Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 44 898
Wyborców 37 777
Obwodów 24
 • Wybory do Rady Miejskiej w Radomsku
 • Wybory Prezydenta Miasta Radomsko
 • Wyniki głosowania do rady miasta
 • Wyniki wyborów do rady miasta
 • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
 • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
 • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ul. Narutowicza 12 Radomsko stały Tak Akacjowa, Architektów, Asnyka, Chopina, Graniczna, Kasztanowa, Klonowa, Kołłątaja, Kopiec, Kraszewskiego, Kwiatowa, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Miłaczki, Moniuszki, Narutowicza od nr 15 do nr 77 (nieparzyste) i od nr 42 do nr 122a (parzyste), Norwida, Parkowa, Piramowicza, Polskiego Czerwonego Krzyża, Raciborskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Śliska, Świętej Rozalii, Topolowa, Traugutta, Wesoła, Wiejska, Zgoda, Żwirki, Żytnia.
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkolna 4 Radomsko stały Tak Bugaj, Chłodna, Cicha, Grodzka, Jachowicza, Joselewicza, Kalinowa, Kilińskiego, Konarskiego, Krótka, Krzywa, Mickiewicza, Niecała, Przedborska od nr 1 do nr 121 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 162 (parzyste), Przyszkolna, Sportowa, Staszica, Szkolna, Ściegiennego, Wąska, Wierzbowa, Willowa, Wilsona, Wschodnia, Zakątna.
3 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Bugaj 3 Radomsko stały Nie A. Słonimskiego, Gazowa, Gen. W. Sikorskiego od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 82 (parzyste) do końca, Gęsia, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, Jaworowa, Junaków, Krańcowa, Malinowa, Miodowa, Piaskowa, Porzeczkowa, Przedborska od nr 123 (nieparzyste) i od nr 164 (parzyste) do końca, Pszenna, Rabina Szlomo Rabinowicza, Sanicka, Stroma, Wodna, Źródlana, Żwirowa.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rolna 65 Radomsko stały Nie Brzozowa, Daleka, Lipowa, Nowa, Prymasa Wyszyńskiego od nr 23 (nieparzyste) i od nr 18 (parzyste) do końca, Pusta, Rolna, Skoczyńskiego, Słoneczna, Stodolna, Wiśniowa.
5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piastowska 12 Radomsko stały Tak Piastowska od nr 3 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 8 (parzyste), Słowicza, Sokola, Tysiąclecia
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Piastowska 17 Radomsko stały Tak Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Jagiellońska od nr 53 (nieparzyste) do końca, Leszka Czarnego od nr 11 do nr 13 (nieparzyste), Mieszka I, Piastowska od nr 35 (nieparzyste) do końca, Władysława Hermana, Władysława Łokietka.
7 Bursa Szkolna Nr 1, ul. Piastowska 21 Radomsko stały Nie Leszka Czarnego nr 10, 12, 15, 15a, 17, 17a, Piastowska od nr 17 do nr 33 (nieparzyste) i od nr 10 do nr 28 (parzyste).
8 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Krajowej 30 Radomsko stały Nie Jagiellońska od nr 9 do nr 51 (nieparzyste), Leszka Czarnego od nr 14 (parzyste) i od nr 19 (nieparzyste) do końca.
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały Tak Jagiellońska od nr 2 (parzyste) do końca z wyj. nr 36, Świętej Jadwigi Królowej.
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały Tak Kazimierza Wielkiego, Starowiejska.
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Dąbrowskiej 27 Radomsko stały Tak Borówkowa, Gidelska, Jagodowa, Krakowska od nr 138 do końca, Leśników, Ładna, Marii Dąbrowskiej, Owocowa, Piękna, Podleśna, Poziomkowa, Stara Droga od nr 91 (nieparzyste) i od nr 102 (parzyste) do końca, Torowa, Widok, Zimna.
12 Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5 Radomsko stały Tak Armii Krajowej, Harcerska, Jagiellońska od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jasna, Kasztelańska, Konopnickiej, Krakowska od nr 29 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 12 do nr 136 (parzyste), Letnia, Mokra, Piastowska nr 1, Piwna, Stara Droga od nr 1 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste), Targowa, Zacisze.
13 Muzeum Regionalne, ul. Narutowicza 1 Radomsko stały Tak Aleje Jana Pawła II, Fabianiego, Kolejowa, Kościuszki, Krakowska od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste), Narutowicza od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste), Plac 3 Maja, Prymasa Wyszyńskiego od nr 1 do nr 21 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 16 (parzyste), Reymonta, Warszyca, Żeromskiego.
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piłsudskiego 22 Radomsko stały Nie Baczyńskiego, Bohomolca, Chabrowa, Gerwazego, Grzybowa, Jacka Soplicy, Jałowcowa, Jankiela, Kombatancka, Kościelna, Nadrzeczna, Pana Tadeusza, Piłsudskiego, Podkomorzego, Protazego, Pułaskiego, Rumiankowa, Równa, Sosnowa, Spacerowa, Staffa, Szarych Szeregów, Telimeny, Wojskiego, Wymysłowska, Wypoczynkowa, Zajazd, Zaścianek, Zielona.
15 Publiczne Przedszkole Nr 1, ul. Miła 13 Radomsko stały Tak Budowlanych, Ciepła, Dobra, Energetyków, Gliniana, Jaśminowa, Kmicica, Ks. Antoniego Turleja, Księżycowa, Lawendowa, Leśna, Łabędzia, Łowiecka, Mazowiecka, Młodzieżowa, Ogrodowa, Sienkiewicza od nr 13 (nieparzyste) i od nr 22 (parzyste) do końca, Spółdzielcza, Stefana Batorego od nr 6 do nr 29, Sucha, Śląska, Wrzosowa, Zamkowa, Zielna, Żurawia.
