Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 63 920
Wyborców 52 034
Obwodów 53
  • Wybory do Rady Powiatu w Myśliborzu
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina barlinekGmina Barlinek 17 15 15 68 68
gmina boleszkowiceGmina Boleszkowice 3 15 15 36 36
gmina dezbnoGmina Dębno 14 15 15 81 81
gmina myszlibozrzGmina Myślibórz 16 15 15 53 53
gmina nowogrozdek pomorskiGmina Nowogródek Pomorski 3 15 15 39 39

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Barlinecki Ośrodek Kultury, Podwale 9 Barlinek stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Armii Polskiej, Chmielna, Górna, Kozia, Odrzańska, Podwale, Różana
2 Przedszkole Miejskie Nr 2, Podwale 11 Barlinek stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: 31 Stycznia, Stodolna, Długa
3 Szkoła Podstawowa Nr 1, Jeziorna 12 Barlinek stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Okrężna, Kwiatowa, Czereśniowa, Jeziorna, Jasna, Żabia, Wiśniowa (numery parzyste), część ulicy Gorzowskiej znajdująca się w mieście
4 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast", Wodna 2 Barlinek stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Armii Krajowej, Grodzka, Kościelna, Niepodległości, Paderewskiego, Staromiejska, Rynek, Szewska, Szkolna, Wodna, Wylotowa, Sądowa
5 Europejskie Centrum Spotkań, Leśna 1 Barlinek stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Lipowa, Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Pełczycka, Szpitalna
6 Szkoła Podstawowa Nr 1, Leśna 10 Barlinek stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Boczna, Leśna, Aleja 1 Maja, Strzelecka, Papugi, Uklejowa, Sportowa, Flukowskiego, Władysława Łokietka, Poziomkowa, Polana Lecha, Młyn Leśny
7 Nadleśnictwo Barlinek, Tunelowa 56a Barlinek stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Dworcowa, Fabryczna, Ogrodowa, Tunelowa, Słoneczna, Świętego Bonifacego, Zielna, Spokojna, Podgórna
8 Szkoła Podstawowa Nr 4, Kombatantów 3 Barlinek stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: 11 Listopada nr 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie
9 Szkoła Podstawowa Nr 4, Kombatantów 3 Barlinek stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: 11 Listopada nr 1, 2, 3, 4, Kombatantów, Sosnowa, Widok
10 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Szosowa 2 Barlinek stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Działkowa, Grunwaldzka, Kasprowicza, Kopernika, Kossaka, Kościuszki, Chopina, Matejki, Kręta, Władysława Jagiełły
11 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Szosowa 2 Barlinek stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Okrętowa, Jabłoniowa, Przemysłowa, Szosa do Lipian, Szosowa, Moniuszki, Wyspiańskiego, Kazimierza Pułaskiego
12 Środowiskowy Dom Samopomocy Osina, 19a Osina stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Lutówko z miejscowościami: Janowo, Lutówko Osina z miejscowościami: Jaromierki, Osina Ożar: z miejscowością Ożar i ul. Dębowa, Kasztanowa, Śliwkowa, Owocowa, Rolna Równo z miejscowościami: Laskówko, Rówienko, Równo
13 Świetlica wiejska Płonno, 38 Płonno stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Krzynka z miejscowością Krzynka Płonno z miejscowością Płonno Żydowo z miejscowościami: Niepołcko, Wilcze Żydowo
14 Szkoła Podstawowa Mostkowo, 36 Mostkowo stały Tak Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Dziedzice z miejscowościami: Niewstąp, Dziedzice Stara Dziedzina z miejscowością Stara Dziedzina Mostkowo z miejscowościami: Kornatka, Podgórze, Mostkowo Jarząbki z miejscowościami: Jarząbki, Żelice Swadzim z miejscowościami: Wiewiórki, Swadzim
15 Świetlica wiejska Rychnów, 45 Rychnów stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Dzikowo z miejscowościami: Pustać, Dzikowo Dzikówko z miejscowością: Dzikówko Rychnów z miejscowością: Rychnów Strąpie z miejscowościami: Nowa Dziedzina, Strąpie
16 Świetlica wiejska, Gorzowska 15 Moczkowo stały Nie Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Moczkowo: część ul. Gorzowskiej znajdująca się w sołectwie, ul. Brukowa, Chabrowa, Gwiaździsta, Jaśminowa, Myśliborska, Pogodna, Polna, Prosta, Tęczowa, Wiosenna, Wrzosowa, Źródlana, Wiśniowa (numery nieparzyste), Wichrowa, Wspólna: oraz miejscowość Brunki Moczydło z miejscowościami: Moczydło, Błonie Okunie z miejscowościami: Kryń, Okno, Sucha, Okunie Łubianka z miejscowościami: Słowicze, Więcław, Łubianka
