Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 155 087
Wyborców 130 288
Obwodów 135
  • Wybory do Rady Powiatu Kłodzkiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto duszniki-zdrozjMiasto Duszniki-Zdrój 4 15 15 43 43
miasto klzodzkoMiasto Kłodzko 19 4 21 28 179
miasto kudowa-zdrozjMiasto Kudowa-Zdrój 7 15 15 59 59
miasto nowa rudaMiasto Nowa Ruda 14 4 21 14 90
miasto polanica-zdrozjMiasto Polanica-Zdrój 3 15 15 61 61
gmina bystrzyca klzodzkaGmina Bystrzyca Kłodzka 18 15 15 51 51
gmina klzodzkoGmina Kłodzko 15 15 15 42 42
gmina lazdek-zdrozjGmina Lądek-Zdrój 7 15 15 71 71
gmina lewin klzodzkiGmina Lewin Kłodzki 2 15 15 41 41
gmina miezdzylesieGmina Międzylesie 9 15 15 44 44
gmina nowa rudaGmina Nowa Ruda 16 15 15 49 49
gmina radkozwGmina Radków 8 15 15 24 24
gmina stronie szlazskieGmina Stronie Śląskie 7 15 15 51 51
gmina szczytnaGmina Szczytna 6 15 15 26 26

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Słowackiego 16 Duszniki-Zdrój stały Nie Dworcowa, Kolejowa, Olimpijska, Polna, Słowackiego, Sudecka (od nr 13 do końca)
2 Miejski Zespół Szkół, ul. Wybickiego 2a Duszniki-Zdrój stały Nie Kłodzka (nr 2 do 23), Krakowska, Krasińskiego, Krótka, Mickiewicza, Miejska Górka, Orlicka, Rynek, Stawowa, Sudecka (od nr 1 do 12), Wybickiego, Zamkowa (od nr 3 do 11).
3 Miejski Zespół Szkół, ul. Sportowa 6 Duszniki-Zdrój stały Tak Bohaterów Getta, Kłodzka (od nr 25 do końca), Okólna, Osiedlowa, Plac Warszawy, Sportowa, Sprzymierzonych, Stroma, Wiejska, Wojska Polskiego (od nr 1 do 7a nieparzyste, 4c), Wrocławska, Zamkowa (od nr 12 do końca)
4 Dworek Chopina, Park Zdrojowy . Duszniki-Zdrój stały Tak Chopina, Górska, Graniczna, Klubowa, Orzechowa, Podgórska, Podgórze, Słoneczna, Willowa, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste), Zdrojowa, Zieleniec, Zielona.
1 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zamiejska 24 Kłodzko stały Tak ulice: Dworcowa, Graniczna, im. Warszawy Centrum, Młodych, Podgrodzie, Pogodna, Radosna, Rajska, Szpitalna, Towarowa, Warty, Wzniesienie, Wiśniowa, Zamiejska, Zamkowa, Złota
2 Przedszkole nr 3, ul. Warty 6 Kłodzko stały Nie ulice: Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Grabowa, Jagodowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krzywa, Lipowa, Mariańska, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Ostatnia, Rakowa, Sosnowa, Szczęśliwa, Śliwkowa, Świerkowa
3 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Sienkiewicza 61 Kłodzko stały Nie ulice: Brzozowa, Bukowa, Henryka Sienkiewicza, Hugona Kołłątaja, Jana Kilińskiego, Marii Dąbrowskiej, Marka Hłaski, Mikołaja Kopernika, Sowia, Stefana Czarnieckiego, Walecznych, Wierzbowa, Willowa, Władysława Broniewskiego, Zofii Nałkowskiej
4 ZAMG GM Kłodzko, ul. Grunwaldzka 29 Kłodzko stały Tak ulice: Cicha, Grunwaldzka, Karola Miarki, Kwiatowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Piastowska, Podgórna, Śląska (od nr 20 do końca), Wiejska, Więźniów Politycznych, Wincentego Witosa, Władysława Reymonta
5 Przedszkole nr 1, ul. Grunwaldzka 4 Kłodzko stały Nie ulice: Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Juliusza Słowackiego, Kukułcza, Lutycka, Łużycka (od nr 5 do końca), Rzepichy, Słowiańska, Stefana Żeromskiego, Zygmunta Krasińskiego
6 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Wyspiańskiego 2d Kłodzko stały Tak ulice: dr Janusza Korczaka nr 55, Jaskółcza, Jasna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Myśliwska, Ptasia, Stanisława Wyspiańskiego, Śnieżna, Władysława Orkana
7 Urząd Miasta, pl. Bolesława Chrobrego 1 Kłodzko stały Nie ulice: Błogosławionego Księdza Gerharda Hirschfeldera, Browarna, Fabryczna, Forteczna, Grodzisko, Kolejowa, Kowalska, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Półwiejska, Skośna, Spadzista, Tumska, Waleriana Łukasiewicza, Wilcza
8 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5 Kłodzko stały Nie Place: Jedności, Franciszkański, Plac Miast Partnerskich ulice: Artura Grottgera, Braci Gierymskich, Ignacego Daszyńskiego, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Łużycka (od nr 1 do 3a), Niska, Połabska, Stanisława Moniuszki, Stroma, Śląska (od nr 2 do 17), Wita Stwosza, Wodna, Wojciecha Korfantego, Zawiszy Czarnego, Zofii Stryjeńskiej
9 Muzeum Ziemi Kłodzkiej, ul. Łukasiewicza 4 Kłodzko stały Tak Place: Bolesława Chrobrego, Kościelny Ulice: Armii Krajowej, Czeska, Ignacego Łukasiewicza, Kościelna, Muzealna, Romualda Traugutta, Wojska Polskiego (do nr 14)
10 Przedszkole Niepubliczne "Promyczek", ul. Michała Drzymały 1a Kłodzko stały Tak ulice: Akacjowa, Dębowa, Dusznicka (nr parzyste od nr 18 do nr 30), Jana Długosza, Jaśminowa, Józefa Kromera, Klonowa, Korytowska (nr parzyste od 2 do 14), Michała Drzymały, Noworudzka, Nowy Świat, Ogrodowa, Słoneczna, Świętego Wojciecha, Widokowa
11 KCKSiR w Kłodzku, pl. Jagiełły 1 Kłodzko stały Nie Place: Władysława Jagiełły Ulice: Floriana Szarego, Jacka Malczewskiego, Jana Pawła II (do nr 15), Park Esperanto, Park Przyjaźni Wojsk Górskich, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego (nr od 15 do końca), Xawerego Dunikowskiewgo
12 Przedszkole nr 4 w Kłodzku, ul. Bohaterów Getta 9 Kłodzko stały Tak Place: Fryderyka Chopina Ulice: Bohaterów Getta, Gustawa Morcinka, Harcerzy, Krakusa, Stefana Okrzei (od początku do nr 25 włącznie), Szkolna, Wandy
13 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Bohaterów Getta 22 Kłodzko stały Nie Ulice: Anny Zelenay, Dąbrówki, Hołdu Pruskiego, Partyzantów, Targowa, Wolności
14 KCKSiR w Kłodzku, ul. Kusocińskiego 2 Kłodzko stały Tak Ulice: dr Janusza Korczaka (bez nr 55), Janusza Kusocińskiego, Kłodzko Nowe, Łąkowa, Piękna, Różana, Sportowa, Stanisławy Walasiewiczówny, Stefana Okrzei (od nr 26 do nr 29 włącznie), Wielisławska, Zagórze
