Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 88 529
Wyborców 72 347
Obwodów 57
  • Wybory do Rady Powiatu Ciechanowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto ciechanozwMiasto Ciechanów 23 4 21 26 158
gmina ciechanozwGmina Ciechanów 4 15 15 54 54
gmina glinojeckGmina Glinojeck 5 15 15 46 46
gmina golzymin-oszrodekGmina Gołymin-Ośrodek 3 15 15 31 31
gmina gruduskGmina Grudusk 3 15 15 40 40
gmina ojrzenzGmina Ojrzeń 3 15 15 69 69
gmina opinogozra gozrnaGmina Opinogóra Górna 6 15 15 25 25
gmina regiminGmina Regimin 4 15 15 43 43
gmina sonzskGmina Sońsk 6 15 15 50 50

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Powstańców Wielkopolskich 1 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: Opinogórska, Powstańców Wielkopolskich, Pułtuska od nr 43 do końca nieparzyste, Senator Janiny Fetlińskiej
2 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Wojska Polskiego 51 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: 17 Stycznia od nr 2 do nr 28 A parzyste, Bukietowa, Dolna, Gruduska, Jana Kilińskiego od nr 1 do nr 6, od nr 8 do nr 12 parzyste, Kącka, Nadrzeczna, Plac Jana Pawła II, Plenerowa, Polskiej Organizacji Wojskowej, Prymasa Tysiąclecia, Przasnyska, Pułtuska od nr 1 do nr 41 nieparzyste, Rowerowa, Śląska, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wybiegowa, Zagumienna, Zielna
3 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. 17 Stycznia 17 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: Akacjowa, Bony, Brzozowa, Gostkowska, Jesionowa, Juranda, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Księcia Janusza Mazowieckiego, Lipowa, Parkowa od nr 5 do nr 19, Rybna, Rycerska, Skrzetuskiego, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielona
4 Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Ignacego Kraszewskiego 8 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Adolfa Dygasińskiego, Andersena, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Brunona Kicińskiego, Elizy Orzeszkowej, Gabrieli Zapolskiej, Husarska, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kasprowicza, Jarosława Dąbrowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Kargoszyńska, Kosynierów, Krótka, Ludwika Waryńskiego, Marii Konopnickiej, Parkowa od nr 24 do końca, Roberta Bartołda, Romana Konwerskiego, Stanisława Borodzicza, Teodora Młynarskiego, Władysława Reymonta, Zofii Nałkowskiej, Zuzanny Morawskiej, Zygmunta Krasińskiego
5 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Władysława Broniewskiego 1 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Antoniego Słonimskiego, Boczna, Cypriana Kamila Norwida, Gąsecka, Henryka Sienkiewicza od nr 73 do końca nieparzyste i od nr 88 do końca parzyste, Jana Lechonia, Józefa Bema, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kozia, Krzywa, Leopolda Staffa, Letnia, Mała, Marii Dąbrowskiej, Marka Hłaski, Mieczysława Jastruna, Mikołaja Reja, Mławska, Poli Gojawiczyńskiej, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Gajcego, Tadeusza Sygietyńskiego, Wąska, Wiosenna, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego
6 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. 17 Stycznia 17 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: 17 Stycznia od nr 17 do nr 27 nieparzyste, od nr 30 do nr 54 parzyste, Bartosza Głowackiego, Gabriela Narutowicza, Henryka Sienkiewicza od nr 2 do nr 14 a parzyste i od nr 1 do nr 13 c nieparzyste, Kaczeńców, Olchowa, Stefana Grota Roweckiego, Powstańców Warszawskich, Stanisława Moniuszki, Tatarska, Wiklinowa
7 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Sienkiewicza 32d Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Henryka Sienkiewicza od nr 15 do nr 71b nieparzyste i od nr 16 do nr 82 parzyste, Ostatni Grosz, Stefana Okrzei od nr 1 do nr 5 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, Wyzwolenia
