Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 25 372
Wyborców 18 948
Obwodów 15
  • Wybory do Rady Gminy Grybów
  • Wybory Wójta Gminy Grybów
  • Wyniki głosowania do rady gminy
  • Wyniki wyborów do rady gminy
  • Wyniki głos. i wyb. Wójta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Wójta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Biała Niżna stały Tak Sołectwo Biała Niżna
2 Szkoła Podstawowa, 26 Binczarowa stały Nie Sołectwo Binczarowa
3 Szkoła Podstawowa, 140 Cieniawa stały Nie Sołectwo Cieniawa
4 Szkoła Podstawowa, 64 Florynka stały Tak Sołectwo Florynka
5 Szkoła Podstawowa, 38 Gródek stały Nie Sołectwo Gródek
6 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 280 Kąclowa stały Tak Sołectwo Kąclowa
7 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 205 Krużlowa Wyżna stały Tak Sołectwa: Krużlowa Wyżna, Krużlowa Niżna, Chodorowa
8 Szkoła Podstawowa, 30 Polna stały Nie Sołectwo Polna
9 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, 406 Ptaszkowa stały Tak Sołectwo Ptaszkowa (część zachodnia): od granicy z Cieniawą i Królową Górną po obu stronach drogi powiatowej po drogę gminną "Koguty" i drogę gminną "Muchówka I" do linii kolejowej od północy oraz północna część Ptaszkowej od granicy z Cieniawą, Starą Wsią i Grybowem – Strzylawki Grybowskie po linię kolejową od południa
10 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Ptaszkowa stały Nie Sołectwo Ptaszkowa (część wschodnia): od granicy z Grybowem – Białą Wyżną, Kąclową, Binczarową po obu stronach drogi powiatowej po drogę gminną "Koguty" i po drogę gminną "Muchówka I" do linii kolejowej od północy
11 Warsztat Terapii Zajęciowej, 31 Siołkowa stały Tak Sołectwo Siołkowa
12 Szkoła Podstawowa, 162 Stara Wieś stały Nie Sołectwo Stara Wieś
13 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 396 Stróże stały Tak Sołectwo Stróże
14 Szkoła Podstawowa, 61 Wawrzka stały Tak Sołectwo Wawrzka
15 Szkoła Podstawowa, 44 Wyskitna stały Nie Sołectwo Wyskitna

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Sołectwa: Cieniawa, Ptaszkowa, Stara Wieś 5 4 571 4 26
0.0000020000Nr 2 Sołectwa: Biała Niżna, Chodorowa, Krużlowa Niżna, Krużlowa Wyżna, Siołkowa 6 5 858 4 32
0.0000030000Nr 3 Sołectwa: Binczarowa, Florynka, Kąclowa, Wawrzka 5 4 298 4 28
0.0000040000Nr 4 Sołectwa: Gródek, Polna, Stróże, Wyskitna 5 4 221 4 28
Podsumowanie 21 18 948 16 114

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 5 8 7 7 27
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRYBÓW KWW NASZA GMINA GRYBÓW 7 8 7 7 29
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GRYBÓW KWW GMINA GRYBÓW 7 8 7 7 29
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GRYBÓW KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GRYBÓW 7 8 7 7 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 MICHALIK Krzysztof Józef 61 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY Ptaszkowa
