Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 65 501
Wyborców 52 555
Obwodów 68
  • Wybory do Rady Powiatu w Lipnie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto lipnoMiasto Lipno 10 15 15 51 51
gmina bobrownikiGmina Bobrowniki 5 15 15 28 28
gmina chrostkowoGmina Chrostkowo 4 15 15 42 42
miasto i gmina dobrzynz nad wislzazMiasto I Gmina Dobrzyń Nad Wisłą 10 15 15 68 68
gmina kikozlzGmina Kikół 6 15 15 31 31
gmina lipnoGmina Lipno 9 15 15 33 33
miasto i gmina skezpeMiasto I Gmina Skępe 8 15 15 45 45
gmina tlzuchowoGmina Tłuchowo 5 15 15 34 34
gmina wielgieGmina Wielgie 11 15 15 53 53

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, Okrzei 1 Lipno stały Tak Akacjowa, Biegunowa, Boczna, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Cmentarna, Dębowa, Dolna, Głodowska, Górna, Grabowa, Graniczna, Granitowa, Jesionowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kręta, Łanowa, Łąkowa, Marmurowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Olszowa, Osiedle Marii Curie Skłodowskiej, Parkowa, Piaskowa, Platanowa, Podgórna, Południowa, Północna, Równikowa, Skalna, Skępska, Sosnowa, Spółdzielcza, Stefana Okrzei, Strumykowa, Szczęśliwa, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wschodnia, Zachodnia, Zacisze, Zielna, Zjazdowa, Żwirowa
2 Publiczne Gimnazjum Nr 1, Szkolna 2 Lipno stały Tak 22 Stycznia 1863 r. , Bulwarna, Cegielna, Jana Kilińskiego, Mickiewicza, Miedziana, Mokra, Przekop, Rapackiego, Rzeczna, Studzienna, Szkolna, Wapienna Góra, Wodna, Źródlana, Żabia
3 Miejskie Centrum Kulturalne, Piłsudskiego 22 Lipno stały Nie Józefa Piłsudskiego, Kosmiczna, Księżycowa, Niecała, Osiedle Władysława Reymonta, Plac 11 Listopada, Plac Dekerta, Planetarna, Polarna, Słoneczna, Stanisława Staszica, Tadeusza Kościuszki, Wąska
4 Szkoła Podstawowa Nr 5, Plac 11 Listopada 13 Lipno stały Nie Adama Asnyka, Bagienna, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Dobrzyńska, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Kłokocka, Komunalna, Kujawska, Mazowiecka, Orla, Pomorska, Promienna, Ptasia, Rolna, Władysława Bełzy, Włocławska, Stefana Żeromskiego
5 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Włocławska 16a Lipno stały Nie Aleja Bzów, Astrowa, Chabrowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Makowa, Malinowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Śliwkowa, Tulipanowa
6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Włocławska 16a Lipno stały Nie Ekologiczna, Lipowa, Nieszawska, Osiedle Janusza Korczaka, Ośmiałowska, Różana, Sierakowskiego, Wiejska, Wiśniowa, Wspólna, Żytnia
7 Szkoła Podstawowa Nr 3, Traugutta 2 Lipno stały Tak 3 Maja, Bronisława Malinowskiego, Ciasna, Cicha, Janusza Kusocińskiego, Jastrzębska, Kardynała Wyszyńskiego, Kolejowa, Krótka, Leśna, Łączna, Okrężna, Prosta, Spokojna, Sportowa, Stodólna, Środkowa, Świerkowa, Tadeusza Ślusarskiego, Władysława Komara, Wojska Polskiego
8 Zespół Szkół im. Romualda Traugutta, Traugutta 1 Lipno stały Tak Osiedle Armii Krajowej, Osiedle Jagiellonów, Kazimierza Różyckiego
9 Przedszkole Miejskie Nr 4, Kazimierza Różyckiego 8 Lipno stały Tak Chrobrego, Krzywoustego, Mieszka I, Osiedle Generała Władysł. Sikorskiego, Piastów, Polna, Traugutta
