Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 99 897
Wyborców 83 268
Obwodów 54
  • Wybory do Rady Miejskiej Koszalina
  • Wybory Prezydenta Miasta Koszalin
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Nr 14, ul. Melchiora Wańkowicza 15 Koszalin stały Nie Jana Pawła II (strona parzysta) i od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta).
2 Bursa Międzyszkolna, ul. Jana Pawła II 17 Koszalin stały Nie Akademicka, Jana Pawła II od nr 19 do nr 27 (strona nieparzysta), Tadeusza Kotarbińskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta).
3 Żłobek Miejski "Smyk", ul. Ignacego Chrzanowskiego 10 Koszalin stały Nie Ignacego Chrzanowskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Na Skwierzynkę, Wąwozowa, Zenona Klemensiewicza.
4 Przedszkole Nr 37, ul. Bronisława Spasowskiego 14a Koszalin stały Tak Bronisława Spasowskiego, Stanisława Staszica od nr 17 do końca.
5 Politechnika Koszalińska, ul. Śniadeckich 2 Koszalin stały Tak Hugo Kołłątaja (strona nieparzysta) i od nr 2 do 2g i nr 4 (strona parzysta), Józefa Chrząszczyńskiego, Śniadeckich.
6 Przedszkole Nr 15, ul. Stanisława Staszica 11 Koszalin stały Nie Michała Żebrowskiego, Ryszarda Siennickiego, Stanisława Staszica od nr 1 do nr 11, Tradycji.
7 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Stanisława Staszica 6 Koszalin stały Nie Boczna, Dobra, Gajowa, Joachima Lelewela, Kielecka, Krakowska, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kujawska, Lubuska, Malownicza, Małopolska, Mazurska, Podlaska, Pomorska, Prosta, Sudecka, Śląska, Śmiała, Warmińska, Wielkopolska.
8 Szkoła Podstawowa Nr 18 (dawne Gimnazjum Nr 9), ul. Stanisława Staszica 6 Koszalin stały Nie Adama Próchnika, Bukowa, Czesława Niemena, Gdańska, Hugo Kołłątaja od nr 6 do końca (strona parzysta), Jerzego Fitio, Macierzy, Wacława Sierpińskiego, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza.
9 Przedszkole Nr 35, ul. Rodła 10 Koszalin stały Nie Adama Śnieżka, Arki Bożka, Bliska, Chełmska, Daleka, Darłowska, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Kędzierzyńska, Klaudiusza Górskiego, Kolorowa, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Maksymiliana Golisza, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Michała Kajki, Młodości, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Seweryna Pieniężnego, Wesoła, Weteranów, Władysława Turowskiego, Własna, Wspólna.
10 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Melchiora Wańkowicza 11 Koszalin stały Nie Melchiora Wańkowicza (strona nieparzysta), Mieczysława Jagoszewskiego, Pionierów, Władysława IV nr 42, 44 i 48 (strona parzysta).
11 Szkoła Podstawowa Nr 17 (dawne Gimnazjum Nr 7), ul. Melchiora Wańkowicza 26 Koszalin stały Tak Juliana Tuwima, Melchiora Wańkowicza (strona parzysta), Projektantów, Władysława IV od nr 24 do nr 38 (strona parzysta) i od nr 21 do nr 91 (strona nieparzysta).
12 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ul. Juliana Fałata 32 Koszalin stały Tak Aleja Monte Cassino od nr 14 do nr 16 (strona parzysta), Juliana Fałata (strona nieparzysta), K. I. Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Leopolda Okulickiego, Władysława IV 22.
13 Zespół Szkół Nr 7, ul. Orląt Lwowskich 18 Koszalin stały Tak Giełdowa, Juliana Fałata (strona parzysta), Leona Zbigniewa Zubrzyckiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 73 do końca (strona nieparzysta), Orląt Lwowskich, Rolna, Słupska.
14 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Sportowa 19 Koszalin stały Tak Aleja Monte Cassino od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Krucza, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 37 do nr 71 (strona nieparzysta), Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Partyzantów, Sportowa, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 18 (strona parzysta), Tadeusza Rejtana.
15 Koszalińska Biblioteka Publiczna, Plac Polonii 1 Koszalin stały Tak Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bartosza Głowackiego, Grodzka, Jedności, Młyńska, Piastowska, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Rotmistrza Witolda Pileckiego (strona nieparzysta), Tadeusza Kościuszki od nr 9 do końca (strona nieparzysta) i od nr 20 do końca (strona parzysta).
16 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Fryderyka Chopina 42 Koszalin stały Nie Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Jana Kochanowskiego, Michała Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Reja, Zgoda.
17 Dzienny Dom Pomocy "Złoty Wiek", ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 64 Koszalin stały Nie Henryka Wieniawskiego, Karola Szymanowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 34 do końca (strona parzysta), Romualda Traugutta, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława Broniewskiego.
18 Przedszkole Nr 7, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 44 Koszalin stały Nie Hołdu Pruskiego, Jana Matejki, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 32 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 35 (strona nieparzysta), Rotmistrza Witolda Pileckiego (strona parzysta), Stanisława Moniuszki.
19 Przedszkole Nr 22, ul. Tytusa Chałubińskiego 6 Koszalin stały Tak Jutrzenki, Księżycowa, Leśna, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Tęczy, Tytusa Chałubińskiego, Zorzy.
20 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jabłoniowa 23 Koszalin stały Tak Akacjowa, Azaliowa, Botaniczna, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Daglezji, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Karola Chodkiewicza, Morelowa, Polnych Kwiatów, Sadowa, Sosnowa, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Śliwkowa, Świętego Wojciecha, Tulipanów, Zalesie, Zielona, Zwycięstwa od nr 202 do nr 248 (strona parzysta) i od nr 227 do nr 285 (strona nieparzysta).
21 Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Ferdynanda Ruszczyca 16 Koszalin stały Nie Aroniowa, Artylerzystów, Czwartaków, Dereniowa, Ferdynanda Ruszczyca, Grabowa, Hubalczyków, Jaśminowa, Jodłowa, Kadetów, Klonowa, Leszczynowa, Lotników, Ludwika Zamenhofa, Modrzewiowa, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Pancerniaków, Parkowa, Podchorążych, Pograniczników, Promykowa, Przyjaźni, Sanatoryjna, Saperów, Sianowska, Słoneczna, Synów Pułku, Szwoleżerów, Świerkowa, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wiązowa, Wiśniowa, Wrześniowa, Zdobywców Wału Pomorskiego, Żołnierzy 8. Dywizji.
