Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 318 948
Wyborców 266 174
Obwodów 205
  • Wybory do Rady Miasta Bydgoszczy
  • Wybory Prezydenta Miasta Bydgoszczy
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Siedziba Rady Osiedla "Piaski", ul. Drzycimska 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Alfonsa Hoffmanna, Baśniowa, Błądzimska, Błotna, Borzenkowska, Cekcyńska, Drzycimska, Gościeradzka, Jeżewska, Komierowska, Korzenna, Kotomierska, Ks. Augusta Szamarzewskiego, Kuźnicka, Laskowicka, Mąkowarska, Mochelska, Myślęcińska, Niewieścińska, Obozowa, Obrońców Tobruku, Piaski, Piotra Bartoszcze, Przechowska, Runowska, Rytelska, Serocka, Smętowska, Smukalska nieparzyste od nr 1 do nr 111 i parzyste od nr 2 do nr 48, Terespolska, Unisławska, Wąwelska, Wierzchucińska, Wudzyńska, Zbrachlińska, Żołędowska
2 Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Żeglarska 67 Bydgoszcz stały Tak ulice: Jachtowa, Jednostronna, Kąpielowa, Kolejarska, Ludwikowo nieparzyste od nr 9 i parzyste od nr 12 do końca, Niecała, Olsztyńska, Poprzeczna, Półwiejska, Racjonalizatorów, Szyperska, Zakątek, Zamknięta, Żeglarska nieparzyste od nr 1 do nr 91 i parzyste od nr 2 do nr 64B
3 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Średnia 98 Bydgoszcz stały Nie ulice : Andrzeja Kmicica, Batalionów Chłopskich, Czołgistów, Grenadierów, Gwardzistów, Józefa Bema, Kanonierów, Komandosów, Kosmonautów, Krzemieniecka, ks. Narcyza Putza, Księcia Witolda, Leszka Białego, Ludwikowo nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste od nr 2 do nr 10, Okrężna, Onufrego Zagłoby, Partyzantów, Poligonowa, Rakietowa, rotm. Witolda Pileckiego, Rynkowska, Saperów, Spadochroniarzy, Starogardzka, Średnia, Zawiszy Czarnego, Żeglarska parzyste od nr 66 i nieparzyste od nr 93 do końca
4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Graniczna 12 Bydgoszcz stały Tak ulice: Grunwaldzka nieparzyste od nr 1 do nr 15 i parzyste od nr 2 do nr 26, Maksymiliana Jackowskiego nieparzyste od nr 1 do nr 13 i parzyste od nr 2 do nr 20, Marszałka Focha parzyste od nr 38 do końca
5 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Śląska 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Adama Naruszewicza, Artura Grottgera, Garbary, Kącik, Królowej Jadwigi nieparzyste od nr 1 do nr 21 i parzyste od nr 2 do nr 14, Władysława Łokietka nieparzyste od nr 1 do nr 19a i parzyste od nr 2 do nr 18
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Śląska 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Henryka Siemiradzkiego, Ks. Jana Długosza, Maksymiliana Jackowskiego nieparzyste od nr 15 i parzyste od nr 22 do końca, Śląska nieparzyste od nr 1 do nr 25 i parzyste od nr 2 do nr 24, Władysława Łokietka parzyste od nr 20 i nieparzyste od nr 21 do końca
7 Zespół Szkół Nr 6, ul. Staroszkolna 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: Chełmińska, Graniczna, Grunwaldzka parzyste od nr 28 do nr 78, Jasna, Plac Chełmiński, Śląska parzyste od nr 26 i nieparzyste od nr 27 do końca
8 Zespół Szkół Nr 6, ul. Staroszkolna 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: Czarna Droga, Grunwaldzka nieparzyste od nr 17 do nr 83, Kanałowa, Nad Kanałem, Nowogrodzka, Staroszkolna, Wrocławska parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Nowogrodzka 3 Bydgoszcz stały Nie ulice: Grunwaldzka parzyste od nr 80 do nr 130 i nieparzyste od nr 85 do nr 161, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Młyńska, Nadrzeczna
10 Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74 Bydgoszcz stały Tak ulice: Buszkowska, Byszewska, Czarnkowska, Edwarda Szmańdy, Głucha, Gogolińska, Gostycyńska, Grunwaldzka parzyste od nr 132 do nr 146B i nieparzyste od nr 163 do nr 193, Jarmużowa, Jerzego Orlicza, Karolewska, Koronowska nieparzyste od nr 1 do nr 41 i parzyste od nr 2 do nr 48, Kórnicka, Lniana, Lodowa, Lubostrońska, Łącka, Łobżenicka, Małgorzaty Szułczyńskiej, Nad Torem, Obornicka, Papiernicza, Rajmunda Kuczmy, Rogalińska, Siedlecka nieparzyste od nr 1 do nr 121 i parzyste od nr 2 do nr 32, Skarbiewska, Szczecińska, Świekatowska, Tadeusza Rzepeckiego, Trzeciewiecka, Wałdowska, Wągrowiecka, Więcborska, Żnińska
11 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Mińska 15 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleksandra Kamińskiego, Czyste Pola, Elbląska, Flisacka, Grunwaldzka nieparzyste od nr 195 do nr 225, ks. Stanisława Streicha, Mińska nieparzyste od nr 1 do nr 103 i parzyste od nr 2 do nr 100, Mławska, Okopowa, Plonowa, Przy Parku, Studzienna, Wodna, Zachodnia, Zielona, Źródlana
12 Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74 Bydgoszcz stały Tak ulice: Burzowa, Chmielna, Chmurna, Deszczowa, Gradowa, Gryczana, Jęczmienna, Koronowska parzyste od nr 50 do końca, Łubinowa, Mleczna, Piwna, Pod Borem, Podniebna, Polarna, Przejazd, Siedlecka parzyste od nr 34 i nieparzyste od nr 123 do końca, Śniegowa, Urodzajna, Wichrowa, Wiejska, Wrzosowa
13 Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74 Bydgoszcz stały Tak ulice: Andrzeja Nowackiego, Borowiacka, Bruska, Bysławska, Charzykowska, Chełmżyńska, Chojnicka, Filtrowa, Grunwaldzka parzyste od nr 148 do nr 208, Karsińska, Kazimierza Jułgi, Kociewska, Koronowska nieparzyste od nr 43 do końca, Krajeńska, ks. Bernarda Sychty, Lubawska, Łanowa, Łąkowa, Łebska, Mściwoja, Piaśnicka, Pszeniczna, Sambora, Sępoleńska, Skarszewska, Szpęgawska, Świętego Antoniego z Padwy, Świętopełka, Wdzydzka, Witosławy, Władysława Odonica, Wyrzyska, Zawodzie
14 Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Opławiec 157 Bydgoszcz stały Tak ulice: Agrestowa, Azaliowa, Bananowa, Berberysowa, Bernarda Chełkowskiego, Biwakowa, dr Stanisława Meysnera, dr Władysława Baranowskiego, dr Zygmunta Kasperowicza, Edwarda Soboczyńskiego, Figowa, Goździkowa, Jana Małeckiego, Jana Montowskiego, Janowska, Kajakowa, Kaktusowa, Kapryśna, Kazimierza Styp-Rekowskiego, Kolonijna, Krynicka, ks. Prałata Stefana Brylla, Kudowska, Kuracyjna, Laurowa, Letniskowa, Magnoliowa, Michała Hoppego, Migdałowa, Olimpijska, Opławiec, Palmowa, prof. Zdzisława Boronia, Rajdowa, Rajska, Relaksowa, Sanatoryjna, Sławomiły Heller, Smukalska parzyste od nr 50 i nieparzyste od nr 113 do końca, Szczawnicka, Tryszczyńska, Tulipanowa, Turystyczna, Wiktora Degi, Władysławy Kieliotis, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Zdrojowa
15 Zespół Szkół Nr 24, Puszczykowa 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bażancia, Cietrzewia, Czapla, Czyżykowa, Drozdów, Gęsia, Grunwaldzka nieparzyste od nr 227 do końca, Hodowlana, Ibisowa, Indycza, Kacza, Kanarkowa, Kobaltowa, Krańcowa, Kraskowa, Krogulcza, Kruszyńska, Łabędzia, Mewia, Miedziana, Mińska parzyste od nr 102 i nieparzyste od nr 105 do końca, Niklowa, Ołowiana, Papuzia, Pelikanowa, Perlicza, Pingwinowa, Platynowa, Podmiejska, Przejście, Przepiórcza, Ptasia, Puszczykowa, Skośna, Skowronków, Słowicza, Sowia, Spiżowa, Srebrna, Stalowa, Strusia, Szczygla, Tukanowa, Wronia, Wróblowa, Złota
16 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Albatrosowa, Amurowa, Ciernikowa, Jazgarzowa, Jeziorna, Karmazynowa, Kilowa, Kleniowa, Kormoranów, Lipieniowa, Ławica, Łowiskowa, Piskorzowa, Przewoźników, Przyczółek, Przystaniowa, Sazanowa, Skalarowa, Sumowa, Tuńczykowa, Uklejowa, Woziwody, Zalew
17 Zespół Szkół Nr 24, Puszczykowa 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Biedronkowa, Borsucza, Dzięciołowa, Gawronia, Głuszcowa, Grunwaldzka parzyste od nr 210 do końca, Jarząbkowa, Kogucia, Kolibrowa, Kukułcza, Motylowa, Perkozowa, Rudzikowa, Sarnia, Sępia, Szpakowa, św. Maksymiliana Kolbego nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 54, Wiewiórcza, Ziębia, Zimorodkowa
18 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Certowa, Delfinowa, Dorszowa, Homarowa, Jesiotrowa, Karasiowa, Karpia, Kiełbikowa, Krabowa, Leszczowa, Linowa, Małżowa, Mieczykowa, Miętusowa, Morszczukowa, Muszlowa, Okoniowa, Ostrygowa, Planktonowa, Płociowa, Pstrągowa, Sandaczowa, Sardynkowa, Sieciowa, Sielawowa, Szczupakowa, św. Maksymiliana Kolbego nieparzyste od nr 53 i parzyste od nr 56 do końca, Trociowa, Waleniowa, Wędkarska, Węgorzowa, Wyspowa
19 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Boleniowa, Głębinowa, Halibutowa, Kawiorowa, Kotwicowa, Kutrowa, Lagunowa, Łososiowa, Masztowa, Mrotecka, Oceaniczna, Pokładowa, Rekinowa, Spławikowa, Sztormowa, Szuwarowa, Tatarakowa, Tranowa, Trzcinowa, Więcierzowa, Zatokowa
20 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały Tak ulica Wielorybia
21 Szkoła Podstawowa Nr 15, Czerkaska 8 Bydgoszcz stały Tak ulice: Cisowa, Czerkaska parzyste od nr 2 do nr 14, Gdańska nr 190 i nr 192, Józefa Dwernickiego nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 6, Józefa Sułkowskiego nr 11, Topolowa
22 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, 11 Listopada 4 Bydgoszcz stały Nie ulice: 11 Listopada nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do końca, Czerkaska nieparzyste od nr 1 do nr 9, Józefa Sułkowskiego nr 13, Leśna, Podchorążych, Żołnierska
23 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, 11 Listopada 4 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bukowa, Gdańska parzyste od nr 142 do nr 188 i parzyste od nr 194 do nr 238, Jodłowa, Modrzewiowa nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 8, Świerkowa
24 Szkoła Podstawowa Nr 15, Czerkaska 8 Bydgoszcz stały Tak ulice: 11 Listopada nieparzyste od nr 13 do końca, Dębowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Józefa Sułkowskiego nieparzyste od nr 15 i parzyste od nr 52 do końca, Modrzewiowa parzyste od nr 10 i nieparzyste od nr 13 do końca
25 Szkoła Podstawowa Nr 20, Kaliska 10 Bydgoszcz stały Tak ulice: Czerkaska nieparzyste od nr 11 do nr 17 i parzyste od nr 16 do nr 26, Joachima Lelewela parzyste od nr 38 i nieparzyste od nr 43 do końca
26 Szkoła Podstawowa Nr 20, Kaliska 10 Bydgoszcz stały Tak ulice: Józefa Dwernickiego parzyste od nr 8 i nieparzyste od nr 13 do końca, Józefa Sułkowskiego parzyste od nr 34 do nr 50, Kaliska, Kasztanowa nieparzyste od nr 1 do nr 49 i parzyste od nr 2 do nr 66, Stanisława Małachowskiego
27 Szkoła Podstawowa Nr 20, Grabowa 4 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego nieparzyste od nr 23 i parzyste od nr 44 do końca, Czerkaska nieparzyste od nr 19 i parzyste od nr 28 do końca, Grabowa, Kasztanowa nieparzyste od nr 51 i parzyste od nr 68 do końca
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, 11 Listopada 4 Bydgoszcz stały Nie ulice: al. Armii Krajowej, Arnolda, Artyleryjska, Bielska, Błędowska, Boguszy z Kościelca, Bystrzycka, Cedyńska, Dąbska, Dobiesława Puchały, Domasława Chrośnicy, Dukielska, Dżokejowa, Gdańska nieparzyste od nr 147 i parzyste od nr 240 do końca, Hipiczna, Izerska, Jana z Płonkowa, Janusza Wojsławica, Jeździecka, Kazimierza Konradowica, Kłodzka, Konna, Książęca, Lubuska, Mrągowska, Niemierzy, Olta Żyrowica, Podkowa, Powstania Listopadowego, Powstańców Warszawy, Przemysła II, Rekreacyjna, Roztoczańska, Rymarska, Sądecka, Siodłowa, Skromna, Strzemienna, Wieluńska, Zamczysko, Zaświat
29 Szkoła Podstawowa Nr 31, Mieczysława Karłowicza 2 Bydgoszcz stały Nie ulice: Fryderyka Chopina, Jagiellońska nieparzyste od nr 51 do nr 67 i parzyste od nr 58 do nr 66, Karola Kurpińskiego, Krakowska, Leona Wyczółkowskiego, Marii Curie Skłodowskiej nieparzyste od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 2 do nr 30a, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, prof. Bogdana Romańskiego, Sportowa, Stanisława Moniuszki
30 Zespół Szkół Budowlanych, Jana Pestalozziego 18 Bydgoszcz stały Nie ulice: Jagiellońska parzyste od nr 68 i nieparzyste od nr 69 do końca, Jana Pestalozziego, Łużycka, Oskara Kolberga
31 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Józefa Poniatowskiego 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 5 do nr 17 i parzyste od nr 12 do nr 44, Dr Antoniego Jurasza, Jastrzębia, Józefa Poniatowskiego parzyste od nr 2 do nr 14
32 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, Gajowa 98 Bydgoszcz stały Nie ulice: aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 19 do nr 49, Emilii Plater, Józefa Wybickiego, Powstańców Śląskich
33 Zespół Szkół Nr 9, Cicha 59 Bydgoszcz stały Tak ulice: Jana Kilińskiego, Jana Kozietulskiego, Józefa Sułkowskiego parzyste od nr 2 do nr 32, Litewska
34 Zespół Szkół Nr 9, Cicha 59 Bydgoszcz stały Tak ulice: Cicha, Jana Karola Chodkiewicza nieparzyste od nr 25 i parzyste od nr 32 do końca, Joachima Lelewela nieparzyste od nr 1 do nr 41 i parzyste od nr 2 do nr 36, Józefa Poniatowskiego nieparzyste od nr 1 i parzyste od nr 16 do końca, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Ludwika Mierosławskiego, Płocka
35 Zespół Szkół Budowlanych, Jana Pestalozziego 18 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego nieparzyste od nr 3 do nr 21, Marii Curie Skłodowskiej parzyste od nr 32 do nr 40
36 Szkoła Podstawowa Nr 14, Żmudzka 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: Marii Curie Skłodowskiej parzyste od nr 42 do nr 50, Żmudzka nieparzyste od nr 1 do nr 41 i parzyste od nr 2 do nr 56
37 Zespół Szkół Samochodowych, aleja Powstańców Wielkopolskich 63 Bydgoszcz stały Tak ulice: aleja Powstańców Wielkopolskich parzyste od nr 46 i nieparzyste od nr 51 do końca, Gajowa nieparzyste od nr 59 do nr 85 i parzyste od nr 48 do nr 94, Huculska, Kazimierza Pułaskiego, Kozacka, Marii Curie Skłodowskiej nieparzyste od nr 11 do nr 21, Pałucka, Uskok, Żmudzka nieparzyste od nr 43 i parzyste od nr 58 do końca
38 Szkoła Podstawowa Nr 14, Żmudzka 12 Bydgoszcz stały Nie ulica Marii Curie Skłodowskiej nieparzyste od nr 23 do nr 25a i parzyste od nr 52 do nr 56
39 Zespół Szkół Medycznych, Swarzewska 10 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bałtycka nieparzyste od nr 1 do nr 35 i od parzyste nr 2 do nr 30, Drawska, Gajowa nieparzyste od nr 1 do nr 57 i parzyste od nr 2 do nr 46, Mała, Marii Curie Skłodowskiej parzyste od nr 58 do nr 64, Sopocka, Uznamska, Żabia
40 Zespół Szkół Medycznych, Swarzewska 10 Bydgoszcz stały Tak ulice: Cegielniana, Ceramiczna, Darłowska, Fordońska nieparzyste od nr 1 do nr 55 i parzyste od nr 2 do nr 70, Fromborska, Lęborska, Polanka nieparzyste od nr 1 do końca i parzyste od nr 2 do nr 34, Redłowska, Sobieszewska, Swarzewska
41 Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Kijowska 7 Bydgoszcz stały Nie ulice: Kijowska nieparzyste od nr 1 do nr 31 i parzyste od nr 2 do nr 46, Marii Curie Skłodowskiej parzyste od nr 80 do końca
42 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały Nie ulice: Marii Curie Skłodowskiej nieparzyste od nr 27 do nr 29 i parzyste od nr 66 do nr 78, Polanka parzyste od nr 36 do końca
43 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bałtycka parzyste od nr 32 i nieparzyste od nr 37 do końca, Braniewska, Inwalidów nr 4, Kijowska nieparzyste od nr 33 i parzyste od nr 48 do końca, Kostrzyńska, Koszalińska, Łęczycka
44 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały Nie ulice: Mazurska, Połczyńska, Pucka
45 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały Nie ulice: Gdyńska, Marii Curie Skłodowskiej nieparzyste od nr 31 do końca, Morska, Sygnałowa
