Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 156 860
Wyborców 130 589
Obwodów 90
  • Wybory do Rady Miasta Zabrze
  • Wybory Prezydenta Miasta Zabrze
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze stały Nie Jaworowa, Józefa Wybickiego, Ludwiki Wawrzyńskiej
2 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze stały Nie Bolesława Prusa, Dr. Henryka Jordana 21 - 71 nieparzyste, Dr. Henryka Jordana 19C, Iwana Pawłowa, Prof. Fryderyka Joliot-Curie, Robotnicza
3 Salezjański Zespół Szkół Publicznych, ul. Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 31 Zabrze stały Nie Dr. Henryka Jordana 73 - 117 nieparzyste, Dr. Henryka Jordana 86 - 90 parzyste, Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 1 - 35 nieparzyste, Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 2 - 36 parzyste, Witkacego
4 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze stały Nie Harcerska, Krzysztofa Baczyńskiego, Polskiego Czerwonego Krzyża
5 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze stały Tak Dr. Henryka Jordana 40 - 84 parzyste, Józefa Łapkowskiego, Ludwika Zamenhofa, Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 38 - 70 parzyste, Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 39 - 47C nieparzyste
6 Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Dr. Henryka Jordana 7 Zabrze stały Tak Bukowa, Chorzowska, Dr. Henryka Jordana 19D - 19F nieparzyste, Dr. Henryka Jordana 2 - 38 parzyste, Dr. Henryka Jordana 5 - 19B nieparzyste, Feliksa Nowowiejskiego, Iwana Miczurina, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana Szafarczyka, Komuny Paryskiej, Krakowska 2 - 60 parzyste, Krakowska 5 - 37 nieparzyste, Księcia Henryka Pobożnego, Medyków, Prosta, Sosnowa, Żniwiarzy
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze stały Tak Ignacego Daszyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Krakowska 39 - 101 nieparzyste, Krakowska 94 - 110 parzyste, Księcia Władysława Opolczyka, Władysława Grabskiego, Wojska Polskiego
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Gen. Władysława Andersa 64 Zabrze stały Tak Borowa, Gen. Grota-Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Henryka Dulęby, Krakowska 72 - 92 parzyste, Nyska, Pogodna, Pomorska, Tadeusza Jabłońskiego
9 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze stały Tak Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Boczna, Budowlana 3 - 67 nieparzyste, Budowlana 4 - 64 parzyste, Filtry, Gnieźnieńska, Grabowiec, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kołobrzeska, Mazurska, Młodzieżowa, Ofiar Katynia, Ojca Maksymiliana Kolbe, Polna
10 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze stały Tak Budowlana 69 - 113 nieparzyste, Budowlana 72 - 114 parzyste, Józefa Wajzera
11 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze stały Tak Grzybowska, Ireny Kosmowskiej, Krakowska 103
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Ks. Jerzego Badestinusa 30 Zabrze stały Nie Borowikowa, Czekanowska, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Bronisława Ducha, Gen. Jerzego Ziętka, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Dąbka, Gen. Stanisława Maczka, Handlowa, Kasztanowa, Kościelna, Ks. Jerzego Badestinusa, Ks. Michała Wosia, Kujawska, Kurpiowska, Łowicka, Magazynowa, Mazowiecka, Miedziana, Na Lesie, Platynowa, Prof. Roberta Bednorza, Przy Ujęciu, Pyskowicka, Roberta Schumana, Składowa, Spółdzielcza, Stalowa, Szczecińska, Tenisowa, Traktorzystów, Warmińska, Wincentego Witosa, Zbrosławicka, Złota
13 Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Norberta Kroczka, ul. Tarnopolska 85 Zabrze stały Tak Brygadzistów, Gabrieli Zapolskiej, Gogolińska 23 - 43, Ratuszowa, Strażacka, Św. Wawrzyńca 26 - 44C parzyste, Św. Wawrzyńca 33 - 49 nieparzyste, Tarnopolska 77 - 95A nieparzyste, Tarnopolska 80, Zwrotnicza
14 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały Tak Alberta Borsiga, Antoniego Czechowa, Bałtycka, Bytomskich Strzelców, Folwark Wesoła, Franciszka Ballestrema, Fryderyka Wilhelma Redena, Gogolińska 1 - 21 nieparzyste, Gogolińska 2 - 10 parzyste, Guido Henckela Donnersmarcka, Karola Goduli, Kopalniana, Macieja Wilczka, Mikołaja Gogola, Mostowa, Piekarnicza, Plac Norberta Kroczka, Poległych Górników, Salomona Isaaca, Stanisława Rudy, Sztygarów, Tarnopolska 57 - 73 nieparzyste, Wawrzyńca Korwina
15 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały Tak Adama Mickiewicza 44 - 84 parzyste, Adama Mickiewicza 51 - 97 nieparzyste, Fryderyka Chopina, Gen. Giuseppe Garibaldiego, Juliusza Ligonia, Ks. Franciszka Cieślika, Leszka Białego, Ludwika Solskiego, Mariacka, Michała Ossowskiego, Nadrzeczna, Stanisława Moniuszki 1 - 35 nieparzyste, Stanisława Moniuszki 2 - 20 parzyste, Św. Teresy, Św. Wawrzyńca 1 - 31 nieparzyste, Św. Wawrzyńca 2 - 24 parzyste, Zwycięstwa
16 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały Tak Gen. Tadeusza Kościuszki, Księcia Józefa Poniatowskiego, Piotra Niedurnego, Skośna, Stawowa, Tarnopolska 10 - 78 parzyste, Tarnopolska 17 - 55A nieparzyste, Teodora Lelka
17 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. "Rodła", ul. Stanisława Ogórka 9 Zabrze stały Nie 11 Listopada 123 - 193 nieparzyste, 11 Listopada 64 - 112 parzyste, Adama Mickiewicza 3 - 47 nieparzyste, Adama Mickiewicza 4 - 42 parzyste, Drobna, Gajowa, Jana Brzechwy, Kosynierów, Koszykowa, Leśna 1 - 135 nieparzyste, Leśna 2 - 170 parzyste, Lipowa, Łąkowa, Łowiecka, Nowodworska, Parkowa, Stanisława Ogórka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego
18 Zespół Szkół Katolickich, ul. Tarnopolska 3 Zabrze stały Nie 11 Listopada 1 - 121 nieparzyste, 11 Listopada 2 62A parzyste, Aleja Szczęście Ludwika, Astrów, Bratków, Dr. Bronisława Hagera 30 - 32 parzyste, Działkowa, Grzegorza Fitelberga, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Łukasiewicza, Piotra Czajkowskiego, Stanisława Moniuszki 22 - 104 parzyste, Stanisława Moniuszki 37 - 121 nieparzyste, Stokrotek, Storczyków, Tarnopolska 1 - 5A, Tulipanów, Wiosny Ludów, Żwirki i Wigury
19 Rada Dzielnicy os. Młodego Górnika, ul. Młodego Górnika 2C Zabrze stały Nie Gwarecka, Młodego Górnika, Pod Borem, Szybowa
20 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze stały Nie Galileusza, Jana Brożka, Jana Keplera, Jurija Gagarina, Prof. Włodzimierza Zonna
21 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze stały Nie Aleja Wojciecha Korfantego 13 - 17 nieparzyste, Aleja Wojciecha Korfantego 18, Anyżowa, Giordano Bruno, Jana Heweliusza, Jowisza, Konstantego Ciołkowskiego, Koziorożca, Lawendowa, Leśna 180, Lubczykowa, Macieja Mielżyńskiego, Marsa, Miętowa, Mikulczycka 94, Nagietkowa, Neptuna, Plutonowego Ryszarda Szkubacza 4 - 6 parzyste, Prof. Tadeusza Banachiewicza, Rumiankowa, Strzelca, Tymiankowa, Wodnika
22 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Johanna Pestalozziego 16 Zabrze stały Tak Cypriana Kamila Norwida, Feliksa Prenżyny, Jana Sobieraja, Johanna Pestalozziego, Konstantego Gałczyńskiego, Ks. Józefa Madei, Ks. Piotra Ściegiennego, Ludwika Kondratowicza, Marcelego Kruczka, Objazdowa, Orląt Lwowskich, Piotra Maszyńskiego, Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1 - 1A nieparzyste, Prof. Maksymiliana Hubera, Prof. Stefana Banacha, Prof. Walerego Fontanusa, Rybnicka, Rzeczna, Srebrna, Tylna
23 Przedszkole Nr 14 im. Promyczek, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 1 Zabrze stały Nie Gierałtowicka, Knurowska 1 - 15 nieparzyste, Knurowska 19 - 55 nieparzyste, Knurowska 4 - 18A parzyste, Myśliwska, Przyszowicka. Staropolska, Uchodźców, Wolności 2 - 70 parzyste, Wolności 3 - 67B nieparzyste, Zaolziańska, Żelazna
24 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały Tak Jana Galla, Józefa Ciupki, Juliusza Słowackiego, Michała Wołodyjowskiego, Nowa, Opawska, Pokoju, Stanisława Wyspiańskiego, Wolska, Zakopiańska
25 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały Tak Gliwicka, Nad Kanałem, Przy Bramie, Skalista, Sokolska, Staromiejska 47A - 71 nieparzyste, Staromiejska 80 - 114 parzyste, Wolności 74 - 182 parzyste
26 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały Tak Dionizego Trocera 38 - 56 parzyste, Dionizego Trocera 63, Floriana Klosego, Józefa Nawrata, Łanowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego 12 - 20 parzyste, Marszałka Józefa Piłsudskiego 3A - 13 nieparzyste, Plac Słowiański, Poprzeczna, Wolności 99 - 177 nieparzyste
27 Przedszkole Nr 7, ul. Wolności 215A Zabrze stały Nie Dionizego Trocera 20 - 36 parzyste, Dionizego Trocera 39 - 53 nieparzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 1 - 9 nieparzyste, Ks. Konstantego Damrota 1 - 7 nieparzyste, Ks. Konstantego Damrota 2 - 6A parzyste, Podgórna, Staromiejska 15 - 47 nieparzyste, Staromiejska 16 - 74B parzyste, Torowa, Wolności 183 - 225 nieparzyste, Wolności 186 - 236 parzyste
28 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze stały Nie Gdańska 24 - 48E parzyste, Gdańska 27, Grunwaldzka 32 - 58 parzyste, Kaszubska, Prof. Władysława Tatarkiewicza
29 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze stały Nie Franciszkańska 19 - 37 nieparzyste, Franciszkańska 20 - 32E parzyste, Grunwaldzka 37 - 91 nieparzyste, Prof. Tadeusza Kotarbińskiego
30 Zespół Szkół Spożywczych im. Dr. Bronisława Hagera, ul. Franciszkańska 13 Zabrze stały Nie Aleja Wojciecha Korfantego 5 - 7 nieparzyste, Brzozowa, Dionizego Trocera 1 - 31 nieparzyste, Dionizego Trocera 6, Franciszkańska 1 - 17 nieparzyste, Franciszkańska 2 - 16B parzyste, Grunwaldzka 2 - 28 parzyste, Grunwaldzka 3 - 35 nieparzyste, Jana Tkocza, Joanny Żnieńskiej, Józefa Chełmońskiego, Marii Curie-Skłodowskiej 34 - 44 parzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 35 - 57 nieparzyste, Mieczysława Niedziałkowskiego 60 - 66 parzyste, Mieczysława Niedziałkowskiego 65 - 67C nieparzyste, Plac Kazimierza Wielkiego, Topolowa
31 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze stały Tak Adolfa Dygasińskiego, Bydgoska, Czysta, Dr. Bronisława Hagera 4 - 24 parzyste, Gdańska 1 - 25 nieparzyste, Gdańska 2 - 14 parzyste, Jana Kilińskiego, Karola Hermisza, Mikulczycka 5 - 61 nieparzyste, Mikulczycka 4 - 78 parzyste, Morwowa, Pani Twardowskiej, Poranna, Poznańska, Prudnicka, Przystankowa, Stanisława Rochowiaka, Warszawska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zygmunta Augusta
32 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze stały Tak Dworska 1 - 7 nieparzyste, Dworska 2 - 8 parzyste, Gdańska 18 - 20 parzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 12 - 26 parzyste
33 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze stały Tak Dworska 10 - 50 parzyste, Dworska 9 - 33 nieparzyste, Jagiellońska 33 - 55 nieparzyste, Jagiellońska 38 - 54 parzyste, Jana Kowalczyka, Szpitalna
34 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze stały Tak Cieszyńska, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Jagiellońska 19, Jagiellońska 36, Jana Kochanowskiego. Marii Curie-Skłodowskiej 1 - 7 nieparzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 10A - 10C parzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 11 - 31 nieparzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 2 - 8 parzyste, Męczenników Majdanka, Mikulczycka 2, Spokojna, Stanisława Staszica, Tomasza Nocznickiego, Władysława Skoczylasa, Zgody
35 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze stały Nie Bytomska 2 - 2A parzyste, Jagiellońska 1 - 17A nieparzyste, Jagiellońska 2 - 18 parzyste, Karola Miarki 1 - 5 nieparzyste, Karola Miarki 2 - 6 parzyste, Ks. Józefa Londzina, Mieczysława Niedziałkowskiego 1 - 29 nieparzyste, Mieczysława Niedziałkowskiego 2 - 28 parzyste, Mikulczycka 1, Park Hutniczy, Pawła Stalmacha 2 - 14 parzyste, Pawła Stalmacha 22, Piastowska, Plac Teatralny, Powstańców Śląskich, Prof. Zbigniewa Religi, Średnia, Św. Andrzeja Boboli, Wolności 282 - 312 parzyste
36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, ul. Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze stały Nie Filipa Słodczyka, Franciszka Widery, Góry Świętej Anny, Hugona Kołłątaja, Jana Woźnicy, Karola Miarki 7 - 23 nieparzyste, Karola Miarki 8 - 22 parzyste, Mieczysława Niedziałkowskiego 34 - 54 parzyste, Mieczysława Niedziałkowskiego 35 - 63 nieparzyste, Pawła Dubiela 1 - 7OF nieparzyste, Pawła Dubiela 12 - 18 parzyste, Pawła Dubiela 2 - 8 parzyste, Plac Romualda Traugutta 1, Plac Romualda Traugutta 2 - 6 parzyste, Roberta Koźlika, Staromiejska 2 - 4 parzyste, Wolności 246 - 280OF parzyste
