Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 12 776
Wyborców 10 504
Obwodów 11
  • Wybory do Rady Miejskiej w Kłodawie
  • Wybory Burmistrza Kłodawy
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Nr 1 w Kłodawie im. Jana Brzechwy, ul. Boh. Września 4 Kłodawa stały Tak MIASTO KŁODAWA ULICE: Armii Krajowej, Górnicza, Józefa Grzymskiego, Bohaterów Września 1939 r. nr 1, 2A, 2B, 3, 5, 7, 9 , Barbary, Cicha, Zawodnia, Zielona, Jasna, Niezłomnych, Łęczycka, Władysława Kapicy nr 4, Bohaterów Września 1939 r. nr 11, 13, 15
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, 3 Maja 5 Kłodawa stały Tak MIASTO KŁODAWA ULICE: Dąbska, Al. 1 Maja, Al. Tadeusza Kościuszki, Al. 1000 - lecia, Gruntowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Lipowa , 11listopada, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rawity Witanowskiego, Różana, Solna, Świętego Ducha, Wrzosowa, Wyżynna, 3 Maja, Władysława Kapicy nr 1, 2, 3, Władysława Jagiełły, Henryka Dąbrowskiego
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie, Adama Mickiewicza 5 Kłodawa stały Nie MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Mickiewicza, Bierzwieńska, Cegielniana, Dolna, Juliusza Słowackiego, Kolska, Krańcowa, Polna, Poznańska, Rolnicza, Toruńska, Traktorowa, Wąska, Wiejska, Własna , Wspólna, Zagórnicka SOŁECTWA: Bierzwienna Długa-Kolonia, Cząstków, Łubno
4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie, Kościelna 15 Kłodawa stały Tak MIASTO KŁODAWA ULICE: Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 42, 44, 46, 47, 48, 50 , Kościelna, Krępa, Krótka, Nowa , Ogrodowa, Plac Wolności, Targowa, Warszawska, Przedecka, Adama Rustejki Pińkiewicza, Akademii Krakowskiej, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Grzegorza z Sambora, Harcerska, Juliana Tuwima, Zbigniewa Herberta, Marii Dąbrowskiej, Sędziwoja z Czechla, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Stodólna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 3 do nr 41A i od nr 51A do nr 96, Władysława Broniewskiego, Włocławska, Strażacka, Szkolna
5 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej, 33 Wólka Czepowa stały Nie SOŁECTWA: Łążek, Podgajew, Rgielew, Rycerzew, Straszków, Wólka Czepowa
6 Świetlica Wiejska w Dębinie, 2 Dębina stały Nie SOŁECTWA: Zbójno, Dębina, Głogowa
7 Budynek po Zespole Szkół w Rysinach-Kolonii, 37 Rysiny-Kolonia stały Nie SOŁECTWA: Dzióbin, Korzecznik, Luboniek, Rysiny-Kolonia
8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej, 76 Bierzwienna Długa stały Tak SOŁECTWA: Okoleniec, Słupeczka, Tarnówka, Bierzwienna Długa
9 Świetlica Wiejska w Leszczach, 20 Leszcze stały Nie SOŁECTWA: Bierzwienna Krótka, Janczewy, Leszcze, Kobylata
10 Szkoła Podstawowa w Górkach, 18 Górki stały Tak SOŁECTWA: Górki, Pomarzany Fabryczne
11 Świetlica Wiejska w Krzykosach, 83 Krzykosy stały Tak SOŁECTWA: Dąbrówka, Krzykosy

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 MIASTO KŁODAWA ULICE: Dąbska, Al. 1 Maja, Al. Tadeusza Kościuszki, Al. 1000 - lecia, Gruntowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Lipowa , 11 listopada, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rawity Witanowskiego, Różana, Solna, Świętego Ducha, Wrzosowa, Wyżynna 1 710 5 5
