Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 101 961
Wyborców 83 598
Obwodów 75
  • Wybory do Rady Powiatu Lubińskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto lubinMiasto Lubin 49 4 23 24 151
gmina lubinGmina Lubin 11 15 15 42 42
gmina rudnaGmina Rudna 7 15 15 52 52
miasto i gmina szcinawaMiasto I Gmina Ścinawa 8 15 15 56 56

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Szkolna 23 Lubin stały Tak Ulice: Cmentarna, Lotników, Skłodowskiej-Curie od 16 do 18 numery parzyste, Skłodowskiej-Curie od 19 do 35, Spółdzielcza, Szkolna, Willowa, Żwirki i Wigury
2 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Kilińskiego 12 Lubin stały Nie Ulice: Deyny, Feliksa Stamma, Górskiego, Jerzego Kuleja, Kaletnicza, Komara, Księginicka, Kusocińskiego, Makowa, Malinowskiego, Małomicka, Miroszowicka, Perłowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Skolimowskiej, Słowiańska, Spacerowa, Ścinawska, Ślusarskiego, Tulipanowa, Zielona
3 Salezjańska Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 25 Lubin stały Nie Ulica Mickiewicza do 78 numery parzyste
4 Salezjańska Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 25 Lubin stały Nie Ulica Mickiewicza numery nieparzyste, Mickiewicza od 80 do końca numery parzyste
5 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, ul. Składowa 3 Lubin stały Tak Ulice: Księcia Ludwika I, Łukasiewicza, Składowa, Staszica
6 Żłobek nr 2, ul. Cedyńska 13 Lubin stały Tak Ulice: Cedyńska, Kościuszki od 5 do końca numery nieparzyste, Krasickiego
7 Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Kilińskiego 35 Lubin stały Nie Ulice: Kilińskiego od 14 do 18D numery parzyste, Kilińskiego od 29 do 33C, Paderewskiego od 2 do 24
8 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kościuszki 10 Lubin stały Nie Ulice: Kilińskiego od 2 do 13, Kilińskiego od 15 do 25G numery nieparzyste, Kościuszki od 3 do 3C, Paderewskiego od 26 do 74
9 II Liceum Ogólnokształcące, Aleja Niepodległości 31 Lubin stały Tak Ulice: Armii Krajowej, Bankowa, Drzymały, Kościuszki od 12 do końca numery parzyste
10 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skłodowskiej-Curie 4 Lubin stały Tak Ulice: Aleja Niepodległości, Broniewskiego, Generała Bema, Jana Bilińskiego, Kazimierza Wielkiego, Konstytucji 3 Maja, Skłodowskiej-Curie od 1 do 15A, Skłodowskiej-Curie 17, Słoneczna, Śląska, Tysiąclecia od 2 do 3, Tysiąclecia od 5 do końca numery nieparzyste
11 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 7 Lubin stały Nie Ulice: Bolesława Chrobrego, Grodzka, Kołłątaja, Kopernika, Mieszka I, Piastowska, Prusa, Pruzi, Reja, Rynek, Świętej Jadwigi, Tysiąclecia od 4 do końca numery parzyste, Zamkowa
12 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 7 Lubin stały Nie Ulice: 1 Maja, Baczynowa, Chocianowska, Kolejowa, Odrodzenia, Okrzei, Sienkiewicza, Stary Lubin od 13 do 26, Sudecka, Towarowa, Traugutta, Władysława Łokietka
13 Przedszkole Miejskie nr 6, ul. Łużycka 6 Lubin stały Nie Ulice: Baligrodzka, Bieszczadzka, Generała Sikorskiego, Karkonoska, Łużycka, Paderewskiego od 90A do końca, Sybiraków, Wrocławska
14 Zespół Szkół Sportowych, ul. Sybiraków 11 Lubin stały Tak Ulice: Budziszyńska, lI Brygady Legionów, Komisji Edukacji Narodowej
15 Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny, ul. Jastrzębia 1 Lubin stały Tak Ulice: Jastrzębia od 11 do 35, Wronia
16 Przedszkole Miejskie nr 12, ul. Jastrzębia 2 Lubin stały Tak Ulice: Jastrzębia od 3 do 9A, Legnicka