22 PRO-WAM Spółka z o. o., ul. Zwycięstwa 278 Koszalin stały Nie Bartłomieja, Bażancia, Bociania, Bonifacego, Borówkowa, Bożydara, Bzów, Cicha, Cyprysowa, Czeremchowa, Daktylowa, Dębowa, Dzierżęcińska, Figowa, Gęsia, Głogowa, Gołębia, Hebanowa, Indycza, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Kacza, Kalinowa, Kasztanowa, Kokosowa, Krawiecka, Kupiecka, Laurowa, Liliowa, Limbowa, Lubiatowska, Łąkowa, Macieja, Mahoniowa, Malinowa, Migdałowa, Mirtowa, Mścisława, Mściwoja, Oliwkowa, Orzechowa, Palmowa, Pankracego, Pigwowa, Piniowa, Platanowa, Poziomkowa, Przepiórek, Przybysława, Ptasia, Sekwojowa, Serwacego, Sokola, Strusia, Szewska, Światowida, Świętopełka, Tataraków, Topolowa, Truskawkowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zwycięstwa od nr 250 do końca (strona parzysta) i od nr 287 do końca (strona nieparzysta), Żarnowiecka, Żurawia, Żurawinowa.
23 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego, ul. Józefa Chełmońskiego 7 Koszalin stały Tak Andrzeja Struga, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Tetmajera, Leopolda Staffa, Zwycięstwa od nr 169 do nr 225 (strona nieparzysta) i od nr 170 do nr 200 (strona parzysta)
24 Klub KSM "Nasz Dom", ul. Zwycięstwa 148 Koszalin stały Nie Artura Grottgera, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego (strona nieparzysta), Zwycięstwa od nr 129 do nr 167 (strona nieparzysta) i od nr 134 do nr 168 (strona parzysta).
25 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Wojska Polskiego 36 Koszalin stały Tak 4 Marca, Bajkowa, Generała Józefa Hallera, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Kubusia Puchatka, Marii Konopnickiej, Piaskowa, Sezamkowa, Sybiraków, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego (strona parzysta), Żwirowa.
26 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gnieźnieńska 3 Koszalin stały Tak Bławatków, Bratków, Chabrów, Diamentowa, Edmunda Dobrzyckiego, Fiołków, Gnieźnieńska, Goździków, Irysów, Jaskrów, Jaskółek, Kaczeńców, Kamieniarska, Konwalii, Korzenna, Krokusów, Lawendy, Łubinów, Magnolii, Maków, Malw, Manowska, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Okrężna, Opalowa, Orla, Paproci, Podmiejska, Róż, Rubinowa, Rumianków, Sarzyńska, Sasanek, Seminaryjna, Sikorek, Skowronków, Słoneczników, Słowików, Stokrotek, Strażacka, Szafirków, Szafranowa, Szmaragdowa, Tychowska, Wrzosów.
27 Archiwum Państwowe, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 Koszalin stały Tak Heleny Modrzejewskiej, Janka Stawisińskiego, Juliusza Słowackiego, Komunalna, Legnicka, Marii Skłodowskiej-Curie, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Płowce, Rzeczna, Szpitalna.
28 Centrum Kultury "105", ul. Zwycięstwa 105 Koszalin stały Tak Pocztowa, Racławicka, Rudolfa Clausiusa, Władysława Andersa, Zwycięstwa od nr 73 do nr 127 (strona nieparzysta) i od nr 90 do nr 132 (strona parzysta).
29 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Rzemieślnicza 9 Koszalin stały Tak Aleja Armii Krajowej, Bogusława II, Dworcowa, Grunwaldzka, Jana z Kolna, Księżnej Anastazji, Marii Ludwiki, Podgrodzie, Rzemieślnicza, Stefana Okrzei, Zawiszy Czarnego, Zwycięstwa od nr 1 do nr 25 (strona nieparzysta).
30 Przedszkole Nr 10, ul. Rzemieślnicza 6 Koszalin stały Nie Niepodległości, Spółdzielcza.
31 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin stały Tak 1 Maja, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja (strona nieparzysta) i nr 2, Plac Gwiaździsty, Szeroka, Zwycięstwa od nr 44 do nr 88 (strona parzysta).
32 Zespół Szkół Nr 12, ul. Bolesława Krzywoustego 5 Koszalin stały Nie Biskupa Czesława Domina, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Harcerska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Michała Drzymały, Połtawska, Rynek Staromiejski, Władysława Laskonogiego, Zwycięstwa od nr 37 do nr 71 (strona nieparzysta).
33 Przedszkole Nr 21, ul. Połczyńska 55 Koszalin stały Nie Działkowa, Gryczana, Jęczmienna, Krakusa i Wandy od nr 1 do nr 11 (strona parzysta i nieparzysta), Lubuszan, Owsiana, Piotra Skargi, Polan, Połczyńska, Poprzeczna, Pszeniczna, Rzepakowa, Zbożowa, Złotych Kłosów, Żytnia.
34 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Powstańców Wielkopolskich 23 Koszalin stały Nie Franciszka Ratajczaka, Lutyków, Obotrytów, Powstańców Wielkopolskich, Radogoszczańska.
35 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o. o., ul. Łużycka 25a Koszalin stały Nie Kolejowa, Łużycka, Zwycięstwa od nr 2 do nr 6a (strona parzysta).
36 Przedszkole Nr 12, ul. Lechicka 45 Koszalin stały Nie Lechicka, Słowiańska.
37 Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1, ul. Wenedów 24b/8 Koszalin stały Tak Wenedów.
38 Żłobek Miejski Oddział "Jacek i Agatka", ul. Konstytucji 3 Maja 29 Koszalin stały Tak Dzieci Wrzesińskich, Kaszubska, Konstytucji 3 Maja od nr 4 do nr 34 (strona parzysta), Krakusa i Wandy od nr 12 do końca (strona parzysta), Mariańska, Norberta Barlickiego, Walerego Wróblewskiego, Zakole, Zwycięstwa od nr 8 do nr 42 (strona parzysta).
39 Koszalińskie Centrum Kształcenia Instytut Postępowania Twórczego, ul. Bohaterów Warszawy 22 Koszalin stały Nie Bohaterów Warszawy, Bojowników o wolność i demokrację, Brzozowa, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jasna, Karola Mytnika, Mieszka I, Miła, Okienna, Olchowa, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Władysława Grabskiego, Wołyńska, Zacisze, Żwirki i Wigury.
40 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 21 (dawne VI Liceum Ogólnokształcące), ul. Podgórna 55 Koszalin stały Tak Aleja Monte Cassino od nr 18 do końca (strona parzysta), Bałtycka, Franciszkańska od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 34 (strona parzysta), Jarosława Dąbrowskiego, Papiernicza, Podgórna od nr 47 do końca (strona nieparzysta).
41 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Podgórna 45 Koszalin stały Nie Aleja Monte Cassino (strona nieparzysta), Batalionów Chłopskich od nr 1 do nr 87 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 62 (strona parzysta), Budowniczych, Odrodzenia, Podgórna od nr 1 do nr 45 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 30 (strona parzysta), Strumykowa.