0.0000020000Nr 2 MIASTO KŁODAWA ULICE: 3 Maja, Władysława Kapicy nr 1, 2, 3, Władysława Jagiełły, Henryka Dąbrowskiego 1 655 4 4
0.0000030000Nr 3 MIASTO KŁODAWA ULICE: Armii Krajowej, Górnicza, Józefa Grzymskiego 1 769 6 6
0.0000040000Nr 4 MIASTO KŁODAWA ULICE: Bohaterów Września 1939 r. nr 1, 2A, 2B, 3, 5, 7, 9 1 593 4 4
0.0000050000Nr 5 MIASTO KŁODAWA ULICE: Barbary, Cicha, Zawodnia, Zielona, Jasna, Niezłomnych, Łęczycka, Władysława Kapicy nr 4, Bohaterów Września 1939 r. nr 11, 13, 15 1 703 4 4
0.0000060000Nr 6 MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Mickiewicza, Bierzwieńska, Cegielniana, Dolna, Juliusza Słowackiego, Kolska, Krańcowa, Polna, Poznańska, Rolnicza, Toruńska, Traktorowa, Wąska, Wiejska, Własna , Wspólna, Zagórnicka 1 632 6 6
0.0000070000Nr 7 MIASTO KŁODAWA ULICE: Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 42, 44, 46, 47, 48, 50 , Kościelna, Krępa, Krótka, Nowa , Ogrodowa, Plac Wolności, Targowa, Warszawska, Przedecka 1 610 6 6
0.0000080000Nr 8 MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Rustejki Pińkiewicza, Akademii Krakowskiej, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Grzegorza z Sambora, Harcerska, Juliana Tuwima, Zbigniewa Herberta, Marii Dąbrowskiej, Sędziwoja z Czechla, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Stodólna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr3 do nr 41A i od nr 51A do nr 96, Władysława Broniewskiego, Włocławska, Strażacka, Szkolna 1 666 5 5
0.0000090000Nr 9 SOŁECTWA: Łążek, Podgajew, Rgielew, Rycerzew, Straszków, Wólka Czepowa 1 931 5 5
0.0000100000Nr 10 SOŁECTWA: Bierzwienna Długa-Kolonia, Cząstków, Łubno 1 880 5 5
0.0000110000Nr 11 SOŁECTWA: Zbójno, Dębina, Głogowa 1 487 4 4
0.0000120000Nr 12 SOŁECTWA: Dzióbin, Korzecznik, Luboniek, Rysiny-Kolonia 1 843 5 5
0.0000130000Nr 13 SOŁECTWA: Okoleniec, Słupeczka, Tarnówka, Bierzwienna Długa 1 648 6 6
0.0000140000Nr 14 SOŁECTWA: Bierzwienna Krótka, Janczewy, Leszcze, Kobylata 1 564 4 4
0.0000150000Nr 15 SOŁECTWA: Dąbrówka, Górki, Krzykosy, Pomarzany Fabryczne 1 813 5 5
Podsumowanie 15 10 504 74 74

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13
13 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 1 1 1 1 1 1 1 1 8
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS KWW DOROTY GALUS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA KWW PIOTRA MICHALAKA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MICHALAK KWW ANNY MICHALAK 1 1
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ SĘDZIAK KWW MATEUSZ SĘDZIAK 1 1
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETY GRYGIELSKIEJ KWW WIOLETY GRYGIELSKIEJ 1 1
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA KWW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA 1 1
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KAFTAN KWW EWY KAFTAN 1 1
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY TOMCZYK NIEZALEŻNA KWW IWONY TOMCZYK 1 1
