Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 92 487
Wyborców 76 640
Obwodów 49
  • Wybory do Rady Miejskiej Legnicy
  • Wybory Prezydenta Miasta Legnicy
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 d. Zespół Szkół Rolniczych, ul. Jaworzyńska 219 Legnica stały Tak Aleja Czerwonych Maków, Astrów, Bartnicza, Bławatkowa, Boiskowa, Borsucza, Bratkowa, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Daktylowa, Filtrowa, Fiołkowa, Gniewomierska, Goździkowa, Groszkowa, Hodowców, Jaśminowa, Jaworzyńska nieparzyste od Nr 133 do końca i parzyste od Nr 138 do końca, Jęczmienna, Kaskady, Konwaliowa, Kosiarzy, Kosmonautów, Liliowa, Lipnicka, Makowa, Malwowa, Miejska, Morelowa, Nasienna, Niezapominajek, Nowodworska, Orzechowa, Owocowa, Palmowa, Pierwiosnków, Pigwowa, Południowa, Rondo Bitwy Legnickiej 1241 r. , Rumiankowa, Sadownicza, Sienna, Słonecznikowa, Solińska, Spółdzielcza, Stokrotek, Storczykowa, Transportowa, Tulipanowa, Wały Jaworzyńskie, Warzywna, Wielogórska, Wilcza, Wiśniowa, Wrzosowa, Zielna, Złocieniowa, Żniwna, Żytnia.
2 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabskiego 14/22 Legnica stały Tak Aleja 100 – lecia Odzyskania Niepodległości, Aleja Zwycięstwa, Chłopska, Dekarska, Grabskiego nieparzyste od Nr 1 do Nr 19 i parzyste od Nr 2 do Nr 26, Handlowa, Inwalidów, Jasińskiego, Jaworzyńska nieparzyste od Nr 71 do Nr 131 i parzyste od Nr 72 do Nr 136, Kościuszki nieparzyste od Nr 41 do końca i parzyste od Nr 48 do końca, Marcinkowskiego, Monterska, Mostowa, Myśliwska, Okrzei nieparzyste od Nr 25 do końca i parzyste od Nr 16 do końca, Plac Ottomara Oertela, Sarnia, Sempołowskiej, Spacerowa, Stroma, Wojska Polskiego nieparzyste od Nr 31 do końca i parzyste od Nr 28 do końca, Wybickiego, Zduńska, Żółkiewskiego.
3 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jaworzyńska 47 Legnica stały Nie Grunwaldzka nieparzyste od Nr 1 do Nr 7 i parzyste od Nr 2 do Nr 36, Jaworzyńska od Nr 25 do Nr 70, Orzeszkowej nieparzyste od Nr 13 do końca i parzyste od Nr 12 do końca, Oświęcimska, Rataja nieparzyste od Nr 1 do Nr 11 i parzyste od Nr 2 do Nr 16, Świętej Elżbiety, Tatarska.
4 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych, ul. Skarbka 4 Legnica stały Nie Bankowa, Generała Andersa, Jana Pawła II, Jaworzyńska od Nr 1 do Nr 24, Kossak, Muzealna, Orzeszkowej nieparzyste od Nr 1 do Nr 11 i parzyste od Nr 2 do Nr 10, Skarbka, Skwer Orląt Lwowskich, Wjazdowa, Wojska Polskiego nieparzyste od Nr 1 do Nr 29 i parzyste od Nr 2 do Nr 26.
5 Zespół Szkół Ekonomicznych, Plac Słowiański 5 Legnica stały Nie Chłapowskiego, Plac Słowiański, Przesmyk, Roosevelta, Szkolna, Traugutta.
6 Młodzieżowe Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 3 Legnica stały Nie Łukasińskiego, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Reymonta, Skwer Przyjaciół Dzieci, Wodna.
7 Szkoła Podstawowa Nr 19, Al. Rzeczypospolitej 129 Legnica stały Nie Aleja Rzeczypospolitej od Nr 85 do końca, Antenowa, Bronisława Chyły, Cedrowa, Dębowa, Graniczna, Hangarowa, Henryka Karlińskiego, Jana Podoby, Jana III Sobieskiego, Janusza Kertyńskiego, Jodłowa, Klonowicza, Koszarowa, Langiewicza, Legionów, Limbowa, Lucjana Ziarnika, Łącznościowców, Nowowiejska, Objazdowa, Okrężna, Opolska, Pawła Jurosa, Mieczysława Piskozuba, płk. Karola Myrka, Podchorążych, Podmiejska, Poligonowa, Poprzeczna, Pszeniczna, Radarowa, Radiotelegrafistów, Roberta Schumana, Skrajna, Sosnowa, Sportowców, Stanisława Miśka, Stanisława Piaskowskiego, Śmigłowcowa, Tadeusza Gumińskiego, Tadeusza Łabno, Tadeusza Myśliwca, Topolowa, Wiązowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiktorii Wiedeńskiej, Władysława Dybowskiego, Włodzimierza Kalskiego, Wysockiego, Zamiejska, Zdzisława Szulca.
8 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 6 (wejście od podwórka), Aleja Piłsudskiego 3 Legnica stały Nie Aleja Rzeczypospolitej od Nr 1 do Nr 84, Biała, Bielańska, Broniewskiego, Fabryczna, Góralska, Kaczawska, Kasprowicza, Kręta, Kwiatkowskiego, Nad Skarpą, Ogrodowa, Olszewskiego, Staszica, Strzelecka, Wały Bielańskie, Zagrodowa.
9 Klub Seniora, ul. Moniuszki 9 Legnica stały Nie Drukarska, Moniuszki, Plac Ofiar Niemieckich Hitlerowskich Obozów Koncentracyjnych, Rzemieślnicza, Św. Trójcy, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica stały Nie Bolesława Limanowskiego, Kamienna, Kartuska nieparzyste od Nr 1 do Nr 31 i parzyste od Nr 2 do Nr 32, Konduktorska, Kościelna, Nadbrzeżna, Niedziałkowskiego, Plac Targowy, Plac Kardynała Karola Wojtyły, Wrocławska nieparzyste od Nr 51 do Nr 103 i parzyste od Nr 52 do Nr 92.
11 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica stały Tak Czarnieckiego, Daszyńskiego, Kartuska nieparzyste od Nr 33 do końca i parzyste od Nr 34 do końca, Łąkowa, Plac Sybiraków.
12 Świetlica Terapeutyczna Nr 1, ul. Bracka 16 Legnica stały Tak Aleja Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA, Bieniowicka, Bracka, Celna, Ciesielska, Cmentarna, Dmowskiego, Jagodowa, Kazimierza Wielkiego, Kołodziejska, Kowalska, Kunicka, Kwiatowa, Malinowa, Pątnowska, Podmokła, Poziomkowa, Rymarska, Rzeczna, Smolarska, Stolarska, Sygnałowa, Taras, Truskawkowa, Wały Północne, Wędkarska.
13 Sala konferencyjna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica stały Tak Bociania, Ceramiczna, Czysta, Dąbrówki, Drozdowa, V Dywizji Piechoty, Jaskółcza, Kanarkowa, Klonowa, Kosowa, Kraka, Krucza, Łabędzia, Pawia, Plac Kołłątaja, Ptasia, Różana, Sawy, Skowronkowa, Słowicza, Sokolska, Spokojna, Szczygla, Szpakowa, Wandy, Warsa, Wiosenna, Wrocławska od Nr 145 do końca, Wronia, Zacisze, Ziemowita, Ziemska, Żurawia.
14 Przedszkole Niepubliczne "Tęczowy Zakątek", ul. Witkiewicza 4 Legnica stały Nie Gałczyńskiego nieparzyste od Nr 1 do Nr 25 i parzyste od Nr 2 do Nr 22, Iwaszkiewicza, Nałkowskiej, Norwida, Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Przybosia, Staffa, Wańkowicza.
15 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście główne), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały Tak Gojawiczyńskiej, Gombrowicza od Nr 21 do końca, Szaniawskiego.
16 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od ul. Gałczyńskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały Tak Baczyńskiego, Gałczyńskiego nieparzyste od Nr 27 do końca i parzyste od Nr 24 do końca, Gombrowicza od Nr 1 do Nr 20, Jastruna, Pruszyńskiego, Tuwima, Witkiewicza, Worcella, Zapolskiej.