8 Zespół Szkół nr 3, ul. Stefana Okrzei 6 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: 17 Stycznia od nr 56 do końca numery parzyste i od nr 29 do końca numery nieparzyste, Aleksandra Świętochowskiego, Gen. Józefa Hallera, Plac Józefa Piłsudskiego, Spółdzielcza, Stefana Okrzei od nr 7 do końca numery nieparzyste i od nr 12 do końca numery parzyste
9 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Stefana Czarnieckiego 40 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Aleja Zwycięstwa, Astrowa, Dębowa, Działkowa, Emilii Plater, Henryka Sławika, Ignacego Krasickiego, Jasna, Joachima Lelewela, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Pułaskiego, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Ogrodowa, Oskara Kolberga, Romualda Traugutta, Różana, Rumiankowa, Siewna, Skrajna, Słoneczna, Starowiejska, Stefana Czarnieckiego, Stefanii Sempołowskiej, Śmiecińska, Towarowa, Wesoła, Widna, Wiśniowa
10 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Stefana Czarnieckiego 40 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Aleksandra Chełmońskiego, Aleksandra Zelwerowicza, Aleksandry Bąkowskiej, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Bolesława Biegasa, Bolesława Nodzykowskiego, Franciszka Rajkowskiego, Fryderyka Chopina, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Kuny, Henryka Wieniawskiego, Hubala, Ignacego Paderewskiego, Jadwigi Dziubińskiej, Jana Matejki, Józefa Węgrzyna, Juliusza Osterwy, Karola Kurpińskiego, Kazimiery Grzelakowej, Leśna, Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Łukasza Cieplińskiego, Maksymiliana Marii Kolbe, Michała Ogińskiego, Mieczysława Dziemieszkiewicza "Roja", Monte Cassino, Patriotów, Przyleśna, Stefana Jaracza, Tadeusza Jureckiego, Tomasza Klonowskiego, Wita Stwosza, Włodzimierza Wolskiego, Wojciecha Bogusławskiego, Zenobii Jelińskiej, Zielone Wzgórze
11 Przedszkole nr 1, ul. Nadfosna 12 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: 11 Pułku Ułanów Legionowych od nr 1 do nr 11, Gen. Mieczysława Smorawińskiego, Nadfosna, Osiedle Ułanów, Pułtuska od nr 2 do nr 28 parzyste, Wincentego Witosa od nr 3 do nr 9, Władysława Sikorskiego nr 2
12 Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki Im. Marii Konopnickiej, ul. Strażacka 5 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: 17 Stycznia od nr 1 do nr 13 nieparzyste, Jana Kilińskiego od nr 7 do końca nieparzyste, od nr 16 do końca parzyste, Księdza Piotra Ściegiennego, Małgorzacka, Mikołaja Kopernika, Przelotna, Stanisława Mikołajczyka, Strażacka, Tadeusza Wyrzykowskiego, Warszawska, Zbigniewa Herberta, Zielona Ścieżka, Zygmunta Sierakowskiego
13 Przedszkole nr 5, ul. Gwardii Ludowej WRN 12 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Armii Krajowej od nr 2 do nr 8, Błękitna, Bolesława Kamińskiego, Bursztynowa, Gwardii Ludowej WRN, Lazurowa, Piękna, Pogodna, Pułtuska od nr 30 do końca numery parzyste, Szmaragdowa, Złota
14 Przedszkole nr 10, ul. Batalionów Chłopskich 4 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Armii Krajowej od nr 10 do nr 18, od nr 20 do 22 parzyste, Władysława Sikorskiego od nr 3 do końca
15 Dom Pomocy Społecznej KOMBATANT, ul. Batalionów Chłopskich 12 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Batalionów Chłopskich
16 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Orylska 3 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: 11 Listopada, 11 Pułku Ułanów Legionowych od nr 12 do końca, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Augustiańska od nr 1 do nr 26, Grodzka, Nowozagumienna, Orylska, Plac Tadeusza Kościuszki, Płońska od nr 2 do nr 8 parzyste, Polna numery nieparzyste, Rzeczkowska od nr 1 do nr 13b nieparzyste, Wincentego Witosa od nr 14 do nr 64 parzyste i od nr 15 do nr 39 nieparzyste