17 Szpital Barlinek Sp. z o. o., ul. Szpitalna 10 Barlinek szpital Nie Szpital Barlinek Sp. z o. o.
1 Szkoła Podstawowa, ul. Plac Bolesława Chrobrego 3, 74 - 407 Boleszkowice, Plac Bolesława Chrobrego 3 Boleszkowice stały Tak Część gminy Boleszkowice obejmujące sołectwa: Boleszkowice, Wysoka, przysiółek Wierutno, przysiółek Wyszyna.
2 Świetlica Wiejska Namyślin 70, 74 - 407 Boleszkowice, 70 Namyślin stały Nie Część gminy Boleszkowice obejmująca sołectwa: Chlewice, Kaleńsko, Namyślin, Porzecze, Reczyce
3 Świetlica Wiejska Gudzisz 23 B, 74 - 407 Boleszkowice, 23B Gudzisz stały Tak Część gminy Boleszkowice obejmująca sołectwa : Chwarszczany, Gudzisz
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 10 Dębno stały Tak Miasto Dębno ulice: Jana Baczewskiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Plac Konstytucji 3 Maja, Adama Mickiewicza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Poprzeczna, Racławicka, Setna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Tartaczna, Willowa, Kardynała Wyszyńskiego, Wolności, Zakręt
2 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jana Pawła II 1 Dębno stały Nie Miasto Dębno ulice: Bohaterów Września, Jana Pawła II, Krótka, Plac Zwycięstwa, Szara, Wincentego Witosa
3 Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20 Dębno stały Tak Miasto Dębno ulice: Akacjowa, Alternatywy, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chojeńska, Ignacego Daszyńskiego, Dębowa, Dzicze, Gorzowska, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, Hołdownicza, Władysława Jagiełły, Jeziorna, Juranda, Kaliny, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Bolesława Krzywoustego, Lawendowa, Lipowa, Władysława Łokietka, Makowa, Mieszka I, Migdałowa, Miła, Myśliborska, Nizinna, Ogrodowa, Parkowa, Pługowa, Pogodna, Północna, Radosna, Rolnicza, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Szczęśliwa, Bolesława Śmiałego, Wesoła, Wiejska, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Zielona
4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Słowackiego, ul. Zachodnia 4 Dębno stały Nie Miasto Dębno ulice: I Armii, Armii Krajowej, Bursztynowa, Czereśniowa, Dargomyska, Diamentowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Kostrzyńska, Łąkowa, Jana Matejki, Morelowa, Miodowa, Józefa Mireckiego, Stanisława Moniuszki, Orla, Owocowa, Piasta, Perłowa, Prusiec, Różana, Rubinowa, Rzemieślnicza, Salezjańska, Siewna, Słoneczna, Srebrna, Wiśniowa, Włościańska, Wojska Polskiego, Zachodnia, Złota
