Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 80 159
Wyborców 65 139
Obwodów 62
  • Wybory do Rady Powiatu w Gryfinie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina banieGmina Banie 4 15 15 62 62
gmina cedyniaGmina Cedynia 3 15 15 30 30
gmina chojnaGmina Chojna 10 15 15 60 60
gmina gryfinoGmina Gryfino 24 3 21 12 108
gmina mieszkowiceGmina Mieszkowice 6 15 15 39 39
gmina morynzGmina Moryń 4 15 15 45 45
gmina stare czarnowoGmina Stare Czarnowo 3 15 15 29 29
gmina trzcinzsko-zdrozjGmina Trzcińsko-Zdrój 4 15 15 44 44
gmina widuchowaGmina Widuchowa 4 15 15 34 34

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Gminy, ul. Skośna 6 Banie stały Nie Banie
2 Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach, ul. Skośna 7 Banie stały Tak Tywica, Dłużyna, Kunowo, Parnica, Piaseczno, Piaskowo, Skotniki
3 Szkoła Podstawowa, 53 Lubanowo stały Tak Babinek, Lubanowo, Otoki, Rożnowo, Sosnowo, Trzaski
4 Szkoła Podstawowa, 12 Swobnica stały Nie Baniewice, Dłusko Gryfińskie, Górnowo, Swobnica
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni, ul. Mieszka I 21 Cedynia stały Tak Miasto Cedynia
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Mieszka I 21 Cedynia stały Tak Miejscowości : Czachów, Golice, Lubiechów Dolny, Lubiechów Górny, Łukowice, Markocin, Niesułów, Orzechów, Osinów Dolny, Parchnica, Radostów, Siekierki, Stary Kostrzynek, Stara Rudnica, Żelichów.
3 Szkoła Podstawowa, 63B Piasek stały Nie Miejscowości: Barcie, Bielinek, Piasek, Piasecznik, Trzypole
1 Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Żółkiewskiego 5 Chojna stały Nie Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barnkowo, Barwicka, Bogusława, Czcibora, Demokracji, Dworcowa, Gdańska, Kolejowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Leonida Teligi, Jana Matejki, Ogrodowa, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosvelta, Słoneczna, Słowiańska, Towarowa, Trakt Pyrzycki, Warszawska, Wincentego Witosa, Wyzwolenia, Zielona i Żółkiewskiego.
2 Centrum Kultury (Biblioteka), ul. Plac Konstytucji 3 Maja 1 Chojna stały Nie Część miasta Chojna obejmujaca ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Jagiellońska, Klasztorna, Malarska, Mieszka I, Piastów, Piekarska, Podmurze, Skwer Jagielloński, Wieżowa, Wilsona, Władysława Jagiełły.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Szkolna 15 Chojna stały Tak Część miasta Chojna obejmująca ulice: Akacjowa, al. Wojska Polskiego, Bałtycka, Basztowa, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Krótka, Krupin, Łużycka, Mickiewicza, Młyńska, Odrzańska, Rogozińskiego, Różana, Słowackiego, Sportowa, Szczecińska, Szewska, Szkolna, Tartaczna, Topolowa.
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, Żwirki i Wigury 10 Chojna stały Tak Część miasta Chojna obejmująca ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, Kokosowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Narciarska, Orląt, Orzechowa, Owocowa, Pływacka, Przemysłowa, Sadowa, Sosnowa, Tęczowa, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Żwirki i Wigury.
5 Świetlica Wiejska w Mętnie, 59 Mętno stały Nie Sołectwo Łaziszcze z miejscowością Łaziszcze; Sołectwo Mętno z miejscowościami: Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Wilkoszyce.
6 Szkoła Podstawowa, 29 Krzymów stały Tak Sołectwo Grabowo z miejscowością Grabowo; Sołectwo Krajnik Dolny z miejscowościami: Krajnik Dolny, Ognica; Sołectwo Krajnik Górny z miejscowością Krajnik Górny; Sołectwo Zatoń Dolna z miejscowościami : Zatoń Dolna, Raduń; Sołectwo Krzymów z miejscowościami: Krzymów, Kuropatniki Sołectwo Stoki z miejscowością Stoki.