17 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Orylska 3 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: Augustiańska od nr 31, Cukrownicza, Czesława Słońskiego, Fabryczna, Ignacego Mościckiego, Księcia Konrada II, Mleczarska, Nowokolejowa, Osada Fabryczna, Płońska od nr 5 do nr 9 nieparzyste i od nr 10 do nr 77, Przytorowa, Rozy Roboty, Rzeczkowska od nr 2 do nr 14 parzyste, Składowa, Wincentego Witosa od nr 70 do końca numery parzyste, Władysława Andersa
18 Żłobek Miejski, ul. Batalionów Chłopskich 4 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Armii Krajowej od nr 31 do końca, Harcerska, Ireneusza Palińskiego, Marii Ranieckiej, Polna nr parzyste, Rzeczkowska od nr 16 do końca numery parzyste, od nr 15 do końca numery nieparzyste, Św. Anny, Św. Antoniego, Św. Floriana, Św. Franciszka, Św. Jadwigi, Św. Krzysztofa, Św. Marii Magdaleny, Św. Marka, Św. Mateusza, Św. Rodziny, Św. Stanisława Kostki, Wincentego Witosa od nr 41 do końca numery nieparzyste
19 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Płońska 143 Ciechanów stały Nie Miasto Ciechanów-ulice: Jana Reutta, Karola Szwanke, Płońska od nr 78 do końca, Sezamkowa
20 Przedszkole nr 8, ul. Graniczna 41 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Aleja Niepodległości, Cicha, Dywizjonu 305, Górna, Graniczna, Henryka Baranowskiego, Jana Dziedzica, Julii Kratowskiej, Kazimierza Żórawskiego, Kolonia Niechodzka, Mazowiecka, Michała Bojanowskiego, Młynarska, Niechodzka, Nużewska, Obozowa, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Płocka, Robotnicza, Równa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Tysiąclecia, Ułańska, Wierzbowa
21 Budmat Auto 2 Sp. z o. o., ul. Sońska 2 Ciechanów stały Tak Miasto Ciechanów-ulice: Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Długa, Dobra, Ignacego Łukasiewicza, Jaśminowa, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Ludowa, Łąkowa, Malinowa, Marcina Kasprzaka, Marii Curie-Skłodowskiej, Nizinna, Okopowa, Piwna, Podleśna, Ptasia, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia
22 Specjalistyczny Szpital Wojewódzki, ul. Powstańców Wielkopolskich 2 Ciechanów szpital Nie Specjalistyczny Szpital Wojewódzki
23 Dom Pomocy Społecznej, ul. Krucza 32 Ciechanów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Urząd Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8 Ciechanów stały Tak Miejscowości: Baby, Bardonki, Chruszczewo, Grędzice, Kargoszyn, Mieszki-Atle, Mieszki-Bardony, Mieszki-Różki, Mieszki Wielkie, Niestum, Nużewko, Przążewo, Ropele, Rzeczki, Rzeczki-Gąski, Rzeczki-Orszyny, Rzeczki-Wólki
2 Szkoła Podstawowa, 25 Chotum stały Nie Miejscowości: Baraki Chotumskie, Chotum, Gorysze, Józefowo, Julianowo, Kukleńszczyzna, Maliniak, Modełka, Modła, Nowa Wieś, Rajmundowo, Rydzewo, Romanowo, Wola Pawłowska, Wólka Rydzewska
3 Urząd Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8 Ciechanów stały Nie Miejscowości: Gąski, Gołoty, Kownaty Wojnowe, Kownaty Żędowe, Niechodzin, Nużewo, Pęchcin, Pieńki Niechodzkie, Rutki-Marszewice, Sokołówek, Szczepanki
4 Gimnazjum w Gumowie, 8 Gumowo stały Tak Miejscowości: Borzymy, Gumowo, Kanigówek, Krupy, Krzyże, Rutki-Begny, Rutki-Borki, Rutki-Bronisze, Rutki-Głowice, Rutki-Lenki, Rykaczewo, Ujazdowo, Ujazdówek
1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku, ul. Płocka 7 Glinojeck stały Nie Miejscowości: Dreglin, Gałczyn, Kondrajec Pański, Kondrajec Szlachecki, Kowalewko, Stare Szyjki, Stary Garwarz, Szyjki, Wkra, Wkra-Kolonia, Zygmuntowo, Miasto Glinojeck, ulice: Gen. Józefa Bema, Górka, Nadrzeczna, Ogrodowa, Parkowa, Paśniki, Płocka, Południowa od nr 3 do nr 16, Słoneczna, Targowa
2 Hala Sportowa w Glinojecku, ul. Ciechanowska 8 C Glinojeck stały Tak Miejscowości: Dukt, Głodowo, Huta, Juliszewo, Kamionka, Krusz, Marylin, Śródborze, Zalesie, Zarośle, Żelaźnia, Miasto Glinojeck, ulice: Aleja Róż, Aleja Spacerowa, Cicha, Ciechanowska, Henryka Sienkiewicza, Jasna, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Mazowiecka, Młodzieżowa, Torfa Załęskiego, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Wolności, Wspólna, Zielona Ścieżka, Złota
