Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 112 310
Wyborców 92 941
Obwodów 87
  • Wybory do Rady Powiatu Radomszczańskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto radomskoMiasto Radomsko 24 4 21 29 207
gmina dobryszyceGmina Dobryszyce 3 15 15 40 40
gmina gidleGmina Gidle 6 15 15 52 52
gmina gomuniceGmina Gomunice 5 15 15 40 40
gmina kamienzskGmina Kamieńsk 5 15 15 50 50
gmina kobiele wielkieGmina Kobiele Wielkie 4 15 15 26 26
gmina kodrazbGmina Kodrąb 6 15 15 32 32
gmina lgota wielkaGmina Lgota Wielka 4 15 15 28 28
gmina lzadziceGmina Ładzice 5 15 15 47 47
gmina maslzowiceGmina Masłowice 4 15 15 41 41
gmina przedbozrzGmina Przedbórz 5 15 15 51 51
gmina radomskoGmina Radomsko 6 15 15 56 56
gmina wielgomlzynyGmina Wielgomłyny 6 15 15 42 42
gmina zzzytnoGmina Żytno 4 15 15 31 31

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ul. Narutowicza 12 Radomsko stały Tak Akacjowa, Architektów, Asnyka, Chopina, Graniczna, Kasztanowa, Klonowa, Kołłątaja, Kopiec, Kraszewskiego, Kwiatowa, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Miłaczki, Moniuszki, Narutowicza od nr 15 do nr 77 (nieparzyste) i od nr 42 do nr 122a (parzyste), Norwida, Parkowa, Piramowicza, Polskiego Czerwonego Krzyża, Raciborskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Śliska, Świętej Rozalii, Topolowa, Traugutta, Wesoła, Wiejska, Zgoda, Żwirki, Żytnia.
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkolna 4 Radomsko stały Tak Bugaj, Chłodna, Cicha, Grodzka, Jachowicza, Joselewicza, Kalinowa, Kilińskiego, Konarskiego, Krótka, Krzywa, Mickiewicza, Niecała, Przedborska od nr 1 do nr 121 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 162 (parzyste), Przyszkolna, Sportowa, Staszica, Szkolna, Ściegiennego, Wąska, Wierzbowa, Willowa, Wilsona, Wschodnia, Zakątna.
3 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Bugaj 3 Radomsko stały Nie A. Słonimskiego, Gazowa, Gen. W. Sikorskiego od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 82 (parzyste) do końca, Gęsia, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, Jaworowa, Junaków, Krańcowa, Malinowa, Miodowa, Piaskowa, Porzeczkowa, Przedborska od nr 123 (nieparzyste) i od nr 164 (parzyste) do końca, Pszenna, Rabina Szlomo Rabinowicza, Sanicka, Stroma, Wodna, Źródlana, Żwirowa.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rolna 65 Radomsko stały Nie Brzozowa, Daleka, Lipowa, Nowa, Prymasa Wyszyńskiego od nr 23 (nieparzyste) i od nr 18 (parzyste) do końca, Pusta, Rolna, Skoczyńskiego, Słoneczna, Stodolna, Wiśniowa.
5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piastowska 12 Radomsko stały Tak Piastowska od nr 3 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 8 (parzyste), Słowicza, Sokola, Tysiąclecia
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Piastowska 17 Radomsko stały Tak Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Jagiellońska od nr 53 (nieparzyste) do końca, Leszka Czarnego od nr 11 do nr 13 (nieparzyste), Mieszka I, Piastowska od nr 35 (nieparzyste) do końca, Władysława Hermana, Władysława Łokietka.
7 Bursa Szkolna Nr 1, ul. Piastowska 21 Radomsko stały Nie Leszka Czarnego nr 10, 12, 15, 15a, 17, 17a, Piastowska od nr 17 do nr 33 (nieparzyste) i od nr 10 do nr 28 (parzyste).
8 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Krajowej 30 Radomsko stały Nie Jagiellońska od nr 9 do nr 51 (nieparzyste), Leszka Czarnego od nr 14 (parzyste) i od nr 19 (nieparzyste) do końca.
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały Tak Jagiellońska od nr 2 (parzyste) do końca z wyj. nr 36, Świętej Jadwigi Królowej.
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały Tak Kazimierza Wielkiego, Starowiejska.
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Dąbrowskiej 27 Radomsko stały Tak Borówkowa, Gidelska, Jagodowa, Krakowska od nr 138 do końca, Leśników, Ładna, Marii Dąbrowskiej, Owocowa, Piękna, Podleśna, Poziomkowa, Stara Droga od nr 91 (nieparzyste) i od nr 102 (parzyste) do końca, Torowa, Widok, Zimna.
12 Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5 Radomsko stały Tak Armii Krajowej, Harcerska, Jagiellońska od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jasna, Kasztelańska, Konopnickiej, Krakowska od nr 29 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 12 do nr 136 (parzyste), Letnia, Mokra, Piastowska nr 1, Piwna, Stara Droga od nr 1 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste), Targowa, Zacisze.
13 Muzeum Regionalne, ul. Narutowicza 1 Radomsko stały Tak Aleje Jana Pawła II, Fabianiego, Kolejowa, Kościuszki, Krakowska od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste), Narutowicza od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste), Plac 3 Maja, Prymasa Wyszyńskiego od nr 1 do nr 21 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 16 (parzyste), Reymonta, Warszyca, Żeromskiego.
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piłsudskiego 22 Radomsko stały Nie Baczyńskiego, Bohomolca, Chabrowa, Gerwazego, Grzybowa, Jacka Soplicy, Jałowcowa, Jankiela, Kombatancka, Kościelna, Nadrzeczna, Pana Tadeusza, Piłsudskiego, Podkomorzego, Protazego, Pułaskiego, Rumiankowa, Równa, Sosnowa, Spacerowa, Staffa, Szarych Szeregów, Telimeny, Wojskiego, Wymysłowska, Wypoczynkowa, Zajazd, Zaścianek, Zielona.
15 Publiczne Przedszkole Nr 1, ul. Miła 13 Radomsko stały Tak Budowlanych, Ciepła, Dobra, Energetyków, Gliniana, Jaśminowa, Kmicica, Ks. Antoniego Turleja, Księżycowa, Lawendowa, Leśna, Łabędzia, Łowiecka, Mazowiecka, Młodzieżowa, Ogrodowa, Sienkiewicza od nr 13 (nieparzyste) i od nr 22 (parzyste) do końca, Spółdzielcza, Stefana Batorego od nr 6 do nr 29, Sucha, Śląska, Wrzosowa, Zamkowa, Zielna, Żurawia.
