Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 160 503
Wyborców 132 319
Obwodów 122
  • Wybory do Rady Powiatu Zgierskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto glzownoMiasto Głowno 12 15 15 72 72
miasto ozorkozwMiasto Ozorków 16 15 15 53 53
miasto zgierzMiasto Zgierz 40 4 23 21 157
gmina aleksandrozw lzozdzkiGmina Aleksandrów Łódzki 13 3 21 15 110
gmina glzownoGmina Głowno 6 15 15 30 30
gmina ozorkozwGmina Ozorków 7 15 15 37 37
gmina parzezczewGmina Parzęczew 9 15 15 28 28
gmina strykozwGmina Stryków 10 15 15 57 57
gmina zgierzGmina Zgierz 9 15 15 41 41

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie, plac Władysława Reymonta 2 Głowno stały Nie Andrzeja Małkowskiego, 11 Listopada, Bielawska, Boczna, Jana Bytnara, prof. Romualda Adama Cebertowicza, Fryderyka Chopina, Czerwona, Dworska, Floriana Marciniaka, Górna, Graniczna, Grunwaldzka, Aleksandra Kamińskiego, hr. Aleksandry Komorowskiej, Władysława Jabłońskiego, Jasna, Kamieńska, Jana Kilińskiego, Kolejowa (od 2 do 16), ks. Stanisława Konarskiego, Krótka, Krucza, Łąkowa, Łowicka (n: od 49 do końca, p: od 78 do końca), Łysogórska, marsz. Józefa Piłsudskiego, Nowa, Okopowa, Elizy Orzeszkowej, plac Władysława Reymonta, Przyłąkowa, Macieja Rataja, Robotnicza, gen. Józefa Sowińskiego, Sporna, Sportowa, Spółdzielcza, Szkolna, Wesoła, Wiejska, Stanisława Wigury, Wiśniowa, Wysoka, Zakątna, Złota, Pilota Franciszka Żwirki
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głownie, ul. gen. Władysława Andersa 37 Głowno stały Tak gen. Władysława Sikorskiego 45/49 Bl 1, 45/49 Bl 2, 45/49 Bl 4, 45/49 Bl 5, 45/49 Bl 6, 45/49 Bl 13, 45/49 Bl 14, 45/49 Bl 15, 45/49 Bl 16, 45/49 Bl 17, 45/49 Bl 18, 51/57 Bl 3, 51/57 Bl 3A, 51/57 Bl 7, 51/57 Bl 8, 51/57 Bl 9, 51/57 Bl 10, 51/57 Bl 11, 51/57 Bl 12, 51/57 Bl 19, 51/57 Bl 21, 51/57 Bl 23, 51/57 Bl 27
3 Gimnazjum Miejskie w Głownie, ul. Tadeusza Kościuszki 11/13 Głowno stały Tak Tadeusza Czackiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Jakuba Głowińskiego, Jana Pawła II, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika 2 - 22A, 23/25 Bl 17, 26A - 35, Tadeusza Kościuszki, Józefa Ignacego Kraszewskiego, ks. Piotra Ściegiennego, Lekarska, Leśna, Morska, Ostrołęcka, Plażowa, Emilii Plater, Sasanek, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliusza Słowackiego (p: od 2 do 8, n: od 1 do 5), Sosnowa, Spacerowa, Andrzeja Struga, Targowa (p: od 14 do końca, n: od 21 do końca), Wodociągowa, Wojska Polskiego, Wschodnia, Stanisława Wyspiańskiego, Zacisze, Stefana Żeromskiego
4 Urząd Miejski w Głownie, ul. Dworska 4 Głowno stały Nie Błotna, Brzozowa, gen. Jarosława Dąbrowskiego, Cicha, Dolna, Dorzeczna, Garbarska, gen. Józefa Bema, Marcina Kasprzaka, Kolejowa (od 20a do 62), Koralowa, Bolesława Limanowskiego, Łowicka (n: od 1 do 47, p: od 2 do 76), Łódzka, Mała, Młynarska, Myśliwska, Zofii Nałkowskiej, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Stefana Okrzei, Juliusza Ordona, Partyzantów, Piątkowska, plac Kazimierza Wielkiego, plac Wolności, Północna, Prosta, Bolesława Prusa, Rybacka, Henryka Rynkowskiego, Henryka Sienkiewicza, Strażacka, Swoboda, Śląska, Targowa (n: od 1 do 19, p: 2 do 10), Tatrzańska, Romualda Traugutta, Wąska, Wilcza, Wodna, Zakopiańska, Gabrieli Zapolskiej, Zgierska
5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie, ul. Karasicka 35 Głowno stały Nie Akacjowa, Adama Asnyka, Bartnicza, Główna, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Jesionowa, Karasicka (od 2 do 46), kard. Stefana Wyszyńskiego, Kasztanowa, ks. Jerzego Popiełuszki, Łączna, Kornela Makuszyńskiego, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Ogrodnicza, Okrężna, Pasterska, Piaskowa, Piękna, Podleśna, Prawa, Przełajowa, Ptasia, Rodzinna, gen. Juliana Skokowskiego (od 14 do końca), Skrętna, Sucha, Świerkowa, Topolowa, Torowa, Woskowa, Wrzosowa, Zachodnia, Zagajnikowa, Zakręt, Zielona, Ziewanicka
6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głownie, ul. gen. Władysława Andersa 37 Głowno stały Tak gen. Władysława Andersa, Hubala, Konstytucji 3 Maja, Kwiatowa, Letnia, Obrońców Westerplatte (p: od 2 do 82, n: od 1 do 83), gen. Władysława Sikorskiego (n: od 5C do 43 i od 59 do końca, p: od 52 do końca), mjr. Henryka Sucharskiego, Wyzwolenia w 1918 roku, Zwycięzców spod Monte Cassino
7 Zespół Szkół nr 1 w Głownie, ul. Mikołaja Kopernika 24/26 Głowno stały Tak Mikołaja Kopernika 25, 23/25 Bl 2, 23/25 Bl 3, 23/25 Bl 4, 23/25 Bl 7, 23/25 Bl 8, 23/25 Bl 9, 23/25 Bl 10, 23/25 Bl 11, 23/25 Bl 12, 23/25 Bl 13, 23/25 Bl 14, 23/25 Bl 15, 23/25 Bl 16, Juliusza Słowackiego (p: od 10 do końca, n: od 7 do końca)
8 Miejski Ośrodek Kultury w Głownie, ul. Mikołaja Kopernika 45 Głowno stały Nie Władysława Broniewskiego, Fabryczna, Huta Józefów, Mikołaja Kopernika od 37 - 46/52, Adama Mickiewicza, Ludwika Norblina, Obrońców Westerplatte (p: od 84 do końca, n: od 85 do końca), Polna, gen. Władysława Sikorskiego (n: od 1 do 5 Bl 29, p: od 2 do 50), Ludwika Solskiego, św. Barbary, Juliana Tuwima, Ułańska
9 Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie, ul. gen. Juliana Skokowskiego 8/10 Głowno stały Tak 18 Stycznia 1493 roku, Norberta Barlickiego, Bukowa, Dębowa, Grzybowa, Jodłowa, Karasicka (od 51 do końca), Konarowa, Lewa, Moczydła, Mokra, Olszowa, Południowa, Rakarska, gen. Juliana Skokowskiego (od 1 do 13), Zabrzeźniańska, Zamiejska, Żołędziowa
10 Szpital Głowno Grupa Zdrowie Sp. z o. o., Wojska Polskiego 32/34 Głowno szpital Nie Szpital Głowno Grupa Zdrowie Sp. z o. o.
