Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 425 160
Wyborców 350 009
Obwodów 199
  • Wybory do Rady Miasta Gdańska
  • Wybory Prezydenta Miasta Gdańska
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3 Gdańsk, Brzeźno stały Nie BRZEŹNO, Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca, Łamana, Mazurska, Miła, Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa
2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29A Gdańsk, Brzeźno stały Nie BRZEŹNO, Gdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza
3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34 Gdańsk, Brzeźno stały Tak BRZEŹNO, Aleja Hallera od nr 223 do końca, Chodkiewicza, Dworska, Korzeniowskiego, Nadmorski Dwór
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno stały Tak BRZEŹNO, Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno stały Tak BRZEŹNO, Broniewskiego, Łozy, Portowców
6 Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8 Gdańsk, Nowy Port stały Nie NOWY PORT, Wyzwolenia od nr 1 do nr 35
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31A Gdańsk, Nowy Port stały Nie NOWY PORT, Bliska, Blizowa, Kasztanowa, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43, Plac Gustkowicza, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół, Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27, Wyzwolenia od nr 48 do końca
8 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6A Gdańsk, Nowy Port stały Nie NOWY PORT, Długosza, Floriańska, Góreckiego, Krzywa, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24, Mylna, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca, Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca, Solec, Spokojna, Starowiślna, Strajku Dokerów, Szkolna, Władysława IV, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca, Wyzwolenia nr 40 i 41, Zamknięta
9 Gdańska Organizacja Turystyczna, ul. Uczniowska 22 Gdańsk, Letnica stały Nie LETNICA, Aleja Macieja Płażyńskiego, Chodackiego, Gwiazda Morza, Handlowa, Letnicka, Marynarki Polskiej od nr 51 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny, Narwicka, Niecała, Pokoleń Lechii Gdańsk, Rondo im. Tadeusza Mazowieckiego, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole, Wiślna, Załogowa, Żaglowa
10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi stały Nie STOGI, Falck Polonusa, Hoża, Kaczeńce, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste]
11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi stały Nie STOGI, Jastrzębia, Niska, Pawia, Rozłogi, Sienna od nr 28 do końca [parzyste] i od nr 41 do końca [nieparzyste], Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie
12 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi stały Tak STOGI, Andruszkiewicza, Budowniczych Portu Północnego, Kontenerowa, Poinca, Stryjewskiego od nr 1 do nr 30, Ugory, Wosia Budzysza, Zimna
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi stały Tak STOGI, Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy
14 Szkoła Podstawowa Nr 72, ul. Kłosowa 3 Gdańsk, Stogi stały Nie STOGI, Kłosowa, Nad Brzegiem nr 1A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca, Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste]
15 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka stały Tak PRZERÓBKA, Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Rondo Komitetu Obrony Robotników, Sienna od nr 1 do nr 39 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 26 [parzyste], Siennicka od nr 7 do nr 27
16 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka stały Tak PRZERÓBKA, Andersena, Bajki, Brzechwy, Dickensa, Lenartowicza, Promowa, Stara Twierdza, Sucharskiego
17 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38 Gdańsk, Krakowiec stały Tak KRAKOWIEC-GÓRKI ZACHODNIE, Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków
18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska stały Tak WYSPA SOBIESZEWSKA, Barwna, Czajki, Czyżyków, Falowa, Forsycji, Groszkowa, Gwiaździsta, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kapitańska, Kolonijna, Księżycowa, Lazurowa, Marynarska, Nadwiślańska, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Promienista, Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna, Słowików, Sobieszewska, Szkutnicza, Tęczowa, Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i 71], Ukryta, Wieniecka, Wodna, Żonkilowa
19 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Boguckiego 44 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska stały Tak WYSPA SOBIESZEWSKA, Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego, Dulkowa, Frezjowa, Herberta, Hiacyntowa, Kempingowa, Klimatyczna, Krańcowa, Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko, Modrzejewskiej, Narcyzowa, Pohoreckiego, Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca, Rufowa, Świbnieńska, Trałowa, Turystyczna nr 69 i nr 71 oraz od nr 140 do końca, Urwista, Uzdrowiskowa, Węgorzowa, Wiosłowa
20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań, ul. Miałki Szlak 74 Gdańsk, Rudniki stały Tak RUDNIKI, Benzynowa, Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste], Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble
21 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64 Gdańsk, Śródmieście stały Tak OLSZYNKA, Dworkowa, Łęgi, Maki, Osiedle, Słonecznikowa, Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31A [bez nr 28], Zielna, Żarnowiecka
22 Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2 Gdańsk, Olszynka stały Tak OLSZYNKA, Altanki, Bluszczowa, Błońska, Bratki, Dzwonki, Fiołkowa, Gęsia, Goździkowa, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Łanowa, Majowa, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Stokrotki, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wilgi, Wspólna, Zagony, Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów, Żurawia
23 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia stały Tak ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Brzegi, Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10A [parzyste], Cmentarna, Granitowa, Kolonia Anielinki, Koralowa, Madalińskiego nr 1, Perłowa, Piaskowa, Rondo im. Tadeusza Bolduana, Szkocka, Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste], Zamiejska od nr 1 do nr 28
24 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia stały Tak ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Diamentowa, Małomiejska, Nakielska, Podmiejska, Ptasia od nr 1 do nr 33 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22A [parzyste], Raduńska, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa
25 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia stały Tak ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Daleka, Dworcowa, Głucha, Gościnna, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa, Plac Oruński, Poleska, Przy Torze, Przybrzeżna, Wschodnia
26 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia stały Tak ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Rejtana, Równa, Sandomierska, Serbska, Smętna, Smolna, Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 151 [nieparzyste], Ubocze, Wołyńska, Żabia
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 Gdańsk, Orunia stały Tak ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Boczna, Grabowa, Junacka, Nowiny od nr 1 do nr 50, Przyjemna, Radunicka, Ramułta, Smoleńska, Trakt Św. Wojciecha od nr 153 do nr 225 [nieparzyste], Urocza, Zawiejska od nr 1 do nr 78, Związkowa, Żuławska
28 Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320 Gdańsk, Orunia stały Nie ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Lipce, Nad Starą Radunią, Niegowo, Niegowska, Nowiny od nr 51 do końca, Starogardzka od nr 1 do nr 20, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca
29 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19 Gdańsk, Św. Wojciech stały Nie ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa, Krokusowa, Po Schodkach, Rzeczna, Stroma, Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa
30 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6 Gdańsk, Śródmieście stały Tak ŚRÓDMIEŚCIE, Aksamitna, Doki, Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14], Jana z Kolna od nr 1 do nr 30, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki, Nowomiejska, Plac Solidarności, Podstoczna, Popiełuszki, Rajska od nr 6 do nr 14B, Robotnicza, Rybaki Górne, Stępkarska, Wałowa od nr 5 do nr 38, Wały Piastowskie, Wodopój, Wiosny Ludów, Zaułek Św. Bartłomieja
31 Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk, Śródmieście stały Tak ŚRÓDMIEŚCIE, Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Elżbietańska, Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14, Hucisko, Karmelicka, Korzenna, Kowalska, Młyńska, Na Piaskach, Podbielańska, Podmłyńska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4, Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Wielkie Młyny, Zawrotna
32 Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Browarna, Brygidki, Czopowa, Dylinki, Grodzka, Igielnicka, Karpia, Katarzynki, Krosienka, Krosna, Mniszki, Olejarna, Osiek, Panieńska, Plac Obrońców Poczty Polskiej, Plac Władysława Bartoszewskiego, Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97, Podzamcze, Profesorska, Refektarska, Rybaki Dolne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Stolarska, Sukiennicza, Tartaczna, Wałowa od nr 46/50 do nr 86, Wapiennicza, Wartka, Więcierze, Zamkowa
33 Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8 Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Bosmańska, Chlebnicka, Długie Pobrzeże, Dziana, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska, Kozia, Kramarska, Krowia, Kuśnierska, Latarniana, Lawendowa, Lektykarska, Mariacka, Minogi, Mokra, Mydlarska, Pachołów, Pańska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Kobzdeja, Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska, Podmurze, Pończoszników, Przędzalnicza, Różana, Rybackie Pobrzeże, Słomiana, Straganiarska, Szeroka, Szewska, Szklary, Szpitalna, Św. Ducha, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny, Teatralna, Tkacka, Tobiasza, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Wełniarska, Węglarska, Zaułek Zappio, Złotników
34 Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56 Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 20 oraz nr 21/25 B, C, D, Ławnicza, Mieszczańska, Ogarna, Okopowa od nr 1 do nr 9, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Podgarbary, Powroźnicza, Słodowników, Służebna, Targ Rakowy, Targ Sienny, Targ Węglowy, Za Murami, Zbytki
35 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Żabi Kruk 5 Gdańsk, Śródmieście stały Tak ŚRÓDMIEŚCIE, Augustyńskiego, Basztowa, Chmielna, Ciesielska, Dolna Brama, Grodza Kamienna, Jaglana, Kładki, Kocurki, Kotwiczników nr 10, Lastadia, Motławska, Okopowa od nr 15 do nr 29, Owsiana, Plac Wałowy, Pod Zrębem, Podwale Przedmiejskie, Pożarnicza, Pszenna, Rzeźnicka, Spichrzowa, Stągiewna, Św. Piotra, Św. Trójcy, Targ Maślany, Toruńska od nr 2 do nr 20, Wilcza, Wspornikowa, Zaułek Ormiański, Żabi Kruk, Żytnia
36 Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6 Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Dobra, Dolna, Fundacyjna, Jałmużnicza, Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia, Kurza, Łąkowa od nr 1 do nr 48, Polna, Przesmyk, Przyokopowa, Radna, Reduta Dzik, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Szczygla, Śluza, Toruńska od nr 23 do nr 32, Wierzbowa, Wróbla, Zielona
37 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61 Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Chłodna, Łąkowa od nr 50 do końca, Reduta Żbik, Sadowa, Sempołowskiej, Szopy, Szuwary, Ułańska
38 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA", ul. Św. Barbary 1 Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Angielska Grobla, Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego, Na Stępce, Ołowianka, Szafarnia, Św. Barbary
39 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A Gdańsk, Śródmieście stały Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Długa Grobla, Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska, Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56, Zawodników
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 Gdańsk, Śródmieście stały Tak ŚRÓDMIEŚCIE, Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek, Powalna, Sienna Grobla, Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30, Stary Dwór, Ustronie, Wiesława, Wygon, Zabłotna
41 Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 Gdańsk, Śródmieście stały Tak ŚRÓDMIEŚCIE, 3 Maja, Górka, Gradowa, Kurkowa, Nowe Ogrody, Reduta Miejska, Rogaczewskiego, Strzelecka
42 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43 Gdańsk, Śródmieście stały Tak ŚRÓDMIEŚCIE, Biskupia, Górna, Kaznodziejska, Menonitów, Na Stoku, Salwator, Spadzista, Zaroślak
43 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały Tak UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, I Brygady, II Brygady, 11 Listopada, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Guderskiego od nr 1 do nr 48, Kampinoska od nr 1 do nr 13, Kureckiej, Orląt Lwowskich
44 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały Nie UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Baśniowa, Elfów, Jaworzniaków, Karkonoska, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47
45 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały Tak UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Człuchowska, Dąbka, Dulin'a, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka
46 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały Tak UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Częstochowska, Piotrkowska, Świrskiego, Unruga, Wadowicka, Wieżycka, Zwierkowskiego
47 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały Nie UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Porębskiego
48 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały Nie UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Jeleniogórska, Kołodzieja
49 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6 Gdańsk, Łostowice stały Tak UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Ciechanowska, Gorzowska, Havla, Kaliska, Koszalińska, Kozacza Góra, Łódzka od nr 36 do końca, Płocka, Przemyska od nr 1 do nr 38, Radomska, Tarnowska, Zamojska
50 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", ul. Lubelska 3A Gdańsk, Łostowice stały Tak UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Białostocka, Kielecka, Lubelska, Łódzka od nr 1 do nr 35, Przemyska od nr 39 do końca, Warszawska, Zakoniczyńska
51 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały Tak UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Hausbrandta, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Leśny Potok, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Migdałowa, Miłosza, Myśliwska od nr 2 do nr 18 [parzyste] i od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Olchowa, Pagórkowa, Słoneczna Dolina, Stolema od nr 1 do nr 19, Śliwkowa, Św. Huberta, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok
52 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały Tak CHEŁM, Augustowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Kolorowa, Knyszyńska, Kryształowa, Piłkarska, Srebrna, Szmaragdowa, Wigierska, Złota
53 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały Tak CHEŁM, Ametystowa, Bartnicza, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Cieplewska, Czerska, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kazimierza Wielkiego, Miłocińska, Muzyka, Niepołomicka od nr 34 do końca, Pastelowa, Pienkowskiej, Przemian, Rondo im. Mieczysława Jałowieckiego, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21, Topazowa, Władysława Jagiełły, Zawackiej
54 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały Tak CHEŁM, Barzychowskiej, Górnowicza, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Narciarska, Ofiar Grudnia'70, Olimpijska, Podleckiego, Rondo im. Raoula Wallenberga, Saneczkarska, Sendlerowej, Szermiercza, Tenisowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca
55 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Czirenberga, Dąbrówki, Dominika, Królowej Jadwigi, Krzemowa, Rozrażewskiego, Rzączyńskiego, Uranowa
56 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Kurierów AK, Marii Ludwiki, Platynowa, Strzelców Karpackich, Świechockiego
57 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, 3 Brygady Szczerbca, Antczaka, Bruskiego, Dywizji Wołyńskiej, Okulickiego, Nad Potokiem, Rumla
58 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały Nie CHEŁM, Anny Jagiellonki, Madalińskiego od nr 2 do końca, Sosnkowskiego, Wawelska