5 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Słowackiego 21 Dębno stały Tak Miasto Dębno ulice: Cegielniana, Demokracji, Droga Zielona, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Harcerska, Jesienna, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Letnia, Mała, Ofiar Katynia, Piaseczna, Planty, Kazimierza Pułaskiego, Spokojna, Szkolna, Usługowa, Wiosenna, Zalesie, Zimowa
6 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Jana Pawła II 63 Dębno stały Tak Miasto Dębno ulice: Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Ludwika Waryńskiego
7 Świetlica Wiejska, 22 Różańsko stały Nie Część gminy obejmująca sołectwa: Dolsk, Krężelin, Ostrowiec, Różańsko
8 Szkoła Podstawowa, ul. Jana Pawła II 85 Cychry stały Tak Część gminy obejmująca sołectwa: Bogusław, Cychry
9 Szkoła Podstawowa, 80 Sarbinowo stały Tak Część gminy obejmująca Sołectwa: Krześnica, Młyniska, Sarbinowo, Suchlica
10 Szkoła Podstawowa, 20 Smolnica stały Tak Część gminy obejmująca Sołectwa: Grzymiradz, Dyszno, Smolnica, Warnice
11 Zespół Placówek Oświatowych, 38 Barnówko stały Nie Część gminy obejmująca Sołectwa: Barnówko, Mostno, Więcław
12 Świetlica Wiejska, 42 Oborzany stały Nie Część gminy obejmująca Sołectwo: Oborzany
13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Filia w Dargomyślu, 102 Dargomyśl stały Nie Część gminy obejmująca Sołectwo: Dargomyśl
14 Szpital w Dębnie sp. z o. o., Tadeusza Kościuszki 58 Dębno szpital Nie Szpital w Dębnie
1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi, ul. Lipowa 18a Myślibórz stały Tak Ulice: Asnyka, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Fredry, Gdańska, Gorzowska, Konopnickiej, Łużycka, Norwida, Mieszka I, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Zbigniewa Herberta, Tuwina, Żeromskiego
2 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi, ul. Lipowa 18a Myślibórz stały Tak Ulice: os. Słowiańskie
3 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Armii Polskiej 16 Myślibórz stały Tak Ulice: 11 Listopada, 1 Maja, Kaszubska, Kościelna, ks. Michała Sopoćki, Malborska, Marcinkowskiego, Młyńska, Orla, Przemysłowa, Spadzista, Sportowa, Strzelecka, Szarych Szeregów, Torowa, Wschodnia
4 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Kamienna 20 Myślibórz stały Tak Ulice: Bałtycka, Cienista, Dąbrówki, Dworcowa, Józefa Piłsudskiego, Józefa Wybickiego, Kamienna, Kościuszki, Królewiecka, Łąkowa, Osiedle XX-lecia, Przedmieście Kostrzyńskie, Sienna, Szkolna, Weterynaryjna, Władysława Sikorskiego
5 Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, ul. Za Bramką 8 Myślibórz stały Nie Ulice: Pomorska, Ratuszowa, Wałowa
6 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy TPD, ul. Witolda Pileckiego 27 Myślibórz stały Tak Ulice: Bohaterów Warszawy, Grunwaldzka, Mickiewicza, Pionierów, Wieżowa, Witolda Pileckiego
