Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 582 353
Wyborców 482 972
Obwodów 309
  • Wybory do Rady Miejskiej Wrocławia
  • Wybory Prezydenta Wrocławia
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Mennicza 21 - 23 Wrocław stały Nie Bożego Ciała, Franciszkańska, pl. Franciszkański, Heleny Modrzejewskiej, Kazimierza Wielkiego 27 - 51, 55 - 89 nieparzyste, ks. Piotra Skargi, Mennicza, Nowa, Stanisława Leszczyńskiego, św. Doroty, Świdnica 1 - 35 nieparzyste, 12 - 38A parzyste, Teatralna, pl. Teatralny, Widok, Wierzbowa, pl. Wolności, Zamkowa
2 Budynek Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Kuźnicza 49/55 Wrocław stały Tak Biskupia, Kazimierza Wielkiego 60 - 66 parzyste, Kaznodziejska, Krawiecka, Kurzy Targ, Kuźnicza, Łaciarska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Szewska, pl. św. Krzysztofa, św. Marii Magdaleny, Świdnicka 2 - 10 parzyste, Wita Stwosza 1 - 23, Zaułek Ossolińskich
3 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. ks. Wincentego Kraińskiego 1 Wrocław stały Tak Aleksandra hr. Fredry, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bernardyńska, pl. bp. Nankiera, pl. Dominikański, Garncarska, Jana Ewangelisty Purkyniego, Jana Styki i Wojciecha Kossaka, Jodłowa, Klemensa Janickiego, Krowia, ks. Wincentego Kraińskiego, pl. Nowy Targ, Piaskowa, pl. Polski, pl. Powstańców Warszawy 5, św. Ducha, św. Katarzyny, pl. Uniwersytecki, Wita Stwosza 32 - 58
4 Przedszkole nr 65 Pod Wesołym Koziołkiem, ul. Nożownicza 35a Wrocław stały Tak Garbary, Grodzka, Igielna, Jatki, Kotlarska, Malarska, Nożownicza, Odrzańska, pl. Solny, św. Elżbiety, Uniwersytecka, Więzienna
5 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. ks. Wincentego Kraińskiego 1 Wrocław stały Tak Eugeniusza Gepperta, Karola Szajnochy, Kazimierza Wielkiego 1 - 25, Krupnicza, Pawła Włodkowica, Przejście Garncarskie, Przejście Żelaźnicze, Psie Budy, Ruska 36 - 68, Rynek, Rynek-Ratusz, Sukiennice, św. Antoniego
6 Muzeum Militariów-Arsenał, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9 Wrocław stały Tak Antoniego Cieszyńskiego, Białoskórnicza, pl. Jana Pawła II 7 - 26, Kiełbaśnicza, Łazienna, Nowy Świat, Ruska 1 - 35, Rzeźnicza, św. Barbary, św. Mikołaja, Wszystkich Świętych
7 Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Łukasza Górnickiego 20 Wrocław stały Nie pl. gen. Józefa Bema 2 - 6, Henryka Sienkiewicza 5, 21, 23, Kanonia, Kapitulna, kard. Augusta Hlonda, kard. Bolesława Kominka, Katedralna, pl. Katedralny, pl. Kościelny, Mieszka I, Staromłyńska, św. Idziego, św. Jadwigi, pl. św. Jana Chrzciciela, św. Józefa, św. Marcina, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Tamka
8 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Iwana Pawłowa 15 Wrocław stały Tak Grabiszyńska 9 - 23 nieparzyste, Iwana Pawłowa, pl. Legionów, marsz. Józefa Piłsudskiego 1 - 12, pl. Orląt Lwowskich 20C, 20D, 20E, Podwale 27, 28, Sądowa, Tęczowa 1 - 33
9 Liceum Ogólnokształcące nr XVII, ul. Tęczowa 60 Wrocław stały Nie Grabiszyńska 68 - 78 parzyste, 73 - 89 nieparzyste, Pochyła, Tęczowa 67 - 105, Zaporoska 1 - 8, Zdrowa, Żytnia
10 Liceum Ogólnokształcące nr XVII, ul. Tęczowa 60 Wrocław stały Nie Grabiszyńska 43 - 67C, Jęczmienna, Pszenna, pl. Rozjezdny, Szpitalna, Wysoka
11 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Prosta 16 Wrocław stały Tak Grabiszyńska 18 - 36 parzyste, 27 - 39 nieparzyste, Kolejowa, Prosta, św. Trójcy, Tęczowa 34 - 66 parzyste, 35 - 65 nieparzyste
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13, pl. Muzealny 20 Wrocław stały Tak Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego, Grabiszyńska 2 - 16 parzyste, Joachima Lelewela, pl. Kościuszki 1 - 6, Łąkowa, marsz. Józefa Piłsudskiego 13 - 26, 27 - 29, Muzealna, pl. Muzealny, Podwale 29 - 37 nieparzyste, 30 - 38 parzyste, Świdnicka 37 - 41 nieparzyste, Świebodzka, Tadeusza Kościuszki 2 - 18 parzyste
13 Klub Muzyki i Literatury, pl. Tadeusza Kościuszki 10 Wrocław stały Tak Gabrieli Zapolskiej, Komandorska 2 - 12 parzyste, marsz. Józefa Piłsudskiego 28 - 86A, 89 - 91B nieparzyste, Michała Bałuckiego, Peronowa, Stawowa, Świdnicka 40 - 48 parzyste, 43 - 53 nieparzyste, Tadeusza Kościuszki 1 - 45 nieparzyste, pl. Tadeusza Kościuszki 7 - 20, Tadeusza Zielińskiego 2, 4, 6, Wojciecha Bogusławskiego, Zaułek Wolski
14 Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Hugona Kołłątaja 1 - 6 Wrocław stały Nie Dworcowa 1 - 33 nieparzyste, Gwarna, Hugona Kołłątaja 15 - 35, marsz. Józefa Piłsudskiego 88 - 116 parzyste, 95 - 111 nieparzyste, Podwale 58 - 66, Tadeusza Kościuszki 52 - 66 parzyste, 55 - 73 nieparzyste
15 Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Podwale 57 Wrocław stały Tak Czysta, pl. Czysty, Hugona Kołłątaja 1 - 12, Tadeusza Kościuszki 20 - 46 parzyste, 49 - 53 nieparzyste, pl. Tadeusza Kościuszki 21 - 23, Podwale 45 - 57, Tadeusza Rejtana
16 Szkoła Podstawowa Nr 68, ul. Szczęśliwa 28 Wrocław stały Nie Grabiszyńska 82 - 84 parzyste, Lubuska 54 - 84 parzyste, 109 - 115 nieparzyste, Szczęśliwa 19 - 25 nieparzyste, 20 - 28 parzyste, 34 - 42A parzyste, Zaporoska 25 - 39F nieparzyste
17 Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28 Wrocław stały Nie Lwowska 3 - 43, Skwierzyńska 21 - 39 nieparzyste, 26 - 50 parzyste, Żelazna 27 - 33 nieparzyste, 28 - 32 parzyste
18 Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28 Wrocław stały Nie Grabiszyńska 88 - 106 parzyste, 99 - 105 nieparzyste, Icchaka Lejba Pereca 1 - 21, 24 - 28 parzyste, pl. Icchaka Lejba Pereca, Manganowa, Żelazna 48 - 52A parzyste
19 Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57 Wrocław stały Nie Jemiołowa 12 - 35, 40 - 48 parzyste, Szczęśliwa 1 - 18, Żelazna 37 - 57 nieparzyste
20 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Grochowa 36 - 38 Wrocław stały Tak Brązowa, Grabiszyńska 109 - 139 nieparzyste, Spiżowa, Stalowa 63 - 93 nieparzyste
21 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Grochowa 36 - 38 Wrocław stały Tak Grochowa 25 - 31 nieparzyste, Icchaka Lejba Pereca 23 - 31 nieparzyste, Kłośna, Ołowiana, Oporowska, Stalowa 51 - 61 nieparzyste, Żelazna 54 - 78 parzyste
22 Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57 Wrocław stały Nie Gajowicka 95 - 161 nieparzyste, Grochowa 2 - 22, Jemiołowa 50 - 74, Krucza 39 - 91 nieparzyste, Stalowa 1 - 8
23 Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57 Wrocław stały Nie Altanowa, Grochowa 24 - 38 parzyste, Icchaka Lejba Pereca 30 - 58 parzyste, Kwaśna, Stalowa 11 - 19 nieparzyste, Żelazna 38 - 46 parzyste
24 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Grochowa 36 - 38 Wrocław stały Tak Cynowa, Grabiszyńska 108 - 140 parzyste, 141 - 170, Miedziana, Mosiężna, Niklowa, pl. Srebrny, Stalowa 52 - 94 parzyste
25 Przedszkole nr 141, al. Generała Józefa Hallera 77a Wrocław stały Nie al. gen. Józefa Hallera 31 - 81A nieparzyste, Kolbuszowska, Krucza 110 - 142 parzyste, Połaniecka, Stalowowolska, Tarnobrzeska
26 Liceum Ogólnokształcące nr VII, ul. Krucza 49 Wrocław stały Nie Buska, Mielecka, Stopnicka
27 Liceum Ogólnokształcące nr VII, ul. Krucza 49 Wrocław stały Nie Bernarda Pretficza 34 - 54D, Krucza 70 - 108 parzyste, Sztabowa 2 - 20 parzyste, 21 - 37 nieparzyste, Wróbla
28 Szkoła Podstawowa nr 109, al. Pracy 24 Wrocław stały Nie pl. Bzowy, al. gen. Józefa Hallera 95 - 137 nieparzyste, Księgowa, Makowa, al. Pracy, Słonecznikowa
29 Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54 Wrocław stały Nie Bzowa, Chabrowa, al. gen Józefa Hallera 139 - 159 nieparzyste, Grabiszyńska 180 - 234 parzyste, Kreślarska, Narcyzowa, Pierwiosnkowa, Różana
30 Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54 Wrocław stały Nie Inżynierska
31 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabiszyńska 236 Wrocław stały Tak Aleksandra Ostrowskiego, Fiołkowa, Grabiszyńska 235 - 345 nieparzyste, Klecińska 1A - 5, Nasturcjowa, Petuniowa
32 Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Blacharska 13 Wrocław stały Tak al. gen. Józefa Hallera 78 - 196 parzyste, Eugeniusza Romera, Henryka Arctowskiego, Ignacego Domeyki, Maurycego Beniowskiego, Odkrywców, Pionierska, Stefana Szolc-Rogozińskiego, Wojciecha Męcińskiego, Żeglarska
33 Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Blacharska 13 Wrocław stały Tak Blacharska, Giserska, Heblarska, Lakiernicza, Monterska, Ogrodowa, Ojca Beyzyma, Pilnikarska, Podróżnicza, Racławicka 65 - 107, Rusznikarska, Rymarska, Stolarska, Ślusarska, Tapicerska, Tokarska
34 Liceum Ogólnokształcące nr III, ul. Składowa 5 Wrocław stały Nie Łowiecka, pl. Stanisława Staszica 1 - 23 nieparzyste, 2 - 50 parzyste, pl. Strzelecki 3 - 25 nieparzyste
35 Liceum Ogólnokształcące nr III, ul. Składowa 5 Wrocław stały Nie Bolesława Chrobrego 28 - 42, bp. Tomasza Pierwszego, pl. Powstańców Wielkopolskich, św. Wincentego 2 - 24 parzyste, Trzebnicka 28 - 40 parzyste
36 Rada Osiedla Nadodrze, ul. Ludwika Rydygiera 43 Wrocław stały Tak Bolesława Chrobrego 3, 2 - 26 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 1 - 16, Ludwika Rydygiera 43 - 63 nieparzyste, Paulińska 2A - 20 parzyste, pl. św. Macieja 11, 12, św. Wincentego 1 - 25C nieparzyste, Trzebnicka 4 - 8 parzyste
37 Gimnazjum nr 4, ul. Paulińska 14 Wrocław stały Tak Bolesława Drobnera 1 - 13 nieparzyste, Henryka Brodatego 12 - 26 parzyste, Henryka Probusa 2 - 8 parzyste, Jedności Narodowej 42 - 50 parzyste, Józefa Rostafińskiego, Ludwika Rydygiera 1 - 37 nieparzyste, Paulińska 1A - 15 nieparzyste, pl. św. Macieja 1 - 2, 13 - 21, Władysława Łokietka
38 Szkoła Podstawowa nr 108, ul. Bolesława Chrobrego 3 Wrocław stały Tak Bolesława Chrobrego 11 - 27 nieparzyste, Henryka Pobożnego 21 - 25 nieparzyste, Juliana Ursyna Niemcewicza 26 - 36 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 24 - 46 parzyste, 27, 29, Myśliwska 2 - 8 parzyste, Ołbińska 21 - 23, 26 - 32 parzyste, św. Wincentego 31 - 59B nieparzyste, 48, Trzebnicka 1 - 23 nieparzyste, 12 - 24 parzyste
39 Szkoła Podstawowa nr 108, ul. Bolesława Chrobrego 3 Wrocław stały Tak Alfreda Nobla, Henryka Brodatego 1 - 17 nieparzyste, 2 - 10 parzyste, Ludwika Rydygiera 2a - 44 parzyste, Pomorska 1 - 49 nieparzyste, Śrutowa, Wąska
40 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, ul. Składowa 2 - 4 Wrocław stały Nie Kaszubska, Ludwika Rydygiera 46 - 62 parzyste, Podwórcowa, Pomorska 10 - 52 parzyste, 51 - 61 nieparzyste, Ptasia, Srocza, pl. Strzelecki 2 - 32 parzyste
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, ul. Składowa 2 - 4 Wrocław stały Nie Bolesława Drobnera 10 - 26a parzyste, Kurkowa, Otwarta, Składowa, Stanisława Dubois 3 - 41 nieparzyste
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, ul. Składowa 2 - 4 Wrocław stały Nie Bolesława Drobnera 4, 6, gen. Józefa Bema 2, Jana Żiżki, Księcia Witolda, pl. Maxa Borna, Mieszczańska, Pomorska 2 - 8 parzyste, Romana Dmowskiego, Stanisława Dubois 2 - 30a parzyste, Strażnicza, Władysława Jagiełły, Wojciecha Cybulskiego, Zyndrama z Maszkowic
43 Szkoła Podstawowa nr 93, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29 - 31 Wrocław stały Nie Bolesława Prusa 1, 2 - 10 parzyste, Henryka Probusa 1 - 11 nieparzyste, Jana Kilińskiego, Jedności Narodowej 37 - 89A nieparzyste, 52 - 90 parzyste, Juliana Ursyna Niemcewicza 2 - 22 parzyste, 5 - 39 nieparzyste, Księcia Józefa Poniatowskiego 2 - 24 parzyste, pl. św. Macieja 3 - 10
44 Klub "Iskierka", ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 27 Wrocław stały Tak Bolesława Drobnera 32 - 38 parzyste, Henryka Pobożnego 1 - 13 nieparzyste, 4 - 24 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 31 - 37 nieparzyste, Kręta 2 - 28 parzyste, 13 - 25 nieparzyste, Myśliwska 1 - 7 nieparzyste, Ołbińska 1 - 20, Słowiańska 1 - 9 nieparzyste, 2 - 14 parzyste
45 Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo, ul. Franklina Delano Roosevelta 15 Wrocław stały Nie Franklina Delano Roosevelta, Jedności Narodowej 92 - 122 parzyste, Kręta 1 - 7 nieparzyste, Słowiańska 11 - 39 nieparzyste, 16 - 18 parzyste, 32
46 Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2 Wrocław stały Nie Antoniego Słonimskiego, Browarna, Czesława Miłosza, Emila Zegadłowicza, Jana Czochralskiego, wyb. Józefa Conrada-Korzeniowskiego, Pasterska 2 - 3A, Rychtalska 7 - 22, Trzebnicka 31 - 39 nieparzyste, 42 - 90 parzyste, Zakładowa
47 Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2 Wrocław stały Nie Andrzeja Struga, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lucjana Siemieńskiego
48 Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2 Wrocław stały Nie Kleczkowska, Władysława Reymonta, Zdzisława Dębickiego
49 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Strachocińska 155 - 157 Wrocław stały Tak Chmielarska, Kmieca, Kołodziejska, Narciarska, Rolnicza, Siewna, Słomiana, Strachocińska, Tatarakowa, Wieśniacza, Włościańska, Wschodnia
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Strachocińska 155 - 157 Wrocław stały Tak Błotna, Dobrzykowicka, Gitarowa, Jaśkowicka, Jelczańska, Laskowicka, Leśna, Łaniewska, Nadolicka, Odcinek, Perkusyjna, Przy Torze, Smocza, Sobocińska, Strumykowa, Ubocze, Wałowa, Wykładowa, Zagajnikowa
51 Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów, ul. Swojczycka 118 Wrocław stały Tak Bartnicza, Bazaltowa, Byczyńska, Ceglana, Cementowa, Chałupnicza, Ferdynanda Magellana, Folwarczna, Gospodarska, Jamesa Cooka, Jana Drobuta, Jana Zamoyskiego, Jerzego Badury, Jerzego Treski, Krzysztofa Kolumba, Ludowa, Macieja Dobrackiego, Macieja Rataja, Marca Polo, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mikołowska, Miłoszycka, Murowana, Mydlana 1 - 11 nieparzyste, Mysłowicka, Osadnicza, Radzionkowska, Swojczycka, Świętochłowicka, Vasco da Gamy, Wilczycka, Wincentego Witosa, Wołczyńska, Zagrodnicza, Zaściankowa
52 Rada Osiedla Ołbin, ul. Na Szańcach 14 Wrocław stały Nie gen. Józefa Bema 1 - 15 nieparzyste, Henryka Sienkiewicza 2 - 10 parzyste, 18 - 22 parzyste, Na Szańcach, Świętokrzyska 28 - 57
53 Liceum Ogólnokształcące nr I, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 Wrocław stały Tak Barycka 4 - 12 parzyste, Bolesława Prusa 5 - 7C nieparzyste, 16 - 50 parzyste, Jedności Narodowej 91 - 105 nieparzyste, Księcia Józefa Poniatowskiego 1 - 27 nieparzyste, Oleśnicka 5 - 27 nieparzyste, Przeskok, Stefana Żeromskiego 3 - 11 nieparzyste, 14, 16, Warzywnicza
54 Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117 Wrocław stały Nie Jedności Narodowej 107 - 125 nieparzyste, Kluczborska 2 - 26 parzyste, Norberta Barlickiego 16 - 28 parzyste, Nowowiejska 1 - 35 nieparzyste, 20 - 32 parzyste, Stefana Żeromskiego 33 - 41 nieparzyste, 38 - 44 parzyste, Wygodna
55 Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117 Wrocław stały Nie Dolna 22 - 39, Jana Henryka Pestalozziego 2 - 12 parzyste, Kluczborska 1 - 29 nieparzyste, Norberta Barlickiego 2 - 14 parzyste, Nowowiejska 2 - 18 parzyste, Oleśnicka 2 - 24 parzyste, Rychtalska 2 - 6A, Ustronie
56 Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117 Wrocław stały Nie Jedności Narodowej 145 - 163 nieparzyste, 146 - 184 parzyste, Namysłowska, Stefana Żeromskiego 13 - 31 nieparzyste, 18 - 34 parzyste, 50 - 68 parzyste
57 Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jednosci Narodowej 195 Wrocław stały Tak Karola Miarki 2 - 22 parzyste, ks. Konstantego Damrota 1 - 57 nieparzyste, 14 - 50 parzyste, Stefana Żeromskiego 69 - 85 nieparzyste, 72 - 88 parzyste, 50 - 68 parzyste, Wolfganga Amadeusza Mozarta
58 Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jednosci Narodowej 195 Wrocław stały Nie Andrzeja Cinciały, Augusta Mosbacha, Jedności Narodowej 186 - 194 parzyste, 169 - 193 nieparzyste, 195 - 213, Józefa Lompy 18 - 28 parzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 120 - 146 parzyste, 127 - 143 nieparzyste, Karola Miarki 1 - 15 nieparzyste
59 Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jednosci Narodowej 195 Wrocław stały Nie Artura Młodnickiego, Jana Sebastiana Bacha, Józefa Lompy 1 - 29 nieparzyste, Pasterska 1 - 1D, Stefana Jaracza 15 - 79 nieparzyste, 18 - 92 parzyste
60 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78 Wrocław stały Nie Ignacego Daszyńskiego
61 Przedszkole nr 55, ul. Nowowiejska 36 Wrocław stały Nie Elizy Orzeszkowej 29 - 35 nieparzyste, 30 - 58 parzyste, Józefa Lompy 2 - 14 parzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 110 - 118 parzyste, 115 - 125 nieparzyste, Norberta Barlickiego 32 - 42 parzyste, Nowowiejska 34 - 40A parzyste, Stefana Żeromskiego 45 - 67 nieparzyste
62 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78 Wrocław stały Nie bł. Edyty Stein, Bolesława Prusa 94 - 110 parzyste, Kluczborska 30 - 37, Nowowiejska 39 - 47 nieparzyste, 42 - 80A parzyste
63 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78 Wrocław stały Nie Elizy Orzeszkowej 37 - 69 nieparzyste, 62 - 96 parzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 96 - 108 parzyste, 99 - 113A nieparzyste, Norberta Barlickiego 1 - 39 nieparzyste, Stefana Jaracza 1 - 13 nieparzyste, 2 - 16 parzyste
64 Szkoła Podstawowa nr 107, ul. Bolesława Prusa 64 Wrocław stały Nie Henryka Sienkiewicza 24 - 60 parzyste, Jana Henryka Pestalozziego 3 - 9 nieparzyste, al. Jana Matejki, kard. Mieczysława Ledóchowskiego, Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 55 - 86
65 Szkoła Podstawowa nr 107, ul. Bolesława Prusa 64 Wrocław stały Nie Barycka 1 - 11 nieparzyste, Bolesława Prusa 9 - 55 nieparzyste, 64 - 78 parzyste, Chemiczna, kard. Stefana Wyszyńskiego 52 - 80 parzyste, 55 - 75 nieparzyste, Rozbrat, Ukryta
66 Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Łukasza Górnickiego 20 Wrocław stały Tak Henryka Sienkiewicza 76 - 112 parzyste, Krzywa, Łukasza Górnickiego 11 - 41 nieparzyste, 20 - 22 A parzyste, Mikołaja Reja 23 - 47 nieparzyste, 36 - 56 parzyste, Nowowiejska 61 - 95 nieparzyste, Piastowska 42 - 52 parzyste
67 Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi, ul. Nowowiejska 80a Wrocław stały Nie Bolesława Prusa 61 - 97 nieparzyste, Mikołaja Reja 49 - 91 nieparzyste, 62 - 96 parzyste, Nowowiejska 82 - 104A parzyste, Piastowska 56, 58, Walecznych, pl. Westerplatte
68 Politechnika Wrocławska Budynek F - 13, ul. Czerwonego Krzyża 2 Wrocław stały Tak Czerwonego Krzyża, Gdańska, Grunwaldzka 90 - 108 parzyste, Henryka Sienkiewicza 114 - 152 parzyste, Ksawerego Liskego, Nowowiejska 97 - 115 nieparzyste, 108 - 130 parzyste, Odona Bujwida 20 - 26 parzyste, 28 - 67, Piastowska 39 - 63 nieparzyste, Sopocka
69 Rada Osiedla Plac Grunwaldzki, ul. Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 51 Wrocław stały Nie Benedyktyńska 14 - 32 parzyste, Grunwaldzka 2 - 22 parzyste, Henryka Sienkiewicza 29 - 75 nieparzyste, Łukasza Górnickiego 1A - 7 nieparzyste, 4 - 12 parzyste, Mikołaja Reja 14 - 26 parzyste, Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 28 - 52 parzyste, 29 - 37 nieparzyste, 43 - 51 nieparzyste
70 Gimnazjum nr 13, ul. Mikołaja Reja 3 Wrocław stały Nie Benedyktyńska 3 - 23 nieparzyste, 6 - 12 parzyste, Grunwaldzka 3 - 69 nieparzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 29 - 45, Ładna, Mikołaja Reja 2 - 8 parzyste, Miła, Szczytnicka 18
71 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zygmunta Janiszewskiego 14 Wrocław stały Tak Fryderyka Joliot-Curie, pl. Grunwaldzki 2 - 16 parzyste, 3 - 59 nieparzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 1 - 15 nieparzyste, 12 - 14 parzyste, Michała Wrocławczyka, Nauczycielska, Piwna, Szczytnicka 9 - 51 nieparzyste, 26 - 54 parzyste, Władysława Nehringa