17 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od al. Piłsudskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały Tak Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Cichociemnych, Generała Grota – Roweckiego, Generała Okulickiego, Generała Sosnkowskiego, Generała Tokarzewskiego – Karaszewicza, Jana Karskiego, Rondo Niepodległości, Stefana Korbońskiego, Wierzyńskiego.
18 Miejskie Przedszkole Nr 18, ul. Staffa 6 Legnica stały Nie Argentyńska, Armii Krajowej, Bobrzańska, Brazylijska, Bystrzycka, Diamentowa, Generała Bora – Komorowskiego, Generała Fieldorfa, Hubalczyków, Jankowskiego, Kamińskiego, Kedywu, Kolumbijska, Kubańska, Meksykańska, Notecka, Odrzańska, Panamska, Peruwiańska, Pileckiego, Pilicka, Powstańców Warszawy, Szarych Szeregów, Widawska, Wiślana, Zawiszaków, Zygmunta Rumla.
19 Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "PIEKARY", ul. Bieszczadzka 1a Legnica stały Tak Bieszczadzka, Izerska, Karkonoska.
20 Filia Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Tatrzańska 9 Legnica stały Tak Bartoszowska, Beskidzka, Generała Sikorskiego, Koralowa, Koskowicka, Kujawska, Opalowa, Rubinowa, Sudecka, Szafirowa, Szmaragdowa, Świętokrzyska, Tatrzańska, Turkusowa.
21 d. VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Mazowiecka 3 Legnica stały Nie Łowicka, Mazowiecka, Pomorska parzyste od Nr 2 do Nr 28, Śląska.
22 Sala gimnastyczna d. VII Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Kujawskiej k/basenu), ul. Mazowiecka 3 Legnica stały Nie Pomorska nieparzyste od Nr 1 do końca i parzyste od Nr 30 do końca, Warmińska.
23 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Polarna 1 Legnica stały Tak Krzywa, Księżycowa, Mirandy, Planetarna, Sowia, Wielkiej Niedźwiedzicy od Nr 1 do Nr 14.
24 Spółdzielczy Dom Kultury "KOPERNIK", ul. Koziorożca 9 Legnica stały Tak Galaktyczna, Kosmiczna, Neptuna, Polarna.
25 Sala konferencyjna Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Gwiezdna 8 Legnica stały Nie Gwiezdna, Koziorożca, Wrocławska nieparzyste od Nr 105 do Nr 143 i parzyste od Nr 94 do Nr 144.
26 Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Andromedy 14 Legnica stały Tak Andromedy, Górnicza, Marsa, Orbitalna, Oś Kartuska, Plutona.
27 Miejskie Przedszkole Nr 13, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 14a Legnica stały Tak Jowisza, Kasjopei, Merkurego, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Saturna, Wenus, Wielkiej Niedźwiedzicy od Nr 14a do końca.
28 Sala gimnastyczna VII Liceum Ogólnokształcącego, ul. Radosna 17 Legnica stały Tak Astronomiczna, Biegunowa, Bystra, Cicha, Ciepła, Ciołkowskiego, Cynkowa, Gagarina, Galileusza, Kryniczna, Łagodna, Miła, Niklowa, Ołowiana, Pogodna, Promienna, Radosna, Sielanka, Skoczna, Słoneczna, Srebrna, Strojna, Swojska, Szczęśliwa, Śpiewna, Świerkowa, Wesoła, Zalotna, Złota.
29 Szkoła Podstawowa Nr 6, Al. Piłsudskiego 3 Legnica stały Nie Aleja Marszałka Piłsudskiego, Heweliusza, Horyzontalna, Malczewskiego, Miarki.
30 I Liceum Ogólnokształcące, Plac Klasztorny 7 Legnica stały Nie Aleja Platanowa, Biskupia, Libana, Henryka Pobożnego, Ks. Tadeusza Łączyńskiego, Mariacka, Najświętszej Marii Panny, Parkowa, Plac Klasztorny, Plac 3 Maja, Plac Mariacki, Plac Pastora Meisslera, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Wilsona, Skarbowa, Świętego Piotra, Witelona.
31 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Zielona 17 Legnica stały Nie Aleja Krasińskiego, Aleja Orła Białego, Aleja Oswobodzenia, Bolesława Chrobrego, Hetmańska, Jordana, Kolejowa, Korfantego, Przeskok, Stacyjna, Wały Księcia Poniatowskiego, Wrocławska od Nr 1 do Nr 50, Zielona, Złotego Florena, Żeglarska.
32 Wejście "A", Plac Zamkowy 1 Legnica stały Nie Dworcowa, Piastowska nieparzyste od Nr 23 do końca i parzyste od Nr 32 do końca, Plac Piastowski, Plac Warzywny, Plac Zamkowy, Pocztowa, Skłodowskiej – Curie, Zamkowa.
33 Urząd Stanu Cywilnego (poczekalnia Sali Ślubów), ul. Chojnowska 2 Legnica stały Tak Gwarna, Piekarska, Plac Katedralny, Rynek, Złotoryjska nieparzyste od Nr 1 do Nr 37 i parzyste od Nr 2 do Nr 46.
34 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Rycerska 13 Legnica stały Tak Grodzka, Młynarska, Nowa, Paderewskiego, Partyzantów, Szpitalna, Środkowa, Świętego Jana.
35 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica stały Nie Bilsego, Chojnowska nieparzyste od Nr 1 do Nr 39 i parzyste od Nr 2 do Nr 40, Dziennikarska, Generała Dąbrowskiego, Murarska, Ojców Zbigniewa i Michała, Piastowska nieparzyste od Nr 1 do Nr 21 i parzyste od Nr 2 do Nr 30, Plac Bohaterów Getta, Rycerska, Skwer Franciszka Pałki.
36 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Głogowska 50 Legnica stały Tak Aleja Czynu Młodych, Bagienna, Brama Głogowska, Bytomska, Czarna, Gliwicka, Głogowska, Kąpielowa, Kobylińska, Kochanowskiego, Koronna, Kraszewskiego, Leszczyńska, Masarska, Okólna, Pawicka, Piątnicka, Plac Gdański, Północna, Prusa, Przechodnia, Rybacka, Sierocińska, Ścinawska, Wałbrzyska, Wały Rzeczne, Władysława Łokietka.
37 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Słubicka 7 Legnica stały Nie Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Chocianowska, Cisowa, Cyprysowa, Dobrzejowska, Garncarska, Gorzowska, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Lipowa, Lubińska, Magnoliowa, Miłkowicka, Modrzewiowa, Platanowa, Polkowicka, Poznańska, Przemkowska, Radwanicka, Rzeszotarska, Skośna, Słubicka, Struga, Szczecińska, Szczytnicka, Toruńska, Wiatrakowa, Zawietrzna, Zbożowa.
38 Sala gimnastyczna V Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Żwirki i Wigury), ul. Senatorska 32 Legnica stały Tak Kardynała Kominka, Księdza Ściegiennego, Plater, Przemysłowa, Senatorska, Wazów.
39 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica stały Nie Anielewicza, Chojnowska nieparzyste od Nr 41 do Nr 91 i parzyste od Nr 42 do Nr 96, Plac Wolności, Żwirki i Wigury.
40 Miejskie Przedszkole Nr 16, ul. Żwirki i Wigury 32 Legnica stały Tak Działkowa, Franciszkańska, Jagiellońska, Książęca, Plac Franciszkański, Świętego Wojciecha.
41 Politechnika Wrocławska ZOD, ul. Stefana Batorego 9 Legnica stały Nie Boczna, Fredry, Głowackiego, Krótka, Stefana Batorego, Torowa.
42 Miejskie Przedszkole Nr 11, d. Filia Szkoły Podstawowej Nr 9, ul. Krzemieniecka 1 Legnica stały Tak Bobrowa, Ciemna, Drohobycka, Drzymały, Grodzieńska, Gryczana, Jasna, Kresowa, Krzemieniecka, Księdza Gładysza, Lwowska, Mała, Miodowa, Nektarowa, Nowogródzka, Pińska, Polna, Potoczek, Pszczelarska, Rolnicza, Stanisławowska, Stryjska, Tarnopolska, Wały Królowej Jadwigi, Wileńska.
43 Hala Sportowa, ul. Sejmowa 3a Legnica stały Tak Hutników, Korczaka, Matejki, Nowy Świat, Sejmowa.
44 MOPS Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. Okrzei 9 Legnica stały Nie Klubowa, Kościuszki nieparzyste od Nr 1 do Nr 39 i parzyste od Nr 2 do Nr 46, Okrzei nieparzyste od Nr 1 do Nr 23 i parzyste od Nr 2 do Nr 14, Poselska, Rataja nieparzyste od Nr 13 do końca i parzyste od Nr 18 do końca, Świętego Maksymiliana Kolbe, Wyspiańskiego, Złotoryjska nieparzyste od Nr 39 do Nr 83a i parzyste od Nr 48 do Nr 116.
