Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 72 878
Wyborców 58 720
Obwodów 61
  • Wybory do Rady Powiatu Żyrardowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto zzzyrardozwMiasto Żyrardów 24 4 21 24 170
gmina mszczonozwGmina Mszczonów 14 15 15 33 33
gmina puszcza marianzskaGmina Puszcza Mariańska 8 15 15 33 33
gmina radziejowiceGmina Radziejowice 6 15 15 37 37
gmina wiskitkiGmina Wiskitki 9 15 15 48 48

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Osiedlowy Dom Kultury, ul. Ks. Ottona Wittenberga 5 Żyrardów stały Nie Agnieszki Tomaszewskiej, Akacjowa, Andrzeja Struga strona parzysta od nr 6 do nr 46b i strona nieparzysta od nr 7 do nr 19, Bajkowa, Bydgoska, Daleka, Edmunda Orlika, Falista, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Krzywa, Kubusia Puchatka, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Młyńska, Mokra, Olsztyńska, Piastowska, Pomorska, Poznańska, Promienna, Rzeczna, Słoneczna strona parzysta od nr 6 do końca i strona nieparzysta od nr 1 do końca, Stefana Żeromskiego strona nieparzysta od nr 13 do końca i strona parzysta od nr 16 do końca, Sucha, Szarych Szeregów strona parzysta od nr 6 do nr 32, Szczecińska, Świerkowa, Toruńska, Wiatraczna, Wodna, Wypoczynkowa strona parzysta od nr 78 do końca i strona nieparzysta od nr 9 do końca.
2 Miejskie Przedszkole Nr 6 im. Krasnala Hałabały, ul. Szarych Szeregów 5 Żyrardów stały Nie Andrzeja Struga strona nieparzysta od 1 do 5 i nr 4, Ks. Stanisława Konarskiego strona parzysta od nr 4 do końca, Legionów Polskich strona nieparzysta od nr 71 do nr 73 i strona parzysta od nr 72 do nr 76, Słoneczna strona parzysta od nr 2 do nr 4, Szarych Szeregów nr 3, nr 5 i strona parzysta od nr 2a do nr 4b.
3 Hala Sportowa, ul. Fryderyka Chopina 1 Żyrardów stały Tak Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 48 do nr 60, Farbiarska, Ks. Ottona Wittenberga, Ks. Stanisława Konarskiego strona parzysta od nr 2a do nr 2d, Legionów Polskich strona parzysta od nr 58 do nr 70 i strona nieparzysta od nr 63 do nr 69, Parkowa, Stefana Żeromskiego strona parzysta od nr 2 do nr 14 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, Szarych Szeregów nr 1.
4 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Franklina Roosevelta 2 Żyrardów stały Nie Borówkowa, Dębowa strona parzysta od nr 28 do końca i strona nieparzysta od nr 39 do końca, Franklina Roosevelta strona nieparzysta od nr 5 do końca i nr 6, Gen. Stanisława Sosabowskiego strona nieparzysta od nr 21a do nr 23 i strona parzysta od nr 22a do nr 34, Gen Władysława Sikorskiego strona nieparzysta od nr 19 do nr 27 i strona parzysta od nr 16 do nr 28m, Ks. Stanisława Konarskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 3, Malinowa, Marii Skłodowskiej-Curie strona parzysta od nr 14 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 17a do nr 27a, Mostowa strona nieparzysta od nr 13 do końca i strona parzysta od nr 18 do końca, Poziomkowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa strona parzysta od nr 62 do nr 76 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 7.
5 Zespół Szkół Nr 2, ul. Legionów Polskich 54/56 Żyrardów stały Tak 11 - go Listopada strona parzysta od nr 2 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, Dębowa strona parzysta od nr 2 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 37, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Stanisława Sosabowskiego strona nieparzysta od nr 1a do nr 19 i strona parzysta od nr 2a do nr 18b, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 17 i strona parzysta od nr 2 do nr 14, Kętrzyńska, Kutnowska, Marii Skłodowskiej Curie strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 15a, Mostowa nr 9/11, Radziwiłłowska strona parzysta od nr 34 do końca, Różana, Stefanii Sempołowskiej, Władysława Dzikiewicza, Wypoczynkowa strona parzysta od nr 2 do nr 60 i nr 1.
6 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Radziwiłłowska 16 Żyrardów stały Tak 11 Listopada strona nieparzysta od nr 21 do nr 25 i strona parzysta od nr 36 do nr 48, Aleja Niepodległości, Bolesława Limanowskiego strona nieparzysta od nr 51 do nr 57, Ciasna, Franklina Roosevelta strona parzysta od nr 2 do nr 4, Fryderyka Chopina, Gen. Józefa Zajączka, Gen. Józefa Sowińskiego, Ks. Stanisława Brzóski, Legionów Polskich strona nieparzysta od nr 11 do nr 61 i strona parzysta od nr 14 do nr 56, Mostowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Radziwiłłowska strona parzysta od nr 8 do nr 32, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 56 do końca i strona nieparzysta od nr 55 do końca, Wierzbowa, Żabia.