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Brzeźnicka 20 Radomsko stały Nie Brzeźnicka od nr 21 do nr 49 (nieparzyste) i od nr 20 do nr 26 (parzyste), Miła, Różana, Sadowa, Sienkiewicza od nr 1 do nr 11a (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Sierakowskiego, Stefana Batorego nr 2 i 5.
17 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Brzeźnicka 22 Radomsko stały Tak Bratkowa, Broniewskiego, Brzeźnicka od nr 28 do nr 122 (parzyste) i od nr 51 do nr 67 (nieparzyste), Czerwone Maki, Generała Grota Roweckiego, Heweliusza, Kochanowskiego, Konwaliowa, Kopernika, Kotarbińskiego, Krokusowa, Królowej Bony, Księdza Karola Kościowa od nr 1 do nr 43 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Malutka, Matejki, Niezapominajki, Orkana, Osiedlowa, Pajdaka, Prusa, Skłodowskiej, Słowackiego, Stokrotki, Śniadeckiego, Świętego Rocha od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 68 (parzyste), Tuwima, Wierzyńskiego, Wrotki.
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Makuszyńskiego 25 Radomsko stały Nie Anny Walentynowicz, Aristide Merloniego, Bażantów, Bełchatowska, Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Brzeźnicka od nr 69 (nieparzyste) i od nr 124 (parzyste) do końca, Częstochowska, Czyżykowa, Fredry, Generała Andersa, Geodetów, Gryczana, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jerzego Sadka, Królowej Marysieńki, Księdza Kordeckiego, Ks. Skorupki, Księdza Zenobiusza Łabusia, Kukuczki, Łódzka, Makuszyńskiego, Orląt Lwowskich, Portowa, Przedsiębiorców, Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, Rotmistrza W. Pileckiego, Stobiecka, Stolarzy, Świętego Rocha od nr 27 (nieparzyste) i od nr 70 (parzyste) do końca, Tatarska, Unii Europejskiej, Żołnierzy-Górników.
19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. 11 Listopada 16 Radomsko stały Nie Aleksandra Kamińskiego, Dembowskiego, Duńska, Dzielnicowa, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gołębia, Ignacego Krasickiego z wyj. nr 138, Inwestycyjna, Księdza Karola Kościowa od nr 45 (nieparzyste) i od nr 22 (parzyste) do końca, Kusocińskiego, 11 Listopada, Obrońców Westerplatte, Odległa, Południowa, Północna, Robotnicza, Sklepowa, Warszawska, Wróblewskiego, Wspólna, Zachodnia.
20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Reja 81 Radomsko stały Nie Bema, Dolna, Falista, Generała Okulickiego, Górnickiego od nr 1 do nr 36, Jeżynowa, Krucza, Młodzowska, Mochnackiego, Niska, Pasieczna, Poprzeczna, Przemysłowa, Reja, Skrajna, Stawowa, Sucharskiego, Transportowa, Widna, Ziołowa.
21 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Narutowicza 207 Radomsko stały Nie Batalionów Chłopskich, Bolesława Leśmiana, Danuty Siedzikówny, Dobryszycka, Gen. W. Sikorskiego od nr 2 do nr 80 (parzyste), Górnickiego od nr 38 do końca, Hubala, Księdza Bronisława Predera, Księdza Popiełuszki, Lazurowa, Macieja Rataja, M. Kolbe, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza od nr 79 (nieparzyste) i od nr 124 (parzyste) do końca, Orzeszkowej, Pogodna, Radosna, Romana Dmowskiego, S. Przybyszewskiego, Spokojna, Tadka Jasińskiego, Traktorowa, Wincentego Witosa, Wiosenna, Włościańska, Wojska Polskiego, Zofii Nałkowskiej.
22 Świetlica Środowiskowa, ul. Strażacka 13 Radomsko stały Nie Jodłowa, Modrzewiowa, Partyzancka, R. Siemiradzkiego, Strażacka, Strzałkowska.
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Ignacego Krasickiego 138 Radomsko dom pomocy społecznej Nie Ignacego Krasickiego 138
24 Szpital Powiatowy, Jagiellońska 36 Radomsko szpital Nie Jagiellońska 36
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobryszycach, ul. Leśna 1 Dobryszyce stały Tak Sołectwa: Borowa, Galonki, Ruda, Rożny, Wiewiórów, Zdania, Zalesiczki, Żaby
2 Urząd Gminy Dobryszyce, ul. Wolności 8 Dobryszyce stały Nie Sołectwa: Dobryszyce I , Dobryszyce II
3 Szkoła Podstawowa w Bloku Dobryszyce, ul. Kolejowa 24 Blok Dobryszyce stały Tak Sołectwa: Blok Dobryszyce, Borowiecko
1 Świetlica Wiejska w Borowie, 41B Borowa stały Nie Borowa, Piaski, Kajetanowice
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach, 36 Ciężkowice stały Nie Ciężkowice, Młynek, Graby, Michałopol, Spalastry, Zabrodzie
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gidlach, ul. Szkolna 7 Gidle stały Tak Gidle, Skrzypiec, Niesulów
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie, Przedborska 4 Pławno stały Tak Gowarzów, Borki, Ludwików, Górki, Stanisławice, Strzała, Wygoda, Zagórze, Zielonka
5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gidlach, ul. Szkolna 7 Gidle stały Tak Wojnowice, Górka, Ruda, Stęszów, Chrostowa, Huby Kotfińskie, Kotfin, Ojrzeń, Włynice
6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie, Przedborska 4 Pławno stały Tak Pławno
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gomunicach, ul. Słowackiego 12 Gomunice stały Tak Sołectwo Słostowice; Część sołectwa Gomunice ulice: Krasińskiego do nr 45, Słowackiego, o. Teofila Krauze, Piotrkowska, Reymonta, Konopnickiej, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna; Wojciechów
2 Urząd Gminy w Gomunicach, ul. Armii Krajowej 30 Gomunice stały Nie Część sołectwa Gomunice ulice: Zdrowia, Dobryszycka, Kilińskiego, Mickiewicza, Zielona, Krasińskiego od nr 46, Józefa Piłsudskiego, Wojska Polskiego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wyzwolenia, Prusa, Wesoła, Wincentego Witosa, Partyzantów, Wolności, Narutowicza, Kopernika, Leszka Czarnego, Zaciszna, Cicha, Strażacka, Teligi; Wielki Bór
3 Strażnica OSP w Kletni, ul. Główna 33 Kletnia stały Tak Sołectwo Kletnia (w tym miejscowości: Hucisko i Wójcik); Sołectwo Karkoszki (w tym miejscowość Borowiecko-Kolonia)
4 Strażnica OSP w Kocierzowach, 85 Kocierzowy stały Tak Sołectwo Kocierzowy; Sołectwo Wąglin; Sołectwo Piaszczyce (w tym miejscowość Marianka)