42 Klub Osiedlowy KSM "Na Skarpie", ul. Na Skarpie 17 Koszalin stały Nie Gen. Władysława Sikorskiego.
43 Przedszkole Integracyjne, ul. Władysława IV 143 Koszalin stały Tak Austriacka, Belgijska, Bolesława Limanowskiego, Brytyjska, Cypryjska, Duńska, Fińska, Francuska, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Maltańska, Portugalska, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Szeregowa, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska, Wojciecha Korfantego.
44 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Stanisława Dąbka 1 Koszalin stały Tak Emilii Gierczak, Majora Henryka Sucharskiego, Stanisława Dąbka, Stefana Starzyńskiego, Tadeusza Kutrzeby.
45 Politechnika Koszalińska, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 6e Koszalin stały Tak Batalionów Chłopskich od nr 76a do końca (strona parzysta), Emilii Plater, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Kilińszczaków, Kościuszkowców, Na Skarpie, Zbigniewa Herberta.
46 Klub "Bałtyk", ul. Spokojna 48 Koszalin stały Tak Bursztynowa, Dokerów, Franciszkańska od nr 19 do nr 109 (strona nieparzysta) i od nr 34a do nr 124d (strona parzysta), Henryka Sienkiewicza, Kosynierów, Martina Kinga, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Rybacka, Spokojna, Stoczniowców, Tadeusza Mazowieckiego.
47 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Franciszkańska 102 Koszalin stały Nie Bosmańska, Jantarowa.
48 Zespół Szkół Nr 8, ul. Morska 108 Koszalin stały Tak Energetyków, Franciszkańska od nr 111 do końca (strona nieparzysta) i od nr 126 do końca (strona parzysta), Jachtowa, Kapitańska, Krańcowa, Kresowian, Kutrowa, Leonida Teligi, Lniana, Marynarzy, Morska, Na Jamno, Przemysłowa, Różana, Szkutnicza, Szyprów, Wydmowa, Żeglarska.
49 Przedszkole Integracyjne, ul. Szkolna 1 Koszalin stały Tak Ariadna, Biwakowa, Błękitna, Bryzy, Deszczowa, Dobrych Swatów, Farmerska, Filtrowa, Gospodarska, Gradowa, Gryfitów, Gwiezdna, Jamneńska, Julków Jamneńskich, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Koszalińska, Krótka, Kwiatowa, Lazurowa, Letnia, Majówkowa, Miodowa, Nadbrzeżna, Orlików, Panoramiczna, Pogodna, Polna, Południowa, Posagowa, Północna, Promowa, Ratowników WOPR, Róży Wiatrów, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Sprężarkowa, Srebrna, Starowiejska, Szkolna, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wikingów, Wilków Morskich, Wiosenna, Wodnika, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zefirowa, Złota, Żyzna.
50 Szpital Wojewódzki, ul. Tytusa Chałubińskiego 7 Koszalin szpital Nie Szpital Wojewódzki
51 Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc, ul. Niepodległości 44 - 48 Koszalin szpital Nie Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc
52 Zakład Karny, ul. Strefowa 17 Koszalin zakład karny Nie Zakład Karny
53 Areszt Śledczy, ul. Młyńska 71 Koszalin areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy
54 Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras", Leonida Teligi 4 Koszalin dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Adama Próchnika, Adama Śnieżka, Akademicka, Arki Bożka, Bliska, Boczna, Bronisława Spasowskiego, Bukowa, Chełmska, Czesława Niemena, Daleka, Darłowska, Dobra, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gajowa, Gdańska, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Hugo Kołłątaja, Ignacego Chrzanowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Jana Pawła II, Jerzego Fitio, Joachima Lelewela, Józefa Chrząszczyńskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Kędzierzyńska, Kielecka, Klaudiusza Górskiego, Kolorowa, Krakowska, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Kujawska, Lubuska, Macierzy, Maksymiliana Golisza, Malownicza, Małopolska, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Mazurska, Michała Kajki, Michała Żebrowskiego, Młodości, Na Skwierzynkę, Podlaska, Pomorska, Prosta, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Ryszarda Siennickiego, Seweryna Pieniężnego, Stanisława Staszica, Sudecka, Śląska, Śmiała, Śniadeckich, Tadeusza Kotarbińskiego, Tradycji, Wacława Sierpińskiego, Warmińska, Wąwozowa, Wesoła, Weteranów, Wielkopolska, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza, Władysława Turowskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta), Własna, Wspólna, Zenona Klemensiewicza. 5 15 711 6 41
0.0000020000Nr 2 Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Monte Cassino do nr 16 (strona parzysta) i do nr 13 (strona nieparzysta), Bartosza Głowackiego, Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Giełdowa, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Hołdu Pruskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jedności, Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Krucza, Leona Zbigniewa Zubrzyckiego, Leopolda Okulickiego, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Melchiora Wańkowicza, Michała Ogińskiego, Mieczysława Jagoszewskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Młyńska, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Partyzantów, Piastowska, Pionierów, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Projektantów, Rolna, Romualda Traugutta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława IV od nr 2 do nr 48 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 91 (strona nieparzysta), Władysława Broniewskiego, Zgoda. 5 15 886 6 40
