Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 123 419
Wyborców 96 823
Obwodów 82
  • Wybory do Rady Powiatu Wielickiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina biskupiceGmina Biskupice 10 15 15 52 52
gmina gdozwGmina Gdów 12 15 15 34 34
gmina klzajGmina Kłaj 10 15 15 39 39
gmina niepolzomiceGmina Niepołomice 13 3 21 6 54
gmina wieliczkaGmina Wieliczka 37 3 23 14 119

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa w Biskupicach, 322 Biskupice stały Nie Biskupice, Sułów.
2 Szkoła Podstawowa w Przebieczanach, 453 Tomaszkowice stały Nie Przebieczany.
3 Szkoła Podstawowa w Bodzanowie, 464 Bodzanów stały Nie Bodzanów.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach, 312 Trąbki stały Tak Trąbki, Zborówek.
5 Szkoła Podstawowa w Łazanach, 103 A Łazany stały Tak Łazany.
6 Placówka Wsparcia Dziennego w Zabłociu, 171 Zabłocie stały Tak Szczygłów, Zabłocie.
7 Szkoła Podstawowa w Sławkowicach, 162 Sławkowice stały Tak Sławkowice.
8 Świetlica Środowiskowa w Jawczycach, 135 Jawczyce stały Nie Jawczyce.
9 Urząd Gminy Biskupice, 455 Tomaszkowice stały Tak Tomaszkowice.
10 Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach, 5 Biskupice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej CARITAS Archidiecezji Krakowskiej w Biskupicach
1 Centrum Kultury w Gdowie, 398 Gdów stały Tak Wszystkie budynki mieszkalne znajdujące się w północnej części sołectwa Gdów od drogi 967 Myślenice-Łapczyca
2 dawne Gimnazjum w Gdowie, 1206 Gdów stały Tak Wszystkie budynki mieszkalne znajdujące się w południowej części sołectwa Gdów od drogi 967 Myślenice-Łapczyca oraz sołectwo Fałkowice
3 Szkoła Podstawowa w Zręczycach, 222 Zręczyce stały Tak Sołectwa: Zręczyce, Podolany, Stryszowa
4 Budynek szkolny w Zagórzanach, 109 Zagórzany stały Tak Sołectwo: Zagórzany, Zalesiany
5 Szkoła Podstawowa w Winiarach, 169 Winiary stały Tak Sołectwa: Kunice, Winiary, Hucisko, Niżowa
6 Szkoła Podstawowa w Bilczycach, 92 Bilczyce stały Tak Sołectwo: Bilczyce
7 dawne Gimnazjum w Niegowici, 62 Niegowić stały Nie Sołectwa : Liplas, Wiatowice, Krakuszowice, Niegowić
8 dawne Gimnazjum w Niegowici, 62 Niegowić stały Nie Sołectwa : Cichawa, Niewiarów, Pierzchów
9 Szkoła Podstawowa w Marszowicach, 149 Marszowice stały Nie Sołectwa: Marszowice, Nieznanowice
10 Szkoła Podstawowa w Książnicach, 191 Książnice stały Nie Sołectwo: Książnice
11 Szkoła Podstawowa w Jaroszówce, 59 Jaroszówka stały Nie Sołectwa: Wieniec, Jaroszówka, Klęczana
12 Szkoła Podstawowa w Szczytnikach, 10 Szczytniki stały Nie Sołectwa : Szczytniki, Świątniki Dolne, Czyżów, Zborczyce
1 Wiejski Dom Kultury w Brzeziu, 79 Brzezie stały Nie Obszar sołectwa Brzezie.
2 Wiejski Dom Kultury w Dąbrowie, 151 Dąbrowa stały Tak Część pn-wsch. sołectwa Dąbrowa do drogi gminnej ul. Wiśniowa, powiatowej nr K2008, drogi gminnej na działce nr 316, do drogi gminnej ul. Zachodnia, na północ od drogi powiatowej K2010.
3 Szkoła Podstawowa w Grodkowicach, 80 Grodkowice stały Nie Obszar sołectwa Grodkowice.
4 Wiejski Dom Kultury w Łężkowicach., 96 Łężkowice stały Tak Obszar sołectwa Łężkowice
5 Wiejski Dom Kultury w Gruszkach., 338 Brzezie, Gruszki. stały Tak Część zachodnia sołectwa Dąbrowa oraz obszar sołectwa Gruszki w jego granicach administracyjnych.
6 Szkoła Podstawowa w Kłaju, 361 Kłaj stały Tak Część północna sołectwa Kłaj do ulic Wójtowicza, Kołodziejczyka, Osiedlowej, Grzybówka do Kuligowskiej.