72 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zygmunta Janiszewskiego 14 Wrocław stały Tak Benedykta Polaka, Cypriana Kamila Norwida 1 - 21 nieparzyste, 4/6, 18 - 28 parzyste, Ignacego Łukasiewicza, Józefa Marii Hoene-Wrońskiego, Mariana Smoluchowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej 27 - 91 nieparzyste, wyb. Stanisława Wyspiańskiego, Zygmunta Janiszewskiego
73 Dom Studencki "Parawanowiec", pl. Grunwaldzki 28 Wrocław stały Nie Cypriana Kamila Norwida 25 - 31 nieparzyste, 32 - 42 parzyste, Edwarda Suchardy, Grunwaldzka 60 - 88 parzyste, pl. Grunwaldzki 28 - 36 parzyste, Henryka Sienkiewicza 101 - 131 nieparzyste, Jana Mikulicza-Radeckiego, Karola Marcinkowskiego, wyb. Ludwika Pasteura, Marii Curie-Skłodowskiej 36 - 68 parzyste, Odona Bujwida 25, Oskara Minkowskiego 1 - 17 nieparzyste, Tytusa Chałubińskiego, Wilhelma Roentgena
74 Dom Studencki "Dwudziestolatka", ul. Piastowska 1 Wrocław stały Nie Grunwaldzka 26 - 58A parzyste, pl. Grunwaldzki 18 - 26 parzyste, Henryka Sienkiewicza 77 - 99 nieparzyste, Mikołaja Reja 3 - 21 nieparzyste, Oskara Minkowskiego 2 - 18 parzyste, Piastowska 1, 1A, 19 - 38, 40
75 Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Fryderyka Chopina 9b Wrocław stały Nie Aleksandra Świętochowskiego, Augusta Cieszkowskiego, Jana Baudouina de Courtenay, Jana Głogowczyka, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, al. Jana Kochanowskiego 6 - 94A parzyste, 13 - 91 nieparzyste, Jerzego Józefa Smoleńskiego, Jerzego Samuela Bandtkiego, Józefa Mianowskiego, ks. Emila Szramka, Ludwika Krzywickiego, Marcelego Handelsmana, Na Końcu, Oskara Kolberga, Stanisława Pilata, Tadeusza Czackiego, Wojciecha z Brudzewa
76 Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Fryderyka Chopina 9b Wrocław stały Nie Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, al. Ignacego Paderewskiego, Józefa Elsnera, Karola Lipińskiego, Karola Szymanowskiego, al. Ludomira Różyckiego 2 - 16 parzyste, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki, Zygmunta Noskowskiego
77 Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, ul. Parkowa 18 - 26 Wrocław stały Nie Adama Mickiewicza 4 - 100 parzyste, al. Jana Kochanowskiego 1 - 11 nieparzyste, Kazimierza Bartla, al. Ludomira Różyckiego 1 - 15 nieparzyste, Mikołaja Kopernika 16 - 19, Parkowa Samuela Dicksteina, Stefana Banacha, Witelona
78 Zespół Szkół nr 9, ul. Rafała Krajewskiego 1 Wrocław stały Nie 8 Maja, Edwarda Dembowskiego 6 - 48 parzyste, 9 - 69 nieparzyste, 96 - 130 parzyste, Jana Heweliusza, Kosynierów Gdyńskich 2A - 94 parzyste, 7 - 91 nieparzyste, ks. Franciszka Salezego Jezierskiego, Marcina Kasprzaka 3 - 31 nieparzyste, płk. Józefa Becka, Rafała Krajewskiego, Walerego Sławka
79 Szkoła Podstawowa nr 66, ul. Edwarda Dembowskiego 39 Wrocław stały Nie Andrzeja Potebni, Edwarda Dembowskiego 50 - 94 parzyste, Marcina Borelowskiego 1 - 55 nieparzyste, Marcina Kasprzaka 2 - 34 parzyste, Partyzantów 17 - 57 nieparzyste, Pierwszej Dywizji 1 - 12, płk. Franciszka Nulla, Stefana Okrzei
80 Zespół Szkół nr 9, ul. Rafała Krajewskiego 1 Wrocław stały Nie Adama Mickiewicza 35 - 113 nieparzyste, Bartosza Głowackiego 1 - 65A nieparzyste, 2 - 66 parzyste, Belwederczyków, Cypriana Godebskiego, gen. Józefa Sowińskiego, Jana Szanieckiego, Piotra Wysockiego, Szymona Konarskiego
81 Zespół Szkół nr 9, ul. Rafała Krajewskiego 1 Wrocław stały Nie Emilii Plater, gen. Ludwika Mierosławskiego, Karola Libelta, ks. Piotra Ściegiennego, Ludwika Waryńskiego, Marcina Borelowskiego 2 - 62 parzyste, Monte Cassino, Partyzantów 1 - 16A, 59 - 129 nieparzyste, 60 - 94 parzyste, Pierwszej Dywizji 13 - 24, Smętna, Zygmunta Sierakowskiego
82 Dom Studencki "Arka", ul. Karola Olszewskiego 25 Wrocław stały Nie Andrzeja Wajdy, Antoniego Wiwulskiego, Artura Grottgera, Bolesława Biegasa, Czarnoleska, Edwarda Wittiga, Henryka Siemiradzkiego, Jana Jerzego Urbańskiego, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego 1 - 31A nieparzyste, 2 - 28A parzyste, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Karola Olszewskiego 1 - 19 nieparzyste, 2 - 32 parzyste, Kazimierska, Ludwika Pugeta, Mikołaja Kopernika 5 - 11, Rzeźbiarska, Tramwajowa, Wystawowa, Zielonego Dębu, Zygmunta Wróblewskiego
83 Dom Studencki "Arka", ul. Karola Olszewskiego 25 Wrocław stały Nie Aleksandra Kotsisa, Aleksandra Orłowskiego, Braci Gierymskich 18 - 20 parzyste, 19 - 45 nieparzyste, 36 - 40 parzyste, Brata Alberta, Cicha, Fryderyka Pautscha, Henryka Hipolita Rodakowskiego, Janusza Korczaka, Jasna, Józefa Chełmońskiego 30 - 42C parzyste, 35 - 43A nieparzyste, Karola Olszewskiego 21 - 89 nieparzyste, 34 - 70 parzyste, ks. Grzegorza Piramowicza, Piotra Michałowskiego, Promień, Stanisława Noakowskiego, Stefanii Sempołowskiej 2 - 34 parzyste, 3 - 31 nieparzyste
84 Zespół Szkół nr 19, ul. Spółdzielcza 2a Wrocław stały Tak Franciszka Stefczyka, Karola Olszewskiego 74 - 136A parzyste, 152 - 178 parzyste, Romualda Mielczarskiego, Spółdzielcza
85 Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Stefanii Sempołowskiej 54 Wrocław stały Nie Bernarda Bellotta Canaletta, Marcelego Bacciarellego, Narcyzy Żmichowskiej
86 Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Stefanii Sempołowskiej 54 Wrocław stały Nie Edwarda Abramowskiego, Karola Olszewskiego 138 - 150 parzyste, Maksymiliana Jackowskiego 1 - 63 nieparzyste, 2 - 46 parzyste, Piotra Norblina, Stefanii Sempołowskiej 50 - 74A parzyste, 55 - 73 nieparzyste, Wojciech Gersona
87 Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, ul. Fryderyka Pautscha 4 Wrocław stały Tak Bartoszowicka, Braci Gierymskich 47 - 153 nieparzyste, 50 - 164A parzyste, Eugeniusza Zaka, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Pankiewicza, Karola Olszewskiego 93 - 171 nieparzyste, Kożuchowska, Leona Wyczółkowskiego, Olgi Boznańskiej 19, Witolda Wojtkiewicza, Władysława Ślewińskiego
88 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Trwała 17 - 19 Wrocław stały Nie Komandorska 66 - 120 parzyste, 89 - 177 nieparzyste, Powstańców Śląskich 2 - 54B, Radosna, Wielka 12 - 34 parzyste
89 Gimnazjum nr 17, ul. Ślężna 2 - 24 Wrocław stały Nie Borowska 1 - 3, Sanocka, Skwerowa, Studzienna, Swobodna 2 - 16 parzyste, Zaolziańska
90 Gimnazjum nr 17, ul. Ślężna 2 - 24 Wrocław stały Nie Komandorska 7 - 87 nieparzyste, 16 - 64 parzyste, Pabianicka, Ślężna 9 - 41 nieparzyste
91 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Zaporoska 28 Wrocław stały Tak ks. Jana Schneidera, Lubuska 1 - 7 nieparzyste, Owsiana, Skwierzyńska 1 - 7, 2 - 24 parzyste, 17 - 19 nieparzyste, Szczęśliwa 33, 44, Tadeusza Zielińskiego 63 - 75 nieparzyste, 78 - 112 parzyste, Władysława Grabskiego, Zaporoska 24 - 40 parzyste
92 Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-C, ul. Swobodna 73 Wrocław stały Nie Tadeusza Zielińskiego 43 - 61A nieparzyste, 58 - 74 parzyste, Wincentego Stysia
93 Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-B, ul. Swobodna 73 Wrocław stały Tak Nasypowa, Swobodna 37, 60 - 78 parzyste, 71 - 73A nieparzyste, Tadeusza Zielińskiego 22 - 56 parzyste, 39 - 41 nieparzyste
94 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Trwała 17 - 19 Wrocław stały Nie Drukarska 1 - 30, Powstańców Śląskich 56 - 94 parzyste, Trwała, Wielka 27 - 61 nieparzyste
95 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących, ul. Drukarska 50 Wrocław stały Tak Kamienna 1 - 17 nieparzyste, 2 - 6 parzyste, pl. Powstańców Śląskich 2 - 20 parzyste, Powstańców Śląskich 108 - 124 parzyste, Sudecka 74 - 96 parzyste, 93 - 119 nieparzyste
96 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących, ul. Drukarska 50 Wrocław stały Tak Drukarska 31 - 47A nieparzyste, 32 - 52 parzyste, Kamienna 19 - 65 nieparzyste
97 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Jantarowa 5 Wrocław stały Tak Bernarda Pretficza 2 - 28 parzyste, 3 - 23 nieparzyste, Energetyczna, Gajowicka 90 - 120 parzyste, Oficerska, pl. Powstańców Śląskich 1 - 19 nieparzyste, Zaporoska 81 - 91 nieparzyste
98 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Jantarowa 5 Wrocław stały Tak Jantarowa, Krucza 1 - 31A nieparzyste, 2 - 12 parzyste, 58 - 68 parzyste, Łączności, Zaporoska 71 - 79 nieparzyste
99 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Zaporoska 71 Wrocław stały Tak Gwiaździsta, pl. Ludwika Hirszfelda, Powstańców Śląskich 5 - 111 nieparzyste, Wielka 1 - 15 nieparzyste, Zaporoska 64 - 70 parzyste
100 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Zaporoska 71 Wrocław stały Tak Gajowicka 62 - 88 parzyste, Zaporoska 42 - 62 parzyste, 49 - 51 nieparzyste
101 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wandy 13 Wrocław stały Nie Gajowicka 122 - 148 parzyste, al. gen. Józefa Hallera 3 - 29A nieparzyste, Krakusa, Podchorążych, Słowicza, Spadochroniarzy, Sztabowa 28 - 66 parzyste, 51 - 83 nieparzyste, Wandy
102 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wandy 13 Wrocław stały Nie Pocztowa, Powstańców Śląskich 121 - 143 nieparzyste, 128 - 154 parzyste, Sztabowa 72 - 100A parzyste, 85 - 107 nieparzyste, Ślężna 115 - 129A nieparzyste, al. Wiśniowa 4 - 36D parzyste, 70
103 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Jastrzębia 26 Wrocław stały Nie Bolesława Ulanowskiego, Gajowicka 154 - 174 parzyste, 188 - 200 parzyste, al. gen. Józefa Hallera 2 - 34 parzyste, Jastrzębia, Sokola 18 - 32 parzyste, 27 - 51 nieparzyste
104 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Jastrzębia 26 Wrocław stały Nie Orla, Powstańców Śląskich 145, 159 - 219 nieparzyste, 160 - 182A parzyste, Racławicka 1 - 36/38, Sępia, Wolbromska
105 Przedszkole nr 61 "Gajowickie Skrzaty", ul. Gajowicka 199 Wrocław stały Nie Gajowicka 175 - 199 nieparzyste, al. gen. Józefa Hallera 36 - 48 parzyste, 52, Modlińska, Oksywska, Przelot, Racławicka 37 - 62A, Saperów, Sokola 5 - 23A nieparzyste, 6 - 14 parzyste, Żurawia
106 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Powstańców Śląskich 210 - 218 Wrocław stały Nie Andrzeja Waligórskiego, Jana Kaczmarka, Januszowicka, Kampinoska, Powstańców Śląskich 186 - 222 parzyste, Pułtuska, Sochaczewska, Sokola 52 - 79, Ślężna 197 - 227
107 Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu Zespół Szkół, al. Wiśniowa 81 Wrocław stały Nie al. Armii Krajowej 1, Cisowa, Garwolińska, Grójecka, Kutnowska, Rawska, Rudolfa Weigla, Skierniewicka, Ślężna 88 - 196, Wiktora Brossa, al. Wiśniowa 1 - 87 nieparzyste
108 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19, ul. Januszowicka 35 - 37 Wrocław stały Tak al. Akacjowa, al. Dębowa, al. Jarzębinowa, al. Jaworowa, al. Kasztanowa, al. Lipowa, al. Wiązowa, Sudecka 98 - 120 parzyste, 122 - 166
109 Ośrodek Postaw Twórczych, ul. Działkowa 15 Wrocław stały Nie Czerniawska, Dusznicka, Działkowa, Kudowska, Lądecka, Niemczańska, Puszczykowska, Strońska, Świeradowska 1 - 37
110 Przedszkole nr 49, ul. Borowska 181 - 187 Wrocław stały Tak Adama Uznańskiego, Alpejska, Bogusława Bobrańskiego, Borowska 134 - 272 parzyste, 177 - 283B nieparzyste, Długopolska, Himalajska, Jerzego Kukuczki, Pamirska, Pirenejska, Wandy Rutkiewicz
111 Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, ul. Borowska 138 Wrocław stały Nie al. Armii Krajowej 5, 37, 41, Brzoskwiniowa, Jabłeczna, Spiska 52 - 64A, Trawna, Żegiestowska
112 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały Tak gen. Mariusza Zaruskiego, Krynicka 7 - 51 nieparzyste, 84 - 92 parzyste, Mieczysława Orłowicza, Romana Zmorskiego, Zygmunta Glogera
113 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 2 Wrocław stały Tak Bardzka 3 - 5 nieparzyste, Krynicka 2 - 82 parzyste, Świeradowska 67 - 77 nieparzyste
114 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały Tak Bielawska, Dzierżoniowska, Kłodzka, Pieszycka, Pietrzykowska, Piławska, Radkowska, Srebrnogórska, Świeradowska 41 - 65 nieparzyste, Wambierzycka
115 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały Tak Orzechowa 44 - 62A, 91 - 114
116 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały Tak Orzechowa 2 - 43
117 Dzienny Dom Pomocy Społecznej "Na Ciepłej", ul. Ciepła 15b Wrocław stały Tak Ciepła, Sieradzka, Wesoła
118 Szkoła Podstawowa nr 73, ul. Gliniana 30 Wrocław stały Nie Borowska 9, 6 - 52 parzyste, Gliniana 2 - 38, 39 - 69 nieparzyste, Łódzka 6 - 14 parzyste, 1 - 19 nieparzyste, Ślężna 2 - 28 parzyste
119 Zespół Szkół Logistycznych, ul. Jana Władysława Dawida 9 - 11 Wrocław stały Nie Dyrekcyjna, Gajowa 21 - 43 nieparzyste, 28 - 68A parzyste, Gliniana 40 - 60 parzyste, 71 - 89 nieparzyste, Jana Władysława Dawida, Joannitów, Sucha
120 Przdszkole nr 119 "Zielona Łąka", ul. Łódzka 23 Wrocław stały Nie Borowska 74, Gajowa 47 - 55 nieparzyste, Przestrzenna 1 - 29, 32 - 36 parzyste, Tomaszowska
121 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17, ul. Wieczysta 105 Wrocław stały Nie Gajowa 70 - 80 parzyste, Kamienna 74 - 154, Łódzka 16 - 46A parzyste, 23 - 47 nieparzyste, Ślężna 78 - 86 parzyste
122 Zespół Szkół Logistycznych, ul. Jana Władysława Dawida 9 - 11 Wrocław stały Nie Boczna, Gajowa 1 - 19 nieparzyste, 8 - 26 parzyste, Gliniana 89A - 99 nieparzyste, 62 - 68 parzyste, Hubska 1 - 5, 7 - 69, Lniana
123 Szkoła Podstawowa nr 77, ul. św. Jerzego 4 Wrocław stały Tak Hubska 70 - 123A, Jesionowa 2 - 14 parzyste, Paczkowska 3, Prudnicka 1 - 11 nieparzyste, 2 - 12A parzyste, Przestrzenna 38 - 50 parzyste, św. Jerzego, Wapienna
124 Szkoła Podstawowa nr 77, ul. św. Jerzego 4 Wrocław stały Tak al. Armii Krajowej 2 - 40 parzyste, 50, Bardzka 1, 1A, 1C, Przestrzenna 31 - 49 nieparzyste, Śliczna 54 - 66 parzyste, Widna, Wieczysta 151 - 175 nieparzyste
125 Zespół Szkół nr 2, ul. Borowska 105 Wrocław stały Tak Borowska 86 - 118 parzyste, 101 - 145 nieparzyste, Jacka Kuronia, Spiska 1, Śliczna 1 - 38
126 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17, ul. Wieczysta 105 Wrocław stały Nie Śliczna 39 - 44B, 45 - 59 nieparzyste, Wieczysta 63 - 149 nieparzyste
127 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Nyska 66 Wrocław stały Tak Henrykowska, Hubska 6, Nyska, Paczkowska 26 - 50 parzyste, Sernicka
128 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Nyska 66 Wrocław stały Tak Bardzka 2 - 30 parzyste, 60, 80, Jesionowa 9 - 49 nieparzyste, 16 - 78 parzyste, Otmuchowska, Piękna
129 Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o. BOK nr 6, ul. Gazowa 20 Wrocław stały Tak al. Armii Krajowej 45 - 61 nieparzyste, 46 - 48S parzyste, 54, 62, bp. Bernarda Bogedaina, Gazowa, Kamieniecka, ks. Czesława Klimasa, Laskowa, Łagiewnicka, Międzyleska, Owocowa, Śliwkowa, Tarnogajska, Ząbkowicka, Ziębicka, Złotostocka
130 Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Krakowska 2 Wrocław stały Tak Bierdzańska 3, 4 - 12 parzyste, gen. Romualda Traugutta 135 - 149 nieparzyste, 132 - 146 parzyste, Krakowska 1 - 105 nieparzyste, 2 - 128 parzyste, Międzyrzecka, Na Grobli, Na Niskich Łąkach, Nizinna, Okólna, Opatowicka 1, Rakowiecka, Stanisława Więckowskiego 1 - 16, Wilcza, Żabia Ścieżka
131 Przedszkole Integracyjne nr 12, ul. Zgodna 10 - 14 Wrocław stały Nie gen. Romualda Traugutta 20 - 130 parzyste, 93 - 133A nieparzyste, 133OF, Zgodna, pl. Zgody
132 Liceum Ogólnokształcące nr IV, ul. Stacha Świstackiego 12 - 14 Wrocław stały Nie Brzeska, gen. Ignacego Prądzyńskiego 26 - 54 parzyste, 45 - 63 nieparzyste, Stanisława Chudoby, Stanisława Więckowskiego 19 - 37
133 Liceum Ogólnokształcące nr IV, ul. Stacha Świstackiego 12 - 14 Wrocław stały Nie Komuny Paryskiej 79 - 85 nieparzyste, 82 - 96 parzyste, Stacha Świstackiego, Tadeusza Kościuszki 152 - 198 parzyste, 159 - 181 nieparzyste
134 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych (Budynek Hali Sportowej), ul. Stanisława Worcella 20 - 26 Wrocław stały Tak gen. Ignacego Prądzyńskiego 1 - 11 nieparzyste, 29 - 43 nieparzyste, gen. Kazimierza Pułaskiego 4 - 56 parzyste, 15, 47 - 49A nieparzyste, Komuny Paryskiej 43 - 73A nieparzyste, Tadeusza Kościuszki 108 - 150 parzyste, 109 - 149 nieparzyste
135 Muzeum Etnograficzne, ul. gen. Romualda Traugutta 111/113 Wrocław stały Tak Miernicza 2 - 16, gen. Romualda Traugutta 57/59, 61 - 91 nieparzyste, 52 - 78 parzyste, Waleriana Łukasińskiego, Szybka
136 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Komuny Paryskiej 36 - 38 Wrocław stały Nie Dworcowa 22 - 32 parzyste, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 26 - 50 parzyste, gen. Kazimierza Pułaskiego 67 - 81 nieparzyste, pl. Konstytucji 3 Maja, Stanisława Małachowskiego, Tadeusza Kościuszki 72 - 106 parzyste, 77 - 107 nieparzyste
137 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85, ul. gen. Romualda Traugutta 37 Wrocław stały Tak Dobrzyńska, gen. Haukego-Bosaka 1 - 10, gen. Romualda Traugutta 1 - 45, 55, pl. gen. Walerego Wróblewskiego, wyb. Juliusza Słowackiego, Mazowiecka, Podwale 73 - 83 nieparzyste, 74 - 84 parzyste, pl. Powstańców Warszawy 1, Walońska, Zygmunta Krasińskiego
138 Zespół Szkół nr 5, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 33 - 37 Wrocław stały Tak gen. Ignacego Prądzyńskiego 4 - 24A parzyste, 13 - 25 nieparzyste, gen. Karola Kniaziewicza 15 - 40, Komuny Paryskiej 48 - 78 parzyste, Miernicza 17 - 28
139 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 21 Wrocław stały Nie gen. Józefa Haukego-Bosaka 11 - 37, gen. Karola Kniaziewicza 1 - 14, Stanisława Worcella
140 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, ul. Stanisława Worcella 3 Wrocław stały Nie Aleksandra Hercena, Dworcowa 2 - 20 parzyste, gen. Henryka Dąbrowskiego 1 - 18, 19 - 37A nieparzyste, Komuny Paryskiej 3 - 41, 42 - 46 parzyste, Podwale 67 - 71 nieparzyste, 68 - 72 parzyste
141 Szkoła Podstawowa nr 99, ul. Bytomska 7 Wrocław stały Tak Blizanowicka, Cieszyńska, Czechowicka, Księska, Opatowicka 10 - 156 parzyste, 11 - 127 nieparzyste, Opolska 1 - 99, Pszczyńska, Rybnicka, Siemianowicka, Starodworska, Świątnicka, Turawska, Tyska, Wadowicka, Wodzisławska, Zabrzańska, Zagłębiowska, Zawierciańska
142 Szkoła Podstawowa nr 99, ul. Bytomska 7 Wrocław stały Tak Brochowska 3 - 23 nieparzyste, 4 - 22 parzyste, Bytomska, Chorzowska, Gliwicka, Głubczycka, Gogolińska, Górnośląska, Karola Skibińskiego, Karwińska, Katowicka, Kozielska, Krakowska 119 - 149 nieparzyste, 148 - 182 parzyste, Leona Popielskiego, Myszkowska, Opolska 100 - 197, Raciborska, Siewierska, Sosnowiecka, Tarnogórska
143 Przedszkole nr 51, ul. Semaforowa 42 Wrocław stały Tak Arabska, Boiskowa, Cedrowa, Ignacego Mościckiego 47 - 51, Jana Wesołowskiego, Japońska, Jemeńska, Jordańska, Leonarda da Vinci, Lisia, Marsowa, Palestyńska, Pięćdziesięciu Bohaterów, Pionierów, Sadowa, Syjamska, Topolowa, Warszawska, Węgierska, Wiaduktowa, Wietnamska, Wileńska, Ziemniaczana
144 Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Polna 4 Wrocław stały Tak Bengalska, Chmurna, Cypryjska, Filipińska, Gruzińska, Ignacego Mościckiego 1 - 45 nieparzyste, 2 - 46 parzyste, pl. Indyjski, Iracka, Koreańska, Malezyjska, Mandżurska, Nepalska, Perska, Piwniczna, al. Róż, Społeczna, Syryjska, Tybetańska, Woskowa
145 Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Polna 4 Wrocław stały Tak 3 Maja, Afgańska, Biegła, Birmańska, Centralna, Chińska, Krótka, Laotańska, pl. Mongolski, Pakistańska, Polna, Semaforowa, Tatarska