7 Miejski Ogród Jordanowski, ul. Władysława Reymonta 13 Żyrardów stały Nie Adama Mickiewicza numery parzyste, Browarna, Cieszyńska, Cypriana Kamila Norwida, Dolnośląska, Emilii Plater, Gen. Józefa Bema, Jana Długosza, Jeleniogórska, Kanałowa, Krakowska, Krzysztofa Kolumba, Ks. Piotra Skargi, Leona Wasilewskiego, Letnia, Mieczysławowska, Nizinna, Noworadziejowska, Opolska, Radziejowska, Rolna, Skierniewicka, Słowiańska, Sosnowa, Św. Jana, Traugutta, Wesoły Zaułek, Wiosenna, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrocławska, Ziołowa, Zygmunta Krasińskiego, Żniwna.
8 Miejskie Przedszkole Nr 9, Plac Jana Pawła II nr 6 Żyrardów stały Tak 1 Maja strona parzysta od nr 2 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, Aleje Partyzantów strona nieparzysta od nr 1 do nr 9d, Bankowa, Borucha Szulmana strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, Cicha, Gabriela Narutowicza strona nieparzysta od nr 1 do nr 13 i strona parzysta od nr 2 do nr 8, Henryka hr. Łubieńskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Dekerta, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polskiej Organizacji Wojskowej, Radziwiłłowska strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 6, Romualda Mielczarskiego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 8 do nr 54b i strona nieparzysta od nr 5 do nr 53d, Waleriana Łukasińskiego strona parzysta od nr 2 do nr 14 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 5.
9 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Gabriela Narutowicza 35 Żyrardów stały Nie 1 Maja strona parzysta od nr 36 do nr 68 i strona nieparzysta od nr 29 do nr 43b, Aleje Partyzantów strona nieparzysta od nr 11 do nr 15, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 28 do nr 40c i strona nieparzysta od nr 31 do nr 49b, Borucha Szulmana strona parzysta od nr 14 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 15 do nr 23, Gabriela Narutowicza strona parzysta od nr 10 do końca i strona nieparzysta od nr 15 do końca, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr 62a do nr 72b i strona nieparzysta od nr 81 do nr 103, Karola Hiellego, Kościelna strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, Ks. Piotra Ściegiennego, Ks. Prym Stefana Wyszyńskiego, Ks. Stanisława Staszica, Lniarska, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 11 do nr 27, Mały Rynek, Nowy Świat, Plac Jana Pawła II, Strażacka, Tadeusz Kościuszki strona parzysta od nr 34 do nr 38 i strona nieparzysta od nr 45 do nr 49, Waleriana Łukasińskiego strona parzysta od nr 16 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 25.
10 Budynek biurowy, ul. Armii Krajowej 3 Żyrardów stały Nie 1 Maja strona parzysta od nr 70 do nr 96 i strona nieparzysta od nr 45 do nr 63a, Armii Krajowej, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 42 do nr 46, Braci Piekarskich numery nieparzyste, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 20 do nr 50 i strona nieparzysta od nr 17 do nr 41, Jasna, Karola Dittricha od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 10, Leszno strona parzysta od nr 18 do nr 54 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 27, Lniany Zaułek, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 12 do końca, Polna, Stanisława Sławińskiego, Szpitalna, Wiejska, Zielony Zaułek.
11 Miejskie Przedszkole Nr 5, ul. Leszno 19 Żyrardów stały Tak 1 Maja strona parzysta od nr 98 do końca i strona nieparzysta od nr 63b do końca, 3 Maja, Bielnikowa, Czysta, Drukarska, Działkowa, Dziekańska, Gdańska, Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 13 i strona parzysta od nr 2 do nr 68, Kamienna, Karola Dittricha od nr 12a do końca i od nr 13a do końca, Kazimierza Werbickiego, Konwaliowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Łąkowa, Miodowa, Piękna, Przemysłowa, Salezjańska, Spółdzielcza, Strzelecka, Wiolinowa, Żakardowa, Żytnia strona parzysta od nr 14 do końca i strona nieparzysta od nr 13 do końca.
12 Miejskie Przedszkole Nr 2, ul. Parkingowa 32 Żyrardów stały Tak Glebowa, Marii Nietrzebki numery 12, 14, 16, 18, 22 i 24 i strona nieparzysta od 11 do końca, Parkingowa, Rumiankowa, Żytnia strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11.
13 Miejskie Przedszkole Nr 8, ul. Marii Nietrzebki 6 Żyrardów stały Tak Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 15 do nr 35, Kpt. Stanisława Pałaca strona nieparzysta nr od 31a do 31c i od 33a do 33h, Marii Nietrzebki numery: 2c, 2d, 2e 2f, 2g, 4, 6, 8, 10 i 20.
14 Klub Osiedlowy Koliber, ul. Filipa de Girarda 12 Żyrardów stały Nie Braci Piekarskich numery parzyste, Druhny Jadwigi Twardowskiej, Filipa de Girarda strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Henryka Garbarskiego, Izy Zielińskiej, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 12a do nr 18 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 15g, Jana Kosima, Kpt. Stanisława Pałaca strona parzysta od nr 70 do nr 78, Leszno strona nieparzysta od nr 1b do nr 1g i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 2 do nr 10b, Majora Leopolda Peszkowskiego, Środkowa strona nieparzysta od nr 59 do nr 65.