37 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Ks. Józefa Wajdy 7 Zabrze stały Nie Dworcowa, Gen. Charlesa de Gaulle'a 2 - 10 parzyste, Gen. Kazimierza Pułaskiego 15 - 15A nieparzyste, Johanna Goethego, Kowalska, Ks. Józefa Wajdy, Plac Dworcowy, Plac Wolności, Św. Barbary, Wolności 229 - 311 nieparzyste, Wyzwolenia
38 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Polskich Himalaistów, ul. Jana Kasprowicza 7 Zabrze stały Tak Bytomska 3C - 27 nieparzyste, Bytomska 2D - 10 parzyste, Dr. Bronisława Hagera 5 - 55 nieparzyste, Jana Brondera, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Jerzego Kukuczki, Józefa Blani, Ks. Karola Koziołka 2 - 6 parzyste, Melchiora Mrozka, Mikołaja Reja, Młyńska, Tarnogórska
39 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze stały Nie Bytomska 12 - 42 parzyste, Bytomska 29 - 85 nieparzyste, Feliksa Goły, Hutnicza, Ogrodowa, Wojciecha Kossaka 31A - 63A nieparzyste, Wojciecha Kossaka 34 - 60 parzyste
40 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze stały Tak Bolesława Chrobrego, Bytomska 44 - 68 parzyste, Bytomska 87 - 113 nieparzyste, Henryka Rodakowskiego, Plac Hutniczy, Św. Jana, Wojciecha Kossaka 13 - 31 nieparzyste, Wojciecha Kossaka 14 - 32A parzyste
41 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze stały Nie Aleksandra Puszkina, Bytomska 115 - 135 nieparzyste, Bytomska 74 - 122 parzyste, Częstochowska, Stefana Okrzei, Szyb Franciszek, Szyb Wschodni, Trębacka, Wojciecha Drzymały, Wojciecha Kossaka 3 - 11 nieparzyste, Wojciecha Kossaka 6 - 12E parzyste, Zamkowa 1 - 5 nieparzyste, Zamkowa 2, Zamkowa 4A - 12 parzyste, Ziemska
42 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze stały Nie Bartosza Głowackiego, Franciszka Mikosza, Joachima Lelewela, Karola Żmudy, Marii Rodziewiczówny, Mieczysława I, Pawła Kempki, Plac Bernarda Purkopa, Św. Wojciecha, Władysława IV
43 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze stały Tak Adama Kawika, Agrestowa, Jałowcowa, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 58 - 70 parzyste, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 59 - 77 nieparzyste
44 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze stały Tak Ambrożego Pordzika, Antoniego Rolnika, Działaczy Rodła, Jerzego Wyciska, Karola Gorzawskiego, Karolinki, Krótka, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 14 - 56A parzyste, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 5 - 57D nieparzyste, Porzeczkowa, Wacława Karczewskiego
45 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze stały Tak Leszczynowa, Modrzewiowa
46 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze stały Tak Czereśniowa, Kalinowa, Olchowa, Orzechowa
47 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały Tak Ks. Doktora Antoniego Korczoka 72 - 98 parzyste, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 79 - 91 nieparzyste, Ks. Pawła Janika 14 - 16D parzyste, Ks. Pawła Janika 20 - 30B parzyste, Ks. Pawła Janika 4, Ks. Pawła Janika 7 - 21A nieparzyste, Szyb Jerzy, Szyb Miarki
48 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały Tak Jana Pyki, Stanisława Struzika
49 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały Tak Wolności 480 - 586 parzyste
50 Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego, ul. Filipiny Płaskowickiej 2 Zabrze stały Nie Emilii Plater, Filipiny Płaskowickiej, Gen. Józefa Bema, Henryka Brola, Jodłowa 1 - 19 nieparzyste, Józefa Sierakowskiego, Królowej Luizy, Krucza, Ks. Andrzeja Hauptmana, Ks. Piotra Skargi 3A - 5A nieparzyste, Ks. Piotra Skargi 4 - 12 parzyste, Mikołowska, Norberta Barlickiego, Pawła Kłyki, Plac Ignacego Paderewskiego, Przy Prochowni, Rajska, Św. Kamila, Św. Małgorzaty, Wesoła, Węgielna, Wolności 377 - 397 nieparzyste, Wolności 416 - 452 parzyste, Zjednoczenia
51 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Józefa Lompy 78 Zabrze stały Nie Adama Asnyka, Adama Napieralskiego, Bolesława Limanowskiego, Gazdy, Gen. Walerego Wróblewskiego, Górnicza, Gustawa Morcinka, Józefa Kraszewskiego, Józefa Lompy, Królowej Kingi, Ks. Piotra Skargi 7 - 15 nieparzyste, Osiedleńcza, Przykra, Pszczyńska 1 - 35B nieparzyste, Pszczyńska 2 - 22 parzyste, Racławicka, Skarbnika, Słowicza, Ścieżka Górnicza, Św. Filipa, Św. Jacka, Wiejska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolności 545 - 547 nieparzyste
52 Zespół Szkół Nr 3 im. Rtm. Witolda Pileckiego, ul. 3 Maja 118 Zabrze stały Nie 3 Maja 82 - 134 parzyste, 3 Maja 89 - 121 nieparzyste, Cegielniana, Cisowa 1 - 9B nieparzyste, Cisowa 4 - 4A parzyste, Cisowa 8 - 8D parzyste, Jodłowa 59, Józefa Rymera 1 - 31A nieparzyste, Józefa Rymera 4 - 24 parzyste, Józefa Weindoka, Kaźni Oświęcimskiej, Michała Wolskiego, Prof. Wilibalda Winklera, Św. Stanisława Kostki
53 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały Tak Jaskółcza 33 - 37 nieparzyste, Jaskółcza 40, Ks. Jana Dzierżona, Podleśna, Sportowa
54 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały Tak Akacjowa, Grabowa, Jarzębia, Jesionowa, Promienna, Turystyczna
55 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały Tak Długa, Jagodowa, Juliusza Rogera
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 74 Zabrze stały Tak Diamentowa, Dorotki 7, Familijna, Franciszka Zembali, Gen. Władysława Sikorskiego, Głogowska, Ignacego Paderewskiego 2 - 8 parzyste, Jana Łaskiego, Józefa Kurasia, Kłosowa, Ks. Edwarda Mendego, Ks. Jerzego Brejzy, Łużycka, Makowa, Malinowa, Malwowa, Obrońców Westerplatte, Pszczyńska 26 - 30 parzyste, Pszczyńska 37 - 49 nieparzyste, Rodzinna, Rogoźnicka, Stanisława Bieniasza, Stanisława Morciszka, Sudecka, Tatrzańska, Tyska
57 Przedszkole Nr 29, ul. Ignacego Paderewskiego 53 Zabrze stały Nie Dorotki 1 - 3 nieparzyste, Ignacego Paderewskiego 18 - 64 parzyste, Ignacego Paderewskiego 5 - 65 nieparzyste, Konrada Sitki 1 - 19A nieparzyste, Konrada Sitki 2 - 20 parzyste, Ks. Józefa Knosały, Michała Grażyńskiego, Miła, Olsztyńska, Piotra Mikusza, Piusa, Rafała Copika, Stara Kolonia, Wincentego Janasa, Wojciecha Gersona, Żywiecka
58 Zespół Szkół Nr 18, ul. Konrada Sitki 55 Zabrze stały Tak Beskidzka, Ignacego Paderewskiego 68 - 102 parzyste, Ignacego Paderewskiego 69 - 117 nieparzyste, Jana Sikory, Jaszczury, Jesienna, Konrada Sitki 21 - 87 nieparzyste, Konrada Sitki 24 - 98 parzyste, Łączna, Mała, Noconiów, Nowa Kolonia, Wiosenna
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Daleka 2 Zabrze stały Tak Chudowska, Daleka, Franciszka Bujoczka, Ignacego Paderewskiego 106, Jana Styki, Jana Szymały, Jaśminowa, Józefa Gawrona, Józefa Weyssenhoffa, Karola Niedoby, Kazimierza Kruszyny, Kłodnicka, Królowej Jadwigi, Ks. Jakuba Mańdy, Kwiatowa, Legnicka, Lotnicza, Lubuska, Makoszowska, Maksymiliana Filipka, Okrężna, Oświęcimska, Przeora Augustyna Kordeckiego, Roberta Miki, Roberta Oszka, Rybna, Sejmowa, Toruńska, Wiśniowa, Żurawia
60 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 58 Zabrze stały Nie Aleksandra Fredry, Armii Krajowej 23 - 43B nieparzyste, Armii Krajowej 28 - 58 parzyste, Artura Grottgera, Botaniczna, Chłopska 1 - 9B nieparzyste, Jana Łangowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego 28 - 60 parzyste, Marszałka Józefa Piłsudskiego 29 - 83 nieparzyste, Olimpijska, Plac Mikołaja Kopernika, Stanisława Webera, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Czarnieckiego 13 - 35 nieparzyste, Zieleniewskiego
61 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze stały Tak Armii Krajowej 13 - 19 nieparzyste, Armii Krajowej 18 - 26C parzyste, Jana Rymarkiewicza, Konfederatów Barskich, Ks. Konstantego Damrota 10 - 52 parzyste, Ks. Konstantego Damrota 9 - 49 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego 14 - 44 parzyste, Stefana Żeromskiego 1 - 49 nieparzyste, Stefana Żeromskiego 2 - 12 parzyste
62 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze stały Tak Chłopska 18 - 24 parzyste, Dr. Bolesława Różańskiego 24 - 40 parzyste, Dr. Bolesława Różańskiego 39, Franklina Roosevelta 57 - 81 nieparzyste, Franklina Roosevelta 72 - 104 parzyste, Kazimierza Tetmajera, Ks. Bolesława Domańskiego, Ks. Konstantego Damrota 54 - 84 parzyste, Panieńskie Skały, Reform Rolnych, Stefana Żeromskiego 14 - 34 parzyste, Stefana Żeromskiego 51 - 81 nieparzyste, Świerkowa, Władysława Łokietka
63 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze stały Nie Bolesława Śmiałego, Franklina Roosevelta 24 - 70 parzyste, Franklina Roosevelta 25 - 55 nieparzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 49 - 69 nieparzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 52 - 68 parzyste, Jana Chodkiewicza, Jana III Sobieskiego 26 - 44 parzyste, Ks. Stanisława Brzóski 43 - 63 nieparzyste, Ks. Stanisława Brzóski 44 - 60 parzyste, Sierotki, Stefanii Szczepaniakowej
64 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze stały Nie Armii Krajowej 1 - 7 nieparzyste, Armii Krajowej 6 - 8A parzyste, Dr. Bolesława Różańskiego 9 - 37 nieparzyste, Dr. Bolesława Różańskiego 2A - 22 parzyste, Fabryczna, Jacka Malczewskiego, Jana III Sobieskiego 1 - 57 nieparzyste
65 Centrum Edukacji, ul. 1 Maja 12 Zabrze stały Tak 1 Maja, Gabriela Narutowicza, Gen. Charlesa de Gaulle'a 12 - 50 parzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 17 - 47 nieparzyste, Jana III Sobieskiego 2 - 24A parzyste, Józefa Mehoffera, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Brodzińskiego, Królewska, Ks. Stanisława Brzóski 27 - 41 nieparzyste, Ks. Stanisława Brzóski 38 - 42 parzyste, Zygfryda Kupki
66 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima, Plac Warszawski 6 Zabrze stały Nie 3 Maja 1 - 11A nieparzyste, 3 Maja 2 - 12A parzyste, Bankowa, Czesława Klimasa, Gen. Kazimierza Pułaskiego 17, Gen. Kazimierza Pułaskiego 1A - 13 nieparzyste, Gen. Kazimierza Pułaskiego 6 - 10 parzyste, Gen. Zygmunta Padlewskiego, Jana Karłowicza, Marcina Lutra, Plac Krakowski, Plac Warszawski, Romana Dyboskiego, Stanisława Kobylińskiego, Szczęść Boże, Śląska, Św. Floriana, Targowa, Wandy, Wiktora Brysza 4 - 8
67 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Buchenwaldczyków 25 Zabrze stały Nie Bohaterów Warszawskich, Bolesława Wallek-Walewskiego, Buchenwaldczyków, Franklina Roosevelta 1 - 23 nieparzyste, Franklina Roosevelta 2 - 10 parzyste, Juliana Tuwima 1 - 3A, Sądowa 1 - 15 nieparzyste, Sądowa 2 - 24 parzyste, Spichrzowa, Zygmunta Krasińskiego
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wolności 323 Zabrze stały Nie 3 Maja 14 - 22 parzyste, 3 Maja 17 - 31 nieparzyste, Aleja Bohaterów Monte Cassino, Ks. Pawła Pośpiecha, Pawła Majnusza, Plac Ks. Franciszka Pieruszki, Św. Jerzego, Św. Urbana, Władysława Broniewskiego, Wolności 313 - 337A nieparzyste, Wolności 318 - 360 parzyste
69 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze stały Nie Dębowa, Elizy Orzeszkowej, Górnośląska, Jana Matejki 1 - 3 nieparzyste, Jana Matejki 2 - 4 parzyste, Józefa Chojnickiego, Józefa Rostka, Józefa Rymera 36 - 42 parzyste, Józefa Rymera 63 - 69 nieparzyste, Macieja Rataja, Maurycego Mochnackiego, Mikołaja Zielińskiego, Rtm. Witolda Pileckiego, Szkolna, Tadeusza Rejtana, Władysława Jagiełły, Zakątek
70 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze stały Nie Edwarda Dembowskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Zamoyskiego, Kamienna, Ks. Doktora Szramka, Marii Konopnickiej, Opolska, Stefana Batorego, Św. Cecylii
71 Dom Harcerza, ul. Wolności 350A Zabrze stały Nie Alojzego Pawliczka, Franciszka Morawskiego, Jana Kupca, Klemensa Krawczyka, Końcowa, Lecha, Skalley, Wawelska, Wolności 339 - 367 nieparzyste, Wolności 362 - 414 parzyste
72 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu, ul. 3 Maja 63 Zabrze stały Nie 3 Maja 26 - 78 parzyste, 3 Maja 33 - 77 nieparzyste, Juliana Tuwima 4 - 42A parzyste, Juliana Tuwima 5 - 17 nieparzyste, Leona Wyczółkowskiego, Św. Marcina, Tomasza Zana, Wincentego Pola, Władysława Reymonta 1 - 7A nieparzyste, Władysława Reymonta 2 - 6OF parzyste
73 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze stały Nie 3 Maja 79 - 87B nieparzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 130 - 134 parzyste, Jana Matejki 13 - 35 nieparzyste, Jana Matejki 6, Jaskółcza 1 - 9 nieparzyste, Klonowa 29 - 33 nieparzyste, Pawła Ślęczka
74 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze stały Nie Franklina Roosevelta 20 - 22A parzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 71 - 111 nieparzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 72 - 128 parzyste, Klonowa 1 - 23 nieparzyste, Klonowa 2 - 10 parzyste, Władysława Reymonta 8 - 34 parzyste, Władysława Reymonta 9 - 13B nieparzyste