46 Zespół Szkół Handlowych, Gajowa 94 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego parzyste od nr 2 do nr 42, Bartosza Głowackiego nieparzyste od nr 1 do nr 31 i parzyste od nr 2 do nr 16, Kosynierów, Lansjerów, Piotra Ściegiennego
47 Zespół Szkół Handlowych, Gajowa 94 Bydgoszcz stały Nie ulica Bartosza Głowackiego parzyste od nr 18 i nieparzyste od nr 31a do końca
48 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, Gajowa 98 Bydgoszcz stały Nie ulice: Gajowa nieparzyste od nr 87 i parzyste od nr 96 do końca, Granitowa, Helska, Kamienna nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 52, Kołobrzeska
49 Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne, Fordońska 120 Bydgoszcz stały Nie ulice: Boczna, Brodnicka, Działdowska, Fabryczna, Fordońska nieparzyste od nr 57 do nr 239 i parzyste od nr 72 do nr 168, Iławska, Jabłonowska, Kamienna nieparzyste od nr 53 i parzyste od nr 54 do końca, Karola Szajnochy, Kazimierza Wielkiego, Oksywska, Oliwska, Składowa, Sporna, Startowa, Ścieżka, Towarowa, Wyścigowa
50 Szkoła Podstawowa Nr 19, Kapliczna 7 Bydgoszcz stały Nie ulice: Czesława Lewińskiego, Dźwigowa, Flotylli Wiślanej, Fordońska nieparzyste od nr 170 do nr 196, Harcerska, Inwalidów bez nr 4, Kapliczna, Konduktorska, Maratońska, Osiedle Rzemieślnicze, Płońska, Pod Wiaduktem, Portowa, Pruszkowska, Przemysłowa, Sochaczewska, Weteranów, Żyrardowska
51 Szkoła Podstawowa Nr 43, Łowicka 45 Bydgoszcz stały Tak ulice: Azbestowa, Feliksa Więcka, Fordońska parzyste od nr 198 do nr 398 i nieparzyste od nr 241 do nr 391, Inflancka, Jasiniecka nr 1, Kampinoska, Kapitańska, Kwarcowa, Łowicka, Odrzańska, Opalowa, Pilicka, Podłużna, Regatowa, Sierpecka, Skandynawska, Stanisława Niewiteckiego, Sucha nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 6, Traktorzystów nr 1, Wioślarska, Wiślana, Witebska, Włościańska, Wschodnia, Wyszogrodzka
52 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały Nie ulice: Jana Piwnika-Ponurego, Konfederatów Barskich, Mikołaja Bołtucia
53 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały Tak ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
54 MDK Nr 5, Felicji Krysiewiczowej 8 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bartłomieja z Bydgoszczy, Henryka Kulpińskiego, Jasiniecka nieparzyste od nr 13 i parzyste od nr 18 do końca, Mieczysława Wielicza, Pawła z Łęczycy, Piotra Wiszniewskiego, Pod Skarpą, Stanisława Brzęczkowskiego, Sucha nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 8 do końca, Suczyńska, Wincentego Gordona, Zbigniewa Raszewskiego
55 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały Tak ulice: Jana Bielawskiego, mjr. Józefa Grussa, Romualda Mielczarskiego, Stanisława Tychoniewicza, Walerii Drygałowej
56 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały Tak ulice: Alfonsa Licznerskiego, Bronisława Zygfryda Nowickiego, Józefa Twardzickiego, Kazimierza Hoffmana, Melchiora Wańkowicza, Władysława Frydrycha, Wojciecha Albrychta
57 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały Nie ulice: Konrada Fiedlera, Stanisława Łabendzińskiego, Władysława Stomy
58 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały Nie ulica Bydgoskich Olimpijczyków, Franciszka Witeckiego
59 Szkoła Podstawowa Nr 66, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 3 Bydgoszcz stały Nie ulice: Antoniego Jędruszka, Bernarda Chrzanowskiego, Edmunda Biernackiego, Felicji Krysiewiczowej, Feliksa Stamma, Franciszka Schreibera, Hieronima Gołębiewskiego, Izabeli Romanowskiej, Jerzego Rupniewskiego, Juliana Prejsa, ks. Józefa Kutermaka, Ks. Zygmunta Trybowskiego, Ludwika Rydygiera, Matki Teresy z Kalkuty, Michała Czerskiego, Michała Grobelskiego, Mieczysława Połukarda, Romana Kaczmarczyka, Stefana Ciszewskiego, Stefana Majtkowskiego, Sybiraków, Teodora Kocerki, Wilhelma Roentgena, Władysława Piórka, Władysława Żemojtela, Włodzimierza Kulmatyckiego, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Łochowskiego parzyste od nr 2 do końca, Wojciecha Staszewskiego, Zenona Frydrychowicza
60 Szkoła Podstawowa Nr 66, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 3 Bydgoszcz stały Nie ulice: Czesława Nieduszyńskiego, Jana Teski, ks. Henryka Szumana, Ludwika Sosnowskiego, Wojciecha Łochowskiego nieparzyste od nr 1 do końca
61 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały Tak ulice: Akademicka, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego, Igrzyskowa, Jana Kleina, Pawła Edmunda Strzeleckiego, Studencka
62 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały Nie ulice: gen. Franciszka Kleeberga, gen. Tadeusza Jordana-Rozwadowskiego, gen. Wiktora Thommée, mjr Henryka Sucharskiego, P. por. Emilii Gierczak
63 Zespół Szkół Nr 35, Gawędy 5 Bydgoszcz stały Tak ulice: Christiana Andersena, Gościnna, Janiny Porazińskiej, Rodzinna
64 Zespół Szkół Nr 35, Gawędy 5 Bydgoszcz stały Tak ulice: Gawędy, Jana Marcina Szancera, Szczęśliwa
65 Zespół Szkół Nr 35, Gawędy 5 Bydgoszcz stały Tak ulice: Ewy Szelburg-Zarembiny, Jana Brzechwy
66 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały Nie ulica Monte Cassino
67 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Eugeniusza Kwiatkowskiego, Stanisława Duboisa, Stanisława Skarżyńskiego, Tomasza Golloba
68 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Edwarda Zürna, Jana Wierzejewskiego, Jeremiego Przybory
69 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Ignacego Daszyńskiego, ks. Stanisława Brzóski, mjr. Jana Henryka Żychonia, Przyjaciół, Wincentego Witosa, Wojciecha Rzeźniackiego
70 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bolesława Orlińskiego, Macieja Rataja
71 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Janosika, Juhasów, Zbójnicka
72 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Lawinowa, Marcina Kromera
73 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleja Leona Barciszewskiego, Alpejska, Bieszczadzka, Gorczańska, Karkonoska, Pelplińska, Pod Reglami, Salezjańska, Śnieżna, Świętokrzyska, Taterników, Tatrzańska
74 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Czarlińskich, Hieronima Derdowskiego, Jarużyńska
75 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Nie ulice: bł. Wincentego Kadłubka, Czerwcowa, Galla Anonima, Janka z Czarnkowa, Kwietniowa, Majowa, Marcina Bielskiego, Podgórze, Sudecka
76 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Klimka Bachledy, Stanisława Witkiewicza, Tytusa Chałubińskiego, Wojciecha Roja
77 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bronisława Czecha, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
78 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Heleny Marusarzówny, Juliusza Zborowskiego, Mariusza Zaruskiego, Sabały
79 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały Nie ulica Osiedlowa
80 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały Nie ulice: Samotna, Sielska, Willowa, Wolna, Wybudowanie, Zygmunta Kuligowskiego
81 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, gen. Stanisława Taczaka, gen. Władysława Bortnowskiego, Swobodna
82 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: Celna, Ciasna, Dorodna, gen. Leopolda Okulickiego, Jakuba Wojciechowskiego, Jana Styki, Kapeluszników, Kazimierza Boruckiego, Kościelna, ks. Józefa Szydzika, Łukasza Wybranowskiego, Mikołaja Ryńskiego, Ordynacka, Osielska, Powstania Styczniowego, ppor. Danuty Siedzikówny "Inki", Stanisława Przybyszewskiego, Stefana Garczyńskiego, Zenona Przesmyckiego, Zofinska, Zwierzyniecka
83 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Konstantego Chmielewskiego, Orląt Lwowskich, Ostromecka, Tadeusza Kotarbińskiego, Wyzwolenia nieparzyste od nr 73 do końca
84 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: Góralska, Konstantego Krygera, Piastowa, Piekary, Przy Bóżnicy, Saska, Szkolna, Topazowa, Władysława Warneńczyka, Wyzwolenia nieparzyste od nr 1 do nr 71 i parzyste od nr 2 do nr 62
85 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: 2 Października, Altanowa, Bursztynowa, Cierpicka, gen. Józefa Dowbor-Muśnickiego, gen. Stefana Roweckiego-Grota, gen. Władysława Sikorskiego, Józefa Chełmońskiego, Kameralna, Komisji Edukacji Narodowej, Kryształowa, Lądowa, Mariampolska, Obrońców Helu, Przełomowa, Przytulna, Stefana Żeromskiego, Wandy Siemaszkowej
86 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bolesława Marcińczaka, Braci Bażańskich, Brzegowa, Franciszka Kiedrowskiego, gen. Józefa Hallera, Geodetów, Gryfa Pomorskiego, Haliny Stabrowskiej, ks. Jana Filipiaka, Leona Posłusznego, Narcyza Gieryna, Pienińska, Piotra Karowskiego, Stanisława Tomaszewskiego, Stefanii Tuchołkowej, Tomasza Śniegockiego, Wyzwolenia parzyste od nr 64 do końca
87 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: Cechowa, Pielęgniarska, Rybaki, pl. Rynek
88 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 Bydgoszcz stały Tak ulice: gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, gen. Władysława Andersa
89 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bartłomieja Wardyńskiego, Dworzec, Fordońska parzyste od nr 400 i nieparzyste od nr 393 do końca, Magazynowa, Mieszka I, Produkcyjna, Przy Tartaku, Rajmunda Pałubickiego, Szafirowa, Szlakowa, Szybowcowa, Transportowa, Waleriana Wróblewskiego, Wita Stwosza
90 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały Nie ulice: Ametystowa, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bydgoska, Filomatów, Jasiniecka nieparzyste od nr 3 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 16, Józefa Korzeniowskiego, Kasztelańska, Mariana Rejewskiego, Mączna, Nad Wisłą, Nawigacyjna, Patrolowa, Piotra Palińskiego, Promenada, Rakowa, Targowisko, Traktorzystów parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Zakładowa
91 Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Bydgoszcz stały Tak ulice: 11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. nr 2 i nr 2a, Eugeniusza Połtyna, Ludwika Waryńskiego nieparzyste od nr 1 do nr 49 i parzyste od nr 2 do nr 8, Romana Abrahama, Szubińska parzyste od nr 2 do nr 4
92 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, ul. Stawowa 39 Bydgoszcz stały Tak ulice: Ludwika Waryńskiego nieparzyste od nr 51 do końca, Romana Dmowskiego, Stawowa nr 39, Ułańska parzyste od nr 26 i nieparzyste od nr 29 do końca
93 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, ul. Stawowa 39 Bydgoszcz stały Tak ulica Ludwika Waryńskiego parzyste od nr 10 do końca
94 Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Bydgoszcz stały Tak ulice: 16 Pułku Ułanów Wlkp. nieparzyste od nr 1 i parzyste od nr 4 do końca, Lotników nr 1, Stawowa nieparzyste od nr 1a do nr 37, Wysoka nieparzyste od nr 1 do końca
95 Zespół Szkół Nr 12, ul. Stawowa 41 Bydgoszcz stały Nie ulice: Janusza Korczaka, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr 1 i parzyste od nr 2 do nr 10, Stawowa nr 41
96 Zespół Szkół i Placówek Nr 1, ul. Stawowa 53 Bydgoszcz stały Tak ulice: Gen. Amilkara Kosińskiego nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Jana Brzozogłowego nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 6, Jana Ostroroga, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nieparzyste od nr 3 i parzyste od nr 12 do końca, Marcina Orłowity nr 2, nr 2a i nieparzyste od nr 1 do nr 5, Michała Drzymały, Słupskich nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Stawowa nieparzyste od nr 43 do końca, Władysława IV nieparzyste od nr 1 do nr 5a, Władysława Broniewskiego
97 Zespół Szkół i Placówek Nr 1, ul. Stawowa 53 Bydgoszcz stały Tak ulice: Gustawa Morcinka, Marcina Kasprzaka, Szubińska parzyste od nr 6 do końca
98 KPEC Sp. z o. o., ul. ks. Józefa Schulza 5 Bydgoszcz stały Nie ulice: Antoniego Madalińskiego parzyste od nr 2 do nr 8, ks. Józefa Schulza, Stefana Okrzei
99 Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Bydgoszcz stały Nie ulice: Koszarowa, Na Wzgórzu, Seminaryjna, Stawowa parzyste od nr 2 do końca, Szwoleżerów, Wysoka parzyste od nr 2 do końca
100 Zespół Szkół Nr 1, ul. Nakielska 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Dolina nieparzyste od nr 11 i parzyste od nr 18 do końca, Kruszwicka, Lubelska, Miedza, Nakielska nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 24, Różana, Stawowa nr 1, Ułańska nieparzyste nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 24, Wrocławska nieparzyste od nr 1 do nr 5
101 Zespół Szkół Nr 1, ul. Nakielska 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Józefa Chłopickiego, Nakielska parzyste od nr 26 do nr 64a i nieparzyste od nr 29 do nr 67, Stefana Czarnieckiego, Wincentego Pola
102 Zespół Szkół Nr 29, ul. Słoneczna 26 Bydgoszcz stały Nie ulice: Antoniego Madalińskiego nieparzyste od nr 1 i parzyste od nr 10 do końca, Czerwonego Krzyża nieparzyste od nr 69 do końca, Gen. Amilkara Kosińskiego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Jana Brzozogłowego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 8 do końca, Klemensa Janickiego, Marcina Orłowity parzyste od nr 4 i nieparzyste od nr 7 do końca, Mikołaja Kotowicza, Słupskich nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Stanisława Bydgosty, Średzka, Władysława IV parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca, Zakopiańska
103 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, ul. Słoneczna 19 Bydgoszcz stały Nie ulice: Barwna, Chłodna, Czerwonego Krzyża nieparzyste od nr 1 do nr 67 i parzyste od nr 2 do nr 46, Drobna, Huzarska, Jasnogórska, Księżycowa, Lotników parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Nakielska nieparzyste od nr 69 do nr 127, Słoneczna, Wilcza, Wrzesińska
104 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, ul. Słoneczna 19 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bogusława Sujkowskiego, Bolesława Prusa, Ciepła, Czerwonego Krzyża parzyste od nr 48 do końca, Gwieździsta, Hoża, Juliana Tuwima, Kazimierza Przerwy-Tetmajetra, Kornela Makuszyńskiego, Mglista, Mroźna, Nakielska nieparzyste od nr 129 do nr 153 i parzyste od nr 66 do nr 86, Nasypowa, Pochyła, Pogodna, Skwarna, Tęczowa, Władysława Syrokomli
105 K. S. "Gwiazda", ul. Józefa Bronikowskiego 45 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bartnicza, Botaniczna, Bronisława Trentowskiego, Chlebowa, Chłopska, Glebowa, Gminna, Gromadzka, Józefa Bronikowskiego, Kłosowa, Lawendowa, Leszczyna, Ludowa, Miodowa, Na Uboczu, Nakielska nieparzyste od nr 155 do nr 197c, Orawska, Osada nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 28, Pasieczna, Pszczelna, Sierpowa, Siewna, Śluzowa, Warzywna, Widok nieparzyste od nr 1 do nr 33 i parzyste od nr 2 do nr 30, Woskowa, Zasobna, Żniwna, Żytnia
106 Zespół Szkół Nr 8, ul. Pijarów 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bluszczowa, Dożynkowa, Górna, Liściasta, Makowa, Orna, Osada nieparzyste od nr 25 i parzyste od nr 30 do końca, Pagórek, Paprocia, Pijarów, Przyleśna, Rzepakowa, Sąsiedzka, Szczytowa, Widok parzyste od nr 32 i nieparzyste od nr 35 do końca, Wieśniacza, Zamiejska, Zapłotek
