Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 59 158
Wyborców 48 681
Obwodów 32
  • Wybory do Rady Miejskiej Łomży
  • Wybory Prezydenta Miasta Łomża
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Feliksa Bernatowicza, Boczna, Os. Bohaterów Monte Cassino, Adama Chętnika, Edwarda Ciborowskiego, Długa, Dworna, Farna, Giełczyńska, Zygmunta Glogera, Górna, Grobla Jednaczewska, Jana z Kolna, Jatkowa, Kanalna, Kapucyńska, Kazimierza Wielkiego, Kaznodziejska, Kierzkowa, Klasztorna, Kolegialna, Stacha Konwy, Mikołaja Kopernika, Pl. Tadeusza Kościuszki, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywe Koło, Al. Legionów – od początku do Gen. Władysława Sikorskiego, Łagodna, Łąkowa, ks. bp. Stanisława Kostki Łukomskiego, 3 Maja, Marynarska, Nadnarwiańska, Pl. Niepodległości, Nowa, Nowogrodzka – od początku do Adama Chętnika (od nr 1 do nr 27a i od nr 2 do nr 44), Ogrodowa, Pl. Papieża Jana Pawła II, Piękna, Pocztarska, Pl. Pocztowy, Polowa, Projektowana, Radziecka, Raginisa, Rybaki, Rządowa, Sadowa, Senatorska, Henryka Sienkiewicza, Gen. Władysława Sikorskiego – od Al. Legionów do końca, Stara, Pl. Stary Rynek, Stawowa, Stefana Batorego, Stroma, Szkolna, Szosa Zambrowska, Kpt. Franciszka Szymańskiego, Torfowa, Wąska, Wiejska, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego – od początku do Zygmunta Glogera (od nr 4 do nr 8a i od nr 11 do 39), Woziwodzka, Zakątek, Zamiejska, Zatylna, Zaułek Cmentarny, Zawadzka – od Szosy Zambrowskiej do Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 6 do nr 42 i od nr 11a do nr 23), Zdrojowa, Zielona, Pl. Zielony, Zjazd, Żwirki i Wigury, Żydowska 5 10 023 8 52
0.0000020000Nr 2 Akacjowa, Akademicka, Bartnicza, Bawełniana, Bazowa, Beztroska, Bliska, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Chabrowa, Cicha, Ciepła, mjr Stanisława Cieślewskiego, Cisowa, Dębowa, Romana Dmowskiego, Dobra, Elbląska, Fabryczna, Głogowa, Grabowa, Harcerska, Jasna, Jaworowa, Jednaczewska, Jesionowa, Jodłowa, Kaczeńców, Kaktusowa, Kalinowa, Leona Kaliwody, Kanarkowa, Kanonierska, Kaszmirowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kolibrowa, Janusza Korczaka, Kraska, Kręta, Krucza, Krzywa, Księżycowa, Kurpiowska, Kwadratowa, Kwiatowa, Al. Legionów – od Gen. Władysława Sikorskiego do końca, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Lniarska, Łączna, Waleriana Łukasińskiego, Magazynowa, Makowa, Malinowa, Mała Kraska, Meblowa, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Nowogrodzka – od Adama Chętnika do końca (od nr 29 i od nr 46), Narodowych Sił Zbrojnych, Nowoprojektowana, Obrońców Łomży, Stanisława Ogrodnika, Opłotki, Partyzantów, Pawia, Piaski, Piaskowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Al. Józefa Piłsudskiego – od Spokojnej do Al. Legionów (od nr 34 do nr 88 i od nr 105 do nr 