7 Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pionierów 13 Myślibórz stały Nie Ulica: Armii Polskiej, Klasztorna, Kolegiacka, ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Mariacka, Niedziałkowskiego, Rynek im. Jana Pawła II, Warszawska, Władysława Andersa
8 Przedszkole Publiczne nr 2 im. Misia Uszatka, Spokojna 12 Myślibórz stały Tak Miejscowości: Aleja Jabłonkowa, Celna, Ignacego Daszyńskiego, Kołobrzeska, Lipowa, Ogrodowa, os. Piastów, os. Powstańców Wielkopolskich, Północna, Przy Stawie, Spokojna, Za Bramką
9 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, 11 Nawrocko stały Nie Miejscowości: Nawrocko, Chłopowo, Czerników, Pniów, Zgoda, Mączlino, Sobienice
10 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia w Golenicach, 45 Golenice stały Tak Miejscowości: Golenice, Golczew, Golenicki Młyn, Pacynowo, Straszym, Sarbinowo, Listomie, Utonie, Kruszwin
11 Sala wiejska, Sulimierz stały Nie Miejscowości: Prądnik, Renice, Sulimierz, Głazów
12 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, 69 Kierzków stały Nie Miejscowości: Kierzków, Krusze, Niesłusz, Czeczewo, Jezierzyce, Przymiarki, Rów, Tarnowo
13 Świetlica Wiejska, ul. Sportowa Sitno stały Nie Miejscowości: Derczewo, Sicienko, Sitno, Czółnów, Dąbrowa, Nawojczyn, Podłążek, Otanów
14 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Kusocińskiego, Józefa Piłsudskiego 18 Myślibórz stały Tak Miejscowości: Pszczelnik, Dalsze, Gryżyno, Rościn, Wierzbnica, Wierzbówek
15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Dariusa i S. Girenasa, Strzelecka 51 Myślibórz stały Tak Miejscowości: Ławy, Podławie, Płośno, Sądkowo, Kolonia Myśliborzyce, Zarzecze, Klicko, Myśliborzyce
16 Dom Pomocy Społecznej, ul. Celna 23 Myślibórz dom pomocy społecznej Nie Ulice: Celna nr 23
1 Sala Wiejska, Plac Św. Floriana 8 Nowogródek Pomorski stały Tak Część gminy Nowogródek Pomorski, obejmująca miejscowości: Kinice, Giżyn, Rokitno, Sumiak, Karlin, Kolonia Nowogródek Pomorski, Nowogródek Pomorski, Ulejno, Pachocino
2 Budynek Szkoły Podstawowej, Gorzowska 9 Karsko stały Tak Część gminy Nowogródek Pomorski, obejmująca miejscowości: Golin, Sołacz, Parzeńsko, Ławin, Stawno, Karsko, Lipin
3 Sala Wiejska, 26 Trzcinna stały Tak Część gminy Nowogródek Pomorski, obejmująca miejscowości: Chocień, Świątki, Rataje, Smolary, Smólsko, Somin, Trzcinna

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Barlinek 5 15 078 7 44
0.0000020000Nr 2 Gmina Boleszkowice, Gmina Dębno 7 18 348 7 50
0.0000030000Nr 3 Gmina Myślibórz, gmina Nowogródek Pomorski 7 18 608 7 60
Podsumowanie 19 52 034 21 154