15 Dom Działkowca ROD w Kłodzku "Perła", ul. Łąkowa 7 Kłodzko stały Nie Ulice: Lisia, Rodzinna (od nr 1 do nr 42), Spółdzielcza (od nr 1 do nr 22, parzyste od nr 24 do nr 28), Witolda Pileckiego
16 Kryta Pływalnia, ul. Jana Pawła II 4 Kłodzko stały Tak Ulice: Dusznicka (nez nr parzystych od 18 do nr 30), Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Rodzinną do skrzyżowania z ul. Spółdzielczą), Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Korytowska (bez nr parzystych od nr 2 do nr 14), Letnia, Macieja Rataja, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Objazdowa, Przyjaciół Dzieci, Sierpowa, Wiosenna, Zajęcza
17 Szkoła Podstawowa nr 3 Sala Gimnastyczna, ul. Jana Pawła II 4 Kłodzko stały Tak Ulice: Rodzinna (od nr 44 do końca), Spółdzielcza (nieparzyste od nr 23 do końca, parzyste od nr 32 do końca)
18 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku, Szpitalna 1 Kłodzko szpital Nie Szpital SP ZOZ w Kłodzku
19 Zakład Karny w Kłodzku, Bohaterów Getta 16 Kłodzko zakład karny Nie Zakład Karny w Kłodzku
1 Kudowskie Centrum Kultury i Sportu, Główna 43 Kudowa-Zdrój stały Tak ULICE: BŁĘKITNA, BOCZNA, FABRYCZNA, GŁÓWNA 1 - 43, GŁÓWNA 45 - 53 nieparzyste , JURIJA GAGARINA, KOŚCIELNA 1 - 5, KOŚCIELNA 7 i 9, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, NAD POTOKIEM 1 - 10, NAD POTOKIEM 12 - 22D, OBROŃCÓW POKOJU, OGRODOWA, POLNA, TKACKA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO
2 Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 8 Kudowa-Zdrój stały Tak ALEJA: JANA PAWŁA II, ULICE: BLUSZCZOWA, LILIOWA, POGODNA, SZAFIRKOWA, WRZOSOWA, ZESŁAŃCÓW SYBIRU.
3 Punkt Informacyjno-Konsultacyjny GKRPA, ul. Poznańska 2 Kudowa-Zdrój stały Tak ULICE: FRYDERYKA CHOPINA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO KOMBATANTÓW, LEŚNA, LUBELSKA, 1 MAJA, POZNAŃSKA, SANATORYJNA, SŁONECZNA, SPACEROWA, STEFANA OKRZEI, TURYSTYCZNA WARSZAWSKA, WCZASOWA.
4 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Tadeusza Kościuszki 58 Kudowa-Zdrój stały Nie ULICE: BOLESŁAWA CHROBREGO, BUKOWINA, JAKUBOWICE, PSTRĄŻNA, STANISŁAWA MONIUSZKI, TADEUSZA KOŚCIUSZKI.
5 Społeczny Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Słone 72 Kudowa-Zdrój stały Nie ULICE: BRZOZOWIE, KARMELKOWA, POZIOMKOWA SŁONE
6 Kudowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, ul. Aleksandra Fredry 8 Kudowa-Zdrój stały Nie ULICE: ALEKSANDRA FREDRY, CISOWA, CYPRYSOWA, DĘBOWA, GŁÓWNA 44 - 54 parzyste, GŁÓWNA od 55 do końca, JASNA, JODŁOWA, KOŚCIELNA 6 - 10 parzyste, KOŚCIELNA od 11 do końca, ŁĄKOWA, NAD POTOKIEM 11 - 11A, NAD POTOKIEM od 24 do końca, ŚWIERKOWA
7 Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 8 Kudowa-Zdrój stały Tak ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, JANA MATEJKI, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, SZKOLNA, ZDROJOWA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, RADOSNA
1 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Bohaterów Getta 10 Nowa Ruda stały Nie place: Grunwaldzki ulice: Bohaterów Getta, Kościelna, Królowej Jadwigi, Mała, Martwa, Nadrzeczna, Piastów, marsz. Józefa Piłsudskiego nr parzyste do 14b, a numery nieparzyste do 23a, Podjazdowa, Przechodnia, Rynek
2 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Strzelecka 2a Nowa Ruda stały Nie place: Księdza Michała Białowąsa, Jana Matejki ulice: Anny, Armii Krajowej, Błotna, Ciemna, Demokratów, Góra Anny, Górna, Graniczna, Kolejowa, Kołowa, Mikołaja Kopernika, Kościelec, Krótka, Lipowa, Łużycka, Mała Kolonia, Adama Mickiewicza, Myśliwska Osada, Gabriela Narutowicza, Nowa Osada, Ogrodowa, Pionierów, Przeskok, Sądowa, Słoneczna do nr 26 i od nr 30, Stara Osada, Strzelecka, Sudecka, Sybiraków, Wrześni, Stefana Żeromskiego
3 Liceum Ogólnokształcące, Osiedle Piastowskie 17 Nowa Ruda stały Tak place: Wiejski osiedla: Nowe, Piastowskie ulice: Aleksandra Fredry, Sportowa, Teatralna
4 Liceum Ogólnokształcące, Osiedle Piastowskie 17 Nowa Ruda stały Tak ulice: Boczna, Cmentarna, Jeziorna, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Loretańska, Łukowa, Polna, Prosta, Szpitalna, Wąska
5 Noworudzka Szkoła Techniczna, ul. Obozowa 9 Nowa Ruda stały Nie ulice : Czarna, Fabryczna, Górnicza, Kopalniana, Miedzianka, Nowa, Obozowa, marsz. Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 16, a numery nieparzyste od 25, Władysława Reymonta, Tuczyn, Zatorze, Zaułek
6 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Stara Droga 39 Nowa Ruda stały Tak ulice: gen. Władysława Andersa, Brzozowa, Jana Pawła II, Jawornik, Jedności, Leśna, Podgórska, Rolna, Świdnicka do nr 50, Zacisze
7 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Stara Droga 39 Nowa Ruda stały Tak ulice: Dworska, Ludwikowska, Łączna, Łąkowa, Mostowa, Władysława Orkana, Rzeczna, płk Józefa Sokola, Stara Droga, Świdnicka od nr 51, Zdrojowisko
8 Filia Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Srebrna 11 Nowa Ruda stały Nie ulice: Cicha, Jasna, Krzywa, Młyńska, Młyńskie Wzgórze, Niepodległości, Słoneczna 27 - 29, Srebrna, Stara Kolonia, Złota
9 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Szkolna 3 Nowa Ruda stały Nie aleje: Najświętszej Marii Panny, ulice: Adama Asnyka, gen. Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Górska, Harcerska, Kasztanowa, Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Stanisława Moniuszki, Parkowa, Piwna, Połoniny, Bolesława Prusa, Radkowska, Rycerska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Słupiecka, Szkolna, Ludwika Waryńskiego, Wincentego Witosa, Stanisława Wyspiańskiego, Zielna