146 Rada Osiedla Jagodno, ul. Jagodzińska 15 Wrocław stały Tak Braci Hofmannów, Brzozowa, Buforowa, Dróżnicza, Ekspresowa, Ernesta Malinowskiego, Godfryda Linkego, Hipolita Cegielskiego, Jagodzińska, Konduktorska, Nastawnicza, Parowozowa, Rozjazdowa, Sygnałowa, Szynowa, Trakcyjna, Tunelowa, Zwrotnicza
147 Rada Osiedla Jagodno, ul. Jagodzińska 15 Wrocław stały Nie Edmunda Kajdasza, Franza Petera Schuberta, Igora Strawińskiego, Johanna Straussa, Johannesa Brahmsa, Krzysztofa Komedy, Ludwiga van Beethovena
148 Świetlica "Cztery Pory Roku-Zima", ul. Ryszarda Wagnera 3 Wrocław stały Tak Antonia Vivaldiego, Franciszki Platówny, Haliny Halskiej, Henryka Jareckiego 3 - 11 nieparzyste, 6 - 24C parzyste, Jana Kiepury, Jerzego Gardy, Ryszarda Wagnera, Sarnia, Wspólna 49, 75
149 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Przystankowa 32 Wrocław stały Tak Antoniego Czechowa, Asfaltowa, Będzińska, Bliska, Daleka, Glebowa, Granitowa, Kosmiczna, Marmurowa, Nenufarowa, Oraczy, Pachnąca, Parafialna 1 - 59 nieparzyste, 2 - 30 parzyste, Pawia, Pawła Jasienicy, Przystankowa, Radarowa, Radłowa, Ratajów, Rozmarynowa, Siewców, Snopkowa, Spokojna, Szarych Szeregów, Świt 26 - 94 parzyste, Terenowa, Wylotowa, Żeńców, Żniwna
150 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Przystankowa 32 Wrocław stały Tak Andrzeja Małkowskiego, Biwakowa, Chlebowa, gen. Stefana Grota-Roweckiego 2 - 190 parzyste, 13 - 109 nieparzyste, Gerberowa 1 - 7 nieparzyste, Hufcowa, Jana Lechonia, Jarosława Iwaszkiewicza, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Wierzyńskiego, Klasztorna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 27 - 33 nieparzyste, 36 - 46 parzyste, Kwitnąca, Mirona Białoszewskiego, Oboźna, Olgi Drahonowskiej, Poronińska, Skibowa, Smardzowska, Tulipanowa 3 - 35 nieparzyste, Zastępowa, Zawiszy Czarnego, Zuchowa
151 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8 Wrocław stały Tak Agrestowa 98B - 128 parzyste, Bartłomieja Strachowskiego, gen Franciszka Kleeberga, gen. Franciszka Włada, gen. Józefa Kustronia, gen. Juliana Filipowicza, gen. Marii Wittek, gen. Mikołaja Bołtucia, gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Łubinowa, marsz. Edwarda Rydza-Śmigłego, mjr. Henryka Sucharskiego, Motylkowa, Nektarowa, Obrońców Poczty Gdańskiej 10 - 114 parzyste, 136 - 138 parzyste, Orawska, Pigwowa, płk. Kazimierza Masztalerza, płk. Stanisława Dąbka, Pszczelarska, Rzepakowa, Sojowa, Stefana Starzyńskiego, Świt 65 - 87 nieparzyste, Ułańska
152 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8 Wrocław stały Tak adm. Józefa Unruga, Czołgistów, Fizylierska, gen. Kazimierza Sosnkowskiego, gen. Romana Abrahama, gen. Tadeusza Kutrzeby, Marcelego Nenckiego, mjr. Hubala, Parafialna 32 - 70 parzyste, 61 - 75 nieparzyste, Piechoty, Synów Pułku, Szczepowa, Uczniowska, Zwiadowców
153 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8 Wrocław stały Tak Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, gen. Grota-Roweckiego 111 - 211 nieparzyste, Gerberowa 2 - 22 parzyste, Jarzynowa, Jaspisowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1 - 25 nieparzyste, 4 - 32 parzyste, kontradm. Stefana Frankowskiego, Kryniczna, Kryształowa, Kurpiów, Malachitowa, Nefrytowa, Opalowa, Rubinowa, Storczykowa, Strączkowa, Szmaragdowa, Traktorowa, Turkusowa, Walerego Goetla, Władysława Szafera, Zdrojowa
154 Rada Osiedla Krzyki-Partynice, ul. Wiosenna 14 Wrocław stały Nie Jesienna, Krzycka 1A - 86H, Letnia, Polarna, Przyjaźni 1 - 141A nieparzyste, Wiosenna, Zimowa
155 Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Wojszycka 1 Wrocław stały Nie Agrestowa 2 - 66 parzyste, 1 - 93 nieparzyste, Aliancka, Borówczana, Czeremchowa, Czereśniowa, Dereniowa, Hippiczna, Kalinowa, Kolarska, Końska, Koszycka, Malinowa, Okrężna, Ołtaszyńska, Ożynowa, Porzeczkowa, Stajenna, Tarninowa, Tenisowa, Turniejowa, Warsztatowa, Wojszycka, Wyścigowa, Zapaśnicza, Żołnierska
156 Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Wojszycka 1 Wrocław stały Nie Agrestowa 101 - 145 nieparzyste, gen. Stanisława Maczka, Husarska, Jagodowa, Kawalerzystów, Obrońców Poczty Gdańskiej 1 - 19A nieparzyste, Poziomkowa, Szwoleżerska, Truskawkowa, Zwycięska
157 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16, ul. Wietrzna 50 Wrocław stały Tak Burzowa, Gradowa, Południowa, Poranna, Powiewna, Wieczorna, Wietrzna 26 - 46 parzyste, 109A - 137 nieparzyste, Zefirowa
158 Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8 Wrocław stały Nie Chłodna, Deszczowa, Halna, Juliana Tuwima, ks. Piotra Wawrzyniaka, Mariana Rapackiego, Pogodna, Skarbowców 4 - 87A, Słotna, Sowia, Stanisława Kusztelana, Szronowa, Upalna, Wietrzna 2 - 24 parzyste, 3 - 107 nieparzyste, Wojciecha Korfantego
159 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16, ul. Wietrzna 50 Wrocław stały Tak Babiego Lata, Jeździecka, Krzycka 87 - 107, Mglista, Partynicka, Róży Wiatrów, Skarbowców 89 - 123, Skrajna, Szarugi, Życzliwa
160 Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8 Wrocław stały Nie Braterska, al. Karkonoska 7 - 65 nieparzyste, 8 - 54 parzyste, Przyjaźni 2 - 66 parzyste, Rodzinna, Sąsiedzka, Siostrzana
161 Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Wałbrzyska 50 Wrocław stały Nie Balladyny, Chyżan, Czekoladowa, Dalemińców, Goleszan, Goplan, al. Karkonoska 83, 83A, Karmelkowa 51 - 59 nieparzyste, 70 - 74 parzyste, 81 - 89 nieparzyste, 82 - 94 parzyste, Łuczan, Łysogórska, Marcepanowa, Piernikowa, Połabian, Przemysłowa, Redarów, Sezamkowa, Siedlczan, Słoneczna, Słowińców, Waflowa, Wałbrzyska 1 - 14, Wolinian, Zabrodzka
162 Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Wałbrzyska 50 Wrocław stały Nie Buraczana, Cukrowa, Dożynkowa, Józefa Supińskiego, Jutrzenki 2 - 62 parzyste, 5 - 47 nieparzyste, Kabaczkowa, Kobierzycka, Kostrzyńska, Kościelna, Łanowa, Marchewkowa, Międzygórska, Migdałowa, Ogórkowa, Szparagowa, Wałbrzyska 15 - 61H
163 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Ludwika Solskiego 13 Wrocław stały Nie Fryderyka Skarbka, Harcerska, Jordanowska, Karmelkowa 2 - 50 parzyste, 5 - 35 nieparzyste, 41, Karola Darwina, ks. Jana Dzierżonia, Ludwika Solskiego, Marcina Bukowskiego 2 - 49A, Michała Śniegockiego, Mokronoska, Stanisława Pękalskiego, al. Piastów 1 - 29, Stanisława Rosponda, Tadeusza Mikulskiego, Turystyczna, Wiejska
164 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Ludwika Solskiego 13 Wrocław stały Nie Cesarzowicka, Emila Zoli, Eugeniusza Kwiatkowskiego 2 - 12 parzyste, 3 - 15 nieparzyste, Honoriusza Balzaka, Ibn Siny Awicenny 4, 21 , 47, 34 - 52 parzyste, Karola Adamieckiego, Leona Petrażyckiego, Leszczynowa, Tadeusza Wendy, Tyniecka
165 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Mariana Morelowskiego 43 Wrocław stały Tak Anioła Ślązaka, bł. Wincentego Kadłubka, Bronisława Trentowskiego, Ewy i Karola Maleczyńskich, Giełdowa, Hugona Steinhausa, Jana Nikliborca, Jana Ostroroga, Jana Stanki, Jerzego Kowalskiego, Jutrzenki 61, 71 - 85 nieparzyste, 74 - 110 parzyste, Kamila Stefki, Karmelkowa 52 - 66 parzyste, 65A, ks. Hieronima Feichta, Kupiecka, Marcina Bukowskiego 50 - 180, Mariana Morelowskiego, Mariana Suskiego, al. Piastów 30 - 99, Seweryna Wysłoucha, Sobótki, Witolda Taszyckiego, Zofii Nałkowskiej
166 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Ścinawska 21 Wrocław stały Tak Długa, Gnieźnieńska, Inowrocławska 48 - 56 parzyste, 63 - 65 nieparzyste, Kazimierza Michalczyka, Łęczycka, Młodych Techników 17, 47 - 66, Portowa, Poznańska 29 - 37 nieparzyste, 48 - 80, 58, Salezjańska, Sołtysia, Starogroblowa
167 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Ścinawska 21 Wrocław stały Tak Głogowska 13 - 35 nieparzyste, Lubińska 36 - 54, Poznańska 15 - 25 nieparzyste, Rynek Szczepiński, Zielonogórska
168 Zespół Szkół nr 1, ul. Słubicka 29 - 33 Wrocław stały Nie Chojnowska, Głogowska 14 - 30 parzyste, 37 - 53 nieparzyste, Głośna, Przedmiejska, Słubicka, Szprotawska, Zgorzelecka, Żagańska
169 Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej, ul. Litomska 10 Wrocław stały Tak Ścinawska, Zachodnia 1 - 55 nieparzyste, 8 - 10 parzyste
170 Wrocławski Zaklad Aktywności Zawodowej, ul. Litomska 10 Wrocław stały Tak Kruszwicka 5 - 31 nieparzyste, 6, 6A, 8, 8A, Litomska 3 - 9 nieparzyste, 17 - 29 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego 2 - 28 parzyste, 1 - 9 nieparzyste
171 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18, ul. Poznańska 26 Wrocław stały Nie Głogowska 1 - 11, Poznańska 14 - 26 parzyste, Zachodnia 26 - 44 parzyste, 50, 52
172 Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57 Wrocław stały Nie Bolesławiecka, Bolkowska, Jaworska, Legnicka 39, 43 - 48, Stacyjna, Strzegomska 3 - 9 nieparzyste, 2 - 12 parzyste, 36 - 42N parzyste, 47 - 59 nieparzyste, pl. Strzegomski, Śrubowa, Złotoryjska
173 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18, ul. Poznańska 26 Wrocław stały Nie Lubińska 1 - 30, 83, Stefana Czarnieckiego 13 - 41 nieparzyste, 52 - 80 parzyste
174 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Zachodnia 2 Wrocław stały Tak Kruszwicka 10 - 28 parzyste, 33 - 53 nieparzyste, Litomska 10, 11, 20, 20 - 36 parzyste, Poznańska 1 - 13 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego 11 - 11D, 30 - 50 parzyste, Zachodnia 8, 12 - 20 parzyste
175 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Zachodnia 2 Wrocław stały Tak Drzewna, gen. Władysława Sikorskiego, Inowrocławska 23 - 39 nieparzyste, Jacka Kaczmarskiego, Rybacka, pl. Solidarności, pl. św. Mikołaja, Zachodnia 2, 4
176 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18, ul. Poznańska 26 Wrocław stały Nie Inowrocławska 1 - 21D nieparzyste, 2 - 4 parzyste, Legnicka 17 - 27A nieparzyste, Młodych Techników 2 - 14 parzyste, 7, Szczepińska, Środkowa
177 Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57 Wrocław stały Nie Braniborska 19 - 61 nieparzyste, 32 - 84 parzyste, Dobra 11 - 21 nieparzyste, Góralska, Legnicka 26 - 42 parzyste, Robotnicza 1 - 112, Smolecka, Trzemeska
178 Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57 Wrocław stały Nie Aleksandra Zelwerowicza, Braniborska 1 - 7 nieparzyste, 2 - 30 parzyste, Dobra 2 - 16 parzyste, Fabryczna 2 - 8 parzyste, pl. Jana Pawła II 1, 2, Legnicka 18 - 24 parzyste, Nabycińska, pl. Orląt Lwowskich 1 - 20B, 20F, Podwale 1 - 25, Sokolnicza, Ziemowita
179 Zespół Szkół nr 20, ul. Klodnicka 36 Wrocław stały Nie Brynicka, Gądowska, Kłodnicka, Legnicka 118 - 168 parzyste, Małopanewska, Stobrawska
180 Przedszkole nr 122 "Wesoła Gromadka", ul. Kłodnicka 23 Wrocław stały Tak Biały Kąt, Dąbrówki, Kwiska, Legnicka 50 - 116 parzyste
181 Zespół Szkół nr 20, ul. Kłodnicka 36 Wrocław stały Nie Bystrzycka 22 - 83, Na Ostatnim Groszu
182 Szkoła Podstawowa nr 118, bulw. Ikara 19 Wrocław stały Tak Eugeniusza Horbaczewskiego 3 - 43, płk. Bolesława Orlińskiego, Stefana Drzewieckiego 4 - 36A parzyste, Szybowcowa 5 - 14
183 Szkoła Podstawowa nr 118, bulw. Ikara 19 Wrocław stały Tak Jerzego Bajana 25 - 73
184 Szkoła Podstawowa nr 118, bulw. Ikara 19 Wrocław stały Tak Czesława Tańskiego, Ludwika Idzikowskiego, Metalowców 61, Samolotowa, Skrzydlata, Sterowcowa
185 Rada Osiedla Gądów-Popowice Płd., ul. Lotnicza 22 Wrocław stały Nie bulw. Dedala, Jerzego Bajana 3 - 24E, Latawcowa, Stefana Drzewieckiego 3 - 35 nieparzyste
186 Rada Osiedla Gądów-Popowice Płd., ul. Lotnicza 22 Wrocław stały Nie Lotnicza 12 - 26 parzyste, 72, Szybowcowa 16 - 74 parzyste, 15 - 23 nieparzyste
187 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61 Wrocław stały Nie Eugeniusza Horbaczewskiego 45 - 57A nieparzyste, bulw. Ikara, Stefana Drzewieckiego 65 - 71 nieparzyste
188 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61 Wrocław stały Nie Balonowa, Bystrzycka 89 - 105, Eugeniusza Horbaczewskiego 59 - 73 nieparzyste
189 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61 Wrocław stały Nie Franciszka Hynka, Stefana Drzewieckiego 38 - 64 parzyste, 43 - 63 nieparzyste
190 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Koszykarska 2 - 4 Wrocław stały Nie Aleja Śląska, Koszykarska, Mączna, Murarska, Notecka 3 - 7A nieparzyste, 4 - 16A parzyste, Papiernicza, Rękodzielnicza, Warciańska
191 Liceum Ogólnokształcące nr VI, ul. Hutnicza 45 Wrocław stały Nie Hutnicza, Nadrzeczna, Pilczycka 77 - 148B, Tkacka
192 Liceum Ogólnokształcące nr VI, ul. Hutnicza 45 Wrocław stały Nie Bednarska, Górnicza, Lotnicza 139 - 151 nieparzyste, 148 - 152 parzyste, Metalowców 9 - 11 nieparzyste, 25 - 31 nieparzyste, 59, 59B, 59C, Stargardzka, Szklarska
193 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały Nie Kolista, Lotnicza 7 - 11 nieparzyste, 37, 53, Modra 2 - 35, Pilczycka 25 - 65
194 Przedszkole nr 150 "Wesołe Nutki", ul. Piotra Ignuta 30 Wrocław stały Nie Dokerska 3 - 37 nieparzyste, Gwarecka
195 Zespół Szkół nr 21, ul. Piotra Ignuta 28 Wrocław stały Tak Dokerska 2 - 54 parzyste, Piotra Ignuta, Sielska
196 Zespół Szkół nr 21, ul. Piotra Ignuta 28 Wrocław stały Tak Kozanowska 63 - 117, Modra 36 - 52
197 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały Nie Dzielna 1 - 37, Gołężycka
198 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały Nie Kozanowska 13 - 62, Pałucka, Wiślańska
199 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały Nie Celtycka, Dobrzańska, Dziadoszańska, Dzielna 39 - 53, gen. Iwana Połbina, Setna, Ślężańska, Trzebowiańska
200 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27 Wrocław stały Tak Białowieska 2 - 54 parzyste, Bobrza 2 - 27, Rysia
201 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27 Wrocław stały Tak Bobrza 28 - 44, ks. Marcina Lutra, Milenijna 2, Wejherowska 3 - 77 nieparzyste
202 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Jelenia 7 Wrocław stały Nie Legnicka 49 - 67 nieparzyste, Niedźwiedzia, Starograniczna, Żubrza
203 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Jelenia 7 Wrocław stały Nie Białowieska 1 - 43 nieparzyste, 101, 66 - 102 parzyste, Popowicka 1 - 63 nieparzyste, 2 - 60 parzyste
204 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Jelenia 7 Wrocław stały Nie Jelenia
205 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27 Wrocław stały Tak Ojców Oblatów, Popowicka 62 - 158 parzyste, Wejherowska 2 - 28 parzyste, Zajęcza
206 Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 Wrocław stały Tak Strzegomska 46 - 56B parzyste, 85 - 145 nieparzyste, 138 - 322 parzyste
207 Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 Wrocław stały Tak Estońska 40 - 44 parzyste, Szkocka 40 - 99C
208 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Grecka 59 Wrocław stały Nie Angielska, Australijska, Baskijska, Belgijska, Białoruska, Estońska 1 - 36, Francuska, Grecka, Holenderska, Irlandzka, Kanadyjska
209 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Grecka 59 Wrocław stały Nie Austriacka, Babimojska, Duńska, Fabryczna 10 - 33, Hiszpańska, Jana Szczyrki, Klecińska 87 - 155 nieparzyste, 124 - 214 parzyste, Muchoborska, Norweska, Otyńska, Przemkowska, Rudzka, Stanów Zjednoczonych, Szkocka 1 - 35, Szwajcarska, Szwedzka, Traktatowa, Turecka, Ukraińska, Wagonowa
210 Wrocławski Klub Formaty, ul. Samborska 3 - 5 Wrocław stały Tak Aleksandra Godlewskiego, Antoniego Knota, Buczacka, Graniczna 2 - 10B parzyste, Heleny Boguszewskiej, Jana Parandowskiego, Janusza Meissnera, Jerzego Cieślikowskiego, Kamila Giżyckiego, Kazimierza Witalisa Szarskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Rodziewiczówny, Melchiora Wańkowicza, Mińska, Otwocka, Romualda Cabaja, Roślinna, Stanisława Dygata, Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, Witolda Gombrowicza, Włodzimierza Trzebiatowskiego, Zenona Kosidowskiego
211 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Stanisławowska 38 - 44 Wrocław stały Tak Bliźniacza, Dzielnicowa, Końcowa, Leopolda Tyrmanda, Osiedlowa, Pusta, Rejonowa, Sokalska, Stryjska, Trawowa, Zofii Kossak-Szczuckiej
212 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Stanisławowska 38 - 44 Wrocław stały Tak Husycka, Ibn Siny Awicenny 1 - 5 nieparzyste, 14 - 22 parzyste, 37, Karpacka, Krzemieniecka, Łaska, Nowohucka, Pińska, Postępowa, Przedświt, Samborska, Słonimska, Stanisława Kunickiego, Stanisławowska, Tarnopolska, Żytomierska
213 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Stanisławowska 38 - 44 Wrocław stały Tak Baranowicka, Drohobycka, Jurija Gagarina, Marka Hłaski, Podolska, Rakietowa 1 - 33, 38, 40, Zagony, Zbarska, Żwirki i Wigury, Żwirki i Wigury Zachodnia
214 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały Tak Budziszyńska 76 - 135
215 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały Tak Rogowska 2 - 52A
216 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały Tak Chociebuska, Gubińska, Rogowska 54 - 104, Strzegomska 201, Sukielicka 28, Żernicka 84 - 88 parzyste
217 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały Tak Nowodworska
218 Liceum Ogólnokształcące nr XV, ul. Wojrowicka 58 Wrocław stały Nie Budziszyńska 1 - 74, Wojrowicka
219 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Zemska 16c Wrocław stały Nie Zemska 9 - 44
220 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Zemska 16c Wrocław stały Nie Komorowska, Krośnieńska, Zemska 1 - 7
221 Liceum Ogólnokształcące nr XV, ul. Wojrowicka 58 Wrocław stały Nie Rogowska 106 - 176
222 Rada Osiedla Kuźniki, ul. Sarbinowska 19 - 21 Wrocław stały Tak Bytowska, Darłowska, Domasławska, Dziwnowska, Elbląska, Gołnowska, Helska, Jaksonowicka, Knignicka, Koszalińska, Międzyzdrojska, Morska, Pucka, Pyrzycka, Sukielicka 1 - 13 nieparzyste, 4 - 16 parzyste, Uznamska, Wołyńska, Woźnicza, Żernicka 90 - 124 parzyste
223 Rada Osiedla Kuźniki, ul. Sarbinowska 19 - 21 Wrocław stały Tak Hermanowska, Sarbinowska
224 Rada Osiedla Kuźniki, ul. Sarbinowska 19 - 21 Wrocław stały Tak Dźwirzyńska, Kołobrzeska, Rewalska, Słupska, Świnoujska, Włodzimierza Majakowskiego
225 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Rumiankowa 34 Wrocław stały Tak Dojazd, Jerzmanowska 2 - 22 parzyste, 17 - 27 nieparzyste, Kiemliczów, Lubczykowa, Macieja Przybyły, Objazdowa, Osiniecka 1 - 22, Pieprzna, Przednia, Rumiankowa, Seweryna Udzieli, Strachowicka 1 - 45 nieparzyste, 2 - 50B parzyste, Żernicka 152 - 296 parzyste, 177 - 287 nieparzyste, Żurawinowa
226 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Rumiankowa 34 Wrocław stały Tak Adama Gdacjusza, Andrzeja Kmicica, Basi Wołodyjowskiej, Berberysowa, Graniczna 19 - 21A nieparzyste, Jagienki, Jana Amosa Komeńskiego, Jana Skrzetuskiego, Kardamonowa, Ketlinga, ks. Augustyna Kordeckiego, Onufrego Zagłoby, Rezedowa, Walentego Roździeńskiego
227 Rada Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, ul. Jerzmanowska 102 Wrocław stały Tak Anny Jasińskiej, Augustyna Kośnego, Cichociemnych, Desantowa, Gałowska, gen. Witolda Urbanowicza, Graniczna 20 - 24 parzyste, 28, 85 - 163 nieparzyste, 183, 190, 201, Gromadzka 52, 52A, Gruszowa, Heleny i Ludwika Adamczewskich, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Klemensa Branickiego, Janiny Kłopockiej, Jarnołtowska, Jerzmanowska 31 - 135, Kębłowicka, Kolendrowa, Krzeptowska, ks. Bolesława Domańskiego, ks. Józefa Matuszka, Osiniecka 46 - 124, Piołunowa, Płużna, ppłk. Stanisława Skarżyńskiego, Rakietowa 37, 39, Rdestowa, Rodła, Samotworska, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Strachowicka 60 - 64 parzyste, 75 - 79 nieparzyste, Widłakowa, Władysława i Jana Wardzyńskich, Władysława Zarembowicza, Zbigniewa Brzezińskiego, Żwirowa 69 - 73L