1 KROK Piotr 67 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GRYBÓW Biała Niżna
3 MIGACZ Jacek Maciej 35 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GRYBÓW Gródek
4 WOJTAS Piotr Robert 44 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRYBÓW Biała Niżna

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 4 571 2 640 2 640 57.76% 0.05776
2 545 96.40% 0.0964
Tak
2 5 858 3 614 3 614 61.69% 0.06169
3 483 96.38% 0.09638
Tak
3 4 298 2 679 2 679 62.33% 0.06233
2 583 96.42% 0.09642
Tak
4 4 222 2 495 2 495 59.10% 0.0591
2 366 94.83% 0.09483
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 1 764 27 16.07% 0.01607
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRYBÓW 1 672 29 15.23% 0.01523
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GRYBÓW 3 185 29 29.02% 0.02902
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GRYBÓW 4 356 29 39.68% 0.03968

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 1 764 27 3 16.07% 0.01607
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRYBÓW 1 672 29 2 15.23% 0.01523
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GRYBÓW 3 185 29 7 29.02% 0.02902
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GRYBÓW 4 356 29 9 39.68% 0.03968
Tak

Rada Gminy Grybów - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 OSMOŁA Krzysztof Maciej 95 3.73% 0.00373
Tak
1 1 2 MICHALIK Maria 468 18.39% 0.01839
Tak
1 1 3 BADOWSKI Tomasz Andrzej 25 0.98% 0.00098
Nie
1 1 4 PTASZKOWSKI Stanisław Bogdan 56 2.20% 0.0022
Nie
1 1 5 JANUS Paulina Kinga 9 0.35% 0.00035
Nie
1 16 1 JASIŃSKI Dariusz Adam 101 3.97% 0.00397
Nie
1 16 2 ZACZYK Andrzej Antoni 111 4.36% 0.00436
Nie
1 16 3 SŁOWIK Szymon Franciszek 17 0.67% 0.00067
Nie
1 16 4 MICHALIK Bożena Maria 33 1.30% 0.0013
Nie
1 16 5 CZERNECKA-BARŁÓG Paulina Marta 12 0.47% 0.00047
Nie
1 16 6 MĘŻYK Guzel 19 0.75% 0.00075
Nie
1 16 7 BOCHENEK Barbara Małgorzata 2 0.08% 8.0E-5
Nie
1 17 1 ZIĘBIEC Jacek Marek 259 10.18% 0.01018
Tak
1 17 2 BISKUP Tadeusz Józef 91 3.58% 0.00358
Nie
1 17 3 KOGUT Andrzej Józef 128 5.03% 0.00503
Nie
1 17 4 TOKARZ Anna Maria 70 2.75% 0.00275
Nie
1 17 5 MICHALIK Rafał Józef 39 1.53% 0.00153
Nie
1 17 6 MICHALIK Izabela Anna 19 0.75% 0.00075
Nie
1 17 7 ZIELIŃSKA Elżbieta 14 0.55% 0.00055
Nie
1 18 1 KRUCZEK Marian Stanisław 200 7.86% 0.00786
Tak
1 18 2 MICZOŁEK Irena 174 6.84% 0.00684
Nie
1 18 3 JANUS Lucjan Józef 239 9.39% 0.00939
Tak
1 18 4 KRUCZEK Antoni 186 7.31% 0.00731
Nie
1 18 5 JANUSZ Wanda Anna 87 3.42% 0.00342
Nie
1 18 6 RADZIK Anna 62 2.44% 0.00244
Nie
1 18 7 PORĘBA Łukasz Franciszek 29 1.14% 0.00114
Nie
2 1 1 SZAMBELAN Stanisław Józef 106 3.04% 0.00304
Tak
2 1 2 WANATOWICZ Elżbieta Marta 75 2.15% 0.00215
Nie
2 1 3 KŁAPACZ Marian 68 1.95% 0.00195
Nie
2 1 4 GRUCA Piotr Jan 71 2.04% 0.00204
Nie
2 1 5 FYDA-DURLAK Danuta 66 1.89% 0.00189
Nie
2 1 6 FILIP Mariusz Józef 24 0.69% 0.00069
Nie
