Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 25 273
Wyborców 19 825
Obwodów 16
  • Wybory do Rady Miejskiej w Brwinowie
  • Wybory Burmistrza Gminy Brwinów
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie, ul. marsz. J. Piłsudskiego 11 Brwinów stały Tak Miasto Brwinów-ulice: Bankowa, Biskupicka numery nieparzyste 1 - 61, Błońska, Fryderyka Chopina, Czubińska, Dworska, Grudowska, Jasna, Kampinoska, Klonowa, Konspiracji, Kwiatowa, Lipowa, Adama Mickiewicza numery nieparzyste 25 - 47a oraz numery parzyste 24 - 38a, Milanowiecka, Wacława Moczydłowskiego, Mszczonowska, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Przejazd, Henryka Sienkiewicza numery nieparzyste 21 - 41a oraz numery parzyste 24 - 42, Skierniewicka, Juliusza Słowackiego numery nieparzyste 27 - 47 oraz numery parzyste 24 40a, Sochaczewska numery nieparzyste 1 - 33 oraz numery parzyste 2 - 2a, Spółdzielcza, Szkolna numery nieparzyste 15 - 27 oraz numery parzyste 20 - 28, Stefana Woydy, Żukowska, Żyrardowska, Żytnia.
2 Hala sportowa w Brwinowie, ul. W Moczydłowskiego 2 Brwinów stały Tak Miasto Brwinów-ulice: 11 Listopada, Sochaczewska numery nieparzyste 35 - 35a oraz numery parzyste 4 - 22. Falęcin (miejscowości: Falęcin i Grudów), Kotowice.
3 Sala Konferencyjna na Stadionie Miejskim w Brwinowie, ul. Turystyczna 4 Brwinów stały Nie Miasto Brwinów-ulice: Agrestowa, Aroniowa, Stefana Batorego, Bratnia, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dereniowa, Gruszowa, Jagiellońska, Janusza Kusocińskiego, Morelowa, Owocowa, Pigwowa, Powstańców Warszawy, Rynek, Jana III Sobieskiego, Turystyczna, Wiejska, Wiśniowa, Wygonowa, Żabia, Żółwia, Żurawia.
4 Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi, ul. Szkolna 18 Brwinów stały Nie Miasto Brwinów-ulice: Armii Krajowej, Augustowska, Białostocka, Biskupicka numery parzyste 2 66, Ciechanowska, Gliniana, Bartosza Głowackiego, Grodzieńska, Kościelna, Kryniczanka, Łomżyńska, Adama Mickiewicza numery nieparzyste 1 - 23a oraz numery parzyste 2 - 22, Modlińska, Nadrzeczna, Płocka, Henryka Sienkiewicza numery nieparzyste 1 - 19 oraz numery parzyste 2 - 22, dr. Stanisława Skudry, Juliusza Słowackiego numery nieparzyste 1 - 25 oraz numery parzyste 2 - 22, Spokojna, Andrzeja Struga, Suwalska, Szkolna numery nieparzyste 1 - 13 oraz numery parzyste 2 - 18, Wigusin, Wileńska, Zgoda, Żwirki i Wigury.
5 OSP w Brwinowie, ul. Pszczelińska 3 Brwinów stały Nie Miasto Brwinów-ulice: Boczna, Charci Skok, Gdańska, Graniczna numery nieparzyste 1 - 33, Grodziska numery nieparzyste 3 - 25 oraz numery parzyste 4 - 30, Kolejowa, Komorowska, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste 1 - 1g, Józefa Ignacego Kraszewskiego numer parzysty 4, Krótka, Leśna numery nieparzyste 3 - 29a oraz numery parzyste 2 18, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Orla, Peronowa, Pruszkowska 1 - 41, Przeskok, Pszczelińska numery nieparzyste 1 - 29b oraz numery parzyste 2 - 14, Składowa, Słoneczna numer nieparzysty 3 oraz numery parzyste 2 - 6, Środkowa, Thomasa Woodrowa Wilsona numery parzyste 2 - 30, Wspólna, Zacisze.