10 Szpital Lipno, Nieszawska 6 Lipno szpital Nie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Lipno Sp. z o. o.
1 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach, Kościelna 5 Bobrowniki stały Tak Sołectwo Bobrowniki ulice: Basztowa, Chabrowa, Grunwaldzka, Kościelna, Książąt Mazowieckich, Lipnowska, Lipowa, Nieszawska, Plac Wolności, Podgórna, Różana, Rycerska, Senatorska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Włocławska od posesji Nr 1 do posesji Nr 13, Wyzwolenia
2 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach, Kościelna 5 Bobrowniki stały Tak Sołectwo Bobrowniki ulice: Broniewskiego, Dobrzyńska, Kujawska, Włocławska od posesji Nr 14 do posesji Nr 55, Wojska Polskiego Wsie: Bógpomóż Nowy, Nowy Bógpomóż Sołectwa: Polichnowo. Stary Bógpomóż
3 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach, Kościelna 5 Bobrowniki stały Tak Sołectwa: Białe Błota, Bobrownickie Pole, Stare Rybitwy
4 Świetlica sołecka w Gnojnie, 24A Gnojno stały Nie Sołectwa: Brzustowa, Gnojno
5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Rachcinie, 8a Rachcin stały Nie Sołectwo: Rachcin
1 Sala posiedzeń Urzędu Gminy w Chrostkowie, 99 Chrostkowo stały Tak Południowa część sołectwa Chrostkowo dotyczy wyborców mieszkających na południe od drogi powiatowej KD-Z - 2136C Zbójno-Blinno, Chrostkowo Nowe, Janiszewo, Wildno
2 Szkoła Podstawowa w Stalmierzu, 70 Stalmierz stały Nie Chojno, Głęboczek, Kawno, Lubianki, Sikórz, Stalmierz
3 Świetlica Wiejska w Makówcu, 35 Makówiec stały Tak Gołuchowo, Ksawery, Majdany, Makówiec
4 Zespół Szkół w Chrostkowie, 80 Chrostkowo stały Tak Adamowo, północna część sołectwa Chrostkowo dotyczy wyborców mieszkających na północ od drogi powiatowej KD-Z - 2136C Zbójno-Blinno, Nowa Wieś
1 Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki-wejście A, Licealna 1A Dobrzyń nad Wisłą stały Tak Miasto Dobrzyń nad Wisłą, ulice: 1 Maja, Królowej Jadwigi, Licealna, Lipnowska, Robotnicza, Służba Polsce, Sportowa, Szkolna, Wiślana, Wojska Polskiego
2 Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki-wejście A - 1, Licealna 1A Dobrzyń nad Wisłą stały Tak Miasto Dobrzyń nad Wisłą, ulice: Bolesława Chrobrego, Farna, Franciszkańska, Jakuba z Płomian, Kilińskiego, Kochańskiego, Kościuszki, Księcia Siemowita, Kwiatowa, Mickiewicza, Nawojki, Pawła Włodkowica, Plac Wolności, Płocka, Podzamcza, Polna, Rybaki, Rycerzy Dobrzyńskich, Skaszewska, Słowackiego, Stodólna, Wincentego Chełmickiego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Ziemowita, Zamkowa, Zduńska, Zjazd
3 Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki-wejście B, Licealna 1A Dobrzyń nad Wisłą stały Tak Sołectwa: Bachorzewo, Lenie Wielkie, Strachoń, Zbyszewo
4 Szkoła Podstawowa w Chalinie, 36 Chalin stały Nie Sołectwo: Chalin
5 Szkoła Podstawowa w Dyblinie, 1 Dyblin stały Nie Sołectwa: Dyblin, Glewo, Główczyn, Stróżewo, Tulibowo
6 Remiza OSP w Grochowalsku, 35 Grochowalsk stały Tak Sołectwa: Grochowalsk, Kisielewo, Krępa, Szpiegowo
7 Świetlica w Kamienicy, 49 Kamienica stały Tak Sołectwa: Kamienica, Michałkowo, Ruszkowo.