3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku, ul. Polna 2C Glinojeck stały Tak Miejscowości: Faustynowo, Pieńki Faustynowskie, Nowy Garwarz, Wólka Garwarska, Miasto Glinojeck, ulice: Fabryczna, Polna od nr 9 do 27, 1B, 2B, 2A, 2D, 2G, 2E, 2F, 2H, 2I, 2J, 2K, Południowa nr 18A, 18B, 18C, 18D, 19A, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21A, 21B, ulice: Spokojna, Wiejska
4 Dom Kultury, 37 Ościsłowo stały Tak Miejscowości: Działy, Ościsłowo, Ościsłowo-Gajówka, Oscisłowo-Leśniczówka, Rumoka, Sulerzyż
5 Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej, 32 Wola Młocka stały Nie Miejscowości: Bielawy, Brody Młockie, Budy Rumockie, Janowo, Lipiny, Luszewo, Luszewo-Gajówka, Malużyn, Ogonowo, Płaciszewo, Sadek, Strzeszewo, Wola Młocka, Zawiłka
1 Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku z oddziałami gimnazjum, ul. Ks. Michalaka 10C Gołymin-Ośrodek stały Tak Miejscowości: Gołymin-Ośrodek, Gołymin-Południe, Nowy Gołymin, Nowy Kałęczyn, Osiek-Aleksandrowo, Osiek Dolny, Osiek Górny, Osiek-Wólka, Stary Kałęczyn
2 Gminna Biblioteka Publiczna w Gołyminie-Ośrodku, ul. Ks. Michalaka 10B Gołymin-Ośrodek stały Nie Miejscowości: Anielin, Garnowo Duże, Gołymin-Północ, Konarzewo-Marcisze, Konarzewo-Reczki, Konarzewo-Sławki, Konarzewo Wielkie, Ruszkowo, Rybakówka, Stare Garnowo, Watkowo, Wielgołęka, Wola Gołymińska, Zawady Dworskie, Zawady Włościańskie
3 Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku z oddziałami gimnazjum Szkoła Filialna w Gostkowie, 2 Gostkowo stały Tak Miejscowości: Chruściele, Gogole Wielkie, Gogole-Steczki, Gostkowo, Konarzewo-Gołąbki, Konarzewo-Skuze, Mierniki, Morawka, Morawy-Kafasy, Morawy-Kopcie, Morawy-Laski, Morawy-Wicherki, Nasierowo Dolne, Nasierowo-Dziurawieniec, Nasierowo Górne, Nieradowo, Obiedzino Górne, Pajewo-Cyty, Pajewo-Rżyski, Pajewo-Szwelice, Pajewo Wielkie, Smosarz-Dobki, Smosarz-Pianki, Truszki, Wróblewko, Wróblewo
1 Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Grudusk stały Tak Miejscowość: Grudusk-ulice: Cicha, Ciechanowska, Kolejowa, Konopnickiej, Mazowiecka, Mościckiego, Nowa, 50 - lecia PCK, Polna, Sienkiewicza, Strażacka, Szkolna, Żeromskiego, Miejscowości: Grudusk-Brzozowo, Grudusk-Olszak
2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Plac Grunwaldu 4 Grudusk stały Tak Miejscowości: Borzuchowo-Daćbogi, Kołaki Małe, Kołaki Wielkie, Pszczółki-Czubaki, Pszczółki Górne, Pszczółki-Szerszenie, Purzyce-Rozwory, Purzyce-Pomiany, Purzyce-Trojany, Rąbież Gruduski, Sokołowo, Sokólnik, Strzelnia, Wiksin, Wiśniewo, Żarnowo.
3 Dom Strażaka, 13 Łysakowo stały Nie Miejscowości: Dębowo, Humięcino, Humięcino-Andrychy, Humięcino-Klary, Humięcino-Koski, Humięcino-Retki, Leśniewo Dolne, Leśniewo Górne, Łysakowo, Mierzanowo, Mierzanowo-Kolonia, Nieborzyn, Polanka, Przywilcz, Stryjewo Małe, Stryjewo Wielkie, Zakrzewo Małe, Zakrzewo Wielkie.
1 Urząd Gminy w Ojrzeniu, ul. Ciechanowska 27 Ojrzeń stały Nie SOŁECTWA: BRONISŁAWIE, DĄBROWA, HALININ, KICIN, OJRZEŃ, WOJTKOWA WIEŚ, WOLA WODZYŃSKA (miejscowości: Osada-Wola, Wola Wodzyńska) ZIELONA
2 Szkoła Podstawowa w Kraszewie, 57A Kraszewo stały Tak SOŁECTWA: BRODZIĘCIN, KRASZEWO, ŁEBKI WIELKIE, NOWA WIEŚ, RADZIWIE, SKARŻYNEK, ŻOCHY
3 Szkoła Podstawowa w Młocku, 72 Młock stały Tak SOŁECTWA: BARANIEC, GOSTOMIN, GRABÓWIEC, KAŁKI, KOWNATY-BOROWE, LUBERADZ, LUBERADZYK, MŁOCK, MŁOCK-KOPACZE, OBRĄB, PRZYROWA, RZESZOTKO (miejscowości: Lipówiec, Rzeszotko, Trzpioły)
1 Urząd Gminy w Opinogórze Górnej, ul. Z. Krasińskiego 4 Opinogóra Górna stały Tak Miejscowości: Czernice, Elżbiecin, Kąty, Opinogóra Dolna, Opinogóra Górna, Opinogóra-Kolonia, Zygmuntowo.
2 Świetlica Wiejska, 22 Dzbonie stały Nie Miejscowości: Bacze, Dzbonie, Janowięta, Kołaki-Kwasy, Kotermań, Przedwojewo, Rąbież.