75 Przedszkole Nr 43, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1 Zabrze stały Nie Anieli Krzywoń, Bracka, Józefa Korzeniowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Michała Archanioła, Przelotowa, Przemysłowa, Słoneczna, Św. Józefa, Władysława Orkana, Władysława Reymonta 19 - 35 nieparzyste, Władysława Reymonta 36 - 68 parzyste, Zofii Nałkowskiej
76 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona, ul. Czołgistów 1 Zabrze stały Tak Andrzeja Struga, Chmielna, Czołgistów, Dożynkowa, Emanuela Czogały, Franklina Roosevelta 113 - 131 nieparzyste, Franklina Roosevelta 116 - 134 parzyste, Gołębia, Jana Matejki 37 - 61 nieparzyste, Jana Matejki 50 - 60 parzyste, Jana Matejki 64 - 68 parzyste, Jasna, Jastrzębia, Józefa Froehlicha, Kacza, Lubelska, Łukasza Wallisa, Pawła Biniasa, Plebiscytowa, Ptasia, Teofila Lenartowicza, Tomasza Puchałki, Walerego Łukasińskiego, Wiarusów, Wilcza, Wita Stwosza, Zabłocie, Zawiszy Czarnego, Zielona
77 Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 16, ul. Cmentarna 7 Zabrze stały Tak Antoniego Lazara, Bytomska 3 - 3B nieparzyste, Bytomska 2B, Cmentarna, Franciszka Siedleckiego, Karola Piechy, Krakusa, Ks. Antoniego Tomeczka, Ks. Norberta Bończyka, Na Piaskach, Pawła Stalmacha 16 - 20 parzyste, Pawła Stalmacha 3 - 15A nieparzyste, Wolności 314
78 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, ul. Jana Matejki 62 Zabrze dom pomocy społecznej Nie Jana Matejki 62
79 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. Jaskółcza 11 Zabrze dom pomocy społecznej Nie Jaskółcza 11
80 Dom Pomocy Społecznej Nr 3, ul. Wiktora Brysza 3 Zabrze dom pomocy społecznej Nie Wiktora Brysza 3
81 Dom Pomocy Społecznej "Słoneczny Dom", ul. Knurowska 17 Zabrze dom pomocy społecznej Nie Knurowska 17
82 Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zakon Ojców Kamilianów, ul. Cisowa 6 Zabrze dom pomocy społecznej Nie Cisowa 6
83 Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze, ul. Pawła Dubiela 10 Zabrze zakład karny Nie Pawła Dubiela 10
84 Zakład Karny, ul. Ks. Pawła Janika 12 Zabrze areszt Śledczy Nie Ks. Pawła Janika 12
85 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o., ul. Zamkowa 4 Zabrze szpital Nie Zamkowa 4
86 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Ks. Karola Koziołka 1 Zabrze szpital Nie Ks. Karola Koziołka 1
87 Śląskie Centrum Chorób Serca, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9 Zabrze szpital Nie Marii Curie-Skłodowskiej 9
88 Szpital Specjalistyczny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10 Zabrze szpital Nie Marii Curie-Skłodowskiej 10
89 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. 3 Maja 13 - 15 Zabrze szpital Nie 3 Maja 13 - 15
90 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. , Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Pomocna Dłoń", ul. Ks. Pawła Janika 18 Zabrze dom pomocy społecznej Nie Ks. Pawła Janika 18

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 ZABRZE: 11 LISTOPADA 1 - 121 nieparzyste, 11 LISTOPADA 123 - 193 nieparzyste, 11 LISTOPDA 2 - 62A parzyste, 11 LISTOPADA 64 - 112 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 3 - 49 nieparzyste, ADAMA MICKIEWICZA 4 - 42 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 44 - 84 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 51 - 97 nieparzyste, ALBERTA BORSIGA, ALEJA SZCZĘŚCIE LUDWIKA, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO, ANTONIEGO CZECHOWA, ASTRÓW, BAŁTYCKA, BOCZNA, BOLESŁAWA PRUSA, BOROWA, BOROWIKOWA, BRATKÓW, BRYGADZISTÓW, BUDOWLANA 3 - 49 nieparzyste, BUDOWLANA 4 - 70 parzyste, BUDOWLANA 49A - 49B nieparzyste, BUDOWLANA 51 - 67 nieparzyste, BUDOWLANA 69 - 113 nieparzyste, BUDOWLANA 72 - 114 parzyste, BUKOWA, BYTOMSKICH STRZELCÓW, CHORZOWSKA, CZEKANOWSKA, DR. BRONISŁAWA HAGERA 30 - 32 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 19D - 19F nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 2 - 38 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 21 - 71 nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 40 - 74C parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 5 - 19B nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 73 - 117 nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 76 - 90 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 19C, DROBNA, DZIAŁKOWA, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, FILTRY, FOLWARK WESOŁA, FRANCISZKA BALLESTREMA, FRYDERYKA CHOPINA, FRYDERYKA WILHELMA REDENA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GAJOWA, GEN. BORA-KOMOROWSKIEGO, GEN. BRONISŁAWA DUCHA, GEN. GIUSEPPE GARIBALDIEGO, GEN. GROTA-ROWECKIEGO, GEN. JERZEGO ZIĘTKA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO, GEN. STANISŁAWA DĄBKA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GNIEŹNIEŃSKA, GOGOLIŃSKA 1 - 21 nieparzyste, GOGOLIŃSKA 2 - 10 parzyste, GOGOLIŃSKA 23 - 43, GRABOWIEC, GRZEGORZA FITELBERGA, GRZYBOWSKA, GUIDO HENCKELA DONNERSMARCKA, GWARECKA, HANDLOWA, HARCERSKA, HENRYKA DULĘBY, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, IRENY KOSMOWSKIEJ, IWANA MICZURINA, IWANA PAWŁOWA, JANA BRZECHWY, JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH, JANA SZAFARCZYKA, JAWOROWA, JÓZEFA ŁAPKOWSKIEGO, JÓZEFA WAJZERA, JÓZEFA WYBICKIEGO, JULIUSZA LIGONIA, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KAROLA GODULI, KASZTANOWA, KOŁOBRZESKA, KOMUNY PARYSKIEJ, KOPALNIANA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KOSZYKOWA, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA 2 - 60 parzyste, KRAKOWSKA 37A - 103 nieparzyste, KRAKOWSKA 5 - 37 nieparzyste, KRAKOWSKA 72 - 110 parzyste, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO, KS. FRANCISZKA CIEŚLIKA, KS. JERZEGO BADESTINUSA, KS. MICHAŁA WOSIA, KSIĘCIA HENRYKA POBOŻNEGO, KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KSIĘCIA WŁADYSŁAWA OPOLCZYKA, KUJAWSKA, KURPIOWSKA, LESZKA BIAŁEGO, LEŚNA 1 - 135 nieparzyste, LEŚNA 2 - 70 parzyste, LIPOWA, LUDWIKA SOLSKIEGO, LUDWIKA ZAMENHOFA, LUDWIKI WAWRZYŃSKIEJ, ŁĄKOWA, ŁOWICKA, ŁOWIECKA, MACIEJA WILCZKA, MAGAZYNOWA, MARIACKA, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MEDYKÓW, MICHAŁA OSSOWSKIEGO, MIEDZIANA, MIKOŁAJA GOGOLA, MŁODEGO GÓRNIKA, MŁODZIEŻOWA, MOSTOWA, NA LESIE, NADRZECZNA, NOWODWORSKA, NYSKA, OFIAR KATYNIA, OJCA MAKSYMILIANA KOLBE, PARKOWA, PIEKARNICZA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO, PIOTRA NIEDURNEGO, PLAC NORBERTA KROCZKA, PLATYNOWA, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 1 - 37 nieparzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 2 - 36 parzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 38 - 70 parzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 39 - 47C nieparzyste, POD BOREM, POGODNA, POLEGŁYCH GÓRNIKÓW, POLNA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POMORSKA, PROF. FRYDERYKA JOLIOT-CURIE, PROF. ROBERTA BEDNORZA, PROSTA, PRZY UJĘCIU, PYSKOWICKA, RATUSZOWA, ROBERTA SCHUMANA, ROBOTNICZA, SALOMONA ISAACA, SKŁADOWA, SKOŚNA, SOSNOWA, SPÓŁDZIELCZA, STALOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI 1 - 35 nieparzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 2 - 20 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 22 - 104 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 37 - 121 nieparzyste, STANISŁAWA OGÓRKA, STANISŁAWA RUDY, STAWOWA, STOKROTEK, STORCZYKÓW, STRAŻACKA, SZCZECIŃSKA, SZTYGARÓW, SZYBOWA, ŚW. TERESY, ŚW. WAWRZYŃCA 1 - 31 nieparzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 2 - 24 parzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 26 - 44C parzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 33 - 49 nieparzyste, TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO, TADEUSZA JABŁOŃSKIEGO, TARNOPOLSKA 1 - 5A, TARNOPOLSKA 10 - 78 parzyste, TARNOPOLSKA 17 - 55A nieparzyste, TARNOPOLSKA 57 - 73 nieparzyste, TARNOPOLSKA 77 - 95A nieparzyste, TARNOPOLSKA 80, TENISOWA, TEODORA LELKA, TRAKTORZYSTÓW, TULIPANÓW, WARMIŃSKA, WAWRZYŃCA KORWINA, WINCENTEGO WITOSA, WIOSNY LUDÓW, WITKACEGO, WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO, ZBROSŁAWICKA, ZŁOTA, ZWROTNICZA, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWIARZY, ŻWIRKI I WIGURY 6 31 760 9 67
0.0000020000Nr 2 ZABRZE: ADOLFA DYGASIŃSKIEGO, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 13 - 17 nieparzyste, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 5 - 7 nieparzyste, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 18, ANYŻOWA, BRZOZOWA, BYDGOSKA, BYTOMSKA 2 - 2A parzyste, CIESZYŃSKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, CZYSTA, DIONIZEGO TROCERA 1 - 31 nieparzyste, DIONIZEGO TROCERA 20 - 36 parzyste, DIONIZEGO TROCERA 38 - 56 parzyste, DIONIZEGO TROCERA 39 - 53 nieparzyste, DIONIZEGO TROCERA 6, DIONIZEGO TROCERA 63, DR. BRONISŁAWA HAGERA 2 - 24 parzyste, DWORCOWA, DWORSKA, FELIKSA PRENŻYNY, FILIPA SŁODCZYKA, FLORIANA KLOSEGO, FRANCISZKA WIDERY, FRANCISZKAŃSKA 1 - 17 nieparzyste, FRANCISZKAŃSKA 19 - 37 nieparzyste, FRANCISZKAŃSKA 2 - 16B parzyste, FRANCISZKAŃSKA 20 - 32E parzyste, GALILEUSZA, GDAŃSKA 1 - 25 nieparzyste, GDAŃSKA 2 - 20 parzyste, GDAŃSKA 22 - 48E parzyste, GDAŃSKA 27, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 1 - 9 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 2 - 10 parzyste, GEN. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 15 - 15A nieparzyste, GIERAŁTOWICKA, GIORDANO BRUNO, GLIWICKA, GÓRY ŚWIĘTEJ ANNY, GRUNWALDZKA 2 - 28 parzyste, GRUNWALDZKA 3 - 35 nieparzyste, GRUNWALDZKA 30 - 58 parzyste, GRUNWALDZKA 37 - 91 nieparzyste, HUGONA KOŁŁĄTAJA, JAGIELLOŃSKA 1 - 19 nieparzyste, 2 - 18 parzyste, 33 - 55 nieparzyste, JAGIELLOŃSKA 36, JAGIELLOŃSKA 38 - 54 parzyste, JANA BROŻKA, JANA GALLA, JANA HEWELIUSZA, JANA KEPLERA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA KOWALCZYKA, JANA SOBIERAJA, JANA TKOCZA, JANA WOŹNICY, JOANNY ŻNIEŃSKIEJ, JOHANNA GOETHEGO, JOHANNA PESTALOZZIEGO, JOWISZA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA CIUPKI, JÓZEFA NAWRATA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, JURIJA GAGARINA, KAROLA HERMISZA, KAROLA MIARKI, KASZUBSKA, KNUROWSKA, KONSTANTEGO CIOŁKOWSKIEGO, KONSTANTEGO GAŁCZYŃSKIEGO, KOWALSKA, KOZIOROŻCA, KS. JÓZEFA LONDZINA, KS. JÓZEFA MADEI, KS. JÓZEFA WAJDY, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 1 - 7A nieparzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 2 - 6A parzyste, KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, LAWENDOWA, LEŚNA 180, LUBCZYKOWA, LUDWIKA KONDRATOWICZA, ŁANOWA, MACIEJA MIELŻYŃSKIEGO, MARCELEGO KRUCZKA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 1 - 7 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 11 - 31 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 12 - 26 parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 2 - 10C parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 34 - 44 parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 35 - 57 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 9, MARSA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 12 - 20 parzyste, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 3A - 13 nieparzyste, MĘCZENNIKÓW MAJDANKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 1 - 33 nieparzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 2 - 32 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 34 - 54 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 35 - 63 nieparzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 60 - 66 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 65 - 67C nieparzyste, MIĘTOWA, MIKULCZYCKA 1 - 61 nieparzyste, MIKULCZYCKA 2 - 78 parzyste, MIKULCZYCKA 94, MORWOWA, MYŚLIWSKA, NAD KANAŁEM, NAGIETKOWA, NEPTUNA, NOWA, OBJAZDOWA, OPAWSKA, ORLĄT LWOWSKICH, PANI TWARDOWSKIEJ, PARK HUTNICZY, PAWŁA DUBIELA 1 - 7OF nieparzyste, PAWŁA DUBIELA 12 - 18 parzyste, PAWŁA DUBIELA 2 - 10 parzyste, PAWŁA STALMACHA 2 - 14 parzyste, PAWŁA STALMACHA 22, PIASTOWSKA, PIOTRA MASZYŃSKIEGO, PLAC DWORCOWY, PLAC KAZIMIERZA WIELKIEGO, PLAC ROMUALDA TRAUGUTTA 1, PLAC ROMUALDA TRAUGUTTA 2 - 6 parzyste, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC TEATRALNY, PLAC WOLNOŚCI, PLUTONOWEGO RYSZARDA SZKUBACZA 1 - 1A nieparzyste, PLUTONOWEGO RYSZARDA SZKUBACZA 4 - 6 parzyste, PODGÓRNA, POKOJU, POPRZECZNA, PORANNA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, POZNAŃSKA, PROF. MAKSYMILIANA HUBERA, PROF. STEFANA BANACHA, PROF. TADEUSZA BANACHIEWICZA, PROF. TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO, PROF. WALEREGO FONTANUSA, PROF. WŁADYSŁAWA TATARKIEWICZA, PROF. WŁODZIMIERZA ZONNA, PROF. ZBIGNIEWA RELIGI, PRUDNICKA, PRZY BRAMIE, PRZYSTANKOWA, PRZYSZOWICKA, ROBERTA KOŹLIKA, RUMIANKOWA, RYBNICKA, RZECZNA, SKALISTA, SOKOLSKA, SPOKOJNA, SREBRNA, STANISŁAWA ROCHOWIAKA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STAROMIEJSKA 7 - 47 nieparzyste, STAROMIEJSKA 2 - 74B parzyste, STAROMIEJSKA 47A - 71 nieparzyste, STAROMIEJSKA 80 - 114 parzyste, STAROPOLSKA, STRZELCA, SZPITALNA, ŚREDNIA, ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, ŚW. BARBARY, TOMASZA NOCZNICKIEGO, TOPOLOWA, TOROWA, TYLNA, TYMIANKOWA, UCHODŹCÓW, WARSZAWSKA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA SKOCZYLASA, WODNIKA, WOLNOŚCI 179 - 259 nieparzyste, WOLNOŚCI 184 - 258OF parzyste, WOLNOŚCI 2 - 70 parzyste, WOLNOŚCI 260 - 312 parzyste, WOLNOŚCI 261 - 311 nieparzyste, WOLNOŚCI 3 - 67B nieparzyste, WOLNOŚCI 74 - 182 parzyste, WOLNOŚCI 99 - 177 nieparzyste, WOLSKA, WRZOSOWA, WYZWOLENIA, ZAKOPIAŃSKA, ZAOLZIAŃSKA, ZGODY, ZYGMUNTA AUGUSTA, ŻELAZNA 6 31 448 9 70