7 Szkoła Podstawowa, 23 Grzybno stały Nie Sołectwo Grzybno z miejscowościami Grzybno, Pniewko, Strzeszewko; Sołectwo Rurka z miejscowościami Rurka, Przyciesie; Sołectwo Strzelczyn z miejscowością Strzelczyn; Sołectwo Kamienny Jaz z miejscowościami Kamienny Jaz, Trzeszcze.
8 Szkoła Podstawowa, 93 Nawodna stały Tak Sołectwo Graniczna z miejscowościami: Graniczna, Bara; Sołectwo Lisie Pole z miejscowościami: Lisie Pole, Lisie Pola; Sołectwo Garnowo z miejscowością Garnowo; Sołectwo Nawodna z miejscowością Nawodna
9 Szkoła Podstawowa, 33 Godków stały Nie Sołectwo Godków z miejscowościami: Godków, Kaliska; Sołectwo Godków-Osiedle z miejscowością Godków-Osiedle; Sołectwo Jelenin z miejscowościami Jelenin, Jelonki, Wilcze.
10 Szkoła Podstawowa, 35 Brwice stały Tak Sołectwo Brwice z miejscowością Brwice; Sołectwo Białęgi z miejscowością Białęgi; Sołectwo Czartoryja z miejscowościami Czartoryja, Barnkowo osada; Sołectwo Narost z miejscowością Narost.
1 Gryfiński Dom Kultury w Gryfinie, ul. Szczecińska 17 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Flisaczą, Łączną, Pionierów, Szczecińską
2 Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie, ul. Bolesława Krzywoustego 5 Gryfino stały Nie Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego numer 33 i od numeru 50 do 54, Garbarską, Grunwaldzką, Bolesława Krzywoustego, 1 Maja, Słowiańską, Sprzymierzonych, Targową
3 Przedszkole nr 4 im. Pszczółki Mai w Gryfinie, ul. Tadeusza Kościuszki 17 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Bałtycką, Energetyków, Kościelną numery nieparzyste, Tadeusza Kościuszki, Nadodrzańską, Piastów numery parzyste od 6 i numery nieparzyste
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie, ul. Niepodległości 16 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego numery parzyste od 2 do 38 i numery nieparzyste od 1 do 19, Kościelną numery parzyste, Niepodległości, Parkową, Piastów numer 4
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie, ul. Łużycka 22 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 2 do 10, Władysława Łokietka, Łużycką numery parzyste od 2 do 82 i numery nieparzyste od 1 do 87, Mieszka I, Podgórną, Policyjną, Ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Sportową, Wincentego Witosa, Wodnika, Żołnierzy Wyklętych
6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie, ul. Łużycka 91 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Brzozową, Czechosłowacką, Generała Andersa, Łużycką numery parzyste od 84 do końca i numery nieparzyste od 89 do końca, Topolową, Wierzbową
7 Przedszkole nr 5 im. Calineczki w Gryfinie, ul. Stefana Żeromskiego 12 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste, Artyleryjską, Aleksandra Fredry, Jesienną, Jana Kochanowskiego, Zygmunta Krasińskiego numery nieparzyste od 1 do 11a i numery parzyste od 2 do 38, Kwiatową, Lechicką, Letnią, 9 Maja od numeru 15 do końca, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Ogrodową, Okrężną, Elizy Orzeszkowej, Pogodną, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Juliusza Słowackiego, Wiosenną, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego
8 Przedszkole nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie, ul. Zygmunta Krasińskiego 29 Gryfino stały Tak Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Adama Asnyka, Zygmunta Krasińskiego numery parzyste od 40 do 66 i numery nieparzyste od 13 do 27
9 Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie im. Noblistów Polskich, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 70 Gryfino stały Nie Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Jarosława Iwaszkiewicza numery nieparzyste od 15 do 25 i numery parzyste od 30 do 66, Jana Pawła II, Zygmunta Krasińskiego numery parzyste od 68 do 110
10 Biblioteka Publiczna Filia Górny Taras, ul. Zygmunta Krasińskiego 87a Gryfino stały Nie Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Jarosława Iwaszkiewicza numery nieparzyste od 1 do 7, 11 Listopada numery od 100 do końca, Zygmunta Krasińskiego numery nieparzyste od 33 do 135