17 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Legnicka 1 Lubin stały Nie Ulice: Kukuczki, Pawia od 1 do końca numery nieparzyste, Prymasa Wyszyńskiego
18 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Legnicka 1 Lubin stały Nie Ulice: Leśna od 1 do 13 numery nieparzyste, Pawia od 2 do końca numery parzyste
19 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Prymasa Wyszyńskiego 3 Lubin stały Tak Ulica Orla od 1 do 49 numery nieparzyste
20 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Szpakowa 2 Lubin stały Nie Ulica Orla od 51 do końca numery nieparzyste, Orla numery parzyste
21 Przedszkole Miejskie nr 15, ul. Orla 75 Lubin stały Nie Ulice: Piłsudskiego od 2 do 44, Sportowa
22 Żłobek nr 3, ul. Orla 47a Lubin stały Tak Ulice: Brzeska, Ignacego Domeyki, Grodzieńska, Kresowa, Krzemieniecka, Lwowska, Nowogródzka, Poleska, Stanisławowska, Tarnopolska, Wileńska, Wołyńska, Zwierzyckiego, Żytomierska
23 Zespół Szkół nr 2, ul. Szpakowa 1 Lubin stały Tak Ulica Żurawia
24 Zespół Szkół nr 2, ul. Szpakowa 1 Lubin stały Tak Ulice: Krucza od 43 do 47A numery nieparzyste, Krucza od 48 do końca, Piłsudskiego 68A do końca, Szpakowa
25 Przedszkole Miejskie nr 14, ul. Sokola 44 Lubin stały Tak Ulice: Gajowa od 2 do końca numery parzyste, Kwiatowa, Leśna od 12 do 14 numery parzyste, Leśna od 15 do 23, Leśna od 25 do końca numery nieparzyste, Ptasia od 1 do 63, Ptasia od 65 do 73 numery nieparzyste, Sokola od 38 do końca numery parzyste, Wrzosowa od 1 do 66, Wrzosowa od 68 do 84F numery parzyste
26 Przedszkole Miejskie nr 14, ul. Sokola 44 Lubin stały Nie Ulica Sokola od 2 do 36 numery parzyste, Sokola od 33 do końca numery nieparzyste
27 oddziały zamiejscowe Przedszkola Miejskiego nr 14, ul. Sowia 7 Lubin stały Tak Ulice: Gajowa od 1 do końca numery nieparzyste, Jagodowa, Jeżynowa, Krucza od 2 do 42, Krucza od 44 do 46 numery parzyste, Leśna od 24 do końca numery parzyste, Malinowa, Ptasia od 64 do 74 numery parzyste, Ptasia od 75 do końca
28 oddziały zamiejscowe Przedszkola Miejskiego nr 14, ul. Sowia 7 Lubin stały Tak Ulice: Sowia, Wrzosowa od 67 do 85 numery nieparzyste, Wrzosowa od 86A do końca
29 Szkoła Podstawowa, 9 Krzeczyn Wielki stały Nie Ulice: Boznańskiej, Braci Gierymskich, Chełmońskiego, Grottgera, Kossaka, Malczewskiego, Matejki, Michałowskiego, Przemysłowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego
30 Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. II Brygady Legionów 21 Lubin stały Tak Ulice: Bacha, Chopina, Kochanowskiego, Moniuszki, Stary Lubin od 1 do 11 a, Stary Lubin od 27 do końca, Karola Szymanowskiego, Witolda Lutosławskiego
31 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Parkowa 2 Lubin stały Tak Ulice: Bolesławiecka, Cedrowa, Leszczynowa
32 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Parkowa 2 Lubin stały Tak Ulice: Jana Pawła II od 2 do 58, Modrzewiowa, Parkowa od 1 do 6, Parkowa od 21 do końca
33 Pałac Ślubów, ul. Skłodowskiej-Curie 6 Lubin stały Tak Ulice: Górnicza, Kalinowa, Klonowa, Magnoliowa, Parkowa od 7 do 11, Platanowa, Skłodowskiej-Curie od 36 do końca, Rotmistrza Witolda Pileckiego
34 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Parkowa 2 Lubin stały Nie Ulice: Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Wierzbowa od 27 do 45 numery nieparzyste, Wierzbowa 72
35 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Osiedlowa 7A Lubin stały Tak Ulice: Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Jana Pawła II od 60 do 74, Jarzębinowa, Kasztanowa, Topolowa od 2 do 42 numery parzyste, Wiązowa, Wiśniowa