15 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Janiny Jadwigi Kacperskiej 6A Żyrardów stały Tak Filipa de Girarda strona parzysta, Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila strona nieparzysta od nr 7a do nr 15 i strona parzysta od nr 12a do nr 30, Jana Kilińskiego strona nieparzysta od nr 1a do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Janiny Jadwigi Kacperskiej strona nieparzysta od nr 1 do nr 19 i strona parzysta od nr 2 do nr 6c, Joanny Froehlich, Środkowa strona parzysta od nr 52b do nr 58.
16 "Aqua Żyrardów", ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27 Żyrardów stały Nie Chabrowa, Chłodna, Ciepła, Dolna, Janiny Jadwigi Kacperskiej strona parzysta od nr 8 do nr 16 i nr 21, Kpt. Stanisława Pałaca strona nieparzysta od nr 35 do nr 49 i od nr 86 do nr 96, Łączna, Macieja Twardowskiego, Marcowa, Migdałowa, Orzechowa, Plonowa, Podmiejska strona nieparzysta od nr 57 do końca i strona parzysta od nr 50 do końca, Północna, Prosta, Pszeniczna, Pustynna, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 52 do końca i strona nieparzysta od nr 15 do końca, Stanisława Missakowskiego, Wincentego Witosa strona parzysta od nr 46 do końca i strona nieparzysta od nr 47 do końca, Zaciszna, Zamknięta, Zbigniewa Stanclika strona parzysta od nr 12 do końca i strona nieparzysta od nr 9 do końca.
17 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Józefa Mireckiego 56 Żyrardów stały Nie Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 12 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 15 do nr 29, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr 52 do nr 60/9, Kościelna strona parzysta od nr 2 do nr 14, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, Michała Ossowskiego strona nieparzysta od nr 5 do nr 35, Przedszkolna, Tadeusza Kościuszki strona parzysta od nr 16e do nr 32 i strona nieparzysta od nr 29 do nr 43b.
18 Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy, ul. Środkowa 36 Żyrardów stały Tak Batalionów Chłopskich, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 2 do nr 10 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 13d, Gen. Leopolda Cehaka, Henryka Holca, Ireny Przybysz, Janusza Horodyskiego, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr od 2 do nr 50, Karola Kazimierza Kurpińskiego, Karola Macieja Szymanowskiego strona nieparzysta, Kasztanowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leona Waligóry, Marii Konopnickiej strona parzysta od nr 10 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 21, Michała Ossowskiego strona parzysta od nr 8 do nr 28, Piaskowa strona parzysta od nr 20 do nr 32 i strona nieparzysta od nr 29a do nr 33, Podmiejska strona parzysta od nr 18 do nr 48 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 55, Pogodna, Rodzinna, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 18 do nr 50, Spokojna, Środkowa strona parzysta od nr 36 do nr 52a i strona nieparzysta od nr 31 do nr 57, Tadeusz Kościuszki strona parzysta od nr 2 do nr 16c i strona nieparzysta od nr 1a do nr 27, Wincentego Witosa strona parzysta od nr 22 do nr 44 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 45, Witolda Romana Lutosławskiego, Władysława Choińskiego, Wspólna, Zbigniewa Herberta, Zbigniewa Stanclika strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 10.
19 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Stanisława Moniuszki 15 Żyrardów stały Tak Aleje Partyzantów strona parzysta od nr 2 do nr 10, Bohaterów Warszawy strona parzysta od nr 12 do końca i strona nieparzysta od nr 27 do końca, Bratnia, Danuty Siedzikówny "Inki", Gen. Józefa Hallera, Henryka Barona strona parzysta od nr 22 do końca i strona nieparzysta od nr 21 do końca, Józefa Mireckiego strona nieparzysta od nr 29 do nr 79, Juliusza Słowackiego, Krótka strona parzysta od nr 30 do końca i strona nieparzysta od nr 23 do końca, Michała Ossowskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 3 i strona parzysta od nr 2 do nr 6, Pawła Hulki Laskowskiego, Piotra Wysockiego, Smocza, Stanisława Moniuszki strona parzysta od nr 30 do końca i strona nieparzysta od nr 13 do końca, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 3, Środkowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 29 i strona parzysta od nr 2 do nr 34.
20 Zespół Szkół Nr 1, ul. Bohaterów Warszawy 4 Żyrardów stały Tak Aleksego Głowackiego, Anielewicza, Bohaterów Warszawy strona nieparzysta od nr 1 do nr 25d i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Bolesława Chrobrego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Grenadierów, Harcerska, Henryka Barona strona parzysta od nr 2 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, Józefa Mireckiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, Józefa Procnera, Karola Marczaka, Karola Macieja Szymanowskiego strona parzysta, Kosmonautów, Kosynierów, Krótka strona nieparzysta od nr 1 do nr 21 i strona parzysta od nr 2 do nr 28, Ludwika Nabielaka, Marii Konopnickiej strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 8, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mikołaja Reja, Piaskowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 27 i strona parzysta od nr 2 do nr 18b, Podmiejska strona nieparzysta od nr 1 do nr 21 i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Romana Dmowskiego, Spacerowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki strona parzysta od nr 2a do nr 28 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 2 do nr 16, Warszawska, Wincentego Witosa strona nieparzysta od nr 1 do nr 21 i strona parzysta od nr 2 do nr 20, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury.