228 Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1 Wrocław stały Nie Alojzego Majchra, Beskidzka, Ekonomiczna, Gromadzka 1 - 49, 53 - 73D nieparzyste, Jajczarska, Józefa Gielniaka, al. Klonowa, Kosmonautów 206 - 328, Krajobrazowa, Logiczna, Miodowa, Mleczarska, Pejzażowa, al. Platanowa, Plenerowa, Pustecka, Równa, Serowarska, Snycerska, Stefana Batorego, Szkolna, pl. Świętojański, Trzmielowicka, Wojska Polskiego, Wyboista
229 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały Tak Amarantowa, Biała, Bieszczadzka, Błękitna, Boguszowska, Ciechocińska, Fioletowa, Granatowa, Iwonicka, Jeleniogórska, Jesiennicka, Kruszcowa, Lazurowa, Niecała, Pienińska, Skałeczna, Sobieszowska, Szara, Śnieżna, Tatrzańska, Zielona, Złota, Źródlana, Żółta
230 Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Krępicka 50 Wrocław stały Tak Brzezińska, Junacka, Krępicka, Lubiąska, Małoszyńska, Młodzieżowa, Niemkińska, Niepierzyńska, Owczarska, Polkowicka, Prochowicka, Sosnowa, Szczepanowska, Woronowicka
231 Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Krępicka 50 Wrocław stały Tak Alfreda Jahna, Błońska, Borowikowa, Chobieńska, Dolnobrzeska, Grzybowa, Henryka Wereszyckiego, Iwo Jaworskiego, Jerzego Łanowskiego, Józefa Wąsowicza, Mariana Haisiga, Marszowicka 141 - 166, Mieczysława Wolfkego, Modrzewiowa, Mojęcicka, Mokrzańska, Pawła Eluarda, Prężycka, Smolna, Stanisława Bąka, Stanisława Hartmana, Szpilkowa, Świerkowa, Teofila Modelskiego, Ulowa, Uraska, Watowa, Wińska, Władysława Czaplińskiego, Władysława Ślebodzińskiego, Zajazdowa
232 Przedszkole nr 66 "Bajkolandia", ul. Łączna 1 - 5 Wrocław stały Nie Jana Rubczaka, Kącka, Komornicka, Lubska, Lutyńska, Łączna, Michała Płońskiego, Promenada, Rytownicza, Stroma, Ślepa, Średzka, Władysława Skoczylasa, Wolska, Żarska
233 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14, ul. Częstochowska 42 Wrocław stały Tak Bronowicka, Chęcińska, pl. Ciesielski, Grybowska, pl. Kaliski, Kielecka, Kościańska, Limanowska, Opoczyńska, Rajska, Rawicka, Solińska, Tarnowska, Wielkopolska, Wschowska, Złotnicka, Żwirowa 1A - 35 nieparzyste, 2 - 36 parzyste, 58
234 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14, ul. Częstochowska 42 Wrocław stały Tak Bocheńska, Częstochowska, Czorsztyńska, Dębicka, Halicka, Jarosławska, Jasielska, Kamiennogórska, Krzeszowska, Łukowa, Małopolska, Miechowska, Mieroszowska, Nowosądecka, Nowotarska, Olkuska, Podhalańska, Przemyska, Rabczańska, Radomska, Rzeszowska, Zakopiańska, Żywiecka
235 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały Tak Beżowa, Cytrynowa, Daktylowa, Drogosławicka, Figowa, gen. Augusta Emila Fieldorfa, Głuszycka, Jagniątkowska, Jeżowska, Mandarynkowa, Miłkowska, Mysłakowicka, Niebieska, Oliwkowa, Perłowa, Piechowicka, Pomarańczowa, Porębska, Przechodnia, Przesiecka, Purpurowa, Rodzynkowa, Seledynowa, Stabłowicka 1 - 74, 76 - 88 parzyste, Starogajowa, Staroleska
236 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały Tak Arachidowa, Arbuzowa, Będkowska, Jaźwińska, Jędrzejowska, Olbrachtowska, Piotrkowska, Stoszowska, Strzeblowska, Sulistrowska, Wojanowska
237 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały Tak Ananasowa, Bojanowska, Chwalimierska, Chwałkowska 9 - 15, Dłużycka, Dziarska, Głębowicka, Główna 146 - 151, Górecka 2, 1 - 165 nieparzyste, 38 - 118 parzyste, Grębocicka, Gwizdanowska, Hoża, Jana Mydlarskiego, Kokosowa, Krzelowska, Krzyżowska, Lubawska, Łososiowicka, Malownicza, Małomicka, Marszowicka 1 - 131, Mrozowska, Pisarzowicka, Przemiłowska, Rychła, Samotna, Sieroszowicka, Starobielawska 53A, 59A, Świeża, Uciechowska, Wełniana 3 - 67 nieparzyste, 4 - 68 parzyste, Wilkszyńska, Wojnowicka, Wróblowicka, Zebrzydowska
238 Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących, ul. Kamiennogórska 16 Wrocław stały Tak Andrzeja Frydeckiego, al. Architektów, Białodrzewna, Białogardzka, Bukowa, Ernsta Maya, Grabowa, Hansa Poelziga, Heinricha Lauterbacha, Kazimierza Bieńkowskiego, Konińska, Krystyny i Mariana Barskich, Lewa, Maxa Berga, Mieczysława Zlata, pasaż Adolfa Radinga, Ryżowa, Szczecińska 5 - 21B nieparzyste, Tadeusza Brzozy, Trójkątna, Witolda Lipińskiego, Żernicka 299
239 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Lubelska 95a Wrocław stały Nie Białostocka, Biłgorajska, Brodzka 5 - 81 nieparzyste, Chełmska, Ciechanowska, Kozia, Lubelska, Łomżyńska, Łukowska, Nałęczowska, Potokowa, Północna, Radzyńska, Ruczajowa, Siedlecka, Stodolna, Tykocińska, Zamojska
240 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Suwalska 5 Wrocław stały Tak Braniewska, Brodnicka, Hodowlana, Iławska, Królewiecka, Maślicka 138 - 219, Sadownicza, Suwalska
241 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Suwalska 5 Wrocław stały Tak Augustowska, Bogatyńska, Dworska, Fromborska, Gosławicka, Lidzbarska, Mrągowska, Nasienna, Notecka 9 - 15 nieparzyste, 18, Paniowicka, Pilczycka 156 - 205, Porajowska, Rędzińska, Rolna, Turoszowska, Warmińska, Węgliniecka
242 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Suwalska 5 Wrocław stały Tak Maślicka 1 - 104, Michała Wołodyjowskiego, Ostródzka, Pasieczna, Pasłęcka, Pasymska, Reszelska, Ślęzoujście, al. Śliwowa, Tolkmicka, Wilkaska
243 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2 Wrocław stały Tak Chwałkowska 1 - 7, Górecka 4 - 16 parzyste, Jodłowicka, Polonii Wrocławskiej, Pracka, Stabłowicka 75 - 149 nieparzyste, 98 - 168 parzyste, Starobielawska 1 - 53 nieparzyste, 2 - 52 parzyste, 53C - 59 nieparzyste, 61 - 69 nieparzyste, Towarowa, Wełniana 69 - 75, Zbożowa
244 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2 Wrocław stały Tak Brodzka 10 - 10F parzyste, 131 - 203 nieparzyste, 142 - 208 parzyste, Cukiernicza, Edmunda Osmańczyka, Franciszka Juszczaka, Główna 1 - 93 nieparzyste, 6 - 102 parzyste, Gryczana, Imbirowa, Jaglana, Janowska, Karczemna, Karpnicka, Kukurydziana, Łomnicka, Orkiszowa, Piekarska, Piwowarska, Urodzajna
245 Zespół Szkół nr 14, al. Aleksandra Brücknera 10 Wrocław stały Tak al. Aleksandra Brücknera 10 - 54 parzyste, Bolesława Krzywoustego 1 - 109, 111, Giżycka, Grudziądzka, Kętrzyńska, al. Poprzeczna 33/35, 33A, Toruńska
246 Szkoła Podstawowa nr 83, al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32 Wrocław stały Tak Adolfa Dygasińskiego, Bydgoska, Galla Anonima, Jana Długosza, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Łąka Mazurska, Macieja Miechowity, al. Marcina Kromera, al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Micińskiego, Wacława Berenta, Wacława Potockiego, Władysława Orkana
247 Przedszkole Integracyjne nr 68, ul. Jana Długosza 29 Wrocław stały Tak Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, bp. Ignacego Krasickiego, Franciszka Karpińskiego, gen. Józefa Wybickiego, pl. Gustawa Daniłowskiego, al. Jana Kasprowicza 34 - 112, Juliana Klaczki, Leopolda Staffa, Ludwika Nabielaka, pl. marsz. Józefa Piłsudskiego, Stanisława Piętaka, Stanisława Przybyszewskiego, Tadeusza Zelenaya, Teofila Lenartowicza, Zenona Miriama Przesmyckiego
248 Szkoła Podstawowa nr 83, al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32 Wrocław stały Tak Artura Oppmana, Bohdana Zaleskiego, Filomatów, Ignacego Chrzanowskiego, Jana Brzechwy, Kornela Makuszyńskiego, Kornela Ujejskiego, ks. Norberta Bonczyka, Marii Konopnickiej, Samuela Bogumiła Lindego, Seweryna Goszczyńskiego, Skwer Obrońców Helu, Stanisława Grochowiaka, Tadeusza Gajcego, Wacława Gąsiorowskiego, Wincentego Pola 1 - 63 nieparzyste, 2 - 48C parzyste, Władysława Anczyca, Władysława Syrokomli, Włodzimierza Perzyńskiego
249 Szkoła Podstawowa nr 83, ul. Stanisława Przybyszewskiego 59 Wrocław stały Tak Piotra Czajkowskiego
250 Szkoła Podstawowa nr 83, ul. Stanisława Przybyszewskiego 59 Wrocław stały Tak Koszarowa, Sołtysowicka 1 - 5A nieparzyste, 2 - 12 parzyste, 15 - 24, Sportowa
251 Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24 Wrocław stały Tak Forteczna, Jutrosińska, Kazimierza Brodzińskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Maurycego Mochnackiego, Mieczysława Romanowskiego, Roberta Kocha, Torowa, Wincentego Pola 50 - 70 parzyste, 65 - 77A nieparzyste, Żmigrodzka 9 - 36
252 Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24 Wrocław stały Tak Henryka Michała Kamieńskiego 3 - 184, Kępińska, Ligocka, Paprotna 2 - 6, Wołowska, Żmigrodzka 38 - 145
253 Przedszkole nr 149 "Tęczowa Polanka", ul. Obornicka 21 Wrocław stały Nie al. Jana Kasprowicza 1 - 33, Rowerowa, Władysława Broniewskiego, Zawalna
254 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 38 Wrocław stały Tak Młynarska, Teodora Parnickiego, Zaułek Rogoziński
255 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 38 Wrocław stały Tak Bałkańska, Bałtycka, Bułgarska, Czeska, Jarocińska 99, Lutycka, Łużycka, Morawska, Obodrzycka, Osobowicka 2 - 63, Serbska, Słowacka
256 Liceum Ogólnokształcące nr X, ul. Piesza 1 Wrocław stały Tak Obornicka 14 - 235
257 Liceum Ogólnokształcące nr X, ul. Piesza 1 Wrocław stały Tak Macedońska, Na Polance, Obornicka 2 - 12, Piesza
258 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 40 Wrocław stały Nie Jugosłowiańska
259 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 40 Wrocław stały Tak Bezpieczna
260 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 40 Wrocław stały Tak Chorwacka
261 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kowalska 105 Wrocław stały Nie Bociania, Chłopska, Czajcza, Działdowska, Ełcka, Gołdapska, Grajewska, Kowalska, Lechitów, Mokra, Monopolowa, Mydlana 2 - 2B, Niborska, Olsztyńska, Rakowa, Szczycieńska, Tczewska, Węgoborska, Wilgotna, Włodarska
262 Zespół Szkół nr 14, al. Aleksandra Brücknera 10 Wrocław stały Tak al. Aleksandra Brücknera 23 - 55 nieparzyste, Bażancia, Bolesława Krzywoustego 110/118, 115 - 184, Gęsia, Gołębia, al. Jana Kochanowskiego 91B, 93, Jaskółcza, Kościerzyńska, Kukułcza, Kuropatwia, Kwidzyńska, Mewia, al. Poprzeczna 72 - 86 parzyste, Sikorcza, Szczygla, Szpacza, Wilgowa, Wronia
263 Przedszkole nr 140 "Pod Platanem", ul. Nadbrzeżna 14 Wrocław stały Nie Bławatna, Dłutowa, Grodzieńska, Iwana Franki, Jana Palacha, Kordiana, Kowieńska, Lidzka, Malborska, Mazepy, Miejska, Mroźna, Nadbrzeżna, Nowogródzka, Rzeczna, Sienna, Tarasa Szewczenki, Witebska
264 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały Tak Litewska
265 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały Tak Poleska 1 - 32A, Żmudzka
266 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały Tak Inflancka, Poleska 33 - 50
267 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały Tak Czernicka, Kiełczowska 31 - 177, Miłostowska
268 Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Sycowska 22a Wrocław stały Nie Białych Goździków, Bolesława Krzywoustego 250 - 334, Czerwonej Róży, Czerwonych Maków, Dobroszycka, al. Jana III Sobieskiego, Kłokoczycka, mjr. Jana Piwnika-Ponurego, Zakrzowska, Złotej Lilii
269 Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Sycowska 22a Wrocław stały Nie Bierutowska, Sycowska
270 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gorlicka 25 Wrocław stały Nie Farna, Gorlicka, Kiełczowska 1, 15 , 10 - 30C parzyste, ks. Mariana Stanety, Mulicka, Tylna, Wójtowska, Zielna
271 Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Wilanowska 31 Wrocław stały Tak Chocimska, Hetmańska, Kasztelańska, Oleska, Wiedeńska, Zatorska 110 - 126 parzyste
272 Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Wilanowska 31 Wrocław stały Tak Brzuchowicka, Charkowska, Danuty Siedzikówny, Królewska, Królowej Marysieńki, Kurska, Liońska, Łuczników, Odeska, Omska, Paryska, Ryska, Sewastopolska, Staropolska, Tallińska, Wilanowska, Wołgogradzka
273 Fundacja PRZYJAZNY DOM im. Stanisława Jabłonki, ul. gen. Leopolda Okulickiego 2 Wrocław stały Tak Archeologów, Etnografów, gen. Leopolda Okulickiego, Gostyńska, Jagiellońska, Kotwiczna, Księżycowa, Łozińska, Marynarska, Niepodległości, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Orna, Skarbu Zakrzowskiego, Spacerowa, Stoczniowa
274 Publiczna Szkoła i Przedszkole MARCO POLO, ul. Zatorska 11 Wrocław stały Nie Belgradzka, Bratysławska, Chmielna, Dubrownicka, gen. Stanisława Kopańskiego, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Heleny Motykówny, Irkucka, Konrada Wallenroda, Lublańska, Masztowa, Okrętowa, Pedagogiczna, Przedwiośnie 1 - 5A nieparzyste, 2B, Sarajewska, Skopijska, Wilczkowska, Zagrzebska, Zatorska 1 - 108H
275 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Przedwiośnie 47 Wrocław stały Tak Astrowa, Azaliowa, Barwinkowa, Bratkowa, Daliowa, Forsycjowa, Jaśminowa, Jeziorowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Malwowa, Mieczykowa, Mirtowa, Nagietkowa, Pawłowicka, Przebiśniegowa, Przedwiośnie 2, 2A, 5F - 88, Przylaszczkowa, Ruciana, Sasankowa, Starodębowa, Stokrotkowa, Szafranowa, Szarotkowa, Widawska, Złocieniowa
276 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40), ul. Sołtysowicka 34 Wrocław stały Tak Bagatela, Bombardierska, Bronisława Knastera, Edwarda Marczewskiego, Elementarzowa, Gimnazjalna, al. Poprzeczna 1, 37 - 68A, Przejazdowa, Redycka 1 - 90, Strzelecka
277 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40), ul. Sołtysowicka 34 Wrocław stały Tak Czytankowa, Fortowa, Kanonierska, Lekcyjna, Mariana Falskiego, Rafała Wojaczka, Sołtysowicka 11 - 11C nieparzyste, 13/15, 25 - 73, Torfowa
278 Ośrodek Opiekuńczo-Adaptacyjny "Pensjonat dla Osób Starszych", ul. Henryka Michała Kamieńskiego 190 Wrocław stały Tak Adama Jerzego Czartoryskiego, Bukowicka, Henryka Michała Kamieńskiego 188 - 278BB, Korzeńska, Milicka, Osiecka, Pakosłwska, Paprotna 7 - 16, Pleszewska, Postolińska, Prusicka, Rudawska, Sulejowska, Sulmierzycka, Twardogórska, Wierzchowicka, Złotowska
279 Świetlica Osiedlowa Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota, ul. Henryka Michała Kamieńskiego 256 Wrocław stały Nie Ałunowa, Aptekarska, Bierzycka, Brzostowska, Cerekwicka, Hugona Kowarzyka, Irysowa, Kątowa, Krośnicka, Krzyżanowicka, Lekarska, Ludwika Kubali, Ługowa, Machnicka, Michała Tadeusza Falzmanna, Osolska, Polanowicka, Poświęcka, Raszowska, Redycka 128 - 141, Skoczna, Skoroszowska, Starościńska, Stradomska, Zawońska, Żmigrodzka 183 - 257A
280 MCUS Dom Pomocy Społecznej, ul. Kaletnicza 8 Wrocław stały Tak Aleksandra Szniolisa, Cholewkarska, Dekarska, Fryzjerska, Geodezyjna, Grawerska, Jubilerska, Kaletnicza, Kminkowa 66 - 89, Kominiarska 15 - 98, Księgarska, Lawendowa 6 - 10 parzyste, Łopianowa, Meliorancka, Meliorancka Południowa, Melisowa 16 - 26 parzyste, Miętowa 4 - 8 parzyste, Ostowa Północna, Pielęgniarska, Polanowicka Północna, Rzemieślnicza, Strażacka, Sułowska, Szkutnicza, Zduńska, Zegarmistrzowska, Zygmunta Markowskiego
281 Rada Osiedla Świniary, ul. Pęgowska 14 Wrocław stały Tak Anyżowa, Bazyliowa, Cynamonowa, Czarnuszkowa, Ćwiczebna 1 - 11 nieparzyste, Dalimira, Gorczycowa, Jałowcowa, Kaczeńcowa, Kminkowa 6, 10, 18 - 64, Kominiarska 3 - 14, Laurowa, Lawendowa 3, 22 - 24 parzyste, Lukrecjowa, Majerankowa, Melisowa 13 - 33 nieparzyste, Miętowa 1, Miętowa Południowa, Mikory, Obornicka 235A, 237, Ostowa, Pełczyńska, Perzowa, Pęgowska, Podbiałowa, Pokrzywowa, Szałwiowa, Szczawiowa, Tymiankowa, Waniliowa, Zabłocie, Zagaje, Zajączkowska, Zalipie, Załęże, Zapotocze, Zarzecze, Zaziębie
282 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Osobowicka 127 Wrocław stały Tak Ćwiczebna 100 - 105, Edmonda Micheleta, Hokeistów, Inspektowa, Jarocińska 6 - 74, Kajakarzy, Kapliczna, Koszykarzy, Krotoszyńska, Lipska, Łyżwiarzy, Opłotkowa, Osobowicka 70 - 177, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palisadowa, Piłkarzy, Rodziny Kornów, Siatkarzy, Szachistów, Ślazowa, Śremska, św. Huberta, Wędkarzy, Wieluńska, Wieruszowska, Witkowska, Wrzosowa, pl. Wyzwolenia, Żużlowców, Żywopłotowa
283 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety, ul. Św. Józefa 2/4 Wrocław szpital Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
284 Areszt Śledczy, ul. Świebodzka 1 Wrocław areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy
285 Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław szpital Nie Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu
286 Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław szpital Nie Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku
287 Zakład Karny Nr 2, ul. Fiołkowa 38 Wrocław zakład karny Nie Zakład Karny Nr 2
288 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32 Wrocław szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu
289 "Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o.-budynek A, Wybrzeże J. Conrada-Korzeniowskiego 18 Wrocław szpital Nie "Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o.-budynek A
290 Zakład Karny Nr 1, ul. Kleczkowska 35 Wrocław zakład karny Nie Zakład Karny Nr 1
291 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek I Kliniki Ginekologii i Położnictwa, ul. Chałubińskiego 3 Wrocław szpital Nie Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek I Kliniki Ginekologii i Położnictwa
292 Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, pl. Hirszfelda 12 Wrocław szpital Nie Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu
293 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu, ul. Weigla 5 Wrocław szpital Nie 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu
294 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek FB, ul. Borowska 213 Wrocław szpital Nie Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek FB
295 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek J, ul. Borowska 213 Wrocław szpital Nie Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek J
296 MEDI-system Sp. z o. o., ul. Dyrekcyjna 5 - 7 Wrocław dom pomocy społecznej Nie MEDI-system Sp. z o. o.
297 Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin", ul. Świątnicka 25/27 Wrocław dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin"
298 Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza-Budynek Ginekologiczno-Połozniczy, ul. Warszawska 2 Wrocław szpital Nie Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza-Budynek Ginekologiczno-Położniczy
299 Dom Pomocy Społecznej, ul. Karmelkowa 25 Wrocław dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
300 Dom Pomocy Społecznej, ul. Mączna 3 Wrocław dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
301 Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin", ul. ks. Marcina Lutra 2 - 8 Wrocław dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin"
302 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka-Centrum Medycyny Ratunkowej, ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa 2 Wrocław szpital Nie Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka-Centrum Medycyny Ratunkowej
303 Dom Pomocy Społecznej, ul. Rędzińska 66/68 Wrocław dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
304 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego-budynek A2, ul. Koszarowa 5 Wrocław szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego-budynek A2
305 Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno-Leczniczy PROVITA sp. z o. o., ul. Bierutowska 63 Wrocław szpital Nie Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno-Leczniczy PROVITA sp. z o. o.