45 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Lotnicza 26 Legnica stały Tak Lindego, Lotnicza, Pancerna, Piechoty, Saperska, Tarasa Szewczenki.
46 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Marynarska 31 Legnica stały Nie Asnyka parzyste od Nr 2 do końca, Będzińska, Ceglana, Chojnowska nieparzyste od Nr 93 do końca i parzyste od Nr 98 do końca, Chorzowska, Domejki, Janowska, Katowicka, Kawaleryjska, Kilińskiego, Kołobrzeska, Lubuska, Łączna, Marynarska, Mikołowska, Olkuska, Pszczyńska, Raciborska, Rybnicka, Siemianowicka, Sosnowiecka, Szwoleżerów, Tyska, Westerplatte, Widokowa, Zabrzańska, Zdrowia, Żołnierska.
47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Złotoryjska 144 Legnica stały Tak Artyleryjska, Asnyka nieparzyste od Nr 1 do końca, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza, Grabskiego nieparzyste od Nr 21 do końca i parzyste od Nr 28 do końca, Grunwaldzka nieparzyste od Nr 9 do końca i parzyste od Nr 38 do końca, Grzybowa, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Janiny Porazińskiej, Konopnickiej, Kornela Makuszyńskiego, Kubusia Puchatka, Leśna, Mieszka I, Pawłowicka, Plac Łużycki, Podgórska, Reja, Rondo Unii Europejskiej, Saneczkowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Smokowicka, Tadeusza Boya – Żeleńskiego, Władysława Orkana, Zachodnia, Zbigniewa Herberta, Złotoryjska nieparzyste od Nr 85 do końca i parzyste od Nr 118 do końca, Żeromskiego.
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
49 MOPS Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych, ul. Grabskiego 11 Legnica dom pomocy społecznej Nie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej-Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Aleja Czerwonych Maków, Aleja Zwycięstwa, Aleja 100 – lecia Odzyskania Niepodległości, Artyleryjska, Asnyka, Astrów, Bankowa, Bartnicza, Będzińska, Bławatkowa, Boiskowa, Bolesława Leśmiana, Borsucza, Bratkowa, Brzoskwiniowa, Ceglana, Chabrowa, Chłapowskiego, Chłopska, Chojnowska nieparzyste od Nr 93 do końca i parzyste od Nr 98 do końca, Chorzowska, Czesława Miłosza, Daktylowa, Dekarska, Domejki, Filtrowa, Fiołkowa, Generała Andersa, Gniewomierska, Goździkowa, Grabskiego, Groszkowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Handlowa, Hodowców, Ignacego Krasickiego, Inwalidów, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Pawła II, Janiny Porazińskiej, Janowska, Jasińskiego, Jaśminowa, Jaworzyńska, Jęczmienna, Kaskady, Katowicka, Kawaleryjska, Kilińskiego, Klubowa, Kołobrzeska, Konopnickiej, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, Kosiarzy, Kosmonautów, Kossak, Kościuszki, Kubusia Puchatka, Leśna, Liliowa, Lindego, Lipnicka, Lotnicza, Lubuska, Łączna, Łukasińskiego, Makowa, Malwowa, Marcinkowskiego, Marynarska, Mickiewicza, Miejska, Mieszka I, Mikołowska, Monterska, Morelowa, Mostowa, Muzealna, Myśliwska, Nasienna, Niezapominajek, Nowodworska, Okrzei, Olkuska, Orzechowa, Orzeszkowej, Oświęcimska, Owocowa, Palmowa, Pancerna, Pawłowicka, Piechoty, Pierwiosnków, Pigwowa, Plac Łużycki, Plac Słowiański, Plac Ottomara Oertela, Podgórska, Południowa, Poselska, Powstańców Śląskich, Przesmyk, Pszczyńska, Raciborska, Rataja, Reja, Reymonta, Rondo Bitwy Legnickiej 1241 r. , Rondo Unii Europejskiej, Roosevelta, Rumiankowa, Rybnicka, Sadownicza, Saneczkowa, Saperska, Sarnia, Sempołowskiej, Siemianowicka, Sienkiewicza, Sienna, Skarbka, Skwer Orląt Lwowskich, Słonecznikowa, Słowackiego, Smokowicka, Solińska, Sosnowiecka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stokrotek, Storczykowa, Stroma, Szkolna, Szwoleżerów, Świętego Maksymiliana Kolbe, Świętej Elżbiety, Tadeusza Boya – Żeleńskiego, Tarasa Szewczenki, Tatarska, Transportowa, Traugutta, Tulipanowa, Tyska, Wały Jaworzyńskie, Warzywna, Westerplatte, Widokowa, Wielogórska, Wilcza, Wiśniowa, Wjazdowa, Władysława Orkana, Wodna, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zabrzańska, Zachodnia, Zbigniewa Herberta, Zdrowia, Zduńska, Zielna, Złocieniowa, Złotoryjska nieparzyste od Nr 39 do końca i parzyste od Nr 48 do końca, Żeromskiego, Żniwna, Żołnierska, Żółkiewskiego, Żytnia. 5 17 982 5 35
0.0000020000Nr 2 Akacjowa, Aleja Czynu Młodych, Aleja Krasińskiego, Aleja Orła Białego, Aleja Oswobodzenia, Aleja Platanowa, Anielewicza, Bagienna, Bilsego, Biskupia, Bobrowa, Boczna, Bolesława Chrobrego, Brama Głogowska, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Bytomska, Chocianowska, Chojnowska nieparzyste od Nr 1 do Nr 91 i parzyste od Nr 2 do Nr 96, Ciemna, Cisowa, Cyprysowa, Czarna, Dobrzejowska, Drohobycka, Drzymały, Dworcowa, Działkowa, Dziennikarska, Franciszkańska, Fredry, Garncarska, Generała Dąbrowskiego, Gliwicka, Głogowska, Głowackiego, Gorzowska, Grabowa, Grodzieńska, Grodzka, Gryczana, Gwarna, Henryka Pobożnego, Hetmańska, Hutników, Jagiellońska, Jarzębinowa, Jasna, Jesionowa, Jordana, Kardynała Kominka, Kasztanowa, Kąpielowa, Kobylińska, Kochanowskiego, Kolejowa, Korczaka, Korfantego, Koronna, Kraszewskiego, Kresowa, Krótka, Krzemieniecka, Książęca, Księdza Gładysza, Księdza Ściegiennego, Ks. Tadeusza Łączyńskiego, Leszczyńska, Libana, Lipowa, Lubińska, Lwowska, Magnoliowa, Mała, Mariacka, Masarska, Matejki, Miłkowicka, Miodowa, Młynarska, Modrzewiowa, Murarska, Najświętszej Marii Panny, Nektarowa, Nowa, Nowogródzka, Nowy Świat, Ojców Zbigniewa i Michała, Okólna, Paderewskiego, Parkowa, Partyzantów, Pawicka, Piastowska, Piątnicka, Piekarska, Pińska, Plac Bohaterów Getta, Plac Franciszkański, Plac Gdański, Plac Katedralny, Plac Klasztorny, Plac 3 Maja, Plac Mariacki, Plac Pastora Meisslera, Plac Piastowski, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Warzywny, Plac Wilsona, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Platanowa, Plater, Pocztowa, Polkowicka, Polna, Potoczek, Poznańska, Północna, Prusa, Przechodnia, Przemkowska, Przemysłowa, Przeskok, Pszczelarska, Radwanicka, Rolnicza, Rybacka, Rycerska, Rynek, Rzeszotarska, Sejmowa, Senatorska, Sierocińska, Skarbowa, Skłodowskiej – Curie, Skośna, Skwer Franciszka Pałki, Skwer Przyjaciół Dzieci, Słubicka, Stacyjna, Stanisławowska, Stefana Batorego, Struga, Stryjska, Szczecińska, Szczytnicka, Szpitalna, Ścinawska, Środkowa, Świętego Jana, Świętego Piotra, Świętego Wojciecha, Tarnopolska, Torowa, Toruńska, Wałbrzyska, Wały Królowej Jadwigi, Wały Księcia Poniatowskiego, Wały Rzeczne, Wazów, Wiatrakowa, Wileńska, Witelona, Władysława Łokietka, Wrocławska od Nr 1 do Nr 50, Zamkowa, Zawietrzna, Zbożowa, Zielona, Złotego Florena, Złotoryjska nieparzyste od Nr 1 do Nr 37 i parzyste od Nr 2 do Nr 46, Żeglarska, Żwirki i Wigury. 6 19 842 5 40