59 Morska Szkoła Podstawowa, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Królowej Bony, Łańcucka, Nieborowska
60 Morskie Przedszkole, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Rondo im. Stanisława Kowalskiego, Rogalińska, Wilanowska
61 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18 Gdańsk, Chełm stały Nie CHEŁM, Biernackiego, Bitwy pod Lenino, Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste], Dokerów, Hirszfelda, Kolonia Postęp, Kolonia Przyszłość, Kolonia Studentów, Lotników Polskich, Lubuska, Łużycka, Odrzańska, Pohulanka, Reformacka, Rydygiera, Stoczniowców, Styp-Rekowskiego (d. Buczka), Worcella, Wronki, Zielonogórska
62 Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18 Gdańsk, Chełm stały Nie CHEŁM, Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Chałubińskiego [bez nr 18], Suchanka, Zamiejska nr 29 i 31 oraz od nr 32 do nr 50 [parzyste]
64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Grabowskiego, Hebanowskiego, Jabłońskiego, Szopińskiego
65 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 39 do nr 53 [nieparzyste]
66 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm stały Nie CHEŁM, Lipowicza, Tilgnera, Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca
67 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały Tak CHEŁM, Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11
68 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały Nie CHEŁM, Cebertowicza, Kopeckiego, Milskiego, Szpora
69 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały Tak JASIEŃ, Bażantowa, Brzoskwiniowa, Marzeń, Miłosna, Osińskiego, Pomyślna, Przyjazna, Przytulna, Serdeczna, Sympatyczna, Szczęśliwa, Taneczna
70 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały Tak JASIEŃ, Flisykowskiego, Guderskiego od nr 49 do końca, Jabłoniowa, Lawendowe Wzgórze, Morelowa, Przywidzka, Rekowska, Rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian
71 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały Nie JASIEŃ, Cyprysowa, Damroki, Goska, Jaworowa, Kartuska od nr 330 do nr 434C [parzyste] i od nr 325 do nr 395 [nieparzyste], Komedy, Kraśnięta, Limbowa, Orzechowa, Pałubickiego, Potęgowska, Remusa
72 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały Nie JASIEŃ, Garczyńska, Gronostajowa, Kuszników, Leskiego, Łosia, Łowców, Pólnicy, Rycerza Blizbora, Stolema od nr 20 do końca, Szczytników, Włóczników, Zwierzyniecka
73 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały Nie JASIEŃ, Borsucza, Czermińskiego, Gabrysiak, Goszyńska, Jasieńska, Jasińskiego, Jeziorowa, Leszczynowa, Lubowidzka, Oliwkowa, Ostrzycka, Pelczara, Połczyńska, Rondo Jacka Kuronia, Rondo im. 77 Pułku AK, Rysia, Stężycka, Szynszylowa, Świstaka, Turzycowa, Węgrzyna, Życzliwa, Źródlana
74 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały Tak WZGÓRZE MICKIEWICZA, Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Świtezianki, Telimeny, Wojskiego, Zosi
75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM, ul. Kartuska 245B Gdańsk, Siedlce stały Nie SIEDLCE, Bądkowskiego, Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby, Łostowicka, Nowolipie, Skrajna, Starodworska, Struga, Zagórna
76 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce stały Nie SIEDLCE, Bystrzycka, Ciasna, Drwęcka, Grota-Roweckiego, Kartuska od nr 60 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna, Na Zboczu, Narewska, Ogińskiego, Pobiedzisko, Sanocka, Sołecka
77 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce stały Nie SIEDLCE, Malczewskiego od nr 31 do nr 121, Nidzicka, Notecka, Popradzka, Szara
78 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce stały Nie SIEDLCE, Brukowa, Chryzostoma Paska, Kartuska od nr 4 do nr 58 [parzyste], Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Powstańców Warszawskich od nr 57 do nr 71 [nieparzyste], Skarpowa, Sowia, Wieniawskiego, Wyczółkowskiego, Zakosy
79 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce stały Nie SIEDLCE, Jasna, Kartuska od nr 5 do nr 103 [nieparzyste], Malczewskiego od nr 2 do nr 30 i od nr 122 do nr 151, Sowińskiego, Tarasy, Wesoła, Winnicka, Zagrodowa, Zakopiańska
80 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce stały Tak SIEDLCE, Bema, Gierymskiego, Legnicka, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 1 do nr 41 [nieparzyste]
81 Gdańskie Nieruchomości, ul. Cygańska Góra 1 Gdańsk, Suchanino stały Nie SUCHANINO, Cygańska Góra, Taborowa
82 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Beethovena 20 Gdańsk, Suchanino stały Nie SUCHANINO, Bacha, Beethovena od nr 1 do nr 76, Kamieńskiego, Mozarta, Noskowskiego, Paganiniego, Powstańców Warszawskich od nr 45 do nr 53 [nieparzyste] i od nr 66 do nr 70 [parzyste], Wagnera
83 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino stały Tak SUCHANINO, Kurpińskiego, Paderewskiego
84 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino stały Nie SUCHANINO, Bacewicz, Beethovena od nr 77 do końca, Czajkowskiego, Liszta, Małcużyńskiego, Otwarta, Schuberta, Schumana, Tylewskiego
85 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130, 132 i 134, Nałkowskiej, Raciborskiego, Rondo Pana Cogito, Wileńska od nr 37 do nr 61 [nieparzyste] i od nr 44 do nr 62 [parzyste], Zabłockiego
86 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Edisona, Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Myczkowskiego, Nobla, Pascala, Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Rondo im. Andrzeja Hakenbergera, Trzy Lipy, Volty
87 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Dobrowolskiego 6 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Tak PIECKI-MIGOWO, Arctowskiego, Dobrowolskiego, Magellana, Matuszewskiego (d. Kruczkowskiego), Piecewska od nr 25 do końca, Rakoczego
88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Myśliwska od nr 20 do końca [parzyste] i od nr 23 do końca [nieparzyste], Widok
89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Amundsena, Cietrzewia, Głuszca, Królewskie Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze
90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Kolumba, Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Zacna, Żylewicza
91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Burgaska, Kusocińskiego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Wyrobka, Związku Jaszczurczego
92 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Nie PIECKI-MIGOWO, Budapesztańska, Bulońska, Czecha, Szczodra, Wołkowyska
93 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 105 Gdańsk, Piecki-Migowo stały Tak PIECKI-MIGOWO, Belgradzka, Jaśkowa Dolina nr 101 i 105, Orańska, Warneńska
94 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce stały Tak ANIOŁKI, Dąbrowskiego, Dziekuć-Maleja, Focha, Giełguda, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kozietulskiego, Płowce, Poniatowskiego, Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] i nr 52, Świdnicka, Wrocławska, Żołnierska
95 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13 Gdańsk, Aniołki stały Nie ANIOŁKI, Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki, Dębowa, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego, Kolejowa, Kopernika, Orzeszkowej, Plac Michalaka, Plac Zebrań Ludowych, Rondo Ofiar Katynia, Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego, Śniadeckich, Towarowa, Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste], Trubadurów, Tuwima, Wronia
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Gdańsk, Młyniska stały Nie MŁYNISKA, Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 132 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Reja od nr 23 do końca, Swojska, Twarda, Zielony Trójkąt
97 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo stały Tak BRĘTOWO, Góralska, Podkarpacka
98 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo stały Nie BRĘTOWO, Leśna Góra, Mazowiecka, Niedźwiednik, Ogrodowa, Rondo im. Św. Jana de La Salle, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste]
99 Szkoły im. Św. Jana de La Salle, ul. Słowackiego 101 Gdańsk, Brętowo stały Nie BRĘTOWO, Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Potokowa, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze
100 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Tak WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Żołnierzy Wyklętych, Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14, Leśny Stok, Makuszyńskiego, Ostrowskiej, Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna, Selmanowicza "Zagończyka" (d. Zubrzyckiego), Srebrniki, Trawki
101 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Tak WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste] i od nr 143 do nr 201 [nieparzyste], Ceglana, Czarna, Dekerta, Gomulickiego, Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kolejarzy, Kołłątaja, Małachowskiego, Miedziana, Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica, Syrokomli, Wincentego Pola
102 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Tak WRZESZCZ GÓRNY, Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste], Białoszewskiego, Hemara, Leśmiana, Norwida, Słonimskiego, Stachury
103 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, ul. Topolowa 7 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Barokowa, Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste], Podleśna, Renesansowa, Romańska, Secesyjna, Topolowa, Współczesna, Zabytkowa
104 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3A Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 141 [nieparzyste], Batorego od nr 1 do nr 27, Brzozowa, Dmowskiego, Klonowa, Matki Polki, Lendziona, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste], Plac Kołodziejskiego, Sosnowa
105 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle'a, Jesionowa od nr 11 do końca, Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste]
106 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste], Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17, Pniewskiego, Politechniczna od nr 5 do nr 14, Sienkiewicza, Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca
107 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 31 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Akacjowa, Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 101, 105, 130, 132 i 134], Kossaka, Migowska, Na Wzgórzu, Pawłowskiego, Romera, Sobótki od nr 5 do nr 20
108 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Traugutta 92 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Fiszera, Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca, Pileckiego, Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste], Walentynowicz (d. Wassowskiego)
109 Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Tak WRZESZCZ GÓRNY, Grodzieńska, Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska, Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [nieparzyste], Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste]
110 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM", ul. Piramowicza 1/2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, Konarskiego, Łukasiewicza, Miszewskiego nr 17 i 18, Narutowicza, Olszewskiego, Piramowicza, Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca, Puszkina, Uphagena, Własna Strzecha, Wróblewskiego
111 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały Nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego, Konopnickiej, Miszewskiego [bez nr 17 i 18], Skwer Walentynowicz, Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, Zator Przytockiego
112 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, Al. Hallera 16/18 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Dzielna, Kliniczna, Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Leczkowa, Lengnicha, Okrzei, Poprzeczna, Reja od nr 9 do nr 22, Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10
113 WINDA-Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego, Plac O'Rourke, Racławicka
114 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Kościuszki od nr 73 do końca [nieparzyste] i od nr 80 do końca [parzyste], Manifestu Połanieckiego, Ostroroga, Sochaczewska
115 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5, Deotymy, Dźwigowa, Górnicza, Grudziądzka, Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Kopalniana, Lenarciaka (d. Pstrowskiego), Lwowska, Strakowskiego, Zygmunta Augusta, Żywiecka
116 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Wrzeszczańska 29 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Nie WRZESZCZ DOLNY, Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste], Kolonia Uroda, Kolonia Żeńcy, Konwalii, Małoogrodowa, Modrzewiowa, Winogronowa, Wrzeszczańska, Zaścianek, Żniwna
117 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste], Dubois, Lilli Wenedy, Zbyszka z Bogdańca
118 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Al. Legionów 3 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Nie WRZESZCZ DOLNY, Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca
119 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Al. Legionów 7 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela, Rondo im. Guntera Grassa
120 Szkoła Podstawowa Nr 49, Al. Legionów 11 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Aleja Legionów, Fredry, Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste], Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Niemcewicza, Plac Wybickiego, Prusa
121 XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Tak WRZESZCZ DOLNY, Gołębia, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kunickiego, Nad Stawem, Pestalozziego
122 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały Nie WRZESZCZ DOLNY, Biała, Danusi, Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego
123 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8 Gdańsk, Strzyża stały Nie STRZYŻA, Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Arciszewskiego, Chopina od nr 35 do końca, Chrzanowskiego od nr 15 do końca, Fitelberga, Glinki, Gomółki, Hubala, Kiepury, Kmieca, Kolberga, Lindego, Ludowa, Plac Maczka, Rolna, Różyckiego, Skwer Gałuszki, Sygietyńskiego, Wilka-Krzyżanowskiego, Wita Stwosza od nr 106 do końca [parzyste], Żeglarska
124 Rada Dzielnicy Strzyża, ul. Sychty 12 Gdańsk, Strzyża stały Tak STRZYŻA, Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego, Skwer Kolbergera, Sychty, Szymanowskiego, Zamenhofa, Żeleńskiego
125 Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 Gdańsk, Strzyża stały Nie STRZYŻA, Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr 1 do nr 34, Moniuszki, Nowowiejskiego, Wita Stwosza od nr 75 do końca [nieparzyste]
126 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały Tak ZASPA ROZSTAJE, Drzewieckiego, Leszczyńskich, Żwirki i Wigury od nr 5 do końca
127 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały Nie ZASPA ROZSTAJE, Burzyńskiego
128 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA", ul. Ciołkowskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały Nie ZASPA ROZSTAJE, Ciołkowskiego, Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3
129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały Tak ZASPA ROZSTAJE, Meissnera
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały Nie ZASPA ROZSTAJE, Aleja Jana Pawła II od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 50 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia
131 Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały Tak ZASPA ROZSTAJE, Budziszów, Dygasińskiego, Jeżewskiego, Kombatantów, Korczaka, Majewskich, Necla, Polonii Gdańskiej, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorkiewicza
132 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały Tak ZASPA MŁYNIEC, Pilotów od nr 1 do nr 12
133 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały Tak ZASPA MŁYNIEC, Braci Lewoniewskich, Pilotów od nr 13 do końca
134 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały Tak ZASPA MŁYNIEC, Startowa od nr 1 do nr 15
135 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały Nie ZASPA MŁYNIEC, Startowa od nr 17 do końca
136 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały Tak ZASPA MŁYNIEC, Dywizjonu 303, Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste]
137 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały Tak ZASPA MŁYNIEC, Bajana, Hynka, Nagórskiego, Skarżyńskiego
138 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9 [nieparzyste]
139 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13 [nieparzyste], Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste], Opolska
140 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Tak PRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste]