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrzanowicach, ul. Włodzimierza Łuckiego 18 Chrzanowice stały Nie Sołectwo Chrzanowice; Sołectwo Chruścin (w tym miejscowość Pirowy); Sołectwo Gertrudów (w tym miejscowość Zygmuntów)
1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieńsku (sala gimnastyczna), ul. Szkolna 4 Kamieńsk stały Nie miasto Kamieńsk-ulice: Antoniego Śliwińskiego, Chopina, Dolna, Generała Juliana Filipowicza, Głowackiego, Górnicza, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, kpt. Jana Łuczyńskiego, Kwiatowa, Legionistów, Mickiewicza, Mikołaja Przerębskiego, mjr Antoniego Maszewskiego, Piotrkowska, Plac Wolności, płk Józefa Mularczyka, Porucznika Teodora Gajewskiego, Słoneczna, Słowackiego od nr 1 do nr 61 i od nr 2 do nr 60, Spółdzielcza, Szkolna, Wieluńska od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 14, Zjednoczenia
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieńsku (wejście główne), ul. Szkolna 4 Kamieńsk stały Tak miasto Kamieńsk-ulice: Armii Krajowej, Cmentarna, gen. Sikorskiego, Harcerska, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kotarbińskiego, Krótka, ks. bs. St. Zdzitowieckiego, księdza Ignacego Jankowskiego, księdza Michała Fiszera, Kusocińskiego, Ludowa, mjr Hubala, mjr Sucharskiego, mjr Włodzimierza Łączyńskiego, prof. Kazimierza Secomskiego, Rajska, Słowackiego od nr 62, Sportowa, Szarych Szeregów, Wieluńska od nr 27 i od nr 16, Władysława Stanisława Reymonta, Wojska Polskiego, Wołyńskiej Brygady Kawalerii, Wrzosowa, Zaciszna, Żołnierzy Września, Dębowa, Sosnowa, Akacjowa, Jana Nowaka
3 Dom Ludowy im. K. Tazbira w Kamieńsku, ul. Konopnickiej 6 Kamieńsk stały Nie sołectwa: Aleksandrów, Barczkowice, Dąbrowa, Koźniewice, Ochocice, Pytowice, Szpinalów
4 Świetlica Wiejska w Gałkowicach Starych, 58 Gałkowice Stare stały Tak sołectwa: Danielów, Gałkowice Stare, Huta Porajska, Podjezioro, Włodzimierz
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gorzędowie, ul. Adamowskiego 7 Gorzędów stały Tak sołectwo: Gorzędów
1 Świetlica Wiejska w Kobielach Małych, 70A Kobiele Małe stały Tak Sołectwa: Karsy, Kobiele Małe, Zrąbiec, Huta Drewniana, Wola Rożkowa, Nowy Widok
2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich, Reymonta 75 Kobiele Wielkie stały Tak Sołectwa: Kobiele Wielkie, Cieszątki, Ujazdówek, Babczów, Biestrzyków Mały, Biestrzyków Wielki
3 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Przybyszowie, 42 Przybyszów stały Tak Sołectwa: Przybyszów, Przyborów, Łowicz
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Orzechowie, 2 Orzechów stały Tak Sołectwa: Brzezinki, Cadów, Posadówka, Orzechów, Orzechówek
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie, ul. Leśna 2 Kodrąb stały Nie Lipowczyce, Klizin, Żencin, Zalesie, Zapolice, Młyńczysko, Zakrzew, Łagiewniki
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie, ul. Leśna 2 Kodrąb stały Nie Kodrąb: ul. Niepodległości, Kwiatowa, Nowa, Leśna, Łąkowa, Spokojna, Parkowa, A. Krajowej, J. Klekowskiej, Spółdzielcza, Witosa, Piotrkowska, Zachodnia, Ogrodowa, Wolności, Górna, Krótka, Słoneczna, Sadowa, Reymonta, Źródlana, Spacerowa; Wólka Pytowska, Hamborowa, Moczydła, Olszowiec, Rogaszyn, Widawka
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach, 91 Rzejowice stały Tak Kol. Rzejowice, Gembartówka, Barwinek, Józefów, Rzejowice
4 Świetlica wiejska w Woli Malowanej, 22 Wola Malowana stały Nie Wola Malowana, Feliksów, Smotryszów, Stefania, Teodorów Duży, Teodorów Mały
5 Gminne Centrum Informacji w Dmeninie, 124 Dmenin stały Tak Gosławice, Kuźnica, Kuchary, Zabłocie, Zalesie, Frachowiec, Antoniów, Florentynów, Konradów
6 Gminne Centrum Informacji w Dmeninie, 124 Dmenin stały Tak Antopol, Bugaj Dmeniński, Bugaj Zakrzewski, Dmenin-Józefka, Dmenin, Przydatki Dmenińskie, Dmenin-Władysławów
1 Urząd Gminy w Lgocie Wielkiej, ul. Radomszczańska 60 Lgota Wielka stały Nie Sołectwa: Kolonia Lgota, Lgota Wielka, Wiewiórów, Woźniki
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Blakowej, 39 Wola Blakowa stały Nie Sołectwa: Długie, Krępa, Wola Blakowa
3 Świetlica Wiejska w Brudzicach, ul. Radomszczańska 1A Brudzice stały Tak Sołectwo Brudzice
4 Wiejski Dom Kultury w Krzywanicach, 142A Krzywanice stały Tak Sołectwo Krzywanice
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlnie Pierwszym, 33A Jedlno Pierwsze stały Tak Adamów, Jankowice, Jedlno Pierwsze, Jedlno Drugie, Wola Jedlińska, Zakrzówek Szlachecki
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobiecku Szlacheckim, 24A Stobiecko Szlacheckie stały Tak Stobiecko Szlacheckie, Wierzbica, Józefów
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Radziechowicach Drugich, 170 Radziechowice Drugie stały Tak Radziechowice Pierwsze, Radziechowice Drugie
4 Urząd Gminy Ładzice, ul. Wyzwolenia 36 Ładzice stały Tak Ładzice
5 Dom Pomocy Społecznej, 2 Radziechowice Pierwsze dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach
1 Gminna Biblioteka Publiczna w Strzelcach Małych, 33 Strzelce Małe stały Tak Masłowice od Nr 1 do 21, Masłowice od Nr 22 do 61, Masłowice od Nr 62 do końca, Krery, Strzelce Małe, Kawęczyn, Łączkowice
2 Sala OSP w Chełmie, 51 Chełmo stały Tak Chełmo od Nr 1 do 103, Chełmo od Nr 104 do końca, Granice, Tworowice, Kraszewice od Nr 1 do 103, Kraszewice od Nr 104 do końca, Koconia
3 Szkoła Podstawowa w Przerębie, 61 Przerąb stały Nie Borki, Huta Przerębska, Bartodzieje, Wola Przerębska, Przerąb, Kolonia Przerąb
4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ochotniku, 99 Ochotnik stały Nie Kalinki, Ochotnik od Nr 88 do końca, Ochotnik od Nr 1 do 87, Korytno
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu, ul. Mostowa 37A Przedbórz stały Tak Przedbórz ulice: Pocztowa, Kielecka, Stodolniana, Południowa, Cmentarna, Cegielniana, Konecka, Żarnowska, Spacerowa; Sołectwa: Miejskie Pola, Przyłanki, Gaj, Policzko, Chałupy, Jabłonna, Wymysłów, Brzostek.
