Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 11 331
Wyborców 9 036
Obwodów 14
  • Wybory do Rady Miejskiej w Mszczonowie
  • Wybory Burmistrza Mszczonowa
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski, ul. Plac Piłsudskiego 1 Mszczonów stały Tak Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja, Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa
2 Liceum Ogólnokształcące, ul. Maklakiewicza 18 Mszczonów stały Nie Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od nr 18 do 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów
3 Gminne Centrum Informacji, ul. Żyrardowska 4 Mszczonów stały Tak Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka
4 Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Dworcowa 1 Mszczonów stały Nie Ulice: Tysiąclecia 2, 4, Dworcowa 1, 3, 4, 8, Tarczyńska 10/16 i 18, Sinkiewicza 49
5 Mszczonowski Ośrodek Kultury, ul. Warszawska 33 Mszczonów stały Tak Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12
6 Mszczonowski Ośrodek Kultury-Sala Klubowa, ul. Warszawska 33 Mszczonów stały Nie Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa
7 Miejskie Przedszkole, ul. Tarczyńska 28 Mszczonów stały Nie Ulice: Tarczyńska bez 10/16 i 18, Malinowa bez nr 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska
8 Szkoła Podstawowa, ul. Warszawska 27 Mszczonów stały Tak Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa
9 Izba Pamięci Rodziny Maklakiewiczów, ul. Kościuszki 1 Mszczonów stały Nie Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek)
10 Szkoła Podstawowa, ul. Piekarska 47 Piekary stały Tak Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska)
11 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Osuchów stały Tak Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki-Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo)
12 Szkoła Podstawowa, ul. Mszczonowska 5 Bobrowce stały Nie Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka)
13 Zespół Szkół, ul. Ługowa 13 Mszczonów stały Tak Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów)
14 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Lutkówka stały Nie Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia)

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja, Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa 1 541 2 2
0.0000020000Nr 2 Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od Nr 18 do nr 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów 1 585 3 3
0.0000030000Nr 3 Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka 1 753 2 2
0.0000040000Nr 4 Ulice: Tysiąclecia 2, Dworcowa 1, Tarczyńska 10/16, Tarczyńska 18 1 443 2 2
0.0000050000Nr 5 Ulice: Dworcowa 3, 4, 8, Sienkiewicza 49, Tysiąclecia 4 1 486 2 2
0.0000060000Nr 6 Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12 1 569 2 2
0.0000070000Nr 7 Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa. 1 544 3 3
0.0000080000Nr 8 Ulice: Tarczyńska bez nr 10/16 i bez 18, Malinowa bez 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska 1 461 2 2
0.0000090000Nr 9 Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa 1 611 2 2
0.0000100000Nr 10 Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek) 1 738 2 2
0.0000110000Nr 11 Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska) 1 706 2 2
0.0000120000Nr 12 Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo) 1 572 2 2
0.0000130000Nr 13 Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka) 1 621 1 1
0.0000140000Nr 14 Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów) 1 697 3 3
0.0000150000Nr 15 Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia) 1 709 3 3
Podsumowanie 15 9 036 33 33

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 1 1
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE” KWW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE” 1 1
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MSZCZONOWA MARCINA WÓJTOWICZA KWW M MARCINA WÓJTOWICZA 1 1
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ KWW M.S.M. 1 1
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIESZCZYCKIEGO KWW MARCINA WIESZCZYCKIEGO 1 1
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO KWW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 KUREK Józef Grzegorz 65 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW Mszczonów
1 GRZEJSZCZAK Roman Krzysztof 47 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW Mszczonów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 541 335 335 61.92% 0.06192
332 99.10% 0.0991
Tak
2 585 362 362 61.88% 0.06188
359 99.17% 0.09917
Tak
3 753 435 434 57.64% 0.05764
422 97.24% 0.09724
Tak
4 443 245 245 55.30% 0.0553
236 96.33% 0.09633
Tak
5 486 213 213 43.83% 0.04383
210 98.59% 0.09859
Tak
6 569 326 326 57.29% 0.05729
325 99.69% 0.09969
Tak
7 544 282 281 51.65% 0.05165
276 98.22% 0.09822
Tak
8 461 253 253 54.88% 0.05488
252 99.60% 0.0996
Tak
9 611 333 333 54.50% 0.0545
321 96.40% 0.0964
Tak
10 738 321 322 43.63% 0.04363
316 98.14% 0.09814
Tak
11 706 355 355 50.28% 0.05028
340 95.77% 0.09577
Tak
12 572 285 285 49.83% 0.04983
278 97.54% 0.09754
Tak
13 Bez głosowania Nie
14 697 367 367 52.65% 0.05265
355 96.73% 0.09673
Tak
15 709 330 330 46.54% 0.04654
326 98.79% 0.09879
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 39 1 0.90% 0.0009
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW 1 288 13 29.62% 0.02962
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW 2 581 13 59.36% 0.05936
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE” 12 1 0.28% 0.00028
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MSZCZONOWA MARCINA WÓJTOWICZA 27 1 0.62% 0.00062
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ 157 1 3.61% 0.00361
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIESZCZYCKIEGO 132 1 3.04% 0.00304
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO 112 1 2.58% 0.00258

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 39 1 0 0.90% 0.0009
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW 1 288 13 0 29.62% 0.02962
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW 2 581 13 14 59.36% 0.05936
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE” 12 1 0 0.28% 0.00028
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MSZCZONOWA MARCINA WÓJTOWICZA 27 1 0 0.62% 0.00062
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ 157 1 1 3.61% 0.00361
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIESZCZYCKIEGO 132 1 0 3.04% 0.00304
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO 112 1 0 2.58% 0.00258