141 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska nr 42 i 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste]
142 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Tak PRZYMORZE WIELKIE, Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste]
143 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska od nr 67 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste]
144 Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska
145 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Czarny Dwór, Jelitkowski Dwór, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 30 do końca, Wika-Czarnowskiego
146 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Tak PRZYMORZE WIELKIE, Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste]
147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 1 do nr 6, Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste]
148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Nie PRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste], Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 7 do nr 29, Piastowska nr 100
149 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Tak PRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F
150 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały Tak PRZYMORZE WIELKIE, Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste]
151 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe stały Tak PRZYMORZE MAŁE, Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór, Kętrzyńskiego, Poznańska, Rzepichy
152 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe stały Nie PRZYMORZE MAŁE, Krzywoustego, Leszka Białego, Obotrycka, Piastowska od nr 19 do nr 107 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 88 [parzyste]
153 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe stały Nie PRZYMORZE MAŁE, Beniowskiego, Bora-Komorowskiego, Kupały, Lęborska, Morawska, Mściwoja II, Sambora, Słowiańska, Subisława od nr 1 do nr 18, Świętopełka, Ziemowita
154 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe stały Nie PRZYMORZE MAŁE, Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Droszyńskiego, Fromborska, Majdera, Plac Najświętszej Maryi Panny, Śląska, Tolkmicka, Władysławowska, Zgody I, Zgody II
155 Osiedlowy Dom Kultury PSM "KOLEJARZ", ul. Kołobrzeska 25E Gdańsk, Przymorze Małe stały Tak PRZYMORZE MAŁE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 2 do nr 8 [parzyste], Kołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka, Solikowskiego
156 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17 Gdańsk, Przymorze Małe stały Nie PRZYMORZE MAŁE, Arkońska, Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska
157 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26 Gdańsk, Matarnia stały Tak MATARNIA, Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste], Dedala, Elewów, Filmowa, Ikara, Internetowa, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Komputerowa, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste], Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiłkomirskiego, Wojnarskiego, Zenitowa
158 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Słabego 6 Gdańsk, Matarnia stały Tak MATARNIA, Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa, Rondo im. Jacka Kaczmarskiego, Słabego, Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste], Wiolinowa, Złota Karczma
159 Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 Gdańsk, Kokoszki stały Tak KOKOSZKI, Azaliowa, Borówkowa, Chabrowa, Czeremchowa, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok, Kalinowa, Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste], Kminkowa, Lubczykowa, Macierzankowa, Maciejkowa, Malinowa, Nagietkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnikowa, Rondo Graniczne Wolne Miasto Gdańsk-Rzeczpospolita Polska (1920 - 1939), Rumiankowa, Różany Stok, Storczykowa, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Tymiankowa
160 Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72 Gdańsk, Kokoszki stały Tak KOKOSZKI, Bieszkowicka, Charzykowska, Czerwcowa, Egiertowska, Gołuńska, Goplańska, Gostyńska od nr 1 do nr 120, Karlikowska, Karsińska, Kiszewska, Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa, Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łagowska, Łapalicka, Łapińska, Mamuszki, Marcowa, Mezowska, Niegocińska, Otomińska, Sierakowicka, Sierpniowa, Somińska, Sudomska, Sulmińska, Tuchomska, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wiecka, Wielewska, Wiosenna
161 Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1 Gdańsk, Kokoszki stały Nie KOKOSZKI, Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borska, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste], Bysewska, Cementowa, Choczewska, Czaplewska, Dębogórska, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Geodetów, Gostyńska od nr 121 do końca, Grzybowa, Instalatorów, Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Maszynowa, Metalowców, Miechucińska, Mirachowska, Montażystów, Nowatorów, Okólna, Osiedlowa, Przyrodników, Rakietowa, Rozwojowa, Sianowska, Smęgorzyńska, Snycerzy, Stokłosy, Swarzewska, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska
162 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia stały Tak ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 22 do nr 93
163 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia stały Tak ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Bałtycka, Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia, Wypoczynkowa
164 Szkoła Podstawowa Nr 77, ul. Orłowska 13 Gdańsk, Wejhera stały Tak ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Helska, Husytów, Jelitkowska, Orłowska, Plac Dwóch Miast, Wejhera
165 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka stały Nie ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Pomorska od nr 8 do nr 13, Subisława od nr 19 do końca
166 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka stały Nie ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca
167 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka stały Nie ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gospody od nr 2 do końca [parzyste], Szyprów
168 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka stały Nie ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gdyńska, Rybacka, Sztormowa
169 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste] i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa, Czyżewskiego od nr 20 do końca, Jelenia, Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza, Żubrowa
170 RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, ul. Czyżewskiego 12 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Czyżewskiego od nr 1 do nr 19, Gdańca, Karpacka, Sarnia, Tatrzańska
171 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Czyżewskiego 30A Gdańsk, Oliwa stały Tak OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej, Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7
172 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Bytowska, Karwieńska, Kościerska, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Opacka, Podhalańska, Słoneczna, Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski, Świerkowa
173 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, ul. Cystersów 13 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste] i od nr 516 do nr 534 [parzyste], Ceynowy, Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza, Majkowskiego, Nowickiego, Obrońców Westerplatte, Opata Rybińskiego, Piastowska od nr 1 do nr 18, Plac Dworcowy, Plac Inwalidów Wojennych, Poczty Gdańskiej, Schopenhauera
174 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Asnyka, Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca, Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca, Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136, Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 16A [parzyste], Witkiewicza, Żeromskiego
175 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wąsowicza 30 Gdańsk, Oliwa stały Tak OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste] i od nr 470 do nr 504 [parzyste], Derdowskiego od nr 5 do nr 25, Drzymały, Husa, Kaprów, Kaszubska, Kręckiego, Miraua, Wąsowicza
176 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana, Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124, Tetmajera, Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze
177 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6 Gdańsk, Oliwa stały Nie OLIWA, Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka, Milewskiego, Polanki od nr 40 do nr 58 oraz od nr 119 do nr 121, Wita Stwosza od nr 53 do nr 63 i nr 73 [nieparzyste] i od nr 46 do nr 58 [parzyste]
178 Gdańska Szkoła Szermierki, ul. VII Dwór 7 Gdańsk, VII Dwór stały Nie VII DWÓR, Abrahama od nr 11 do nr 55, Bellinga, Bukowskiego, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Głogowska, Gryglewskiego, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Ogryczaków, Orłowskiego, Paneckiego, Polanki od nr 59 do nr 118, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Siemiradzkiego, Sośnickiego, VII Dwór, Wita Stwosza nr 62A i od nr 96 do nr 104 [parzyste]
179 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały Tak OSOWA, Afrodyty, Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa, Borchardta, Bukowa, Centaura, Cerery, Chełmińska, Chirona, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Drawska, Gajowa, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa, Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony od nr 1 do nr 11 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 18 [parzyste], Juraty
180 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały Tak OSOWA, Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza, Merkurego, Minerwy, Mirandy, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowa, Nowy Świat
181 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały Tak OSOWA, Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Szołocha (d. Sołdka), Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa stały Tak OSOWA, Achillesa, Akteona, Ariadny, Artemidy, Astronomów, Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza, Delfina, Diany, Dionizosa, Eurydyki, Feniksa, Flory, Galaktyczna, Heleny, Herkulesa, Hermesa, Hery, Homera, Horacego, Jednorożca, Jutrzenki
183 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa stały Tak OSOWA, Junony od nr 23 do nr 33 [nieparzyste] oraz od nr 54 do nr 94 [parzyste], Kasjopei, Keplera, Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna, Nike, Orfeusza, Osowski Zakątek, Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca, Syriusza, Tezeusza, Wegi, Wodnika, Wolarza, Zielony Zakątek
184 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA", ul. Hoża 4 Gdańsk, Stogi dom pomocy społecznej Nie STOGI, Hoża nr 4
185 ZAKŁAD KARNY, ul. Siennicka 23 Gdańsk, Przeróbka zakład karny Nie PRZERÓBKA, Siennicka nr 23
186 Areszt Śledczy w Gdańsku, ul. Kurkowa 12 Gdańsk, Śródmieście areszt Śledczy Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Kurkowa nr 12
187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1/6 Gdańsk, Śródmieście szpital Nie ŚRÓDMIEŚCIE, Nowe Ogrody nr 1/6
188 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, ul. Kartuska 4/6 Gdańsk, Siedlce szpital Nie SIEDLCE, Kartuska nr 4/6
189 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Powstańców Warszawskich 1/2 Gdańsk, Siedlce szpital Nie SIEDLCE, Powstańców Warszawskich nr 1/2
190 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Smoluchowskiego 17 Gdańsk, Aniołki szpital Nie ANIOŁKI, Dębinki nr 7, Smoluchowskiego nr 17
191 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o., ul. Smoluchowskiego 18 Gdańsk, Aniołki szpital Nie ANIOŁKI, Smoluchowskiego nr 18
192 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, ul. Srebrniki 17 Gdańsk, Wrzeszcz Górny szpital Nie WRZESZCZ GÓRNY, Srebrniki nr 17
193 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Al. Zwycięstwa 30 Gdańsk, Wrzeszcz Górny szpital Nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Zwycięstwa nr 30
194 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Kliniczna 1A Gdańsk, Wrzeszcz Dolny szpital Nie WRZESZCZ DOLNY, Kliniczna nr 1A
195 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha, Al. Jana Pawła II 50 Gdańsk, Zaspa Rozstaje szpital Nie ZASPA ROZSTAJE, Aleja Jana Pawła II nr 50
196 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI "Złota Jesień", ul. Hynka 12 Gdańsk, Zaspa Młyniec dom pomocy społecznej Nie ZASPA MŁYNIEC, Hynka nr 12
197 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II, ul. Fromborska 24 Gdańsk, Przymorze Małe dom pomocy społecznej Nie PRZYMORZE MAŁE, Fromborska nr 24
198 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POLANKI", ul. Polanki 121 Gdańsk, Oliwa dom pomocy społecznej Nie OLIWA, Polanki nr 121
199 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 117 Gdańsk, VII Dwór szpital Nie VII DWÓR, Polanki nr 117

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce 5 50 188 8 50
0.0000020000Nr 2 Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice 8 79 812 6 58
0.0000030000Nr 3 Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień 6 59 134 6 47
0.0000040000Nr 4 Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo 5 49 855 7 46
0.0000050000Nr 5 Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe 5 57 864 6 39
0.0000060000Nr 6 Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki 5 53 156 7 46
Podsumowanie 34 350 009 40 286

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 10 8 7 7 7 46
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 6 8 7 6 5 6 38
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 10 8 7 6 7 45
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY KWW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY 7 10 8 7 7 7 46
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK KWW RS LEPSZY GDAŃSK 7 10 8 7 7 7 46
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO KWW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO 5 5 5 15
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA KWW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA 7 10 8 7 7 7 46
15 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 4 4

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
7 WAŁĘSA Jarosław Leszek 42 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Gdańsk
4 JACHLEWSKA Elżbieta 50 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK Inicjatywa Feministyczna Gdańsk
1 ADAMOWICZ Paweł Bogdan 52 wyższe prawnicze KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA Gdańsk
2 CEYNOWA Andrzej 66 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Gdańsk
5 MAKSYMOWICZ-CZAPKOWSKA Dorota Elżbieta 40 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO Gdańsk
6 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej 29 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Gdańsk
3 HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz 44 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY Gdańsk

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 49 892 26 038 25 980 52.07% 0.05207
25 188 96.95% 0.09695
Tak
2 79 570 48 516 48 346 60.76% 0.06076
47 641 98.54% 0.09854
Tak
3 58 982 37 317 37 250 63.15% 0.06315
36 659 98.41% 0.09841
Tak
4 49 810 29 967 29 933 60.09% 0.06009
29 181 97.49% 0.09749
Tak
5 57 882 36 415 36 280 62.68% 0.06268
35 238 97.13% 0.09713
Tak
6 53 249 34 079 33 957 63.77% 0.06377
33 210 97.80% 0.0978
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 81 370 46 39.29% 0.03929
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 6 330 38 3.06% 0.00306
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 54 456 46 26.29% 0.02629
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY 13 424 46 6.48% 0.00648
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK 10 727 46 5.18% 0.00518
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO 959 15 0.46% 0.00046
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA 39 612 46 19.13% 0.01913
15 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 239 5 0.12% 0.00012

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 81 370 46 16 39.29% 0.03929
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 6 330 38 0 3.06% 0.00306
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 54 456 46 12 26.29% 0.02629
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY 13 424 46 0 6.48% 0.00648
Nie
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK 10 727 46 0 5.18% 0.00518
Nie
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO 959 15 0 0.46% 0.00046
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA 39 612 46 6 19.13% 0.01913
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 239 5 0 0.12% 0.00012