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO RZETELSKIEGO KWW ANTONIEGO RZETELSKIEGO 1 1
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOTALSKIEGO KWW JANA WOTALSKIEGO 1 1
24 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE KW TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 NIESTRAWSKA Aneta 43 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Kłodawa
2 GALUS Dorota Grażyna 47 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS Kutno
3 MICHALAK Piotr 36 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA Kłodawa
5 SARNOCIŃSKI Włodzimierz Ryszard 57 Wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Kłodawa
1 DANIELEWICZ Jerzy 62 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Kłodawa
6 STREMLAU Ryszard Józef 64 Zawodowe KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI Kłodawa

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 710 387 387 54.51% 0.05451
371 95.87% 0.09587
Tak
2 655 363 363 55.42% 0.05542
353 97.25% 0.09725
Tak
3 769 415 415 53.97% 0.05397
400 96.39% 0.09639
Tak
4 593 352 352 59.36% 0.05936
341 96.88% 0.09688
Tak
5 703 363 363 51.64% 0.05164
347 95.59% 0.09559
Tak
6 632 384 384 60.76% 0.06076
377 98.18% 0.09818
Tak
7 611 330 330 54.01% 0.05401
317 96.06% 0.09606
Tak
8 666 374 374 56.16% 0.05616
357 95.45% 0.09545
Tak
9 931 515 515 55.32% 0.05532
503 97.67% 0.09767
Tak
10 880 449 449 51.02% 0.05102
445 99.11% 0.09911
Tak
11 487 249 249 51.13% 0.05113
238 95.58% 0.09558
Tak
12 843 390 390 46.26% 0.04626
386 98.97% 0.09897
Tak
13 648 342 342 52.78% 0.05278
340 99.42% 0.09942
Tak
14 564 283 283 50.18% 0.05018
277 97.88% 0.09788
Tak
15 813 366 366 45.02% 0.04502
364 99.45% 0.09945
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 876 11 16.17% 0.01617
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 718 12 13.26% 0.01326
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 252 13 23.12% 0.02312
13 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 172 8 3.18% 0.00318
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS 616 9 11.37% 0.01137
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA 1 121 12 20.70% 0.0207
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MICHALAK 154 1 2.84% 0.00284
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ SĘDZIAK 58 1 1.07% 0.00107
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETY GRYGIELSKIEJ 70 1 1.29% 0.00129
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA 69 1 1.27% 0.00127
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KAFTAN 53 1 0.98% 0.00098
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY TOMCZYK NIEZALEŻNA 40 1 0.74% 0.00074
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO RZETELSKIEGO 101 1 1.86% 0.00186
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOTALSKIEGO 24 1 0.44% 0.00044
24 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE 92 1 1.70% 0.0017

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 876 11 1 16.17% 0.01617
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 718 12 0 13.26% 0.01326