36 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Osiedlowa 7A Lubin stały Nie Ulice: Brzozowa, Bukowa, Jodłowa, Lipowa, Olchowa, Osiedlowa, Sosnowa, Topolowa od 3 do 39 numery nieparzyste, Topolowa od 52 do końca numery parzyste, Wierzbowa od 2 do 64 numery parzyste
37 Przedszkole Miejskie nr 1, ul. Krupińskiego 17 Lubin stały Nie Ulice: Budowniczych LGOM, Plac Świętego Wojciecha, Sztukowskiego od 4 do końca numery parzyste
38 Przedszkole Miejskie nr 1, ul. Krupińskiego 17 Lubin stały Nie Ulice: Gwarków od 2 do końca numery parzyste, Sztukowskiego od 1 do końca numery nieparzyste
39 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gwarków 93 Lubin stały Tak Ulice: Biedronkowa, Granitowa, Kalcytowa, Krupińskiego, Malachitowa, Nefrytowa, Onyksowa, Wójta Henryka
40 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gwarków 93 Lubin stały Tak Ulice: Gwarków od 1 do końca numery nieparzyste, Jana Pawła II od 82A do końca, Kopalniana, Platynowa, Srebrna, Stawowa, Szafirowa, Sztygarska, Szybowa, Świętej Barbary, Wiertników, Zacisze, Złota
41 III Liceum Ogólnokształcące, ul. Konopnickiej 5 Lubin stały Tak Ulice: Hutnicza, Kamienna od 1A do 31, Kamienna od 33 do 47 numery nieparzyste, Kisielewskiego, Miedziana, Polna
42 III Liceum Ogólnokształcące, ul. Konopnickiej 5 Lubin stały Tak Ulice: Fredry od 5 do końca numery nieparzyste, Konopnickiej od 2 do 24, Konopnickiej od 26 do 42 numery parzyste, Norwida od 25 do 43 numery nieparzyste, Orzeszkowej, Plac Świętej Barbary
43 Przedszkole Miejskie nr 5, ul. Orzeszkowej 11 Lubin stały Tak Ulice: Kamienna od 32 do 48 numery parzyste, Kamienna od 49 do 67 numery nieparzyste, Norwida od 12 do 16, Norwida od 45 do 55, Tuwima
44 Przedszkole Miejskie nr 5, ul. Orzeszkowej 11 Lubin stały Nie Ulice: Fredry od 2 do końca numery parzyste, Konopnickiej od 25 do 43 numery nieparzyste, Konopnickiej od 44 do końca, Reymonta od 5 do końca numery nieparzyste
45 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Norwida 10 Lubin stały Tak Ulice: Asnyka, Iwaszkiewicza, Norwida od 18 do 42 numery parzyste, Norwida od 59 do końca, Słowackiego
46 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Norwida 10 Lubin stały Tak Ulice: Kamienna od 54 do 68 numery parzyste, Kamienna od 69 do końca, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Reymonta od 2 do końca numery parzyste, Żeromskiego
47 Regionalne Centrum Zdrowia Spółka z o. o., ul. Gen. Józefa Bema 5 - 6 Lubin szpital Nie Regionalne Centrum Zdrowia Spółka z . o. o.-Szpital
48 Miedziowe Centrum Zdrowia S. A. budynek szpitala D - 40, ul. M. Skłodowskiej-Curie 54 Lubin szpital Nie Miedziowe Centrum Zdrowia S. A.-Szpital
49 Cuprum-Med Spółka z o. o., ul. M. Skłodowskiej-Curie 70 Lubin szpital Nie Cuprum-Med Sp. z o. o.-Szpital
1 Szkoła Podstawowa, 9 Krzeczyn Wielki stały Nie Bolanów, Gorzyca, Krzeczyn Mały, Krzeczyn Wielki
2 Szkoła Podstawowa, 29 Siedlce stały Nie Gola, Siedlce, Ustronie, Zalesie, Księginice, Składowice, Czerniec, Dąbrowa Górna, Miroszowice
3 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 10 Raszówka stały Nie Karczowiska, Raszówka
4 Świetlica wiejska, ul. Tulipanowa 2 Obora stały Tak Obora
5 Świetlica wiejska, 80 Miłoradzice stały Tak Buczynka, Gogołowice, Miłoradzice, Miłosna
6 Szkoła Podstawowa, 68 Niemstów stały Nie Łazek, Niemstów, Podgórze
