Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 36 093
Wyborców 29 168
Obwodów 22
  • Wybory do Rady Miejskiej w Brzesku
  • Wybory Burmistrza Brzeska
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Publiczne Przedszkole Nr 4, ul. Ogrodowa 10 Brzesko stały Tak Brzesko: Ogrodowa nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 12
2 Budynek dawnego ratusza, ul. Kościuszki 7 Brzesko stały Nie Brzesko: Aleja Solidarności, Biznesowa, Kryształowa, Ogrodowa nieparzyste od nr 13 do końca i parzyste od nr 14 do końca, Perłowa, Przy Rondzie, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 53 do końca i parzyste od nr 64 do końca, Złota
3 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Okocimska 5 Brzesko stały Nie Brzesko: 11 Listopada, 19 Stycznia, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 56, Berka Joselewicza, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Bronisława Czecha, Brzegowa, Cegielniana, Heleny Marusarzówny, Janusza Kusocińskiego, Krótka, Mieszka I, Okocimska, Osiedlowa, Piastowska, Pod Sadem, Rzeźnicza, Świerkowa, Wąska, Widok, Władysława Łokietka, Zakątek
4 Kręgielnia BOSiR, ul. Browarna 13A Brzesko stały Tak Brzesko: Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 29 do końca i parzyste od nr 58 do końca, Barona Jana Götza, Browarna, Plac Kupiecki, Pomianowska, Robotnicza, Wesoła
5 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o., ul. Solskiego 13 Brzesko stały Tak Brzesko: Bagienna, Cichy Kącik, Dworcowa, Gajowa, Głucha, Hugo Kołłątaja, Jesienna, Kalinowa, Ludwika Solskiego nieparzyste od nr 11 do końca i parzyste od nr 40 do końca, Łączyska, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Mokra, Na Górkach, Odrodzenia, Oświecenia, Parcelowa, Księdza Stanisława Pękały, Rzemieślnicza, Słotwińska, Stawowa, Szczepanowska, Wakacyjna, Generała Władysława Sikorskiego nieparzyste od nr 19 do końca i parzyste od nr 18 do końca, Wodna, Wyspowa, Za Lasem
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Głowackiego 57 Brzesko stały Nie Brzesko: Adama Asnyka, Aleksandra Puszkina, Bartosza Głowackiego, Cicha, Długa, Fryderyka Chopina, Grunwaldzka, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Mościckiego, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kręta, Legionów Piłsudskiego nieparzyste od nr 1 do nr 13 i parzyste od nr 2 do nr 6A, Ludwika Solskiego nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 12, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Miła, Nowa, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac św. Jakuba, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa, Plac Żwirki i Wigury, Powstańców Warszawy, Rynek, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 62, Targowa, Uczestników Ruchu Oporu, Władysława Jagiełły, Wyzwolenia, Zielona