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 7 9 23
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 9 24
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 4 7 9 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 9 9 25
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU KWW S.O.S. DLA POWIATU 7 5 9 21
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT KWW TWÓJ POWIAT 5 5 7 17
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT KWW NASZ POWIAT 7 9 8 24

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 133 7 564 7 530 49.76% 0.04976
7 093 94.20% 0.0942
Tak
2 18 316 9 112 9 099 49.68% 0.04968
8 526 93.70% 0.0937
Tak
3 18 614 9 454 9 424 50.63% 0.05063
8 754 92.89% 0.09289
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 105 23 12.74% 0.01274
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 928 24 20.22% 0.02022
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 652 20 10.88% 0.01088
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 539 25 22.73% 0.02273
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU 3 527 21 14.47% 0.01447
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT 1 784 17 7.32% 0.00732
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT 2 838 25 11.64% 0.01164

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 105 23 2 12.74% 0.01274
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 928 24 4 20.22% 0.02022
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 652 20 3 10.88% 0.01088
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 539 25 5 22.73% 0.02273
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU 3 527 21 2 14.47% 0.01447
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT 1 784 17 0 7.32% 0.00732
Nie
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT 2 838 25 3 11.64% 0.01164
Tak

Rada Powiatu w Myśliborzu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 LIGENZA Elżbieta 389 5.48% 0.00548
Nie
1 2 2 WITKOWSKA Ewelina Maria 78 1.10% 0.0011
Nie
1 2 3 SZULC Agata Barbara 129 1.82% 0.00182
Nie
1 2 4 DASSUJ Marek Krzysztof 56 0.79% 0.00079
Nie
1 2 5 TOPOLNICKI Mariusz Władysław 65 0.92% 0.00092
Nie
1 2 6 ALEKSANDROWICZ Paweł 37 0.52% 0.00052
Nie
1 2 7 GUBAŁA Jolanta Katarzyna 29 0.41% 0.00041
Nie
1 4 1 RUDNICKI Andrzej Piotr 1 124 15.85% 0.01585
Tak
1 4 2 ŚNIEŻEWSKI Tadeusz Stefan 60 0.85% 0.00085
Nie
1 4 3 CHMURA Iwona Sylwia 103 1.45% 0.00145
Nie
1 4 4 GRYGORCEWICZ Agnieszka Monika 35 0.49% 0.00049
Nie
1 4 5 KULPA Kazimierz Karol 36 0.51% 0.00051
Nie
1 4 6 DIFORT-OLEJNICZAK Ewa Marzena 59 0.83% 0.00083
Nie
1 4 7 RADOMSKI Jakub Leszek 67 0.94% 0.00094
Nie
1 5 1 KUZIEL Mariusz 363 5.12% 0.00512
Tak