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu, ul. Piotrkowska 1 Przedbórz stały Nie Przedbórz ulice: Radomszczańska, Nowa, Stara, Słoneczna, Kwiatowa, Mariana Wnuka, Krzywa, Rzemieślnicza, Stefana Żeromskiego, Kazimierza Wielkiego, Sportowa, Brzozowa, Klonowa, Modrzewiowa, Wiśniowa, Częstochowska, Wierzbowska, Młynarska, Kanałowa, Turystyczna, Trytwa, Sukiennicza, Ogrodowa, Piotrkowska, Majowa Góra, Majowa, Korycińska, Marii Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Poprzeczna; Sołectwo: Wola Przedborska.
3 Szkoła Podstawowa w Górach Mokrych, 94a Góry Mokre stały Tak Sołectwa: Piskorzeniec, Wojciechów, Borowa, Kaleń, Kajetanów, Mojżeszów, Stara Wieś, Żeleźnica, Zagacie, Góry Mokre, Góry Suche, Józefów k/Gór.
4 Budynek po byłej szkole podstawowej, 1a Nosalewice stały Nie Sołectwa: Zuzowy, Nosalewice, Wygwizdów, Józefów Stary, Faliszew, Taras, Grobla.
5 Przedszkole Samorządowe w Przedborzu, ul. Mostowa 39 Przedbórz stały Tak Przedbórz ulice: Szkolna, Mostowa (numery: 28, 30, 36, 24, 26a, b, c, d, 32, 34, 38, od Ratusza w górę), Szczęśliwa, Działkowa, Zielona, Łazicka, Krakowska, Stroma, Browarna, Prześcianki, Kościelna, Podzamcze, Warszawska, Rynek, Spółdzielcza, Mostowa (od mostu do ul. Pocztowej), Wodna, Zachodnia.
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziepółci, 97 Dziepółć stały Nie sołectwo: Dziepółć, wieś: Dziepółć, Amelin
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie, ul. Radomszczańska 61 Kietlin stały Tak sołectwo: Kietlin, wieś: Kietlin
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie, ul. Radomszczańska 41 Płoszów stały Nie sołectwo: Okrajszów, wieś: Okrajszów; sołectwo: Płoszów, wieś: Płoszów
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzałkowie (hala sportowa), ul. Kolumba 2 Strzałków stały Tak sołectwo: Grzebień, wieś: Grzebień; sołectwo: Strzałków, część wsi: Strzałków ul. Siemiradzkiego, ul. Kolberga, ul. Słoneczna, ul. Reymonta, ul. Broniewskiego, ul. Krótka, ul. Korczaka, ul. Kolumba, ul. Konopnickiej, ul. Harcerska, ul. Polna, wieś: Brylisko
5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzałkowie (sala ćwiczeń), ul. Kolumba 2 Strzałków stały Nie sołectowo: Strzałków, część wsi: Strzałków ul. Kopernika, ul. Moniuszki, ul. Rolna, ul. Kochanowskiego, ul. ks. Stefana Korala, ul. Ignacego Krasickiego
6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczepocicach, 19C Szczepocice Rządowe stały Tak sołectwo: Bobry, wieś: Bobry, Cerkawizna, Klekowiec, Podcerkawizna; sołectwo: Dąbrówka, wieś: Dąbrówka, Klekotowe, Lipie; sołectwo: Szczepocice Rządowe, wieś: Szczepocice Rządowe, Szczepocice Prywatne
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Stodolna 22 Krzętów stały Tak Sołectwo Krzętów, Sołectwo Rudka
2 Remiza OSP, 47 Sokola Góra stały Nie Sołectwo Perzyny, Sołectwo Pratkowice, Sołectwo Sokola Góra, Sołectwo Trzebce
3 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielgomłynach (parter), ul. Rynek 1 Wielgomłyny stały Tak Sołectwo: Myśliwczów i wchodzące miejscowości w jego skład: Bogusławów, Kolonia Myśliwczów, Maksymów, Sołectwo Rogi. Sołectwo: Wola Życińska i wchodząca miejscowość w jego skład: Błonie.