306 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 73a Wrocław szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
307 Medinet sp. z o. o., ul. Kamieńskiego 73a Wrocław szpital Nie Medinet sp. z o. o.
308 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, ul. Poświęcka 8 Wrocław szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
309 Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II, ul. Lekarska 1 Wrocław szpital Nie Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków 6 78 237 11 84
0.0000020000Nr 2 Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie-Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie-Bartoszowice 5 62 985 11 73
0.0000030000Nr 3 Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj 5 72 814 11 73
0.0000040000Nr 4 Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Partynice, Klecina, Oporów 5 66 676 11 73
0.0000050000Nr 5 Szczepin, Gądów – Popowice Pd. , Pilczyce – Kozanów-Popowice Pn. 5 65 323 10 68
0.0000060000Nr 6 Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo-Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie 6 71 804 11 81
0.0000070000Nr 7 Karłowice – Różanka, Kowale, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice-Rędzin 5 65 133 10 67
Podsumowanie 37 482 972 75 519

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
3 KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI KW PARTIA ZIELONI 7 7 7 7 7 8 7 50
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 7 7 7 8 7 51
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 7 7 7 7 8 6 50
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 7 7 7 8 7 51
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA KWW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI 8 7 7 7 7 8 7 51
14 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW KW BEZPARTYJNY WROCŁAW 8 7 7 7 7 8 7 51
15 KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD KW JESTEŚMY STĄD 8 5 5 6 24
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO KWW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO 8 7 7 7 7 6 7 49
17 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 5 5 5 5 5 5 5 35
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA 8 7 7 7 7 8 7 51
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH KWW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH 8 7 7 6 7 8 7 50
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA ADAMCZYKA KWW MATEUSZA ADAMCZYKA 6 6

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
10 ZBOROWSKI Artur Robert 44 wyższe humanistyczne KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD Wrocław
4 MAJ Mieczysław Jan 29 wyższe ekonomiczne KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI Wrocław
8 SUTRYK Jacek Zbigniew 40 wyższe humanistyczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Wrocław
1 BOGUSŁAWSKI Robert Jarosław 50 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO Pisarzowice
7 STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka 45 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Wrocław
3 LEMPART Marta Mirosława 39 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH Wrocław
2 JARZĄBEK Zbigniew Antoni 61 Średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Kongres Nowej Prawicy Wrocław
9 TRACZ Małgorzata Elżbieta 32 Wyższe humanistyczne KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI PARTIA ZIELONI Wrocław
6 OBARA-KOWALSKA Katarzyna Anna 40 Wyższe zawodowe KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW Wrocław
5 MICHALAK Jerzy Andrzej 44 Wyższe prawnicze KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA Wrocław

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 77 614 36 887 36 847 47.47% 0.04747
36 029 97.78% 0.09778
Tak
2 62 778 33 475 33 415 53.23% 0.05323
32 770 98.07% 0.09807
Tak
3 72 761 40 102 40 045 55.04% 0.05504
39 321 98.19% 0.09819
Tak
4 66 751 37 144 37 118 55.61% 0.05561
36 425 98.13% 0.09813
Tak
5 65 434 37 069 37 013 56.57% 0.05657
36 396 98.33% 0.09833
Tak
6 71 695 40 129 40 048 55.86% 0.05586
39 355 98.27% 0.09827
Tak
7 65 004 35 518 35 473 54.57% 0.05457
34 837 98.21% 0.09821
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
3 KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 6 791 50 2.66% 0.00266
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 89 199 51 34.96% 0.03496
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 9 289 50 3.64% 0.00364
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 67 745 51 26.55% 0.02655
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA 15 150 51 5.94% 0.00594
14 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW 20 034 51 7.85% 0.00785
15 KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD 955 24 0.37% 0.00037
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO 1 572 49 0.62% 0.00062
17 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 1 224 35 0.48% 0.00048
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA 36 252 51 14.21% 0.01421
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH 6 635 50 2.60% 0.0026
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA ADAMCZYKA 287 6 0.11% 0.00011

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
3 KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 6 791 50 0 2.66% 0.00266
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 89 199 51 17 34.96% 0.03496
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 9 289 50 0 3.64% 0.00364
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 67 745 51 13 26.55% 0.02655
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA 15 150 51 0 5.94% 0.00594
Nie
14 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW 20 034 51 0 7.85% 0.00785
Nie
15 KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD 955 24 0 0.37% 0.00037
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO 1 572 49 0 0.62% 0.00062
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 1 224 35 0 0.48% 0.00048
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA 36 252 51 7 14.21% 0.01421
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH 6 635 50 0 2.60% 0.0026
Nie
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA ADAMCZYKA 287 6 0 0.11% 0.00011
Nie

Rada Miejska Wrocławia - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 3 1 POMIAN Paweł Marek 409 1.14% 0.00114
Nie
1 3 2 FEDYK Katarzyna Beata 184 0.51% 0.00051
Nie
1 3 3 SOBUŃKO Andrzej 26 0.07% 7.0E-5
Nie
1 3 4 CIECHOWICZ Agnieszka Bożena 79 0.22% 0.00022
Nie
1 3 5 TABISZ Jacek 61 0.17% 0.00017
Nie
1 3 6 MAZURKIEWICZ Aleksandra Agnieszka 96 0.27% 0.00027
Nie
1 3 7 REISIGOVÁ-KIELAWSKA Hana 69 0.19% 0.00019
Nie
1 4 1 SUTRYK Jacek Zbigniew 7 668 21.28% 0.02128
Tak
1 4 2 GWADERA-URLEP Agata Izabela 1 376 3.82% 0.00382
Tak
1 4 3 PUZIO Andrzej 621 1.72% 0.00172
Nie
1 4 4 JĘDRACHOWICZ Mateusz Paweł 326 0.90% 0.0009
Nie
1 4 5 WÓJCIK Igor Marcin 516 1.43% 0.00143
Nie
1 4 6 WYSZKOWSKI Łukasz 118 0.33% 0.00033
Nie
1 4 7 MAZUR Agata Genowefa 323 0.90% 0.0009
Nie
1 4 8 NIEZGODZKA Jolanta Magdalena 1 334 3.70% 0.0037
Tak
1 8 1 JARZĄBEK Zbigniew Antoni 841 2.33% 0.00233
Nie
1 8 2 MITŁASZEWSKA Joanna Krystyna 113 0.31% 0.00031
Nie
1 8 3 STATKIEWICZ Mikołaj Kazimierz 63 0.17% 0.00017
Nie
1 8 4 BOGUCKI Marcin 96 0.27% 0.00027
Nie
1 8 5 BYLICA Jacek Krzysztof 43 0.12% 0.00012
Nie
1 8 6 BIELECKA Halina Maria 93 0.26% 0.00026
Nie
1 8 7 DUMNICKA Jolanta Dorota 54 0.15% 0.00015
Nie
1 8 8 ZAJST Andrzej Mirosław 34 0.09% 9.0E-5
Nie
1 10 1 CHUDZIK Janusz 4 428 12.29% 0.01229
Tak
1 10 2 KELLNER Małgorzata Stanisława 1 246 3.46% 0.00346
Nie
1 10 3 MROZOWSKA Urszula Beata 1 168 3.24% 0.00324
Nie
1 10 4 DOBRZAŃSKA-BUCZEK Barbara Maria 777 2.16% 0.00216
Nie
1 10 5 MIKOŁAJCZYK Justyna 833 2.31% 0.00231
Nie
1 10 6 KLUBIŃSKA Elżbieta Maria 250 0.69% 0.00069
Nie
1 10 7 SKOCZYLAS Jerzy Józef 1 308 3.63% 0.00363
Tak
1 10 8 PAŁYSA Edward 312 0.87% 0.00087
Nie
1 13 1 MICHALAK Jerzy Andrzej 1 538 4.27% 0.00427
Nie
1 13 2 DUCHNOWSKA Izabela Maria 493 1.37% 0.00137
Nie
1 13 3 SEMENIUK-PRZYMĘCKA Sylwia Agnieszka 112 0.31% 0.00031
Nie
1 13 4 SZYMCZYSZYN Tomasz 86 0.24% 0.00024
Nie
1 13 5 KAMECKA Joanna Emilia 88 0.24% 0.00024
Nie
1 13 6 WAWRYNIUK Agata 55 0.15% 0.00015
Nie
1 13 7 LORKOWSKI Paweł Jerzy 35 0.10% 0.0001
Nie
1 13 8 SUBZDA Małgorzata 137 0.38% 0.00038
Nie
1 14 1 MATOLICZ Krzysztof Klemens 939 2.61% 0.00261
Nie
1 14 2 KUŚ Anna Małgorzata 729 2.02% 0.00202
Nie
1 14 3 JUNGIEWICZ Bartosz Leszek 166 0.46% 0.00046
Nie
1 14 4 BANOT Elżbieta Iwona 136 0.38% 0.00038
Nie
1 14 5 ANDREJEWICZ Władysław 104 0.29% 0.00029
Nie
1 14 6 PANCEWICZ Teresa Maria 169 0.47% 0.00047
Nie
1 14 7 NOCULA-RYDZ Patrycja Anna 94 0.26% 0.00026
Nie
1 14 8 LUPOMĚSKÝ Jan Rafael 161 0.45% 0.00045
Nie
1 15 1 BIENIAS Anna Agnieszka 78 0.22% 0.00022
Nie
1 15 2 KONDRACKA Karolina Marta 35 0.10% 0.0001
Nie
1 15 3 MERTA Małgorzata Lidia 20 0.06% 6.0E-5
Nie
1 15 4 SOMPOLIŃSKI Andrzej Sebastian 11 0.03% 3.0E-5
Nie
1 15 5 SOMPOLIŃSKA Marta Elżbieta 13 0.04% 4.0E-5
Nie
1 15 6 LASKOWSKI Michał Mieszko 24 0.07% 7.0E-5
Nie
1 15 7 KLAKOČAR Agata Ludwika 34 0.09% 9.0E-5
Nie
1 15 8 JACHIMOWICZ Adam Stanisław 13 0.04% 4.0E-5
Nie
1 16 1 DROGOSZ Bartłomiej 115 0.32% 0.00032
Nie
1 16 2 SZURMAK Anna 33 0.09% 9.0E-5
Nie
1 16 3 CHODOR Piotr Tadeusz 14 0.04% 4.0E-5
Nie
1 16 4 PADEREWSKI Stanisław Jan 23 0.06% 6.0E-5
Nie
1 16 5 KWAPISZ Renata Lucyna 15 0.04% 4.0E-5
Nie
1 16 6 PIECHOTA Janusz Andrzej 17 0.05% 5.0E-5
Nie
1 16 7 ORZECHOWSKA Krystyna 10 0.03% 3.0E-5
Nie
1 16 8 DROGOSZ Edyta Agnieszka 12 0.03% 3.0E-5
Nie
1 17 1 CHWAŚCIK Arkadiusz 52 0.14% 0.00014
Nie
1 17 2 BUKAŁA Urszula Ewa 42 0.12% 0.00012
Nie
1 17 3 KULA Henryk 29 0.08% 8.0E-5
Nie
1 17 4 SZYCHOWIAK Justyna Agnieszka 14 0.04% 4.0E-5
Nie
1 17 5 BOŻYCKA Irena 18 0.05% 5.0E-5
Nie
1 18 1 KŁOSOWSKI Dominik 1 363 3.78% 0.00378
Tak
1 18 2 SKOCZYLAS Jerzy Władysław 1 029 2.86% 0.00286
Nie
1 18 3 NOWAK Magdalena Agata 477 1.32% 0.00132
Nie
1 18 4 DALESZYŃSKA Anna Krystyna 999 2.77% 0.00277
Nie
1 18 5 KRASIŃSKA Agna Magdalena 83 0.23% 0.00023
Nie
1 18 6 WÓJCIK Małgorzata 218 0.61% 0.00061
Nie
1 18 7 WŁODARCZYK Iwona Elżbieta 198 0.55% 0.00055
Nie
1 18 8 CHMIELEWSKI Jan Roman 218 0.61% 0.00061
Nie
1 19 1 BROWARNY Wojciech Jan 382 1.06% 0.00106
Nie
1 19 2 BIELECKA-GOŁKA Halina 158 0.44% 0.00044
Nie
1 19 3 SZNAJDER Michał 61 0.17% 0.00017
Nie
1 19 4 BORATYN Katarzyna Elżbieta 67 0.19% 0.00019
Nie
1 19 5 STĘPIEŃ Artur 48 0.13% 0.00013
Nie
1 19 6 SZUMIELEWICZ Marta 74 0.21% 0.00021
Nie
1 19 7 NIEMIEC Jan Mateusz 25 0.07% 7.0E-5
Nie
1 19 8 TUŁA Magdalena 100 0.28% 0.00028
Nie
2 3 1 TRACZ Małgorzata Elżbieta 772 2.36% 0.00236
Nie
2 3 2 REISIGOVÁ-KIELAWSKI Robert Paweł 52 0.16% 0.00016
Nie
2 3 3 POZLEWICZ Danuta Joanna 23 0.07% 7.0E-5
Nie
2 3 4 PALUSZEK Przemysław Andrzej 68 0.21% 0.00021
Nie
2 3 5 KALICZAK Małgorzata Ewa 45 0.14% 0.00014
Nie
2 3 6 KOŚNICKI Zbigniew Jerzy 12 0.04% 4.0E-5
Nie
2 3 7 KOZAKIEWICZ Patrick 23 0.07% 7.0E-5
Nie
2 4 1 UHLE Piotr Michał 7 590 23.16% 0.02316
Tak
2 4 2 KOCZAN Henryk 483 1.47% 0.00147
Nie
2 4 3 KOZŁOWSKA Marta Magdalena 1 577 4.81% 0.00481
Tak
2 4 4 SZCZYGŁOWSKA-HOŁUBOWICZ Malwina Natalia 252 0.77% 0.00077
Nie
2 4 5 ZALEWSKI Marek Krzysztof 939 2.87% 0.00287
Nie
2 4 6 BONIECKI Jacek Dariusz 195 0.60% 0.0006
Nie
2 4 7 SUPERSON-WINKOWSKA Agnieszka Zofia 443 1.35% 0.00135
Nie
2 8 1 BIELECKA Halszka Beata 525 1.60% 0.0016
Nie
2 8 2 JURNECZKO Rafał Krzysztof 205 0.63% 0.00063
Nie
2 8 3 JARZĄBEK Bogusława Hanna 178 0.54% 0.00054
Nie
2 8 4 KILIŃSKI Tadeusz 72 0.22% 0.00022
Nie
2 8 5 BROŻEK Łukasz 68 0.21% 0.00021
Nie
2 8 6 ZAJST Zdzisława 19 0.06% 6.0E-5
Nie
2 8 7 KOLEŚNIK Andrzej Tadeusz Jan 51 0.16% 0.00016
Nie
2 10 1 MARYŃSKI Piotr Tomasz 4 769 14.55% 0.01455
Tak
2 10 2 MOTYKA Tomasz Marek 1 091 3.33% 0.00333
Tak
2 10 3 CEBRYŃ Ryszard Stanisław 395 1.21% 0.00121
Nie
2 10 4 SZYROCKA Iwona Marzenna 769 2.35% 0.00235
Nie
2 10 5 CHLEWICKA Grażyna 461 1.41% 0.00141
Nie
2 10 6 BUTYTER Daniel 116 0.35% 0.00035
Nie
2 10 7 PŁOŃSKA Marta 784 2.39% 0.00239
Nie
2 13 1 FILAR Przemysław Maciej 630 1.92% 0.00192
Nie
2 13 2 TOMCZAK Mariusz Jan 204 0.62% 0.00062
Nie
2 13 3 WOLSKA Agnieszka Monika 270 0.82% 0.00082
Nie
2 13 4 POŹNIAK Ewa Karolina 90 0.27% 0.00027
Nie
2 13 5 PIĄTEK Stanisław Roman 93 0.28% 0.00028
Nie
2 13 6 MAJCHRZAK Elżbieta Krystyna 96 0.29% 0.00029
Nie
2 13 7 TOKARZ Mariusz 827 2.52% 0.00252
Nie
2 14 1 PRZYWARA Karol 1 536 4.69% 0.00469
Nie
2 14 2 JANUSIK Magdalena Katarzyna 340 1.04% 0.00104
Nie
2 14 3 KOZŁOWSKI Tomasz Grzegorz 178 0.54% 0.00054
Nie
2 14 4 MURASZKOWSKA Marta Małgorzata 143 0.44% 0.00044
Nie
2 14 5 DRELICH Kamila Teresa 84 0.26% 0.00026
Nie
2 14 6 KIERAKOWICZ Paweł 70 0.21% 0.00021
Nie
2 14 7 KLAKOČAR Marzena Krystyna 335 1.02% 0.00102
Nie
2 15 1 GIBASIEWICZ Joanna Agata 71 0.22% 0.00022
Nie
2 15 2 NAWARA Marek Michał 24 0.07% 7.0E-5
Nie
2 15 3 ELŻBIECIAK Wojciech Bartosz 17 0.05% 5.0E-5
Nie
2 15 4 BOCZEK Leszek Henryk 33 0.10% 0.0001
Nie
2 15 5 KRAJEWSKA Katarzyna Iwona 36 0.11% 0.00011
Nie
2 16 1 ŁABĘDZKA Małgorzata Maria 130 0.40% 0.0004
Nie
2 16 2 STYRCZULA Szymon Kazimierz 29 0.09% 9.0E-5
Nie
2 16 3 STĘPIŃSKI Dariusz Dominik 30 0.09% 9.0E-5
Nie
2 16 4 CZECH Marta Anna 35 0.11% 0.00011
Nie
2 16 5 OCHMANN Mariola 7 0.02% 2.0E-5
Nie
2 16 6 PAŁAC Ewa Urszula 3 0.01% 1.0E-5
Nie
2 16 7 WARZECHA Dominik Patryk 16 0.05% 5.0E-5
Nie
2 17 1 PORĘBSKA Małgorzata 90 0.27% 0.00027
Nie
2 17 2 WIDERA Damian Oktawiusz 17 0.05% 5.0E-5
Nie
2 17 3 WIŚNIEWSKI Paweł Tomasz 23 0.07% 7.0E-5
Nie
2 17 4 CYRNEK Krzysztof 10 0.03% 3.0E-5
Nie
2 17 5 KUCZYŃSKA-KULA Elżbieta Wiesława 13 0.04% 4.0E-5
Nie
2 18 1 ANISZCZYK Bohdan Józef 1 794 5.47% 0.00547
Tak
2 18 2 SUSMANEK Leon Daniel 805 2.46% 0.00246
Nie
2 18 3 ZIEMBICKA-HAS Wanda Wiesława 1 002 3.06% 0.00306
Nie
2 18 4 ŚNIEŻEK Beata Elżbieta 245 0.75% 0.00075
Nie
2 18 5 WITKOWSKA Anna Kazimiera 187 0.57% 0.00057
Nie
2 18 6 BAMWENDA Bożena 81 0.25% 0.00025
Nie
2 18 7 WAGNER Robert Alfred 462 1.41% 0.00141
Nie
2 19 1 SZEPTYCKA Alina Barbara 377 1.15% 0.00115
Nie
2 19 2 POKRZYWA Maciej 82 0.25% 0.00025
Nie
2 19 3 ROZWADOWSKA Magdalena Patrycja 69 0.21% 0.00021
Nie
2 19 4 CHAŁUPNIAK Andrzej 61 0.19% 0.00019
Nie
2 19 5 DANIELEWSKA-DRZAZGA Katarzyna Barbara 81 0.25% 0.00025
Nie
2 19 6 SKÓRSKI Jarosław 22 0.07% 7.0E-5
Nie
2 19 7 POWAGA Bożena Urszula 45 0.14% 0.00014
Nie
3 3 1 WILK Martyna Anita 714 1.82% 0.00182
Nie
3 3 2 TYCZYŃSKI Krzysztof Andrzej 78 0.20% 0.0002
Nie
3 3 3 BANACH Magdalena Maria 107 0.27% 0.00027
Nie
3 3 4 MIKLASZEWSKI Witold Józef 31 0.08% 8.0E-5
Nie
3 3 5 ŚPIEWAK Ewa Małgorzata 118 0.30% 0.0003
Nie
3 3 6 KOMARNICKI Adam Andrzej 66 0.17% 0.00017
Nie
3 3 7 LUBA-LEWICKA Beata Ewa 71 0.18% 0.00018
Nie
3 4 1 CHARŁAMPOWICZ Jarosław 5 115 13.01% 0.01301
Tak
3 4 2 RYBCZAK Agnieszka 4 774 12.14% 0.01214
Tak
3 4 3 WIŚNIEWSKI Maciej Mateusz 684 1.74% 0.00174
Nie
3 4 4 LIPIŃSKI Piotr Krzysztof 883 2.25% 0.00225
Nie
3 4 5 PIEŃCZYKOWSKA Aleksandra Justyna 442 1.12% 0.00112
Nie
3 4 6 STAWICKA Maria 439 1.12% 0.00112
Nie
3 4 7 ZALEWSKI Krzysztof 1 153 2.93% 0.00293
Nie
3 8 1 MOJZESOWICZ Krzysztof 621 1.58% 0.00158
Nie
3 8 2 WABIK Aleksandra 220 0.56% 0.00056
Nie
3 8 3 SKOTIS Stefan 88 0.22% 0.00022
Nie
3 8 4 GLIŃSKI Andrzej Grzegorz 168 0.43% 0.00043
Nie
3 8 5 JASIŃSKA Marta Eliza 139 0.35% 0.00035
Nie
3 8 6 BOGDANOWICZ Zofia Anna 72 0.18% 0.00018
Nie
3 8 7 DUDZIŃSKI Gerard Jakub 95 0.24% 0.00024
Nie
3 10 1 LACH Mirosław Mieczysław 6 133 15.60% 0.0156
Tak
3 10 2 GRZECHNIK Robert Sebastian 1 284 3.27% 0.00327
Tak
3 10 3 ŁAPOT Robert Grzegorz 609 1.55% 0.00155
Nie
3 10 4 KRYSZCZUK Bogusław Marian 587 1.49% 0.00149
Nie
3 10 5 TORZEWSKA Agnieszka Maria 1 226 3.12% 0.00312
Nie
3 10 6 POKUSIŃSKA-MARTOWICZ Ewa Krystyna 540 1.37% 0.00137
Nie
3 10 7 DIMMICH-SZAŁKOWSKA Anna 362 0.92% 0.00092
Nie
3 13 1 LEMAŃSKA Aleksandra Lilia 935 2.38% 0.00238
Nie
3 13 2 PALACZ Piotr Zbigniew 224 0.57% 0.00057
Nie
3 13 3 BARON Katarzyna Elżbieta 121 0.31% 0.00031
Nie
3 13 4 BIELAŃSKA Jolanta Gizela 115 0.29% 0.00029
Nie
3 13 5 PIĄTEK Iwona Agata 181 0.46% 0.00046
Nie
3 13 6 HAMERLIK Marek Lech 71 0.18% 0.00018
Nie
3 13 7 RYCHLEWSKI Konrad Krzysztof 121 0.31% 0.00031
Nie
3 14 1 BIELAŃSKI Krzysztof Andrzej 971 2.47% 0.00247
Nie
3 14 2 ROSIŃCZUK Joanna Stanisława 372 0.95% 0.00095
Nie
3 14 3 TURALSKI Tomasz Krzysztof 240 0.61% 0.00061
Nie
3 14 4 KOCIK Katarzyna 420 1.07% 0.00107
Nie
3 14 5 PRAWDZIK Martyna Michalina 216 0.55% 0.00055
Nie
3 14 6 AKSAK Michał Andrzej 100 0.25% 0.00025
Nie
3 14 7 PRZYBYSZEWSKI Adam Romuald 185 0.47% 0.00047
Nie
3 15 1 SAWICKI Michał 84 0.21% 0.00021
Nie
3 15 2 WILK Andrzej Zbigniew 44 0.11% 0.00011
Nie
3 15 3 CAŁUS Katarzyna Izabela 105 0.27% 0.00027
Nie
3 15 4 DZIEWULSKI Paweł Marek 22 0.06% 6.0E-5
Nie
3 15 5 KACZMAREK Marlena Małgorzata 45 0.11% 0.00011
Nie
3 16 1 WALCZYK Katarzyna Natalia 144 0.37% 0.00037
Nie
3 16 2 ŻŁOBIŃSKI Jerzy 25 0.06% 6.0E-5
Nie
3 16 3 SOCHAŃSKA Anna Weronika 16 0.04% 4.0E-5
Nie
3 16 4 TOPOREK Małgorzata Ewa 14 0.04% 4.0E-5
Nie
3 16 5 NYSLER Zbigniew Wojciech 5 0.01% 1.0E-5
Nie
3 16 6 SZCZEPUŁA Anna Ewa 2 0.01% 1.0E-5
Nie
3 16 7 BRANDT Mateusz 19 0.05% 5.0E-5
Nie
3 17 1 MAŁEK Tomasz 98 0.25% 0.00025
Nie
3 17 2 WOSINEK Tadeusz Antoni 16 0.04% 4.0E-5
Nie
3 17 3 BOERNER Ewa Bogumiła 20 0.05% 5.0E-5
Nie
3 17 4 WIDERA Norbert Konrad 12 0.03% 3.0E-5
Nie
3 17 5 JAŚKIEWICZ Martyna Alicja 25 0.06% 6.0E-5
Nie
3 18 1 KRAUZE Jarosław Piotr 3 681 9.36% 0.00936
Tak
3 18 2 ROSIŃSKA Bronisława 850 2.16% 0.00216
Nie
3 18 3 PIONTEK Jan Feliks 294 0.75% 0.00075
Nie
3 18 4 SZURANT Sylwia Anna 356 0.91% 0.00091
Nie
3 18 5 ROGALA Stanisław 350 0.89% 0.00089
Nie
3 18 6 PISKORSKA Agnieszka Joanna 593 1.51% 0.00151
Nie
3 18 7 MALITOWSKI Łukasz Władysław 356 0.91% 0.00091
Nie
3 19 1 PANCEWICZ Natalia Zofia 509 1.29% 0.00129
Nie
3 19 2 CZERWIŃSKI Marcin 154 0.39% 0.00039
Nie
3 19 3 GAJDZIŃSKA Anna 103 0.26% 0.00026
Nie
3 19 4 KARCZ Grzegorz 90 0.23% 0.00023
Nie
3 19 5 KWAŚNICKA Natalia Claudia 56 0.14% 0.00014
Nie