11 Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie, ul. 9 Maja 4 Gryfino stały Nie Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Jarosława Iwaszkiewicza numery nieparzyste od 9 do 13 i numery parzyste od 2 do 28, Kolejową, Marii Konopnickiej, Zygmunta Krasińskiego numery nieparzyste od 137 do 151, 11 Listopada numery od 2 do 88, 9 Maja numery od 1 do 13, Wojska Polskiego numery parzyste
12 Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały w Gryfinie, ul. Wojska Polskiego 11 Gryfino stały Nie Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Fabryczną, Hugo Kołłątaja, Krótką, Kujawską, Bolesława Limanowskiego, Mazowiecką, Mazurską, Opolską, Orląt Lwowskich, Podlaską, Pomorską, Przytulną, Rybacką, Stanisława Staszica, Śląską, Wodną, Wojska Polskiego numery nieparzyste, Zielną
13 Świetlica Wiejska w Czepinie, ul. Gryfińska 46 Czepino stały Nie Sołectwo Czepino obejmujące miejscowości: Czepino, Nowe Brynki Sołectwo Stare Brynki obejmujące miejscowości: Raczki, Stare Brynki, Sołectwo Żabnica obejmujące miejscowości: Dębce, Żabnica
14 Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie, ul. Szczecińska 54 Radziszewo stały Nie Sołectwo Chlebowo obejmujące miejscowość: Chlebowo, Sołectwo Daleszewo obejmujące miejscowości: Daleszewo, Łubnica Sołectwo Radziszewo obejmujące miejscowość: Radziszewo
15 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie, ul. Niepodległości 1 Gardno stały Tak Sołectwo Drzenin obejmujące miejscowość: Drzenin Sołectwo Gardno obejmujące miejscowość: Gardno Sołectwo Wysoka Gryfińska obejmujące miejscowość: Wysoka Gryfińska
16 Świelica Wiejska w Dołgich, 12a Dołgie stały Tak Sołectwo Borzym obejmujące miejscowość: Borzym Sołectwo Dołgie obejmujące miejscowość: Dołgie Sołectwo Parsówek obejmujące miejscowość: Parsówek Sołectwo Sobiemyśl obejmujące miejscowość: Sobiemyśl
17 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwarstnicy, Gryfińska 19 Chwarstnica stały Tak Sołectwo Chwarstnica obejmujące miejscowości: Chwarstnica, Osuch Sołectwo Sobieradz obejmujące miejscowość: Sobieradz Sołectwo Mielenko Gryfińskie obejmujące miejscowość: Mielenko Gryfińskie
18 Świetlica Wiejska w Wełtyniu, ul. Niepodległości 18 Wełtyń stały Nie Sołectwo Wełtyń obejmujące miejscowość: Wełtyń Sołectwo Wirów obejmujące miejscowości: Wirów, Wirówek
19 Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, 66 Nowe Czarnowo stały Tak Sołectwo Krajnik obejmujące miejscowość: Krajnik Sołectwo Krzypnica obejmujące miejscowości: Krzypnica, Pastuszka Sołectwo Nowe Czarnowo obejmujące miejscowość: Nowe Czarnowo
20 Biblioteka Publiczna w Gryfinie Filia w Pniewie, ul. Gryfińska 16 Pniewo stały Nie Sołectwo Bartkowo obejmujące miejscowość: Bartkowo Sołectwo Pniewo obejmujące miejscowość: Pniewo Sołectwo Steklinko obejmujące miejscowość: Steklinko Sołectwo Steklno obejmujące miejscowości: Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko Sołectwo Włodkowice obejmujące miejscowości: Włodkowice, Zaborze Sołectwo Żórawie obejmujące miejscowości: Szczawno, Żórawie Sołectwo Żórawki obejmujące miejscowość: Żórawki
21 Dom Pomocy Społecznej w Dębcach, 11 Dębce dom pomocy społecznej Nie Obwód obejmujący: Dom Pomocy Społecznej w Dębcach
22 Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z. o. o., ul. Parkowa 5 Gryfino szpital Nie Obwód obejmujący: Szpital Powiatowy w Gryfinie
23 Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z. o. o. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gryfinie, ul. Armii Krajowej 8 Gryfino szpital Nie Obwód obejmujący: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gryfinie
24 Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o. o. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Psychiatryczny w Nowym Czarnowie, 70 Nowe Czarnowo szpital Nie Obwód obejmujący: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Psychiatryczny w Nowym Czarnowie
1 Szkoła Podstawowa, ul. Henryka Sienkiewicza 56 Mieszkowice stały Tak Część gminy obejmująca część miasta Mieszkowice, ulice: Adama Mickiewicza, 11 Listopada, Fryderyka Chopina, Graniczna, Henryka Sienkiewicza, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kościelna, Łączna, 1 Maja, Ogrodowa, Plac Wolności, Rycerska, Zaułek Wileński.
