Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 9 897
Wyborców 7 646
Obwodów 8
  • Wybory do Rady Miejskiej w Czchowie
  • Wybory Burmistrza Czchowa
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie, ul. Szkolna 2 Czchów stały Tak Miasto: Czchów
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wytrzyszczce, 15 Wytrzyszczka stały Nie Sołectwo: Będzieszyna, Wytrzyszczka
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie, 150 Jurków stały Tak Sołectwo: Jurków
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Złotej, 50 Złota stały Tak Sołectwo: Złota
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Tymowej, 376 Tymowa stały Tak Sołectwo: Tymowa
6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tworkowej, 36 Tworkowa stały Nie Sołectwo: Tworkowa
7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach, 24 Domosławice stały Nie Sołectwa: Biskupice Melsztyńskie, Domosławice
8 Budynek Komunalny, 1 Piaski-Drużków stały Nie Sołectwo: Piaski-Drużków

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Czchów, ulice: Armii Krajowej, Basztowa, Cmentarna, Gawędówka, Kazimierza Wielkiego 2 - 21, 29 - 55 nieparzyste, Podgrodzie, Rynek, Słoneczna, Szkolna, Św. Anny, Św. Kingi, Św. Królowej Jadwigi, Wałowa, Węgierska, Zapotocze. 1 489 3 3
0.0000020000Nr 2 Miasto Czchów, ulice: Kazimierza Wielkiego 28 - 60 parzyste, od 67 do końca, Kozieniec, Kulówka, Kwaśniówka, Machulec, Partyzantów, Podkącie, Spacerowa, Trawniki, Zapotocze Górne, Zeliny. 1 457 2 2
0.0000030000Nr 3 Miasto Czchów, ulice: Garncarska, Górna, Granice, Krakowska, Ks. Stanisława Bulandy, Nad Potokiem, Ogrodowa, Targowa, Tymowska 1 447 3 3
0.0000040000Nr 4 Miasto Czchów, ulice: Do Promu, Dworska, Franciszka Kądzieli, Kolonia, Ks. Franciszka Koleboka, Leśna, Pęcherska Góra, Sądecka, Św. Andrzeja Świerada, Wypoczynkowa 1 476 2 2
0.0000050000Nr 5 Sołectwa: Będzieszyna, Wytrzyszczka 1 475 3 3
0.0000060000Nr 6 Sołectwa: Biskupice Melsztyńskie, Domosławice 1 598 3 3
0.0000070000Nr 7 Sołectwo: Jurków 3 - 7, 10 - 11, 15 - 19, 21 - 27, 30, 33, 35 - 39, 43 - 47 nieparzyste, 52, 55 - 55A, 61 - 66, 68 - 72, 76, 80 - 81, 84 - 90A, 93 - 95 nieparzyste, 98 - 99A, 105 - 106, 108, 111 - 115A, 121 - 122, 128 - 128B, 130, 133 - 134, 136, 142 - 143, 147, 153, 155, 159, 166, 170, 174 - 177A, 182 - 184, 188 - 188A, 194 - 198, 200, 202 – 205, 207 - 208, 211, 222, 226, 229, 230, 237, 255, 259, 270, 275 - 277 nieparzyste, 280 - 282 parzyste, 287, 291, 300, 302 - 303, 316 - 319, 321, 325 - 329 nieparzyste, 332 - 341, 343, 355, 362 - 363, 367 – 369, 375, 378, 382. 1 478 3 3
0.0000080000Nr 8 Sołectwo: Jurków 1 - 2, 9 - 9A nieparzyste, 12 - 14A, 20, 28 - 29, 31 – 32, 34, 40 - 41A, 44 - 48 parzyste, 49 - 51A nieparzyste, 53 - 53B, 57 - 57A, 67 - 67A, 73 - 75, 77 - 78, 82A - 83, 91, 94, 96 - 97, 102, 107, 109 - 110, 116A - 120, 123 - 127C, 129 - 131 nieparzyste, 135, 137 - 138, 140 - 141, 144 - 146, 152, 157 - 158, 161 - 164, 168, 171 - 172, 178 - 181, 185 - 187 nieparzyste, 190 - 192, 199 - 199B, 201, 206 - 206A parzyste, 209 - 210, 214 - 214A parzyste, 223 - 225A, 227 - 228, 231 - 236, 272 - 274, 276, 283 - 284, 288 - 292 parzyste, 292 - 298, 301, 306 - 314, 320, 324 - 330 parzyste, 342, 346, 349 - 350, 352, 356 - 361, 364 - 366 parzyste. 372 – 373, 380. 1 591 3 3