10 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Słupiecka 2 Nowa Ruda stały Tak osiedla: XXX-lecia ulice : Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ugory, Wiejska
11 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Akacjowa 8 Nowa Ruda stały Tak ulice: Akacjowa, Bożkowska, Debry, Kłodzka, Kombatantów RP, Spacerowa, Szybowa, Topolowa, Romualda Traugutta, Węglowa Wola, Widokowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zagórze, Zielonka
12 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Słupiecka 2 Nowa Ruda stały Nie osiedla: Wojska Polskiego ulice: Garażowa, Wojska Polskiego
13 Dom Pomocy Społecznej, ul. Parkowa 20 Nowa Ruda dom pomocy społecznej Nie ulice: Parkowa 20 Dom Pomocy Społecznej
14 SPZOZ "Zespół Opieki Zdrowotnej" Szpital w Nowej Rudzie, ul. Krańcowa 3 Nowa Ruda szpital Nie ulice: Krańcowa 3 Szpital
1 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukator", ul. Kościuszki 13 Polanica-Zdrój stały Nie Ulice : Aleja Zwycięzców, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Józefa Bema, Berylowa, Władysława Broniewskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Stefana Czarnieckiego, Marii Dąbrowskiej, Dworcowa, Fabryczna, Aleksandra Fredry, Tadeusza Gajcego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Graniczna, Marka Hłaski, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Koralowa, Tadeusza Kościuszki, Zofii Nałkowskiej, Nefrytowa, Cypriana Kamila Norwida, Opalowa, Władysława Orkana, Elizy Orzeszkowej, Perłowa, Bolesława Prusa, Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rubinowa, Henryka Sienkiewicza, Alfreda Sokołowskiego, Spółdzielców, Edwarda Stachury, Leopolda Staffa, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Juliana Tuwima, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Złota, Stefana Żeromskiego.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, al. Wojska Polskiego 23 Polanica-Zdrój stały Tak Ulice : Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego, Bystrzycka (numery parzyste od 10 do końca, numery nieparzyste od 31 do końca), Harcerska, Hutnicza, Jaśminowa, Kłodzka, Jana Kochanowskiego, Kwiatowa, Łąkowa, Mariańska, Owcza, Różana, Rybna, Spacerowa, Warszawska.
3 Urząd Miejski, ul. J. Dąbrowskiego 3 Polanica-Zdrój stały Nie Ulice : Aleja 1000 - lecia, Aleja Róż, Boczna, Brzozowa, Bystrzycka (numery parzyste od 2 do 8, numery nieparzyste od 1 do 29), Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Cicha, Jarosława Dąbrowskiego, Dębowa, Elsterska, Górska, Jana Pawła II, Jacka Kaczmarskiego, Kamienna, Marii Konopnickiej, Kościelna, Zygmunta Krasińskiego, Kryniczna, Leśna, Lipowa, dr Józefa Matuszewskiego, Adama Mickiewicza, Nadrzeczna, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Parkowa, Piastowska, Polna, Generała Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Wisławy Szymborskiej, Tranzytowa, Romualda Traugutta, Widok, Wiejska, Zakopiańska, Zdrojowa.
1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, Plac Wolności 16 Bystrzyca Kłodzka stały Tak miasto Bystrzyca Kłodzka-place: Marii Curie Skłodowskiej, Wolności;-ulice: Jana Pawła II, Krótka, Kupiecka, Mały Rynek, Międzyleśna, Rycerska, Henryka Siemiradzkiego, Sienna, Stefana Okrzei: parzyste nr 2 - 10, nieparzyste nr 1 - 15, Środkowa.
2 Ratusz, Plac Wolności 1 Bystrzyca Kłodzka stały Tak miasto Bystrzyca Kłodzka-place: Tadeusza Kościuszki, Szpitalny;-ulice: Jurija Gagarina, Kasztanowa, Kościelna, Kosmiczna, Krakowska, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Podmiejska, Polna, Przyjaciół, Słoneczna, Spadzista, Starobystrzycka, Wojska Polskiego.
3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 20 Bystrzyca Kłodzka stały Tak miasto Bystrzyca Kłodzka-ulice: Adama Asnyka, Władysława Broniewskiego, Floriańska, Fryderyka Chopina, Górna, Jana Kochanowskiego, Kolonia, Kolejowa, Stanisława Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Władysława Orkana, Ignacego Paderewskiego, Senatorska, Juliana Tuwima, Unii Lubelskiej, Ludwika Zamenhofa, Zgody.
4 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Wojska Polskiego 68 Bystrzyca Kłodzka stały Nie miasto Bystrzyca Kłodzka-ulice: Ludowa, Miodowa, Modrzewiowa, Osiedle Kolorowe, Osiedlowa, Osiedle Szkolne, Strażacka: parzyste nr 12 - 30, nieparzyste nr 15 - 23, 1 - go Sierpnia.
5 Ratusz, Plac Wolności 1 Bystrzyca Kłodzka stały Tak miasto Bystrzyca Kłodzka-ulice: Błękitna, Kłodzka, Marii Konopnickiej, Stefana Okrzei: parzyste od nr 12 do końca, nieparzyste od nr 17 do końca, Lotników, 1 - go Maja, Adama Mickiewicza, Odrowąża, Orężna, Stefanii Sempołowskiej, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Strażacka: parzyste nr 2 - 10, nieparzyste nr 1 - 13, Wesoła, Widokowa, Willowa, Zielna.
6 Wiejski Dom Kultury, 91 Stary Waliszów stały Nie wsie: Piotrowice, Stary Waliszów, Zabłocie.
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Stara Łomnica Dzieciom", 64 Stara Łomnica stały Nie wsie: Kolonia Szychów, Nowa Łomnica, Paszków, Pokrzywno, Stara Łomnica, Starkówek, Szczawina, Szklarka.
8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej, 2 Pławnica stały Nie wsie: Biała Woda, Idzików, Kamienna, Marcinków, Marianówka, Pławnica, Szklary.
9 Wiejski Dom Kultury, Pl. Wolności 1 Gorzanów stały Tak wsie: Gorzanów, Kolonia Muszyn, Mielnik, Topolice.
10 Wiejski Dom Kultury, 81 Nowy Waliszów stały Nie wsie: Nowy Waliszów.
11 Wiejski Dom Kultury, ul. Bystrzycka 41 Stara Bystrzyca stały Tak wieś: Lasówka, Młoty, Mostowice, Nowa Bystrzyca, Piaskowice, Spalona, Stara Bystrzyca, Wójtowice, Zalesie.
12 Pijalnia Wód Mineralnych w Domu Zdrojowym, ul. Wolna 2 Długopole-Zdrój stały Tak wsie: Długopole Dolne, Długopole Zdrój.