2 1 7 KIEŁBASA Józef Kazimierz 23 0.66% 0.00066
Nie
2 1 8 MOSKAŁA Paulina Anita 46 1.32% 0.00132
Nie
2 16 1 WOJTAS Piotr Robert 164 4.71% 0.00471
Nie
2 16 2 BOCHENEK Krzysztof Dawid 70 2.01% 0.00201
Nie
2 16 3 MARCINKIEWICZ Jolanta Barbara 27 0.78% 0.00078
Nie
2 16 4 SKRZYPEK Paweł Jan 51 1.46% 0.00146
Nie
2 16 5 CZOCHÓR Adrian Krystian 192 5.51% 0.00551
Tak
2 16 6 HASIOR Lucjan 39 1.12% 0.00112
Nie
2 16 7 CHRONOWSKA Katarzyna Kinga 36 1.03% 0.00103
Nie
2 16 8 MĘŻYK Anna Ewelina 31 0.89% 0.00089
Nie
2 17 1 OLEKSY Krzysztof 279 8.01% 0.00801
Tak
2 17 2 BRODA Wojciech Jerzy 63 1.81% 0.00181
Nie
2 17 3 JĘDRUSIK Urszula Maria 61 1.75% 0.00175
Nie
2 17 4 BARAN Monika Anna 46 1.32% 0.00132
Nie
2 17 5 MATUSIK Antoni 58 1.67% 0.00167
Nie
2 17 6 FYDA Stanisław 131 3.76% 0.00376
Nie
2 17 7 RZEMIŃSKA Anna 67 1.92% 0.00192
Nie
2 17 8 RADZIAK Rafał Bartłomiej 29 0.83% 0.00083
Nie
2 18 1 RADZIK Jan 294 8.44% 0.00844
Tak
2 18 2 KROK Adam 268 7.69% 0.00769
Nie
2 18 3 OLCHAWSKI Czesław Jan 210 6.03% 0.00603
Nie
2 18 4 GOŁYŹNIAK Stanisława 34 0.98% 0.00098
Nie
2 18 5 FYDA Piotr Stanisław 412 11.83% 0.01183
Tak
2 18 6 PRZETACZNIK Grażyna Danuta 50 1.44% 0.00144
Nie
2 18 7 RAK Mariola Małgorzata 74 2.12% 0.00212
Nie
2 18 8 BEDNARZ Marcin Józef 318 9.13% 0.00913
Tak
3 1 1 GŁÓWCZYK Kazimierz 209 8.09% 0.00809
Nie
3 1 2 GRUCA-MADZIAR Ewelina Małgorzata 14 0.54% 0.00054
Nie
3 1 3 SMOŁA Adam 23 0.89% 0.00089
Nie
3 1 4 SEKUŁA Mateusz Jacek 13 0.50% 0.0005
Nie
3 1 5 PĘKALA Krystyna Ewa 35 1.36% 0.00136
Nie
3 1 6 KORZEŃ-NALEPA Małgorzata Magdalena 7 0.27% 0.00027
Nie
3 1 7 SZCZĘSNY Edward 2 0.08% 8.0E-5
Nie
3 16 1 KWIATKOWSKI Amadeusz Klaudiusz 52 2.01% 0.00201
Nie
3 16 2 OBRĘBSKI Marek Jan 91 3.52% 0.00352
Nie
3 16 3 SEKUŁA Andrzej 22 0.85% 0.00085
Nie
3 16 4 SKRABA Alfreda Krystyna 53 2.05% 0.00205
Nie
3 16 5 DZIEDZIC Aneta Izabela 140 5.42% 0.00542
Nie
3 16 6 DZIEDZIAK Katarzyna Barbara 4 0.15% 0.00015
Nie
3 16 7 ŚWIĘS-MĘDOŃ Marzena Zofia 8 0.31% 0.00031
Nie
3 17 1 KARAKUŁA Grzegorz 596 23.07% 0.02307
Tak
3 17 2 KOSZYK Krzysztof Jakub 166 6.43% 0.00643
Tak
3 17 3 SMOŁA Jan Paweł 161 6.23% 0.00623
Tak
3 17 4 OBRZUT Ewa Maria 18 0.70% 0.0007
Nie
3 17 5 SIEDLARZ Tadeusz 138 5.34% 0.00534
Nie
3 17 6 PĘKALA Ewa Maria 11 0.43% 0.00043
Nie
3 17 7 GRUCA Elżbieta Ewa 30 1.16% 0.00116
Nie
3 18 1 GRUCA Antoni 204 7.90% 0.0079
Tak
3 18 2 SZAFRAŃSKI Andrzej 43 1.66% 0.00166
Nie
3 18 3 SZYSZKA Marzena Dorota 194 7.51% 0.00751
Tak
3 18 4 ŚWIĘS Jadwiga Agnieszka 73 2.83% 0.00283
Nie
3 18 5 GRUCA Adam Stanisław 175 6.78% 0.00678
Nie
3 18 6 MATUŁA Edyta Maria 34 1.32% 0.00132
Nie
3 18 7 SZYSZKA Bogdan Mirosław 67 2.59% 0.00259
Nie
4 1 1 PORĘBA Ewa Barbara 143 6.04% 0.00604
Nie
4 1 2 NOWAK Wojciech 21 0.89% 0.00089
Nie
4 1 3 MORAŃDA Maria Józefa 37 1.56% 0.00156
Nie
4 1 4 HAJDUGA Andrzej Piotr 57 2.41% 0.00241
Nie
4 1 5 KALETKA Paweł Józef 41 1.73% 0.00173
Nie
4 1 6 PODGÓRSKA Marta 14 0.59% 0.00059
Nie