0.0000030000Nr 3 ZABRZE: 3 MAJA 82 - 134 parzyste, 3 MAJA 89 - 121 nieparzyste, ADAMA ASNYKA, ADAMA KAWIKA, ADAMA NAPIERALSKIEGO, AGRESTOWA, AKACJOWA, ALEKSANDRA PUSZKINA, AMBROŻEGO PORDZIKA, ANTONIEGO ROLNIKA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BESKIDZKA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BYTOMSKA 115 - 137 nieparzyste, BYTOMSKA 12 - 42 parzyste, BYTOMSKA 29 - 85 nieparzyste, BYTOMSKA 2D - 10 parzyste, BYTOMSKA 3C - 27 nieparzyste, BYTOMSKA 44 - 68 parzyste, BYTOMSKA 70 - 122 parzyste, BYTOMSKA 87 - 113 nieparzyste, CEGIELNIANA, CHUDOWSKA, CISOWA, CZEREŚNIOWA, CZĘSTOCHOWSKA, DALEKA, DIAMENTOWA, DŁUGA, DOROTKI 1 - 3 nieparzyste, DOROTKI 7, DR. BRONISŁAWA HAGERA 5 - 55 nieparzyste, DZIAŁACZY RODŁA, EMILII PLATER, FAMILIJNA, FELIKSA GOŁY, FILIPINY PŁASKOWICKIEJ, FRANCISZKA BUJOCZKA, FRANCISZKA MIKOSZA, FRANCISZKA ZEMBALI, GAZDY, GEN. JÓZEFA BEMA, GEN. WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GŁOGOWSKA, GÓRNICZA, GRABOWA, GUSTAWA MORCINKA, HENRYKA BROLA, HENRYKA RODAKOWSKIEGO, HUTNICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO 2 - 106 parzyste, IGNACEGO PADEREWSKIEGO 5 - 117 nieparzyste, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JANA BRONDERA, JANA DŁUGOSZA, JANA KASPROWICZA, JANA ŁASKIEGO, JANA PYKI, JANA SIKORY, JANA STYKI, JANA SZYMAŁY, JARZĘBIA, JASKÓŁCZA 33 - 37 nieparzyste, JASKÓŁCZA 40, JASZCZURY, JAŚMINOWA, JERZEGO KUKUCZKI, JERZEGO WYCISKA, JESIENNA, JESIONOWA, JOACHIMA LELEWELA, JODŁOWA 1 - 19 nieparzyste, JODŁOWA 59, JÓZEFA BLANI, JÓZEFA GAWRONA, JÓZEFA KRASZEWSKIEGO, JÓZEFA KURASIA, JÓZEFA LOMPY, JÓZEFA RYMERA 1 - 31A nieparzyste, JÓZEFA RYMERA 4 - 24 parzyste, JÓZEFA SIERAKOWSKIEGO, JÓZEFA WEINDOKA, JÓZEFA WEYSSENHOFFA, JULIUSZA ROGERA, KALINOWA, KAROLA GORZAWSKIEGO, KAROLA NIEDOBY, KAROLA ŻMUDY, KAROLINKI, KAZIMIERZA KRUSZYNY, KAŹNI OŚWIĘCIMSKIEJ, KŁODNICKA, KŁOSOWA, KONRADA SITKI 1 - 19A nieparzyste, KONRADA SITKI 2 - 20 parzyste, KONRADA SITKI 21 - 87 nieparzyste, KONRADA SITKI 24 - 98 parzyste, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRÓLOWEJ KINGI, KRÓLOWEJ LUIZY, KRÓTKA, KRUCZA, KS. ANDRZEJA HAUPTMANA, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 14 - 56A parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 5 - 57D nieparzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 58 - 70 parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 59 - 77 nieparzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 72 - 98 parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 79 - 91 nieparzyste, KS. EDWARDA MENDEGO, KS. JAKUBA MAŃDY, KS. JANA DZIERŻONA, KS. JERZEGO BREJZY, KS. JÓZEFA KNOSAŁY, KS. KAROLA KOZIOŁKA 1, KS. KAROLA KOZIOŁKA 2 - 6 parzyste, KS. PAWŁA JANIKA 12 - 30B parzyste, KS. PAWŁA JANIKA 4, KS. PAWŁA JANIKA 7 - 21A nieparzyste, KS. PIOTRA SKARGI 3A - 5A nieparzyste, KS. PIOTRA SKARGI 4 - 12 parzyste, KS. PIOTRA SKARGI 7 - 15 nieparzyste, KWIATOWA, LEGNICKA, LESZCZYNOWA, LOTNICZA, LUBUSKA, ŁĄCZNA, ŁUŻYCKA, MAKOSZOWSKA, MAKOWA, MAKSYMILIANA FILIPKA, MALINOWA, MALWOWA, MAŁA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MELCHIORA MROZKA, MICHAŁA GRAŻYŃSKIEGO, MICHAŁA WOLSKIEGO, MIECZYSŁAWA I, MIKOŁAJA REJA, MIKOŁOWSKA, MIŁA, MŁYŃSKA, MODRZEWIOWA, NOCONIÓW, NORBERTA BARLICKIEGO, NOWA KOLONIA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, OGRODOWA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, OLSZTYŃSKA, ORZECHOWA, OSIEDLEŃCZA, OŚWIĘCIMSKA, PAWŁA KEMPKI, PAWŁA KŁYKI, PIOTRA MIKUSZA, PIUSA, PLAC BERNARDA PURKOPA, PLAC HUTNICZY, PLAC IGNACEGO PADEREWSKIEGO, PODLEŚNA, PORZECZKOWA, PROF. WILIBALDA WINKLERA, PROMIENNA, PRZEORA AUGUSTYNA KORDECKIEGO, PRZY PROCHOWNI, PRZYKRA, PSZCZYŃSKA 1 - 35B nieparzyste, PSZCZYŃSKA 2 - 22 parzyste, PSZCZYŃSKA 26 - 30 parzyste, PSZCZYŃSKA 37 - 49 nieparzyste, RACŁAWICKA, RAFAŁA COPIKA, RAJSKA, ROBERTA MIKI, ROBERTA OSZKA, RODZINNA, ROGOŹNICKA, RYBNA, SEJMOWA, SKARBNIKA, SŁOWICZA, SPORTOWA, STANISŁAWA BIENIASZA, STANISŁAWA MORCISZKA, STANISŁAWA STRUZIKA, STARA KOLONIA, STEFANA OKRZEI, SUDECKA, SZYB FRANCISZEK, SZYB JERZY, SZYB MIARKI, SZYB WSCHODNI, ŚCIEŻKA GÓRNICZA, ŚW. FILIPA, ŚW. JACKA, ŚW. JANA, ŚW. KAMILA, ŚW. MAŁGORZATY, ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ŚW. WOJCIECHA, TARNOGÓRSKA, TATRZAŃSKA, TORUŃSKA, TRĘBACKA, TURYSTYCZNA, TYSKA, WACŁAWA KARCZEWSKIEGO, WESOŁA, WĘGIELNA, WIEJSKA, WINCENTEGO JANASA, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WŁADYSŁAWA IV, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOJCIECHA DRZYMAŁY, WOJCIECHA GERSONA, WOJCIECHA KOSSAKA 13 - 31 nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 14 - 32A parzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 1 - 11 nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 31A - 63A nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 34 - 60 parzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 6 - 12E parzyste, WOLNOŚCI 377 - 405 nieparzyste, WOLNOŚCI 416 - 478 parzyste, WOLNOŚCI 435, WOLNOŚCI 480 - 586 parzyste, WOLNOŚCI 481, WOLNOŚCI 483 - 547 nieparzyste, ZAMKOWA 1 - 5 nieparzyste, ZAMKOWA 2 - 12 parzyste, ZIEMSKA, ZJEDNOCZENIA, ŻURAWIA, ŻYWIECKA 7 35 589 9 77
0.0000040000Nr 4 ZABRZE: 1 MAJA, 3 MAJA 1 - 11 A nieparzyste, 3 MAJA 13 - 31 nieparzyste, 3 MAJA 14 - 22 parzyste, 3 MAJA 2 - 12A parzyste, 3 MAJA 26 - 78 parzyste, 3 MAJA 33 - 77 nieparzyste, 3 MAJA 79 - 87B nieparzyste, ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO, ALEKSANDRA FREDRY, ALOJZEGO PAWLICZKA, ANDRZEJA STRUGA, ANIELI KRZYWOŃ, ANTONIEGO LAZARA, ARMII KRAJOWEJ 1 - 9 nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 13 - 19 nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 18 - 26C parzyste, ARMII KRAJOWEJ 23 - 43B nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 28 - 58 parzyste, ARMII KRAJOWEJ 6 - 8A parzyste, ARTURA GROTTGERA, BANKOWA, BOHATERÓW WARSZAWSKICH, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BOLESŁAWA WALLEK-WALEWSKIEGO, BOTANICZNA, BRACKA, BUCHENWALDCZYKÓW, BYTOMSKA 3 - 3B nieparzyste, BYTOMSKA 2B, CHŁOPSKA, CHMIELNA, CMENTARNA, CZESŁAWA KLIMASA, CZOŁGISTÓW, DĘBOWA, DOŻYNKOWA, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 24 - 40 parzyste, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 2A - 22 parzyste, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 39, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 1 - 37 nieparzyste, EDWARDA DEMBOWSKIEGO, ELIZY ORZESZKOWEJ, EMANUELA CZOGAŁY, FABRYCZNA, FRANCISZKA MORAWSKIEGO, FRANCISZKA SIEDLECKIEGO, FRANKLINA ROOSEVELTA 1 - 23 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 113 - 131 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 116 - 134 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 2 - 10 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 20 - 22A parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 24 - 70 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 25 - 55 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 57 - 81 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 72 - 104 parzyste, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 12 - 50 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 130 - 134 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 17 - 47 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 49 - 69 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 52 - 68 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 71 - 111 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 72 - 128 parzyste, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 17, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 1A - 13 nieparzyste, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 6 - 10 parzyste, GEN. ZYGMUNTA PADLEWSKIEGO, GOŁĘBIA, GÓRNOŚLĄSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA CHODKIEWICZA, JANA III SOBIESKIEGO 1 - 61 nieparzyste, JANA III SOBIESKIEGO 2 - 24A parzyste, JANA III SOBIESKIEGO 26 - 44 parzyste, JANA KARŁOWICZA, JANA KUPCA, JANA ŁANGOWSKIEGO, JANA MATEJKI 1 - 3 nieparzyste, JANA MATEJKI 2 - 4 parzyste, JANA MATEJKI 37 - 61 nieparzyste, JANA MATEJKI 5 - 35 nieparzyste, JANA MATEJKI 50 - 60 parzyste, JANA MATEJKI 6, JANA MATEJKI 62, JANA MATEJKI 64 - 68 parzyste, JANA RYMARKIEWICZA, JANA ZAMOYSKIEGO, JASKÓŁCZA 1 - 11 nieparzyste, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA CHOJNICKIEGO, JÓZEFA FROEHLICHA, JÓZEFA KORZENIOWSKIEGO, JÓZEFA MEHOFFERA, JÓZEFA ROSTKA, JÓZEFA RYMERA 36 - 42 parzyste, JÓZEFA RYMERA 63 - 69 nieparzyste, JULIANA TUWIMA 1 - 3A, JULIANA TUWIMA 4 - 42A parzyste, JULIANA TUWIMA 5 - 17 nieparzyste, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, KACZA, KAMIENNA, KAROLA PIECHY, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO, KAZIMIERZA TETMAJERA, KLEMENSA KRAWCZYKA, KLONOWA 1 - 27 nieparzyste, KLONOWA 2 - 14 parzyste, KLONOWA 29 - 33 nieparzyste, KONFEDERATÓW BARSKICH, KOŃCOWA, KRAKUSA, KRÓLEWSKA, KS. ANTONIEGO TOMECZKA, KS. BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO, KS. DOKTORA SZRAMKA, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 10 - 52 parzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 54 - 84 parzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 69, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 9 - 49 nieparzyste, KS. NORBERTA BOŃCZYKA, KS. PAWŁA POŚPIECHA, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 27 - 41 nieparzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 38 - 42 parzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 43 - 63 nieparzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 44 - 60 parzyste, LECHA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LUBELSKA, ŁUKASZA WALLISA, MACIEJA RATAJA, MARCINA LUTRA, MARII KONOPNICKIEJ, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 28 - 60 parzyste, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 29 - 83 nieparzyste, MAURYCEGO MOCHNACKIEGO, MICHAŁA ARCHANIOŁA, MIKOŁAJA ZIELIŃSKIEGO, NA PIASKACH, OLIMPIJSKA, OPOLSKA, PANIEŃSKIE SKAŁY, PAWŁA BINIASA, PAWŁA MAJNUSZA, PAWŁA STALMACHA 16 - 20 parzyste, PAWŁA STALMACHA 3 - 15A nieparzyste, PAWŁA ŚLĘCZKA, PLAC KRAKOWSKI, PLAC KSIĘDZA FRANCISZKA PIERUSZKI, PLAC MIKOŁAJA KOPERNIKA, PLAC WARSZAWSKI, PLEBISCYTOWA, PRZELOTOWA, PRZEMYSŁOWA, PTASIA, REFORM ROLNYCH, ROMANA DYBOSKIEGO, RTM. WITOLDA PILECKIEGO, SĄDOWA 1 - 15 nieparzyste, SĄDOWA 2 - 24 parzyste, SIEROTKI, SKALLEY, SŁONECZNA, SPICHRZOWA, STANISŁAWA KOBYLIŃSKIEGO, STANISŁAWA WEBERA, STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STEFANA CZARNIECKIEGO 13 - 35 nieparzyste, STEFANA CZARNIECKIEGO 14 - 44 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 1 - 49 nieparzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 14 - 34 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 2 - 12 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 51 - 81 nieparzyste, STEFANII SZCZEPANIAKOWEJ, SZCZĘŚĆ BOŻE, SZKOLNA, ŚLĄSKA, ŚW. CECYLII, ŚW. FLORIANA, ŚW. JERZEGO, ŚW. JÓZEFA, ŚW. MARCINA, ŚW. URBANA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA REJTANA, TARGOWA, TEOFILA LENARTOWICZA, TOMASZA PUCHAŁKI, TOMASZA ZANA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WANDY, WAWELSKA, WIARUSÓW, WIKTORA BRYSZA 3 - 8, WILCZA, WINCENTEGO POLA, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA ORKANA, WŁADYSŁAWA REYMONTA 1 - 7A nieparzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 19 - 35 nieparzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 2 - 6OF parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 36 - 68 parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 8 - 34 parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 9 - 13B nieparzyste, WOLNOŚCI 313 - 337A nieparzyste, WOLNOŚCI 318 - 360 parzyste, WOLNOŚCI 339 - 367 nieparzyste, WOLNOŚCI 362 - 414 parzyste, WOLNOŚCI 314, ZABŁOCIE, ZAKĄTEK, ZAWISZY CZARNEGO, ZIELENIEWSKIEGO, ZIELONA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGFRYDA KUPKI, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 6 31 792 9 70