0.0000030000Nr 3 4 - go Marca, Akacjowa, Andrzeja Struga, Aroniowa, Artura Grottgera, Artylerzystów, Azaliowa, Bajkowa, Bartłomieja, Bażancia, Bławatków, Bonifacego, Borówkowa, Botaniczna, Bożydara, Bratków, Brzoskwiniowa, Bzów, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Chabrów, Cyprysowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czwartaków, Daglezji, Daktylowa, Dereniowa, Dębowa, Diamentowa, Dzierżęcińska, Edmunda Dobrzyckiego, Ferdynanda Ruszczyca, Figowa, Fiołków, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Hallera, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Gęsia, Głogowa, Gnieźnieńska, Gołębia, Goździków, Grabowa, Hebanowa, Heleny Modrzejewskiej, Hubalczyków, Ignacego Paderewskiego, Indycza, Irysów, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Kasprowicza, Janka Stawisińskiego, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaskółek, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńców, Kadetów, Kalinowa, Kamieniarska, Kasztanowa, Karola Chodkiewicza, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kokosowa, Komunalna, Konwalii, Korzenna, Krawiecka, Krokusów, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kupiecka, Laurowa, Lawendy, Legnicka, Leopolda Staffa, Leśna, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lotników, Lubiatowska, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Łubinów, Macieja, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Malinowa, Malw, Manowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Migdałowa, Mirtowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mścisława, Mściwoja, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Okrężna, Oliwkowa, Opalowa, Orla, Orzechowa, Palmowa, Pancerniaków, Pankracego, Paproci, Parkowa, Piaskowa, Pigwowa, Piniowa, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Płowce, Pocztowa, Podchorążych, Podmiejska, Pograniczników, Polnych Kwiatów, Poziomkowa, Promykowa, Przepiórek, Przybysława, Przyjaźni, Ptasia, Racławicka, Rubinowa, Rudolfa Clausiusa, Rumianków, Róż, Rzeczna, Sadowa, Sanatoryjna, Saperów, Sarzyńska, Sasanek, Sekwojowa, Seminaryjna, Serwacego, Sezamkowa, Sianowska, Sikorek, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowików, Sokola, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotek, Strażacka, Strusia, Sybiraków, Synów Pułku, Szafirków, Szafranowa, Szewska, Szmaragdowa, Szpitalna, Szwoleżerów, Śliwkowa, Światowida, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Świętopełka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tataraków, Tęczy, Topolowa, Truskawowa, Tulipanów, Tychowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wierzbowa, Wiązowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrześniowa, Wrzosów, Zalesie, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zorzy, Zwycięstwa od nr 73 do końca (strona nieparzysta) i od nr 90 do końca (strona parzysta), Żarnowiecka, Żołnierzy 8. Dywizji, Żurawia, Żurawinowa, Żwirowa. 5 17 851 6 40
0.0000040000Nr 4 1 - go Maja, Aleja Armii Krajowej, Biskupa Czesława Domina, Bogusława II, Bohaterów Warszawy, Bojowników o wolność i demokrację, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dąbrówki, Dworcowa, Działkowa, Dzieci Wrzesińskich, Franciszka Ratajczaka, Grunwaldzka, Gryczana, Harcerska, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana z Kolna, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kaszubska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Krakusa i Wandy, Księżnej Anastazji, Lechicka, Lubuszan, Lutyków, Łużycka, Mariańska, Marii Ludwiki, Michała Drzymały, Mieszka I, Miła, Niepodległości, Norberta Barlickiego, Obotrytów, Okienna, Olchowa, Owsiana, Piotra Skargi, Plac Gwiaździsty, Podgrodzie, Polan, Połczyńska, Połtawska, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Pszeniczna, Radogoszczańska, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Okrzei, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szeroka, Walerego Wróblewskiego, Wenedów, Władysława Grabskiego, Władysława Laskonogiego, Wołyńska, Zacisze, Zakole, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Złotych Kłosów, Zwycięstwa od nr 1 do nr 71 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 88 (strona parzysta), Żwirki i Wigury, Żytnia. 5 16 208 6 39
0.0000050000Nr 5 Aleja Monte Cassino od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 18 do końca (strona parzysta), Ariadna, Austriacka, Bałtycka, Batalionów Chłopskich, Belgijska, Biwakowa, Błękitna, Bolesława Limanowskiego, Bosmańska, Brytyjska, Bryzy, Budowniczych, Bursztynowa, Cypryjska, Deszczowa, Dobrych Swatów, Dokerów, Duńska, Emilii Gierczak, Emilii Plater, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Farmerska, Filtrowa, Fińska, Franciszkańska, Francuska, Generała Władysława Sikorskiego, Gospodarska, Gradowa, Grecka, Gryfitów, Gwiezdna, Henryka Sienkiewicza, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Jachtowa, Jamneńska, Jantarowa, Jarosława Dąbrowskiego, Julków Jamneńskich, Kapitańska, Kilińszczaków, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Kosynierów, Koszalińska, Kościuszkowców, Krańcowa, Krótka, Kutrowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leonida