21 Ruukki Polska, ul. Jaktorowska 13 Żyrardów stały Nie Adama Mickiewicza numery nieparzyste, Adama Próchnika, Bieganowska, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Jaktorowska, Jałowcowa, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Joachima Lelewela, Królewska, Książęca, Leszczynowa, Leśna, Makowa, Mazowiecka, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Olszowa, Południowa, Poprzeczna, Przyszłość, Racławicka, Roszarnicza, Równoległa, Topolowa, Towarowa, Wawelska, Władysława Jagiełły, Zielona.
22 Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o. o., ul. Bolesława Limanowskiego 30 Żyrardów szpital Nie Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie-obwód odrębny
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Gen. Stanisława Sosabowskiego 23 Żyrardów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Jerzego Popiełuszki w Żyrardowie-obwód odrębny
24 Dom Pomocy Społecznej, ul. Bolesława Limanowskiego 32b Żyrardów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle somatycznie chorych w Żyrardowie-obwód odrębny
1 Urząd Miejski, ul. Plac Piłsudskiego 1 Mszczonów stały Tak Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja, Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa
2 Liceum Ogólnokształcące, ul. Maklakiewicza 18 Mszczonów stały Nie Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od nr 18 do 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów
3 Gminne Centrum Informacji, ul. Żyrardowska 4 Mszczonów stały Tak Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka
4 Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Dworcowa 1 Mszczonów stały Nie Ulice: Tysiąclecia 2, 4, Dworcowa 1, 3, 4, 8, Tarczyńska 10/16 i 18, Sinkiewicza 49
5 Mszczonowski Ośrodek Kultury, ul. Warszawska 33 Mszczonów stały Tak Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12
6 Mszczonowski Ośrodek Kultury-Sala Klubowa, ul. Warszawska 33 Mszczonów stały Nie Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa
7 Miejskie Przedszkole, ul. Tarczyńska 28 Mszczonów stały Nie Ulice: Tarczyńska bez 10/16 i 18, Malinowa bez nr 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska
8 Szkoła Podstawowa, ul. Warszawska 27 Mszczonów stały Tak Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa
9 Izba Pamięci Rodziny Maklakiewiczów, ul. Kościuszki 1 Mszczonów stały Nie Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek)
10 Szkoła Podstawowa, ul. Piekarska 47 Piekary stały Tak Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska)
11 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Osuchów stały Tak Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki-Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo)
12 Szkoła Podstawowa, ul. Mszczonowska 5 Bobrowce stały Nie Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka)
13 Zespół Szkół, ul. Ługowa 13 Mszczonów stały Tak Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów)
14 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Lutkówka stały Nie Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia)
1 Budynek gminny, tzw. "dom kultury" w Puszczy Mariańskiej, ul. Króla Jana Sobieskiego 1 Puszcza Mariańska stały Tak sołectwo Budy Zaklasztorne (wieś Budy Zaklasztorne z wyłączeniem ul. Granicznej), sołectwo Małe Długokąty (wieś Długokąty od nr 42, wieś Budy Zaklasztorne ul. Graniczna), sołectwo Nowa Huta (wieś Nowa Huta, wieś Stara Huta), sołectwo Puszcza Mariańska (wieś Puszcza Mariańska, wieś Olszanka, wieś Wygoda ulice: Brukowa, Marianów, Mariańska do nr 6), sołectwo Studzieniec (wieś Studzieniec, wieś Żuków), sołectwo Zator (wieś Zator, wieś Wola Polska)