8 Remiza OSP w Krojczynie, 70 Krojczyn stały Tak Sołectwo Krojczyn
9 Remiza OSP w Mokowie, 24 Mokowo stały Nie Sołectwa: Kochoń, Kolonia Chalin, Mokowo, Mokówko
10 Remiza OSP w Płomianach, 20A Płomiany stały Tak Sołectwa: Płomiany, Wierznica
1 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole, Targowa 6 Kikół stały Tak Sołectwo Kikół ulice: Boczna, Brzozowa, Dożynkowa, Janusza z Kikoła, Lipowa, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Wschodnia, Zboińskiego, Zjazdowa, Złota Górka
2 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole, Targowa 6 Kikół stały Tak Sołectwo Kikół ulice: Akacjowa, Cichy Zaułek, H. Orszta, Kasztelańska, Krótka, Leśna, Łąkowa, Miodowa, Nadbrzeżna, Nowa, Plac Kościuszki, Polna, Prusa, Radosna, Rypińska, Sienkiewicza, Spółdzielcza, Stary Rynek, Strumykowa, Szosa Toruńska, Świętojańska, Targowa, Toruńska, Wesoła
3 Świetlica Wiejska w Grodzeniu, 43B Grodzeń stały Tak Sołectwa: Ciełuchowo, Grodzeń, Janowo, Wolęcin
4 Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu, 38 Zajeziorze stały Nie Sołectwa: Dąbrówka, Kołat-Rybniki, Moszczonne, Zajeziorze
5 Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Woli, 71B Wola stały Nie Sołectwa: Hornówek, Sumin, Trutowo, Walentowo, Wola, Wymyślin
6 Świetlica Wiejska w Kikole, Targowa 1A Kikół stały Tak Sołectwa: Jarczechowo, Konotopie, Kikół Wieś, Lubin
1 Biblioteka Publiczna Gminy Lipno Filia Nr 1 w Jastrzębiu, 2A Jastrzębie stały Tak Sołectwa: Jastrzębie, Lipno I, Okrąg, Złotopole
2 Wiejski Dom Kultury w Trzebiegoszczu, 27A Trzebiegoszcz stały Tak Sołectwa: Jankowo, Trzebiegoszcz
3 Szkoła Podstawowa w Karnkowie, 42 Karnkowo stały Tak Sołectwa: Chlebowo, Chodorążek, Karnkowskie Rumunki, Karnkowo, Kolankowo
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbicku, 54 Wierzbick stały Nie Sołectwa: Głodowo, Piątki, Wierzbick
5 Zespół Szkół w Radomicach, 115 Radomice stały Tak Sołectwa: Biskupin, Ignackowo, Komorowo, Ośmiałowo, Radomice
6 Ośrodek Kultury Gminy Lipno z/s w Wichowie, 19A Wichowo stały Tak Sołectwa: Łochocin, Wichowo, Zbytkowo
7 Świetlica Wiejska w Krzyżówkach, 49 Krzyżówki stały Tak Sołectwa: Barany, Grabiny, Krzyżówki, Ostrowite, Ostrowitko, Popowo
8 Szkoła Podstawowa w Maliszewie, 29 Maliszewo stały Tak Sołectwa: Brzeźno, Maliszewo
9 Świetlica Wiejska w Kłokocku, 29A Kłokock stały Tak Sołectwa: Białowieżyn, Lipno II, Huta Głodowska, Kłokock, Rumunki Głodowskie, Tomaszewo
1 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, Al. 1 Maja 89 Skępe stały Tak Skępe ulice : Akacjowa, Al. 1 Maja, Dworcowa, Jarzębinowa, Jeziorna, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Komunalna, Lipowa, Ogrodnicza, Ogrodowa, Okopowa, Plażowa, Prosta, Przemysłowa, Spółdzielcza, Stolarska, Topolowa, Wiśniowa, Zabłotna, Zielona