Teligi, Letnia, Lniana, Majora Henryka Sucharskiego, Majówkowa, Maltańska, Martina Kinga, Marynarzy, Miodowa, Morska, Na Jamno, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Odrodzenia, Orlików, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Panoramiczna, Papiernicza, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Portugalska, Posagowa, Północna, Promowa, Przemysłowa, Ratowników WOPR, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Różana, Róży Wiatrów, Rybacka, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Spokojna, Sprężarkowa, Stanisława Dąbka, Starowiejska, Stefana Starzyńskiego, Stoczniowców, Strumykowa, Szeregowa, Szkolna, Szkutnicza, Szyprów, Tadeusza Kutrzeby, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wikingów, Wilków Morskich, Wiosenna, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wydmowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zabigniewa Herberta, Zefirowa, Złota, Żeglarska, Żyzna. 5 17 612 6 41
Podsumowanie 25 83 268 30 201

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 5 5 5 6 28
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
11 KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN KW LEPSZY KOSZALIN 7 7 7 7 7 35
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA KWW WIKTORA KAMIENIARZA 6 7 7 6 7 33

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 KRAJCZYŃSKI Mariusz Jan 44 Wyższe KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN Koszalin
3 KAMIENIARZ Wiktor 65 Wyższe magisterskie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA Koszalin otrzymano treść oświadczenia z IPN
1 JAKUBOWSKI Andrzej Stanisław 64 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Koszalin
6 ZARODA Jerzy Kazimierz 67 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM SLD Koszalin
5 ROMECKI Stefan Józef 68 zasadnicze zawodowe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Koszalin
2 JEDLIŃSKI Piotr Jan 52 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Koszalin

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 763 9 304 9 266 58.78% 0.05878
9 131 98.54% 0.09854
Tak
2 15 864 7 881 7 862 49.56% 0.04956
7 666 97.51% 0.09751
Tak
3 17 891 9 828 9 821 54.89% 0.05489
9 654 98.30% 0.0983
Tak
4 16 233 7 352 7 344 45.24% 0.04524
7 150 97.36% 0.09736
Tak
5 17 675 9 452 9 450 53.47% 0.05347
9 263 98.02% 0.09802
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 21 651 35 50.51% 0.05051
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 075 28 7.17% 0.00717
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 605 35 3.74% 0.00374
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 814 35 22.90% 0.0229
11 KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN 3 649 35 8.51% 0.00851
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA 3 070 33 7.16% 0.00716

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 21 651 35 19 50.51% 0.05051
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 075 28 0 7.17% 0.00717
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 605 35 0 3.74% 0.00374
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 814 35 6 22.90% 0.0229
Tak
11 KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN 3 649 35 0 8.51% 0.00851
Nie
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA 3 070 33 0 7.16% 0.00716
Nie

Rada Miejska w Koszalinie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 JEDLIŃSKI Piotr Jan 2 072 22.69% 0.02269
Tak
1 4 2 KOŚCIŃSKA Krystyna 798 8.74% 0.00874
Tak
1 4 3 REINHOLZ Marek Zbigniew 393 4.30% 0.0043
Nie
1 4 4 TIECE Bogumiła Ryszarda 629 6.89% 0.00689
Tak
1 4 5 CHAŁAT Magdalena 208 2.28% 0.00228
Nie
1 4 6 BIENIEK Danuta Marzena 20 0.22% 0.00022
Nie
1 4 7 KOWALIK Jakub Marcin 840 9.20% 0.0092
Tak
1 5 1 ZARODA Jerzy Kazimierz 306 3.35% 0.00335
Nie
1 5 2 HOŁODOWSKA-GOC Maria Jolanta 50 0.55% 0.00055
Nie
1 5 3 KOZAKIEWICZ Lech Kazimierz 114 1.25% 0.00125
Nie
1 5 4 DZIĘCIELSKA Ewa Maria 89 0.97% 0.00097
Nie
1 5 5 PAWCZYŃSKA-KRYSIAK Marianna 36 0.39% 0.00039
Nie
1 5 6 CZARNOWSKI Michał 24 0.26% 0.00026
Nie
1 5 7 WAWRZYNIAK Ryszard Klemens 40 0.44% 0.00044
Nie
1 8 1 JEŁKASZEW Artur Sebastian 87 0.95% 0.00095
Nie
1 8 2 WÓJCIK Patrycja Teresa 97 1.06% 0.00106
Nie
1 8 3 JUTKIEWICZ Jerzy 24 0.26% 0.00026
Nie
1 8 4 SZYMAŃSKA Danuta Rozalia 16 0.18% 0.00018
Nie
1 8 5 TODYNEK Katarzyna Anna 4 0.04% 4.0E-5
Nie
1 8 6 LIPIŃSKI Krzysztof 28 0.31% 0.00031
Nie
1 8 7 ROMECKA Maria Krystyna 64 0.70% 0.0007
Nie
1 10 1 JAKUBOWSKI Andrzej Stanisław 1 224 13.40% 0.0134
Tak
1 10 2 WRÓBLEWSKI Krzysztof Stanisław 310 3.40% 0.0034
Nie
1 10 3 MALLEK Paweł 58 0.64% 0.00064
Nie
1 10 4 JANISZEWSKA Krystyna 56 0.61% 0.00061
Nie
1 10 5 MICHALAK Ewa Ewelina 108 1.18% 0.00118
Nie
1 10 6 KOSIŃSKI Patryk Robert 118 1.29% 0.00129
Nie
1 10 7 KOSTUCH Urszula Helena 121 1.33% 0.00133
Nie
1 11 1 WEZGRAJ Jacek Artur 453 4.96% 0.00496
Nie
1 11 2 KMITA Małgorzata Teresa 65 0.71% 0.00071
Nie
1 11 3 ŻUKOWSKI Łukasz 104 1.14% 0.00114
Nie
1 11 4 LATOSZEWSKA Urszula Jadwiga 31 0.34% 0.00034
Nie
1 11 5 SMOLAK Janina Teresa 6 0.07% 7.0E-5
Nie
1 11 6 SMUKAŁA Sebastian 11 0.12% 0.00012
Nie
1 11 7 OSTASZEWSKI Daniel 44 0.48% 0.00048
Nie
1 12 1 LACHOWICZ Artur Radomił 212 2.32% 0.00232
Nie