11 Dom Pomocy Społecznej w Głownie, Karasicka 51 Głowno dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Głownie
12 "Medical" Głowno, Sosnowa 4 Głowno szpital Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
1 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Cegielniana 25 Ozorków stały Tak Bursztynowa, Elizy Orzeszkowej od Nr 2 do Nr 28 strona parzysta, od Nr 1 do Nr 11 strona nieparzysta, Gębicka, Kolejowa, Krańcowa, Łęczycka od Nr 30 do końca strona parzysta, od Nr 23 do końca strona nieparzysta, Młynarska, Nowa, Prosta, Przejazd, Pszeniczna, Rolna, Rumiankowa, Skrajna, Słonecznikowa, Solecka, Sucha, Wróblewska, Zakątna, Zielona, Żytnia
2 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Cegielniana 25 Ozorków stały Tak Armii Krajowej od Nr 2 do Nr 16 strona parzysta, od Nr 1 do Nr 3 strona nieparzysta, Brzoskwiniowa, Cegielniana od Nr 25 do końca strona nieparzysta, od Nr 30 do końca strona parzysta, Czereśniowa, Elizy Orzeszkowej od Nr 13 do końca strona nieparzysta, od Nr 30 do końca strona parzysta, Józefa Wybickiego, Kaczeńcowa, Konstytucji 3 Maja od Nr 47 do końca strona nieparzysta, od Nr 64 do końca strona parzysta, Makowa, Malinowa, Malownicza, Marii Konopnickiej od Nr 12 do końca strona parzysta, od Nr 3 do końca strona nieparzysta, Milionowa, Morelowa, Nastrojowa, Słoneczna, Spacerowa, Wąska, Wiśniowa, Zaciszna, Zbożowa
3 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Stanisława Wigury 7a Ozorków stały Nie Cegielniana od Nr 1 do Nr 23 strona nieparzysta, od Nr 2 do Nr 28 strona parzysta, gen. Romualda Traugutta od Nr 1 do końca strona nieparzysta, ks. Leona Stypułkowskiego, Listopadowa, Łąkowa, Łęczycka od Nr 1 do Nr 21 strona nieparzysta, od Nr 2 do Nr 28 strona parzysta, Marii Konopnickiej od Nr 1 do Nr 1d strona nieparzysta, od Nr 2 do Nr 10 strona parzysta, Miętowa, płk Jerzego Bajana, Północna, Stanisława Wigury, Stefana Żeromskiego
4 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Stanisława Konarskiego 2 Ozorków stały Tak Miła, Pogodna, Przędzalniana, Romualda Mielczarskiego od Nr 1 do końca strona nieparzysta, od Nr 8 do Nr 16 strona parzysta, Spokojna, Sporna, Stanisława Konarskiego, Włókiennicza, Zachodnia
5 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Lotnicza 1 Ozorków stały Tak Adamówek, Akacjowa, Aleksandrowska, Armii Krajowej od Nr 18 do końca strona parzysta, od Nr 5 do końca strona nieparzysta, Działkowa, gen. Władysława Sikorskiego Nr 4, 6, 8, 8a, 9, 10, 12, 27, 28, 28a, 29, 30a, 32a, 34b, 34c, 36, Jana Kochanowskiego od Nr 37 do końca strona nieparzysta, od Nr 22 do końca strona parzysta, ks. Stanisława Staszica od Nr 17 do końca strona nieparzysta, od Nr 46 do końca strona parzysta, Lipowa od Nr 1 do Nr 25A strona nieparzysta, od Nr 2 do 44 strona parzysta, Majowa, Mikołaja Reja, Oliwkowa, Radosna, Rondo Solidarności, Sadowa, Wodna, Zgodna, Źródlana
6 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Stanisława Konarskiego 2 Ozorków stały Tak Gabriela Narutowicza, gen. Józefa Bema od Nr 1 do końca strona nieparzysta, gen. Romualda Traugutta od Nr 2 do końca strona parzysta, Konstytucji 3 Maja od Nr 19 do Nr 45 strona nieparzysta, od Nr 32 do Nr 62 strona parzysta, Kupiecka, ks. Stanisława Staszica od Nr 2 do Nr 44 strona parzysta, od Nr 1 do Nr 15 strona nieparzysta, Romualda Mielczarskiego od Nr 2 do Nr 6 strona parzysta, Rondo gen. Kazimierza Pułaskiego, Tkacka
7 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Lotnicza 1 Ozorków stały Tak gen. Władysława Sikorskiego Nr 30, 31, 32, Lotnicza od Nr 2 do Nr 8a strona parzysta, od Nr 1 do Nr 3 strona nieparzysta
8 Przedszkole Miejskie Nr 4, ul. Lotnicza 3 Ozorków stały Nie gen. Józefa Bema od Nr 2 do Nr 8 strona parzysta, Lotnicza Nr 10, 10a strona parzysta, od Nr 5 do końca strona nieparzysta, mjr Henryka Sucharskiego Nr 7 strona nieparzysta, Nr 12 strona parzysta, Obrońców Westerplatte
9 Przedszkole Miejskie Nr 5, ul. Obrońców Westerplatte 1a Ozorków stały Tak Konstytucji 3 Maja od Nr 1 do Nr 17 strona nieparzysta, od Nr 2 do Nr 30 strona parzysta, mjr Henryka Sucharskiego od Nr 1 do Nr 5 strona nieparzysta, od Nr 2 do Nr 10 strona parzysta, Nowe Miasto Nr 5, 7, 11 strona nieparzysta, Nowy Rynek Nr 6, 7, 8
10 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Lotnicza 1 Ozorków stały Tak 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich, Bitwy nad Bzurą, gen. Tadeusza Kutrzeby, Hugona Kołłątaja, Macieja Rataja, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Nowe Miasto Nr 16, 35, Stanisława Małachowskiego
11 Miejski Ośrodek Kultury, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 43 a Ozorków stały Nie Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Starzyńskiego, Jana Kochanowskiego od Nr 1 do Nr 35 strona nieparzysta, od Nr 2 do Nr 20 strona parzysta, kard. Stefana Wyszyńskiego od Nr 1 do końca strona nieparzysta, Lipowa Nr 46 strona parzysta, od Nr 27 do końca strona nieparzysta, Nowe Miasto Nr 2, 2a, Nowy Rynek od Nr 9 do Nr 23 strona nieparzysta, od Nr 10 do Nr 22 strona parzysta, Południowa, Praga, Rzeczna, Unii Europejskiej, Wspólna
12 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Listopadowa 6b Ozorków stały Nie Adama Mickiewicza, Botaniczna, gen. Tadeusza Kościuszki, Juliusza Słowackiego, kard. Stefana Wyszyńskiego od Nr 2 do Nr 20a strona parzysta, Kościelna, kpt. Franciszka Żwirki, Ogrodowa, płk Berka Joselewicza, Plac św. Jana Pawła II
13 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Średnia 30 Ozorków stały Tak Dolna, Górna, Ignacego Krasickiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, kard. Stefana Wyszyńskiego od Nr 22 do końca strona parzysta, Maszkowska od Nr 2 do Nr 52 strona parzysta, od Nr 1 do Nr 39 strona nieparzysta, Partyzantów, Piaskowa, płk Jana Kilińskiego, Poprzeczna, Różana, Średnia od Nr 2 do Nr 56 strona parzysta, od Nr 1 do Nr 51 strona nieparzysta, Zgierska od Nr 2 do Nr 44 strona parzysta, od Nr 1 do Nr 37 strona nieparzysta
14 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Średnia 30 Ozorków stały Tak Brzozowa, Dębowa, Klonowa, Leśna, Liściasta, Łączna, Maszkowska od Nr 54 do końca strona parzysta, od Nr 41 do końca strona nieparzysta, Podleśna, Polna, por. Zygmunta Olczaka, Sportowa, Średnia od Nr 58 do końca strona parzysta, od Nr 53 do końca strona nieparzysta, Świerkowa, Wiatraczna, Zagajnikowa
15 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Zgierska 15 a Ozorków stały Nie Borowikowa, Chabrowa, Cicha, Cyprysowa, Cmentarna, Graniczna, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kowalewicka, Krótka, Krzeszewska, Kwiatowa, Myśliwska, Nowokrzeszewska, Poziomkowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Tartaczna, Towarowa, Wiejska, Wrzosowa, Wschodnia, Zgierska od Nr 39 do końca strona nieparzysta, od Nr 46 do końca strona parzysta
16 Dom Pomocy Społecznej, ul. Adama Mickiewicza 1 Ozorków dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 6, ul. Leopolda Staffa 26 Zgierz stały Nie Tadeusza Boya-Żeleńskiego od nr 38 do nr 46 obie strony, ks. Jerzego Kowalczyka, Parzęczewska od nr 50 do nr 70 prawa strona i od nr 51 do nr 63 lewa strona, Leopolda Staffa od nr 38 do nr 48A prawa strona
2 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Parzęczewska 46 Zgierz stały Tak Bazylijska od nr 39 do nr 41J lewa strona, Parzęczewska od nr 27 do nr 29C lewa strona i od nr 20 do nr 46/48 prawa strona, ks. Stanisława Suchowolca
3 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Bolesława Leśmiana 1 Zgierz stały Tak Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr 27 i 27A lewa strona, Kamienna od nr 2 do nr 38 prawa strona i od nr 1 do nr 37 lewa strona, Jana Lechonia, Bolesława Leśmiana od nr 4 do nr 10 prawa strona, Juliana Tuwima od nr 8 do nr 16 prawa strona
4 Miejskie Przedszkole Nr 2, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6 Zgierz stały Nie Kamienna od nr 40 do nr 130 prawa strona i od nr 39 do nr 71 lewa strona, Bolesława Leśmiana nr 2, Juliana Tuwima nr 22 i 22A prawa strona oraz od nr 61 do nr 115 lewa strona, Stanisława Witkacego
5 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4 Zgierz stały Nie Tadeusza Boya-Żeleńskiego nr 2 prawa strona i od nr 7 do nr 23 lewa strona, Leopolda Staffa od nr 1 do nr 18 obie strony, Juliana Tuwima od nr 24 do nr 28 prawa strona i nr 125 lewa strona
6 Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Parzęczewska 21 Zgierz stały Nie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B prawa strona, Parzęczewska od nr 14 do nr 18 prawa strona i od nr 13 do nr 25 lewa strona