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Brzeźnicka 20 Radomsko stały Nie Brzeźnicka od nr 21 do nr 49 (nieparzyste) i od nr 20 do nr 26 (parzyste), Miła, Różana, Sadowa, Sienkiewicza od nr 1 do nr 11a (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Sierakowskiego, Stefana Batorego nr 2 i 5.
17 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Brzeźnicka 22 Radomsko stały Tak Bratkowa, Broniewskiego, Brzeźnicka od nr 28 do nr 122 (parzyste) i od nr 51 do nr 67 (nieparzyste), Czerwone Maki, Generała Grota Roweckiego, Heweliusza, Kochanowskiego, Konwaliowa, Kopernika, Kotarbińskiego, Krokusowa, Królowej Bony, Księdza Karola Kościowa od nr 1 do nr 43 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Malutka, Matejki, Niezapominajki, Orkana, Osiedlowa, Pajdaka, Prusa, Skłodowskiej, Słowackiego, Stokrotki, Śniadeckiego, Świętego Rocha od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 68 (parzyste), Tuwima, Wierzyńskiego, Wrotki.
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Makuszyńskiego 25 Radomsko stały Nie Anny Walentynowicz, Aristide Merloniego, Bażantów, Bełchatowska, Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Brzeźnicka od nr 69 (nieparzyste) i od nr 124 (parzyste) do końca, Częstochowska, Czyżykowa, Fredry, Generała Andersa, Geodetów, Gryczana, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jerzego Sadka, Królowej Marysieńki, Księdza Kordeckiego, Ks. Skorupki, Księdza Zenobiusza Łabusia, Kukuczki, Łódzka, Makuszyńskiego, Orląt Lwowskich, Portowa, Przedsiębiorców, Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, Rotmistrza W. Pileckiego, Stobiecka, Stolarzy, Świętego Rocha od nr 27 (nieparzyste) i od nr 70 (parzyste) do końca, Tatarska, Unii Europejskiej, Żołnierzy-Górników.
19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. 11 Listopada 16 Radomsko stały Nie Aleksandra Kamińskiego, Dembowskiego, Duńska, Dzielnicowa, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gołębia, Ignacego Krasickiego z wyj. nr 138, Inwestycyjna, Księdza Karola Kościowa od nr 45 (nieparzyste) i od nr 22 (parzyste) do końca, Kusocińskiego, 11 Listopada, Obrońców Westerplatte, Odległa, Południowa, Północna, Robotnicza, Sklepowa, Warszawska, Wróblewskiego, Wspólna, Zachodnia.
20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Reja 81 Radomsko stały Nie Bema, Dolna, Falista, Generała Okulickiego, Górnickiego od nr 1 do nr 36, Jeżynowa, Krucza, Młodzowska, Mochnackiego, Niska, Pasieczna, Poprzeczna, Przemysłowa, Reja, Skrajna, Stawowa, Sucharskiego, Transportowa, Widna, Ziołowa.
21 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Narutowicza 207 Radomsko stały Nie Batalionów Chłopskich, Bolesława Leśmiana, Danuty Siedzikówny, Dobryszycka, Gen. W. Sikorskiego od nr 2 do nr 80 (parzyste), Górnickiego od nr 38 do końca, Hubala, Księdza Bronisława Predera, Księdza Popiełuszki, Lazurowa, Macieja Rataja, M. Kolbe, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza od nr 79 (nieparzyste) i od nr 124 (parzyste) do końca, Orzeszkowej, Pogodna, Radosna, Romana Dmowskiego, S. Przybyszewskiego, Spokojna, Tadka Jasińskiego, Traktorowa, Wincentego Witosa, Wiosenna, Włościańska, Wojska Polskiego, Zofii Nałkowskiej.
22 Świetlica Środowiskowa, ul. Strażacka 13 Radomsko stały Nie Jodłowa, Modrzewiowa, Partyzancka, R. Siemiradzkiego, Strażacka, Strzałkowska.
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Ignacego Krasickiego 138 Radomsko dom pomocy społecznej Nie Ignacego Krasickiego 138
24 Szpital Powiatowy, Jagiellońska 36 Radomsko szpital Nie Jagiellońska 36

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 ul.: Aleje Jana Pawła II, A. Słonimskiego, Bugaj, Brzozowa, Chłodna, Cicha, Gazowa, Daleka, Fabianiego, Gen. W. Sikorskiego od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 82 (parzyste) do końca, Gęsia, Grodzka, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, Jachowicza, Jaworowa, Joselewicza, Junaków, Kalinowa, Kolejowa, Kilińskiego, Konarskiego, Kościuszki, Krakowska od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste), Krańcowa, Krótka, Krzywa, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Mickiewicza, Narutowicza od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste), Niecała, Nowa, Piastowska od nr 3 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 8 (parzyste), Prymasa Wyszyńskiego, Piaskowa, Plac 3 Maja, Porzeczkowa, Przedborska, Przyszkolna, Pszenna, Pusta, Rolna, Rabina Szlomo Rabinowicza, Reymonta, Sanicka, Skoczyńskiego, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Sportowa, Staszica, Stodolna, Stroma, Szkolna, Ściegiennego, Tysiąclecia, Warszyca, Wąska, Wierzbowa, Willowa, Wilsona, Wiśniowa, Wodna, Wschodnia, Zakątna, Źródlana, Żeromskiego, Żwirowa. 5 8 772 8 54