1 12 2 MAKSYMIUK Mateusz 41 0.45% 0.00045
Nie
1 12 3 TYMIŃSKI Piotr Paweł 28 0.31% 0.00031
Nie
1 12 4 NOWAKOWSKA Ewa Elżbieta 24 0.26% 0.00026
Nie
1 12 5 KAMIŃSKA Elżbieta 17 0.19% 0.00019
Nie
1 12 6 KAMIENIARZ Barbara 161 1.76% 0.00176
Nie
2 4 1 GRYGORCEWICZ Barbara Anna 1 934 25.23% 0.02523
Tak
2 4 2 SENDLEWSKI Łukasz Krzysztof 1 011 13.19% 0.01319
Tak
2 4 3 STASIUK Jan 138 1.80% 0.0018
Nie
2 4 4 CZARKOWSKA Katarzyna Anna 149 1.94% 0.00194
Tak
2 4 5 TORBIŃSKI Grzegorz Antoni 67 0.87% 0.00087
Nie
2 4 6 ANTONIEWSKI Leszek Jerzy 43 0.56% 0.00056
Nie
2 4 7 KOROL Elżbieta Alina 129 1.68% 0.00168
Nie
2 5 1 NISKI Grzegorz Andrzej 324 4.23% 0.00423
Nie
2 5 2 KIJKO Emilia Lucjana 40 0.52% 0.00052
Nie
2 5 3 HOK Jerzy Józef 100 1.30% 0.0013
Nie
2 5 4 LITWIN Jadwiga 71 0.93% 0.00093
Nie
2 5 5 KASPER Krystyna Ewa 45 0.59% 0.00059
Nie
2 8 1 BĘTKOWSKI Jan Sylwester 121 1.58% 0.00158
Nie
2 8 2 PETERS Dariusz Roman 40 0.52% 0.00052
Nie
2 8 3 BOLESTA Agnieszka Grażyna 24 0.31% 0.00031
Nie
2 8 4 KALISZUK Damian 38 0.50% 0.0005
Nie
2 8 5 LEWANDOWSKI Łukasz 72 0.94% 0.00094
Nie
2 8 6 PSZCZOŁOWSKA Anna Barbara 28 0.37% 0.00037
Nie
2 8 7 KÓŁAKOWSKA Marzena Katarzyna 36 0.47% 0.00047
Nie
2 10 1 SKÓRKA Oliwia 1 186 15.47% 0.01547
Tak
2 10 2 NASTAROWSKI Mariusz 318 4.15% 0.00415
Tak
2 10 3 GOŁUCHOWSKI Zbigniew Krzysztof 141 1.84% 0.00184
Nie
2 10 4 IGRAS Krystyna Irena 79 1.03% 0.00103
Nie
2 10 5 USIDUS Anetta Dorota 135 1.76% 0.00176
Nie
2 10 6 BĄKOWSKI Kazimierz 58 0.76% 0.00076
Nie
2 10 7 KLIMCZYK Andrzej Mieczysław 91 1.19% 0.00119
Nie
2 11 1 OSTASZEWSKI Adam 416 5.43% 0.00543
Nie
2 11 2 ZAWADZKI Maciej Piotr 163 2.13% 0.00213
Nie
2 11 3 KORBUS Sylwia Monika 43 0.56% 0.00056
Nie
2 11 4 JODA Magdalena 63 0.82% 0.00082
Nie
2 11 5 PIECHOWSKA Anita Halina 12 0.16% 0.00016
Nie
2 11 6 NAWROCKA Ewelina Agnieszka 29 0.38% 0.00038
Nie
2 11 7 SAFIAN Dominik Franciszek 44 0.57% 0.00057
Nie
2 12 1 HOŁUB Kazimiera 263 3.43% 0.00343
Nie
2 12 2 GRZEGORCZUK Mieczysław 34 0.44% 0.00044
Nie
2 12 3 SZTYMA Lidia Ewa 50 0.65% 0.00065
Nie
2 12 4 LESZCZYŃSKA Maria Renata 8 0.10% 0.0001
Nie
2 12 5 SAWICKI Jakub Karol 19 0.25% 0.00025
Nie
2 12 6 DENIS Aleksander Andrzej 15 0.20% 0.0002
Nie
2 12 7 CHĘCIŃSKA Alina Katarzyna 89 1.16% 0.00116
Nie
3 4 1 KRZYŻANOWSKI Przemysław 1 658 17.17% 0.01717
Tak
3 4 2 BERNACKI Tomasz Adam 814 8.43% 0.00843
Tak
3 4 3 TAŁAJ Sebastian Marian 1 189 12.32% 0.01232
Tak
3 4 4 KACZMAREK Bożena Irena 379 3.93% 0.00393
Nie
3 4 5 URBANIAK Anetta 571 5.91% 0.00591
Tak
3 4 6 BRELIŃSKA Milena Krystyna 49 0.51% 0.00051
Nie
3 4 7 SAPIEHA Agata 315 3.26% 0.00326
Nie
3 5 1 FURMAŃSKI Paweł 195 2.02% 0.00202
Nie
3 5 2 SEKULSKI Marian Tadeusz 81 0.84% 0.00084
Nie
3 5 3 DALATI Iwona Anna 129 1.34% 0.00134
Nie
3 5 4 NAWRACAŁA Wojciech Marian 15 0.16% 0.00016
Nie
3 5 5 CHOJNICKA Kazimiera Elżbieta 92 0.95% 0.00095
Nie
3 8 1 KRUPA Ryszard Remigiusz 116 1.20% 0.0012
Nie
3 8 2 MĄKA Mirosław 35 0.36% 0.00036
Nie
3 8 3 BIESIADA Iwona 21 0.22% 0.00022
Nie
3 8 4 GRUDZIEL Mirosław 19 0.20% 0.0002
Nie
3 8 5 GORALCZYK Sylwia 35 0.36% 0.00036
Nie
3 8 6 ZALEWSKI Paweł Piotr 28 0.29% 0.00029
Nie
3 8 7 BRZOZOWSKA Edyta Wiesława 22 0.23% 0.00023
Nie
3 10 1 JANCZEWSKI Miłosz Ewaryst 1 051 10.89% 0.01089
Tak
3 10 2 GABRYŚ Marta 523 5.42% 0.00542
Nie
3 10 3 SZCZUCHNIAK Ewa Danuta 122 1.26% 0.00126
Nie
3 10 4 LEWANDOWSKI Cezary 92 0.95% 0.00095
Nie
3 10 5 KLIM Marek Justyn 22 0.23% 0.00023
Nie
3 10 6 KORCZYC Halina 43 0.45% 0.00045
Nie
3 10 7 OLSZYŃSKA Marzena Marta 69 0.71% 0.00071
Nie
3 11 1 SKÓRKA Mirosław Michał 296 3.07% 0.00307
Nie
3 11 2 PODŁAWIAK Grzegorz Krzysztof 173 1.79% 0.00179
Nie
3 11 3 OSTASZEWSKA Anna Magdalena 108 1.12% 0.00112
Nie
3 11 4 BERNACKI Tomasz 84 0.87% 0.00087
Nie
3 11 5 KĄKOL Bogdan 49 0.51% 0.00051
Nie
3 11 6 KUBAT Joanna Ewa 28 0.29% 0.00029
Nie
3 11 7 LISZENKOWSKA Irena Małgorzata 116 1.20% 0.0012
Nie
3 12 1 KAMIENIARZ Wiktor 736 7.62% 0.00762
Nie
3 12 2 PRZYBYLAK Aleksandra Barbara 189 1.96% 0.00196
Nie
3 12 3 KAMIŃSKI Wiesław 36 0.37% 0.00037
Nie
3 12 4 KRASOWSKA Olga Elżbieta 18 0.19% 0.00019
Nie
3 12 5 KONOPACKI Kazimierz Jan 18 0.19% 0.00019
Nie
3 12 6 SKRYPAK Sylwia Agnieszka 18 0.19% 0.00019
Nie
3 12 7 URBAŃSKI Aleksander 100 1.04% 0.00104
Nie
4 4 1 WASZKIEWICZ Marcin 1 212 16.95% 0.01695
Tak
4 4 2 KWAPISZ Żaneta Ewa 823 11.51% 0.01151
Tak
4 4 3 WESOŁOWSKA Izabela 506 7.08% 0.00708
Tak
4 4 4 KROLL Paweł Daniel 168 2.35% 0.00235
Nie
4 4 5 SZANTYR Agnieszka 250 3.50% 0.0035
Nie
4 4 6 KALENIK Jarosław Mirosław 109 1.52% 0.00152
Nie
4 4 7 TARNOWSKI Ryszard 418 5.85% 0.00585
Tak
4 5 1 JAKUBASZEK Eugeniusz 229 3.20% 0.0032
Nie
4 5 2 PELOWSKA Ewa Barbara 113 1.58% 0.00158
Nie
4 5 3 PANEK Aleksandra Weronika 65 0.91% 0.00091
Nie
4 5 4 PAŁCZYŃSKI Ryszard 18 0.25% 0.00025
Nie
4 5 5 ZARODA Piotr Jerzy 144 2.01% 0.00201
Nie
4 8 1 GAŁECKA Dorota Małgorzata 98 1.37% 0.00137
Nie
4 8 2 PRUCNEL Żaneta 62 0.87% 0.00087
Nie
4 8 3 SIKORSKI Krzysztof 62 0.87% 0.00087
Nie
4 8 4 PALIJ Tomasz Jacek 23 0.32% 0.00032
Nie
4 8 5 TODYNEK Krzysztof Stefan 10 0.14% 0.00014
Nie
4 8 6 BRYZEK Dorota Agnieszka 35 0.49% 0.00049
Nie
4 8 7 BUKOWIECKA Jadwiga Barbara 24 0.34% 0.00034
Nie
4 10 1 MĘTLEWICZ Anna Bożena 1 167 16.32% 0.01632
Tak
4 10 2 BORATYŃSKI Borys Andrzej 147 2.06% 0.00206
Nie
4 10 3 KAMIŃSKI Adam Bogumił 132 1.85% 0.00185