7 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej, ul. Leopolda Staffa 26 Zgierz stały Nie Tadeusza Boya-Żeleńskiego od nr 8 do nr 12 prawa strona i od nr 23A do nr 37 lewa strona, Jedlicka nr 30 prawa strona, Kamienna od nr 73 do nr 75/83 lewa strona, Leopolda Staffa od nr 20 do nr 36A obie strony
8 Miejski Zespół Przychodni Rejonowych, ul. Łęczycka 24 Zgierz stały Tak Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony oraz nr 40 prawa strona, Romana Dmowskiego, Andrzeja Frycza – Modrzewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr 22, 22B, i 46 prawa strona oraz nr 25 lewa strona, Gołębia od nr 8 do nr 48 prawa strona i od nr 17 do nr 53A lewa strona, Kątna, Kosynierów, Tadeusza Kościuszki od nr 2 do nr 20 prawa strona, Łęczycka od nr 27 do końca lewa strona, Cypriana Kamila Norwida, Obywatelska, Parzęczewska od nr 2 do nr 12 prawa strona i nr 9 lewa strona, Jana Pietrusińskiego, Mikołaja Reja, ks. Stanisława Staszica, Wąska, Wiatrakowa, Wspólna, Zawadzka
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Arkadiusza Musierowicza 2 Zgierz stały Nie Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, Marii Konopnickiej, Łęczycka od nr 24 do końca prawa strona, Arkadiusza Musierowicza, Elizy Orzeszkowej, Piątkowska od nr 29 do nr 81 lewa strona, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Lucjana Rydla, Wojska Polskiego
10 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa, ul. Łódzka 5 Zgierz stały Nie 3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Gołębia od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 19 lewa strona, Krótka, Łęczycka od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, Łódzka od nr 2 do nr 20 prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Piątkowska nr 26 i nr 28 prawa strona, Plac Jana Pawła II, ks. Jerzego Popiełuszki, ks. Piotra Skargi, Szeroka, Marka Szwarca, Targowa, Wróbla
11 Miejski Żłobek im. "Koziołka Matołka", ul. Juliana Tuwima 21 Zgierz stały Tak Cegielniana, Hoża, Owsiana, Polna, Pszenna, Plac Targowy, Juliana Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Zachodnia, Zbożowa, Żytnia
12 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Józefa Piłsudskiego 1 Zgierz stały Tak Andrzeja, Karola, Malarska, Jana Matejki, Adama Mickiewicza, Józefa Mireckiego, Ogrodowa, Adolfa Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, Stanisława Pieczyraka, Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 32 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Plac Stu Straconych, Północna, Władysława Reymonta, Władysława Rząba, Jerzego Wieczorka „Bohdana”, Stanisława Worcella
13 Miejskie Przedszkole Nr 13 "Bajkowe Przedszkole", ul. Juliusza Słowackiego 8 Zgierz stały Nie 1 Maja od nr 2 do nr 8 prawa strona, Józefa Chełmońskiego, Bolesława Czerwieńskiego, Czerwona, Drewnowska, Graniczna, Stefana Jaracza, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Marysińska, Obrońców Pokoju, Józefa Piłsudskiego od nr 34 do końca prawa strona i od nr 13 do końca lewa strona, Juliusza Słowackiego, Solna, Wandy Węgierskiej, Stanisława Wigury, kpt. Franciszka Żwirki
14 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stanisława Dubois 26 Zgierz stały Nie 1 Maja od nr 10 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, Norberta Barlickiego, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 23 do nr 39 lewa strona, Stanisława Dubois od nr 2 do nr 24 prawa strona i od nr 1 do nr 27A lewa strona
15 Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. ks. Szczepana Rembowskiego 29 Zgierz stały Nie 1 Maja od nr 18 do nr 22 prawa strona i od nr 11 do nr 17 lewa strona, Długa od nr 77 do nr 85 lewa strona, ks. Szczepana Rembowskiego od nr 40 do nr 44 prawa strona i od nr 13 do nr 53 lewa strona, Romualda Mielczarskiego od nr 2 do nr 10 prawa strona i nr 1A lewa strona
16 Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka (wejście od ul. ks. Szczepana Rembowskiego), ul. Długa 89/91 Zgierz stały Nie Stefana Cezaka od nr 1 do nr 5 lewa strona, Stanisława Dubois od nr 26 do nr 52 prawa strona i od nr 29 do nr 49 lewa stron, Republikańska, Spółdzielcza
17 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stanisława Dubois 26 Zgierz stały Nie Długa od nr 66 do nr 68C prawa strona i od nr 89 do nr 109 lewa strona, ks. Szczepana Rembowskiego od nr 54 do końca prawa strona i od nr 55 do końca lewa strona, Spacerowa
18 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica, ul. 3 Maja 41 Zgierz stały Tak 1 Maja od nr 21 do nr 25 lewa strona, Długa od nr 42 do nr 62 prawa strona i od nr 45 do nr 75 lewa strona, Romualda Mielczarskiego od nr 12 do nr 16 prawa strona i od nr 3 do nr 7 lewa strona, Plac Jana Kilińskiego od nr 5 do nr 11 obie strony, Emilii Plater, ks. Szczepana Rembowskiego od nr 12 do nr 38 prawa strona, gen. Władysława Sikorskiego
19 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, ul. 3 Maja 46A Zgierz stały Nie 3 Maja od nr 30 do nr 60 prawa strona i od nr 39 do nr 81 lewa strona, Stefana Cezaka od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 7 do nr 13 lewa strona, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Stefanii Kuropatwińskiej, Romualda Mielczarskiego od nr 18 do nr 30 prawa strona i od nr 9 do nr 21 lewa strona, Orla, Marii Skłodowskiej – Curie, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona
20 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica, ul. 3 Maja 41 Zgierz stały Tak 1 Maja od nr 30 do nr 44 prawa strona i od nr 27 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 28 prawa strona i od nr 7 do nr 37 lewa strona, Plac Jana Kilińskiego od nr 1 do nr 4 obie strony, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, Gabriela Narutowicza od nr 16 do nr 30 prawa strona i od nr 23 do nr 35 lewa strona
21 Park Kulturowy Miasto Tkaczy, ul. ks. Szczepana Rembowskiego 1 Zgierz stały Tak 1 Maja od nr 24 do nr 28 prawa strona, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 15 do nr 21 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 40 prawa strona i od nr 13 do nr 43A lewa strona, Plac Jana Kilińskiego od nr 12 do nr 19 obie strony, Łączna, Gabriela Narutowicza od nr 2 do nr 14 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Parkowa, ks. Szczepana Rembowskiego od nr 2 do nr 10 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona
22 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63 Zgierz stały Tak 1 Maja od nr 70 do nr 72 prawa strona i od nr 41 do nr 79 lewa strona, Czarna, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Łódzka od nr 78 do nr 90 prawa strona i od nr 71 do nr 81 lewa strona, Powstańców Śląskich, Rudnicka od nr 2 do nr 21A obie strony, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona
23 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63 Zgierz stały Tak 1 Maja od nr 46 do nr 58 prawa strona, Łąkowa, Łódzka od nr 22 do nr 76 prawa strona i od nr 35 do nr 69A lewa strona
24 Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Sokołowska 4 Zgierz stały Nie Konstantynowska od nr 14 do nr 60 prawa strona i od nr 21 do nr 73 lewa strona, Koszarowa, Władysława Lisieckiego, Milenijna, gen. Kazimierza Pułaskiego, Rondo Sybiraków, Sokołowska od nr 2 do nr 8 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, Andrzeja Struga nr 6/8 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Jana Śniechowskiego od nr 1 do nr 33 lewa strona, Romualda Traugutta, Stefana Żeromskiego
25 Starostwo Powiatowe w Zgierzu, ul. Sadowa 6A Zgierz stały Nie Chełmska nr 2 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Fryderyka Chopina, Głogowa, Artura Grottgera, Iglasta, Lipowa, Lisia, Łódzka od nr 92 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Malinowa, Myśliwska, Osiedlowa, Prosta, Rudnicka od nr 30 do nr 46 prawa strona i od nr 23 do nr 33 lewa strona, Rzemieślnicza, Sadowa, Sosnowa, Wiewiórcza, Zagajnikowa
26 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja, ul. Łódzka 2 Zgierz stały Nie Aleksandrowska od nr 2 do nr 44 prawa strona i od nr 5 do nr 59 lewa strona, Antoniewska, Henryka Barona, Barwnikowa, Benzantronowa, Boruty, Chemików, Bartosza Głowackiego, Energetyków, Jagiellońska, Kocidłowska, Kolorowa, Konstantynowska od nr 2 do nr 12 i od nr 62 do końca prawa strona oraz od nr 1 do nr 19 i od nr 75 do końca lewa strona, Kwasowa, Liściasta, Mała, Stanisława Moniuszki, Okręglik, Piaskowa, Sieradzka, Sokołowska nr 29 lewa strona, Jana Śniechowskiego od nr 2 do nr 24D prawa strona, Wiejska