7 Szkoła Podstawowa, 48 Szklary Górne stały Tak Lubków, Owczary, Szklary Górne
8 Pawilon Klubowo-Sportowy, 45C Zimna Woda stały Tak Bukowna, Lisiec, Wiercień, Zimna Woda
9 Świetlica wiejska, 2a Chróstnik stały Tak Chróstnik
10 Świetlica wiejska, ul. Miedziana 69 Osiek stały Nie Kłopotów, Osiek
11 Świetlica wiejska, 26a Pieszków stały Tak Gorzelin, Pieszków, Raszowa, Raszowa Mała
1 Sala "ORLIK 2012", ul. Leśna Rudna stały Nie Rudna-ulice: Kolejowa, Krochmalna, Leśna, Ogrodowa, Brodów, Stara Rudna, Wądroże
2 Szkoła Podstawowa w Rudnej im. Jana Pawła II, ul. Piaskowa 3b Rudna stały Tak Rudna-ulice: 1 Maja, Głogowska, Głucha, Parkowa, Plac Kościelny, Plac Zwycięstwa, Ścinawska, Świętej Katarzyny, Cicha, Dworska, Krańcowa, Młynarska, Piaskowa, Polkowicka, Polna, Wesoła, Wincentego Witosa, Bytków, Gawronki, Gwizdanów
3 Świetlica Wiejska, 12 Mleczno stały Tak Juszowice, Koźlice, Rynarcice, Mleczno, Toszowice
4 Świetlica Wiejska, 14a Kębłów stały Tak Gawrony, Orsk, Brodowice, Kębłów, Studzionki, Wysokie
5 Świetlica Wiejska, 15 Kliszów stały Nie Górzyn, Miłogoszcz, Kliszów, Olszany, Radomiłów
6 Chobieński Ośrodek Kultury, ul. Rynek 6 Chobienia stały Nie Chełm, Radoszyce, Chobienia-ulice: Głogowska, Górna, Nieszczyce
7 Przedszkole w Chobieni, ul. Nadrzeczna 11a Chobienia stały Tak Chobienia-ulice Chobinek, Krzywa, Laskowa, Nadodrzańska, Nadrzeczna, Parkowa, Partyzantów, Rynek, Rzemieślnicza, Stefanii Akerman, Szkolna, Wąska, Wolności, Zaułek Kościelny, Brzozowa, Klonowa, Sosnowa, Ścinawska, Ciechłowice, Naroczyce, Naroczyce-Górki, Naroczyce-Kolonia
1 Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie, ul. Lipowa 1 Ścinawa stały Tak Miasto Ścinawa-ulice: Benedyktyńska, Bonifracka, Cysterska, Dominikańska, Franciszkańska, Jezuicka, Karmelicka, Klasztorna, Kombatantów RP, Królowej Jadwigi, Lipowa, Plac Zjednoczenia, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Rybna, Salezjańska, Sportowa, Wiosenna, Wołowska, Wrocławska, Zesłańców Sybiru, Żołnierska.
2 Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, ul. Kościuszki 1 Ścinawa stały Tak Miasto Ścinawa-ulice: Akacjowa, Chobieńska, Cisowa, Grunwaldzka, Hoża, Kilińskiego, Klonowa, Kołomłyńska, Kościuszki, Legnicka, Leśna, Lubińska, Ogrodowa, Reymonta, Różana, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Stefana Batorego, Szeroka, Topolowa, Wesoła, Wiśniowa, Wita Stwosza, Witosa
3 Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Pałacyk", ul. Jana Pawła II 17 Ścinawa stały Nie Miasto Ścinawa-ulice: 1 Maja, Chopina, Głogowska, Jana Pawła II, Kościelna, Łąkowa, Mickiewicza, Orla, Paderewskiego, Plac Kościelny, Robotnicza, Rynek, Szkolna, Szpitalna, Władysława Jagiełły, Zgody.
4 Szkoła Podstawowa w Tymowej, 71 Tymowa stały Nie Wsie: Chełmek Wołowski, Dębiec, Dziesław, Tymowa
5 Świetlica Wiejska, 21E Przychowa stały Nie Wsie: Buszkowice, Lasowice, Przychowa.
6 Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, ul. Kościuszki 1 Ścinawa stały Tak Wsie: Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa, Ręszów, Turów.
7 Remiza Strażacka, 36A Parszowice stały Tak Wsie: Parszowice, Redlice, Sitno, Wielowieś.
