Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 6 396
Wyborców 5 175
Obwodów 6
  • Wybory do Rady Miejskiej w Bisztynku
  • Wybory Burmistrza Bisztynka
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, ul. Ogrodowa 2 Bisztynek stały Tak Miasto Bisztynek ulice: Ceglana, Kościelna, Grodzka, Ogrodowa, Owcza, Michała Kajki, Obwodowa, Stare Osiedle, Gustawa Morcinka, Górnośląska, Grunwaldzka, Karola Miarki, Rolna, Mazurska, aleja Niepodległości, Harcerska, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Andrzeja Struga, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Reymonta, Jana Kochanowskiego, Fryzjerska
2 Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, ul. Ogrodowa 2 Bisztynek stały Tak Miasto Bisztynek ulice: Kolejowa, Sportowa, Spółdzielców, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Adama Asnyka, Słoneczna, Nowe Osiedle, Wojska Polskiego, Plac Wolności, Ignacego Krasickiego, Tadeusza Kościuszki, Polna, Szkolna, Kwiatowa
3 Szkoła Podstawowa w Bisztynku, ul. Kolejowa 5 Bisztynek stały Tak Miejscowości: Warmiany, Paluzy, Łędławki, Troszkowo, Krzewina, Dąbrowa, Bisztynek-Kolonia, Kokoszewo.
4 Szkoła Podstawowa w Bisztynku, ul. Kolejowa 5 Bisztynek stały Nie Miejscowości: Lądek, Księżno, Prosity, Biegonity, Sułowo, Winiec, Wozławki
5 Szkoła Podstawowa w Sątopach, 1 Sątopy stały Nie Miejscowości: Grzęda, Janowiec, Łabławki, Swędrówka, Pleśno, Pleśnik, Nowa Wieś Reszelska, Wojkowo, Unikowo, Troksy, Mołdyty, Nisko, Niski Młyn, Sątopy
6 Świetlica Sątopy-Samulewo, 20B/2 Sątopy-Samulewo stały Nie Miejscowości: Sątopy-Samulewo

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Bisztynek, ulice: Ceglana, Kościelna, Grodzka, Ogrodowa, Owcza, Michała Kajki, Obwodowa 1 333 3 3
0.0000020000Nr 2 Bisztynek, Ulice: Stare Osiedle, Gustawa Morcinka, Górnośląska, Grunwaldzka, Karola Miarki, Rolna, Mazurska, aleja Niepodległości 1 298 3 3
0.0000030000Nr 3 Bisztynek, ulice: Harcerska, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Andrzeja Struga, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Reymonta, Jana Kochanowskiego, Fryzjerska 1 317 3 3
0.0000040000Nr 4 Bisztynek, ulice: Kolejowa, Sportowa, Spółdzielców, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Adama Asnyka 1 350 3 3
0.0000050000Nr 5 Bisztynek, ulice: Słoneczna 1 342 3 3
0.0000060000Nr 6 Bisztynek, ulice: Nowe Osiedle, Wojska Polskiego, Kwiatowa, Plac Wolności, Ignacego Krasickiego, Tadeusza Kościuszki, Polna, Szkolna 1 318 3 3
0.0000070000Nr 7 Sołectwo: Warmiany, Paluzy, Łędławki 1 342 3 3
0.0000080000Nr 8 Sołectwo: Grzęda, Janowiec, Łabławki, Swędrówka, Pleśno, Pleśnik 1 320 1 1
0.0000090000Nr 9 Sołectwo: Nowa Wieś Reszelska, Wojkowo, Unikowo 1 320 3 3
0.0000100000Nr 10 Sołectwo: Troksy, Mołdyty, Nisko, Niski Młyn, Sątopy 1 383 2 2
0.0000110000Nr 11 Osiedle: Sątopy-Samulewo od nr 1 do nr 38 1 364 3 3
0.0000120000Nr 12 Osiedle: Sątopy-Samulewo od nr 39 do nr 66 1 351 3 3
0.0000130000Nr 13 Sołectwo: Troszkowo, Krzewina, Dąbrowa, Bisztynek-Kolonia, Kokoszewo 1 435 3 3
0.0000140000Nr 14 Sołectwo: Lądek, Księżno, Prosity, Biegonity 1 318 1 1
0.0000150000Nr 15 Sołectwo: Sułowo, Winiec, Wozławki 1 384 2 2
Podsumowanie 15 5 175 39 39

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA KWW WSPÓLNA SPRAWA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ KWW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 KOBRYŃ Agnieszka Jadwiga 45 Średnie KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Bisztynek-Kolonia
1 DOMINIAK Marek Kazimierz 56 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA Bisztynek
3 WÓJCIK Paweł 32 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ Sątopy

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 333 196 196 58.86% 0.05886
190 96.94% 0.09694
Tak
2 298 116 116 38.93% 0.03893
111 95.69% 0.09569
Tak
3 317 155 155 48.90% 0.0489
150 96.77% 0.09677
Tak
4 350 207 207 59.14% 0.05914
202 97.58% 0.09758
Tak
5 342 206 206 60.23% 0.06023
193 93.69% 0.09369
Tak
6 318 170 170 53.46% 0.05346
158 92.94% 0.09294
Tak
7 343 126 126 36.73% 0.03673
125 99.21% 0.09921
Tak
8 Bez głosowania Nie
9 322 121 119 36.96% 0.03696
115 96.64% 0.09664
Tak
10 385 163 164 42.60% 0.0426
161 98.17% 0.09817
Tak
11 365 204 204 55.89% 0.05589
201 98.53% 0.09853
Tak
12 351 171 171 48.72% 0.04872
167 97.66% 0.09766
Tak
13 435 227 228 52.41% 0.05241
219 96.05% 0.09605
Tak
14 Bez głosowania Nie
15 354 150 150 42.37% 0.04237
147 98.00% 0.098
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 481 11 22.49% 0.02249
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA 899 13 42.03% 0.04203
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 759 13 35.48% 0.03548