2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Tadeusza Kościuszki 48 Mieszkowice stały Tak Część gminy obejmująca część miasta Mieszkowice, ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Chojeńska, Czcibora, Dębowa, Dobrawy, Dworcowa, Dziadka Mroza, Działki, Henryka Pobożnego, Jagiellońska, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Księcia Józefa Poniatowskiego, Leśny Potok, Lipowa, Mieszka I, Młynarska, Moryńska, Odrzańska , Owocowa, Pogodna z wyłączeniem numerów: 4/1, 4/2, Polna, Przejazd Kolejowy, Przemysłowa, Szczerbcowa, Tadeusza Kościuszki, Techników, Warszawska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Willowa, Zielone Wzgórze, Zygmunta Starego.
3 Szkoła Podstawowa, 3 Troszyn stały Nie Część gminy obejmująca Sołectwo Kłosów, Sołectwo Kurzycko, Sołectwo Sitno z miejscowościami: Sitno, Wicin, Sołectwo Troszyn z miejscowościami: Kępa Troszyńska, Troszyn, Wielica.
4 Szkoła Podstawowa, 3 Zielin stały Nie Część gminy obejmująca Sołectwo Zielin z miejscowościami: Jamno, Kiwity, Nowiny, Ostępy, Ranowo, Starzyn, Wierzchlasek, Zielin.
5 Szkoła Podstawowa, ul. Techników 4 Mieszkowice stały Nie Część gminy obejmująca Sołectwo Goszków z miejscowościami: Goszków, Goszkówek, Sołectwo Kamionka, Sołectwo Plany z miejscowościami: Leśniczówka, Mirogniew, Siegniew, oraz ul. Pogodna numery 4/1, 4/2, Sołectwo Wierzchlas.
6 Szkoła Podstawowa w Czelinie, 70 Czelin stały Tak Część gminy obejmująca Sołectwo Czelin z miejscowościami: Czelin, Rogaczewo, Sołectwo Stare Łysogórki z miejscowościami: Słubin, Stare Łysogórki, Sołectwo Stary Błeszyn z miejscowościami: Gozdowice, Nowy Błeszyn, Stary Błeszyn.
1 Reginalne Biuro Geoparku, Plac Wolności 2 Moryń stały Nie miasto Moryń; wsie: Dolsko, Mirowo, Gądno, Przyjezierze osada: Moryń Dwór
2 Szkoła Podstawowa, ul. Moryńska 15 Witnica stały Tak wsie: Witnica, Bielin osady: Macierz, Mierno, Młynary, Niwka, Wisław, Witniczka.