0.0000090000Nr 9 Sołectwo: Piaski-Drużków 1 363 3 3
0.0000100000Nr 10 Sołectwo: Tworkowa 1 - 3, 7, 9 - 10, 16 - 18, 20 - 26, 33 - 38, 40 - 41, 49 - 50, 54 - 55A, 63, 68, 74, 76 - 82, 89, 95 - 99, 105 - 107, 110 - 110A parzyste, 116, 122, 124 - 128, 130 - 131, 134, 136 - 137, 140 - 144, 146, 151 - 153, 155, 157 - 157A, 160, 163, 177, 185, 189, 194 - 196A, 199, 203 - 216, 219 - 221, 223 - 227, 229 - 230, 233 - 235, 237 – 245, 247 - 248, 250 – 251, 253 - 255, 257 – 262, 267, 269, 271 - 272, 274 - 275, 278, 281, 287 – 288, 290. 1 461 2 2
0.0000110000Nr 11 Sołectwo: Tworkowa 4 - 6A, 8, 11 - 12A, 19 - 19A, 27 – 31, 39, 42 - 48, 53, 57 - 62, 64 - 67, 69 - 72, 75, 84 - 87, 90, 100 - 103, 109 - 109A, 113 - 114, 117 - 120, 129, 132 - 133, 138 - 139, 145, 147 - 150A, 154, 158 parzyste, 159, 162, 164 – 169, 171 - 175, 178 - 181, 186, 190 - 192, 197 - 198, 201 - 202, 217, 222, 228, 231 - 232, 236, 246, 249, 252, 256, 263 - 266, 270, 273, 276 - 277, 279 - 280, 282, 284 - 286, 289, 291 - 292. 1 399 2 2
0.0000120000Nr 12 Sołectwo: Tymowa 1 - 2, 4A - 5A, 9, 12 - 17, 21, 25, 27, 30 - 32 parzyste, 36, 41, 48, 56 - 59, 61 - 62, 68, 76 - 80 parzyste, 81, 95, 99 – 99A, 107 - 110, 112 - 114A, 121 - 124, 129, 139 - 139A, 142 - 144B, 146 - 148 parzyste, 151, 154 - 162, 164, 169 - 171 nieparzyste, 176, 178 - 180, 184 - 185, 187 - 188, 199, 203 - 205, 207 - 208, 215 - 225, 228, 232, 235 - 237 nieparzyste, 238, 240, 244, 254 - 256, 259 - 261A nieparzyste, 262, 267 - 269, 273 - 277, 279 - 286, 288 - 289, 297 - 298, 307 - 316, 318 - 319, 321 - 324, 327 - 328, 331, 334 - 338, 342, 345, 347 – 348, 350 - 351, 354 - 357, 361 - 362, 364, 371 - 373, 379, 383 - 386, 389 - 392, 394 - 399, 402 - 404, 407 - 408, 417 - 418, 422 - 423, 426 - 428, 430, 432 - 436, 441 - 448, 453, 457 – 460, 462 – 464, 466 – 473, 476. 1 687 3 3
0.0000130000Nr 13 Sołectwo: Tymowa: 3, 6 - 8, 11, 19 - 20, 22 - 28 parzyste, 31 - 33 nieparzyste, 34 - 35, 37 - 40, 42 - 47, 50, 53 - 55, 60, 64 - 67, 69 - 75, 77, 82 - 93, 97 - 98, 100 - 106, 111, 112 - 114A, 116 - 120, 125 - 127 nieparzyste, 132 - 140 parzyste, 141, 145 - 149 nieparzyste, 150, 153 - 154, 163, 165 - 168, 170, 173 - 174, 177, 181 - 183, 186, 189, 194 - 198A, 200 - 201, 206, 210 - 214, 226, 229 - 231a, 233A - 234, 236, 239, 242, 245 - 249, 257, 260, 263 - 265, 270 - 272, 278, 287, 291 - 294, 299 - 303, 317, 320, 326, 330 - 332 parzyste, 339 - 341, 343, 346, 349, 352 - 353, 359 - 360, 363, 365 - 369, 374 - 378, 380 - 382, 388, 393, 400, 405 - 406, 410 - 416, 419 - 421 nieparzyste, 424 - 425, 429, 431, 437 - 438, 449 – 452, 454 – 456, 461, 465, 474, 479 – 480. 1 596 2 2