135), Piwna, Podleśna, Pogodna, Poligonowa, Polna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poznańska, Promienna, Prosta, Ptasia, Kazimierza Pułaskiego, Pułkowa, 33 Pułku Piechoty, Przemysłowa, Przyjaźni, Przytulna, Radosna, Różana, Rzemieślnicza, Saperska, Gen. Władysława Sikorskiego – od początku do Al. Legionów, Marii Skłodowskiej Curie, Kpt. Franciszka Skowronka, Słowikowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strusia, Studencka, Strzelców Kurpiowskich, Szczęśliwa, Szeroka, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Świerkowa, Tkacka, Topolowa, Towarowa, Uśmiechu, Wesoła, Wiązowa, Wierzbowa, Bohdana Winiarskiego, Wiśniowa, Włókiennicza, Wojska Polskiego – od ul. Zygmunta Glogera do końca (od nr 10 i od nr 41), Wronia, Wyzwolenia, Zabawna, Zaciszna, Zgody, Zielna, Żabia, Żurawia, Żwirowa 5 10 645 7 47
0.0000030000Nr 3 Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Bursztynowa, Chmielna, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Działkowa, Forteczna, Handlowa, Kamienna, Kryształowa, Hugona Kołłątaja, Konstytucji 3 Maja, Majowa, Stanisława Małachowskiego, Mazurska, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Pana Tadeusza, Al. Józefa Piłsudskiego – od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 14 do nr 32 i od nr 35 do nr 103), Bolesława Prusa, Przedwiośnie, Przykoszarowa, Pszczela, Gen. Mariana Stanisława Raganowicza, Władysława Reymonta, Rubinowa, Słodka, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Strzelnicza, Szafirowa, Szosa do Mężenina, Jędrzeja Śniadeckiego, Tęczowa, Turkusowa, Konrada Wallenroda, Wiosenna, Ks. Kardynała Wyszyńskiego, Zawadzka-od Gen. Władysława Sikorskiego do końca, Zawady Przedmieście, Osiedle Zawady Przedmieście, Stefana Żeromskiego, Żytnia 7 15 412 6 54
0.0000040000Nr 4 Hipokratesa, Kasztelańska, Katyńska, Kazańska, Księcia Janusza I, Księcia Stanisława, Księżnej Anny, Por. Łagody, Mazowiecka, Owocowa, Al. Józefa Piłsudskiego – od początku do Zawadzkiej (od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 12), Rycerska, Sybiraków, Szmaragdowa, Talesa z Miletu 6 12 601 7 53
Podsumowanie 23 48 681 28 206

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 7 7 9 8 31
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 9 8 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 6 11
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 9 7 30
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 9 8 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO KWW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO 5 5 10
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA KWW PRZYJAZNA ŁOMŻA 7 7 9 8 31
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO KWW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO 7 7 9 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 DEREWOŃKO Mirosław Robert 55 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO Łomża
