Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 43 547
Wyborców 34 985
Obwodów 45
  • Wybory do Rady Powiatu w Rypinie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto rypinMiasto Rypin 16 15 15 32 32
gmina brzuzeGmina Brzuze 5 15 15 41 41
gmina rogowoGmina Rogowo 6 15 15 43 43
gmina rypinGmina Rypin 6 15 15 34 34
gmina skrwilnoGmina Skrwilno 6 15 15 30 30
gmina wazpielskGmina Wąpielsk 6 15 15 42 42

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół Nr 1, Kościuszki 51 Rypin stały Tak Brzozowa, Kępa, Kościuszki, Mleczarska, Piaski, Sikorskiego, Toruńska
2 Zespół Szkół Nr 1, Kościuszki 51 Rypin stały Tak Gdańska, Lipnowska, Miła, Nadrzeczna, Osiedle Sportowe, Orzeszkowej, Podmiejska, Pogodna, Podgórna, Powstania Styczniowego, Rzeźnicza, Sportowa
3 Rypiński Dom Kultury, Warszawska 8 Rypin stały Tak Garncarska, Jana Pawła II, Kilińskiego, Ks. Czesława Chojeckiego, Piłsudskiego, Plac Sienkiewicza, Rynek, Spacerowa, Wodna, Wójtostwo, Zduńska, Żytnia
4 Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej, Warszawska 20 Rypin stały Nie Łączna, Nowy Rynek , PCK, Warszawska 6 - 40A, Wesoła, Zacisze
5 Starostwo Powiatowe w Rypinie, Warszawska 38 Rypin stały Tak Kolorowa, Młyńska, Ogrodowa, Radosna, Spokojna, Warszawska 41 - 86, Wspólna
6 Urząd Miasta Rypin, Warszawska 40 Rypin stały Nie Cicha, Konopnickiej, Lisiny, Nałkowskiej, Norwida, Prusa, Słowackiego, Warszawska 87 - 142, Wilcza Łapa
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rypinie, Młyńska 12 Rypin stały Nie Ks. Lissowskiego, Żeromskiego
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rypinie, Młyńska 12 Rypin stały Nie Sommera
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rypinie, 3 Maja 3 Rypin stały Nie Dłutka, Kwiatowa, Lipowa, 3 Maja, Malanowskiego, Słoneczna
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rypinie, 3 Maja 3 Rypin stały Nie Asnyka, Brzechwy, Bukowa, Gałczyńskiego, Ks. Podlesia, Leśmiana, 11 Listopada , Mickiewicza, Reja, Reymonta, Tuwima, Zielona
11 Zespół Szkół Nr 2, Dworcowa 9 Rypin stały Tak Bielawki, Bohaterów Czerwca 1956 r. , Dojazdowa, Dworcowa, Karczówka , Kostrzał, 1 Maja, Malinowa, Mławska Nr 40 i od 42 - 63, Polna, Sadowa , Strażacka, Wiejska, Wiśniowa
12 Zespół Szkół Nr 2, Dworcowa 9 Rypin stały Tak Mławska 3 - 38
13 Rypińskie Centrum Sportu, Dworcowa 11 Rypin stały Tak Cholewińskiego, Koszarowa, Willowa
14 Rypińskie Centrum Sportu, Dworcowa 11 Rypin stały Tak Mławska Nr. 39 i Nr. 41, Nowe Osiedle
15 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, Wojska Polskiego 9 Rypin stały Nie Nowa, Wojska Polskiego
16 Szpital Powiatowy w Rypinie, 3 Maja 2 Rypin szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rypinie
