Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 55 313
Wyborców 44 375
Obwodów 55
  • Wybory do Rady Powiatu Człuchowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto czlzuchozwMiasto Człuchów 9 15 15 73 73
gmina czarneGmina Czarne 10 15 15 46 46
gmina czlzuchozwGmina Człuchów 7 15 15 53 53
gmina debrznoGmina Debrzno 11 15 15 48 48
gmina koczalzaGmina Koczała 4 15 15 46 46
gmina przechlewoGmina Przechlewo 8 15 15 40 40
gmina rzeczenicaGmina Rzeczenica 6 15 15 39 39

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Osiedle Młodych 9 Człuchów stały Nie Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Mieszka I, osiedle Młodych, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Chojnicka, Jana Skrzetuskiego, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kmicica, ks. Kordeckiego, Mikołaja Reja, Stefana Czarnieckiego, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona, Podbipięty
2 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Szkolna 3 Człuchów stały Nie Henryka Sienkiewicza, Konstantego Kościńskiego, Leśna, Polna, Aleksandra Brzezińskiego, Generała Bema, Hugo Kołłątaja, Ignacego Potockiego, Jagiellońska, Jeziorna, Juliana Ursyna Niemcewicza, mjr. Hubala, Stanisława Poniatowskiego, Stanisława Staszica
3 Urząd Miejski, al. Wojska Polskiego 1 Człuchów stały Tak Kaszubska, al. Wojska Polskiego, al. Jana Pawła II, Koszalińska, Jerzego z Dąbrowy, Stefana Batorego, Kasztanowa, Kwiatowa, Tadeusza Kościuszki, Malinowa, Porzeczkowa, Racławicka, Różana, Rzemieślnicza, Stanisława Janta-Lipińskiego, Szkolna, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, plac Wolności
4 Niepubliczne Przedszkole MOTYLEK, ul. Słowackiego 2 Człuchów stały Tak Adama Mickiewicz, Dworcowa, Felczaka, Grodzisko, Ignacego Kraszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Kosynierów, Parkowa, Plantowa, Przemysłowa, Słowackiego, Towarowa, Zatorze
5 Przedszkole Niepubliczne BAJKA, ul. Sobieskiego 7 Człuchów stały Nie Armii Krajowej, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Sobieskiego, Szczecińska, osiedle gen. Władysława Sikorskiego
6 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Średnia 4a Człuchów stały Tak plac Bohaterów, Długosza, Garbarska, Ignacego Krasickiego, Jacka i Agatki, Jakuba Wejhera, Kościelna, Królewska, Krótka, Krzyżowa, Ogrodowa, Stajenna, Rynek, Zamkowa, Żółkiewskiego, Średnia, osiedle Wazów, al. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego
7 Miejski Dom Kultury, ul. Traugutta 2 Człuchów stały Nie osiedle Piastowskie, Traugutta, Magnoliowa, Forsycjowa, Azaliowa, Kalinowa, Hortensjowa, Jaśminowa, Pigwowa, Sasankowa, Fiołkowa, Bratkowa, Krokusowa, Buszewska, al. Wiosenna, Narcyzowa, Stokrotkowa, Konwaliowa, Józefa Berenta, Czesława Kozioła, Leszka Zasadzkiego, Jana Bernarda Jakubowskiego, Edmunda Kloskowskiego
8 Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie Wydział Zamiejscowy w Człuchowie, osiedle Wincentego Witosa 20 Człuchów stały Tak osiedle Wincentego Witosa, Kamienna, al. Lawendowa, Łąkowa, Macieja Rataja, Michała Drzymały, Władysława Reymonta, Motocrossowa, Pszeniczna, Rzepakowa, Wiejska, Zbożowa, Żytnia
9 Szpital Powiatowy w Człuchowie, Szczecińska 31 Człuchów szpital Nie Obwód odrębny