7 Szkoła Podstawowa w Kłaju, 361 Kłaj stały Tak Część południowa i wschodnia sołectwa Kłaj.
8 Wiejski Dom Kultury w Łysokaniach., 90 Łysokanie stały Tak Obszar sołectwa Łysokanie.
9 Wiejski Dom Kultury w Szarowie., 346 Szarów stały Nie Obszar sołectwa Szarów.
10 Wiejski Dom Kultury w Targowisku, 423 Targowisko stały Nie Obszar sołectwa Targowisko.
1 Zamek Królewski w Niepołomicach, Zamkowa 2 Niepołomice stały Nie Niepołomice, osiedle Boryczów, ulice: 6 Batalionu, Balonowa, Brzezinki, Czerwonych Beretów, dr Rudolfa Diesla, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Generała Włodzimierza Potasińskiego, Grabska (do Rudolfa Diesla do nr 7), Graniczna, Komandosów, Lotnicza, Ludowa, Mokra, Nawigatorów, Oficerska, Olchowa, Pilotów, Płaszowska, Podoficerska, Polna, Saperów, Spadochroniarzy, Strzelców, Strzelecka, Wielicka, Władysława Wimmera (od Staniątek do Płaszowskiej) , Niepołomice, osiedle Piaski, ulice: Anny, Brzeska (od rzeki Drwinki do Puszczy), Długa, Droga Królewska (od nr 29), Grzybowa, Karola, Kątowa, Myśliwska (nr parzyste od nr 14, nr nieparzyste od nr 35), Okrężna, Osiedle Błoto, Osiedle Królowej Bony, Piaskowa, Ples, Podlesie, Smutna, Sosnowa, Ścieżka Głogowa, Torfowa, Wojciecha, Zawiła.
2 Zamek Królewski w Niepołomicach, Zamkowa 2 Niepołomice stały Tak Niepołomice, osiedle Śródmieście, ulice: 3 Maja, Adam Mickiewicza, Bankowa, Bocheńska (nr parzyste do 10, nr nieparzyste do 15), Cmentarna, Droga Królewska (do nr 28), Grunwaldzka, Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Księcia Witolda, Kusocińskiego, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Na Grobli (nr nieparzyste do 3), Osiedlowa, Parkowa, Piękna, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Zwycięstwa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rynek, Spółdzielcza, Szeroka, Szewska, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Ułanów, Wąska, Zamkowa.
3 Zamek Królewski w Niepołomicach, Zamkowa 2 Niepołomice stały Nie Niepołomice, osiedle Zakościele, ulice: Aleja Dębowa, Bocheńska (nr parzyste od 12, nr nieparzyste od 17), Bohaterów Getta, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Brzozowa, Franciszka Ziemby, Generała Waleriana Czumy, Heleny Modrzejewskiej, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jodłowa, Leśna, Litewska, Ludwika Solskiego, Łąkowa, Malinowa, Marudy, Mjr Mieczysława Malinowskiego, Modrzewiowa, Myśliwska (nr parzyste do 12, nr nieparzyste do 33), Opłotki, Partyzantów, Plutonowego Gerarda Makosza, Podlasie, Poziomkowa, Staniątecka, Stefana Roweckiego, Świerkowa, Wiejska, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zakole.
4 Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, Zamkowa 4 Niepołomice stały Nie Niepołomice, osiedle Zagrody, ulice: Akacjowa (nr parzyste do nr 8, nr nieparzyste do nr 11), Fabryczna, Grabska (od nr 8), Jasna, Kątek, Kolejowa, Kwiatowa, Moczydło, Nowa, Ogrodowa, Osiedle Robotnicze, Pionierów, Poręby, Portowa, Robotnicza, Rolnicza, Sadowa, Skarbowa, Stawowa, Stefana Batorego (nr parzyste do 20, nr nieparzyste do 29), Wałowa, Wincentego Witosa, Władysława Wimmera (od Płaszowskiej do Kolejowej), Wodna, Zagrody, Zbożowa.
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Niepołomicach, Sportowa 1 Niepołomice stały Tak Niepołomice, osiedle Podgrabie, ulice: Błonie, Chrustowa, Chwalców, Franciszka Książka, Krakowska, Niepołomicka, Podłęska, Różana, Spokojna, Sportowa, Torowa.
6 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder, Osiedle Kaptarz 40 Niepołomice stały Tak Niepołomice, osiedle Jazy, ulice: Akacjowa (nr parzyste od nr 10, nr nieparzyste od nr 13), Boczna, Brzeska (od rzeki Wisły do rzeki Drwinki), Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Krucza, Krzywa, Lawendowa, Łanowa, Magnolii, Na Grobli (nr parzyste od 2, nr nieparzyste od 5), Na Tamie, Nagietkowa, Osiedle Kaptarz, Osiedle Suszówka, Pociągów Pancernych, Podwale, Powiśle, Prosta, Rumiankowa, Siostry Elżbiety Czackiej, Słoneczna, Stefana Batorego (nr parzyste od 22, nr nieparzyste od 31), Stroma, Suszówka, Topolowa, Trudna, Wesoła, Wiślana, Wiśniowa, Wroniarka, Zabierzowska, Zabłocie, Zacisze, Zielona, Ziołowa.