13 Budynek byłej Szkoły Podstawowej, ul. Pocztowa 1 Międzygórze stały Nie wieś Międzygórze
14 Wiejski Dom Kultury, 137 Wilkanów stały Tak wsie: Wilkanów, Góra Igliczna.
15 Świetlica Wiejska, 41A Ponikwa stały Nie wsie: Ponikwa, Poręba, Poniatów, Rudawa, Wyszki.
16 Bystrzyckie Centrum Zdrowia, Okrzei 49 Bystrzyca Kłodzka szpital Nie Bystrzyckie Centrum Zdrowia w Bystrzycy Kłodzkiej
17 Dom Pomocy Społecznej, Plac Szpitalny 5 Bystrzyca Kłodzka dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej
18 Dom Pomocy Społecznej, Górna 23 Bystrzyca Kłodzka dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej
1 Świetlica wiejska, 91a Boguszyn stały Nie Boguszyn
2 Dom Ludowy, 106 Wojciechowice stały Nie Jaszkówka, Podzamek, Wojciechowice
3 Szkoła Podstawowa, 63 e Jaszkowa Dolna stały Tak Jaszkowa Dolna
4 Filia Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko, 71 Jaszkowa Górna stały Nie Droszków, Gaj, Jaszkowa Górna, Rogówek
5 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko, ul. Kłodzka 20 Ołdrzychowice Kłodzkie stały Tak Ołdrzychowice Kłodzkie ulice: Fabryczna, Górna, Kłodzka od nr 1 do nr 42, Krótka, Leśna, Osiedlowa, Sportowa, Wodna, Zielona, Bystrzycka, Gromadzka, Kłodzka od nr 43 do końca, Kolejowa, Krzywa, Młyńska, Polna, Słoneczna
6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, 101 Żelazno stały Tak Marcinów, Romanowo, Żelazno
7 Szkoła Podstawowa, 207 Krosnowice stały Tak Krosnowice od nr 1 do nr 96 i od nr 167 do końca, Krosnowice od nr 97 do nr 166, ulice: Fabryczna, Kolorowa, Krótka, Kwiatowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Słoneczna, Sportowa, Tkacka, Wesoła, Włókiennicza, Wodna, Zielona
8 Centrum Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych, 61 a Stary Wielisław stały Tak Starków, Stary Wielisław
9 Przedszkole Gminne, 100 Szalejów Dolny stały Tak Mikowice, Roszyce, Szalejów Dolny
10 Dom Ludowy, 1 Szalejów Górny stały Nie Szalejów Górny
11 Świetlica wiejska, 59 h Piszkowice stały Nie Kamieniec, Korytów, Piszkowice, Ruszowice
12 Świetlica wiejska, 18 Święcko stały Nie Gorzuchów, Święcko
13 Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi, 3 Bierkowice stały Tak Bierkowice, Gołogłowy, Łączna
14 Dom Ludowy, 138 Wojbórz stały Nie Wilcza, Wojbórz
15 Świetlica wiejska, 8 Ławica stały Tak Ławica, Młynów, Morzyszów, Podtynie, Ścinawica
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 31 Lądek-Zdrój stały Nie Lądek-Zdrój: Plac Jagielloński, ulice: Adama Mickiewicza, Ceglana, Fabryczna, Kłodzka numery 4 - 24 parzyste, od 25 do końca, Kolejowa, Węglowa, Władysława Broniewskiego, Gwieździsta, Kościelna, Mariana Langiewicza, Wiejska
2 Gimnazjum Publiczne, ul. Zamenhofa 2 Lądek-Zdrój stały Tak Lądek-Zdrój: ulice: Fiołkowa, Gerberów, Graniczna, Klonowa, Krokusów, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Makowa, Niezapominajek, Parkowa, Stokrotek, Storczyków, Trzech Wieszczy, Widok, Wiosenna, Wrzosowa, Aleja Vaclava Havla, Brzozowa, Cicha, Lipowa, Marii Konopnickiej, Nadbrzeżna, Tadeusza Kościuszki numery 1 - 5 nieparzyste, 12a - 28a parzyste, Wolności, Zwycięstwa
3 Gimnazjum Publiczne, ul. Zamenhofa 2 Lądek-Zdrój stały Tak Lądek-Zdrój: ulice: Kłodzka numery 1 - 3, 5 - 5a nieparzyste, Rynek, Słodowa, Strażacka, Zdrojowa, Krótka
4 Kinoteatr, ul. Orla 7 Lądek-Zdrój stały Tak Lądek-Zdrój: Plac Juliusza Słowackiego, Plac Mariański, Plac Skłodowskiej-Curie, Plac Partyzantów, ulice: Aleja Marzeń, Cienista, Górzysta, Jadwigi, Kosmonautów, Leśna, Mikołaja Kopernika, Orla, Ostrowicza, Przechodnia, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Zamkowa, Żwirki i Wigury, Ignacego Paderewskiego, Józefa Bema, Miła, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki numery 9 - 29 nieparzyste, od 30 do końca Wieś: Stójków
5 Przedszkole, ul. Powstańców Wielkopolskich 26A Lądek-Zdrój stały Tak Lądek-Zdrój: Plac Staromłyński, ulice: Macieja Rataja, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Tadeusza Kościuszki numery 8 - 10 parzyste, Ogrodowa, Śnieżna
6 Budynek byłej Szkoły Podstawowej, 104 Radochów stały Nie Wsie: Kąty Bystrzyckie, Konradów, Lutynia, Orłowiec, Radochów, Wójtówka, Wrzosówka
7 Szkoła Podstawowa, 150 Trzebieszowice stały Nie Wsie: Skrzynka Trzebieszowice
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Kościelna 1 Lewin Kłodzki stały Tak Wieś: Lewin Kłodzki, ulice: Bursztynowa, Fryderyka Chopina, Graniczna, Górska, Kościelna, Kolejowa, Kwiatowa, Lasek Miejski, Liczyrzepy, Nad Potokiem, Obrońców Warszawy, Plac Tadeusza Kościuszki, Stefana Okrzei, Słoneczna, Topolowa, Wodna Wsie: Jarków, Jawornica, Jerzykowice Małe, Kocioł, Krzyżanów, Leśna, Taszów, Witów, Zielone Ludowe, Zimne Wody
2 Gminna Spółdzielnia "SCh" Jeleniów, pl. Spółdzielczy 49 Jeleniów stały Nie Wsie: Dańczów, Darnków, Gołaczów, Jeleniów, Jerzykowice Wielkie, Kulin Kłodzki
1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Plac Wolności 15 Międzylesie stały Nie Miasto Międzylesie, ulice: plac Wolności, Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Jana Sobieskiego, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Osiedle, Powstańców Śląskich, Szkolna, Widokowa, Władysława Syrokomli, Warszawska
2 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wojska Polskiego 11 Międzylesie stały Tak Miasto Międzylesie, ulice: Graniczna, Jesionowa, Klonowa, Kolejowa, Kościelna, Leśna, Ludwika Waryńskiego, Na Wzgórzu, Pionierów, Polna, Słoneczna, Sportowa, Szarych Szeregów, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Wiosenna, Wojska Polskiego
3 Świetlica Wiejska, 11 Boboszów stały Nie Sołectwa: Boboszów, Kamieńczyk, Smreczyna
4 Różańskie Centrum Informacji Wiejskiej, 53 Różanka stały Nie Sołectwa: Gniewoszów, Lesica, Niemojów, Różanka
5 Świetlica wiejska, 34 Roztoki stały Tak Sołectwa: Gajnik, Nagodzice, Roztoki
6 Filia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy, 79 Długopole Górne stały Tak Sołectwo: Długopole Górne
7 Filia Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury-Dom Kultury, ul. Kolejowa 3 Domaszków stały Tak Sołectwo: Domaszków
8 Świetlica wiejska, 14 Goworów stały Tak Sołectwa: Goworów, Jaworek, Michałowice, Nowa Wieś
9 Świetlica Wiejska, 36 Pisary stały Nie Sołectwa: Dolnik, Jodłów, Pisary, Potoczek, Szklarnia
1 Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie, ul. Główna 85 Jugów stały Tak Sołectwo Jugów – ulice: Brzozowa, Główna od nr 1 do nr 32, Grzybowska, Osiedle, Pniaki, Sitów, Wysiedleńców.