6 Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie, ul. T. W. Wilsona 2 Brwinów stały Tak Miasto Brwinów-ulice: Akacjowa, Gardenii, Graniczna numery parzyste 2 - 32, Helenowska, Jesionowa, Krańcowa, Mazowiecka, Miodowa, Nowoprojektowana, Owsiana numery nieparzyste 11 - 37 oraz numery parzyste 18 - 42, Parzniewska, Pedagogiczna numery nieparzyste 19 - 55 oraz numery parzyste 20 - 50, Piastowska, Polna, Pruszkowska 42 - 53, Pszczelińska numery nieparzyste 33 - 99j-z, Rodzinna, Wiktorska, Wiosenna numery nieparzyste 7 39 oraz numery parzyste 12, 14 - 42, Zielona.
7 Przedszkole nr 1 w Brwinowie, ul. S. Lilpopa 4 Brwinów stały Tak Miasto Brwinów-ulice: Borkowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Fabryczna, Figowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kępińska, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste 5 - 11a oraz numery parzyste 2 - 22a, Józefa Ignacego Kraszewskiego numery nieparzyste 1 - 33 oraz numery parzyste 2 i 8 - 30, Krucza, Kubusia Puchatka, Leśnej Polany, Letnia, Stanisława Lilpopa, Magnolii, Niecała, Obwodnica, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Otrębuska, Owsiana numery nieparzyste 1 - 7 oraz numery parzyste 2 - 16, Partyzantów, Franciszka Paszkowskiego, Pedagogiczna numery nieparzyste 1 - 17 oraz numery parzyste 2 - 18, Piaskowa, Piastowa, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Pszczelińska numery parzyste 16 - 76, Raszyńska, Różana, Słowiańska, Sosnowa, Stalowa, Thomasa Woodrowa Wilsona numery nieparzyste 3 - 61, Wesoła, Wiewiórek, Wiosenna numery nieparzyste 1 - 5 oraz numery parzyste 2 - 10, 12a - 12b, Zamkowa, Zatrudy.
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, ul. Żwirowa 16 Brwinów stały Tak Miasto Brwinów-ulice: Górna, Grodziska numery nieparzyste 31 - 59 oraz numery parzyste 32 - 46, Kielecka, Leśna numery nieparzyste 31 - 63 oraz numery parzyste 20 - 48, Myśliwska, Gabriela Narutowicza, Ogrodowa, Okopowa, Piotrkowska, Puławska, Radomska, Rawska, Słoneczna numery nieparzyste 5 - 31 oraz numery parzyste 8 - 24, Sportowa, Świerkowa, Thomasa Woodrowa Wilsona numery parzyste 32 - 60, Żwirowa.
9 OSP w Biskupicach, Biskupice stały Tak Sołectwa: Biskupice, Czubin, Krosna (miejscowości: Krosna-Parcela i Krosna-Wieś), Milęcin.
10 OSP w Mosznie, 100 Moszna-Wieś stały Tak Sołectwa: Domaniew (miejscowości: Domaniew i Domaniewek), Koszajec, Moszna (miejscowości: Moszna-Parcela i Moszna-Wieś).
11 Dom Gościnnu Zalewskich Parzniew, ul 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej 1 Parzniew stały Tak Sołectwo: Parzniew.
12 Ośrodek Rekolekcyjny Kanie, ul. Nadarzyńska 21 Kanie stały Nie Sołectwo: Kanie.
13 Świetlica GOK w Otrębusach, ul. Krótka 10 Otrębusy stały Tak Sołectwo Otrębusy – ulice: Akacjowa, Baśniowa, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Edmunda Dunina, Franciszkańska, Bartosza Głowackiego, Karolińska, Oskara Kolberga, Kubusia Puchatka, Adama Mickiewicza, Nadarzyńska, Natalińska numery nieparzyste 1 - 55, Ogrodowa, Owocowa, Piasta, Piękna, Pogodna, Polna, Poranna, Sadowa, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Słowiańska, Sosnowa, Spacerowa, Tadeusza Sygietyńskiego, Teodora Toeplitza, Tęczowa, Wandy, Warszawska numery nieparzyste 3 - 17a, Wesoła, Wspólna, Zaciszna, Zielona, Ziemowita.