8 Świetlica Wiejska, 50 Zaborów stały Tak Wsie: Dłużyce, Dziewin, Grzybów, Jurcz, Krzyżowa, Zaborów.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Lubin ulice: Armii Krajowej, Aleja Niepodległości, Bankowa, Broniewskiego, Cedyńska, Cmentarna, Deyny, Drzymały, Feliksa Stamma, Generała Bema, Górskiego, Jana Bilińskiego, Jerzego Kuleja, Kaletnicza, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Komara, Konstytucji 3 Maja, Kościuszki, Krasickiego, Księcia Ludwika I, Księginicka, Kusocińskiego, Lotników, Łukasiewicza, Makowa, Malinowskiego, Małomicka, Mickiewicza, Miroszowicka, Paderewskiego od 2 do 74, Perłowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Składowa, Skłodowskiej Curie od 1 do 35, Skolimowskiej, Słoneczna, Słowiańska, Spacerowa, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Ścinawska, Ślusarskiego Śląska, Tulipanowa, Tysiąclecia od 2 do 3, Tysiąclecia od 5 do końca numery nieparzyste, Willowa, Żwirki i Wigury, Zielona 3 12 757 5 21
0.0000020000Nr 2 Miasto Lubin ulice: 1 Maja, II Brygady Legionów, Baczynowa, Baligrodzka, Bieszczadzka, Bolesława Chrobrego, Budziszyńska, Chocianowska, Generała Sikorskiego, Grodzka, Jastrzębia, Karkonoska, Kołłątaja, Kopernika, Komisji Edukacji Narodowej, Kolejowa, Kukuczki, Legnicka, Leśna od 1 do 13 numery nieparzyste, Łużycka, Mieszka I, Odrodzenia, Okrzei, Orla, Paderewskiego od 90A do końca, Pawia, Piastowska, Prymasa Wyszyńskiego, Prusa, Pruzi, Reja, Rynek, Sienkiewicza, Stary Lubin od 13 do 26, Sudecka, Sybiraków, Świętej Jadwigi, Towarowa, Traugutta, Tysiąclecia od 4 do końca numery parzyste, Władysława Łokietka, Wrocławska, Wronia, Zamkowa 4 13 087 5 24
0.0000030000Nr 3 Miasto Lubin ulice: Bacha, Boznańskiej, Braci Gierymskich, Brzeska, Chełmońskiego, Chopina, Ignacego Domeyki, Gajowa, Grodzieńska, Grottgera, Jagodowa, Jeżynowa, Karola Szymanowskiego, Kochanowskiego, Kossaka, Kresowa, Krucza, Krzemieniecka, Kwiatowa, Leśna 12, Leśna od 14 do końca, Lwowska, Malczewskiego, Malinowa, Matejki, Michałowskiego, Moniuszki, Nowogródzka, Piłsudskiego, Poleska, Ptasia, Przemysłowa, Stanisławowska, Sokola, Sowia, Sportowa, Stary Lubin od 1 do 11 a, Stary Lubin 27 do końca, Szpakowa, Tarnopolska, Wileńska, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Wołyńska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwierzyckiego, Żytomierska, Żurawia 3 11 679 5 21
0.0000040000Nr 4 Miasto Lubin ulice: Akacjowa, Asnyka, Biedronkowa, Bolesławiecka, Brzozowa, Budowniczych LGOM, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dębowa, Fredry, Grabowa, Granitowa, Górnicza, Gwarków, Hutnicza, Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalcytowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kisielewskiego, Klonowa, Konopnickiej, Kopalniana, Krupińskiego, Leszczynowa, Lipowa, Magnoliowa, Malachitowa, Miedziana, Modrzewiowa, Nefrytowa, Norwida, Olchowa, Onyksowa, Orzeszkowej, Osiedlowa, Parkowa, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Plac Świętej Barbary, Plac Świętego Wojciecha, Platanowa, Platynowa, Polna, Reymonta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Skłodowskiej-Curie od 36 do końca, Słowackiego, Srebrna, Stawowa, Sosnowa, Szafirowa, Sztukowskiego, Sztygarska, Szybowa, Świętej Barbary, Topolowa, Tuwima, Wiązowa, Wiertników, Wierzbowa, Wiśniowa, Wójta Henryka, Zacisze, Złota, Żeromskiego 5 19 719 6 35
0.0000050000Nr 5 Gmina Lubin 4 12 303 5 25
0.0000060000Nr 6 Gmina: Rudna, Ścinawa 4 14 053 5 26
Podsumowanie 23 83 598 31 152

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 5 12
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 6 5 7 6 6 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 3 3 3 3 3 15
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 3 3 3 4 4 3 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 6 5 7 6 6 35