3 Wiejskie Centrum Administracji, Kultury, Sportu i Rekreacji, 7A Klępicz stały Tak wsie: Klępicz, Nowe Objezierze, Stare Objezierze, osada: Skotnica
4 Dom Pomocy Społecznej, ul. Rynkowa 27 Moryń dom pomocy społecznej Nie ul. Rynkowa 27
1 Świetlica wiejska, ul. Polna 14 Kartno stały Tak Sołectwa: Binowo, Kołowo, Żelisławiec, Kartno, część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Sosnówko
2 Świetlica wiejska, Polna 1 Stare Czarnowo stały Tak Sołectwa: Glinna, Stare Czarnowo, część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Dobropole Gryfińskie
3 Sala gimnastyczna, Anny Jagiellonki 1 Kołbacz stały Tak Sołectwa: Dębina, Kołbacz, Komorówko, Nieznań, Żelewo
1 Urząd Miejski, ul. Rynek 15 Trzcińsko-Zdrój stały Nie Miasto Trzcińsko-Zdrój obejmujące ulice: Aleja Wolności, Ceglana, Chojnicka, Cmentarna, Jeziorna, Kościelna, Kasztanowa, 2 Lutego, Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Okólna, Sienkiewicza, Słoneczna, Sojuszników, Uzdrowiskowa, Wodna, Dworcowa, Kościuszki, Krótka, 9 Maja, Murarska, Polna, Rynek, Wiosenna, Parkowa, Spokojna, Nad Rurzycą
2 Trzcińskie Centrum Kultury, ul. Młyńska 4 Trzcińsko-Zdrój stały Tak Sołectwo Góralice obejmujące miejscowości: Góralice, Cieplikowo, Czyste; Sołectwo Dobropole obejmujące miejscowość: Dobropole; Sołectwo Tchórzno obejmujące miejscowość: Tchórzno; Sołectwo Stołeczna obejmujące miejscowości: Stołeczna, Wesoła; Sołectwo Strzeszów obejmujące miejscowość: Strzeszów
3 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Cmentarna 12 Trzcińsko-Zdrój stały Tak Sołectwo Gogolice obejmujące miejscowość: Gogolice; Sołectwo Górczyn obejmujące miejscowości: Górczyn, Antoniewice, Drzesz, Smuga; Sołectwo Klasztorne obejmujące miejscowość: Klasztorne; Sołectwo Rosnowo obejmujące miejscowości: Rosnowo, Rosnówko; Sołectwo Chełm Górny obejmujące miejscowość: Chełm Górny; Sołectwo Chełm Dolny obejmujące miejscowość: Chełm Dolny; Sołectwo Piaseczno obejmujące miejscowości: Piaseczno, Babin
4 Dom Pomocy Społecznej, ul. Aleja Róż 1 Trzcińsko-Zdrój dom pomocy społecznej Nie ul. Aleja Róż
1 Szkoła Podstawowa, ul. Barnima III 1 Widuchowa stały Tak Część Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości: Czarnówko, Dębogóra, Lubiczyn, Marwice, Pacholęta, Widuchowa, Widuchowa-Stacja
2 Szkoła Podstawowa, ul. Królewiecka 42 Krzywin stały Tak Cześć Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości: Krzywin, Krzywinek, Ognica, Rynica, Widuchówko
3 Świetlica Wiejska, 24 Żelechowo stały Nie Część Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości: Kiełbice, Kłodowo, Pąkowo, Polesiny, Wilcze, Żarczyn, Żelechowo
4 Świetlica Wiejska, 56 Lubicz stały Nie Część Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości : Lubicz, Bolkowice

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto i Gmina Gryfino 8 24 843 4 40
0.0000020000Nr 2 Gmina Banie, Gmina Stare Czarnowo, Gmina Widuchowa 4 12 442 5 28