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 252 13 5 23.12% 0.02312
13 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 172 8 0 3.18% 0.00318
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS 616 9 1 11.37% 0.01137
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA 1 121 12 6 20.70% 0.0207
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MICHALAK 154 1 1 2.84% 0.00284
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ SĘDZIAK 58 1 0 1.07% 0.00107
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETY GRYGIELSKIEJ 70 1 0 1.29% 0.00129
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA 69 1 0 1.27% 0.00127
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KAFTAN 53 1 0 0.98% 0.00098
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY TOMCZYK NIEZALEŻNA 40 1 0 0.74% 0.00074
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO RZETELSKIEGO 101 1 0 1.86% 0.00186
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOTALSKIEGO 24 1 0 0.44% 0.00044
24 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE 92 1 1 1.70% 0.0017

Rada Miejska w Kłodawie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 2 NOWAK Paweł Grzegorz 88 23.72% 0.02372
Nie
1 5 5 BILSKA Elżbieta Iwona 58 15.63% 0.01563
Nie
1 10 10 KOWALCZYK Kamil Adrian 57 15.36% 0.01536
Nie
1 15 15 KRUSIŃSKI Krzysztof 99 26.68% 0.02668
Tak
1 19 19 MICHAŁKIEWICZ Mariusz Waldemar 69 18.60% 0.0186
Nie
2 5 5 KOŚCIUKIEWICZ Danuta Marianna 82 23.23% 0.02323
Nie
2 10 10 CHUCHRO Marzanna 103 29.18% 0.02918
Tak
2 15 15 SZOŁAJSKA Anna 98 27.76% 0.02776
Nie
2 18 18 GRYGIELSKA Wioleta 70 19.83% 0.01983
Nie
3 2 2 KRETOWICZ Elżbieta Ewa 60 15.00% 0.015
Nie
3 5 5 SZAŁAŃSKI Julian 71 17.75% 0.01775
Nie
3 10 10 CHMIEL Adam Marek 112 28.00% 0.028
Tak
3 13 13 WOJCIECHOWSKI Tomasz 14 3.50% 0.0035
Nie
3 14 14 ŁOJEWSKI Konrad Paweł 45 11.25% 0.01125
Nie
3 15 15 BOLEWSKI Mieczysław 98 24.50% 0.0245
Nie
4 2 2 WIŚNIEWSKI Henryk 98 28.74% 0.02874
Nie
4 5 5 DOPIERAŁA Krystyna Maria 63 18.48% 0.01848
Nie
4 13 13 BRZEZIŃSKI Marian 26 7.62% 0.00762
Nie
4 16 16 MICHALAK Anna 154 45.16% 0.04516
Tak
5 5 5 SOBIERAJSKI Stanisław 98 28.24% 0.02824
Nie
5 10 10 ZIELIŃSKA Aneta Maria 118 34.01% 0.03401
Tak
5 13 13 NIEDŹWIECKA Agata Maria 58 16.71% 0.01671
Nie
5 15 15 GŁÓWCZYŃSKA-MICHALAK Maria 73 21.04% 0.02104
Nie
6 5 5 FERSZT Marek 72 19.10% 0.0191
Nie
6 10 10 KAFTAN Adrian Piotr 62 16.45% 0.01645
Nie
6 13 13 PACHOLSKA Beata Joanna 11 2.92% 0.00292
Nie
6 14 14 TYKSIŃSKA Jadwiga Anna 69 18.30% 0.0183
Nie
6 15 15 WITKOWSKI Paweł 123 32.63% 0.03263
Tak
6 21 21 TOMCZYK Iwona Teresa 40 10.61% 0.01061
Nie
7 2 2 WIŚNIEWSKA Barbara Marianna 80 25.24% 0.02524
Tak
7 5 5 MICHALAK Sebastian 54 17.03% 0.01703
Nie
7 13 13 MATCZAK Henryk Marian 23 7.26% 0.00726
Nie
7 14 14 MATCZAK Wojciech Andrzej 54 17.03% 0.01703
Nie
7 15 15 PECYNA Piotr 53 16.72% 0.01672
Nie
7 20 20 KAFTAN Ewa Jolanta 53 16.72% 0.01672
Nie
8 5 5 WOŹNIEWICZ Irena 47 13.17% 0.01317
Nie
8 10 10 KAŹMIERSKA Iwona Zofia 93 26.05% 0.02605
Nie
8 13 13 PRZYBYSZ Andrzej Jacek 15 4.20% 0.0042
Nie
8 14 14 MARCZAK Karol Jan 84 23.53% 0.02353
