Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 79 227
Wyborców 64 031
Obwodów 72
  • Wybory do Rady Powiatu Przeworskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto przeworskMiasto Przeworsk 14 15 15 49 49
gmina adamozwkaGmina Adamówka 4 15 15 28 28
gmina gaczGmina Gać 5 15 15 31 31
gmina jawornik polskiGmina Jawornik Polski 4 15 15 24 24
miasto i gmina kanzczugaMiasto I Gmina Kańczuga 9 15 15 46 46
gmina przeworskGmina Przeworsk 11 15 15 25 25
gmina sieniawaGmina Sieniawa 9 15 15 39 39
gmina trynzczaGmina Tryńcza 7 15 15 29 29
gmina zarzeczeGmina Zarzecze 9 15 15 44 44

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Niepodległości 9 Przeworsk stały Tak Browarna, Grochowa, Jesionowa, os. Józefa Poniatowskiego, Kasztanowa, Miodowa, Nad Stawem, Niepodległości, Rzeczna, Stefana Batorego, Studziańska, Warzywna, Wincentego Witosa, Wodna, Żytnia.
2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Szkolna 6 Przeworsk stały Nie Ignacego Łukasiewicza, os. Jana III Sobieskiego, Łańcucka, Szpitalna, gen. Władysława Sikorskiego, Zagłoby.
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Szkolna 6 Przeworsk stały Tak Korczaka, Sienkiewicza, Wołodyjowskiego.
4 Urząd Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10 Przeworsk stały Tak Grunwaldzka, Jagiellońska, Krakowska, Księdza Prałata Adama Ablewicza, Marii Konopnickiej od 2a do końca numery parzyste, Ogrodowa, Szkolna.
5 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Konopnickiej 5 Przeworsk stały Tak Budowlanych, Gorliczyńska 1 - 58, 61 - 77 nieparzyste, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej od 3 do końca numery nieparzyste, Lubomirskich, Park, Pod Parkiem, Tysiąclecia.
6 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Lwowska 11 Przeworsk stały Nie pl. Adama Mickiewicza, Bernardyńska, Cicha, Gimnazjalna, Juliusza Słowackiego, Kazimierzowska, Katy, Kilińskiego, Kościelna, Kościuszki, Kręta, Krótka, Lwowska 2 - 22, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pawła Stepkiewicza, Polna, Rynek, Stolarska, św. Jana, Wałowa, Wąska, Zamknięta, Zygmuntowska.
7 Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza, ul. Gimnazjalna 35 Przeworsk stały Nie Jasna, Kasprowicza, Klonowa, Kazimierza Koczocika, Reymonta, Tatarska, Tkacka, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zielona.
8 Miejski Klub Kultury, ul. Wiejska 68 Przeworsk stały Nie Aleksandrów, Czarnieckiego, Krzywa, Węgierska, Wiejska, Żurawia.
9 Gimnazjum Nr 1, ul. Misiągiewicza 10 Przeworsk stały Tak 11 Listopada, Kwietna, Lipowa, Lwowska od 24 do końca, Misiągiewicza 2 - 14, 19 - 21 nieparzyste, 24 - 33a, Orląt Lwowskich, Otwarta, Pszenna, płk. Tadeusza Rolskiego, Rolna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa, Staropocztowa.
10 Gimnazjum Nr 1, ul. Misiągiewicza 10 Przeworsk stały Tak Mikołaja Kopernika, Misiagiewicza 16 - 22a parzyste, od 35 do końca, os. Józefa Benbenka, Pod Rozborzem, Pogodna.
11 Zespół Szkół Zawodowych, ul. Ignacego Krasickiego 9 Przeworsk stały Nie 3 Maja, Dworcowa, Dynowska, Głęboka, Hugona Kołłątaja, Ignacego Krasickiego, Królowej Jadwigi, Okopowa, pl. Chopina, pl. Jana Pawła II, Stanisława Staszica.
12 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Marii Konopnickiej 5 Przeworsk stały Tak Dobra, gen. Andersa, gen. Antoniego Chruściela, Pod Chałupkami, Wiśniowa, Urocza, Wspólna, Za Parowozownią.