5 MUZYK Agnieszka Barbara 46 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Łomża
1 BORYSEWICZ Maciej Andrzej 39 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Łomża
4 JANICKI Dariusz Jerzy 55 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM SLD Łomża
7 ZAREMBA Tadeusz 66 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA Łomża
6 PROSIŃSKI Zbigniew 39 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY Łomża
2 CHRZANOWSKI Mariusz 34 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO Łomża

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 023 4 593 4 589 45.82% 45.82
4 390 95.66% 95.66
Tak
2 10 647 5 258 5 258 49.38% 49.38
5 114 97.26% 97.26
Tak
3 15 428 7 675 7 672 49.75% 49.75
7 487 97.59% 97.59
Tak
4 12 560 6 508 6 500 51.82% 51.82
6 337 97.49% 97.49
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 2 024 31 8.68% 8.68
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 700 31 20.15% 20.15
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 261 11 1.12% 1.12
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 838 30 3.59% 3.59
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 897 31 29.57% 29.57
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO 173 10 0.74% 0.74
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA 3 306 31 14.17% 14.17
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO 5 129 31 21.99% 21.99

Rada Miejska Łomży - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 BĄCZEK Elżbieta Sabina 89 2.03% 2.032.03
Nie
1 1 2 BRZEZIŃSKI Łukasz 63 1.44% 1.441.44
Nie
1 1 3 ŁEMPICKA Wiesława 79 1.80% 1.801.80
Nie
1 1 4 STANIÓRSKI Krzysztof 35 0.80% 0.800.80
Nie
1 1 5 WĄDOŁOWSKI Wojciech 22 0.50% 0.500.50
Nie
1 1 6 WIŚNIEWSKA Agnieszka 19 0.43% 0.430.43
Nie
1 1 7 MIECZKOWSKI Kamil Łukasz 10 0.23% 0.230.23
Nie
1 4 1 OSZKINIS Stanisław 479 10.91% 10.9110.91
Tak
1 4 2 KARWOWSKI Przemysław Filip 139 3.17% 3.173.17
Nie
1 4 3 ZACHARZEWSKA Iwona 65 1.48% 1.481.48
Nie
1 4 4 PIETRZAK Paweł 48 1.09% 1.091.09
Nie
1 4 5 MALINOWSKA Marzena Elżbieta 55 1.25% 1.251.25
Nie
1 4 6 ZAKRZEWSKA Agnieszka Sylwia 34 0.77% 0.770.77
Nie
1 4 7 SUTKOWSKI Andrzej 35 0.80% 0.800.80
Nie
1 5 1 JANICKI Dariusz Jerzy 72 1.64% 1.641.64
Nie
1 5 2 BUDZISZEWSKA Małgorzata 10 0.23% 0.230.23
Nie
1 5 3 ZYSK Paweł 10 0.23% 0.230.23
Nie
1 5 4 SENDROWSKA Agnieszka 9 0.21% 0.210.21
Nie
1 5 5 SZLIS Dorota 5 0.11% 0.110.11
Nie
1 8 1 DUDA Barbara 73 1.66% 1.661.66
Nie
1 8 2 KARPIK Kamil 62 1.41% 1.411.41
Nie
1 8 3 WYRZYKOWSKA Karolina 7 0.16% 0.160.16
Nie
1 8 4 BIKOWSKI Marek 13 0.30% 0.300.30
Nie
1 8 5 CIBOROWSKA Alicja 10 0.23% 0.230.23
Nie
1 8 6 KOWALCZYK Patryk 7 0.16% 0.160.16
Nie
1 8 7 KOZIOŁ Dorota 7 0.16% 0.160.16
Nie
1 10 1 DWORAKOWSKI Marek 329 7.49% 7.497.49
Tak
1 10 2 KOWALEWSKI Tadeusz 315 7.18% 7.187.18
Tak
1 10 3 SERAFIN Jadwiga 250 5.69% 5.695.69
Nie
1 10 4 RABCZYŃSKA Elżbieta 158 3.60% 3.603.60
Nie
1 10 5 DOMIAN-KRUSZEWSKA Bogusława 164 3.74% 3.743.74