2 Szkoła Podstawowa w Michałowie, 39 Michałów stały Nie sołectwo Biernik (wieś Biernik, wieś Wilczynek, wieś Wygoda z wyłączeniem ulic: Brukowa, Marianów, Mariańska do nr 6), sołectwo Długokąty (wieś Długokąty nr od 1 do 41, wieś Budy-Kałki), sołectwo Michałów (wieś Michałów), sołectwo Stary Karolinów (wieś Stary Karolinów, wieś Nowy Karolinów, wieś Wincentów)
3 Budynek gminny, 49A Stary Łajszczew stały Nie sołectwo Stary Łajszczew (wieś Stary Łajszczew, wieś Budy Wolskie, wieś Lisowola, wieś Nowy Łajszczew, wieś Wycześniak) sołectwo Sapy (wieś Sapy, wieś Emilianów)
4 Budynek gminny, 85 Kamion stały Nie sołectwo Kamion (wieś Kamion)
5 Filia Szkoły Podstawowej w Puszczy Mariańskiej-w Korabiewicach, 50A Korabiewice stały Nie sołectwo Karnice (wieś Karnice), sołectwo Górki (wieś Górki), sołectwo Huta Partacka (wieś Huta Partacka, wieś Niemieryczew), sołectwo Korabiewice (wieś Korabiewice)
6 Szkoła Podstawowa w Walerianach, 24 Waleriany stały Tak sołectwo Aleksandria (wieś Aleksandria), sołectwo Bednary (wieś Bednary), sołectwo Mrozy (wieś Mrozy), sołectwo Waleriany (wieś Waleriany, wieś Pniowe)
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bartnikach, ul. Miodowa 47 Bartniki stały Tak sołectwo Radziwiłłów (wieś Radziwiłłów), sołectwo Bartniki (wieś Bartniki)
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bartnikach, ul. Miodowa 47 Bartniki stały Tak sołectwo Grabina Radziwiłłowska (wieś Grabina Radziwiłłowska)
1 Szkoła Podstawowa, ul. Kubickiego 3A Radziejowice stały Tak Adamów-Parcel, Adamów-Wieś, Kamionka, Budy Mszczonowskie, Kuranów, Krze Duże, Radziejowice-Parcel, Zboiska
2 Szkoła Podstawowa, ul. Kubickiego 3A Radziejowice stały Tak Radziejowice, Tartak Brzózki
3 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 3 Korytów A stały Nie Korytów A, Benenard, Chroboty, Zazdrość
4 Hala Sportowa, Szkolna 3 Korytów A stały Tak Korytów, Krzyżówka, Pieńki-Towarzystwo, Słabomierz
5 Szkoła Podstawowa, Szkolna 30 Kuklówka Radziejowicka stały Nie Kuklówka Radziejowicka, Kuklówka Zarzeczna, Budy Józefowskie, Nowe Budy, Podlasie, Stare Budy Radziejowskie
6 Dom Pomocy Społecznej, ul. Mszczonowska 1 Tartak Brzózki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Tartaku Brzózki-obwód odrębny
1 Świetlica Wiejska w Starych Kozłowicach, 145 Stare Kozłowice stały Tak Stare Kozłowice
2 Ochotnicza Straż Pożarna, 17 Nowe Kozłowice stały Tak Feliksów, Nowe Kozłowice
3 Ochotnicza Straż Pożarna, Aleje Partyzantów 22 Jesionka stały Nie Jesionka, Łubno
4 Szkoła Podstawowa, ul. Dębowa 49 Franciszków stały Nie Antoniew, Franciszków, Prościeniec, Smolarnia
5 Szkoła Podstawowa, Rodu Łubieńskich 2 Guzów-Osada stały Tak Aleksandrów, Czerwona Niwa, Czerwona Niwa-Parcel, Guzów, Guzów-Osada, Nowy Oryszew, Różanów
6 Szkoła Podstawowa, 86 Miedniewice stały Nie Babskie Budy, Hipolitów, Kamionka, Miedniewice, Nowa Wieś, Popielarnia, Starowiskitki, Starowiskitki-Parcel, Wola Miedniewska
7 WITA-MED Sp. z. o. o., 15 Oryszew-Osada stały Tak Cyganka, Duninopol, Janówek, Oryszew-Osada, Podbuszyce, Podoryszew, Stara Wieś.
8 Szkoła Podstawowa, Plac Wolności 34 Wiskitki stały Tak Działki, Józefów, Morgi, Nowy Drzewicz, Sokule, Stary Drzewicz, Tomaszew.
9 Urząd Gminy, Kościuszki 1 Wiskitki stały Tak Wiskitki

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Żyrardów 10 30 568 8 92
0.0000020000Nr 2 Gmina Miasto Mszczonów, Gmina Radziejowice 4 13 481 6 32
0.0000030000Nr 3 Gmina Puszcza Mariańska, Gmina Wiskitki 5 14 671 6 41
Podsumowanie 19 58 720 20 165

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 11 6 7 24
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 5 17
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 6 7 24
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY KWW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY 10 4 7 21
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI KWW NASZA GMINA WISKITKI 12 7 19