4 Sala Obrad w Urzędzie Gminy w Wielgomłynach (I piętro), ul. Rynek 1 Wielgomłyny stały Nie Sołectwa Wielgomłyny i wchodzące w jego skład miejscowości: Anielin, Borowiec, Sołectwo Kruszyna
5 Publiczna Szkoła Podstawowa, 30 Zagórze stały Tak Sołectwo: Goszczowa i wchodzące miejscowości w jego skład: Borecznica, Niwa Goszczowska, Sroków, Sołectwo: Zalesie, Sołectwo: Karczów i wchodzące miejscowości w jego skład: Kubiki, Wólka Bankowa, Sołectwo Zagórze i wchodzące miejscowości w jego skład: Dębowiec, Grabowie, Niwa Zagórska, Wólka Włościańska, Zawodzie
6 Lokal w Remizie OSP, 90A Niedośpielin stały Nie Sołectwo: Wola Kuźniewska i wchodzące miejscowości w jego skład: Odrowąż, Popielarnia, Zacisze, Sołectwo: Niedośpielin
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żytnie, ul. Ogrodowa 16 Żytno stały Tak Bugaj, Ewina, Magdalenki, Mała Wieś, Pławidła, Rędziny, Sekursko, Turznia, Załawie, Żytno
2 Gminny Ośrodek Kultury w Żytnie, 77 Silnica stały Nie Czarny Las, Czarny Las-Kolonia, Fryszerka, Kępa, Kozie Pole, Pągów, Polichno, Rogaczówek, Silnica, Wymysłów, Zabrodzie Silnickie
3 Przedszkole Publiczne w Żytnie Filia w Maluszynie, ul. Wolności 5 Maluszyn stały Tak Barycz, Budzów, Ciężkowiczki, Ferdynandów, Kąty, Łazów, Maluszyn, Mosty, Silniczka, Sudzin, Sudzinek
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej, ul. Szkolna 12 Borzykowa stały Nie Borzykowa, Borzykówka, Czechowiec, Grodzisko, Ignaców, Jarzębina, Jatno, Pierzaki, Pukarzów, Sady

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Radomsko 9 37 777 8 85
0.0000020000Nr 2 Gminy: Gidle, Ładzice, Radomsko 3 13 586 8 36
0.0000030000Nr 3 Gminy: Dobryszyce, Kamieńsk, Lgota Wielka 3 11 820 7 35
0.0000040000Nr 4 Gminy: Gomunice, Kodrąb, Kobiele Wielkie, Masłowice 4 15 639 6 34
0.0000050000Nr 5 Gminy: Przedbórz, Wielgomłyny, Żytno 4 14 119 8 42
Podsumowanie 23 92 941 37 232

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 11 5 5 5 5 31
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 5 5 5 5 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 11 5 5 6 6 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 3 3 14
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 5 5 6 6 33
14 KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE KW RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE 11 5 5 6 6 33
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KWW WSPÓLNY SAMORZĄD 11 5 5 6 6 33
16 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA KW RAZEM DLA RADOMSKA 11 3 5 5 24

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 37 715 20 032 20 020 53.08% 0.05308
19 125 95.53% 0.09553
Tak
2 13 581 7 964 7 962 58.63% 0.05863
7 350 92.31% 0.09231
Tak
3 11 838 7 281 7 266 61.38% 0.06138
6 692 92.10% 0.0921
Tak
4 15 640 9 787 9 691 61.96% 0.06196
9 006 92.93% 0.09293
Tak
5 14 109 8 574 8 567 60.72% 0.06072
7 851 91.64% 0.09164
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 109 31 12.21% 0.01221
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 281 31 16.55% 0.01655
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 206 33 6.41% 0.00641
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 188 14 2.37% 0.00237
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 573 33 27.13% 0.02713
14 KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE 4 458 33 8.91% 0.00891
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD 8 873 33 17.74% 0.01774
16 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA 4 336 24 8.67% 0.00867

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 109 31 2 12.21% 0.01221
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 281 31 3 16.55% 0.01655
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 206 33 1 6.41% 0.00641
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 188 14 0 2.37% 0.00237
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 573 33 9 27.13% 0.02713
Tak
14 KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE 4 458 33 1 8.91% 0.00891
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD 8 873 33 5 17.74% 0.01774
Tak
16 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA 4 336 24 2 8.67% 0.00867
Tak

Rada Powiatu Radomszczańskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 GONCIAREK Wiesław Paweł 146 0.76% 0.00076
Nie
1 2 2 NOWERSKI Sławomir Andrzej 341 1.78% 0.00178
Nie
1 2 3 SZWEDOWSKI Wojciech 174 0.91% 0.00091
Nie