Nie
8 15 15 SZUBERT Ryszard Wiesław 118 33.05% 0.03305
Tak
9 2 2 KOWALEWSKI Janusz Stanisław 142 28.23% 0.02823
Nie
9 5 5 KOWALEWSKI Damian 36 7.16% 0.00716
Nie
9 10 10 FRĄTCZAK Ryszard 209 41.55% 0.04155
Tak
9 13 13 OBIAŁA Józef Piotr 15 2.98% 0.00298
Nie
9 22 22 RZETELSKI Antoni Tadeusz 101 20.08% 0.02008
Nie
10 2 2 DZIEDZIC Andrzej Antoni 111 24.94% 0.02494
Nie
10 5 5 JANKOWSKI Włodzimierz Ryszard 62 13.93% 0.01393
Nie
10 10 10 FRĄTCZAK Barbara 144 32.36% 0.03236
Tak
10 13 13 WOŹNIAK Henryk 10 2.25% 0.00225
Nie
10 15 15 GAUDYN Grażyna 118 26.52% 0.02652
Nie
11 2 2 DZIĘGIELEWSKI Piotr 49 20.59% 0.02059
Nie
11 10 10 MUCHA Grażyna Jadwiga 56 23.53% 0.02353
Nie
11 14 14 KOŁODZIEJSKA Anna Urszula 66 27.73% 0.02773
Nie
11 15 15 KALINOWSKA Katarzyna Agata 67 28.15% 0.02815
Tak
12 2 2 SKONIECZNY Piotr Adam 61 15.80% 0.0158
Nie
12 5 5 KRYSIAK Dorota 23 5.96% 0.00596
Nie
12 10 10 KACZMAREK Edward 106 27.46% 0.02746
Nie
12 14 14 ZIELIŃSKI Jacek 84 21.76% 0.02176
Nie
12 15 15 GŁÓWCZYŃSKA Edyta 112 29.02% 0.02902
Tak
13 2 2 PRUSIŃSKI Wojciech Jerzy 34 10.00% 0.01
Nie
13 5 5 LEWANDOWSKA Wioletta 52 15.29% 0.01529
Nie
13 10 10 TOPOLSKI Tadeusz 61 17.94% 0.01794
Nie
13 14 14 ŁOPACIŃSKI Janusz Aleksander 79 23.24% 0.02324
Tak
13 15 15 KUŹMIŃSKA Elżbieta 56 16.47% 0.01647
Nie
13 17 17 SĘDZIAK Mateusz 58 17.06% 0.01706
Nie
14 2 2 KUJAWKA Katarzyna Mieczysława 68 24.55% 0.02455
Nie
14 10 10 KONOPIŃSKI Marcin Marek 60 21.66% 0.02166
Nie
14 14 14 MICHALAK Anna 43 15.52% 0.01552
Nie
14 15 15 KACPRZAK Krystyna Maria 106 38.27% 0.03827
Tak
15 2 2 GRABOWSKI Jarosław 85 23.35% 0.02335
Nie
15 10 10 KACZMAREK Piotr Grzegorz 71 19.51% 0.01951
Nie
15 14 14 ANDRZEJEWSKA Mariola 92 25.27% 0.02527
Nie
15 23 23 WOTALSKI Jan Mirosław 24 6.59% 0.00659
Nie
15 24 24 SIWIŃSKI Grzegorz Józef 92 25.27% 0.02527
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DANIELEWICZ Jerzy 62 Wyższe Kłodawa, 313 5.70 Nie
2 GALUS Dorota Grażyna 47 Wyższe Kutno, 1 168 21.26 Nie
3 MICHALAK Piotr 36 Wyższe Kłodawa, 1 570 28.58 Druga tura
4 NIESTRAWSKA Aneta 43 Wyższe Kłodawa, 1 203 21.90 Druga tura
5 SARNOCIŃSKI Włodzimierz Ryszard 57 Wyższe Kłodawa, 1 147 20.88 Nie
6 STREMLAU Ryszard Józef 64 Zawodowe Kłodawa, 93 1.69 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Nr 1 w Kłodawie im. Jana Brzechwy, ul. Boh. Września 4 Kłodawa stały 2 065 1 131 1 131 54.77% 0.05477
1 117 98.76%
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, 3 Maja 5 Kłodawa stały 1 365 750 750 54.95% 0.05495
740 98.67%
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie, Adama Mickiewicza 5 Kłodawa stały 1 512 833 833 55.09% 0.05509
830 99.64%
4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie, Kościelna 15 Kłodawa stały 1 277 704 704 55.13% 0.05513
691 98.15%
5 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej, 33 Wólka Czepowa stały 931 515 515 55.32% 0.05532
511 99.22%
6 Świetlica Wiejska w Dębinie, 2 Dębina stały 487 249 249 51.13% 0.05113
245 98.39%
7 Budynek po Zespole Szkół w Rysinach-Kolonii, 37 Rysiny-Kolonia stały 843 389 389 46.14% 0.04614
385 98.97%