Nie
1 10 6 RYTELEWSKI Grzegorz 41 0.93% 0.930.93
Nie
1 10 7 NOWICKI Janusz 87 1.98% 1.981.98
Nie
1 13 1 DEREWOŃKO Mirosław Robert 87 1.98% 1.981.98
Nie
1 13 2 WEJROCH Irena 13 0.30% 0.300.30
Nie
1 13 3 KOWALEWSKI Zdzisław 9 0.21% 0.210.21
Nie
1 13 4 GRABOWSKI Grzegorz 3 0.07% 0.070.07
Nie
1 13 5 SZUMOWSKA Wanda 6 0.14% 0.140.14
Nie
1 14 1 CHLUDZIŃSKA Ewa Małgorzata 257 5.85% 5.855.85
Nie
1 14 2 PODSIADŁO Andrzej 285 6.49% 6.496.49
Tak
1 14 3 SOKOŁOWSKA Małgorzata Danuta 49 1.12% 1.121.12
Nie
1 14 4 WOJEWODA Grażyna 15 0.34% 0.340.34
Nie
1 14 5 GATYŃSKI Andrzej Cezary 7 0.16% 0.160.16
Nie
1 14 6 CHLUDZIŃSKI Maciej 18 0.41% 0.410.41
Nie
1 14 7 CIEŚLIŃSKI Krzysztof 124 2.82% 2.822.82
Nie
1 15 1 GRZYMAŁA Andrzej Janusz 315 7.18% 7.187.18
Tak
1 15 2 ALEKSANDROWICZ Ewelina 82 1.87% 1.871.87
Nie
1 15 3 WOJTKOWSKI Dariusz Krzysztof 86 1.96% 1.961.96
Nie
1 15 4 BLUSIEWICZ Hanna Bożena 70 1.59% 1.591.59
Nie
1 15 5 KAJA Jarosław 64 1.46% 1.461.46
Nie
1 15 6 NOWACKA-BORUSIEWICZ Grażyna 20 0.46% 0.460.46
Nie
1 15 7 STĘPKOWSKA Sandra 79 1.80% 1.801.80
Nie
2 1 1 GŁAZ Maciej 125 2.44% 2.442.44
Nie
2 1 2 WŁODKOWSKA Daria 47 0.92% 0.920.92
Nie
2 1 3 MIŚKIEWICZ Józef 99 1.94% 1.941.94
Nie
2 1 4 KADŁUBOWSKA Anna Maria 35 0.68% 0.680.68
Nie
2 1 5 SYSKI Piotr 49 0.96% 0.960.96
Nie
2 1 6 CHOIŃSKA Alicja Joanna 18 0.35% 0.350.35
Nie
2 1 7 SZUBA Adam 25 0.49% 0.490.49
Nie
2 4 1 SERDYŃSKI Piotr 743 14.53% 14.5314.53
Tak
2 4 2 CYMEK Bogusława 44 0.86% 0.860.86
Nie
2 4 3 WANIEWSKA Hanna Bożena 88 1.72% 1.721.72
Nie
2 4 4 KIEŁCZEWSKA-SZMIT Beata Halina 37 0.72% 0.720.72
Nie
2 4 5 CIECIÓRSKI Janusz Józef 111 2.17% 2.172.17
Nie
2 4 6 DĄBROWSKI Tomasz 10 0.20% 0.200.20
Nie
2 4 7 BUKOWSKI Robert Adam 8 0.16% 0.160.16
Nie
2 8 1 WRÓBLEWSKI Tomasz 73 1.43% 1.431.43
Nie
2 8 2 CIBOROWSKA Danuta 43 0.84% 0.840.84
Nie
2 8 3 MATYJASIAK Sławomir 10 0.20% 0.200.20
Nie
2 8 4 BRZOZOWSKA Bogusława Marzena 8 0.16% 0.160.16
Nie
2 8 5 DYRCZ Angelika Monika 4 0.08% 0.080.08
Nie
2 8 6 ZAJĄC Rafał 16 0.31% 0.310.31
Nie
2 8 7 DUDA Katarzyna 16 0.31% 0.310.31
Nie
2 10 1 JÓSKOWIAK Marianna 561 10.97% 10.9710.97
Tak
2 10 2 MIECZKOWSKI Janusz Sławomir 250 4.89% 4.894.89
Nie
2 10 3 SUCHNICKI Jacek Janusz 57 1.11% 1.111.11
Nie
2 10 4 KARWOWSKA Jolanta Anna 153 2.99% 2.992.99
Nie
2 10 5 TARKA Mariusz 367 7.18% 7.187.18
Tak
2 10 6 KIJEWSKA Regina 136 2.66% 2.662.66
Nie
2 10 7 OLIVA Daniel 186 3.64% 3.643.64
Nie
2 13 1 MAKSYMIUK Anna 14 0.27% 0.270.27
Nie
2 13 2 JAKUBOWSKI Romuald 13 0.25% 0.250.25
Nie
2 13 3 PILSKI Jerzy Józef 7 0.14% 0.140.14
Nie
2 13 4 WAGNER Piotr 12 0.23% 0.230.23
Nie
2 13 5 GACKA Helena 9 0.18% 0.180.18
Nie
2 14 1 DOMASIEWICZ Dariusz 314 6.14% 6.146.14
Tak
2 14 2 ŚWIĄTKOWSKI Iwo 30 0.59% 0.590.59
Nie
2 14 3 ZANIEWSKA Marzena 59 1.15% 1.151.15
Nie
2 14 4 BRZEZIŃSKA Małgorzata 106 2.07% 2.072.07
Nie
2 14 5 MIECZKOWSKI Grzegorz 36 0.70% 0.700.70