1 5 2 KRZYŻANOWSKA Klaudia 162 2.28% 0.00228
Nie
1 5 3 ZMARZLIK Zofia 165 2.33% 0.00233
Nie
1 5 4 PYCIAK Mieczysław Jan 116 1.64% 0.00164
Nie
1 10 1 WIŚNIAK Ryszard 616 8.68% 0.00868
Tak
1 10 2 KUCZABA-WYSOCKA Agnieszka 166 2.34% 0.00234
Nie
1 10 3 CEGIELSKI Adam 85 1.20% 0.0012
Nie
1 10 4 OLESZCZUK Teresa 125 1.76% 0.00176
Nie
1 10 5 SZRAM Andrzej Jan 74 1.04% 0.00104
Nie
1 10 6 WYPYCH Marek 81 1.14% 0.00114
Nie
1 10 7 GRABOWSKA-JÓŹWIAK Magdalena Maria 187 2.64% 0.00264
Nie
1 11 1 FALIŃSKI Józef Jerzy 551 7.77% 0.00777
Tak
1 11 2 BOGUSŁAW Iwona Agnieszka 65 0.92% 0.00092
Nie
1 11 3 KŁODA Radosław Tomasz 239 3.37% 0.00337
Nie
1 11 4 DMYTRUSZEWSKI Marek 122 1.72% 0.00172
Nie
1 11 5 KOŁTUNOWSKA Ewa 48 0.68% 0.00068
Nie
1 11 6 WOLSKI Krzysztof 67 0.94% 0.00094
Nie
1 11 7 SWAT Martyna Monika 65 0.92% 0.00092
Nie
1 12 1 MAKUCH Marcin 411 5.79% 0.00579
Nie
1 12 2 KARWECKI Henryk 171 2.41% 0.00241
Nie
1 12 3 MATKOWSKA-KUKIEŁKA Małgorzata Maria 54 0.76% 0.00076
Nie
1 12 4 DYLIŃSKI Dawid Mateusz 32 0.45% 0.00045
Nie
1 12 5 ZWOLIŃSKA Magdalena Teresa 38 0.54% 0.00054
Nie
1 13 1 POTYRA Andrzej Marian 275 3.88% 0.00388
Tak
1 13 2 RYBARCZYK Jolanta Maria 47 0.66% 0.00066
Nie
1 13 3 BLEZIEŃ Zbigniew 213 3.00% 0.003
Nie
1 13 4 CHEBA Małgorzata 99 1.40% 0.0014
Nie
1 13 5 ROSENKIEWICZ Piotr 91 1.28% 0.00128
Nie
1 13 6 BARTKIEWICZ Teresa Grażyna 34 0.48% 0.00048
Nie
1 13 7 PALICKI Andrzej 64 0.90% 0.0009
Nie
2 2 1 GŁUSZKO Józef 324 3.80% 0.0038
Nie
2 2 2 BOŃDOS Daniel Piotr 146 1.71% 0.00171
Nie
2 2 3 WIERZBICKA Edyta Renata 53 0.62% 0.00062
Nie
2 2 4 PACEWICZ Waldemar 415 4.87% 0.00487
Tak
2 2 5 DĘBICKA Anna 21 0.25% 0.00025
Nie
2 2 6 KORBAN Alicja Elżbieta 75 0.88% 0.00088
Nie
2 2 7 ZIELIŃSKI Adam Stanisław 97 1.14% 0.00114
Nie
2 4 1 MAZEPA Arkadiusz Sobiesław 771 9.04% 0.00904
Tak
2 4 2 DRZEWIŃSKA Wioletta 704 8.26% 0.00826
Tak
2 4 3 CHOMONT Zuzanna 78 0.91% 0.00091
Nie
2 4 4 BATORY Norbert Krzysztof 210 2.46% 0.00246
Nie
2 4 5 ŻUKROWSKA - MRÓZ Maria Alina 281 3.30% 0.0033
Nie
2 4 6 CYRAN Kamila 58 0.68% 0.00068
Nie
2 4 7 SŁOWIŃSKI Wiesław 13 0.15% 0.00015
Nie
2 4 8 NIZIO Zbigniew Michał 69 0.81% 0.00081
Nie
2 5 1 MARSZAŁEK Zbigniew 265 3.11% 0.00311
Tak
2 5 2 JASTRZĘBSKA Izabela 30 0.35% 0.00035
Nie
2 5 3 KOPASZEWSKI Jerzy Sylwester 115 1.35% 0.00135
Nie
2 5 4 FABIAŃCZYK Janusz 230 2.70% 0.0027
Nie
2 5 5 ŚWIĘCICKI Ryszard Wacław 176 2.06% 0.00206
Nie
2 5 6 KAPCZYŃSKA Alicja 20 0.23% 0.00023
Nie
2 5 7 DOBROWOLSKI Andrzej Antoni 70 0.82% 0.00082
Nie
2 10 1 PATKOWSKA Danuta 905 10.61% 0.01061
Tak
2 10 2 JAREMA Tomasz Jacek 370 4.34% 0.00434
Tak
2 10 3 BOGDZIEWICZ Urszula Maria 242 2.84% 0.00284
Nie
2 10 4 KORZENIOWSKI Józef 131 1.54% 0.00154