27 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, ul. Wiosny Ludów 22 Zgierz stały Nie Aleksandrowska od nr 46 do końca prawa strona i od nr 61 do końca lewa strona, Aniołowska, Daleka, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 2 do nr 20A prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Irysowa, Jaśminowa, Krogulec, Lawendowa, Waleriana Łukasińskiego, Miroszewska, Piaskowice, Pieńki, Leszka Rózgi, Skośna, Romana Skupińskiego, Stefana, Wiosny Ludów
28 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70 Zgierz stały Tak Czereśniowa, Dojazdowa, Michała Drzymały, Grotnicka, Jabłoniowa, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Kalinowa, gen. Franciszka Kamińskiego, Kontrewers, Kręta, Kwiatowa, Marzeń, Stanisława Mikołajczyka, Miodowa, Czesława Niemena, Obrońców Warszawy, Ozorkowska od nr 77 do nr 105 lewa strona, Plonowa, Podmiejska, Pogodna, Macieja Rataja, Relaksowa, Rzepakowa, Supraska, św. Andrzeja Boboli, Świętojańska, Turystyczna, Wincentego Witosa, Zagrodowa, Zielona, Żniwna
29 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70 Zgierz stały Tak Bajkowa, Bursztynowa, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Diamentowa, Gorczańska, Grudzińska, Jaskrowa, Jasna, Jesienna, Kaczeńcowa, Karpacka, Konwaliowa, Krokusowa, Łanowa, Nowiny, Ogrodnicza, Ozorkowska od nr 2 do nr 128 prawa strona i od nr 1 do nr 75 lewa strona, Perłowa, Pierwiosnków, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Proboszczewice, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Sasanek, Sianokosy, Srebrna, Sudecka, Szczęśliwa, Szafirowa, Szarotki, Tatrzańska, Warzywnicza, Wesoła, Wiosenna, Wycieczkowa, Zawilcowa, Złota
30 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Józefa Piłsudskiego 1 Zgierz stały Tak Boczna, Wandy Chotomskiej, Cmentarna, Dolna, Adolfa Dygasińskiego, Poli Gojawiczyńskiej, Witolda Gombrowicza, Władysława Grabskiego, Rondo im. Lecha Kaczyńskiego, Jana Kasprowicza, Józefa Korzeniowskiego „Conrada”, Wojciecha i Juliusza Kossaków, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Miry Kubasińskiej, Marii Kuncewiczowej, gen. Stanisława Maczka, Jacka Malczewskiego, Malinka, Morenowa, Zofii Nałkowskiej, Władysława Orkana, Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Stanisława Przybyszewskiego, Marii Rodziewiczówny, Magdaleny Samozwaniec, Trojańska, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Gabrieli Zapolskiej
31 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Szczawińska 2 Zgierz stały Tak Bednarska, Budowlana, Ciesielska, Drukarska, Inżynierska, Krawiecka, Młynarska, Murarska, Przygraniczna od nr 46 do końca prawa strona, Robotnicza, Rymarska, Stolarska, Sukiennicza, Szkudlarska, Urzędnicza, Wczasowa, Wilamowska, Włókiennicza, Wypoczynkowa, Zduńska
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Szczawińska 2 Zgierz stały Tak Dziewiarska, Dzika, Farbiarska, Ludowa od nr 28 do nr 42 prawa strona i od nr 27 do nr 85 lewa strona, Nowa, Odzieżowa, Przemysłowa, Przygraniczna od nr 12 do nr 44 prawa strona i od nr 19 do nr 43 lewa strona, Tkacka, Zacisze
33 Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. Michała Ossowskiego 26 Zgierz stały Tak Stanisława Fijałkowskiego, Plac Jerzego Godlewskiego, ks. Hugona Kołłątaja, Stanisława Kunickiego, Lotnicza, Ludowa od nr 2 do nr 26 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, Włodzimierza Majakowskiego, Niciarniana, Nowy Świat, Michała Ossowskiego, Stefana Pogonowskiego, Wincentego Pola, Przędzalniana, Przygraniczna od nr 2 do nr 10C prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, Henryka Sienkiewicza, Szczawińska, Jana Świercza, Henryka Wieniawskiego
34 Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. Michała Ossowskiego 26 Zgierz stały Nie Adama Asnyka, Piotra Bardowskiego, Stanisława Bilskiego, Działkowa, Marcina Kasprzaka, Nadrzeczna, Promienistych, Przedwiośnie, Rajmunda Rembielińskiego, Stępowizna, Szarych Szeregów, Zegrzanki
35 Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka (wejście od ul. Stefana Cezaka), ul. Długa 89/91 Zgierz stały Tak gen. Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Cała, Cicha, Stefana Czarnieckiego, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, Stanisława Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Gospodarcza, Ignacego Hordliczki, Jeża, Jana Karłowicza, Kazimierza Wielkiego, Jana Kochanowskiego, bł. Królowej Jadwigi, Joachima Lelewela, Bolesława Limanowskiego, Zygmunta Lorentza, Na Skarpie, Zygmunta Sierakowskiego, Walecznych, Heleny Wiewiórskiej, Władysława Jagiełły, Jana Onufrego Zagłoby, Zawiszy Czarnego
36 Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowe, ul. Chełmska 42/42A Zgierz stały Tak Agrestowa, Akacjowa, Błotna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Dębowa, Grabowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kołobrzeska, Koralowa, Krzywa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Łagiewnicka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Niecała, Olszowa, Orzechowa, Owocowa, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Skwarna, Słoneczna, Sucha, Świerkowa, Topolowa, Twarda, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Stanisława Wyspiańskiego, Zagadkowa, Zakręt
37 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, Parzęczewska 35 Zgierz szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
38 Centrum Medyczne Boruta Sp. z o. o. w Zgierzu, A. Struga 2 - 4 Zgierz szpital Nie Centrum Medyczne Boruta Sp. z o. o. w Zgierzu
39 Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie "CARE" sp. z o. o. w Zgierzu, S. Dubois 17 Zgierz szpital Nie Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie "CARE" sp. z o. o. w Zgierzu
40 Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu, Chełmska 16/18 Zgierz dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
1 Szkoła nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Ludwika Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki stały Tak Aleksandrów Łódzki-ulice: Bałucka, Rafała Bratoszewskiego, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Pasaż Władysława Kałużnego, Kioskowa, Malinowa, Morelowa, Morwowa, Pabianicka (od nr 88 do końca), Pasaż Józefa Pierlejewskiego, Porzeczkowa, Różana, gen. Władysława Sikorskiego, (parzyste od nr 6 do końca), Truskawkowa, Winogronowa, Wojska Polskiego (od nr 64 do końca), Zielna.
2 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Romana Dmowskiego 1 Aleksandrów Łódzki stały Nie Aleksandrów Łódzki-ulice: Romana Dmowskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Konstantynowska, Legionowa, Pabianicka (od nr 43 do 87 włącznie), Józefa Piłsudskiego, Poselska, Senatorska, Skarbowa, Władysława Jagiełły, Władysława Warneńczyka.
3 Sportowa Szkoła Podstawowa im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Bankowa 7 Aleksandrów Łódzki stały Tak Aleksandrów Łódzki-ulice: Bankowa, Bielańska, Gerwazego, Grażyny, Jankiela, Litewska, Jana Machulskiego, Adama Mickiewicza, Nowogrodzka, Nowokaliska, Stefana Okrzei, Pabianicka (od nr 1 do 42 włącznie), Południowa, Północna, Protazego, Przejazd, gen. Władysława Sikorskiego (nieparzyste) oraz (parzyste nr 2 i nr 4), Soplicy, Sportowa, Szczęśliwa, Tadeusza, Telimeny, Twardowskiego, Konrada Wallenroda, Ludwika Waryńskiego, Wojska Polskiego (od nr 1 do 63 włącznie), Wojskiego, Michała Wołodyjowskiego.
4 Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, Plac Tadeusza Kościuszki 2 Aleksandrów Łódzki stały Tak Aleksandrów Łódzki-ulice: al. 1 Maja, 11 Listopada, Bukowa, Fryderyka Chopina, Cisowa, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Franciszkańska, Witolda Gombrowicza, Grabowa, Władysława Hermana, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jakuba Jasińskiego, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Jana Kiepury, Kingi, Klonowa, Stanisława Konarskiego, Konstytucji 3 Maja, Augustyna Kordeckiego, Króla Stanisława Augusta, Królowej Jadwigi, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Leśna, Marszałkowska, Mieszka I, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Niezapominajki, Kazimierza Odnowiciela, Ogrodowa, Olchowa, Agnieszki Osieckiej, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piaskowa, Placydowska, Poddębicka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Przemysława II, Zbigniewa Religi, Sarenki, Sosnowa, Bolesława Śmiałego, Świerkowa, Targowa, Torfowa, Ludwika Węgierskiego, Wierzbińska, Wiklinowa, Wolska, Wrzosowa, Zachodnia, Zielona.