1 2 4 SZTANGRECIAK Robert Janusz 230 1.20% 0.0012
Nie
1 2 5 KALINOWSKI Dariusz Waldemar 66 0.35% 0.00035
Nie
1 2 6 KILANOWSKI Wojciech Jarosław 30 0.16% 0.00016
Nie
1 2 7 STACHERSKA Zofia Franciszka 49 0.26% 0.00026
Nie
1 2 8 BANAŚ Jolanta Helena 25 0.13% 0.00013
Nie
1 2 9 BAJON Monika Joanna 38 0.20% 0.0002
Nie
1 2 10 GANO Elżbieta Ewa 27 0.14% 0.00014
Nie
1 2 11 BARAŃSKI Zdzisław Jan 133 0.70% 0.0007
Nie
1 4 1 ZACHAREWICZ Jacek Paweł 1 373 7.18% 0.00718
Tak
1 4 2 DRZAZGA Ewa Maria 787 4.12% 0.00412
Nie
1 4 3 RZĄSOWSKI Marek Tomasz 1 217 6.36% 0.00636
Tak
1 4 4 PIASECKI Wojciech Tadeusz 171 0.89% 0.00089
Nie
1 4 5 GLOC Robert 133 0.70% 0.0007
Nie
1 4 6 ZABOROWSKA Beata Ewa 70 0.37% 0.00037
Nie
1 4 7 NOWAKOWSKA Bogusława Jolanta 96 0.50% 0.0005
Nie
1 4 8 SZYLLER Sabina Ewa 134 0.70% 0.0007
Nie
1 4 9 NITA Waldemar Krzysztof 63 0.33% 0.00033
Nie
1 4 10 DROŚ Jarosław Piotr 102 0.53% 0.00053
Nie
1 4 11 CYNIAK Piotr Michał 150 0.78% 0.00078
Nie
1 5 1 CIACH Arkadiusz Stanisław 994 5.20% 0.0052
Tak
1 5 2 CHODOREK Andżelina Wiesława 115 0.60% 0.0006
Nie
1 5 3 KALISZCZAK Mirosław Józef 69 0.36% 0.00036
Nie
1 5 4 WODZISŁAWSKI Jerzy Bolesław 75 0.39% 0.00039
Nie
1 5 5 GRYGIEL Małgorzata Elżbieta 65 0.34% 0.00034
Nie
1 5 6 PAWLIKOWSKI Dariusz Kuba 35 0.18% 0.00018
Nie
1 5 7 KOKOSIŃSKA Ewa Paulina 33 0.17% 0.00017
Nie
1 5 8 DOBROWOLSKI Włodzimierz Eugeniusz 19 0.10% 0.0001
Nie
1 5 9 SIWEK Dominika Katarzyna 23 0.12% 0.00012
Nie
1 5 10 ZASADA Adam Damian 37 0.19% 0.00019
Nie
1 5 11 JAFRA Przemysław Tomasz 36 0.19% 0.00019
Nie
1 8 1 RAK Jacek Krzysztof 423 2.21% 0.00221
Nie
1 8 2 TROSZCZYŃSKI Krystian Rafał 61 0.32% 0.00032
Nie
1 8 3 URBANIAK Ryszard Adam 30 0.16% 0.00016
Nie
1 8 4 REDZIAK-DUDEK Urszula Ola 24 0.13% 0.00013
Nie
1 8 5 SZTEJNBIS Beata Ewa 40 0.21% 0.00021
Nie
1 8 6 BAKOWICZ Halina Jolanta 14 0.07% 7.0E-5
Nie
1 8 7 LEŚNIAK Sylwia Katarzyna 29 0.15% 0.00015
Nie
1 8 8 MARECKI Jan Józef 40 0.21% 0.00021
Nie
1 10 1 ZYBERYNG Szymon Edward 1 593 8.33% 0.00833
Tak
1 10 2 LEWANDOWSKA Małgorzata 1 102 5.76% 0.00576
Tak
1 10 3 SAPIS-DROZDEK Edyta Katarzyna 567 2.96% 0.00296
Nie
1 10 4 KOŁODZIEJCZYK Bernardeta 123 0.64% 0.00064
Nie
1 10 5 KUROWSKA-GIERASIMIUK Elżbieta Agnieszka 234 1.22% 0.00122
Nie
1 10 6 KAMIŃSKI Wiesław 630 3.29% 0.00329
Tak
1 10 7 SMĘDZIK Katarzyna Małgorzata 160 0.84% 0.00084
Nie
1 10 8 WITASZCZYK Stanisław 297 1.55% 0.00155
Nie
1 10 9 BROSZKIEWICZ Andrzej Ryszard 99 0.52% 0.00052
Nie
1 10 10 SZULC Włodzimierz Andrzej 113 0.59% 0.00059
Nie
1 10 11 DĘBSKI Andrzej Antoni 170 0.89% 0.00089
Nie
1 14 1 CIECIÓRA Jacek Antoni 305 1.59% 0.00159
Nie
1 14 2 KNYSAK-SZCZERBA Małgorzata 87 0.45% 0.00045
Nie
1 14 3 BORUTA Anna Barbara 77 0.40% 0.0004
Nie
1 14 4 GAWLIKOWSKI Andrzej Paweł 48 0.25% 0.00025
Nie
1 14 5 KOMALA Magdalena 117 0.61% 0.00061
Nie
1 14 6 SZCZEBLEWSKA Agnieszka Maria 41 0.21% 0.00021
Nie
1 14 7 MUSIAŁ Marcin Tomasz 51 0.27% 0.00027
Nie
1 14 8 RYBAK Jadwiga Stanisława 77 0.40% 0.0004
Nie
1 14 9 DROZDEK Robert Jacek 88 0.46% 0.00046
Nie
1 14 10 CHWILCZYŃSKI Sebastian 39 0.20% 0.0002
Nie
1 14 11 KĘPA Halina 192 1.00% 0.001
Nie
1 15 1 OWCZAREK Ireneusz Marek 323 1.69% 0.00169
Nie
1 15 2 NICPAN Włodzimierz Jacek 488 2.55% 0.00255
Tak
1 15 3 BUGAJSKI Daniel Krzysztof 285 1.49% 0.00149
Nie
1 15 4 STĘPIEŃ Magdalena Anna 417 2.18% 0.00218
Nie
1 15 5 SZTOMPKA Maciej Zenon 76 0.40% 0.0004
Nie
1 15 6 TATARA Elżbieta Janina 131 0.68% 0.00068
Nie
1 15 7 BODANKA Edmunda Urszula 30 0.16% 0.00016
Nie
1 15 8 CZAPSKI Mariusz Czesław 37 0.19% 0.00019
Nie
1 15 9 SOBOCIŃSKI Mieczysław Józef 100 0.52% 0.00052
Nie
1 15 10 KOTUSIEWICZ Sylwia Iwona 63 0.33% 0.00033
Nie
1 15 11 KWARTA Marcin Adam 148 0.77% 0.00077
Nie
1 16 1 ZYGMA Krzysztof Jerzy 1 337 6.99% 0.00699
Tak
1 16 2 JAWORSKA-ZIENKIEWICZ Sylwia Iwona 504 2.64% 0.00264
Tak
1 16 3 BARTNIK Radosław Ludwik 365 1.91% 0.00191
Nie
1 16 4 GROCHOWALSKA Anna Iwona 105 0.55% 0.00055
Nie
1 16 5 GLĄDALSKI Marek Jerzy 121 0.63% 0.00063
Nie
1 16 6 CHRZĄSTEK Dorota Jolanta 123 0.64% 0.00064
Nie
1 16 7 KOPER Seweryn Antoni 71 0.37% 0.00037
Nie
1 16 8 BRZOZOWSKA-DYMUS Karolina 62 0.32% 0.00032
Nie
1 16 9 ŁATACZ Halina 56 0.29% 0.00029
Nie
1 16 10 PAUL Jacek 198 1.04% 0.00104
Nie
1 16 11 BĄBOL Sławomir 158 0.83% 0.00083
Nie
2 2 1 ŁYSIK Dionizy 469 6.38% 0.00638
Nie
2 2 2 BOGACZ Anna Danuta 146 1.99% 0.00199
Nie
2 2 3 CZUBAJ Monika Natalia 132 1.80% 0.0018