1 Czarneńskie Centrum Kultury, ul. Kolejowa 14 Czarne stały Tak m. Czarne ulice: Aleja Świętego Józefa, Aleja Zwycięzców, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Człuchowska, Długa, Dworcowa, Jagodowa, Kościelna, Kościuszki, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Marszałkowska, Mickiewicza, Nowa, Parkowa, Poprzeczna, Robotnicza, Różana, Słoneczna, Studzienna, Targowa, Wąska, Wesoła, Widok, Złota
2 Przedszkole Gminne, ul. Parkowa 7 Czarne stały Nie m. Czarne ulice: Kanałowa, Kolejowa, Młyńska od nr: 1 - 3, Moniuszki, Ogrodowa, Plac Wolności, Podmurna, Przemysłowa, Szkolna, Szosowa, Zamkowa
3 Sala remizy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Ogrodowa 20 Czarne stały Tak m. Czarne: Brzozowa, Cisowa, Dolna, Kasztanowa, Młyńska nr: 4 - 29, Orzechowa, Piaskowa, Polna, Południowa, Pomorska, Przytulna, Sarniak, Sobieskiego, Sosnowa, Spokojna, Strzelecka, Szczecinecka, Świerkowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zielona
4 Świetlica Wiejska, 21 Nadziejewo stały Nie Grabowiec, Janowiec, Nadziejewo, Wierzbnik, Wronkowo
5 Świetlica Wiejska, 18 Wyczechy stały Nie Łoża, Wyczechy
6 Międzypokoleniowe Wiejskie Centrum Aktywności, 12 Bińcze stały Tak Biernatka, Bińcze, Raciniewo, Wygonki
7 Świetlica Wiejska, 30a Domisław stały Tak Domisław, Domyśl, Kijno, Sokole
8 Klub Animacji Społecznej, 34 Krzemieniewo stały Tak Krzemieniewo, Lędyczek Drugi, Malinowo, Prądy, Sierpowo
9 Zakład Karny, Pomorska 1 Czarne zakład karny Nie Zakład Karny w Czarnem
10 Dom Pomocy Społecznej, Zamkowa 19 Czarne dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Czarnem
1 Szkoła Podstawowa, 72 Polnica stały Tak Czarnoszyce; Czarnoszki; Czarze; Gostudz; Grzybowo; Jeziorno; Kątki; Kiełpin: ulice: Bajkowa, Cicha, Dobra, Jasna, Spokojna; Kiełpinek; Polnica; Polniczka; Sokole; Stara Rogoźnica; Zielątkowo
2 Szkoła Podstawowa, 5 Rychnowy stały Tak Brzeźno; Krery; Krzyżanki; Nieżywięć: ulice : Pogodna, Radosna, Wiosenna; Rychnowy: ulice: Aleja Akacjowa, Brzozowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa; Zagórki.
3 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 16 Wierzchowo-Dworzec stały Tak Bukowo; Bukowo Człuchowskie; Ględowo: ulice: Kwiatowa, Polna; Jęczniki Małe; Jęczniki Wielkie: ulica: Makowa; Mąkowo; Mirogniew; Wierzchowo; Wierzchowo-Dworzec: ulice: Brzozowa, Dworcowa, Młyńska, Słoneczna, Stalowa, Szkolna, Żytnia
4 Świetlica Wiejska, 26 Mosiny stały Nie Dębnica; Mosiny; Płonica; Przytok; Skarszewo
5 Świetlica Wiejska, 42 Kołdowo stały Nie Dąbki; Dobojewo; Gozdnica; Kołdowo; Murzynowo; Nowosiółki; Piaskowo: osiedle Zacisze; Sieroczyn; Skórzewo; Śniaty; Zbrzyca
6 Szkoła Podstawowa, 1 Stołczno stały Tak Biskupnica; Gębarzewo; Krępsk; Kujanki; Stołczno
7 Świetlica Wiejska, 31a Barkowo stały Tak Barkowo; Chrząstowo; Chrząstówko; Jaromierz: osiedle Kalinowe; Rogowo
1 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Ogrodowa 27 Debrzno stały Tak m. Debrzno ulice: Królewska, Kwiatowa, Miodowa, Młynarska, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Sportowa, Szkolna
2 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Wojska Polskiego 2 Debrzno stały Tak m. Debrzno ulice: Barlickiego, Brzozowa, Buczka, Cicha, Długa, Dobra, Duboisa, Górna, Gronowska, Harcerska, Jeziorna, Kościuszki, Księdza Skorupki, Leśna, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości, Okrzei, Plac Pocztowy, Pogodna, Poprzeczna, Rataja, Rynek, Sezamkowa, Słoneczna, Traugutta, Wąska, Witosa, Wspólna, Zjednoczenia