8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej, 76 Bierzwienna Długa stały 648 342 342 52.78% 0.05278
338 98.83%
9 Świetlica Wiejska w Leszczach, 20 Leszcze stały 564 277 277 49.11% 0.04911
274 98.92%
10 Szkoła Podstawowa w Górkach, 18 Górki stały 482 223 223 46.27% 0.04627
220 98.65%
11 Świetlica Wiejska w Krzykosach, 83 Krzykosy stały 331 143 143 43.20% 0.0432
143 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 MICHALAK Piotr 36 Wyższe Kłodawa, 2490 57.92 Tak
2 NIESTRAWSKA Aneta 43 Wyższe Kłodawa, 1809 42.08 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych NIESTRAWSKA Aneta Głosów ważnych oddanych na kandydatów MICHALAK Piotr
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Przedszkole Nr 1 w Kłodawie im. Jana Brzechwy, ul. Boh. Września 4 Kłodawa 888 339 38.18% 0.03818
61.82% 549
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, 3 Maja 5 Kłodawa 578 201 34.78% 0.03478
65.22% 377
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie, Adama Mickiewicza 5 Kłodawa 675 257 38.07% 0.03807
61.93% 418
4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie, Kościelna 15 Kłodawa 557 235 42.19% 0.04219
57.81% 322
5 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej, 33 Wólka Czepowa 430 262 60.93% 0.06093
39.07% 168
6 Świetlica Wiejska w Dębinie, 2 Dębina 197 85 43.15% 0.04315
56.85% 112
7 Budynek po Zespole Szkół w Rysinach-Kolonii, 37 Rysiny-Kolonia 305 120 39.34% 0.03934
60.66% 185
8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej, 76 Bierzwienna Długa 226 127 56.19% 0.05619
43.81% 99
9 Świetlica Wiejska w Leszczach, 20 Leszcze 191 68 35.60% 0.0356
64.40% 123
10 Szkoła Podstawowa w Górkach, 18 Górki 142 70 49.30% 0.0493
50.70% 72
11 Świetlica Wiejska w Krzykosach, 83 Krzykosy 110 45 40.91% 0.04091
59.09% 65

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Nr 1 w Kłodawie im. Jana Brzechwy, ul. Boh. Września 4 Kłodawa stały 2064 901 901 43.65% 0.04365
888 98.56%
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, 3 Maja 5 Kłodawa stały 1369 585 585 42.73% 0.04273
578 98.80%
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie, Adama Mickiewicza 5 Kłodawa stały 1511 676 676 44.74% 0.04474
675 99.85%
4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie, Kościelna 15 Kłodawa stały 1279 567 567 44.33% 0.04433
557 98.24%
5 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej, 33 Wólka Czepowa stały 931 433 433 46.51% 0.04651
430 99.31%
6 Świetlica Wiejska w Dębinie, 2 Dębina stały 489 199 199 40.70% 0.0407
197 98.99%
7 Budynek po Zespole Szkół w Rysinach-Kolonii, 37 Rysiny-Kolonia stały 843 305 305 36.18% 0.03618
305 100.00%
8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej, 76 Bierzwienna Długa stały 650 226 226 34.77% 0.03477
226 100.00%
9 Świetlica Wiejska w Leszczach, 20 Leszcze stały 567 192 192 33.86% 0.03386
191 99.48%
10 Szkoła Podstawowa w Górkach, 18 Górki stały 483 143 143 29.61% 0.02961
142 99.30%
11 Świetlica Wiejska w Krzykosach, 83 Krzykosy stały 330 110 110 33.33% 0.03333
110 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 12 776 10 504 11 1