0.0000030000Nr 3 Aleja Marszałka Piłsudskiego, Aleja Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA, Aleja Rzeczypospolitej, Andromedy, Antenowa, Biała, Bielańska, Bieniowicka, Bolesława Limanowskiego, Bracka, Broniewskiego, Bronisława Chyły, Cedrowa, Celna, Ciesielska, Cmentarna, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Dębowa, Dmowskiego, Drukarska, Fabryczna, Galaktyczna, Góralska, Górnicza, Graniczna, Gwiezdna, Hangarowa, Henryka Karlińskiego, Heweliusza, Horyzontalna, Jagodowa, Jana Podoby, Jana III Sobieskiego, Janusza Kertyńskiego, Jodłowa, Jowisza, Kaczawska, Kamienna, Kartuska, Kasjopei, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Klonowicza, Kołodziejska, Konduktorska, Kosmiczna, Koszarowa, Kościelna, Kowalska, Koziorożca, Kręta, Krzywa, Księżycowa, Kunicka, Kwiatkowskiego, Kwiatowa, Langiewicza, Limbowa, Legionów, Lucjana Ziarnika, Łącznościowców, Łąkowa, Malczewskiego, Malinowa, Marsa, Merkurego, Miarki, Mieczysława Piskozuba, Mirandy, Moniuszki, Nadbrzeżna, Nad Skarpą, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowowiejska, Objazdowa, Ogrodowa, Okrężna, Olszewskiego, Opolska, Orbitalna, Oś Kartuska, Pawła Jurosa, Pątnowska, Plac Kardynała Wojtyły, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Plac Ofiar Niemieckich Hitlerowskich Obozów Koncentracyjnych, Plac Sybiraków, Plac Targowy, Planetarna, Plutona, płk Karola Myrka, Podchorążych, Podmiejska, Podmokła, Polarna, Poligonowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszeniczna, Radarowa, Radiotelegrafistów, Roberta Schumana, Rymarska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Saturna, Skrajna, Smolarska, Sosnowa, Sowia, Sportowców, Stanisława Miśka, Stanisława Piaskowskiego, Staszica, Stolarska, Strzelecka, Sygnałowa, Śmigłowcowa, Świętej Trójcy, Tadeusza Gumińskiego, Tadeusza Łabno, Tadeusza Myśliwca, Taras, Topolowa, Truskawkowa, Wały Bielańskie, Wały Północne, Wenus, Wędkarska, Wiązowa, Wiejska, Wielkiej Niedźwiedzicy, Wierzbowa, Wiktorii Wiedeńskiej, Władysława Dybowskiego, Włodzimierza Kalskiego, Wrocławska od Nr 51 do Nr 144, Wysockiego, Zagrodowa, Zamiejska, Zdzisława Szulca, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego. 6 19 273 5 40
0.0000040000Nr 4 Argentyńska, Armii Krajowej, Astronomiczna, Baczyńskiego, Bartoszowska, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Beskidzka, Biegunowa, Bieszczadzka, Bobrzańska, Bociania, Brazylijska, Bystra, Bystrzycka, Ceramiczna, Cicha, Cichociemnych, Ciepła, Ciołkowskiego, Cynkowa, Czysta, Dąbrówki, Diamentowa, Drozdowa, V Dywizji Piechoty, Gagarina, Galileusza, Gałczyńskiego, Generała Bora – Komorowskiego, Generała Fieldorfa, Generała Grota – Roweckiego, Generała Okulickiego, Generała Sikorskiego, Generała Sosnkowskiego, Generała Tokarzewskiego – Karaszewicza, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hubalczyków, Iwaszkiewicza, Izerska, Jana Karskiego, Jankowskiego, Jaskółcza, Jastruna, Kamińskiego, Kanarkowa, Karkonoska, Kedywu, Klonowa, Kolumbijska, Koralowa, Koskowicka, Kosowa, Kraka, Krucza, Kryniczna, Kubańska, Kujawska, Łabędzia, Łagodna, Łowicka, Mazowiecka, Meksykańska, Miła, Nałkowskiej, Niklowa, Norwida, Notecka, Odrzańska, Ołowiana, Opalowa, Panamska, Pawia, Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Peruwiańska, Pileckiego, Pilicka, Plac Kołłątaja, Pogodna, Pomorska, Powstańców Warszawy, Promienna, Pruszyńskiego, Przybosia, Ptasia, Radosna, Rondo Niepodległości, Różana, Rubinowa, Sawy, Sielanka, Skoczna, Skowronkowa, Słoneczna, Słowicza, Sokolska, Spokojna, Srebrna, Staffa, Stefana Korbońskiego, Strojna, Sudecka, Swojska, Szafirowa, Szaniawskiego, Szarych Szeregów, Szczęśliwa, Szczygla, Szmaragdowa, Szpakowa, Śląska, Śpiewna, Świerkowa, Świętokrzyska, Tatrzańska, Turkusowa, Tuwima, Wandy, Wańkowicza, Warmińska, Warsa, Wesoła, Widawska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wiślana, Witkiewicza, Worcella, Wrocławska od Nr 145 do końca, Wronia, Zacisze, Zalotna, Zapolskiej, Zawiszaków, Ziemowita, Ziemska, Złota, Zygmunta Rumla, Żurawia. 6 19 543 5 40
Podsumowanie 23 76 640 20 155

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 8 8 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 8 8 8 31
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 8 8 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 8 8 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO KWW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO 7 8 8 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 KRZAKOWSKI Tadeusz 61 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO SLD Legnica
5 RABCZENKO Jarosław Krzysztof 40 wyższe humanistyczne i ekonomiczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Legnica
3 HUZARSKI Michał Seweryn 41 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM SLD Legnica
1 BARANOWSKI Arkadiusz Tomasz 39 wyższe prawnicze KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Legnica
2 GIZICKI Adam Sławomir 46 wyższe ekonomiczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Legnica

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 990 8 608 8 607 47.84% 0.04784
8 365 97.19% 0.09719
Tak
2 19 844 8 585 8 590 43.29% 0.04329
8 339 97.08% 0.09708
Tak
3 19 274 9 095 9 083 47.13% 0.04713
8 884 97.81% 0.09781
Tak
4 19 570 10 547 10 540 53.86% 0.05386
10 338 98.08% 0.09808
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 737 31 27.10% 0.0271
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 179 31 8.85% 0.00885
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 963 31 8.25% 0.00825
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 945 31 27.68% 0.02768
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO 10 102 31 28.12% 0.02812

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 737 31 7 27.10% 0.0271
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 179 31 0 8.85% 0.00885
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 963 31 0 8.25% 0.00825
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 945 31 7 27.68% 0.02768
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO 10 102 31 9 28.12% 0.02812
Tak

Rada Miejska Legnicy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 ROZBACZYŁO Lesław Bronisław 913 10.91% 0.01091
Tak
1 4 2 NIEMIEC Piotr Tomasz 564 6.74% 0.00674
Tak
1 4 3 JACZEWSKA-SZYMKOWIAK Karolina Katarzyna 506 6.05% 0.00605
Nie
1 4 4 MIROŃCZYK Krystyna 96 1.15% 0.00115
Nie
1 4 5 GÓRAK Mateusz Adam 82 0.98% 0.00098
Nie
1 4 6 GAŁĘZOWSKA Anna Ludmiła 74 0.88% 0.00088
Nie
1 4 7 WOŹNIAK Jacek Leon 90 1.08% 0.00108
Nie
1 5 1 TAMIOŁA Tomasz Marcin 620 7.41% 0.00741
Nie
1 5 2 KAPTUR Tomasz 79 0.94% 0.00094