Nie
2 2 4 KUROWSKA Renata Agnieszka 37 0.50% 0.0005
Nie
2 2 5 TYMIŃSKI Paweł Krzysztof 50 0.68% 0.00068
Nie
2 4 1 ZABOROWSKI Marian Henryk 461 6.27% 0.00627
Nie
2 4 2 KLIMCZAK Maciej 117 1.59% 0.00159
Nie
2 4 3 ŁYSIK Sylwia Urszula 247 3.36% 0.00336
Nie
2 4 4 KOWALCZYK Jan Wojciech 58 0.79% 0.00079
Nie
2 4 5 BŁASIAK Ewelina Zofia 88 1.20% 0.0012
Nie
2 5 1 SZYMAŃSKA-KANAFA Małgorzata Maria 76 1.03% 0.00103
Nie
2 5 2 WOJTCZAK Mariusz 45 0.61% 0.00061
Nie
2 5 3 KUCHARSKA Barbara Halina 23 0.31% 0.00031
Nie
2 5 4 KASZUWARA Ewa 50 0.68% 0.00068
Nie
2 5 5 MAKOWSKI Czesław Andrzej 59 0.80% 0.0008
Nie
2 8 1 ŚLĘZAK Jarosław Stanisław 270 3.67% 0.00367
Nie
2 8 2 URBANIAK Magdalena Elżbieta 57 0.78% 0.00078
Nie
2 8 3 ZELEK Alan Radosław 41 0.56% 0.00056
Nie
2 10 1 CHYBALSKI Paweł Henryk 814 11.07% 0.01107
Tak
2 10 2 KACZMAREK Tomasz Marek 518 7.05% 0.00705
Tak
2 10 3 BOJARSKI Łukasz 442 6.01% 0.00601
Nie
2 10 4 TELECKA Barbara 206 2.80% 0.0028
Nie
2 10 5 ORYL Dorota Ryszarda 64 0.87% 0.00087
Nie
2 14 1 KOMALA Andrzej Jan 482 6.56% 0.00656
Nie
2 14 2 GRZESZNA Barbara Maria 218 2.97% 0.00297
Nie
2 14 3 GRUSZCZYŃSKI Andrzej Jan 125 1.70% 0.0017
Nie
2 14 4 KRYNKE Jagoda Justyna 50 0.68% 0.00068
Nie
2 14 5 OJRZYŃSKI Tomasz Andrzej 103 1.40% 0.0014
Nie
2 15 1 GAJZLER Ewa Cecylia 954 12.98% 0.01298
Tak
2 15 2 WÓJCIK Piotr Czesław 332 4.52% 0.00452
Nie
2 15 3 MICKIEWICZ Krystyna Janina 134 1.82% 0.00182
Nie
2 15 4 SZWED Krzysztof Marian 30 0.41% 0.00041
Nie
2 15 5 GĄGOROWSKA Renata Urszula 37 0.50% 0.0005
Nie
2 16 1 RAK Władysław Piotr 186 2.53% 0.00253
Nie
2 16 2 SIKORSKA Katarzyna Agnieszka 145 1.97% 0.00197
Nie
2 16 3 PÓŁROLA Renata Agnieszka 84 1.14% 0.00114
Nie
3 2 1 KOZŁOWSKI Andrzej Krzysztof 105 1.57% 0.00157
Nie
3 2 2 BIAŁEK Henryk Czesław 465 6.95% 0.00695
Nie
3 2 3 KOWALSKI Roman Daniel 283 4.23% 0.00423
Nie
3 2 4 BLADA Halina Danuta 36 0.54% 0.00054
Nie
3 2 5 ZAWADZKA Ewa Elżbieta 74 1.11% 0.00111
Nie
3 4 1 KOWALSKI Jarosław Wiesław 503 7.52% 0.00752
Nie
3 4 2 ZIEMBA Wojciech Marcin 308 4.60% 0.0046
Nie
3 4 3 MACIEJEWSKA Grażyna 43 0.64% 0.00064
Nie
3 4 4 ZAWADZKA Barbara Ewa 81 1.21% 0.00121
Nie
3 4 5 OSTROWSKA-CYNDECKA Karolina Anna 66 0.99% 0.00099
Nie
3 5 1 SADAWA Kazimierz Adam 151 2.26% 0.00226
Nie
3 5 2 JABŁECKI Henryk Kazimierz 61 0.91% 0.00091
Nie
3 5 3 BICZAK Henryk Franciszek 102 1.52% 0.00152
Nie
3 5 4 KUŚMIEREK Barbara Ewa 18 0.27% 0.00027
Nie
3 5 5 OLAS Anna Maria 32 0.48% 0.00048
Nie
3 10 1 PÓŁROLA Urszula Celina 652 9.74% 0.00974
Tak
3 10 2 SEWERYNEK Ewelina Elżbieta 711 10.62% 0.01062
Tak
3 10 3 SYRÓWKA Mariusz Tadeusz 247 3.69% 0.00369
Nie
3 10 4 KRUPA Jacek 637 9.52% 0.00952
Nie
3 10 5 MĄDRZAK Joanna Karolina 65 0.97% 0.00097
Nie
3 14 1 CHWILCZYŃSKI Mieczysław Szymon 177 2.64% 0.00264
Nie
3 14 2 KONIECZNA Edyta Maria 87 1.30% 0.0013
Nie
3 14 3 MIŚKIEWICZ Anna Zofia 52 0.78% 0.00078
Nie
3 14 4 GAL Anna Barbara 48 0.72% 0.00072
Nie
3 14 5 WIECZOREK Piotr Jan 23 0.34% 0.00034
Nie
3 15 1 SEWERYNEK Bożena 492 7.35% 0.00735
Tak
3 15 2 SOWA Marcin Piotr 322 4.81% 0.00481
Nie
3 15 3 JURCZYK Piotr Marcin 217 3.24% 0.00324
Nie
3 15 4 CZERKIEWSKA Anna Teresa 30 0.45% 0.00045
Nie
3 15 5 ZAWISZA Kamil Roman 123 1.84% 0.00184
Nie
3 16 1 DZWONEK Katarzyna 92 1.37% 0.00137
Nie
3 16 2 ZBIERAŃSKI Waldemar Adam 266 3.97% 0.00397
Nie
3 16 3 PIERZCHALSKA Joanna Monika 31 0.46% 0.00046
Nie
3 16 4 ERMER Monika Marta 20 0.30% 0.0003
Nie
3 16 5 PACAN Przemysław Jacek 72 1.08% 0.00108
Nie
4 2 1 ZAGÓROWICZ Fabian 575 6.38% 0.00638
Tak
4 2 2 SZPRUCH Józef Jacek 403 4.47% 0.00447
Nie
4 2 3 PIKIEL Krzysztof Artur 210 2.33% 0.00233
Nie
4 2 4 MIERZWA Anna Barbara 108 1.20% 0.0012
Nie
4 2 5 LEŻAŃSKA Elżbieta Włodzimiera 105 1.17% 0.00117
Nie
4 4 1 JANIEC Roman Stanisław 566 6.28% 0.00628
Nie
4 4 2 ZATOŃ Marzena Ewa 69 0.77% 0.00077
Nie
4 4 3 STĘPIEŃ Sławomir Stefan 48 0.53% 0.00053
Nie
4 4 4 SZYDZIAK Dorota Katarzyna 193 2.14% 0.00214
Nie
4 4 5 KUNIKOWSKA-ADAMOWICZ Krystyna Ewa 18 0.20% 0.0002
Nie
4 5 1 DĄBROWSKI Marian 313 3.48% 0.00348
Nie
4 5 2 DZWONKOWSKI Tomasz Paweł 151 1.68% 0.00168
Nie
4 5 3 OWCZAREK Ewa Iwona 55 0.61% 0.00061
Nie
4 5 4 NOWAK Władysław Jakub 32 0.36% 0.00036
Nie
4 5 5 KAWKA Beata Maria 82 0.91% 0.00091
Nie
4 5 6 LISICKA Zofia Maria 14 0.16% 0.00016
Nie
4 10 1 BAREŁA Irena Zofia 865 9.60% 0.0096
Tak
4 10 2 GNIATKOWSKI Kamil Adam 588 6.53% 0.00653
Nie