7 Niepubliczne Gimnazjum w Podłężu, 220 Podłęże stały Tak Sołectwo Podłęże
8 Dom Kultury w Staniątkach, 315 Staniątki stały Tak Sołectwo Staniątki
9 Dom Kultury w Zagórzu, 145 Zagórze stały Nie Sołectwa: Suchoraba, Zagórze, Słomiróg
10 Szkoła Podstawowa w Zakrzowie, 323 Zakrzów stały Nie Sołectwa: Ochmanów, Zakrzów, Zakrzowiec
11 Dom Kultury w Woli Batorskiej, 25 Wola Batorska stały Tak Sołectwo: Wola Batorska
12 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim, 465 Zabierzów Bocheński stały Tak Sołectwo: Zabierzów Bocheński
13 Szkoła Podstawowa w Woli Zabierzowskiej, 1 Wola Zabierzowska stały Nie Sołectwa: Wola Zabierzowska, Chobot
1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce, ul. Moniuszki 1 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Śródmieście ulice: Franciszka Aywasa; Stefana Batorego; Bednarka; osiedle Boża Wola; Boża Wola; Fryderyka Chopina-numery parzyste; Jana Mikołaja Daniłowicza-numery nieparzyste; Edwarda Dembowskiego-od 1 do 7 numery nieparzyste i od 2 do 4 numery parzyste; Księdza Zygmunta Goliana; Górnicza-od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 4 numery parzyste; Górsko-numery nieparzyste; Aleja im. Jana Pawła II; Kazimierza Janickiego; Jana Kilińskiego; Brata Maurycego Kołacza; Mikołaja Kopernika-od 2 do 6 numery parzyste; Brata Alojzego Kosiby; Plac Kościuszki; Królowej Jadwigi; Kuczkiewicza; Legionów; Bolesława Limanowskiego; Adama Mickiewicza; Stanisława Moniuszki; Marszałka Józefa Piłsudskiego-od 1 do 69 numery nieparzyste; Pocztowa; Powstania Warszawskiego; Władysława Reymonta; Rynek Górny; Seraf; Henryka Sienkiewicza-od 1 do 33 numery nieparzyste i od 2 do 44 numery parzyste; Władysława Sikorskiego; Plac Mieczysława Skulimowskiego; Juliusza Słowackiego-od 1 do końca numery nieparzyste i od 2 do 20 numery parzyste; Bolesława Szpunara; Plac Św. Krzyża; Wąska; Zamkowa; Żwirki i Wigury; Dr Tomasz Żywca.
2 Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne "Solne Miasto" w Wieliczce, ul. Kościuszki 15 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Zdrojowe ulice: Czubinów; Jana Mikołaja Daniłowicza-numery parzyste; Edwarda Dembowskiego-od 9 do końca numery nieparzyste i od 6 do końca numery parzyste; Garbarska; Górska; Górsko-numery parzyste; Janińska; Jasna; Józefa Jedynaka-numery nieparzyste; Klaśnieńska; Mikołaja Kopernika-numery nieparzyste; Tadeusza Kościuszki-od 1 do 19; Krótka; Jana Matejki; Nowy Świat; Ogrodowa; Park Kingi; Park Mickiewicza; Rożnowska; Aleja Solidarności; Stroma; Szpitalna; Wiejska; Stefana Żeromskiego.
3 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Wieliczce, ul. Asnyka 40 Wieliczka stały Nie Miasto Wieliczka: osiedle Ogrodowe ulice: Fryderyka Chopina-numery nieparzyste; kard. Andrzeja Deskura; Dobczycka; Do Świdówki; Gdowska; Bartosza Głowackiego; Górnicza-od 6 do końca numery parzyste i od 15 do końca numery nieparzyste; Stanisława Jagielskiego; Mikołaja Kopernika-od 8 do końca numery parzyste; Lednicka; Stanisława Lema; Władysława Łokietka; Mietniowska; Miodowa; Nad Stawem; Nowa; Juliana Ordona; Polna; Powstania Styczniowego; Kazimierza Pułaskiego; Solarskiego; Józefa Sowińskiego; F. Surówki-Brzegowskiego; Świętego Sebastiana; Włodzimierza Tetmajera; Wierzynka; Piotra Wysockiego; Stanisława Wyspiańskiego; Złota; Mikołaja Zyblikiewicza; Stanisława Żółkiewskiego.