0.0000020000Nr 2 ul.: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borówkowa, Dąbrówki, Gidelska, Jagiellońska od nr 2 (parzyste) do końca i od 9 (nieparzyste) do końca, Jagodowa, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego, Krakowska od nr 138 do końca, Leszka Czarnego, Leśników, Ładna, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Modrzewiowa, Owocowa, Partyzancka, Piastowska od nr 17 (nieparzyste) do końca i od nr 10 do nr 28 (parzyste), Piękna, Podleśna, Poziomkowa, R. Siemiradzkiego, Stara Droga od nr 91 (nieparzyste) i od nr 102 (parzyste) do końca, Starowiejska, Strażacka, Strzałkowska, Świętej Jadwigi Królowej, Torowa, Widok, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Zimna. 6 11 238 7 55
0.0000030000Nr 3 ul.: Anny Walentynowicz, Aristide Merloniego, Armii Krajowej, Baczyńskiego, Bażantów, Bełchatowska, Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Bohomolca, Brzeźnicka od nr 21 do nr 49 i od nr 69 (nieparzyste) do końca i od nr 20 do nr 26 i od nr 124 (parzyste) do końca, Budowlanych, Chabrowa, Ciepła, Częstochowska, Czyżykowa, Dobra, Energetyków, Fredry, Generała Andersa, Geodetów, Gerwazego, Gliniana, Grzybowa, Gryczana, Harcerska, Jacka Soplicy, Jagiellońska od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jankiela, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jerzego Sadka, Kasztelańska, Kmicica, Kombatancka, Konopnickiej, Kościelna, Krakowska od nr 29 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 12 do nr 136 (parzyste), Królowej Marysieńki, Księdza Kordeckiego, Księdza Zenobiusza Łabusia, Ks. Antoniego Turleja, Ks. Skorupki, Księżycowa, Kukuczki, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łabędzia, Łowiecka, Łódzka, Makuszyńskiego, Mazowiecka, Miła, Młodzieżowa, Mokra, Nadrzeczna, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Pana Tadeusza, Piastowska nr 1, Piłsudskiego, Piwna, Podkomorzego, Portowa, Protazego, Przedsiębiorców, Pułaskiego, Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, Rotmistrza W. Pileckiego, Rumiankowa, Równa, Różana, Sadowa, Sienkiewicza, Sierakowskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spółdzielcza, Staffa, Stara Droga od nr 1 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste), Stefana Batorego, Stobiecka, Stolarzy, Sucha, Szarych Szeregów, Śląska, Świętego Rocha od nr 27 (nieparzyste) i od nr 70 (parzyste) do końca, Targowa, Tatarska, Telimeny, Unii Europejskiej, Wojskiego, Wrzosowa, Wymysłowska, Wypoczynkowa, Zamkowa, Zacisze, Zajazd, Zaścianek, Zielna, Zielona, Żołnierzy Górników, Żurawia. 5 8 994 7 49
0.0000040000Nr 4 ul.: Akacjowa, Aleksandra Kamińskiego, Architektów, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Bema, Bolesława Leśmiana, Bratkowa, Broniewskiego, Brzeźnicka od nr 28 do nr 122 (parzyste) i od nr 51 do nr 67 (nieparzyste), Chopina, Czerwone Maki, Danuty Siedzikówny, Dembowskiego, Dobryszycka, Dolna, Duńska, Dzielnicowa, Gen. Stanisława Maczka, Gen. W. Sikorskiego od nr 2 do nr 80 (parzyste), Falista, Generała Okulickiego, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Generała Grota Roweckiego, Gołębia, Górnickiego, Graniczna, Heweliusza, Hubala, Ignacego Krasickiego, Inwestycyjna, Jeżynowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konwaliowa, Kopernika, Kopiec, Kotarbińskiego, Kraszewskiego, Krokusowa, Królowej Bony, Krucza, Księdza Bronisława Predera, Księdza Karola Kościowa, Księdza Popiełuszki, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lazurowa, 11 Listopada, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Macieja Rataja, Malutka, Matejki, Miłaczki, M. Kolbe, Młodzowska, Mochnackiego, Moniuszki, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza od nr 15 (nieparzyste) do końca i od nr 42 (parzyste) do końca, Niezapominajki, Niska, Norwida, Obrońców Westerplatte, Odległa, Orkana, Orzeszkowej, Osiedlowa, Pajdaka, Parkowa, Pasieczna, Piramowicza, Pogodna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przemysłowa, Prusa, Raciborskiego, Radosna, Reja, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Sklepowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Skrajna, S. Przybyszewskiego, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Stawowa, Stokrotki, Sucharskiego, Śniadeckiego, Śliska, Świętego Rocha od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do 68 (parzyste), Świętej Rozalii, Tadka Jasińskiego, Topolowa, Traktorowa, Transportowa, Traugutta, Tuwima, Warszawska, Wesoła, Widna, Wiejska, Wierzyńskiego, Wincentego Witosa, Wiosenna, Włościańska, Wojska Polskiego, Wrotki, Wróblewskiego, Wspólna, Zachodnia, Zgoda, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Żwirki, Żytnia. 5 8 773 7 49