Nie
2 14 6 PULWIN Agnieszka 33 0.65% 0.650.65
Nie
2 14 7 HOFFMAN Krystyna 19 0.37% 0.370.37
Nie
2 15 1 CIEŚLIK Ireneusz Waldemar 378 7.39% 7.397.39
Tak
2 15 2 GORZOCH Irena Anna 144 2.82% 2.822.82
Nie
2 15 3 JAROCKA Katarzyna 184 3.60% 3.603.60
Nie
2 15 4 ABRAMOWSKI Ryszard Piotr 27 0.53% 0.530.53
Nie
2 15 5 LIPIŃSKI Artur 65 1.27% 1.271.27
Nie
2 15 6 KOŚCIUK Marzena 121 2.37% 2.372.37
Nie
2 15 7 KLIMASZEWSKI Wojciech 224 4.38% 4.384.38
Nie
3 1 1 PROSIŃSKI Zbigniew 510 6.81% 6.816.81
Tak
3 1 2 ABRAMOWSKA Anetta 22 0.29% 0.290.29
Nie
3 1 3 BOGUSKI Kazimierz 46 0.61% 0.610.61
Nie
3 1 4 CIERPIKOWSKA Izabela 42 0.56% 0.560.56
Nie
3 1 5 ŚNIEDKO Tomasz 25 0.33% 0.330.33
Nie
3 1 6 CHOJNOWSKA Anna Maria 25 0.33% 0.330.33
Nie
3 1 7 KARWOWSKI Robert 86 1.15% 1.151.15
Nie
3 1 8 ROLAK Dorota 8 0.11% 0.110.11
Nie
3 1 9 TRZASKA Kazimierz 8 0.11% 0.110.11
Nie
3 4 1 ŚLEDZIEWSKA Edyta 881 11.77% 11.7711.77
Tak
3 4 2 GAŁĄZKA Marzena 181 2.42% 2.422.42
Nie
3 4 3 ROSIECKA-MALINOWSKA Agata Maria 9 0.12% 0.120.12
Nie
3 4 4 DZIERZGOWSKA Joanna 29 0.39% 0.390.39
Nie
3 4 5 TREPANOWSKI Tadeusz Władysław 45 0.60% 0.600.60
Nie
3 4 6 RASZCZYK Marek Wojciech 76 1.02% 1.021.02
Nie
3 4 7 ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja 32 0.43% 0.430.43
Nie
3 4 8 PIORUNEK Tadeusz 117 1.56% 1.561.56
Nie
3 4 9 DĘBSKI Adam 71 0.95% 0.950.95
Nie
3 8 1 TRUCHEL Maciej 60 0.80% 0.800.80
Nie
3 8 2 RYDZEWSKA Marta 63 0.84% 0.840.84
Nie
3 8 3 ĆWIKLIŃSKI Radosław 27 0.36% 0.360.36
Nie
3 8 4 KOŁODZIEJEK Magdalena 24 0.32% 0.320.32
Nie
3 8 5 KALINOWSKA Edyta Elżbieta 7 0.09% 0.090.09
Nie
3 8 6 ŻUKOWSKI Marcin 10 0.13% 0.130.13
Nie
3 8 7 KAMIŃSKI Krzysztof 17 0.23% 0.230.23
Nie
3 8 8 MALESA Malwina 19 0.25% 0.250.25
Nie
3 8 9 JÓRZAK Małgorzata 10 0.13% 0.130.13
Nie
3 10 1 OLSZEWSKI Jan 601 8.03% 8.038.03
Tak
3 10 2 GRZYMAŁA Wiesław Tadeusz 457 6.10% 6.106.10
Tak
3 10 3 SYCHOWICZ Krzysztof 360 4.81% 4.814.81
Nie
3 10 4 ŚLESZYŃSKI Lech 208 2.78% 2.782.78
Nie
3 10 5 LEWAŃCZUK Regina 95 1.27% 1.271.27
Nie
3 10 6 KUPIEC Katarzyna 164 2.19% 2.192.19
Nie
3 10 7 DZIEMIAŃCZUK Anna 68 0.91% 0.910.91
Nie
3 10 8 WIERCISZEWSKA Joanna 49 0.65% 0.650.65
Nie
3 10 9 MARCIŃCZYK Paweł 100 1.34% 1.341.34
Nie
3 14 1 MICHALAK Wojciech 389 5.20% 5.205.20
Tak
3 14 2 KACZYŃSKI Stanisław 117 1.56% 1.561.56
Nie
3 14 3 CHMIELEWSKA-MATYJASZCZYK Iwona Bronisława 239 3.19% 3.193.19
Nie
3 14 4 MATUSZEWSKI Ryszard 158 2.11% 2.112.11
Nie
3 14 5 SZOSTAK Stanisław 41 0.55% 0.550.55
Nie
3 14 6 RUNO-ŁADA Agnieszka 23 0.31% 0.310.31
Nie
3 14 7 WASZKIEWICZ Hanna 62 0.83% 0.830.83
Nie
3 14 8 GRZYMKOWSKA Kinga 19 0.25% 0.250.25
Nie
3 14 9 MALINOWSKI Marek 27 0.36% 0.360.36
Nie
3 15 1 CHRZANOWSKI Mariusz 643 8.59% 8.598.59
Tak
3 15 2 CHLUDZIŃSKI Witold Władysław 218 2.91% 2.912.91
Nie
3 15 3 GRODZKI Marcin 188 2.51% 2.512.51
Nie
3 15 4 GAŁĄZKA Hanka 243 3.25% 3.253.25
Tak
3 15 5 DĘBEK Marcin 194 2.59% 2.592.59