5 Centrum Pomocy Rodzinie i Uslug Socjalnych, ul. Warszawska 10 Aleksandrów Łódzki stały Tak Aleksandrów Łódzki-ulice: Ignacego Daszyńskiego, Dębowa, Górna, Kaczeńcowa, ks. Hugona Kołłątaja, Plac Tadeusza Kościuszki, Ludowa, Łęczycka, Czesława Miłosza, Noworudna, Pusta, Rafałki, Rudna, Rzeczna, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, ks. Stanisława Staszica, Strumykowa, ks. Piotra Ściegiennego, Targowy Rynek, Warszawska, Wąska, Wiatraczna, Stefana Żeromskiego.
6 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim, Aleja Wyzwolenia 3 Aleksandrów Łódzki stały Tak Aleksandrów Łódzki-ulice: Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Pułkownika Witolda Pileckiego, Piotrkowska (od nr 1 do 40 włącznie), Wschodnia, Aleja Wyzwolenia.
7 Szkoła Podstawowa nr 4 im Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim, Aleja Wyzwolenia 3 Aleksandrów Łódzki stały Nie Aleksandrów Łódzki-ulice: Zygmunta Augusta, Stefana Batorego, Brużyca, Brzozowa, Chłopska, Chmielna, Ciepła, Jana Czerniaka, Długa, Franin, Bartosza Głowackiego, Jęczmienna, Kolorowa, Kombatantów, Kosynierów, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Króla Aleksandra, Królowej Bony, Krótka, Kwiatowa, Lodowa, Łąkowa, Łomnik, Łódzka, Stanisława Mikołajczyka, Czesława Niemena, Jana Olbrachta, Piękna, Piotrkowska (od nr 41 do końca), Polna, Pszenna, Macieja Rataja, Władysława Reymonta, Składowa, Juliusza Słowackiego, Ignacego Solarza, Spółdzielcza, Zygmunta Starego, Strażacka, Swojska, Szatonia, Szwedzka, Turecka, Zygmunta III Wazy, Wdzięczna, Wincentego Witosa, Władysława IV, Wolności, Zbożowa, Zgierska, Zimna, Ziołowa.
8 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu, ul. Słowiańska 5 Rąbień stały Tak Sołectwa: Krzywiec, Rąbień
9 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu, ul. Słowiańska 5 Rąbień stały Tak Sołectwa: Wola Grzymkowa, Rąbień AB.
10 Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie, 37 Bełdów stały Tak Sołectwa: Bełdów, Bełdów Krzywa Wieś, Chrośno, Ciężków, Nowe Krasnodęby, Nowy i Stary Adamów, Prawęcice, Sanie, Słowak, Sobień, Stare Krasnodęby, Zgniłe Błoto.
11 Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj, 54 Ruda Bugaj stały Nie Sołectwa: Nakielnica, Ruda Bugaj.
12 Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego, Filia nr 3, ul. Brużyca 75 Aleksandrów Łódzki stały Nie Sołectwa: Brużyczka Mała, Jastrzębie Górne, Kolonia Brużyca, Księstwo.
13 Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu, 59 Rąbień AB dom pomocy społecznej Nie granica terytorialna Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach, 96 Mąkolice stały Nie Mąkolice od nr 1 - 90, Feliksów, Mąkolice od nr 91 do końca, Wola Mąkolska
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim, 25 Popów Głowieński stały Tak Jasionna, Dąbrowa, Mięsośnia, Władysławów Popowski, Karnków, Popów Głowieński, Popówek Włościański, Boczki Domaradzkie, Chlebowice, Boczki Zarzeczne, Gawronki, Helenów.
3 Ośrodek Upowszechniania Kultury w Bronisławowie, 10 Bronisławów stały Tak Antoniew, Bronisławów, Karasica, Domaradzyn, Glinnik, Ziewanice.
4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Zbrożkowej, 36 Wola Zbrożkowa stały Tak Wola Zbrożkowa, Władysławów Bielawski, Konarzew.
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie, 45 Lubianków stały Tak Kadzielin, Kamień, Ostrołęka, Wola Lubiankowska, Albinów, Różany
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie, 45 Lubianków stały Tak Lubianków, Rudniczek, Piaski Rudnickie
1 Gminny Ośrodek Kultury w Leśmierzu, 23 Leśmierz stały Tak Leśmierz, Muchówka, Tymienica, Boczki, Skotniki
2 Szkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej, 29 Modlna stały Tak Małachowice, Małachowice-Kolonia, Sokolniki-Parcela, Sokolniki, Modlna, Katarzynów, Celestynów
3 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa, ul. Sokolnickiego 1 Sokolniki-Las stały Nie Osiedle Sokolniki-Las
4 Budynek komunalny-świetlica wiejska, 8 Helenów stały Tak Helenów, Aleksandria, Maszkowice, Czerchów (Czerchów, Dybówka)
5 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej, 58 Solca Wielka stały Tak Cedrowica-Parcela, Ostrów, Cedrowice (Cedrowice, Opalanki), Wróblew, Śliwniki, Solca Wielka (Solca Wielka, Pełczyska)
6 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa, 87a Sierpów stały Nie Parzyce, Konary, Solca Mała, Sierpów
7 Budynek komunalny-świetlica środowiskowa, 22 Skromnica stały Nie Skromnica (Skromnica, Tkaczew), Borszyn
1 Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie, ul. Ozorkowska 3 Parzęczew stały Tak Sołectwo Parzęczew ulice: Jasna, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kątna, Klonowa, Lipowa, Łęczycka, Mickiewicza, Nadrzeczna, Ozorkowska, Plac Kościuszki, Podleśna, Pogodna, Rocha, Zachodnia, Sołectwo Mrożewice (Mrożewice, Sulimy), Sołectwo Trojany, Sołectwo Wielka Wieś (Janów, Wielka Wieś).
2 Szkoła Podstawowa w Parzęczewie, ul. Parkowa 6 Parzęczew stały Tak Sołectwo Florentynów (Anastazew, Florentynów), Sołectwo Ignacew Folwarczny (Gołaszyny, Ignacew Folwarczny, Ignacew Parzęczewski), Sołectwo Ignacew Rozlazły (Ignacew Podleśny, Ignacew Rozlazły), Sołectwo Parzęczew ulice: Lotników, Ogrodowa, Parkowa, Południowa Stodolniana, Targowa.
3 Wiejski Ośrodek Kultury w Śniatowej, 19 Śniatowa stały Tak Sołectwo Chrząstów Wielki (Chrząstów Wielki, Chrząstówek), Sołectwo Skórka, Sołectwo Śniatowa (Stary Chrząstów, Śniatowa).
4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu, 20 Opole stały Nie Sołectwo Opole (Leźnica Wielka, Opole), Sołectwo Różyce, Sołectwo Różyce Żmijowe (Kozikówka, Różyce Żmijowe).
5 Klub Garnizonowy w Leźnicy Wielkiej-Osiedle, Bl. Nr 1 Leźnica Wielka-Osiedle stały Nie Osiedle Leźnica Wielka-Osiedle bloki Nr: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 29, 30, 31, 36.
6 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwnikach, 3 Śliwniki stały Tak Sołectwo Śliwniki (Śliwniki, Żelgoszcz).
7 Szkoła Podstawowa w Chociszewie, 40 Chociszew stały Nie Sołectwo Bibianów (Bibianów, Konstantki, Mamień), Sołectwo Kowalewice, Sołectwo Mikołajew (Mikołajew, Nowa Jerozolima), Sołectwo Wytrzyszczki (Florianki, Julianki, Piaskowice, Wytrzyszczki).
8 Szkoła Podstawowa w Chociszewie, 40 Chociszew stały Nie Sołectwo Chociszew (Chociszew, Radzibórz), Sołectwo Mariampol (Mariampol, Nowomłyny, Sokola Góra), Sołectwo Pustkowa Góra, Sołectwo Tkaczewska Góra.
9 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Orłej, 33 Orła stały Tak Sołectwo Orła (Duraj, Orła).