Podsumowanie 21 37 777 29 207

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 7 7 29
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 8 7 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 7 7 29
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL 7 7 7 7 28
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE” KWW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE” 7 8 7 7 29
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KWW WSPÓLNY SAMORZĄD 7 8 7 7 29
20 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA KW RAZEM DLA RADOMSKA 7 8 7 7 29
21 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 5 5

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 GĘBICZ Jacek 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD Radomsko
3 JĘDRZEJCZAK Jakub 51 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Radomsko
1 FERENC Jarosław 49 wyższe KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA Radomsko
4 PAL Wioletta Anna 52 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL Radomsko
5 WAWRYKA Dawid 32 wyższe prawnicze KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE” Radomsko

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 801 4 462 4 455 50.62% 0.05062
4 279 96.05% 0.09605
Tak
2 11 243 6 111 6 102 54.27% 0.05427
5 886 96.46% 0.09646
Tak
3 9 005 4 906 4 883 54.23% 0.05423
4 723 96.72% 0.09672
Tak
4 8 791 4 539 4 537 51.61% 0.05161
4 284 94.42% 0.09442
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 599 29 23.99% 0.02399
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 900 29 4.69% 0.00469
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 992 29 20.82% 0.02082
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL 2 027 28 10.57% 0.01057
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE” 1 133 29 5.91% 0.00591
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD 3 029 29 15.80% 0.0158
20 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA 3 389 29 17.68% 0.01768
21 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 103 5 0.54% 0.00054

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 599 29 7 23.99% 0.02399
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 900 29 0 4.69% 0.00469
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 992 29 5 20.82% 0.02082
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL 2 027 28 2 10.57% 0.01057
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE” 1 133 29 0 5.91% 0.00591
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD 3 029 29 3 15.80% 0.0158
Tak
20 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA 3 389 29 4 17.68% 0.01768
Tak
21 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 103 5 0 0.54% 0.00054
Nie

Rada Miejska w Radomsku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SUJKA Dorota Maria 279 6.52% 0.00652
Tak
1 4 2 KOPEĆ Dariusz Andrzej 378 8.83% 0.00883
Tak
1 4 3 SKALSKI Tomasz Maciej 37 0.86% 0.00086
Nie
1 4 4 KOSTRZEWA Agnieszka Monika 74 1.73% 0.00173
Nie
1 4 5 BUCHALSKI Jakub Tomasz 185 4.32% 0.00432
Nie
1 4 6 IDZIKOWSKA Małgorzata 79 1.85% 0.00185
Nie
1 4 7 ROZPĘDZKI Mariusz Zbigniew 62 1.45% 0.00145
Nie
1 5 1 STANISŁAWSKA Renata Monika 97 2.27% 0.00227
Nie
1 5 2 STANKIEWICZ Jadwiga Mieczysława 34 0.79% 0.00079
Nie
1 5 3 ZAUCHA Grzegorz Adam 8 0.19% 0.00019
Nie
1 5 4 RING Anna Lucyna 8 0.19% 0.00019
Nie
1 5 5 ZYCH Paulina Jolanta 16 0.37% 0.00037
Nie
1 5 6 NOWICKI Cezary 14 0.33% 0.00033
Nie
1 5 7 MIELCZAREK Wojciech Krzysztof 29 0.68% 0.00068
Nie
1 10 1 BISKUP Bartłomiej Wojciech 320 7.48% 0.00748
Tak
1 10 2 CHYBALSKI Arkadiusz Antoni 246 5.75% 0.00575
Nie
1 10 3 OLSZEWSKI Jacenty Andrzej 61 1.43% 0.00143
Nie
1 10 4 DOMAGALSKA Monika Izabela 71 1.66% 0.00166
Nie
1 10 5 PAPLICKI Piotr Jacek 41 0.96% 0.00096
Nie
1 10 6 BĄKOWICZ Jolanta Barbara 26 0.61% 0.00061
Nie
1 10 7 KUŚMIEREK Patrycja Małgorzata 88 2.06% 0.00206
Nie
1 17 1 PAL Wioletta Anna 377 8.81% 0.00881
Tak
1 17 2 SKALIK Grzegorz Szymon 59 1.38% 0.00138
Nie
1 17 3 PIECHOWICZ Jolanta 221 5.16% 0.00516
Nie
1 17 4 NOREMBERG Radosław Leszek 35 0.82% 0.00082