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko stały Tak Brzesko: Błękitna, Bohaterów Westerplatte, Brzezowiecka, Czarnowiejska nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 40, Garbarska, Gen. Leopolda Okulickiego, Jaśminowa, Kwiatowa, Legionów Piłsudskiego nieparzyste od nr 15 do końca i parzyste od nr 8 do nr 40 oraz od nr 42 do końca, Makowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Świętego Brata Alberta numery nieparzyste, Generała Władysława Sikorskiego nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 16, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko stały Tak Brzesko: Armii Andersa, Profesora dr. Franciszka Bujaka, Ciepła, Granitowa, Legionów Piłsudskiego 40A i 40B, Ludwika Solskiego nieparzyste od nr 7 do nr 9 i parzyste od nr 14 do nr 38, Partyzantów, Przemysłowa, Starowiejska, Towarowa
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko stały Nie Brzesko: Elektryczna, Jodłowska, Jana Kochanowskiego, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Leśna, Letnia, Mikołaja Reja, Osiedle Władysława Jagiełły nieparzyste od nr 1 do nr 5A i parzyste od nr 2 do nr 6, Poprzeczna, Topolowa, Wiejska nieparzyste od nr 81 do końca i parzyste od nr. 78 do końca, Wiosenna, Wojciecha Kossaka, Zacisze
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko stały Tak Brzesko: Artura Grottgera, Barokowa, Boczna, Chmielna, Czarnowiejska nieparzyste od nr 25 do końca i parzyste od nr 42 do końca, Jacka Malczewskiego, Jana Pawła II, Jasna, Konstytucji 3 Maja, Kopaliny, Lawendowa, Łąkowa, Osiedle Władysława Jagiełły nieparzyste od nr 7 do końca i parzyste od nr 8 do końca, Piaskowa, Piwna, Polna, Spacerowa, Stanisława Wyspiańskiego, Świętego Brata Alberta numery parzyste, Wiejska nieparzyste od nr 1 do nr 79 i parzyste od nr 2 do nr 76, Zagłoby
11 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Zielna 1 Jasień stały Tak Jasień
12 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Okulicka 6 Bucze stały Tak Bucze
13 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Szkolna 7 Jadowniki stały Tak Jadowniki: Boczna, Józefa Kozuba, Lipowska, Małopolska, Nadbrzeżna, Osiedle Kolejowe, Osiedle Na Piaskach, Staropolska, Szkolna, Zamłynie
14 Dom Ludowy, ul. Krakowska 98 Jadowniki stały Tak Jadowniki: Brzeska, Dylągówka, Grodzka, Karola Bernackiego, Krakowska, Królewska, Maszkienicka, Pielgrzymkowa, Podgórska, Podmiejska, Radosna, Sportowa, Strumykowa, Szczęśliwa, Środkowa, Św. Anny, Św. Prokopa, Wincentego Witosa, Wschodnia, Zachodnia
15 Dom Ludowy, ul. Goetzów Okocimskich 83 Okocim stały Nie Okocim
16 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kasztelana Spytka 98 Poręba Spytkowska stały Nie Poręba Spytkowska
17 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kościelna 1 Mokrzyska stały Nie Mokrzyska: Dobrego Pasterza, Działkowa, Gibałówka nieparzyste od nr 1 do nr 83 i parzyste od nr 2 do nr 82, Gminna, Jana Kantego, Januszowska, Jeziorańska, Kościelna, Leśny Stok, Ludowa, Na Stoku, Niwa, Osiedle Szkolne, Parafialna nieparzyste od nr 1 do nr 59 i parzyste od nr 2 do nr 60, Pasternik, Potokowa, Rolna, Sąsiedzka, Siostry Faustyny, Siostry Katarzyny Przybytniak, Stanisławska, Stolarska, Trakt Królewski, Wielgoszówka, Wiślana, Wspólna, Zagrodzka, Zarzecze
18 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Św. Stanisława 5 Szczepanów stały Nie Szczepanów, Mokrzyska: Gibałówka nieparzyste od nr 85 do końca i parzyste od nr 84 do końca, Grzybowa, Osiedle Ruchu Oporu, Parafialna nieparzyste od nr 61 do końca i parzyste od nr 62 do końca