Nie

Rada Miasta Gdańska - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 ŚPIEWAK-DOWBÓR Cezary Jan 4 022 15.97% 0.01597
Tak
1 4 2 BARTKÓW Agnieszka 1 174 4.66% 0.00466
Nie
1 4 3 KAŹMIERCZYK Lech Artur 1 889 7.50% 0.0075
Tak
1 4 4 SOWIŃSKA Olga Iwona 420 1.67% 0.00167
Nie
1 4 5 WALENDZIAK Wojciech Jerzy 115 0.46% 0.00046
Nie
1 4 6 SKIBA Arkadiusz Aleksander 255 1.01% 0.00101
Nie
1 4 7 TOKARSKA Maja 489 1.94% 0.00194
Nie
1 5 1 KRAWCZYŃSKA Anna Katarzyna 484 1.92% 0.00192
Nie
1 5 2 ZAGŁOBA Ryszard Andrzej 95 0.38% 0.00038
Nie
1 5 3 KRAKOWIAK Iwona Maria 64 0.25% 0.00025
Nie
1 5 4 GOŁUŃSKI Tadeusz 57 0.23% 0.00023
Nie
1 5 5 AMROŻEWSKA Agnieszka Wiktoria 31 0.12% 0.00012
Nie
1 5 6 KOŻYCZKOWSKI Stefan 63 0.25% 0.00025
Nie
1 10 1 JAROSZEWICZ Waldemar 2 927 11.62% 0.01162
Tak
1 10 2 SKIBA Andrzej Marcin 1 787 7.09% 0.00709
Tak
1 10 3 WIECKI Krzysztof Józef 696 2.76% 0.00276
Nie
1 10 4 SZCZEMIER-SZCZEMIERSKA Barbara Karolina 177 0.70% 0.0007
Nie
1 10 5 KAMIŃSKA Krystyna 753 2.99% 0.00299
Nie
1 10 6 MILEWSKA Małgorzata 577 2.29% 0.00229
Nie
1 10 7 ITRICH Roman Wawrzyniec 156 0.62% 0.00062
Nie
1 11 1 HAMADYK Łukasz Mariusz 1 665 6.61% 0.00661
Nie
1 11 2 BIELECKI Dobrosław Wojciech 501 1.99% 0.00199
Nie
1 11 3 CUDOWSKA-ŻUKOWSKA Iwona 162 0.64% 0.00064
Nie
1 11 4 BRZYSZCZ Piotr 210 0.83% 0.00083
Nie
1 11 5 BURBAN Sabina 84 0.33% 0.00033
Nie
1 11 6 BRÓDKA Jakub 313 1.24% 0.00124
Nie
1 11 7 KRZAK Hanna 189 0.75% 0.00075
Nie
1 12 1 SOBAŃSKA Joanna Małgorzata 404 1.60% 0.0016
Nie
1 12 2 SOKOŁÓW Tomasz 120 0.48% 0.00048
Nie
1 12 3 SZEKSZTEŁŁO Eliza Dorota 33 0.13% 0.00013
Nie
1 12 4 BIŃKOWSKI Łukasz 60 0.24% 0.00024
Nie
1 12 5 TOPOROWSKA Sylwia Anna 39 0.15% 0.00015
Nie
1 12 6 LITWINIENKO Grzegorz 27 0.11% 0.00011
Nie
1 12 7 GRUDZIŃSKI Marcin 86 0.34% 0.00034
Nie
1 13 1 HANSEN Weronika Milena 92 0.37% 0.00037
Nie
1 13 2 KOŁODZIEJCZYK Kamila 44 0.17% 0.00017
Nie
1 13 3 KUDŁA Teodor Michał 20 0.08% 8.0E-5
Nie
1 13 4 HOFFMANN Jacek 25 0.10% 0.0001
Nie
1 13 5 ŚNIEŻKO Ryszard 29 0.12% 0.00012
Nie
1 14 1 DUNAJEWSKA Beata Elżbieta 2 252 8.94% 0.00894
Tak
1 14 2 PRAŻNOWSKI Łukasz Andrzej 761 3.02% 0.00302
Nie
1 14 3 PATYK Ewa Elżbieta 185 0.73% 0.00073
Nie
1 14 4 PETRYCZKO Jerzy 658 2.61% 0.00261
Nie
1 14 5 WOJDYŁO Ewelina Justyna 165 0.66% 0.00066
Nie
1 14 6 KOPEĆ Krzysztof Jan 161 0.64% 0.00064
Nie
1 14 7 ŻMIJEWSKA Elżbieta 433 1.72% 0.00172
Nie
1 15 1 ZIEMBIŃSKI Sławomir Czesław 62 0.25% 0.00025
Nie
1 15 3 POGODZIŃSKA Lucyna Maria 22 0.09% 9.0E-5
Nie
1 15 4 GAWINA Jarosław Piotr 123 0.49% 0.00049
Nie
1 15 5 PINGOT Joanna Maria 30 0.12% 0.00012
Nie
2 4 1 OLESZEK Bogdan Marian 6 273 13.17% 0.01317
Tak
2 4 2 BŁASZCZYK Kamila Maria 2 384 5.00% 0.005
Tak
2 4 3 NIERODA Adam Józef 2 127 4.46% 0.00446
Nie
2 4 4 WILCZYŃSKI Krzysztof Czesław 349 0.73% 0.00073
Nie
2 4 5 BUMBLIS Marek 1 154 2.42% 0.00242
Nie
2 4 6 BOROWSKA-GALA Stanisława 301 0.63% 0.00063
Nie
2 4 7 MUŃSKI Jan Władysław 76 0.16% 0.00016
Nie
2 4 8 SZCZEPAŃSKA Maria Róża 561 1.18% 0.00118
Nie
2 4 9 TOPOLEWSKA Dorota Marzena 541 1.14% 0.00114
Nie
2 4 10 SKARBEK Mateusz Jacek 2 431 5.10% 0.0051
Tak
2 5 1 MENCZYKOWSKI Marian Alfred 469 0.98% 0.00098
Nie
2 5 2 STAWSKA Anna 315 0.66% 0.00066
Nie
2 5 3 ROCZTEJN Robert 40 0.08% 8.0E-5
Nie
2 5 4 ATAMAN-MAŃKOWSKA Mariola Aurelia 68 0.14% 0.00014
Nie
2 5 5 PEREDA Izabela Maria 54 0.11% 0.00011
Nie
2 5 6 WILAMOWSKA Irena 71 0.15% 0.00015
Nie
2 5 7 LASOTA Krzysztof Ludwik 150 0.31% 0.00031
Nie
2 5 8 KONOPACKI Andrzej Henryk 75 0.16% 0.00016
Nie
2 10 1 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej 9 794 20.56% 0.02056
Tak
2 10 2 KORALEWSKI Kazimierz Marian 1 184 2.49% 0.00249
Tak
2 10 3 MAJEWSKI Przemysław Tomasz 380 0.80% 0.0008
Nie
2 10 4 SIARNOWSKI Robert Grzegorz 278 0.58% 0.00058
Nie
2 10 5 KRASULA Alicja Zuzanna 337 0.71% 0.00071
Nie
2 10 6 CABAJ Joanna Dorota 543 1.14% 0.00114
Tak
2 10 7 TUL Teresa 87 0.18% 0.00018
Nie
2 10 8 DYNABURSKA Daniela Maria 58 0.12% 0.00012
Nie
2 10 9 SZCZESIAK Mariusz Andrzej 80 0.17% 0.00017
Nie
2 10 10 ŁABSZ Sławomir Stefan 75 0.16% 0.00016
Nie
2 11 1 HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz 1 462 3.07% 0.00307
Nie
2 11 2 GAŁEK Anna Maria 565 1.19% 0.00119
Nie
2 11 3 GRUSZKIEWICZ Marcin 108 0.23% 0.00023
Nie
2 11 4 LEONCZUK Błażej 76 0.16% 0.00016
Nie
2 11 5 KLEWCOW Iwona 50 0.10% 0.0001
Nie
2 11 6 DUDEK Justyna Katarzyna 218 0.46% 0.00046
Nie
2 11 7 ŚWIĄTKOWSKA Marzena Maria 151 0.32% 0.00032
Nie
2 11 8 BACHÓRZ Marcin 78 0.16% 0.00016
Nie
2 11 9 WYGONOWSKI Andrzej 44 0.09% 9.0E-5
Nie
2 11 10 SZAJNA Paweł Jakub 208 0.44% 0.00044
Nie
2 12 1 BANACH Jolanta Maria 1 801 3.78% 0.00378
Nie
2 12 2 WOJCIECHOWICZ Michał Rafał 249 0.52% 0.00052
Nie
2 12 3 KAMROWSKA Magdalena Katarzyna 306 0.64% 0.00064
Nie
2 12 4 LEONIAK Marcin Marek 97 0.20% 0.0002
Nie
2 12 5 ROLEWICZ Barbara Bożena 44 0.09% 9.0E-5
Nie
2 12 6 GIERS Przemysław 39 0.08% 8.0E-5
Nie
2 12 7 LIPSKA Jolanta Maria 99 0.21% 0.00021
Nie
2 12 8 GURFINKIEL Tomasz Jakub 47 0.10% 0.0001
Nie
2 12 9 CHOJNACKA Iwonna Grażyna 80 0.17% 0.00017
Nie
2 12 10 MUSZEL Magdalena 257 0.54% 0.00054
Nie
2 14 1 ADAMOWICZ Paweł Bogdan 5 599 11.75% 0.01175
Tak
2 14 2 DULKIEWICZ Aleksandra Maria 2 602 5.46% 0.00546
Tak
2 14 3 WASILEWSKA Teresa 615 1.29% 0.00129
Nie
2 14 4 BILDZIUK Marcin Sławomir 271 0.57% 0.00057
Nie
2 14 5 WORONIECKA Elżbieta Sławomira 373 0.78% 0.00078
Nie
2 14 6 RYDLEWSKA-KOWALIK Sylwia Barbara 409 0.86% 0.00086
Nie
2 14 7 TOŁOCZKO Tomasz Jerzy 251 0.53% 0.00053
Nie
2 14 8 GDANIEC Danuta 432 0.91% 0.00091
Nie
2 14 9 JAŻDŻEWSKI Stanisław Michał 174 0.37% 0.00037
Nie
2 14 10 CZERNIEWSKA Katarzyna Maria 681 1.43% 0.00143
Nie
3 4 1 BORAWSKI Piotr 4 945 13.49% 0.01349
Tak
3 4 2 KWIATKOWSKI Dominik Bolesław 930 2.54% 0.00254
Nie
3 4 3 JANKOWIAK Beata 2 726 7.44% 0.00744
Tak
3 4 4 GOLĘDZINOWSKA Anna Ewa 1 736 4.74% 0.00474
Tak
3 4 5 OKUNIEWSKA Ewa Małgorzata 1 450 3.96% 0.00396
Nie
3 4 6 KRÓL Dawid Łukasz 408 1.11% 0.00111
Nie
3 4 7 GOLEMSKI Zbigniew 201 0.55% 0.00055
Nie
3 4 8 HAJDUK Michał 1 697 4.63% 0.00463
Nie
3 5 1 LOMPERTA Józef 259 0.71% 0.00071
Nie
3 5 2 KAMIŃSKA-SZEWCZYK Dorota 193 0.53% 0.00053
Nie
3 5 3 CZAJA Anna 167 0.46% 0.00046
Nie
3 5 4 WRZOSEK Zbigniew Antoni 109 0.30% 0.0003
Nie
3 5 5 KACZMAREK Wiesław Andrzej 51 0.14% 0.00014
Nie
3 5 6 ANDRUSZKIEWICZ Piotr Krzysztof 141 0.38% 0.00038
Nie
3 5 7 DEMKO Irena 56 0.15% 0.00015
Nie
3 10 1 GIERSZEWSKI Piotr 4 965 13.54% 0.01354
Tak
3 10 2 MALAK Przemysław Dawid 1 300 3.55% 0.00355
Tak
3 10 3 GWIT Piotr Włodzimierz 377 1.03% 0.00103
Nie
3 10 4 TROJOK Agnieszka Zdzisława 1 087 2.97% 0.00297
Nie
3 10 5 SYMONOWICZ Zbigniew 333 0.91% 0.00091
Nie
3 10 6 SZRYTER Jolanta Wiesława 147 0.40% 0.0004
Nie
3 10 7 ZIĘTEK Danuta Teresa 428 1.17% 0.00117
Nie
3 10 8 SCHOTT Bożena 684 1.87% 0.00187
Nie
3 11 1 WOJCIECHOWSKI Florian Stefan 691 1.88% 0.00188
Nie
3 11 2 KOMOROWSKA Magdalena Maria 333 0.91% 0.00091
Nie
3 11 3 GRZENIA Mariusz Piotr 130 0.35% 0.00035
Nie
3 11 4 SULSKA Joanna Iwona 240 0.65% 0.00065
Nie
3 11 5 HOŁUBOWSKA Beata Bogusława 273 0.74% 0.00074
Nie
3 11 6 JURAS Andrzej 86 0.23% 0.00023
Nie
3 11 7 SZOMSZOR Damian 60 0.16% 0.00016
Nie
3 11 8 KOWALCZYK Grzegorz 281 0.77% 0.00077
Nie
3 12 1 WŁODARCZYK Jędrzej 1 237 3.37% 0.00337
Nie
3 12 2 PETERS Beata 516 1.41% 0.00141
Nie
3 12 3 BUJNICKA Lucyna Elżbieta 123 0.34% 0.00034
Nie
3 12 4 KACZMAREK Bogusław 88 0.24% 0.00024
Nie
3 12 5 KULECKA Monika Mieczysława 98 0.27% 0.00027
Nie
3 12 6 BAUĆ Leonard Piotr 69 0.19% 0.00019
Nie
3 12 7 KOSIŃSKA Alicja Maria 172 0.47% 0.00047
Nie
3 12 8 CORA Łukasz Sebastian 226 0.62% 0.00062
Nie
3 14 1 DZIK Piotr Adam 3 251 8.87% 0.00887
Tak
3 14 2 ALEKSIEJUK Adam Rafał 1 115 3.04% 0.00304
Nie
3 14 3 MATWIEJSZYN Monika Anna 902 2.46% 0.00246
Nie
3 14 4 KARCZEWSKA Lucyna Henryka 401 1.09% 0.00109
Nie
3 14 5 NOWAK Radosław Andrzej 424 1.16% 0.00116
Nie
3 14 6 BOJANOWSKI Andrzej 564 1.54% 0.00154
Nie
3 14 7 CHORZELSKA-PYTLAK Alicja Maria 214 0.58% 0.00058
Nie
3 14 8 ŚWIACKI Łukasz Marcin 775 2.11% 0.00211
Nie
4 4 1 LODZIŃSKA Emilia 7 146 24.49% 0.02449
Tak
4 4 2 KŁOS Krystian Jarosław 1 618 5.54% 0.00554
Tak
4 4 3 SOKALSKI Daniel Szymon 532 1.82% 0.00182
Nie
4 4 4 DWOJACKA Lolita Anna 387 1.33% 0.00133
Nie
4 4 5 CZERLONEK Ewa Teresa 259 0.89% 0.00089
Nie
4 4 6 NOWAK-TYMIŃSKA Aneta 370 1.27% 0.00127
Nie
4 4 7 JAROSZ Marcin 659 2.26% 0.00226
Nie
4 5 1 PASTUCHA Artur Ryszard 338 1.16% 0.00116
Nie
4 5 2 JAREMA-ŻYŻUN Anna Maria 164 0.56% 0.00056
Nie
4 5 3 JACKIEWICZ Paweł 101 0.35% 0.00035
Nie
4 5 4 PASTWA Joanna Helena 140 0.48% 0.00048
Nie
4 5 5 TORŁOP Małgorzata 59 0.20% 0.0002
Nie
4 5 6 KOMASSA Aleksander Józef 61 0.21% 0.00021
Nie
4 10 1 RABENDA Karol Kazimierz 3 115 10.67% 0.01067
Tak
4 10 2 PRZYBOROWICZ Mirosław 740 2.54% 0.00254
Nie
4 10 3 PLEWA Romuald Stanisław 1 512 5.18% 0.00518
Tak
4 10 4 SUREWICZ Aleksander Mieczysław 203 0.70% 0.0007
Nie
4 10 5 CEYNOWA Katarzyna Beata 992 3.40% 0.0034
Nie
4 10 6 TABAKA Małgorzata Teresa 478 1.64% 0.00164
Nie
4 10 7 SRZEDNICKA Artemida Maria 373 1.28% 0.00128
Nie
4 11 1 MACIEJEWSKI Dariusz Krzysztof 521 1.79% 0.00179
Nie
4 11 2 KRUK Bożena Lucja 176 0.60% 0.0006
Nie
4 11 3 WOJNOWSKA Halina Teresa 103 0.35% 0.00035
Nie
4 11 4 BOJANOWSKI Jacek Jerzy 127 0.44% 0.00044
Nie
4 11 5 OBRĘBSKA Anna 158 0.54% 0.00054
Nie
4 11 6 DUDEK Mieczysław 78 0.27% 0.00027
Nie
4 11 7 WALENTYNOWICZ Piotr Michał 561 1.92% 0.00192
Nie
4 12 1 LARCZYŃSKI Tomasz Marek 706 2.42% 0.00242
Nie
4 12 2 KOZIEŃ-BERNATOWICZ Monika Aleksandra 255 0.87% 0.00087
Nie
4 12 3 KACZOREK Maciej Stefan 123 0.42% 0.00042
Nie
4 12 4 GUSS Wanda 105 0.36% 0.00036
Nie
4 12 5 HEBDA Jacek Piotr 84 0.29% 0.00029
Nie
4 12 6 KOŁODZIEJ Wiesław Zdzisław 59 0.20% 0.0002
Nie
4 12 7 CHRZĄSZCZ Liliana Jolanta 140 0.48% 0.00048
Nie
4 13 1 CHABEREK Agnieszka Dorota 180 0.62% 0.00062
Nie
4 13 2 ŻÓRAWSKA-GLESSNER Aleksandra 30 0.10% 0.0001
Nie
4 13 3 KARCZEWSKI Arkadiusz Łukasz 57 0.20% 0.0002
Nie
4 13 4 GUZOWSKA Marzena Beata 77 0.26% 0.00026
Nie
4 13 5 KARCZEWSKI Bernard Roman 27 0.09% 9.0E-5
Nie
4 14 1 GRZELAK Piotr Grzegorz 3 397 11.64% 0.01164
Tak
4 14 2 BŁASZKOWSKI Wojciech Stanisław 1 414 4.85% 0.00485
Nie
4 14 3 BERNOLAK-SZCZYPIOR Maria Zofia 422 1.45% 0.00145
Nie
4 14 4 FERLIN Irola Maria 231 0.79% 0.00079
Nie
4 14 5 GAWŁAS Tomasz Michał 507 1.74% 0.00174
Nie
4 14 6 MIZIK Karolina Dominika 223 0.76% 0.00076
Nie
4 14 7 SZWAGULIŃSKI Michał Leszek 173 0.59% 0.00059
Nie
5 4 1 OWCZARCZAK Agnieszka Maria 6 699 19.01% 0.01901
Tak
5 4 2 RYŚ Przemysław 3 818 10.83% 0.01083
Tak
5 4 3 JANOTA Mateusz Radosław 437 1.24% 0.00124
Nie
5 4 4 KOWALCZYS Andrzej Paweł 3 040 8.63% 0.00863
Tak
5 4 5 DZIATKO Joanna Maria 319 0.91% 0.00091
Nie
5 4 6 SKIBA Anna Maria 765 2.17% 0.00217
Nie
5 4 7 WYSIECKI Mikołaj Jakub 440 1.25% 0.00125
Nie
5 5 1 CEYNOWA Andrzej 1 213 3.44% 0.00344
Nie
5 5 2 KOWALSKI Paweł Andrzej 123 0.35% 0.00035
Nie
5 5 3 MIKOŁAJEWSKA Anna Monika 167 0.47% 0.00047
Nie
5 5 4 ARENDT-ZUBEK Halina Mirosława 49 0.14% 0.00014
Nie
5 5 5 LASOTA Andrzej 153 0.43% 0.00043
Nie
5 10 1 KANTHAK Jan Jakub 4 799 13.62% 0.01362
Tak
5 10 3 WNUK Zbigniew Henryk 798 2.26% 0.00226
Nie
5 10 4 IMIANOWSKA Barbara 966 2.74% 0.00274
Nie
5 10 5 JANDY Mirosław Jerzy 286 0.81% 0.00081
Nie
5 10 6 GÓRNIAK Sonia Anna 635 1.80% 0.0018
Nie
5 10 7 STRZELCZYK Elżbieta Izabella 1 125 3.19% 0.00319
Tak
5 11 1 GRALLA Mikołaj Szymon 510 1.45% 0.00145
Nie
5 11 2 PAWLAK Liliana Klaudia 731 2.07% 0.00207
Nie
5 11 3 KUŹMICZ Adam Piotr 129 0.37% 0.00037
Nie
5 11 4 KASZUBA Inez Angelika 219 0.62% 0.00062
Nie
5 11 5 KULWICKI Michał Rafał 91 0.26% 0.00026
Nie
5 11 6 BURBAN Karol Jan 50 0.14% 0.00014
Nie
5 11 7 MACIEJEWSKA Jaśmina Wiktoria 439 1.25% 0.00125
Nie
5 12 1 PTASZYŃSKI Grzegorz Roman 796 2.26% 0.00226
Nie
5 12 2 KLAWIKOWSKA Iwona Dorota 236 0.67% 0.00067
Nie
5 12 3 ABUCEWICZ Laura 131 0.37% 0.00037
Nie
5 12 4 HRYNIEWICZ Paweł 178 0.51% 0.00051
Nie
5 12 5 DOPIERAŁA Marta 142 0.40% 0.0004
Nie
5 12 6 BRZEZIAK Weronika Maria 27 0.08% 8.0E-5
Nie
5 12 7 FĄS Damian Krzysztof 41 0.12% 0.00012
Nie
5 14 1 KOWALCZUK Piotr Stanisław 2 014 5.72% 0.00572
Nie
5 14 2 WIERZBICKA Agnieszka Marta 1 085 3.08% 0.00308
Nie
5 14 3 UMŁAWSKA Wioleta Małgorzata 272 0.77% 0.00077
Nie
5 14 4 STANKIEWICZ Iwona Maria 414 1.17% 0.00117
Nie
5 14 5 GODZINIEC Jakub Michał 99 0.28% 0.00028
Nie
5 14 6 KNEBA Karolina 263 0.75% 0.00075
Nie
5 14 7 MAKOWSKI Marcin 596 1.69% 0.00169
Nie
6 4 1 BEJM Łukasz Kacper 4 156 12.51% 0.01251
Tak
6 4 2 WAŻNY Karol 2 638 7.94% 0.00794
Tak
6 4 3 GORECKI Jarosław Władysław 2 077 6.25% 0.00625
Nie
6 4 4 GERYK Żaneta Beata 1 434 4.32% 0.00432
Nie
6 4 5 LEBIECKA Bogumiła Anna 326 0.98% 0.00098
Nie
6 4 6 PERUCKI Jan 4 077 12.28% 0.01228
Tak
6 4 7 LEWANDOWSKA Julia Karolina 1 519 4.57% 0.00457
Nie
6 5 1 GWOŹDŹ Edward Rajmund 319 0.96% 0.00096
Nie
6 5 2 GIERCZAK-LISOWSKA Kinga Izabela 155 0.47% 0.00047
Nie
6 5 3 TORŁOP Jolanta Paulina 57 0.17% 0.00017
Nie
6 5 4 FALBA Piotr Paweł 45 0.14% 0.00014
Nie
6 5 5 LEDA Anna Małgorzata 77 0.23% 0.00023
Nie
6 5 6 KOPERSKI Romuald Wincenty 97 0.29% 0.00029
Nie
6 10 1 KRUPEJ Dawid Patryk 3 928 11.83% 0.01183
Tak
6 10 2 HAŁAS Henryk Czesław 981 2.95% 0.00295
Nie
6 10 3 TEODORCZYK Jacek Włodzimierz 889 2.68% 0.00268
Nie
6 10 4 DRAMOWICZ Olaf Aleksander 694 2.09% 0.00209
Nie
6 10 5 SULEWSKA Katarzyna Joanna 936 2.82% 0.00282
Nie
6 10 6 SĘKOWSKA Katarzyna Grażyna 307 0.92% 0.00092
Nie
6 10 7 JAROSZ Grażyna Zofia 546 1.64% 0.00164
Nie
6 11 1 DUDEK Dorota 732 2.20% 0.0022
Nie
6 11 2 MACIEJEWSKI Henryk Szczepan 133 0.40% 0.0004
Nie
6 11 3 WOJNOWSKA Katarzyna 218 0.66% 0.00066
Nie
6 11 4 ŁOPUSKI Krzysztof Antoni 91 0.27% 0.00027
Nie
6 11 5 KRAZIŃSKI Maciej Jerzy 43 0.13% 0.00013
Nie
6 11 6 BURBAN JADWIGA 70 0.21% 0.00021
Nie
6 11 7 GŁUSZCZ Zygmunt 66 0.20% 0.0002
Nie
6 12 1 JACHLEWSKA Elżbieta 689 2.07% 0.00207
Nie
6 12 2 PAWŁOWSKI Piotr Seweryn 207 0.62% 0.00062
Nie
6 12 3 BOLT Tomasz Zbigniew 109 0.33% 0.00033
Nie
6 12 4 SOWIŃSKA Danuta Małgorzata 150 0.45% 0.00045
Nie
6 12 5 PIEŃKOWSKI Maciej Andrzej 53 0.16% 0.00016
Nie
6 12 6 SZABANOWICZ Helena Halina 90 0.27% 0.00027
Nie
6 12 7 POKORNICKI Mariusz 89 0.27% 0.00027
Nie
6 13 1 MAKSYMOWICZ-CZAPKOWSKA Dorota Elżbieta 244 0.73% 0.00073
Nie
6 13 2 BABIŃSKI Piotr Maciej 46 0.14% 0.00014
Nie
6 13 3 JUSTA Zbigniew 26 0.08% 8.0E-5
Nie
6 13 4 BALCERZAK Danuta 36 0.11% 0.00011
Nie
6 13 5 SKRZYPEK Andrzej Sylwester 26 0.08% 8.0E-5
Nie
6 14 1 STELMASIEWICZ Andrzej Zbigniew 2 210 6.65% 0.00665
Tak
6 14 2 STYBOR Wojciech Janusz 440 1.32% 0.00132
Nie
6 14 3 KOSMULSKA Sławina Maria 333 1.00% 0.001
Nie
6 14 4 GÓRSKA Irena Stanisława 620 1.87% 0.00187
Nie
6 14 5 GMEREK Mateusz 392 1.18% 0.00118
Nie
6 14 6 WOJTKOWSKA-WYSZKOWSKA Izabela 325 0.98% 0.00098
Nie
6 14 7 MOTYL Anna Małgorzata 514 1.55% 0.00155
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMOWICZ Paweł Bogdan 52 wyższe prawnicze Gdańsk, 77 966 36.97 Druga tura
2 CEYNOWA Andrzej 66 wyższe Gdańsk, 2 036 0.97 Nie
3 HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz 44 średnie Gdańsk, 4 170 1.98 Nie
4 JACHLEWSKA Elżbieta 50 wyższe Gdańsk, 4 146 1.97 Nie
5 MAKSYMOWICZ-CZAPKOWSKA Dorota Elżbieta 40 wyższe Gdańsk, 1 427 0.68 Nie
6 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej 29 wyższe Gdańsk, 62 594 29.68 Druga tura
7 WAŁĘSA Jarosław Leszek 42 wyższe Gdańsk, 58 561 27.77 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3 Gdańsk, Brzeźno stały 1 586 969 969 61.10% 0.0611
965 99.59%
2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29A Gdańsk, Brzeźno stały 1 695 1 038 1 038 61.24% 0.06124
1 036 99.81%
3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34 Gdańsk, Brzeźno stały 3 191 1 739 1 741 54.56% 0.05456
1 730 99.37%
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno stały 1 840 1 134 1 131 61.47% 0.06147
1 128 99.73%
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno stały 1 734 1 034 1 034 59.63% 0.05963
1 028 99.42%
6 Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8 Gdańsk, Nowy Port stały 2 161 1 305 1 304 60.34% 0.06034
1 298 99.54%
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31A Gdańsk, Nowy Port stały 2 711 1 475 1 475 54.41% 0.05441
1 474 99.93%
8 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6A Gdańsk, Nowy Port stały 2 886 1 362 1 362 47.19% 0.04719
1 349 99.05%
9 Gdańska Organizacja Turystyczna, ul. Uczniowska 22 Gdańsk, Letnica stały 1 013 440 440 43.44% 0.04344
438 99.55%
10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi stały 1 853 941 939 50.67% 0.05067
931 99.15%
11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi stały 1 795 905 905 50.42% 0.05042
900 99.45%
12 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi stały 1 793 889 889 49.58% 0.04958
881 99.10%
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi stały 1 643 826 827 50.33% 0.05033