Podsumowanie 25 130 589 36 284

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 8 9 8 33
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 8 9 7 32
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 6 8 9 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 8 9 8 33
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK KWW MAŁGORZATY MAŃKI-SZULIK 8 8 9 8 33
19 KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE KW LEPSZE ZABRZE 8 7 9 8 32
20 KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO” KW „ZABRZE DLA KAŻDEGO” 5 8 8 8 29
21 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 8 8 9 8 33
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018 KWW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018 8 7 6 7 28

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
8 ŻBIKOWSKI Kamil Piotr 32 wyższe KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE Zabrze
6 MAŃKA-SZULIK Małgorzata Maria 63 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK Zabrze
7 RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata 32 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Zabrze
2 DYNAK Mirosław Stanisław 58 Wyższe KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI Zabrze
1 BORÓWKA Borys Aleksander 45 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Zabrze
5 MALANOWSKI Krzysztof Grzegorz 59 zawodowe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018 Zabrze
4 KUDZIA Adam Marian 27 wyższe KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO” Zabrze
3 KOWALKOWSKI Łukasz 33 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Zabrze

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 31 761 11 691 11 690 36.81% 0.03681
11 395 97.48% 0.09748
Tak
2 31 250 13 770 13 857 44.34% 0.04434
13 485 97.32% 0.09732
Tak
3 35 345 14 662 14 656 41.47% 0.04147
14 230 97.09% 0.09709
Tak
4 31 805 13 408 13 398 42.13% 0.04213
13 007 97.08% 0.09708
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 044 33 26.95% 0.02695
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 912 32 3.67% 0.00367
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 048 31 7.77% 0.00777
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 031 33 19.25% 0.01925
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK 11 138 33 21.37% 0.02137
19 KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE 6 343 32 12.17% 0.01217
20 KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO” 2 142 30 4.11% 0.00411
21 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 1 427 33 2.74% 0.00274
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018 1 032 28 1.98% 0.00198

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 044 33 9 26.95% 0.02695
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 912 32 0 3.67% 0.00367
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 048 31 1 7.77% 0.00777
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 031 33 5 19.25% 0.01925
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK 11 138 33 7 21.37% 0.02137
Tak
19 KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE 6 343 32 3 12.17% 0.01217
Tak
20 KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO” 2 142 30 0 4.11% 0.00411
Nie
21 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 1 427 33 0 2.74% 0.00274
Nie
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018 1 032 28 0 1.98% 0.00198
Nie

Rada Miasta Zabrze - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 OLICHWER Tomasz Andrzej 1 645 14.44% 0.01444
Tak
1 4 2 SZYMAŃSKA Wioletta 404 3.55% 0.00355
Nie
1 4 3 OLEJNICZAK Grzegorz Leonard 1 130 9.92% 0.00992
Tak
1 4 4 CIEŚLA Alojzy Maciej 472 4.14% 0.00414
Tak
1 4 5 KOCIMSKA Ewa Anna 102 0.90% 0.0009
Nie
1 4 6 ORZECHOWSKI Łukasz Piotr 56 0.49% 0.00049
Nie
1 4 7 ŁYSAKOWSKA-WARZECHA Zofia Halina 54 0.47% 0.00047
Nie
1 4 8 SCZEPONIK Rafał Michał 119 1.04% 0.00104
Nie
1 5 1 PAWLIK Marek Andrzej 165 1.45% 0.00145
Nie
1 5 2 STADNIKIEWICZ Andrzej Dariusz 51 0.45% 0.00045
Nie
1 5 3 MATUSZ Andrzej Antoni 34 0.30% 0.0003
Nie
1 5 4 LEMPART Beata Agata 44 0.39% 0.00039
Nie
1 5 5 GANDOR Joachim Tadeusz 21 0.18% 0.00018
Nie
1 5 6 GÓRNY Angelika 23 0.20% 0.0002
Nie
1 5 7 MATUSIAK Grzegorz Robert 64 0.56% 0.00056
Nie
1 5 8 GARUS Anna Kornelia 19 0.17% 0.00017
Nie
1 8 1 KLUCEWICZ-KUBICKA Barbara 235 2.06% 0.00206
Nie
1 8 2 BRAUN Krzysztof Piotr 91 0.80% 0.0008
Nie
1 8 3 ŁEBEK Grzegorz Arnold 23 0.20% 0.0002
Nie
1 8 4 KACPRZYK Ewa Barbara 40 0.35% 0.00035
Nie
1 8 5 ŁADA Lidia Gertruda 21 0.18% 0.00018
Nie
1 8 6 KRAJEWSKI Adam 78 0.68% 0.00068
Nie
1 10 1 MARKISCH Sebastian Ryszard 1 061 9.31% 0.00931
Tak
1 10 2 ROPIAK Krzysztof Adrian 259 2.27% 0.00227
Nie
1 10 3 FORMOWICZ Magdalena 173 1.52% 0.00152
Nie
1 10 4 BŁAŻEJOWSKI Dylan Jerzy 179 1.57% 0.00157
Nie
1 10 5 WARMUZ Henryk Grzegorz 99 0.87% 0.00087
Nie
1 10 6 WATOŁA Izabela Małgorzata 136 1.19% 0.00119
Nie
1 10 7 PŁACHTA Teresa 119 1.04% 0.00104
Nie
1 10 8 ZAJĄC Ryszard Grzegorz 194 1.70% 0.0017
Nie
1 18 1 WIENCHOR Joachim 593 5.20% 0.0052
Tak
1 18 2 DZIÓBA Katarzyna Barbara 319 2.80% 0.0028
Nie
1 18 3 BIENIEK Janusz Józef 573 5.03% 0.00503
Tak
1 18 4 SOWA Barbara Urszula 141 1.24% 0.00124
Nie
1 18 5 BURDYSZEK Monika Maria 224 1.97% 0.00197
Nie
1 18 6 KUMALSKI Ryszard 370 3.25% 0.00325
Nie
1 18 7 KAMIENIAK Miłosz Czesław 27 0.24% 0.00024
Nie
1 18 8 SZAŁAS Roman Przemysław 386 3.39% 0.00339
Nie
1 19 1 SZCZERBA Marcin Tomasz 198 1.74% 0.00174
Nie
1 19 2 ŚLIWA Maciej Radosław 485 4.26% 0.00426
Nie
1 19 3 JURKIEWICZ Lucyna 46 0.40% 0.0004
Nie
1 19 4 GRUSZKA Zawisza Radosław 85 0.75% 0.00075
Nie
1 19 5 WOŹNIAK-ORZECHOWSKA Edyta Ewa 37 0.32% 0.00032
Nie
1 19 6 SKOLMOWSKI Adam Henryk 11 0.10% 0.0001
Nie
1 19 7 SZUMILAK Ewa Katarzyna 40 0.35% 0.00035
Nie
1 19 8 JURECZEK Michał Józef 22 0.19% 0.00019
Nie
1 20 1 GÓRSKI Cyprian Kamil 180 1.58% 0.00158
Nie
1 20 2 ZAMARLIK Jakub Jan 29 0.25% 0.00025
Nie
1 20 3 ŻYGAŁO Anna Katarzyna 44 0.39% 0.00039
Nie
1 20 4 WOLIŃSKI Damian Łukasz 22 0.19% 0.00019
Nie
1 20 5 BUGAJ Kamila Iwona 29 0.25% 0.00025
Nie
1 21 1 WYSOCKA Krystyna Teresa 53 0.47% 0.00047
Nie
1 21 2 JARASZ Barbara 33 0.29% 0.00029
Nie
1 21 3 MIELNIK Przemysław Kamil 36 0.32% 0.00032
Nie
1 21 4 MYL Kamil Adrian 45 0.39% 0.00039
Nie
1 21 5 BYCZEWSKA Beata Elżbieta 53 0.47% 0.00047
Nie
1 21 6 ŁUCZYC Roman Jan 25 0.22% 0.00022
Nie
1 21 7 JAŚKIEWICZ Sabina Aneta 9 0.08% 8.0E-5
Nie
1 21 8 SZARANIEC Michał 25 0.22% 0.00022
Nie
1 22 1 KNAŚ Aurelia 53 0.47% 0.00047
Nie
1 22 2 KONIECZNA Justyna Iwona 18 0.16% 0.00016
Nie
1 22 3 WĘGLIŃSKI Damian Andrzej 9 0.08% 8.0E-5
Nie
1 22 4 GAJ Renata Maria 11 0.10% 0.0001
Nie
1 22 5 WIĄCEK Łukasz Paweł 12 0.11% 0.00011
Nie
1 22 6 MALANOWSKA Sandra Barbara 24 0.21% 0.00021
Nie
1 22 7 WRÓBLEWSKI Kamil Rafał 4 0.04% 4.0E-5
Nie
1 22 8 NIERADKO Franciszek 13 0.11% 0.00011
Nie
2 4 1 RAU Marian Eugeniusz 1 204 8.93% 0.00893
Tak
2 4 2 HARASIMOWICZ Adam Damian 951 7.05% 0.00705
Tak
2 4 3 SARAD Brygida Jadwiga 473 3.51% 0.00351
Nie
2 4 4 WIERCIOCH Artur Zbigniew 256 1.90% 0.0019
Nie
2 4 5 NANDZIK Jadwiga Zofia 187 1.39% 0.00139
Nie
2 4 6 CZAJKOWSKI Jacek Stanisław 217 1.61% 0.00161
Nie
2 4 7 KUŁAKOWSKA-HALOTA Jadwiga Stanisława 84 0.62% 0.00062
Nie
2 4 8 SOKOŁOWSKI Jarosław Edmund 88 0.65% 0.00065
Nie
2 5 1 ŻAK-MAGDA Justyna Emilia 295 2.19% 0.00219
Nie
2 5 2 GRZYBOWSKI Marcin Tomasz 105 0.78% 0.00078
Nie
2 5 3 HAŁGAS Krystyna Maria 44 0.33% 0.00033
Nie
2 5 4 GAWLIŃSKI Wojciech Ludwik 35 0.26% 0.00026
Nie
2 5 5 KALISKA Lidia 31 0.23% 0.00023
Nie
2 5 6 BURAK Damian Łukasz 19 0.14% 0.00014
Nie
2 5 7 ZACHARKO Lidia Teresa 31 0.23% 0.00023
Nie
2 5 8 LEMAŃSKI Robert Waldemar 39 0.29% 0.00029
Nie
2 8 1 ANTCZAK Piotr Tomasz 518 3.84% 0.00384
Nie
2 8 2 KACZKOWSKI Zbigniew 53 0.39% 0.00039
Nie
2 8 3 MROZEK Sławomira Ewa 46 0.34% 0.00034
Nie
2 8 4 WIECZOREK Krzysztof 83 0.62% 0.00062
Nie
2 8 5 MICOR Andrzej Lech 31 0.23% 0.00023
Nie
2 8 6 WESTER Karolina Ewa 51 0.38% 0.00038
Nie
2 8 7 ŁADA Krystian Janusz 40 0.30% 0.0003
Nie
2 8 8 KACZKOWSKA Magdalena 70 0.52% 0.00052
Nie
2 10 1 REISS Ferdynand Wilhelm 869 6.44% 0.00644
Tak
2 10 2 KRÓL Marek 536 3.97% 0.00397
Nie
2 10 3 WOJCIECHOWSKA Agnieszka 329 2.44% 0.00244
Nie
2 10 4 DĄBROWSKI Piotr 237 1.76% 0.00176
Nie
2 10 5 WÓJCIKOWSKA Joanna 71 0.53% 0.00053
Nie
2 10 6 BORÓWKA Zofia 316 2.34% 0.00234
Nie
2 10 7 MALINOWSKI Krzysztof 81 0.60% 0.0006
Nie
2 10 8 PŁACHTA Andrzej 301 2.23% 0.00223
Nie
2 18 1 LEWANDOWSKI Krzysztof 737 5.47% 0.00547
Tak
2 18 2 CHRZĘSTEK-BAR Łucja Katarzyna 876 6.50% 0.0065
Tak
2 18 3 ADACH Elżbieta 239 1.77% 0.00177
Nie
2 18 4 PACH Łukasz Jan 292 2.17% 0.00217
Nie
2 18 5 BATOR Gabriela 330 2.45% 0.00245
Nie
2 18 6 LADZIŃSKI Kazimierz Henryk 96 0.71% 0.00071
Nie
2 18 7 GRZYWACZ Tomasz Roman 94 0.70% 0.0007
Nie
2 18 8 WRÓBLEWSKI Jan Paweł 157 1.16% 0.00116
Nie
2 19 1 GRYGIEL Rafał Tomasz 885 6.56% 0.00656
Tak
2 19 2 MEZGLEWSKI Kazimierz 253 1.88% 0.00188
Nie
2 19 3 MOTYL Tomasz 119 0.88% 0.00088
Nie
2 19 4 BRZOZOWSKA Mariola Jolanta 90 0.67% 0.00067
Nie
2 19 5 DRŻAŁ-SIEKAŃSKA Aleksandra Katarzyna 105 0.78% 0.00078
Nie
2 19 6 CIEŚLIK Marek 58 0.43% 0.00043
Nie
2 19 7 ŻBIKOWSKA Jolanta Marianna 317 2.35% 0.00235
Nie
2 20 1 KIRSCHNIOK Robert Daniel 87 0.65% 0.00065
Nie
2 20 2 CZAJA Marzena Dorota 101 0.75% 0.00075
Nie
2 20 3 OLEJNIK Mirosław 49 0.36% 0.00036
Nie
2 20 4 WOŹNY Marian Grzegorz 28 0.21% 0.00021
Nie
2 20 5 BONAWENTURCZYK Ewa 29 0.22% 0.00022
Nie
2 20 6 MROZEK Katarzyna Łucja 45 0.33% 0.00033
Nie
2 20 7 SOZAŃSKA Anna Maria 38 0.28% 0.00028
Nie
2 20 8 KUDZIA Marian Franciszek 203 1.51% 0.00151
Nie
2 21 1 PRZYBYSZ Irena Maria 86 0.64% 0.00064
Nie
2 21 2 SZOSTAK Katarzyna Alicja 58 0.43% 0.00043
Nie
2 21 3 GRYCHTOŁ Małgorzata Elżbieta 49 0.36% 0.00036
Nie
2 21 4 ZAGAJEWSKI Antoni Bronisław 12 0.09% 9.0E-5
Nie
2 21 5 ZDONEK Agnieszka 7 0.05% 5.0E-5
Nie
2 21 6 KAMIENIAK Bartosz Maciej 25 0.19% 0.00019
Nie
2 21 7 MARCZAK Leszek 27 0.20% 0.0002
Nie
2 21 8 CZENCZEK Iwona Joanna 13 0.10% 0.0001
Nie
2 22 1 FOJCIK-RADOMSKA Izabela Helena 115 0.85% 0.00085
Nie
2 22 2 CELAK Jacek Włodzimierz 53 0.39% 0.00039
Nie
2 22 3 SZYBKO Adam Andrzej 27 0.20% 0.0002
Nie
2 22 4 RĄCZKA Jan 39 0.29% 0.00029
Nie
2 22 5 PIETRYSKO Maria 17 0.13% 0.00013
Nie
2 22 6 PAGOS Iwona Dorota 18 0.13% 0.00013
Nie
2 22 7 DYMEK Ireneusz Franciszek 20 0.15% 0.00015
Nie
3 4 1 OLICHWER Mariola Magdalena 1 092 7.67% 0.00767
Tak
3 4 2 BARTOS Przemysław Julian 482 3.39% 0.00339
Nie
3 4 3 JUROSZEK Przemysław Dawid 809 5.69% 0.00569
Tak
3 4 4 RABIJ Mieczysław Tadeusz 275 1.93% 0.00193
Nie
3 4 5 MŰLLER Joanna Teresa 60 0.42% 0.00042
Nie
3 4 6 HOLEWA-COSAR Anna Magdalena 72 0.51% 0.00051
Nie
3 4 7 CIEŚLAK-KUBLIK Joanna Teresa 118 0.83% 0.00083
Nie
3 4 8 WRONOWICZ Andrzej Robert 90 0.63% 0.00063
Nie
3 4 9 JANKOWSKA-ORKISZ Hanna Maria 157 1.10% 0.0011
Nie
3 5 1 TYCZYŃSKI Szczepan Filip 229 1.61% 0.00161
Nie
3 5 2 FERENC Edmund Antoni 50 0.35% 0.00035
Nie
3 5 3 PAŁKA Karolina Róża 44 0.31% 0.00031
Nie
3 5 4 WYCISK Monika Weronika 40 0.28% 0.00028
Nie
3 5 5 WIECZOREK Klaudiusz Józef 29 0.20% 0.0002
Nie
3 5 6 OSTERN Krystyna Maria 23 0.16% 0.00016
Nie
3 5 7 CHOJNACKI Maciej Andrzej 49 0.34% 0.00034
Nie
3 5 8 WIERZBICKA Róża Barbara 30 0.21% 0.00021
Nie
3 5 9 SZINCEL Sebastian 37 0.26% 0.00026
Nie
3 8 1 KĘDZIORSKA Alina Aneta 391 2.75% 0.00275
Nie
3 8 2 BERLIŃSKA-KULAK Monika Krystyna 20 0.14% 0.00014
Nie
3 8 3 MARKIEWICZ Patrycja Agata 62 0.44% 0.00044
Nie
3 8 4 DZIĘBOWSKI Sebastian 996 7.00% 0.007
Tak
3 8 5 ROGALA Tomasz Tadeusz 143 1.00% 0.001
Nie
3 8 6 PNIEWSKI Damian Grzegorz 42 0.30% 0.0003
Nie
3 8 7 BUREK Agnieszka Alicja 37 0.26% 0.00026
Nie
3 8 8 ROGOWSKA Teresa 36 0.25% 0.00025
Nie
3 8 9 HUBKA Jerzy Adam 103 0.72% 0.00072
Nie
3 10 1 ILEWSKI Adam 1 196 8.40% 0.0084
Tak
3 10 2 WYSIŃSKI Tomasz Łukasz 253 1.78% 0.00178
Nie
3 10 3 TUREK Grzegorz 336 2.36% 0.00236
Tak
3 10 4 BANAŚ Marek 299 2.10% 0.0021
Nie
3 10 5 FRANCIKOWSKA Martyna Ewa 145 1.02% 0.00102
Nie
3 10 6 CZERKAWSKA Katarzyna Ewa 159 1.12% 0.00112
Nie
3 10 7 REISS Urszula Beata 93 0.65% 0.00065
Nie
3 10 8 CIMCIOCH Maja Weronika 102 0.72% 0.00072
Nie
3 10 9 KONIAK Stanisław 193 1.36% 0.00136
Nie
3 18 1 MAŃKA-SZULIK Małgorzata Maria 842 5.92% 0.00592