19 Dom Kultury, ul. Sosnowa 18 Sterkowiec stały Nie Sterkowiec
20 Dom Ludowy Strażak, ul. Centralna 44 Wokowice stały Nie Wokowice
21 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Kościuszki 68 Brzesko szpital Nie Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
22 Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Kościuszki 33 Brzesko szpital Nie Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Brzesku

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Brzesko: Aleja Solidarności, Biznesowa, Kryształowa, Ogrodowa, Perłowa, Przy Rondzie, Złota, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 53 do końca i parzyste od nr 64 do końca, Browarna, Barona Jana Götza, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 29 do końca i parzyste od nr 58 do końca, Plac Kupiecki, Pomianowska, Robotnicza, Wesoła, Osiedle Władysława Jagiełły, Barokowa, Boczna, Świętego Brata Alberta numery parzyste, Chmielna, Czarnowiejska nieparzyste od nr 25 do końca i parzyste od nr 42 do końca, Elektryczna, Artura Grottgera, Jana Pawła II, Jasna Jodłowska, Jana Kochanowskiego, Konstytucji 3 Maja, Wojciecha Kossaka, Kosynierów, Kopaliny, Królowej Jadwigi, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łąkowa, Jacka Malczewskiego, Piaskowa, Piwna, Polna, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Spacerowa, Topolowa, Wiejska, Wiosenna, Stanisława Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby 5 6 876 4 28
0.0000020000Nr 2 Brzesko: Armii Andersa, Błękitna, Bohaterów Westerplatte, Świętego Brata Alberta numery nieparzyste, Brzezowiecka, Profesora dr. Franciszka Bujaka, Ciepła, Czarnowiejska nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 40, Garbarska, Granitowa, Jaśminowa , Kwiatowa, Legionów Piłsudskiego, Makowa, Gen. Leopolda Okulickiego, Partyzantów, Powstańców Warszawy, Przemysłowa, Różana, Generała Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Ludwika Solskiego, Spokojna, Starowiejska, Towarowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta, Bagienna, Cichy Kącik, Dworcowa, Gajowa, Głucha, Jesienna, Kalinowa, Hugo Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Łączyska, Młyńska, Mokra, Na Górkach, Odrodzenia, Oświecenia, Parcelowa, Księdza Stanisława Pękały, Rzemieślnicza, Słotwińska, Stawowa, Szczepanowska, Wakacyjna, Wodna, Wyspowa, Za Lasem, 11 Listopada, 19 Stycznia, Adama Asnyka, Cicha, Fryderyka Chopina, Długa, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Berka Joselewicza, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 62, Kręta, Krótka, Jana Matejki, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 56, Miła, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Mościckiego, Nowa Osiedlowa, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac św. Jakuba, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa, Plac Żwirki i Wigury, Rynek, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pod Sadem, Aleksandra Puszkina, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Targowa, Uczestników Ruchu Oporu, Wąska, Widok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zakątek, Zielona, Brzegowa, Cegielniana, Bronisława Czecha, Bolesława Chrobrego, Janusza Kusocińskiego, Władysława Łokietka, Heleny Marusarzówny, Mieszka I, Okocimska, Piastowska, Rzeźnicza, Świerkowa, Bolesława Śmiałego 5 6 705 4 28