Nie
1 5 3 RODAK Elżbieta 68 0.81% 0.00081
Nie
1 5 4 PRZERYWACZ Alicja Paulina 33 0.39% 0.00039
Nie
1 5 5 TUREK Marek Maciej 31 0.37% 0.00037
Nie
1 5 6 RAJCZAKOWSKA-HAWROT Danuta Barbara 45 0.54% 0.00054
Nie
1 5 7 BOMBAŁA Alicja 51 0.61% 0.00061
Nie
1 8 1 NAZAREWICZ Wojciech Łukasz 268 3.20% 0.0032
Nie
1 8 2 BARSZCZ-SZCZYPIORSKA Barbara Urszula 38 0.45% 0.00045
Nie
1 8 3 BAŁKA-KLUWAK Anna Agnieszka 87 1.04% 0.00104
Nie
1 8 4 STOKŁOSA Joanna Sylwia 82 0.98% 0.00098
Nie
1 8 5 BUTYŃSKI Tomasz 55 0.66% 0.00066
Nie
1 8 6 LEWANDOWSKI Bartosz 54 0.65% 0.00065
Nie
1 8 7 LAWRYŃCIÓW Krzysztof Antoni 57 0.68% 0.00068
Nie
1 10 1 LASZCZYŃSKI Łukasz 958 11.45% 0.01145
Tak
1 10 2 PŁUCIENICZAK Anna 602 7.20% 0.0072
Nie
1 10 3 NAJDECKA Renata Małgorzata 165 1.97% 0.00197
Nie
1 10 4 MAJCHRZYK Grażyna 188 2.25% 0.00225
Nie
1 10 5 STĘPIEŃ Adam Józef 139 1.66% 0.00166
Nie
1 10 6 MAKOWSKI Andrzej Janusz 70 0.84% 0.00084
Nie
1 10 7 WISŁOCKI Arkadiusz Mateusz 74 0.88% 0.00088
Nie
1 13 1 KĘPA Ryszard Andrzej 1 072 12.82% 0.01282
Tak
1 13 2 JUNISZEWSKI Adam Szczęsny 259 3.10% 0.0031
Nie
1 13 3 BUTRYM Anna Lucyna 267 3.19% 0.00319
Nie
1 13 4 FILIPEK Marek Tadeusz 347 4.15% 0.00415
Tak
1 13 5 ZAJĄC Arkadiusz Jan 54 0.65% 0.00065
Nie
1 13 6 KĄCKA Anna Agnieszka 147 1.76% 0.00176
Nie
1 13 7 WOLNIEWICZ Anna Barbara 130 1.55% 0.00155
Nie
2 4 1 RABCZENKO Jarosław Krzysztof 1 776 21.30% 0.0213
Tak
2 4 2 BAŚCIUK Józef 143 1.71% 0.00171
Nie
2 4 3 BARCEWICZ Danuta 119 1.43% 0.00143
Nie
2 4 4 STEFANIK Dawid Krzysztof 149 1.79% 0.00179
Nie
2 4 5 PODLIPSKI Łukasz Andrzej 53 0.64% 0.00064
Nie
2 4 6 KRZESZEWSKA Aleksandra Anna 229 2.75% 0.00275
Tak
2 4 7 WOŹNIAK Magdalena 63 0.76% 0.00076
Nie
2 4 8 SZESTAKOWICZ Alicja 69 0.83% 0.00083
Nie
2 5 1 NIŻNIK Czesława 307 3.68% 0.00368
Nie
2 5 2 SERKIES Monika Lidia 89 1.07% 0.00107
Nie
2 5 3 WIDZ Joanna Agnieszka 71 0.85% 0.00085
Nie
2 5 4 BRZOZOWSKI Jan Kazimierz 31 0.37% 0.00037
Nie
2 5 5 CIAK Rafał Paweł 15 0.18% 0.00018
Nie
2 5 6 DROZD Mirosław Adam 26 0.31% 0.00031
Nie
2 5 7 CIECIAK Dorota Monika 25 0.30% 0.0003
Nie
2 5 8 SOKOŁOWSKA Grażyna Beata 116 1.39% 0.00139
Nie
2 8 1 KSEL Andrzej Marian 184 2.21% 0.00221
Nie
2 8 2 PODKALICKI Łukasz Kamil 75 0.90% 0.0009
Nie
2 8 3 BOGUSZEWICZ Mariusz Paweł 21 0.25% 0.00025
Nie
2 8 4 MUCHOWSKI Paweł Edmund 28 0.34% 0.00034
Nie
2 8 5 MAKOWSKI Krzysztof Sławomir 41 0.49% 0.00049
Nie
2 8 6 UCHWAŁ Monika 72 0.86% 0.00086
Nie
2 8 7 POPILOWSKA Grażyna Jadwiga 44 0.53% 0.00053
Nie
2 8 8 CHMIELECKA Małgorzata Maria 57 0.68% 0.00068
Nie
2 10 1 KOWALCZYK Jolanta Małgorzata 1 399 16.78% 0.01678
Tak
2 10 2 HALOT Kamil Daniel 242 2.90% 0.0029
Nie
2 10 3 KIELAR Joanna Zofia 107 1.28% 0.00128
Nie
2 10 4 SIWAK Krzysztof Czesław 143 1.71% 0.00171
Nie
2 10 5 LORENC Andrzej Józef 281 3.37% 0.00337
Tak
2 10 6 HAJKOWSKA Iwona Gabriela 67 0.80% 0.0008
Nie
2 10 7 KOROLSKI Piotr Józef 78 0.94% 0.00094
Nie
2 10 8 SOBOLEWSKA-STRZELCZAK Beata Zofia 123 1.47% 0.00147
Nie
2 13 1 PICHLA Grażyna Bożena 712 8.54% 0.00854
Tak
2 13 2 CICHOŃ Wojciech Andrzej 436 5.23% 0.00523
Tak
2 13 3 MIKTUS-GUZICKA Bożena Lucyna 152 1.82% 0.00182
Nie
2 13 4 SZYDŁOWSKI Wojciech Paweł 154 1.85% 0.00185
Nie
2 13 5 PACANOWSKA-CHOLEWIŃSKA Agnieszka Aleksandra 118 1.42% 0.00142
Nie
2 13 6 ŻABICKI Paweł 224 2.69% 0.00269
Nie
2 13 7 SZAŁAŃSKA Małgorzata Mariola 107 1.28% 0.00128
Nie
2 13 8 DOBOSZ Edward Jan 193 2.31% 0.00231
Nie
3 4 1 KUPAJ Maciej Patryk 1 304 14.68% 0.01468
Tak
3 4 2 SZYNALSKI Jan 690 7.77% 0.00777
Tak
3 4 3 WAWRZKOWICZ-DROZD Grażyna Maria 133 1.50% 0.0015
Nie
3 4 4 IWAŚKÓW Marek Stanisław 117 1.32% 0.00132
Nie
3 4 5 JUSZCZAK-DUDA Malwina Barbara 65 0.73% 0.00073
Nie
3 4 6 TREPKA Zbigniew Henryk 70 0.79% 0.00079
Nie
3 4 7 OGÓREK Justyna Maria 133 1.50% 0.0015
Nie
3 4 8 SOJA Andrzej Franciszek 71 0.80% 0.0008
Nie
3 5 1 CHMIELEWSKA Sylwia 274 3.08% 0.00308
Nie
3 5 2 MĄCZKA Paweł Henryk 71 0.80% 0.0008
Nie
3 5 3 KACZMAREK Anna Paulina 67 0.75% 0.00075
Nie
3 5 4 PIOTROWSKI Piotr Andrzej 42 0.47% 0.00047
Nie
3 5 5 WAWRZKÓW-KARTOWICZ Renata 37 0.42% 0.00042
Nie
3 5 6 SOWIŃSKA Renata 40 0.45% 0.00045
Nie
3 5 7 TUTAJ Waldemar Mirosław 47 0.53% 0.00053
Nie
3 5 8 TAMIOŁA Zbigniew 69 0.78% 0.00078
Nie
3 8 1 GIZICKI Adam Sławomir 317 3.57% 0.00357
Nie
3 8 2 SKOWROŃSKI Sławomir Tomasz 219 2.47% 0.00247
Nie
3 8 3 DANEK Paweł Michał 36 0.41% 0.00041
Nie
3 8 4 CHMIELEWSKA Sylwia Katarzyna 66 0.74% 0.00074
Nie
3 8 5 JASIŃSKA Teresa Bogusława 23 0.26% 0.00026
Nie
3 8 6 HUDYKA Sebastian Artur 69 0.78% 0.00078
Nie
3 8 7 PUCHAŁA Wanda 22 0.25% 0.00025
Nie
3 8 8 HUK Wacław Antoni 27 0.30% 0.0003
Nie
3 10 1 BARANOWSKI Arkadiusz Tomasz 1 626 18.30% 0.0183
Tak
3 10 2 ŚLIWIŃSKA-ŁOKAJ Joanna 359 4.04% 0.00404
Tak
3 10 3 SALECKI Robert Józef 161 1.81% 0.00181
Nie
3 10 4 ŁOZOWSKI Adam Marian 66 0.74% 0.00074
Nie
3 10 5 WITKOWSKI Adam Jan 78 0.88% 0.00088
Nie
3 10 6 PIŁAT Paweł Marcin 45 0.51% 0.00051
Nie
3 10 7 ILNICKA Teresa 111 1.25% 0.00125
Nie
3 10 8 WOJCIECHOWSKA Katarzyna Magdalena 93 1.05% 0.00105
Nie
3 13 1 BOCHENEK Ignacy Marian 642 7.23% 0.00723
Tak
3 13 2 MORAWIEC Barbara Jolanta 383 4.31% 0.00431
Nie
3 13 3 SŁOMCZYŃSKA Bogumiła Maria 463 5.21% 0.00521
Tak
3 13 4 BĘDZIKOWSKI Piotr 250 2.81% 0.00281
Nie
3 13 5 GALANT Barbara 109 1.23% 0.00123
Nie
3 13 6 WYSOCKI Marcin Sergiusz 155 1.74% 0.00174
Nie
3 13 7 KORZENIEWSKA Danuta Halina 165 1.86% 0.00186
Nie
3 13 8 ZAJĄCZKOWSKA Maria Jolanta 169 1.90% 0.0019
Nie
4 4 1 BARCIK Krystyna Henryka 1 108 10.72% 0.01072
Tak
4 4 2 LEWANDOWSKI Grzegorz 230 2.22% 0.00222
Nie
4 4 3 TRESBERG Marzena Zuzanna 107 1.04% 0.00104
Nie
4 4 4 ZYCHOWICZ Andrzej Zbigniew 209 2.02% 0.00202
Nie
4 4 5 KURIATA Michał Janusz 76 0.74% 0.00074
Nie
4 4 6 WASILEWSKA Dorota Małgorzata 168 1.63% 0.00163
Nie
4 4 7 BEDNARZ Jerzy Lesław 202 1.95% 0.00195
Nie
4 4 8 POTYCZ Jerzy Jan 128 1.24% 0.00124
Nie
4 5 1 HUZARSKI Michał Seweryn 635 6.14% 0.00614
Nie
4 5 2 KASZEWSKA Bożena 84 0.81% 0.00081
Nie
4 5 3 SRZEDZIŃSKI Andrzej Wiesław 43 0.42% 0.00042
Nie
4 5 4 PIKUL Katarzyna Joanna 45 0.44% 0.00044
Nie
4 5 5 SZYMAŃSKI Janusz 25 0.24% 0.00024
Nie
4 5 6 DYGUDAJ Grzegorz Bogdan 52 0.50% 0.0005
Nie
4 5 7 LESZKIEWICZ Izabela Dorota 11 0.11% 0.00011
Nie
4 5 8 ZALEWSKA Hanna Ewa 30 0.29% 0.00029
Nie
4 8 1 KSIĄDZYNA Benedykt 579 5.60% 0.0056
Nie
4 8 2 KLARA Krzysztof 132 1.28% 0.00128
Nie
4 8 3 NOWIK Daniel Patryk 86 0.83% 0.00083
Nie
4 8 4 ZEJLER Andrzej Jan 26 0.25% 0.00025
Nie
4 8 5 SUDOŁ Ewa Renata 81 0.78% 0.00078
Nie
4 8 6 OKARMA Agnieszka Patrycja 26 0.25% 0.00025
Nie
4 8 7 POPŁAWSKA Izabela Anna 38 0.37% 0.00037
Nie
4 8 8 LAMEK Sylwia Anna 53 0.51% 0.00051
Nie