4 1 7 WOJTAS Aleksander Franciszek 16 0.68% 0.00068
Nie
4 16 1 JANUR Monika Katarzyna 154 6.51% 0.00651
Tak
4 16 2 GOMUŁKA Rafał Jan 95 4.02% 0.00402
Nie
4 16 3 SUPERSON Bolesław 14 0.59% 0.00059
Nie
4 16 4 KROK Małgorzata Agnieszka 19 0.80% 0.0008
Nie
4 16 5 WOJTAS Krystyna 23 0.97% 0.00097
Nie
4 16 6 ŚLIWA Damian Paweł 40 1.69% 0.00169
Nie
4 16 7 GRUCA Mariusz 52 2.20% 0.0022
Nie
4 17 1 MIGACZ Jacek Maciej 267 11.28% 0.01128
Tak
4 17 2 RZĄDCA Feliks Władysław 156 6.59% 0.00659
Tak
4 17 3 MALINOWSKI Damian Krzysztof 18 0.76% 0.00076
Nie
4 17 4 IGIELSKI Kazimierz Karol 95 4.02% 0.00402
Nie
4 17 5 KASZTELEWICZ Iwona Agata 76 3.21% 0.00321
Nie
4 17 6 TARASEK-JAREMCIO Lidia Kazimiera 66 2.79% 0.00279
Nie
4 17 7 IRZYK Sabina Zofia 33 1.39% 0.00139
Nie
4 18 1 OLSZANECKI Krzysztof Stanisław 267 11.28% 0.01128
Tak
4 18 2 KROK Józefa Barbara 111 4.69% 0.00469
Nie
4 18 3 POZNAŃSKA Anna Maria 206 8.71% 0.00871
Tak
4 18 4 DUSZA Józef 163 6.89% 0.00689
Nie
4 18 5 MIKULSKI Stanisław Janusz 130 5.49% 0.00549
Nie
4 18 6 SZURA Anna Magdalena 17 0.72% 0.00072
Nie
4 18 7 BARAN Stanisław 35 1.48% 0.00148
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KROK Piotr 67 średnie Biała Niżna, 4 936 43.57 Druga tura
2 MICHALIK Krzysztof Józef 61 Wyższe Ptaszkowa, 738 6.51 Nie
3 MIGACZ Jacek Maciej 35 Wyższe Gródek, 3 730 32.92 Druga tura
4 WOJTAS Piotr Robert 44 Wyższe Biała Niżna, 1 926 17.00 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Biała Niżna stały 2 157 1 277 1 277 59.20% 0.0592
1 274 99.77%
2 Szkoła Podstawowa, 26 Binczarowa stały 994 576 576 57.95% 0.05795
571 99.13%
3 Szkoła Podstawowa, 140 Cieniawa stały 1 226 719 719 58.65% 0.05865
711 98.89%
4 Szkoła Podstawowa, 64 Florynka stały 1 212 777 777 64.11% 0.06411
772 99.36%
5 Szkoła Podstawowa, 38 Gródek stały 860 572 572 66.51% 0.06651
566 98.95%
6 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 280 Kąclowa stały 1 740 1 082 1 082 62.18% 0.06218
1 070 98.89%
7 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 205 Krużlowa Wyżna stały 2 090 1 293 1 293 61.87% 0.06187
1 282 99.15%
8 Szkoła Podstawowa, 30 Polna stały 864 534 534 61.81% 0.06181
524 98.13%
9 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, 406 Ptaszkowa stały 1 553 883 883 56.86% 0.05686
882 99.89%
10 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Ptaszkowa stały 982 605 605 61.61% 0.06161
597 98.68%
11 Warsztat Terapii Zajęciowej, 31 Siołkowa stały 1 611 1 043 1 043 64.74% 0.06474
1 026 98.37%
12 Szkoła Podstawowa, 162 Stara Wieś stały 810 436 436 53.83% 0.05383
433 99.31%
13 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 396 Stróże stały 1 993 1 068 1 068 53.59% 0.05359
1 059 99.16%
14 Szkoła Podstawowa, 61 Wawrzka stały 352 241 241 68.47% 0.06847
239 99.17%
15 Szkoła Podstawowa, 44 Wyskitna stały 505 325 325 64.36% 0.06436
324 99.69%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KROK Piotr 67 średnie Biała Niżna, 3745 34.36 Nie