1 Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie, Plac Waleriana Łukasińskiego 4 Stryków stały Tak Stryków-ulice: Stefana Batorego, Browarna, Brzezińska-nr parzyste od 2 do 22 i nieparzyste od 1 do 31, Cicha, Wojciecha Głowackiego, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Ozorkowska, Ignacego Paderewskiego, Plac Waleriana Łukasińskiego, Emilii Plater, Podlipie, Władysława Reymonta, Rolnicza, Henryka Sienkiewicza, Stary Rynek, Macieja Stryjkowskiego, Targowa-nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 17A, Warszawska-nr nieparzyste od 19 do 49 i nr parzyste od 36 do 78, Wolska, Wschodnia, Zlotowa-nr nieparzyste od 1 do 9, Stefana Żeromskiego, Żytnia-nr nieparzyste od 1 do 9
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie, ul. Targowa 21 Stryków stały Tak Stryków-ulice: Akacjowa, Bitumiczna, Władysława Broniewskiego, Brzezińska-nr parzyste od 24 i nr nieparzyste od 33 (od ul. Wschodniej), Cmentarna, Dojazdowa, Mikołaja Kopernika, Ignacego Krasickiego, Legionów, Okrężna, Elizy Orzeszkowej, Boguchwała Panasa, Józefa Piłsudskiego, Polna, Bolesława Prusa, Pszeniczna, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Generała Józefa Sowińskiego, Stanisława Staszica, Władysława Szafera, Stodolniana, Targowa-nr parzyste od 10 i nr nieparzyste od 19, Juliana Tuwima, Warszawska-nr nieparzyste od 1 do 17A i od 51 i nr parzyste od 2 do 34 i od 80, Wczasowa, Wincentego Witosa, Zacisze, Zakładowa, Zlotowa-nr parzyste oraz nr nieparzyste z wyłączeniem od 1 do 9, Żytnia-nr parzyste oraz nr nieparzyste z wyłączeniem od 1 do 9
3 Świetlica wiejska w Ossem, 50 Osse stały Nie Sołectwa: Osse, Tymianka; wsie: Osse, Tymianka, Krucice, Lipa
4 Zespół Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach, pl. Stanisława Staszica 14 Bratoszewice stały Nie Sołectwa: Bratoszewice, Kalinów, Wola Błędowa, Wyskoki
5 Szkoła Podstawowa im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby w Koźlu, 65 Koźle stały Nie Sołectwa: Ciołek, Gozdów, Koźle, Pludwiny, Sadówka, Wrzask (wsie: Bronin, Wrzask), Zagłoba
6 Ochotnicza Straż Pożarna w Swędowie, ul. Główna 31 Swędów stały Tak Sołectwa: Anielin Swędowski, Smolice, Swędów
7 Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 r. w Dobrej, ul. Witanówek 8 Dobra stały Tak Sołectwa: Dobra, Dobra Nowiny, Kiełmina (wsie: Klęk, Kiełmina), Zelgoszcz
8 Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie, 68 Dobieszków stały Tak Sołectwa: Dobieszków, Ługi, Michałówek (wsie: Orzechówek, Michałówek), Stary Imielnik
9 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie, 68 Niesułków stały Nie Sołectwa: Lipka, Niesułków Kolonia, Nowostawy Górne, Rokitnica
10 Ochotnicza Straż Pożarna w Warszewicach, 20 Warszewice stały Nie Sołectwa: Anielin, Bartolin, Niesułków, Sierżnia, Sosnowiec, Sosnowiec Pieńki, Warszewice (wsie: Cesarka, Warszewice)
1 Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Grotnikach, ul. Brzozowa 4 Grotniki stały Nie Grotniki, Jedlicze A, Jedlicze B, Ustronie, Wiktorów , Zimna Woda
2 Szkoła Podstawowa w Słowiku, ul. Gdańska 42 Słowik stały Tak Adolfów, Dębniak, Emilia, Kania Góra, Lućmierz, Lućmierz Las, Słowik
3 Świetlica wiejska Rosanów, ul. Długa 92 Rosanów stały Tak Rosanów
4 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej, ul. Główna 49 Dąbrówka Wielka stały Nie Dąbrówka Marianka, Dąbrówka Sowice, Dąbrówka Strumiany, Dąbrówka Wielka
5 Ochotnicza Straż Pożarna w Skotnikach, ul. Strażacka 4 Skotniki stały Tak Glinnik, Janów, Józefów, Leonardów, Łagiewniki Nowe, Maciejów, Palestyna, Rozalinów, Samotnik, Siedlisko, Skotniki, Smardzew, Ukraina, Wołyń
6 Szkoła Podstawowa w Szczawinie Kościelnym, ul. Kościelna 21 Szczawin Kościelny stały Tak Czaplinek, Marcjanka, Podole, Szczawin Duży, Szczawin Kolonia, Szczawin Kościelny, Szczawin Mały
7 Szkoła Podstawowa w Białej, ul. Kościelna 4 Biała stały Tak Biała, Bądków, Ciosny, Cyprianów, Dzierżązna, Jasionka, Jeżewo, Kolonia Głowa, Leonów, Ostrów, Swoboda, Warszyce
8 Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym, 20 Besiekierz Rudny stały Nie Besiekierz Nawojowy, Besiekierz Rudny, Kębliny, Michałów, Moszczenica, Wola Branicka
9 Szkoła Podstawowa w Giecznie, ul. Szkolna 2 Gieczno stały Nie Astachowice, Brachowice, Gieczno, Grabiszew, Kotowice, Kwilno, Lorenki, Rogóźno, Śladków Górny, Władysławów, Wola Rogozińska, Wypychów

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Zgierz 10 45 114 6 63
0.0000020000Nr 2 Miasto Głowno 3 11 727 5 23
0.0000030000Nr 3 Miasto Ozorków 3 15 475 6 28
0.0000040000Nr 4 Gmina Aleksandrów Łódzki 5 24 595 6 36
0.0000050000Nr 5 Gmina Głowno, Gmina Stryków 3 14 089 5 23
0.0000060000Nr 6 Gmina Parzęczew, Gmina Ozorków, Gmina Zgierz 5 21 319 5 33
Podsumowanie 29 132 319 33 206

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 11 3 5 5 3 5 32
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 12 5 5 7 5 7 41
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 5 5 7 5 7 40
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 3 7 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 5 5 7 5 7 41
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU 12 5 5 3 5 7 37

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 44 734 24 595 24 576 54.94% 0.05494
23 636 96.18% 0.09618
Tak
2 11 769 6 323 6 324 53.73% 0.05373
6 056 95.76% 0.09576
Tak
3 15 477 7 693 7 687 49.67% 0.04967
7 368 95.85% 0.09585
Tak
4 24 638 15 097 15 090 61.25% 0.06125
14 566 96.53% 0.09653
Tak
5 14 090 8 227 8 227 58.39% 0.05839
7 774 94.49% 0.09449
Tak
6 21 327 12 465 12 460 58.42% 0.05842
11 889 95.42% 0.09542
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 7 743 32 10.86% 0.01086
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 162 41 17.06% 0.01706
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 22 225 40 31.18% 0.03118
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 061 15 2.89% 0.00289
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 837 41 27.83% 0.02783
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU 7 261 37 10.19% 0.01019

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 7 743 32 2 10.86% 0.01086