0.0000030000Nr 3 Jadowniki, Okocim, Poręba Spytkowska 5 7 350 4 28
0.0000040000Nr 4 Bucze, Jasień, Mokrzyska, Sterkowiec, Szczepanów, Wokowice 6 8 237 4 32
Podsumowanie 21 29 168 16 116

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 8 29
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ KWW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ 7 7 7 8 29
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA KWW BRZESKO ODNOWA 7 7 7 8 29
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO 7 7 7 8 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 WAWRYKA Grzegorz 53 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO Jadowniki
3 PATER Sławomir Antoni 51 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Jasień
1 LATOCHA Tomasz Jan 41 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA PSL Szczepanów
2 OJCZYK Krzysztof Michał 47 wyższe ekonomiczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ Brzesko

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 6 878 3 615 3 615 52.56% 0.05256
3 469 95.96% 0.09596
Tak
2 6 669 3 900 3 900 58.48% 0.05848
3 733 95.72% 0.09572
Tak
3 7 352 3 886 3 886 52.86% 0.05286
3 712 95.52% 0.09552
Tak
4 8 237 4 592 4 592 55.75% 0.05575
4 376 95.30% 0.0953
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 146 29 33.66% 0.03366
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ 2 097 29 13.71% 0.01371
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA 4 232 29 27.68% 0.02768
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO 3 815 29 24.95% 0.02495

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 146 29 8 33.66% 0.03366
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ 2 097 29 2 13.71% 0.01371
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA 4 232 29 5 27.68% 0.02768
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO 3 815 29 6 24.95% 0.02495
Tak

Rada Miejska w Brzesku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 GÓRCZEWSKA Barbara Maria 341 9.83% 0.00983
Tak
1 10 2 GURGUL Roman 180 5.19% 0.00519
Nie
1 10 3 GÓRSKI Marek Bogdan 225 6.49% 0.00649
Tak
1 10 4 STAŃCZYK Teresa Jadwiga 124 3.57% 0.00357
Nie
1 10 5 BIEL Robert Paweł 159 4.58% 0.00458
Nie
1 10 6 WESOŁOWSKA Edyta Bernadeta 36 1.04% 0.00104
Nie
1 10 7 MRZYGŁÓD Szymon Marcin 61 1.76% 0.00176
Nie
1 18 1 BOROWIECKA Barbara 352 10.15% 0.01015
Tak
1 18 2 BABICZ Bogusław Robert 109 3.14% 0.00314
Nie
1 18 3 PUT Ewa Maria 43 1.24% 0.00124
Nie
1 18 4 DZIWISZEWSKI Marek Eugeniusz 19 0.55% 0.00055
Nie
1 18 5 KOCIOŁEK Marcel Krzysztof 12 0.35% 0.00035
Nie
1 18 6 ZAWADZKA Anna 94 2.71% 0.00271
Nie
1 18 7 SOROKA Marta Józefa 9 0.26% 0.00026
Nie
1 19 1 SAMBOR Bogusław 418 12.05% 0.01205
Tak
1 19 2 SZYDŁOWSKA Teresa Iwona 87 2.51% 0.00251
Nie
1 19 3 MIGDA Michał 173 4.99% 0.00499
Nie
1 19 4 BACH Grzegorz Jacek 142 4.09% 0.00409
Nie
1 19 5 BURY Bogusława Magdalena 26 0.75% 0.00075
Nie
1 19 6 GZYL Patrycja Maria 25 0.72% 0.00072
Nie
1 19 7 WIŚNIOWSKI Mirosław Jan 66 1.90% 0.0019