14 Szkoła Podstawowa w Otrębusach, ul. dr. M. Piaseckiego 2 Otrębusy stały Tak Sołectwo Otrębusy – ulice: Anny Marii, Borówki, Brzozowa, Bukowa, Cynamonowa, Czeremchy, Goździkowa, Helenowska, Imbirowa, Jałowcowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kępińska, Klonowiec, Komorowska, Krecia, Krótka, Krzywa, Lipowa, Łąkowa, Łosia, Majowa, Migdałowa, Na Skraju, Natalińska numery parzyste 2 - 90, Orzechowa, Parkowa, dr. Mariana Piaseckiego, Platanowa, Podleśna, Poziomki, Projektowana, Przejazdowa, Pszczelińska, Różana, Stokrotki, Świerkowa, Tarniny, Torfowa, Tulipanowa, Waniliowa, Warszawska numery nieparzyste 19 - 61 oraz numery parzyste 2 - 60, Wiejska, Wrzosowa, Zachodnia.
15 Świetlica GOK w Owczarni, ul. Cyprysowa 4 Owczarnia stały Tak Sołectwo: Owczarnia.
16 OSP w Żółwinie, ul. Nadarzyńska 25 Żółwin stały Tak Sołectwa: Terenia, Żółwin.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Brwinów-ulice: Agrestowa, Armii Krajowej, Aroniowa, Augustowska, Bankowa, Stefana Batorego, Białostocka, Biskupicka, Błońska, Bratnia, Brzoskwiniowa, Fryderyka Chopina, Ciechanowska, Czereśniowa, Czubińska, Dereniowa, Dworska, Gliniana, Bartosza Głowackiego, Grodzieńska, Grudowska, Gruszowa, Jagiellońska, Jasna, Kampinoska, Klonowa, Konspiracji, Kościelna, Kryniczanka, Janusza Kusocińskiego, Kwiatowa, Lipowa, 11 Listopada, Łomżyńska, Adama Mickiewicza, Milanowiecka, Wacława Moczydłowskiego, Modlińska, Morelowa, Mszczonowska, Nadrzeczna, Owocowa, Pigwowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Płocka, Powstańców Warszawy, Przejazd, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Skierniewicka, dr Stanisława Skudry, Juliusza Słowackiego, Jana III Sobieskiego, Sochaczewska, Spokojna, Spółdzielcza, Andrzeja Struga, Suwalska, Szkolna, Turystyczna, Wiejska, Wigusin, Wileńska, Wiśniowa, Stefana Woydy, Wygonowa, Zgoda, Żabia, Żółwia, Żukowska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żyrardowska, Żytnia. 5 4 788 3 19
0.0000020000Nr 2 Miasto Brwinów-ulice: Akacjowa, Boczna, Borkowa, Brzozowa, Charci Skok, Cicha, Dębowa, Fabryczna, Figowa, Gardenii, Gdańska, Górna, Graniczna, Grodziska, Helenowska, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kępińska, Kielecka, Kolejowa, Komorowska, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krótka, Krucza, Kubusia Puchatka, Leśna, Leśnej Polany, Letnia, Stanisława Lilpopa, Magnolii, Mazowiecka, Miodowa, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Myśliwska, Gabriela Narutowicza, Niecała, Nowoprojektowana, Obwodnica, Ogrodowa, Okopowa, Orla, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Otrębuska, Owsiana, Partyzantów, Parzniewska, Franciszka Paszkowskiego, Pedagogiczna, Peronowa, Piaskowa, Piastowa, Piastowska, Piotrkowska, Polna, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Pruszkowska, Przeskok, Pszczelińska, Puławska, Radomska, Raszyńska, Rawska, Rodzinna, Różana, Składowa, Słoneczna, Słowiańska, Sosnowa, Sportowa, Stalowa, Środkowa, Świerkowa, Wesoła, Wiewiórek, Wiktorska, Thomasa Woodrowa Wilsona, Wiosenna, Wspólna, Zacisze, Zamkowa, Zatrudy, Zielona, Żwirowa. 6 5 537 4 29