Tak
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 162 41 6 17.06% 0.01706
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 22 225 40 10 31.18% 0.03118
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 061 15 0 2.89% 0.00289
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 837 41 9 27.83% 0.02783
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU 7 261 37 2 10.19% 0.01019
Tak

Rada Powiatu Zgierskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 PILARSKI Michał Henryk 462 1.95% 0.00195
Nie
1 1 2 SOKÓŁ Jerzy 1 877 7.94% 0.00794
Tak
1 1 3 KUPIS Tomasz Andrzej 569 2.41% 0.00241
Nie
1 1 4 KOLENDA Mirosław Andrzej 284 1.20% 0.0012
Nie
1 1 5 FRYDRYSIAK Radosław 87 0.37% 0.00037
Nie
1 1 6 PEPŁOWSKI Mateusz 330 1.40% 0.0014
Nie
1 1 7 BOGUCKA Halina Jadwiga 61 0.26% 0.00026
Nie
1 1 8 SIKORSKA Ewa 127 0.54% 0.00054
Nie
1 1 9 MALICKA Bożena Ewa 44 0.19% 0.00019
Nie
1 1 10 KARWALA Inga Aneta 97 0.41% 0.00041
Nie
1 1 11 CHOCHOLSKI Robert Grzegorz 760 3.22% 0.00322
Tak
1 2 1 ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka 434 1.84% 0.00184
Tak
1 2 2 MIŚKIEWICZ Marian Adam 139 0.59% 0.00059
Nie
1 2 3 JABŁOŃSKA Anna Łucja 126 0.53% 0.00053
Nie
1 2 4 GŁUSZEK-WOŹNIAKOWSKA Sylwia 111 0.47% 0.00047
Nie
1 2 5 KUBIAK Krzysztofa 342 1.45% 0.00145
Nie
1 2 6 CIESIELSKA Agnieszka 171 0.72% 0.00072
Nie
1 2 7 JAROSIK Zbigniew 157 0.66% 0.00066
Nie
1 2 8 SIKORSKI Mikołaj Jerzy 76 0.32% 0.00032
Nie
1 2 9 JUSZCZYK Andrzej Jerzy 95 0.40% 0.0004
Nie
1 2 10 LIPOWSKA Maria 134 0.57% 0.00057
Nie
1 2 11 WINKLER Tomasz 80 0.34% 0.00034
Nie
1 2 12 JANISZEWSKI Sławomierz Kazimierz 395 1.67% 0.00167
Nie
1 4 1 BUDZIARSKI Wojciech Cezary 2 012 8.51% 0.00851
Tak
1 4 2 NEJMAN Piotr Jacek 626 2.65% 0.00265
Nie
1 4 3 PALMOWSKA Bożena 989 4.18% 0.00418
Tak
1 4 4 DOBROWOLSKI Jarosław Jan 102 0.43% 0.00043
Nie
1 4 5 PORADECKI Mateusz Arpad 72 0.30% 0.0003
Nie
1 4 6 CZEREPOK Andrzej Jerzy 158 0.67% 0.00067
Nie
1 4 7 CHOJNACKA Anna Maria 229 0.97% 0.00097
Nie
1 4 8 NAKDALI Maya 131 0.55% 0.00055
Nie
1 4 9 IDCZAK Anna Bożena 238 1.01% 0.00101
Nie
1 4 10 KONCZAREK Agnieszka 208 0.88% 0.00088
Nie
1 4 11 DUNIN Sebastian Artur 1 846 7.81% 0.00781
Tak
1 8 1 ZIÓŁKOWSKI Bartosz 382 1.62% 0.00162
Nie
1 8 2 GRZELAK Tomasz Piotr 332 1.40% 0.0014
Nie
1 8 3 NIECHCIAŁ Zofia 190 0.80% 0.0008
Nie
1 8 4 DOMALĄŻEK Mateusz Grzegorz 132 0.56% 0.00056
Nie
1 8 5 ZARZYCKA Edyta Agnieszka 119 0.50% 0.0005
Nie
1 10 1 ANTCZAK Rafał Zbigniew 2 004 8.48% 0.00848
Tak
1 10 2 GRZELAK Aneta 1 095 4.63% 0.00463
Tak
1 10 3 DROŻDŻ Jacek Andrzej 127 0.54% 0.00054
Nie
1 10 4 MAŚLIŃSKI Karol Zdzisław 728 3.08% 0.00308
Tak
1 10 5 DZIEDZIC Tomasz Władysław 604 2.56% 0.00256
Nie
1 10 6 JASZCZAK Aleksandra 284 1.20% 0.0012
Nie
1 10 7 ZALEWSKI Łukasz 196 0.83% 0.00083
Nie
1 10 8 SŁOMIŃSKA Anna 197 0.83% 0.00083
Nie
1 10 9 PALMOWSKI Andrzej 183 0.77% 0.00077
Nie
1 10 10 PRUSZAK-TWORSKA Weronika Stefania 117 0.50% 0.0005
Nie
1 10 11 FRONTCZAK Barbara Maria 93 0.39% 0.00039
Nie
1 10 12 LINKOWSKI Artur Jerzy 645 2.73% 0.00273
Nie
1 14 1 MAMIŃSKI Rafał Kamil 821 3.47% 0.00347
Tak
1 14 2 DZIEMDZIELA Paweł 259 1.10% 0.0011
Nie
1 14 3 DUSZKIEWICZ-NOWACKA Agnieszka 334 1.41% 0.00141
Nie
1 14 4 JACEL Eugeniusz 173 0.73% 0.00073
Nie
1 14 5 OLCZAK Jacek Michał 184 0.78% 0.00078
Nie
1 14 6 SAMIN Małgorzata Paulina 69 0.29% 0.00029
Nie
1 14 7 LUKSZTEJDT Agnieszka 68 0.29% 0.00029
Nie
1 14 8 LUŹNIAKOWSKI Michał 76 0.32% 0.00032
Nie
1 14 9 JANISZEWSKA Klaudia 97 0.41% 0.00041
Nie
1 14 10 BUJAŁA Emilia 74 0.31% 0.00031
Nie
1 14 11 WINKLER Bogdan Kazimierz 108 0.46% 0.00046
Nie
1 14 12 RUMIŃSKA Beata Dorota 376 1.59% 0.00159
Nie
2 1 1 SZCZEŚNIAK Robert Andrzej 99 1.63% 0.00163
Nie
2 1 2 RUDNICKI Zbigniew 60 0.99% 0.00099
Nie
2 1 3 PISAREK Anna Karolina 31 0.51% 0.00051
Nie
2 2 1 BRZESKI Wojciech Mariusz 1 249 20.62% 0.02062
Tak
2 2 2 PAWLICKA Jadwiga 84 1.39% 0.00139
Nie
2 2 3 LASZKIEWICZ Krzysztof Ryszard 284 4.69% 0.00469
Nie
2 2 4 KANTOR-GLAPIŃSKA Bogusława Elżbieta 41 0.68% 0.00068
Nie
2 2 5 WESOŁOWSKI Łukasz Jakub 643 10.62% 0.01062
Nie
2 4 1 WOŹNIAK Andrzej Tomasz 240 3.96% 0.00396
Nie
2 4 2 OGÓREK Zofia 649 10.72% 0.01072
Tak
2 4 3 MARCINIAK Władysław 70 1.16% 0.00116
Nie
2 4 4 KOZŁOWSKA Dorota 144 2.38% 0.00238
Nie
2 4 5 URBANIK Grzegorz Hubert 358 5.91% 0.00591
Nie
2 10 1 JĘDRZEJCZAK Tomasz Radosław 697 11.51% 0.01151
Tak
2 10 2 WĘŻYK Marianna Helena 171 2.82% 0.00282
Nie
2 10 3 GÜNTHER Barbara Stanisława 115 1.90% 0.0019
Nie
2 10 4 SKURZYŃSKI Ireneusz Robert 350 5.78% 0.00578
Nie
2 10 5 PEL Marek Wojciech 107 1.77% 0.00177
Nie
2 14 1 PILARSKA Beata 369 6.09% 0.00609
Nie
2 14 2 SOBCZYŃSKI Przemysław Piotr 98 1.62% 0.00162
Nie
2 14 3 SZULC Ewa Jadwiga 78 1.29% 0.00129
Nie
2 14 4 DREWNICKI Józef 27 0.45% 0.00045
Nie
2 14 5 OGŁOZA Patryk 92 1.52% 0.00152
Nie
3 1 1 RZEPECKI Henryk 219 2.97% 0.00297
Nie
3 1 2 WÓJCIK Ewelina Maria 38 0.52% 0.00052
Nie
3 1 3 GŁOWACKI Marek Stefan 38 0.52% 0.00052
Nie
3 1 4 PILARSKA Izabela Henryka 28 0.38% 0.00038
Nie
3 1 5 SOCHA Łukasz Bogdan 76 1.03% 0.00103
Nie
3 2 1 KWIATKOWSKI Grzegorz 326 4.42% 0.00442
Nie
3 2 2 MARIANKOWSKA Joanna Ewa 575 7.80% 0.0078
Tak
3 2 3 STANKOWSKI Wiesław Stanisław 109 1.48% 0.00148
Nie
3 2 4 FLORCZAK Aleksandra 80 1.09% 0.00109
Nie
3 2 5 JUREK Krzysztof 368 4.99% 0.00499
Nie
3 4 1 LEMAŃSKI Marian 356 4.83% 0.00483
Nie
3 4 2 ELERT Lidia Małgorzata 697 9.46% 0.00946
Tak
3 4 3 JATCZAK Piotr Robert 390 5.29% 0.00529
Nie
3 4 4 GWARCZYK Agnieszka 154 2.09% 0.00209
Nie
3 4 5 RYK Dorota Małgorzata 145 1.97% 0.00197
Nie
3 8 1 SOKOŁOWSKI Andrzej 142 1.93% 0.00193
Nie
3 8 2 GAWROŃSKI Krzysztof Ryszard 185 2.51% 0.00251
Nie
3 8 3 KAROLAK Daria Natalia 78 1.06% 0.00106
Nie
3 10 1 GABRYSIAK Dominik Piotr 1 619 21.97% 0.02197
Tak
3 10 2 KRZEWIŃSKI Krzysztof Franciszek 272 3.69% 0.00369
Nie
3 10 3 KLAUZE Tomasz Krzysztof 228 3.09% 0.00309
Nie
3 10 4 PAWLAK Krystyna Jadwiga 282 3.83% 0.00383
Nie
3 10 5 DRWALEWSKA Henryka Elżbieta 150 2.04% 0.00204
Nie
3 14 1 JANICKI Jerzy Henryk 555 7.53% 0.00753
Nie
3 14 2 WASIAK Daria Paulina 37 0.50% 0.0005
Nie
3 14 3 KRYSIAK Marek Henryk 73 0.99% 0.00099
