Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 159 392
Wyborców 131 689
Obwodów 101
  • Wybory do Rady Miasta Olsztyna
  • Wybory Prezydenta Olsztyna
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Roberta i Karola Małłków 3 Olsztyn stały Tak ulice: Roberta i Karola Małłków, Feliksa Nowowiejskiego, Partyzantów /od nr 87 wzwyż/, Ratuszowa, Franciszka Sarnowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Wyzwolenia
2 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 109 (parter), ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn stały Nie ulice: Mikołaja Kopernika /od nr 1 do nr 7/, Erwina Kruka /od nr 1 do nr 7 i od nr 41 do nr 44/, Jerzego Lanca /od nr 6 do nr 8/, Bogumiła Linki, Jana Liszewskiego, 1 Maja, Krzysztofa C. Mrongowiusza, Adama Mickiewicza /str. parzysta od nr 2 do nr 18/, Warmińska /od nr 13 do nr 18B/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 16/, place: Jana Pawła II, Konsulatu Polskiego /nr 1, 1A, 2, 4/, Trzech Krzyży
3 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala gimnastyczna, ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn stały Tak ulice: Michała Kajki, Mikołaja Kopernika /od nr 8 do nr 13 i od nr 40 wzwyż/, Tadeusza Kościuszki /str. parzysta od nr 38 do nr 56/, Erwina Kruka /od nr 8 do nr 39/, Jerzego Lanca /od nr 2 do nr 4/, Mazurska /od nr 8 wzwyż/, Adama Mickiewicza /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż/.
4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Olsztyn stały Tak ulice: Bartosza Głowackiego /str. nieparzysta nr 17 i str. parzysta od nr 12 do nr 22/, Józefa Grotha, Ernesta Kościńskiego, Gabriela Narutowicza, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 7 do nr 53 i str. parzysta od nr 40 do nr 42/, place: Ignacego Daszyńskiego, Solidarności
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego, ul. Tadeusza Kościuszki 70 Olsztyn stały Nie ulice: Bartosza Głowackiego /str. nieparzysta nr 13/15 oraz od nr 21 wzwyż i str. parzysta od nr 26 wzwyż/, Tadeusza Kościuszki /str. nieparzysta od nr 55 wzwyż i str. parzysta od nr 58 wzwyż/, Nowa Niepodległości, Emilii Plater, Mikołaja Reja, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 32 do nr 38/, plac: Xawerego Dunikowskiego, Andrzeja Wakara
6 Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna, ul. Stare Miasto 33 Olsztyn stały Tak ulice: Adama Asnyka, Św. Barbary, Bolesława Chrobrego, Jana Długosza, Gazety Olsztyńskiej-rok założenia 1886, Hugona Kołłątaja, Joachima Lelewela, 11 Listopada, Jana z Łajs, Mieszka I, Okopowa, Piastowska, Seweryna Pieniężnego, Podwale, Prosta, Marii Rodziewiczówny, Stare Miasto, Staromiejska, Stanisława Staszica, 22 Stycznia, Leona Włodarczaka, Św. Wojciecha, Zamkowa nr 1, 2 i 3, aleja: Gelsenkirchen, place: Jedności Słowiańskiej, Targ Rybny
7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych, Al. Obrońców Tobruku 3 Olsztyn stały Tak ulice: Dywizjonu 303, Stefana Grabowskiego, Marii Grzegorzewskiej, Marcina Kasprzaka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 4 do nr 16/, Romualda Mielczarskiego, Niepodległości /str. parzysta od nr 46 wzwyż i str. nieparzysta od nr 85 wzwyż/, Romualda Traugutta, 5 Wileńskiej Brygady AK /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5A i str. parzysta nr 10/, aleje: Generała Władysława Sikorskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5/, Obrońców Tobruku /str. parzysta/, plac: Lotników
8 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych, ul. Żołnierska 14 Olsztyn stały Tak ulica: Żołnierska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 16C/.
9 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn stały Tak ulica: Jarosława Iwaszkiewicza /str. parzysta/.
10 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn stały Tak ulice: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego /bez nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/, Jarosława Iwaszkiewicza /str. nieparzysta/, Edwarda Martuszewskiego, Aleksandra Rymkiewicza, Stefanii Sempołowskiej, Tadeusza Stępowskiego
11 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, Al. Warszawska 89 Olsztyn stały Nie ulice: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego /nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/, Polna, Profesorska, aleje: Warszawska /str. nieparzysta od nr 59 do nr 105/, Obrońców Tobruku /str. nieparzysta/.
12 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Walentego Barczewskiego 11 A Olsztyn stały Tak ulice: Ks. Tadeusza Borkowskiego, Janusza Korczaka
13 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Niepodległości 18 Olsztyn stały Nie ulice: Walentego Barczewskiego, Ryszarda Knosały, Michała Lengowskiego, Waleriana Łukasińskiego, Mariańska, Maurycego Mochnackiego, Niepodległości /str. nieparzysta od nr 53 do nr 65 i str. parzysta od nr 16 do nr 44/, Władysława Orkana, Ks. Wacława Osińskiego, Feliksa Szrajbera, Alojzego Śliwy, aleja: Warszawska /str. nieparzysta od nr 5 do nr 57/, plac: Franklina D. Roosevelta
14 Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn stały Nie ulice: Grunwaldzka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 18A/, Górna, Na Skarpie, Smętka, Mikołaja Trąby, aleje: Warszawska /str. parzysta od nr 2 do nr 36/, Chateauroux
15 Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn stały Nie ulice: Artyleryjska nr 1, 3 - 3z , Bohaterów Monte Cassino, Grunwaldzka /str. nieparzysta od nr 21 wzwyż i str. parzysta od nr 20 wzwyż/, Władysława Jagiełły, Marii Konopnickiej, Marka Kotańskiego, Marcina Kromera, Królowej Jadwigi, Jacka Kuronia, Zamkowa nr 5, Zyndrama z Maszkowic, Natalii Żarskiej
16 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza, ul. Kazimierza Jagiellończyka 32 Olsztyn stały Tak ulice: Jana Bażyńskiego, I Dywizji Wojska Polskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Juranda ze Spychowa, Armii Krajowej, Księcia Witolda, Lipowa, Saperska, Szarych Szeregów, Zawiszy Czarnego, Jana Żiżki, aleja: Warszawska /str. parzysta od nr 38 do nr 96/.
17 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego, al. Przyjaciół 42 Olsztyn stały Tak ulice: Bursztynowa, Koralowa, Leśna, Morska, Rybaki, aleje: Przyjaciół, Róż.
18 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, ul. Bałtycka 37 Olsztyn stały Tak ulice: Akacjowa, Bałtycka /str. nieparzysta od nr 41 do nr 95 i str. parzysta od nr 16 do nr 100/, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jagodowa, Jodłowa, Kajakowa, Kasztanowa, Klonowa, Krańcowa, Letniskowa, Limbowa, Łabędzia, Olimpijska, Pływacka, Rakowa, Sosnowa, Świerkowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wędkarska, Wierzbowa, Wioślarska, Wodna, Żeglarska
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter), ul. Bałtycka 151 Olsztyn stały Nie ulice: Bałtycka /str. nieparzysta od nr 103 wzwyż i str. parzysta od nr 124 wzwyż/, Bażantowa, Bociania, Cietrzewia, Drozda, Głogowa, Heleny, Husarii, Jaskółcza, Jastrzębia, Jerzyka, Kanarkowa, Kmicica, Krucza, Oleńki, Orla, Pawia, Przepiórcza, Sikorki, Skowronka, Słowicza, Sokola, Szpakowa, Wilgi, Wróbla, Zagłoby, Zięby
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna, ul. Bałtycka 151 Olsztyn stały Tak ulice: Basieńki, Bohuna, Stefana Czarnieckiego, Gołębia, Ketlinga, Kiemliczów, Kresowa, Księcia Jaremy, Księdza Kordeckiego, Młodzieżowa, Podbipięty, Poranna, Rocha, Rzędziana, Skrzetuskiego, Sowia, Stokowa, Wachmistrza Soroki, Wołodyjowskiego, Wronia, hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Żurawia /str. parzysta od nr 22a wzwyż i str. nieparzysta od nr 21 wzwyż/.
21 Przedszkole Kraina Bajek, ul. Stokrotki 1 Olsztyn stały Tak ulice: Dziewanny, Fiołkowa, Hiacyntowa, Kardynała Stanisława Hozjusza, Irysowa, Jemioły, Kocanki, Konwaliowa, Krokusowa, Lawendowa, Liliowa, Macierzanki, Narcyzowa, Ostróżki, Poziomkowa, Rumiankowa, Sasankowa, Stokrotki, Storczykowa, Św. Arnolda, Tulipanowa, Żbicza, Żonkilowa
22 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały Tak ulice: Bartnicka, Bławatna, Chłopska, Chmielna, Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 41 do nr 83 i str. parzysta od nr 44 do nr 82/, Miła, Kąkolowa, Okrągła, Rzepakowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 2 do nr 20/, Siewna /str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 74/, Widok, Włościańska, Żytnia /str. nieparzysta od nr 1 do nr 69 i str. parzysta od nr 2 do nr 70g/, Sielska
23 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały Tak ulice: Chabrowa, Cyranki, Czajki, Czapli, Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 42/, Jęczmienna, Łubinowa, Makowa, Mewy, Nasienna, Ogrodnicza, Owocowa, Perkoza, Pługi, Pszenna, Rolna /str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 64/, Rybitwy, Siewna /str. nieparzysta od nr 63 wzwyż i str. parzysta od nr 76 wzwyż/, Strąkowa, Traktorowa, Żurawia /str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 22/, Żytnia /str. nieparzysta od nr 71 wzwyż i str. parzysta od nr 72 wzwyż
24 Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały Tak ulice: Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 85 wzwyż i str. parzysta od nr 84 wzwyż/, Działkowa, Gronowa, Gryczana, Kłosowa, Konopna, Oliwkowa, Słonecznikowa, Sojowa, Rolna /str. nieparzysta od nr 107 wzwyż i str. parzysta od nr 66 wzwyż/, Rzepakowa /str. nieparzysta od nr 37 wzwyż i str. parzysta od nr 22 wzwyż/, Zbożowa, Żniwna
25 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Michała Oczapowskiego 4 Olsztyn stały Tak ulice: Józefa Dubiskiego, Tomasza Dziamy, prof. Eugeniusza Grabdy, Jana Heweliusza, Chrysto Izworskiego, Antoniego Jutrzenki-Trzebiatowskiego, Kazimierza Kalinowskiego, Czesława Kanafojskiego, prof. Wiesława Krautforsta, Jana Licznerskiego, prof. Wacława Minakowskiego, Tadeusza Młynka, Michała Oczapowskiego, Przemysława Olszewskiego, Romana Prawocheńskiego, Adama Szostkiewicza, Roberta Towarnickiego, Juliana Tuwima /str. nieparzysta od nr 15 wzwyż/, Gen. Mariusza Zaruskiego aleje: Generała Władysława Sikorskiego od ul. Obrońców Tobruku do projektowanej trasy NDP na granicy z os. Jaroty /str. parzysta/, Warszawska /str. nieparzysta od nr 107 wzwyż i str. parzysta od nr 98 wzwyż/ place: Cieszyński, Łódzki
26 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, ul. Juliana Tuwima 10 Olsztyn stały Tak ulice: Tadeusza Bloka, Gruszowe Sady, prof. Haliny Karnickiej, prof. Kazimierza Markiewicza, prof. Aleksandra Martyniaka, prof. Grzegorza Nowaka, Stanisława Sakowicza, Włodzimierza Szczekin-Krotowa, Juliana Tuwima /str. nieparzysta nr 1, 3, 9, 11 i str. parzysta od nr 6 wzwyż/, Stanisława Wadowskiego, Wiktora Wawrzyczka, Janiny Wengris, prof. Bohdana Wilamowskiego, Piotra Znanieckiego
27 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka, ul. Słoneczna 45 F Olsztyn stały Tak ulice: Astronomów, Benedykta Dybowskiego, Gwiezdna, Księżycowa, Kurta Obitza, Promienista, Słoneczna, Świetlista, Tęczowa, Zodiakalna
28 Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie, ul. Dworcowa 1 Olsztyn stały Tak ulice: Budowlana, Cementowa, Dworcowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 8/, Magazynowa, Lubelska, Przemysłowa, Składowa, Sprzętowa, Stalowa, Towarowa, Żelazna, place: Konstytucji 3 Maja, Ofiar Katynia
29 Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna, ul. Partyzantów 85 Olsztyn stały Nie ulice: Mazurska /od nr 1 do nr 7, 7A, 7B/, Partyzantów /od nr 1 do nr 32 i od nr 73 do nr 85/, Andrzeja Samulowskiego, Warmińska /od nr 1 do nr 12 i od nr 19 wzwyż/, plac: Konsulatu Polskiego nr 5, 5A, 6
30 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, ul. Tadeusza Kościuszki 46/48 Olsztyn stały Tak ulice: Bartosza Głowackiego /str. parzysta od nr 4A do nr 6/, Mikołaja Kopernika /od nr 14 do nr 39/, Tadeusza Kościuszki /str. nieparzysta od nr 13 do nr 45 i str. parzysta od nr 2 do nr 36/, plac: Kazimierza Pułaskiego
31 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10 Olsztyn stały Nie ulice: Dworcowa /str. parzysta od nr 10 do nr 14/, Grażyny, Jasna, Wojciecha Kętrzyńskiego, Partyzantów /od nr 33 do nr 72/, plac: Generała Józefa Bema
32 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn stały Tak ulice: Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 11 do nr 13M/, Wschodnia
33 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn stały Tak ulice: Bartosza Głowackiego /str. nieparzysta nr 11/, Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 30/, Westerplatte
34 Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kołobrzeska 13M Olsztyn stały Nie ulica: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 7 do nr 23 i str. parzysta od nr 16 do nr 26/.