3 Szkoła Podstawowa w Woli Wierzbowskiej, 27 Wola Wierzbowska stały Nie Miejscowości: Goździe, Kołaki-Budzyno, Łaguny, Wierzbowo, Wilkowo, Wola Wierzbowska.
4 Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie, ul. Szkolna 2 Kołaczków stały Nie Miejscowości: Bogucin, Kobylin, Kołaczków, Łęki, Pajewo-Króle, Pałuki, Przytoka.
5 Świetlica Wiejska, ul. E. Krasińskiego 39 Władysławowo stały Tak Miejscowości: Chrzanowo, Chrzanówek, Pomorze, Władysławowo.
6 Świetlica wiejska, 27 Rembówko stały Tak Miejscowości: Długołęka, Klonowo, Niemierzyce, Osyski, Patory, Pokojewo, Rembowo, Rembówko, Sosnowo, Trętowo-Mazarnięta, Trętowo-Pełzy, Wólka Łanięcka, Załuże-Imbrzyki.
1 Szkoła Podstawowa w Regiminie, ul. Heleny Dobrzynieckiej 1 Regimin stały Tak Miejscowości: Grzybowo, Karniewo, Kątki, Klice, Kliczki, Kozdroje, Lekowo, Lekówiec, Mościce, Przybyszewo, Regimin, Targonie, Trzcianka, Włosty
2 Szkoła Podstawowa w Zeńboku, 50 Zeńbok stały Tak Miejscowości: Jarluty Duże, Jarluty Małe, Zeńbok
3 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Pniewie-Czeruchach, 23 Pniewo-Czeruchy stały Nie Miejscowości: Pawłowo, Pawłówko, Pniewo-Czeruchy, Pniewo Wielkie
4 Szkoła Podstawowa w Szulmierzu, 78 Szulmierz stały Nie Miejscowości: Kalisz, Koziczyn, Lipa, Radomka, Szulmierz
1 Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza, ul. Szkolna 4 Sońsk stały Tak Miejscowości: Bieńki-Karkuty, Bieńki-Śmietanki, Burkaty, Chrościce, Damięty-Narwoty, Drążewo, Dziarno, Gołotczyzna, Kosmy-Pruszki, Kosmy Wielkie, Sońsk, Strusin, Strusinek
2 Świetlica Wiejska, 47 Ciemniewo stały Nie Miejscowości: Ciemniewko, Ciemniewo, Marusy, Mężenino-Węgłowice, Niesłuchy, Olszewka, Pękawka, Szwejki
3 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy pod Sarnową Górą 1920 w Bądkowie, 1 Bądkowo stały Nie Miejscowości: Bądkowo, Gutków, Łopacin, Marianowo, Sarnowa Góra, Spądoszyn
4 Szkoła Podstawowa w Gąsocinie, ul. Błotna 12 Gąsocin stały Tak Miejscowości: Cichawy, Gąsocin, Kałęczyn, Komory Błotne, Janówek, Komory Dąbrowne, Koźniewo-Łysaki, Koźniewo Średnie, Skrobocin, Soboklęszcz, Ślubowo
5 Świetlica Wiejska, 17 Wola Ostaszewska stały Tak Miejscowości: Koźniewo Wielkie, Ostaszewo, Wola Ostaszewska
6 Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej "Palium" w Sońsku, ul. Zacisze 1 Sońsk szpital Nie Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej "Palium" w Sońsku

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Ciechanów 10 35 657 6 66
0.0000020000Nr 2 Gmina Ciechanów, Gmina Sońsk 4 11 960 5 26
0.0000030000Nr 3 Miasto i Gmina Glinojeck, Gmina Ojrzeń 3 9 737 4 19
0.0000040000Nr 4 Gmina Grudusk, Gmina Gołymin-Ośrodek, Gmina Opinogóra Górna, Gmina Regimin 4 14 993 5 26
Podsumowanie 21 72 347 20 137

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 12 6 5 6 29
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 12
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 4 3 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 6 5 6 28
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI KWW PRAWI I SOLIDARNI 11 4 4 5 24