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006 KWW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006 5 6 5 7 6 6 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 705 6 035 6 034 47.49% 0.04749
5 729 94.95% 0.09495
Tak
2 13 087 6 539 6 539 49.97% 0.04997
6 283 96.09% 0.09609
Tak
3 11 679 6 798 6 794 58.17% 0.05817
6 567 96.66% 0.09666
Tak
4 19 668 10 695 10 686 54.33% 0.05433
10 253 95.95% 0.09595
Tak
5 12 304 7 086 7 085 57.58% 0.05758
6 722 94.88% 0.09488
Tak
6 14 081 8 811 8 797 62.47% 0.06247
8 172 92.90% 0.0929
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 882 12 2.02% 0.00202
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 532 35 17.23% 0.01723
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 481 15 3.39% 0.00339
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 440 20 5.58% 0.00558
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 164 35 34.68% 0.03468
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006 16 227 35 37.11% 0.03711

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 882 12 0 2.02% 0.00202
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 532 35 3 17.23% 0.01723
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 481 15 0 3.39% 0.00339
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 440 20 0 5.58% 0.00558
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 164 35 10 34.68% 0.03468
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006 16 227 35 10 37.11% 0.03711
Tak

Rada Powiatu Lubińskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KAMIENIARZ Ewa Teresa 165 2.88% 0.00288
Nie
1 4 2 BORYS Tadeusz Stefan 250 4.36% 0.00436
Nie
1 4 3 JAROSZEWSKI Jarosław Feliks 80 1.40% 0.0014
Nie
1 4 4 KAMECKA Alicja Agnieszka 109 1.90% 0.0019
Nie
1 4 5 NIEŁACNA Marta 24 0.42% 0.00042
Nie
1 5 1 BALUL Edward 84 1.47% 0.00147
Nie
1 5 2 MROCZKA Zbigniew Franciszek 41 0.72% 0.00072
Nie
1 5 3 KAMIENIECKA Janina 73 1.27% 0.00127
Nie
1 8 1 SOBKA Katarzyna 157 2.74% 0.00274
Nie
1 8 2 MAZUR Karol 65 1.13% 0.00113
Nie
1 8 3 MAROSIK Mariusz 26 0.45% 0.00045
Nie
1 10 1 KIELAN Michał Tadeusz 927 16.18% 0.01618
Tak
1 10 2 MOTYLIŃSKI Piotr Jan 416 7.26% 0.00726
Nie
1 10 3 GRABOWSKA-JANKOWSKA Stefania 255 4.45% 0.00445
Nie
1 10 4 ŻARCZYŃSKA Wiktoria 124 2.16% 0.00216
Nie
1 10 5 MAŃKO Szymon Piotr 112 1.95% 0.00195
Nie
1 13 1 KORONOWSKI Roman Jan 840 14.66% 0.01466
Tak
1 13 2 ŻYCZKOWSKA-CZESAK Małgorzata 593 10.35% 0.01035
Nie
1 13 3 POLAK-SALOMON Kamil Norbert 1 015 17.72% 0.01772
Tak
1 13 4 MIKLIS Elżbieta 181 3.16% 0.00316
Nie
1 13 5 NIMCZYK Tomasz 192 3.35% 0.00335
Nie
2 4 1 DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna 416 6.62% 0.00662
Nie
2 4 2 SZYMAŃSKI Piotr Tomasz 137 2.18% 0.00218
Nie
2 4 3 DRYGAS-MAJKA Małgorzata Maria 208 3.31% 0.00331
Nie
2 4 4 SEWERYNIAK Łukasz 38 0.60% 0.0006
Nie
2 4 5 SZTANDO Klaudia Natalia 61 0.97% 0.00097
Nie
2 4 6 SMUG Zygmunt 26 0.41% 0.00041
Nie
2 5 1 AKSAMIT Krzysztof 140 2.23% 0.00223
Nie
2 5 2 MAŁEK Andrzej Wincenty 77 1.23% 0.00123
Nie
2 5 3 KUCHARSKA Emilia 102 1.62% 0.00162
Nie
2 8 1 WODAWSKA Anna Wioletta 213 3.39% 0.00339
Nie
2 8 2 GÓRZNY Paweł Andrzej 73 1.16% 0.00116
Nie
2 8 3 BUCZYŃSKI Krzysztof Andrzej 60 0.95% 0.00095
Nie
2 10 1 WOŁKOWSKI Adrian 959 15.26% 0.01526
Tak
2 10 2 BERKOWSKI Gracjan Marcin 282 4.49% 0.00449
Tak
2 10 3 SZPICH Jarosław Mateusz 98 1.56% 0.00156
Nie
2 10 4 NIEMIEC Elżbieta Alicja 211 3.36% 0.00336
Nie
2 10 5 KUSZCZAK Jolanta Teresa 116 1.85% 0.00185