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT KWW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT 12 6 6 24
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO KWW ROSIŃSKI 12 5 7 24
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO KWW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO 12 12

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 30 622 16 768 16 763 54.74% 0.05474
16 318 97.35% 0.09735
Tak
2 13 481 7 249 7 244 53.73% 0.05373
6 810 94.01% 0.09401
Tak
3 14 690 8 245 8 243 56.11% 0.05611
7 705 93.47% 0.09347
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 987 24 9.69% 0.00969
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 943 17 12.79% 0.01279
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 059 24 29.38% 0.02938
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY 4 387 21 14.23% 0.01423
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI 1 757 19 5.70% 0.0057
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT 4 075 24 13.22% 0.01322
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO 1 897 24 6.15% 0.00615
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO 2 728 12 8.85% 0.00885

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 987 24 1 9.69% 0.00969
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 943 17 2 12.79% 0.01279
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 059 24 7 29.38% 0.02938
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY 4 387 21 3 14.23% 0.01423
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI 1 757 19 1 5.70% 0.0057
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT 4 075 24 2 13.22% 0.01322
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO 1 897 24 1 6.15% 0.00615
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO 2 728 12 2 8.85% 0.00885
Tak

Rada Powiatu Żyrardowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 DOBROWOLSKI Grzegorz Wiktor 261 1.60% 0.0016
Nie
1 2 2 CHRZANOWSKA Agnieszka Beata 202 1.24% 0.00124
Nie
1 2 3 KWIECIŃSKI Andrzej Władysław 58 0.36% 0.00036
Nie
1 2 4 JASIŃSKA Agnieszka 67 0.41% 0.00041
Nie
1 2 5 BABSKI Piotr Adam 30 0.18% 0.00018
Nie
1 2 6 BOŃKOWSKA Karolina Andżelika 30 0.18% 0.00018
Nie
1 2 7 NOWAKOWSKI Roman Piotr 26 0.16% 0.00016
Nie
1 2 8 SZCZYGIEŁ Agnieszka Monika 37 0.23% 0.00023
Nie
1 2 9 SOBCZYŃSKI Michał 10 0.06% 6.0E-5
Nie
1 2 10 KOSACKA Barbara Józefa 27 0.17% 0.00017
Nie
1 2 11 MAJKRZAK Piotr 47 0.29% 0.00029
Nie
1 4 1 MILCZAREK Genowefa 1 265 7.75% 0.00775
Tak
1 4 2 CHUDZIK Ryszard 358 2.19% 0.00219
Nie
1 4 3 ROKICKI Zbigniew Apoloniusz 79 0.48% 0.00048
Nie
1 4 4 ROZWADOWSKA Katarzyna 137 0.84% 0.00084
Nie
1 4 5 DĘBIŃSKA Irena Zdzisława 105 0.64% 0.00064
Nie
1 4 6 RATAJCZYK Grzegorz Henryk 121 0.74% 0.00074
Nie
1 4 7 KOCZEWSKI Piotr Stanisław 79 0.48% 0.00048
Nie
1 4 8 KOŚLA Ewa 98 0.60% 0.0006
Nie
1 4 9 MYSZKOWSKI Tomasz Wiesław 59 0.36% 0.00036
Nie
1 4 10 WÓJCICKA Elżbieta Grażyna 102 0.63% 0.00063
Nie
1 4 11 SITARZ Teresa 134 0.82% 0.00082
Nie
1 4 12 WILK Andrzej Zbigniew 523 3.21% 0.00321
Tak
1 10 1 KANISZEWSKI Stanisław Henryk 642 3.93% 0.00393
Tak
1 10 2 DZIWISZ Krzysztof Roman 1 831 11.22% 0.01122
Tak
1 10 3 NALEJ Stanisław Gerard 386 2.37% 0.00237
Tak
1 10 4 DZIĘGIELEWSKA Mariola 129 0.79% 0.00079
Nie
1 10 5 WIŃKOWSKA Elżbieta 144 0.88% 0.00088
Nie
1 10 6 OKLESIŃSKI Andrzej 319 1.95% 0.00195
Nie
1 10 7 NADOLSKA Agnieszka 92 0.56% 0.00056
Nie
1 10 8 SOWA Tomasz Marcin 216 1.32% 0.00132
Nie
1 10 9 OWSIANKO Radosław 87 0.53% 0.00053
Nie
1 10 10 OSIŃSKA Aneta Małgorzata 232 1.42% 0.00142
Nie
1 10 11 SONDKA Adam Marek 283 1.73% 0.00173
Nie
1 15 1 RDEST Krzysztof Włodzimierz 1 953 11.97% 0.01197
Tak
1 15 2 JANISZEWSKI Robert 470 2.88% 0.00288
Tak
1 15 3 ŁĘCKA-ZELEK Agnieszka 66 0.40% 0.0004
Nie
1 15 4 GAJEWSKI Sebastian Ireneusz 147 0.90% 0.0009
Nie