3 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, Wojska Polskiego 2 Debrzno stały Tak Błogosławionego Aniceta Koplińskiego, Chopina, Czerniakowska, Jana Kochanowskiego, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Miła, Mokotowska, Przechodnia 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 10, 10A, 12, 12A, 14, 16, 18, Sienkiewicza, Strzelecka, Trębacka, Wojska Polskiego
4 Ochotnicza Straż Pożarna, Miła 8 Debrzno stały Tak Osiedle Słoneczne, Przechodnia 11, 13
5 Świetlica Wiejska, 10B Stanisławka stały Nie Bolesławowo, Główna, Gniewno, Grzymisław, Jeleniec, Kostrzyca, Miłachowo, Przypólsko, Smug, Stanisławka, Strzeszyn
6 Świetlica Wiejska, 4A Strzeczona stały Nie Buchowo, Kamień, Strzeczona
7 Świetlica Wiejska, 38A Słupia stały Nie Myśligoszcz, Słupia, Służewo
8 Świetlica Wiejska, 18C Uniechów stały Tak Pokrzywy, Skowarnki, Uniechów, Uniechówek
9 Świetlica Wiejska, 20 Cierznie stały Tak Buszkowo, Cierznie, Nierybie, Ostrza, Pędziszewo, Prusinowo, Rozwory
10 Świetlica Wiejska, 27 Nowe Gronowo stały Nie Boboszewo, Buka, Drozdowo, Nowe Gronowo
11 Pałac, 48 Stare Gronowo stały Nie Stare Gronowo
1 Sala wiejska w Bielsku, 10 Bielsko stały Nie Bielsko, Bryle, Działek, Kałka, Niedźwiady, Potoki, Świerkówko, Załęże
2 Gminny Ośrodek Kultury w Koczale, Klonowa 9 Koczała stały Tak Koczała ulice: Akacjowa, Człuchowska, Klonowa, Kościelna, Krótka, Miastecka, Ogrodowa, Polna, Południowa, Przemysłowa, Sportowa, Szkolna, Wrzosowa, Płocicz, Podlesie, Strużka, Żukowo
3 Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale, Szkolna 16 Koczała stały Tak Dymin, Dźwierzno, Łękinia, Koczała ulice: Młodzieżowa, Tęczowa, Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Zielona
4 Sala wiejska w Pietrzykowie, 24 Pietrzykowo stały Tak Adamki, Ciemino, Niesiłowo, Ostrówek, Pietrzykowo, Pietrzykówko, Stara Brda, Stara Brda Pilska, Starzno, Trzyniec, Wilkowo, Zagaje, Zapadłe
1 Świetlica wiejska, 11 Szczytno stały Nie Dobrzyń, Kleśnik, Szczytno, Zawada
2 Świetlica Wiejska, 55a Nowa Wieś stały Tak Jarzębnik, Krasne, Miroszewo, Nowa Wieś, Garbek, Przechlewko, Przechlewko Leśniczówka, Nowa Brda, Żołna, Lipczynek, Szyszka
3 Świetlica wiejska, 21 a Sąpolno stały Tak Czosnowo, Sąpolno, Zdrójki
4 Dom Kultury, ul. Młyńska 11 Przechlewo stały Tak Dąbrowa Człuchowska, Łubianka, Pakotulsko, Dolinka, Koprzywnica, Rudniki, Suszka, Trzęsacz, Wiśnica, Przechlewo ulice: Młyńska, Osiedle Północ, Cicha, Zielona Dolina
5 Przedszkole w Przechlewie, Osiedle Juźkowa 14 Przechlewo stały Tak Przechlewo ulice: Jeziorna, Rzeczenicka, Słoneczna, Polna Osiedle Południe, Osiedle Juźkowa
6 Szkoła Podstawowa, Szkolna 4e Przechlewo stały Nie Przechlewo ulice: Dworcowa, Szkolna, Człuchowska, Spacerowa, Brzozowa
7 Świetlica wiejska, 3a Lisewo stały Nie Lisewo, Nowiny, Pawłówko, Wandzin
8 Świetlica wiejska, 12b Płaszczyca stały Nie Płaszczyca
1 Gminne Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji, ul. Lipowa 1 Rzeczenica stały Tak Rzeczenica: ul. Czarna, Piaskowa, Białobórska, Lipowa, Nowa, Pogodna, Słoneczna, Łąkowa, Cicha.
