pod Trzema Krzyżami, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka, Jana Matejki, Parkowa, Pawia, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ptasia, Mikołaja Reja, Romualda Rosłońskiego, Sanocka, Henryka Sienkiewicza, Studzienna, Sucha, Walerego Waygarta, Witoszyńska, Zachodnia.
21 Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl stały Tak Franciszkańska, Jagiellońska strona lewa, Tadeusza Kościuszki, Mostowa, Plac Pułkownika Berka-Joselewicza, Plac Dominikański, Plac Na Bramie, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Rybi, Ratuszowa, Rynek, Serbańska, Wałowa, Przecznica Wałowa, Kazimierza Wielkiego, Wodna, Zaułek Wojaka Szwejka.
22 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl stały Tak Adama Asnyka, Biskupia, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Księdza Jakuba Federkiewicza strona lewa, Aleksandra Fredry, Grodzka, Władysława Jagiełły strona lewa do nr 5, Kapitulna, Karmelicka, Katedralna, Błogosławionego Biskupa Jozafata Kocyłowskiego, Michała i Kazimierza Osińskich, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara strona lewa od nr 1 do nr 3, Księdza Jerzego Popiełuszki, Plac Tadeusza Czackiego, Plac Katedralny, Plac Niepodległości, Różana, Sąsiedzka, Juliusza Słowackiego strona prawa do nr 10, Ojca Krystyna Szykowskiego strona prawa, Biskupa Jana Śnigurskiego, Tatarska strona prawa do nr 24, strona lewa do nr 7, Władycze, Zamkowa.
23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Adama Mickiewicza 30 Przemyśl stały Nie Jagiellońska strona prawa, Kamienny Most strona prawa do nr 4, Sebastiana Klonowicza, Stanisława Konarskiego, Leopolda Hausera, Józefa Korzeniowskiego, Mariacka od ul. Adama Mickiewicza do terenu PKP strona lewa od nr 1 do nr 5, strona prawa od nr 2 do nr 2a, Adama Mickiewicza strona lewa do nr 61, strona prawa do nr 46, Mnisza, Nestora nr 1 i nr 2, Plac Legionów, Tadeusza Rejtana od ul. Aleksandra Dworskiego do ul. Adama Mickiewicza tj. strona lewa nr 1 i nr 3, Henryka Siemiradzkiego, Generała Józefa Sowińskiego, Stanisława Staszica, Juliana Tuwima.
24 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl stały Tak Akacjowa, Księdza Jana Balickiego, Basztowa, Bławatkowa, Chocimska, Czerwieńska, Ojca Makarego Demeskiego, Domowa, Księdza Jakuba Federkiewicza strona prawa, Biskupa Karola Józefa Fischera, Grochowska, Mjra Hubala, Władysława Jagiełły strona lewa od nr 7 do końca, Jarowa, Kamienna, Komisji Edukacji Narodowej, Krakusa, Kruhelska strona prawa od nr 50 do końca, strona lewa od nr 43 do końca, Kupały, Mieszka I, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara strona prawa od nr 2 do końca, strona lewa od nr 5 do końca, Ludwika Pasteura, Piasta Kołodzieja, Potokowa, Plac Św. Brunona – Bonifacego, Rakoczego, Rodzinna, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Witolda Regera, Skalna, Przemysława strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa cała, Majora Henryka Sucharskiego, Ojca Krystyna Szykowskiego strona lewa, Tatarska strona prawa od nr 26 do końca, strona lewa od nr 9 do końca, Ustronie, Wandy, Na Zawadach, Ziemowita, Żwirowa.
25 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl stały Nie Ireny Benszówny, Dionizego Czachowskiego, Przemysława strona prawa do nr 16, Juliusza Słowackiego strona prawa od nr 12 do nr 104, strona lewa do nr 103, Generała Juliana Stachiewicza, Bohdana Zaleskiego.
26 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl stały Nie Biblioteczna, Tadeusza Rejtana od ul. Aleksandra Dworskiego do ul. Juliusza Słowackiego tj. strona prawa od nr 2 do końca, strona lewa od nr 5 do końca, Franciszka Smolki, Aleksandra Dworskiego strona prawa do nr 18, strona lewa do nr 19.
27 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl stały Nie Aleksandra Dworskiego strona prawa od nr 20 do nr 84, strona lewa od nr 21 do nr 67, Ignacego Frankowskiego, Bartosza Głowackiego, Artura Grottgera, Jana Kilińskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiadomskiego, Bolesława Prusa, Aleksandra Puszkina, Leonarda Tarnawskiego.
28 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl stały Nie Bakończycka, Franciszka Bujaka, Aleksandra Dworskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 69 do końca, Gospodarcza, Harcmistrz Izydory Kossowskiej, Stanisława Leszczyńskiego, Książąt Lubomirskich, Waleriana Łukasińskiego, Nestora od ul. Aleksandra Dworskiego do końca, Przemysłowa, Zygmunta Sierakowskiego, Bernarda Wapowskiego, Ludwika Zamenhoffa, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.
29 Ośrodek Kopalni Gazu, Generała Jakuba Jasińskiego 3 Przemyśl stały Nie Stefana Batorego, Włodzimierza Bilana, Budowlanych, Księdza Antoniego Dobriańskiego, Romana Dmowskiego (od wiaduktu im. Błogosławionego Bronisława Markiewicza do ul. Rolniczej), Jerzego Fedkowicza, Mikołaja Gomółki, Grażyny, Harcerska, aleja harcmistrza Edwarda Heila, Generała Jakuba Jasińskiego, Juliana Klaczki, Krównicka, Lwowska strona prawa do nr 76 i strona lewa do nr 81, Adama Mickiewicza strona prawa od nr 48 do końca i strona lewa od nr 63 do końca, Księdza Jana Mogilnickiego, Młynarska, Ludwika Nabielaka, Heidi Wernerus-Neumann, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Rozdroże, Sielecka, Stawowa, Szkolna, Władysława Syrokomli, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Tarniowa, Topolowa, Wernyhory, Wiklinowa, Wspólna, Zacisze, Jana Zamoyskiego, Zana, Zbożowa, Zygmunta Zielińskiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego, aleja Żołnierzy Wyklętych.