Nie
3 15 6 MARIAK Sławomira Ewa 76 1.02% 1.021.02
Nie
3 15 7 PIETRUSZEWSKI Wojciech Paweł 160 2.14% 2.142.14
Nie
3 15 8 DOLECKA Barbara 3 0.04% 0.040.04
Nie
3 15 9 KORYTKOWSKA Justyna 135 1.80% 1.801.80
Nie
4 1 1 MICKIEWICZ Małgorzata Iwona 44 0.69% 0.690.69
Nie
4 1 2 KLEPACKI Leszek 152 2.40% 2.402.40
Nie
4 1 3 ŁEPKOWSKA Justyna 88 1.39% 1.391.39
Nie
4 1 4 WARZYŃSKI Patryk 70 1.10% 1.101.10
Nie
4 1 5 SIENICKI Mariusz 52 0.82% 0.820.82
Nie
4 1 6 DĄBROWSKI Wojciech 42 0.66% 0.660.66
Nie
4 1 7 PTASZYŃSKI Sławomir 33 0.52% 0.520.52
Nie
4 1 8 CHLUDZIŃSKA Magdalena 56 0.88% 0.880.88
Nie
4 4 1 BORYSEWICZ Maciej Andrzej 941 14.85% 14.8514.85
Tak
4 4 2 BŁOGOSŁAWSKI Marcin 78 1.23% 1.231.23
Nie
4 4 3 PODOLAK Agata Agnieszka 124 1.96% 1.961.96
Nie
4 4 4 PIANKO Agnieszka 19 0.30% 0.300.30
Nie
4 4 5 SOKÓŁ Tomasz 96 1.51% 1.511.51
Nie
4 4 6 SZYMAŃSKA Urszula 12 0.19% 0.190.19
Nie
4 4 7 OSTROWSKI Marian 5 0.08% 0.080.08
Nie
4 4 8 MOGIELNICKI Rafał 88 1.39% 1.391.39
Nie
4 5 1 WDZIĘKOŃSKA Magdalena 97 1.53% 1.531.53
Nie
4 5 2 REMISZEWSKI Tomasz 13 0.21% 0.210.21
Nie
4 5 3 KŁYS Monika 15 0.24% 0.240.24
Nie
4 5 4 KOZŁOWSKI Sławomir 5 0.08% 0.080.08
Nie
4 5 5 OGONOWSKA Joanna 8 0.13% 0.130.13
Nie
4 5 6 WĘDRAK Adam 17 0.27% 0.270.27
Nie
4 8 1 PIEŃKOWSKI Marcin Marek 142 2.24% 2.242.24
Nie
4 8 2 MATYJASIAK Żaneta Iwona 37 0.58% 0.580.58
Nie
4 8 3 GAWECKA Edyta 19 0.30% 0.300.30
Nie
4 8 4 BACZEWSKA Alicja 9 0.14% 0.140.14
Nie
4 8 5 SZULC Kazimierz 12 0.19% 0.190.19
Nie
4 8 6 BIKOWSKI Wojciech 15 0.24% 0.240.24
Nie
4 8 7 ŚWIERSZCZ Patryk 18 0.28% 0.280.28
Nie
4 10 1 BIAŁOBRZEWSKA Agnieszka 542 8.55% 8.558.55
Tak
4 10 2 NIEWIADOMSKI Krzysztof 140 2.21% 2.212.21
Nie
4 10 3 ŚWIĘCIŃSKI Kazimierz 147 2.32% 2.322.32
Nie
4 10 4 KURKOWSKA Zofia 219 3.46% 3.463.46
Tak
4 10 5 ZWIERZYŃSKI Adam 115 1.81% 1.811.81
Nie
4 10 6 ŻELAZNA Alicja 190 3.00% 3.003.00
Nie
4 10 7 ZALEWSKI Zbigniew 183 2.89% 2.892.89
Nie
4 10 8 TYL Tomasz 205 3.23% 3.233.23
Nie
4 14 1 WOJTKOWSKI Andrzej 396 6.25% 6.256.25
Tak
4 14 2 JAROTA Jan 126 1.99% 1.991.99
Nie
4 14 3 KOŁOS Aleutyna 64 1.01% 1.011.01
Nie
4 14 4 ŚLIWKA Małgorzata 29 0.46% 0.460.46
Nie
4 14 5 WRÓBEL Sławomir Józef 72 1.14% 1.141.14
Nie
4 14 6 ARASIMOWICZ Agata 15 0.24% 0.240.24
Nie
4 14 7 TRAWIŃSKI Wojciech 27 0.43% 0.430.43
Nie
4 14 8 ZAREMBA Tadeusz 150 2.37% 2.372.37
Nie
4 15 1 KONOPKA Alicja 445 7.02% 7.027.02
Tak
4 15 2 MĘŻYŃSKA Wanda 130 2.05% 2.052.05
Nie
4 15 3 NADOLNY Artur 244 3.85% 3.853.85
Tak
4 15 4 MIECZKOWSKA Justyna Małgorzata 49 0.77% 0.770.77
Nie
4 15 5 DZIEKOŃSKI Marcin 119 1.88% 1.881.88
Nie
4 15 6 PRZYCHODZEŃ Rafał 140 2.21% 2.212.21
Nie
4 15 7 WINKO Iwona 60 0.95% 0.950.95
Nie
4 15 8 KORYTKOWSKI Andrzej 223 3.52% 3.523.52
Nie

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 2 024 31 1 8.68% 8.68
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 700 31 4 20.15% 20.15