2 Zespół Szkół, ul. Przechlewska 6 Rzeczenica stały Nie Rzeczenica: ul. Człuchowska, Akacjowa, Leśna, Przechlewska, Osiedle Wybudowanie, Osiedle Rzewnica, Bagnica, Lestnica, Breńsk, Gockowo, Zalesie
3 Świetlica wiejska, ul. Koszalińska 33 Brzezie stały Tak Brzezie, Jeziernik, Trzmielewo
4 Świetlica wiejska, 22 Międzybórz stały Nie Cierniki, Dzików, Łuszczyn, Iwie, Międzybórz, Przeręba, Przyrzecze, Sporysz, Zadębie
5 Świetlica wiejska w Gwieździnie, 18a Gwieździn stały Nie Garsk, Grodzisko, Gwieździn, Olszanowo
6 Szkoła Filjalna, 55 Pieniężnica stały Tak Pieniężnica, Knieja

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto Człuchów 4 11 153 6 32
0.0000020000Nr 2 gmina Czarne 3 7 146 5 24
0.0000030000Nr 3 gmina Człuchów 3 8 421 5 24
0.0000040000Nr 4 gmina Debrzno 3 7 175 5 25
0.0000050000Nr 5 gminy Koczała, Przechlewo, Rzeczenica 4 10 480 4 23
Podsumowanie 17 44 375 25 128

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 4 5 5 14
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 5 5 15
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 6 5 5 6 22
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 5 6 22
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO" KWW POROZUMIENIE POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO 6 5 5 5 6 27
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..." KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA... 5 4 4 5 5 23
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE KWW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE 5 5

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 11 152 5 979 5 976 53.59% 0.05359
5 699 95.36% 0.09536
Tak
2 7 054 3 747 3 747 53.12% 0.05312
3 523 94.02% 0.09402
Tak
3 8 420 4 463 4 459 52.96% 0.05296
4 072 91.32% 0.09132
Tak
4 7 179 3 878 3 876 53.99% 0.05399
3 418 88.18% 0.08818
Tak
5 10 483 6 071 6 070 57.90% 0.0579
5 613 92.47% 0.09247
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 102 14 9.42% 0.00942
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 289 15 10.25% 0.01025
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 858 22 12.80% 0.0128
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 605 22 16.15% 0.01615
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO" 6 673 27 29.89% 0.02989
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..." 3 506 23 15.70% 0.0157
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE 1 292 5 5.79% 0.00579

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 102 14 1 9.42% 0.00942
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 289 15 2 10.25% 0.01025
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 858 22 2 12.80% 0.0128