Tak
3 18 2 JONECKO Krystian Grzegorz 651 4.57% 0.00457
Tak
3 18 3 KOWALCZYK Czesława Henryka 351 2.47% 0.00247
Nie
3 18 4 TRZEŚNIEWSKI Damian Janusz 447 3.14% 0.00314
Nie
3 18 5 STRZODA Antoni 365 2.57% 0.00257
Nie
3 18 6 NOWAKOWSKA Walentyna 407 2.86% 0.00286
Nie
3 18 7 BUCKI Leszek Marek 89 0.63% 0.00063
Nie
3 18 8 AKSAMITOWSKA-KOBOS Magdalena 93 0.65% 0.00065
Nie
3 18 9 ZASITKO Marcin Damian 161 1.13% 0.00113
Nie
3 19 1 ZGRZENDEK Maciej Jan 353 2.48% 0.00248
Nie
3 19 2 GARUS Andrzej Henryk 256 1.80% 0.0018
Nie
3 19 3 PTAK Witold 158 1.11% 0.00111
Nie
3 19 4 KULPA Karina Wioletta 46 0.32% 0.00032
Nie
3 19 5 WOJCIECHOWSKA Irena 92 0.65% 0.00065
Nie
3 19 6 SZOLC Jan Edward 20 0.14% 0.00014
Nie
3 19 7 TWARDOCH Aleksandra Jolanta 98 0.69% 0.00069
Nie
3 19 8 ŚWIERCZEK Sylwia Katarzyna 43 0.30% 0.0003
Nie
3 19 9 LATOS Klaudia 135 0.95% 0.00095
Nie
3 20 1 WYSOCKI Łukasz 172 1.21% 0.00121
Nie
3 20 3 KOWALSKI Robert Sławomir 55 0.39% 0.00039
Nie
3 20 4 MICHALCZYK Joanna 62 0.44% 0.00044
Nie
3 20 5 WIŚNIEWSKI Łukasz Mirosław 39 0.27% 0.00027
Nie
3 20 6 KOWIESKA Mirosława Małgorzata 34 0.24% 0.00024
Nie
3 20 7 WERNER Kamil Krzysztof 20 0.14% 0.00014
Nie
3 20 8 BUCHAŁA Ewa Maria 30 0.21% 0.00021
Nie
3 20 9 WOJTASIK Wiktoria 35 0.25% 0.00025
Nie
3 21 1 DYNAK Mirosław Stanisław 366 2.57% 0.00257
Nie
3 21 2 PASIEKA Anna Joanna 32 0.22% 0.00022
Nie
3 21 3 BUCHTA Łukasz 64 0.45% 0.00045
Nie
3 21 4 GÓRNY Wanda Marianna 20 0.14% 0.00014
Nie
3 21 5 JÓŹWIAK Marek Adam 25 0.18% 0.00018
Nie
3 21 6 MIELNIK Magdalena Maria 13 0.09% 9.0E-5
Nie
3 21 7 SZWARC Marian Józef 29 0.20% 0.0002
Nie
3 21 8 NOSAL Stanisław Adam 86 0.60% 0.0006
Nie
3 21 9 WASILEWSKA Maria 14 0.10% 0.0001
Nie
3 22 1 GAJ-MAJKOWSKI Michał 46 0.32% 0.00032
Nie
3 22 2 SROKA Anna 91 0.64% 0.00064
Nie
3 22 3 CZARNECKI Edward Jan 14 0.10% 0.0001
Nie
3 22 4 KUDLEK Kornelia 33 0.23% 0.00023
Nie
3 22 5 LASZEK Szymon Zbigniew 25 0.18% 0.00018
Nie
3 22 6 TUCHALSKA-POLUS Halina Joanna 20 0.14% 0.00014
Nie
4 4 1 RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata 1 588 12.21% 0.01221
Tak
4 4 2 MAREK Rafał Marian 644 4.95% 0.00495
Nie
4 4 3 POTYKA Urszula Teresa 784 6.03% 0.00603
Tak
4 4 4 MACIĄŻEK Elżbieta Janina 171 1.31% 0.00131
Nie
4 4 5 KUCHTA Sławomir Teodor 63 0.48% 0.00048
Nie
4 4 6 GAJEWSKI Wojciech Ryszard 77 0.59% 0.00059
Nie
4 4 7 GÓRNY Andrzej 34 0.26% 0.00026
Nie
4 4 8 OLEJARZ-DYDUCH Ewa Helena 86 0.66% 0.00066
Nie
4 5 1 HAŁGAS Teresa Jadwiga 187 1.44% 0.00144
Nie
4 5 2 KUCIA Kinga Katarzyna 53 0.41% 0.00041
Nie
4 5 3 CZARNECKI Adam Łukasz 38 0.29% 0.00029
Nie
4 5 4 GULA Daniel Mateusz 11 0.08% 8.0E-5
Nie
4 5 5 SULEWSKI Zygmunt 26 0.20% 0.0002
Nie
4 5 6 SZEWCZYK Alina 30 0.23% 0.00023
Nie
4 5 7 CELIŃSKI Łukasz Bogdan 16 0.12% 0.00012
Nie
4 8 1 KOWALKOWSKI Łukasz 411 3.16% 0.00316
Nie
4 8 2 CHROST Dariusz 175 1.35% 0.00135
Nie
4 8 3 KOSZELNY Justyna 76 0.58% 0.00058
Nie
4 8 4 MAŁOLEPSZY Marcin 45 0.35% 0.00035
Nie
4 8 5 KARDEL Józef 19 0.15% 0.00015
Nie
4 8 6 GACKOWSKA Natalia Magda 42 0.32% 0.00032
Nie
4 8 7 OZDARSKA Anna Elżbieta 20 0.15% 0.00015
Nie
4 8 8 KASZUBA Michał Krzysztof 50 0.38% 0.00038
Nie
4 10 1 BORÓWKA Borys Aleksander 1 423 10.94% 0.01094
Tak
4 10 2 PABIS Jerzy Bogusław 319 2.45% 0.00245
Nie
4 10 3 ILEWSKA Jolanta Barbara 241 1.85% 0.00185
Nie
4 10 4 KRYCZKA Aleksander Adam 43 0.33% 0.00033
Nie
4 10 5 BLASZCZOK Halina Wiesława 53 0.41% 0.00041
Nie
4 10 6 KUBANEK Danuta Urszula 80 0.62% 0.00062
Nie
4 10 7 WASILCZYK Adam Adrian 26 0.20% 0.0002
Nie
4 10 8 JANISZEWSKI Tomasz Jan 110 0.85% 0.00085
Nie
4 18 1 CZOCHARA Marian Władysław 456 3.51% 0.00351
Nie
4 18 2 WALERJAŃSKI Dariusz 994 7.64% 0.00764
Tak
4 18 3 PARTUŚ Krzysztof Jerzy 247 1.90% 0.0019
Nie
4 18 4 SIECH Janusz Leszek 102 0.78% 0.00078
Nie
4 18 5 WIĘCEK Irena Dorota 91 0.70% 0.0007
Nie
4 18 6 ŻMIJEWSKA-DOMŻOL Grażyna Franciszka 140 1.08% 0.00108
Nie
4 18 7 PLUSKOTA Agnieszka Beata 139 1.07% 0.00107
Nie
4 18 8 DRAMSKI Janusz Łukasz 109 0.84% 0.00084
Nie
4 19 1 ŻBIKOWSKI Kamil Piotr 1 493 11.48% 0.01148
Tak
4 19 2 LUBOWIECKI Grzegorz 285 2.19% 0.00219
Tak
4 19 3 SZWEDKA Adam Bogdan 266 2.05% 0.00205
Nie
4 19 4 ZUBOWICZ Izabella Maria 159 1.22% 0.00122
Nie
4 19 5 WOJTASZCZYK Robert Ludwik 40 0.31% 0.00031
Nie
4 19 6 PAWŁOWSKA Angelika Marta 36 0.28% 0.00028
Nie
4 19 7 ŁUKASIEWICZ Piotr Aleksander 22 0.17% 0.00017
Nie
4 19 8 IWAŃSKA Katarzyna 90 0.69% 0.00069
Nie
4 20 1 KUDZIA Adam Marian 544 4.18% 0.00418
Nie
4 20 2 KORDOWSKA Elżbieta 51 0.39% 0.00039
Nie
4 20 3 ONDYCZ Daniel 52 0.40% 0.0004
Nie
4 20 4 SKWAREK Paweł Sławomir 28 0.22% 0.00022
Nie
4 20 5 KONWANT Dawid Zbigniew 39 0.30% 0.0003
Nie
4 20 6 NOWAK Katarzyna Dominika 32 0.25% 0.00025
Nie
4 20 7 NOWACKI Jerzy Marek 5 0.04% 4.0E-5
Nie
4 20 8 BUJAK Katarzyna 54 0.42% 0.00042
Nie
4 21 1 KACZMAREK-HUBER Elżbieta Regina 106 0.81% 0.00081
Nie
4 21 2 BRANIA Stanisław 37 0.28% 0.00028
Nie
4 21 3 WILCZEK Żaneta 24 0.18% 0.00018
Nie
4 21 4 MALINOWSKI Sławomir Tadeusz 19 0.15% 0.00015
Nie
4 21 5 PIWOWARCZYK Justyna 21 0.16% 0.00016
Nie
4 21 6 WASILEWSKI Zdzisław 7 0.05% 5.0E-5
Nie
4 21 7 MYL Mirosław 2 0.02% 2.0E-5
Nie
4 21 8 GRYCHTOŁ Zbigniew Marian 6 0.05% 5.0E-5
Nie
4 22 1 MALANOWSKI Krzysztof Grzegorz 181 1.39% 0.00139
Nie
4 22 2 OBROCKI Tadeusz Piotr 77 0.59% 0.00059
Nie
4 22 3 KIBLERSKA Krystyna Irena 33 0.25% 0.00025
Nie
4 22 4 CIERKOSZ Małgorzata 15 0.12% 0.00012
Nie
4 22 5 DUSZA Ryszard Jerzy 30 0.23% 0.00023
Nie
4 22 6 GAJ Piotr Franciszek 11 0.08% 8.0E-5
Nie
4 22 7 WRÓBLEWSKA Magdalena Adrianna 23 0.18% 0.00018
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BORÓWKA Borys Aleksander 45 Wyższe Zabrze, 8 176 15.40 Nie
2 DYNAK Mirosław Stanisław 58 Wyższe Zabrze, 2 154 4.06 Nie
3 KOWALKOWSKI Łukasz 33 wyższe Zabrze, 2 382 4.49 Nie
4 KUDZIA Adam Marian 27 wyższe Zabrze, 2 785 5.25 Nie
5 MALANOWSKI Krzysztof Grzegorz 59 zawodowe Zabrze, 763 1.44 Nie
6 MAŃKA-SZULIK Małgorzata Maria 63 Wyższe Zabrze, 16 727 31.51 Druga tura
7 RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata 32 Wyższe Zabrze, 11 884 22.38 Druga tura
8 ŻBIKOWSKI Kamil Piotr 32 wyższe Zabrze, 8 220 15.48 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze stały 1 386 496 496 35.79% 0.03579
491 98.99%
2 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze stały 1 661 552 553 33.29% 0.03329
545 98.55%
3 Salezjański Zespół Szkół Publicznych, ul. Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 31 Zabrze stały 915 336 336 36.72% 0.03672
334 99.40%
4 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze stały 1 533 661 661 43.12% 0.04312
655 99.09%
5 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze stały 1 894 813 813 42.93% 0.04293
805 99.02%
6 Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Dr. Henryka Jordana 7 Zabrze stały 1 615 634 635 39.32% 0.03932
625 98.43%
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze stały 1 232 369 369 29.95% 0.02995
365 98.92%
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Gen. Władysława Andersa 64 Zabrze stały 2 426 978 977 40.27% 0.04027
966 98.87%
9 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze stały 1 934 672 672 34.75% 0.03475
658 97.92%
10 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze stały 1 936 737 737 38.07% 0.03807
728 98.78%
11 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze stały 1 945 609 609 31.31% 0.03131
601 98.69%
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Ks. Jerzego Badestinusa 30 Zabrze stały 1 775 836 845 47.61% 0.04761
836 98.93%
13 Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Norberta Kroczka, ul. Tarnopolska 85 Zabrze stały 2 129 779 776 36.45% 0.03645
772 99.48%
14 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały 1 800 493 494 27.44% 0.02744
490 99.19%
15 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały 1 841 596 594 32.27% 0.03227
587 98.82%
16 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały 1 238 331 328 26.49% 0.02649
325 99.09%
17 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. "Rodła", ul. Stanisława Ogórka 9 Zabrze stały 2 036 665 665 32.66% 0.03266
655 98.50%
18 Zespół Szkół Katolickich, ul. Tarnopolska 3 Zabrze stały 1 541 691 691 44.84% 0.04484
683 98.84%
19 Rada Dzielnicy os. Młodego Górnika, ul. Młodego Górnika 2C Zabrze stały 924 445 445 48.16% 0.04816
436 97.98%
20 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze stały 1 996 1 067 1 066 53.41% 0.05341
1 057 99.16%
21 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze stały 1 938 954 954 49.23% 0.04923
949 99.48%
22 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Johanna Pestalozziego 16 Zabrze stały 904 418 418 46.24% 0.04624
416 99.52%
23 Przedszkole Nr 14 im. Promyczek, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 1 Zabrze stały 1 822 759 759 41.66% 0.04166
752 99.08%
24 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały 1 909 914 914 47.88% 0.04788
904 98.91%
25 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały 2 012 765 867 43.09% 0.04309
861 99.31%
26 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały 1 870 830 830 44.39% 0.04439
827 99.64%
27 Przedszkole Nr 7, ul. Wolności 215A Zabrze stały 1 211 428 428 35.34% 0.03534
426 99.53%
28 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze stały 2 093 1 036 1 036 49.50% 0.0495
1 026 99.03%
29 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze stały 1 240 671 671 54.11% 0.05411
668 99.55%
30 Zespół Szkół Spożywczych im. Dr. Bronisława Hagera, ul. Franciszkańska 13 Zabrze stały 2 161 905 905 41.88% 0.04188
900 99.45%
31 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze stały 2 054 1 024 1 024 49.85% 0.04985
1 017 99.32%
32 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze stały 1 854 992 992 53.51% 0.05351
988 99.60%
33 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze stały 1 130 508 510 45.13% 0.04513
506 99.22%
34 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze stały 2 352 695 689 29.29% 0.02929
681 98.84%
35 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze stały 1 002 300 300 29.94% 0.02994
299 99.67%
36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, ul. Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze stały 1 300 469 469 36.08% 0.03608
468 99.79%
37 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Ks. Józefa Wajdy 7 Zabrze stały 2 249 964 963 42.82% 0.04282
955 99.17%
38 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Polskich Himalaistów, ul. Jana Kasprowicza 7 Zabrze stały 1 357 368 368 27.12% 0.02712
367 99.73%
39 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze stały 1 484 439 439 29.58% 0.02958
438 99.77%
40 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze stały 1 855 707 707 38.11% 0.03811
701 99.15%
41 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze stały 1 483 452 452 30.48% 0.03048
442 97.79%
42 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze stały 1 509 288 280 18.56% 0.01856
278 99.29%
43 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze stały 1 990 932 932 46.83% 0.04683
923 99.03%
44 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze stały 1 680 736 736 43.81% 0.04381
730 99.18%
45 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze stały 1 834 842 842 45.91% 0.04591
830 98.57%
46 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze stały 1 904 816 812 42.65% 0.04265
806 99.26%
47 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały 1 767 851 856 48.44% 0.04844
844 98.60%
48 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały 1 662 807 807 48.56% 0.04856
799 99.01%
49 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały 1 534 753 753 49.09% 0.04909
745 98.94%
50 Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego, ul. Filipiny Płaskowickiej 2 Zabrze stały 1 986 669 668 33.64% 0.03364
657 98.35%
51 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Józefa Lompy 78 Zabrze stały 1 450 497 499 34.41% 0.03441
496 99.40%
52 Zespół Szkół Nr 3 im. Rtm. Witolda Pileckiego, ul. 3 Maja 118 Zabrze stały 1 877 843 842 44.86% 0.04486
837 99.41%
53 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały 1 480 604 604 40.81% 0.04081
598 99.01%
54 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały 1 376 578 578 42.01% 0.04201
572 98.96%
55 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały 1 480 722 713 48.18% 0.04818
708 99.30%
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 74 Zabrze stały 1 795 888 887 49.42% 0.04942
877 98.87%
57 Przedszkole Nr 29, ul. Ignacego Paderewskiego 53 Zabrze stały 998 534 533 53.41% 0.05341
530 99.44%