30 Przedszkole Miejskie Nr 19, ul. Ofiar Katynia 4a Przemyśl stały Nie Droga Hurecka, Lwowska strona prawa od nr 78 do końca, strona lewa od nr 83 do końca, Mała, Miodowa, Niecała, Ofiar Katynia, Okrężna, Piaskowa, Północna, Przejazdowa, Przekopana, Przerwa, Skolimowska, Sienna, Smolna, Wiarowa, Wola, Wschodnia.
31 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, ul. Sobótki 23 Przemyśl stały Tak Cegielniana, aleja Romana Dmowskiego (od ul. Rolniczej do ronda Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka), Dojazdowa, Fabryczna, Herburtów, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Obozowa, Okopowa, Piastowska, Pikulicka, Południowa, Pusta, Rolnicza, Juliusza Słowackiego strona prawa od nr 106 do końca, strona lewa od nr 105 do końca, Sobótki, Ułańska, Złota.
32 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Jasińskiego 15 Przemyśl dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny
33 Świetlica Zakładu Karnego, ul. Rokitniańska 1 Przemyśl zakład karny Nie Obwód odrębny
34 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Wysockiego 99 Przemyśl dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny
35 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu, ul. Św. Brata Alberta 1 Przemyśl dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny
36 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3 Przemyśl dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny
37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl szpital Nie Odwód odrębny
38 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Palitywnej "Santa-Rita", ul. Rogozińskiego 30 Przemyśl dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 3 Maja strona lewa do nr 33 i nr 33A, Andrzeja Kmicica, Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Artura Malawskiego, Barska, Bełwińska, Bielskiego, Bieszczadzka, Bolesława Śmiałego, Biskupa Jakuba Glazera, Browarna, Cmentarna, Jana Długosza, Wojciecha Drzymały, Dubiecka, Dynowska, Felicjanek, Franciszka Dolińskiego, Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Józefa Wysockiego, Głogowska, Seweryna Goszczyńskiego, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Henryka Kadyi, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Krasickiego, Jasna, Jesionowa, Jana Kasprowicza, Porucznika Władysława Kramarza, Józefa Kraszewskiego, Józefa Kremera, Krzywiecka, Księdza Ignacego Skorupki, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Piotra Skargi, Księdza Stanisława Stojałowskiego, Księdza Stanisława Brzóski, Legnicka, Lipowicka, Łętowska, Władysława Łokietka, Jacka Malczewskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Majora Mieczysława Słabego, Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Zygmunta Noskowskiego, O. Augustyna Kordeckiego, Obronna, Obrońców Westerplatte, Onufrego Zagłoby, Ostrowska, Ignacego Paderewskiego strona prawa od nr 22 do końca, strona lewa cała, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3 - go Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Plac Unii Brzeskiej, Płowiecka, Stanisława Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Rzeczna, Henryka Wieniawskiego, Henryka Rzewuskiego, Salezjańska, Sanatoryjna, Skośna, Jana Skrzetuskiego, Stanisława Sobińskiego, Swobodna, Szańce, Szczęsna, Świętego Jana Nepomucena strona prawa cała, strona lewa do nr 33, Świętego Józefa, Światowida, Kornela Ujejskiego, Węgierska, Władysława Warneńczyka, Michała Wołodyjowskiego, Walerego Wróblewskiego, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II, Leona Wyczółkowskiego, Jana Zachariasiewicza, Zamiejska, Zawiszy Czarnego, Zofii Chrzanowskiej, Źródlana, Stefana Żeromskiego, Żurawicka. 7 15 193 5 43
0.0000020000Nr 2 22 Stycznia, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa cała, strona lewa od nr 35 do końca, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Astronautów, Stanisława Barcewicza, Generała Józefa Bema, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Brodzińskiego, Bukowa, Buszkowicka, Ceramiczna, Ignacego Chodźki, Cicha, Czwartaków, Daleka, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Emilii Plater, Gazowa, Generała Władysława Andersa, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Gliniana, Gościnna, Graniczna, Grenada, Hoża, Ludwika Idzikowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jabłoniowa, Jana III Sobieskiego, Henryka Jordana, Wincentego Kadłubka, Kazanowska, Klasztorna, Klementyny Hoffmanowej, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Kordiana, Kosynierów, Kajetana Koźmiana, Krakowska, Zygmunta Krasińskiego, Mariana Langiewicza, Joachima Lelewela, Teofila Lenartowicza, Stanisława Małachowskiego, Józefa Mireckiego, Mokra, Monte Cassino, Adama Naruszewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Obywatelska, Ogrodnicza, Okrzei, Kazimierza Opalińskiego, Juliana Konstantego Ordona, Władysława Orkana, Mieczysława Orłowicza, Elizy Orzeszkowej, Ostrołęcka, Ignacego Paderewskiego strona prawa do nr 20a, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Pułkownika Marcina Borelowskiego, Podgórska, Pogodna, Popielów, Ignacego Prądzyńskiego, Przemyska, Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Marii Rodziewiczówny, Stefana Rogozińskiego, Eugeniusza Romera, Równa, Macieja Sarbiewskiego, Stanisława Augusta, Studencka, Józefa Sułkowskiego, Szwoleżerska, Św. Brata Alberta, Św. Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Jana Tarnowskiego, Kazimierza-Przerwy Tetmajera, Romualda Traugutta, Waleriana Kramarza, Wita Stwosza, aleja Wolności, Józefa Wybickiego, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha, Stanisława Wyspiańskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zadwórzańska, Zakopiańska, Zygmuntowska, Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Romana Żulińskiego, Żwirki i Wigury. 6 14 045 4 32
0.0000030000Nr 3 Akacjowa, Aleja XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Adama Asnyka, Basztowa, Ireny Benszówny, Biblioteczna, Biskupia, Bławatkowa, Biskupa Jana Śnigurskiego, Biskupa Karola Józefa Fischera, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, Błogosławionego Biskupa Jozafata Kocyłowskiego, Brzozowa, Cegielniana, Chocimska, Jana Karola Chodkiewicza, Fryderyka Chopina, Dionizego Czachowskiego, Czerwieńska, Dębowa, aleja Romana Dmowskiego (od ul. Rolniczej do ronda Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka), Dojazdowa, Domowa, Aleksandra Dworskiego strona prawa do nr 84, strona lewa do nr 67, Emilii Gierczak, Fabryczna, Franciszkańska, Ignacego Frankowskiego, Aleksandra Fredry, Generała Stefana Grota–Roweckiego, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Gospodarcza, Grabowa, Grochowska, Grodzka, Artura Grottgera, Herburtów, Jagiellońska strona lewa, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Jacka Kaczmarskiego, Jarowa, Jastrzębia, Jaworowa, Kamienna, Kapitulna, Karmelicka, Kasztanowa, Katedralna, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Juliusza Kossaka, Tadeusza Kościuszki, Krakusa, Krótka, Kruhel Wielki, Kruhelska, Krzemieniec, Księdza Jakuba Federkiewicza, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Jana Balickiego, Kupały, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka, Jana Matejki, Michała i Kazimierza Osińskich, Mieszka I, Majora Hubala, Majora Henryka Sucharskiego, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Na Zawadach, Stanisława Niewiadomskiego, Ojca Makarego Demeskiego, Ojca Krystyna Szykowskiego, Obozowa, Okopowa, Parkowa, Ludwika Pasteura, Pawia, Piasta Kołodzieja, Piastowska, Pikulicka, Piotra Kmity, Południowa, Plac Czackiego, Plac Dominikański, Plac Pułkownika Berka Joselewicza, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Katedralny, Plac Na Bramie, Plac Niepodległości, Plac Św. Brunona Bonifacego, Plac Rybi, Pod Trzema Krzyżami, Potokowa, Prusa, Przecznica Wałowa, Przemysława, Ptasia, Pusta, Aleksandra Puszkina, Przemysłowa, Rakoczego, Ratuszowa, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Rodzinna, Rolnicza, Romualda Rosłońskiego, Różana, Rynek, Sanocka, Sąsiedzka, Serbańska, Henryka Sienkiewicza, Skalna, Juliusza Słowackiego, Franciszka Smolki, Sobótki, Generała Juliana Stachiewicza, Studzienna, Sucha, Świętej Królowej Jadwigi, Leonarda Tarnawskiego, Tatarska, Ułańska, Ustronie, Wałowa, Wandy, Walerego Waygarta, Witolda Regera, Witoszyńska, Zaułek Wojaka Szwejka, Władycze, Władysława Jagiełły, Wodna, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zachodnia, Bohdana Zaleskiego, Zamkowa, Ziemowita, Złota, Żwirowa. 5 10 361 4 27
0.0000040000Nr 4 Bakończycka, Stefana Batorego, Włodzimierza Bilana, Wojciecha Bogusławskiego, Bohaterów Getta, Wojciecha Brudzewskiego, Budowlanych, Franciszka Bujaka, Bystrzyckich, Świętego Andrzeja Boboli, Chmielna, Stefana Czarnieckiego, Jana Dekerta, Droga Hurecka, Aleksandra Dworskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 69 do końca, Jerzego Fedkowicza, Generała Henryka Dąbrowskiego, aleja Romana Dmowskiego (od wiaduktu im. Błogosławionego Bronisława Markiewicza do ul. Rolniczej), aleja harcmistrza Edwarda Heila, Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Mikołaja Gomółki, Grażyny, Harcerska, Jagiellońska strona prawa, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Józefa Kałuży, Kamienny Most, Józefa Kapuścińskiego, Juliana Klaczki, Sebastiana Klonowicza, Kokosza, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Józefa Korzeniowskiego, Harcmistrz Izydory Kossowskiej, Koszykowa, Krównicka, Krucza, Krzywa, Księdza Antoniego Dobriańskiego, Księdza Jana Mogilnickiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego, Leopolda Hausera, Stanisława Leszczyńskiego, Lwowska, Książąt Lubomirskich, Łozowa, Ignacego Łukasiewicza, Waleriana Łukasińskiego, Mała, Mariacka, Adama