13 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Gorliczyńska 148 Przeworsk stały Nie Armii Krajowej, Długa, Gorliczyńska 60 - 86 parzyste, od 87 do końca, Ignacego Solarza, Jedności, Łąkowa, Mostowa.
14 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szpitalna 16 Przeworsk szpital Nie obwód odrębny
1 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce, 180 Adamówka stały Tak Adamówka
2 Świetlica Wiejska w Cieplicach, 46 Cieplice stały Tak Cieplice
3 Sala Gimnastyczna przy Szkołe Podstawowej im Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim, 197 Majdan Sieniawski stały Nie Majdan Sieniawski
4 Świetlica Wiejska w Krasnem, 30 Krasne stały Nie Dobcza, Krasne, Pawłowa
1 Gminny Ośrodek Kultury w Gaci, 275 Gać stały Tak Gać
2 Dzienny Dom "Senior Wigor" w Białobokach, 2 Białoboki stały Tak Białoboki
3 Klub Dziecięcy, 166A Ostrów stały Tak Ostrów, Wolica
4 Świetlica wiejska w Mikulicach (budynek byłej remizy OSP), 113A Mikulice stały Nie Mikulice
5 Szkoła Podstawowa w Dębowie, 47 Dębów stały Tak Dębów
1 Urząd Gminy Jawornik Polski, 30 Jawornik Polski stały Nie Jawornik Polski, Jawornik-Przedmieście, Widaczów
2 Remiza OSP Hadle Szklarskie, 62 Hadle Szklarskie stały Tak Hadle Szklarskie, Hadle Kańczuckie
3 Remiza OSP Hucisko Jawornickie, 267 Hucisko Jawornickie stały Tak Hucisko Jawornickie
4 Zespół Szkół i Placówek, 575 Manasterz stały Nie Manasterz, Zagórze
1 Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze, ul. Parkowa 1A Kańczuga stały Nie Miasto Kańczuga, ulice: Słowackiego, Wincentego Witosa, 3 - go Maja, Kościuszki, Kwiatowa, Mickiewicza, Parkowa, Rynek, Szkolna, Świętej Barbary, Zakościelna, Zielona.
2 Szkoła Podstawowa im. Poległych w Strajku w 1936 r. w Krzeczowicach, 56A Krzeczowice stały Tak Sołectwa: Bóbrka Kańczucka, Krzeczowice
3 Dom Kultury w Łopuszce Wielkiej, 134 Łopuszka Wielka stały Tak Sołectwa: Łopuszka Wielka, Medynia Kańczucka
4 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach, 158 Pantalowice stały Nie Sołectwo: Pantalowice
5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie, 146 Rączyna stały Nie Sołectwa: Rączyna, Wola Rzeplińska
6 Dom Strażaka w Sieteszy, 286 Sietesz stały Tak Sołectwa: Chodakówka, Lipnik, Sietesz
7 Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce, 179 Siedleczka stały Nie Sołectwo: Siedleczka
8 Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze, ul. Szkolna 7 Kańczuga stały Tak Sołectwa: Łopuszka Mała, Niżatyce, Żuklin
9 Hala Sportowa w Kańczudze, ul. Parkowa 10 Kańczuga stały Tak Miasto Kańczuga, ulice: 11 - go Listopada, 15 - go Sierpnia, Adama Głowackiego, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Płachcińskiego, Grunwaldzka, Karaszewicza-Tokarzewskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Leona Grzebyka, Leopolda Okulickiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, M. Konopnickiej, Sportowa, Lisa-Kuli, Polna, Sawickego, Słoneczna, Węgierska, Władysław Kojdra, Wolości, Klonowa, Jarzębinowa, Widokowa, Zaciszna, Bajeczna.