35 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego, ul. Kołobrzeska 29 Olsztyn stały Tak ulica: Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 15 wzwyż i str. parzysta od nr 32 wzwyż/.
36 Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”, ul. Świtezianki 2 Olsztyn stały Tak ulice: Władysława Leonharda, Pana Tadeusza /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż/, Jacka Soplicy, Świtezianki
37 Przedszkole Miejskie Nr 37, ul. Pana Tadeusza 12A Olsztyn stały Tak ulica: Pana Tadeusza /str. parzysta od nr 2 wzwyż/.
38 Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę (stołówka), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 61A Olsztyn stały Nie ulica: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 25 do nr 41A i str. parzysta od nr 28 do nr 32/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 55A do nr 71/.
39 Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A Olsztyn stały Nie ulice: Żołnierska /str. nieparzysta od nr 19 do nr 37/, Dworcowa /str. parzysta od nr 34 do nr 36/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 44 do nr 52A/, plac: Inwalidów Wojennych
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56 Olsztyn stały Nie ulice: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 43 do nr 47/, Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 2 do nr 4/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 54 do nr 58/.
41 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn stały Nie ulice: Dworcowa /str. parzysta od nr 38 do nr 58/, Żołnierska /str. nieparzysta od nr 39 do nr 41b/.
42 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn stały Nie ulice: Dworcowa /str. parzysta od nr 60 wzwyż/, 5 Wileńskiej Brygady AK /str. nieparzysta od nr 9 do nr 19/.
43 Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Żołnierska 24 Olsztyn stały Tak ulice: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 49 do nr 63/, Żołnierska /str. nieparzysta od nr 43 do nr 47/.
44 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, ul. Żołnierska 49 Olsztyn stały Nie ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 6 do nr 20/, Żołnierska /str. nieparzysta od nr 49 wzwyż/.
45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej, ul. Żołnierska 26 Olsztyn stały Tak ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 22 wzwyż/, Żołnierska /str. parzysta od nr 18 wzwyż/.
46 Przedszkole Miejskie Nr 17, ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 17a Olsztyn stały Nie ulice: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 65 wzwyż/, 5 Wileńskiej Brygady AK /str. nieparzysta od nr 21 do nr 31 i str. parzysta od nr 12 do nr 28b/.
47 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17 Olsztyn stały Tak ulice: Stefana Banacha, Bankowców, Bielska, Bieszczadzka, Biskupińska, Elbląska, Gdyńska, Koszalińska, Kręta, Krótka, Ludowa, Łęczycka, Łódzka, Masztowa, Niborska, Obrońców, Olecka, Pasymska, Piękna Góra, Piska, Pogodna, Przydziałowa, Mariana Rejewskiego, Rzeszowska, Skierniewicka, Franciszka Stefczyka, Szczytnowska, Synów Pułku /od ul. 5 Wileńskiej Brygady AK do ul. Ignacego Krasickiego/, Władysława Trylińskiego, Walecznych, Wąska, Wesoła, Wileńska, Zakopiańska, 5 Wileńskiej Brygady AK /str. nieparzysta od nr 33 wzwyż i str. parzysta od nr 30 wzwyż/, place: Mazurski, Aliantów
48 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Opolska 28 Olsztyn stały Nie ulice: Augustowska, Białostocka, Białowieska, Bracławska, Ciechocińska, Czeska, Dobra, Gołdapska, Graniczna, Łowicka, Opolska, Plażowa, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Ustronie, Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 73 wzwyż i str. parzysta od nr 60 wzwyż/.
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Edwarda Turowskiego 3 Olsztyn stały Tak ulice: Franciszka Barcza /str. nieparzysta/, Ignacego Krasickiego /od ul. Melchiora Wańkowicza do ul. Franciszka Barcza/, Edwarda Turowskiego
50 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn stały Tak ulice: Franciszka Barcza /str. parzysta/, Włodzimierza Puchalskiego, Melchiora Wańkowicza /str. nieparzysta od nr 3 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 wzwyż/, aleja: Generała Władysława Sikorskiego /od nr 17 do nr 27/.
51 Przedszkole Miejskie Nr 32, ul. Stanisława Murzynowskiego 24 Olsztyn stały Nie ulice: Ignacego Krasickiego /od ul. Synów Pułku do ul. Melchiora Wańkowicza/, Stanisława Murzynowskiego /bez nr 22/.
52 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jaroty", ul. Melchiora Wańkowicza 9 Olsztyn stały Tak ulice: Metalowa, Stanisława Murzynowskiego /nr 22/, Mieczysława Orłowicza /str. nieparzysta od nr 7 wzwyż/, Synów Pułku /od ul. Mieczysława Orłowicza do ul. Ignacego Krasickiego/, Melchiora Wańkowicza /str. nieparzysta od nr 9 wzwyż/.
53 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn stały Tak ulice: Mieczysława Orłowicza /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 wzwyż/, Eugeniusza Paukszty, Synów Pułku /od al. Generała Władysława Sikorskiego do ul. Mieczysława Orłowicza/, Melchiora Wańkowicza /nr 1, 1A, 1B/.
54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, Społeczna Szkoła Podstawowa 101, sala koralowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn stały Nie ulice: Juliana Dadleza, dr Stanisława Dorantta, Stanisława Flisa, Bolesława Laszki, Edwarda Mroza, Podgórna
55 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 Społeczne Gimnazjum 101, sala poziomkowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn stały Nie ulice: Jana Janowicza, Floriana Piotrowskiego
56 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn stały Nie ulice: Kujawska, Mazowiecka, Biskupa Tadeusza Płoskiego, Pomorska, Srebrna, aleja: Generała Władysława Sikorskiego nr 33
57 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn stały Nie ulice: Brylantowa, Diamentowa, Grafitowa, Jarocka /str. nieparzysta od nr 65 wzwyż/, Nefrytowa, Perłowa, Szmaragdowa, Rubinowa, Złota
58 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 2 Olsztyn stały Tak ulice: Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Gen. Władysława Andersa, Rotmistrza Witolda Pileckiego
59 Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn stały Tak ulice: Marcina Antonowicza, Bartąska, Jerzego Bukowskiego, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gen. Franciszka Kleeberga, Stanisława Lewandowskiego, Gen. Stanisława Maczka
60 Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn stały Tak ulice: Ks. Edmunda Friszke, Gen. Józefa Hallera, Grażyny Langowskiej, Maryny Okęckiej-Bromkowej, Mieczysława Pimpickiego, Ks. Jerzego Popiełuszki
61 Rada Osiedla „Generałów”, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 9/„S” Olsztyn stały Nie ulice: ks. Roberta Bilitewskiego, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gen. Leopolda Okulickiego, majora Jana Piwnika, Prof. Stanisława Swianiewicza, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. parzysta od nr 18 do nr 38/.
62 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10 Olsztyn stały Nie ulice: Dolna, Kazimierza Jaroszyka, Franciszka Kręcickiego, Okólna, Pieczewska, Zakole
63 Przedszkole Miejskie Nr 29, im. Akademii Uśmiechu, ul. Zbigniewa Herberta 2A Olsztyn stały Nie ulice: Zbigniewa Herberta, Jarocka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 63 i str. parzysta cała/.
64 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty, ul. Kazimierza Jaroszyka 14 Olsztyn stały Nie ulice: Ks. Jana Hanowskiego, Fryderyka Leyka, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. parzysta nr 4, 6, 8, 14, 16 i str. nieparzysta od nr 21 do nr 31/, skwer: gen. Augusta Fieldorfa-Nila
65 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo, ul. Bolesława Jeziołowicza 11 Olsztyn stały Nie ulice: Bolesława Jeziołowicza, Henryka Panasa, Leona Sobocińskiego
66 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn stały Tak ulica: Jana Boenigka /str. parzysta/.
67 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn stały Nie ulice: Jana Boenigka /str. nieparzysta/, Jerzego Burskiego
68 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn stały Nie ulice: Ludwiki Stramkowskiej, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2/, Stanisława Żurawskiego
69 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn stały Nie ulice: Leonarda Turkowskiego, Ryszarda Wachowskiego
70 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego, ul. Ernsta Wiecherta 14 Olsztyn stały Nie ulice: Johanna Gottfrieda Herdera, Wincentego Witosa /od nr 1 do nr 5/.