2 MIGACZ Jacek Maciej 35 Wyższe Gródek, 7154 65.64 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych KROK Piotr Głosów ważnych oddanych na kandydatów MIGACZ Jacek Maciej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Biała Niżna 1204 532 44.19% 0.04419
55.81% 672
2 Szkoła Podstawowa, 26 Binczarowa 516 258 50.00% 0.05
50.00% 258
3 Szkoła Podstawowa, 140 Cieniawa 694 195 28.10% 0.0281
71.90% 499
4 Szkoła Podstawowa, 64 Florynka 721 131 18.17% 0.01817
81.83% 590
5 Szkoła Podstawowa, 38 Gródek 620 109 17.58% 0.01758
82.42% 511
6 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 280 Kąclowa 1014 311 30.67% 0.03067
69.33% 703
7 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 205 Krużlowa Wyżna 1211 422 34.85% 0.03485
65.15% 789
8 Szkoła Podstawowa, 30 Polna 537 171 31.84% 0.03184
68.16% 366
9 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, 406 Ptaszkowa 840 358 42.62% 0.04262
57.38% 482
10 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Ptaszkowa 568 222 39.08% 0.03908
60.92% 346
11 Warsztat Terapii Zajęciowej, 31 Siołkowa 982 311 31.67% 0.03167
68.33% 671
12 Szkoła Podstawowa, 162 Stara Wieś 458 164 35.81% 0.03581
64.19% 294
13 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 396 Stróże 992 290 29.23% 0.02923
70.77% 702
14 Szkoła Podstawowa, 61 Wawrzka 242 119 49.17% 0.04917
50.83% 123
15 Szkoła Podstawowa, 44 Wyskitna 300 152 50.67% 0.05067
49.33% 148

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Biała Niżna stały 2156 1208 1208 56.03% 0.05603
1204 99.67%
2 Szkoła Podstawowa, 26 Binczarowa stały 994 517 517 52.01% 0.05201
516 99.81%
3 Szkoła Podstawowa, 140 Cieniawa stały 1225 700 700 57.14% 0.05714
694 99.14%
4 Szkoła Podstawowa, 64 Florynka stały 1212 722 722 59.57% 0.05957
721 99.86%
5 Szkoła Podstawowa, 38 Gródek stały 863 622 622 72.07% 0.07207
620 99.68%
6 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 280 Kąclowa stały 1743 1017 1017 58.35% 0.05835
1014 99.71%
7 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 205 Krużlowa Wyżna stały 2089 1216 1216 58.21% 0.05821
1211 99.59%
8 Szkoła Podstawowa, 30 Polna stały 866 540 540 62.36% 0.06236
537 99.44%
9 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, 406 Ptaszkowa stały 1556 841 841 54.05% 0.05405
840 99.88%
10 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 495 Ptaszkowa stały 979 571 571 58.32% 0.05832
568 99.47%
11 Warsztat Terapii Zajęciowej, 31 Siołkowa stały 1616 984 984 60.89% 0.06089
982 99.80%
12 Szkoła Podstawowa, 162 Stara Wieś stały 812 460 460 56.65% 0.05665
458 99.57%
13 Zespół Szkolno – Przedszkolny, 396 Stróże stały 1993 998 998 50.08% 0.05008
992 99.40%
14 Szkoła Podstawowa, 61 Wawrzka stały 352 242 242 68.75% 0.06875
242 100.00%
15 Szkoła Podstawowa, 44 Wyskitna stały 505 300 300 59.41% 0.05941
300 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 25 372 18 948 15 1