1 Szkoła Podstawowa w Chałupkach, 109 Chałupki stały Tak Sołectwo Chałupki, Gorliczyna Szewnia i część sołectwa Rozbórz nr 446, 448, 450, 454, 565, 648
2 Gimnazjum Nr 5 w Gorliczynie, 148 Gorliczyna stały Tak Część sołectwa Gorliczyna nr: 1 - 186, 188 - 497, 562 - 578, 580 - 582, 586, 591 - 593, 596, 600, 606, 608, 615 - 619, 622 - 624, 629, 638, 641 - 643, 645, 647, 650 - 668, 670 - 685, 689 - 693, 695 - 697, 700 - 706, 710 - 711, 713 - 716, 718 - 734, 736, 737, 739 - 740, 743 - 744
3 Wiejski Dom Kultury w Grzęsce, 199 Grzęska stały Nie Sołectwo Grzęska, część sołectwa Gorliczyna nr 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 595, 595A, 646, 646A, 646B
4 Wiejski Dom Kultury w Gwizdaju, al. Jana Pawła II 3A Gwizdaj stały Nie Sołectwo Gwizdaj
5 Wiejski Dom Kultury w Mirocinie, 386 Mirocin stały Tak Sołectwo Mirocin
6 Wiejski Dom Kultury w Nowosielcach, 565 Nowosielce stały Nie Część sołectwa Nowosielce nr: 1 - 93, 95 - 99, 102 - 104, 106 - 111, 113 - 123, 125 - 128, 130, 133 - 136, 138, 140, 140A, 141, 143 - 145, 146, 147, 150, 153 - 158, 160 - 164, 166, 168, 169, 171 - 175, 178 - 179, 180 - 492, 498, 502 - 508 parzyste, 512 - 518 parzyste, 524, 526, 528 - 531, 542, 544 - 560, 560A, 563, 566, 567, 569 - 573, 575, 577
7 Szkoła Podstawowa w Rozborzu, 583 Rozbórz stały Tak Część sołectwa Rozbórz, nr: 1 - 219, 222 - 224, 226 - 233, 235 - 237, 239 - 241, 244, 246, 248, 249, 251, 253, 254, 255, 258 - 262, 264, 265, 267, 269, 270 - 443, 447 - 453 nieparzyste, 455 - 486A, 488, 489, 490 - 497, 499 - 514, 516 - 524, 526 - 564, 569 - 570, 576, 580 - 582, 585 - 598, 600 - 602, 604 - 605, 607 - 611, 613 - 615, 617 - 624, 626, 627, 628 - 632, 634 - 638, 641 - 643, 645 - 646, 649 - 650
8 Wiejski Dom Kultury w Studzianie, 302 Studzian stały Nie Sołectwo Studzian
9 Wiejski Dom Kultury w Świętoniowej, 229A Świętoniowa stały Nie Sołectwo Świętoniowa i część sołectwa Nowosielce nr 520, 520A, 532
10 Szkoła Podstawowa w Ujeznej, 223 Ujezna stały Tak Sołectwo Ujezna
11 Wiejski Dom Kultury w Urzejowicach, 484 Urzejowice stały Tak Sołectwo Urzejowice
1 Remizo-świetlica w Czercach, 130 Czerce stały Tak sołectwo Czerce
2 Remizo-świetlica w Czerwonej Woli, 130 Czerwona Wola stały Nie sołectwo Czerwona Wola
3 Remizo-świetlica w Dobrej, 143 Dobra stały Nie sołectwo Dobra
4 Remizo-świetlica w Dybkowie, Dybków stały Nie Sołectwo Dybków
5 Dom Ludowy w Leżachowie, Leżachów stały Nie sołectwo Leżachów
6 Dom Ludowy w Piganach, Pigany stały Tak sołectwo Pigany, sołectwo Paluchy
7 Remizo-świetlica w Rudce, Rudka stały Tak sołectwo Rudka
8 Szkoła Podstawowa w Sieniawie, ul. Rynek 4 Sieniawa stały Tak Miasto Sieniawa
9 Remizo-świetlica w Wylewie, Wylewa stały Tak Sołectwo Wylewa
1 Szkoła Podstawowa w Tryńczy, 129 Tryńcza stały Nie Tryńcza, Wólka Małkowa, Wólka Ogryzkowa
2 Wiejski Dom Kultury Gorzyce, 88 Gorzyce stały Nie Gorzyce