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 605 22 2 16.15% 0.01615
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE DLA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO" 6 673 27 7 29.89% 0.02989
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA MAŁA OJCZYZNA..." 3 506 23 2 15.70% 0.0157
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNE PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE 1 292 5 1 5.79% 0.00579
Tak

Rada Powiatu Człuchowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 KOBIERSKI Stanisław Jan 123 2.16% 0.00216
Nie
1 2 2 KONCZANIN Bogusława 218 3.83% 0.00383
Nie
1 2 3 MYSZKA Marek Kazimierz 100 1.75% 0.00175
Nie
1 2 4 ODALANOWSKA Małgorzata Alicja 145 2.54% 0.00254
Nie
1 4 1 KNAJDEK Maciej Stanisław 204 3.58% 0.00358
Nie
1 4 2 KORDYKIEWICZ Maria Danuta 474 8.32% 0.00832
Tak
1 4 3 SEŃKO Mirosław Leszek 165 2.90% 0.0029
Nie
1 4 4 BARTCZAK Barbara Ewa 68 1.19% 0.00119
Nie
1 4 5 MARCZAK Tomasz Józef 54 0.95% 0.00095
Nie
1 5 1 BAJDOR Łukasz Maciej 78 1.37% 0.00137
Nie
1 5 2 GRÓDECKA Marzena Lucyna 156 2.74% 0.00274
Nie
1 5 3 JESTER Lucyna Maria 34 0.60% 0.0006
Nie
1 5 4 GINDA Marcin 68 1.19% 0.00119
Nie
1 5 5 BINKE Anastazja 18 0.32% 0.00032
Nie
1 5 6 ZAJĄC Sebastian Marcin 51 0.89% 0.00089
Nie
1 10 1 HERBOWSKA Grażyna 492 8.63% 0.00863
Tak
1 10 2 RATYŃSKI Adam Czesław 315 5.53% 0.00553
Nie
1 10 3 TAIZARI Aurelia Maria 295 5.18% 0.00518
Nie
1 10 4 NITA Wojciech 75 1.32% 0.00132
Nie
1 10 5 WASZKIEWICZ Krystyna Wiesława 78 1.37% 0.00137
Nie
1 10 6 BARECKI Marek Andrzej 64 1.12% 0.00112
Nie
1 11 1 GAPPA Aleksander Paweł 631 11.07% 0.01107
Tak
1 11 2 BONDARENKO Adam 478 8.39% 0.00839
Tak
1 11 3 GOSTOMCZYK Małgorzata Grażyna 114 2.00% 0.002
Nie
1 11 4 KUŁAK Maria Jolanta 54 0.95% 0.00095
Nie
1 11 5 OSINSKA Ewa 167 2.93% 0.00293
Nie
1 11 6 PIGOŃSKI Dariusz 223 3.91% 0.00391
Nie
1 12 1 HRYSZKIEWICZ Ewa 210 3.68% 0.00368
Nie
1 12 2 KRZYŻANOWSKA Beata 77 1.35% 0.00135
Nie
1 12 3 STANKOWSKA-STASZCZYK Małgorzata Maria 62 1.09% 0.00109
Nie
1 12 4 MEYER Jerzy 144 2.53% 0.00253
Nie
1 12 5 DĘBSKI Damian 264 4.63% 0.00463
Nie
2 2 1 WĄSIKOWSKI Leszek Jan 682 19.36% 0.01936
Tak
2 2 2 KOJNECKI Dariusz 104 2.95% 0.00295
Nie
2 2 3 RÜCKEMANN Manfred Erich 95 2.70% 0.0027
Nie
2 2 4 SKROBOSZ Elżbieta Halina 25 0.71% 0.00071
Nie
2 2 5 DŁUŻNIEWSKA Agnieszka 66 1.87% 0.00187
Nie
2 4 1 LIPSKI Benedykt 298 8.46% 0.00846
Tak
2 4 2 CZERNIAWSKA Beata Jolanta 159 4.51% 0.00451
Nie
2 4 3 GWOZDOWICZ Cezary 169 4.80% 0.0048
Nie
2 4 4 PURGAŁ Danuta Elżbieta 77 2.19% 0.00219
Nie
2 4 5 OGRODNIK Zenon Józef 73 2.07% 0.00207
Nie
2 10 1 BOJAR-BIROSZ Lidia 224 6.36% 0.00636
Nie
2 10 2 DĄBROWA-JAWORSKA Barbara Ewa 117 3.32% 0.00332