107 Zespół Szkół Nr 8, ul. Pijarów 4 Bydgoszcz stały Tak ulice: Białobłocka, Biłgorajska, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Hrubieszowska, Jagodowa, Jana Maciaszka nieparzyste od nr 1 do nr 49 i parzyste od nr 2 do nr 40a, Jesienna, Jeżynowa, Kartuska, Kokosowa, Kościerska, Krośnieńska, Krzywa, Kwidzyńska, Letnia, Malinowa, Morelowa, Nakielska parzyste od nr 88 do nr 140 i nieparzyste od nr 199 do nr 225, Plażowa, Podnóże, Poziomkowa, Przedwiośnie, Spacerowa nieparzyste od nr 1 do nr 37 i parzyste od nr 2 do nr 36, Strzegowska, Sztumska, Ślesińska, Truskawkowa, Wejherowska, Wiosenna, Wiśniowa, Wolińska
108 Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Nakielska 273 Bydgoszcz stały Nie ulice: Agatowa, Akacjowa, Augustyna i Romana Trägerów, Błękitna, Borowikowa, Bratkowa, Cedrowa, Cytrusowa, Czeremcha, Czorsztyńska, Daglezjowa, Daktylowa, Diamentowa, Fiołkowa, Grzybowa, Hebanowa, Iglasta, Irysowa, Jałowcowa, Jana Maciaszka parzyste od nr 42 i nieparzyste od nr 51 do końca, Kalinowa, Konwaliowa, Koszykowa, Koźlakowa, Krokusowa, Kurkowa, Łochowska nieparzyste od nr 1 do końca, Mahoniowa, Malachitowa, Muchomorowa, Nefrytowa, Olszówkowa, Orzechowa, Owocowa, Palisandrowa, Pieczarkowa, Porzeczkowa, Rubinowa, Rydzowa, Sosnowa, Szmaragdowa, Tańskich, Wierzbowa, Wiklinowa, Żubrowa, Żurawinowa, Żyzna
109 Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Nakielska 273 Bydgoszcz stały Nie ulice: Biskupińska, Brzezińska, Chorzowska, Cieplicka, Dęblińska, Dorpacka Gliwicka, Głogowska, Grajewska, Grójecka, Janowiecka, Jarosławska, Jeleniogórska, Jędrzejowska, Józefa Makowskiego, Katowicka, Kowieńska, Krotoszyńska, Krzysztofa Candera, Legnicka, Lisia, Łochowska parzyste od nr 2 do końca, Maciejowicka, Miedzyńska, Młynarska, Modlińska, Nakielska parzyste od nr 142 i nieparzyste od nr 227 do końca, Notecka, Oleśnicka, Oświęcimska, Pilska, Planty, Polanicka, Potulicka, Prądy, prof. Jana Czochralskiego, prof. Jana Domaniewskiego, Przemyska, Pszczyńska, Radomska, Ryska, Rzeszowska, Sanocka, Sicieńska, Spacerowa parzyste od nr 38 i nieparzyste od nr 39 do końca, Stanisława Horno-Popławskiego, Suwalska, Świdnicka, Tallińska, Tarnowska, Tczewska, Teofila Ociepki, Trawnik, Wałbrzyska, Wojnowska, Zgorzelecka, Żywiecka
110 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: Kujawska parzyste od nr 2 do nr 66, Ludwika Solskiego, Zbigniewa Herberta
111 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: Antoniego Chołoniewskiego nieparzyste od nr 1 do nr 29 i parzyste od nr 2 do nr 28, Grodziska, Romualda Traugutta
112 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12 Bydgoszcz stały Nie ulice: Nowa parzyste od nr 8 i nieparzyste od nr 9 do końca, Sieroca, Teofila Lenartowicza, Wiatrakowa
113 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Nowodworska 13 Bydgoszcz stały Nie ulice: Nowa nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste od nr 2 do nr 6, Nowodworska, Podgórna nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Terasy
114 Zespół Szkół Prywatnych-Szkoły "Sokrates", ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 8 Bydgoszcz stały Nie ulice: Filarecka, Jana Henryka Dąbrowskiego, Na Wzgórze Jana Henryka Dąbrowskiego, Norweska, Orla, Szwedzka, Wincentego Rogali
115 MDK Nr 2, ul. Stanisława Leszczyńskiego 42 Bydgoszcz stały Tak ulice: Jordanowska, ks. Ignacego Skorupki, Stroma, Ugory nieparzyste od nr 1 do nr 25 i parzyste od nr 2 do nr 44, Żuławy
116 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bohdana Zaleskiego, Kazimierza Brodzińskiego, Podhalańska, Ugory nieparzyste od nr 27 i parzyste od nr 46 do końca
117 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Brzozowa nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 24 do końca
118 Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych, ul. Jesionowa 3a Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Jana Pawła II parzyste od nr 140 do końca, Gładka, Horodelska, Ks. Jana Bocheńskiego, Kujawska parzyste od nr 68 do końca, Lwowska, Marii Konopnickiej nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 16, Prosta, Przy Lotnisku, Przyłęcka, Pusta, Rynarzewska, Stanisława Sadowskiego, Walentego Stefańskiego, Wczasowa, Ziemska
119 Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych, ul. Jesionowa 3a Bydgoszcz stały Tak ulice: Antoniego Chołoniewskiego parzyste od nr 30 i nieparzyste od nr 31 do końca, Brzozowa nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 22, Jesionowa
120 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Elizy Orzeszkowej, Gabrieli Zapolskiej, Marii Konopnickiej nieparzyste od nr 19 do nr 25 i parzyste od nr 18 do nr 20, Seweryna Goszczyńskiego
121 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Marii Konopnickiej parzyste od nr 22 i nieparzyste od nr 27 do końca, Tomasza Zana
122 MDK Nr 2, ul. Stanisława Leszczyńskiego 42 Bydgoszcz stały Tak ulice: Mariacka, Stanisława Leszczyńskiego
123 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały Nie ulice: Tadeusza Czackiego nieparzyste od nr 1 do nr 5, Teofila Gackowskiego
124 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały Nie ulica Tadeusza Czackiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca
125 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały Nie ulica Konopna
126 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bielicka, Ciechocińska, Górzyskowo, Halicka, Inowrocławska, Mylna, Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Ustrzycka
127 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Kcyńska 49 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bronisława Potockiego, Ikara, Marka Orłowskiego, Szubińska nieparzyste od nr 1 do końca
128 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Kcyńska 49 Bydgoszcz stały Tak ulice: Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Gołębia, Kcyńska, ks. Jana Konopczyńskiego, Łabiszyńska, Strzelecka
129 Zespół Szkół Nr 32, ul. Krucza 5a Bydgoszcz stały Nie ulice: Biedaszkowo, Grobla, Józefa Brandta, Krucza, Latawcowa, Wojciecha Gersona
130 Zespół Szkół Nr 32, ul. Krucza 5a Bydgoszcz stały Nie ulice: Gnieźnieńska, Jaskółcza, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Pawia, Piękna
131 Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Karpacka 30 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleksandra Zelwerowicza, Barcińska, Brzeska, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dobrzyńska, Ducha Świętego, Franciszka Gajewskiego, Golubska, Goplańska, Henryka Wieniawskiego, Janikowska, Lidzbarska, Lipnowska, Łucka, Malborska, Mogileńska, Natalii Morozowiczowej, Ostródzka, Pakoska, Piotra Trieblera, Podleśna, Stanisława Lentza, Stefana Jaracza, Szymborska, Wąbrzeska, Wojciecha Bogusławskiego, Żuromińska
132 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bośniacka, gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Jana Biziela, Słowiańska
133 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bułgarska, Chorwacka, Kornela Ujejskiego nieparzyste od nr 37 do końca, Polna, Serbska, Sokola, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 10C
134 Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Karpacka 30 Bydgoszcz stały Tak ulice: Beskidzka, Kujawska nieparzyste od nr 13 do nr 69, Sieradzka, Tucholska
135 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Jana Pawła II parzyste od nr 2 do nr 138, Bałkańska, Czeska, Górzysta, Kornela Ujejskiego parzyste od nr 40 do końca, Morawska
136 Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Karpacka 30 Bydgoszcz stały Tak ulice: Karpacka, Kornela Ujejskiego nieparzyste od nr 1 do nr 35 i parzyste od nr 2 do nr 38, Kujawska nieparzyste od nr 71 do końca
137 Zespół Szkół Drzewnych, ul. Toruńska 44 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego nr 1, Babia Wieś, Kujawska nieparzyste od nr 1 do nr 11, Toruńska nieparzyste od nr 1 do nr 99 i parzyste od nr 2 do nr 154A, Ustronie, Żupy
138 Spółdzielnia Mieszkaniowa "BUDOWLANI", ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 1 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Jana Pawła II nieparzyste od nr 115 do końca, Aleksandrowska, Bagienna, Cmentarna, Dąbrowa nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 18 do końca, Emilianowska, Gąsawska, Glinki nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 64A, Gniewkowska, Jaśminowa, Kętrzyńska, Krecia, Lubraniecka, Nieszawska, Płowiecka, Podmokła, Radziejowska, Rozłogi, Ruczaj, Rupienica, Rypińska, Torfowa, Wspólna, Wydmy, Zielonogórska
139 Zespół Szkół Nr 19, ul. Adama Grzymały Siedleckiego 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: Adama Grzymały Siedleckiego nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 20, Feliksa Nowowiejskiego, Ogrody parzyste od nr 2 do nr 10, Synów Pułku, Zdobywców Wału Pomorskiego
140 Dom Kultury "Modraczek", ul. Ogrody 15 Bydgoszcz stały Nie ulice: Floriana Ceynowy, Jar Czynu Społecznego, Ogrody nieparzyste od nr 1 do nr 19F
141 Dom Kultury "Modraczek", ul. Ogrody 15 Bydgoszcz stały Nie ulice: Kubusia Puchatka, Ogrody nieparzyste od nr 21 do końca
142 Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9 Bydgoszcz stały Nie ulice: Leopolda Staffa, Ogrody parzyste od nr 12 do końca, Zofii Nałkowskiej
143 Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9 Bydgoszcz stały Nie ulica Ku Wiatrakom nieparzyste od nr 1 do nr 19 i parzyste od nr 2 do nr 26
144 Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9 Bydgoszcz stały Nie ulice: Adama Grzymały Siedleckiego nieparzyste od nr 19 i parzyste od nr 22 do końca, Falista, Władysława Bełzy parzyste od nr 50 do końca, Wojska Polskiego nr 19
145 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleje Jana Pawła II nieparzyste od nr 1 do nr 113, Niziny, Tadeusza Boya-Żeleńskiego nieparzyste od nr 1 do końca i parzyste od nr 2 do nr 14, Węgierska, Wyżyny
146 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11 Bydgoszcz stały Nie ulice: Glinki nieparzyste od nr 7 do nr 77, Magnuszewska nieparzyste od nr 1 do końca, Przyjazna parzyste od nr 2 do końca, Tadeusza Boya-Żeleńskiego parzyste od nr 16 do końca, Wiosny Ludów
147 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11 Bydgoszcz stały Nie ulice: Komuny Paryskiej, Przyjazna nieparzyste od nr 1 do końca
148 Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Bohaterów Kragujewca 10 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bohaterów Kragujewca, Dąbrowa nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 16, Magnuszewska parzyste od nr 2 do końca, Modrakowa nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 46
149 Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Bohaterów Kragujewca 10 Bydgoszcz stały Nie ulice: Chabrowa, Kąkolowa parzyste od nr 6 i nieparzyste od nr 7 do końca, Ku Wiatrakom nieparzyste od nr 21 i parzyste od nr 28 do końca, Modrakowa nieparzyste od nr 41 i parzyste od nr 48 do końca, Wojska Polskiego parzyste od nr 12 do nr 20
150 Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Bohaterów Kragujewca 10 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bławatkowa, Kąkolowa nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 4a, ks. Jerzego Popiełuszki, Łomżyńska, Rumiankowa, Sasankowa, Szara, Xawerego Dunikowskiego
151 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 Bydgoszcz stały Tak ulica Białogardzka
152 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 Bydgoszcz stały Tak ulice: Augustowska, Białostocka, biskupa Michała Kozala, Bytowska, Człuchowska, Glinki nieparzyste od nr 79 do nr 127, Gorzowska, Szpitalna parzyste od nr 2 do końca, Złotowska
153 BKS "CHEMIK", ul. Glinki 79 Bydgoszcz stały Nie ulice: Jelenia, Rysia, Zajęcza
154 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nieparzyste od nr 1 do nr 31, Architektów, Ignacego Łukasiewicza parzyste od nr 2 do nr 4, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 6, Murarzy, Stanisława Noakowskiego nieparzyste od nr 1 do końca
155 Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nieparzyste od nr 33 do końca, Betoniarzy, Ignacego Łukasiewicza parzyste od nr 6 do końca, Kapuściska nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 6, Monterów, Stanisława Noakowskiego parzyste od nr 2 do końca, Stolarska, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 29 do nr 33
156 MDK Nr 1, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Ciesielska, Dekarzy, Ignacego Łukasiewicza nieparzyste od nr 1 do końca, Kapuściska nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 8 do końca, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego parzyste od nr 8 do końca, Techników, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 35 do nr 39
157 MDK Nr 1, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 3 Bydgoszcz stały Tak ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego nieparzyste od nr 7 do końca, Laboratoryjna, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 41 do końca, Zachemowska
158 Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5 Bydgoszcz stały Tak ulica Sandomierska
159 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Kombatantów 2 Bydgoszcz stały Nie ulice: 15 Dywizji Piechoty Wielkopolskiej, 62 Pułku Piechoty Wlkp. , Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej, Generalska, Mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego, Wojska Polskiego parzyste od nr 28 do końca, Zdrowotna
160 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Kombatantów 2 Bydgoszcz stały Nie ulice: Kombatantów, Szpitalna nieparzyste od nr 1 do nr 21, Wojska Polskiego parzyste od nr 22 do nr 26
161 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 Bydgoszcz stały Tak ulice: Glinki parzyste od nr 66 i nieparzyste od nr 129 do końca, Kliniczna, ks. prałata Romualda Biniaka, Solna, Szpitalna nieparzyste od nr 23 do końca, Wybieg
162 Zespół Szkół Spożywczych, ul. Toruńska 174 Bydgoszcz stały Nie ulice: Cienista, Częstochowska, Filmowa, Koralowa, Łuczniczki, Miła, Nastrojowa, Perłowa, Radosna, Smętna, Spokojna, Toruńska nieparzyste od nr 101 do nr 131 i parzyste od nr 156 do nr 274, Wesoła, Władysława Bełzy nieparzyste od nr 1 do końca i parzyste od nr 2 do nr 48, Zacisze
163 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a Bydgoszcz stały Nie ulice: Bernarda Śliwińskiego nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, Szarych Szeregów od nieparzyste nr 1 do końca
164 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a Bydgoszcz stały Nie ulice: Szarych Szeregów parzyste od nr 2 do końca, Wojska Polskiego nr 21
165 Szkoła Podstawowa Nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego parzyste od nr 38 do końca, Bohaterów Westerplatte, Walecznych, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 23 do nr 27
166 Szkoła Podstawowa Nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2 Bydgoszcz stały Tak ulice: Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego parzyste od nr 2 do nr 36, Bernarda Śliwińskiego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca
167 Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia, ul. Smoleńska 43 Bydgoszcz stały Tak ulice: Budowlana, Buska, Chęcińska, Kielecka, Miechowska, Mokra, Nowotoruńska nieparzyste od nr 1 do nr 49 oraz nieparzyste od nr 53 i parzyste od nr 2 do końca, Objazdowa, Olkuska, Pińczowska, Rolna, Równa, Smoleńska, Stopnicka, Strumykowa, Toruńska nieparzyste od nr 133 do nr 155 i parzyste od nr 276 do nr 300, Zimna, Żurawia, Żwirowa