0.0000030000Nr 3 Gmina Chojna, Gmina Cedynia, Gmina Trzcińsko-Zdrój 6 18 775 4 32
0.0000040000Nr 4 Gmina Mieszkowice, Gmina Moryń 3 9 079 4 18
Podsumowanie 21 65 139 17 118

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 6 8 5 29
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 10 4 8 3 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 6 8 5 29
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 10 6 8 5 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 24 744 12 998 12 986 52.48% 0.05248
12 368 95.24% 0.09524
Tak
2 12 430 6 436 6 432 51.75% 0.05175
5 916 91.98% 0.09198
Tak
3 18 775 10 417 10 408 55.44% 0.05544
9 507 91.34% 0.09134
Tak
4 9 044 4 573 4 572 50.55% 0.05055
4 206 91.99% 0.09199
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 356 6 1.11% 0.00111
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 496 29 32.80% 0.0328
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 322 25 10.38% 0.01038
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 614 29 20.67% 0.02067
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 11 209 29 35.03% 0.03503

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 356 6 0 1.11% 0.00111
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 496 29 7 32.80% 0.0328
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 322 25 2 10.38% 0.01038
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 614 29 4 20.67% 0.02067
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 11 209 29 8 35.03% 0.03503
Tak

Rada Powiatu w Gryfinie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 DUDAR Ewa 2 583 20.88% 0.02088
Tak
1 4 2 ANDRYCH Hubert 390 3.15% 0.00315
Tak
1 4 3 MISIUNA Aleksandra Agnieszka 401 3.24% 0.00324
Tak
1 4 4 FISCHBACH Kazimierz Antoni 160 1.29% 0.00129
Nie
1 4 5 SKOWROŃSKA-TUNIA Maria 102 0.82% 0.00082
Nie
1 4 6 HEŁMINIAK Maciej Marcin 89 0.72% 0.00072
Nie
1 4 7 FIGAS Tadeusz Stanisław 193 1.56% 0.00156
Nie
1 4 8 DUNOWSKA Sylwia 73 0.59% 0.00059
Nie
1 4 9 PIZNAL Waldemar Marian 131 1.06% 0.00106
Nie
1 4 10 FIRLĄG Izabela 168 1.36% 0.00136
Nie
1 5 1 KOZAKIEWICZ Michał 492 3.98% 0.00398
Tak
1 5 2 SOCHAJ Ireneusz Cezary 219 1.77% 0.00177
Nie
1 5 3 LEWANDOWSKA Paulina Stanisława 36 0.29% 0.00029
Nie
1 5 4 URBAŃSKI Sławomir Piotr 171 1.38% 0.00138
Nie
1 5 5 LINTNER Alicja 43 0.35% 0.00035
Nie
1 5 6 TURKIEWICZ Czesław 57 0.46% 0.00046
Nie
1 5 7 KRÓL Ewa Dorota 55 0.44% 0.00044
Nie
1 5 8 SZNIGIR Ryszard 93 0.75% 0.00075
Nie
1 5 9 DWORACZYŃSKA Agnieszka 10 0.08% 8.0E-5
Nie
1 5 10 GUTKOWSKI Józef Zdzisław 205 1.66% 0.00166
Nie
1 10 1 MIRAKOWSKI Tomasz Bogdan 688 5.56% 0.00556
Tak
1 10 2 KOSTRZEWA Joanna 1 200 9.70% 0.0097
Tak
1 10 3 BOGACZ-BOŚ Małgorzata Zofia 81 0.65% 0.00065
Nie
1 10 4 SCISŁOWSKI Rafał Andrzej 117 0.95% 0.00095
Nie
1 10 5 RACINOWSKI Paweł Dariusz 380 3.07% 0.00307
Nie
1 10 6 LACEK Grzegorz Jakub 282 2.28% 0.00228
Nie
1 10 7 CIERLECKI Waldemar 92 0.74% 0.00074