Nie
1 17 5 LEWANDOWSKA Julita Jadwiga 26 0.61% 0.00061
Nie
1 17 6 KULIKIEWICZ Włodzimierz Marek 2 0.05% 5.0E-5
Nie
1 17 7 SOLARIK Dorota Teresa 17 0.40% 0.0004
Nie
1 18 1 SICIŃSKI Mateusz Kacper 47 1.10% 0.0011
Nie
1 18 2 AKSMAN Patryk Piotr 20 0.47% 0.00047
Nie
1 18 3 GAJEWSKA Bożena Barbara 10 0.23% 0.00023
Nie
1 18 4 KUTERMACHA Jolanta Ewa 8 0.19% 0.00019
Nie
1 18 5 GÓRAZDA Dorota Urszula 8 0.19% 0.00019
Nie
1 18 6 ŚLIFIRSKI Bartosz Michał 4 0.09% 9.0E-5
Nie
1 18 7 WAWRYKA Mariola Wiesława 59 1.38% 0.00138
Nie
1 19 1 DRATWIŃSKI Mirosław Krzysztof 303 7.08% 0.00708
Nie
1 19 2 MOLIŃSKI Mirosław Marek 39 0.91% 0.00091
Nie
1 19 3 KOSMALA Beata Joanna 17 0.40% 0.0004
Nie
1 19 4 TUREK Beata 18 0.42% 0.00042
Nie
1 19 5 SIWEK Renata Irena 17 0.40% 0.0004
Nie
1 19 6 KRAWCZYK Aleksander 8 0.19% 0.00019
Nie
1 19 7 KUCHARSKI Robert Paweł 55 1.29% 0.00129
Nie
1 20 1 WERNER Artur Henryk 145 3.39% 0.00339
Nie
1 20 2 MINECKI Grzegorz 306 7.15% 0.00715
Tak
1 20 3 MICHNOWSKA Izabela Maria 30 0.70% 0.0007
Nie
1 20 4 TARANEK Janusz Piotr 31 0.72% 0.00072
Nie
1 20 5 ŁAKOMA Katarzyna Agnieszka 84 1.96% 0.00196
Nie
1 20 6 PRZYBYLSKA Joanna 45 1.05% 0.00105
Nie
1 20 7 MILC Tomasz 32 0.75% 0.00075
Nie
1 21 1 SZWEDOWSKI Waldemar Stanisław 67 1.57% 0.00157
Nie
1 21 2 GZIK Krystyna Henryka 8 0.19% 0.00019
Nie
1 21 3 GROTOWSKI Marian Krzysztof 4 0.09% 9.0E-5
Nie
1 21 4 BŁASIAK Mirosław Zdzisław 18 0.42% 0.00042
Nie
1 21 5 KUREK Maria Anna 6 0.14% 0.00014
Nie
2 4 1 WIĘCEK Łukasz Paweł 921 15.65% 0.01565
Tak
2 4 2 NITA Łukasz Beniamin 28 0.48% 0.00048
Nie
2 4 3 ZIELIŃSKA Anna Ewa 80 1.36% 0.00136
Nie
2 4 4 TARNACKA Justyna Magdalena 14 0.24% 0.00024
Nie
2 4 5 LISOWSKI Piotr Szymon 82 1.39% 0.00139
Nie
2 4 6 CICHOCKA Anna Ewa 25 0.42% 0.00042
Nie
2 4 7 ZACHAREWICZ Jarosław Grzegorz 218 3.70% 0.0037
Tak
2 4 8 DUDEK Daniel Piotr 30 0.51% 0.00051
Nie
2 5 1 GRABNY Grzegorz Adam 107 1.82% 0.00182
Nie
2 5 2 KIPIGROCH Beata Elżbieta 58 0.99% 0.00099
Nie
2 5 3 KARASEK Krzysztof Jan 17 0.29% 0.00029
Nie
2 5 4 OSIŃSKA Anna Bożena 14 0.24% 0.00024
Nie
2 5 5 FIGA Kinga Patrycja 11 0.19% 0.00019
Nie
2 5 6 WARCICKI Mirosław Krzysztof 41 0.70% 0.0007
Nie
2 5 7 GRABARCZYK Krzysztof Maciej 9 0.15% 0.00015
Nie
2 5 8 ZAWISZA Jolanta Elżbieta 21 0.36% 0.00036
Nie
2 10 1 KUBAK Tadeusz Wacław 396 6.73% 0.00673
Tak
2 10 2 KUCHARSKI Andrzej 488 8.29% 0.00829
Tak
2 10 3 WEGNER Małgorzata Anna 162 2.75% 0.00275
Nie
2 10 4 LIGĘZA Artur Paweł 89 1.51% 0.00151
Nie
2 10 5 ŁUKOWSKA Nina Maria 53 0.90% 0.0009
Nie
2 10 6 RAKSA Izabela 66 1.12% 0.00112
Nie
2 10 7 STANOWSKA Klaudia Barbara 18 0.31% 0.00031
Nie
2 10 8 KNYCHALSKI Mateusz Edward 49 0.83% 0.00083
Nie
2 17 1 WALAS Łukasz Mirosław 115 1.95% 0.00195
Nie
2 17 2 SĘKOWSKA Elżbieta Magdalena 68 1.16% 0.00116
Nie
2 17 3 SOBCZYK Marek Czesław 76 1.29% 0.00129
Nie
2 17 4 LESZCZYŃSKA Barbara Emilia 29 0.49% 0.00049
Nie
2 17 5 KUKULSKI Marcin Konrad 39 0.66% 0.00066
Nie
2 17 6 STĘPIEŃ Katarzyna Ewa 20 0.34% 0.00034
Nie
2 17 7 NIEGARDOWSKI Jacek Wojciech 33 0.56% 0.00056
Nie
2 18 1 WAWRYKA Dawid 447 7.59% 0.00759
Nie
2 18 2 SYBIS-ZARĘBSKA Joanna Katarzyna 65 1.10% 0.0011
Nie
2 18 3 KRAJEWSKI Maciej Mikołaj 23 0.39% 0.00039
Nie
2 18 4 FLAKOWSKI Paweł Mirosław 12 0.20% 0.0002
Nie
2 18 5 DOBROWOLSKA Aleksandra Kinga 6 0.10% 0.0001
Nie
2 18 6 CIASTKO Aneta Elżbieta 21 0.36% 0.00036
Nie
2 18 7 BUGAŁA Ewa Krystyna 2 0.03% 3.0E-5
Nie
2 18 8 OLCZYK Ksawery Dariusz 14 0.24% 0.00024
Nie
2 19 1 KOWALSKA Beata Lidia 372 6.32% 0.00632
Tak
2 19 2 ZAWADZKA Danuta Róża 202 3.43% 0.00343
Nie
2 19 3 KOWALCZYK Ewa 59 1.00% 0.001
Nie
2 19 4 FRONTCZAK Agnieszka Elżbieta 18 0.31% 0.00031
Nie
2 19 5 PRZERADA Katarzyna Ewa 56 0.95% 0.00095
Nie
2 19 6 BRONISZEWSKI Sławomir Robert 24 0.41% 0.00041
Nie
2 19 7 GONERA Czesław Sławomir 39 0.66% 0.00066
Nie
2 19 8 KACZYŃSKI Robert Czesław 76 1.29% 0.00129
Nie
2 20 1 FERENC Jarosław 644 10.94% 0.01094
Tak
2 20 2 RĄCZKOWSKI Radosław Bolesław 140 2.38% 0.00238
Nie
2 20 3 JANISZEWSKA Gabriela Zofia 18 0.31% 0.00031
Nie
2 20 4 CIEŚLIK Jakub Paweł 101 1.72% 0.00172
Nie
2 20 5 BOREK Małgorzata Grażyna 40 0.68% 0.00068
Nie
2 20 6 TUROWSKA Karolina Anna 18 0.31% 0.00031
Nie
2 20 7 SIEWIER Andrzej Marek 79 1.34% 0.00134
Nie
2 20 8 PUZANÓW Izabela Anna 33 0.56% 0.00056
Nie
3 4 1 JĘDRZEJCZAK Jakub 411 8.70% 0.0087
Tak
3 4 2 PICHIT Paweł Henryk 258 5.46% 0.00546
Nie
3 4 3 SIEWIOR-STARCZYK Justyna Honorata 101 2.14% 0.00214
Nie
3 4 4 OWCZAREK Anna Maria 45 0.95% 0.00095
Nie
3 4 5 HANDYDRAJ Władysław Marian 19 0.40% 0.0004