Nie
4 10 4 MAZUREK Jolanta Anna 72 1.01% 0.00101
Nie
4 10 5 STERZEL Kacper Jan 52 0.73% 0.00073
Nie
4 10 6 KRZYŻANOWSKA Katarzyna Bożena 119 1.66% 0.00166
Nie
4 10 7 WOGÓRKA Karolina 48 0.67% 0.00067
Nie
4 11 1 DWORACZYK Joanna Elżbieta 202 2.83% 0.00283
Nie
4 11 2 WEZGRAJ Jadwiga Danuta 202 2.83% 0.00283
Nie
4 11 3 SMUKAŁA Wojciech 59 0.83% 0.00083
Nie
4 11 4 LISAJ Bartosz Jan 10 0.14% 0.00014
Nie
4 11 5 WITOWSKI Arkadiusz 21 0.29% 0.00029
Nie
4 11 6 IGNACZAK Anna Daniela 33 0.46% 0.00046
Nie
4 11 7 JAGODZIŃSKA Agnieszka 136 1.90% 0.0019
Nie
4 12 1 CZAJKOWSKA Agnieszka Joanna 151 2.11% 0.00211
Nie
4 12 2 SZULC Tomasz 96 1.34% 0.00134
Nie
4 12 3 FILICZKOWSKI Mirosław Waldemar 21 0.29% 0.00029
Nie
4 12 4 MICHALCZUK Krystyna Barbara 29 0.41% 0.00041
Nie
4 12 5 BARTOSZEWSKA Dominika 36 0.50% 0.0005
Nie
4 12 6 ZAWADZKI Tomasz Marcin 48 0.67% 0.00067
Nie
5 4 1 KURIATA Jan 1 523 16.44% 0.01644
Tak
5 4 2 PAPIERNIK Błażej Marian 831 8.97% 0.00897
Tak
5 4 3 CHAŁAT Dorota Róża 1 304 14.08% 0.01408
Tak
5 4 4 OSTROWSKI Leopold Alfred 510 5.51% 0.00551
Tak
5 4 5 IWAT Piotr 194 2.09% 0.00209
Nie
5 4 6 KIETRYS Grażyna 149 1.61% 0.00161
Nie
5 4 7 OSIPOWICZ Magdalena 248 2.68% 0.00268
Nie
5 5 1 SUROWY Mirosław Janusz 228 2.46% 0.00246
Nie
5 5 2 NIEDOPYTALSKA Janina 54 0.58% 0.00058
Nie
5 5 3 FABIAŃCZYK Lech Antoni 209 2.26% 0.00226
Nie
5 5 4 KOWALSKA Agnieszka Dorota 120 1.30% 0.0013
Nie
5 5 5 ŻEBROWSKI Andrzej 121 1.31% 0.00131
Nie
5 5 6 BRZEWSKA Lidia 23 0.25% 0.00025
Nie
5 8 1 KUJAWSKI Jarosław Mariusz 99 1.07% 0.00107
Nie
5 8 2 CHUDZIK Łukasz Paweł 112 1.21% 0.00121
Nie
5 8 3 MALLACI-MERCURIO Aldona Maria 14 0.15% 0.00015
Nie
5 8 4 SOBAŃSKA Monika Joanna 49 0.53% 0.00053
Nie
5 8 5 LEWANDOWSKI Mariusz 26 0.28% 0.00028
Nie
5 8 6 PARAFINIUK Renata Irena 10 0.11% 0.00011
Nie
5 8 7 WIKTORSKI Waldemar 26 0.28% 0.00028
Nie
5 10 1 WIŚNIEWSKI Artur 1 453 15.69% 0.01569
Tak
5 10 2 LEŚNIEWSKA Bożena Jadwiga 253 2.73% 0.00273
Nie
5 10 3 MŁYŃCZAK Rafał Jerzy 57 0.62% 0.00062
Nie
5 10 4 HOŃKO Ewa Dorota 128 1.38% 0.00138
Nie
5 10 5 KUBIAK Edyta Krystyna 85 0.92% 0.00092
Nie
5 10 6 SEMOŁONIK Janusz 20 0.22% 0.00022
Nie
5 10 7 KRUK Tomasz 156 1.68% 0.00168
Nie
5 11 1 KRAJCZYŃSKI Mariusz Jan 435 4.70% 0.0047
Nie
5 11 2 NAJDA Krzysztof Aleksander 34 0.37% 0.00037
Nie
5 11 3 BARTNIK Jolanta 52 0.56% 0.00056
Nie
5 11 4 CHODKOWSKA Adriana Natalia 48 0.52% 0.00052
Nie
5 11 5 SZYDŁOWSKA Bogdana Maria 13 0.14% 0.00014
Nie
5 11 6 OSIECKI Tadeusz 29 0.31% 0.00031
Nie
5 11 7 KOSEK Weronika 37 0.40% 0.0004
Nie
5 12 1 CHĘCIŃSKI Marcin 353 3.81% 0.00381
Nie
5 12 2 GNACIŃSKA Krystyna Marianna 57 0.62% 0.00062
Nie
5 12 3 MARKOWSKI Dariusz Andrzej 29 0.31% 0.00031
Nie
5 12 4 TRZCIŃSKI Andrzej 29 0.31% 0.00031
Nie
5 12 5 MAZUREK Urszula 38 0.41% 0.00041
Nie
5 12 6 RADZIUN Jacek 44 0.48% 0.00048
Nie
5 12 7 WĘGLEWICZ Bożena 63 0.68% 0.00068
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 JAKUBOWSKI Andrzej Stanisław 64 Wyższe Koszalin, 9 203 21.20 Nie
2 JEDLIŃSKI Piotr Jan 52 Wyższe Koszalin, 25 525 58.81 Tak
3 KAMIENIARZ Wiktor 65 Wyższe magisterskie Koszalin, 3 620 8.34 Nie
4 KRAJCZYŃSKI Mariusz Jan 44 Wyższe Koszalin, 2 220 5.11 Nie
5 ROMECKI Stefan Józef 68 zasadnicze zawodowe Koszalin, 1 705 3.93 Nie
6 ZARODA Jerzy Kazimierz 67 Wyższe Koszalin, 1 131 2.61 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Nr 14, ul. Melchiora Wańkowicza 15 Koszalin stały 1 491 810 808 54.19% 0.05419
800 99.01%
2 Bursa Międzyszkolna, ul. Jana Pawła II 17 Koszalin stały 1 649 908 907 55.00% 0.055
898 99.01%
3 Żłobek Miejski "Smyk", ul. Ignacego Chrzanowskiego 10 Koszalin stały 2 032 1 212 1 212 59.65% 0.05965
1 202 99.17%
4 Przedszkole Nr 37, ul. Bronisława Spasowskiego 14a Koszalin stały 1 646 988 987 59.96% 0.05996
981 99.39%
5 Politechnika Koszalińska, ul. Śniadeckich 2 Koszalin stały 1 892 1 049 1 047 55.34% 0.05534
1 045 99.81%
6 Przedszkole Nr 15, ul. Stanisława Staszica 11 Koszalin stały 1 475 890 881 59.73% 0.05973
871 98.86%
7 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Stanisława Staszica 6 Koszalin stały 2 119 1 308 1 307 61.68% 0.06168
1 297 99.23%
8 Szkoła Podstawowa Nr 18 (dawne Gimnazjum Nr 9), ul. Stanisława Staszica 6 Koszalin stały 1 388 803 803 57.85% 0.05785
797 99.25%
9 Przedszkole Nr 35, ul. Rodła 10 Koszalin stały 2 071 1 335 1 330 64.22% 0.06422
1 324 99.55%
10 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Melchiora Wańkowicza 11 Koszalin stały 2 085 1 074 1 073 51.46% 0.05146
1 065 99.25%
11 Szkoła Podstawowa Nr 17 (dawne Gimnazjum Nr 7), ul. Melchiora Wańkowicza 26 Koszalin stały 2 062 1 031 1 031 50.00% 0.05
1 023 99.22%
12 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ul. Juliana Fałata 32 Koszalin stały 1 814 859 859 47.35% 0.04735
856 99.65%
13 Zespół Szkół Nr 7, ul. Orląt Lwowskich 18 Koszalin stały 1 601 801 799 49.91% 0.04991
790 98.87%
14 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Sportowa 19 Koszalin stały 911 467 467 51.26% 0.05126
458 98.07%
15 Koszalińska Biblioteka Publiczna, Plac Polonii 1 Koszalin stały 1 150 520 505 43.91% 0.04391
504 99.80%
16 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Fryderyka Chopina 42 Koszalin stały 2 004 1 108 1 107 55.24% 0.05524
1 098 99.19%