71 AAI-Polska AIKIDO, ul. Immanuela Kanta 15A Olsztyn stały Nie ulice: Bajkowa, Bolka i Lolka, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, Ignacego Krasickiego /od nr 1 do nr 15/, Kopciuszka, Misia Uszatka, Myszki Miki, Zbigniewa Nienackiego, Pszczółki Mai, Igora Sikiryckiego, Smerfów, Balbiny Świtycz-Widackiej
72 Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”, ul. Immanuela Kanta 11 Olsztyn stały Nie ulica: Immanuela Kanta
73 Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica, ul. Balbiny Świtycz-Widackiej 3 Olsztyn stały Nie ulice: Władysława Gębika, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Calineczki
74 Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego, ul. Johanna Gottfrieda Herdera 3 Olsztyn stały Nie ulice: Ernesta Wiecherta, Bpa Tomasza Wilczyńskiego /str. nieparzysta od nr 5a do nr 19/, Wincentego Witosa /od nr 6 wzwyż/.
75 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn stały Tak ulice: Bolesława Limanowskiego, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i 9A oraz str. parzysta od nr 2 do nr 8/ Juliusza Kossaka, Mieczysława Niedziałkowskiego /od nr 1 do nr 13/ plac: Powstańców Warszawy
76 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Aleksandra Puszkina 11 Olsztyn stały Nie ulice: Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 25 do nr 43/, Antoniego Małeckiego /bez nr 8 i nr 10/, Mieczysława Niedziałkowskiego /od nr 14 do nr 24/, Aleksandra Puszkina /str. nieparzysta od nr 11 wzwyż i str. parzysta od nr 2 wzwyż/, Stefana Żeromskiego /nr 5A, nr 6/.
77 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn stały Nie ulice: Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 6/, Jana Kasprowicza, Antoniego Małeckiego /nr 8 i nr 10/, Nad Jarem, Aleksandra Puszkina /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9/, Zamknięta, Stefana Żeromskiego /od nr 1 do nr 5 i od nr 37 wzwyż/.
78 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn stały Tak ulice: Artyleryjska /od ul. 15 Dywizji do al. Wojska Polskiego/, Jarosława Dąbrowskiego, Dragonów, 15 Dywizji, Gietkowska, Bolesława Prusa, Rataja /od nr 1 do nr 10/, Stanisława Wyspiańskiego, aleja: Wojska Polskiego /od nr 1 do nr 20 i od nr 49 wzwyż bez nr 84, 90, 92, 94/.
79 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego, ul. Jagiellońska 8 Olsztyn stały Nie ulice: Jagiellońska /str. parzysta od nr 8 do nr 46 i str. nieparzysta od nr 17 do nr 23a/, Klasztorna, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Stefana Okrzei, Henryka Sienkiewicza, Andrzeja Struga, Stefana Żeromskiego /od nr 7 do nr 36/.
80 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1 Olsztyn stały Tak ulice: Jana Baczewskiego, Juliana Fałata, Oficerska, Parkowa, Radiowa, Sportowa, aleja: Wojska Polskiego /od nr 21 do nr 48 i nr 84, 90, 92, 94/.
81 Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”, ul. Wiśniowa 11 Olsztyn stały Tak ulice: Agrestowa, Czereśniowa, Jesienna, Jeżynowa, Letnia, Malinowa, Morelowa, Morwowa, Porzeczkowa, Tracka, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 49 do nr 65/, Wiśniowa, Wiosenna /str. nieparzysta cała i str. parzysta od nr 6 wzwyż/, Zimowa
82 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn stały Tak ulice: Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki, Ignacego Paderewskiego, Władysława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 11 do nr 31 i str. parzysta od nr 10 wzwyż/.
83 Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn stały Nie ulice: Cicha, Doktor Aliny Erdmanowej, Jagiellońska /str. parzysta od nr 48 do nr 50/, Poprzeczna /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż i str. parzysta od nr 8 wzwyż/, Tarasa Szewczenki, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 33 do nr 47/, Ludwika Zamenhofa /bez nr 11 i nr 13/.
84 Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn stały Nie ulice: Edwarda Abramowskiego, Borowa, Bydgoska, Chełmińska, Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 55 wzwyż i str. parzysta od nr 52 wzwyż/, Poprzeczna /str. parzysta od nr 2 do nr 6/, Św. Franciszka z Asyżu, Toruńska, Turystyczna, Wadąska, Wiosenna /nr 2/, Wrzosowa, Ludwika Zamenhofa /nr 11 i nr 13/.
85 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków, al. Sybiraków 3A Olsztyn stały Tak ulice: Gdańska, Katowicka, Malborska, Macieja Rataja /str. nieparzysta od nr 15 wzwyż i str. parzysta od nr 50 wzwyż/, Wrocławska
86 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, al. Sybiraków 3 Olsztyn stały Tak ulice: Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 45 do nr 53/, Tczewska, aleja: Sybiraków
87 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Bałtycka 37A Olsztyn stały Tak ulice: Bałtycka /str. nieparzysta od nr 5 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10/, Biała, Błękitna, Czarna, Jeziorna, Kapitańska, Różowa, Zielona, Żółta, aleja: Roberta Schumana, plac Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
88 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (sala im. Janowicza), ul. Niepodleglości 44 Olsztyn szpital Nie Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
89 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II (świetlica), al. Wojska Polskiego 30 Olsztyn szpital Nie Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, al. Wojska Polskiego 30, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II.
90 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (sala konferencyjna), ul. Żołnierska 18 Olsztyn szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
91 Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (sala nr 7), al. Wojska Polskiego 35 Olsztyn szpital Nie Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie
92 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (sala konferencyjna), al. Wojska Polskiego 37 Olsztyn szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
93 Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie (sala multimedialna), ul. Jagiellońska 78 Olsztyn szpital Nie Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
94 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie (hol), al. Warszawska 30 Olsztyn szpital Nie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
95 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie (świetlica), ul. Paukszty 57 Olsztyn dom pomocy społecznej Nie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie, Dom Pomocy Społecznej
96 Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie (świetlica), ul. Juliana Fałata 23K Olsztyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie
97 Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie (świetlica), ul. Hozjusza 19 Olsztyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie
98 Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie (stołówka), ul. Bałtycka 37a Olsztyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie
99 Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie (pomieszczenie do rehabilitacji), ul. Jacka Kuronia 5 Olsztyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie
100 Areszt Śledczy w Olsztynie (świetlica), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 Olsztyn areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy w Olsztynie
101 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie (poczekalnia), ul. Opolska 42 Olsztyn oddział zewnętrzny aresztu Śledczego Nie Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo 5 29 124 7 43
0.0000020000Nr 2 Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze 7 34 919 8 65
0.0000030000Nr 3 Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie 6 32 078 7 51
0.0000040000Nr 4 Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów 7 35 568 8 63
Podsumowanie 25 131 689 30 222

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 9 8 9 33
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 8 15
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 7 7 7 26
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 9 8 8 32
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO 5 8 7 7 27
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA KWW PIOTRA GRZYMOWICZA 7 9 7 9 32
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM" KWW OLSZTYN KOCHAM 7 9 6 8 30
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN" KWW WSPÓLNY OLSZTYN 5 7 8 7 27

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BUBLEWICZ Beata Maria 43 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Olsztyn
5 MACIEJEWSKI Andrzej 48 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Giedajty
8 WYPIJ Michał Piotr 32 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Porozumienie Jarosława Gowina Olsztyn
3 GRZYMOWICZ Piotr Władysław 64 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA Olsztyn
6 MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 68 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO Olsztyn
4 KACPRZYCKI Krzysztof 41 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM SLD Olsztyn
7 PITURA Tomasz 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM" Olsztyn
2 FALEJ Monika Walentyna 46 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN" Olsztyn

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 29 068 17 181 17 149 59.00% 0.059
16 685 97.29% 0.09729
Tak
2 34 734 17 911 17 879 51.47% 0.05147
17 223 96.33% 0.09633
Tak
3 31 741 17 732 17 722 55.83% 0.05583
17 152 96.78% 0.09678
Tak
4 35 480 20 923 20 895 58.89% 0.05889
20 328 97.29% 0.09729
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 103 33 26.76% 0.02676
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 476 15 3.47% 0.00347
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 727 26 3.82% 0.00382
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 268 32 22.79% 0.02279
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO 10 453 27 14.64% 0.01464
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA 10 945 32 15.33% 0.01533
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM" 3 485 30 4.88% 0.00488
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN" 5 931 27 8.31% 0.00831

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 103 33 9 26.76% 0.02676
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 476 15 0 3.47% 0.00347
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 727 26 0 3.82% 0.00382