Mickiewicza, Ludwika Mierosławskiego, Miodowa, Młynarska, Mnisza, Ludwika Nabielaka, Nestora, Niecała, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Ofiar Katynia, Okrężna, Orzechowa, Piaskowa, Plac Legionów, Plac Świętego Floriana, Pocztowa, Podhalańczyków, Polna, Północna, Przejazdowa, Przekopana, Przerwa, Tadeusza Rejtana od ul. Aleksandra Dworskiego do ul. Adama Mickiewicza tj. od nr 1 do nr 3, Władysława Reymonta, Rokitniańska, Rozdroże, Rzeźnicza, Sadowa, Sanowa, Sielecka, Henryka Siemiradzkiego, Sienna, Zygmunta Sierakowskiego, Skolimowska, Słoneczna, aleja Solidarności, Smolna, Sportowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Strażacka, Sybiraków, Władysława Syrokomli, Szańcowa, Szkolna, Karola Szymanowskiego, Tarniowa, Teofila Wiśniowskiego, Topolowa, Bronisława Trentowskiego, Juliana Tuwima, Bernarda Wapowskiego, Wąska, Heidi Wernerus-Neumann, Wernyhory, Wiarowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilczańska, Wincentego Pola, Wiśniowa, Wola, Wozowa, Wschodnia, Wspólna, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zacisze, Zaciszna, Zagrodowa, Ludwika Zamenhoffa, Zamknięta, Jana Zamojskiego, Tomasza Zana, Zbożowa, Zygmunta Zielińskiego, Zielona, Mikołaja Zyblikiewicza, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, aleja Żołnierzy Wyklętych. 5 10 762 5 35
Podsumowanie 23 50 361 18 137

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 8 7 7 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 9 8 7 7 31
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 8 6 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 7 16
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS" KW REGIA CIVITAS 8 8 7 7 30

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 KULAWIK Tomasz Przemysław 49 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Przemyśl
2 BŁACHOWICZ Wojciech 52 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Przemyśl
3 HAMRYSZCZAK Janusz Adam 50 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Przemyśl
1 BAKUN Wojciech Antoni 37 Średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Nehrybka

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 082 7 937 7 927 52.56% 0.05256
7 787 98.23% 0.09823
Tak
2 13 827 6 973 6 951 50.27% 0.05027
6 664 95.87% 0.09587
Tak
3 10 410 4 662 4 661 44.77% 0.04477
4 472 95.95% 0.09595
Tak
4 10 661 4 851 4 847 45.46% 0.04546
4 708 97.13% 0.09713
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 099 31 25.81% 0.02581
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 321 31 14.05% 0.01405
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 6 110 29 25.86% 0.02586
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 559 16 15.06% 0.01506
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS" 4 542 30 19.22% 0.01922

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 099 31 6 25.81% 0.02581
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 321 31 3 14.05% 0.01405
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 6 110 29 6 25.86% 0.02586
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 559 16 4 15.06% 0.01506
Tak
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS" 4 542 30 4 19.22% 0.01922
Tak

Rada Miejska w Przemyślu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 ZASTROWSKI Paweł Jacek 426 5.47% 0.00547
Tak
1 4 2 KRUŻEL Jerzy Jan 620 7.96% 0.00796
Tak
1 4 3 PICH Artur Witold 312 4.01% 0.00401
Nie
1 4 4 LEJA Łucja 87 1.12% 0.00112
Nie
1 4 5 KALINOWSKA Katarzyna Ewelina 32 0.41% 0.00041
Nie
1 4 6 HALINIAK Paweł Jan 149 1.91% 0.00191
Nie
1 4 7 DŻOCHOWSKA Iga Maria 97 1.25% 0.00125
Nie
1 4 8 JERSKA Jolanta Maria 51 0.65% 0.00065
Nie
1 4 9 WITTNER Paweł Karol 114 1.46% 0.00146
Nie
1 5 1 KULEJ Ryszard 377 4.84% 0.00484
Nie
1 5 2 OLESZEK Rafał Sebastian 228 2.93% 0.00293
Nie
1 5 3 BAJDA Elżbieta Ludmiła 66 0.85% 0.00085
Nie
1 5 4 JAGUSTYN Janusz Andrzej 119 1.53% 0.00153
Nie
1 5 5 ŁAGODZIC Halina Teresa 27 0.35% 0.00035
Nie
1 5 6 SOSNOWSKI Wojciech Tadeusz 18 0.23% 0.00023
Nie
1 5 7 DŻOCHOWSKA Katarzyna Łucja 14 0.18% 0.00018
Nie
1 5 8 WARDA Helena 14 0.18% 0.00018
Nie
1 5 9 BOCZAR Marian Tomasz 64 0.82% 0.00082
Nie
1 8 1 PIWKO Mariusz 406 5.21% 0.00521
Nie
1 8 2 MAJGIER Zygmunt 162 2.08% 0.00208
Nie
1 8 3 KOWALSKI Marcin Andrzej 659 8.46% 0.00846
Tak
1 8 4 OSTROWSKA Katarzyna Anna 57 0.73% 0.00073
Nie
1 8 5 ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz 406 5.21% 0.00521
Tak
1 8 6 DWORNIK Janina Władysława 37 0.48% 0.00048
Nie
1 8 7 ANDRUSZKIEWICZ Radosław Kornel 38 0.49% 0.00049
Nie
1 8 8 SZYMCZYCHA Janina 89 1.14% 0.00114
Nie
1 10 1 KAMIŃSKI Maciej Piotr 1 206 15.49% 0.01549
Tak
1 10 2 KIJANKA Rafał Bogusław 157 2.02% 0.00202
Nie
1 10 3 ROKITOWSKA Katarzyna Dorota 187 2.40% 0.0024
Nie
1 10 4 BERESTECKI Andrzej 209 2.68% 0.00268
Tak
1 10 5 SOSNOWSKA Aneta 69 0.89% 0.00089
Nie
1 10 6 SMUCZEK Daniel 199 2.56% 0.00256
Nie