Nie
1 10 8 MŁYŃSKA Krystyna Alicja 163 1.32% 0.00132
Nie
1 10 9 EKIERT HALINA MARIA 129 1.04% 0.00104
Nie
1 10 10 WALIŃSKI Maciej 221 1.79% 0.00179
Nie
1 11 1 MICHALSKI Roman Jan 707 5.72% 0.00572
Tak
1 11 2 MILER Jerzy Zdzisław 485 3.92% 0.00392
Tak
1 11 3 RATAJ Roman Henryk 353 2.85% 0.00285
Nie
1 11 4 PODLEŚNY Jan Zygmunt 479 3.87% 0.00387
Nie
1 11 5 RACINOWSKI Maciej Józef 265 2.14% 0.00214
Nie
1 11 6 KMIECIAK Wanda 222 1.79% 0.00179
Nie
1 11 7 OLECH-BUDZIK Beata 45 0.36% 0.00036
Nie
1 11 8 STARUK Jolanta 120 0.97% 0.00097
Nie
1 11 9 POKRZYKOWSKA Małgorzata Jagoda 197 1.59% 0.00159
Nie
1 11 10 GŁADKOW Jan 471 3.81% 0.00381
Nie
2 2 1 DURAJ Maria Ewa 83 1.40% 0.0014
Nie
2 2 2 WALTEROWICZ Rafał Seweryn 56 0.95% 0.00095
Nie
2 2 3 LECH-RABENDA Ewa Maria 81 1.37% 0.00137
Nie
2 2 4 PIĄTEK Marcin 25 0.42% 0.00042
Nie
2 2 5 WOŹNIAK Zofia 26 0.44% 0.00044
Nie
2 2 6 MEDYŃSKI Paweł 85 1.44% 0.00144
Nie
2 4 1 SADOWSKA Teresa Halina 711 12.02% 0.01202
Tak
2 4 2 ADAMSKI Mariusz Piotr 502 8.49% 0.00849
Nie
2 4 3 WAYDYK Piotr Zbigniew 268 4.53% 0.00453
Nie
2 4 4 CEMBIK Hanna Jadwiga 274 4.63% 0.00463
Nie
2 4 5 SZCZAWIK Barbara Natalia 132 2.23% 0.00223
Nie
2 4 6 JADWISZCZAK Paweł Seweryn 33 0.56% 0.00056
Nie
2 5 1 MIELCZAREK Marian Józef 84 1.42% 0.00142
Nie
2 5 2 BARANOWSKA Ilona 45 0.76% 0.00076
Nie
2 5 3 MERSKI Zdzisław 79 1.34% 0.00134
Nie
2 5 4 FILIPIUK Stanisława 16 0.27% 0.00027
Nie
2 10 1 SOŁTYSIAK Jerzy Jarosław 348 5.88% 0.00588
Nie
2 10 2 GACPARSKI BOGUMIŁ ANTONI 202 3.41% 0.00341
Nie
2 10 3 BIEGUS Bartosz 438 7.40% 0.0074
Tak
2 10 4 HŁADZIEJEWSKA Stanisława 88 1.49% 0.00149
Nie
2 10 5 GÓRSKA Beata 83 1.40% 0.0014
Nie
2 10 6 KOSTANCIAK Agnieszka 59 1.00% 0.001
Nie
2 11 1 TEREBECKI Sławomir 660 11.16% 0.01116
Tak
2 11 2 WRÓBEL Paweł Dawid 767 12.96% 0.01296
Tak
2 11 3 ADAMSKA Dorota 191 3.23% 0.00323
Nie
2 11 4 GRALAK Agnieszka Iwona 247 4.18% 0.00418
Nie
2 11 5 STACHNIUK Małgorzata 156 2.64% 0.00264
Nie
2 11 6 WOŚ Marek 177 2.99% 0.00299
Nie
3 4 1 SIKORA Mariusz Piotr 361 3.80% 0.0038
Nie
3 4 2 KORDYLASIŃSKA Alicja Elwira 522 5.49% 0.00549
Nie
3 4 3 PRZYGODA Jarosław Patryk 599 6.30% 0.0063
Tak
3 4 4 BABIARZ Grażyna Anna 162 1.70% 0.0017
Nie
3 4 5 SZOKA Aleksander 187 1.97% 0.00197
Nie
3 4 6 BUŁGAJEWSKA Małgorzata Mariola 129 1.36% 0.00136
Nie
3 4 7 STRELCZUK Mariusz 263 2.77% 0.00277
Nie
3 4 8 ZGODA Jerzy Jan 743 7.82% 0.00782
Tak
3 5 1 DŁUGOBORSKI Wojciech 511 5.37% 0.00537
Tak
3 5 2 MARKOWSKA Halina Krystyna 75 0.79% 0.00079
Nie
3 5 3 KOŁODZIEJCZYK Czesław 34 0.36% 0.00036
Nie
3 5 4 KOBA Ewa 196 2.06% 0.00206
Nie
3 5 5 MURASZKA Krzysztof Dawid 344 3.62% 0.00362
Nie
3 5 6 SKAWIŃSKA Genowefa Teresa 34 0.36% 0.00036
Nie
3 5 7 DRZEWIECKI Piotr Krzysztof 81 0.85% 0.00085
Nie
3 5 8 KOBUSIAK Piotr Andrzej 268 2.82% 0.00282
Nie
3 10 1 SZMAJA Zbigniew Waldemar 351 3.69% 0.00369
Tak
3 10 2 BŁĘCKI Sławomir Franciszek 217 2.28% 0.00228