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 268 32 7 22.79% 0.02279
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO 10 453 27 4 14.64% 0.01464
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA 10 945 32 4 15.33% 0.01533
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM" 3 485 30 0 4.88% 0.00488
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN" 5 931 27 1 8.31% 0.00831
Tak

Rada Miasta Olsztyna - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SZEWCZYK Robert Jan 2 534 15.19% 0.01519
Tak
1 4 2 WÓJCIK Wiktor 570 3.42% 0.00342
Tak
1 4 3 KOŁODZIEJSKI Adam Andrzej 215 1.29% 0.00129
Nie
1 4 4 KOWALEWSKA Anna 411 2.46% 0.00246
Nie
1 4 5 DROHOMIRECKA-JUSTYNA Bożena Alicja 281 1.68% 0.00168
Nie
1 4 6 DEJA Barbara Maria 376 2.25% 0.00225
Nie
1 4 7 FABIANOWICZ Marek 334 2.00% 0.002
Nie
1 8 1 WOJCIECHOWSKI Michał Jerzy 249 1.49% 0.00149
Nie
1 8 2 OLSZTYN Stanisław 204 1.22% 0.00122
Nie
1 8 3 SIWIK Elżbieta Danuta 62 0.37% 0.00037
Nie
1 8 4 ZALEWSKA Elżbieta Walentyna 59 0.35% 0.00035
Nie
1 8 5 JAROSZ Zbigniew 66 0.40% 0.0004
Nie
1 10 1 WIRSKA Elżbieta Ewa 1 632 9.78% 0.00978
Tak
1 10 2 WOJCIECHOWSKI Krzysztof 629 3.77% 0.00377
Nie
1 10 3 PURPUROWICZ Zbigniew 845 5.06% 0.00506
Nie
1 10 4 RUDZEWICZ Adam 187 1.12% 0.00112
Nie
1 10 5 GĘBCZYŃSKA Agnieszka 96 0.58% 0.00058
Nie
1 10 6 RYDEL Grażyna Bogumiła 146 0.88% 0.00088
Nie
1 10 7 KOPEĆ Daniel Adam 386 2.31% 0.00231
Nie
1 12 1 FLIS Krystyna 927 5.56% 0.00556
Tak
1 12 2 STANULEWICZ Korneliusz Aleksander 187 1.12% 0.00112
Nie
1 12 3 PUŁAWSKA Aleksandra 329 1.97% 0.00197
Nie
1 12 4 WDOWIAK Grzegorz 309 1.85% 0.00185
Nie
1 12 5 SZCZĘSNOWICZ Grzegorz Marian 455 2.73% 0.00273
Nie
1 13 1 GRZYMOWICZ Piotr Władysław 1 476 8.85% 0.00885
Tak
1 13 2 ZDUNEK Marian 758 4.54% 0.00454
Nie
1 13 3 PETRYNA Irena 586 3.51% 0.00351
Nie
1 13 4 KOCBACH Teresa 200 1.20% 0.0012
Nie
1 13 5 PASŁAWSKA-HURŁO Marta Lidia 149 0.89% 0.00089
Nie
1 13 6 KACZKOWSKI Jacek 91 0.55% 0.00055
Nie
1 13 7 KUROWSKA Kornelia 200 1.20% 0.0012
Nie
1 14 1 WOLIŃSKA Anna Justyna 394 2.36% 0.00236
Nie
1 14 2 GOSPODARSKI Michał 120 0.72% 0.00072
Nie
1 14 3 DRUSZCZ Janina Maria 57 0.34% 0.00034
Nie
1 14 4 NAGADOWSKA Maria 36 0.22% 0.00022
Nie
1 14 5 WOŁOSZYN Rafał Dominik 52 0.31% 0.00031
Nie
1 14 6 CZAPSKA Justyna 64 0.38% 0.00038
Nie
1 14 7 PRYCHACZ Dariusz 85 0.51% 0.00051
Nie
1 15 1 PANTAK Maciej Jerzy 353 2.12% 0.00212
Nie
1 15 2 PIŁAT Barbara 182 1.09% 0.00109
Nie
1 15 3 DZWONKOWSKA Wioletta Anna 96 0.58% 0.00058
Nie
1 15 4 POPIOŁEK Jerzy 141 0.85% 0.00085
Nie
1 15 5 NADGRABSKA Anna Maria 156 0.93% 0.00093
Nie
2 4 1 SMOLIŃSKA-LETZA Izabela Barbara 893 5.18% 0.00518
Nie
2 4 2 ZAKRZEWSKA Ewa Renata 1 070 6.21% 0.00621
Tak
2 4 3 MISIEWICZ Joanna Dorota 1 009 5.86% 0.00586
Tak
2 4 4 KMIEĆ Sławomir 111 0.64% 0.00064
Nie
2 4 5 OSTOJA-LNISKI Rafał 141 0.82% 0.00082
Nie
2 4 6 KRZTOŃ Wojciech Dariusz 395 2.29% 0.00229
Nie
2 4 7 SKOKOWSKI Jarosław 86 0.50% 0.0005
Nie
2 4 8 GÓRALCZYK Janusz 126 0.73% 0.00073
Nie
2 4 9 JACKIEWICZ-GARNIEC Małgorzata Teresa 169 0.98% 0.00098
Nie
2 5 1 SZATKOWSKI Stanisław Lech 677 3.93% 0.00393
Nie
2 5 2 OSENKOWSKA Elżbieta 230 1.34% 0.00134
Nie
2 5 3 MAKOWSKI Jarosław 52 0.30% 0.0003
Nie
2 5 4 SĘPKOWSKA Urszula 41 0.24% 0.00024
Nie
2 5 5 PRZYBYLSKI Andrzej Kazimierz 26 0.15% 0.00015
Nie
2 5 6 TUCHOLSKA Monika 41 0.24% 0.00024
Nie
2 5 7 KIWIT Marcin Kazimierz 85 0.49% 0.00049
Nie
2 8 1 ZAKRZEWSKI Artur 290 1.68% 0.00168
Nie
2 8 2 KUŁDO Piotr 46 0.27% 0.00027
Nie
2 8 3 MOROZ Mirosława Anna 36 0.21% 0.00021
Nie
2 8 4 SANKOWSKI Andrzej Stanisław 47 0.27% 0.00027
Nie
2 8 5 WASILEWSKA Wioletta 73 0.42% 0.00042
Nie
2 8 6 GRAJEK Hanna Bożena 20 0.12% 0.00012
Nie
2 8 7 CHOJNOWSKA Nelly Justyna 71 0.41% 0.00041
Nie
2 10 1 WYPIJ Michał Piotr 2 616 15.19% 0.01519
Tak
2 10 2 NARWOJSZ Krzysztof 673 3.91% 0.00391
Tak
2 10 3 MARKOWICZ Edyta Urszula 417 2.42% 0.00242
Nie
2 10 4 PIOTRKOWSKA Ewa Małgorzata 161 0.93% 0.00093
Nie
2 10 5 KAŁUDZIŃSKI Władysław 96 0.56% 0.00056
Nie
2 10 6 NIKOŁAJUK Janusz Marek 44 0.26% 0.00026
Nie
2 10 7 SOLARZ-TACIAK Sonia Tamara 96 0.56% 0.00056
Nie
2 10 8 ZAŁĘSKA Marta 96 0.56% 0.00056
Nie
2 10 9 KUC Michał 70 0.41% 0.00041
Nie
2 12 1 ANTOSZ Nelly Elżbieta 1 061 6.16% 0.00616
Tak
2 12 2 KWAS Mariusz Daniel 401 2.33% 0.00233
Nie
2 12 3 ZBIROWSKA Ewelina 117 0.68% 0.00068
Nie
2 12 4 JAWORSKA Marta 185 1.07% 0.00107
Nie
2 12 5 POPŁAWSKA-OZGA Agnieszka 232 1.35% 0.00135
Nie
2 12 6 MACIĄG Bożena Elżbieta 275 1.60% 0.0016
Nie
2 12 7 BILICKI Piotr 136 0.79% 0.00079
Nie
2 12 8 UGARENKO Wojciech 91 0.53% 0.00053
Nie
2 13 1 DĄBKOWSKI Zbigniew 779 4.52% 0.00452
Tak
2 13 2 ANTOSIK Maja Edyta 298 1.73% 0.00173
Nie
2 13 3 NAŁĘCZ Wiesław 178 1.03% 0.00103
Nie
2 13 4 BAGIŃSKA Ewa 132 0.77% 0.00077
Nie
2 13 5 KLIMAS Piotr Sławomir 226 1.31% 0.00131
Nie
2 13 6 MAZIUK Joanna Iwona 65 0.38% 0.00038
Nie
2 13 7 GĘSICKI Bogdan 103 0.60% 0.0006
Nie
2 13 8 BRONAKOWSKA Elżbieta Anna 191 1.11% 0.00111
Nie
2 13 9 JURAK Marian Jerzy 196 1.14% 0.00114
Nie
2 14 1 PITURA Tomasz 324 1.88% 0.00188
Nie
2 14 2 SZEWCZAK Tomasz 210 1.22% 0.00122
Nie
2 14 3 SEROWSKA Teresa Wanda 32 0.19% 0.00019
Nie
2 14 4 TETMER-RZEPECKA Hanna 35 0.20% 0.0002
Nie
2 14 5 LASKOWSKA Natalia Ewa 53 0.31% 0.00031
Nie
2 14 6 GAJEWSKI Andrzej 52 0.30% 0.0003
Nie
2 14 7 WOJTAL Jacek Marek 8 0.05% 5.0E-5
Nie
2 14 8 FIEDOROWICZ Łukasz 78 0.45% 0.00045
Nie
2 14 9 DZIK Monika Diana 89 0.52% 0.00052
Nie
2 15 1 ARCZAK Mirosław 612 3.55% 0.00355
Tak
2 15 2 POTERAŁA Andrzej 225 1.31% 0.00131
Nie
2 15 3 ROSTEK Jacek Bartłomiej 115 0.67% 0.00067
Nie
2 15 4 BRZEZIŃSKA Izabela Magdalena 149 0.87% 0.00087
Nie
2 15 5 SZCZUR Paweł Łukasz 216 1.25% 0.00125
Nie
2 15 6 HAUSMAN-PNIEWSKA Monika Katarzyna 143 0.83% 0.00083
Nie
2 15 7 ŁUKASZEWSKA Zdzisława Halina 212 1.23% 0.00123
Nie
3 4 1 ŁUKASZEWSKI Łukasz Jacek 2 688 15.67% 0.01567
Tak
3 4 2 PELINKO Szymon Adam 375 2.19% 0.00219
Nie
3 4 3 KAMIŃSKA Marta 515 3.00% 0.003
Tak
3 4 4 BOGDANOWICZ-BARTNIKOWSKA Małgorzata 270 1.57% 0.00157
Nie
3 4 5 TUMASZ Marcin 117 0.68% 0.00068
Nie
3 4 6 BARTKOWSKA Grażyna Anna 196 1.14% 0.00114
Nie
3 4 7 FILIPSKA Elżbieta 77 0.45% 0.00045
Nie
3 4 8 GALIBARCZYK Marcin Grzegorz 162 0.94% 0.00094
Nie
3 8 1 PRUCNAL Janusz 254 1.48% 0.00148
Nie
3 8 2 FARAT Milena Elżbieta 56 0.33% 0.00033
Nie
3 8 3 WAWRZYNIAK Wojciech 44 0.26% 0.00026
Nie
3 8 4 REMBECKI Łukasz Krzysztof 28 0.16% 0.00016
Nie
3 8 5 GONTARZ Jolanta 68 0.40% 0.0004
Nie
3 8 6 MIKOŁAJCZYK Piotr Wojciech 51 0.30% 0.0003
Nie
3 8 7 OLSZTYN Maja 175 1.02% 0.00102
Nie
3 10 1 BABALSKI Jarosław Stanisław 1 688 9.84% 0.00984
Tak
3 10 2 NOJMAN Radosław Marcin 659 3.84% 0.00384
Tak
3 10 3 BUKOWSKA Anna Irena 395 2.30% 0.0023
Nie
3 10 4 DULISZEWSKI Piotr 255 1.49% 0.00149
Nie
3 10 5 PILIPIENKO Jan 423 2.47% 0.00247
Nie
3 10 6 LEWCZUK Bożena 217 1.27% 0.00127
Nie
3 10 7 KAMIŃSKA Julita Agata 146 0.85% 0.00085
Nie
3 10 8 PACHUCKI Jacek 258 1.50% 0.0015
Nie
3 12 1 MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 2 906 16.94% 0.01694
Tak
3 12 2 PRZEGROCKI Arkadiusz 324 1.89% 0.00189
Nie
3 12 3 BORMAŃSKA-GADOMSKA Sylwia 74 0.43% 0.00043
Nie
3 12 4 KOZANECKI Kordian 48 0.28% 0.00028
Nie
3 12 5 JASKÓLSKA Apolonia Barbara 64 0.37% 0.00037
Nie
3 12 6 ACHRAMOWICZ Krzysztof Jan 107 0.62% 0.00062
Nie
3 12 7 BILICKA Brygida 57 0.33% 0.00033
Nie
3 13 1 JABŁOŃSKA Wanda Agnieszka 1 338 7.80% 0.0078
Tak
3 13 2 GOŁĘBICKA Małgorzata Wioletta 303 1.77% 0.00177
Nie
3 13 3 WAKAR Marcin Michał 342 1.99% 0.00199
Nie
3 13 4 GESZCZYŃSKA Urszula Maria 81 0.47% 0.00047
Nie
3 13 5 MICHALSKI Mirosław Mariusz 119 0.69% 0.00069
Nie
3 13 6 SZYMAŃSKI Ryszard Franciszek 63 0.37% 0.00037
Nie
3 13 7 ŁUKSZA Zofia Leokadia 107 0.62% 0.00062
Nie
3 14 1 KOMAR Wiesław 212 1.24% 0.00124
Nie
3 14 2 KARABIN Robert Stanisław 60 0.35% 0.00035
Nie
3 14 3 PIELAK Małgorzata 92 0.54% 0.00054
Nie
3 14 4 KUROWSKA Katarzyna Alicja 89 0.52% 0.00052
Nie
3 14 5 CZAPSKI Tomasz 45 0.26% 0.00026
Nie
3 14 6 PRZEŁOMIEC Agnieszka 108 0.63% 0.00063
Nie
3 15 1 KORPOLIŃSKI Mariusz 691 4.03% 0.00403
Nie
3 15 2 POKORA-WIERZBICKA Teresa Halina 219 1.28% 0.00128
Nie
3 15 3 GRZELAK Marek 114 0.66% 0.00066
Nie
3 15 4 GŁÓWCZEWSKI Sławomir Stefan 28 0.16% 0.00016
Nie
3 15 5 FABISIAK-HILL Aneta Kamila 214 1.25% 0.00125
Nie
3 15 6 WOYNA Bożena Gabriela 44 0.26% 0.00026
Nie
3 15 7 ZEMINS Beata 70 0.41% 0.00041
Nie
3 15 8 BIEDZIUK Bartłomiej Maciej 116 0.68% 0.00068
Nie
4 4 1 KLONOWSKI Paweł Radosław 2 833 13.94% 0.01394
Tak
4 4 2 GŁAŻEWSKI Tomasz Jan 704 3.46% 0.00346
Tak
4 4 3 CIUNEL Halina Teresa 1 156 5.69% 0.00569
Tak
4 4 4 BRANICKI Tomasz Stanisław 212 1.04% 0.00104
Nie
4 4 5 CIESIELSKA-JASIŃSKA Dagmara Karolina 199 0.98% 0.00098
Nie
4 4 6 WILAMOWSKA-TROCHIM Beata 88 0.43% 0.00043
Nie
4 4 7 BOENKE Tomasz 315 1.55% 0.00155
Nie
4 4 8 JANIK Daniel 111 0.55% 0.00055
Nie
4 4 9 BURCZYK Irena 364 1.79% 0.00179
Nie
4 5 1 KACPRZYCKI Krzysztof 959 4.72% 0.00472
Nie
4 5 2 SZUMOWSKA Małgorzata Urszula 131 0.64% 0.00064
Nie
4 5 3 ROJCZYK Paweł Robert 33 0.16% 0.00016
Nie
4 5 4 MARCINKIEWICZ Alicja Marianna 43 0.21% 0.00021
Nie
4 5 5 GODLEWSKI Adrian 55 0.27% 0.00027
Nie
4 5 6 BARTOSIAK Jolanta 22 0.11% 0.00011
Nie
4 5 7 SAŁKOWSKI Andrzej Tadeusz 24 0.12% 0.00012
Nie
4 5 8 PILECKA Elżbieta 57 0.28% 0.00028
Nie
4 8 1 BĘTKOWSKI Rafał Nikodem 409 2.01% 0.00201
Nie
4 8 2 SIDZ Agata 82 0.40% 0.0004
Nie
4 8 3 TRACZYK Tomasz 78 0.38% 0.00038
Nie
4 8 4 WÓJTOWICZ Małgorzata Maria 66 0.32% 0.00032
Nie
4 8 5 KOSZTOWNY Piotr 82 0.40% 0.0004
Nie
4 8 6 BORYSOWSKI Paweł Arkadiusz 53 0.26% 0.00026
Nie
4 8 7 MALINOWSKA Bogumiła Wiktoria 58 0.29% 0.00029
Nie
4 10 1 ARASZKIEWICZ Leszek 1 765 8.68% 0.00868
Tak
4 10 2 TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara 564 2.77% 0.00277
Tak
4 10 3 TOBISZEWSKI Maciej Radosław 456 2.24% 0.00224
Nie
4 10 4 CZYŻA Marcin 486 2.39% 0.00239
Nie
4 10 5 WASIELA Dariusz 198 0.97% 0.00097
Nie
4 10 6 TOMKOWICZ Zbigniew Antoni 103 0.51% 0.00051
Nie
4 10 7 JĘDRYCHOWSKA Urszula Daria 259 1.27% 0.00127
Nie
4 10 8 ENGLER Marta Patrycja 206 1.01% 0.00101
Nie
4 12 1 ROGIŃSKA-STANULEWICZ Monika Joanna 1 003 4.93% 0.00493
Tak
4 12 2 SIEDLAR Edward 154 0.76% 0.00076
Nie
4 12 3 FROŃ Damian 324 1.59% 0.00159
Nie
4 12 4 JACZEWSKA Lucyna 175 0.86% 0.00086