3 19 6 SZCZEŚNIAK Maciej Adam 38 0.10% 0.0001
Nie
3 19 7 KOWALCZYK-DERLĘGA Anna Danuta 104 0.26% 0.00026
Nie
4 3 1 ROKICKA Julia Agata 691 1.90% 0.0019
Nie
4 3 2 LUTY Jerzy 109 0.30% 0.0003
Nie
4 3 3 TERPIŁOWSKA Irena Róża 82 0.23% 0.00023
Nie
4 3 4 OŚMIAŁOWSKI Wojciech Marcin 38 0.10% 0.0001
Nie
4 3 5 URYN Jacek Józef 25 0.07% 7.0E-5
Nie
4 3 6 KRZYŻAK Edward Jerzy 22 0.06% 6.0E-5
Nie
4 3 7 FURTAK-POBROTYN Joanna Marta 151 0.41% 0.00041
Nie
4 4 1 LORENC Sebastian Łukasz 6 457 17.73% 0.01773
Tak
4 4 2 GALANT Dorota Magdalena 3 676 10.09% 0.01009
Tak
4 4 3 MŁYŃCZAK Michał Mateusz 1 308 3.59% 0.00359
Tak
4 4 4 SKUŁA Edyta 864 2.37% 0.00237
Nie
4 4 5 PRZYJEMSKA-ŚPIEWAK Anna Maria 333 0.91% 0.00091
Nie
4 4 6 GRUCA Przemysław Witold 410 1.13% 0.00113
Nie
4 4 7 DZIERNIEJKO Stanisław Franciszek 285 0.78% 0.00078
Nie
4 8 1 STUDNIARCZYK Witold Jan 735 2.02% 0.00202
Nie
4 8 2 ZGLIŃSKA Magdalena Aldona 148 0.41% 0.00041
Nie
4 8 3 GONCIARZ Sebastian Jan 205 0.56% 0.00056
Nie
4 8 4 KUCIAPIŃSKI Jarosław 62 0.17% 0.00017
Nie
4 8 5 PIOTROWSKA Iwona 149 0.41% 0.00041
Nie
4 8 6 WIŚLICKI Przemysław Grzegorz 69 0.19% 0.00019
Nie
4 8 7 STUDNIARCZYK Irena Zuzanna 68 0.19% 0.00019
Nie
4 10 1 KILIJANEK Andrzej 3 706 10.17% 0.01017
Tak
4 10 2 WOJTASIK Anita Maria 1 525 4.19% 0.00419
Nie
4 10 3 ŚWIDERSKI Wojciech Zbigniew 1 431 3.93% 0.00393
Nie
4 10 4 KROWIŃSKI Waldemar Sławomir 202 0.55% 0.00055
Nie
4 10 5 STOPA Urszula Maria 419 1.15% 0.00115
Nie
4 10 6 SEMANISZYN Wilhelm 119 0.33% 0.00033
Nie
4 10 7 DUTKA Aleksandra 605 1.66% 0.00166
Nie
4 13 1 KUBIT Agnieszka 664 1.82% 0.00182
Nie
4 13 2 SYSŁO Tomasz Jakub 739 2.03% 0.00203
Nie
4 13 3 NEHRING Agnieszka 120 0.33% 0.00033
Nie
4 13 4 WERSOCKA Magdalena Joanna 81 0.22% 0.00022
Nie
4 13 5 CEDRO Mateusz Jacek 95 0.26% 0.00026
Nie
4 13 6 CYMBOR Paweł Janusz 101 0.28% 0.00028
Nie
4 13 7 BOBOWIEC Wiktoria Jadwiga 194 0.53% 0.00053
Nie
4 14 1 OBARA-KOWALSKA Katarzyna Anna 3 216 8.83% 0.00883
Nie
4 14 2 BOCHEN Paweł 184 0.51% 0.00051
Nie
4 14 3 NIŹNIK Ewelina Anna 130 0.36% 0.00036
Nie
4 14 4 CIECHANOWSKI-MIREK Patryk 66 0.18% 0.00018
Nie
4 14 5 HAŁACZKIEWICZ Katarzyna Iwona 88 0.24% 0.00024
Nie
4 14 6 GRANOWICZ Marek Wojciech 141 0.39% 0.00039
Nie
4 14 7 BURNECKA Małgorzata Dominika 152 0.42% 0.00042
Nie
4 15 1 PACHOLSKA Agata Jadwiga 128 0.35% 0.00035
Nie
4 15 2 SOKOLIK Mateusz Kamil 28 0.08% 8.0E-5
Nie
4 15 3 OLEARCZUK Maciej Radosław 24 0.07% 7.0E-5
Nie
4 15 4 PIETRUSZCZAK-GRZESIEK Anna Maria 17 0.05% 5.0E-5
Nie
4 15 5 CINGLEWICZ Aneta Bożena 15 0.04% 4.0E-5
Nie
4 15 6 GODNIEWICZ Adrian Damian 34 0.09% 9.0E-5
Nie
4 16 1 LISZKA Regina Maria 121 0.33% 0.00033
Nie
4 16 2 KRAWCZYK Mirosław Piotr 35 0.10% 0.0001
Nie
4 16 3 KURIATA Joanna Teresa 26 0.07% 7.0E-5
Nie
4 16 4 KRUCIŃSKI Adam Jakub 9 0.02% 2.0E-5
Nie
4 16 5 LESZCZYŃSKA Klaudia Małgorzata 11 0.03% 3.0E-5
Nie
4 16 6 ZYBAŁA Iwona Małgorzata 9 0.02% 2.0E-5
Nie
4 16 7 SIECZKA Kuba Tomasz 10 0.03% 3.0E-5
Nie
4 17 1 RZĄDKOWSKI Marek Rajmund 80 0.22% 0.00022
Nie
4 17 2 TERKIEWICZ Marta Maria 29 0.08% 8.0E-5
Nie
4 17 3 ILNICKA Jadwiga Stanisława 21 0.06% 6.0E-5
Nie
4 17 4 BARAŃSKI Tomasz 19 0.05% 5.0E-5
Nie
4 17 5 SZIR Arkadiusz Janusz 4 0.01% 1.0E-5
Nie
4 18 1 CIĄŻYŃSKI Bartłomiej Zygmunt 1 899 5.21% 0.00521
Tak
4 18 2 OSSOWSKI Jacek Antoni 1 011 2.78% 0.00278
Nie
4 18 3 SZOCIŃSKA-KLEIN Marzena 532 1.46% 0.00146
Nie
4 18 4 LEWANDOWSKA Alicja Mariola 603 1.66% 0.00166
Nie
4 18 5 BINKOWSKA Dobrosława Olga 357 0.98% 0.00098
Nie
4 18 6 SZŁAPKA Krzysztof Zbigniew 239 0.66% 0.00066
Nie
4 18 7 SZCZERBA Krzysztof Paweł 524 1.44% 0.00144
Nie
4 19 1 STOŻEK Marta Magdalena 439 1.21% 0.00121
Nie
4 19 2 OLSZEWSKI Łukasz Jerzy 113 0.31% 0.00031
Nie
4 19 3 KŁODNICKA Dorota Anna 119 0.33% 0.00033
Nie
4 19 4 DĄBROWSKI Robert Mikołaj 49 0.13% 0.00013
Nie
4 19 5 MOSINGIEWICZ Aleksander Tymoteusz 13 0.04% 4.0E-5
Nie
4 19 6 KOLUS Emilia Cecylia 42 0.12% 0.00012
Nie
5 3 1 HERTMAN Mateusz 324 0.89% 0.00089
Nie
5 3 2 KURANDA-LASKOWSKA Sylwestra Paulina 131 0.36% 0.00036
Nie
5 3 3 NOWICKI Arkadiusz 69 0.19% 0.00019
Nie
5 3 4 OSŁOWSKA-SPYCHALSKA Barbara Krystyna 57 0.16% 0.00016
Nie
5 3 5 POLUCH Krzysztof 29 0.08% 8.0E-5
Nie
5 3 6 RUSINEK Wioletta Katarzyna 107 0.29% 0.00029
Nie
5 3 7 MROCZKO Krzysztof Dominik 39 0.11% 0.00011
Nie
5 4 1 GRABAREK Tadeusz Paweł 3 503 9.62% 0.00962
Tak
5 4 2 GRANOWSKA Renata Małgorzata 7 751 21.30% 0.0213
Tak
5 4 3 ŚLUSAREK Dariusz Robert 685 1.88% 0.00188
Nie
5 4 4 KOSMECKI Adam 183 0.50% 0.0005
Nie
5 4 5 KRUPOWICZ Anna Maria 627 1.72% 0.00172
Nie
5 4 6 PADIASEK Aleksandra 165 0.45% 0.00045
Nie
5 4 7 KULIG Krzysztof Piotr 401 1.10% 0.0011
Nie
5 8 1 WALCZAK Grażyna 531 1.46% 0.00146
Nie
5 8 2 TADEUSZYK Teresa 74 0.20% 0.0002
Nie
5 8 3 GARCZAREK Krzysztof Ryszard 160 0.44% 0.00044
Nie
5 8 4 SZCZEPANIAK Kamila Anna 113 0.31% 0.00031
Nie
5 8 5 MARAS Marcin 117 0.32% 0.00032
Nie
5 8 6 ŻYGADŁO Mirosław 105 0.29% 0.00029
Nie
5 8 7 WIETRZYKOWSKI Waldemar Zbigniew 71 0.20% 0.0002
Nie
5 10 1 PIWOŃSKI Dariusz Dominik 4 373 12.02% 0.01202
Tak
5 10 2 PIECHEL Michał 1 820 5.00% 0.005
Tak
5 10 3 KONDZIELA Ewelina Barbara 1 093 3.00% 0.003
Nie
5 10 4 SZCZYRBAK Tadeusz 1 227 3.37% 0.00337
Nie
5 10 5 GOUMISSI Ewa 268 0.74% 0.00074
Nie
5 10 6 GUMKOWSKA Aleksandra Maria 612 1.68% 0.00168
Nie
5 10 7 NOWAKOWSKI Leszek Zygmunt 899 2.47% 0.00247
Nie
5 13 1 OWCZAREK Tomasz 1 031 2.83% 0.00283
Nie
5 13 2 TARAS Aleksandra 225 0.62% 0.00062
Nie
5 13 3 KOWALSKI Rafał Paweł 101 0.28% 0.00028
Nie
5 13 4 KARPOWICZ Daniel Jonatan 116 0.32% 0.00032
Nie
5 13 5 SOKÓŁ Anna Urszula 128 0.35% 0.00035
Nie
5 13 6 TRZECIAK-CYMBOR Ewa Barbara 73 0.20% 0.0002
Nie
5 13 7 RINK Krzysztof Jerzy 39 0.11% 0.00011
Nie
5 14 1 MĄCARZ Dariusz 1 456 4.00% 0.004
Nie
5 14 2 TYBOR Karolina 415 1.14% 0.00114
Nie
5 14 3 MATURA Bartłomiej Grzegorz 409 1.12% 0.00112
Nie
5 14 4 CHMURA Emilia 393 1.08% 0.00108
Nie
5 14 5 WALASZCZYK Łukasz 113 0.31% 0.00031
Nie
5 14 6 MARAS Eleonora 263 0.72% 0.00072
Nie
5 14 7 HAMKAŁO Jacek 155 0.43% 0.00043
Nie
5 16 1 KOSTRZEWA Ewa Magdalena 116 0.32% 0.00032
Nie
5 16 2 FIEDOROWICZ Ewa Teresa 16 0.04% 4.0E-5
Nie
5 16 3 SZEWCZUK Aleks Artur 27 0.07% 7.0E-5
Nie
5 16 4 GALA Zbigniew Marian 13 0.04% 4.0E-5
Nie
5 16 5 PAŹDZIOR Magdalena 46 0.13% 0.00013
Nie
5 16 6 NIŻAŁOWSKA Zuzanna 6 0.02% 2.0E-5
Nie
5 16 7 ADAMCZYK Sylwester 24 0.07% 7.0E-5
Nie
5 17 1 MAJ Mieczysław Jan 128 0.35% 0.00035
Nie
5 17 2 TALAGA Sabina Władysława 23 0.06% 6.0E-5
Nie
5 17 3 GOSTYŃSKI Aleksander Bogusz 23 0.06% 6.0E-5
Nie
5 17 4 MAŁEK Agnieszka Katarzyna 15 0.04% 4.0E-5
Nie
5 17 5 ŻAKOWSKA Maria 21 0.06% 6.0E-5
Nie
5 18 1 CYRUL Czesław 2 094 5.75% 0.00575
Tak
5 18 2 ZAWADA Małgorzata Ewa 1 259 3.46% 0.00346
Nie
5 18 3 FURDYNA Jolanta Stanisława 167 0.46% 0.00046
Nie
5 18 4 SZOPA Władysław 160 0.44% 0.00044
Nie
5 18 5 BRYX Kaja Maria 220 0.60% 0.0006
Nie
5 18 6 WITKOWSKA Renata Monika 242 0.66% 0.00066
Nie
5 18 7 OWCZAREK Jacek Tomasz 478 1.31% 0.00131
Nie
5 19 1 WYWROT Agnieszka Karolina 417 1.15% 0.00115
Nie
5 19 2 WARULIK Tomasz Piotr 89 0.24% 0.00024
Nie
5 19 3 SUDOŁ Daria Anna 140 0.38% 0.00038
Nie
5 19 4 ZIĘBA Paweł Dariusz 76 0.21% 0.00021
Nie
5 19 5 SKÓRSKA Dorota Elżbieta 45 0.12% 0.00012
Nie
5 19 6 ŁAZARCZUK Krzysztof 17 0.05% 5.0E-5
Nie
5 19 7 STANIOROWSKA Anna Maria 83 0.23% 0.00023
Nie
6 3 1 TEGNEROWICZ Piotr Jan 244 0.62% 0.00062
Nie
6 3 2 DUKSZTO Aneta Ewa 136 0.35% 0.00035
Nie
6 3 3 SZCZYGIEŁ Aleksandra Karolina 170 0.43% 0.00043
Nie
6 3 4 PIŁAT Krzysztof Emil 56 0.14% 0.00014
Nie
6 3 5 ZAMARIA-KŁYK Joanna Edyta 28 0.07% 7.0E-5
Nie
6 3 6 KOZŁOWSKA Dorota 78 0.20% 0.0002
Nie
6 3 7 SULIGOWSKI Robert Ziemowit 45 0.11% 0.00011
Nie
6 3 8 SŁODKOWSKA Olga 84 0.21% 0.00021
Nie
6 4 1 GÓRSKI Michał Jakub 4 768 12.12% 0.01212
Tak
6 4 2 KARPIŃSKI Paweł 1 391 3.53% 0.00353
Tak
6 4 3 PIETROŃSKA Anna Maria 1 191 3.03% 0.00303
Nie
6 4 4 STASIAK Joanna 1 203 3.06% 0.00306
Nie
6 4 5 KĘSOŃ Arkadiusz Tomasz 318 0.81% 0.00081
Nie
6 4 6 STYSIAK Ewelina 425 1.08% 0.00108
Nie
6 4 7 KUCHARSKI Tomasz Paweł 1 257 3.19% 0.00319
Nie
6 4 8 ZIELIŃSKI Maciej Jerzy 1 812 4.60% 0.0046
Tak
6 8 1 MATECKI Iwo Karol 598 1.52% 0.00152
Nie
6 8 2 KOŻUCH Agnieszka 182 0.46% 0.00046
Nie
6 8 3 MICHALAK Bartosz Mateusz 221 0.56% 0.00056
Nie
6 8 4 KŁODNICKI Dariusz 96 0.24% 0.00024
Nie
6 8 5 GROSS Aleksandra Anna 42 0.11% 0.00011
Nie
6 8 6 MARTYNIAK Krzysztof Piotr 60 0.15% 0.00015
Nie
6 8 7 MACAŁA Łukasz Michał 275 0.70% 0.0007
Nie
6 8 8 KRASSOWSKA Agnieszka Julita 146 0.37% 0.00037
Nie
6 10 1 KMIECIK Sergiusz 3 964 10.07% 0.01007
Tak
6 10 2 OLBERT Łukasz 3 685 9.36% 0.00936
Tak
6 10 3 GÓRAL Jarosław 847 2.15% 0.00215
Nie
6 10 4 PRZYGODA Krystyna Teresa 708 1.80% 0.0018
Nie
6 10 5 WRONA Andrzej 518 1.32% 0.00132
Nie
6 10 6 PEŁECH-PYRSZ Agnieszka 342 0.87% 0.00087
Nie
6 10 7 SKUPIEŃ Mirosław Jerzy 213 0.54% 0.00054
Nie
6 10 8 HAJEWSKA Jolanta Elżbieta 489 1.24% 0.00124
Nie
6 13 1 CZERWIŃSKI Sławomir Antoni 1 276 3.24% 0.00324
Nie
6 13 2 PACYNA Katarzyna Monika 355 0.90% 0.0009
Nie
6 13 3 GARSTKA Michał Paweł 288 0.73% 0.00073
Nie
6 13 4 KRZAK Elżbieta Jadwiga 243 0.62% 0.00062
Nie
6 13 5 BISKUP Wojciech Bogdan 120 0.30% 0.0003
Nie
6 13 6 ORŁOŚ Magdalena Agnieszka 135 0.34% 0.00034
Nie
6 13 7 SKURCZYŃSKA Grażyna Mirosława 37 0.09% 9.0E-5
Nie
6 13 8 MICHALAK Andrzej Józef 477 1.21% 0.00121
Nie
6 14 1 HAŁACZKIEWICZ Patryk Damian 759 1.93% 0.00193
Nie
6 14 2 PARTYKA Wojciech Andrzej 395 1.00% 0.001
Nie
6 14 3 SZRAJBER Jakub 261 0.66% 0.00066
Nie
6 14 4 DZIOBA Dorota Helena 240 0.61% 0.00061
Nie
6 14 5 MARCINÓW Teresa Anna 214 0.54% 0.00054
Nie
6 14 6 TEKLIŃSKI Michał Paweł 113 0.29% 0.00029
Nie
6 14 7 WYSZOMIRSKA-PIÓRO Bożena 150 0.38% 0.00038
Nie
6 14 8 SERAFIN Karolina Ewa 307 0.78% 0.00078
Nie
6 16 1 GÓRAK Iwona Agnieszka 118 0.30% 0.0003
Nie
6 16 2 LUBECKI Ryszard Jan 31 0.08% 8.0E-5
Nie
6 16 3 JĘDRZEJCZAK Anna 27 0.07% 7.0E-5
Nie
6 16 4 PAŁAC Krzysztof 11 0.03% 3.0E-5
Nie
6 16 5 ŻECHAŁKO Marcin Antoni 10 0.03% 3.0E-5
Nie
6 16 6 LISZKA Stanisława 6 0.02% 2.0E-5
Nie
6 17 1 BARAŃSKI Zbigniew Jan 62 0.16% 0.00016
Nie
6 17 2 WOJTUŚ Elżbieta Anna 38 0.10% 0.0001
Nie
6 17 3 CHARUCKI Henryk Stanisław 49 0.12% 0.00012
Nie
6 17 4 MĄCZYŃSKA-BOBEK Maria Anna 11 0.03% 3.0E-5
Nie
6 17 5 SZIR Sylwia Maria 17 0.04% 4.0E-5
Nie
6 18 1 HANCZAREK Tomasz 3 020 7.67% 0.00767
Tak
6 18 2 JOKS Marlena Ewa 515 1.31% 0.00131
Nie
6 18 3 WANAT Urszula Maria 1 226 3.12% 0.00312
Nie
6 18 4 CHŁADZIŃSKI Maciej Andrzej 131 0.33% 0.00033
Nie
6 18 5 SMOLIŃSKI Bartosz 256 0.65% 0.00065
Nie
6 18 6 KOCUR Łukasz Bolesław 188 0.48% 0.00048
Nie
6 18 7 GLIŃSKA Ewa Wanda 473 1.20% 0.0012
Nie
6 18 8 WYDROWSKI Krzysztof Marcin 340 0.86% 0.00086
Nie
6 19 1 LEMPART Marta Mirosława 1 264 3.21% 0.00321
Nie
6 19 2 BRZOZOWSKI Artur Kazimierz 54 0.14% 0.00014
Nie
6 19 3 KUŁAGA Lidia 65 0.17% 0.00017
Nie
6 19 4 STEREŃCZAK Tomasz Michał 29 0.07% 7.0E-5
Nie
6 19 5 KRESKA Agata Maria 57 0.14% 0.00014
Nie
6 19 6 KUŁAGA Wiesław Leszek 14 0.04% 4.0E-5
Nie
6 19 7 HOŁYŃSKA Justyna Alicja 43 0.11% 0.00011
Nie
6 19 8 WOJCIECHOWSKI Robert Ryszard 51 0.13% 0.00013
Nie
6 20 1 ADAMCZYK Mateusz Tadeusz 246 0.63% 0.00063
Nie
6 20 2 ŚWIĄTEK Marta Izabela 11 0.03% 3.0E-5
Nie
6 20 3 GÓRECKI Mateusz Ariel 8 0.02% 2.0E-5
Nie
6 20 4 ORACZYŃSKA Ewa Małgorzata 3 0.01% 1.0E-5
Nie
6 20 5 STEGLIŃSKI Adrian Marek 2 0.01% 1.0E-5
Nie
6 20 6 ADAMCZYK Maria Zdzisława 17 0.04% 4.0E-5
Nie
7 3 1 WĄSOWSKI Marek Maciej 220 0.63% 0.00063
Nie
7 3 2 NAWROT Joanna Izabela 435 1.25% 0.00125
Nie
7 3 3 GABARA-PIĘTKA Piotr 62 0.18% 0.00018
Nie
7 3 4 SALAMON Anna Grażyna 82 0.24% 0.00024
Nie
7 3 5 PASIKOWSKA Anna Magdalena 52 0.15% 0.00015
Nie
7 3 6 MAZURKIEWICZ Maria Anna 41 0.12% 0.00012
Nie
7 3 7 WYBORSKI Piotr Krzysztof 80 0.23% 0.00023
Nie
7 4 1 WOLAK Ewa Wanda 4 709 13.52% 0.01352
Tak
7 4 2 RAZIK-TRZISZKA Magdalena 4 842 13.90% 0.0139
Tak
7 4 3 ŻAK Mateusz Damian 2 505 7.19% 0.00719
Nie
7 4 4 BRACHMAŃSKI Mikołaj Marek 201 0.58% 0.00058
Nie
7 4 5 KRZAK Grzegorz 316 0.91% 0.00091
Nie
7 4 6 GILAR Daria 210 0.60% 0.0006
Nie
7 4 7 KONIK Mieczysław Jerzy 152 0.44% 0.00044
Nie
7 8 1 ŚWIĘCICKI Grzegorz Artur 551 1.58% 0.00158
Nie
7 8 2 NAPIERAŁA Bogdan Adam 152 0.44% 0.00044
Nie
7 8 3 WRÓBEL Joanna Krystyna 132 0.38% 0.00038
Nie
7 8 4 BOBER Danuta 118 0.34% 0.00034
Nie
7 8 5 GAJDA Mariusz Czesław 84 0.24% 0.00024
Nie
7 8 6 TROJANOWSKA Magdalena Anna 167 0.48% 0.00048
Nie
7 10 1 PIEŃKOWSKI Robert 4 477 12.85% 0.01285
Tak
7 10 2 KURCZEWSKI Michał Tymoteusz 1 619 4.65% 0.00465
Tak
7 10 3 SKOWRON Mariola 950 2.73% 0.00273
Nie
7 10 4 OCHMAN Beata Maria 665 1.91% 0.00191
Nie
7 10 5 BAMBERSKI Paweł Henryk 262 0.75% 0.00075
Nie
7 10 6 WYSOCZAŃSKA Alicja Monika 644 1.85% 0.00185
Nie
7 10 7 ZAPOROWSKI Michał Karol 615 1.77% 0.00177
Nie
7 13 1 OBŁĄK Aleksander Marek 729 2.09% 0.00209
Nie
7 13 2 ZANKOWSKI Przemysław Kamil 499 1.43% 0.00143
Nie
7 13 3 LORENZ Daria Apolonia 145 0.42% 0.00042
Nie
7 13 4 KOZŁOWSKI Henryk 93 0.27% 0.00027
Nie
7 13 5 OLCZAK Jagoda Paulina 163 0.47% 0.00047
Nie
7 13 6 SMOLARCZYK Izabela Katarzyna 135 0.39% 0.00039
Nie
7 13 7 SKAWSKI Radosław Andrzej 226 0.65% 0.00065
Nie
7 14 1 MAŚLANKA Grzegorz Sebastian 1 122 3.22% 0.00322
Nie
7 14 2 FIGASZEWSKA Katarzyna Agnieszka 518 1.49% 0.00149
Nie
7 14 3 WŁODARSKI Rafał Grzegorz 172 0.49% 0.00049
Nie
7 14 4 ZIARKOWSKI Łukasz Grzegorz 122 0.35% 0.00035
Nie
7 14 5 KLIMKOWSKA Katarzyna Helena 215 0.62% 0.00062
Nie
7 14 6 WÓJTA-KEMPA Monika Sylwia 262 0.75% 0.00075
Nie
7 14 7 ORZECHOWSKI Jacek Paweł 315 0.90% 0.0009
Nie
7 16 1 TARNAWSKI Krzysztof Roland 115 0.33% 0.00033
Nie
7 16 2 OLSZEWSKI Wojciech Zbigniew 24 0.07% 7.0E-5
Nie
7 16 3 KRAJEWSKA Magdalena Eliza 21 0.06% 6.0E-5
Nie
7 16 4 JUSZCZAK Janina Aniela 10 0.03% 3.0E-5
Nie
7 16 5 JASIUKIEWICZ Ewa 5 0.01% 1.0E-5
Nie
7 16 6 OLENDEREK Jerzy Krzysztof 5 0.01% 1.0E-5
Nie
7 16 7 SZYMANEK Wojciech 6 0.02% 2.0E-5
Nie
7 17 1 MARCZAK Agnieszka Wiesława 119 0.34% 0.00034
Nie
7 17 2 ZAMBRZYCKA Izabella Beata 25 0.07% 7.0E-5
Nie
7 17 3 SZCZERBA Tadeusz Jerzy 26 0.07% 7.0E-5
Nie
7 17 4 GODOWSKI Przemysław Jan 9 0.03% 3.0E-5
Nie
7 17 5 ŁOBODA Halina 26 0.07% 7.0E-5
Nie
7 18 1 KĘDZIERSKA Agnieszka Kornelia 2 034 5.84% 0.00584
Tak
7 18 2 RAŃDA Paweł Rafał 1 321 3.79% 0.00379
Nie
7 18 3 ZARĘBA Kasper Jerzy 580 1.66% 0.00166
Nie
7 18 4 MICKIEWICZ Marzena Ewa 298 0.86% 0.00086
Nie
7 18 5 SZŁAPKA Hanna Maria 121 0.35% 0.00035
Nie
7 18 6 NOWAKOWSKI Marcin Adam 247 0.71% 0.00071
Nie
7 18 7 NIKOLCZUK Maciej Bartłomiej 76 0.22% 0.00022
Nie
7 19 1 MINCER Tadeusz Albert 266 0.76% 0.00076
Nie
7 19 2 LEBIEDZIŃSKA Joanna Maria 155 0.44% 0.00044
Nie
7 19 3 STACHOWIAK Grzegorz 122 0.35% 0.00035
Nie
7 19 4 GABRYK Marzena Anna 86 0.25% 0.00025
Nie
7 19 5 FOLUSZ Jarosław 11 0.03% 3.0E-5
Nie
7 19 6 ŁUKASIEWICZ Ewa Franciszka 46 0.13% 0.00013
Nie
7 19 7 BEŁKOWSKI Krzysztof Henryk 24 0.07% 7.0E-5
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BOGUSŁAWSKI Robert Jarosław 50 średnie Pisarzowice, 2 359 0.91 Nie
2 JARZĄBEK Zbigniew Antoni 61 Średnie Wrocław, 6 250 2.42 Nie
3 LEMPART Marta Mirosława 39 wyższe Wrocław, 6 046 2.34 Nie
4 MAJ Mieczysław Jan 29 wyższe ekonomiczne Wrocław, 918 0.36 Nie
5 MICHALAK Jerzy Andrzej 44 Wyższe prawnicze Wrocław, 17 890 6.93 Nie
6 OBARA-KOWALSKA Katarzyna Anna 40 Wyższe zawodowe Wrocław, 19 063 7.38 Nie
7 STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka 45 Wyższe Wrocław, 71 049 27.50 Nie
8 SUTRYK Jacek Zbigniew 40 wyższe humanistyczne Wrocław, 129 669 50.20 Tak
9 TRACZ Małgorzata Elżbieta 32 Wyższe humanistyczne Wrocław, 3 487 1.35 Nie
10 ZBOROWSKI Artur Robert 44 wyższe humanistyczne Wrocław, 1 593 0.62 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Mennicza 21 - 23 Wrocław stały 1 433 703 703 49.06% 0.04906
697 99.15%
2 Budynek Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Kuźnicza 49/55 Wrocław stały 1 405 701 694 49.40% 0.0494
693 99.86%
3 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. ks. Wincentego Kraińskiego 1 Wrocław stały 1 014 561 558 55.03% 0.05503
546 97.85%
4 Przedszkole nr 65 Pod Wesołym Koziołkiem, ul. Nożownicza 35a Wrocław stały 1 376 665 662 48.11% 0.04811
659 99.55%
5 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. ks. Wincentego Kraińskiego 1 Wrocław stały 1 248 520 519 41.59% 0.04159
514 99.04%
6 Muzeum Militariów-Arsenał, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9 Wrocław stały 1 019 439 439 43.08% 0.04308
437 99.54%
7 Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Łukasza Górnickiego 20 Wrocław stały 672 292 300 44.64% 0.04464
300 100.00%
8 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Iwana Pawłowa 15 Wrocław stały 1 703 895 893 52.44% 0.05244
887 99.33%
9 Liceum Ogólnokształcące nr XVII, ul. Tęczowa 60 Wrocław stały 1 419 752 750 52.85% 0.05285
745 99.33%
10 Liceum Ogólnokształcące nr XVII, ul. Tęczowa 60 Wrocław stały 1 429 612 612 42.83% 0.04283
610 99.67%
11 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Prosta 16 Wrocław stały 1 348 726 726 53.86% 0.05386
725 99.86%
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13, pl. Muzealny 20 Wrocław stały 1 431 731 731 51.08% 0.05108
724 99.04%
13 Klub Muzyki i Literatury, pl. Tadeusza Kościuszki 10 Wrocław stały 1 655 760 760 45.92% 0.04592
754 99.21%
14 Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Hugona Kołłątaja 1 - 6 Wrocław stały 1 752 867 867 49.49% 0.04949
860 99.19%
15 Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Podwale 57 Wrocław stały 1 050 578 576 54.86% 0.05486
575 99.83%
16 Szkoła Podstawowa Nr 68, ul. Szczęśliwa 28 Wrocław stały 1 462 736 738 50.48% 0.05048
735 99.59%
17 Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28 Wrocław stały 1 773 812 813 45.85% 0.04585
807 99.26%
18 Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28 Wrocław stały 1 426 722 722 50.63% 0.05063
719 99.58%
19 Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57 Wrocław stały 1 447 627 627 43.33% 0.04333
621 99.04%