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 261 11 0 1.12% 1.12
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 838 30 0 3.59% 3.59
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 897 31 8 29.57% 29.57
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO 173 10 0 0.74% 0.74
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA 3 306 31 4 14.17% 14.17
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO 5 129 31 6 21.99% 21.99

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BORYSEWICZ Maciej Andrzej 39 wyższe Łomża, 5 075 21.30 Nie
2 CHRZANOWSKI Mariusz 34 wyższe Łomża, 10 518 44.15 Druga tura
3 DEREWOŃKO Mirosław Robert 55 średnie Łomża, 330 1.39 Nie
4 JANICKI Dariusz Jerzy 55 wyższe Łomża, 272 1.14 Nie
5 MUZYK Agnieszka Barbara 46 wyższe Łomża, 5 487 23.03 Druga tura
6 PROSIŃSKI Zbigniew 39 wyższe Łomża, 932 3.91 Nie
7 ZAREMBA Tadeusz 66 wyższe Łomża, 1 208 5.07 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży, ul. Kierzkowa 7 Łomża stały 1 799 932 931 51.81% 51.81
922 99.03%
2 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży, ul. Mikołaja Kopernika 16 Łomża stały 1 485 727 726 48.96% 48.96
713 98.21%
3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży-KLUB SENIORA, ul. Marii Skłodowskiej Curie 2 Łomża stały 1 792 768 766 42.86% 42.86
756 98.69%
4 Stowarzyszenie EDUKATOR, Przedszkole Niepubliczne "Mały Artysta" w Łomży, ul. Wojska Polskiego 29A Łomża stały 902 327 327 36.25% 36.25
323 98.78%
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży, ul. Bernatowicza 4 Łomża stały 1 427 666 666 46.67% 46.67
663 99.55%
6 II Liceum Ogólnokształcące w Łomży, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 3 Łomża stały 1 369 513 504 37.47% 37.47
503 99.80%
7 III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, ul. Senatorska 13 Łomża stały 1 382 634 634 45.88% 45.88
630 99.37%
8 Zespół Szkół Specjalnych w Łomży (Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy), ul. Marii Skłodowskiej Curie 5 Łomża stały 730 352 352 48.22% 48.22
350 99.43%
9 Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ul. Wyzwolenia 1A Łomża stały 1 596 857 857 53.70% 53.70
856 99.88%
10 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży, ul. Polna 40A Łomża stały 1 291 639 639 49.50% 49.50
635 99.37%
11 Przedszkole Publiczne TWP "Pinokio" w Łomży, ul. Studencka 11 Łomża stały 2 289 1 292 1 290 56.44% 56.44
1 282 99.38%
12 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Z. B. w Łomży, Spokojna 9 Łomża stały 1 431 613 613 42.84% 42.84
606 98.86%
13 Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14 Łomża stały 1 174 554 554 47.19% 47.19
552 99.64%
14 Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Słoneczko" Stowarzyszenia "EDUKATOR" w Łomży, ul. Spółdzielcza 74 Łomża stały 1 671 839 839 50.21% 50.21
833 99.28%
15 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży, ul. Adama Mickiewicza 6 Łomża stały 1 582 819 819 51.77% 51.77