Nie
3 4 6 LESZCZYŃSKA Barbara Joanna 19 0.40% 0.0004
Nie
3 4 7 GROTOWSKA Paulina Anna 21 0.44% 0.00044
Nie
3 5 1 NOWERSKA Karolina Joanna 116 2.46% 0.00246
Nie
3 5 2 DŁUBAK Artur Tadeusz 54 1.14% 0.00114
Nie
3 5 3 PRZYSTAŃSKI Dawid Krystian 30 0.64% 0.00064
Nie
3 5 4 PŁASZCZYŃSKI Mateusz 11 0.23% 0.00023
Nie
3 5 5 MIGODZIŃSKI Jacek Wojciech 11 0.23% 0.00023
Nie
3 5 6 KACZMARCZYK Beata Małgorzata 13 0.28% 0.00028
Nie
3 5 7 SKALIK Karolina Maria 20 0.42% 0.00042
Nie
3 10 1 LEWANDOWSKI Piotr Henryk 409 8.66% 0.00866
Tak
3 10 2 SURMACKI Krzysztof Paweł 145 3.07% 0.00307
Nie
3 10 3 SKALIK Adam Paweł 164 3.47% 0.00347
Nie
3 10 4 WOLSKA Dorota Bronisława 72 1.52% 0.00152
Nie
3 10 5 SZCZEPAŃSKA Ewa 87 1.84% 0.00184
Nie
3 10 6 KACZMARCZYK Piotr Grzegorz 38 0.80% 0.0008
Nie
3 10 7 WĄSOWICZ Beata Grażyna 30 0.64% 0.00064
Nie
3 17 1 LEWANDOWSKI Robert Zdzisław 244 5.17% 0.00517
Tak
3 17 2 PIECHOWICZ Zbigniew Wojciech 112 2.37% 0.00237
Nie
3 17 3 MALICKA Marzena Henryka 53 1.12% 0.00112
Nie
3 17 4 SZCZUKOCKA Joanna Agnieszka 49 1.04% 0.00104
Nie
3 17 5 TUTAJ Krzysztof Paweł 11 0.23% 0.00023
Nie
3 17 6 DRYJA Dominika Anna 33 0.70% 0.0007
Nie
3 17 7 ZYSKOWSKI Mieczysław Kazimierz 142 3.01% 0.00301
Nie
3 18 1 BIEDRZYCKA Agnieszka Ewa 175 3.71% 0.00371
Nie
3 18 2 DRZEWOWSKA Jadwiga Barbara 10 0.21% 0.00021
Nie
3 18 3 WARYŚ Wiesław Władysław 8 0.17% 0.00017
Nie
3 18 4 RADZIEJEWSKA Monika Katarzyna 15 0.32% 0.00032
Nie
3 18 5 ŁAŃCZAK Jakub Jan 1 0.02% 2.0E-5
Nie
3 18 6 KARBOWNIK Jakub Włodzimierz 10 0.21% 0.00021
Nie
3 18 7 RUTKOWSKA Anita Agnieszka 30 0.64% 0.00064
Nie
3 19 1 OTOLIŃSKI Andrzej Władysław 480 10.16% 0.01016
Tak
3 19 2 KORNACKI Tomasz 321 6.80% 0.0068
Nie
3 19 3 WARDA Robert Przemysław 90 1.91% 0.00191
Nie
3 19 4 KACZMARCZYK Ewa Anna 20 0.42% 0.00042
Nie
3 19 5 KĘDRA Sebastian Piotr 47 1.00% 0.001
Nie
3 19 6 CZARNECKA Alicja Angelika 24 0.51% 0.00051
Nie
3 19 7 GARBACIAK Joanna Edyta 26 0.55% 0.00055
Nie
3 20 1 ŁYSIK Jadwiga Bogumiła 348 7.37% 0.00737
Tak
3 20 2 KRAWCZYK Sebastian Rafał 43 0.91% 0.00091
Nie
3 20 3 OZIĘBAŁA Czesława Bożenna 85 1.80% 0.0018
Nie
3 20 4 ŁOPUSIŃSKI Paweł Robert 47 1.00% 0.001
Nie
3 20 5 KOWALCZYK Bożena Barbara 27 0.57% 0.00057
Nie
3 20 6 SOBCZYK Barbara Grażyna 15 0.32% 0.00032
Nie
3 20 7 WĘGRZYŃSKI Sławomir Stefan 183 3.87% 0.00387
Nie
4 4 1 DĘBSKI Rafał Jacek 851 19.86% 0.01986
Tak
4 4 2 WOŚKO Katarzyna Maria 163 3.80% 0.0038
Tak
4 4 3 WARNKE-MAZUR Aleksandra Alicja 104 2.43% 0.00243
Nie
4 4 4 KIEŁKOWICZ Jolanta 26 0.61% 0.00061
Nie
4 4 5 BOCZEK-ROGULKA Luiza Małgorzata 50 1.17% 0.00117
Nie
4 4 6 KNYSAK Marcin 12 0.28% 0.00028
Nie
4 4 7 DRYJA Michał Andrzej 27 0.63% 0.00063
Nie
4 5 1 HERCZYK Dorota Elżbieta 50 1.17% 0.00117
Nie
4 5 2 STASZEWSKA Iwona Barbara 19 0.44% 0.00044
Nie
4 5 3 STASIEWICZ Jerzy Wacław 26 0.61% 0.00061
Nie
4 5 4 DUDA Magdalena Ewelina 15 0.35% 0.00035
Nie
4 5 5 DRZAZGA Marek Roman 16 0.37% 0.00037
Nie
4 5 6 JĘDRZEJCZYK Lech Władysław 27 0.63% 0.00063
Nie
4 5 7 GĄSIOREK Katarzyna Ewa 8 0.19% 0.00019
Nie
4 10 1 SERWA Daniel Marek 328 7.66% 0.00766
Tak
4 10 2 GARBIEC Maja Magdalena 162 3.78% 0.00378
Nie
4 10 3 RUDAŚ Paweł 140 3.27% 0.00327
Nie
4 10 4 STĘPIEŃ Angelika Paulina 101 2.36% 0.00236
Nie
4 10 5 DOMAGALSKA Aleksandra Kajetana 49 1.14% 0.00114
Nie
4 10 6 ŚLĘZAK Adam Wojciech 32 0.75% 0.00075
Nie
4 10 7 PRZYBYŁOWICZ Sławomir Bogusław 61 1.42% 0.00142
Nie
4 17 1 CIUPA Katarzyna 80 1.87% 0.00187
Nie
4 17 2 KRAWCZYK Cezary Rafał 26 0.61% 0.00061
Nie
4 17 3 BOROWIECKA-GRZYWACZ Jadwiga Maria 63 1.47% 0.00147
Nie
4 17 4 CIUPIŃSKA Justyna Barbara 19 0.44% 0.00044
Nie
4 17 5 BULIŃSKI Włodzimierz 32 0.75% 0.00075
Nie
4 17 6 KAWCZAK Barbara Elżbieta 16 0.37% 0.00037
Nie
4 17 7 TARNOWSKI Marek 30 0.70% 0.0007
Nie
4 18 1 DANIELSKI Zbigniew Grzegorz 58 1.35% 0.00135
Nie
4 18 2 KOPER Robert Paweł 15 0.35% 0.00035
Nie
4 18 3 DRYJA Iwona Stanisława 6 0.14% 0.00014
Nie
4 18 4 BUJAK Dominik Eryk 11 0.26% 0.00026
Nie
4 18 5 CIOSK Barbara Zofia 3 0.07% 7.0E-5
Nie
4 18 6 LASOŃ Julia Karolina 18 0.42% 0.00042
Nie
4 18 7 CIASTKO Adrian Stefan 27 0.63% 0.00063
Nie
4 19 1 GĘBICZ Jacek 350 8.17% 0.00817
Tak
4 19 2 KOWALCZYK Sławomir Piotr 116 2.71% 0.00271
Nie
4 19 3 WÓJCIK Ewelina Anna 28 0.65% 0.00065
Nie
4 19 4 MIELCZAREK Piotr Adam 125 2.92% 0.00292
Nie
4 19 5 CIASTKO Ewelina Maria 47 1.10% 0.0011
Nie
4 19 6 ZAGÓROWICZ Dorota Beata 11 0.26% 0.00026
Nie
4 19 7 WALOSZCZYK Artur Wiesław 41 0.96% 0.00096
Nie
4 20 1 KAŁDOŃSKI Paweł 471 10.99% 0.01099
Tak