20 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Grochowa 36 - 38 Wrocław stały 1 804 876 876 48.56% 0.04856
869 99.20%
21 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Grochowa 36 - 38 Wrocław stały 1 824 934 932 51.10% 0.0511
930 99.79%
22 Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57 Wrocław stały 1 773 938 938 52.90% 0.0529
929 99.04%
23 Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57 Wrocław stały 1 188 599 599 50.42% 0.05042
598 99.83%
24 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Grochowa 36 - 38 Wrocław stały 2 054 1 001 999 48.64% 0.04864
992 99.30%
25 Przedszkole nr 141, al. Generała Józefa Hallera 77a Wrocław stały 1 877 998 998 53.17% 0.05317
988 99.00%
26 Liceum Ogólnokształcące nr VII, ul. Krucza 49 Wrocław stały 1 504 773 775 51.53% 0.05153
771 99.48%
27 Liceum Ogólnokształcące nr VII, ul. Krucza 49 Wrocław stały 1 829 1 058 1 053 57.57% 0.05757
1 048 99.53%
28 Szkoła Podstawowa nr 109, al. Pracy 24 Wrocław stały 1 438 768 767 53.34% 0.05334
763 99.48%
29 Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54 Wrocław stały 1 621 888 885 54.60% 0.0546
877 99.10%
30 Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54 Wrocław stały 1 844 1 040 1 040 56.40% 0.0564
1 030 99.04%
31 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabiszyńska 236 Wrocław stały 1 853 897 899 48.52% 0.04852
895 99.56%
32 Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Blacharska 13 Wrocław stały 2 053 1 299 1 301 63.37% 0.06337
1 297 99.69%
33 Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Blacharska 13 Wrocław stały 2 221 1 522 1 509 67.94% 0.06794
1 490 98.74%
34 Liceum Ogólnokształcące nr III, ul. Składowa 5 Wrocław stały 1 282 484 483 37.68% 0.03768
481 99.59%
35 Liceum Ogólnokształcące nr III, ul. Składowa 5 Wrocław stały 1 535 533 533 34.72% 0.03472
522 97.94%
36 Rada Osiedla Nadodrze, ul. Ludwika Rydygiera 43 Wrocław stały 1 758 714 714 40.61% 0.04061
714 100.00%
37 Gimnazjum nr 4, ul. Paulińska 14 Wrocław stały 1 660 712 712 42.89% 0.04289
698 98.03%
38 Szkoła Podstawowa nr 108, ul. Bolesława Chrobrego 3 Wrocław stały 1 824 772 773 42.38% 0.04238
769 99.48%
39 Szkoła Podstawowa nr 108, ul. Bolesława Chrobrego 3 Wrocław stały 1 139 442 446 39.16% 0.03916
440 98.65%
40 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, ul. Składowa 2 - 4 Wrocław stały 1 756 641 641 36.50% 0.0365
630 98.28%
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, ul. Składowa 2 - 4 Wrocław stały 1 382 541 542 39.22% 0.03922
540 99.63%
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, ul. Składowa 2 - 4 Wrocław stały 1 988 830 830 41.75% 0.04175
826 99.52%
43 Szkoła Podstawowa nr 93, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29 - 31 Wrocław stały 2 106 877 874 41.50% 0.0415
872 99.77%
44 Klub "Iskierka", ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 27 Wrocław stały 1 791 724 721 40.26% 0.04026
716 99.31%
45 Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo, ul. Franklina Delano Roosevelta 15 Wrocław stały 1 553 600 600 38.63% 0.03863
593 98.83%
46 Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2 Wrocław stały 2 347 1 217 1 218 51.90% 0.0519
1 212 99.51%
47 Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2 Wrocław stały 1 414 603 603 42.64% 0.04264
601 99.67%
48 Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2 Wrocław stały 1 509 564 564 37.38% 0.03738
558 98.94%
49 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Strachocińska 155 - 157 Wrocław stały 1 283 736 736 57.37% 0.05737
732 99.46%
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Strachocińska 155 - 157 Wrocław stały 1 432 971 973 67.95% 0.06795
970 99.69%
51 Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów, ul. Swojczycka 118 Wrocław stały 2 201 1 390 1 389 63.11% 0.06311
1 384 99.64%
52 Rada Osiedla Ołbin, ul. Na Szańcach 14 Wrocław stały 886 517 517 58.35% 0.05835
515 99.61%
53 Liceum Ogólnokształcące nr I, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 Wrocław stały 1 770 726 726 41.02% 0.04102
722 99.45%
54 Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117 Wrocław stały 1 879 853 853 45.40% 0.0454
851 99.77%
55 Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117 Wrocław stały 1 725 753 753 43.65% 0.04365
746 99.07%
56 Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117 Wrocław stały 1 729 752 753 43.55% 0.04355
749 99.47%
57 Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jednosci Narodowej 195 Wrocław stały 1 759 913 912 51.85% 0.05185
906 99.34%
58 Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jednosci Narodowej 195 Wrocław stały 1 506 848 848 56.31% 0.05631
838 98.82%
59 Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jednosci Narodowej 195 Wrocław stały 1 619 983 981 60.59% 0.06059
977 99.59%
60 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78 Wrocław stały 1 770 791 791 44.69% 0.04469
785 99.24%
61 Przedszkole nr 55, ul. Nowowiejska 36 Wrocław stały 1 337 612 613 45.85% 0.04585
607 99.02%
62 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78 Wrocław stały 891 399 399 44.78% 0.04478
397 99.50%
63 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78 Wrocław stały 1 550 750 749 48.32% 0.04832
746 99.60%
64 Szkoła Podstawowa nr 107, ul. Bolesława Prusa 64 Wrocław stały 1 841 882 882 47.91% 0.04791
874 99.09%
65 Szkoła Podstawowa nr 107, ul. Bolesława Prusa 64 Wrocław stały 1 846 777 776 42.04% 0.04204
768 98.97%
66 Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Łukasza Górnickiego 20 Wrocław stały 1 699 818 818 48.15% 0.04815
812 99.27%
67 Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi, ul. Nowowiejska 80a Wrocław stały 1 730 899 899 51.97% 0.05197
892 99.22%
68 Politechnika Wrocławska Budynek F - 13, ul. Czerwonego Krzyża 2 Wrocław stały 1 614 879 879 54.46% 0.05446
874 99.43%
69 Rada Osiedla Plac Grunwaldzki, ul. Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 51 Wrocław stały 1 855 858 858 46.25% 0.04625
854 99.53%
70 Gimnazjum nr 13, ul. Mikołaja Reja 3 Wrocław stały 1 669 810 813 48.71% 0.04871
805 99.02%
71 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zygmunta Janiszewskiego 14 Wrocław stały 1 855 919 918 49.49% 0.04949
912 99.35%
72 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zygmunta Janiszewskiego 14 Wrocław stały 1 854 978 978 52.75% 0.05275
971 99.28%
73 Dom Studencki "Parawanowiec", pl. Grunwaldzki 28 Wrocław stały 1 603 803 803 50.09% 0.05009
787 98.01%
74 Dom Studencki "Dwudziestolatka", ul. Piastowska 1 Wrocław stały 1 811 799 799 44.12% 0.04412
795 99.50%
75 Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Fryderyka Chopina 9b Wrocław stały 1 405 869 870 61.92% 0.06192
868 99.77%
76 Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Fryderyka Chopina 9b Wrocław stały 1 064 683 683 64.19% 0.06419
682 99.85%
77 Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, ul. Parkowa 18 - 26 Wrocław stały 546 330 330 60.44% 0.06044
329 99.70%
78 Zespół Szkół nr 9, ul. Rafała Krajewskiego 1 Wrocław stały 1 787 1 091 1 069 59.82% 0.05982
1 064 99.53%
79 Szkoła Podstawowa nr 66, ul. Edwarda Dembowskiego 39 Wrocław stały 1 536 876 877 57.10% 0.0571
868 98.97%
80 Zespół Szkół nr 9, ul. Rafała Krajewskiego 1 Wrocław stały 1 417 787 787 55.54% 0.05554
783 99.49%
81 Zespół Szkół nr 9, ul. Rafała Krajewskiego 1 Wrocław stały 1 791 1 028 1 027 57.34% 0.05734
1 022 99.51%
82 Dom Studencki "Arka", ul. Karola Olszewskiego 25 Wrocław stały 2 101 1 262 1 259 59.92% 0.05992
1 250 99.29%
83 Dom Studencki "Arka", ul. Karola Olszewskiego 25 Wrocław stały 2 021 1 274 1 271 62.89% 0.06289
1 264 99.45%
84 Zespół Szkół nr 19, ul. Spółdzielcza 2a Wrocław stały 1 243 743 741 59.61% 0.05961
734 99.06%
85 Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Stefanii Sempołowskiej 54 Wrocław stały 2 041 1 336 1 336 65.46% 0.06546
1 330 99.55%
86 Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Stefanii Sempołowskiej 54 Wrocław stały 1 547 922 922 59.60% 0.0596
916 99.35%
87 Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, ul. Fryderyka Pautscha 4 Wrocław stały 1 405 838 838 59.64% 0.05964
833 99.40%
88 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Trwała 17 - 19 Wrocław stały 1 711 1 028 1 028 60.08% 0.06008
1 022 99.42%
89 Gimnazjum nr 17, ul. Ślężna 2 - 24 Wrocław stały 1 649 1 001 1 002 60.76% 0.06076
1 000 99.80%
90 Gimnazjum nr 17, ul. Ślężna 2 - 24 Wrocław stały 1 452 800 802 55.23% 0.05523
797 99.38%
91 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Zaporoska 28 Wrocław stały 1 881 1 178 1 174 62.41% 0.06241
1 167 99.40%
92 Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-C, ul. Swobodna 73 Wrocław stały 1 822 1 077 1 078 59.17% 0.05917
1 068 99.07%
93 Centrum Kształcenia Ustawicznego Budynek-B, ul. Swobodna 73 Wrocław stały 1 206 648 646 53.57% 0.05357
641 99.23%
94 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Trwała 17 - 19 Wrocław stały 1 798 1 085 1 085 60.34% 0.06034
1 078 99.35%
95 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących, ul. Drukarska 50 Wrocław stały 1 623 933 931 57.36% 0.05736
924 99.25%
96 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących, ul. Drukarska 50 Wrocław stały 1 463 838 837 57.21% 0.05721
827 98.81%
97 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Jantarowa 5 Wrocław stały 1 332 692 692 51.95% 0.05195
685 98.99%
98 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Jantarowa 5 Wrocław stały 1 397 758 756 54.12% 0.05412
752 99.47%
99 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Zaporoska 71 Wrocław stały 1 361 602 603 44.31% 0.04431
597 99.00%
100 Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Zaporoska 71 Wrocław stały 1 199 469 469 39.12% 0.03912
462 98.51%
101 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wandy 13 Wrocław stały 1 397 786 787 56.34% 0.05634
786 99.87%
102 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wandy 13 Wrocław stały 1 440 766 766 53.19% 0.05319
764 99.74%
103 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Jastrzębia 26 Wrocław stały 1 810 1 099 1 100 60.77% 0.06077
1 095 99.55%
104 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Jastrzębia 26 Wrocław stały 1 826 1 075 1 073 58.76% 0.05876
1 070 99.72%
105 Przedszkole nr 61 "Gajowickie Skrzaty", ul. Gajowicka 199 Wrocław stały 1 326 754 753 56.79% 0.05679
750 99.60%
106 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Powstańców Śląskich 210 - 218 Wrocław stały 1 757 1 013 1 013 57.66% 0.05766
1 008 99.51%
107 Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu Zespół Szkół, al. Wiśniowa 81 Wrocław stały 2 289 1 306 1 306 57.06% 0.05706
1 297 99.31%
108 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19, ul. Januszowicka 35 - 37 Wrocław stały 1 610 955 953 59.19% 0.05919
948 99.48%
109 Ośrodek Postaw Twórczych, ul. Działkowa 15 Wrocław stały 2 007 1 252 1 252 62.38% 0.06238
1 244 99.36%
110 Przedszkole nr 49, ul. Borowska 181 - 187 Wrocław stały 1 907 1 142 1 142 59.88% 0.05988
1 135 99.39%
111 Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, ul. Borowska 138 Wrocław stały 1 956 1 171 1 167 59.66% 0.05966
1 160 99.40%
112 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały 2 006 1 150 1 150 57.33% 0.05733
1 138 98.96%
113 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 2 Wrocław stały 2 054 1 016 1 011 49.22% 0.04922
1 008 99.70%
114 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały 2 168 1 348 1 344 61.99% 0.06199
1 335 99.33%
115 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały 1 895 1 119 1 119 59.05% 0.05905
1 116 99.73%
116 Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62 Wrocław stały 1 833 1 046 1 035 56.46% 0.05646
1 028 99.32%
117 Dzienny Dom Pomocy Społecznej "Na Ciepłej", ul. Ciepła 15b Wrocław stały 1 785 913 913 51.15% 0.05115
907 99.34%
118 Szkoła Podstawowa nr 73, ul. Gliniana 30 Wrocław stały 1 495 715 715 47.83% 0.04783
713 99.72%
119 Zespół Szkół Logistycznych, ul. Jana Władysława Dawida 9 - 11 Wrocław stały 1 816 996 986 54.30% 0.0543
985 99.90%
120 Przdszkole nr 119 "Zielona Łąka", ul. Łódzka 23 Wrocław stały 1 555 767 769 49.45% 0.04945
767 99.74%
121 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17, ul. Wieczysta 105 Wrocław stały 1 449 749 751 51.83% 0.05183
744 99.07%
122 Zespół Szkół Logistycznych, ul. Jana Władysława Dawida 9 - 11 Wrocław stały 1 719 798 795 46.25% 0.04625
789 99.25%
123 Szkoła Podstawowa nr 77, ul. św. Jerzego 4 Wrocław stały 2 003 1 029 1 026 51.22% 0.05122
1 014 98.83%
124 Szkoła Podstawowa nr 77, ul. św. Jerzego 4 Wrocław stały 1 637 843 843 51.50% 0.0515
835 99.05%
125 Zespół Szkół nr 2, ul. Borowska 105 Wrocław stały 1 721 966 954 55.43% 0.05543
948 99.37%
126 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17, ul. Wieczysta 105 Wrocław stały 1 769 987 986 55.74% 0.05574
979 99.29%
127 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Nyska 66 Wrocław stały 1 757 909 909 51.74% 0.05174
905 99.56%
128 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Nyska 66 Wrocław stały 1 970 1 146 1 142 57.97% 0.05797
1 136 99.47%
129 Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o. BOK nr 6, ul. Gazowa 20 Wrocław stały 1 806 1 009 1 006 55.70% 0.0557
999 99.30%
130 Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Krakowska 2 Wrocław stały 1 603 737 737 45.98% 0.04598
731 99.19%
131 Przedszkole Integracyjne nr 12, ul. Zgodna 10 - 14 Wrocław stały 1 521 708 706 46.42% 0.04642
700 99.15%
132 Liceum Ogólnokształcące nr IV, ul. Stacha Świstackiego 12 - 14 Wrocław stały 1 898 749 749 39.46% 0.03946
745 99.47%
133 Liceum Ogólnokształcące nr IV, ul. Stacha Świstackiego 12 - 14 Wrocław stały 2 016 809 809 40.13% 0.04013
797 98.52%
134 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych (Budynek Hali Sportowej), ul. Stanisława Worcella 20 - 26 Wrocław stały 1 826 701 701 38.39% 0.03839
697 99.43%
135 Muzeum Etnograficzne, ul. gen. Romualda Traugutta 111/113 Wrocław stały 1 742 693 693 39.78% 0.03978
688 99.28%
136 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Komuny Paryskiej 36 - 38 Wrocław stały 1 027 450 453 44.11% 0.04411
451 99.56%
137 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85, ul. gen. Romualda Traugutta 37 Wrocław stały 1 355 610 610 45.02% 0.04502
604 99.02%
138 Zespół Szkół nr 5, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 33 - 37 Wrocław stały 1 540 599 599 38.90% 0.0389
598 99.83%
139 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 21 Wrocław stały 1 184 522 522 44.09% 0.04409
513 98.28%
140 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, ul. Stanisława Worcella 3 Wrocław stały 2 009 906 906 45.10% 0.0451
904 99.78%
141 Szkoła Podstawowa nr 99, ul. Bytomska 7 Wrocław stały 2 190 1 078 1 077 49.18% 0.04918
1 069 99.26%
142 Szkoła Podstawowa nr 99, ul. Bytomska 7 Wrocław stały 2 210 1 261 1 245 56.33% 0.05633
1 231 98.88%
143 Przedszkole nr 51, ul. Semaforowa 42 Wrocław stały 1 978 938 933 47.17% 0.04717
931 99.79%
144 Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Polna 4 Wrocław stały 1 883 959 955 50.72% 0.05072
948 99.27%
145 Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Polna 4 Wrocław stały 2 159 1 023 1 023 47.38% 0.04738
1 012 98.92%
146 Rada Osiedla Jagodno, ul. Jagodzińska 15 Wrocław stały 1 452 830 830 57.16% 0.05716
826 99.52%
147 Rada Osiedla Jagodno, ul. Jagodzińska 15 Wrocław stały 837 505 504 60.22% 0.06022
502 99.60%
148 Świetlica "Cztery Pory Roku-Zima", ul. Ryszarda Wagnera 3 Wrocław stały 1 866 1 198 1 198 64.20% 0.0642
1 193 99.58%
149 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Przystankowa 32 Wrocław stały 2 117 1 302 1 303 61.55% 0.06155
1 301 99.85%
150 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Przystankowa 32 Wrocław stały 2 479 1 689 1 689 68.13% 0.06813
1 680 99.47%
151 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8 Wrocław stały 1 486 966 961 64.67% 0.06467
956 99.48%
152 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8 Wrocław stały 1 582 998 999 63.15% 0.06315
994 99.50%
153 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8 Wrocław stały 1 862 1 241 1 241 66.65% 0.06665
1 235 99.52%
154 Rada Osiedla Krzyki-Partynice, ul. Wiosenna 14 Wrocław stały 2 317 1 448 1 446 62.41% 0.06241
1 438 99.45%
155 Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Wojszycka 1 Wrocław stały 2 158 1 402 1 397 64.74% 0.06474
1 390 99.50%
156 Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Wojszycka 1 Wrocław stały 2 239 1 412 1 412 63.06% 0.06306
1 394 98.73%
157 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16, ul. Wietrzna 50 Wrocław stały 1 840 1 182 1 181 64.18% 0.06418
1 179 99.83%
158 Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8 Wrocław stały 1 948 1 297 1 285 65.97% 0.06597
1 274 99.14%
159 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16, ul. Wietrzna 50 Wrocław stały 2 209 1 429 1 428 64.64% 0.06464
1 424 99.72%
160 Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8 Wrocław stały 1 618 995 994 61.43% 0.06143
990 99.60%
161 Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Wałbrzyska 50 Wrocław stały 2 292 1 369 1 366 59.60% 0.0596
1 358 99.41%
162 Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Wałbrzyska 50 Wrocław stały 2 553 1 522 1 518 59.46% 0.05946
1 511 99.54%
163 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Ludwika Solskiego 13 Wrocław stały 1 816 1 125 1 126 62.00% 0.062
1 121 99.56%
164 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Ludwika Solskiego 13 Wrocław stały 1 549 958 956 61.72% 0.06172
954 99.79%
165 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Mariana Morelowskiego 43 Wrocław stały 2 025 1 399 1 393 68.79% 0.06879
1 380 99.07%
166 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Ścinawska 21 Wrocław stały 1 695 840 836 49.32% 0.04932
827 98.92%
167 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Ścinawska 21 Wrocław stały 1 073 563 563 52.47% 0.05247
559 99.29%