1 10 7 MARCINIEC Sabina Paulina 14 0.18% 0.00018
Nie
1 10 8 MLICZEK Oliwia 10 0.13% 0.00013
Nie
1 10 9 DĘBICKI Maciej Krzysztof 106 1.36% 0.00136
Nie
1 12 1 HAYDER Grzegorz Wojciech 270 3.47% 0.00347
Tak
1 12 2 ŁUKASIEWICZ Anna 116 1.49% 0.00149
Nie
1 12 3 BARCZAK Bartłomiej Grzegorz 215 2.76% 0.00276
Nie
1 12 4 KUŹMIEK Tomasz Edmund 73 0.94% 0.00094
Nie
1 12 5 ANDRZEJCZYK Barbara Ewa 79 1.01% 0.00101
Nie
1 12 6 DOBROWOLSKI Sebastian 42 0.54% 0.00054
Nie
1 12 7 KANTYKA Agnieszka Barbara 53 0.68% 0.00068
Nie
1 12 8 ZAMIRSKI Mariusz Antoni 113 1.45% 0.00145
Nie
2 4 1 SAWICKA Ewa Stefania 725 10.88% 0.01088
Tak
2 4 2 SCHABOWSKI Tomasz Krzysztof 695 10.43% 0.01043
Tak
2 4 3 BATOR Janusz Kazimierz 155 2.33% 0.00233
Nie
2 4 4 LUBYJ Ewelina 39 0.59% 0.00059
Nie
2 4 5 TUSTANOWSKA Ewa Maria 92 1.38% 0.00138
Nie
2 4 6 KANIECKI Paweł 87 1.31% 0.00131
Nie
2 4 7 DARAŻ Barbara Anna 61 0.92% 0.00092
Nie
2 4 8 CIELIŃSKI Artur Adam 109 1.64% 0.00164
Nie
2 5 1 IWANISZYN Mariusz Andrzej 262 3.93% 0.00393
Nie
2 5 2 NOWAK Bogumiła 288 4.32% 0.00432
Tak
2 5 3 RADOCHOŃSKI Marcin Łukasz 79 1.19% 0.00119
Nie
2 5 4 KWIATKOWSKA Agnieszka 62 0.93% 0.00093
Nie
2 5 5 STOŁOWSKI Daniel Krzysztof 141 2.12% 0.00212
Nie
2 5 6 SUGIER Krzysztof Jan 113 1.70% 0.0017
Nie
2 5 7 HANDZEL Alicja Romana 18 0.27% 0.00027
Nie
2 5 8 JODŁOWSKI Roman Wincenty 103 1.55% 0.00155
Nie
2 8 1 LESZCZYŃSKI Tomasz 372 5.58% 0.00558
Tak
2 8 2 ŁOBAZA Edyta Anna 262 3.93% 0.00393
Nie
2 8 3 TKACZ Dariusz Stefan 325 4.88% 0.00488
Nie
2 8 4 STAWARZ Andrzej 175 2.63% 0.00263
Nie
2 8 5 KAMIŃSKI Andrzej 144 2.16% 0.00216
Nie
2 8 6 CZAJKOWSKA Krystyna 72 1.08% 0.00108
Nie
2 8 7 ZAPAŁOWSKA Monika Ewa 246 3.69% 0.00369
Nie
2 8 8 KAWECKI Andrzej Bogusław 71 1.07% 0.00107
Nie
2 12 1 BAL Robert Piotr 812 12.18% 0.01218
Tak
2 12 2 LASEK Dariusz Piotr 425 6.38% 0.00638
Tak
2 12 3 STACHURA Kamil Mieczysław 114 1.71% 0.00171
Nie
2 12 4 BARSZCZAK Krzysztof Jan 143 2.15% 0.00215
Nie
2 12 5 JAKOBSCHE Magdalena Katarzyna 122 1.83% 0.00183
Nie
2 12 6 KĄDZIELA Anna Małgorzata 49 0.74% 0.00074
Nie
2 12 7 MATUSZ Grzegorz 92 1.38% 0.00138
Nie
2 12 8 SZTOLF Małgorzata Barbara 211 3.17% 0.00317
Nie
3 4 1 STOJAK Grażyna Jarosława 321 7.18% 0.00718
Tak
3 4 2 GRAD-MIZGAŁA Anna Teresa 268 5.99% 0.00599
Nie
3 4 3 HAWRYŚ Tomasz Zbigniew 262 5.86% 0.00586
Nie
3 4 4 TUR Józef Fryderyk 15 0.34% 0.00034
Nie
3 4 5 DANIELAK Katarzyna Joanna 48 1.07% 0.00107
Nie
3 4 6 BARAŃSKI Jaromir Bartłomiej 38 0.85% 0.00085
Nie
3 4 7 HAWRYŚ Henryk Janusz 315 7.04% 0.00704
Nie
3 5 1 ZAPOTOCKI Janusz 443 9.91% 0.00991
Tak
3 5 2 NAWOROL Dorota Katarzyna 57 1.27% 0.00127
Nie
3 5 3 PAWLISZAK Mariusz 26 0.58% 0.00058
Nie
3 5 4 GÓRSKI Zbigniew Ludomir 75 1.68% 0.00168
Nie
3 5 5 SIDORSKA-ŁOZA Dorota Maria 15 0.34% 0.00034
Nie
3 5 6 DĄBROWSKA Barbara Maria 14 0.31% 0.00031
Nie
3 5 7 GIERCZAK Krzysztof Stanisław 70 1.57% 0.00157
Nie
3 8 1 RÓŻYCKA Monika Małgorzata 419 9.37% 0.00937
Tak
3 8 2 MAJKOWSKI Mirosław Witold 569 12.72% 0.01272
Tak
3 8 3 NIEDŹWIECKI Marek Grzegorz 81 1.81% 0.00181
Nie
3 8 4 BUTRA Krzysztof Marcin 189 4.23% 0.00423
Nie
3 8 5 ŻEREBIEC Jadwiga Barbara 69 1.54% 0.00154
Nie
3 8 6 ANTOCHÓW Joanna 54 1.21% 0.00121
Nie
3 12 1 GAZDOWICZ Małgorzata 282 6.31% 0.00631
Tak
3 12 2 GIERCZAK Grzegorz Edward 275 6.15% 0.00615
Nie
3 12 3 BIELISZAK Renata Maria 181 4.05% 0.00405
Nie
3 12 4 WAJSTUCH Bartosz Jacek 116 2.59% 0.00259
Nie
3 12 5 GOLEC Jerzy Czesław 164 3.67% 0.00367
Nie
3 12 6 KUCHARSKA-FRAŃCZAK Agnieszka Anna 53 1.19% 0.00119
Nie
3 12 7 PYSZKOWSKA-HORODECKA Iwona Anna 53 1.19% 0.00119
Nie
4 4 1 WILK Błażej Sebastian 302 6.41% 0.00641
Nie
4 4 2 CZESZEJKO-SOCHACKA Zdzisława 120 2.55% 0.00255
Nie
4 4 3 KRUPSKI Lesław Henryk 58 1.23% 0.00123
Nie
4 4 4 SZCZEKOT Nina 51 1.08% 0.00108
Nie
4 4 5 ŚWIEŻY Bogusław Bernard 17 0.36% 0.00036
Nie
4 4 6 MAŁYSKA Elżbieta Alicja 40 0.85% 0.00085
Nie
4 4 7 BŁACHOWICZ Wojciech 393 8.35% 0.00835
Tak
4 5 1 KULAWIK Tomasz Przemysław 285 6.05% 0.00605
Tak
4 5 2 KURZYWILK Zbigniew Lesław 189 4.01% 0.00401
Nie
4 5 3 PIORUŃ Ludwik August 68 1.44% 0.00144
Nie
4 5 4 DAŃCZAK Maria Grażyna 28 0.59% 0.00059
Nie
4 5 5 PAŁYS Danuta Izabela 27 0.57% 0.00057
Nie
4 5 6 GLESMAN Marek Jan 4 0.08% 8.0E-5
Nie
4 5 7 KUROPATWA Dagmara Sylwia 27 0.57% 0.00057
Nie
4 8 1 JAWORSKA-ŻURAWSKA Monika Katarzyna 497 10.56% 0.01056
Tak
4 8 2 BARSZCZAK Bartłomiej Mariusz 293 6.22% 0.00622
Nie
4 8 3 SŁODYCZKO Andrzej Arkadiusz 198 4.21% 0.00421
Nie
4 8 4 KARLIK Ewa Antonina 56 1.19% 0.00119
Nie
4 8 5 GAMULCZAK Mariusz 80 1.70% 0.0017
Nie
4 8 6 PARTYKA Mariusz Józef 32 0.68% 0.00068
Nie
4 8 7 PUDYSZ Dorota Katarzyna 52 1.10% 0.0011
Nie
4 10 1 RZESZUTKO Wojciech Łukasz 307 6.52% 0.00652
Tak
4 10 2 DRYNIAK Daniel Piotr 455 9.66% 0.00966
Tak
4 10 3 PODBILSKA Łucja Janina 111 2.36% 0.00236
Nie
4 10 4 BUKOWSKI Przemysław Marcin 288 6.12% 0.00612
Nie
4 10 5 BANDAS-WAJDA Grażyna 46 0.98% 0.00098
Nie
4 10 6 LACH Agata 117 2.49% 0.00249