0.0000030000Nr 3 Sołectwa: Otrębusy Owczarnia Terenia Żółwin 5 4 465 3 19
0.0000040000Nr 4 Sołectwa: Biskupice Czubin Domaniew Falęcin Kanie Koszajec Kotowice Krosna Milęcin Moszna Parzniew 5 5 035 3 18
Podsumowanie 21 19 825 13 85

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 7 5 6 23
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 7 5 27
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE" KWW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE" 7 8 7 7 29
19 KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KW MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 6

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 KÜHN Karol Stanisław 38 średnie KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Otrębusy
1 KOSIŃSKI Arkadiusz 46 wyższe techniczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE" Brwinów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 4 789 2 939 2 939 61.37% 0.06137
2 896 98.54% 0.09854
Tak
2 5 544 3 524 3 524 63.56% 0.06356
3 471 98.50% 0.0985
Tak
3 4 465 2 762 2 762 61.86% 0.06186
2 725 98.66% 0.09866
Tak
4 5 043 2 852 2 852 56.55% 0.05655
2 816 98.74% 0.09874
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 457 23 20.63% 0.02063
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 695 27 22.63% 0.02263
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE" 6 660 29 55.93% 0.05593
19 KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 96 6 0.81% 0.00081

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 457 23 4 20.63% 0.02063
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 695 27 4 22.63% 0.02263
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KOSIŃSKIEGO "DOBRO WSPÓLNE" 6 660 29 13 55.93% 0.05593
Tak
19 KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 96 6 0 0.81% 0.00081
Nie

Rada Miejska w Brwinowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 ŻUKOWSKI Maciej Antoni 285 9.84% 0.00984
Tak
1 4 2 SZMYT Maciej Wiktor 91 3.14% 0.00314
Nie
1 4 3 KUCHARSKA Teresa 53 1.83% 0.00183
Nie
1 4 4 ZAKRZEWSKI Krzysztof Leszek 21 0.73% 0.00073
Nie
1 4 5 WIELINIEC Izabela Mariola 17 0.59% 0.00059
Nie
1 10 1 GUZIK Andrzej 277 9.56% 0.00956
Tak
1 10 2 MORZUCH Marek Stanisław 28 0.97% 0.00097
Nie
1 10 3 KOZŁOWSKI Marek Tadeusz 31 1.07% 0.00107
Nie
1 10 4 MUSZYŃSKA Anna 62 2.14% 0.00214
Nie
1 10 5 STĘPNIAK Marzena 17 0.59% 0.00059
Nie
1 10 6 CICHOCKA Iwona Anna 78 2.69% 0.00269
Nie
1 10 7 SŁAWIŃSKI Robert Piotr 142 4.90% 0.0049
Nie
1 18 1 OLCZAK Adrianna Małgorzata 423 14.61% 0.01461
Tak