2 Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie, ul. Główna 85 Jugów stały Nie Sołectwo Jugów – ulice: 1 Maja, Chłopów, Główna od nr 33 do nr 90 , Kasztanowa, Koszykowa, Pod Kalenicą, Pusta, Spokojna
3 Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie, Główna 105 Jugów stały Tak Sołectwo Jugów – ulice: Główna od Nr 91 do nr 117 i od numeru 119 do nr 132, Jana, Olimpijska, Robotnicza, Tadeusza Kościuszki.
4 Świetlica wiejska "Jugowianka", Główna 155 Jugów stały Nie Sołectwo Jugów – ulice: Berneńska, Główna od nr 133 do końca, Jabłońska, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Słowiańska, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Staszica, Świętojańska, Władysława Sikorskiego.
5 Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, ul. Fabryczna 2 Ludwikowice Kłodzkie stały Tak Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie-ulice: Fabryczna, Główna od nr 1 do nr 31, Krótka, Ludwikowska, Nadrzeczna, Tadeusza Kościuszki, Wąska , Wiejska od nr 2 - 16 parzyste.
6 Muzeum Ziemi Sowiogórskiej, ul. Główna 65 Ludwikowice Kłodzkie stały Tak Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie – ulice: Główna od nr 33 do końca, Kazimierza Jacukowicza, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Piastowska, Polna, Słoneczna, Sportowa, Stefana Batorego, Wiejska od nr 9 - 15 nieparzyste i od nr 18 do końca.
7 Świetlica wiejska, 3 Sokolec stały Nie Sołectwo Sokolec Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie – ulice: Jana Kasprowicza, Kolonia Jana Kasprowicza, Kopalniana.
8 Zespół Szkolno-Gimnazjalny, 89e Bożków stały Tak Sołectwo Bożków : od numeru domu 1 – 57a, 63 - 63A, 72 - 83A, 89, 89B –89D/II nieparzyste, 95 - 95A, 97, 105 - 107, 111, 121 - 123A nieparzyste, 124, 128 - 129, 132 - 132A parzyste, 136 - 138, 142 - 144, 147 - 149A, 154 - 156, 160 , 164 - 166, 171 - 173, 179 - 179A, 191 - 195 nieparzyste, 196 - 198A
9 Zespół Szkolno-Gimnazjalny, 89e Bożków stały Tak Sołectwo Bożków : od numeru domu 58 - 62, 64 - 71, 87 - 88, 90 – 94B, 96 - 96A, 98 – 104, 108 - 109, 114 - 120, 122, 125 - 127, 130 - 131A, 133 - 135, 139 - 140a, 146, 150 - 153, 157 - 159, 162 - 163, 167 - 170, 174 - 178, 180 - 189, 194, od 199 do końca. Sołectwo Koszyn
10 Biblioteka Publiczna, 218 Przygórze stały Nie Sołectwo Przygórze
11 Remiza strażacka, 116 Wolibórz stały Nie Sołectwo Wolibórz
12 Hala sportowa, 95 Dzikowiec stały Tak Sołectwo Dzikowiec
13 Świetlica wiejska, 61 Świerki stały Nie Sołectwo Bartnica, Sołectwo Świerki, Sołectwo Dworki, Sołectwo Krajanów
14 Świetlica wiejska, 36 Włodowice stały Nie Sołectwo Włodowice, Sołectwo Bieganów, Sołectwo Sokolica
15 Świetlica wiejska, 16 Czerwieńczyce stały Tak Sołectwo Czerwieńczyce, Sołectwo Nowa Wieś Kłodzka
16 Dom Pomocy Społecznej, Główna 118 Jugów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Jugowie ul. Główna 118
1 Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek 1 Radków stały Nie miasto Radków sołectwa: Gajów, Karłów-Pasterka
2 Centrum Kulturalno Sportowo Rekreacyjne, 4a Ratno Górne stały Tak sołectwa: Ratno Dolne, Ratno Górne
3 Świetlica OSP, ul. Objazdowa 8a Wambierzyce stały Nie sołectwa: Raszków, Wambierzyce
4 Sala Widowiskowa, ul. Mickiewicza 12c Ścinawka Średnia stały Tak sołectwo Ścinawka Średnia
5 Centrum Inicjatyw Wiejskich, 18a Ścinawka Górna stały Tak sołectwo Ścinawka Górna
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 21a Ścinawka Dolna stały Tak sołectwa: Suszyna, Ścinawka Dolna
7 Sala Domu Ludowego, 72 Tłumaczów stały Nie sołectwo Tłumaczów
8 Dom Pomocy Społecznej, 17 Ścinawka Dolna dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Ścinawka Dolna 17
1 Szkoła Podstawowa w Stroniu Śląskim, ul. Kościuszki 57 Stronie Śląskie stały Nie miasto: Stronie Śląskie, ulice: Krótka, Nadbrzeżna 2, 2a, Sudecka, Żeromskiego
2 Przedszkole Miejskie w Stroniu Śląskim, ul. Nadbrzeżna 30 Stronie Śląskie stały Tak miasto: Stronie Śląskie, ulice: Hutnicza, Kościuszki 17 - 19, 22, 26 - 28 parzyste, Mickiewicza, Nadbrzeżna (bez numeru 2, 2a), Zielona.
3 Zespół Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim, ul. Kościelna 12 Stronie Śląskie stały Tak miasto: Stronie Śląskie, ulice: Dolna, Górna, Kościelna, Kościuszki 11 - 16, 21 - 33 nieparzyste, 34 - 56, 58 - 66 parzyste, Ogrodowa, Okrężna, Polna, Sportowa, Szkolna, Turystyczna. wsie: Janowa Góra, Sienna, Strachocin, Stronie Śląskie.