168 Zespół Szkół Nr 18, ul. Hutnicza 89 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleksandra Krzywca, Alfreda Nobla, bł. Franciszka Dachtery, Bogdana Raczkowskiego, Bydgoskich Przemysłowców, Carla Eberhardta, Chemiczna, Edmunda Matuszewskiego, Emila Gamma, Energetyczna, Ernsta Petersona, Eugeniusza Smolińskiego, Franza Blumwego, Hermana Frankego, Hutnicza, Jakóba Hechlińskiego, Jerzego Falkowskiego, Józefa Milcherta, Juliana Kielbicha, Mariana Dziatkiewicza, Mariana Szczerby, Nowotoruńska nr 51, Okólna, Pionierów, Sadowa, Spadzista, Spółdzielcza, Stanisława Jana Rolbieskiego, Świetlicowa, Theodora Wulffa, Władysława Paciorkiewicza, Zakole, Żółwińska
169 Świetlica Środowiskowa MOPS, ul. Toruńska 185 - 187 Bydgoszcz stały Nie ulice: Chmielnicka, Ku Wiśle, Łęgnowska, Otorowska, Plątnowska, Prądocińska, Przyłubska, Solecka, Szosa Obwodowa, Toruńska nieparzyste od nr 157 i parzyste od nr 302 do końca, Wypaleniska
170 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bocianowo nieparzyste od nr 1 do nr 15 i parzyste od nr 2 do końca, Kaszubska nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 20 do końca, Ogrodowa, Racławicka, Rycerska, Świecka, Zygmunta Augusta parzyste od nr 22 do końca
171 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Aleksandra Fredry 3 Bydgoszcz stały Nie ulice: Aleksandra Fredry, Bocianowo nieparzyste od nr 17 do końca, Henryka Sienkiewicza nieparzyste od nr 43 do końca, Hetmańska nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 18 do końca, Józefa Sowińskiego nieparzyste od nr 1 do nr 3, Mazowiecka parzyste od nr 12 do końca, Plac Piastowski, Stanisława Żółkiewskiego, Szczepana Jankowskiego, Warszawska nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste od nr 2 do nr 8
172 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1, ul. Jana III Sobieskiego 10 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bolesława Chrobrego nieparzyste od nr 19 i parzyste od nr 20 do końca, Henryka Sienkiewicza nieparzyste od nr 17a do nr 41, Jana III Sobieskiego parzyste od nr 4 i nieparzyste od nr 5 do końca, Józefa Sowińskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 5 do końca, Mazowiecka nieparzyste od nr 19 do końca, pl. Plac Zbawiciela, Unii Lubelskiej parzyste od nr 8 i nieparzyste od nr 11 do końca, Warszawska nieparzyste od nr 9 i parzyste od nr 10 do końca, Wileńska, Zygmunta Augusta nieparzyste od nr 9 do końca i parzyste od nr 12 do nr 20
173 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bolesława Chrobrego nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 18, Henryka Sienkiewicza parzyste od nr 16 do nr 42, Kwiatowa, Mazowiecka nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 10, Pomorska nieparzyste od nr 23 do nr 57
174 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34 Bydgoszcz stały Nie ulice: Henryka Sienkiewicza parzyste od nr 44 do końca, Hetmańska nieparzyste od nr 1 do nr 15 i parzyste od nr 2 do nr 16, Kaszubska nieparzyste od nr 1 do nr 15 i parzyste od nr 2 do nr 16, Pomorska parzyste od nr 50 do nr 72 i nieparzyste od nr 59 do nr 71, Świętojańska
175 Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Tadeusza Kościuszki 37a Bydgoszcz stały Tak ulice: Kaszubska nr 18, Plac Tadeusza Kościuszki, Pomorska nieparzyste od nr 73 i parzyste od nr 74 do końca
176 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Gdańska 53a Bydgoszcz stały Nie ulice: Augusta Cieszkowskiego, Gdańska nieparzyste od nr 39 do nr 111, Pomorska parzyste od nr 22 do nr 48
177 Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Tadeusza Kościuszki 37a Bydgoszcz stały Tak ulice: Chocimska, Gdańska nieparzyste od nr 113 do nr 145A, Tadeusza Kościuszki
178 MDK Nr 4, ul. Dworcowa 82 Bydgoszcz stały Tak ulice: Dworcowa nieparzyste od nr 63 i parzyste od nr 74 do końca, Jana i Jędrzeja Śniadeckich nieparzyste od nr 35 i parzyste od nr 42 do końca, Jana III Sobieskiego nr 1, nr 2, nr 2a, nr 3, Jana Matejki, Królowej Jadwigi parzyste od nr 16 i nieparzyste od nr 23 do końca, Lipowa, Mariana Langiewicza, Ślusarska, Tadeusza Rejtana, Unii Lubelskiej nieparzyste od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 2 do nr 6, Zygmunta Augusta nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste od nr 2 do nr 10
179 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Karola Marcinkowskiego 12 - 14 Bydgoszcz stały Tak ulice: Bulwary, Dworcowa nieparzyste od nr 21 do nr 61 i parzyste od nr 2 do nr 72, Karmelicka, Karola Marcinkowskiego, Obrońców Bydgoszczy
180 ENEA Operator Sp. z o. o., ul. Dr. Emila Warmińskiego 6 Bydgoszcz stały Tak ulice: Dr. Emila Warmińskiego, Henryka Sienkiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 14, Jana i Jędrzeja Śniadeckich nieparzyste od nr 1 do nr 33 i parzyste od nr 2 do nr 40, Podolska, Pomorska nieparzyste od nr 1 do nr 21 i parzyste od nr 2 do nr 20, Zduny
181 ADM Sp. z o. o.-ROM Nr 3, ul. Gdańska 9 Bydgoszcz stały Nie ulice: Drukarska, Dworcowa nieparzyste od nr 1 do nr 19, Gdańska nieparzyste od nr 1 do nr 37, Marszałka Focha nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste od nr 2 do nr 36
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Stanisława Staszica 4 Bydgoszcz stały Nie ulice: Adama Asnyka, aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 10, Aleje Adama Mickiewicza, Aleje Ossolińskich, Czesława Miłosza, Ignacego Paderewskiego parzyste od nr 14 i nieparzyste od nr 17 do końca, Jana Kasprowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, ks. Ludwika Sieńki, Ks. Ryszarda Markwarta parzyste od nr 2 do nr 8 oraz nieparzyste od nr 1 i parzyste od nr 12 do końca, Mikołaja Kopernika, Plac Weyssenhoffa, Ryszarda Berwińskiego, Sielanka, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Reymonta
183 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Gdańska 122 Bydgoszcz stały Nie ulice: 20 Stycznia 1920r. parzyste od nr 16 i nieparzyste od nr 35 do końca, Gdańska parzyste od nr 86 do nr 140, Ignacego Paderewskiego nieparzyste od nr 1 do nr 15 i parzyste od nr 2 do nr 12, Jana Karola Chodkiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 30, Jana Zamoyskiego, Józefa Sułkowskiego nieparzyste od nr 1 do nr 9
184 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Stanisława Staszica 4 Bydgoszcz stały Nie ulice: 20 Stycznia 1920r. nieparzyste od nr 1 do nr 33 i parzyste od nr 2 do nr 14, Andrzeja Szwalbego, Gdańska parzyste od nr 30 do nr 84, Juliusza Słowackiego, Karola Libelta, Ks. Hugona Kołłątaja, Zygmunta Krasińskiego
185 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, Plac Wolności 9 Bydgoszcz stały Nie ulice: 3 Maja, Gdańska parzyste od nr 2 do nr 28a, Gimnazjalna, ks. Piotra Skargi, Ks. Stanisława Konarskiego, ks. Waldemara Preissa, Mikołaja Reja, Plac Wolności, Zygmunta Moczyńskiego
186 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 11 Bydgoszcz stały Tak ulice: 19 Marca 1981r. , Bernardyńska nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 12 do końca, Franciszka Druckiego-Lubeckiego, Jagiellońska nieparzyste od nr 1 do nr 49 i parzyste od nr 2 do nr 56, Karola Szymanowskiego, Krzysztofa Gotowskiego, Ks. Ryszarda Markwarta nr 10, Maksymiliana Piotrowskiego, park Park Ludowy im. "Wincentego Witosa", Parkowa, Pocztowa, Stary Port, Św. Floriana, Urocza
187 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. pl. Kościeleckich 8 Bydgoszcz stały Nie ulice: Bernardyńska nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od 2 do nr 10, Długa nieparzyste od nr 1 do końca, Grodzka, Jatki, Ku Młynom, Mennica, Mostowa, Niedźwiedzia, pl. Kościeleckich, pl. Plac Teatralny, Podwale, Przyrzecze, Przy Zamczysku, Rybi Rynek, Spichlerna, Stefana Batorego, Tamka, Teofila Magdzińskiego, Zaułek, pl. Zbożowy Rynek
188 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Adama Czartoryskiego 18 Bydgoszcz stały Nie ulice: Adama Czartoryskiego, Chwytowo, Dolina nieparzyste od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 2 do nr 16, ks. Augustyna Kordeckiego, Marszałka Focha nieparzyste od nr 9 do końca, św. Trójcy
189 Urząd Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 2 Bydgoszcz stały Nie ulice: Długa parzyste od nr 2 do końca, Farna, Grudziądzka, Jana Kazimierza, Jezuicka, Kręta, Krótka, Ks. Tadeusza Skarbka-Malczewskiego, Melchiora Wierzbickiego, Nowy Rynek, pl. Plac Poznański, Pod Blankami, Podgórna nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Poznańska, Przesmyk, Stary Rynek, Trybunalska, Wały Jagiellońskie, Wąska, pl. Wełniany Rynek
190 Dom Pomocy Społecznej "Promień Życia" w Bydgoszczy, ul. Łomżyńska 54 Bydgoszcz dom pomocy społecznej Nie ulica: Łomżyńska 54
191 Dom Pomocy Społecznej "Jesień Życia" w Bydgoszczy, ul. Mińska 15a Bydgoszcz dom pomocy społecznej Nie ulica: Mińska 15a
192 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Szpitalna 19 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Szpitalna 19
193 Szpital Uniwersytecki Nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, ul. Marii Curie Skłodowskiej 9 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Marii Curie Skłodowskiej 9
194 Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, ul. Izabeli Romanowskiej 2 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Izabeli Romanowskiej 2
195 Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy, ul. Kornela Ujejskiego 75 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Kornela Ujejskiego 75
196 Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, ul. Seminaryjna 1 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Seminaryjna 1
197 Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, ul. dr Stanisława Meysnera 9 Bydgoszcz szpital Nie ulica: dr Stanisława Meysnera 9
198 Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy, ul. Św. Floriana 12 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Św. Floriana 12
199 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 5 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Powstańców Warszawy 5
200 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy, ul. Ks. Ryszarda Markwarta 4 - 6 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Ks. Ryszarda Markwarta 4 - 6
201 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Bydgoszczy, ul. Smukalska 251 Bydgoszcz dom pomocy społecznej Nie ulica: Smukalska 251
202 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dom Sue Ryder prowadzonym przez Pallmed Sp. z o. o. w Bydgoszczy, ul. Wilhelma Roentgena 3 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Wilhelma Roentgena 3
203 Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o. o., ul. Leśna 9 Bydgoszcz szpital Nie ulica: Leśna 9
204 Areszt Śledczy w Bydgoszczy, ul. Wały Jagiellońskie 4 Bydgoszcz areszt Śledczy Nie ulica: Wały Jagiellońskie 4
205 Zakład Karny w Bydgoszczy-Fordonie, pl. Rynek 8 Bydgoszcz zakład karny Nie pl. Rynek 8

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Bydgoszcz-osiedla: Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary obejmujące ulice: 16 Pułku Ułanów Wlkp. nieparzyste od nr 3 i parzyste od nr 10 do końca, Adama Naruszewicza, Agatowa, Agrestowa, Akacjowa, Albatrosowa, Aleksandra Kamińskiego, Alfonsa Hoffmanna, Amurowa, Andrzeja Nowackiego, Antoniego Madalińskiego nieparzyste od nr 1 i parzyste od nr 10 do końca, Artura Grottgera, Augustyna i Romana Trägerów, Azaliowa, Bananowa, Bartnicza, Barwna, Baśniowa, Bażancia, Berberysowa, Bernarda Chełkowskiego, Białobłocka, Biedronkowa, Biłgorajska, Biskupińska, Biwakowa, Bluszczowa, Błądzimska, Błękitna, Błotna, Bogusława Sujkowskiego, Boleniowa, Bolesława Prusa, Borowiacka, Borowikowa, Borówkowa, Borsucza, Borzenkowska, Botaniczna, Bratkowa, Bronisława Trentowskiego, Bruska, Brzezińska, Brzoskwiniowa, Burzowa, Buszkowska, Bysławska, Byszewska, Cedrowa, Cekcyńska, Certowa, Charzykowska, Chełmińska, Chełmżyńska, Chlebowa, Chłodna, Chłopska, Chmielna, Chmurna, Chojnicka, Chorzowska, Cieplicka, Ciepła, Ciernikowa, Cietrzewia, Cytrusowa, Czapla, Czarna Droga, Czarnkowska, Czeremcha, Czereśniowa, Czerwonego Krzyża, Czorsztyńska, Czyste Pola, Czyżykowa, Daglezjowa, Daktylowa, Delfinowa, Deszczowa, Dęblińska, Diamentowa, Dolina nieparzyste od nr 11 i parzyste od nr 18 do końca, Dorpacka, Dorszowa, Dożynkowa, dr Stanisława Meysnera, dr Władysława Baranowskiego, dr Zygmunta Kasperowicza, Drobna, Drozdów, Drzycimska, Dzięciołowa, Edwarda Soboczyńskiego, Edwarda Szmańdy, Elbląska, Figowa, Filtrowa, Fiołkowa, Flisacka, Garbary, Gawronia, Gen. Amilkara Kosińskiego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Gęsia, Glebowa, Gliwicka, Głębinowa, Głogowska, Głucha, Głuszcowa, Gminna, Gogolińska, Gostycyńska, Gościeradzka, Goździkowa, Górna, Gradowa, Grajewska, Graniczna, Gromadzka, Grójecka, Grunwaldzka, Gryczana, Grzybowa, Gwieździsta, Halibutowa, Hebanowa, Henryka Siemiradzkiego, Hodowlana, Homarowa, Hoża, Hrubieszowska, Huzarska, Ibisowa, Iglasta, Indycza, Irysowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Brzozogłowego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 8 do końca, Jana Maciaszka, Jana Małeckiego, Jana Montowskiego, Janowiecka, Janowska, Jarmużowa, Jarosławska, Jarząbkowa, Jasna, Jasnogórska, Jazgarzowa, Jeleniogórska, Jerzego Orlicza, Jesienna, Jesiotrowa, Jeziorna, Jeżewska, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędrzejowska, Józefa Bronikowskiego, Józefa Chłopickiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Makowskiego, Juliana Tuwima, Kacza, Kajakowa, Kaktusowa, Kalinowa, Kanałowa, Kanarkowa, Kapryśna, Karasiowa, Karmazynowa, Karolewska, Karpia, Karsińska, Kartuska, Katowicka, Kawiorowa, Kazimierza Jułgi, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Styp-Rekowskiego, Kącik, Kiełbikowa, Kilowa, Klemensa Janickiego, Kleniowa, Kłosowa, Kobaltowa, Kociewska, Kogucia, Kokosowa, Kolibrowa, Kolonijna, Komierowska, Konwaliowa, Kormoranów, Kornela Makuszyńskiego, Koronowska, Korzenna, Koszykowa, Kościerska, Kotomierska, Kotwicowa, Kowieńska, Koźlakowa, Kórnicka, Krabowa, Krajeńska, Krańcowa, Kraskowa, Krogulcza, Krokusowa, Krośnieńska, Krotoszyńska, Królowej Jadwigi nieparzyste od nr 1 do nr 21 i parzyste od nr 2 do nr 14, Kruszwicka, Kruszyńska, Krynicka, Krzysztofa Candera, Krzywa, Ks. Augusta Szamarzewskiego, ks. Bernarda Sychty, Ks. Jana Długosza, ks. Prałata Stefana Brylla, ks. Stanisława Streicha, Księżycowa, Kudowska, Kukułcza, Kuracyjna, Kurkowa, Kutrowa, Kuźnicka, Kwidzyńska, Lagunowa, Laskowicka, Laurowa, Lawendowa, Legnicka, Leszczowa, Leszczyna, Letnia, Letniskowa, Linowa, Lipieniowa, Lisia, Liściasta, Lniana, Lodowa, Lotników parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Lubawska, Lubelska, Lubostrońska, Ludowa, Łabędzia, Łanowa, Ławica, Łącka, Łąkowa, Łebska, Łobżenicka, Łochowska, Łososiowa, Łowiskowa, Łubinowa, Maciejowicka, Magnoliowa, Mahoniowa, Makowa, Maksymiliana Jackowskiego, Malachitowa, Malinowa, Małgorzaty Szułczyńskiej, Małżowa, Marcina Orłowity parzyste od nr 4 i nieparzyste od nr 7 do końca, Marszałka Focha parzyste od nr 38 do końca, Masztowa, Mąkowarska, Mewia, Mglista, Michała Hoppego, Mieczykowa, Miedza, Miedziana, Miedzyńska, Miętusowa, Migdałowa, Mikołaja