Nie
3 14 4 ANDRZEJCZAK Marek Jan 66 0.90% 0.0009
Nie
3 14 5 GÓRNIK Adrianna Weronika 82 1.11% 0.00111
Nie
4 1 1 KRÓL Piotr Maciej 593 4.07% 0.00407
Nie
4 1 2 GRZĘDOWSKI Karol Zdzisław 54 0.37% 0.00037
Nie
4 1 3 KOSTOWSKA Karolina Aleksandra 164 1.13% 0.00113
Nie
4 1 4 ZIELIŃSKA-STOŁOWY Ewelina Katarzyna 65 0.45% 0.00045
Nie
4 1 5 TARCZYŃSKI Tomasz Dariusz 73 0.50% 0.0005
Nie
4 2 1 LEWANDOWSKI Bogdan 277 1.90% 0.0019
Nie
4 2 2 STOPYRA Halina 119 0.82% 0.00082
Nie
4 2 3 PAŁKA Stanisław Jan 146 1.00% 0.001
Nie
4 2 4 PORCZYŃSKA Barbara 43 0.30% 0.0003
Nie
4 2 5 LIS Kamil Mateusz 70 0.48% 0.00048
Nie
4 2 6 GOS Krystyna 57 0.39% 0.00039
Nie
4 2 7 KOŚLA Paweł 101 0.69% 0.00069
Nie
4 4 1 DĄBEK Iwona Maria 3 589 24.64% 0.02464
Tak
4 4 2 KOZANECKI Krzysztof Grzegorz 1 596 10.96% 0.01096
Tak
4 4 3 WRÓBEL Elżbieta 222 1.52% 0.00152
Nie
4 4 4 CICHECKI Arkadiusz 967 6.64% 0.00664
Tak
4 4 5 ZINSER Ilona 1 246 8.55% 0.00855
Tak
4 4 6 MAŁACHOWSKI Radosław Marek 285 1.96% 0.00196
Nie
4 4 7 STASIAK Damian Ryszard 561 3.85% 0.00385
Nie
4 8 1 BIELECKI Juliusz Gabriel 239 1.64% 0.00164
Nie
4 8 2 LASKOWSKA Marzena Barbara 70 0.48% 0.00048
Nie
4 8 3 ADAMIEC Paweł Jan 45 0.31% 0.00031
Nie
4 8 4 BARAŃSKA Jolanta Barbara 66 0.45% 0.00045
Nie
4 8 5 LASKOWSKI Marek Włodzimierz 19 0.13% 0.00013
Nie
4 8 6 BIELECKA Marzena Edyta 31 0.21% 0.00021
Nie
4 8 7 ARCIMIONEK Mateusz Konrad 31 0.21% 0.00021
Nie
4 10 1 BANASZCZYK Malwina Maria 1 037 7.12% 0.00712
Nie
4 10 2 JABŁOŃSKA Żaklina Aleksandra 418 2.87% 0.00287
Nie
4 10 3 BRZEZIŃSKI Grzegorz Andrzej 625 4.29% 0.00429
Nie
4 10 4 SOBIERAJSKA Bożenna 126 0.87% 0.00087
Nie
4 10 5 BUDŹKO Tytus Wiesław 1 166 8.00% 0.008
Tak
4 10 6 PŁATKOWSKI Jakub Stanisław 162 1.11% 0.00111
Nie
4 10 7 KŁYŻ Sławomir Adam 60 0.41% 0.00041
Nie
4 14 1 CIEMCIOCH Wojciech 107 0.73% 0.00073
Nie
4 14 2 FRIEMAN-KUBIAK Halina Anna 54 0.37% 0.00037
Nie
4 14 3 ŚWIĄTCZAK Zbigniew Antoni 82 0.56% 0.00056
Nie
5 1 1 JARZĘBOWSKI Lesław Adam 254 3.27% 0.00327
Nie
5 1 2 KORZEWSKI Zbigniew 125 1.61% 0.00161
Nie
5 1 3 GAPIŃSKA Katarzyna Izabela 100 1.29% 0.00129
Nie
5 2 1 JAROTA Bogdan Ryszard 1 156 14.87% 0.01487
Tak
5 2 2 ŚLĘZAK Piotr 720 9.26% 0.00926
Nie
5 2 3 GRZELAK Jolanta Agnieszka 109 1.40% 0.0014
Nie
5 2 4 WOLSKA Alicja Lucyna 87 1.12% 0.00112
Nie
5 2 5 ZABOROWSKI Radosław Krzysztof 1 018 13.09% 0.01309
Tak
5 4 1 SŁAWIŃSKI Janusz Paweł 550 7.07% 0.00707
Nie
5 4 2 BEREŻEWSKA Bogusława 91 1.17% 0.00117
Nie
5 4 3 SALSKA Renata Maria 115 1.48% 0.00148
Nie
5 4 4 KALINOWSKI Adam Bogdan 85 1.09% 0.00109
Nie
5 4 5 LENART Anna 163 2.10% 0.0021
Nie
5 10 1 POTAKOWSKI Leszek Wiktor 1 068 13.74% 0.01374
Tak
5 10 2 WALAK Daniel Zenon 460 5.92% 0.00592
Nie
5 10 3 SUCHENEK Ewa 135 1.74% 0.00174
Nie
5 10 4 KACPERSKI Dominik Przemysław 238 3.06% 0.00306
Nie
5 10 5 WOLANOWSKA Sylwia 191 2.46% 0.00246
Nie
5 14 1 POŻARLIK Andrzej Władysław 634 8.16% 0.00816
Nie
5 14 2 FORTUNA Krzysztof Zbigniew 235 3.02% 0.00302
Nie
5 14 3 STRZELECKI Jan Józef 72 0.93% 0.00093
Nie
5 14 4 SZYMAJDA Kinga 88 1.13% 0.00113
Nie
5 14 5 GAJEWSKA Renata Józefa 80 1.03% 0.00103
Nie
6 1 1 AUGUSTYNIAK Rafał 487 4.10% 0.0041
Nie
6 1 2 LIPIEC Marek 191 1.61% 0.00161
Nie
6 1 3 IGNACZAK Monika Ewa 154 1.30% 0.0013
Nie
6 1 4 TARCZYŃSKA Anna Marianna 78 0.66% 0.00066
Nie
6 1 5 KOCISZEWSKA Patrycja Anna 118 0.99% 0.00099
Nie
6 2 1 PIETRUSZEWSKI Włodzimierz Adam 817 6.87% 0.00687
Tak
6 2 2 SOBOLEWSKI Władysław 429 3.61% 0.00361
Nie
6 2 3 RADWAŃSKA Grażyna Stanisława 441 3.71% 0.00371
Nie
6 2 4 SIERADZKI Dariusz Piotr 287 2.41% 0.00241
Nie
6 2 5 ŻACZEK Bożena 80 0.67% 0.00067
Nie
6 2 6 JANIAK-KACZMAREK Marta 35 0.29% 0.00029
Nie
6 2 7 TELENDA Marek Maciej 151 1.27% 0.00127
Nie
6 4 1 ŚWINIUCH Adam 1 263 10.62% 0.01062
Tak
6 4 2 GOŁEK Świętosław Stanisław 217 1.83% 0.00183
Nie
6 4 3 JANISZEWSKA Renata Aneta 428 3.60% 0.0036
Nie
6 4 4 SAGALARA Aleksander Gustaw 234 1.97% 0.00197
Nie
6 4 5 STAŃCZAK Konstancja Daria 100 0.84% 0.00084
Nie
6 4 6 NYCZAJ Karolina Irena 163 1.37% 0.00137
Nie
6 4 7 REMBISZ Zdzisław Stanisław 536 4.51% 0.00451
Nie
6 10 1 ŁEBEDOWSKA Katarzyna 1 091 9.18% 0.00918
Tak
6 10 2 MATUSZEWSKA Karolina Maria 662 5.57% 0.00557
Nie
6 10 3 FRAJND Anna Paulina 352 2.96% 0.00296
Nie
6 10 4 WALCZAK Tadeusz 312 2.62% 0.00262
Nie
6 10 5 DEKA Bogdan 378 3.18% 0.00318
Nie
6 10 6 CIOŁKOWSKA Jadwiga Henryka 70 0.59% 0.00059
Nie
6 10 7 BURZYŃSKI Mirosław 1 022 8.60% 0.0086
Tak
6 14 1 KARPIŃSKI Marcin 806 6.78% 0.00678
Tak
6 14 2 MAJCHRZAK Anna 182 1.53% 0.00153
Nie
6 14 3 KURTASIŃSKI Kazimierz Adam 241 2.03% 0.00203
Nie
6 14 4 PALMOWSKA Justyna Anna 89 0.75% 0.00075
Nie
6 14 5 MARCHEWA Zuzanna Czesława 235 1.98% 0.00198
Nie
6 14 6 GADOMSKI Piotr Adam 104 0.87% 0.00087
Nie
6 14 7 PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula 136 1.14% 0.00114
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Zgierski - ogółem 10 178 118 160 503 132 319 122 4 4 1
Gminy ogółem 9 149 112 160 503 132 319 122 4 4 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 44 7 84 448 69 709 53 0 1 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 76 055 62 610 69 4 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 33 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 36 2
Ogółem 69 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 206 91 44% 115 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 267 120 45% 147 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 318 92 29% 226 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 7 2 29% 5 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 14 4 29% 10 71%
Ogółem 791 303 38% 488 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 46 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 48 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 52 51 53
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 50 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 93 38 41% 55 59%
30-39 140 57 41% 83 59%
40-59 380 150 39% 230 61%
60+ 178 58 33% 120 67%
Ogółem 791 303 38% 488 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 14 5 36% 9 64%
60+ 7 1 14% 6 86%
Ogółem 26 8 31% 18 69%