Nie
1 20 1 KĄDZIOŁKA Maria Janina 285 8.22% 0.00822
Tak
1 20 2 SPROSKI Kazimierz Jan 153 4.41% 0.00441
Nie
1 20 3 KNAGA Edward Mieczysław 128 3.69% 0.00369
Nie
1 20 4 STĘPAK Krzysztof Wojciech 65 1.87% 0.00187
Nie
1 20 5 DANIŁOWSKI Maksymilian 31 0.89% 0.00089
Nie
1 20 6 SAKOWICZ Agata Barbara 45 1.30% 0.0013
Nie
1 20 7 ZOREK Barbara 61 1.76% 0.00176
Nie
2 10 1 KWAŚNIAK Adam Stanisław 429 11.49% 0.01149
Tak
2 10 2 CIUREJ Marcin Czesław 330 8.84% 0.00884
Tak
2 10 3 ŻAK Dorota Halina 89 2.38% 0.00238
Nie
2 10 4 GÓRSKI Ryszard Janusz 57 1.53% 0.00153
Nie
2 10 5 MARTYNA-ŁUCIÓW Danuta Ewa 52 1.39% 0.00139
Nie
2 10 6 TYKA-DUC Ewa Dorota 45 1.21% 0.00121
Nie
2 10 7 KOLBUSZ Grzegorz Stanisław 246 6.59% 0.00659
Nie
2 18 1 OJCZYK Krzysztof Michał 148 3.96% 0.00396
Nie
2 18 2 CICHOŃSKI Rafał Kazimierz 161 4.31% 0.00431
Tak
2 18 3 WĄSIKIEWICZ Sabina 59 1.58% 0.00158
Nie
2 18 4 PAJOR Elżbieta 110 2.95% 0.00295
Nie
2 18 5 KOZUB Seweryn Konrad 133 3.56% 0.00356
Nie
2 18 6 RACZYŃSKA-GONDEK Ewa Maria 9 0.24% 0.00024
Nie
2 18 7 KUSIAK Maciej Jan 69 1.85% 0.00185
Nie
2 19 1 DUDA Piotr Paweł 503 13.47% 0.01347
Tak
2 19 2 WOŁEK Aleksandra Stanisława 102 2.73% 0.00273
Nie
2 19 3 TEKIELA Mateusz Bogusław 111 2.97% 0.00297
Nie
2 19 4 MASTALSKA-SOWA Agnieszka Maria 168 4.50% 0.0045
Nie
2 19 5 KOWALCZYK Jakub Maciej 30 0.80% 0.0008
Nie
2 19 6 BIERNAT Lucyna Maria 62 1.66% 0.00166
Nie
2 19 7 ZĄBKOWSKA Anita Kinga 67 1.79% 0.00179
Nie
2 20 1 KUCIA Maria Janina 312 8.36% 0.00836
Tak
2 20 2 ZAJĄC Rafał Piotr 98 2.63% 0.00263
Nie
2 20 3 BAŁABUCH Aneta Maria 82 2.20% 0.0022
Nie
2 20 4 MAREK Maria Zofia 124 3.32% 0.00332
Nie
2 20 5 DUDEK Marek 97 2.60% 0.0026
Nie
2 20 6 ADAMCZYK Tomasz Marek 20 0.54% 0.00054
Nie
2 20 7 PRZYBYLSKI Tomasz Marcin 20 0.54% 0.00054
Nie
3 10 1 SORYS Jarosław Jan 559 15.06% 0.01506
Tak
3 10 2 PUT Wiesława Stanisława 150 4.04% 0.00404
Nie
3 10 3 SŁUPSKA Beata Agnieszka 137 3.69% 0.00369
Nie
3 10 4 SALA Agnieszka Wioletta 78 2.10% 0.0021
Nie
3 10 5 ŚWIĘCH Paweł 145 3.91% 0.00391
Nie
3 10 6 MIETŁA Andrzej Tadeusz 39 1.05% 0.00105
Nie
3 10 7 DADEJ Jadwiga Małgorzata 176 4.74% 0.00474
Tak
3 18 1 KRZYWDA Michał Adam 194 5.23% 0.00523
Nie
3 18 2 OKAS Marcin 67 1.80% 0.0018
Nie
3 18 3 BATKO Justyna Anna 38 1.02% 0.00102
Nie
3 18 4 ZYDROŃ Marta Danuta 33 0.89% 0.00089
Nie
3 18 5 CZERNECKA Małgorzata Anna 31 0.84% 0.00084
Nie
3 18 6 PAJĄK Bartłomiej Patryk 10 0.27% 0.00027
Nie
3 18 7 WOŹNIAK Elżbieta 13 0.35% 0.00035
Nie
3 19 1 ZALEŚNY Adrian Rafał 495 13.34% 0.01334
Tak
3 19 2 ŚMIETANA Marek Paweł 125 3.37% 0.00337
Nie
3 19 3 MANELSKA Agata Renata 28 0.75% 0.00075
Nie
3 19 4 DADEJ Monika Anna 73 1.97% 0.00197
Nie
3 19 5 PAJOR Beata Józefa 69 1.86% 0.00186
Nie
3 19 6 PUT Kacper Tomasz 54 1.45% 0.00145
Nie
3 19 7 FRANCZYK Mateusz Karol 126 3.39% 0.00339
Nie
3 20 1 GÓRA Stanisław Wiesław 116 3.13% 0.00313
Nie
3 20 2 TURLEJ Bartłomiej Adam 351 9.46% 0.00946
Tak
3 20 3 WĘGRZYN Mateusz Piotr 131 3.53% 0.00353
Nie
3 20 4 GODZIK Jadwiga Anna 150 4.04% 0.00404
Nie
3 20 5 CYGA Janina Anna 17 0.46% 0.00046
Nie
3 20 6 DZIEŃ Maria 59 1.59% 0.00159
Nie
3 20 7 BRZYK Franciszek Andrzej 248 6.68% 0.00668