4 Przedszkole Samorządowe nr 5 w Wieliczce, ul. Wincentego Pola 23 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola-Wschód ulice: Asnyka-parzyste; Marszałka Józefa Piłsudskiego-od 95 do końca numery nieparzyste; Wincentego Pola.
5 Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce, os. Sienkiewicza 14 Wieliczka stały Nie Miasto Wieliczka: osiedle Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola-Zachód ulice: Asnyka-numery nieparzyste; osiedle Adama Asnyka; Alfonsa Długosza; Marszałka Józefa Piłsudskiego-od 71 do 93 numery nieparzyste; Mierżączka; Mieszczańska; Juliusza Słowackiego-od 22 do końca numery parzyste; Henryka Sienkiewicza-od 35 do końca numery nieparzyste i od 46 do końca numery parzyste; osiedle Henryka Sienkiewicza.
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 20 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Lekarka ulice: Armi Krajowej; Batalionów Chłopskich; Braci B i W. Kordulów; Brzozowa; Bukowa; Czarnochowska-numery nieparzyste; Graniczna; Artura Grottgera; Grunwaldzka; Gwarków; Jagiellońska; Jodłowa; Kazimierza Wielkiego; Jana Kochanowskiego; Tadeusza Korpala; Mała; Na Stoku; Niecała; Niepołomska; Mikołaja Marchewy; Osiedlowa; Piękna; Marszałka Józefa Piłsudskiego-od 42 do końca numery parzyste; Politechniczna; Księcia Józefa Poniatowskiego; Poprzeczna; Prasołów; Tadeusza Rejtana; Skarbnika; Piotra Skargi; Spokojna; Świerkowa; Urocza; Warzycka; Wierzbowa; Willowa; Zajazdowa; Zakole; Zaułek; Zielna.
7 Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 18 Wieliczka stały Nie Miasto Wieliczka: osiedle Zadory ulice: Bogucka-od 1 do 15 numery nieparzyste i od 2 do 20 numery parzyste; Kazimierza Brodzińskiego; Czarnochowska-numery parzyste; Kazimierza Gurgula; Marii Konopnickiej; Józefa Kraszewskiego; Łąkowa-od 1 do 23 numery nieparzyste i numer 2; Gabriela Narutowicza; Orzechowa; Marszałka Józefa Piłsudskiego-od 2 do 40 numery parzyste; Bolesława Prusa; Reformacka-od 1 do 25 i od 41 do końca numery nieparzyste, i od 2 do 26 numery parzyste; Henryka Siemiradzkiego; Szkolna; Widok; Wygoda-od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 24 numery parzyste;
8 Świetlica Środowiskowa w Wieliczce, ul. Reformacka 76 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Bogucice ulice: Bogucka-od 17 do końca numery nieparzyste i od 22 do końca numery parzyste; Dębowa; Długa; Klonowa; Łąkowa-od 25 do końca numery nieparzyste i od 4 do końca numery parzyste; Pasternik; Przesmyk; Reformacka-od 27 do 39 numery nieparzyste i od 28 do końca numery parzyste; Spadowa; Topolowa; Winnicka; Wygoda-od 15 do końca numery nieparzyste i od 26 do końca numery parzyste; Za Torem; Zbożowa; Źródlana.
9 Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne "Solne Miasto" w Wieliczce, ul. Kościuszki 15 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Kościuszki, Przyszłość, Szymanowskiego ulice: Karola Demczuka; Józefa Jedynaka-numery parzyste; Tadeusza Kościuszki-od 20 do końca; osiedle Tadeusza Kościuszki; Krakowska-numery nieparzyste i od 2 do 12 numery parzyste; Krakowska Boczna; Kubusia Puchatka; osiedle Przyszłość; osiedle Karola Szymanowskiego.
10 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wieliczce, ul. Krzyszkowicka 18 Wieliczka stały Tak Miasto Wieliczka: osiedle Krzyszkowice-Północ ulice: Akacjowa; Chabrowa; Kaczeńce; Krakowska-od 14 do końca numery parzyste; Krzyszkowicka-od 31 do końca; Leśna; Łany; Magnoliowa; Modrzewiowa; Ochota; Parkowa; Podleśna; Różana; Słoneczna; Zacisze.
11 Dom Osiedlowy w Wieliczce, ul. Krzyszkowicka 5c Wieliczka stały Nie Miasto Wieliczka: osiedle Krzyszkowice-Południe ulice: Bajeczna, Bolesława Chrobrego: Henryka IV Probusa; Władysława Jagiełły; Jaśminowa; Kasztanowa; Kopce; Krzyszkowicka-od 1 do 30; Lipowa; Mieszka I; Podgórska; Sadowa; Sobótki; Solna; Strzelców Wielickich; Świętej Barbary; Świętej Kingi; Bolesława Wstydliwego.