16 KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE 12 6 5 6 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 35 715 20 835 20 816 58.28% 0.05828
19 757 94.91% 0.09491
Tak
2 11 962 6 980 6 974 58.30% 0.0583
6 415 91.98% 0.09198
Tak
3 9 742 5 556 5 555 57.02% 0.05702
5 048 90.87% 0.09087
Tak
4 14 995 8 466 8 464 56.45% 0.05645
7 805 92.21% 0.09221
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 441 29 31.88% 0.03188
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 711 12 9.51% 0.00951
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 724 15 4.42% 0.00442
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 459 28 29.36% 0.02936
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI 3 286 24 8.42% 0.00842
16 KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE 6 404 29 16.41% 0.01641

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 441 29 7 31.88% 0.03188
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 711 12 2 9.51% 0.00951
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 724 15 0 4.42% 0.00442
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 459 28 7 29.36% 0.02936
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI 3 286 24 1 8.42% 0.00842
Tak
16 KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE 6 404 29 4 16.41% 0.01641
Tak

Rada Powiatu Ciechanowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 MORAWSKI Sławomir 1 321 6.69% 0.00669
Tak
1 2 2 POTOCKA-RAK Joanna Maria 2 253 11.40% 0.0114
Tak
1 2 3 LEWANDOWSKI Łukasz 614 3.11% 0.00311
Tak
1 2 4 GWOŹDZIK Anna Katarzyna 185 0.94% 0.00094
Nie
1 2 5 KAMIŃSKA Barbara 378 1.91% 0.00191
Nie
1 2 6 GUMULAK Tomasz 302 1.53% 0.00153
Nie
1 2 7 BRZEZIŃSKA Elżbieta 118 0.60% 0.0006
Nie
1 2 8 SOPLIŃSKI Dariusz 260 1.32% 0.00132
Nie
1 2 9 ŚWISZCZ Emil 250 1.27% 0.00127
Nie
1 2 10 SZWEJKOWSKA Iwona 112 0.57% 0.00057
Nie
1 2 11 ZADROŻNY Przemysław 611 3.09% 0.00309
Tak
1 2 12 SZYMAŃCZYK Mirosław 400 2.02% 0.00202
Nie
1 4 1 CHODKOWSKI Cezary Jarosław 665 3.37% 0.00337
Tak
1 4 2 CHRZANOWSKA Katarzyna Maria 166 0.84% 0.00084
Nie
1 4 3 GRUDZIŃSKA Jolanta Anna 333 1.69% 0.00169
Nie
1 4 4 JAGODZIŃSKI Wojciech 244 1.24% 0.00124
Nie
1 4 5 JANAKAKOS-SZYMAŃSKA Janina Aniela 287 1.45% 0.00145
Nie
1 4 6 KRZEMIŃSKI Adam 1 044 5.28% 0.00528
Tak
1 4 7 KUTRYB Jarosław 96 0.49% 0.00049
Nie
1 4 8 MAJEWSKA Barbara 69 0.35% 0.00035
Nie
1 4 9 MIROŃCZUK Jan Waldemar 87 0.44% 0.00044
Nie
1 4 10 PAWLAK Leszek Waldemar 170 0.86% 0.00086
Nie
1 4 11 TALAK Krzysztof 252 1.28% 0.00128
Nie
1 4 12 ŻYWIECKA Bożena 298 1.51% 0.00151
Nie
1 5 1 NOWAK Eugeniusz Jan 313 1.58% 0.00158
Nie
1 5 2 KOWALSKA Beata 171 0.87% 0.00087
Nie
1 5 3 KRASZEWSKI Grzegorz Robert 120 0.61% 0.00061
Nie
1 5 4 KĘPCZYŃSKA Ewa 78 0.39% 0.00039
Nie
1 5 5 NIEWADZISZ Mariusz 116 0.59% 0.00059
Nie
1 5 6 ŚLIWCZAK-GALANCIAK Bożenna Jadwiga 40 0.20% 0.0002
Nie
1 5 7 BALCERZAK Teresa 47 0.24% 0.00024
Nie
1 5 8 KRÓL Wiesław 85 0.43% 0.00043
Nie
1 10 1 KORNATOWSKA Barbara 1 469 7.44% 0.00744
Tak
1 10 2 KALUSZKIEWICZ Jan Andrzej 840 4.25% 0.00425
Tak
1 10 3 GŁUŚNIEWSKI Janusz 319 1.61% 0.00161
Nie
1 10 4 WIECZOREK Tadeusz 738 3.74% 0.00374
Tak
1 10 5 CICHOWSKA Wiesława Krystyna 302 1.53% 0.00153
Nie
1 10 6 ZARĘBA Joanna Wanda 227 1.15% 0.00115