Tak
4 10 1 CHMIELARZ-ŻWAWA Ewa Jadwiga 460 10.51% 0.01051
Tak
4 10 2 WYCZESANY Piotr Marek 203 4.64% 0.00464
Nie
4 10 3 ŁANOCHA Zbigniew Antoni 417 9.53% 0.00953
Tak
4 10 4 URBAŃSKI Kazimierz Stanisław 86 1.97% 0.00197
Nie
4 10 5 GIBAŁA Ewa Joanna 98 2.24% 0.00224
Nie
4 10 6 DĄBRÓWKA Małgorzata 57 1.30% 0.0013
Nie
4 10 7 KOŁODZIEJ Marta Maria 24 0.55% 0.00055
Nie
4 10 8 SZOSTAK Radosław Mikołaj 143 3.27% 0.00327
Nie
4 18 1 GRZESIK Marcin Robert 124 2.83% 0.00283
Nie
4 18 2 BOROWIEC Czesław 116 2.65% 0.00265
Nie
4 18 3 BOBER Małgorzata Maria 22 0.50% 0.0005
Nie
4 18 4 ŁOBODA Erwin Piotr 56 1.28% 0.00128
Nie
4 18 5 SŁOWIK Ryszard Wiesław 18 0.41% 0.00041
Nie
4 18 6 MAŚLAK Maria 17 0.39% 0.00039
Nie
4 18 7 LISZEK Małgorzata Teresa 17 0.39% 0.00039
Nie
4 18 8 PACURA Dagmara Elżbieta 14 0.32% 0.00032
Nie
4 19 1 LATOCHA Tomasz Jan 626 14.31% 0.01431
Tak
4 19 2 TRĄBA Kamil Zbigniew 216 4.94% 0.00494
Tak
4 19 3 OLEJNIK Agata Dorota 65 1.49% 0.00149
Nie
4 19 4 GÓRA Bogusław 58 1.33% 0.00133
Nie
4 19 5 GAJDA Paulina Krystyna 82 1.87% 0.00187
Nie
4 19 6 MRÓZ Karol Andrzej 128 2.93% 0.00293
Nie
4 19 7 GÓRSKA-WYWIAŁKOWSKA Barbara Maria 24 0.55% 0.00055
Nie
4 19 8 DAMASIEWICZ Ewelina Paulina 83 1.90% 0.0019
Nie
4 20 1 KLIMEK Leszek 222 5.07% 0.00507
Tak
4 20 2 LUBOWIECKA Anna 242 5.53% 0.00553
Tak
4 20 3 CZARNIK Marian Stanisław 107 2.45% 0.00245
Nie
4 20 4 MILEWSKI Stanisław Antoni 110 2.51% 0.00251
Nie
4 20 5 SZCZUPAŁ Daniel Bartłomiej 171 3.91% 0.00391
Nie
4 20 6 KORNAUS Bożena 128 2.93% 0.00293
Nie
4 20 7 CICHOŃSKI Zbigniew 114 2.61% 0.00261
Nie
4 20 8 PACURA Maria 128 2.93% 0.00293
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 LATOCHA Tomasz Jan 41 wyższe Szczepanów, 7 388 46.60 Druga tura
2 OJCZYK Krzysztof Michał 47 wyższe ekonomiczne Brzesko, 584 3.68 Nie
3 PATER Sławomir Antoni 51 wyższe Jasień, 5 127 32.34 Druga tura
4 WAWRYKA Grzegorz 53 wyższe Jadowniki, 2 755 17.38 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Publiczne Przedszkole Nr 4, ul. Ogrodowa 10 Brzesko stały 1 257 564 564 44.87% 0.04487
560 99.29%
2 Budynek dawnego ratusza, ul. Kościuszki 7 Brzesko stały 1 227 654 654 53.30% 0.0533
648 99.08%
3 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Okocimska 5 Brzesko stały 1 203 681 681 56.61% 0.05661
671 98.53%
4 Kręgielnia BOSiR, ul. Browarna 13A Brzesko stały 1 033 522 522 50.53% 0.05053
519 99.43%
5 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o., ul. Solskiego 13 Brzesko stały 1 426 832 832 58.35% 0.05835
815 97.96%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Głowackiego 57 Brzesko stały 1 147 684 684 59.63% 0.05963
679 99.27%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko stały 1 577 955 955 60.56% 0.06056
946 99.06%
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko stały 1 305 749 749 57.39% 0.05739
740 98.80%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko stały 1 615 911 911 56.41% 0.05641
902 99.01%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko stały 1 627 945 945 58.08% 0.05808
942 99.68%
11 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Zielna 1 Jasień stały 2 529 1 431 1 431 56.58% 0.05658
1 417 99.02%