812 99.15%
16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży, ul. Władysława Reymonta 9 Łomża stały 1 583 802 802 50.66% 50.66
797 99.38%
17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży, ul. Władysława Reymonta 9 Łomża stały 1 758 809 809 46.02% 46.02
805 99.51%
18 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Łomży, ul. Bolesława Prusa 11A Łomża stały 1 745 864 861 49.51% 49.51
854 99.19%
19 Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ul. Kołłątaja 8 Łomża stały 2 013 897 898 44.56% 44.56
898 100.00%
20 Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ul. Kołłątaja 10 Łomża stały 1 679 861 862 51.28% 51.28
856 99.30%
21 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17 Łomża stały 1 673 843 843 50.39% 50.39
839 99.53%
22 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17 Łomża stały 1 724 941 899 54.58% 54.58
896 99.67%
23 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży, ul. Kazańska 1 Łomża stały 1 736 900 900 51.84% 51.84
894 99.33%
24 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" w Łomży, ul. Kazańska 1 Łomża stały 1 992 1 020 1 019 51.20% 51.20
1 015 99.61%
25 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12 Łomża stały 1 396 712 712 51.00% 51.00
704 98.88%
26 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12 Łomża stały 1 921 946 945 49.25% 49.25
943 99.79%
27 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży, ul. Księżnej Anny 18 Łomża stały 1 965 986 986 50.18% 50.18
983 99.70%
28 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży, ul. Księżnej Anny 18 Łomża stały 1 697 878 878 51.74% 51.74
871 99.20%
29 Zespół Szkół Specjalnych w Łomży, ul. Nowogrodzka 4 Łomża stały 769 353 353 45.90% 45.90
347 98.30%
30 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży, ul. Polna 40A Łomża stały 1 234 624 624 50.57% 50.57
621 99.52%
31 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży, ul. Kazańska 1 Łomża stały 1 822 1 046 1 046 57.41% 57.41
1 042 99.62%
32 Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, al. Józefa Piłsudskiego 11 Łomża szpital 31 21 21 67.74% 67.74
21 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Łomża - ogółem 1 23 4 59 158 48 681 32 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 28 1
Ogółem 56 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 206 95 46% 111 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 7 1 14% 6 86%
Ogółem 213 96 45% 117 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 46 46 47
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 48 46 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 20 10 50% 10 50%
30-39 56 27 48% 29 52%
40-59 91 44 48% 47 52%
60+ 39 14 36% 25 64%
Ogółem 206 95 46% 111 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 3 1 33% 2 67%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 7 1 14% 6 86%