Kotowicza, Mińska, Miodowa, Mleczna, Mławska, Młynarska, Młyńska, Mochelska, Modlińska, Morelowa, Morszczukowa, Motylowa, Mrotecka, Mroźna, Mściwoja, Muchomorowa, Muszlowa, Myślęcińska, Na Uboczu, Nad Kanałem, Nad Torem, Nadrzeczna, Nakielska, Nasypowa, Nefrytowa, Niewieścińska, Niklowa, Notecka, Nowogrodzka, Obornicka, Obozowa, Obrońców Tobruku, Oceaniczna, Okoniowa, Okopowa, Oleśnicka, Olimpijska, Olszówkowa, Ołowiana, Opławiec, Orawska, Orna, Orzechowa, Osada, Ostrygowa, Oświęcimska, Owocowa, Pagórek, Palisandrowa, Palmowa, Papiernicza, Paprocia, Papuzia, Pasieczna, Pelikanowa, Perkozowa, Perlicza, Piaski, Piaśnicka, Pieczarkowa, Pijarów, Pilska, Pingwinowa, Piotra Bartoszcze, Piskorzowa, Piwna, Plac Chełmiński, Planktonowa, Planty, Platynowa, Plażowa, Plonowa, Płociowa, Pochyła, Pod Borem, Podmiejska, Podniebna, Podnóże, Pogodna, Pokładowa, Polanicka, Polarna, Porzeczkowa, Potulicka, Poziomkowa, Prądy, prof. Jana Czochralskiego, prof. Jana Domaniewskiego, prof. Zdzisława Boronia, Przechowska, Przedwiośnie, Przejazd, Przejście, Przemyska, Przepiórcza, Przewoźników, Przy Parku, Przyczółek, Przyleśna, Przystaniowa, Pstrągowa, Pszczelna, Pszczyńska, Pszeniczna, Ptasia, Puszczykowa, Radomska, Rajdowa, Rajmunda Kuczmy, Rajska, Rekinowa, Relaksowa, Rogalińska, Różana, Rubinowa, Rudzikowa, Runowska, Rydzowa, Ryska, Rytelska, Rzepakowa, Rzeszowska, Sambora, Sanatoryjna, Sandaczowa, Sanocka, Sardynkowa, Sarnia, Sazanowa, Sąsiedzka, Serocka, Sępia, Sępoleńska, Sicieńska, Sieciowa, Siedlecka, Sielawowa, Sierpowa, Siewna, Skalarowa, Skarbiewska, Skarszewska, Skośna, Skowronków, Skwarna, Sławomiły Heller, Słoneczna, Słowicza, Słupskich nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Smętowska, Smukalska, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spiżowa, Spławikowa, Srebrna, Stalowa, Stanisława Bydgosty, Stanisława Horno-Popławskiego, Staroszkolna, Stawowa nr 1, Stefana Czarnieckiego, Strusia, Strzegowska, Studzienna, Sumowa, Suwalska, Szczawnicka, Szczecińska, Szczupakowa, Szczygla, Szczytowa, Szmaragdowa, Szpakowa, Szpęgawska, Sztormowa, Sztumska, Szuwarowa, Śląska, Ślesińska, Śluzowa, Śniegowa, Średzka, św. Maksymiliana Kolbego, Świdnicka, Świekatowska, Świętego Antoniego z Padwy, Świętopełka, Tadeusza Rzepeckiego, Tallińska, Tańskich, Tarnowska, Tatarakowa, Tczewska, Teofila Ociepki, Terespolska, Tęczowa, Tranowa, Trawnik, Trociowa, Truskawkowa, Tryszczyńska, Trzcinowa, Trzeciewiecka, Tukanowa, Tulipanowa, Tuńczykowa, Turystyczna, Uklejowa, Ułańska nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 24, Unisławska, Urodzajna, Waleniowa, Wałbrzyska, Wałdowska, Warzywna, Wągrowiecka, Wąwelska, Wdzydzka, Wejherowska, Wędkarska, Węgorzowa, Wichrowa, Widok, Wiejska, Wielorybia, Wierzbowa, Wierzchucińska, Wieśniacza, Wiewiórcza, Więcborska, Więcierzowa, Wiklinowa, Wiktora Degi, Wilcza, Wincentego Pola, Wiosenna, Wiśniowa, Witosławy, Władysława IV parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca, Władysława Łokietka, Władysława Odonica, Władysława Syrokomli, Władysławy Kieliotis, Wodna, Wojnowska, Wolińska, Woskowa, Woziwody, Wrocławska, Wronia, Wróblowa, Wrzesińska, Wrzosowa, Wudzyńska, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Wyrzyska, Wyspowa, Zachodnia, Zakopiańska, Zalew, Zamiejska, Zapłotek, Zasobna, Zatokowa, Zawodzie, Zbrachlińska, Zdrojowa, Zgorzelecka, Zielona, Ziębia, Zimorodkowa, Złota, Źródlana, Żnińska, Żniwna, Żołędowska, Żubrowa, Żurawinowa, Żytnia, Żywiecka, Żyzna 5 45 699 5 35
0.0000020000Nr 2 Miasto Bydgoszcz – osiedla: Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Osiedle Bydgoszcz Brdyujście, Osiedle Leśne obejmujące ulice: 11 Listopada, al. Armii Krajowej, aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 12 do końca, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Arnolda, Artyleryjska, Azbestowa, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Bielska, Błędowska, Boczna, Boguszy z Kościelca, Braniewska, Brodnicka, Bukowa, Bystrzycka, Cedyńska, Cegielniana, Ceramiczna, Cicha, Cisowa, Czerkaska, Czesława Lewińskiego, Darłowska, Dąbska, Dębowa, Dobiesława Puchały, Domasława Chroślicy, Dr Antoniego Jurasza, Drawska, Dukielska, Działdowska, Dźwigowa, Dżokejowa, Emilii Plater, Fabryczna, Feliksa Więcka, Flotylli Wiślanej, Fordońska nieparzyste od nr 1 do nr 391 i parzyste od nr 2 do nr 398, Fromborska, Fryderyka Chopina, Gajowa, Gdańska parzyste od nr 142 i nieparzyste od nr 147 do końca, Gdyńska, Grabowa, Granitowa, Harcerska, Helska, Hipiczna, Huculska, Iławska, Inflancka, Inwalidów, Izerska, Jabłonowska, Jagiellońska nieparzyste od nr 51 i parzyste od nr 58 do końca, Jana Karola Chodkiewicza nieparzyste od nr 25 i parzyste od nr 32 do końca, Jana Kilińskiego, Jana Kozietulskiego, Jana Pestalozziego, Jana z Płonkowa, Janusza Wojsławica, Jarzębinowa, Jasiniecka nr 1 i nr 2, Jastrzębia, Jaworowa, Jeździecka, Joachima Lelewela, Jodłowa, Józefa Dwernickiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Sułkowskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 11 do końca, Józefa Wybickiego, Kaliska, Kamienna, Kampinoska, Kapitańska, Kapliczna, Karola Kurpińskiego, Karola Szajnochy, Kasztanowa, Kazimierza Konradowica, Kazimierza Pułaskiego, Kazimierza Wielkiego, Kijowska, Kłodzka, Kołobrzeska, Konduktorska, Konna, Kostrzyńska, Kosynierów, Koszalińska, Kozacka, Krakowska, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Książęca, Kwarcowa, Lansjerów, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Lęborska, Litewska, Lubuska, Ludwika Mierosławskiego, Łęczycka, Łowicka, Łużycka, Mała, Maratońska, Mariana Rejewskiego nr 1, Marii Curie Skłodowskiej, Mazurska, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, Modrzewiowa, Morska, Mrągowska, Niemierzy, Odrzańska, Oksywska, Oliwska, Olta Żyrowica, Opalowa, Osiedle Rzemieślnicze, Oskara Kolberga, Pałucka, Pilicka, Piotra Ściegiennego, Płocka, Płońska, Pod Wiaduktem, Podchorążych, Podkowa, Podłużna, Polanka, Połczyńska, Portowa, Powstania Listopadowego, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawy, prof. Bogdana Romańskiego, Pruszkowska, Przemysła II, Przemysłowa, Pucka, Redłowska, Regatowa, Rekreacyjna, Roztoczańska, Rymarska, Sądecka, Sierpecka, Siodłowa, Skandynawska, Składowa, Skromna, Sobieszewska, Sochaczewska, Sopocka, Sporna, Sportowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiteckiego, Startowa, Strzemienna, Sucha nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 6, Swarzewska, Sygnałowa, Szlakowa nieparzyste od nr 1 do nr 5, Ścieżka, Świerkowa, Topolowa, Towarowa, Traktorzystów nr 1, Uskok, Uznamska, Weteranów, Wieluńska, Wioślarska, Wiślana, Witebska, Włościańska, Wschodnia, Wyszogrodzka, Wyścigowa, Zamczysko, Zaświat, Żabia, Żmudzka, Żołnierska, Żyrardowska 5 40 328 5 35
0.0000030000Nr 3 Miasto Bydgoszcz-osiedla: Nowy Fordon, Osiedle Tatrzańskie, Osiedle Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon obejmujące ulice: 2 Października, Akademicka, Aleja Leona Barciszewskiego, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego, Alfonsa Licznerskiego, Alpejska, Altanowa, Ametystowa, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Jędruszka, Bartłomieja Wardyńskiego, Bartłomieja z Bydgoszczy, Bernarda Chrzanowskiego, Bieszczadzka, bł. Wincentego Kadłubka, Bolesława Marcińczaka, Bolesława Orlińskiego, Braci Bażańskich, Bronisława Czecha, Bronisława Zygfryda Nowickiego, Brzegowa, Bursztynowa, Bydgoska, Bydgoskich Olimpijczyków, Cechowa, Celna, Chrystiana Andersena, Ciasna, Cierpicka, Czarlińskich, Czerwcowa, Czesława Nieduszyńskiego, Dorodna, Dworzec, Edmunda Biernackiego, Edwarda Zürna, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Felicji Krysiewiczowej, Feliksa Stamma, Filomatów, Fordońska nieparzyste od nr 393 i parzyste od nr 400 do końca, Franciszka Kiedrowskiego, Franciszka Schreibera, Franciszka Witeckiego, Galla Anonima, Gawędy, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila", gen. Franciszka Kleeberga, gen. Józefa Dowbor-Muśnickiego, gen. Józefa Hallera, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Stanisława Taczaka, gen. Stefana Roweckiego-Grota, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, gen. Tadeusza Jordana-Rozwadowskiego, gen. Wiktora Thommée, gen. Władysława Andersa, gen. Władysława Bortnowskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Geodetów, Gorczańska, Gościnna, Góralska, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Gryfa Pomorskiego, Haliny Stabrowskiej, Heleny Marusarzówny, Henryka Kulpińskiego, Hieronima Derdowskiego, Hieronima Gołębiewskiego, Ignacego Daszyńskiego, Igrzyskowa, Izabeli Romanowskiej, Jakuba Wojciechowskiego, Jana Bielawskiego, Jana Brzechwy, Jana Kleina, Jana Marcina Szancera, Jana Piwnika-Ponurego, Jana Styki, Jana Teski, Jana Wierzejewskiego, Janiny Porazińskiej, Janka z Czarnkowa, Janosika, Jarużyńska, Jasiniecka nieparzyste od nr 3 i parzyste od nr 4 do końca, Jeremiego Przybory, Jerzego Rupniewskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Korzeniowskiego, Józefa Twardzickiego, Juhasów, Juliana Prejsa, Juliusza Zborowskiego, Kameralna, Kapeluszników, Karkonoska, Kasztelańska, Kazimierza Boruckiego, Kazimierza Hoffmana, Klimka Bachledy, Komisji Edukacji Narodowej, Konfederatów Barskich, Konrada Fiedlera, Konstantego Chmielewskiego, Konstantego Krygera, Kościelna, Kryształowa, ks. Henryka Szumana, ks. Jana Filipiaka, ks. Józefa Kutermaka, ks. Józefa Szydzika, ks. Stanisława Brzóski, Ks. Zygmunta Trybowskiego, Kwietniowa, Lawinowa, Lądowa, Leona Posłusznego, Ludwika Rydygiera, Ludwika Sosnowskiego, Łukasza Wybranowskiego, Macieja Rataja, Magazynowa, Majowa, Marcina Bielskiego, Marcina Kromera, Mariampolska, Mariana Rejewskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Mariusza Zaruskiego, Matki Teresy z Kalkuty, Mączna, Melchiora Wańkowicza, Michała Czerskiego, Michała Grobelskiego, Mieczysława Połukarda, Mieczysława Wielicza, Mieszka I, Mikołaja Bołtucia, Mikołaja Ryńskiego, mjr Henryka Sucharskiego, mjr. Jana Henryka Żychonia, mjr. Józefa Grussa, Monte Cassino, Nad Wisłą, Narcyza Gieryna, Nawigacyjna, Obrońców Helu, Ordynacka, Orląt Lwowskich, Osiedlowa, Osielska, Ostromecka, Patrolowa, Pawła Edmunda Strzeleckiego, Pawła z Łęczycy, Pelplińska, Piastowa, Piekary, Pielęgniarska, Pienińska, Piotra Karowskiego, Piotra Palińskiego, Piotra Wiszniewskiego, Pod Reglami, Pod Skarpą, Podgórze, Powstania Styczniowego, ppor. Danuty Siedzikówny "Inki", P. por. Emilii Gierczak, Produkcyjna, Promenada, Przełomowa, Przy Bóżnicy, Przy Tartaku, Przyjaciół, Przytulna, Rajmunda Pałubickiego, Rakowa, Rodzinna, Romana Kaczmarczyka, Romualda Mielczarskiego, Rybaki, pl. Rynek, Sabały, Salezjańska, Samotna, Saska, Sielska, Stanisława Brzęczkowskiego, Stanisława Duboisa, Stanisława Łabendzińskiego, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Tomaszewskiego, Stanisława Tychoniewicza, Stanisława Witkiewicza, Stefana Ciszewskiego, Stefana Garczyńskiego, Stefana Majtkowskiego, Stefana Żeromskiego, Stefanii Tuchołkowej, Studencka, Sucha nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 8 do końca, Suczyńska, Sudecka, Swobodna, Sybiraków, Szafirowa, Szczęśliwa, Szkolna, Szlakowa parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca, Szybowcowa, Śnieżna, Świętokrzyska, Tadeusza Kotarbińskiego, Targowisko, Taterników, Tatrzańska, Teodora Kocerki, Tomasza Golloba, Tomasza Śniegockiego, Topazowa, Traktorzystów parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Transportowa, Tytusa Chałubińskiego, Waleriana Wróblewskiego, Walerii Drygałowej, Wandy Siemaszkowej, Wilhelma Roentgena, Willowa, Wincentego Gordona, Wincentego Witosa, Wita Stwosza, Władysława Frydrycha, Władysława Piórka, Władyslawa Stomy, Władysława Warneńczyka, Władysława Żemojtela, Włodzimierza Kulmatyckiego, Wojciecha Albrychta, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Łochowskiego, Wojciecha Roja, Wojciecha Rzeźniackiego, Wojciecha Staszewskiego, Wolna, Wybudowanie, Wyzwolenia, Zakładowa, Zbigniewa Raszewskiego, Zbójnicka, Zenona Frydrychowicza, Zenona Przesmyckiego, Zofinska, Zwierzyniecka, Zygmunta Kuligowskiego 6 53 723 6 45
0.0000040000Nr 4 Miasto Bydgoszcz-osiedla: Błonie, Górzyskowo, Szwederowo obejmujące ulice: 11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. nr 1 i parzyste od nr 2 do nr 8, Aleje Jana Pawła II parzyste od nr 140 do końca, Antoniego Chołoniewskiego, Antoniego Madalińskiego parzyste od nr 2 do nr 8, Biedaszkowo, Bielicka, Bohdana Zaleskiego, Bronisława Potockiego, Brzozowa, Ciechocińska, Elizy Orzeszkowej, Eugeniusza Połtyna, Filarecka, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Amilkara Kosińskiego nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Gładka, Gnieźnieńska, Gołębia, Górzyskowo, Grobla, Grodziska, Gustawa Morcinka, Halicka, Horodelska, Ikara, Inowrocławska, Jana Brzozogłowego nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 6, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Ostroroga, Janusza Korczaka, Jaskółcza, Jesionowa, Jordanowska, Józefa Brandta, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Kazimierza Brodzińskiego, Kcyńska, Konopna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszarowa, Krucza, ks. Ignacego Skorupki, Ks. Jana Bocheńskiego, ks. Jana Konopczyńskiego, ks. Józefa Schulza, Kujawska parzyste od nr 2 do końca, Latawcowa, Lotników nr 1, Ludwika Solskiego, Ludwika Waryńskiego, Lwowska, Łabiszyńska, Marcina Kasprzaka, Marcina Orłowity nieparzyste od nr 1 do nr 5 i nr 2, nr 2a, Mariacka, Marii Konopnickiej, Marka Orłowskiego, Michała Drzymały, Mylna, Na Wzgórze Jana Henryka Dąbrowskiego, Na Wzgórzu, Norweska, Nowa, Nowodworska, Orla, Pawia, Piękna, Podgórna nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Podhalańska, Prosta, Przy Lotnisku, Przyłęcka, Pusta, Romana Abrahama, Romana Dmowskiego, Romualda Traugutta, Rynarzewska, Seminaryjna, Seweryna Goszczyńskiego, Sieroca, Skrajna, Słupskich nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Sokołów Bydgoskich, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Sadowskiego, Stawowa nieparzyste od nr 1a i parzyste od nr 2 do końca, Stefana Okrzei, Stroma, Strzelecka, Szubińska, Szwedzka, Szwoleżerów, Tadeusza Czackiego, Teofila Gackowskiego, Teofila Lenartowicza, Terasy, Tomasza Zana, Ugory, Ułańska parzyste od nr 26 i nieparzyste od nr 29 do końca, Ustrzycka, Walentego Stefańskiego, Wczasowa, Wiatrakowa, Wincentego Rogali, Władysława Broniewskiego, Władysława IV nieparzyste od nr 1 do nr 5a, Wojciecha Gersona, Wysoka, Zbigniewa Herberta, Ziemska, Żuławy 5 42 555 5 35