Nie
2 10 6 SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara 278 4.42% 0.00442
Nie
2 13 1 STAWIKOWSKI Damian Oskar 893 14.21% 0.01421
Tak
2 13 2 MUSIAŁ Jadwiga Regina 875 13.93% 0.01393
Tak
2 13 3 SZYMAŃSKA Barbara 293 4.66% 0.00466
Nie
2 13 4 STANKIEWICZ Michał 118 1.88% 0.00188
Nie
2 13 5 NOWICKI Łukasz 170 2.71% 0.00271
Nie
2 13 6 KORONOWSKA Joanna Krystyna 439 6.99% 0.00699
Nie
3 4 1 ROZMUS Patrycja 499 7.60% 0.0076
Nie
3 4 2 ZAWADZKA Edyta 308 4.69% 0.00469
Nie
3 4 3 CZEKAJŁO Piotr Marek 76 1.16% 0.00116
Nie
3 4 4 WRÓBLEWSKA Elżbieta 100 1.52% 0.00152
Nie
3 4 5 MILEWICZ Michał Jan 44 0.67% 0.00067
Nie
3 5 1 BROK Ewa Maria 164 2.50% 0.0025
Nie
3 5 2 CZERWIŃSKI Leszek 110 1.68% 0.00168
Nie
3 5 3 KOŁPA Andrzej Jan 85 1.29% 0.00129
Nie
3 8 1 CZAJA Marek Jan 183 2.79% 0.00279
Nie
3 8 2 STRZELECKA Izabela Jadwiga 107 1.63% 0.00163
Nie
3 8 3 ZIELIŃSKI Jakub 80 1.22% 0.00122
Nie
3 10 1 DUDEK Bogdan 1 063 16.19% 0.01619
Tak
3 10 2 PARYŁA Anna Romana 211 3.21% 0.00321
Nie
3 10 3 SUŁKOWICZ Łukasz 230 3.50% 0.0035
Nie
3 10 4 WOJDYŁO Jan 160 2.44% 0.00244
Nie
3 10 5 SZPONARSKA Joanna Izabela 246 3.75% 0.00375
Nie
3 13 1 MYRDA Adam Stanisław 1 516 23.09% 0.02309
Tak
3 13 2 CYGA Ewa 599 9.12% 0.00912
Tak
3 13 3 TOMCZUK Arkadiusz 166 2.53% 0.00253
Nie
3 13 4 ZAŁĘCZNA Kaja Joanna 458 6.97% 0.00697
Nie
3 13 5 IMBRA Bartosz Łukasz 162 2.47% 0.00247
Nie
4 2 1 NIEMIEC Andrzej 113 1.10% 0.0011
Nie
4 2 2 SIKORSKA Wiesława Ewa 36 0.35% 0.00035
Nie
4 2 3 SOBCZAK Jerzy Ryszard 17 0.17% 0.00017
Nie
4 2 4 MIKITA Renata Ewa 29 0.28% 0.00028
Nie
4 2 5 TURKIEWICZ Maria 25 0.24% 0.00024
Nie
4 2 6 TELATYŃSKI Leszek Stanisław 10 0.10% 0.0001
Nie
4 2 7 OZONEK Adam Grzegorz 9 0.09% 9.0E-5
Nie
4 4 1 RUTKOWSKI Jacek 546 5.33% 0.00533
Tak
4 4 2 JANUS Iwona Halina 232 2.26% 0.00226
Nie
4 4 3 KUCZYŃSKA Grażyna Barbara 143 1.39% 0.00139
Nie
4 4 4 KONARSKA Małgorzata 281 2.74% 0.00274
Nie
4 4 5 EICHSTAEDT Bogusław Ziemowit 42 0.41% 0.00041
Nie
4 4 6 OBOZA Rafał Bogumił 47 0.46% 0.00046
Nie
4 4 7 SCHMIDT Barbara Elżbieta 165 1.61% 0.00161
Nie
4 5 1 BŁAUT Czesława 138 1.35% 0.00135
Nie
4 5 2 RĘDZIŃSKI Daniel Łukasz 46 0.45% 0.00045
Nie
4 5 3 SEREDYŃSKI Wojciech 124 1.21% 0.00121
Nie
4 8 1 CIRKO Małgorzata Barbara 306 2.98% 0.00298
Nie
4 8 2 SZPAKOWSKI Damian Bartosz 98 0.96% 0.00096
Nie
4 8 3 MAŃCZAK Karol Józef 53 0.52% 0.00052
Nie
4 8 4 IWAN Ewelina 89 0.87% 0.00087
Nie
4 10 1 MAĆKAŁA Tadeusz 1 429 13.94% 0.01394
Tak
4 10 2 BAJGER Karolina Maria 935 9.12% 0.00912
Tak
4 10 3 MILEWICZ Marta Monika 326 3.18% 0.00318
Nie
4 10 4 GRODECKI Robert 293 2.86% 0.00286
Nie
4 10 5 SĘDZIKOWSKI Michał Daniel 129 1.26% 0.00126
Nie
4 10 6 BOROWSKA-GROCHULSKA Agnieszka Karolina 179 1.75% 0.00175
Nie
4 10 7 REJDA Roman Stefan 274 2.67% 0.00267
Nie
4 13 1 PIĘKNA Joanna 1 326 12.93% 0.01293
Tak
4 13 2 DEC Paweł Piotr 663 6.47% 0.00647
Nie
4 13 3 SŁOWIKOWSKA Anna Maria 819 7.99% 0.00799
Tak
4 13 4 GOLDSZAJDT Beata Mariola 228 2.22% 0.00222
Nie
4 13 5 KATULSKI Adam Maciej 197 1.92% 0.00192
Nie
4 13 6 DANEK Radosław 295 2.88% 0.00288
Nie
4 13 7 KARKUT Bożena Teresa 611 5.96% 0.00596
Nie
5 4 1 SKÓRZEWSKA Barbara Anna 612 9.10% 0.0091
Tak
5 4 2 PAWEŁCZYK Mariusz Włodzimierz 203 3.02% 0.00302
Nie
5 4 3 HILLA Kacper Patryk 65 0.97% 0.00097
Nie
5 4 4 ROGALSKA Inna 156 2.32% 0.00232
Nie
5 4 5 WOJTOWICZ Marcin 116 1.73% 0.00173
Nie
5 4 6 ROGOWICZ Aneta Joanna 113 1.68% 0.00168
Nie
5 5 1 RĘDZIŃSKI Józef Stanisław 139 2.07% 0.00207
Nie