1 Szkoła Podstawowa w Ostrowitem, 63 Ostrowite stały Tak SOŁECTWO OSTROWITE
2 Szkoła Podstawowa w Trąbinie, 6 Trąbin stały Tak SOŁECTWA: DOBRE, GULBINY, ŁĄCZONEK, MARIANOWO, TRĄBIN, TRĄBIN RUMUNKI
3 Szkoła Podstawowa w Ugoszczu, 22 Ugoszcz stały Tak SOŁECTWA: BRZUZE, GIŻYNEK, OKONIN, UGOSZCZ
4 Świetlica wiejska w Żałem, 17 Żałe stały Tak SOŁECTWA: KLESZCZYN, PISKORCZYN, PRZYROWA-MOŚCISKA, RADZYNEK, SOMSIORY, ŻAŁE
5 Świetlica Domu Pomocy Społecznej „KOMBATANT” w Ugoszczu, 30 Ugoszcz dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „KOMBATANT” w Ugoszczu
1 Urząd Gminy w Rogowie, 51 Rogowo stały Tak Sołectwo Huta, Sołectwo Rogowo, Sołectwo Rogówko, Sołectwo Świeżawy
2 Szkoła Podstawowa w Rogowie im. Henryka Napiórkowskiego, 31 Rogowo stały Nie Sołectwo Brzeszczki Duże, Sołectwo Brzeszczki Małe, Sołectwo Rojewo, Sołectwo Wierzchowiska
3 Szkoła Podstawowa w Nowym Kobrzyńcu, 1 Nowy Kobrzyniec stały Nie Sołectwo Charszewo, Sołectwo Huta-Chojno, Sołectwo Kobrzyniec, Sołectwo Pinino
4 Świetlica Wiejska w Pręczkach, 8 Pręczki stały Tak Sołectwo Lasoty, Sołectwo Pręczki
5 Szkoła Podstawowa w Sosnowie, 33 Sosnowo stały Tak Sołectwo Borowo, Sołectwo Czumsk Duży, Sołectwo Czumsk Mały, Sołectwo Kosiory, Sołectwo Narty, Sołectwo Sosnowo
6 Szkoła Podstawowa w Nadrożu im. Zygmunta Padlewskiego, 56 Nadróż stały Nie Sołectwo Nadróż, Sołectwo Ruda
1 Szkoła Podstawowa w Starorypinie Rządowym, 13 Starorypin Rządowy stały Nie Sołectwa: Marianki, Podole, Rypałki Prywatne, Starorypin Prywatny, Starorypin Rządowy
2 Urząd Gminy Rypin, Lipnowska 4 Rypin stały Tak Sołectwa: Głowińsk, Kowalki, Rusinowo, Sikory
3 Szkoła Podstawowa w Zakroczu, 45 Zakrocz stały Nie Sołectwa: Dębiany, Dylewo, Puszcza Rządowa, Zakrocz
4 Szkoła Podstawowa w Sadłowie, 23 Sadłowo stały Tak Sołectwa: Linne, Nowe Sadłowo, Sadłowo, Stawiska
5 Szkoła Podstawowa w Stępowie, 86 Stępowo stały Tak Sołectwa: Godziszewy, Jasin, Stępowo
6 Szkoła Podstawowa w Borzyminie, 5 Borzymin stały Nie Sołectwa: Balin, Borzymin, Cetki, Czyżewo
1 Zespół Szkół w Skrwilnie, Bieżuńska 16 Skrwilno stały Tak Sołectwa: Czarnia Duża, Czarnia Mała, Mościska, Rak, Zambrzyca Część sołectwa Skrwilno – ul. : Bieżuńska, Kwiatowa, Leśna, Parkowa, Targowa
2 Urząd Gminy w Skrwilnie, Rypińska 7 Skrwilno stały Tak Część sołectwa Skrwilno – ul. : Kasztanowa, Kolonia, Kościelna, Krótka, Łąkowa, Nowa, Nowy Rynek, Ogrodowa, Rypińska, Szeroka, Wąska, Zaciszna, Zielona
3 Szkoła Podstawowa w Skudzawach, 27 Skudzawy stały Tak Sołectwa: Skudzawy, Urszulewo
4 Szkoła Podstawowa w Okalewie, 62 Okalewo stały Tak Sołectwa: Okalewo, Zofiewo
5 Szkoła Podstawowa w Okalewie, 62 Okalewo stały Tak Sołectwa: Kotowy, Przywitowo, Wólka