58 Zespół Szkół Nr 18, ul. Konrada Sitki 55 Zabrze stały 873 457 458 52.46% 0.05246
455 99.34%
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Daleka 2 Zabrze stały 1 715 777 776 45.25% 0.04525
771 99.36%
60 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 58 Zabrze stały 1 959 884 884 45.13% 0.04513
873 98.76%
61 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze stały 1 839 742 742 40.35% 0.04035
738 99.46%
62 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze stały 1 862 559 558 29.97% 0.02997
557 99.82%
63 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze stały 1 941 808 808 41.63% 0.04163
804 99.50%
64 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze stały 1 174 594 594 50.60% 0.0506
588 98.99%
65 Centrum Edukacji, ul. 1 Maja 12 Zabrze stały 1 848 910 910 49.24% 0.04924
905 99.45%
66 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima, Plac Warszawski 6 Zabrze stały 1 619 666 666 41.14% 0.04114
660 99.10%
67 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Buchenwaldczyków 25 Zabrze stały 1 763 661 655 37.15% 0.03715
636 97.10%
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wolności 323 Zabrze stały 1 792 890 888 49.55% 0.04955
879 98.99%
69 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze stały 1 428 465 467 32.70% 0.0327
461 98.72%
70 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze stały 1 540 640 639 41.49% 0.04149
634 99.22%
71 Dom Harcerza, ul. Wolności 350A Zabrze stały 1 419 472 472 33.26% 0.03326
469 99.36%
72 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu, ul. 3 Maja 63 Zabrze stały 1 890 794 794 42.01% 0.04201
783 98.61%
73 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze stały 1 771 877 880 49.69% 0.04969
871 98.98%
74 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze stały 2 116 984 982 46.41% 0.04641
970 98.78%
75 Przedszkole Nr 43, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1 Zabrze stały 1 794 790 790 44.04% 0.04404
787 99.62%
76 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona, ul. Czołgistów 1 Zabrze stały 2 003 1 038 1 038 51.82% 0.05182
1 031 99.33%
77 Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 16, ul. Cmentarna 7 Zabrze stały 1 760 527 527 29.94% 0.02994
523 99.24%
78 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, ul. Jana Matejki 62 Zabrze dom pomocy społecznej 83 43 43 51.81% 0.05181
40 93.02%
79 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. Jaskółcza 11 Zabrze dom pomocy społecznej 65 30 30 46.15% 0.04615
24 80.00%
80 Dom Pomocy Społecznej Nr 3, ul. Wiktora Brysza 3 Zabrze dom pomocy społecznej 52 24 20 38.46% 0.03846
19 95.00%
81 Dom Pomocy Społecznej "Słoneczny Dom", ul. Knurowska 17 Zabrze dom pomocy społecznej 68 34 34 50.00% 0.05
28 82.35%
82 Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zakon Ojców Kamilianów, ul. Cisowa 6 Zabrze dom pomocy społecznej 71 50 50 70.42% 0.07042
49 98.00%
83 Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze, ul. Pawła Dubiela 10 Zabrze zakład karny 30 17 17 56.67% 0.05667
17 100.00%
84 Zakład Karny, ul. Ks. Pawła Janika 12 Zabrze areszt Śledczy 29 8 8 27.59% 0.02759
7 87.50%
85 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o., ul. Zamkowa 4 Zabrze szpital 99 19 19 19.19% 0.01919
19 100.00%
86 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Ks. Karola Koziołka 1 Zabrze szpital 26 18 18 69.23% 0.06923
18 100.00%
87 Śląskie Centrum Chorób Serca, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9 Zabrze szpital 30 9 9 30.00% 0.03
8 88.89%
88 Szpital Specjalistyczny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10 Zabrze szpital 25 7 7 28.00% 0.028
7 100.00%
89 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. 3 Maja 13 - 15 Zabrze szpital 87 13 13 14.94% 0.01494
12 92.31%
90 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. , Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Pomocna Dłoń", ul. Ks. Pawła Janika 18 Zabrze dom pomocy społecznej 31 14 14 45.16% 0.04516
13 92.86%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 MAŃKA-SZULIK Małgorzata Maria 63 Wyższe Zabrze, 23851 51.59 Tak
2 RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata 32 Wyższe Zabrze, 22381 48.41 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych MAŃKA-SZULIK Małgorzata Maria Głosów ważnych oddanych na kandydatów RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze 399 253 63.41% 0.06341
36.59% 146
2 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze 458 237 51.75% 0.05175
48.25% 221
3 Salezjański Zespół Szkół Publicznych, ul. Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 31 Zabrze 291 149 51.20% 0.0512
48.80% 142
4 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze 533 314 58.91% 0.05891
41.09% 219
5 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze 647 333 51.47% 0.05147
48.53% 314
6 Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Dr. Henryka Jordana 7 Zabrze 512 300 58.59% 0.05859
41.41% 212
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze 293 132 45.05% 0.04505
54.95% 161
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Gen. Władysława Andersa 64 Zabrze 778 409 52.57% 0.05257
47.43% 369
9 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze 556 295 53.06% 0.05306
46.94% 261
10 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze 590 306 51.86% 0.05186
48.14% 284
11 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze 512 232 45.31% 0.04531
54.69% 280
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Ks. Jerzego Badestinusa 30 Zabrze 780 479 61.41% 0.06141
38.59% 301
13 Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Norberta Kroczka, ul. Tarnopolska 85 Zabrze 680 343 50.44% 0.05044
49.56% 337
14 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze 405 222 54.81% 0.05481
45.19% 183
15 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze 555 310 55.86% 0.05586
44.14% 245
16 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze 283 153 54.06% 0.05406
45.94% 130
17 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. "Rodła", ul. Stanisława Ogórka 9 Zabrze 615 370 60.16% 0.06016
39.84% 245
18 Zespół Szkół Katolickich, ul. Tarnopolska 3 Zabrze 625 347 55.52% 0.05552
44.48% 278
19 Rada Dzielnicy os. Młodego Górnika, ul. Młodego Górnika 2C Zabrze 381 184 48.29% 0.04829
51.71% 197
20 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze 977 542 55.48% 0.05548
44.52% 435
21 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze 811 407 50.18% 0.05018
49.82% 404
22 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Johanna Pestalozziego 16 Zabrze 368 187 50.82% 0.05082
49.18% 181
23 Przedszkole Nr 14 im. Promyczek, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 1 Zabrze 678 320 47.20% 0.0472
52.80% 358
24 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze 823 401 48.72% 0.04872
51.28% 422
25 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze 792 381 48.11% 0.04811
51.89% 411
26 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze 751 371 49.40% 0.0494
50.60% 380
27 Przedszkole Nr 7, ul. Wolności 215A Zabrze 401 182 45.39% 0.04539
54.61% 219
28 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze 862 401 46.52% 0.04652
53.48% 461
29 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze 540 247 45.74% 0.04574
54.26% 293
30 Zespół Szkół Spożywczych im. Dr. Bronisława Hagera, ul. Franciszkańska 13 Zabrze 781 361 46.22% 0.04622
53.78% 420
31 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze 906 502 55.41% 0.05541
44.59% 404
32 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze 859 446 51.92% 0.05192
48.08% 413
33 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze 437 234 53.55% 0.05355
46.45% 203
34 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze 596 283 47.48% 0.04748
52.52% 313
35 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze 270 121 44.81% 0.04481
55.19% 149
36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, ul. Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze 429 188 43.82% 0.04382
56.18% 241
37 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Ks. Józefa Wajdy 7 Zabrze 828 391 47.22% 0.04722
52.78% 437
38 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Polskich Himalaistów, ul. Jana Kasprowicza 7 Zabrze 326 186 57.06% 0.05706
42.94% 140
39 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze 389 194 49.87% 0.04987
50.13% 195
40 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze 580 296 51.03% 0.05103
48.97% 284
41 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze 382 193 50.52% 0.05052
49.48% 189
42 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze 231 124 53.68% 0.05368
46.32% 107
43 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze 724 370 51.10% 0.0511
48.90% 354
44 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze 618 344 55.66% 0.05566
44.34% 274
45 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze 633 331 52.29% 0.05229
47.71% 302
46 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze 664 334 50.30% 0.0503
49.70% 330
47 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze 678 356 52.51% 0.05251
47.49% 322
48 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze 730 405 55.48% 0.05548
44.52% 325
49 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze 670 369 55.07% 0.05507
44.93% 301
50 Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego, ul. Filipiny Płaskowickiej 2 Zabrze 585 286 48.89% 0.04889
51.11% 299
51 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Józefa Lompy 78 Zabrze 408 203 49.75% 0.04975
50.25% 205
52 Zespół Szkół Nr 3 im. Rtm. Witolda Pileckiego, ul. 3 Maja 118 Zabrze 734 374 50.95% 0.05095
49.05% 360
53 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze 515 245 47.57% 0.04757
52.43% 270
54 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze 489 270 55.21% 0.05521
44.79% 219
55 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze 599 364 60.77% 0.06077
39.23% 235
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 74 Zabrze 799 487 60.95% 0.06095
39.05% 312
57 Przedszkole Nr 29, ul. Ignacego Paderewskiego 53 Zabrze 540 407 75.37% 0.07537
24.63% 133
58 Zespół Szkół Nr 18, ul. Konrada Sitki 55 Zabrze 440 336 76.36% 0.07636
23.64% 104
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Daleka 2 Zabrze 700 392 56.00% 0.056
44.00% 308
60 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 58 Zabrze 777 380 48.91% 0.04891
51.09% 397
61 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze 642 314 48.91% 0.04891
51.09% 328
62 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze 456 214 46.93% 0.04693
53.07% 242
63 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze 676 333 49.26% 0.04926
50.74% 343
64 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze 499 259 51.90% 0.0519
48.10% 240
65 Centrum Edukacji, ul. 1 Maja 12 Zabrze 755 336 44.50% 0.0445
55.50% 419
66 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima, Plac Warszawski 6 Zabrze 569 241 42.36% 0.04236
57.64% 328
67 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Buchenwaldczyków 25 Zabrze 578 231 39.97% 0.03997
60.03% 347
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wolności 323 Zabrze 793 335 42.24% 0.04224
57.76% 458
69 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze 400 168 42.00% 0.042
58.00% 232
70 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze 526 229 43.54% 0.04354
56.46% 297
71 Dom Harcerza, ul. Wolności 350A Zabrze 398 203 51.01% 0.05101
48.99% 195
72 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu, ul. 3 Maja 63 Zabrze 706 391 55.38% 0.05538
44.62% 315
73 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze 765 380 49.67% 0.04967
50.33% 385
74 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze 887 417 47.01% 0.04701
52.99% 470
75 Przedszkole Nr 43, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1 Zabrze 661 295 44.63% 0.04463
55.37% 366
76 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona, ul. Czołgistów 1 Zabrze 910 436 47.91% 0.04791
52.09% 474
77 Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 16, ul. Cmentarna 7 Zabrze 518 293 56.56% 0.05656
43.44% 225
78 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, ul. Jana Matejki 62 Zabrze 35 25 71.43% 0.07143
28.57% 10
79 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. Jaskółcza 11 Zabrze 29 26 89.66% 0.08966
10.34% 3
80 Dom Pomocy Społecznej Nr 3, ul. Wiktora Brysza 3 Zabrze 20 15 75.00% 0.075
25.00% 5
81 Dom Pomocy Społecznej "Słoneczny Dom", ul. Knurowska 17 Zabrze 39 26 66.67% 0.06667
33.33% 13
82 Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zakon Ojców Kamilianów, ul. Cisowa 6 Zabrze 52 42 80.77% 0.08077