2 Zespół Szkół w Skępem, Wymyślińska 2 Skępe stały Tak Skępe ulice : Brzozowa, Cicha, Grzybowa, Jasna, Jodłowa, Klasztorna, Krokusowa, Krucza, Leśna, Miodowa, Modrzewiowa, Polna, Pszczela, Rolna, Rypińska, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Wąska, Wrzosowa, Wymyślińska, Zachodnia
3 Remiza OSP w Łąkiem, Podstawowa 36 Łąkie stały Tak Sołectwa: Franciszkowo, Jarczewo, Lubówiec, Łąkie, Sarnowo
4 Remiza OSP w Wólce, 126a Wólka stały Tak Sołectwa: Likiec, Rumunki Skępskie, Szczekarzewo, Wólka
5 Szkoła Podstawowa w Czermnie, 19A Czermno stały Nie Sołectwa: Czermno, Moczadła
6 Remiza OSP w Hucie, 13 Huta stały Nie Sołectwa: Boguchwała, Huta, Ławiczek
7 Remiza OSP w Wiosce, 7 Wioska stały Nie Sołectwa: Wioska, Żagno, Żuchowo
8 Remiza OSP w Skępem, Dobrzyńska 1 Skępe stały Nie Skępe ulice: Aleja Spacerowa, Azaliowa, Bagienna, Cegielna, Czeremchowa, Dobrzyńska, Dworska Góra, Jaśminowa, Kalinowa, Kościelna, Krótka, Kujawska, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Mikołaja Kościeleckiego, Morelowa, Piaskowa, Płocka, Pomorska, Poprzeczna, Poziomkowa, Rybacka, Rynek, Sierpecka, Sportowa, Storczykowa, Strumykowa, Torfowa, Tulipanowa, Warszawska, Widok, Widokowa, Wiejska
1 Gminny Ośrodek Kultury w Tłuchowie, Sierpecka 26 Tłuchowo stały Tak Sołectwo Tłuchowo
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tłuchowie, Szkolna 3 Tłuchowo stały Tak Sołectwa: Kamień Kotowy, Kłobukowo, Koziróg Rzeczny, Tłuchówek, Wyczałkowo
3 Świetlica Wiejska, 51 Jasień stały Nie Sołectwa: Jasień, Julkowo, Kamień Kmiecy, Rumunki Jasieńskie
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mysłakówku, 12 Mysłakówko stały Tak Sołectwa: Koziróg Leśny, Małomin, Marianki, Mysłakówko, Suminek, Źródła
5 Świetlica Wiejska, 4a Turza Wilcza stały Nie Sołectwa: Borowo, Trzcianka, Turza Nowa, Turza Wilcza
1 Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjne w Czarnem, 82 Czarne stały Tak Sołectwo Czarne, Sołectwo Czerskie Rumunki, Sołectwo Piaseczno
2 Świetlica, 15A Zakrzewo stały Nie Sołectwo Zakrzewo, Sołectwo Rumunki Tupadelskie
3 Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego, Szkolna 5 Wielgie stały Nie Sołectwo Wielgie
4 Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Zadusznikach, 4 Zaduszniki stały Nie Sołectwo Oleszno, Sołectwo Zaduszniki, Sołectwo Złowody
5 Dom Pomocy Społecznej, 1 Nowa Wieś stały Tak Sołectwo Nowa Wieś
6 Ośrodek Kultury Gminy Wielgie, Szkolna 5a Wielgie stały Tak Sołectwo Bętlewo, Sołectwo Teodorowo, Sołectwo Tupadły
7 Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjne w Suradówku, 36 Suradówek stały Tak Sołectwo Suradówek
8 Świetlica Wiejska w Witkowie, 51 Witkowo stały Tak Sołectwo Witkowo
9 Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjne w Płonczynie, 26 Płonczyn stały Tak Sołectwo Płonczyn