12 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Okulicka 6 Bucze stały 1 096 611 611 55.75% 0.05575
603 98.69%
13 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Szkolna 7 Jadowniki stały 1 385 753 753 54.37% 0.05437
751 99.73%
14 Dom Ludowy, ul. Krakowska 98 Jadowniki stały 2 671 1 430 1 430 53.54% 0.05354
1 423 99.51%
15 Dom Ludowy, ul. Goetzów Okocimskich 83 Okocim stały 1 587 800 800 50.41% 0.05041
791 98.88%
16 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kasztelana Spytka 98 Poręba Spytkowska stały 1 709 902 902 52.78% 0.05278
889 98.56%
17 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kościelna 1 Mokrzyska stały 2 371 1 224 1 224 51.62% 0.05162
1 215 99.26%
18 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Św. Stanisława 5 Szczepanów stały 1 062 642 642 60.45% 0.06045
638 99.38%
19 Dom Kultury, ul. Sosnowa 18 Sterkowiec stały 780 465 465 59.62% 0.05962
461 99.14%
20 Dom Ludowy Strażak, ul. Centralna 44 Wokowice stały 399 230 230 57.64% 0.05764
226 98.26%
21 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Kościuszki 68 Brzesko szpital 119 18 18 15.13% 0.01513
18 100.00%
22 Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Kościuszki 33 Brzesko szpital 11 0 0 00.00% 0
0 00.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 LATOCHA Tomasz Jan 41 wyższe Szczepanów, 8061 55.64 Tak
2 PATER Sławomir Antoni 51 wyższe Jasień, 6428 44.36 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych PATER Sławomir Antoni Głosów ważnych oddanych na kandydatów LATOCHA Tomasz Jan
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Publiczne Przedszkole Nr 4, ul. Ogrodowa 10 Brzesko 508 215 42.32% 0.04232
57.68% 293
2 Budynek dawnego ratusza, ul. Kościuszki 7 Brzesko 612 272 44.44% 0.04444
55.56% 340
3 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Okocimska 5 Brzesko 636 266 41.82% 0.04182
58.18% 370
4 Kręgielnia BOSiR, ul. Browarna 13A Brzesko 485 188 38.76% 0.03876
61.24% 297
5 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o., ul. Solskiego 13 Brzesko 758 319 42.08% 0.04208
57.92% 439
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Głowackiego 57 Brzesko 634 256 40.38% 0.04038
59.62% 378
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko 868 371 42.74% 0.04274
57.26% 497
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko 658 308 46.81% 0.04681
53.19% 350
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko 829 372 44.87% 0.04487
55.13% 457
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko 909 421 46.31% 0.04631
53.69% 488
11 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Zielna 1 Jasień 1256 742 59.08% 0.05908
40.92% 514
12 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Okulicka 6 Bucze 542 284 52.40% 0.0524
47.60% 258
13 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Szkolna 7 Jadowniki 670 341 50.90% 0.0509
49.10% 329
14 Dom Ludowy, ul. Krakowska 98 Jadowniki 1260 611 48.49% 0.04849
51.51% 649
15 Dom Ludowy, ul. Goetzów Okocimskich 83 Okocim 648 304 46.91% 0.04691
53.09% 344
16 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kasztelana Spytka 98 Poręba Spytkowska 788 309 39.21% 0.03921
60.79% 479