Nie
3 10 3 STRANC Wiesław 247 2.60% 0.0026
Nie
3 10 4 BAJSAROWICZ Piotr Bolesław 142 1.49% 0.00149
Nie
3 10 5 NOWACKA Edyta Maria 127 1.34% 0.00134
Nie
3 10 6 SOBAS Robert Jerzy 92 0.97% 0.00097
Nie
3 10 7 BŁĘCKA Iwona 90 0.95% 0.00095
Nie
3 10 8 FRANCISZKIEWICZ Aleksandra Maria 70 0.74% 0.00074
Nie
3 11 1 KONARSKI Wojciech Andrzej 1 079 11.35% 0.01135
Tak
3 11 2 SIERGIEJ Tomasz Cezary 466 4.90% 0.0049
Nie
3 11 3 SŁAWIŃSKI Paweł Roman 410 4.31% 0.00431
Nie
3 11 4 ZIELIŃSKA Aleksandra 565 5.94% 0.00594
Tak
3 11 5 KOMORZYCKA Anna 494 5.20% 0.0052
Nie
3 11 6 BUGAJSKI Dawid Piotr 135 1.42% 0.00142
Nie
3 11 7 DYBKA Anna Maria 167 1.76% 0.00176
Nie
3 11 8 ROSIŃSKI Adam 346 3.64% 0.00364
Nie
4 4 1 DOMARADZKI Jerzy 510 12.13% 0.01213
Tak
4 4 2 GLIŃSKA Anna Katarzyna 401 9.53% 0.00953
Nie
4 4 3 SZCZERBA Katarzyna Ewa 134 3.19% 0.00319
Nie
4 4 4 PASZKO Przemysław 166 3.95% 0.00395
Nie
4 4 5 KUPCZYK Katarzyna 109 2.59% 0.00259
Nie
4 5 1 WALUSZ Danuta Barbara 121 2.88% 0.00288
Nie
4 5 2 KLOS Leszek 20 0.48% 0.00048
Nie
4 5 3 ZDUNEK Łukasz Grzegorz 33 0.78% 0.00078
Nie
4 10 1 MAZUR Wanda 244 5.80% 0.0058
Nie
4 10 2 RYGUS Kamil Ryszard 38 0.90% 0.0009
Nie
4 10 3 NIEDŹWIECKA Maria 234 5.56% 0.00556
Nie
4 10 4 BYRA Stanisław Marian 54 1.28% 0.00128
Nie
4 10 5 JABŁOŃSKI Roman 137 3.26% 0.00326
Nie
4 11 1 KACZMAR Henryk 756 17.97% 0.01797
Tak
4 11 2 RUCHNIAK Tadeusz 397 9.44% 0.00944
Nie
4 11 3 CYBORT Agata Sylwia 214 5.09% 0.00509
Nie
4 11 4 KOELLER Elżbieta 63 1.50% 0.0015
Nie
4 11 5 RZEPCZAK Remigiusz Jarosław 575 13.67% 0.01367
Tak
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Gryfiński - ogółem 10 162 127 80 159 65 139 62 3 6
Gminy ogółem 9 141 123 80 159 65 139 62 3 6
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 30 408 24 843 24 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 49 751 40 296 38 3 5 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 17 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 12 1
Ogółem 29 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 118 51 43% 67 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 108 48 44% 60 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 343 152 44% 191 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 4 44% 5 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 19 5 26% 14 74%
Ogółem 569 251 44% 318 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 51 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 49 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 46 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 54 47
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 49 54
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 37 15 41% 22 59%
30-39 118 60 51% 58 49%
40-59 284 126 44% 158 56%
60+ 130 50 38% 80 62%
Ogółem 569 251 44% 318 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 21 7 33% 14 67%
60+ 4 1 25% 3 75%
Ogółem 28 9 32% 19 68%