1 15 5 RAKSZEWSKI Andrzej Dariusz 78 0.48% 0.00048
Nie
1 15 6 ADAMIAK Ilona 29 0.18% 0.00018
Nie
1 15 7 BARANIECKI Maciej 20 0.12% 0.00012
Nie
1 15 8 FRĄCZKIEWICZ Tomasz 25 0.15% 0.00015
Nie
1 15 9 BRZEZIŃSKA Marta 47 0.29% 0.00029
Nie
1 15 10 STANISZEWSKA Beata 18 0.11% 0.00011
Nie
1 16 1 MITURA Mariusz 128 0.78% 0.00078
Nie
1 16 2 ROGOZIŃSKI Mariusz Jan 21 0.13% 0.00013
Nie
1 16 3 ŻUKOWSKA Ewa Katarzyna 10 0.06% 6.0E-5
Nie
1 16 4 CHRÓŚLIŃSKI Kamil 19 0.12% 0.00012
Nie
1 16 5 BIAŁKOWSKA Wanda Kazimiera 4 0.02% 2.0E-5
Nie
1 16 6 KOZAK Katarzyna 14 0.09% 9.0E-5
Nie
1 16 7 PRZYBYSZ Joanna 31 0.19% 0.00019
Nie
1 16 8 ZIĄBSKA Agnieszka Maria 21 0.13% 0.00013
Nie
1 16 9 KAŁĘCKI Mirosław Stanisław 13 0.08% 8.0E-5
Nie
1 16 10 SAJAK Paweł Ireneusz 9 0.06% 6.0E-5
Nie
1 16 11 WALCZAK Jacek Filip 77 0.47% 0.00047
Nie
1 16 12 SZCZEPAŃSKI Rafał 19 0.12% 0.00012
Nie
1 17 1 LITEWNICKI Sebastian 263 1.61% 0.00161
Nie
1 17 2 NALEJ Sławomir Józef 129 0.79% 0.00079
Nie
1 17 3 TRACZYK Edyta 64 0.39% 0.00039
Nie
1 17 4 WASILEWSKI Stanisław Józef 63 0.39% 0.00039
Nie
1 17 5 CZARNOCKA Marta 88 0.54% 0.00054
Nie
1 17 6 ORACZ Wojciech 65 0.40% 0.0004
Nie
1 17 7 KARWAT Agnieszka Anna 37 0.23% 0.00023
Nie
1 17 8 NIETRZEBKA Bogusław Marek 67 0.41% 0.00041
Nie
1 17 9 SZKLARCZYK Agnieszka Dorota 46 0.28% 0.00028
Nie
1 17 10 ŁĘCKI Paweł Piotr 51 0.31% 0.00031
Nie
1 17 11 KURAN Anna 27 0.17% 0.00017
Nie
1 17 12 KOMŻA Jarosław Piotr 56 0.34% 0.00034
Nie
1 18 1 KAMIŃSKI Leszek Stanisław 276 1.69% 0.00169
Nie
1 18 2 CIECHAROWSKI Michał Zbigniew 188 1.15% 0.00115
Nie
1 18 3 WIDAWSKI Cezary Arkadiusz 54 0.33% 0.00033
Nie
1 18 4 TKACZ Sylwia 98 0.60% 0.0006
Nie
1 18 5 KUCHARSKA Izabela Agata 15 0.09% 9.0E-5
Nie
1 18 6 SANKOWSKI Jacek 55 0.34% 0.00034
Nie
1 18 7 KILAR Katarzyna Anna 22 0.13% 0.00013
Nie
1 18 8 WOŹNIAK Weronika Kinga 20 0.12% 0.00012
Nie
1 18 9 OSIŃSKI Zdzisław Sylwester 49 0.30% 0.0003
Nie
1 18 10 KŁOSOWSKI Józef Grzegorz 64 0.39% 0.00039
Nie
1 18 11 KOSTECKA Martyna 15 0.09% 9.0E-5
Nie
1 18 12 OCHNICKI Michał 343 2.10% 0.0021
Tak
1 19 1 RYBICKI Robert Wojciech 623 3.82% 0.00382
Tak
1 19 2 HEIDINGER Beata Katarzyna 183 1.12% 0.00112
Nie
1 19 3 ADAMIAK Ryszard 319 1.95% 0.00195
Nie
1 19 4 CZUBAK Jacek 441 2.70% 0.0027
Tak
1 19 5 SZWED Tomasz Wojciech 178 1.09% 0.00109
Nie
1 19 6 SAWICKI Daniel 104 0.64% 0.00064
Nie
1 19 7 LOPPE Robert Dariusz 266 1.63% 0.00163
Nie
1 19 8 POPOWCZAK Magdalena Małgorzata 158 0.97% 0.00097
Nie
1 19 9 OSTOJSKA Renata Agnieszka 79 0.48% 0.00048
Nie
1 19 10 PECZOT Maria Barbara 61 0.37% 0.00037
Nie
1 19 11 PAKOS Jerzy Andrzej 143 0.88% 0.00088
Nie
1 19 12 SZCZEŚNIAK Jadwiga 173 1.06% 0.00106
Nie
2 2 1 PENCZONEK Krystyna Zofia 553 8.12% 0.00812
Nie
2 2 2 DRĄŻKIEWICZ Kazimierz 142 2.09% 0.00209
Nie
2 2 3 FILA Magdalena Sylwia 72 1.06% 0.00106
Nie
2 2 4 NOWOWIEJSKA Katarzyna 68 1.00% 0.001
Nie
2 2 5 BACZYŃSKI Adam 48 0.70% 0.0007
Nie
2 2 6 BOROWIECKI Andrzej Przemysław 37 0.54% 0.00054
Nie
2 4 1 WIETESKA Jacek Zbigniew 373 5.48% 0.00548
Nie
2 4 2 LEGIĘĆ-DOROBA Kinga 248 3.64% 0.00364
Nie
2 4 3 GRAJEK Władysław Roman 57 0.84% 0.00084
Nie
2 4 4 SZYMAŃSKA Krystyna Henryka 122 1.79% 0.00179
Nie
2 4 5 CHUDZIK Marta Małgorzata 83 1.22% 0.00122
Nie
2 10 1 STUSIŃSKI Klaudiusz 706 10.37% 0.01037
Tak
2 10 2 POLAK Tomasz 405 5.95% 0.00595
Nie
2 10 3 BEDNAREK Anna 543 7.97% 0.00797
Tak
2 10 4 CHOIŃSKA Zofia 203 2.98% 0.00298
Nie
2 10 5 KORZONKOWSKA Mieczysława Barbara 137 2.01% 0.00201
Nie
2 10 6 ROWIŃSKI Piotr Paweł 152 2.23% 0.00223
Nie
2 15 1 BECHCICKI Kamil Piotr 179 2.63% 0.00263
Nie
2 15 2 ŁABANOW Joanna Edyta 53 0.78% 0.00078
Nie
2 15 3 ZYGMUNT Paweł Piotr 131 1.92% 0.00192
Nie
2 15 4 STEFANOWSKA Marzena 68 1.00% 0.001
Nie
2 17 1 SZUSTAKIEWICZ Wojciech 1 126 16.53% 0.01653
Tak
2 17 2 SZNAJDER Beata 376 5.52% 0.00552
Tak