10 Świetlica Wiejska w Suszewie, 46 Suszewo stały Tak Sołectwo Suszewo
11 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi, 1 Nowa Wieś dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Lipno 4 11 420 4 23
0.0000020000Nr 2 Gmina Lipno, Gmina Bobrowniki 4 11 770 4 21
0.0000030000Nr 3 Gmina Wielgie, Miasto i Gmina Dobrzyń n. Wisłą 4 11 585 5 27
0.0000040000Nr 4 Miasto i Gmina Skępe, Gmina Tłuchowo 4 9 693 4 21
0.0000050000Nr 5 Gmina Chrostkowo, Gmina Kikół 3 8 087 3 15
Podsumowanie 19 52 555 20 107

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 6 6 6 5 29
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 6 6 6 5 29
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 3 6 3 17
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 6 6 6 5 29
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW B.S. WSPÓLNIE KWW B.S. WSPÓLNIE 3 3

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 11 429 5 975 5 971 52.24% 0.05224
5 611 93.97% 0.09397
Tak
2 11 774 6 326 6 321 53.69% 0.05369
5 845 92.47% 0.09247
Tak
3 11 590 6 444 6 442 55.58% 0.05558
5 894 91.49% 0.09149
Tak
4 9 699 5 588 5 587 57.60% 0.0576
5 189 92.88% 0.09288
Tak
5 8 097 4 720 4 720 58.29% 0.05829
4 491 95.15% 0.09515
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 859 29 43.87% 0.04387
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 100 29 15.17% 0.01517
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 495 17 9.23% 0.00923
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 205 29 30.36% 0.03036
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW B.S. WSPÓLNIE 371 3 1.37% 0.00137

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 859 29 10 43.87% 0.04387
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 100 29 2 15.17% 0.01517
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 495 17 1 9.23% 0.00923
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 205 29 6 30.36% 0.03036
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW B.S. WSPÓLNIE 371 3 0 1.37% 0.00137
Nie

Rada Powiatu w Lipnie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 JAŃCZAK Wojciech Jerzy 321 5.72% 0.00572
Nie
1 2 2 ZIELIŃSKI Jerzy Ludwik 476 8.48% 0.00848
Nie
1 2 3 RYBKA Mariola 476 8.48% 0.00848
Tak
1 2 4 GARBARCZYK Dariusz Adam 161 2.87% 0.00287
Nie
1 2 5 BŁASZKIEWICZ Wioletta Zofia 82 1.46% 0.00146
Nie
1 2 6 ELUSZKIEWICZ Danuta 151 2.69% 0.00269
Nie
1 4 1 ŁAŃCUCKA Dorota 550 9.80% 0.0098
Tak
1 4 2 ORZECHOWSKI Krzysztof 143 2.55% 0.00255
Nie
1 4 3 CHRABĄSZCZEWSKA Aleksandra 54 0.96% 0.00096
Nie
1 4 4 KOZŁOWSKI Grzegorz 34 0.61% 0.00061
Nie
1 4 5 BRAMORSKA-LENDZION Anna Katarzyna 168 2.99% 0.00299
Nie
1 4 6 WAWROWSKI Stanisław 69 1.23% 0.00123
Nie
1 5 1 SPISZ Stanisław Paweł 316 5.63% 0.00563
Nie
1 5 2 SŁAWKOWSKI Stanisław 175 3.12% 0.00312
Nie
1 5 3 MYSZYŃSKA Elżbieta Maria 85 1.51% 0.00151