6 Zespół Szkół w Skrwilnie, Bieżuńska 16 Skrwilno stały Tak Sołectwa: Budziska, Otocznia, Ruda, Szczawno, Szucie, Szustek
1 Szkoła Podstawowa w Radzikach Dużych, 9B Radziki Duże stały Tak Sołectwo Bielawki, Sołectwo Radziki Duże, Sołectwo Kierz Radzikowski, wieś Kupno
2 Szkoła Podstawowa w Radzikach Dużych, 9B Radziki Duże stały Tak Sołectwo Lamkowizna, Sołectwo Łapinóżek, Sołectwo Radziki Małe
3 Szkoła Podstawowa w Wąpielsku, 114 Wąpielsk stały Tak Sołectwo Wąpielsk I, Sołectwo Wąpielsk II
4 Szkoła Podstawowa w Wąpielsku, 114 Wąpielsk stały Tak Sołectwo Kiełpiny, Sołectwo Ruszkowo
5 Szkoła Podstawowa w Półwiesku Małym, 37 Półwiesk Mały stały Nie Sołectwo Półwiesk Duży, Sołectwo Półwiesk Mały, Sołectwo Kierz Półwieski, Sołectwo Tomkowo
6 Szkoła Podstawowa w Długiem, 70 Długie stały Nie Sołectwo Długie I, Sołectwo Długie II

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Rypin 6 12 942 6 48
0.0000020000Nr 2 Gmina Rypin 3 5 915 5 25
0.0000030000Nr 3 Gminy Brzuze, Gmina Wąpielsk 4 7 540 6 35
0.0000040000Nr 4 Gmina Rogowo, Gmina Skrwilno 4 8 588 6 35
Podsumowanie 17 34 985 23 143

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 8 5 6 6 25
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 5 5 5 23
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 6 6 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 5 6 6 25
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI KWW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI 8 5 6 6 25
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE KWW ZGODA W RYPINIE 8 5 6 6 25

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 944 6 563 6 560 50.68% 0.05068
6 216 94.76% 0.09476
Tak
2 5 915 3 115 3 113 52.63% 0.05263
2 891 92.87% 0.09287
Tak
3 7 540 4 472 4 477 59.38% 0.05938
4 226 94.39% 0.09439
Tak
4 8 591 4 796 4 797 55.84% 0.05584
4 441 92.58% 0.09258
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 660 25 14.97% 0.01497
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 316 23 13.03% 0.01303
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 542 20 8.68% 0.00868
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 739 25 32.29% 0.03229
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI 2 143 25 12.06% 0.01206
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE 3 374 25 18.98% 0.01898

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 660 25 3 14.97% 0.01497
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 316 23 1 13.03% 0.01303
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 542 20 1 8.68% 0.00868
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 739 25 8 32.29% 0.03229
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI 2 143 25 0 12.06% 0.01206