4 Szkoła Podstawowa w Stroniu Śląskim, ul. Kościuszki 57 Stronie Śląskie stały Nie miasto: Stronie Śląskie, ulice: Akacjowa, Jaworowa, Klonowa, Kopernika, Kościuszki 57 - 67 nieparzyste, 68 - 69, 70 - 72, 91, Morawka, Świerkowa.
5 Świetlica wiejska "Trzy Siostry", 7a Stary Gierałtów stały Tak wsie: Bielice, Goszów, Młynowiec, Nowy Gierałtów, Stary Gierałtów.
6 Niepubliczne Przedszkole, 41 Bolesławów stały Nie wsie: Bolesławów, Kamienica, Kletno, Nowa Morawa, Stara Morawa.
7 Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej Samodzielny Publiczny ZOZ w Stroniu Śląskim Budynek ZOL A, Sudecka 3A Stronie Śląskie szpital Nie Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stroniu Śląskim
1 Oddział Przedszkola Publicznego w Szczytnej, ul. Wolności 80 Szczytna stały Nie Miasto Szczytna: ul. Batorów, ul. Kryształowa, ul. Ludowa, ul. Polna, ul. Polne Domy, ul. Wolności od nr 47 do końca (nieparzyste), ul. Wolności od nr 68 do końca (parzyste), ul. Zacisze, ul. Złota
2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego, ul. Kościelna 6 Szczytna stały Tak Miasto Szczytna: ul. Akacjowa, ul. Borowina, ul. Brzozowa, ul. Dojazdowa, ul. Jaśminowa, ul. Kościelna, ul. Nadrzeczna, ul. Kasprowicza, ul. Kochanowskiego, ul. Kołłątaja, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Korczaka, ul. Kossaka, ul. Kromera, ul. Słoneczna, ul. Szpitalna, ul. Wolności od nr 1 do nr 45 (nieparzyste), ul. Wolności od nr 2 do nr 66 (parzyste)
3 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Sienkiewicza 16 Szczytna stały Nie Miasto Szczytna: ul. Bobrowniki Stare, ul. Bobrownicka, ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Górska, ul. Handlowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Piekielna Góra, ul. Pocztowa, ul. Robotnicza, ul. Sienkiewicza, ul. Stroma, ul. Szklana Góra, ul. Szklarska, ul. Szkolna, ul. Wiejska, ul. Wiosenna, ul. Zamkowa
4 Świetlica Wiejska, 24 Niwa stały Tak Wsie: Chocieszów, Niwa, Studzienno
5 Wiejskie Centrum Aktywności Społecznej, 49a Łężyce stały Tak Wsie: Dolina, Łężyce, Słoszów, Złotno
6 Dom Ludowy, 4/3 Wolany stały Nie Wieś: Wolany

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto Kłodzko 4 22 020 4 24
0.0000020000Nr 2 gmina Bystrzyca Kłodzka, gmina Międzylesie 4 21 401 4 23
0.0000030000Nr 3 gmina Nowa Ruda, gmina Radków 4 16 853 4 24
0.0000040000Nr 4 miasto Nowa Ruda 4 18 465 4 24
0.0000050000Nr 5 gmina Kłodzko, miasto Polanica-Zdrój 4 19 173 4 24
0.0000060000Nr 6 miasto Duszniki-Zdrój, miasto Kudowa-Zdrój, gmina Szczytna, gmina Lewin Kłodzki 4 19 412 4 24
0.0000070000Nr 7 gmina Lądek-Zdrój, gmina Stronie Śląskie 3 12 964 4 20
Podsumowanie 27 130 288 28 163

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 6 6 6 6 6 5 41
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 6 5 6 6 6 6 5 40
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 6 6 6 6 6 5 41
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ 6 6 6 6 6 6 5 41

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 21 910 11 374 11 378 51.93% 0.05193
10 830 95.18% 0.09518
Tak
2 21 391 11 428 11 408 53.33% 0.05333
10 604 92.95% 0.09295
Tak
3 16 863 8 102 8 101 48.04% 0.04804
7 486 92.41% 0.09241
Tak
4 18 535 8 148 8 131 43.87% 0.04387
7 640 93.96% 0.09396
Tak
5 19 192 9 212 9 216 48.02% 0.04802
8 686 94.25% 0.09425
Tak
6 19 405 9 958 9 950 51.28% 0.05128
9 371 94.18% 0.09418
Tak
7 12 998 6 688 6 686 51.44% 0.05144
6 264 93.69% 0.09369
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 20 010 41 32.87% 0.03287
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 7 445 40 12.23% 0.01223
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 305 41 28.42% 0.02842
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ 16 121 41 26.48% 0.02648

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 20 010 41 12 32.87% 0.03287
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 7 445 40 1 12.23% 0.01223
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 305 41 8 28.42% 0.02842
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI KŁODZKIEJ 16 121 41 6 26.48% 0.02648
Tak

Rada Powiatu Kłodzkiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 AWIŻEŃ Maciej Mirosław 3 421 31.59% 0.03159
Tak
1 4 2 BICZ Waldemar Władysław 495 4.57% 0.00457
Tak
1 4 3 GRELA Bożena Danuta 202 1.87% 0.00187
Nie
1 4 4 HAŁAWIN Bogdan 345 3.19% 0.00319
Nie
1 4 5 ZAŁUPKA Małgorzata Aleksandra 218 2.01% 0.00201
Nie
1 4 6 LOGAJ Kamila Elżbieta 275 2.54% 0.00254
Nie
1 5 1 ŁĄCKI Adam Edward 1 062 9.81% 0.00981
Tak
1 5 2 BANYŚ Iwona Violetta 336 3.10% 0.0031
Nie
1 5 3 MACHLOWSKI Sławomir 138 1.27% 0.00127