Nie
4 10 7 KARASIŃSKI Maciej Stanisław 78 1.66% 0.00166
Nie
4 12 1 PUSIARSKI Leszek Wiesław 194 4.12% 0.00412
Nie
4 12 2 NIKLEWICZ Kamil Marek 97 2.06% 0.00206
Nie
4 12 3 SKUNECZNY Krzysztof Dawid 40 0.85% 0.00085
Nie
4 12 4 OCHALSKA Wioletta Maria 95 2.02% 0.00202
Nie
4 12 5 CZORNIAK Beata Dorota 38 0.81% 0.00081
Nie
4 12 6 KOZŁOWSKI Maciej Tadeusz 15 0.32% 0.00032
Nie
4 12 7 BŁASZCZYSZYN-JUŹWIK Edyta Małgorzata 10 0.21% 0.00021
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAKUN Wojciech Antoni 37 Średnie Nehrybka, 9 996 41.49 Druga tura
2 BŁACHOWICZ Wojciech 52 Wyższe Przemyśl, 6 062 25.16 Nie
3 HAMRYSZCZAK Janusz Adam 50 Wyższe Przemyśl, 6 363 26.41 Druga tura
4 KULAWIK Tomasz Przemysław 49 Wyższe Przemyśl, 1 670 6.93 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o, ul. Generała Józefa Wysockiego 24 Przemyśl stały 1 217 661 661 54.31% 0.05431
654 98.94%
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl stały 1 657 934 934 56.37% 0.05637
928 99.36%
3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl stały 2 070 1 079 1 079 52.13% 0.05213
1 069 99.07%
4 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. 3 Maja 38 Przemyśl stały 1 968 920 920 46.75% 0.04675
907 98.59%
5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl stały 1 045 570 568 54.35% 0.05435
559 98.42%
6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu, ul. 29 Listopada 12 Przemyśl stały 1 439 715 715 49.69% 0.04969
709 99.16%
7 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl stały 893 503 503 56.33% 0.05633
497 98.81%
8 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl stały 2 007 1 088 1 088 54.21% 0.05421
1 085 99.72%
9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl stały 2 021 1 013 1 013 50.12% 0.05012
998 98.52%
10 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl stały 2 004 968 966 48.20% 0.0482
952 98.55%
11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl stały 1 703 868 868 50.97% 0.05097
862 99.31%
12 Klub Sportowy "Czuwaj", ul. 22 Stycznia 6 Przemyśl stały 1 582 829 829 52.40% 0.0524
821 99.03%
13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl stały 1 908 920 920 48.22% 0.04822
911 99.02%
14 Przedszkole Miejskie Nr 12 im. 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, ul. Franciszka Dolińskiego 4 Przemyśl stały 2 325 1 304 1 294 55.66% 0.05566
1 272 98.30%
15 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., ul. Płowiecka 8 Przemyśl stały 1 777 954 953 53.63% 0.05363
942 98.85%
16 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81 Przemyśl stały 1 685 883 883 52.40% 0.0524
870 98.53%
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Grunwaldzka 17 Przemyśl stały 1 058 516 508 48.02% 0.04802
504 99.21%
18 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 27 Przemyśl stały 2 187 985 985 45.04% 0.04504
977 99.19%
19 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wincentego Pola 5 Przemyśl stały 1 327 608 607 45.74% 0.04574
605 99.67%
20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 3 Przemyśl stały 2 000 986 988 49.40% 0.0494
972 98.38%
21 Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl stały 1 100 457 457 41.55% 0.04155
453 99.12%
22 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl stały 1 161 492 491 42.29% 0.04229
483 98.37%
23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Adama Mickiewicza 30 Przemyśl stały 1 904 801 803 42.17% 0.04217
794 98.88%
24 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl stały 1 362 692 692 50.81% 0.05081
684 98.84%
25 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl stały 1 520 600 600 39.47% 0.03947
588 98.00%
26 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl stały 817 278 278 34.03% 0.03403
272 97.84%
27 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl stały 1 890 861 860 45.50% 0.0455
848 98.60%
28 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl stały 1 685 789 789 46.82% 0.04682
777 98.48%
29 Ośrodek Kopalni Gazu, Generała Jakuba Jasińskiego 3 Przemyśl stały 2 032 1 030 1 030 50.69% 0.05069
1 019 98.93%
30 Przedszkole Miejskie Nr 19, ul. Ofiar Katynia 4a Przemyśl stały 1 358 596 596 43.89% 0.04389
590 98.99%
31 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, ul. Sobótki 23 Przemyśl stały 560 295 295 52.68% 0.05268
293 99.32%
32 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Jasińskiego 15 Przemyśl dom pomocy społecznej 138 27 27 19.57% 0.01957
27 100.00%
33 Świetlica Zakładu Karnego, ul. Rokitniańska 1 Przemyśl zakład karny 30 13 13 43.33% 0.04333
13 100.00%
34 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Wysockiego 99 Przemyśl dom pomocy społecznej 95 49 50 52.63% 0.05263
46 92.00%
35 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu, ul. Św. Brata Alberta 1 Przemyśl dom pomocy społecznej 26 24 24 92.31% 0.09231
11 45.83%
36 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3 Przemyśl dom pomocy społecznej 56 36 36 64.29% 0.06429