3 Wiejski Dom Kultury w Gniewczynie Łańcuckiej, 621 Gniewczyna Łańcucka stały Tak Gniewczyna Łańcucka
4 Zespół Szkoły: Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Jagielle, 275 Jagiełła stały Tak Jagiełła
5 Wiejski Dom Kultury w Głogowcu, 60 Głogowiec stały Nie Głogowiec
6 Wiejski Dom Kultury w Gniewczynie Trynieckiej, 27 Gniewczyna Tryniecka stały Tak Gniewczyna Tryniecka
7 Szkoła Podstawowa w Ubieszynie, 65 Ubieszyn stały Tak Ubieszyn
1 Zespół Szkół w Zarzeczu, 9A Zarzecze stały Tak Zarzecze
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie, 227 Siennów stały Tak Siennów
3 Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach, 82 Żurawiczki stały Tak Żurawiczki
4 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce, 210 Maćkówka stały Tak Maćkówka
5 Szkoła Filialna im. Orła Białego w Pełnatyczach, 16 Pełnatycze stały Nie PEŁNATYCZE
6 Szkoła Filialna im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rożniatowie, 5A Rożniatów stały Nie Rożniatów
7 Remiza OSP Zalesie, 51 Zalesie stały Nie Zalesie
8 Remiza OSP Kisielów, 74 Kisielów stały Nie Kisielów
9 Remiza OSP Łapajówka, 69 Łapajówka stały Tak Łapajówka

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gminy: Adamówka, Sieniawa, Tryńcza 5 15 906 3 21
0.0000020000Nr 2 Miasto Przeworsk 4 12 650 4 24
0.0000030000Nr 3 Gminy: Przeworsk, Zarzecze 5 17 766 3 21
0.0000040000Nr 4 Gminy: Gać, Jawornik Polski, Kańczuga 5 17 709 4 28
Podsumowanie 19 64 031 14 94

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 6 7 7 27
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 6 7 7 27
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KWW RAZEM DLA POWIATU 6 7 7 20
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT KWW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT 7 6 7 20

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 924 9 171 9 170 57.59% 0.05759
8 778 95.73% 0.09573
Tak
2 12 653 6 877 6 877 54.35% 0.05435
6 604 96.03% 0.09603
Tak
3 17 762 9 413 9 398 52.91% 0.05291
9 003 95.80% 0.0958
Tak
4 17 707 10 891 10 888 61.49% 0.06149
10 166 93.37% 0.09337
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 364 27 27.10% 0.0271
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 341 27 41.51% 0.04151
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU 5 704 20 16.51% 0.01651
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT 5 142 20 14.88% 0.01488

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 364 27 5 27.10% 0.0271
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 341 27 8 41.51% 0.04151
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU 5 704 20 3 16.51% 0.01651
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT 5 142 20 3 14.88% 0.01488
Tak

Rada Powiatu Przeworskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 DOSKOCZ Zdzisław 791 9.01% 0.00901
Tak
1 2 2 POKRYWKA Stanisław 434 4.94% 0.00494