0.0000050000Nr 5 Miasto Bydgoszcz-osiedla: Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności obejmujące ulice: 19 Marca 1981r. , 20 Stycznia 1920r. , 3 Maja, Adama Asnyka, Adama Czartoryskiego, aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 10, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego nr 1, Aleje Adama Mickiewicza, Aleje Jana Pawła II parzyste od nr 2 do nr 138 i nieparzyste od nr 115 do końca, Aleje Ossolińskich, Aleksandra Fredry, Aleksandra Zelwerowicza, Aleksandrowska, Andrzeja Kmicica, Andrzeja Szwalbego, Augusta Cieszkowskiego, Babia Wieś, Bagienna, Bałkańska, Barcińska, Batalionów Chłopskich, Bernardyńska, Beskidzka, Bocianowo, Bolesława Chrobrego, Bośniacka, Brzeska, Bulwary, Bułgarska, Chocimska, Chorwacka, Chwytowo, Cmentarna, Cypriana Kamila Norwida, Czeska, Czesława Miłosza, Czołgistów, Daleka, Dąbrowa nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 18 do końca, Długa, Dobrzyńska, Dolina nieparzyste od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 2 do nr 16, Dr. Emila Warmińskiego, Drukarska, Ducha Świętego, Dworcowa, Emilianowska, Farna, Franciszka Druckiego-Lubeckiego, Franciszka Gajewskiego, Gąsawska, Gdańska nieparzyste od nr 1 do nr 145A i parzyste od nr 2 do nr 140, gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Gimnazjalna, Glinki nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 64A, Gniewkowska, Golubska, Goplańska, Górzysta, Grenadierów, Grodzka, Grudziądzka, Gwardzistów, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Ignacego Paderewskiego, Jachtowa, Jagiellońska nieparzyste od nr 1 do nr 49 i parzyste od nr 2 do nr 56, Jana Biziela, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana III Sobieskiego, Jana Karola Chodkiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 30, Jana Kasprowicza, Jana Kazimierza, Jana Matejki, Jana Zamoyskiego, Janikowska, Jaśminowa, Jatki, Jednostronna, Jezuicka, Józefa Bema, Józefa Sowińskiego, Józefa Sułkowskiego nieparzyste od nr 1 do nr 9, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Kanonierów, Karmelicka, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kaszubska, Kąpielowa, Kętrzyńska, Kolejarska, Komandosów, Kornela Ujejskiego, Kosmonautów, Krecia, Kręta, Królowej Jadwigi parzyste od nr 16 i nieparzyste od nr 23 do końca, Krótka, Krzemieniecka, Krzysztofa Gotowskiego, ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Hugona Kołłątaja, ks. Ludwika Sieńki, ks. Narcyza Putza, ks. Piotra Skargi, Ks. Ryszarda Markwarta, Ks. Stanisława Konarskiego, Ks. Tadeusza Skarbka-Malczewskiego, ks. Waldemara Preissa, Księcia Witolda, Ku Młynom, Kujawska nieparzyste od nr 1 do końca, Kwiatowa, Leszka Białego, Lidzbarska, Lipnowska, Lipowa, Lubraniecka, Ludwikowo, Łucka, Maksymiliana Piotrowskiego, Malborska, Mariana Langiewicza, Marszałka Focha nieparzyste od nr 1 do końca i parzyste od nr 2 do nr 36, Mazowiecka, Melchiora Wierzbickiego, Mennica, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mogileńska, Morawska, Mostowa, Natalii Morozowiczowej, Niecała, Niedźwiedzia, Nieszawska, Nowy Rynek, Obrońców Bydgoszczy, Ogrodowa, Okrężna, Olsztyńska, Onufrego Zagłoby, Ostródzka, Pakoska, park Park Ludowy im. „Wincentego Witosa”, Parkowa, Partyzantów, Piotra Trieblera, Pl. Kościeleckich, Plac Piastowski, pl. Plac Poznański, Plac Tadeusza Kościuszki, pl. Plac Teatralny, Plac Weyssenhoffa, Plac Wolności, pl. Plac Zbawiciela, Płowiecka, Pocztowa, Pod Blankami, Podgórna nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Podleśna, Podmokła, Podolska, Podwale, Poligonowa, Polna, Pomorska, Poprzeczna, Poznańska, Półwiejska, Przesmyk, Przy Zamczysku, Przyrzecze, Racjonalizatorów, Racławicka, Radziejowska, Rakietowa, rotm. Witolda Pileckiego, Rozłogi, Ruczaj, Rupienica, Rybi Rynek, Rycerska, Rynkowska, Rypińska, Ryszarda Berwińskiego, Saperów, Serbska, Sielanka, Sieradzka, Słowiańska, Sokola, Spadochroniarzy, Spichlerna, Stanisława Lentza, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Starogardzka, Stary Port, Stary Rynek, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Szczepana Jankowskiego, Szymborska, Szyperska, Ślusarska, Średnia, Św. Floriana, św. Trójcy, Świecka, Świętojańska, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tamka, Teofila Magdzińskiego, Torfowa, Toruńska nieparzyste od nr 1 do nr 99 i parzyste od nr 2 do nr 154A, Trybunalska, Tucholska, Unii Lubelskiej, Urocza, Ustronie, Wały Jagiellońskie, Warszawska, Wąbrzeska, Wąska, pl. Wełniany Rynek, Wileńska, Władysława Reymonta, Wojciecha Bogusławskiego, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 10c, Wspólna, Wydmy, Zakątek, Zamknięta, Zaułek, Zawiszy Czarnego, pl. Zbożowy Rynek, Zduny, Zielonogórska, Zygmunta Augusta, Zygmunta Krasińskiego, Zygmunta Moczyńskiego, Żeglarska, Żupy, Żuromińska 5 38 240 5 34
0.0000060000Nr 6 Miasto Bydgoszcz-osiedla: Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie obejmujące ulice: 15 Dywizji Piechoty Wielkopolskiej, 62 Pułku Piechoty Wlkp. , Adama Grzymały Siedleckiego, Aleje Jana Pawła II nieparzyste od nr 1 do nr 113, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Aleksandra Krzywca, Alfreda Nobla, Architektów, Augustowska, Bernarda Śliwińskiego, Betoniarzy, Białogardzka, Białostocka, biskupa Michała Kozala, bł. Franciszka Dachtery, Bławatkowa, Bogdana Raczkowskiego, Bohaterów Kragujewca, Bohaterów Westerplatte, Budowlana, Buska, Bydgoskich Przemysłowców, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej, Bytowska, Carla Eberhardta, Chabrowa, Chemiczna, Chęcińska, Chmielnicka, Cienista, Ciesielska, Częstochowska, Człuchowska, Dąbrowa nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 16, Dekarzy, Edmunda Matuszewskiego, Emila Gamma, Energetyczna, Ernsta Petersona, Eugeniusza Smolińskiego, Falista, Feliksa Nowowiejskiego, Filmowa, Floriana Ceynowy, Franza Blumwego, Generalska, Glinki nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 66 do końca, Gorzowska, Hermana Frankego, Hutnicza, Ignacego Łukasiewicza, Jakóba Hechlińskiego, Jar Czynu Społecznego, Jelenia, Jerzego Falkowskiego, Józefa Milcherta, Juliana Kielbicha, Kapuściska, Kąkolowa, Kielecka, Kliniczna, Kombatantów, Komuny Paryskiej, Koralowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, ks. prałata Romualda Biniaka, Ku Wiatrakom, Ku Wiśle, Kubusia Puchatka, Laboratoryjna, Leopolda Staffa, Łęgnowska, Łomżyńska, Łuczniczki, Magnuszewska, Mariana Dziatkiewicza, Mariana Szczerby, Miechowska, Miła, Mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego, Modrakowa, Mokra, Monterów, Murarzy, Nastrojowa, Niziny, Nowotoruńska, Objazdowa, Ogrody, Okólna, Olkuska, Otorowska, Perłowa, Pińczowska, Pionierów, Plątnowska, Prądocińska, Przyjazna, Przyłubska, Radosna, Rolna, Równa, Rumiankowa, Rysia, Sadowa, Sandomierska, Sasankowa, Smętna, Smoleńska, Solecka, Solna, Spadzista, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Jana Rolbieskiego, Stanisława Noakowskiego, Stolarska, Stopnicka, Strumykowa, Synów Pułku, Szara, Szarych Szeregów, Szosa Obwodowa, Szpitalna, Świetlicowa, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Techników, Theodora Wulffa, Toruńska nieparzyste od nr 101 i parzyste od nr 156 do końca, Walecznych, Wesoła, Węgierska, Wiosny Ludów, Władysława Bełzy, Władysława Paciorkiewicza, Wojska Polskiego parzyste od nr 12 i nieparzyste od nr 19 do końca, Wybieg, Wypaleniska, Wyżyny, Xawerego Dunikowskiego, Zachemowska, Zacisze, Zajęcza, Zakole, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zdrowotna, Zimna, Złotowska, Zofii Nałkowskiej, Żółwińska, Żurawia, Żwirowa 5 45 629 5 35
Podsumowanie 31 266 174 31 219

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 8 7 7 7 43
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 8 7 7 7 43
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 8 7 6 7 42
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 8 7 7 7 43
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL KWW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL 7 7 8 7 7 7 43
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE BYDGOSKO-FORDOŃSKIE ALEKSANDRA WESOŁOWSKIEGO KWW POROZUMIENIE BYDGOSKO-FORDOŃSKIE 5 5

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BRUSKI Rafał Piotr 56 wyższe techniczne i ekonomiczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Bydgoszcz
2 LATOS Tomasz Edward 54 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Bydgoszcz
5 SYPNIEWSKI Marcin 39 wyższe prawnicze KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL KORWiN: Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja Morzewiec
3 MACKIEWICZ Anna Zofia 55 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Bydgoszcz
4 SKUTECKI Paweł Juliusz 43 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Bydgoszcz

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 45 653 24 493 24 492 53.65% 0.05365
24 135 98.54% 0.09854
Tak
2 40 058 22 226 22 222 55.47% 0.05547
21 824 98.21% 0.09821
Tak
3 53 649 28 873 28 871 53.81% 0.05381
28 337 98.15% 0.09815
Tak
4 42 519 23 162 23 105 54.34% 0.05434
22 680 98.16% 0.09816
Tak
5 38 184 17 606 17 601 46.10% 0.0461
17 291 98.24% 0.09824
Tak
6 45 534 24 636 24 615 54.06% 0.05406
24 195 98.29% 0.09829
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 58 995 43 42.61% 0.04261
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 19 983 43 14.43% 0.01443
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 8 104 42 5.85% 0.00585
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 40 561 43 29.29% 0.02929
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL 8 504 43 6.14% 0.00614
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE BYDGOSKO-FORDOŃSKIE ALEKSANDRA WESOŁOWSKIEGO 2 315 5 1.67% 0.00167

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 58 995 43 16 42.61% 0.04261
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 19 983 43 4 14.43% 0.01443
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 8 104 42 0 5.85% 0.00585
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 40 561 43 11 29.29% 0.02929
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL 8 504 43 0 6.14% 0.00614
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE BYDGOSKO-FORDOŃSKIE ALEKSANDRA WESOŁOWSKIEGO 2 315 5 0 1.67% 0.00167
Nie

Rada Miasta Bydgoszczy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 BĄK Agnieszka 6 490 26.89% 0.02689
Tak
1 4 2 LANGOWSKI Robert 1 120 4.64% 0.00464
Tak
1 4 3 BULANDA Wojciech Jan 642 2.66% 0.00266
Nie
1 4 4 KOSIOREK Mirela Maria 343 1.42% 0.00142
Nie
1 4 5 KULPA Waldemar Jan 394 1.63% 0.00163
Nie
1 4 6 JUCHNIAK Wojciech 97 0.40% 0.0004
Nie
1 4 7 JANKOWSKA Paulina 655 2.71% 0.00271
Tak
1 5 1 JELENIEWSKI Marek Krzysztof 1 653 6.85% 0.00685
Nie
1 5 2 MOCZADŁO Michał 293 1.21% 0.00121
Nie
1 5 3 LEWANDOWSKA Mirosława Anna 267 1.11% 0.00111
Nie
1 5 4 PRZESŁAWSKI Wojciech Bernard 47 0.19% 0.00019
Nie
1 5 5 MARKOWSKA Ewa 142 0.59% 0.00059
Nie
1 5 6 ZIELIŃSKA Kamila 86 0.36% 0.00036
Nie
1 5 7 TROJANOWSKA Patrycja Magdalena 231 0.96% 0.00096
Nie
1 8 1 GOŹDZIEWSKI Adam Ryszard 684 2.83% 0.00283
Nie
1 8 2 GINTHER Radosław Mariusz 868 3.60% 0.0036
Nie
1 8 3 POPŁAWSKA Natalia Martyna 194 0.80% 0.0008
Nie
1 8 4 ŚWICIŃSKA Irena Maria 34 0.14% 0.00014
Nie
1 8 5 JARUZEL Justyna 94 0.39% 0.00039
Nie
1 8 6 KWIATKOWSKA Maria Józefa 49 0.20% 0.0002
Nie
1 8 7 DUDEK Dawid Władysław 122 0.51% 0.00051
Nie
1 10 1 RÓG Szymon Piotr 3 365 13.94% 0.01394
Tak
1 10 2 PASTUSZEWSKI Stefan Marian 1 288 5.34% 0.00534
Nie
1 10 3 KACZMAREK Andrzej Wojciech 645 2.67% 0.00267
Nie
1 10 4 CHMIELEWICZ Mirosława 850 3.52% 0.00352
Nie
1 10 5 PIOTROWSKA Sylwia Małgorzata 274 1.14% 0.00114
Nie
1 10 6 KRAJEWSKA Maria Agnieszka 187 0.77% 0.00077
Nie
1 10 7 DZAKANOWSKI Bogdan Adam 1 476 6.12% 0.00612
Tak
1 13 1 DOPIERAŁA Ewa Małgorzata 611 2.53% 0.00253
Nie
1 13 2 BOGUSŁAWSKI Andrzej Piotr 198 0.82% 0.00082
Nie
1 13 3 GROSSMANN Michał Wojciech 86 0.36% 0.00036
Nie
1 13 4 KORTAS Rafał Mariusz 118 0.49% 0.00049
Nie
1 13 5 KOWALEWSKA Hanna 170 0.70% 0.0007
Nie
1 13 6 NAWROCKA Kamila Anna 138 0.57% 0.00057
Nie
1 13 7 PIETRZAK Bartłomiej Krzysztof 224 0.93% 0.00093
Nie
2 4 1 CZERSKA-THOMAS Joanna Ewa 5 065 23.21% 0.02321
Tak
2 4 2 MIKOŁAJCZAK Jakub Wojciech 2 805 12.85% 0.01285
Tak
2 4 3 MALICH Piotr Henryk 186 0.85% 0.00085
Nie
2 4 4 KORSAK Marta Weronika 398 1.82% 0.00182
Nie
2 4 5 ZALEWSKA Katarzyna Joanna 713 3.27% 0.00327
Tak
2 4 6 LEWANDOWSKI Tomasz Władysław 360 1.65% 0.00165
Nie
2 4 7 GÓRNY Paweł Dominik 298 1.37% 0.00137
Nie
2 5 1 NITKIEWICZ Ireneusz Michał 1 888 8.65% 0.00865
Tak
2 5 2 WELENC Zbigniew Ryszard 202 0.93% 0.00093
Nie
2 5 3 NOWICKA Izabela 617 2.83% 0.00283
Nie
2 5 4 BUJAK Monika Magdalena 185 0.85% 0.00085
Nie
2 5 5 BIEŃKOWSKI Ryszard 246 1.13% 0.00113
Nie
2 5 6 SOBCZAK Marek Jan 105 0.48% 0.00048
Nie
2 5 7 NIEWIADOMSKA Anna Małgorzata 238 1.09% 0.00109
Nie
2 8 1 ŻALIŃSKA Marta 514 2.36% 0.00236
Nie
2 8 2 LUBRANT Sebastian Mateusz 188 0.86% 0.00086
Nie
2 8 3 LINK Aleksandra 77 0.35% 0.00035
Nie
2 8 4 PAŁUCZAK Katarzyna Karolina 64 0.29% 0.00029
Nie
2 8 5 MUSOLF Rafał Bernard 63 0.29% 0.00029
Nie
2 8 6 JARUZEL Krzysztof Marek 84 0.38% 0.00038
Nie
2 8 7 MALENDOWICZ Anna Agnieszka 113 0.52% 0.00052
Nie
2 10 1 FRELICHOWSKI Krystian Andrzej 2 756 12.63% 0.01263
Tak
2 10 2 GRODZICKI Stanisław 1 189 5.45% 0.00545
Nie
2 10 3 SZATKOWSKI Robert 459 2.10% 0.0021
Nie
2 10 4 ŚWIERBLEWSKA Daria 741 3.40% 0.0034
Nie
2 10 5 WOJCIECHOWSKA Barbara Zofia 367 1.68% 0.00168
Nie
2 10 6 PLEWA Anna Maria 253 1.16% 0.00116
Nie
2 10 7 BOCZKOWSKI Roman 282 1.29% 0.00129
Nie
2 13 1 JAGIELSKI Leszek Kazimierz 580 2.66% 0.00266
Nie
2 13 2 FOJUTH Katarzyna 232 1.06% 0.00106
Nie
2 13 3 CIECHANOWSKI Grzegorz 149 0.68% 0.00068
Nie
2 13 4 CYMBALUK Marcin Leszek 113 0.52% 0.00052
Nie
2 13 5 JENDRZEJEWSKA Patrycja Inez 92 0.42% 0.00042
Nie
2 13 6 SZCZUPACKA Teresa Maria 91 0.42% 0.00042
Nie
2 13 7 POREDA Rafał Michał 111 0.51% 0.00051
Nie
3 4 1 ZAGŁOBA-ZYGLER Lech Andrzej 5 795 20.45% 0.02045
Tak
3 4 2 ZWIERZCHOWSKA Katarzyna 2 351 8.30% 0.0083
Tak
3 4 3 GINTER Sławomir Ryszard 601 2.12% 0.00212
Nie
3 4 4 SZÓSTEK Julita Małgorzata 454 1.60% 0.0016
Nie
3 4 5 GROCHOWSKA Izabela Agnieszka 649 2.29% 0.00229
Nie
3 4 6 POLASIK Justyna 781 2.76% 0.00276
Tak
3 4 7 MARCINIAK Radosław Jan 250 0.88% 0.00088
Nie
3 4 8 MAJEWSKI Jacek 343 1.21% 0.00121
Nie
3 5 1 DROZD Kazimierz 2 377 8.39% 0.00839
Tak
3 5 2 CIEŚLIK Andrzej Waldemar 470 1.66% 0.00166
Nie
3 5 3 KAMIŃSKA-ZIELIŃSKA Elżbieta Anna 297 1.05% 0.00105
Nie
3 5 4 TOURE Aba 680 2.40% 0.0024
Nie
3 5 5 WOJTASIŃSKA Monika 232 0.82% 0.00082
Nie
3 5 6 RENZ Halina Małgorzata 113 0.40% 0.0004
Nie
3 5 7 SZYMKOWIAK Damian Ryszard 120 0.42% 0.00042
Nie
3 5 8 KISIEL Natalia 242 0.85% 0.00085
Nie
3 8 1 DROZDOWSKI Krzysztof Andrzej 772 2.72% 0.00272
Nie
3 8 2 KUBACKA Luiza Alicja 276 0.97% 0.00097
Nie
3 8 3 ĆWIKLIŃSKI Krzysztof Mieczysław 88 0.31% 0.00031
Nie
3 8 4 JACZYŃSKI Maciej Piotr 48 0.17% 0.00017
Nie
3 8 5 ŚWICIŃSKA Iwona Katarzyna 45 0.16% 0.00016
Nie
3 8 6 PIOTROWSKA Anna Marta 104 0.37% 0.00037
Nie
3 8 7 ŚMIGIELSKI Marcin 95 0.34% 0.00034
Nie
3 8 8 SMARZ Przemysław Ryszard 188 0.66% 0.00066
Nie
3 10 1 MICHAŁEK Bernadeta 3 312 11.69% 0.01169
Tak
3 10 2 MŁYŃSKI Andrzej Antoni 1 302 4.59% 0.00459
Tak
3 10 3 KONDRUSIEWICZ Tadeusz Mirosław 388 1.37% 0.00137
Nie
3 10 4 GRZYBOWSKI Marek 610 2.15% 0.00215
Nie
3 10 5 KULESZA Anna Katarzyna 587 2.07% 0.00207
Nie
3 10 6 PEDZIŃSKI Marek Zbigniew 144 0.51% 0.00051
Nie
3 10 7 SZYMAŃSKA Małgorzata 471 1.66% 0.00166
Nie
3 10 8 BARTOSZEK Wojciech Andrzej 681 2.40% 0.0024
Nie
3 13 1 BUJNY Adam Marian 522 1.84% 0.00184
Nie
3 13 2 ANDRZEJEWSKA Roksana Paulina 146 0.52% 0.00052
Nie
3 13 3 ADAMOWICZ Emilia Regina 62 0.22% 0.00022
Nie
3 13 4 BAGROWSKI Rafał Tomasz 51 0.18% 0.00018
Nie
3 13 5 BOROWICZ Krzysztof 84 0.30% 0.0003
Nie
3 13 6 RYCHLICKI Jarosław 76 0.27% 0.00027