19.23% 10
83 Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze, ul. Pawła Dubiela 10 Zabrze 15 12 80.00% 0.08
20.00% 3
84 Zakład Karny, ul. Ks. Pawła Janika 12 Zabrze 22 11 50.00% 0.05
50.00% 11
85 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o., ul. Zamkowa 4 Zabrze 17 11 64.71% 0.06471
35.29% 6
86 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Ks. Karola Koziołka 1 Zabrze 14 6 42.86% 0.04286
57.14% 8
87 Śląskie Centrum Chorób Serca, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9 Zabrze 9 6 66.67% 0.06667
33.33% 3
88 Szpital Specjalistyczny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10 Zabrze 7 3 42.86% 0.04286
57.14% 4
89 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. 3 Maja 13 - 15 Zabrze 14 7 50.00% 0.05
50.00% 7
90 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. , Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Pomocna Dłoń", ul. Ks. Pawła Janika 18 Zabrze 7 7 100.00% 0.1
00.00% 0

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze stały 1392 403 403 28.95% 0.02895
399 99.01%
2 Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11 Zabrze stały 1660 462 462 27.83% 0.02783
458 99.13%
3 Salezjański Zespół Szkół Publicznych, ul. Płk. Franciszka Niepokólczyckiego 31 Zabrze stały 916 294 294 32.10% 0.0321
291 98.98%
4 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze stały 1534 543 542 35.33% 0.03533
533 98.34%
5 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Henryka Jordana, ul. Ludwika Zamenhofa 56 Zabrze stały 1905 657 657 34.49% 0.03449
647 98.48%
6 Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Dr. Henryka Jordana 7 Zabrze stały 1622 513 513 31.63% 0.03163
512 99.81%
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze stały 1237 295 295 23.85% 0.02385
293 99.32%
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Gen. Władysława Andersa 64 Zabrze stały 2433 785 785 32.26% 0.03226
778 99.11%
9 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze stały 1937 561 561 28.96% 0.02896
556 99.11%
10 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Budowlana 26 Zabrze stały 1940 597 597 30.77% 0.03077
590 98.83%
11 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Miłośników Rokitnicy, ul. Ireny Kosmowskiej 43 Zabrze stały 1950 519 519 26.62% 0.02662
512 98.65%
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Ks. Jerzego Badestinusa 30 Zabrze stały 1780 786 784 44.04% 0.04404
780 99.49%
13 Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Norberta Kroczka, ul. Tarnopolska 85 Zabrze stały 2124 684 684 32.20% 0.0322
680 99.42%
14 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały 1809 411 413 22.83% 0.02283
405 98.06%
15 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały 1846 561 561 30.39% 0.03039
555 98.93%
16 Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Fryderyka Chopina 26 Zabrze stały 1238 284 284 22.94% 0.02294
283 99.65%
17 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. "Rodła", ul. Stanisława Ogórka 9 Zabrze stały 2041 621 621 30.43% 0.03043
615 99.03%
18 Zespół Szkół Katolickich, ul. Tarnopolska 3 Zabrze stały 1543 633 633 41.02% 0.04102
625 98.74%
19 Rada Dzielnicy os. Młodego Górnika, ul. Młodego Górnika 2C Zabrze stały 925 385 384 41.51% 0.04151
381 99.22%
20 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze stały 1991 986 984 49.42% 0.04942
977 99.29%
21 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, ul. Jurija Gagarina 2 Zabrze stały 1945 815 815 41.90% 0.0419
811 99.51%
22 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Johanna Pestalozziego 16 Zabrze stały 907 375 375 41.35% 0.04135
368 98.13%
23 Przedszkole Nr 14 im. Promyczek, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 1 Zabrze stały 1822 683 682 37.43% 0.03743
678 99.41%
24 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały 1911 827 827 43.28% 0.04328
823 99.52%
25 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały 2015 800 800 39.70% 0.0397
792 99.00%
26 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Pokoju 41 Zabrze stały 1879 752 752 40.02% 0.04002
751 99.87%
27 Przedszkole Nr 7, ul. Wolności 215A Zabrze stały 1217 405 405 33.28% 0.03328
401 99.01%
28 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze stały 2101 867 867 41.27% 0.04127
862 99.42%
29 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Jana Pawła II, ul. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego 18 Zabrze stały 1243 548 548 44.09% 0.04409
540 98.54%
30 Zespół Szkół Spożywczych im. Dr. Bronisława Hagera, ul. Franciszkańska 13 Zabrze stały 2166 789 789 36.43% 0.03643
781 98.99%
31 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze stały 2057 921 921 44.77% 0.04477
906 98.37%
32 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze stały 1858 863 863 46.45% 0.04645
859 99.54%
33 Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza, ul. Gdańska 10 Zabrze stały 1131 443 443 39.17% 0.03917
437 98.65%
34 Przedszkole Nr 25, ul. Cieszyńska 33 Zabrze stały 2355 608 608 25.82% 0.02582
596 98.03%
35 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze stały 1001 271 271 27.07% 0.02707
270 99.63%
36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, ul. Plac Romualda Traugutta 1 Zabrze stały 1298 431 431 33.20% 0.0332
429 99.54%
37 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Ks. Józefa Wajdy 7 Zabrze stały 2256 840 840 37.23% 0.03723
828 98.57%
38 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Polskich Himalaistów, ul. Jana Kasprowicza 7 Zabrze stały 1360 329 329 24.19% 0.02419
326 99.09%
39 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze stały 1490 393 393 26.38% 0.02638
389 98.98%
40 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina, ul. Bytomska 26 Zabrze stały 1853 589 589 31.79% 0.03179
580 98.47%
41 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze stały 1487 388 388 26.09% 0.02609
382 98.45%
42 Szkoła Podstawowa Nr 40 Specjalna, ul. Bytomska 94 Zabrze stały 1513 235 235 15.53% 0.01553
231 98.30%
43 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze stały 1992 729 729 36.60% 0.0366
724 99.31%
44 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Wacława Karczewskiego 10 Zabrze stały 1674 622 622 37.16% 0.03716
618 99.36%
45 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze stały 1835 639 639 34.82% 0.03482
633 99.06%
46 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Powstańców Śląskich, ul. Olchowa 2 Zabrze stały 1912 667 666 34.83% 0.03483
664 99.70%
47 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały 1772 685 684 38.60% 0.0386
678 99.12%
48 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały 1664 737 737 44.29% 0.04429
730 99.05%
49 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Ks. Doktora Antoniego Korczoka 98 Zabrze stały 1536 677 677 44.08% 0.04408
670 98.97%
50 Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego, ul. Filipiny Płaskowickiej 2 Zabrze stały 1992 592 592 29.72% 0.02972
585 98.82%
51 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Józefa Lompy 78 Zabrze stały 1458 414 414 28.40% 0.0284
408 98.55%
52 Zespół Szkół Nr 3 im. Rtm. Witolda Pileckiego, ul. 3 Maja 118 Zabrze stały 1878 740 740 39.40% 0.0394
734 99.19%
53 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały 1481 517 517 34.91% 0.03491
515 99.61%
54 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały 1377 500 500 36.31% 0.03631
489 97.80%
55 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 5 Zabrze stały 1493 603 603 40.39% 0.04039
599 99.34%
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 74 Zabrze stały 1799 806 806 44.80% 0.0448
799 99.13%
57 Przedszkole Nr 29, ul. Ignacego Paderewskiego 53 Zabrze stały 1006 544 543 53.98% 0.05398
540 99.45%
58 Zespół Szkół Nr 18, ul. Konrada Sitki 55 Zabrze stały 875 441 441 50.40% 0.0504
440 99.77%
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Daleka 2 Zabrze stały 1721 715 715 41.55% 0.04155
700 97.90%
60 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 58 Zabrze stały 1961 791 791 40.34% 0.04034
777 98.23%
61 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze stały 1842 648 648 35.18% 0.03518
642 99.07%
62 Szkoła Podstawowa Nr 38 Specjalna, ul. Ks. Konstantego Damrota 33 Zabrze stały 1864 462 462 24.79% 0.02479
456 98.70%
63 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze stały 1944 680 680 34.98% 0.03498
676 99.41%
64 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Królewska 4 Zabrze stały 1176 501 501 42.60% 0.0426
499 99.60%
65 Centrum Edukacji, ul. 1 Maja 12 Zabrze stały 1852 763 763 41.20% 0.0412
755 98.95%
66 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima, Plac Warszawski 6 Zabrze stały 1624 578 578 35.59% 0.03559
569 98.44%
67 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Buchenwaldczyków 25 Zabrze stały 1771 587 587 33.15% 0.03315
578 98.47%
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wolności 323 Zabrze stały 1801 804 804 44.64% 0.04464
793 98.63%
69 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze stały 1430 409 409 28.60% 0.0286
400 97.80%
70 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 2 Zabrze stały 1548 534 534 34.50% 0.0345
526 98.50%
71 Dom Harcerza, ul. Wolności 350A Zabrze stały 1428 406 406 28.43% 0.02843
398 98.03%
72 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu, ul. 3 Maja 63 Zabrze stały 1901 717 717 37.72% 0.03772
706 98.47%
73 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze stały 1780 770 770 43.26% 0.04326
765 99.35%
74 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Klonowa 23 Zabrze stały 2116 896 896 42.34% 0.04234
887 99.00%
75 Przedszkole Nr 43, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1 Zabrze stały 1792 668 668 37.28% 0.03728
661 98.95%
76 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona, ul. Czołgistów 1 Zabrze stały 2006 926 926 46.16% 0.04616
910 98.27%
77 Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 16, ul. Cmentarna 7 Zabrze stały 1773 524 524 29.55% 0.02955
518 98.85%
78 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, ul. Jana Matejki 62 Zabrze dom pomocy społecznej 86 39 39 45.35% 0.04535
35 89.74%
79 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. Jaskółcza 11 Zabrze dom pomocy społecznej 66 32 32 48.48% 0.04848
29 90.63%
80 Dom Pomocy Społecznej Nr 3, ul. Wiktora Brysza 3 Zabrze dom pomocy społecznej 51 20 20 39.22% 0.03922
20 100.00%
81 Dom Pomocy Społecznej "Słoneczny Dom", ul. Knurowska 17 Zabrze dom pomocy społecznej 69 42 42 60.87% 0.06087
39 92.86%
82 Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zakon Ojców Kamilianów, ul. Cisowa 6 Zabrze dom pomocy społecznej 71 57 57 80.28% 0.08028
52 91.23%
83 Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze, ul. Pawła Dubiela 10 Zabrze dom pomocy społecznej 28 15 15 53.57% 0.05357
15 100.00%
84 Zakład Karny, ul. Ks. Pawła Janika 12 Zabrze areszt Śledczy 26 22 22 84.62% 0.08462
22 100.00%
85 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o., ul. Zamkowa 4 Zabrze szpital 72 18 18 25.00% 0.025
17 94.44%
86 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Ks. Karola Koziołka 1 Zabrze szpital 21 14 14 66.67% 0.06667
14 100.00%
87 Śląskie Centrum Chorób Serca, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9 Zabrze szpital 29 9 9 31.03% 0.03103
9 100.00%
88 Szpital Specjalistyczny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10 Zabrze szpital 20 7 7 35.00% 0.035
7 100.00%
89 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. 3 Maja 13 - 15 Zabrze szpital 39 14 14 35.90% 0.0359
14 100.00%
90 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. , Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Pomocna Dłoń", ul. Ks. Pawła Janika 18 Zabrze dom pomocy społecznej 28 8 8 28.57% 0.02857
7 87.50%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Zabrze - ogółem 1 25 4 156 860 130 589 90 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 36 1
Ogółem 72 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 284 125 44% 159 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 8 2 25% 6 75%
Ogółem 284 125 44% 159 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 45 47 44
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 44 48 43
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 51 19 37% 32 63%
30-39 61 26 43% 35 57%
40-59 122 50 41% 72 59%
60+ 50 30 60% 20 40%
Ogółem 284 125 44% 159 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 3 0 0% 3 100%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 8 2 25% 6 75%