4 10 3 BRACKA Katarzyna Sylwia 135 1.50% 0.0015
Nie
4 10 4 ZATOŃSKI Wiesław Piotr 214 2.38% 0.00238
Nie
4 10 5 SZYMCZYK Urszula 251 2.79% 0.00279
Nie
4 10 6 ŚLIWIŃSKI Przemysław Stanisław 225 2.50% 0.0025
Nie
4 14 1 ZASADA Waldemar 699 7.76% 0.00776
Tak
4 14 2 JADOWSKA Zofia 275 3.05% 0.00305
Nie
4 14 3 GABORSKI Krzysztof Zdzisław 152 1.69% 0.00169
Nie
4 14 4 BOROWIECKA Irena Marianna 70 0.78% 0.00078
Nie
4 14 5 KOWALCZYK Antoni Czesław 90 1.00% 0.001
Nie
4 14 6 STĘPIEŃ Ewelina Magdalena 37 0.41% 0.00041
Nie
4 15 1 POKORA Beata Wiesława 906 10.06% 0.01006
Tak
4 15 2 TUSIŃSKA Elżbieta 407 4.52% 0.00452
Nie
4 15 3 ANDRULEWICZ Urszula Wiesława 741 8.23% 0.00823
Nie
4 15 4 DUDKA Mateusz Andrzej 243 2.70% 0.0027
Nie
4 15 5 KĘSY Roman Sławomir 57 0.63% 0.00063
Nie
4 15 6 CIAPIŃSKI Maciej 109 1.21% 0.00121
Nie
5 2 1 ŁOŚ Stanisław 486 6.19% 0.00619
Nie
5 2 2 ŚLUSARCZYK Wojciech 736 9.37% 0.00937
Tak
5 2 3 ZYZIK Ryszard Leszek 281 3.58% 0.00358
Nie
5 2 4 SAWKA Anna Marta 97 1.24% 0.00124
Nie
5 2 5 OSZCZEPALSKA Jolanta Irena 52 0.66% 0.00066
Nie
5 4 1 KACZMAREK Andrzej Józef 196 2.50% 0.0025
Nie
5 4 2 CZAPLA Janusz Lucjan 633 8.06% 0.00806
Tak
5 4 3 STAROSZCZYK Agnieszka Beata 119 1.52% 0.00152
Nie
5 4 4 KAŁUŻA Zofia Julia 33 0.42% 0.00042
Nie
5 4 5 STROJKOWSKA Paulina Izabela 138 1.76% 0.00176
Nie
5 5 1 ORMAŃSKI Paweł Łukasz 285 3.63% 0.00363
Nie
5 5 2 SZCZEPAŃSKA-GAJ Hanna Elżbieta 39 0.50% 0.0005
Nie
5 5 3 KRASOWSKI Stanisław Adam 42 0.53% 0.00053
Nie
5 5 4 DRZAZGA Grażyna Krystyna 43 0.55% 0.00055
Nie
5 5 5 KANTOROSIŃSKA Laura Marzena 19 0.24% 0.00024
Nie
5 5 6 GÓRSKI Stanisław Józef 13 0.17% 0.00017
Nie
5 8 1 LEŚNIAK Piotr Adam 88 1.12% 0.00112
Nie
5 8 2 ŚLĘZAK Barbara Anna 33 0.42% 0.00042
Nie
5 8 3 RAK Krzysztof 38 0.48% 0.00048
Nie
5 10 1 KOSKI Michał Kamil 911 11.60% 0.0116
Tak
5 10 2 PODOLSKA Bożena Grażyna 289 3.68% 0.00368
Nie
5 10 3 GOŁUCHOWSKI Piotr 190 2.42% 0.00242
Nie
5 10 4 LACZEK Andrzej Stefan 85 1.08% 0.00108
Nie
5 10 5 GAIK Edyta Małgorzata 133 1.69% 0.00169
Nie
5 10 6 PLUTA Monika Agnieszka 243 3.10% 0.0031
Nie
5 14 1 PIEKARSKI Paweł Adam 395 5.03% 0.00503
Nie
5 14 2 BŁASZCZYK Małgorzata Maria 54 0.69% 0.00069
Nie
5 14 3 GRZĄDZIEL Kamil Grzegorz 56 0.71% 0.00071
Nie
5 14 4 CIECIURA Mirosław Antoni 66 0.84% 0.00084
Nie
5 14 5 OCIEPA Magdalena Maria 20 0.25% 0.00025
Nie
5 14 6 KOSIŃSKA Agata Katarzyna 57 0.73% 0.00073
Nie
5 15 1 JANOSIK Wiesława Zofia 534 6.80% 0.0068
Tak
5 15 2 WODZISŁAWSKI Jan Franciszek 84 1.07% 0.00107
Nie
5 15 3 GĄCIAREK Agnieszka Bogumiła 230 2.93% 0.00293
Nie
5 15 4 STROJKOWSKA Grażyna 453 5.77% 0.00577
Nie
5 15 5 KARBOWNIK Wojciech Tadeusz 216 2.75% 0.00275
Nie
5 15 6 SMĘDZIK Leszek Marian 124 1.58% 0.00158
Nie
5 16 1 ŁĄTKA Mariola Teresa 137 1.75% 0.00175
Nie
5 16 2 DRZEWOWSKI Grzegorz Maciej 12 0.15% 0.00015
Nie
5 16 3 BUC Zdzisława Zofia 100 1.27% 0.00127
Nie
5 16 4 RUMIN Magdalena Maria 50 0.64% 0.00064
Nie
5 16 5 STALA Robert Jacek 41 0.52% 0.00052
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Radomszczański - ogółem 15 239 204 112 310 92 941 87 11 2 1
Gminy ogółem 14 216 199 112 310 92 941 87 11 2 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 44 898 37 777 24 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 13 195 195 67 412 55 164 63 11 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 37 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 29 1
Ogółem 66 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 232 110 47% 122 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 207 101 49% 106 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 536 200 37% 336 63%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 31 8 26% 23 74%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 3 43% 4 57%
Ogółem 975 411 42% 564 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 49 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 44 44 44
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 46 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 49 53 47
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 52 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 99 36 36% 63 64%
30-39 191 82 43% 109 57%
40-59 514 237 46% 277 54%
60+ 171 56 33% 115 67%
Ogółem 975 411 42% 564 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 6 0 0% 6 100%
40-59 32 11 34% 21 66%
60+ 4 1 25% 3 75%
Ogółem 43 12 28% 31 72%