Nie
4 12 5 CZAPLIŃSKA Anna Maria 171 0.84% 0.00084
Nie
4 12 6 PASZKOWSKA Beata Aneta 126 0.62% 0.00062
Nie
4 12 7 KORDALSKI Ryszard 215 1.06% 0.00106
Nie
4 13 1 GORNOWICZ Mirosław Antoni 1 285 6.32% 0.00632
Tak
4 13 2 ZABOROWSKA-BORUCH Halina 508 2.50% 0.0025
Nie
4 13 3 KOWALEWICZ Kamil 158 0.78% 0.00078
Nie
4 13 4 MIKULSKA Halina 196 0.96% 0.00096
Nie
4 13 5 BULEJAK Wioletta 131 0.64% 0.00064
Nie
4 13 6 SŁUPECKI Robert Stanisław 90 0.44% 0.00044
Nie
4 13 7 BAUKNECHT Aleksander Witold 132 0.65% 0.00065
Nie
4 13 8 WINCEL Marcin 243 1.20% 0.0012
Nie
4 13 9 FABISIAK Irena Elżbieta 221 1.09% 0.00109
Nie
4 14 1 KUROWSKI Grzegorz Franciszek 289 1.42% 0.00142
Nie
4 14 2 SZOSTAK Iwona 286 1.41% 0.00141
Nie
4 14 3 KARZECKI Stanisław Adam 57 0.28% 0.00028
Nie
4 14 4 BOJARSKA Ewa 166 0.82% 0.00082
Nie
4 14 5 PTASZNIK Marek Andrzej 131 0.64% 0.00064
Nie
4 14 6 ABRAMCZYK Adrian Piotr 107 0.53% 0.00053
Nie
4 14 7 HURA Bartosz Michał 82 0.40% 0.0004
Nie
4 14 8 SZEWCZAK Elżbieta 72 0.35% 0.00035
Nie
4 15 1 FALEJ Monika Walentyna 1 175 5.78% 0.00578
Nie
4 15 2 ZADORECKI Borys Józef 166 0.82% 0.00082
Nie
4 15 3 MŁYNARCZYK Marcin Tomasz 59 0.29% 0.00029
Nie
4 15 4 DOMAŃSKA Halina 91 0.45% 0.00045
Nie
4 15 5 OLEJNIK Piotr Tomasz 70 0.34% 0.00034
Nie
4 15 6 MŁYNARCZYK Witold Konrad 140 0.69% 0.00069
Nie
4 15 7 WASYLUK Małgorzata Anna 134 0.66% 0.00066
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BUBLEWICZ Beata Maria 43 wyższe Olsztyn, 3 903 5.33 Nie
2 FALEJ Monika Walentyna 46 wyższe Olsztyn, 4 568 6.23 Nie
3 GRZYMOWICZ Piotr Władysław 64 wyższe Olsztyn, 24 758 33.78 Druga tura
4 KACPRZYCKI Krzysztof 41 wyższe Olsztyn, 1 528 2.09 Nie
5 MACIEJEWSKI Andrzej 48 wyższe Giedajty, 1 155 1.58 Nie
6 MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 68 wyższe Olsztyn, 22 465 30.66 Druga tura
7 PITURA Tomasz 45 wyższe Olsztyn, 982 1.34 Nie
8 WYPIJ Michał Piotr 32 wyższe Olsztyn, 13 924 19.00 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Roberta i Karola Małłków 3 Olsztyn stały 981 460 460 46.89% 0.04689
455 98.91%
2 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 109 (parter), ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn stały 633 347 347 54.82% 0.05482
342 98.56%
3 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala gimnastyczna, ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn stały 1 055 507 507 48.06% 0.04806
504 99.41%
4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Olsztyn stały 959 539 539 56.20% 0.0562
536 99.44%
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego, ul. Tadeusza Kościuszki 70 Olsztyn stały 1 262 693 693 54.91% 0.05491
691 99.71%
6 Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna, ul. Stare Miasto 33 Olsztyn stały 730 413 413 56.58% 0.05658
411 99.52%
7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych, Al. Obrońców Tobruku 3 Olsztyn stały 1 452 709 707 48.69% 0.04869
703 99.43%
8 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych, ul. Żołnierska 14 Olsztyn stały 733 412 412 56.21% 0.05621
410 99.51%
9 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn stały 1 504 846 846 56.25% 0.05625
840 99.29%
10 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn stały 1 364 860 861 63.12% 0.06312
859 99.77%
11 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, Al. Warszawska 89 Olsztyn stały 2 038 1 154 1 154 56.62% 0.05662
1 151 99.74%
12 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Walentego Barczewskiego 11 A Olsztyn stały 1 397 756 756 54.12% 0.05412
750 99.21%
13 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Niepodległości 18 Olsztyn stały 1 697 887 887 52.27% 0.05227
884 99.66%
14 Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn stały 1 391 769 769 55.28% 0.05528
767 99.74%
15 Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn stały 1 327 735 736 55.46% 0.05546
726 98.64%
16 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza, ul. Kazimierza Jagiellończyka 32 Olsztyn stały 1 818 1 050 1 049 57.70% 0.0577
1 046 99.71%
17 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego, al. Przyjaciół 42 Olsztyn stały 1 324 841 838 63.29% 0.06329
832 99.28%
18 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, ul. Bałtycka 37 Olsztyn stały 1 775 1 099 1 096 61.75% 0.06175
1 085 99.00%
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter), ul. Bałtycka 151 Olsztyn stały 1 590 889 889 55.91% 0.05591
886 99.66%
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna, ul. Bałtycka 151 Olsztyn stały 1 337 817 817 61.11% 0.06111
816 99.88%
21 Przedszkole Kraina Bajek, ul. Stokrotki 1 Olsztyn stały 1 731 1 170 1 170 67.59% 0.06759
1 164 99.49%
22 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały 1 366 816 816 59.74% 0.05974
810 99.26%
23 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały 1 595 988 986 61.82% 0.06182
982 99.59%
24 Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały 1 785 1 156 1 151 64.48% 0.06448
1 151 100.00%
25 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Michała Oczapowskiego 4 Olsztyn stały 938 582 582 62.05% 0.06205
581 99.83%
26 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, ul. Juliana Tuwima 10 Olsztyn stały 972 624 622 63.99% 0.06399
622 100.00%
27 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka, ul. Słoneczna 45 F Olsztyn stały 624 416 416 66.67% 0.06667
410 98.56%
28 Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie, ul. Dworcowa 1 Olsztyn stały 899 394 394 43.83% 0.04383
390 98.98%
29 Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna, ul. Partyzantów 85 Olsztyn stały 1 102 500 497 45.10% 0.0451
493 99.20%
30 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, ul. Tadeusza Kościuszki 46/48 Olsztyn stały 1 244 674 673 54.10% 0.0541
671 99.70%
31 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10 Olsztyn stały 1 315 666 666 50.65% 0.05065
663 99.55%
32 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn stały 1 355 718 718 52.99% 0.05299
715 99.58%
33 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn stały 1 577 829 829 52.57% 0.05257
821 99.03%
34 Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kołobrzeska 13M Olsztyn stały 1 033 557 555 53.73% 0.05373
552 99.46%
35 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego, ul. Kołobrzeska 29 Olsztyn stały 1 188 550 550 46.30% 0.0463
543 98.73%
36 Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”, ul. Świtezianki 2 Olsztyn stały 1 154 640 638 55.29% 0.05529
633 99.22%
37 Przedszkole Miejskie Nr 37, ul. Pana Tadeusza 12A Olsztyn stały 1 297 752 751 57.90% 0.0579
745 99.20%
38 Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę (stołówka), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 61A Olsztyn stały 1 461 850 847 57.97% 0.05797
843 99.53%
39 Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A Olsztyn stały 1 059 635 636 60.06% 0.06006
635 99.84%
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56 Olsztyn stały 1 512 849 847 56.02% 0.05602
843 99.53%
41 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn stały 1 503 825 816 54.29% 0.05429
814 99.75%
42 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn stały 1 417 790 791 55.82% 0.05582
785 99.24%
43 Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Żołnierska 24 Olsztyn stały 1 534 867 866 56.45% 0.05645
863 99.65%
44 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, ul. Żołnierska 49 Olsztyn stały 1 157 617 617 53.33% 0.05333
615 99.68%
45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej, ul. Żołnierska 26 Olsztyn stały 1 325 749 748 56.45% 0.05645
746 99.73%
46 Przedszkole Miejskie Nr 17, ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 17a Olsztyn stały 2 082 1 134 1 134 54.47% 0.05447
1 125 99.21%
47 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17 Olsztyn stały 1 709 1 094 1 093 63.96% 0.06396
1 092 99.91%
48 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Opolska 28 Olsztyn stały 2 275 1 383 1 383 60.79% 0.06079
1 375 99.42%
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Edwarda Turowskiego 3 Olsztyn stały 1 641 954 954 58.14% 0.05814
947 99.27%
50 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn stały 2 314 1 298 1 296 56.01% 0.05601
1 291 99.61%
51 Przedszkole Miejskie Nr 32, ul. Stanisława Murzynowskiego 24 Olsztyn stały 1 624 905 905 55.73% 0.05573
898 99.23%
52 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jaroty", ul. Melchiora Wańkowicza 9 Olsztyn stały 1 966 1 156 1 156 58.80% 0.0588
1 149 99.39%
53 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn stały 1 299 771 770 59.28% 0.05928
769 99.87%
54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, Społeczna Szkoła Podstawowa 101, sala koralowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn stały 2 398 1 402 1 401 58.42% 0.05842
1 395 99.57%
55 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 Społeczne Gimnazjum 101, sala poziomkowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn stały 1 864 1 127 1 125 60.35% 0.06035
1 123 99.82%
56 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn stały 1 384 815 815 58.89% 0.05889
810 99.39%
57 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn stały 1 518 882 878 57.84% 0.05784
876 99.77%
58 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 2 Olsztyn stały 1 258 770 769 61.13% 0.06113
768 99.87%
59 Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn stały 1 509 903 903 59.84% 0.05984
898 99.45%
60 Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn stały 1 870 1 179 1 178 62.99% 0.06299
1 173 99.58%
61 Rada Osiedla „Generałów”, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 9/„S” Olsztyn stały 1 504 846 842 55.98% 0.05598
841 99.88%
62 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10 Olsztyn stały 820 510 510 62.20% 0.0622
508 99.61%
63 Przedszkole Miejskie Nr 29, im. Akademii Uśmiechu, ul. Zbigniewa Herberta 2A Olsztyn stały 1 564 936 935 59.78% 0.05978
930 99.47%
64 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty, ul. Kazimierza Jaroszyka 14 Olsztyn stały 1 844 1 030 1 030 55.86% 0.05586
1 024 99.42%
65 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo, ul. Bolesława Jeziołowicza 11 Olsztyn stały 1 660 939 937 56.45% 0.05645
930 99.25%
66 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn stały 1 582 1 000 1 000 63.21% 0.06321