Nie
1 5 4 MARCINOWSKA Małgorzata Stanisława 169 1.56% 0.00156
Nie
1 5 5 JAROSZ Kazimierz 127 1.17% 0.00117
Nie
1 5 6 STRUG Dorota Agata 135 1.25% 0.00125
Nie
1 10 1 HECHT Jacek Ryszard 1 351 12.47% 0.01247
Tak
1 10 2 POGODA Mirosław Czesław 277 2.56% 0.00256
Nie
1 10 3 BANASZAK Kinga Wanda 294 2.71% 0.00271
Nie
1 10 4 MATYASIK Teresa 208 1.92% 0.00192
Nie
1 10 5 MUSKAŁA Grzegorz Józef 329 3.04% 0.00304
Nie
1 10 6 SYNUS Joanna Helena 292 2.70% 0.0027
Nie
1 13 1 MĄKA Katarzyna 347 3.20% 0.0032
Nie
1 13 2 MAJCHER Tadeusz 146 1.35% 0.00135
Nie
1 13 3 POSTAWA Elżbieta 91 0.84% 0.00084
Nie
1 13 4 KRZELOWSKI Witold Marian 231 2.13% 0.00213
Nie
1 13 5 SERDIUK Patrycja 116 1.07% 0.00107
Nie
1 13 6 SURÓWKA Lech Włodzimierz 225 2.08% 0.00208
Nie
2 4 1 DUMA Robert 1 137 10.72% 0.01072
Tak
2 4 2 BACHMAN Ewa 361 3.40% 0.0034
Nie
2 4 3 WZIĄTEK Andrzej Czesław 266 2.51% 0.00251
Nie
2 4 4 KANIA Violetta 159 1.50% 0.0015
Nie
2 4 5 PIETRZAK Barbara 91 0.86% 0.00086
Nie
2 4 6 LECH Adam Zenon 243 2.29% 0.00229
Nie
2 5 1 KOT Arkadiusz 561 5.29% 0.00529
Nie
2 5 2 WIATROWSKA Regina Jadwiga 103 0.97% 0.00097
Nie
2 5 3 GNABASIK Jerzy Jan 54 0.51% 0.00051
Nie
2 5 4 MARSZAŁEK Marek Stanisław 79 0.75% 0.00075
Nie
2 5 5 JASEK Aneta Elżbieta 60 0.57% 0.00057
Nie
2 10 1 KRYTAK Marek 528 4.98% 0.00498
Nie
2 10 2 BRZOSTOWSKA Elżbieta 337 3.18% 0.00318
Nie
2 10 3 KOŁT Józef 932 8.79% 0.00879
Tak
2 10 4 MAGIEROWSKA-KASZA Krystyna 770 7.26% 0.00726
Nie
2 10 5 SIKORA Agnieszka Monika 308 2.90% 0.0029
Nie
2 10 6 BAJEK Jan Grzegorz 362 3.41% 0.00341
Nie
2 13 1 MARCHEWKA Piotr 1 653 15.59% 0.01559
Tak
2 13 2 ZIELIŃSKI Tadeusz Marian 780 7.36% 0.00736
Tak
2 13 3 BUDNIK Piotr Roman 551 5.20% 0.0052
Nie
2 13 4 SŁOMIŃSKA Agnieszka 367 3.46% 0.00346
Nie
2 13 5 TERLECKA Jolanta 168 1.58% 0.00158
Nie
2 13 6 WALCZAK Ewelina 734 6.92% 0.00692
Nie
3 4 1 WOLAN-NIEMCZYK Renata 840 11.22% 0.01122
Tak
3 4 2 WALKIEWICZ Jolanta Józefa 452 6.04% 0.00604
Nie
3 4 3 LESZCZYŃSKI Dominik Rafał 111 1.48% 0.00148
Nie
3 4 4 DEC Aleksander 207 2.77% 0.00277
Nie
3 4 5 HIRCHILL Ewa Małgorzata 66 0.88% 0.00088
Nie
3 4 6 FLORCZAK Mieczysław 194 2.59% 0.00259
Nie
3 5 1 KOŁACZ Grzegorz 368 4.92% 0.00492
Nie
3 5 2 PODGÓRSKI Jacek Stanisław 315 4.21% 0.00421
Nie
3 5 3 GRZESIAK Sylwia 60 0.80% 0.0008
Nie
3 5 4 PUKAŁA Antoni Czesław 92 1.23% 0.00123
Nie
3 5 5 URCZYŃSKA Dorota 63 0.84% 0.00084
Nie
3 5 6 TERLECKA Anna Katarzyna 52 0.69% 0.00069
Nie
3 10 1 MANDRYK-KRYNIECKA Agnieszka Ewa 753 10.06% 0.01006
Tak
3 10 2 KOKOSZKA Marta Joanna 299 3.99% 0.00399
Nie
3 10 3 PAŹDZIERNIAK Teresa Emilia 360 4.81% 0.00481
Nie
3 10 4 MAŁEK Bartosz 147 1.96% 0.00196
Nie
3 10 5 MAZURKIEWICZ Paweł Jan 303 4.05% 0.00405
Nie
3 10 6 SZAFRAN Paweł 582 7.77% 0.00777
Tak
3 13 1 KUSIAKIEWICZ Marek Franciszek 290 3.87% 0.00387
Nie
3 13 2 SIEMCZONEK Barbara Łucja 679 9.07% 0.00907
Nie
3 13 3 LANGENFELD Jerzy 293 3.91% 0.00391
Nie
3 13 4 WIŚNIEWSKA Iwona Teresa 57 0.76% 0.00076
Nie
3 13 5 SŁABICKA Agnieszka Anna 118 1.58% 0.00158
Nie
3 13 6 KARWOWSKI Sławomir Władysław 785 10.49% 0.01049
Tak
4 4 1 JĘDRZEJEWSKA-SKRZYPCZYK Małgorzata Joanna 1 552 20.31% 0.02031
Tak
4 4 2 DAJCZER-GAŁCZYŃSKA Sylwia Jadwiga 399 5.22% 0.00522
Nie
4 4 3 KUZAK Grzegorz Włodzimierz 590 7.72% 0.00772
Tak
4 4 4 PRZYBYŁ Jarosław Bartłomiej 720 9.42% 0.00942
Tak
4 4 5 STAWICKI Ireneusz 168 2.20% 0.0022
Nie
4 4 6 MATUSZKO Magdalena Anna 132 1.73% 0.00173
Nie
4 5 1 KRAWCZYSZYN Janusz Andrzej 383 5.01% 0.00501
Nie
4 5 2 KOCHAJKIEWICZ Helena Stanisława 166 2.17% 0.00217
Nie
4 5 3 DASZKIEWICZ Tadeusz Witold 143 1.87% 0.00187
Nie
4 5 4 ŁUKASZEWSKA Elżbieta 129 1.69% 0.00169
Nie
4 5 5 SUSZKO Zenon 76 0.99% 0.00099
Nie
4 5 6 MATUSZ Agnieszka Monika 65 0.85% 0.00085
Nie
4 10 1 BERNAT Marcin Bartłomiej 762 9.97% 0.00997
Nie
4 10 2 WALASZCZYK Joanna 927 12.13% 0.01213
Tak
4 10 3 DEC Jolanta 256 3.35% 0.00335
Nie
4 10 4 WIECZOREK Krzysztof Henryk 168 2.20% 0.0022
Nie
4 10 5 SIERADZKI Ryszard 141 1.85% 0.00185
Nie
4 10 6 ŚLIWIŃSKA Maria Joanna 106 1.39% 0.00139
Nie
4 13 1 GROCHOWSKI Jarosław Grzegorz 267 3.49% 0.00349
Nie
4 13 2 DROGOŚ Sławomir Przemysław 152 1.99% 0.00199
Nie
4 13 3 KANTORSKA Magdalena Ewelina 89 1.16% 0.00116
Nie
4 13 4 KOWALCZYK Marcin Rafał 47 0.62% 0.00062
Nie
4 13 5 ROZUMKIEWICZ Natalia 55 0.72% 0.00072
Nie
4 13 6 KOŁODZIEJ Justyna Edyta 147 1.92% 0.00192
Nie
5 4 1 NIEBIESZCZAŃSKI Ryszard Wiktor 1 539 17.72% 0.01772
Tak
5 4 2 KUPIEC Dariusz Janusz 460 5.30% 0.0053
Nie
5 4 3 CZUBA-KOWAL Katarzyna Marlena 277 3.19% 0.00319
Nie
5 4 4 KANIAK Anna Zuzanna 89 1.02% 0.00102
Nie
5 4 5 BLOCH Magdalena Marlena 153 1.76% 0.00176