29 80.56%
37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl szpital 323 62 62 19.20% 0.0192
61 98.39%
38 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Palitywnej "Santa-Rita", ul. Rogozińskiego 30 Przemyśl dom pomocy społecznej 50 12 12 24.00% 0.024
9 75.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAKUN Wojciech Antoni 37 Średnie Nehrybka, 17682 74.84 Tak
2 HAMRYSZCZAK Janusz Adam 50 Wyższe Przemyśl, 5944 25.16 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych HAMRYSZCZAK Janusz Adam Głosów ważnych oddanych na kandydatów BAKUN Wojciech Antoni
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o, ul. Generała Józefa Wysockiego 24 Przemyśl 617 153 24.80% 0.0248
75.20% 464
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl 881 278 31.56% 0.03156
68.44% 603
3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl 1044 285 27.30% 0.0273
72.70% 759
4 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. 3 Maja 38 Przemyśl 944 244 25.85% 0.02585
74.15% 700
5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl 537 127 23.65% 0.02365
76.35% 410
6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu, ul. 29 Listopada 12 Przemyśl 696 140 20.11% 0.02011
79.89% 556
7 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl 511 87 17.03% 0.01703
82.97% 424
8 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl 1083 272 25.12% 0.02512
74.88% 811
9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl 926 265 28.62% 0.02862
71.38% 661
10 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl 953 219 22.98% 0.02298
77.02% 734
11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl 853 228 26.73% 0.02673
73.27% 625
12 Klub Sportowy "Czuwaj", ul. 22 Stycznia 6 Przemyśl 812 204 25.12% 0.02512
74.88% 608
13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl 864 228 26.39% 0.02639
73.61% 636
14 Przedszkole Miejskie Nr 12 im. 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, ul. Franciszka Dolińskiego 4 Przemyśl 1235 272 22.02% 0.02202
77.98% 963
15 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., ul. Płowiecka 8 Przemyśl 884 225 25.45% 0.02545
74.55% 659
16 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81 Przemyśl 850 248 29.18% 0.02918
70.82% 602
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Grunwaldzka 17 Przemyśl 495 111 22.42% 0.02242
77.58% 384
18 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 27 Przemyśl 972 231 23.77% 0.02377
76.23% 741
19 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wincentego Pola 5 Przemyśl 593 163 27.49% 0.02749
72.51% 430
20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 3 Przemyśl 943 255 27.04% 0.02704
72.96% 688
21 Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl 439 98 22.32% 0.02232
77.68% 341
22 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl 480 204 42.50% 0.0425
57.50% 276
23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Adama Mickiewicza 30 Przemyśl 801 172 21.47% 0.02147
78.53% 629
24 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl 672 234 34.82% 0.03482
65.18% 438
25 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl 621 132 21.26% 0.02126
78.74% 489
26 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl 272 57 20.96% 0.02096
79.04% 215
27 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl 795 155 19.50% 0.0195
80.50% 640
28 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl 768 170 22.14% 0.02214
77.86% 598
29 Ośrodek Kopalni Gazu, Generała Jakuba Jasińskiego 3 Przemyśl 985 181 18.38% 0.01838
81.62% 804
30 Przedszkole Miejskie Nr 19, ul. Ofiar Katynia 4a Przemyśl 618 176 28.48% 0.02848
71.52% 442
31 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, ul. Sobótki 23 Przemyśl 290 63 21.72% 0.02172
78.28% 227
32 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Jasińskiego 15 Przemyśl 26 9 34.62% 0.03462
65.38% 17
33 Świetlica Zakładu Karnego, ul. Rokitniańska 1 Przemyśl 17 3 17.65% 0.01765
82.35% 14
34 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Wysockiego 99 Przemyśl 41 22 53.66% 0.05366
46.34% 19
35 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu, ul. Św. Brata Alberta 1 Przemyśl 14 10 71.43% 0.07143
28.57% 4
36 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3 Przemyśl 32 10 31.25% 0.03125
68.75% 22
37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl 54 11 20.37% 0.02037
79.63% 43
38 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Palitywnej "Santa-Rita", ul. Rogozińskiego 30 Przemyśl 8 2 25.00% 0.025
75.00% 6

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o, ul. Generała Józefa Wysockiego 24 Przemyśl stały 1214 622 622 51.24% 0.05124
617 99.20%
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl stały 1819 893 893 49.09% 0.04909
881 98.66%
3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1 Przemyśl stały 2075 1049 1049 50.55% 0.05055