4 10 1 WISŁOCKA Marta Kamila 1 118 10.81% 0.01081
Tak
4 10 2 ROGALSKI Zbigniew Marek 640 6.19% 0.00619
Tak
4 10 3 SEREDYŃSKI Jacek Marek 230 2.22% 0.00222
Nie
4 10 4 STARNAWSKI Rafał Marcin 42 0.41% 0.00041
Nie
4 10 5 KURYLAK Lucyna 176 1.70% 0.0017
Nie
4 10 6 KĄCKA Alicja 80 0.77% 0.00077
Nie
4 10 7 CZUBIŃSKI Patryk 23 0.22% 0.00022
Nie
4 10 8 RAJCZAKOWSKI Rafał Serafin 461 4.46% 0.00446
Nie
4 13 1 KRZAKOWSKI Tadeusz 1 517 14.67% 0.01467
Tak
4 13 2 ŻABICKI Piotr 879 8.50% 0.0085
Tak
4 13 3 POPIWCZAK Dariusz Grzegorz 252 2.44% 0.00244
Nie
4 13 4 CZESZEJKO-SOCHACKA Ewa Urszula 234 2.26% 0.00226
Nie
4 13 5 NITEK Joanna Maria 64 0.62% 0.00062
Nie
4 13 6 WITKOWSKA Celina 67 0.65% 0.00065
Nie
4 13 7 DYBEK Elżbieta Teresa 295 2.85% 0.00285
Tak
4 13 8 KOZIOŁ Sławomir 86 0.83% 0.00083
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BARANOWSKI Arkadiusz Tomasz 39 wyższe prawnicze Legnica, 8 285 22.66 Nie
2 GIZICKI Adam Sławomir 46 wyższe ekonomiczne Legnica, 1 612 4.41 Nie
3 HUZARSKI Michał Seweryn 41 wyższe Legnica, 1 405 3.84 Nie
4 KRZAKOWSKI Tadeusz 61 wyższe Legnica, 15 546 42.52 Druga tura
5 RABCZENKO Jarosław Krzysztof 40 wyższe humanistyczne i ekonomiczne Legnica, 9 715 26.57 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 d. Zespół Szkół Rolniczych, ul. Jaworzyńska 219 Legnica stały 2 320 1 263 1 261 54.35% 0.05435
1 252 99.29%
2 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabskiego 14/22 Legnica stały 1 591 680 680 42.74% 0.04274
676 99.41%
3 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jaworzyńska 47 Legnica stały 1 863 860 860 46.16% 0.04616
855 99.42%
4 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych, ul. Skarbka 4 Legnica stały 1 670 727 727 43.53% 0.04353
719 98.90%
5 Zespół Szkół Ekonomicznych, Plac Słowiański 5 Legnica stały 1 634 701 700 42.84% 0.04284
693 99.00%
6 Młodzieżowe Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 3 Legnica stały 1 398 638 638 45.64% 0.04564
635 99.53%
7 Szkoła Podstawowa Nr 19, Al. Rzeczypospolitej 129 Legnica stały 2 423 1 378 1 369 56.50% 0.0565
1 363 99.56%
8 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 6 (wejście od podwórka), Aleja Piłsudskiego 3 Legnica stały 1 845 916 916 49.65% 0.04965
914 99.78%
9 Klub Seniora, ul. Moniuszki 9 Legnica stały 1 784 702 700 39.24% 0.03924
700 100.00%
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica stały 1 213 413 413 34.05% 0.03405
412 99.76%
11 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica stały 1 444 404 404 27.98% 0.02798
404 100.00%
12 Świetlica Terapeutyczna Nr 1, ul. Bracka 16 Legnica stały 1 847 600 599 32.43% 0.03243
598 99.83%
13 Sala konferencyjna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica stały 1 966 929 928 47.20% 0.0472
922 99.35%
14 Przedszkole Niepubliczne "Tęczowy Zakątek", ul. Witkiewicza 4 Legnica stały 1 800 955 955 53.06% 0.05306
950 99.48%
15 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście główne), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały 1 563 810 809 51.76% 0.05176
800 98.89%
16 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od ul. Gałczyńskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały 1 695 953 951 56.11% 0.05611
945 99.37%
17 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od al. Piłsudskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały 1 796 1 034 1 034 57.57% 0.05757
1 029 99.52%
18 Miejskie Przedszkole Nr 18, ul. Staffa 6 Legnica stały 2 217 1 306 1 306 58.91% 0.05891
1 296 99.23%
19 Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "PIEKARY", ul. Bieszczadzka 1a Legnica stały 1 552 825 824 53.09% 0.05309
820 99.51%
20 Filia Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Tatrzańska 9 Legnica stały 1 547 843 839 54.23% 0.05423
833 99.28%
21 d. VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Mazowiecka 3 Legnica stały 1 595 843 843 52.85% 0.05285
840 99.64%
22 Sala gimnastyczna d. VII Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Kujawskiej k/basenu), ul. Mazowiecka 3 Legnica stały 1 580 819 818 51.77% 0.05177
811 99.14%
23 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Polarna 1 Legnica stały 1 430 706 707 49.44% 0.04944
702 99.29%
24 Spółdzielczy Dom Kultury "KOPERNIK", ul. Koziorożca 9 Legnica stały 1 826 967 967 52.96% 0.05296
956 98.86%
25 Sala konferencyjna Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Gwiezdna 8 Legnica stały 1 225 636 636 51.92% 0.05192
628 98.74%
26 Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Andromedy 14 Legnica stały 1 595 875 875 54.86% 0.05486
867 99.09%
27 Miejskie Przedszkole Nr 13, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 14a Legnica stały 1 260 715 715 56.75% 0.05675
714 99.86%
28 Sala gimnastyczna VII Liceum Ogólnokształcącego, ul. Radosna 17 Legnica stały 1 972 1 189 1 189 60.29% 0.06029
1 184 99.58%
29 Szkoła Podstawowa Nr 6, Al. Piłsudskiego 3 Legnica stały 1 382 783 783 56.66% 0.05666
777 99.23%
30 I Liceum Ogólnokształcące, Plac Klasztorny 7 Legnica stały 1 013 407 407 40.18% 0.04018
405 99.51%
31 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Zielona 17 Legnica stały 1 361 571 570 41.88% 0.04188
566 99.30%
32 Wejście "A", Plac Zamkowy 1 Legnica stały 885 340 340 38.42% 0.03842
334 98.24%
33 Urząd Stanu Cywilnego (poczekalnia Sali Ślubów), ul. Chojnowska 2 Legnica stały 1 143 580 580 50.74% 0.05074
578 99.66%
34 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Rycerska 13 Legnica stały 745 446 447 60.00% 0.06
446 99.78%
35 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica stały 1 106 440 440 39.78% 0.03978
435 98.86%
36 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Głogowska 50 Legnica stały 1 847 647 647 35.03% 0.03503
642 99.23%
37 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Słubicka 7 Legnica stały 2 284 1 169 1 168 51.14% 0.05114
1 161 99.40%
38 Sala gimnastyczna V Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Żwirki i Wigury), ul. Senatorska 32 Legnica stały 1 606 609 608 37.86% 0.03786
600 98.68%
39 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica stały 1 471 580 580 39.43% 0.03943
573 98.79%
40 Miejskie Przedszkole Nr 16, ul. Żwirki i Wigury 32 Legnica stały 1 607 648 648 40.32% 0.04032
645 99.54%
41 Politechnika Wrocławska ZOD, ul. Stefana Batorego 9 Legnica stały 1 624 781 783 48.21% 0.04821
776 99.11%
42 Miejskie Przedszkole Nr 11, d. Filia Szkoły Podstawowej Nr 9, ul. Krzemieniecka 1 Legnica stały 1 386 696 696 50.22% 0.05022
693 99.57%
43 Hala Sportowa, ul. Sejmowa 3a Legnica stały 1 766 671 671 38.00% 0.038
668 99.55%
44 MOPS Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. Okrzei 9 Legnica stały 1 764 789 787 44.61% 0.04461