12 Szkoła Podstawowa w Sierczy, 428 Siercza stały Tak Sołectwo: Siercza
13 Świetlica Środowiskowa w Sygneczowie, 260 Sygneczów stały Tak Sołectwa: Grabówki, Sygneczów
14 Szkoła Podstawowa w Golkowicach, 454 Golkowice stały Nie Sołectwo: Golkowice
15 Świetlica Środowiskowa w Janowicach, 402 Janowice stały Tak Sołectwo: Janowice
16 Szkoła Podstawowa w Podstolicach, 204 Podstolice stały Nie Sołectwo: Podstolice
17 Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich, 605 Koźmice Wielkie stały Tak Sołectwo: Koźmice Wielkie numery od 1 do 400
18 Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich, 605 Koźmice Wielkie stały Tak Sołectwa: Koźmice Wielkie numery od 401 do końca, Koźmice Małe
19 Szkoła Podstawowa w Byszycach, 1 Byszyce stały Nie Sołectwo: Byszyce
20 Szkoła Podstawowa w Gorzkowie, 168 Gorzków stały Nie Sołectwa: Gorzków, Jankówka
21 Szkoła Podstawowa w Raciborsku, 71 Raciborsko stały Tak Sołectwo: Raciborsko
22 Szkoła Podstawowa w Grajowie, 177 Grajów stały Tak Sołectwo: Grajów
23 Świetlica Środowiskowa w Mietniowie, 353 Mietniów stały Tak Sołectwo: Mietniów
24 Wiejski Dom Kultury w Pawlikowicach, 71 Pawlikowice stały Nie Sołectwa: Pawlikowice, Rożnowa
25 Szkoła Podstawowa w Grajowie lokalizacja w Dobranowicach, 121 Dobranowice stały Nie Sołectwo: Dobranowice
26 Dom Strażaka w Chorągwicy, 140 Chorągwica stały Tak Sołectwo: Chorągwica
27 Świetlica Środowiskowa w Lednicy Górnej, 451 Lednica Górna stały Tak Sołectwo: Lednica Górna
28 Świetlica Środowiskowa w Sułkowie, 467 Sułków stały Tak Sołectwo: Sułków
29 Wiejski Dom Kultury w Małej Wsi, 303 Mała Wieś stały Nie Sołectwo: Mała Wieś
30 Wiejski Dom Kultury w Strumianach, 254 Strumiany stały Tak Sołectwo: Strumiany
31 Szkoła Podstawowa w Węgrzcach Wielkich, 190 Wegrzce Wielkie stały Tak Sołectwo: Węgrzce Wielkie
32 Szkoła Podstawowa w Grabiu, 2 Grabie stały Nie Sołectwo: Grabie
33 Dom Ludowy w Brzegach, 234 Brzegi stały Tak Sołectwo: Brzegi
34 Świetlica Środowiskowa w Kokotowie, 730 Kokotów stały Tak Sołectwo: Kokotów
35 Dom Strażaka w Zabawie, 340 Zabawa stały Tak Sołectwo: Zabawa
36 Dom Ludowy w Śledziejowicach, 4 Śledziejowice stały Tak Sołectwo: Śledziejowice
37 Dom Ludowy w Czarnochowicach, 150 Czarnochowice stały Nie Sołectwo: Czarnochowice

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gminy Biskupice, Gdów, Kłaj 8 30 436 5 42
0.0000020000Nr 2 Niepołomice 6 21 460 4 27
0.0000030000Nr 3 gmina Wieliczka: osiedla Bogucice, Kościuszki-Przyszłość-Szymanowskiego, Krzyszkowice, Lekarka, Sienkiewicza-Asnyka-W. Pola, Śródmieście, Zadory, Zdrojowe 4 16 103 5 27
0.0000040000Nr 4 gmina Wieliczka: sołectwa: Byszyce, Dobranowice, Golkowice, Gorzków, Grabówki, Grajów, Jankówka, Janowice, Koźmice Małe, Koźmice Wielkie, Mietniów, Pawlikowice, Podstolice, Raciborsko, Rożnowa, Siercza, Sygneczów, Brzegi, Chorągwica, Czarnochowice, Grabie, Kokotów, Lednica Górna, Mała Wieś, Strumiany, Sułków, Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Zabawa, Wieliczka: osiedle Ogrodowe 7 28 824 5 39
Podsumowanie 25 96 823 19 135

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 9 6 9 24