17 Dzienny Dom Pomocy "Złoty Wiek", ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 64 Koszalin stały 2 137 1 048 1 048 49.04% 0.04904
1 039 99.14%
18 Przedszkole Nr 7, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 44 Koszalin stały 2 063 956 956 46.34% 0.04634
953 99.69%
19 Przedszkole Nr 22, ul. Tytusa Chałubińskiego 6 Koszalin stały 1 707 1 013 1 013 59.34% 0.05934
1 008 99.51%
20 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jabłoniowa 23 Koszalin stały 1 937 1 174 1 175 60.66% 0.06066
1 171 99.66%
21 Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Ferdynanda Ruszczyca 16 Koszalin stały 2 210 1 283 1 274 57.65% 0.05765
1 274 100.00%
22 PRO-WAM Spółka z o. o., ul. Zwycięstwa 278 Koszalin stały 2 262 1 398 1 398 61.80% 0.0618
1 394 99.71%
23 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego, ul. Józefa Chełmońskiego 7 Koszalin stały 1 839 990 990 53.83% 0.05383
977 98.69%
24 Klub KSM "Nasz Dom", ul. Zwycięstwa 148 Koszalin stały 1 751 792 786 44.89% 0.04489
780 99.24%
25 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Wojska Polskiego 36 Koszalin stały 2 018 1 099 1 099 54.46% 0.05446
1 088 99.00%
26 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gnieźnieńska 3 Koszalin stały 2 413 1 244 1 241 51.43% 0.05143
1 235 99.52%
27 Archiwum Państwowe, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 Koszalin stały 1 192 536 536 44.97% 0.04497
533 99.44%
28 Centrum Kultury "105", ul. Zwycięstwa 105 Koszalin stały 509 269 269 52.85% 0.05285
265 98.51%
29 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Rzemieślnicza 9 Koszalin stały 1 704 748 748 43.90% 0.0439
742 99.20%
30 Przedszkole Nr 10, ul. Rzemieślnicza 6 Koszalin stały 1 306 579 578 44.26% 0.04426
576 99.65%
31 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin stały 1 340 633 633 47.24% 0.04724
626 98.89%
32 Zespół Szkół Nr 12, ul. Bolesława Krzywoustego 5 Koszalin stały 1 079 513 513 47.54% 0.04754
501 97.66%
33 Przedszkole Nr 21, ul. Połczyńska 55 Koszalin stały 1 999 954 954 47.72% 0.04772
948 99.37%
34 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Powstańców Wielkopolskich 23 Koszalin stały 1 795 801 802 44.68% 0.04468
795 99.13%
35 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o. o., ul. Łużycka 25a Koszalin stały 1 482 627 627 42.31% 0.04231
621 99.04%
36 Przedszkole Nr 12, ul. Lechicka 45 Koszalin stały 950 402 402 42.32% 0.04232
397 98.76%
37 Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1, ul. Wenedów 24b/8 Koszalin stały 1 794 1 068 1 064 59.31% 0.05931
1 056 99.25%
38 Żłobek Miejski Oddział "Jacek i Agatka", ul. Konstytucji 3 Maja 29 Koszalin stały 1 781 645 635 35.65% 0.03565
633 99.69%
39 Koszalińskie Centrum Kształcenia Instytut Postępowania Twórczego, ul. Bohaterów Warszawy 22 Koszalin stały 938 356 356 37.95% 0.03795
353 99.16%
40 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 21 (dawne VI Liceum Ogólnokształcące), ul. Podgórna 55 Koszalin stały 1 390 675 674 48.49% 0.04849
674 100.00%
41 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Podgórna 45 Koszalin stały 1 725 878 875 50.72% 0.05072
864 98.74%
42 Klub Osiedlowy KSM "Na Skarpie", ul. Na Skarpie 17 Koszalin stały 1 754 876 876 49.94% 0.04994
876 100.00%
43 Przedszkole Integracyjne, ul. Władysława IV 143 Koszalin stały 2 458 1 534 1 534 62.41% 0.06241
1 523 99.28%
44 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Stanisława Dąbka 1 Koszalin stały 1 896 1 003 1 001 52.80% 0.0528
995 99.40%
45 Politechnika Koszalińska, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 6e Koszalin stały 1 729 888 884 51.13% 0.05113
875 98.98%
46 Klub "Bałtyk", ul. Spokojna 48 Koszalin stały 1 810 961 960 53.04% 0.05304
956 99.58%
47 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Franciszkańska 102 Koszalin stały 1 954 1 106 1 106 56.60% 0.0566
1 093 98.82%
48 Zespół Szkół Nr 8, ul. Morska 108 Koszalin stały 1 829 880 882 48.22% 0.04822
877 99.43%
49 Przedszkole Integracyjne, ul. Szkolna 1 Koszalin stały 1 069 619 619 57.90% 0.0579
611 98.71%
50 Szpital Wojewódzki, ul. Tytusa Chałubińskiego 7 Koszalin szpital 53 25 25 47.17% 0.04717
25 100.00%
51 Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc, ul. Niepodległości 44 - 48 Koszalin szpital 48 13 13 27.08% 0.02708
12 92.31%
52 Zakład Karny, ul. Strefowa 17 Koszalin zakład karny 17 10 10 58.82% 0.05882
8 80.00%
53 Areszt Śledczy, ul. Młyńska 71 Koszalin areszt Śledczy 15 15 15 100.00% 0.1
15 100.00%
54 Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras", Leonida Teligi 4 Koszalin dom pomocy społecznej 61 28 28 45.90% 0.0459
26 92.86%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Koszalin - ogółem 1 25 5 99 897 83 268 54 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 30 1
Ogółem 60 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 201 98 49% 103 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 0 0% 6 100%
Ogółem 201 98 49% 103 51%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 51 51 50
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 61 61
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 11 3 27% 8 73%
30-39 40 19 48% 21 53%
40-59 86 46 53% 40 47%
60+ 64 30 47% 34 53%
Ogółem 201 98 49% 103 51%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 2 0 0% 2 100%
60+ 4 0 0% 4 100%
Ogółem 6 0 0% 6 100%