17 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kościelna 1 Mokrzyska 1118 428 38.28% 0.03828
61.72% 690
18 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Św. Stanisława 5 Szczepanów 618 168 27.18% 0.02718
72.82% 450
19 Dom Kultury, ul. Sosnowa 18 Sterkowiec 465 151 32.47% 0.03247
67.53% 314
20 Dom Ludowy Strażak, ul. Centralna 44 Wokowice 214 94 43.93% 0.04393
56.07% 120
21 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Kościuszki 68 Brzesko 13 8 61.54% 0.06154
38.46% 5
22 Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Kościuszki 33 Brzesko 0 0 00.00% 0
00.00% 0

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Publiczne Przedszkole Nr 4, ul. Ogrodowa 10 Brzesko stały 1262 512 512 40.57% 0.04057
508 99.22%
2 Budynek dawnego ratusza, ul. Kościuszki 7 Brzesko stały 1234 615 615 49.84% 0.04984
612 99.51%
3 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Okocimska 5 Brzesko stały 1208 641 641 53.06% 0.05306
636 99.22%
4 Kręgielnia BOSiR, ul. Browarna 13A Brzesko stały 1029 488 488 47.42% 0.04742
485 99.39%
5 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o., ul. Solskiego 13 Brzesko stały 1426 763 763 53.51% 0.05351
758 99.34%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Głowackiego 57 Brzesko stały 1145 641 641 55.98% 0.05598
634 98.91%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko stały 1582 869 869 54.93% 0.05493
868 99.88%
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Legionów Piłsudskiego 23 Brzesko stały 1306 659 659 50.46% 0.05046
658 99.85%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko stały 1614 838 838 51.92% 0.05192
829 98.93%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18 Brzesko stały 1629 914 914 56.11% 0.05611
909 99.45%
11 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Zielna 1 Jasień stały 2535 1263 1263 49.82% 0.04982
1256 99.45%
12 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Okulicka 6 Bucze stały 1095 543 543 49.59% 0.04959
542 99.82%
13 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Szkolna 7 Jadowniki stały 1387 679 679 48.95% 0.04895
670 98.67%
14 Dom Ludowy, ul. Krakowska 98 Jadowniki stały 2664 1265 1265 47.48% 0.04748
1260 99.60%
15 Dom Ludowy, ul. Goetzów Okocimskich 83 Okocim stały 1590 649 649 40.82% 0.04082
648 99.85%
16 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kasztelana Spytka 98 Poręba Spytkowska stały 1708 791 791 46.31% 0.04631
788 99.62%
17 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kościelna 1 Mokrzyska stały 2377 1123 1123 47.24% 0.04724
1118 99.55%
18 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Św. Stanisława 5 Szczepanów stały 1066 621 621 58.26% 0.05826
618 99.52%
19 Dom Kultury, ul. Sosnowa 18 Sterkowiec stały 783 467 467 59.64% 0.05964
465 99.57%
20 Dom Ludowy Strażak, ul. Centralna 44 Wokowice stały 399 214 214 53.63% 0.05363
214 100.00%
21 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Kościuszki 68 Brzesko szpital 44 13 13 29.55% 0.02955
13 100.00%
22 Powiatowy Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Kościuszki 33 Brzesko szpital 11 0 0 00.00% 0
0 00.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 36 093 29 168 22 1