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 8 6 9 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 3 3 3 3 12
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 8 6 9 33
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 10 8 6 9 33

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 31 151 16 996 16 970 54.48% 0.05448
16 129 95.04% 0.09504
Tak
2 21 459 12 072 12 066 56.23% 0.05623
11 661 96.64% 0.09664
Tak
3 16 085 8 868 8 864 55.11% 0.05511
8 579 96.78% 0.09678
Tak
4 28 817 15 485 15 470 53.68% 0.05368
14 876 96.16% 0.09616
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 545 24 6.92% 0.00692
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 804 33 23.03% 0.02303
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 219 12 4.33% 0.00433
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 900 33 38.83% 0.03883
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 13 777 33 26.88% 0.02688

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 545 24 0 6.92% 0.00692
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 804 33 6 23.03% 0.02303
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 219 12 0 4.33% 0.00433
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 900 33 12 38.83% 0.03883
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 13 777 33 7 26.88% 0.02688
Tak

Rada Powiatu Wielickiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 MIGDAŁ Władysław Antoni 422 2.62% 0.00262
Nie
1 2 2 RACHWALIK Anna Stefania 285 1.77% 0.00177
Nie
1 2 3 WAŚNIOWSKI Ryszard Jan 163 1.01% 0.00101
Nie
1 2 4 DYMEK Małgorzata Maria 108 0.67% 0.00067
Nie
1 2 5 FILIPOWSKI Józef Stanisław 117 0.73% 0.00073
Nie
1 2 6 KMIECIK Maria 124 0.77% 0.00077
Nie
1 2 7 LALICKI Zdzisław Andrzej 58 0.36% 0.00036
Nie
1 2 8 TURECKA Eliza Teresa 69 0.43% 0.00043
Nie
1 2 9 MIGDAŁ Jan 191 1.18% 0.00118
Nie
1 4 1 KOCIOŁEK Adam 1 117 6.93% 0.00693
Tak
1 4 2 SZOSTAK Joanna Małgorzata 545 3.38% 0.00338
Nie
1 4 3 SATORA Marian 105 0.65% 0.00065
Nie
1 4 4 CZYŻ Bogdan Henryk 379 2.35% 0.00235
Nie
1 4 5 WOJAKOWSKA Elżbieta 117 0.73% 0.00073
Nie
1 4 6 MARZEC Iwona Anna 250 1.55% 0.00155
Nie
1 4 7 KUBIK Kazimierz 75 0.47% 0.00047
Nie
1 4 8 MACIEJOWSKA Halina Zofia 27 0.17% 0.00017
Nie
1 4 9 KSIĄŻEK Bronisław 18 0.11% 0.00011
Nie
1 4 10 KONIECZNY Krzysztof Tomasz 87 0.54% 0.00054
Nie
1 8 1 WŁODARCZYK Robert Henryk 336 2.08% 0.00208
Nie
1 8 2 CELARY Bogdan Adam 172 1.07% 0.00107
Nie
1 8 3 RADWAŃSKA Joanna Elżbieta 202 1.25% 0.00125
Nie
1 10 1 KYRC Stanisław Kazimierz 1 835 11.38% 0.01138
Tak
1 10 2 PROCHWICZ Zdzisław 771 4.78% 0.00478
Tak
1 10 3 SKOCZEK Jadwiga Lucyna 854 5.29% 0.00529
Tak
1 10 4 CIĘŻAREK Katarzyna 1 044 6.47% 0.00647
Tak
1 10 5 CZAPIEWSKI Bogdan Jan 530 3.29% 0.00329
Nie
1 10 6 KURAŚ Elżbieta 568 3.52% 0.00352
Nie
1 10 7 WAJDA Piotr 713 4.42% 0.00442
Tak
1 10 8 ŚLĘCZKA Bogumiła Katarzyna 640 3.97% 0.00397
Nie
1 10 9 IGNACOK Marzena Agata 131 0.81% 0.00081
Nie
1 10 10 KOT Marek 689 4.27% 0.00427
Nie
1 15 1 TRZASKA Bogusław Tadeusz 693 4.30% 0.0043
Tak
1 15 2 RAJTARSKI Leszek Bohdan 344 2.13% 0.00213
Nie
1 15 3 WAŚNIOWSKI Zbigniew Tadeusz 340 2.11% 0.00211
Nie
1 15 4 MACIUSZEK Jan Włodzimierz 411 2.55% 0.00255
Nie