Nie
1 2 3 ZIELONKA Zygmunt 346 3.94% 0.00394
Nie
1 2 4 WLAZŁO Aneta Justyna 131 1.49% 0.00149
Nie
1 2 5 BAWOŁ Justyna Anna 109 1.24% 0.00124
Nie
1 2 6 DUDA Monika Ewa 35 0.40% 0.0004
Nie
1 2 7 WALKIEWICZ Tadeusz Jan 574 6.54% 0.00654
Nie
1 10 1 KOPER Zenon Grzegorz 1 117 12.72% 0.01272
Tak
1 10 2 WIELGOS Stanisław 546 6.22% 0.00622
Nie
1 10 3 KIEREPKA Jacek 830 9.46% 0.00946
Tak
1 10 4 LISIK Halina Beata 160 1.82% 0.00182
Nie
1 10 5 RACHFAŁ Magdalena Katarzyna 452 5.15% 0.00515
Nie
1 10 6 DRZYSTEK Grzegorz 310 3.53% 0.00353
Nie
1 10 7 ZWOLIŃSKA Jolanta Agata 232 2.64% 0.00264
Nie
1 13 1 BARTUŚ Krzysztof Jan 785 8.94% 0.00894
Tak
1 13 2 MAZUR Jerzy 579 6.60% 0.0066
Tak
1 13 3 MAJCHER Jadwiga Elżbieta 334 3.80% 0.0038
Nie
1 13 4 MATYJA Andrzej Zbigniew 222 2.53% 0.00253
Nie
1 13 5 PADIASEK Sebastian Tomasz 492 5.60% 0.0056
Nie
1 13 6 KRUTYSZ Monika Józefa 244 2.78% 0.00278
Nie
1 13 7 BRZYSKA Maria 55 0.63% 0.00063
Nie
2 2 1 ZABŁOCKI Adam Franciszek 490 7.42% 0.00742
Nie
2 2 2 PIENIĄŻEK Jan 295 4.47% 0.00447
Nie
2 2 3 FEJDASZ Kazimierz Piotr 84 1.27% 0.00127
Nie
2 2 4 TONIA Krystyna Zofia 57 0.86% 0.00086
Nie
2 2 5 BIENIASZ Małgorzata Anna 37 0.56% 0.00056
Nie
2 2 6 MAZUR Małgorzata Anna 58 0.88% 0.00088
Nie
2 10 1 BUKOWA-JEDYNAK Agnieszka Maria 802 12.14% 0.01214
Tak
2 10 2 ŁUCZYK Ryszard 500 7.57% 0.00757
Nie
2 10 3 ROZPOTYŃSKI Andrzej Franciszek 474 7.18% 0.00718
Nie
2 10 4 SZNAJDER-JABŁOŃSKA Ilona Magdalena 188 2.85% 0.00285
Nie
2 10 5 KRUPA Urszula Katarzyna 124 1.88% 0.00188
Nie
2 10 6 ŻUK Mieczysław 509 7.71% 0.00771
Tak
2 12 1 SYK Tomasz Aleksander 594 8.99% 0.00899
Tak
2 12 2 FRĄCZEK Marek 464 7.03% 0.00703
Nie
2 12 3 RYSZAWA Janina 189 2.86% 0.00286
Nie
2 12 4 KURZAWA Krzysztof Jan 97 1.47% 0.00147
Nie
2 12 5 PASZKOWSKA Dorota Maria 157 2.38% 0.00238
Nie
2 12 6 SOLARZ Wiesława Cecylia 162 2.45% 0.00245
Nie
2 13 1 SEBZDA Bogdan Andrzej 493 7.47% 0.00747
Tak
2 13 2 SUPERSON Wojciech 286 4.33% 0.00433
Nie
2 13 3 ZAKRZEWSKA Agnieszka Anna 322 4.88% 0.00488
Nie
2 13 4 MICHALIK Elżbieta Agnieszka 68 1.03% 0.00103
Nie
2 13 5 JUCHA Grzegorz Maciej 85 1.29% 0.00129
Nie
2 13 6 GODLEWSKA Iwona 69 1.04% 0.00104
Nie
3 2 1 KISZKA Zbigniew Wojciech 931 10.34% 0.01034
Tak
3 2 2 KUBICKI Wiesław Stanisław 1 046 11.62% 0.01162
Tak
3 2 3 PĄCZKA Edward Antoni 323 3.59% 0.00359
Nie
3 2 4 KUSY Jacenty 160 1.78% 0.00178
Nie
3 2 5 NIEMCZAK Anna 78 0.87% 0.00087
Nie
3 2 6 DRABIK Magdalena 127 1.41% 0.00141
Nie
3 2 7 MAZUR Małgorzata Zofia 245 2.72% 0.00272
Nie
3 10 1 BUKOWSKI Wiesław Zbigniew 1 405 15.61% 0.01561
Tak
3 10 2 WLAZEŁEK Wojciech Aleksander 454 5.04% 0.00504
Nie
3 10 3 SOBALA Danuta Zofia 408 4.53% 0.00453
Nie
3 10 4 WOJNAR Marta Teresa 390 4.33% 0.00433
Nie
3 10 5 WILK Jan Józef 512 5.69% 0.00569
Nie
3 10 6 TWOREK Paweł Mateusz 689 7.65% 0.00765
Tak
3 10 7 LALOWICZ Lidia Maria 408 4.53% 0.00453