Nie
1 10 7 BRUŹDZIŃSKA-KÓZKA Bożena 84 0.43% 0.00043
Nie
1 10 8 BOBOWSKI Cezary Adam 110 0.56% 0.00056
Nie
1 10 9 OLSZEWSKI Jerzy 351 1.78% 0.00178
Nie
1 10 10 MROCZKOWSKA Wiesława 65 0.33% 0.00033
Nie
1 10 11 GUTKOWSKA-WOŹNIAK Elżbieta 183 0.93% 0.00093
Nie
1 15 1 BUKOWSKA Agnieszka Stefania 235 1.19% 0.00119
Nie
1 15 2 PAWŁOWSKI Andrzej 200 1.01% 0.00101
Nie
1 15 3 STACHIEWICZ Jacek Andrzej 100 0.51% 0.00051
Nie
1 15 4 OSOWIECKA Ewa 88 0.45% 0.00045
Nie
1 15 5 OBIDZIŃSKA Jolanta Agnieszka 48 0.24% 0.00024
Nie
1 15 6 SOWIŃSKI Krzysztof Tadeusz 26 0.13% 0.00013
Nie
1 15 7 WIŚNIEWSKA Janina Anna 18 0.09% 9.0E-5
Nie
1 15 8 SKRZYPCZYK Bożena 15 0.08% 8.0E-5
Nie
1 15 9 GŁUSZKOWSKA Bożena 6 0.03% 3.0E-5
Nie
1 15 10 ŚMIETANKA Tomasz Michał 23 0.12% 0.00012
Nie
1 15 11 RUSZCZYŃSKA Iwona 134 0.68% 0.00068
Nie
1 16 1 BIAŁOBRZESKI Józef Andrzej 139 0.70% 0.0007
Nie
1 16 2 BIEŃKOWSKI Andrzej Robert 98 0.50% 0.0005
Nie
1 16 3 DŁUGOŁĘCKA Hanna Beata 254 1.29% 0.00129
Nie
1 16 4 GIŻYŃSKA-KOZERA Jolanta 90 0.46% 0.00046
Nie
1 16 5 GREMBOWICZ Tomasz Adam 412 2.09% 0.00209
Nie
1 16 6 KĘSIK Stanisław 517 2.62% 0.00262
Tak
1 16 7 KOWALSKI Damian 149 0.75% 0.00075
Nie
1 16 8 KRÓL Tadeusz 161 0.81% 0.00081
Nie
1 16 9 LISZEWSKA Anna 146 0.74% 0.00074
Nie
1 16 10 MACHUL Wiesława 382 1.93% 0.00193
Nie
1 16 11 STARCZEWSKI Jan 160 0.81% 0.00081
Nie
1 16 12 ZIMNAWODA Renata 183 0.93% 0.00093
Nie
2 2 1 TEKLIŃSKA Jolanta 496 7.73% 0.00773
Tak
2 2 2 KWASIBORSKA Elżbieta 246 3.83% 0.00383
Nie
2 2 3 DANIELAK Jan Władysław 136 2.12% 0.00212
Nie
2 2 4 ZARĘBSKI Stanisław Witold 110 1.71% 0.00171
Nie
2 2 5 DUSIŃSKI VEL DUSZYŃSKI Kazimierz 121 1.89% 0.00189
Nie
2 2 6 KRUPIŃSKA Monika 321 5.00% 0.005
Nie
2 5 1 PNIEWSKA Hanna 228 3.55% 0.00355
Nie
2 5 2 BUGAJ Ireneusz Zbigniew 67 1.04% 0.00104
Nie
2 5 3 SMOLIŃSKA Elżbieta 126 1.96% 0.00196
Nie
2 5 4 SADOWSKI Tadeusz 52 0.81% 0.00081
Nie
2 10 1 RUDNICKI Sławomir Ireneusz 651 10.15% 0.01015
Nie
2 10 2 DRĄŻEK Włodzimierz 781 12.17% 0.01217
Tak
2 10 3 GUTOWSKI Zbigniew 735 11.46% 0.01146
Tak
2 10 4 KOŁAKOWSKA Aleksandra 269 4.19% 0.00419
Nie
2 10 5 KAWAŁEK Bożena Maria 141 2.20% 0.0022
Nie
2 10 6 SKIBNIEWSKA Ewa 210 3.27% 0.00327
Nie
2 15 1 KACPRZAK Krzysztof Henryk 331 5.16% 0.00516
Nie
2 15 2 CERANOWSKA Danuta 178 2.77% 0.00277
Nie
2 15 3 KUŹNIEWSKI Krzysztof 58 0.90% 0.0009
Nie
2 15 4 ADAMIAK Teresa 81 1.26% 0.00126
Nie
2 16 1 GREGORCZYK - ZAREMBA Violetta 111 1.73% 0.00173
Nie
2 16 2 FRĄCZKOWSKI Waldemar 173 2.70% 0.0027
Nie
2 16 3 KANIGOWSKI Zygmunt 202 3.15% 0.00315
Nie
2 16 4 SZEWCZAK Justyna Barbara 137 2.14% 0.00214
Nie
2 16 5 ZAŁUSKA Bożena 127 1.98% 0.00198
Nie
2 16 6 ŻBIKOWSKI Stefan 327 5.10% 0.0051
Tak
3 2 1 RYKOWSKI Wojciech 535 10.60% 0.0106
Tak
3 2 2 KONSTANTYNOWICZ Grażyna 191 3.78% 0.00378
Nie
3 2 3 MUCHA Ewa 186 3.68% 0.00368
Nie
3 2 4 IWAŃSKI Przemysław 452 8.95% 0.00895
Nie
3 2 5 PRZYBYSZEWSKI Mariusz 346 6.85% 0.00685
Nie
3 10 1 KUMINIARCZYK Elżbieta Wioleta 582 11.53% 0.01153
Tak
3 10 2 DEJNAKOWSKI Adam 576 11.41% 0.01141
Nie
3 10 3 KOWALSKI Łukasz 367 7.27% 0.00727
Nie
3 10 4 BARTCZAK Teresa 126 2.50% 0.0025
Nie