Nie
1 5 4 KRAZIŃSKA Alicja 33 0.59% 0.00059
Nie
1 5 5 TROJANOWSKA Ilona 44 0.78% 0.00078
Nie
1 10 1 GRZYWIŃSKI Krzysztof 700 12.48% 0.01248
Tak
1 10 2 ZIELIŃSKA Jolanta 230 4.10% 0.0041
Nie
1 10 3 GÓŹDŹ Jacek Zenon 605 10.78% 0.01078
Tak
1 10 4 FILBRANDT Małgorzata 199 3.55% 0.00355
Nie
1 10 5 KUŁAK Hanna 290 5.17% 0.00517
Nie
1 10 6 KOMOROWSKI Paweł 249 4.44% 0.00444
Nie
2 2 1 NOWAK Andrzej 968 16.56% 0.01656
Tak
2 2 2 GRADKIEWICZ Tadeusz Andrzej 724 12.39% 0.01239
Tak
2 2 3 OFMAŃSKA Renata 292 5.00% 0.005
Nie
2 2 4 POZORSKA Ewa Marzena 216 3.70% 0.0037
Nie
2 2 5 OŚMIAŁOWSKA Małgorzata Kinga 272 4.65% 0.00465
Nie
2 2 6 AGACIŃSKI Zbigniew 733 12.54% 0.01254
Tak
2 4 1 KANIA Barbara Danuta 166 2.84% 0.00284
Nie
2 4 2 KRAZIŃSKA Marzena 176 3.01% 0.00301
Nie
2 4 3 MONTOWSKI Paweł 309 5.29% 0.00529
Nie
2 4 4 TROJANOWSKA Małgorzata 66 1.13% 0.00113
Nie
2 4 5 JESIONOWSKI Łukasz 32 0.55% 0.00055
Nie
2 4 6 GAJDA Łukasz Arkadiusz 89 1.52% 0.00152
Nie
2 5 1 JANISIEWICZ Jerzy Józef 94 1.61% 0.00161
Nie
2 5 2 SIECIŃSKA Danuta 57 0.98% 0.00098
Nie
2 5 3 BEJGIER Eugeniusz 40 0.68% 0.00068
Nie
2 10 1 OKOŃSKI Krzysztof 519 8.88% 0.00888
Nie
2 10 2 RYBICKA Małgorzata 92 1.57% 0.00157
Nie
2 10 3 MATUSZEWSKA Marta 44 0.75% 0.00075
Nie
2 10 4 GÓRCZYŃSKA Edyta 83 1.42% 0.00142
Nie
2 10 5 SKONIECZNY Piotr 340 5.82% 0.00582
Nie
2 10 6 WIŚNIEWSKI Sławomir 533 9.12% 0.00912
Tak
3 2 1 KOŁACZYŃSKI Jan 369 6.26% 0.00626
Nie
3 2 2 KULIG Maria Katarzyna 617 10.47% 0.01047
Tak
3 2 3 BYLICKI Ludomir Stefan 323 5.48% 0.00548
Nie
3 2 4 STRUPCZEWSKA Mirosława Anna 209 3.55% 0.00355
Nie
3 2 5 MATERA Jadwiga 86 1.46% 0.00146
Nie
3 2 6 DOBIESZEWSKI Ryszard Grzegorz 483 8.19% 0.00819
Tak
3 4 1 ORBACZEWSKI Sławomir Henryk 197 3.34% 0.00334
Nie
3 4 2 CZACHOWSKI Dariusz 124 2.10% 0.0021
Nie
3 4 3 ZABOROWSKA Wiesława 43 0.73% 0.00073
Nie
3 4 4 ŁABĘCKA Katarzyna Emilia 93 1.58% 0.00158
Nie
3 4 5 GÓRSKA Małgorzata 87 1.48% 0.00148
Nie
3 4 6 BIEŃKOWSKI Ludwik Aleksander 172 2.92% 0.00292
Nie
3 5 1 WADOŃ Jan 575 9.76% 0.00976
Tak
3 5 2 WOŹNIAK Wojciech Henryk 98 1.66% 0.00166
Nie
3 5 3 KUCZMARSKA Zofia 269 4.56% 0.00456
Nie
3 5 4 KOWALSKA Marzena Anna 188 3.19% 0.00319
Nie
3 5 5 ŚLIWIŃSKA Wioletta Barbara 84 1.43% 0.00143
Nie
3 5 6 OLEWIŃSKI Sebastian Maciej 155 2.63% 0.00263
Nie
3 10 1 GĘSICKI Przemysław Mieczysław 511 8.67% 0.00867
Nie
3 10 2 TURKIEWICZ Magdalena 173 2.94% 0.00294
Nie
3 10 3 BORKOWSKA Lidia Jadwiga 68 1.15% 0.00115
Nie
3 10 4 STANKIEWICZ Jan 42 0.71% 0.00071
Nie
3 10 5 STANISZEWSKI Tadeusz 31 0.53% 0.00053
Nie
3 10 6 NIEKRAŚ Marzena Małgorzata 526 8.92% 0.00892
Tak
3 13 1 SZCZEPAŃSKI Bronisław Tadeusz 293 4.97% 0.00497
Nie
3 13 2 KOMOROWSKA Wioletta 37 0.63% 0.00063
Nie
3 13 3 KOŁACZYŃSKI Krzysztof Michał 41 0.70% 0.0007
Nie
4 2 1 SMUŻEWSKA Anna 650 12.53% 0.01253
Tak