780 99.11%
45 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Lotnicza 26 Legnica stały 1 543 761 761 49.32% 0.04932
757 99.47%
46 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Marynarska 31 Legnica stały 1 985 1 082 1 082 54.51% 0.05451
1 073 99.17%
47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Złotoryjska 144 Legnica stały 2 162 1 083 1 082 50.05% 0.05005
1 073 99.17%
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica szpital 287 41 41 14.29% 0.01429
41 100.00%
49 MOPS Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych, ul. Grabskiego 11 Legnica dom pomocy społecznej 60 24 24 40.00% 0.04
22 91.67%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KRZAKOWSKI Tadeusz 61 wyższe Legnica, 18482 64.76 Tak
2 RABCZENKO Jarosław Krzysztof 40 wyższe humanistyczne i ekonomiczne Legnica, 10058 35.24 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych KRZAKOWSKI Tadeusz Głosów ważnych oddanych na kandydatów RABCZENKO Jarosław Krzysztof
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 d. Zespół Szkół Rolniczych, ul. Jaworzyńska 219 Legnica 990 601 60.71% 0.06071
39.29% 389
2 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabskiego 14/22 Legnica 562 361 64.23% 0.06423
35.77% 201
3 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jaworzyńska 47 Legnica 680 481 70.74% 0.07074
29.26% 199
4 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych, ul. Skarbka 4 Legnica 571 381 66.73% 0.06673
33.27% 190
5 Zespół Szkół Ekonomicznych, Plac Słowiański 5 Legnica 545 364 66.79% 0.06679
33.21% 181
6 Młodzieżowe Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 3 Legnica 504 337 66.87% 0.06687
33.13% 167
7 Szkoła Podstawowa Nr 19, Al. Rzeczypospolitej 129 Legnica 1070 696 65.05% 0.06505
34.95% 374
8 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 6 (wejście od podwórka), Aleja Piłsudskiego 3 Legnica 705 419 59.43% 0.05943
40.57% 286
9 Klub Seniora, ul. Moniuszki 9 Legnica 568 386 67.96% 0.06796
32.04% 182
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica 323 221 68.42% 0.06842
31.58% 102
11 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica 292 176 60.27% 0.06027
39.73% 116
12 Świetlica Terapeutyczna Nr 1, ul. Bracka 16 Legnica 487 299 61.40% 0.0614
38.60% 188
13 Sala konferencyjna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica 664 432 65.06% 0.06506
34.94% 232
14 Przedszkole Niepubliczne "Tęczowy Zakątek", ul. Witkiewicza 4 Legnica 767 502 65.45% 0.06545
34.55% 265
15 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście główne), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica 627 389 62.04% 0.06204
37.96% 238
16 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od ul. Gałczyńskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica 712 493 69.24% 0.06924
30.76% 219
17 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od al. Piłsudskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica 802 519 64.71% 0.06471
35.29% 283
18 Miejskie Przedszkole Nr 18, ul. Staffa 6 Legnica 1014 655 64.60% 0.0646
35.40% 359
19 Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "PIEKARY", ul. Bieszczadzka 1a Legnica 626 371 59.27% 0.05927
40.73% 255
20 Filia Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Tatrzańska 9 Legnica 657 407 61.95% 0.06195
38.05% 250
21 d. VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Mazowiecka 3 Legnica 642 421 65.58% 0.06558
34.42% 221
22 Sala gimnastyczna d. VII Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Kujawskiej k/basenu), ul. Mazowiecka 3 Legnica 621 399 64.25% 0.06425
35.75% 222
23 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Polarna 1 Legnica 499 339 67.94% 0.06794
32.06% 160
24 Spółdzielczy Dom Kultury "KOPERNIK", ul. Koziorożca 9 Legnica 780 552 70.77% 0.07077
29.23% 228
25 Sala konferencyjna Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Gwiezdna 8 Legnica 491 350 71.28% 0.07128
28.72% 141
26 Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Andromedy 14 Legnica 735 512 69.66% 0.06966
30.34% 223
27 Miejskie Przedszkole Nr 13, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 14a Legnica 574 386 67.25% 0.06725
32.75% 188
28 Sala gimnastyczna VII Liceum Ogólnokształcącego, ul. Radosna 17 Legnica 892 575 64.46% 0.06446
35.54% 317
29 Szkoła Podstawowa Nr 6, Al. Piłsudskiego 3 Legnica 630 427 67.78% 0.06778
32.22% 203
30 I Liceum Ogólnokształcące, Plac Klasztorny 7 Legnica 309 199 64.40% 0.0644
35.60% 110
31 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Zielona 17 Legnica 440 287 65.23% 0.06523
34.77% 153
32 Wejście "A", Plac Zamkowy 1 Legnica 270 181 67.04% 0.06704
32.96% 89
33 Urząd Stanu Cywilnego (poczekalnia Sali Ślubów), ul. Chojnowska 2 Legnica 457 298 65.21% 0.06521
34.79% 159
34 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Rycerska 13 Legnica 347 256 73.78% 0.07378
26.22% 91
35 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica 356 241 67.70% 0.0677
32.30% 115
36 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Głogowska 50 Legnica 466 303 65.02% 0.06502
34.98% 163
37 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Słubicka 7 Legnica 887 534 60.20% 0.0602
39.80% 353
38 Sala gimnastyczna V Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Żwirki i Wigury), ul. Senatorska 32 Legnica 474 300 63.29% 0.06329
36.71% 174
39 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica 460 262 56.96% 0.05696
43.04% 198
40 Miejskie Przedszkole Nr 16, ul. Żwirki i Wigury 32 Legnica 501 307 61.28% 0.06128
38.72% 194
41 Politechnika Wrocławska ZOD, ul. Stefana Batorego 9 Legnica 592 362 61.15% 0.06115
38.85% 230
42 Miejskie Przedszkole Nr 11, d. Filia Szkoły Podstawowej Nr 9, ul. Krzemieniecka 1 Legnica 564 330 58.51% 0.05851
41.49% 234
43 Hala Sportowa, ul. Sejmowa 3a Legnica 521 353 67.75% 0.06775
32.25% 168
44 MOPS Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. Okrzei 9 Legnica 585 394 67.35% 0.06735
32.65% 191
45 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Lotnicza 26 Legnica 589 387 65.70% 0.0657
34.30% 202
46 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Marynarska 31 Legnica 811 474 58.45% 0.05845
41.55% 337
47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Złotoryjska 144 Legnica 841 527 62.66% 0.06266
37.34% 314
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica 20 17 85.00% 0.085
15.00% 3
49 MOPS Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych, ul. Grabskiego 11 Legnica 20 19 95.00% 0.095
5.00% 1

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 d. Zespół Szkół Rolniczych, ul. Jaworzyńska 219 Legnica stały 2328 996 997 42.83% 0.04283