4 20 2 BUGDAL Kamil Paweł 206 4.81% 0.00481
Nie
4 20 3 NIEZNAŃSKA-DROZDEK Barbara 58 1.35% 0.00135
Nie
4 20 4 GONERA Grzegorz 30 0.70% 0.0007
Nie
4 20 5 JĘDRZEJCZYK Agnieszka 61 1.42% 0.00142
Nie
4 20 6 GRZYWNA Arkadiusz 43 1.00% 0.001
Nie
4 20 7 SZYLER Tomira Sara 26 0.61% 0.00061
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FERENC Jarosław 49 wyższe Radomsko, 7 287 36.88 Druga tura
2 GĘBICZ Jacek 45 wyższe Radomsko, 2 571 13.01 Nie
3 JĘDRZEJCZAK Jakub 51 wyższe Radomsko, 2 216 11.22 Nie
4 PAL Wioletta Anna 52 wyższe Radomsko, 5 509 27.88 Druga tura
5 WAWRYKA Dawid 32 wyższe prawnicze Radomsko, 2 175 11.01 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ul. Narutowicza 12 Radomsko stały 1 613 846 846 52.45% 0.05245
832 98.35%
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkolna 4 Radomsko stały 1 851 936 936 50.57% 0.05057
929 99.25%
3 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Bugaj 3 Radomsko stały 1 641 920 920 56.06% 0.05606
914 99.35%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rolna 65 Radomsko stały 1 758 931 931 52.96% 0.05296
918 98.60%
5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piastowska 12 Radomsko stały 1 755 922 922 52.54% 0.05254
909 98.59%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Piastowska 17 Radomsko stały 2 039 1 149 1 149 56.35% 0.05635
1 132 98.52%
7 Bursa Szkolna Nr 1, ul. Piastowska 21 Radomsko stały 1 997 1 071 1 068 53.48% 0.05348
1 060 99.25%
8 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Krajowej 30 Radomsko stały 2 145 1 137 1 137 53.01% 0.05301
1 125 98.94%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały 1 749 967 961 54.95% 0.05495
949 98.75%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały 1 352 773 774 57.25% 0.05725
767 99.10%
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Dąbrowskiej 27 Radomsko stały 1 253 739 739 58.98% 0.05898
730 98.78%
12 Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5 Radomsko stały 1 703 1 010 1 009 59.25% 0.05925
997 98.81%
13 Muzeum Regionalne, ul. Narutowicza 1 Radomsko stały 1 796 747 747 41.59% 0.04159
738 98.80%
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piłsudskiego 22 Radomsko stały 2 114 1 136 1 128 53.36% 0.05336
1 114 98.76%
15 Publiczne Przedszkole Nr 1, ul. Miła 13 Radomsko stały 1 573 897 897 57.02% 0.05702
885 98.66%
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Brzeźnicka 20 Radomsko stały 1 842 855 855 46.42% 0.04642
850 99.42%
17 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Brzeźnicka 22 Radomsko stały 1 857 954 954 51.37% 0.05137
940 98.53%
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Makuszyńskiego 25 Radomsko stały 1 773 1 008 1 008 56.85% 0.05685
999 99.11%
19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. 11 Listopada 16 Radomsko stały 2 134 1 058 1 058 49.58% 0.04958
1 039 98.20%
20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Reja 81 Radomsko stały 1 385 675 675 48.74% 0.04874
668 98.96%
21 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Narutowicza 207 Radomsko stały 1 744 993 995 57.05% 0.05705
983 98.79%
22 Świetlica Środowiskowa, ul. Strażacka 13 Radomsko stały 508 249 249 49.02% 0.04902
243 97.59%
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Ignacego Krasickiego 138 Radomsko dom pomocy społecznej 58 17 17 29.31% 0.02931
17 100.00%
24 Szpital Powiatowy, Jagiellońska 36 Radomsko szpital 200 20 20 10.00% 0.01
20 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FERENC Jarosław 49 wyższe Radomsko, 10496 65.60 Tak
2 PAL Wioletta Anna 52 wyższe Radomsko, 5503 34.40 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych FERENC Jarosław Głosów ważnych oddanych na kandydatów PAL Wioletta Anna
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ul. Narutowicza 12 Radomsko 659 414 62.82% 0.06282
37.18% 245
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkolna 4 Radomsko 747 452 60.51% 0.06051
39.49% 295
3 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Bugaj 3 Radomsko 709 409 57.69% 0.05769
42.31% 300
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rolna 65 Radomsko 766 418 54.57% 0.05457
45.43% 348
5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piastowska 12 Radomsko 760 472 62.11% 0.06211
37.89% 288
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Piastowska 17 Radomsko 912 627 68.75% 0.06875
31.25% 285
7 Bursa Szkolna Nr 1, ul. Piastowska 21 Radomsko 883 577 65.35% 0.06535
34.65% 306
8 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Krajowej 30 Radomsko 955 672 70.37% 0.07037