1 15 5 FILIPOWSKI Józef Stanisław 131 0.81% 0.00081
Nie
1 15 6 SURÓWKA Mateusz Krzysztof 214 1.33% 0.00133
Nie
1 15 7 BUŁAT Marta Monika 87 0.54% 0.00054
Nie
1 15 8 CZERWIŃSKA Izabela Dagmara 195 1.21% 0.00121
Nie
1 15 9 ZDEBSKA Elżbieta Magdalena 203 1.26% 0.00126
Nie
1 15 10 TROJAŃSKA-URBANIK Edyta Janina 769 4.77% 0.00477
Tak
2 4 1 FERET Tadeusz 599 5.14% 0.00514
Nie
2 4 2 PALUCH Jakub Stanisław 789 6.77% 0.00677
Tak
2 4 3 FLORKOWSKA Danuta Karolina 506 4.34% 0.00434
Nie
2 4 4 KULESZA-TAŁAN Dorota Maria 163 1.40% 0.0014
Nie
2 4 5 MACHNICKI Jan 160 1.37% 0.00137
Nie
2 4 6 SZELĄG Anna Katarzyna 214 1.84% 0.00184
Nie
2 4 7 TURECKI Krzysztof Marek 347 2.98% 0.00298
Nie
2 4 8 WOJCIECHOWSKI Tadeusz Ireneusz 132 1.13% 0.00113
Nie
2 8 1 ZIELIŃSKI Zbigniew 268 2.30% 0.0023
Nie
2 8 2 ROJEK Kamil Ryszard 109 0.93% 0.00093
Nie
2 8 3 KOZDĘBA Monika Małgorzata 92 0.79% 0.00079
Nie
2 10 1 ŚLUSAREK Aleksandra 1 312 11.25% 0.01125
Tak
2 10 2 TOMALA Tomasz Konrad 985 8.45% 0.00845
Tak
2 10 3 GICALA Kazimierz 395 3.39% 0.00339
Nie
2 10 4 MICHALSKA Krystyna 302 2.59% 0.00259
Nie
2 10 5 BOŻEK Edyta Alicja 260 2.23% 0.00223
Nie
2 10 6 KŁUSEK Marcin Wojciech 365 3.13% 0.00313
Nie
2 10 7 KOSTUCH Janusz Piotr 335 2.87% 0.00287
Nie
2 10 8 BURDA Piotr Krzysztof 455 3.90% 0.0039
Tak
2 15 1 NOWAK Piotr Daniel 1 271 10.90% 0.0109
Tak
2 15 2 KUKLA Beata Antonina 545 4.67% 0.00467
Nie
2 15 3 KŁUSEK Maciej Bernard 633 5.43% 0.00543
Tak
2 15 4 LEBIEST Joanna Teresa 337 2.89% 0.00289
Nie
2 15 5 GÓRA Paweł Maciej 227 1.95% 0.00195
Nie
2 15 6 KRAWCZYK Stanisława 243 2.08% 0.00208
Nie
2 15 7 FRANKIEWICZ Paweł Grzegorz 226 1.94% 0.00194
Nie
2 15 8 MAKOWSKA Marta Urszula 391 3.35% 0.00335
Nie
3 2 1 MASNY Andrzej Włodzimierz 222 2.59% 0.00259
Nie
3 2 2 SZWED Grażyna Helena 215 2.51% 0.00251
Nie
3 2 3 CZUBA Małgorzata Maria 39 0.45% 0.00045
Nie
3 2 4 CZYŻOWSKI Jerzy Marian 17 0.20% 0.0002
Nie
3 2 5 BOROWSKI Bogusław Czesław 50 0.58% 0.00058
Nie
3 2 6 SEIDL Ewa Maria 88 1.03% 0.00103
Nie
3 4 1 PANKIEWICZ Lech Jerzy 2 172 25.32% 0.02532
Tak
3 4 2 RYBICKA-KAJTOCH Aneta Katarzyna 394 4.59% 0.00459
Tak
3 4 3 CIERNIA Konrad 126 1.47% 0.00147
Nie
3 4 4 KOPCIOWSKA Barbara Katarzyna 80 0.93% 0.00093
Nie
3 4 5 SUSKA Urszula Eliza 149 1.74% 0.00174
Nie
3 4 6 SZPAR Paweł Jan 79 0.92% 0.00092
Nie
3 8 1 ŻAK Agnieszka Małgorzata 358 4.17% 0.00417
Nie
3 8 2 PIECH Monika Krystyna 91 1.06% 0.00106
Nie
3 8 3 CELARY Arkadiusz Bogdan 97 1.13% 0.00113
Nie
3 10 1 BRONIOWSKI Tomasz Marek 1 177 13.72% 0.01372
Tak
3 10 2 BURLIGA Marek 164 1.91% 0.00191
Nie
3 10 3 SZADO Jadwiga Stefania 486 5.66% 0.00566
Nie
3 10 4 TATOMIR Bożena Marta 199 2.32% 0.00232
Nie
3 10 5 KRYSA Grzegorz Wiesław 224 2.61% 0.00261
Nie
3 10 6 GROCHAL Lucyna 227 2.65% 0.00265
Nie
3 15 1 JUSZKIEWICZ Jacek Franciszek 831 9.69% 0.00969
Tak
3 15 2 KOSZYK Roman Tadeusz 407 4.74% 0.00474
Nie
3 15 3 MOLEK-RUSIN Agnieszka Sylwia 144 1.68% 0.00168
Nie
3 15 4 WOŹNIAK Łukasz Lucjan 284 3.31% 0.00331
Nie
3 15 5 KONIARZ Karina Barbara 132 1.54% 0.00154
Nie
3 15 6 KOWAL Beata Małgorzata 127 1.48% 0.00148
Nie
4 2 1 JANUS Paweł Stanisław 338 2.27% 0.00227
Nie
4 2 2 ZAWIŚLAN Dariusz Piotr 403 2.71% 0.00271
Nie