0.0000140000Nr 14 Sołectwo: Złota: 5 - 10, 13, 15, 20 - 22, 25a, 25A - 26, 28, 32A, 34, 40 - 46, 50 - 51, 61 - 62, 69 - 71A, 74, 78 – 79, 83A - 86, 88, 91, 104, 117, 125 - 126, 131, 134, 142 - 143, 145 - 148, 151, 166 - 167, 171, 175 - 176B, 179, 187 - 188A, 194, 197, 199 - 205, 210, 213 - 214, 216 - 219, 224, 227, 229 – 230A, 235, 239, 244, 246, 250 - 251, 253 - 253A, 263 - 264, 267 - 272A, 275 - 276, 282 - 284, 286, 288 - 291, 293 - 296, 298 – 298A, 299 - 300, 304, 306, 311, 317 - 320, 322 - 323, 330 - 334, 339 - 341, 343, 348 - 353, 356, 359 - 360, 362 - 363, 366 - 367 369 - 370, 373, 375 - 378, 382 - 383, 384, 387, 389 - 396, 399 , 402, 405, 408, 410 - 411, 413, 415, 418 - 421, 423, 425 – 426, 428 – 430, 434 – 440, 445, 449 – 451. 1 592 2 2
0.0000150000Nr 15 Sołectwo: Złota: 2 - 4, 11 - 12, 14, 16, 23 - 25, 27, 29 - 31, 33, 35, 42A, 47 - 49, 52 - 59, 63 - 68, 73 - 73A , 73a, 75, 80, 87, 89 - 90, 94 - 103, 106 - 116, 118 - 123, 127 - 130, 133, 136 - 141, 144, 149, 155 - 165A, 170, 173 - 174, 177 - 178, 180 - 186, 189 - 193, 195, 198, 208, 211 - 212A, 215, 222, 225 - 226, 228, 231 - 234, 236 - 238, 241 - 243, 245, 248 - 249A, 252, 256 - 262, 266, 273 – 274, 277 - 280, 285, 288, 292, 297, 303, 305, 307 – 310, 315, 321, 327, 335 - 338, 342, 345 - 347, 354 - 355, 357, 361, 364, 368, 371 – 372, 374, 380 - 381, 386, 397 - 398, 400, 403 - 404, 407, 412, 414, 416 – 417, 422, 432 - 433, 441 - 444, 447 - 448. 1 537 2 2
Podsumowanie 15 7 646 38 38

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNOŚĆ 2018" KWW "SAMORZĄDNOŚĆ 2018" 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLCHAWY-LANIE WODY WYSZŁO Z MODY KWW OLCHAWA - LANIE WODY WYSZŁO Z MODY 1 1 1 1 1 1 1 1 8

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CHUDOBA Marek Andrzej 63 wyższe humanistyczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNOŚĆ 2018" PSL Czchów
3 SZOT Krzysztof 36 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Będzieszyna
2 OLCHAWA Krzysztof 50 wyższe humanistyczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLCHAWY-LANIE WODY WYSZŁO Z MODY Jurków

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 489 287 287 58.69% 0.05869
267 93.03% 0.09303
Tak
2 457 246 246 53.83% 0.05383
242 98.37% 0.09837
Tak
3 447 264 264 59.06% 0.05906
259 98.11% 0.09811
Tak
4 476 281 281 59.03% 0.05903
276 98.22% 0.09822
Tak
5 475 277 277 58.32% 0.05832
275 99.28% 0.09928
Tak
6 598 375 375 62.71% 0.06271
373 99.47% 0.09947
Tak
7 479 249 249 51.98% 0.05198
246 98.80% 0.0988
Tak
8 591 331 331 56.01% 0.05601
328 99.09% 0.09909
Tak
9 363 192 192 52.89% 0.05289
191 99.48% 0.09948
Tak
10 461 238 238 51.63% 0.05163
236 99.16% 0.09916
Tak
11 398 209 209 52.51% 0.05251
201 96.17% 0.09617
Tak
12 686 348 348 50.73% 0.05073
334 95.98% 0.09598
Tak
13 597 287 287 48.07% 0.04807
281 97.91% 0.09791
Tak
14 592 312 312 52.70% 0.0527
301 96.47% 0.09647
Tak
15 537 287 287 53.45% 0.05345