1 18 2 LENART Edyta Łucja 185 6.39% 0.00639
Nie
1 18 3 WINIARSKI Marek Władysław 421 14.54% 0.01454
Tak
1 18 4 WYSOCKI Rafał Artur 337 11.64% 0.01164
Tak
1 18 5 NAKS Magdalena 152 5.25% 0.00525
Nie
1 18 6 MARSZAŁEK-NIESZYN Małgorzata Ewa 68 2.35% 0.00235
Nie
1 18 7 HORABIK Grzegorz Cezary 208 7.18% 0.00718
Nie
2 4 1 KORALEWSKA Barbara 386 11.12% 0.01112
Tak
2 4 2 RYBKA Alfreda Henryka 99 2.85% 0.00285
Nie
2 4 3 WINCENCIAK Beata 127 3.66% 0.00366
Nie
2 4 4 MĄCZKOWSKI Andrzej Wojciech 89 2.56% 0.00256
Nie
2 4 5 MACISZEWSKI Piotr Krzysztof 47 1.35% 0.00135
Nie
2 4 6 RZESZOWSKI Roman Karol 34 0.98% 0.00098
Nie
2 4 7 NOWAKOWSKI Andrzej Klemens 50 1.44% 0.00144
Nie
2 10 1 JABŁOŃSKA Małgorzata 320 9.22% 0.00922
Tak
2 10 2 KOWALEWSKA Sylwia 87 2.51% 0.00251
Nie
2 10 3 KOZŁOWSKA Agata Katarzyna 57 1.64% 0.00164
Nie
2 10 4 ROSIŃSKI Michał Marek 55 1.58% 0.00158
Nie
2 10 5 TRZASKA Dorota 20 0.58% 0.00058
Nie
2 10 6 SĘKULSKI Mieczysław Franciszek 55 1.58% 0.00158
Nie
2 10 7 PRUSZEK Paweł Zbigniew 28 0.81% 0.00081
Nie
2 10 8 TUSZYŃSKI Michał Tomasz 109 3.14% 0.00314
Nie
2 18 1 KURZĄDKOWSKI Zbigniew Adam 445 12.82% 0.01282
Tak
2 18 2 MATYSIAK Grzegorz 303 8.73% 0.00873
Tak
2 18 3 KUCHARSKA Małgorzata Mirosława 347 10.00% 0.01
Tak
2 18 4 SKARŻYŃSKI Adam Jan 159 4.58% 0.00458
Nie
2 18 5 KORCZ Tomasz Janusz 108 3.11% 0.00311
Nie
2 18 6 SZNAJDER Monika Maria 147 4.24% 0.00424
Nie
2 18 7 PYRAK Alina Bernadeta 38 1.09% 0.00109
Nie
2 18 8 SŁOJEWSKI Firmin Edward 265 7.63% 0.00763
Tak
2 19 1 SŁOWIK Piotr Władysław 46 1.33% 0.00133
Nie
2 19 2 CHODYKO Irena 6 0.17% 0.00017
Nie
2 19 3 ZARYCHTA Monika Sylwia 10 0.29% 0.00029
Nie
2 19 4 KOWALSKA Olga Natalia 17 0.49% 0.00049
Nie
2 19 5 ZARYCHTA Paweł Mariusz 5 0.14% 0.00014
Nie
2 19 6 MINKSZTYM Kazimierz 12 0.35% 0.00035
Nie
3 4 1 NYC Paweł 425 15.60% 0.0156
Tak
3 4 2 SUMERA Marcin 30 1.10% 0.0011
Nie
3 4 3 HEJNO Anna Maria 105 3.85% 0.00385
Nie
3 4 4 KARCZMARZYK Teresa 44 1.61% 0.00161
Nie
3 4 5 ŁUKASIEWICZ Krzysztof Antoni 27 0.99% 0.00099
Nie
3 10 1 KÜHN Karol Stanisław 227 8.33% 0.00833
Tak
3 10 2 CHORDECKA Alicja 53 1.94% 0.00194
Nie
3 10 3 ZIĘBIEC Barbara Krystyna 131 4.81% 0.00481
Nie
3 10 4 MORAWSKI Krzysztof Zbigniew 25 0.92% 0.00092
Nie
3 10 5 RÓG Tomasz Sylwester 26 0.95% 0.00095
Nie
3 10 6 KOSTYRA Jolanta Magdalena 14 0.51% 0.00051
Nie
3 10 7 RUKSZTO Karol Marcin 107 3.93% 0.00393
Nie
3 18 1 RAKOWIECKI Sławomir Wacław 404 14.83% 0.01483
Tak
3 18 2 STREŻYŃSKI Józef 195 7.16% 0.00716
Nie
3 18 3 BARTOS Marta Laura 290 10.64% 0.01064
Tak
3 18 4 OLEJNICZAK Agnieszka 141 5.17% 0.00517
Nie
3 18 5 KLECZKO Jarosław Michał 140 5.14% 0.00514
Nie
3 18 6 IWOŁA Lidia Maria 211 7.74% 0.00774
Tak
3 18 7 HABER Michał Piotr 130 4.77% 0.00477
Nie
4 4 1 ADAMCZYK Adam Konrad 298 10.58% 0.01058
Tak
4 4 2 KOŚLA Marcin 33 1.17% 0.00117
Nie