4 2 2 WOŹNICKI Tomasz 252 4.86% 0.00486
Nie
4 2 3 OPALCZEWSKA Halina Stanisława 422 8.13% 0.00813
Nie
4 2 4 SZTANKOWSKI Krzysztof 64 1.23% 0.00123
Nie
4 2 5 LINKOWSKI Mariusz Jan 628 12.10% 0.0121
Tak
4 2 6 KUROWSKA Wioletta Katarzyna 231 4.45% 0.00445
Nie
4 4 1 KOWALSKI Jerzy 467 9.00% 0.009
Tak
4 4 2 JANKOWSKI Karol Czesław 215 4.14% 0.00414
Nie
4 4 3 ARCHANIOŁOWICZ Justyna Katarzyna 42 0.81% 0.00081
Nie
4 4 4 BOIŃSKA Grażyna 99 1.91% 0.00191
Nie
4 4 5 OLEWIŃSKA Małgorzata 30 0.58% 0.00058
Nie
4 4 6 SOBOCIŃSKI Józef Stanisław 189 3.64% 0.00364
Nie
4 5 1 GORZYCKI Piotr Roman 233 4.49% 0.00449
Nie
4 5 2 IGNACZAK Krzysztof 21 0.40% 0.0004
Nie
4 5 3 WYBORSKA Justyna 28 0.54% 0.00054
Nie
4 10 1 FRYMARKIEWICZ Grażyna Barbara 437 8.42% 0.00842
Tak
4 10 2 PIASKOWSKI Kazimierz 192 3.70% 0.0037
Nie
4 10 3 GIŻYŃSKI Roman 346 6.67% 0.00667
Nie
4 10 4 OZIMKOWSKI Zbigniew 186 3.58% 0.00358
Nie
4 10 5 LASKOWSKA Jolanta 141 2.72% 0.00272
Nie
4 10 6 JASTRZĘBSKA Ewa Beata 316 6.09% 0.00609
Nie
5 2 1 BARANOWSKI Krzysztof 2 039 45.40% 0.0454
Tak
5 2 2 MAZANOWSKA Elżbieta Maria 198 4.41% 0.00441
Nie
5 2 3 RZEPCZYŃSKA Małgorzata Jadwiga 230 5.12% 0.00512
Tak
5 2 4 RADKE Jarosław 95 2.12% 0.00212
Nie
5 2 5 ZNANIECKI Paweł 91 2.03% 0.00203
Nie
5 4 1 GAJDA Kazimierz Bronisław 158 3.52% 0.00352
Nie
5 4 2 RYGIELSKI Wojciech 53 1.18% 0.00118
Nie
5 4 3 LASKOWSKA Alina 140 3.12% 0.00312
Nie
5 4 4 BENTKOWSKI Paweł 95 2.12% 0.00212
Nie
5 4 5 KOWALSKA Monika 40 0.89% 0.00089
Nie
5 10 1 ZAJĄKAŁA Jacek 791 17.61% 0.01761
Tak
5 10 2 SZABLEWSKI Paweł 298 6.64% 0.00664
Nie
5 10 3 SOBOLEWSKA Anna Dominika 91 2.03% 0.00203
Nie
5 10 4 LEŻYŃSKA Anna Magdalena 85 1.89% 0.00189
Nie
5 10 5 ZIEMIŃSKI Józef 87 1.94% 0.00194
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Lipnowski - ogółem 10 154 140 65 501 52 555 68 6 3
Gminy ogółem 9 135 135 65 501 52 555 68 6 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 65 501 52 555 68 6 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 20 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 107 51 48% 56 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 385 145 38% 240 62%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 14 1 7% 13 93%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 11 1 9% 10 91%
Ogółem 492 196 40% 296 60%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 48 54
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 48 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 55 59 55
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 57 59 57
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 10 38% 16 62%
30-39 86 42 49% 44 51%
40-59 271 108 40% 163 60%
60+ 109 36 33% 73 67%
Ogółem 492 196 40% 296 60%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 13 2 15% 11 85%
60+ 9 0 0% 9 100%
Ogółem 25 2 8% 23 92%