Rada Miejska w Mszczonowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 20 20 SOŁTYK Damian 104 31.33% 0.03133
Nie
1 21 21 KOPERSKI Łukasz Czesław 228 68.67% 0.06867
Tak
2 20 20 CZYŻEWICZ Robert Paweł 75 20.89% 0.02089
Nie
2 21 21 WIROWSKI Mirosław Michał 172 47.91% 0.04791
Tak
2 26 26 ŻÓŁTOWSKI Grzegorz 112 31.20% 0.0312
Nie
3 20 20 ZIELIŃSKI Andrzej 182 43.13% 0.04313
Nie
3 21 21 CHYŁA Piotr Tomasz 240 56.87% 0.05687
Tak
4 20 20 WÓJTOWICZ MARCIN 83 35.17% 0.03517
Nie
4 21 21 STUSIŃSKI Ryszard 153 64.83% 0.06483
Tak
5 20 20 MATYJEK Jolanta Bogusława 53 25.24% 0.02524
Nie
5 24 24 KRAWCZYK Krzysztof 157 74.76% 0.07476
Tak
6 20 20 KĘDZIORA Aneta Agnieszka 105 32.31% 0.03231
Nie
6 21 21 GRYGLEWSKA Barbara Bożenna 220 67.69% 0.06769
Tak
7 20 20 KŁOSIEWICZ Paweł 90 32.61% 0.03261
Nie
7 21 21 GŁĄBIŃSKI Robert 159 57.61% 0.05761
Tak
7 23 23 CZERNIAKOWSKI Marek Aleksander 27 9.78% 0.00978
Nie
8 20 20 DROPIŃSKA Krystyna Ewa 95 37.70% 0.0377
Nie
8 21 21 SUSKI Waldemar Łukasz 157 62.30% 0.0623
Tak
9 20 20 ZAWADZKI Andrzej 77 23.99% 0.02399
Nie
9 21 21 BAUMEL Marek Stanisław 244 76.01% 0.07601
Tak
10 20 20 MOSKALIK Maria Wanda 111 35.13% 0.03513
Nie
10 21 21 OSIAL Andrzej 205 64.87% 0.06487
Tak
11 21 21 OLESIŃSKI Dariusz Adam 208 61.18% 0.06118
Tak
11 25 25 WIESZCZYCKI Marcin Mateusz 132 38.82% 0.03882
Nie
12 20 20 MOSKALIK Anna Maria 52 18.71% 0.01871
Nie
12 21 21 ZIENTEK Marek Andrzej 226 81.29% 0.08129
Tak
13 21 21 KAŹMIERCZAK Dorota Bez głosowania Tak
14 5 5 STRZELECKI Krzysztof Maciej 39 10.99% 0.01099
Nie
14 20 20 DĄBROWSKI Szymon 105 29.58% 0.02958
Nie
14 21 21 CIEĆWIERSKA Katarzyna Irena 211 59.44% 0.05944
Tak
15 20 20 STROJEK Łukasz 156 47.85% 0.04785
Nie
15 21 21 OSIŃSKI Andrzej 158 48.47% 0.04847
Tak
15 22 22 BOCZKOWSKI Jan Jacek 12 3.68% 0.00368
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 GRZEJSZCZAK Roman Krzysztof 47 wyższe Mszczonów, 1 485 32.08 Nie
2 KUREK Józef Grzegorz 65 wyższe Mszczonów, 3 144 67.92 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Urząd Miejski, ul. Plac Piłsudskiego 1 Mszczonów stały 541 335 335 61.92% 0.06192
331 98.81%
2 Liceum Ogólnokształcące, ul. Maklakiewicza 18 Mszczonów stały 585 362 362 61.88% 0.06188
359 99.17%
3 Gminne Centrum Informacji, ul. Żyrardowska 4 Mszczonów stały 753 435 435 57.77% 0.05777
430 98.85%
4 Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Dworcowa 1 Mszczonów stały 929 459 459 49.41% 0.04941
451 98.26%
5 Mszczonowski Ośrodek Kultury, ul. Warszawska 33 Mszczonów stały 569 326 326 57.29% 0.05729
325 99.69%
6 Mszczonowski Ośrodek Kultury-Sala Klubowa, ul. Warszawska 33 Mszczonów stały 544 282 282 51.84% 0.05184
273 96.81%
7 Miejskie Przedszkole, ul. Tarczyńska 28 Mszczonów stały 461 253 253 54.88% 0.05488
248 98.02%
8 Szkoła Podstawowa, ul. Warszawska 27 Mszczonów stały 611 333 333 54.50% 0.0545
329 98.80%
9 Izba Pamięci Rodziny Maklakiewiczów, ul. Kościuszki 1 Mszczonów stały 738 321 321 43.50% 0.0435
318 99.07%
10 Szkoła Podstawowa, ul. Piekarska 47 Piekary stały 706 355 355 50.28% 0.05028
350 98.59%
11 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Osuchów stały 572 285 285 49.83% 0.04983
282 98.95%
12 Szkoła Podstawowa, ul. Mszczonowska 5 Bobrowce stały 621 251 251 40.42% 0.04042
250 99.60%
13 Zespół Szkół, ul. Ługowa 13 Mszczonów stały 697 367 367 52.65% 0.05265
358 97.55%
14 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Lutkówka stały 709 330 330 46.54% 0.04654
325 98.48%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 11 331 9 036 14 1