990 99.30%
2 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabskiego 14/22 Legnica stały 1589 569 569 35.81% 0.03581
562 98.77%
3 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jaworzyńska 47 Legnica stały 1855 687 687 37.04% 0.03704
680 98.98%
4 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych, ul. Skarbka 4 Legnica stały 1674 576 576 34.41% 0.03441
571 99.13%
5 Zespół Szkół Ekonomicznych, Plac Słowiański 5 Legnica stały 1635 554 554 33.88% 0.03388
545 98.38%
6 Młodzieżowe Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 3 Legnica stały 1402 507 507 36.16% 0.03616
504 99.41%
7 Szkoła Podstawowa Nr 19, Al. Rzeczypospolitej 129 Legnica stały 2428 1077 1077 44.36% 0.04436
1070 99.35%
8 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 6 (wejście od podwórka), Aleja Piłsudskiego 3 Legnica stały 1846 713 713 38.62% 0.03862
705 98.88%
9 Klub Seniora, ul. Moniuszki 9 Legnica stały 1784 574 574 32.17% 0.03217
568 98.95%
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica stały 1218 324 324 26.60% 0.0266
323 99.69%
11 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Kamienna 20a Legnica stały 1442 295 295 20.46% 0.02046
292 98.98%
12 Świetlica Terapeutyczna Nr 1, ul. Bracka 16 Legnica stały 1838 490 490 26.66% 0.02666
487 99.39%
13 Sala konferencyjna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica stały 1963 672 670 34.13% 0.03413
664 99.10%
14 Przedszkole Niepubliczne "Tęczowy Zakątek", ul. Witkiewicza 4 Legnica stały 1792 778 775 43.25% 0.04325
767 98.97%
15 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście główne), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały 1560 630 630 40.38% 0.04038
627 99.52%
16 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od ul. Gałczyńskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały 1690 721 721 42.66% 0.04266
712 98.75%
17 Zespół Szkół Integracyjnych (wejście od al. Piłsudskiego), ul. Wierzyńskiego 1 Legnica stały 1800 815 814 45.22% 0.04522
802 98.53%
18 Miejskie Przedszkole Nr 18, ul. Staffa 6 Legnica stały 2217 1025 1025 46.23% 0.04623
1014 98.93%
19 Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "PIEKARY", ul. Bieszczadzka 1a Legnica stały 1552 632 631 40.66% 0.04066
626 99.21%
20 Filia Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Tatrzańska 9 Legnica stały 1549 663 663 42.80% 0.0428
657 99.10%
21 d. VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Mazowiecka 3 Legnica stały 1596 644 645 40.41% 0.04041
642 99.53%
22 Sala gimnastyczna d. VII Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Kujawskiej k/basenu), ul. Mazowiecka 3 Legnica stały 1581 628 628 39.72% 0.03972
621 98.89%
23 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Polarna 1 Legnica stały 1427 502 502 35.18% 0.03518
499 99.40%
24 Spółdzielczy Dom Kultury "KOPERNIK", ul. Koziorożca 9 Legnica stały 1824 791 791 43.37% 0.04337
780 98.61%
25 Sala konferencyjna Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Gwiezdna 8 Legnica stały 1226 495 495 40.38% 0.04038
491 99.19%
26 Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Andromedy 14 Legnica stały 1596 742 742 46.49% 0.04649
735 99.06%
27 Miejskie Przedszkole Nr 13, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 14a Legnica stały 1259 583 583 46.31% 0.04631
574 98.46%
28 Sala gimnastyczna VII Liceum Ogólnokształcącego, ul. Radosna 17 Legnica stały 1973 903 903 45.77% 0.04577
892 98.78%
29 Szkoła Podstawowa Nr 6, Al. Piłsudskiego 3 Legnica stały 1383 634 634 45.84% 0.04584
630 99.37%
30 I Liceum Ogólnokształcące, Plac Klasztorny 7 Legnica stały 1008 314 314 31.15% 0.03115
309 98.41%
31 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Zielona 17 Legnica stały 1356 452 443 32.67% 0.03267
440 99.32%
32 Wejście "A", Plac Zamkowy 1 Legnica stały 884 270 270 30.54% 0.03054
270 100.00%
33 Urząd Stanu Cywilnego (poczekalnia Sali Ślubów), ul. Chojnowska 2 Legnica stały 1141 460 460 40.32% 0.04032
457 99.35%
34 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Specjalnych, ul. Rycerska 13 Legnica stały 742 354 355 47.84% 0.04784
347 97.75%
35 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica stały 1106 358 358 32.37% 0.03237
356 99.44%
36 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Głogowska 50 Legnica stały 1850 472 472 25.51% 0.02551
466 98.73%
37 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Słubicka 7 Legnica stały 2283 894 893 39.12% 0.03912
887 99.33%
38 Sala gimnastyczna V Liceum Ogólnokształcącego (wejście od ul. Żwirki i Wigury), ul. Senatorska 32 Legnica stały 1598 478 478 29.91% 0.02991
474 99.16%
39 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Piastowska 3 Legnica stały 1469 466 466 31.72% 0.03172
460 98.71%
40 Miejskie Przedszkole Nr 16, ul. Żwirki i Wigury 32 Legnica stały 1604 506 506 31.55% 0.03155
501 99.01%
41 Politechnika Wrocławska ZOD, ul. Stefana Batorego 9 Legnica stały 1621 596 595 36.71% 0.03671
592 99.50%
42 Miejskie Przedszkole Nr 11, d. Filia Szkoły Podstawowej Nr 9, ul. Krzemieniecka 1 Legnica stały 1387 566 566 40.81% 0.04081
564 99.65%
43 Hala Sportowa, ul. Sejmowa 3a Legnica stały 1762 523 523 29.68% 0.02968
521 99.62%
44 MOPS Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. Okrzei 9 Legnica stały 1755 591 592 33.73% 0.03373
585 98.82%
45 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Lotnicza 26 Legnica stały 1540 593 593 38.51% 0.03851
589 99.33%
46 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Marynarska 31 Legnica stały 1979 817 817 41.28% 0.04128
811 99.27%
47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Złotoryjska 144 Legnica stały 2161 853 851 39.38% 0.03938
841 98.82%
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Iwaszkiewicza 5 Legnica szpital 91 21 21 23.08% 0.02308
20 95.24%
49 MOPS Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych, ul. Grabskiego 11 Legnica dom pomocy społecznej 53 23 23 43.40% 0.0434
20 86.96%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Legnica - ogółem 1 23 4 92 487 76 640 49 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 20 1
Ogółem 40 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 155 72 46% 83 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 0 0% 5 100%
Ogółem 155 72 46% 83 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 50 49
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 46 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 12 4 33% 8 67%
30-39 35 18 51% 17 49%
40-59 62 28 45% 34 55%
60+ 46 22 48% 24 52%
Ogółem 155 72 46% 83 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 0 0% 3 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 5 0 0% 5 100%