168 Zespół Szkół nr 1, ul. Słubicka 29 - 33 Wrocław stały 1 222 650 650 53.19% 0.05319
645 99.23%
169 Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej, ul. Litomska 10 Wrocław stały 1 294 757 757 58.50% 0.0585
754 99.60%
170 Wrocławski Zaklad Aktywności Zawodowej, ul. Litomska 10 Wrocław stały 1 328 787 787 59.26% 0.05926
783 99.49%
171 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18, ul. Poznańska 26 Wrocław stały 1 026 554 554 54.00% 0.054
549 99.10%
172 Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57 Wrocław stały 1 995 860 860 43.11% 0.04311
858 99.77%
173 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18, ul. Poznańska 26 Wrocław stały 1 084 653 652 60.15% 0.06015
649 99.54%
174 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Zachodnia 2 Wrocław stały 1 326 772 772 58.22% 0.05822
768 99.48%
175 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Zachodnia 2 Wrocław stały 1 094 534 534 48.81% 0.04881
530 99.25%
176 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18, ul. Poznańska 26 Wrocław stały 1 276 662 657 51.49% 0.05149
651 99.09%
177 Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57 Wrocław stały 1 188 494 493 41.50% 0.0415
490 99.39%
178 Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57 Wrocław stały 1 439 566 566 39.33% 0.03933
560 98.94%
179 Zespół Szkół nr 20, ul. Klodnicka 36 Wrocław stały 1 544 939 939 60.82% 0.06082
936 99.68%
180 Przedszkole nr 122 "Wesoła Gromadka", ul. Kłodnicka 23 Wrocław stały 1 727 1 116 1 116 64.62% 0.06462
1 111 99.55%
181 Zespół Szkół nr 20, ul. Kłodnicka 36 Wrocław stały 1 983 1 207 1 207 60.87% 0.06087
1 196 99.09%
182 Szkoła Podstawowa nr 118, bulw. Ikara 19 Wrocław stały 1 911 1 147 1 141 59.71% 0.05971
1 131 99.12%
183 Szkoła Podstawowa nr 118, bulw. Ikara 19 Wrocław stały 2 095 1 227 1 206 57.57% 0.05757
1 202 99.67%
184 Szkoła Podstawowa nr 118, bulw. Ikara 19 Wrocław stały 2 121 1 295 1 296 61.10% 0.0611
1 293 99.77%
185 Rada Osiedla Gądów-Popowice Płd., ul. Lotnicza 22 Wrocław stały 2 436 1 505 1 504 61.74% 0.06174
1 486 98.80%
186 Rada Osiedla Gądów-Popowice Płd., ul. Lotnicza 22 Wrocław stały 1 708 1 008 1 008 59.02% 0.05902
997 98.91%
187 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61 Wrocław stały 1 757 1 014 1 014 57.71% 0.05771
1 008 99.41%
188 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61 Wrocław stały 1 643 967 967 58.86% 0.05886
964 99.69%
189 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61 Wrocław stały 1 859 1 116 1 116 60.03% 0.06003
1 106 99.10%
190 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Koszykarska 2 - 4 Wrocław stały 1 589 856 856 53.87% 0.05387
851 99.42%
191 Liceum Ogólnokształcące nr VI, ul. Hutnicza 45 Wrocław stały 1 357 743 741 54.61% 0.05461
738 99.60%
192 Liceum Ogólnokształcące nr VI, ul. Hutnicza 45 Wrocław stały 2 376 1 170 1 164 48.99% 0.04899
1 154 99.14%
193 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały 2 040 1 235 1 236 60.59% 0.06059
1 230 99.51%
194 Przedszkole nr 150 "Wesołe Nutki", ul. Piotra Ignuta 30 Wrocław stały 2 124 1 199 1 200 56.50% 0.0565
1 194 99.50%
195 Zespół Szkół nr 21, ul. Piotra Ignuta 28 Wrocław stały 1 934 1 061 1 057 54.65% 0.05465
1 052 99.53%
196 Zespół Szkół nr 21, ul. Piotra Ignuta 28 Wrocław stały 1 493 904 897 60.08% 0.06008
894 99.67%
197 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały 1 744 1 055 1 055 60.49% 0.06049
1 044 98.96%
198 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały 1 938 1 134 1 134 58.51% 0.05851
1 128 99.47%
199 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Kolista 17 Wrocław stały 1 655 1 014 1 015 61.33% 0.06133
1 009 99.41%
200 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27 Wrocław stały 1 536 929 936 60.94% 0.06094
922 98.50%
201 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27 Wrocław stały 1 445 886 880 60.90% 0.0609
876 99.55%
202 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Jelenia 7 Wrocław stały 1 242 698 698 56.20% 0.0562
690 98.85%
203 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Jelenia 7 Wrocław stały 1 871 1 081 1 081 57.78% 0.05778
1 070 98.98%
204 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Jelenia 7 Wrocław stały 1 370 821 821 59.93% 0.05993
820 99.88%
205 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27 Wrocław stały 1 700 986 986 58.00% 0.058
977 99.09%
206 Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 Wrocław stały 2 094 1 125 1 125 53.72% 0.05372
1 120 99.56%
207 Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 Wrocław stały 1 523 830 830 54.50% 0.0545
823 99.16%
208 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Grecka 59 Wrocław stały 1 577 920 914 57.96% 0.05796
911 99.67%
209 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Grecka 59 Wrocław stały 1 606 1 007 1 003 62.45% 0.06245
993 99.00%
210 Wrocławski Klub Formaty, ul. Samborska 3 - 5 Wrocław stały 2 545 1 500 1 498 58.86% 0.05886
1 491 99.53%
211 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Stanisławowska 38 - 44 Wrocław stały 1 935 1 189 1 195 61.76% 0.06176
1 184 99.08%
212 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Stanisławowska 38 - 44 Wrocław stały 2 211 1 223 1 223 55.31% 0.05531
1 218 99.59%
213 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Stanisławowska 38 - 44 Wrocław stały 2 086 1 311 1 311 62.85% 0.06285
1 306 99.62%
214 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały 1 976 1 120 1 120 56.68% 0.05668
1 117 99.73%
215 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały 1 686 968 969 57.47% 0.05747
964 99.48%
216 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały 1 283 728 728 56.74% 0.05674
725 99.59%
217 Zespół Szkół nr 6, ul. Nowodworska 70 - 82 Wrocław stały 1 931 967 965 49.97% 0.04997
960 99.48%
218 Liceum Ogólnokształcące nr XV, ul. Wojrowicka 58 Wrocław stały 2 056 1 042 1 042 50.68% 0.05068
1 038 99.62%
219 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Zemska 16c Wrocław stały 1 633 976 976 59.77% 0.05977
969 99.28%
220 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Zemska 16c Wrocław stały 1 355 719 719 53.06% 0.05306
716 99.58%
221 Liceum Ogólnokształcące nr XV, ul. Wojrowicka 58 Wrocław stały 1 381 805 802 58.07% 0.05807
792 98.75%
222 Rada Osiedla Kuźniki, ul. Sarbinowska 19 - 21 Wrocław stały 1 519 891 871 57.34% 0.05734
870 99.89%
223 Rada Osiedla Kuźniki, ul. Sarbinowska 19 - 21 Wrocław stały 1 648 965 955 57.95% 0.05795
951 99.58%
224 Rada Osiedla Kuźniki, ul. Sarbinowska 19 - 21 Wrocław stały 1 602 912 913 56.99% 0.05699
909 99.56%
225 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Rumiankowa 34 Wrocław stały 1 560 934 931 59.68% 0.05968
926 99.46%
226 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Rumiankowa 34 Wrocław stały 1 377 821 820 59.55% 0.05955
814 99.27%
227 Rada Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, ul. Jerzmanowska 102 Wrocław stały 1 647 899 898 54.52% 0.05452
892 99.33%
228 Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1 Wrocław stały 2 064 925 921 44.62% 0.04462
915 99.35%
229 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały 2 074 1 156 1 152 55.54% 0.05554
1 149 99.74%
230 Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Krępicka 50 Wrocław stały 1 924 1 020 1 020 53.01% 0.05301
1 015 99.51%
231 Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Krępicka 50 Wrocław stały 2 327 1 239 1 239 53.24% 0.05324
1 230 99.27%
232 Przedszkole nr 66 "Bajkolandia", ul. Łączna 1 - 5 Wrocław stały 1 957 877 876 44.76% 0.04476
868 99.09%
233 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14, ul. Częstochowska 42 Wrocław stały 1 623 965 965 59.46% 0.05946
957 99.17%
234 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14, ul. Częstochowska 42 Wrocław stały 2 402 1 434 1 432 59.62% 0.05962
1 421 99.23%
235 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały 2 333 1 203 1 205 51.65% 0.05165
1 190 98.76%
236 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały 2 102 1 171 1 171 55.71% 0.05571
1 165 99.49%
237 Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 66 - 68 Wrocław stały 2 230 1 183 1 182 53.00% 0.053
1 175 99.41%
238 Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących, ul. Kamiennogórska 16 Wrocław stały 852 447 447 52.46% 0.05246
445 99.55%
239 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Lubelska 95a Wrocław stały 1 862 1 169 1 169 62.78% 0.06278
1 162 99.40%
240 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Suwalska 5 Wrocław stały 2 245 1 341 1 336 59.51% 0.05951
1 330 99.55%
241 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Suwalska 5 Wrocław stały 1 603 1 070 1 061 66.19% 0.06619
1 057 99.62%
242 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12, ul. Suwalska 5 Wrocław stały 1 637 902 901 55.04% 0.05504
894 99.22%
243 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2 Wrocław stały 1 742 936 936 53.73% 0.05373
925 98.82%
244 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2 Wrocław stały 2 119 1 150 1 150 54.27% 0.05427
1 146 99.65%
245 Zespół Szkół nr 14, al. Aleksandra Brücknera 10 Wrocław stały 2 026 1 057 1 059 52.27% 0.05227
1 052 99.34%
246 Szkoła Podstawowa nr 83, al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32 Wrocław stały 2 226 1 221 1 221 54.85% 0.05485
1 220 99.92%
247 Przedszkole Integracyjne nr 68, ul. Jana Długosza 29 Wrocław stały 1 850 1 084 1 083 58.54% 0.05854
1 080 99.72%
248 Szkoła Podstawowa nr 83, al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32 Wrocław stały 2 022 1 274 1 273 62.96% 0.06296
1 266 99.45%
249 Szkoła Podstawowa nr 83, ul. Stanisława Przybyszewskiego 59 Wrocław stały 1 521 799 798 52.47% 0.05247
795 99.62%
250 Szkoła Podstawowa nr 83, ul. Stanisława Przybyszewskiego 59 Wrocław stały 1 310 706 706 53.89% 0.05389
704 99.72%
251 Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24 Wrocław stały 1 908 1 064 1 064 55.77% 0.05577
1 058 99.44%
252 Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24 Wrocław stały 1 919 1 022 1 022 53.26% 0.05326
1 019 99.71%
253 Przedszkole nr 149 "Tęczowa Polanka", ul. Obornicka 21 Wrocław stały 1 132 638 638 56.36% 0.05636
635 99.53%
254 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 38 Wrocław stały 1 427 710 710 49.75% 0.04975
707 99.58%
255 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 38 Wrocław stały 974 536 536 55.03% 0.05503
529 98.69%
256 Liceum Ogólnokształcące nr X, ul. Piesza 1 Wrocław stały 2 149 1 255 1 255 58.40% 0.0584
1 250 99.60%
257 Liceum Ogólnokształcące nr X, ul. Piesza 1 Wrocław stały 1 901 1 096 1 090 57.34% 0.05734
1 084 99.45%
258 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 40 Wrocław stały 804 460 460 57.21% 0.05721
457 99.35%
259 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 40 Wrocław stały 1 541 894 890 57.75% 0.05775
890 100.00%
260 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Czeska 40 Wrocław stały 1 806 979 980 54.26% 0.05426
972 99.18%
261 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kowalska 105 Wrocław stały 1 117 606 606 54.25% 0.05425
599 98.84%
262 Zespół Szkół nr 14, al. Aleksandra Brücknera 10 Wrocław stały 711 380 380 53.45% 0.05345
380 100.00%
263 Przedszkole nr 140 "Pod Platanem", ul. Nadbrzeżna 14 Wrocław stały 1 423 800 800 56.22% 0.05622
796 99.50%
264 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały 1 945 1 141 1 138 58.51% 0.05851
1 133 99.56%
265 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały 1 718 909 908 52.85% 0.05285
897 98.79%
266 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały 1 661 909 909 54.73% 0.05473
905 99.56%
267 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13 Wrocław stały 1 949 1 026 1 025 52.59% 0.05259
1 015 99.02%
268 Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Sycowska 22a Wrocław stały 1 662 707 709 42.66% 0.04266
700 98.73%
269 Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Sycowska 22a Wrocław stały 1 434 763 761 53.07% 0.05307
757 99.47%
270 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gorlicka 25 Wrocław stały 2 256 1 222 1 222 54.17% 0.05417
1 217 99.59%
271 Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Wilanowska 31 Wrocław stały 2 312 1 215 1 207 52.21% 0.05221
1 200 99.42%
272 Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Wilanowska 31 Wrocław stały 2 040 1 174 1 171 57.40% 0.0574
1 163 99.32%
273 Fundacja PRZYJAZNY DOM im. Stanisława Jabłonki, ul. gen. Leopolda Okulickiego 2 Wrocław stały 1 761 847 840 47.70% 0.0477
832 99.05%
274 Publiczna Szkoła i Przedszkole MARCO POLO, ul. Zatorska 11 Wrocław stały 2 266 1 329 1 331 58.74% 0.05874
1 328 99.77%
275 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Przedwiośnie 47 Wrocław stały 1 733 1 034 1 034 59.67% 0.05967
1 028 99.42%
276 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40), ul. Sołtysowicka 34 Wrocław stały 1 182 636 636 53.81% 0.05381
634 99.69%
277 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40), ul. Sołtysowicka 34 Wrocław stały 1 744 1 061 1 058 60.67% 0.06067
1 049 99.15%
278 Ośrodek Opiekuńczo-Adaptacyjny "Pensjonat dla Osób Starszych", ul. Henryka Michała Kamieńskiego 190 Wrocław stały 2 074 1 124 1 124 54.19% 0.05419
1 112 98.93%
279 Świetlica Osiedlowa Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota, ul. Henryka Michała Kamieńskiego 256 Wrocław stały 1 421 800 799 56.23% 0.05623
796 99.62%
280 MCUS Dom Pomocy Społecznej, ul. Kaletnicza 8 Wrocław stały 1 276 683 677 53.06% 0.05306
668 98.67%
281 Rada Osiedla Świniary, ul. Pęgowska 14 Wrocław stały 2 133 1 087 1 086 50.91% 0.05091
1 080 99.45%
282 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Osobowicka 127 Wrocław stały 2 214 1 147 1 147 51.81% 0.05181
1 141 99.48%
283 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety, ul. Św. Józefa 2/4 Wrocław szpital 84 45 45 53.57% 0.05357
43 95.56%
284 Areszt Śledczy, ul. Świebodzka 1 Wrocław areszt Śledczy 224 135 135 60.27% 0.06027
130 96.30%
285 Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław szpital 221 35 35 15.84% 0.01584
32 91.43%
286 Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław szpital 5 5 5 100.00% 0.1
5 100.00%
287 Zakład Karny Nr 2, ul. Fiołkowa 38 Wrocław zakład karny 166 31 32 19.28% 0.01928
32 100.00%
288 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32 Wrocław szpital 94 23 22 23.40% 0.0234
20 90.91%
289 "Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o.-budynek A, Wybrzeże J. Conrada-Korzeniowskiego 18 Wrocław szpital 156 5 5 3.21% 0.00321
4 80.00%
290 Zakład Karny Nr 1, ul. Kleczkowska 35 Wrocław zakład karny 675 66 63 9.33% 0.00933
62 98.41%
291 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek I Kliniki Ginekologii i Położnictwa, ul. Chałubińskiego 3 Wrocław szpital 160 31 31 19.38% 0.01938
31 100.00%
292 Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, pl. Hirszfelda 12 Wrocław szpital 65 12 12 18.46% 0.01846
12 100.00%
293 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu, ul. Weigla 5 Wrocław szpital 498 35 35 7.03% 0.00703
35 100.00%
294 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek FB, ul. Borowska 213 Wrocław szpital 216 49 49 22.69% 0.02269
48 97.96%
295 Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu-budynek J, ul. Borowska 213 Wrocław szpital 221 47 47 21.27% 0.02127
47 100.00%
296 MEDI-system Sp. z o. o., ul. Dyrekcyjna 5 - 7 Wrocław dom pomocy społecznej 104 27 27 25.96% 0.02596
26 96.30%
297 Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin", ul. Świątnicka 25/27 Wrocław dom pomocy społecznej 87 40 40 45.98% 0.04598
36 90.00%
298 Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza-Budynek Ginekologiczno-Połozniczy, ul. Warszawska 2 Wrocław szpital 94 14 14 14.89% 0.01489
14 100.00%
299 Dom Pomocy Społecznej, ul. Karmelkowa 25 Wrocław dom pomocy społecznej 184 78 78 42.39% 0.04239
74 94.87%
300 Dom Pomocy Społecznej, ul. Mączna 3 Wrocław dom pomocy społecznej 135 43 43 31.85% 0.03185
38 88.37%
301 Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin", ul. ks. Marcina Lutra 2 - 8 Wrocław dom pomocy społecznej 61 22 22 36.07% 0.03607
21 95.45%
302 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka-Centrum Medycyny Ratunkowej, ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa 2 Wrocław szpital 247 55 55 22.27% 0.02227
54 98.18%
303 Dom Pomocy Społecznej, ul. Rędzińska 66/68 Wrocław dom pomocy społecznej 121 44 44 36.36% 0.03636
43 97.73%
304 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego-budynek A2, ul. Koszarowa 5 Wrocław szpital 103 14 14 13.59% 0.01359
14 100.00%
305 Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno-Leczniczy PROVITA sp. z o. o., ul. Bierutowska 63 Wrocław szpital 53 14 14 26.42% 0.02642
14 100.00%
306 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 73a Wrocław szpital 127 34 35 27.56% 0.02756
34 97.14%
307 Medinet sp. z o. o., ul. Kamieńskiego 73a Wrocław szpital 10 3 3 30.00% 0.03
3 100.00%
308 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, ul. Poświęcka 8 Wrocław szpital 80 30 30 37.50% 0.0375
30 100.00%
309 Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II, ul. Lekarska 1 Wrocław szpital 83 28 28 33.73% 0.03373
28 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Wrocław - ogółem 1 37 7 582 353 482 972 309 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 75 1
Ogółem 150 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 519 252 49% 267 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 10 4 40% 6 60%
Ogółem 519 252 49% 267 51%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 44 45 43
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 43 40 45
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 80 28 35% 52 65%
30-39 145 70 48% 75 52%
40-59 208 109 52% 99 48%
60+ 86 45 52% 41 48%
Ogółem 519 252 49% 267 51%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 2 2 100% 0 0%
40-59 6 2 33% 4 67%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 10 4 40% 6 60%