29.63% 283
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko 811 558 68.80% 0.0688
31.20% 253
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko 610 437 71.64% 0.07164
28.36% 173
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Dąbrowskiej 27 Radomsko 598 477 79.77% 0.07977
20.23% 121
12 Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5 Radomsko 809 542 67.00% 0.067
33.00% 267
13 Muzeum Regionalne, ul. Narutowicza 1 Radomsko 600 374 62.33% 0.06233
37.67% 226
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piłsudskiego 22 Radomsko 916 658 71.83% 0.07183
28.17% 258
15 Publiczne Przedszkole Nr 1, ul. Miła 13 Radomsko 684 466 68.13% 0.06813
31.87% 218
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Brzeźnicka 20 Radomsko 688 425 61.77% 0.06177
38.23% 263
17 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Brzeźnicka 22 Radomsko 796 545 68.47% 0.06847
31.53% 251
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Makuszyńskiego 25 Radomsko 735 436 59.32% 0.05932
40.68% 299
19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. 11 Listopada 16 Radomsko 896 597 66.63% 0.06663
33.37% 299
20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Reja 81 Radomsko 551 394 71.51% 0.07151
28.49% 157
21 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Narutowicza 207 Radomsko 700 408 58.29% 0.05829
41.71% 292
22 Świetlica Środowiskowa, ul. Strażacka 13 Radomsko 183 117 63.93% 0.06393
36.07% 66
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Ignacego Krasickiego 138 Radomsko 14 7 50.00% 0.05
50.00% 7
24 Szpital Powiatowy, Jagiellońska 36 Radomsko 17 14 82.35% 0.08235
17.65% 3

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ul. Narutowicza 12 Radomsko stały 1598 665 663 41.49% 0.04149
659 99.40%
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkolna 4 Radomsko stały 1856 751 750 40.41% 0.04041
747 99.60%
3 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Bugaj 3 Radomsko stały 1635 710 710 43.43% 0.04343
709 99.86%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rolna 65 Radomsko stały 1760 775 775 44.03% 0.04403
766 98.84%
5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piastowska 12 Radomsko stały 1764 762 762 43.20% 0.0432
760 99.74%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Piastowska 17 Radomsko stały 2044 920 920 45.01% 0.04501
912 99.13%
7 Bursa Szkolna Nr 1, ul. Piastowska 21 Radomsko stały 2004 888 888 44.31% 0.04431
883 99.44%
8 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Krajowej 30 Radomsko stały 2145 960 960 44.76% 0.04476
955 99.48%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały 1749 820 818 46.77% 0.04677
811 99.14%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Świętej Jadwigi Królowej 20 Radomsko stały 1345 618 618 45.95% 0.04595
610 98.71%
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marii Dąbrowskiej 27 Radomsko stały 1255 603 604 48.13% 0.04813
598 99.01%
12 Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5 Radomsko stały 1703 817 817 47.97% 0.04797
809 99.02%
13 Muzeum Regionalne, ul. Narutowicza 1 Radomsko stały 1808 607 607 33.57% 0.03357
600 98.85%
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piłsudskiego 22 Radomsko stały 2114 920 920 43.52% 0.04352
916 99.57%
15 Publiczne Przedszkole Nr 1, ul. Miła 13 Radomsko stały 1579 686 686 43.45% 0.04345
684 99.71%
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Brzeźnicka 20 Radomsko stały 1851 690 690 37.28% 0.03728
688 99.71%
17 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Brzeźnicka 22 Radomsko stały 1861 803 803 43.15% 0.04315
796 99.13%
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Makuszyńskiego 25 Radomsko stały 1761 743 743 42.19% 0.04219
735 98.92%
19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. 11 Listopada 16 Radomsko stały 2134 900 900 42.17% 0.04217
896 99.56%
20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Reja 81 Radomsko stały 1384 553 553 39.96% 0.03996
551 99.64%
21 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Narutowicza 207 Radomsko stały 1741 706 706 40.55% 0.04055
700 99.15%
22 Świetlica Środowiskowa, ul. Strażacka 13 Radomsko stały 507 184 184 36.29% 0.03629
183 99.46%
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Ignacego Krasickiego 138 Radomsko dom pomocy społecznej 59 14 14 23.73% 0.02373
14 100.00%
24 Szpital Powiatowy, Jagiellońska 36 Radomsko szpital 73 17 17 23.29% 0.02329
17 100.00%
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 44 898 37 777 24 1