Nie
2 10 3 MIELEWCZYK Henryk 131 3.72% 0.00372
Nie
2 10 4 RZESZUTEK Wiesława 59 1.67% 0.00167
Nie
2 10 5 ZASUWA Mirosław Maciej 75 2.13% 0.00213
Nie
2 11 1 KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz 237 6.73% 0.00673
Nie
2 11 2 CHMARZYNSKA Grażyna Anna 82 2.33% 0.00233
Nie
2 11 3 BEDNARSKI Tadeusz Wiktor 77 2.19% 0.00219
Nie
2 11 4 KOMORSKA Ewa 152 4.31% 0.00431
Nie
2 11 5 ZIENIUK Jan 242 6.87% 0.00687
Tak
2 12 1 WITKOWSKI Ireneusz Leszek 234 6.64% 0.00664
Nie
2 12 2 FRANCZAK Mariola 34 0.97% 0.00097
Nie
2 12 3 ZIOŁO Magdalena Zofia 41 1.16% 0.00116
Nie
2 12 4 ŁAWECKI Krzysztof Arkadiusz 70 1.99% 0.00199
Nie
3 5 1 ADAMCZYK Jerzy 155 3.81% 0.00381
Nie
3 5 2 KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKA Małgorzata Katarzyna 73 1.79% 0.00179
Nie
3 5 3 MACKIEWICZ Waldemar Józef 45 1.11% 0.00111
Nie
3 5 4 POTALSKA Maria 45 1.11% 0.00111
Nie
3 5 5 FILIPCZAK Mirosław Julian 45 1.11% 0.00111
Nie
3 10 1 FIJAŁO Romuald 243 5.97% 0.00597
Nie
3 10 2 NIEGOLEWSKA Leokadia 103 2.53% 0.00253
Nie
3 10 3 GÓRNOWICZ Andrzej Jan 100 2.46% 0.00246
Nie
3 10 4 ZEMLER Zbigniew 111 2.73% 0.00273
Nie
3 10 5 ŚLĘZAK Grażyna Danuta 92 2.26% 0.00226
Nie
3 11 1 POŁOM Bogumił Bronisław 373 9.16% 0.00916
Tak
3 11 2 KRÓL Bożena Janina 179 4.40% 0.0044
Nie
3 11 3 ŚMIECHOWSKI Zbigniew Edward 183 4.49% 0.00449
Nie
3 11 4 SZUPKE-KASAK Aneta 74 1.82% 0.00182
Nie
3 11 5 SŁABICKI Jan 80 1.96% 0.00196
Nie
3 12 1 SCHLIEP-LANCEE Kinga Jadwiga 417 10.24% 0.01024
Tak
3 12 2 BULWAN Kamil 319 7.83% 0.00783
Nie
3 12 3 KAMIŃSKA Anna Maria 60 1.47% 0.00147
Nie
3 12 4 WIECZOREK Łukasz 83 2.04% 0.00204
Nie
3 13 1 MARCINIAK Adam Jan 317 7.78% 0.00778
Nie
3 13 2 WÓJCIK Ryszard 422 10.36% 0.01036
Tak
3 13 3 DOMKA Elżbieta 213 5.23% 0.00523
Nie
3 13 4 SZYMAŃSKI Krzysztof 120 2.95% 0.00295
Nie
3 13 5 OTTO Anita Maria 220 5.40% 0.0054
Nie
4 2 1 BARSKI Kazimierz 156 4.56% 0.00456
Nie
4 2 2 RUĆ Leszek Henryk 76 2.22% 0.00222
Nie
4 2 3 KRÓL Teresa Janina 30 0.88% 0.00088
Nie
4 2 4 PYDA Zbigniew Franciszek 258 7.55% 0.00755
Nie
4 2 5 GWIZDAŁA Danuta Teresa 24 0.70% 0.0007
Nie
4 4 1 JANUSZ Jacek Jarosław 206 6.03% 0.00603
Nie
4 4 2 FILIPIUK Irena 82 2.40% 0.0024
Nie
4 4 3 PISUK Renata Elżbieta 129 3.77% 0.00377
Nie
4 4 4 KOMENDA Mateusz 120 3.51% 0.00351
Nie
4 4 5 KACZKOWSKI Zdzisław 11 0.32% 0.00032
Nie
4 5 1 PASTUCHA Marian 121 3.54% 0.00354
Nie
4 5 2 BOJARSKI Bogdan Leszek 201 5.88% 0.00588
Tak
4 5 3 CZAJKOWSKA Danuta Anna 120 3.51% 0.00351
Nie
4 5 4 ŻUGAJ Andrzej 65 1.90% 0.0019
Nie
4 5 5 FIEREK Wioletta 63 1.84% 0.00184
Nie
4 11 1 KLIMEK Waldemar Bogdan 550 16.09% 0.01609
Tak
4 11 2 FARYNO Elżbieta Alina 89 2.60% 0.0026
Nie