814 98.43%
14 Szkoła Podstawowa Nr 72, ul. Kłosowa 3 Gdańsk, Stogi stały 1 697 938 936 55.16% 0.05516
923 98.61%
15 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka stały 1 619 810 809 49.97% 0.04997
807 99.75%
16 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka stały 1 748 952 951 54.41% 0.05441
950 99.89%
17 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38 Gdańsk, Krakowiec stały 1 447 681 689 47.62% 0.04762
686 99.56%
18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska stały 1 102 638 637 57.80% 0.0578
632 99.22%
19 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Boguckiego 44 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska stały 1 491 792 789 52.92% 0.05292
786 99.62%
20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań, ul. Miałki Szlak 74 Gdańsk, Rudniki stały 925 419 417 45.08% 0.04508
414 99.28%
21 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64 Gdańsk, Śródmieście stały 589 259 259 43.97% 0.04397
258 99.61%
22 Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2 Gdańsk, Olszynka stały 1 838 915 915 49.78% 0.04978
909 99.34%
23 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia stały 2 095 1 108 1 108 52.89% 0.05289
1 103 99.55%
24 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia stały 2 140 1 014 1 014 47.38% 0.04738
1 008 99.41%
25 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia stały 1 330 573 573 43.08% 0.04308
568 99.13%
26 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia stały 1 356 585 585 43.14% 0.04314
583 99.66%
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 Gdańsk, Orunia stały 2 940 1 435 1 435 48.81% 0.04881
1 431 99.72%
28 Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320 Gdańsk, Orunia stały 842 408 408 48.46% 0.04846
406 99.51%
29 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19 Gdańsk, Św. Wojciech stały 672 414 414 61.61% 0.06161
413 99.76%
30 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6 Gdańsk, Śródmieście stały 1 782 1 008 1 004 56.34% 0.05634
996 99.20%
31 Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk, Śródmieście stały 887 517 517 58.29% 0.05829
512 99.03%
32 Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Gdańsk, Śródmieście stały 1 666 968 968 58.10% 0.0581
967 99.90%
33 Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8 Gdańsk, Śródmieście stały 2 260 1 352 1 347 59.60% 0.0596
1 337 99.26%
34 Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56 Gdańsk, Śródmieście stały 1 379 780 780 56.56% 0.05656
779 99.87%
35 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Żabi Kruk 5 Gdańsk, Śródmieście stały 2 019 1 100 1 099 54.43% 0.05443
1 095 99.64%
36 Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6 Gdańsk, Śródmieście stały 2 843 1 373 1 371 48.22% 0.04822
1 361 99.27%
37 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61 Gdańsk, Śródmieście stały 1 507 737 725 48.11% 0.04811
723 99.72%
38 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA", ul. Św. Barbary 1 Gdańsk, Śródmieście stały 1 428 740 738 51.68% 0.05168
733 99.32%
39 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A Gdańsk, Śródmieście stały 1 425 784 780 54.74% 0.05474
771 98.85%
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 Gdańsk, Śródmieście stały 1 162 675 675 58.09% 0.05809
668 98.96%
41 Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 Gdańsk, Śródmieście stały 725 334 334 46.07% 0.04607
333 99.70%
42 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43 Gdańsk, Śródmieście stały 1 609 782 782 48.60% 0.0486
772 98.72%
43 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 1 761 1 114 1 114 63.26% 0.06326
1 107 99.37%
44 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 1 828 1 062 1 062 58.10% 0.0581
1 057 99.53%
45 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 2 078 1 309 1 309 62.99% 0.06299
1 300 99.31%
46 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 2 382 1 470 1 465 61.50% 0.0615
1 450 98.98%
47 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 1 903 1 202 1 202 63.16% 0.06316
1 199 99.75%
48 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 2 320 1 426 1 439 62.03% 0.06203
1 425 99.03%
49 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6 Gdańsk, Łostowice stały 2 516 1 718 1 718 68.28% 0.06828
1 710 99.53%
50 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", ul. Lubelska 3A Gdańsk, Łostowice stały 985 587 590 59.90% 0.0599
588 99.66%
51 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2 905 1 882 1 882 64.78% 0.06478
1 875 99.63%
52 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 2 464 1 270 1 276 51.79% 0.05179
1 271 99.61%
53 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 2 455 1 441 1 419 57.80% 0.0578
1 416 99.79%
54 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 1 901 1 265 1 265 66.54% 0.06654
1 261 99.68%
55 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2 605 1 737 1 735 66.60% 0.0666
1 728 99.60%
56 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2 721 1 882 1 875 68.91% 0.06891
1 871 99.79%
57 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2 592 1 755 1 755 67.71% 0.06771
1 745 99.43%
58 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2 261 1 464 1 458 64.48% 0.06448
1 452 99.59%
59 Morska Szkoła Podstawowa, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm stały 1 956 1 391 1 391 71.11% 0.07111
1 388 99.78%
60 Morskie Przedszkole, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm stały 2 168 1 290 1 290 59.50% 0.0595
1 280 99.22%
61 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18 Gdańsk, Chełm stały 3 147 1 817 1 798 57.13% 0.05713
1 791 99.61%
62 Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18 Gdańsk, Chełm stały 1 723 1 106 1 105 64.13% 0.06413
1 096 99.19%
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm stały 2 537 1 642 1 639 64.60% 0.0646
1 632 99.57%
64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm stały 2 640 1 750 1 771 67.08% 0.06708
1 766 99.72%
65 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm stały 2 166 1 357 1 349 62.28% 0.06228
1 339 99.26%
66 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm stały 2 048 1 352 1 352 66.02% 0.06602
1 347 99.63%
67 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały 2 250 1 462 1 459 64.84% 0.06484
1 454 99.66%
68 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały 2 138 1 409 1 409 65.90% 0.0659
1 401 99.43%
69 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2 286 1 551 1 551 67.85% 0.06785
1 542 99.42%
70 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2 588 1 410 1 410 54.48% 0.05448
1 406 99.72%
71 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2 519 1 613 1 611 63.95% 0.06395
1 600 99.32%
72 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2 714 1 702 1 702 62.71% 0.06271
1 691 99.35%
73 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2 402 1 497 1 496 62.28% 0.06228
1 489 99.53%
74 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały 2 082 1 450 1 449 69.60% 0.0696
1 447 99.86%
75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM, ul. Kartuska 245B Gdańsk, Siedlce stały 1 831 1 067 1 066 58.22% 0.05822
1 064 99.81%
76 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce stały 1 582 871 870 54.99% 0.05499
867 99.66%
77 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce stały 1 644 984 984 59.85% 0.05985
972 98.78%
78 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce stały 2 362 1 422 1 414 59.86% 0.05986
1 401 99.08%
79 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce stały 2 552 1 438 1 438 56.35% 0.05635
1 434 99.72%
80 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce stały 685 367 368 53.72% 0.05372
364 98.91%
81 Gdańskie Nieruchomości, ul. Cygańska Góra 1 Gdańsk, Suchanino stały 1 377 885 886 64.34% 0.06434
883 99.66%
82 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Beethovena 20 Gdańsk, Suchanino stały 2 702 1 778 1 778 65.80% 0.0658
1 778 100.00%
83 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino stały 2 348 1 471 1 471 62.65% 0.06265
1 464 99.52%
84 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino stały 2 245 1 397 1 396 62.18% 0.06218
1 387 99.36%
85 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 571 1 721 1 715 66.71% 0.06671
1 698 99.01%
86 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 490 1 683 1 655 66.47% 0.06647
1 642 99.21%
87 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Dobrowolskiego 6 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 111 1 352 1 352 64.05% 0.06405
1 342 99.26%
88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 211 1 549 1 549 70.06% 0.07006
1 542 99.55%
89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 323 1 611 1 607 69.18% 0.06918
1 596 99.32%
90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 485 1 676 1 676 67.44% 0.06744
1 672 99.76%
91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 661 1 778 1 778 66.82% 0.06682
1 774 99.78%
92 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2 350 1 539 1 539 65.49% 0.06549
1 532 99.55%
93 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 105 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 1 825 1 147 1 149 62.96% 0.06296
1 144 99.56%
94 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce stały 1 870 1 298 1 294 69.20% 0.0692
1 292 99.85%
95 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13 Gdańsk, Aniołki stały 1 782 986 985 55.27% 0.05527
983 99.80%
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Gdańsk, Młyniska stały 2 346 1 295 1 301 55.46% 0.05546
1 291 99.23%
97 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo stały 2 247 1 542 1 543 68.67% 0.06867
1 538 99.68%
98 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo stały 2 122 1 369 1 369 64.51% 0.06451
1 364 99.63%
99 Szkoły im. Św. Jana de La Salle, ul. Słowackiego 101 Gdańsk, Brętowo stały 1 691 1 145 1 137 67.24% 0.06724
1 130 99.38%
100 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 794 1 169 1 161 64.72% 0.06472
1 160 99.91%
101 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 2 062 1 121 1 119 54.27% 0.05427
1 116 99.73%
102 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 2 098 1 227 1 227 58.48% 0.05848
1 220 99.43%
103 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, ul. Topolowa 7 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 528 1 005 1 007 65.90% 0.0659
1 001 99.40%
104 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3A Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 824 1 018 1 014 55.59% 0.05559
1 009 99.51%
105 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 315 736 736 55.97% 0.05597
736 100.00%
106 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 445 814 818 56.61% 0.05661
809 98.90%
107 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 31 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 605 1 041 1 041 64.86% 0.06486
1 037 99.62%
108 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Traugutta 92 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 119 630 630 56.30% 0.0563
627 99.52%
109 Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 750 488 487 64.93% 0.06493
484 99.38%
110 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM", ul. Piramowicza 1/2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 076 617 619 57.53% 0.05753
617 99.68%
111 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1 418 816 816 57.55% 0.05755
814 99.75%
112 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, Al. Hallera 16/18 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 2 189 1 273 1 272 58.11% 0.05811
1 264 99.37%
113 WINDA-Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 486 861 859 57.81% 0.05781
855 99.53%
114 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 825 1 114 1 114 61.04% 0.06104
1 108 99.46%
115 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 957 1 145 1 145 58.51% 0.05851
1 137 99.30%
116 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Wrzeszczańska 29 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 674 999 1 000 59.74% 0.05974
987 98.70%
117 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 535 952 952 62.02% 0.06202
950 99.79%
118 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Al. Legionów 3 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 707 999 998 58.47% 0.05847
992 99.40%
119 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Al. Legionów 7 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 691 892 891 52.69% 0.05269
887 99.55%
120 Szkoła Podstawowa Nr 49, Al. Legionów 11 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 660 995 991 59.70% 0.0597
988 99.70%
121 XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 630 971 973 59.69% 0.05969
966 99.28%
122 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1 458 798 794 54.46% 0.05446
789 99.37%
123 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8 Gdańsk, Strzyża stały 1 992 1 292 1 288 64.66% 0.06466
1 280 99.38%
124 Rada Dzielnicy Strzyża, ul. Sychty 12 Gdańsk, Strzyża stały 1 242 840 841 67.71% 0.06771
839 99.76%
125 Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 Gdańsk, Strzyża stały 1 123 733 733 65.27% 0.06527
730 99.59%
126 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 2 122 1 402 1 403 66.12% 0.06612
1 397 99.57%
127 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1 857 1 239 1 238 66.67% 0.06667
1 226 99.03%
128 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA", ul. Ciołkowskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1 940 1 266 1 265 65.21% 0.06521
1 258 99.45%
129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1 842 1 221 1 196 64.93% 0.06493
1 194 99.83%
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1 617 1 173 1 173 72.54% 0.07254
1 169 99.66%
131 Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1 432 959 944 65.92% 0.06592
936 99.15%
132 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1 670 1 076 1 076 64.43% 0.06443
1 072 99.63%
133 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1 956 1 212 1 210 61.86% 0.06186
1 208 99.83%
134 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1 690 1 099 1 101 65.15% 0.06515
1 100 99.91%
135 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1 440 986 1 002 69.58% 0.06958
998 99.60%
136 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 2 121 1 429 1 421 67.00% 0.067
1 413 99.44%
137 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 2 173 1 495 1 491 68.61% 0.06861
1 483 99.46%
138 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 718 1 015 1 015 59.08% 0.05908
1 009 99.41%
139 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 707 995 993 58.17% 0.05817
989 99.60%
140 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 622 1 051 1 051 64.80% 0.0648
1 044 99.33%
141 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 837 1 074 1 074 58.46% 0.05846
1 069 99.53%
142 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 949 1 142 1 143 58.65% 0.05865
1 140 99.74%
143 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 878 1 109 1 102 58.68% 0.05868
1 097 99.55%
144 Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 2 165 1 319 1 318 60.88% 0.06088
1 312 99.54%
145 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 749 1 131 1 131 64.67% 0.06467
1 122 99.20%
146 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 365 845 845 61.90% 0.0619
842 99.64%
147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 916 1 112 1 113 58.09% 0.05809
1 111 99.82%
148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 851 1 038 1 037 56.02% 0.05602
1 027 99.04%
149 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 772 1 053 1 053 59.42% 0.05942
1 040 98.77%
150 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1 581 919 915 57.87% 0.05787
914 99.89%
151 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2 077 1 244 1 244 59.89% 0.05989
1 234 99.20%
152 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2 039 1 302 1 304 63.95% 0.06395
1 293 99.16%
153 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2 518 1 673 1 676 66.56% 0.06656
1 666 99.40%
154 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2 292 1 447 1 438 62.74% 0.06274
1 433 99.65%
155 Osiedlowy Dom Kultury PSM "KOLEJARZ", ul. Kołobrzeska 25E Gdańsk, Przymorze Małe stały 1 686 1 059 1 059 62.81% 0.06281
1 054 99.53%
156 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17 Gdańsk, Przymorze Małe stały 1 884 1 203 1 203 63.85% 0.06385
1 200 99.75%
157 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26 Gdańsk, Matarnia stały 2 418 1 605 1 559 64.47% 0.06447
1 549 99.36%
158 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Słabego 6 Gdańsk, Matarnia stały 2 323 1 464 1 458 62.76% 0.06276