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE 3 374 25 4 18.98% 0.01898
Tak

Rada Powiatu w Rypinie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 BUŁKOWSKI Krzysztof 182 2.93% 0.00293
Nie
1 2 2 PIOTROWSKA Elżbieta 72 1.16% 0.00116
Nie
1 2 3 ŚWIERCZYŃSKA Izabela 83 1.34% 0.00134
Nie
1 2 4 MAJKOWSKA Natalia 30 0.48% 0.00048
Nie
1 2 5 SILKOWSKI Marcin 28 0.45% 0.00045
Nie
1 2 6 ŻURAWSKA Monika 3 0.05% 5.0E-5
Nie
1 2 7 WICHROWSKI Arkadiusz 20 0.32% 0.00032
Nie
1 2 8 ROGOZIŃSKI Andrzej 27 0.43% 0.00043
Nie
1 4 1 BŁASZKIEWICZ Marek 440 7.08% 0.00708
Tak
1 4 2 KĘDZIORSKA Daniela 189 3.04% 0.00304
Nie
1 4 3 LEWANDOWSKA Edyta Maria 86 1.38% 0.00138
Nie
1 4 4 BORUSZKOWSKA Agnieszka Ewa 48 0.77% 0.00077
Nie
1 4 5 KOSIŃSKI Zbigniew 56 0.90% 0.0009
Nie
1 4 6 KALICH Anna 68 1.09% 0.00109
Nie
1 4 7 MAKLAKIEWICZ Aneta Alina 39 0.63% 0.00063
Nie
1 4 8 KOWALSKI Michał 131 2.11% 0.00211
Nie
1 5 1 FURMAN Jacek 440 7.08% 0.00708
Tak
1 5 2 RUMIŃSKA Krystyna 63 1.01% 0.00101
Nie
1 5 3 WIŚNIEWSKA Małgorzata 21 0.34% 0.00034
Nie
1 5 4 LEWANDOWSKA-KIERUJ Magdalena 57 0.92% 0.00092
Nie
1 5 5 GOŁĘBIEWSKA Adriana 27 0.43% 0.00043
Nie
1 5 6 REDLEWSKI Tomasz 49 0.79% 0.00079
Nie
1 5 7 GRZESZKIEWICZ Edward 30 0.48% 0.00048
Nie
1 5 8 JANKOWSKI Cezary 27 0.43% 0.00043
Nie
1 10 1 KALINOWSKA Monika Ewa 603 9.70% 0.0097
Tak
1 10 2 MARYNOWSKI Mirosław 250 4.02% 0.00402
Nie
1 10 3 PAWLAK Hanna 281 4.52% 0.00452
Tak
1 10 4 JESIONKOWSKI Mariusz 48 0.77% 0.00077
Nie
1 10 5 SZABLEWSKI Jacek 194 3.12% 0.00312
Nie
1 10 6 ŁUKOWSKA Marzena Ewelina 180 2.90% 0.0029
Nie
1 10 7 DACZKO Michał 201 3.23% 0.00323
Nie
1 10 8 GRZYBOWSKI Maciej 393 6.32% 0.00632
Tak
1 13 1 LISZEWSKA Zofia 219 3.52% 0.00352
Nie
1 13 2 JANKOWSKI Jakub Przemysław 91 1.46% 0.00146
Nie
1 13 3 WYSOCKI Ireneusz 70 1.13% 0.00113
Nie
1 13 4 RYCHLIK Beata 90 1.45% 0.00145
Nie
1 13 5 SKRZYŃSKI Andrzej 58 0.93% 0.00093
Nie
1 13 6 ŁYCZAK Anna 40 0.64% 0.00064
Nie
1 13 7 WIŚNIEWSKA Katarzyna 13 0.21% 0.00021
Nie
1 13 8 GŁOWACKA Marlena 22 0.35% 0.00035
Nie
1 14 1 TYBURSKI Marek Stanisław 334 5.37% 0.00537
Nie
1 14 2 SOBIERAJSKI Paweł 460 7.40% 0.0074
Tak
1 14 3 GÓRECKA Barbara Felicja 67 1.08% 0.00108
Nie
1 14 4 BOROWSKI Stefan 89 1.43% 0.00143
Nie
1 14 5 CELEBUCKA Bożena 87 1.40% 0.0014
Nie
1 14 6 RYCHARSKI Andrzej 105 1.69% 0.00169
Nie
1 14 7 GAWROŃSKA Barbara 86 1.38% 0.00138
Nie
1 14 8 NARUSZKO Norbert Grzegorz 19 0.31% 0.00031
Nie
2 2 1 ZGLINICKI Rafał 409 14.15% 0.01415
Tak
2 2 2 KOPACZEWSKA Renata 108 3.74% 0.00374
Nie
2 2 3 POTWARDOWSKI Ryszard 125 4.32% 0.00432
Nie
2 2 4 SARNOWSKA Renata 113 3.91% 0.00391
Nie
2 2 5 ZAGAJEWSKA Bożena 15 0.52% 0.00052
Nie
2 4 1 BŁASZKIEWICZ Stanisław 139 4.81% 0.00481
Nie