990 99.00%
67 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn stały 1 623 932 926 57.05% 0.05705
919 99.24%
68 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn stały 1 472 815 815 55.37% 0.05537
813 99.75%
69 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn stały 1 337 755 754 56.39% 0.05639
751 99.60%
70 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego, ul. Ernsta Wiecherta 14 Olsztyn stały 1 812 1 062 1 062 58.61% 0.05861
1 055 99.34%
71 AAI-Polska AIKIDO, ul. Immanuela Kanta 15A Olsztyn stały 2 247 1 373 1 373 61.10% 0.0611
1 367 99.56%
72 Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”, ul. Immanuela Kanta 11 Olsztyn stały 2 029 1 194 1 194 58.85% 0.05885
1 189 99.58%
73 Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica, ul. Balbiny Świtycz-Widackiej 3 Olsztyn stały 1 973 1 188 1 188 60.21% 0.06021
1 184 99.66%
74 Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego, ul. Johanna Gottfrieda Herdera 3 Olsztyn stały 2 212 1 266 1 265 57.19% 0.05719
1 256 99.29%
75 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn stały 1 380 649 649 47.03% 0.04703
648 99.85%
76 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Aleksandra Puszkina 11 Olsztyn stały 2 017 1 130 1 131 56.07% 0.05607
1 123 99.29%
77 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn stały 1 471 689 687 46.70% 0.0467
684 99.56%
78 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn stały 1 904 991 993 52.15% 0.05215
986 99.30%
79 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego, ul. Jagiellońska 8 Olsztyn stały 1 965 977 974 49.57% 0.04957
965 99.08%
80 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1 Olsztyn stały 1 017 532 517 50.84% 0.05084
511 98.84%
81 Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”, ul. Wiśniowa 11 Olsztyn stały 1 028 588 588 57.20% 0.0572
584 99.32%
82 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn stały 1 932 984 981 50.78% 0.05078
977 99.59%
83 Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn stały 2 105 1 094 1 094 51.97% 0.05197
1 085 99.18%
84 Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn stały 2 356 1 360 1 360 57.72% 0.05772
1 351 99.34%
85 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków, al. Sybiraków 3A Olsztyn stały 1 394 659 658 47.20% 0.0472
651 98.94%
86 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, al. Sybiraków 3 Olsztyn stały 1 014 525 525 51.78% 0.05178
522 99.43%
87 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Bałtycka 37A Olsztyn stały 1 170 659 659 56.32% 0.05632
655 99.39%
88 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (sala im. Janowicza), ul. Niepodleglości 44 Olsztyn szpital 126 24 24 19.05% 0.01905
24 100.00%
89 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II (świetlica), al. Wojska Polskiego 30 Olsztyn szpital 16 6 6 37.50% 0.0375
6 100.00%
90 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (sala konferencyjna), ul. Żołnierska 18 Olsztyn szpital 265 30 30 11.32% 0.01132
30 100.00%
91 Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (sala nr 7), al. Wojska Polskiego 35 Olsztyn szpital 268 16 16 5.97% 0.00597
16 100.00%
92 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (sala konferencyjna), al. Wojska Polskiego 37 Olsztyn szpital 43 14 14 32.56% 0.03256
14 100.00%
93 Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie (sala multimedialna), ul. Jagiellońska 78 Olsztyn szpital 28 20 20 71.43% 0.07143
20 100.00%
94 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie (hol), al. Warszawska 30 Olsztyn szpital 43 8 8 18.60% 0.0186
8 100.00%
95 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie (świetlica), ul. Paukszty 57 Olsztyn dom pomocy społecznej 191 78 78 40.84% 0.04084
77 98.72%
96 Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie (świetlica), ul. Juliana Fałata 23K Olsztyn dom pomocy społecznej 116 43 43 37.07% 0.03707
42 97.67%
97 Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie (świetlica), ul. Hozjusza 19 Olsztyn dom pomocy społecznej 82 15 15 18.29% 0.01829
13 86.67%
98 Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie (stołówka), ul. Bałtycka 37a Olsztyn dom pomocy społecznej 34 11 11 32.35% 0.03235
9 81.82%
99 Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie (pomieszczenie do rehabilitacji), ul. Jacka Kuronia 5 Olsztyn dom pomocy społecznej 40 12 12 30.00% 0.03
12 100.00%
100 Areszt Śledczy w Olsztynie (świetlica), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 Olsztyn areszt Śledczy 81 21 21 25.93% 0.02593
20 95.24%
101 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie (poczekalnia), ul. Opolska 42 Olsztyn oddział zewnętrzny aresztu Śledczego 37 21 21 56.76% 0.05676
20 95.24%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 GRZYMOWICZ Piotr Władysław 64 wyższe Olsztyn, 34444 54.47 Tak
2 MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 68 wyższe Olsztyn, 28791 45.53 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych GRZYMOWICZ Piotr Władysław Głosów ważnych oddanych na kandydatów MAŁKOWSKI Czesław Jerzy
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Roberta i Karola Małłków 3 Olsztyn 418 159 38.04% 0.03804
61.96% 259
2 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 109 (parter), ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn 285 136 47.72% 0.04772
52.28% 149
3 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala gimnastyczna, ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn 434 209 48.16% 0.04816
51.84% 225
4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Olsztyn 459 241 52.51% 0.05251
47.49% 218
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego, ul. Tadeusza Kościuszki 70 Olsztyn 580 318 54.83% 0.05483
45.17% 262
6 Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna, ul. Stare Miasto 33 Olsztyn 355 153 43.10% 0.0431
56.90% 202
7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych, Al. Obrońców Tobruku 3 Olsztyn 621 364 58.62% 0.05862
41.38% 257
8 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych, ul. Żołnierska 14 Olsztyn 369 204 55.28% 0.05528
44.72% 165
9 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn 707 399 56.44% 0.05644
43.56% 308
10 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn 779 466 59.82% 0.05982
40.18% 313
11 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, Al. Warszawska 89 Olsztyn 975 505 51.79% 0.05179
48.21% 470
12 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Walentego Barczewskiego 11 A Olsztyn 634 367 57.89% 0.05789
42.11% 267
13 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Niepodległości 18 Olsztyn 746 391 52.41% 0.05241
47.59% 355
14 Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn 650 301 46.31% 0.04631
53.69% 349
15 Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn 643 304 47.28% 0.04728
52.72% 339
16 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza, ul. Kazimierza Jagiellończyka 32 Olsztyn 928 544 58.62% 0.05862
41.38% 384
17 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego, al. Przyjaciół 42 Olsztyn 719 477 66.34% 0.06634
33.66% 242
18 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, ul. Bałtycka 37 Olsztyn 929 540 58.13% 0.05813
41.87% 389
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter), ul. Bałtycka 151 Olsztyn 752 387 51.46% 0.05146
48.54% 365
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna, ul. Bałtycka 151 Olsztyn 700 399 57.00% 0.057
43.00% 301
21 Przedszkole Kraina Bajek, ul. Stokrotki 1 Olsztyn 982 679 69.14% 0.06914
30.86% 303
22 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032, ul. Żytnia 71 Olsztyn 720 432 60.00% 0.06
40.00% 288
23 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031, ul. Żytnia 71 Olsztyn 829 499 60.19% 0.06019
39.81% 330
24 Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna, ul. Żytnia 71 Olsztyn 959 618 64.44% 0.06444
35.56% 341
25 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Michała Oczapowskiego 4 Olsztyn 506 389 76.88% 0.07688
23.12% 117
26 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, ul. Juliana Tuwima 10 Olsztyn 579 395 68.22% 0.06822
31.78% 184
27 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka, ul. Słoneczna 45 F Olsztyn 360 238 66.11% 0.06611
33.89% 122
28 Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie, ul. Dworcowa 1 Olsztyn 363 132 36.36% 0.03636
63.64% 231
29 Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna, ul. Partyzantów 85 Olsztyn 461 161 34.92% 0.03492
65.08% 300
30 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, ul. Tadeusza Kościuszki 46/48 Olsztyn 587 301 51.28% 0.05128
48.72% 286
31 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10 Olsztyn 551 228 41.38% 0.04138
58.62% 323
32 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn 604 311 51.49% 0.05149
48.51% 293
33 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn 713 381 53.44% 0.05344
46.56% 332
34 Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kołobrzeska 13M Olsztyn 469 225 47.97% 0.04797
52.03% 244
35 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego, ul. Kołobrzeska 29 Olsztyn 477 179 37.53% 0.03753
62.47% 298
36 Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”, ul. Świtezianki 2 Olsztyn 519 257 49.52% 0.04952
50.48% 262
37 Przedszkole Miejskie Nr 37, ul. Pana Tadeusza 12A Olsztyn 627 325 51.83% 0.05183
48.17% 302
38 Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę (stołówka), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 61A Olsztyn 688 339 49.27% 0.04927
50.73% 349
39 Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A Olsztyn 522 288 55.17% 0.05517
44.83% 234
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56 Olsztyn 708 349 49.29% 0.04929
50.71% 359
41 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn 693 337 48.63% 0.04863
51.37% 356
42 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn 648 335 51.70% 0.0517
48.30% 313
43 Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Żołnierska 24 Olsztyn 712 379 53.23% 0.05323
46.77% 333
44 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, ul. Żołnierska 49 Olsztyn 537 285 53.07% 0.05307
46.93% 252
45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej, ul. Żołnierska 26 Olsztyn 655 302 46.11% 0.04611