4 2 3 GROCHAL Wiesław Antoni 118 0.79% 0.00079
Nie
4 2 4 CICHY Marcin Wojciech 201 1.35% 0.00135
Nie
4 2 5 GĄSKA Katarzyna Maria 120 0.81% 0.00081
Nie
4 2 6 LIPNIAK-KORDULA Anna Kinga 43 0.29% 0.00029
Nie
4 2 7 MADEJ Jadwiga Walentyna 41 0.28% 0.00028
Nie
4 2 8 PIÓRKOWSKI Leopold Ludwik 70 0.47% 0.00047
Nie
4 2 9 SZYDŁAK Zofia 43 0.29% 0.00029
Nie
4 4 1 POLAŃSKA Anna Beata 1 484 9.98% 0.00998
Tak
4 4 2 PTASZNIK Ewa Janina 617 4.15% 0.00415
Tak
4 4 3 MULARCZYK Katarzyna 221 1.49% 0.00149
Nie
4 4 4 ZAJĄC Waldemar Wojciech 219 1.47% 0.00147
Nie
4 4 5 BUCHTA Iwona Joanna 164 1.10% 0.0011
Nie
4 4 6 MIKUŁA Marek 137 0.92% 0.00092
Nie
4 4 7 GROCHAL Łukasz Witold 211 1.42% 0.00142
Nie
4 4 8 PIECUCH Jarosław Kazimierz 41 0.28% 0.00028
Nie
4 4 9 JURAS Michał Tomasz 80 0.54% 0.00054
Nie
4 8 1 SŁOMA Jarosław Janusz 246 1.65% 0.00165
Nie
4 8 2 ROJEK Ewelina Katarzyna 127 0.85% 0.00085
Nie
4 8 3 KONOPKA Żaneta Katarzyna 121 0.81% 0.00081
Nie
4 10 1 GAWOR Henryk Czesław 2 129 14.31% 0.01431
Tak
4 10 2 KURTYKA Zuzanna Ewa 947 6.37% 0.00637
Tak
4 10 3 STAROWICZ Aleksander Stanisław 464 3.12% 0.00312
Nie
4 10 4 CHLEBDA Janusz Waldemar 466 3.13% 0.00313
Tak
4 10 5 WŁOCH Katarzyna Danuta 208 1.40% 0.0014
Nie
4 10 6 SZWAGRZYK Bożena Marta 367 2.47% 0.00247
Nie
4 10 7 KRZYCH Bartłomiej Hubert 424 2.85% 0.00285
Nie
4 10 8 FĄFARA Aneta Agata 116 0.78% 0.00078
Nie
4 10 9 SIMON Kazimierz Antoni 118 0.79% 0.00079
Nie
4 15 1 SADKIEWICZ Łukasz 1 664 11.19% 0.01119
Tak
4 15 2 DUDA Józef 506 3.40% 0.0034
Nie
4 15 3 SZCZEPANIAK Agnieszka Janina 449 3.02% 0.00302
Nie
4 15 4 WANDAS Jan Józef 364 2.45% 0.00245
Nie
4 15 5 JAŁOCHA Anna Agnieszka 317 2.13% 0.00213
Nie
4 15 6 STANEK Szczepan Paweł 635 4.27% 0.00427
Tak
4 15 7 KORNIO Małgorzata 173 1.16% 0.00116
Nie
4 15 8 CHLEBDA Grażyna 212 1.43% 0.00143
Nie
4 15 9 PANUŚ Adam Marek 272 1.83% 0.00183
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Wielicki - ogółem 6 114 55 123 419 96 823 82 3 2
Gminy ogółem 5 89 51 123 419 96 823 82 3 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 44 6 84 619 66 387 50 0 2 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 3 45 45 38 800 30 436 32 3 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 19 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 20 2
Ogółem 39 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 135 61 45% 74 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 173 80 46% 93 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 125 48 38% 77 62%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 2 22% 7 78%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 5 3 60% 2 40%
Ogółem 433 189 44% 244 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 50 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 48 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 38 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 47 47 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 35 15 43% 20 57%
30-39 85 37 44% 48 56%
40-59 193 96 50% 97 50%
60+ 120 41 34% 79 66%
Ogółem 433 189 44% 244 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 10 4 40% 6 60%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 14 5 36% 9 64%