1 453 99.66%
159 Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 Gdańsk, Kokoszki stały 2 131 1 464 1 464 68.70% 0.0687
1 460 99.73%
160 Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72 Gdańsk, Kokoszki stały 2 049 1 504 1 504 73.40% 0.0734
1 499 99.67%
161 Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1 Gdańsk, Kokoszki stały 2 725 1 540 1 524 55.93% 0.05593
1 516 99.48%
162 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia stały 1 766 1 082 1 082 61.27% 0.06127
1 074 99.26%
163 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia stały 1 846 1 002 1 001 54.23% 0.05423
996 99.50%
164 Szkoła Podstawowa Nr 77, ul. Orłowska 13 Gdańsk, Wejhera stały 3 267 1 897 1 896 58.03% 0.05803
1 887 99.53%
165 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka stały 1 775 1 162 1 156 65.13% 0.06513
1 150 99.48%
166 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka stały 1 784 1 101 1 105 61.94% 0.06194
1 097 99.28%
167 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka stały 1 857 1 266 1 266 68.17% 0.06817
1 260 99.53%
168 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka stały 1 767 1 172 1 172 66.33% 0.06633
1 171 99.91%
169 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31 Gdańsk, Oliwa stały 1 549 937 938 60.56% 0.06056
936 99.79%
170 RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, ul. Czyżewskiego 12 Gdańsk, Oliwa stały 1 721 1 062 1 063 61.77% 0.06177
1 060 99.72%
171 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Czyżewskiego 30A Gdańsk, Oliwa stały 1 794 1 013 1 007 56.13% 0.05613
1 007 100.00%
172 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 Gdańsk, Oliwa stały 1 580 892 893 56.52% 0.05652
886 99.22%
173 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, ul. Cystersów 13 Gdańsk, Oliwa stały 1 349 783 782 57.97% 0.05797
776 99.23%
174 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130 Gdańsk, Oliwa stały 1 389 882 885 63.71% 0.06371
882 99.66%
175 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wąsowicza 30 Gdańsk, Oliwa stały 1 709 1 063 1 064 62.26% 0.06226
1 059 99.53%
176 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Gdańsk, Oliwa stały 1 161 756 756 65.12% 0.06512
754 99.74%
177 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6 Gdańsk, Oliwa stały 533 348 348 65.29% 0.06529
347 99.71%
178 Gdańska Szkoła Szermierki, ul. VII Dwór 7 Gdańsk, VII Dwór stały 2 883 1 892 1 890 65.56% 0.06556
1 876 99.26%
179 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały 2 344 1 684 1 643 70.09% 0.07009
1 642 99.94%
180 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały 2 259 1 513 1 494 66.14% 0.06614
1 486 99.46%
181 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały 2 488 1 696 1 664 66.88% 0.06688
1 656 99.52%
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa stały 2 252 1 576 1 587 70.47% 0.07047
1 577 99.37%
183 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa stały 2 405 1 688 1 667 69.31% 0.06931
1 661 99.64%
184 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA", ul. Hoża 4 Gdańsk, Stogi dom pomocy społecznej 54 19 19 35.19% 0.03519
17 89.47%
185 ZAKŁAD KARNY, ul. Siennicka 23 Gdańsk, Przeróbka zakład karny 106 46 45 42.45% 0.04245
45 100.00%
186 Areszt Śledczy w Gdańsku, ul. Kurkowa 12 Gdańsk, Śródmieście areszt Śledczy 262 165 165 62.98% 0.06298
162 98.18%
187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1/6 Gdańsk, Śródmieście szpital 166 20 20 12.05% 0.01205
20 100.00%
188 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, ul. Kartuska 4/6 Gdańsk, Siedlce szpital 16 11 12 75.00% 0.075
12 100.00%
189 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Powstańców Warszawskich 1/2 Gdańsk, Siedlce szpital 37 5 5 13.51% 0.01351
5 100.00%
190 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Smoluchowskiego 17 Gdańsk, Aniołki szpital 280 49 49 17.50% 0.0175
49 100.00%
191 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o., ul. Smoluchowskiego 18 Gdańsk, Aniołki szpital 51 9 9 17.65% 0.01765
9 100.00%
192 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, ul. Srebrniki 17 Gdańsk, Wrzeszcz Górny szpital 105 35 35 33.33% 0.03333
33 94.29%
193 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Al. Zwycięstwa 30 Gdańsk, Wrzeszcz Górny szpital 51 16 16 31.37% 0.03137
16 100.00%
194 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Kliniczna 1A Gdańsk, Wrzeszcz Dolny szpital 45 23 23 51.11% 0.05111
23 100.00%
195 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha, Al. Jana Pawła II 50 Gdańsk, Zaspa Rozstaje szpital 251 64 64 25.50% 0.0255
63 98.44%
196 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI "Złota Jesień", ul. Hynka 12 Gdańsk, Zaspa Młyniec dom pomocy społecznej 75 27 27 36.00% 0.036
26 96.30%
197 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II, ul. Fromborska 24 Gdańsk, Przymorze Małe dom pomocy społecznej 90 35 35 38.89% 0.03889
33 94.29%
198 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POLANKI", ul. Polanki 121 Gdańsk, Oliwa dom pomocy społecznej 63 30 30 47.62% 0.04762
29 96.67%
199 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 117 Gdańsk, VII Dwór szpital 62 15 15 24.19% 0.02419
15 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMOWICZ Paweł Bogdan 52 wyższe prawnicze Gdańsk, 129683 64.80 Tak
2 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej 29 wyższe Gdańsk, 70432 35.20 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych ADAMOWICZ Paweł Bogdan Głosów ważnych oddanych na kandydatów PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3 Gdańsk, Brzeźno 910 526 57.80% 0.0578
42.20% 384
2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29A Gdańsk, Brzeźno 891 572 64.20% 0.0642
35.80% 319
3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34 Gdańsk, Brzeźno 1583 878 55.46% 0.05546
44.54% 705
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno 1094 700 63.99% 0.06399
36.01% 394
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno 986 603 61.16% 0.06116
38.84% 383
6 Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8 Gdańsk, Nowy Port 1219 733 60.13% 0.06013
39.87% 486
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31A Gdańsk, Nowy Port 1365 806 59.05% 0.05905
40.95% 559
8 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6A Gdańsk, Nowy Port 1266 794 62.72% 0.06272
37.28% 472
9 Gdańska Organizacja Turystyczna, ul. Uczniowska 22 Gdańsk, Letnica 430 233 54.19% 0.05419
45.81% 197
10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi 904 512 56.64% 0.05664
43.36% 392
11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi 849 437 51.47% 0.05147
48.53% 412
12 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi 822 439 53.41% 0.05341
46.59% 383
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi 790 427 54.05% 0.05405
45.95% 363
14 Szkoła Podstawowa Nr 72, ul. Kłosowa 3 Gdańsk, Stogi 904 470 51.99% 0.05199
48.01% 434
15 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka 761 443 58.21% 0.05821
41.79% 318
16 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka 907 487 53.69% 0.05369
46.31% 420
17 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38 Gdańsk, Krakowiec 622 363 58.36% 0.05836
41.64% 259
18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska 614 433 70.52% 0.07052
29.48% 181
19 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Boguckiego 44 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska 743 487 65.55% 0.06555
34.45% 256
20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań, ul. Miałki Szlak 74 Gdańsk, Rudniki 391 242 61.89% 0.06189
38.11% 149
21 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64 Gdańsk, Śródmieście 259 153 59.07% 0.05907
40.93% 106
22 Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2 Gdańsk, Olszynka 870 490 56.32% 0.05632
43.68% 380
23 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia 1045 573 54.83% 0.05483
45.17% 472
24 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia 991 573 57.82% 0.05782
42.18% 418
25 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia 548 282 51.46% 0.05146
48.54% 266
26 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia 563 351 62.34% 0.06234
37.66% 212
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 Gdańsk, Orunia 1441 829 57.53% 0.05753
42.47% 612
28 Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320 Gdańsk, Orunia 405 277 68.40% 0.0684
31.60% 128
29 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19 Gdańsk, Św. Wojciech 379 243 64.12% 0.06412
35.88% 136
30 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6 Gdańsk, Śródmieście 981 648 66.06% 0.06606
33.94% 333
31 Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk, Śródmieście 485 269 55.46% 0.05546
44.54% 216
32 Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Gdańsk, Śródmieście 935 577 61.71% 0.06171
38.29% 358
33 Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8 Gdańsk, Śródmieście 1253 749 59.78% 0.05978
40.22% 504
34 Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56 Gdańsk, Śródmieście 765 446 58.30% 0.0583
41.70% 319
35 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Żabi Kruk 5 Gdańsk, Śródmieście 1054 669 63.47% 0.06347
36.53% 385
36 Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6 Gdańsk, Śródmieście 1283 811 63.21% 0.06321
36.79% 472
37 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61 Gdańsk, Śródmieście 688 411 59.74% 0.05974
40.26% 277
38 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA", ul. Św. Barbary 1 Gdańsk, Śródmieście 707 475 67.19% 0.06719
32.81% 232
39 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A Gdańsk, Śródmieście 715 439 61.40% 0.0614
38.60% 276
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 Gdańsk, Śródmieście 633 365 57.66% 0.05766
42.34% 268
41 Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 Gdańsk, Śródmieście 325 197 60.62% 0.06062
39.38% 128
42 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43 Gdańsk, Śródmieście 751 411 54.73% 0.05473
45.27% 340
43 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice 1037 774 74.64% 0.07464
25.36% 263
44 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice 990 700 70.71% 0.07071
29.29% 290
45 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice 1228 889 72.39% 0.07239
27.61% 339
46 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice 1373 962 70.07% 0.07007
29.93% 411
47 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice 1126 829 73.62% 0.07362
26.38% 297
48 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice 1366 936 68.52% 0.06852
31.48% 430
49 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6 Gdańsk, Łostowice 1673 1090 65.15% 0.06515
34.85% 583
50 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", ul. Lubelska 3A Gdańsk, Łostowice 546 360 65.93% 0.06593
34.07% 186
51 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień 1750 1311 74.91% 0.07491
25.09% 439
52 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice 1164 793 68.13% 0.06813
31.87% 371
53 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice 1308 922 70.49% 0.07049
29.51% 386
54 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice 1164 843 72.42% 0.07242
27.58% 321
55 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm 1650 1072 64.97% 0.06497
35.03% 578
56 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm 1790 1135 63.41% 0.06341
36.59% 655
57 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm 1635 1109 67.83% 0.06783
32.17% 526
58 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm 1379 1011 73.31% 0.07331
26.69% 368
59 Morska Szkoła Podstawowa, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm 1272 976 76.73% 0.07673
23.27% 296
60 Morskie Przedszkole, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm 1203 830 68.99% 0.06899
31.01% 373
61 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18 Gdańsk, Chełm 1715 1113 64.90% 0.0649
35.10% 602
62 Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18 Gdańsk, Chełm 1052 625 59.41% 0.05941
40.59% 427
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm 1604 1072 66.83% 0.06683
33.17% 532
64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm 1680 1134 67.50% 0.0675
32.50% 546
65 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm 1299 772 59.43% 0.05943
40.57% 527
66 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm 1300 773 59.46% 0.05946
40.54% 527
67 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm 1420 828 58.31% 0.05831
41.69% 592
68 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm 1309 808 61.73% 0.06173
38.27% 501
69 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień 1405 1094 77.86% 0.07786
22.14% 311
70 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień 1272 920 72.33% 0.07233
27.67% 352
71 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień 1546 1076 69.60% 0.0696
30.40% 470
72 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień 1618 1135 70.15% 0.07015
29.85% 483
73 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień 1384 1045 75.51% 0.07551
24.49% 339
74 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm 1378 949 68.87% 0.06887
31.13% 429
75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM, ul. Kartuska 245B Gdańsk, Siedlce 1000 632 63.20% 0.0632
36.80% 368
76 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce 814 496 60.93% 0.06093
39.07% 318
77 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce 937 620 66.17% 0.06617
33.83% 317
78 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce 1325 856 64.60% 0.0646
35.40% 469
79 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce 1337 898 67.17% 0.06717
32.83% 439
80 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce 351 219 62.39% 0.06239
37.61% 132
81 Gdańskie Nieruchomości, ul. Cygańska Góra 1 Gdańsk, Suchanino 819 443 54.09% 0.05409
45.91% 376
82 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Beethovena 20 Gdańsk, Suchanino 1709 1081 63.25% 0.06325
36.75% 628
83 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino 1397 851 60.92% 0.06092
39.08% 546
84 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino 1328 870 65.51% 0.06551
34.49% 458
85 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1650 1063 64.42% 0.06442
35.58% 587
86 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1587 1121 70.64% 0.07064
29.36% 466
87 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Dobrowolskiego 6 Gdańsk, Piecki-Migowo 1303 906 69.53% 0.06953
30.47% 397
88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1400 1059 75.64% 0.07564
24.36% 341
89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1443 1098 76.09% 0.07609
23.91% 345
90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1540 983 63.83% 0.06383
36.17% 557
91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1667 1123 67.37% 0.06737
32.63% 544
92 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo 1455 959 65.91% 0.06591
34.09% 496
93 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 105 Gdańsk, Piecki-Migowo 1114 725 65.08% 0.06508
34.92% 389
94 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce 1217 883 72.56% 0.07256
27.44% 334
95 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13 Gdańsk, Aniołki 912 592 64.91% 0.06491
35.09% 320
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Gdańsk, Młyniska 1203 694 57.69% 0.05769
42.31% 509
97 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo 1423 936 65.78% 0.06578
34.22% 487
98 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo 1268 799 63.01% 0.06301
36.99% 469
99 Szkoły im. Św. Jana de La Salle, ul. Słowackiego 101 Gdańsk, Brętowo 1086 773 71.18% 0.07118
28.82% 313
100 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 1093 697 63.77% 0.06377
36.23% 396
101 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 1030 696 67.57% 0.06757
32.43% 334
102 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 1131 769 67.99% 0.06799
32.01% 362
103 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, ul. Topolowa 7 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 956 641 67.05% 0.06705
32.95% 315
104 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3A Gdańsk, Wrzeszcz Górny 1013 670 66.14% 0.06614
33.86% 343
105 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 714 443 62.04% 0.06204
37.96% 271
106 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 775 529 68.26% 0.06826
31.74% 246
107 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 31 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 975 652 66.87% 0.06687
33.13% 323
108 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Traugutta 92 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 606 431 71.12% 0.07112
28.88% 175
109 Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 452 306 67.70% 0.0677