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 481 11 1 22.49% 0.02249
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA 899 13 9 42.03% 0.04203
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 759 13 5 35.48% 0.03548

Rada Miejska w Bisztynku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 10 KALISZUK Paulina 56 29.47% 0.02947
Nie
1 13 13 ROMANOWSKA Agnieszka Luiza 88 46.32% 0.04632
Tak
1 14 14 STANKIEWICZ Małgorzata Bożena 46 24.21% 0.02421
Nie
2 10 10 SZMIT Cezary 35 31.53% 0.03153
Nie
2 13 13 DĄBROWSKI Jarosław Dominik 47 42.34% 0.04234
Tak
2 14 14 SOKOŁOWSKA Danuta 29 26.13% 0.02613
Nie
3 10 10 BUDNIK Bogusław 46 30.67% 0.03067
Nie
3 13 13 LENART Jadwiga 42 28.00% 0.028
Nie
3 14 14 DERBIN-PASZKOWSKA Małgorzata 62 41.33% 0.04133
Tak
4 10 10 BZURA Tomasz Waldemar 48 23.76% 0.02376
Nie
4 13 13 DROZDOWSKI Zbigniew 115 56.93% 0.05693
Tak
4 14 14 KOZIATEK Agnieszka 39 19.31% 0.01931
Nie
5 10 10 ZWIERZCHLEWSKA Danuta 47 24.35% 0.02435
Nie
5 13 13 TUMICZ Wanda Ewa 78 40.41% 0.04041
Tak
5 14 14 ZIELONKA Teresa Grażyna 68 35.23% 0.03523
Nie
6 10 10 ZWIERZCHLEWSKI Tomasz 58 36.71% 0.03671
Nie
6 13 13 KARCZMARCZYK Irena 88 55.70% 0.0557
Tak
6 14 14 STAWKOWSKA Anna 12 7.59% 0.00759
Nie
7 10 10 BIAŁOUSZ Dariusz Tomasz 67 53.60% 0.0536
Tak
7 13 13 BICHTA Ewelina Aneta 36 28.80% 0.0288
Nie
7 14 14 WARCABA Jan 22 17.60% 0.0176
Nie
8 14 14 AUGUSTYNIAK-OLSZYŃSKA Anna Bez głosowania Tak
9 10 10 GŁOWACKA Monika 29 25.22% 0.02522
Nie
9 13 13 ŁYKOWSKI Stanisław 47 40.87% 0.04087
Tak
9 14 14 ZAPOLSKA Anna 39 33.91% 0.03391
Nie
10 13 13 SYTCZYK Michał 65 40.37% 0.04037
Nie
10 14 14 CHĘCIŃSKI Ryszard 96 59.63% 0.05963
Tak
11 10 10 POŹNIAK Sylwia 20 9.95% 0.00995
Nie
11 13 13 ZAWISTOWSKA Irena 88 43.78% 0.04378
Nie
11 14 14 KIEŁPIŃSKA Anna Agata 93 46.27% 0.04627
Tak
12 10 10 KUPCZYK Agata 14 8.38% 0.00838
Nie
12 13 13 SUJETA Irena 20 11.98% 0.01198
Nie
12 14 14 FILIPCZYK Zbigniew 133 79.64% 0.07964
Tak
13 10 10 GACH Marek 61 27.85% 0.02785
Nie
13 13 13 LEDWIŃSKA Ewelina Kinga 100 45.66% 0.04566
Tak
13 14 14 STASZEWSKA-HERFORT Marlena 58 26.48% 0.02648
Nie
14 13 13 MAJEWSKI Grzegorz Wojciech Bez głosowania Tak
15 13 13 MAŁOLEPSZY Krzysztof Stanisław 85 57.82% 0.05782
Tak
15 14 14 GODZIEBA-SEŃCZYK Patrycja Barbara 62 42.18% 0.04218
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DOMINIAK Marek Kazimierz 56 Wyższe Bisztynek, 1 378 57.46 Tak
2 KOBRYŃ Agnieszka Jadwiga 45 Średnie Bisztynek-Kolonia, 316 13.18 Nie
3 WÓJCIK Paweł 32 Wyższe Sątopy, 704 29.36 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, ul. Ogrodowa 2 Bisztynek stały 948 467 467 49.26% 0.04926
466 99.79%
2 Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, ul. Ogrodowa 2 Bisztynek stały 1 010 583 583 57.72% 0.05772
580 99.49%
3 Szkoła Podstawowa w Bisztynku, ul. Kolejowa 5 Bisztynek stały 778 354 354 45.50% 0.0455
353 99.72%
4 Szkoła Podstawowa w Bisztynku, ul. Kolejowa 5 Bisztynek stały 702 269 269 38.32% 0.03832
264 98.14%
5 Szkoła Podstawowa w Sątopach, 1 Sątopy stały 1 023 379 379 37.05% 0.03705
369 97.36%
6 Świetlica Sątopy-Samulewo, 20B/2 Sątopy-Samulewo stały 716 375 375 52.37% 0.05237
366 97.60%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 6 396 5 175 6 1