2 4 2 WILANOWSKI Dariusz 52 1.80% 0.0018
Nie
2 4 3 KORDALSKA Agnieszka Iwona 48 1.66% 0.00166
Nie
2 4 4 BŁĘDOWSKA-KRAJNIK Emilia 10 0.35% 0.00035
Nie
2 4 5 BANASIAK Anna 35 1.21% 0.00121
Nie
2 10 1 PANKOWSKI Jan 205 7.09% 0.00709
Nie
2 10 2 WASILOW Alina 116 4.01% 0.00401
Nie
2 10 3 NARODZONEK Anna Róża 95 3.29% 0.00329
Nie
2 10 4 FODROWSKI Krzysztof 150 5.19% 0.00519
Nie
2 10 5 SZALKOWSKI Krzysztof 225 7.78% 0.00778
Tak
2 13 1 ŁAPKIEWICZ Adam Wojciech 135 4.67% 0.00467
Nie
2 13 2 JANKOWSKA Gabriela 31 1.07% 0.00107
Nie
2 13 3 KORNOWSKA Krystyna Bożena 48 1.66% 0.00166
Nie
2 13 4 MAZANOWSKI Piotr 75 2.59% 0.00259
Nie
2 13 5 BECMER Anna 59 2.04% 0.00204
Nie
2 14 1 MAKOWSKI Piotr Mariusz 357 12.35% 0.01235
Tak
2 14 2 PAWŁOWSKI Piotr 155 5.36% 0.00536
Nie
2 14 3 ELWARTOWSKA Iwona 61 2.11% 0.00211
Nie
2 14 4 FIC Aleksandra Maria 49 1.69% 0.00169
Nie
2 14 5 CHMIELEWSKI Piotr Adam 76 2.63% 0.00263
Nie
3 2 1 TYRAJ Danuta 339 8.02% 0.00802
Tak
3 2 2 ZIENTARSKI Mieczysław 81 1.92% 0.00192
Nie
3 2 3 ZAWACKA Iwona 108 2.56% 0.00256
Nie
3 2 4 PTASZYŃSKA Barbara 157 3.72% 0.00372
Nie
3 2 5 SZCZEPAŃSKI Tomasz 32 0.76% 0.00076
Nie
3 2 6 PANKOWSKI Karol 50 1.18% 0.00118
Nie
3 4 1 ARDANOWSKI Sebastian 65 1.54% 0.00154
Nie
3 4 2 CIECIURSKA Beata 60 1.42% 0.00142
Nie
3 4 3 RYBIŃSKA Elżbieta Agnieszka 30 0.71% 0.00071
Nie
3 4 4 OSIŃSKI Paweł 240 5.68% 0.00568
Nie
3 4 5 GAWLIK Andrzej 24 0.57% 0.00057
Nie
3 5 1 GRĘBOCKI Włodzimierz Grzegorz 113 2.67% 0.00267
Nie
3 5 2 GABRYSZEWSKA Beata Teresa 108 2.56% 0.00256
Nie
3 5 3 FOREMBSKI Jarosław Wojciech 55 1.30% 0.0013
Nie
3 5 4 ZGRYZIEWICZ Anna 34 0.80% 0.0008
Nie
3 5 5 PIENIĄŻKOWSKA Agnieszka Marta 15 0.35% 0.00035
Nie
3 5 6 GARKOWSKI Wiesław 37 0.88% 0.00088
Nie
3 10 1 CZARNECKI Piotr 510 12.07% 0.01207
Tak
3 10 2 MANELSKA Teresa Ewa 176 4.16% 0.00416
Nie
3 10 3 KRAJNIK Leszek 240 5.68% 0.00568
Tak
3 10 4 TARANTOWICZ Monika Małgorzata 146 3.45% 0.00345
Nie
3 10 5 BALIŃSKI Tomasz 33 0.78% 0.00078
Nie
3 10 6 MAŁECKA Mariola Bożena 143 3.38% 0.00338
Nie
3 13 1 KOWALEWSKI Maciej Ignacy 61 1.44% 0.00144
Nie
3 13 2 KACZOROWSKI Jacek Krzysztof 246 5.82% 0.00582
Nie
3 13 3 JAWORSKA Katarzyna 56 1.33% 0.00133
Nie
3 13 4 BYTNER Kinga 191 4.52% 0.00452
Nie
3 13 5 ZARZYŃSKI Dawid Jakub 39 0.92% 0.00092
Nie
3 13 6 KUŁAKOWSKA Teresa 24 0.57% 0.00057
Nie
3 14 1 GRAJKOWSKA Jagoda Jadwiga 288 6.81% 0.00681
Tak
3 14 2 DZIERŻYŃSKI Grzegorz 108 2.56% 0.00256
Nie
3 14 3 GAŁKOWSKI Piotr Wiesław 107 2.53% 0.00253
Nie
3 14 4 SIEKLICKA Teresa Zofia 76 1.80% 0.0018
Nie
3 14 5 GETKA Marzena 82 1.94% 0.00194
Nie
3 14 6 MAMROT Przemysław 152 3.60% 0.0036
Nie
4 2 1 BOROWSKI Jacek Paweł 217 4.89% 0.00489
Tak
4 2 2 KOPCZYŃSKI Łukasz 136 3.06% 0.00306
Nie