53.89% 353
46 Przedszkole Miejskie Nr 17, ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 17a Olsztyn 911 496 54.45% 0.05445
45.55% 415
47 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17 Olsztyn 947 535 56.49% 0.05649
43.51% 412
48 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Opolska 28 Olsztyn 1144 645 56.38% 0.05638
43.62% 499
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Edwarda Turowskiego 3 Olsztyn 812 383 47.17% 0.04717
52.83% 429
50 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn 1103 701 63.55% 0.06355
36.45% 402
51 Przedszkole Miejskie Nr 32, ul. Stanisława Murzynowskiego 24 Olsztyn 790 418 52.91% 0.05291
47.09% 372
52 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jaroty", ul. Melchiora Wańkowicza 9 Olsztyn 1044 522 50.00% 0.05
50.00% 522
53 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn 658 369 56.08% 0.05608
43.92% 289
54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, Społeczna Szkoła Podstawowa 101, sala koralowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn 1257 780 62.05% 0.06205
37.95% 477
55 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 Społeczne Gimnazjum 101, sala poziomkowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn 942 573 60.83% 0.06083
39.17% 369
56 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn 710 381 53.66% 0.05366
46.34% 329
57 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn 768 467 60.81% 0.06081
39.19% 301
58 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 2 Olsztyn 645 451 69.92% 0.06992
30.08% 194
59 Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn 757 508 67.11% 0.06711
32.89% 249
60 Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn 994 672 67.61% 0.06761
32.39% 322
61 Rada Osiedla „Generałów”, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 9/„S” Olsztyn 773 445 57.57% 0.05757
42.43% 328
62 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10 Olsztyn 427 232 54.33% 0.05433
45.67% 195
63 Przedszkole Miejskie Nr 29, im. Akademii Uśmiechu, ul. Zbigniewa Herberta 2A Olsztyn 761 451 59.26% 0.05926
40.74% 310
64 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty, ul. Kazimierza Jaroszyka 14 Olsztyn 879 505 57.45% 0.05745
42.55% 374
65 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo, ul. Bolesława Jeziołowicza 11 Olsztyn 817 459 56.18% 0.05618
43.82% 358
66 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn 848 449 52.95% 0.05295
47.05% 399
67 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn 810 416 51.36% 0.05136
48.64% 394
68 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn 755 425 56.29% 0.05629
43.71% 330
69 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn 609 370 60.76% 0.06076
39.24% 239
70 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego, ul. Ernsta Wiecherta 14 Olsztyn 871 523 60.05% 0.06005
39.95% 348
71 AAI-Polska AIKIDO, ul. Immanuela Kanta 15A Olsztyn 1222 748 61.21% 0.06121
38.79% 474
72 Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”, ul. Immanuela Kanta 11 Olsztyn 1021 608 59.55% 0.05955
40.45% 413
73 Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica, ul. Balbiny Świtycz-Widackiej 3 Olsztyn 1037 657 63.36% 0.06336
36.64% 380
74 Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego, ul. Johanna Gottfrieda Herdera 3 Olsztyn 1114 626 56.19% 0.05619
43.81% 488
75 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn 562 250 44.48% 0.04448
55.52% 312
76 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Aleksandra Puszkina 11 Olsztyn 953 441 46.27% 0.04627
53.73% 512
77 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn 623 222 35.63% 0.03563
64.37% 401
78 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn 840 385 45.83% 0.04583
54.17% 455
79 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego, ul. Jagiellońska 8 Olsztyn 875 314 35.89% 0.03589
64.11% 561
80 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1 Olsztyn 478 264 55.23% 0.05523
44.77% 214
81 Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”, ul. Wiśniowa 11 Olsztyn 487 239 49.08% 0.04908
50.92% 248
82 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn 822 362 44.04% 0.04404
55.96% 460
83 Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn 986 388 39.35% 0.03935
60.65% 598
84 Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn 1155 659 57.06% 0.05706
42.94% 496
85 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków, al. Sybiraków 3A Olsztyn 569 260 45.69% 0.04569
54.31% 309
86 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, al. Sybiraków 3 Olsztyn 451 216 47.89% 0.04789
52.11% 235
87 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Bałtycka 37A Olsztyn 554 289 52.17% 0.05217
47.83% 265
88 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (sala im. Janowicza), ul. Niepodleglości 44 Olsztyn 24 10 41.67% 0.04167
58.33% 14
89 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II (świetlica), al. Wojska Polskiego 30 Olsztyn 6 3 50.00% 0.05
50.00% 3
90 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (sala konferencyjna), ul. Żołnierska 18 Olsztyn 24 17 70.83% 0.07083
29.17% 7
91 Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (sala nr 7), al. Wojska Polskiego 35 Olsztyn 9 2 22.22% 0.02222
77.78% 7
92 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (sala konferencyjna), al. Wojska Polskiego 37 Olsztyn 13 8 61.54% 0.06154
38.46% 5
93 Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie (sala multimedialna), ul. Jagiellońska 78 Olsztyn 12 3 25.00% 0.025
75.00% 9
94 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie (hol), al. Warszawska 30 Olsztyn 15 8 53.33% 0.05333
46.67% 7
95 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie (świetlica), ul. Paukszty 57 Olsztyn 62 19 30.65% 0.03065
69.35% 43
96 Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie (świetlica), ul. Juliana Fałata 23K Olsztyn 32 13 40.63% 0.04063
59.38% 19
97 Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie (świetlica), ul. Hozjusza 19 Olsztyn 15 9 60.00% 0.06
40.00% 6
98 Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie (stołówka), ul. Bałtycka 37a Olsztyn 6 2 33.33% 0.03333
66.67% 4
99 Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie (pomieszczenie do rehabilitacji), ul. Jacka Kuronia 5 Olsztyn 26 12 46.15% 0.04615
53.85% 14
100 Areszt Śledczy w Olsztynie (świetlica), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 Olsztyn 21 1 4.76% 0.00476
95.24% 20
101 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie (poczekalnia), ul. Opolska 42 Olsztyn 37 5 13.51% 0.01351
86.49% 32

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Roberta i Karola Małłków 3 Olsztyn stały 974 420 420 43.12% 0.04312
418 99.52%
2 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 109 (parter), ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn stały 631 287 287 45.48% 0.04548
285 99.30%
3 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala gimnastyczna, ul. Adama Mickiewicza 6 Olsztyn stały 1029 440 441 42.86% 0.04286
434 98.41%
4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Olsztyn stały 932 470 470 50.43% 0.05043
459 97.66%
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego, ul. Tadeusza Kościuszki 70 Olsztyn stały 1201 587 587 48.88% 0.04888
580 98.81%
6 Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna, ul. Stare Miasto 33 Olsztyn stały 728 360 360 49.45% 0.04945
355 98.61%
7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych, Al. Obrońców Tobruku 3 Olsztyn stały 1457 624 624 42.83% 0.04283
621 99.52%
8 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych, ul. Żołnierska 14 Olsztyn stały 734 371 371 50.54% 0.05054
369 99.46%
9 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn stały 1455 718 718 49.35% 0.04935
707 98.47%
10 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44 Olsztyn stały 1340 788 788 58.81% 0.05881
779 98.86%
11 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, Al. Warszawska 89 Olsztyn stały 2033 984 984 48.40% 0.0484
975 99.09%
12 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Walentego Barczewskiego 11 A Olsztyn stały 1367 641 640 46.82% 0.04682
634 99.06%
13 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Niepodległości 18 Olsztyn stały 1647 758 758 46.02% 0.04602
746 98.42%
14 Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn stały 1380 661 661 47.90% 0.0479
650 98.34%
15 Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter), ul. Marii Konopnickiej 11 Olsztyn stały 1328 651 652 49.10% 0.0491
643 98.62%
16 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza, ul. Kazimierza Jagiellończyka 32 Olsztyn stały 1816 941 941 51.82% 0.05182
928 98.62%
17 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego, al. Przyjaciół 42 Olsztyn stały 1328 736 734 55.27% 0.05527
719 97.96%
18 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, ul. Bałtycka 37 Olsztyn stały 1767 942 942 53.31% 0.05331
929 98.62%
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter), ul. Bałtycka 151 Olsztyn stały 1592 762 762 47.86% 0.04786
752 98.69%
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna, ul. Bałtycka 151 Olsztyn stały 1335 713 714 53.48% 0.05348
700 98.04%
21 Przedszkole Kraina Bajek, ul. Stokrotki 1 Olsztyn stały 1738 1002 1002 57.65% 0.05765
982 98.00%
22 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały 1371 725 726 52.95% 0.05295
720 99.17%
23 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały 1587 835 835 52.61% 0.05261
829 99.28%
24 Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna, ul. Żytnia 71 Olsztyn stały 1779 980 959 53.91% 0.05391
959 100.00%
25 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Michała Oczapowskiego 4 Olsztyn stały 932 519 519 55.69% 0.05569
506 97.50%
26 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, ul. Juliana Tuwima 10 Olsztyn stały 976 590 590 60.45% 0.06045
579 98.14%
27 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka, ul. Słoneczna 45 F Olsztyn stały 627 370 370 59.01% 0.05901
360 97.30%
28 Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie, ul. Dworcowa 1 Olsztyn stały 899 366 366 40.71% 0.04071
363 99.18%
29 Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna, ul. Partyzantów 85 Olsztyn stały 1106 467 467 42.22% 0.04222
461 98.72%