4 4 3 STASIAK Michalina 46 1.63% 0.00163
Nie
4 4 4 CHOJNACKA Natalia 59 2.10% 0.0021
Nie
4 4 5 FORTUNA Agnieszka 68 2.41% 0.00241
Nie
4 4 6 PONDER Robert Adam 23 0.82% 0.00082
Nie
4 10 1 KRZEMIŃSKI Dariusz Sławomir 339 12.04% 0.01204
Tak
4 10 2 SZYMAŃSKA Jolanta Anna 144 5.11% 0.00511
Nie
4 10 3 TYNIEC Ryszard 35 1.24% 0.00124
Nie
4 10 4 KRAJEWSKA-BECK Barbara Łucja 54 1.92% 0.00192
Nie
4 10 5 WACHNIK Roman 174 6.18% 0.00618
Nie
4 18 1 KOSIŃSKI Arkadiusz 415 14.74% 0.01474
Tak
4 18 2 BADUREK Wioletta Małgorzata 140 4.97% 0.00497
Nie
4 18 3 GÓRNIAK Aldona 229 8.13% 0.00813
Tak
4 18 4 PIĄTEK Katarzyna Małgorzata 95 3.37% 0.00337
Nie
4 18 5 MIESZAŁA Grzegorz Marcin 198 7.03% 0.00703
Nie
4 18 6 SEGIT Michał Antoni 241 8.56% 0.00856
Tak
4 18 7 BARTOSIK Zbigniew Tadeusz 225 7.99% 0.00799
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KOSIŃSKI Arkadiusz 46 wyższe techniczne Brwinów, 9 894 83.37 Tak
2 KÜHN Karol Stanisław 38 średnie Otrębusy, 1 973 16.63 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie, ul. marsz. J. Piłsudskiego 11 Brwinów stały 1 668 1 020 1 020 61.15% 0.06115
1 010 99.02%
2 Hala sportowa w Brwinowie, ul. W Moczydłowskiego 2 Brwinów stały 985 596 596 60.51% 0.06051
591 99.16%
3 Sala Konferencyjna na Stadionie Miejskim w Brwinowie, ul. Turystyczna 4 Brwinów stały 828 482 482 58.21% 0.05821
475 98.55%
4 Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi, ul. Szkolna 18 Brwinów stały 1 513 941 941 62.19% 0.06219
932 99.04%
5 OSP w Brwinowie, ul. Pszczelińska 3 Brwinów stały 1 666 1 041 1 041 62.48% 0.06248
1 018 97.79%
6 Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie, ul. T. W. Wilsona 2 Brwinów stały 1 063 664 664 62.46% 0.06246
655 98.64%
7 Przedszkole nr 1 w Brwinowie, ul. S. Lilpopa 4 Brwinów stały 1 835 1 193 1 193 65.01% 0.06501
1 172 98.24%
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, ul. Żwirowa 16 Brwinów stały 980 628 628 64.08% 0.06408
615 97.93%
9 OSP w Biskupicach, Biskupice stały 740 304 304 41.08% 0.04108
300 98.68%
10 OSP w Mosznie, 100 Moszna-Wieś stały 810 454 454 56.05% 0.05605
442 97.36%
11 Dom Gościnnu Zalewskich Parzniew, ul 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej 1 Parzniew stały 1 394 739 739 53.01% 0.05301
733 99.19%
12 Ośrodek Rekolekcyjny Kanie, ul. Nadarzyńska 21 Kanie stały 1 894 1 240 1 240 65.47% 0.06547
1 219 98.31%
13 Świetlica GOK w Otrębusach, ul. Krótka 10 Otrębusy stały 1 015 653 653 64.33% 0.06433
641 98.16%
14 Szkoła Podstawowa w Otrębusach, ul. dr. M. Piaseckiego 2 Otrębusy stały 1 069 696 696 65.11% 0.06511
680 97.70%
15 Świetlica GOK w Owczarni, ul. Cyprysowa 4 Owczarnia stały 1 109 666 666 60.05% 0.06005
655 98.35%
16 OSP w Żółwinie, ul. Nadarzyńska 25 Żółwin stały 1 272 749 749 58.88% 0.05888
729 97.33%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 25 273 19 825 16 1