283 98.61% 0.09861
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 636 15 39.97% 0.03997
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNOŚĆ 2018" 2 144 15 52.38% 0.05238
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLCHAWY-LANIE WODY WYSZŁO Z MODY 313 8 7.65% 0.00765

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 636 15 5 39.97% 0.03997
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNOŚĆ 2018" 2 144 15 10 52.38% 0.05238
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLCHAWY-LANIE WODY WYSZŁO Z MODY 313 8 0 7.65% 0.00765

Rada Miejska w Czchowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 10 ANTOSZ Danuta Janina 71 26.59% 0.02659
Nie
1 18 18 KOZDRÓJ Paweł Władysław 172 64.42% 0.06442
Tak
1 19 19 SUMEK Jan 24 8.99% 0.00899
Nie
2 10 10 GORYL Barbara Janina 90 37.19% 0.03719
Nie
2 18 18 KOTAS Dominik Jan 152 62.81% 0.06281
Tak
3 10 10 KANOWNIK Jan Paweł 91 35.14% 0.03514
Nie
3 18 18 CZECH Małgorzata 139 53.67% 0.05367
Tak
3 19 19 FLOREK Krzysztof Mateusz 29 11.20% 0.0112
Nie
4 10 10 JANISZEWSKI Janusz 107 38.77% 0.03877
Nie
4 18 18 KURZYDŁO Kazimierz 169 61.23% 0.06123
Tak
5 10 10 NAWALANIEC Dawid Albert 97 35.27% 0.03527
Nie
5 18 18 ROZCIECHA Andrzej 106 38.55% 0.03855
Tak
5 19 19 SUCHANEK Piotr 72 26.18% 0.02618
Nie
6 10 10 DZIĘCIOŁOWSKI Krzysztof Łukasz 112 30.03% 0.03003
Nie
6 18 18 SALAMON Bernadeta Maria 238 63.81% 0.06381
Tak
6 19 19 STACHOŃ Jacek Stanisław 23 6.17% 0.00617
Nie
7 10 10 FIOR-BUGAŃSKA Marta Ewa 92 37.40% 0.0374
Nie
7 18 18 MORDARSKA Alicja Anna 119 48.37% 0.04837
Tak
7 19 19 OLCHAWA Emilia Stanisława 35 14.23% 0.01423
Nie
8 10 10 GURGUL Marek Jan 184 56.10% 0.0561
Tak
8 18 18 KAMIENIARZ Urszula Marta 96 29.27% 0.02927
Nie
8 19 19 OLCHAWA Krzysztof 48 14.63% 0.01463
Nie
9 10 10 WOŹNIAK Łukasz 28 14.66% 0.01466
Nie
9 18 18 OSADA Władysław 88 46.07% 0.04607
Tak
9 19 19 MARSZAŁEK Paweł Mateusz 75 39.27% 0.03927
Nie
10 10 10 MARCHUT Beata Anna 127 53.81% 0.05381
Tak
10 18 18 ZIĘĆ Antoni Józef 109 46.19% 0.04619
Nie
11 10 10 TEKIELA Zbigniew Józef 57 28.36% 0.02836
Nie
11 18 18 WRONA Lesław 144 71.64% 0.07164
Tak
12 10 10 SOWA Stefan 187 55.99% 0.05599
Tak
12 18 18 TREPA Adam Jan 140 41.92% 0.04192
Nie
12 19 19 NIEĆ Mateusz Tadeusz 7 2.10% 0.0021
Nie
13 10 10 JAKÓBCZYK Zbigniew Michał 163 58.01% 0.05801
Tak
13 18 18 RABIASZ Włodzimierz Jan 118 41.99% 0.04199
Nie
14 10 10 JAJE Alfreda Maria 88 29.24% 0.02924
Nie
14 18 18 SAPAŁA Stanisław 213 70.76% 0.07076
Tak
15 10 10 KORNAŚ Jerzy Marian 142 50.18% 0.05018
Tak
15 18 18 PACHOTA Paweł 141 49.82% 0.04982
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHUDOBA Marek Andrzej 63 wyższe humanistyczne Czchów, 2 013 48.66 Druga tura
2 OLCHAWA Krzysztof 50 wyższe humanistyczne Jurków, 298 7.20 Nie
3 SZOT Krzysztof 36 Wyższe Będzieszyna, 1 826 44.14 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie, ul. Szkolna 2 Czchów stały 1 869 1 078 1 078 57.68% 0.05768