2 17 3 ZIELONKA Jacek 291 4.27% 0.00427
Nie
2 17 4 GOWIN Urszula Bożena 195 2.86% 0.00286
Nie
2 17 5 SZYMAŃSKI Michał 181 2.66% 0.00266
Nie
2 17 6 GRABOWSKA Katarzyna Marta 115 1.69% 0.00169
Nie
2 18 1 WYKRĘTOWICZ Kamil Władysław 40 0.59% 0.00059
Nie
2 18 2 WIELGOSZ Adam Edward 20 0.29% 0.00029
Nie
2 18 3 URYNOWICZ Sylwia Alicja 42 0.62% 0.00062
Nie
2 18 4 MADEJ Justyna Agnieszka 18 0.26% 0.00026
Nie
2 18 5 RYPKOWSKI Przemysław 26 0.38% 0.00038
Nie
3 2 1 SUCHECKA Alicja 457 5.93% 0.00593
Nie
3 2 2 MIRGOS-KILANOWSKA Nina 64 0.83% 0.00083
Nie
3 2 3 SADOWSKI Kazimierz Jerzy 535 6.94% 0.00694
Tak
3 2 4 MISIŃSKA Aleksandra 66 0.86% 0.00086
Nie
3 2 5 WOLNIEWICZ Franciszek Zbigniew 27 0.35% 0.00035
Nie
3 2 6 TONDERA Arkadiusz 94 1.22% 0.00122
Nie
3 2 7 KOWALSKI Arkadiusz Marcin 29 0.38% 0.00038
Nie
3 10 1 JANKOWSKI Franciszek Wojciech 699 9.07% 0.00907
Tak
3 10 2 KOŹBIAŁ Andrzej Tadeusz 467 6.06% 0.00606
Tak
3 10 3 ANDRZEJEWSKA Barbara 270 3.50% 0.0035
Nie
3 10 4 MITROWSKI Dariusz 381 4.94% 0.00494
Nie
3 10 5 SMOLAREK Anna Katarzyna 276 3.58% 0.00358
Nie
3 10 6 KAMIŃSKA Elżbieta 225 2.92% 0.00292
Nie
3 10 7 STACHOWICZ Dariusz 234 3.04% 0.00304
Nie
3 15 1 ZAWADZKI Błażej Piotr 222 2.88% 0.00288
Tak
3 15 2 WORONA Izabella Anna 61 0.79% 0.00079
Nie
3 15 3 BOGUSZ-KOŹBIAŁ Anna 112 1.45% 0.00145
Nie
3 15 4 KRUK Anna 215 2.79% 0.00279
Nie
3 15 5 SUCHOJAD Mirosław Piotr 96 1.25% 0.00125
Nie
3 15 6 OGRODNIK Kamil 213 2.76% 0.00276
Nie
3 15 7 CZAPIGA Andrzej 184 2.39% 0.00239
Nie
3 16 1 KRAWCZYK Piotr 664 8.62% 0.00862
Tak
3 16 2 IDKOWIAK Sebastian 124 1.61% 0.00161
Nie
3 16 3 KONARSKA Monika Wanda 110 1.43% 0.00143
Nie
3 16 4 FEDER Piotr 157 2.04% 0.00204
Nie
3 16 5 BARGŁOWSKA Danuta 80 1.04% 0.00104
Nie
3 16 6 BARTOSIEWICZ Agnieszka 134 1.74% 0.00174
Nie
3 16 7 KAŁĘCKA Marzena Barbara 122 1.58% 0.00158
Nie
3 17 1 MIASTOWSKI Andrzej 265 3.44% 0.00344
Nie
3 17 2 ARCISZEWSKA Magdalena Karina 82 1.06% 0.00106
Nie
3 17 3 KOPCZEWSKI Arkadiusz 237 3.08% 0.00308
Nie
3 17 4 NIEWCZAS Katarzyna 95 1.23% 0.00123
Nie
3 17 5 PAŃKOW Igor 84 1.09% 0.00109
Nie
3 17 6 SADOWSKA Hanna Alicja 72 0.93% 0.00093
Nie
3 18 1 ANTOSZEWSKA Violetta Jolanta 111 1.44% 0.00144
Nie
3 18 2 SZYMCZAK Piotr Leszek 28 0.36% 0.00036
Nie
3 18 3 PAWLAK Iwona Katarzyna 60 0.78% 0.00078
Nie
3 18 4 SZLAGOWSKI Mariusz 148 1.92% 0.00192
Nie
3 18 5 NASTERSKI Mateusz Kamil 49 0.64% 0.00064
Nie
3 18 6 KORZENECKI Wiesław 63 0.82% 0.00082
Nie
3 18 7 BODYCH Weronika Małgorzata 93 1.21% 0.00121
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat żyrardowski - ogółem 6 100 67 72 878 58 720 61 3 1 1
Gminy ogółem 5 81 64 72 878 58 720 61 3 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 37 609 30 568 24 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 4 60 60 35 269 28 152 37 3 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 24 1
Ogółem 44 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 165 74 45% 91 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 170 77 45% 93 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 151 43 28% 108 72%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 7 2 29% 5 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 2 0 0% 2 100%
Ogółem 486 194 40% 292 60%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 47 47 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 49 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 51 52 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 54 55 53
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 56 56
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 48 19 40% 29 60%
30-39 88 41 47% 47 53%
40-59 216 79 37% 137 63%
60+ 134 55 41% 79 59%
Ogółem 486 194 40% 292 60%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 8 2 25% 6 75%
60+ 3 1 33% 2 67%
Ogółem 14 3 21% 11 79%