Nie
3 12 1 KIEŁBOWICZ Tadeusz Marian 937 10.41% 0.01041
Tak
3 12 2 LASKA Łukasz 567 6.30% 0.0063
Nie
3 12 3 SZLACHTA Marzena Anna 56 0.62% 0.00062
Nie
3 12 4 ŚLĘK Marzena Maria 40 0.44% 0.00044
Nie
3 12 5 CURZYTEK Olga Agata 44 0.49% 0.00049
Nie
3 12 6 PIECZKO Marcin Karol 78 0.87% 0.00087
Nie
3 12 7 PIENIĄŻEK Henryk Józef 105 1.17% 0.00117
Nie
4 2 1 WIĘCŁAW Józef Jan 701 6.90% 0.0069
Tak
4 2 2 FUJAROWICZ Marcin Piotr 831 8.17% 0.00817
Tak
4 2 3 TOMPALSKI Stanisław 220 2.16% 0.00216
Nie
4 2 4 DUNIEC Bożena Zofia 309 3.04% 0.00304
Nie
4 2 5 ZAPAŁOWSKA Dorota Agata 195 1.92% 0.00192
Nie
4 2 6 FIGIELA Magdalena Teresa 61 0.60% 0.0006
Nie
4 2 7 HUC Tomasz 696 6.85% 0.00685
Nie
4 10 1 URBAN Bogusław Andrzej 965 9.49% 0.00949
Tak
4 10 2 PIENIĄŻEK Jacek 1 250 12.30% 0.0123
Tak
4 10 3 KAWEŃSKI Piotr Paweł 259 2.55% 0.00255
Nie
4 10 4 KAWALIŁO Łukasz Andrzej 757 7.45% 0.00745
Nie
4 10 5 SOLARZ Katarzyna Barbara 299 2.94% 0.00294
Nie
4 10 6 FRANUS Grażyna 50 0.49% 0.00049
Nie
4 10 7 KARDASIŃSKA Dorota Małgorzata 251 2.47% 0.00247
Nie
4 12 1 OWSIAK Janusz 752 7.40% 0.0074
Tak
4 12 2 ZIĘBA Andrzej Stanisław 445 4.38% 0.00438
Nie
4 12 3 PĄCZKA Agnieszka Małgorzata 225 2.21% 0.00221
Nie
4 12 4 KOZŁOWSKI Andrzej 349 3.43% 0.00343
Nie
4 12 5 WOŁOSZYN Jan Michał 151 1.49% 0.00149
Nie
4 12 6 TELEGA-PAKUŁA Grażyna Zofia 162 1.59% 0.00159
Nie
4 12 7 KONIECZNA Dorota 130 1.28% 0.00128
Nie
4 13 1 DUBAS Mariusz Andrzej 377 3.71% 0.00371
Nie
4 13 2 CZAPLA Agnieszka 119 1.17% 0.00117
Nie
4 13 3 HAŁYS Wojciech Leszek 71 0.70% 0.0007
Nie
4 13 4 KIELICH Barbara 108 1.06% 0.00106
Nie
4 13 5 PIEŃCZAK Andrzej Krzysztof 138 1.36% 0.00136
Nie
4 13 6 TRYBUCKI Grzegorz 108 1.06% 0.00106
Nie
4 13 7 BIELAŃSKA Beata Katarzyna 187 1.84% 0.00184
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Przeworski - ogółem 10 154 139 79 227 64 031 72 6 3
Gminy ogółem 9 135 135 79 227 64 031 72 6 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 79 227 64 031 72 6 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 14 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 14 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 94 42 45% 52 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 315 70 22% 245 78%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 11 2 18% 9 82%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 0 0% 9 100%
Ogółem 409 112 27% 297 73%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 45 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 49 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 45 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 21 5 24% 16 76%
30-39 71 19 27% 52 73%
40-59 236 76 32% 160 68%
60+ 81 12 15% 69 85%
Ogółem 409 112 27% 297 73%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 16 1 6% 15 94%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 20 2 10% 18 90%