Nie
3 13 7 SIUCHNIŃSKA Sonia Ewelina 76 0.27% 0.00027
Nie
3 13 8 ŻAKOWICZ Tomasz Jan 139 0.49% 0.00049
Nie
3 14 1 WESOŁOWSKI Aleksander Bogusław 1 098 3.87% 0.00387
Nie
3 14 2 CZĘSTOCHOWSKI Ryszard Janusz 173 0.61% 0.00061
Nie
3 14 3 IHNATOWICZ Paulina Ewa 514 1.81% 0.00181
Nie
3 14 4 ŁOZIŃSKI Andrzej Krzysztof 191 0.67% 0.00067
Nie
3 14 5 WESOŁOWSKA Iwona Bogusława 339 1.20% 0.0012
Nie
4 4 1 RUSIELEWICZ Elżbieta Teresa 4 959 21.87% 0.02187
Tak
4 4 2 CZWOJDA Janusz Jan 2 128 9.38% 0.00938
Tak
4 4 3 NOWAK Izabela Anna 976 4.30% 0.0043
Nie
4 4 4 PARUCKA Hanna Barbara 397 1.75% 0.00175
Nie
4 4 5 SZCZYGIELSKA-JAKUBOWSKA Agata Irena 471 2.08% 0.00208
Nie
4 4 6 KUFEL Robert 1 074 4.74% 0.00474
Tak
4 4 7 SIEŃKO Piotr Alojzy 437 1.93% 0.00193
Nie
4 5 1 PUŁAWSKI Tomasz 1 436 6.33% 0.00633
Nie
4 5 2 RZĘSKA Grażyna 579 2.55% 0.00255
Nie
4 5 3 BOJAR Piotr Henryk 261 1.15% 0.00115
Nie
4 5 4 KOBIERA Krzysztof Lech 129 0.57% 0.00057
Nie
4 5 5 GŁOGOWSKA Janina Czesława 206 0.91% 0.00091
Nie
4 5 6 MISZCZYK Lilianna Ewa 140 0.62% 0.00062
Nie
4 5 7 BOGDANOWICZ Anna Izabela 258 1.14% 0.00114
Nie
4 8 1 BORKOWSKI Maciej Jerzy 619 2.73% 0.00273
Nie
4 8 2 ŚMIGIELSKA Klaudia 229 1.01% 0.00101
Nie
4 8 3 SOBACZYŃSKA Emilia 107 0.47% 0.00047
Nie
4 8 4 WIŚNIEWSKI Damazy Władysław 71 0.31% 0.00031
Nie
4 8 5 BURAWSKA Sylwia 73 0.32% 0.00032
Nie
4 8 6 SMARZ Grażyna Maria 44 0.19% 0.00019
Nie
4 8 7 JARUZEL Bartłomiej Krzysztof 91 0.40% 0.0004
Nie
4 10 1 BOKIEJ Paweł 3 016 13.30% 0.0133
Tak
4 10 2 PIESAK Mirosław Józef 381 1.68% 0.00168
Nie
4 10 3 GAUL Jan Antoni 1 192 5.26% 0.00526
Tak
4 10 4 MARCHLIK Hanna Maria 324 1.43% 0.00143
Nie
4 10 5 PASTUSZEWSKA Teresa Hanna 637 2.81% 0.00281
Nie
4 10 6 LASKA Agnieszka Maria 465 2.05% 0.00205
Nie
4 10 7 RUDECKI Arkadiusz Tomasz 351 1.55% 0.00155
Nie
4 13 1 STADNICKI Seweryn Jan 549 2.42% 0.00242
Nie
4 13 2 GRABOWICZ Marek Andrzej 366 1.61% 0.00161
Nie
4 13 3 PŁACZKIEWICZ Beata Maria 129 0.57% 0.00057
Nie
4 13 4 ADAMSKA Anna Ewa 228 1.01% 0.00101
Nie
4 13 5 JAUER Krzysztof Ferdynand 70 0.31% 0.00031
Nie
4 13 6 SZWAGRZYK Dorota 119 0.52% 0.00052
Nie
4 13 7 SZYMANOWSKI Tomasz Mariusz 168 0.74% 0.00074
Nie
5 4 1 MATOWSKA Monika 5 119 29.60% 0.0296
Tak
5 4 2 WIŁNICKI Szymon Piotr 638 3.69% 0.00369
Tak
5 4 3 POSZYWAK Krzysztof 293 1.69% 0.00169
Nie
5 4 4 POPA Paulina Barbara 365 2.11% 0.00211
Nie
5 4 5 GÓRNY Janusz Leszek 288 1.67% 0.00167
Nie
5 4 6 ZWOLAK Maria Bożena 316 1.83% 0.00183
Nie
5 4 7 KOLANOWSKI Marek 274 1.58% 0.00158
Nie
5 5 1 TYLICKI Zdzisław 1 341 7.76% 0.00776
Tak
5 5 2 NOWAK Adam Jan 308 1.78% 0.00178
Nie
5 5 3 GULCZ Patryk 122 0.71% 0.00071
Nie
5 5 4 NAWROCKA Teresa Maria 419 2.42% 0.00242
Nie
5 5 5 DRAPIŃSKA Monika Joanna 150 0.87% 0.00087
Nie
5 5 6 MARCINKOWSKA Magdalena Maria 178 1.03% 0.00103
Nie
5 5 7 MICHALSKI Wiktor Mikołaj 137 0.79% 0.00079
Nie
5 8 1 MUSOLF Karol Zbigniew 326 1.89% 0.00189
Nie
5 8 2 DROZDOWSKA Karolina 197 1.14% 0.00114
Nie
5 8 3 SMOLIŃSKI Marcin 157 0.91% 0.00091
Nie
5 8 4 JARUZEL Beata Halina 61 0.35% 0.00035
Nie
5 8 5 GEMBIAK Mikołaj Piotr 36 0.21% 0.00021
Nie
5 8 6 TARCZYŃSKA Marta Monika 123 0.71% 0.00071
Nie
5 10 1 WENDERLICH Jarosław 2 397 13.86% 0.01386
Tak
5 10 2 MŁODZIKOWSKI Sławomir Krzysztof 587 3.39% 0.00339
Nie
5 10 3 LEWANDOWSKI Marcin Krzysztof 1 052 6.08% 0.00608
Tak
5 10 4 WIERZBIAŃSKA Marta Maria 276 1.60% 0.0016
Nie
5 10 5 KOWALSKA-SZCZEPAŃSKA Anna Irena 151 0.87% 0.00087
Nie
5 10 6 WEGNER Lidia Anna 218 1.26% 0.00126
Nie
5 10 7 REGA Dariusz 403 2.33% 0.00233
Nie
5 13 1 GASTOŁ Damian Jan 351 2.03% 0.00203
Nie
5 13 2 TOMASZEWSKA Regina Marzanna 192 1.11% 0.00111
Nie
5 13 3 BOSMAN-KRZYŻANOWSKI Tadeusz 102 0.59% 0.00059
Nie
5 13 4 JANKOWSKI Marek Roman 116 0.67% 0.00067
Nie
5 13 5 KLATECKA Krystyna Zofia 221 1.28% 0.00128
Nie
5 13 6 RODEWALD Ewa 104 0.60% 0.0006
Nie
5 13 7 SZALA Olaf 273 1.58% 0.00158
Nie
6 4 1 ŚWIĄTKOWSKI Maciej 5 491 22.69% 0.02269
Tak
6 4 2 WOJTCZAK Maciej Adrian 570 2.36% 0.00236
Nie
6 4 3 RÓŻAŃSKA-MAJCHRZAK Bernadeta Aldona 1 148 4.74% 0.00474
Nie
6 4 4 ZWOLAK Mateusz 2 212 9.14% 0.00914
Tak
6 4 5 KAJAK Szymon 186 0.77% 0.00077
Nie
6 4 6 SOBOCIŃSKA Daria Maria 398 1.64% 0.00164
Nie
6 4 7 LEWANDOWSKA Grażyna Janina 465 1.92% 0.00192
Nie
6 5 1 MACKIEWICZ Anna Zofia 2 594 10.72% 0.01072
Tak
6 5 2 MAN Andrzej 124 0.51% 0.00051
Nie
6 5 3 GROCHOWALSKI Sebastian Grzegorz 144 0.60% 0.0006
Nie
6 5 4 GABINECKI Robert 132 0.55% 0.00055
Nie
6 5 5 BIELIŃSKA Monika Julia 126 0.52% 0.00052
Nie
6 5 6 RATAJCZAK Aurelia 243 1.00% 0.001
Nie
6 5 7 WAWRZYNIAK Magdalena Cecylia 225 0.93% 0.00093
Nie
6 8 1 GRYSIAK Sebastian 671 2.77% 0.00277
Nie
6 8 2 GIERAK Maciej Waldemar 73 0.30% 0.0003
Nie
6 8 3 SZMEL Agnieszka Anna 99 0.41% 0.00041
Nie
6 8 4 SASZYNOWSKA Magdalena 77 0.32% 0.00032
Nie
6 8 5 JARUZEL Patryk Stanisław 76 0.31% 0.00031
Nie
6 8 6 ŻURAWSKA Anna Monika 102 0.42% 0.00042
Nie
6 8 7 PADOŁ Krzysztof Piotr 108 0.45% 0.00045
Nie
6 10 1 SZABELSKA Grażyna Edyta 4 556 18.83% 0.01883
Tak
6 10 2 KAMIŃSKA Danuta 603 2.49% 0.00249
Nie
6 10 3 MICKUŚ Jerzy Wojciech 820 3.39% 0.00339
Tak
6 10 4 LIPIŃSKI Krzysztof Henryk 218 0.90% 0.0009
Nie
6 10 5 TRELA Maria Danuta 143 0.59% 0.00059
Nie
6 10 6 GRALIK Jędrzej Marek 816 3.37% 0.00337
Nie
6 10 7 CIEMNIAK Grażyna Jolanta 328 1.36% 0.00136
Nie
6 13 1 MRÓWKA Stanisław Edmund 608 2.51% 0.00251
Nie
6 13 2 SPRUTA Violetta Dorota 160 0.66% 0.00066
Nie
6 13 3 ERDMANN Dariusz Robert 89 0.37% 0.00037
Nie
6 13 4 LENC Maciej Nikodem 125 0.52% 0.00052
Nie
6 13 5 LISS Dariusz 112 0.46% 0.00046
Nie
6 13 6 NOWOWIEJSKA Anna Maria 133 0.55% 0.00055
Nie
6 13 7 RUSOWICZ Justyna 220 0.91% 0.00091
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BRUSKI Rafał Piotr 56 wyższe techniczne i ekonomiczne Bydgoszcz, 76 435 54.64 Tak
2 LATOS Tomasz Edward 54 wyższe Bydgoszcz, 41 407 29.60 Nie
3 MACKIEWICZ Anna Zofia 55 wyższe Bydgoszcz, 8 503 6.08 Nie
4 SKUTECKI Paweł Juliusz 43 wyższe Bydgoszcz, 4 914 3.51 Nie
5 SYPNIEWSKI Marcin 39 wyższe prawnicze Morzewiec, 8 638 6.17 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Siedziba Rady Osiedla "Piaski", ul. Drzycimska 7 Bydgoszcz stały 1 967 1 192 1 192 60.60% 0.0606
1 187 99.58%
2 Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Żeglarska 67 Bydgoszcz stały 970 523 524 54.02% 0.05402
519 99.05%
3 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Średnia 98 Bydgoszcz stały 1 984 1 086 1 080 54.44% 0.05444
1 075 99.54%
4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Graniczna 12 Bydgoszcz stały 1 014 479 479 47.24% 0.04724
479 100.00%
5 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Śląska 7 Bydgoszcz stały 898 343 342 38.08% 0.03808
340 99.42%
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Śląska 7 Bydgoszcz stały 1 497 700 698 46.63% 0.04663
692 99.14%
7 Zespół Szkół Nr 6, ul. Staroszkolna 12 Bydgoszcz stały 1 593 530 531 33.33% 0.03333
525 98.87%
8 Zespół Szkół Nr 6, ul. Staroszkolna 12 Bydgoszcz stały 1 779 896 902 50.70% 0.0507
892 98.89%
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Nowogrodzka 3 Bydgoszcz stały 915 376 376 41.09% 0.04109
371 98.67%
10 Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74 Bydgoszcz stały 2 297 1 281 1 283 55.86% 0.05586
1 275 99.38%
11 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Mińska 15 Bydgoszcz stały 960 498 495 51.56% 0.05156
492 99.39%
12 Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74 Bydgoszcz stały 1 819 982 982 53.99% 0.05399
978 99.59%
13 Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74 Bydgoszcz stały 2 204 1 269 1 270 57.62% 0.05762
1 263 99.45%
14 Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Opławiec 157 Bydgoszcz stały 1 519 899 899 59.18% 0.05918
888 98.78%
15 Zespół Szkół Nr 24, Puszczykowa 11 Bydgoszcz stały 2 212 1 341 1 321 59.72% 0.05972
1 312 99.32%
16 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały 1 910 1 203 1 186 62.09% 0.06209
1 179 99.41%
17 Zespół Szkół Nr 24, Puszczykowa 11 Bydgoszcz stały 1 652 821 821 49.70% 0.0497
814 99.15%
18 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały 1 827 1 092 1 092 59.77% 0.05977
1 088 99.63%
19 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały 1 345 781 780 57.99% 0.05799
779 99.87%
20 Szkoła Podstawowa Nr 64, Sardynkowa 7 Bydgoszcz stały 1 675 900 900 53.73% 0.05373
896 99.56%
21 Szkoła Podstawowa Nr 15, Czerkaska 8 Bydgoszcz stały 746 450 450 60.32% 0.06032
448 99.56%
22 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, 11 Listopada 4 Bydgoszcz stały 1 404 796 794 56.55% 0.05655
788 99.24%
23 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, 11 Listopada 4 Bydgoszcz stały 1 291 639 638 49.42% 0.04942
635 99.53%
24 Szkoła Podstawowa Nr 15, Czerkaska 8 Bydgoszcz stały 1 783 930 928 52.05% 0.05205
921 99.25%
25 Szkoła Podstawowa Nr 20, Kaliska 10 Bydgoszcz stały 946 533 533 56.34% 0.05634
531 99.62%
26 Szkoła Podstawowa Nr 20, Kaliska 10 Bydgoszcz stały 1 342 813 813 60.58% 0.06058
802 98.65%
27 Szkoła Podstawowa Nr 20, Grabowa 4 Bydgoszcz stały 839 464 464 55.30% 0.0553
457 98.49%
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, 11 Listopada 4 Bydgoszcz stały 2 132 1 161 1 161 54.46% 0.05446
1 152 99.22%
29 Szkoła Podstawowa Nr 31, Mieczysława Karłowicza 2 Bydgoszcz stały 1 248 687 687 55.05% 0.05505
680 98.98%
30 Zespół Szkół Budowlanych, Jana Pestalozziego 18 Bydgoszcz stały 889 528 528 59.39% 0.05939
526 99.62%
31 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Józefa Poniatowskiego 12 Bydgoszcz stały 1 064 580 580 54.51% 0.05451
578 99.66%
32 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, Gajowa 98 Bydgoszcz stały 978 576 576 58.90% 0.0589
567 98.44%
33 Zespół Szkół Nr 9, Cicha 59 Bydgoszcz stały 799 519 522 65.33% 0.06533
521 99.81%
34 Zespół Szkół Nr 9, Cicha 59 Bydgoszcz stały 1 782 971 971 54.49% 0.05449
964 99.28%
35 Zespół Szkół Budowlanych, Jana Pestalozziego 18 Bydgoszcz stały 1 239 691 691 55.77% 0.05577
688 99.57%
36 Szkoła Podstawowa Nr 14, Żmudzka 12 Bydgoszcz stały 1 664 1 031 1 031 61.96% 0.06196
1 027 99.61%
37 Zespół Szkół Samochodowych, aleja Powstańców Wielkopolskich 63 Bydgoszcz stały 1 116 672 672 60.22% 0.06022
668 99.40%
38 Szkoła Podstawowa Nr 14, Żmudzka 12 Bydgoszcz stały 1 401 742 742 52.96% 0.05296
737 99.33%
39 Zespół Szkół Medycznych, Swarzewska 10 Bydgoszcz stały 1 010 654 654 64.75% 0.06475
651 99.54%
40 Zespół Szkół Medycznych, Swarzewska 10 Bydgoszcz stały 1 256 802 802 63.85% 0.06385
796 99.25%
41 Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Kijowska 7 Bydgoszcz stały 1 726 1 082 1 082 62.69% 0.06269
1 073 99.17%
42 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały 1 123 670 670 59.66% 0.05966
660 98.51%
43 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały 1 189 699 699 58.79% 0.05879
697 99.71%
44 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały 1 399 825 825 58.97% 0.05897
822 99.64%
45 Szkoła Podstawowa Nr 32, Bałtycka 59 Bydgoszcz stały 1 868 1 002 1 002 53.64% 0.05364
997 99.50%
46 Zespół Szkół Handlowych, Gajowa 94 Bydgoszcz stały 1 442 817 817 56.66% 0.05666
813 99.51%
47 Zespół Szkół Handlowych, Gajowa 94 Bydgoszcz stały 1 343 754 754 56.14% 0.05614
750 99.47%
48 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, Gajowa 98 Bydgoszcz stały 1 423 809 809 56.85% 0.05685
796 98.39%
49 Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne, Fordońska 120 Bydgoszcz stały 725 334 334 46.07% 0.04607
329 98.50%
50 Szkoła Podstawowa Nr 19, Kapliczna 7 Bydgoszcz stały 1 071 427 427 39.87% 0.03987
421 98.59%
51 Szkoła Podstawowa Nr 43, Łowicka 45 Bydgoszcz stały 1 122 487 487 43.40% 0.0434
481 98.77%
52 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały 1 009 572 572 56.69% 0.05669
565 98.78%
53 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały 1 369 765 764 55.81% 0.05581
763 99.87%
54 MDK Nr 5, Felicji Krysiewiczowej 8 Bydgoszcz stały 910 567 567 62.31% 0.06231
564 99.47%
55 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały 951 559 558 58.68% 0.05868
556 99.64%
56 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały 1 361 763 763 56.06% 0.05606
759 99.48%
57 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały 664 401 401 60.39% 0.06039
398 99.25%
58 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały 999 573 573 57.36% 0.05736
573 100.00%
59 Szkoła Podstawowa Nr 66, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 3 Bydgoszcz stały 1 909 1 147 1 147 60.08% 0.06008
1 140 99.39%
60 Szkoła Podstawowa Nr 66, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 3 Bydgoszcz stały 1 536 898 898 58.46% 0.05846
892 99.33%
61 Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13 Bydgoszcz stały 2 299 1 253 1 253 54.50% 0.0545
1 246 99.44%
62 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały 1 336 718 718 53.74% 0.05374
712 99.16%
63 Zespół Szkół Nr 35, Gawędy 5 Bydgoszcz stały 1 187 682 682 57.46% 0.05746
678 99.41%
64 Zespół Szkół Nr 35, Gawędy 5 Bydgoszcz stały 1 357 752 752 55.42% 0.05542
748 99.47%
65 Zespół Szkół Nr 35, Gawędy 5 Bydgoszcz stały 1 416 744 745 52.61% 0.05261
740 99.33%
66 Szkoła Podstawowa Nr 17, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 17 Bydgoszcz stały 1 000 553 553 55.30% 0.0553
552 99.82%
67 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały 1 536 863 863 56.18% 0.05618
857 99.30%
68 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały 1 214 646 646 53.21% 0.05321
642 99.38%
69 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały 1 345 829 829 61.64% 0.06164
784 94.57%
70 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały 832 427 427 51.32% 0.05132
424 99.30%
71 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 1 660 870 869 52.35% 0.05235
862 99.19%
72 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 1 896 1 041 1 041 54.91% 0.05491
1 033 99.23%
73 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 766 407 407 53.13% 0.05313
400 98.28%
74 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 1 674 878 877 52.39% 0.05239
872 99.43%
75 Szkoła Podstawowa Nr 67, Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 1 952 1 067 1 072 54.92% 0.05492
1 063 99.16%
76 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 1 137 576 576 50.66% 0.05066
575 99.83%
77 Szkoła Podstawowa Nr 65, Tomasza Golloba 7 Bydgoszcz stały 906 507 507 55.96% 0.05596
503 99.21%
78 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 1 011 518 518 51.24% 0.05124
516 99.61%
79 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały 931 551 550 59.08% 0.05908
545 99.09%
80 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały 1 235 664 663 53.68% 0.05368
661 99.70%
81 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały 2 000 1 141 1 141 57.05% 0.05705
1 136 99.56%
82 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały 2 079 1 131 1 131 54.40% 0.0544
1 123 99.29%
83 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Marcina Kromera 11 Bydgoszcz stały 962 500 502 52.18% 0.05218
499 99.40%
84 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały 1 268 616 616 48.58% 0.04858
607 98.54%
85 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały 1 793 922 921 51.37% 0.05137
914 99.24%
86 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 Bydgoszcz stały 2 287 1 344 1 311 57.32% 0.05732