4 11 3 WŁADYCZAK Paweł 227 6.64% 0.00664
Nie
4 11 4 OŻGA Danuta 57 1.67% 0.00167
Nie
4 11 5 GROCHOWINA Bartłomiej Dawid 56 1.64% 0.00164
Nie
4 12 1 MATUSZEWSKA-GOŁĘBIOWSKA Aleksandra Joanna 326 9.54% 0.00954
Tak
4 12 2 BUGAJ Przemysław 219 6.41% 0.00641
Nie
4 12 3 BETAŃSKA Katarzyna Anna 84 2.46% 0.00246
Nie
4 12 4 PETRYCZKO Helena Urszula 56 1.64% 0.00164
Nie
4 12 5 PETRYCZKO Maciej Bartłomiej 92 2.69% 0.00269
Nie
5 5 1 WOŁUJEWICZ Wacław 820 14.61% 0.01461
Tak
5 5 2 BYTNER Irena Alicja 217 3.87% 0.00387
Nie
5 5 3 BORZYSZKOWSKA Małgorzata Bronisława 123 2.19% 0.00219
Nie
5 5 4 BUCZKO Andrzej 170 3.03% 0.00303
Nie
5 5 5 WRÓBLEWSKA Krystyna 89 1.59% 0.00159
Nie
5 5 6 BĄK Krzysztof Józef 101 1.80% 0.0018
Nie
5 10 1 ŚLEDZIŃSKA Grażyna Emilia 329 5.86% 0.00586
Tak
5 10 2 CYBULSKI Roman 88 1.57% 0.00157
Nie
5 10 3 KACALAK Renata 305 5.43% 0.00543
Nie
5 10 4 KUBARSKI Krzysztof 147 2.62% 0.00262
Nie
5 10 5 GAPPA Teresa Halina 86 1.53% 0.00153
Nie
5 10 6 LENIO Dominik 76 1.35% 0.00135
Nie
5 11 1 LISOWSKI Tadeusz 622 11.08% 0.01108
Tak
5 11 2 BYSTRON Janusz Jerzy 496 8.84% 0.00884
Tak
5 11 3 CHABOWSKA Iwona 145 2.58% 0.00258
Nie
5 11 4 ŁOPUSIŃSKA-TĘCZA Teresa 193 3.44% 0.00344
Nie
5 11 5 SZULC Gabriela Barbara 425 7.57% 0.00757
Nie
5 11 6 WIRKUS Michał 467 8.32% 0.00832
Nie
5 12 1 JURKOWLANIEC Łukasz Jan 315 5.61% 0.00561
Nie
5 12 2 GOLIŃSKA Anita 174 3.10% 0.0031
Nie
5 12 3 LIGOCKI Rafał Bronisław 44 0.78% 0.00078
Nie
5 12 4 DROZD Edyta 33 0.59% 0.00059
Nie
5 12 5 WYRWICZ Piotr Jacek 148 2.64% 0.00264
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Człuchowski - ogółem 8 122 110 55 313 44 375 55 4 3
Gminy ogółem 7 105 105 55 313 44 375 55 4 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 55 313 44 375 55 4 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 25 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 25 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 128 59 46% 69 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 345 124 36% 221 64%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 13 2 15% 11 85%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 8 2 25% 6 75%
Ogółem 473 183 39% 290 61%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 53 54 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 49 54 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 53 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 21 6 29% 15 71%
30-39 94 36 38% 58 62%
40-59 233 102 44% 131 56%
60+ 125 39 31% 86 69%
Ogółem 473 183 39% 290 61%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 4 0 0% 4 100%
40-59 14 4 29% 10 71%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 21 4 19% 17 81%