32.30% 146
110 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM", ul. Piramowicza 1/2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 570 349 61.23% 0.06123
38.77% 221
111 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 766 490 63.97% 0.06397
36.03% 276
112 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, Al. Hallera 16/18 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 1248 792 63.46% 0.06346
36.54% 456
113 WINDA-Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 798 518 64.91% 0.06491
35.09% 280
114 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 1060 626 59.06% 0.05906
40.94% 434
115 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 1112 642 57.73% 0.05773
42.27% 470
116 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Wrzeszczańska 29 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 954 561 58.81% 0.05881
41.19% 393
117 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 941 644 68.44% 0.06844
31.56% 297
118 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Al. Legionów 3 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 965 595 61.66% 0.06166
38.34% 370
119 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Al. Legionów 7 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 823 470 57.11% 0.05711
42.89% 353
120 Szkoła Podstawowa Nr 49, Al. Legionów 11 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 934 560 59.96% 0.05996
40.04% 374
121 XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 904 578 63.94% 0.06394
36.06% 326
122 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 749 475 63.42% 0.06342
36.58% 274
123 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8 Gdańsk, Strzyża 1211 851 70.27% 0.07027
29.73% 360
124 Rada Dzielnicy Strzyża, ul. Sychty 12 Gdańsk, Strzyża 812 590 72.66% 0.07266
27.34% 222
125 Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 Gdańsk, Strzyża 696 479 68.82% 0.06882
31.18% 217
126 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 1364 874 64.08% 0.06408
35.92% 490
127 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 1167 717 61.44% 0.06144
38.56% 450
128 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA", ul. Ciołkowskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 1218 790 64.86% 0.06486
35.14% 428
129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 1149 687 59.79% 0.05979
40.21% 462
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 1085 802 73.92% 0.07392
26.08% 283
131 Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 929 620 66.74% 0.06674
33.26% 309
132 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec 1028 641 62.35% 0.06235
37.65% 387
133 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec 1150 741 64.43% 0.06443
35.57% 409
134 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec 1050 645 61.43% 0.06143
38.57% 405
135 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec 925 592 64.00% 0.064
36.00% 333
136 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec 1319 840 63.68% 0.06368
36.32% 479
137 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec 1415 927 65.51% 0.06551
34.49% 488
138 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie 948 540 56.96% 0.05696
43.04% 408
139 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie 936 536 57.26% 0.05726
42.74% 400
140 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1009 600 59.46% 0.05946
40.54% 409
141 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1013 588 58.05% 0.05805
41.95% 425
142 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1071 715 66.76% 0.06676
33.24% 356
143 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1043 610 58.49% 0.05849
41.51% 433
144 Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1276 794 62.23% 0.06223
37.77% 482
145 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1061 740 69.75% 0.06975
30.25% 321
146 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24 Gdańsk, Przymorze Wielkie 807 485 60.10% 0.0601
39.90% 322
147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie 1053 669 63.53% 0.06353
36.47% 384
148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie 983 639 65.01% 0.06501
34.99% 344
149 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie 999 622 62.26% 0.06226
37.74% 377
150 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie 851 479 56.29% 0.05629
43.71% 372
151 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe 1179 787 66.75% 0.06675
33.25% 392
152 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe 1231 841 68.32% 0.06832
31.68% 390
153 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe 1566 1110 70.88% 0.07088
29.12% 456
154 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe 1350 820 60.74% 0.06074
39.26% 530
155 Osiedlowy Dom Kultury PSM "KOLEJARZ", ul. Kołobrzeska 25E Gdańsk, Przymorze Małe 991 634 63.98% 0.06398
36.02% 357
156 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17 Gdańsk, Przymorze Małe 1123 705 62.78% 0.06278
37.22% 418
157 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26 Gdańsk, Matarnia 1467 1008 68.71% 0.06871
31.29% 459
158 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Słabego 6 Gdańsk, Matarnia 1356 968 71.39% 0.07139
28.61% 388
159 Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 Gdańsk, Kokoszki 1429 1070 74.88% 0.07488
25.12% 359
160 Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72 Gdańsk, Kokoszki 1438 1059 73.64% 0.07364
26.36% 379
161 Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1 Gdańsk, Kokoszki 1446 790 54.63% 0.05463
45.37% 656
162 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia 1004 657 65.44% 0.06544
34.56% 347
163 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia 917 521 56.82% 0.05682
43.18% 396
164 Szkoła Podstawowa Nr 77, ul. Orłowska 13 Gdańsk, Wejhera 1805 1085 60.11% 0.06011
39.89% 720
165 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka 1121 681 60.75% 0.06075
39.25% 440
166 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka 1045 672 64.31% 0.06431
35.69% 373
167 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka 1158 720 62.18% 0.06218
37.82% 438
168 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka 1148 707 61.59% 0.06159
38.41% 441
169 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31 Gdańsk, Oliwa 872 551 63.19% 0.06319
36.81% 321
170 RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, ul. Czyżewskiego 12 Gdańsk, Oliwa 1005 669 66.57% 0.06657
33.43% 336
171 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Czyżewskiego 30A Gdańsk, Oliwa 906 503 55.52% 0.05552
44.48% 403
172 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 Gdańsk, Oliwa 838 581 69.33% 0.06933
30.67% 257
173 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, ul. Cystersów 13 Gdańsk, Oliwa 691 416 60.20% 0.0602
39.80% 275
174 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130 Gdańsk, Oliwa 822 517 62.90% 0.0629
37.10% 305
175 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wąsowicza 30 Gdańsk, Oliwa 1011 676 66.86% 0.06686
33.14% 335
176 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Gdańsk, Oliwa 687 480 69.87% 0.06987
30.13% 207
177 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6 Gdańsk, Oliwa 317 208 65.62% 0.06562
34.38% 109
178 Gdańska Szkoła Szermierki, ul. VII Dwór 7 Gdańsk, VII Dwór 1825 1197 65.59% 0.06559
34.41% 628
179 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa 1574 1056 67.09% 0.06709
32.91% 518
180 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa 1423 966 67.88% 0.06788
32.12% 457
181 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa 1628 1141 70.09% 0.07009
29.91% 487
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa 1528 1141 74.67% 0.07467
25.33% 387
183 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa 1542 1122 72.76% 0.07276
27.24% 420
184 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA", ul. Hoża 4 Gdańsk, Stogi 35 14 40.00% 0.04
60.00% 21
185 ZAKŁAD KARNY, ul. Siennicka 23 Gdańsk, Przeróbka 37 27 72.97% 0.07297
27.03% 10
186 Areszt Śledczy w Gdańsku, ul. Kurkowa 12 Gdańsk, Śródmieście 151 122 80.79% 0.08079
19.21% 29
187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1/6 Gdańsk, Śródmieście 11 4 36.36% 0.03636
63.64% 7
188 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, ul. Kartuska 4/6 Gdańsk, Siedlce 12 7 58.33% 0.05833
41.67% 5
189 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Powstańców Warszawskich 1/2 Gdańsk, Siedlce 3 1 33.33% 0.03333
66.67% 2
190 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Smoluchowskiego 17 Gdańsk, Aniołki 26 13 50.00% 0.05
50.00% 13
191 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o., ul. Smoluchowskiego 18 Gdańsk, Aniołki 12 4 33.33% 0.03333
66.67% 8
192 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, ul. Srebrniki 17 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 20 9 45.00% 0.045
55.00% 11
193 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Al. Zwycięstwa 30 Gdańsk, Wrzeszcz Górny 16 11 68.75% 0.06875
31.25% 5
194 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Kliniczna 1A Gdańsk, Wrzeszcz Dolny 12 8 66.67% 0.06667
33.33% 4
195 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha, Al. Jana Pawła II 50 Gdańsk, Zaspa Rozstaje 49 28 57.14% 0.05714
42.86% 21
196 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI "Złota Jesień", ul. Hynka 12 Gdańsk, Zaspa Młyniec 29 7 24.14% 0.02414
75.86% 22
197 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II, ul. Fromborska 24 Gdańsk, Przymorze Małe 28 8 28.57% 0.02857
71.43% 20
198 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POLANKI", ul. Polanki 121 Gdańsk, Oliwa 32 17 53.13% 0.05313
46.88% 15
199 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 117 Gdańsk, VII Dwór 14 8 57.14% 0.05714
42.86% 6

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3 Gdańsk, Brzeźno stały 1588 916 915 57.62% 0.05762
910 99.45%
2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29A Gdańsk, Brzeźno stały 1674 898 898 53.64% 0.05364
891 99.22%
3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34 Gdańsk, Brzeźno stały 3198 1596 1596 49.91% 0.04991
1583 99.19%
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno stały 1832 1098 1103 60.21% 0.06021
1094 99.18%
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno stały 1729 992 992 57.37% 0.05737
986 99.40%
6 Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8 Gdańsk, Nowy Port stały 2160 1228 1226 56.76% 0.05676
1219 99.43%
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31A Gdańsk, Nowy Port stały 2706 1372 1371 50.67% 0.05067
1365 99.56%
8 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6A Gdańsk, Nowy Port stały 2885 1276 1276 44.23% 0.04423
1266 99.22%
9 Gdańska Organizacja Turystyczna, ul. Uczniowska 22 Gdańsk, Letnica stały 1001 436 436 43.56% 0.04356
430 98.62%
10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi stały 1852 908 908 49.03% 0.04903
904 99.56%
11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi stały 1792 855 855 47.71% 0.04771
849 99.30%
12 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi stały 1799 830 830 46.14% 0.04614
822 99.04%
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi stały 1643 794 795 48.39% 0.04839
790 99.37%
14 Szkoła Podstawowa Nr 72, ul. Kłosowa 3 Gdańsk, Stogi stały 1699 919 917 53.97% 0.05397
904 98.58%
15 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka stały 1626 767 766 47.11% 0.04711
761 99.35%
16 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka stały 1752 911 911 52.00% 0.052
907 99.56%
17 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38 Gdańsk, Krakowiec stały 1444 626 626 43.35% 0.04335
622 99.36%
18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska stały 1104 618 617 55.89% 0.05589
614 99.51%
19 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Boguckiego 44 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska stały 1496 749 749 50.07% 0.05007
743 99.20%
20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań, ul. Miałki Szlak 74 Gdańsk, Rudniki stały 928 394 394 42.46% 0.04246
391 99.24%
21 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64 Gdańsk, Śródmieście stały 587 260 260 44.29% 0.04429
259 99.62%
22 Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2 Gdańsk, Olszynka stały 1842 879 875 47.50% 0.0475
870 99.43%
23 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia stały 2091 1056 1054 50.41% 0.05041
1045 99.15%
24 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia stały 2129 996 995 46.74% 0.04674
991 99.60%
25 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia stały 1326 554 554 41.78% 0.04178
548 98.92%
26 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia stały 1362 564 564 41.41% 0.04141
563 99.82%
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 Gdańsk, Orunia stały 2953 1460 1451 49.14% 0.04914
1441 99.31%
28 Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320 Gdańsk, Orunia stały 840 408 408 48.57% 0.04857
405 99.26%
29 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19 Gdańsk, Św. Wojciech stały 671 380 380 56.63% 0.05663
379 99.74%
30 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6 Gdańsk, Śródmieście stały 1785 990 988 55.35% 0.05535
981 99.29%
31 Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk, Śródmieście stały 889 487 487 54.78% 0.05478
485 99.59%
32 Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Gdańsk, Śródmieście stały 1675 944 944 56.36% 0.05636
935 99.05%
33 Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8 Gdańsk, Śródmieście stały 2266 1262 1262 55.69% 0.05569
1253 99.29%
34 Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56 Gdańsk, Śródmieście stały 1382 773 773 55.93% 0.05593
765 98.97%
35 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Żabi Kruk 5 Gdańsk, Śródmieście stały 2028 1066 1065 52.51% 0.05251
1054 98.97%
36 Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6 Gdańsk, Śródmieście stały 2856 1291 1290 45.17% 0.04517
1283 99.46%
37 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61 Gdańsk, Śródmieście stały 1507 695 692 45.92% 0.04592
688 99.42%
38 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA", ul. Św. Barbary 1 Gdańsk, Śródmieście stały 1428 716 716 50.14% 0.05014
707 98.74%
39 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A Gdańsk, Śródmieście stały 1428 725 725 50.77% 0.05077
715 98.62%
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 Gdańsk, Śródmieście stały 1170 637 636 54.36% 0.05436
633 99.53%
41 Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 Gdańsk, Śródmieście stały 719 327 327 45.48% 0.04548
325 99.39%
42 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43 Gdańsk, Śródmieście stały 1616 759 758 46.91% 0.04691
751 99.08%
43 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 1777 1049 1049 59.03% 0.05903
1037 98.86%
44 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 1837 996 995 54.16% 0.05416
990 99.50%
45 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 2083 1239 1239 59.48% 0.05948
1228 99.11%
46 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 2389 1381 1381 57.81% 0.05781
1373 99.42%
47 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 1898 1140 1140 60.06% 0.06006
1126 98.77%
48 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice stały 2351 1377 1377 58.57% 0.05857
1366 99.20%
49 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6 Gdańsk, Łostowice stały 2519 1684 1684 66.85% 0.06685
1673 99.35%
50 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", ul. Lubelska 3A Gdańsk, Łostowice stały 988 554 555 56.17% 0.05617
546 98.38%
51 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2913 1760 1760 60.42% 0.06042
1750 99.43%
52 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 2475 1180 1180 47.68% 0.04768
1164 98.64%
53 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 2471 1315 1314 53.18% 0.05318
1308 99.54%
54 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice stały 1911 1167 1167 61.07% 0.06107
1164 99.74%
55 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2612 1674 1673 64.05% 0.06405
1650 98.63%
56 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2730 1808 1801 65.97% 0.06597
1790 99.39%
57 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2605 1654 1654 63.49% 0.06349
1635 98.85%
58 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm stały 2256 1398 1392 61.70% 0.0617
1379 99.07%
59 Morska Szkoła Podstawowa, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm stały 1950 1282 1282 65.74% 0.06574
1272 99.22%
60 Morskie Przedszkole, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm stały 2180 1212 1212 55.60% 0.0556
1203 99.26%
61 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18 Gdańsk, Chełm stały 3111 1727 1724 55.42% 0.05542