Nie
5 4 6 MAZURKIEWICZ Marek Tomasz 486 5.60% 0.0056
Tak
5 5 1 SZYMAŃSKI Roman 324 3.73% 0.00373
Nie
5 5 2 BIELA Jolanta Beata 70 0.81% 0.00081
Nie
5 5 3 BIELECKI Paweł 47 0.54% 0.00054
Nie
5 5 4 BIELAWSKA Marta Maria 40 0.46% 0.00046
Nie
5 5 5 MATURSKI Tomasz Marcin 82 0.94% 0.00094
Nie
5 5 6 ŁĄCKA Liana 85 0.98% 0.00098
Nie
5 10 1 BORCZ Mariusz Grzegorz 1 127 12.97% 0.01297
Tak
5 10 2 POGODA Jerzy 275 3.17% 0.00317
Nie
5 10 3 MATEUSIAK Dorota Maria 232 2.67% 0.00267
Nie
5 10 4 KULEJEWSKA Marcelina Anna 86 0.99% 0.00099
Nie
5 10 5 OGRODOWCZYK Bogdan Witosław 262 3.02% 0.00302
Nie
5 10 6 MAZUROWSKA-SZARNA Anna Maria 274 3.15% 0.00315
Nie
5 13 1 PANTERAŁKA Urszula Edyta 759 8.74% 0.00874
Tak
5 13 2 KRECH Hubert Jan 261 3.00% 0.003
Nie
5 13 3 WINIARZ Mariusz Tadeusz 533 6.14% 0.00614
Nie
5 13 4 KONIECZKO-RUDNICKA Beata 160 1.84% 0.00184
Nie
5 13 5 PTAK Ewelina Monika 535 6.16% 0.00616
Nie
5 13 6 DANIELCZYK Lubomir Piotr 530 6.10% 0.0061
Nie
6 4 1 CISAKOWSKI Michał Zbigniew 1 041 11.11% 0.01111
Tak
6 4 2 KOŚCIUK Anetta Maria 552 5.89% 0.00589
Tak
6 4 3 BALDY Krzysztof 525 5.60% 0.0056
Nie
6 4 4 BUDNIK Iwona Barbara 167 1.78% 0.00178
Nie
6 4 5 PISZKO Anita Katarzyna 382 4.08% 0.00408
Nie
6 4 6 TRACZ Wiesław Piotr 283 3.02% 0.00302
Nie
6 5 1 CHARCZUK Janusz Stanisław 520 5.55% 0.00555
Nie
6 5 2 MICHALSKA Anna Paulina 124 1.32% 0.00132
Nie
6 5 3 BERCZYŃSKI Andrzej 195 2.08% 0.00208
Nie
6 5 4 KRAWCZYK Małgorzata Beata 96 1.02% 0.00102
Nie
6 5 5 SAMSONOWICZ-SMOLEŃSKA Iwona Jolanta 40 0.43% 0.00043
Nie
6 5 6 SEIFFERT Klaudiusz Henryk 91 0.97% 0.00097
Nie
6 10 1 PAWEŁCZYK Piotr Wojciech 449 4.79% 0.00479
Nie
6 10 2 DUBANIEWICZ Daniel 664 7.09% 0.00709
Nie
6 10 3 KIEŁBASA Marzanna Bożena 167 1.78% 0.00178
Nie
6 10 4 CISZEWSKA Ewa 121 1.29% 0.00129
Nie
6 10 5 ŚLIWIŃSKA Krystyna Antonina 764 8.15% 0.00815
Tak
6 10 6 KOCZOT Paweł 563 6.01% 0.00601
Nie
6 13 1 DUDEK Renata Barbara 631 6.73% 0.00673
Nie
6 13 2 KANECKA Małgorzata 834 8.90% 0.0089
Tak
6 13 3 HELIŃSKI Wojciech Paweł 577 6.16% 0.00616
Nie
6 13 4 GORAJ Kinga Barbara 213 2.27% 0.00227
Nie
6 13 5 HAWAŁEJ Krzysztof Łukasz 176 1.88% 0.00188
Nie
6 13 6 KRÓL Jacek 196 2.09% 0.00209
Nie
7 4 1 PIOTROWICZ Zbigniew 445 7.10% 0.0071
Nie
7 4 2 SKIERKOWSKA Natalia Klaudia 110 1.76% 0.00176
Nie
7 4 3 INGLOT Andrzej Ryszard 212 3.38% 0.00338
Nie
7 4 4 JAKUBCZAK Olga Anna 96 1.53% 0.00153
Nie
7 4 5 ZATOKA Borysław Jan 549 8.76% 0.00876
Tak
7 5 1 DROŻDŻ Kazimierz Antoni 633 10.11% 0.01011
Nie
7 5 2 NOWAK Teresa 94 1.50% 0.0015
Nie
7 5 3 KRYSIŃSKA Dominika Marta 128 2.04% 0.00204
Nie
7 5 4 KAPUSTA Henryk Kazimierz 86 1.37% 0.00137
Nie
7 5 5 WODZYŃSKI Zbigniew 54 0.86% 0.00086
Nie
7 10 1 NOWICKI Tomasz 872 13.92% 0.01392
Tak
7 10 2 HONCZAR Beata Wiesława 150 2.39% 0.00239
Nie
7 10 3 ENGLARD Piotr Karol 68 1.09% 0.00109
Nie
7 10 4 SZEPICZAK Irena Wiesława 147 2.35% 0.00235
Nie
7 10 5 KUBISIAK Kazimierz 292 4.66% 0.00466
Nie
7 13 1 ŁOPUSIEWICZ Zbigniew 1 722 27.49% 0.02749
Tak
7 13 2 NOWAK Renata Maria 74 1.18% 0.00118
Nie
7 13 3 MIKITA-GUŁAJ Bogumiła 117 1.87% 0.00187
Nie
7 13 4 CIĘŻKOWSKA Danuta 91 1.45% 0.00145
Nie
7 13 5 KRYWIEŃKO Mieczysław 324 5.17% 0.00517
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Kłodzki - ogółem 15 249 195 155 087 130 288 135 3 11
Gminy ogółem 14 222 188 155 087 130 288 135 3 11
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 42 8 47 576 40 485 33 0 2 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 12 180 180 107 511 89 803 102 3 9 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 28 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 42 2
Ogółem 70 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 163 80 49% 83 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 269 128 48% 141 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 562 227 40% 335 60%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 3 33% 6 67%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 39 8 21% 31 79%
Ogółem 994 435 44% 559 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 48 55
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 52 51 54
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 48 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 45 41 47
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 53 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 48 24 50% 24 50%
30-39 194 95 49% 99 51%
40-59 466 218 47% 248 53%
60+ 286 98 34% 188 66%
Ogółem 994 435 44% 559 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 11 2 18% 9 82%
40-59 29 7 24% 22 76%
60+ 8 2 25% 6 75%
Ogółem 48 11 23% 37 77%