1 308 99.77%
87 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz stały 1 762 867 867 49.21% 0.04921
861 99.31%
88 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 Bydgoszcz stały 1 947 869 869 44.63% 0.04463
862 99.19%
89 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały 1 259 509 509 40.43% 0.04043
507 99.61%
90 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Sielska 34 Bydgoszcz stały 376 144 144 38.30% 0.0383
142 98.61%
91 Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Bydgoszcz stały 1 652 890 890 53.87% 0.05387
884 99.33%
92 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, ul. Stawowa 39 Bydgoszcz stały 1 178 571 572 48.56% 0.04856
566 98.95%
93 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, ul. Stawowa 39 Bydgoszcz stały 772 451 450 58.29% 0.05829
448 99.56%
94 Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Bydgoszcz stały 1 013 549 549 54.20% 0.0542
549 100.00%
95 Zespół Szkół Nr 12, ul. Stawowa 41 Bydgoszcz stały 1 429 670 670 46.89% 0.04689
668 99.70%
96 Zespół Szkół i Placówek Nr 1, ul. Stawowa 53 Bydgoszcz stały 1 693 981 982 58.00% 0.058
971 98.88%
97 Zespół Szkół i Placówek Nr 1, ul. Stawowa 53 Bydgoszcz stały 1 690 839 840 49.70% 0.0497
834 99.29%
98 KPEC Sp. z o. o., ul. ks. Józefa Schulza 5 Bydgoszcz stały 1 265 649 649 51.30% 0.0513
642 98.92%
99 Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Bydgoszcz stały 1 533 807 807 52.64% 0.05264
802 99.38%
100 Zespół Szkół Nr 1, ul. Nakielska 11 Bydgoszcz stały 1 290 507 507 39.30% 0.0393
503 99.21%
101 Zespół Szkół Nr 1, ul. Nakielska 11 Bydgoszcz stały 990 374 373 37.68% 0.03768
368 98.66%
102 Zespół Szkół Nr 29, ul. Słoneczna 26 Bydgoszcz stały 1 113 620 620 55.71% 0.05571
613 98.87%
103 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, ul. Słoneczna 19 Bydgoszcz stały 1 903 1 050 1 049 55.12% 0.05512
1 038 98.95%
104 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, ul. Słoneczna 19 Bydgoszcz stały 1 197 635 635 53.05% 0.05305
629 99.06%
105 K. S. "Gwiazda", ul. Józefa Bronikowskiego 45 Bydgoszcz stały 1 829 1 030 1 030 56.31% 0.05631
1 023 99.32%
106 Zespół Szkół Nr 8, ul. Pijarów 4 Bydgoszcz stały 1 705 884 884 51.85% 0.05185
881 99.66%
107 Zespół Szkół Nr 8, ul. Pijarów 4 Bydgoszcz stały 1 845 1 105 1 105 59.89% 0.05989
1 100 99.55%
108 Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Nakielska 273 Bydgoszcz stały 2 205 1 290 1 291 58.55% 0.05855
1 284 99.46%
109 Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Nakielska 273 Bydgoszcz stały 2 294 1 353 1 344 58.59% 0.05859
1 338 99.55%
110 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12 Bydgoszcz stały 1 292 583 583 45.12% 0.04512
579 99.31%
111 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12 Bydgoszcz stały 844 483 483 57.23% 0.05723
476 98.55%
112 Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12 Bydgoszcz stały 834 430 430 51.56% 0.05156
430 100.00%
113 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Nowodworska 13 Bydgoszcz stały 1 492 813 814 54.56% 0.05456
805 98.89%
114 Zespół Szkół Prywatnych-Szkoły "Sokrates", ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 8 Bydgoszcz stały 1 452 666 666 45.87% 0.04587
664 99.70%
115 MDK Nr 2, ul. Stanisława Leszczyńskiego 42 Bydgoszcz stały 1 883 957 957 50.82% 0.05082
949 99.16%
116 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały 2 008 1 071 1 071 53.34% 0.05334
1 068 99.72%
117 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały 2 067 1 242 1 241 60.04% 0.06004
1 232 99.27%
118 Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych, ul. Jesionowa 3a Bydgoszcz stały 1 426 819 819 57.43% 0.05743
815 99.51%
119 Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych, ul. Jesionowa 3a Bydgoszcz stały 1 296 642 641 49.46% 0.04946
636 99.22%
120 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały 810 475 475 58.64% 0.05864
472 99.37%
121 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Sportowymi, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 Bydgoszcz stały 1 435 828 828 57.70% 0.0577
822 99.28%
122 MDK Nr 2, ul. Stanisława Leszczyńskiego 42 Bydgoszcz stały 1 997 1 126 1 126 56.38% 0.05638
1 123 99.73%
123 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały 1 175 642 642 54.64% 0.05464
635 98.91%
124 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały 1 161 686 686 59.09% 0.05909
679 98.98%
125 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały 918 451 451 49.13% 0.04913
450 99.78%
126 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Tadeusza Czackiego 8 Bydgoszcz stały 1 573 914 914 58.11% 0.05811
911 99.67%
127 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Kcyńska 49 Bydgoszcz stały 1 210 627 631 52.15% 0.05215
625 99.05%
128 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Kcyńska 49 Bydgoszcz stały 2 301 1 371 1 370 59.54% 0.05954
1 361 99.34%
129 Zespół Szkół Nr 32, ul. Krucza 5a Bydgoszcz stały 1 224 821 821 67.08% 0.06708
817 99.51%
130 Zespół Szkół Nr 32, ul. Krucza 5a Bydgoszcz stały 1 799 1 100 1 097 60.98% 0.06098
1 087 99.09%
131 Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Karpacka 30 Bydgoszcz stały 673 415 415 61.66% 0.06166
414 99.76%
132 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3 Bydgoszcz stały 1 727 998 997 57.73% 0.05773
993 99.60%
133 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3 Bydgoszcz stały 1 816 1 019 1 011 55.67% 0.05567
1 007 99.60%
134 Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Karpacka 30 Bydgoszcz stały 1 499 909 909 60.64% 0.06064
905 99.56%
135 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3 Bydgoszcz stały 1 558 887 887 56.93% 0.05693
882 99.44%
136 Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Karpacka 30 Bydgoszcz stały 1 923 1 139 1 090 56.68% 0.05668
1 087 99.72%
137 Zespół Szkół Drzewnych, ul. Toruńska 44 Bydgoszcz stały 1 075 409 409 38.05% 0.03805
407 99.51%
138 Spółdzielnia Mieszkaniowa "BUDOWLANI", ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 1 Bydgoszcz stały 1 882 1 053 1 052 55.90% 0.0559
1 047 99.52%
139 Zespół Szkół Nr 19, ul. Adama Grzymały Siedleckiego 11 Bydgoszcz stały 1 608 935 937 58.27% 0.05827
925 98.72%
140 Dom Kultury "Modraczek", ul. Ogrody 15 Bydgoszcz stały 1 762 1 029 1 028 58.34% 0.05834
1 020 99.22%
141 Dom Kultury "Modraczek", ul. Ogrody 15 Bydgoszcz stały 1 361 786 786 57.75% 0.05775
780 99.24%
142 Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9 Bydgoszcz stały 1 390 791 791 56.91% 0.05691
786 99.37%
143 Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9 Bydgoszcz stały 1 356 780 780 57.52% 0.05752
777 99.62%
144 Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9 Bydgoszcz stały 1 539 875 871 56.60% 0.0566
864 99.20%
145 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11 Bydgoszcz stały 1 278 762 762 59.62% 0.05962
761 99.87%
146 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11 Bydgoszcz stały 1 835 1 090 1 089 59.35% 0.05935
1 086 99.72%
147 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11 Bydgoszcz stały 1 710 1 044 1 044 61.05% 0.06105
1 039 99.52%
148 Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Bohaterów Kragujewca 10 Bydgoszcz stały 1 735 1 001 999 57.58% 0.05758
995 99.60%
149 Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Bohaterów Kragujewca 10 Bydgoszcz stały 1 633 926 926 56.71% 0.05671
921 99.46%
150 Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Bohaterów Kragujewca 10 Bydgoszcz stały 1 713 960 960 56.04% 0.05604
953 99.27%
151 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 Bydgoszcz stały 1 669 925 926 55.48% 0.05548
919 99.24%
152 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 Bydgoszcz stały 1 592 997 998 62.69% 0.06269
996 99.80%
153 BKS "CHEMIK", ul. Glinki 79 Bydgoszcz stały 1 564 973 973 62.21% 0.06221
971 99.79%
154 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1 Bydgoszcz stały 1 329 607 607 45.67% 0.04567
601 99.01%
155 Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5 Bydgoszcz stały 1 419 596 596 42.00% 0.042
590 98.99%
156 MDK Nr 1, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 3 Bydgoszcz stały 1 294 595 595 45.98% 0.04598
588 98.82%
157 MDK Nr 1, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 3 Bydgoszcz stały 1 546 763 763 49.35% 0.04935
756 99.08%
158 Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5 Bydgoszcz stały 1 694 955 955 56.38% 0.05638
949 99.37%
159 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Kombatantów 2 Bydgoszcz stały 1 533 865 865 56.43% 0.05643
857 99.08%
160 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Kombatantów 2 Bydgoszcz stały 1 643 1 025 1 025 62.39% 0.06239
1 022 99.71%
161 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 Bydgoszcz stały 1 066 452 452 42.40% 0.0424
452 100.00%
162 Zespół Szkół Spożywczych, ul. Toruńska 174 Bydgoszcz stały 1 829 963 961 52.54% 0.05254
957 99.58%
163 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a Bydgoszcz stały 1 400 761 761 54.36% 0.05436
755 99.21%
164 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a Bydgoszcz stały 1 162 649 649 55.85% 0.05585
649 100.00%
165 Szkoła Podstawowa Nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2 Bydgoszcz stały 1 427 707 708 49.61% 0.04961
703 99.29%
166 Szkoła Podstawowa Nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2 Bydgoszcz stały 1 142 580 580 50.79% 0.05079
574 98.97%
167 Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia, ul. Smoleńska 43 Bydgoszcz stały 947 352 352 37.17% 0.03717
346 98.30%
168 Zespół Szkół Nr 18, ul. Hutnicza 89 Bydgoszcz stały 1 414 480 480 33.95% 0.03395
475 98.96%
169 Świetlica Środowiskowa MOPS, ul. Toruńska 185 - 187 Bydgoszcz stały 713 319 319 44.74% 0.04474
317 99.37%
170 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34 Bydgoszcz stały 1 578 610 610 38.66% 0.03866
605 99.18%
171 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Aleksandra Fredry 3 Bydgoszcz stały 1 516 573 573 37.80% 0.0378
567 98.95%
172 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1, ul. Jana III Sobieskiego 10 Bydgoszcz stały 1 110 382 381 34.32% 0.03432
374 98.16%
173 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34 Bydgoszcz stały 1 206 415 415 34.41% 0.03441
412 99.28%
174 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34 Bydgoszcz stały 1 141 372 371 32.52% 0.03252
369 99.46%
175 Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Tadeusza Kościuszki 37a Bydgoszcz stały 765 239 239 31.24% 0.03124
238 99.58%
176 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Gdańska 53a Bydgoszcz stały 1 266 462 462 36.49% 0.03649
460 99.57%
177 Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Tadeusza Kościuszki 37a Bydgoszcz stały 1 099 443 443 40.31% 0.04031
442 99.77%
178 MDK Nr 4, ul. Dworcowa 82 Bydgoszcz stały 996 378 377 37.85% 0.03785
375 99.47%
179 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Karola Marcinkowskiego 12 - 14 Bydgoszcz stały 1 159 491 489 42.19% 0.04219
483 98.77%
180 ENEA Operator Sp. z o. o., ul. Dr. Emila Warmińskiego 6 Bydgoszcz stały 1 323 433 434 32.80% 0.0328
431 99.31%
181 ADM Sp. z o. o.-ROM Nr 3, ul. Gdańska 9 Bydgoszcz stały 555 221 221 39.82% 0.03982
219 99.10%
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Stanisława Staszica 4 Bydgoszcz stały 1 133 613 613 54.10% 0.0541
609 99.35%
183 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Gdańska 122 Bydgoszcz stały 1 466 716 715 48.77% 0.04877
712 99.58%
184 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Stanisława Staszica 4 Bydgoszcz stały 1 228 556 556 45.28% 0.04528
553 99.46%
185 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, Plac Wolności 9 Bydgoszcz stały 1 016 487 487 47.93% 0.04793
484 99.38%
186 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 11 Bydgoszcz stały 1 044 496 498 47.70% 0.0477
496 99.60%
187 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. pl. Kościeleckich 8 Bydgoszcz stały 503 215 215 42.74% 0.04274
215 100.00%
188 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Adama Czartoryskiego 18 Bydgoszcz stały 1 469 655 655 44.59% 0.04459
654 99.85%
189 Urząd Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 2 Bydgoszcz stały 906 339 339 37.42% 0.03742
338 99.71%
190 Dom Pomocy Społecznej "Promień Życia" w Bydgoszczy, ul. Łomżyńska 54 Bydgoszcz dom pomocy społecznej 124 48 48 38.71% 0.03871
41 85.42%
191 Dom Pomocy Społecznej "Jesień Życia" w Bydgoszczy, ul. Mińska 15a Bydgoszcz dom pomocy społecznej 66 32 32 48.48% 0.04848
32 100.00%
192 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Szpitalna 19 Bydgoszcz szpital 107 41 41 38.32% 0.03832
41 100.00%
193 Szpital Uniwersytecki Nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, ul. Marii Curie Skłodowskiej 9 Bydgoszcz szpital 539 53 53 9.83% 0.00983
52 98.11%
194 Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, ul. Izabeli Romanowskiej 2 Bydgoszcz szpital 260 12 12 4.62% 0.00462
12 100.00%
195 Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy, ul. Kornela Ujejskiego 75 Bydgoszcz szpital 400 41 41 10.25% 0.01025
41 100.00%
196 Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, ul. Seminaryjna 1 Bydgoszcz szpital 120 16 16 13.33% 0.01333
15 93.75%
197 Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, ul. dr Stanisława Meysnera 9 Bydgoszcz szpital 77 16 16 20.78% 0.02078
16 100.00%
198 Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy, ul. Św. Floriana 12 Bydgoszcz szpital 87 13 13 14.94% 0.01494
13 100.00%
199 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 5 Bydgoszcz szpital 141 23 23 16.31% 0.01631
23 100.00%
200 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy, ul. Ks. Ryszarda Markwarta 4 - 6 Bydgoszcz szpital 89 5 5 5.62% 0.00562
5 100.00%
201 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Bydgoszczy, ul. Smukalska 251 Bydgoszcz dom pomocy społecznej 33 6 6 18.18% 0.01818
6 100.00%
202 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dom Sue Ryder prowadzonym przez Pallmed Sp. z o. o. w Bydgoszczy, ul. Wilhelma Roentgena 3 Bydgoszcz szpital 13 1 1 7.69% 0.00769
1 100.00%
203 Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o. o., ul. Leśna 9 Bydgoszcz szpital 5 5 5 100.00% 0.1
5 100.00%
204 Areszt Śledczy w Bydgoszczy, ul. Wały Jagiellońskie 4 Bydgoszcz areszt Śledczy 22 22 22 100.00% 0.1
22 100.00%
205 Zakład Karny w Bydgoszczy-Fordonie, pl. Rynek 8 Bydgoszcz zakład karny 258 32 32 12.40% 0.0124
31 96.88%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Bydgoszcz - ogółem 1 31 6 318 948 266 174 205 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 31 1
Ogółem 62 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 219 102 47% 117 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 1 20% 4 80%
Ogółem 219 102 47% 117 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 45 44 45
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 50 55 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 44 24 55% 20 45%
30-39 54 21 39% 33 61%
40-59 74 36 49% 38 51%
60+ 47 21 45% 26 55%
Ogółem 219 102 47% 117 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 4 1 25% 3 75%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 5 1 20% 4 80%