1715 99.48%
62 Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18 Gdańsk, Chełm stały 1717 1058 1058 61.62% 0.06162
1052 99.43%
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm stały 2542 1610 1610 63.34% 0.06334
1604 99.63%
64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm stały 2620 1689 1688 64.43% 0.06443
1680 99.53%
65 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm stały 2174 1312 1308 60.17% 0.06017
1299 99.31%
66 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm stały 2057 1307 1307 63.54% 0.06354
1300 99.46%
67 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały 2224 1433 1433 64.43% 0.06443
1420 99.09%
68 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały 2124 1316 1313 61.82% 0.06182
1309 99.70%
69 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2259 1418 1416 62.68% 0.06268
1405 99.22%
70 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2610 1277 1276 48.89% 0.04889
1272 99.69%
71 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2532 1557 1554 61.37% 0.06137
1546 99.49%
72 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2730 1637 1637 59.96% 0.05996
1618 98.84%
73 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień stały 2439 1395 1395 57.20% 0.0572
1384 99.21%
74 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm stały 2080 1387 1386 66.63% 0.06663
1378 99.42%
75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM, ul. Kartuska 245B Gdańsk, Siedlce stały 1838 1009 1009 54.90% 0.0549
1000 99.11%
76 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce stały 1579 816 816 51.68% 0.05168
814 99.75%
77 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce stały 1641 945 945 57.59% 0.05759
937 99.15%
78 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce stały 2340 1340 1339 57.22% 0.05722
1325 98.95%
79 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce stały 2470 1349 1349 54.62% 0.05462
1337 99.11%
80 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce stały 689 351 351 50.94% 0.05094
351 100.00%
81 Gdańskie Nieruchomości, ul. Cygańska Góra 1 Gdańsk, Suchanino stały 1368 823 823 60.16% 0.06016
819 99.51%
82 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Beethovena 20 Gdańsk, Suchanino stały 2708 1719 1719 63.48% 0.06348
1709 99.42%
83 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino stały 2351 1408 1408 59.89% 0.05989
1397 99.22%
84 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino stały 2236 1336 1336 59.75% 0.05975
1328 99.40%
85 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2543 1663 1662 65.36% 0.06536
1650 99.28%
86 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2504 1602 1605 64.10% 0.0641
1587 98.88%
87 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Dobrowolskiego 6 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2116 1345 1313 62.05% 0.06205
1303 99.24%
88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2235 1410 1411 63.13% 0.06313
1400 99.22%
89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2343 1461 1452 61.97% 0.06197
1443 99.38%
90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2498 1551 1549 62.01% 0.06201
1540 99.42%
91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2659 1681 1680 63.18% 0.06318
1667 99.23%
92 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 2336 1467 1467 62.80% 0.0628
1455 99.18%
93 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 105 Gdańsk, Piecki-Migowo stały 1858 1129 1129 60.76% 0.06076
1114 98.67%
94 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce stały 1883 1236 1236 65.64% 0.06564
1217 98.46%
95 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13 Gdańsk, Aniołki stały 1785 918 920 51.54% 0.05154
912 99.13%
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Gdańsk, Młyniska stały 2348 1213 1213 51.66% 0.05166
1203 99.18%
97 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo stały 2252 1445 1445 64.17% 0.06417
1423 98.48%
98 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo stały 2118 1276 1275 60.20% 0.0602
1268 99.45%
99 Szkoły im. Św. Jana de La Salle, ul. Słowackiego 101 Gdańsk, Brętowo stały 1692 1097 1094 64.66% 0.06466
1086 99.27%
100 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1798 1096 1096 60.96% 0.06096
1093 99.73%
101 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 2061 1043 1040 50.46% 0.05046
1030 99.04%
102 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 2075 1148 1148 55.33% 0.05533
1131 98.52%
103 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, ul. Topolowa 7 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1527 963 965 63.20% 0.0632
956 99.07%
104 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3A Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1827 1019 1019 55.77% 0.05577
1013 99.41%
105 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1319 720 721 54.66% 0.05466
714 99.03%
106 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1446 781 782 54.08% 0.05408
775 99.10%
107 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 31 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1601 982 982 61.34% 0.06134
975 99.29%
108 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Traugutta 92 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1125 612 612 54.40% 0.0544
606 99.02%
109 Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 741 456 457 61.67% 0.06167
452 98.91%
110 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM", ul. Piramowicza 1/2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1076 581 581 54.00% 0.054
570 98.11%
111 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny stały 1425 772 771 54.11% 0.05411
766 99.35%
112 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, Al. Hallera 16/18 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 2188 1249 1249 57.08% 0.05708
1248 99.92%
113 WINDA-Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1471 813 813 55.27% 0.05527
798 98.15%
114 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1820 1060 1068 58.68% 0.05868
1060 99.25%
115 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1957 1114 1114 56.92% 0.05692
1112 99.82%
116 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Wrzeszczańska 29 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1669 964 965 57.82% 0.05782
954 98.86%
117 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1541 950 950 61.65% 0.06165
941 99.05%
118 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Al. Legionów 3 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1700 971 971 57.12% 0.05712
965 99.38%
119 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Al. Legionów 7 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1696 829 828 48.82% 0.04882
823 99.40%
120 Szkoła Podstawowa Nr 49, Al. Legionów 11 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1649 942 942 57.13% 0.05713
934 99.15%
121 XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1637 919 917 56.02% 0.05602
904 98.58%
122 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny stały 1461 760 759 51.95% 0.05195
749 98.68%
123 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8 Gdańsk, Strzyża stały 1983 1221 1221 61.57% 0.06157
1211 99.18%
124 Rada Dzielnicy Strzyża, ul. Sychty 12 Gdańsk, Strzyża stały 1243 819 820 65.97% 0.06597
812 99.02%
125 Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 Gdańsk, Strzyża stały 1115 701 702 62.96% 0.06296
696 99.15%
126 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 2118 1378 1377 65.01% 0.06501
1364 99.06%
127 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1843 1171 1172 63.59% 0.06359
1167 99.57%
128 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA", ul. Ciołkowskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1943 1228 1228 63.20% 0.0632
1218 99.19%
129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1847 1149 1150 62.26% 0.06226
1149 99.91%
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1628 1098 1098 67.44% 0.06744
1085 98.82%
131 Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4 Gdańsk, Zaspa Rozstaje stały 1433 937 938 65.46% 0.06546
929 99.04%
132 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1670 1036 1037 62.10% 0.0621
1028 99.13%
133 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1937 1157 1160 59.89% 0.05989
1150 99.14%
134 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1671 1055 1053 63.02% 0.06302
1050 99.72%
135 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 1444 928 932 64.54% 0.06454
925 99.25%
136 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 2128 1329 1327 62.36% 0.06236
1319 99.40%
137 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec stały 2185 1427 1426 65.26% 0.06526
1415 99.23%
138 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1719 960 956 55.61% 0.05561
948 99.16%
139 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1708 943 942 55.15% 0.05515
936 99.36%
140 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1620 1017 1017 62.78% 0.06278
1009 99.21%
141 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1841 1018 1018 55.30% 0.0553
1013 99.51%
142 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1960 1078 1079 55.05% 0.05505
1071 99.26%
143 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1883 1046 1046 55.55% 0.05555
1043 99.71%
144 Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 2179 1291 1286 59.02% 0.05902
1276 99.22%
145 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1752 1072 1064 60.73% 0.06073
1061 99.72%
146 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1358 809 809 59.57% 0.05957
807 99.75%
147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1917 1060 1060 55.29% 0.05529
1053 99.34%
148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1865 992 992 53.19% 0.05319
983 99.09%
149 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1772 1005 1005 56.72% 0.05672
999 99.40%
150 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie stały 1579 859 856 54.21% 0.05421
851 99.42%
151 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2077 1197 1195 57.53% 0.05753
1179 98.66%
152 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2040 1244 1240 60.78% 0.06078
1231 99.27%
153 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2509 1582 1581 63.01% 0.06301
1566 99.05%
154 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe stały 2296 1358 1358 59.15% 0.05915
1350 99.41%
155 Osiedlowy Dom Kultury PSM "KOLEJARZ", ul. Kołobrzeska 25E Gdańsk, Przymorze Małe stały 1701 1001 1000 58.79% 0.05879
991 99.10%
156 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17 Gdańsk, Przymorze Małe stały 1889 1130 1130 59.82% 0.05982
1123 99.38%
157 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26 Gdańsk, Matarnia stały 2393 1476 1476 61.68% 0.06168
1467 99.39%
158 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Słabego 6 Gdańsk, Matarnia stały 2310 1368 1366 59.13% 0.05913
1356 99.27%
159 Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 Gdańsk, Kokoszki stały 2139 1436 1435 67.09% 0.06709
1429 99.58%
160 Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72 Gdańsk, Kokoszki stały 2055 1443 1445 70.32% 0.07032
1438 99.52%
161 Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1 Gdańsk, Kokoszki stały 2731 1455 1454 53.24% 0.05324
1446 99.45%
162 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia stały 1759 1015 1015 57.70% 0.0577
1004 98.92%
163 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia stały 1831 930 930 50.79% 0.05079
917 98.60%
164 Szkoła Podstawowa Nr 77, ul. Orłowska 13 Gdańsk, Wejhera stały 3272 1816 1816 55.50% 0.0555
1805 99.39%
165 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka stały 1769 1133 1133 64.05% 0.06405
1121 98.94%
166 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka stały 1778 1049 1050 59.06% 0.05906
1045 99.52%
167 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka stały 1858 1172 1172 63.08% 0.06308
1158 98.81%
168 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka stały 1766 1156 1157 65.52% 0.06552
1148 99.22%
169 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31 Gdańsk, Oliwa stały 1548 872 874 56.46% 0.05646
872 99.77%
170 RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, ul. Czyżewskiego 12 Gdańsk, Oliwa stały 1712 1008 1009 58.94% 0.05894
1005 99.60%
171 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Czyżewskiego 30A Gdańsk, Oliwa stały 1794 916 917 51.11% 0.05111
906 98.80%
172 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 Gdańsk, Oliwa stały 1580 840 841 53.23% 0.05323
838 99.64%
173 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, ul. Cystersów 13 Gdańsk, Oliwa stały 1348 698 698 51.78% 0.05178
691 99.00%
174 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130 Gdańsk, Oliwa stały 1406 832 831 59.10% 0.0591
822 98.92%
175 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wąsowicza 30 Gdańsk, Oliwa stały 1696 1013 1014 59.79% 0.05979
1011 99.70%
176 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Gdańsk, Oliwa stały 1162 695 695 59.81% 0.05981
687 98.85%
177 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6 Gdańsk, Oliwa stały 532 319 319 59.96% 0.05996
317 99.37%
178 Gdańska Szkoła Szermierki, ul. VII Dwór 7 Gdańsk, VII Dwór stały 2900 1836 1834 63.24% 0.06324
1825 99.51%
179 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały 2360 1593 1587 67.25% 0.06725
1574 99.18%
180 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały 2272 1440 1440 63.38% 0.06338
1423 98.82%
181 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa stały 2493 1646 1638 65.70% 0.0657
1628 99.39%
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa stały 2248 1522 1536 68.33% 0.06833
1528 99.48%
183 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa stały 2391 1560 1560 65.24% 0.06524
1542 98.85%
184 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA", ul. Hoża 4 Gdańsk, Stogi dom pomocy społecznej 51 37 37 72.55% 0.07255
35 94.59%
185 ZAKŁAD KARNY, ul. Siennicka 23 Gdańsk, Przeróbka zakład karny 101 37 37 36.63% 0.03663
37 100.00%
186 Areszt Śledczy w Gdańsku, ul. Kurkowa 12 Gdańsk, Śródmieście areszt Śledczy 267 152 152 56.93% 0.05693
151 99.34%
187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1/6 Gdańsk, Śródmieście szpital 145 11 11 7.59% 0.00759
11 100.00%
188 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, ul. Kartuska 4/6 Gdańsk, Siedlce szpital 18 12 12 66.67% 0.06667
12 100.00%
189 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Powstańców Warszawskich 1/2 Gdańsk, Siedlce szpital 36 3 3 8.33% 0.00833
3 100.00%
190 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Smoluchowskiego 17 Gdańsk, Aniołki szpital 277 27 27 9.75% 0.00975
26 96.30%
191 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o., ul. Smoluchowskiego 18 Gdańsk, Aniołki szpital 52 12 12 23.08% 0.02308
12 100.00%
192 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, ul. Srebrniki 17 Gdańsk, Wrzeszcz Górny szpital 119 21 21 17.65% 0.01765
20 95.24%
193 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Al. Zwycięstwa 30 Gdańsk, Wrzeszcz Górny szpital 56 16 16 28.57% 0.02857
16 100.00%
194 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Kliniczna 1A Gdańsk, Wrzeszcz Dolny szpital 56 12 12 21.43% 0.02143
12 100.00%
195 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha, Al. Jana Pawła II 50 Gdańsk, Zaspa Rozstaje szpital 222 49 49 22.07% 0.02207
49 100.00%
196 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI "Złota Jesień", ul. Hynka 12 Gdańsk, Zaspa Młyniec dom pomocy społecznej 75 30 30 40.00% 0.04
29 96.67%
197 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II, ul. Fromborska 24 Gdańsk, Przymorze Małe dom pomocy społecznej 91 30 30 32.97% 0.03297
28 93.33%
198 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POLANKI", ul. Polanki 121 Gdańsk, Oliwa dom pomocy społecznej 63 33 34 53.97% 0.05397
32 94.12%
199 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 117 Gdańsk, VII Dwór szpital 65 14 14 21.54% 0.02154
14 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Gdańsk - ogółem 1 34 6 425 160 350 009 199 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 40 1
Ogółem 80 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 286 133 47% 153 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 7 2 29% 5 71%
Ogółem 286 133 47% 153 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 47 49 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 47 46 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 39 12 31% 27 69%
30-39 63 27 43% 36 57%
40-59 111 61 55% 50 45%
60+ 73 33 45% 40 55%
Ogółem 286 133 47% 153 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 5 2 40% 3 60%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 7 2 29% 5 71%