1044 99.52%
4 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. 3 Maja 38 Przemyśl stały 2013 956 956 47.49% 0.04749
944 98.74%
5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl stały 1052 543 543 51.62% 0.05162
537 98.90%
6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu, ul. 29 Listopada 12 Przemyśl stały 1445 708 708 49.00% 0.049
696 98.31%
7 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl stały 875 514 514 58.74% 0.05874
511 99.42%
8 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl stały 2007 1094 1094 54.51% 0.05451
1083 98.99%
9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl stały 1979 931 930 46.99% 0.04699
926 99.57%
10 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10 Przemyśl stały 2003 963 963 48.08% 0.04808
953 98.96%
11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl stały 1706 860 860 50.41% 0.05041
853 99.19%
12 Klub Sportowy "Czuwaj", ul. 22 Stycznia 6 Przemyśl stały 1574 822 822 52.22% 0.05222
812 98.78%
13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12 Przemyśl stały 1798 873 873 48.55% 0.04855
864 98.97%
14 Przedszkole Miejskie Nr 12 im. 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, ul. Franciszka Dolińskiego 4 Przemyśl stały 2321 1252 1251 53.90% 0.0539
1235 98.72%
15 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., ul. Płowiecka 8 Przemyśl stały 1780 893 893 50.17% 0.05017
884 98.99%
16 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81 Przemyśl stały 1691 855 855 50.56% 0.05056
850 99.42%
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Grunwaldzka 17 Przemyśl stały 1062 501 501 47.18% 0.04718
495 98.80%
18 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 27 Przemyśl stały 2198 981 981 44.63% 0.04463
972 99.08%
19 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wincentego Pola 5 Przemyśl stały 1326 598 598 45.10% 0.0451
593 99.16%
20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 3 Przemyśl stały 2002 964 961 48.00% 0.048
943 98.13%
21 Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl stały 1012 445 445 43.97% 0.04397
439 98.65%
22 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl stały 1158 482 482 41.62% 0.04162
480 99.59%
23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Adama Mickiewicza 30 Przemyśl stały 1899 807 807 42.50% 0.0425
801 99.26%
24 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5 Przemyśl stały 1362 676 676 49.63% 0.04963
672 99.41%
25 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl stały 1529 628 628 41.07% 0.04107
621 98.89%
26 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21 Przemyśl stały 820 273 273 33.29% 0.03329
272 99.63%
27 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl stały 1891 804 804 42.52% 0.04252
795 98.88%
28 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1 Przemyśl stały 1677 776 776 46.27% 0.04627
768 98.97%
29 Ośrodek Kopalni Gazu, Generała Jakuba Jasińskiego 3 Przemyśl stały 2024 992 992 49.01% 0.04901
985 99.29%
30 Przedszkole Miejskie Nr 19, ul. Ofiar Katynia 4a Przemyśl stały 1345 623 623 46.32% 0.04632
618 99.20%
31 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, ul. Sobótki 23 Przemyśl stały 560 290 290 51.79% 0.05179
290 100.00%
32 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Jasińskiego 15 Przemyśl dom pomocy społecznej 57 27 27 47.37% 0.04737
26 96.30%
33 Świetlica Zakładu Karnego, ul. Rokitniańska 1 Przemyśl zakład karny 38 18 18 47.37% 0.04737
17 94.44%
34 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Wysockiego 99 Przemyśl dom pomocy społecznej 95 42 42 44.21% 0.04421
41 97.62%
35 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu, ul. Św. Brata Alberta 1 Przemyśl dom pomocy społecznej 26 23 23 88.46% 0.08846
14 60.87%
36 Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3 Przemyśl dom pomocy społecznej 55 38 38 69.09% 0.06909
32 84.21%
37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ul. Monte Cassino 18 Przemyśl szpital 112 54 54 48.21% 0.04821
54 100.00%
38 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Palitywnej "Santa-Rita", ul. Rogozińskiego 30 Przemyśl dom pomocy społecznej 42 9 9 21.43% 0.02143
8 88.89%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Przemyśl - ogółem 1 23 4 59 365 50 361 38 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 18 1
Ogółem 36 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 137 59 43% 78 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 0 0% 4 100%
Ogółem 137 59 43% 78 57%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 48 48 48
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 48 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 11 7 64% 4 36%
30-39 33 14 42% 19 58%
40-59 65 25 38% 40 62%
60+ 28 13 46% 15 54%
Ogółem 137 59 43% 78 57%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 0 0% 3 100%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 4 0 0% 4 100%