3 10 5 SZADKOWSKI Józef Mirosław 143 2.83% 0.00283
Nie
3 15 1 OPARA Anna Marzanna 29 0.57% 0.00057
Nie
3 15 2 SKÓRSKA Anna Agnieszka 223 4.42% 0.00442
Nie
3 15 3 GOŁĘBIEWSKI Zbigniew 31 0.61% 0.00061
Nie
3 15 4 ZABOROWSKI Adam Grzegorz 55 1.09% 0.00109
Nie
3 16 1 BABICZ Zenona Ewa 378 7.49% 0.00749
Tak
3 16 2 BOŁTUĆ Marek 107 2.12% 0.00212
Nie
3 16 3 DŁUGOSZEWSKA Agnieszka 183 3.63% 0.00363
Nie
3 16 4 JESKIE Marianna Urszula 198 3.92% 0.00392
Nie
3 16 5 MARCINKOWSKI Marek Piotr 340 6.74% 0.00674
Nie
4 2 1 KOWALSKI Janusz 662 8.48% 0.00848
Nie
4 2 2 GAWARECKA Irena 761 9.75% 0.00975
Tak
4 2 3 LESZCZYŃSKI Mieczysław 426 5.46% 0.00546
Nie
4 2 4 KUDLAK Teresa 228 2.92% 0.00292
Nie
4 2 5 JAKUBIAK Krystyna 113 1.45% 0.00145
Nie
4 2 6 KOSOBUDZKI Bernard 307 3.93% 0.00393
Nie
4 5 1 STARECKI Sławomir Piotr 75 0.96% 0.00096
Nie
4 5 2 MŁODZIANOWSKA Renata 91 1.17% 0.00117
Nie
4 5 3 ANDRZEJCZAK Sebastian 115 1.47% 0.00147
Nie
4 10 1 LISZEWSKI Grzegorz 927 11.88% 0.01188
Tak
4 10 2 KOWALSKI Adam 388 4.97% 0.00497
Nie
4 10 3 JAŹWIŃSKI Wiesław 162 2.08% 0.00208
Nie
4 10 4 BARANOWSKA Agata 291 3.73% 0.00373
Nie
4 10 5 DRĄŻEWSKA Mariola Justyna 92 1.18% 0.00118
Nie
4 10 6 HUMIĘCKA Joanna Kinga 330 4.23% 0.00423
Nie
4 15 1 OGLĘCKI Jacek Bogdan 777 9.96% 0.00996
Tak
4 15 2 DOBRZENIECKA Izabela Mariola 230 2.95% 0.00295
Nie
4 15 3 KUC Tomasz Janusz 123 1.58% 0.00158
Nie
4 15 4 GOŁĘBIOWSKI Karol Andrzej 165 2.11% 0.00211
Nie
4 15 5 SZEMPLIŃSKA Aneta 112 1.43% 0.00143
Nie
4 16 1 AUGUSTYNIAK Anna 254 3.25% 0.00325
Nie
4 16 2 BALCERZAK Wiesław 528 6.76% 0.00676
Tak
4 16 3 BARTOSZKO Zbigniew Henryk 272 3.48% 0.00348
Nie
4 16 4 KORAL Anna Katarzyna 166 2.13% 0.00213
Nie
4 16 5 ŁUKASIEWICZ Marta Bogusława 32 0.41% 0.00041
Nie
4 16 6 ZMORZYŃSKI Wiesław 178 2.28% 0.00228
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Ciechanowski - ogółem 10 162 128 88 529 72 347 57 7 1 1
Gminy ogółem 9 141 124 88 529 72 347 57 7 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 42 947 35 657 23 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 45 582 36 690 34 7 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 26 1
Ogółem 46 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 137 66 48% 71 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 158 72 46% 86 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 358 103 29% 255 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 19 4 21% 15 79%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 2 0 0% 2 100%
Ogółem 653 241 37% 412 63%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 53 51 55
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 47 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 45 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 50 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 32 32
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 52 19 37% 33 63%
30-39 137 54 39% 83 61%
40-59 315 127 40% 188 60%
60+ 149 41 28% 108 72%
Ogółem 653 241 37% 412 63%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 2 0 0% 2 100%
30-39 5 1 20% 4 80%
40-59 13 3 23% 10 77%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 25 4 16% 21 84%