5 5 2 PFAJFER Genowefa Janina 74 1.10% 0.0011
Nie
5 5 3 LANDEBURSKI Jan Eugeniusz 84 1.25% 0.00125
Nie
5 8 1 FEDYNA Tomasz Paweł 178 2.65% 0.00265
Nie
5 8 2 GONET Paweł Krzysztof 145 2.16% 0.00216
Nie
5 8 3 CEGIEŁKA-FIEBIG Agata Krystyna 58 0.86% 0.00086
Nie
5 8 4 ADAMOWICZ Aldona Barbara 74 1.10% 0.0011
Nie
5 10 1 KOS Stanisława Irena 696 10.35% 0.01035
Tak
5 10 2 DZIWIŃSKI Wojciech Piotr 802 11.93% 0.01193
Tak
5 10 3 LESICKI Franciszek 352 5.24% 0.00524
Nie
5 10 4 HAWRYSZ Marian 320 4.76% 0.00476
Nie
5 10 5 SŁOTA Patrycja Monika 457 6.80% 0.0068
Nie
5 10 6 GROHMAN Maja Magdalena 367 5.46% 0.00546
Nie
5 13 1 MATŁAWSKA Dorota Jolanta 484 7.20% 0.0072
Tak
5 13 2 OBARA Grzegorz 367 5.46% 0.00546
Nie
5 13 3 GRUSZCZYŃSKA Elżbieta 280 4.17% 0.00417
Nie
5 13 4 LEWANDOWSKI Michał 114 1.70% 0.0017
Nie
5 13 5 CZERWONKA Natalia Barbara 431 6.41% 0.00641
Nie
5 13 6 MICHALIK Adam Kazimierz 35 0.52% 0.00052
Nie
6 2 1 STANKIEWICZ Jerzy 266 3.26% 0.00326
Nie
6 2 2 JUSZCZYK Marta 78 0.95% 0.00095
Nie
6 2 3 TOKARCZUK Stanisław 36 0.44% 0.00044
Nie
6 2 4 DANIELUK Irena Stanisława 155 1.90% 0.0019
Nie
6 2 5 CZEREP Dariusz Daniel 108 1.32% 0.00132
Nie
6 4 1 KRAŚNIAŃSKI Mieczysław Jan 611 7.48% 0.00748
Nie
6 4 2 LANGNER Bernard Józef 719 8.80% 0.0088
Tak
6 4 3 KUCNER Wanda Marianna 382 4.67% 0.00467
Nie
6 4 4 GRABOWSKI Zbigniew Jan 251 3.07% 0.00307
Nie
6 4 5 ŻYŁA Irena Genowefa 82 1.00% 0.001
Nie
6 4 6 ZGOBIK Danuta Agnieszka 225 2.75% 0.00275
Nie
6 8 1 IWAN Przemysław Jan 376 4.60% 0.0046
Nie
6 8 2 PĄGOWSKA Katarzyna Barbara 45 0.55% 0.00055
Nie
6 8 3 BUCZYŃSKA Katarzyna Angelika 54 0.66% 0.00066
Nie
6 10 1 KSIĄŻEK Roman 623 7.62% 0.00762
Nie
6 10 2 SIWAK Władysław 724 8.86% 0.00886
Tak
6 10 3 WIESIOŁEK Justyna 112 1.37% 0.00137
Nie
6 10 4 STACHÓW Grażyna Maria 541 6.62% 0.00662
Nie
6 10 5 ŚWIRSKA Ewa 55 0.67% 0.00067
Nie
6 10 6 SZKLARZ Leszek Jan 862 10.55% 0.01055
Tak
6 13 1 KOSZTYŁA Karina Anna 344 4.21% 0.00421
Nie
6 13 2 LATOS Wiktor Arkadiusz 240 2.94% 0.00294
Nie
6 13 3 CHOMONT-PARZYŃSKA Dominika Marta 510 6.24% 0.00624
Tak
6 13 4 IZAK Jan 253 3.10% 0.0031
Nie
6 13 5 ZAWADKA Jolanta 205 2.51% 0.00251
Nie
6 13 6 WOŁOCH Jacek 315 3.85% 0.00385
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Lubiński - ogółem 5 91 55 101 961 83 598 75 2 1 1
Gminy ogółem 4 68 49 101 961 83 598 75 2 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 69 065 57 242 49 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 3 45 45 32 896 26 356 26 2 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 31 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 24 1
Ogółem 55 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 152 71 47% 81 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 151 71 47% 80 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 150 53 35% 97 65%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 6 1 17% 5 83%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 2 0 0% 2 100%
Ogółem 453 195 43% 258 57%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 49 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 44 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 55 60 54
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 48 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 38 16 42% 22 58%
30-39 95 43 45% 52 55%
40-59 227 102 45% 125 55%
60+ 93 34 37% 59 63%
Ogółem 453 195 43% 258 57%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 7 2 29% 5 71%
60+ 4 1 25% 3 75%
Ogółem 14 3 21% 11 79%