Nie
2 10 5 KOWALIK Wioletta Maria 119 1.40% 0.0014
Nie
2 10 6 CIECHANOWICZ Wojciech 260 3.05% 0.00305
Nie
2 10 7 RĘBIASZ Monika Halina 82 0.96% 0.00096
Nie
2 10 8 POPŁAWSKA Małgorzata 92 1.08% 0.00108
Nie
2 10 9 PODZIŃSKI Zbigniew Stefan 92 1.08% 0.00108
Nie
2 11 1 SZYMCZYK Anna Maria 303 3.55% 0.00355
Nie
2 11 2 CHOLEWIŃSKI Michał 169 1.98% 0.00198
Nie
2 11 3 STANKIEWICZ Krystyna Danuta 90 1.06% 0.00106
Nie
2 11 4 MICHALSKI Mirosław Jan 50 0.59% 0.00059
Nie
2 11 5 CZARNECKA Justyna Danuta 31 0.36% 0.00036
Nie
2 12 1 ROMANIUK Andrzej Tomasz 75 0.88% 0.00088
Nie
2 12 2 MIREK Teresa 82 0.96% 0.00096
Nie
2 12 3 KRUPA Sylwia 86 1.01% 0.00101
Nie
2 12 4 WOLNY Halina 69 0.81% 0.00081
Nie
2 12 5 WACHOWSKI Ryszard Jan 11 0.13% 0.00013
Nie
2 13 1 PORZEZIŃSKI Jarosław Władysław 191 2.24% 0.00224
Nie
2 13 2 BUKOWSKA Marta Justyna 126 1.48% 0.00148
Nie
2 13 3 DMYTRUSZKIEWICZ Elżbieta 21 0.25% 0.00025
Nie
2 13 4 WYSZYŃSKA Krystyna Bożena 192 2.25% 0.00225
Tak
2 13 5 OSTRY Jarosław Wojciech 139 1.63% 0.00163
Nie
2 13 6 SOŁTYS Zdzisław 159 1.86% 0.00186
Nie
2 13 7 SZOSTOWSKA Iwona Mieczysława 128 1.50% 0.0015
Nie
2 13 8 MARCHLEWICZ Henryk Jan 43 0.50% 0.0005
Nie
2 13 9 GÓRSKA Maria Janina 47 0.55% 0.00055
Nie
3 2 1 SAWICKA Urszula Krystyna 343 3.92% 0.00392
Tak
3 2 2 GŁOWNIA Krzysztof 213 2.43% 0.00243
Nie
3 2 3 OBŁĄK Jan Józef 222 2.54% 0.00254
Nie
3 2 4 BORKOWSKA Danuta 37 0.42% 0.00042
Nie
3 2 5 TECŁAW Barbara 33 0.38% 0.00038
Nie
3 2 6 JENCIAK Przemysław Krzysztof 17 0.19% 0.00019
Nie
3 2 7 STELMASZCZYK Teresa 63 0.72% 0.00072
Nie
3 2 8 DZIĘCIOŁ Krzysztof 74 0.85% 0.00085
Nie
3 2 9 KOCIACH Ryszard 189 2.16% 0.00216
Nie
3 4 1 PRILL Alicja Beata 347 3.96% 0.00396
Tak
3 4 2 WOROCH Artur Jacek 130 1.49% 0.00149
Nie
3 4 3 NORSESOWICZ Beata Władysława 155 1.77% 0.00177
Nie
3 4 4 RĘBIASZ Jarosław Roman 146 1.67% 0.00167
Nie
3 4 5 SARBA Jan Władysław 66 0.75% 0.00075
Nie
3 4 6 TATOL Izabela 97 1.11% 0.00111
Nie
3 4 7 PACZEWSKI Mariusz Piotr 21 0.24% 0.00024
Nie
3 4 8 TYMOSIEWICZ Andrzej 216 2.47% 0.00247
Nie
3 4 9 STEFANOWICZ Katarzyna 82 0.94% 0.00094
Nie
3 5 1 SKIERSKI Waldemar Paweł 238 2.72% 0.00272
Nie
3 5 2 MATUL Sebastian Florian 93 1.06% 0.00106
Nie
3 5 3 ŁAGÓDKA Agnieszka 67 0.77% 0.00077
Nie
3 5 4 SZPAKOWSKI Henryk 274 3.13% 0.00313
Tak
3 5 5 DOLACIŃSKA Agnieszka Barbara 88 1.01% 0.00101
Nie
3 5 6 SZRAJBER Artur 33 0.38% 0.00038
Nie
3 5 7 WOŹNICKA Małgorzata Grażyna 60 0.69% 0.00069
Nie
3 5 8 BANDROWSKA Joanna Anna 27 0.31% 0.00031
Nie
3 5 9 WOJCIECHOWSKI Andrzej Mikołaj 60 0.69% 0.00069
Nie
3 10 1 DUDEK Robert Daniel 617 7.05% 0.00705
Tak
3 10 2 WÓJCIK Robert 158 1.80% 0.0018
Nie