4 2 3 ZGÓRZYŃSKA Marta 156 3.51% 0.00351
Nie
4 2 4 SZCZESIAK Barbara 35 0.79% 0.00079
Nie
4 2 5 WIĘCŁAWSKA Aneta 79 1.78% 0.00178
Nie
4 2 6 SZYMAŃSKI Marcin 55 1.24% 0.00124
Nie
4 4 1 GRACZYK Tomasz 256 5.76% 0.00576
Nie
4 4 2 KOWALSKI Kamil 89 2.00% 0.002
Nie
4 4 3 BUDKA Przemysław 94 2.12% 0.00212
Nie
4 4 4 SĘCZYK-MILEWSKA Katarzyna 96 2.16% 0.00216
Nie
4 4 5 MURAWSKA Marzena 21 0.47% 0.00047
Nie
4 5 1 KAŁUŻYŃSKI Henryk Romuald 205 4.62% 0.00462
Nie
4 5 2 JASKÓLSKA Emilia 141 3.17% 0.00317
Nie
4 5 3 TYBURSKA Joanna 60 1.35% 0.00135
Nie
4 5 4 RUMIŃSKA Wiesława 13 0.29% 0.00029
Nie
4 5 5 BALICKI Andrzej 17 0.38% 0.00038
Nie
4 5 6 ŁASIŃSKI Paweł 30 0.68% 0.00068
Nie
4 10 1 NOWAKOWSKA Barbara Krystyna 528 11.89% 0.01189
Tak
4 10 2 JAŁOWIEC Sylwia Magdalena 181 4.08% 0.00408
Nie
4 10 3 FISCHER Arkadiusz 100 2.25% 0.00225
Nie
4 10 4 WĄSOWSKA Alicja 125 2.81% 0.00281
Nie
4 10 5 PALIŃSKI Łukasz 264 5.94% 0.00594
Nie
4 10 6 KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza 352 7.93% 0.00793
Tak
4 13 1 KOSIŃSKI Andrzej 312 7.03% 0.00703
Nie
4 13 2 WIERZCHOWSKA Joanna 24 0.54% 0.00054
Nie
4 13 3 BARCIKOWSKA Ewa 31 0.70% 0.0007
Nie
4 13 4 LIPIŃSKI Stanisław 141 3.17% 0.00317
Nie
4 13 5 BALICKA Mirosława 45 1.01% 0.00101
Nie
4 13 6 NOWIŃSKI Jarosław 22 0.50% 0.0005
Nie
4 14 1 CEGŁOWSKI Krzysztof 257 5.79% 0.00579
Tak
4 14 2 GRACZYŃSKA Maria 81 1.82% 0.00182
Nie
4 14 3 MELLER Artur 111 2.50% 0.0025
Nie
4 14 4 JASTRZĘBSKI Krzysztof 132 2.97% 0.00297
Nie
4 14 5 PESTA Renata 12 0.27% 0.00027
Nie
4 14 6 TOMKOWSKA Małgorzata 23 0.52% 0.00052
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Rypiński - ogółem 7 107 94 43 547 34 985 45 5 1
Gminy ogółem 6 90 90 43 547 34 985 45 5 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 43 547 34 985 45 5 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 23 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 23 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 143 71 50% 72 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 222 68 31% 154 69%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 11 1 9% 10 91%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 1 0 0% 1 100%
Ogółem 365 139 38% 226 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 46 46 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 46 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 61 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 43 43
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 30 12 40% 18 60%
30-39 74 32 43% 42 57%
40-59 188 75 40% 113 60%
60+ 73 20 27% 53 73%
Ogółem 365 139 38% 226 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 7 0 0% 7 100%
60+ 3 1 33% 2 67%
Ogółem 12 1 8% 11 92%