30 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, ul. Tadeusza Kościuszki 46/48 Olsztyn stały 1241 598 597 48.11% 0.04811
587 98.32%
31 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10 Olsztyn stały 1307 556 556 42.54% 0.04254
551 99.10%
32 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn stały 1350 608 608 45.04% 0.04504
604 99.34%
33 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter), ul. Kołobrzeska 9 Olsztyn stały 1555 720 720 46.30% 0.0463
713 99.03%
34 Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kołobrzeska 13M Olsztyn stały 1034 476 476 46.03% 0.04603
469 98.53%
35 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego, ul. Kołobrzeska 29 Olsztyn stały 1180 482 481 40.76% 0.04076
477 99.17%
36 Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”, ul. Świtezianki 2 Olsztyn stały 1154 537 537 46.53% 0.04653
519 96.65%
37 Przedszkole Miejskie Nr 37, ul. Pana Tadeusza 12A Olsztyn stały 1284 628 628 48.91% 0.04891
627 99.84%
38 Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę (stołówka), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 61A Olsztyn stały 1459 700 700 47.98% 0.04798
688 98.29%
39 Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A Olsztyn stały 1057 530 530 50.14% 0.05014
522 98.49%
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56 Olsztyn stały 1495 715 715 47.83% 0.04783
708 99.02%
41 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn stały 1499 703 703 46.90% 0.0469
693 98.58%
42 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter), ul. Żołnierska 39 Olsztyn stały 1403 654 654 46.61% 0.04661
648 99.08%
43 Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Żołnierska 24 Olsztyn stały 1537 718 718 46.71% 0.04671
712 99.16%
44 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, ul. Żołnierska 49 Olsztyn stały 1159 545 545 47.02% 0.04702
537 98.53%
45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej, ul. Żołnierska 26 Olsztyn stały 1323 665 666 50.34% 0.05034
655 98.35%
46 Przedszkole Miejskie Nr 17, ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 17a Olsztyn stały 2080 921 921 44.28% 0.04428
911 98.91%
47 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17 Olsztyn stały 1694 961 961 56.73% 0.05673
947 98.54%
48 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Opolska 28 Olsztyn stały 2275 1169 1169 51.38% 0.05138
1144 97.86%
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Edwarda Turowskiego 3 Olsztyn stały 1641 822 824 50.21% 0.05021
812 98.54%
50 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn stały 2313 1116 1116 48.25% 0.04825
1103 98.84%
51 Przedszkole Miejskie Nr 32, ul. Stanisława Murzynowskiego 24 Olsztyn stały 1622 805 794 48.95% 0.04895
790 99.50%
52 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jaroty", ul. Melchiora Wańkowicza 9 Olsztyn stały 1965 1052 1052 53.54% 0.05354
1044 99.24%
53 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1 Olsztyn stały 1293 664 664 51.35% 0.05135
658 99.10%
54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, Społeczna Szkoła Podstawowa 101, sala koralowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn stały 2390 1271 1271 53.18% 0.05318
1257 98.90%
55 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 Społeczne Gimnazjum 101, sala poziomkowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25 Olsztyn stały 1864 958 956 51.29% 0.05129
942 98.54%
56 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn stały 1380 716 717 51.96% 0.05196
710 99.02%
57 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter), ul. Jarocka 65 Olsztyn stały 1513 773 772 51.02% 0.05102
768 99.48%
58 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 2 Olsztyn stały 1249 658 658 52.68% 0.05268
645 98.02%
59 Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn stały 1510 774 774 51.26% 0.05126
757 97.80%
60 Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro), ul. Gen. Stanisława Maczka 11 Olsztyn stały 1868 1014 1013 54.23% 0.05423
994 98.12%
61 Rada Osiedla „Generałów”, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 9/„S” Olsztyn stały 1501 778 778 51.83% 0.05183
773 99.36%
62 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10 Olsztyn stały 819 430 430 52.50% 0.0525
427 99.30%
63 Przedszkole Miejskie Nr 29, im. Akademii Uśmiechu, ul. Zbigniewa Herberta 2A Olsztyn stały 1567 773 773 49.33% 0.04933
761 98.45%
64 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty, ul. Kazimierza Jaroszyka 14 Olsztyn stały 1820 893 894 49.12% 0.04912
879 98.32%
65 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo, ul. Bolesława Jeziołowicza 11 Olsztyn stały 1657 821 821 49.55% 0.04955
817 99.51%
66 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn stały 1693 856 856 50.56% 0.05056
848 99.07%
67 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro), ul. Jana Boenigka 5 Olsztyn stały 1622 820 820 50.55% 0.05055
810 98.78%
68 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn stały 1469 763 763 51.94% 0.05194
755 98.95%
69 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2 Olsztyn stały 1318 618 618 46.89% 0.04689
609 98.54%
70 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego, ul. Ernsta Wiecherta 14 Olsztyn stały 1805 880 878 48.64% 0.04864
871 99.20%
71 AAI-Polska AIKIDO, ul. Immanuela Kanta 15A Olsztyn stały 2244 1230 1230 54.81% 0.05481
1222 99.35%
72 Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”, ul. Immanuela Kanta 11 Olsztyn stały 2027 1038 1038 51.21% 0.05121
1021 98.36%
73 Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica, ul. Balbiny Świtycz-Widackiej 3 Olsztyn stały 1972 1052 1052 53.35% 0.05335
1037 98.57%
74 Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego, ul. Johanna Gottfrieda Herdera 3 Olsztyn stały 2208 1129 1129 51.13% 0.05113
1114 98.67%
75 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn stały 1378 574 574 41.65% 0.04165
562 97.91%
76 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Aleksandra Puszkina 11 Olsztyn stały 2015 970 970 48.14% 0.04814
953 98.25%
77 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn stały 1473 629 629 42.70% 0.0427
623 99.05%
78 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter), al. Wojska Polskiego 17 Olsztyn stały 1899 848 846 44.55% 0.04455
840 99.29%
79 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego, ul. Jagiellońska 8 Olsztyn stały 1967 885 885 44.99% 0.04499
875 98.87%
80 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1 Olsztyn stały 1010 481 481 47.62% 0.04762
478 99.38%
81 Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”, ul. Wiśniowa 11 Olsztyn stały 1033 491 491 47.53% 0.04753
487 99.19%
82 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10 Olsztyn stały 1954 831 830 42.48% 0.04248
822 99.04%
83 Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn stały 2095 1002 1002 47.83% 0.04783
986 98.40%
84 Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14 Olsztyn stały 2400 1183 1183 49.29% 0.04929
1155 97.63%
85 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków, al. Sybiraków 3A Olsztyn stały 1390 574 573 41.22% 0.04122
569 99.30%
86 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, al. Sybiraków 3 Olsztyn stały 1010 455 454 44.95% 0.04495
451 99.34%
87 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Bałtycka 37A Olsztyn stały 1165 559 559 47.98% 0.04798
554 99.11%
88 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (sala im. Janowicza), ul. Niepodleglości 44 Olsztyn szpital 61 24 24 39.34% 0.03934
24 100.00%
89 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II (świetlica), al. Wojska Polskiego 30 Olsztyn szpital 13 7 7 53.85% 0.05385
6 85.71%
90 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (sala konferencyjna), ul. Żołnierska 18 Olsztyn szpital 69 24 24 34.78% 0.03478
24 100.00%
91 Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (sala nr 7), al. Wojska Polskiego 35 Olsztyn szpital 60 10 10 16.67% 0.01667
9 90.00%
92 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (sala konferencyjna), al. Wojska Polskiego 37 Olsztyn szpital 29 14 14 48.28% 0.04828
13 92.86%
93 Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie (sala multimedialna), ul. Jagiellońska 78 Olsztyn szpital 29 12 12 41.38% 0.04138
12 100.00%
94 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie (hol), al. Warszawska 30 Olsztyn szpital 27 15 15 55.56% 0.05556
15 100.00%
95 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie (świetlica), ul. Paukszty 57 Olsztyn dom pomocy społecznej 183 62 62 33.88% 0.03388
62 100.00%
96 Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie (świetlica), ul. Juliana Fałata 23K Olsztyn dom pomocy społecznej 130 32 32 24.62% 0.02462
32 100.00%
97 Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie (świetlica), ul. Hozjusza 19 Olsztyn dom pomocy społecznej 77 16 16 20.78% 0.02078
15 93.75%
98 Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie (stołówka), ul. Bałtycka 37a Olsztyn dom pomocy społecznej 31 8 8 25.81% 0.02581
6 75.00%
99 Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie (pomieszczenie do rehabilitacji), ul. Jacka Kuronia 5 Olsztyn dom pomocy społecznej 40 29 29 72.50% 0.0725
26 89.66%
100 Areszt Śledczy w Olsztynie (świetlica), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 Olsztyn areszt Śledczy 27 22 22 81.48% 0.08148
21 95.45%
101 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie (poczekalnia), ul. Opolska 42 Olsztyn oddział zewnętrzny aresztu Śledczego 38 38 38 100.00% 0.1
37 97.37%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Olsztyn - ogółem 1 25 4 159 392 131 689 101 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 30 1
Ogółem 60 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 222 104 47% 118 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 8 2 25% 6 75%
Ogółem 222 104 47% 118 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 47 49 45
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 49 45 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 22 9 41% 13 59%
30-39 46 18 39% 28 61%
40-59 108 51 47% 57 53%
60+ 46 26 57% 20 43%
Ogółem 222 104 47% 118 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 5 2 40% 3 60%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 8 2 25% 6 75%