3 10 3 IDZIKOWSKA Irena 148 1.69% 0.00169
Nie
3 10 4 CZERNIELEWSKI Roman 217 2.48% 0.00248
Nie
3 10 5 OSTROWSKA-WOLSKA Katarzyna 54 0.62% 0.00062
Nie
3 10 6 PIWOWARCZYK Mirosław 235 2.68% 0.00268
Tak
3 10 7 KORCZYŃSKA Justyna Renata 111 1.27% 0.00127
Nie
3 10 8 KORNELUK - KACZMARCZYK Agnieszka Grażyna 149 1.70% 0.0017
Nie
3 10 9 MALINOWSKA Bernadeta Urszula 223 2.55% 0.00255
Nie
3 11 1 KRÓLIKOWSKI Andrzej 302 3.45% 0.00345
Tak
3 11 2 BALCERZAK Krystyna 273 3.12% 0.00312
Nie
3 11 3 RUTKOWSKI Roman Józef 270 3.08% 0.00308
Nie
3 11 4 URBANOWSKI Jan 122 1.39% 0.00139
Nie
3 11 5 OLECH Justyna Sabina 178 2.03% 0.00203
Nie
3 11 6 CHMIEL Janusz 30 0.34% 0.00034
Nie
3 11 7 WESOŁOWSKI Adrian Dariusz 283 3.23% 0.00323
Nie
3 11 8 KOZICKA Sylwia Helena 181 2.07% 0.00207
Nie
3 11 9 ROŹNIATA Wioletta 88 1.01% 0.00101
Nie
3 12 1 WOJTKIEWICZ Wojciech Witold 236 2.70% 0.0027
Nie
3 12 2 WIERUCKA Bożena Barbara 212 2.42% 0.00242
Nie
3 12 3 ANDRUKONIS Anna Maria 236 2.70% 0.0027
Nie
3 12 4 DĄBROWSKI Mariusz 6 0.07% 7.0E-5
Nie
3 12 5 PIECHOTA Radosław 16 0.18% 0.00018
Nie
3 12 6 KNIAŹ Katarzyna 32 0.37% 0.00037
Nie
3 12 7 ZIMER Janusz Ryszard 17 0.19% 0.00019
Nie
3 13 1 NORSESOWICZ Mariusz Grzegorz 408 4.66% 0.00466
Tak
3 13 3 KOWALSKA Teresa 21 0.24% 0.00024
Nie
3 13 4 KRAUSE Iwona 136 1.55% 0.00155
Nie
3 13 5 JARMOŁA-SOBÓR Katarzyna 38 0.43% 0.00043
Nie
3 13 6 KOZŁOWSKA Elżbieta Maria 42 0.48% 0.00048
Nie
3 13 7 CZACZKA Jolanta 81 0.93% 0.00093
Nie
3 13 8 CZARNOTA Tadeusz Leszek 82 0.94% 0.00094
Nie
3 13 9 KISŁY Marek Robert 136 1.55% 0.00155
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Myśliborski - ogółem 6 94 78 63 920 52 034 53 2 3
Gminy ogółem 5 75 75 63 920 52 034 53 2 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 63 920 52 034 53 2 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 21 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 21 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 154 74 48% 80 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 277 103 37% 174 63%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 5 1 20% 4 80%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 14 3 21% 11 79%
Ogółem 431 177 41% 254 59%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 49 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 54 69 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 48 48 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 30 12 40% 18 60%
30-39 87 38 44% 49 56%
40-59 222 95 43% 127 57%
60+ 92 32 35% 60 65%
Ogółem 431 177 41% 254 59%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 4 0 0% 4 100%
40-59 10 3 30% 7 70%
60+ 4 1 25% 3 75%
Ogółem 19 4 21% 15 79%