1 071 99.35%
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wytrzyszczce, 15 Wytrzyszczka stały 475 277 277 58.32% 0.05832
272 98.19%
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie, 150 Jurków stały 1 070 581 581 54.30% 0.0543
576 99.14%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Złotej, 50 Złota stały 1 129 598 598 52.97% 0.05297
590 98.66%
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Tymowej, 376 Tymowa stały 1 283 635 635 49.49% 0.04949
622 97.95%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tworkowej, 36 Tworkowa stały 859 449 449 52.27% 0.05227
443 98.66%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach, 24 Domosławice stały 598 375 375 62.71% 0.06271
372 99.20%
8 Budynek Komunalny, 1 Piaski-Drużków stały 363 192 192 52.89% 0.05289
191 99.48%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHUDOBA Marek Andrzej 63 wyższe humanistyczne Czchów, 2218 50.84 Tak
2 SZOT Krzysztof 36 Wyższe Będzieszyna, 2145 49.16 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych CHUDOBA Marek Andrzej Głosów ważnych oddanych na kandydatów SZOT Krzysztof
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie, ul. Szkolna 2 Czchów 1181 704 59.61% 0.05961
40.39% 477
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wytrzyszczce, 15 Wytrzyszczka 288 87 30.21% 0.03021
69.79% 201
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie, 150 Jurków 628 319 50.80% 0.0508
49.20% 309
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Złotej, 50 Złota 626 357 57.03% 0.05703
42.97% 269
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Tymowej, 376 Tymowa 638 235 36.83% 0.03683
63.17% 403
6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tworkowej, 36 Tworkowa 453 256 56.51% 0.05651
43.49% 197
7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach, 24 Domosławice 368 169 45.92% 0.04592
54.08% 199
8 Budynek Komunalny, 1 Piaski-Drużków 181 91 50.28% 0.05028
49.72% 90

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie, ul. Szkolna 2 Czchów stały 1884 1186 1186 62.95% 0.06295
1181 99.58%
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wytrzyszczce, 15 Wytrzyszczka stały 473 290 290 61.31% 0.06131
288 99.31%
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jurkowie, 150 Jurków stały 1072 629 629 58.68% 0.05868
628 99.84%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Złotej, 50 Złota stały 1130 629 629 55.66% 0.05566
626 99.52%
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Tymowej, 376 Tymowa stały 1279 640 640 50.04% 0.05004
638 99.69%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tworkowej, 36 Tworkowa stały 860 454 454 52.79% 0.05279
453 99.78%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach, 24 Domosławice stały 601 369 369 61.40% 0.0614
368 99.73%
8 Budynek Komunalny, 1 Piaski-Drużków stały 366 183 183 50.00% 0.05
181 98.91%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 9 897 7 646 8 1