Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 123 240
Wyborców 97 034
Obwodów 95
  • Wybory do Rady Powiatu Starogardzkiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina czarna wodaGmina Czarna Woda 3 15 15 30 30
miasto skozrczMiasto Skórcz 2 15 15 29 29
miasto starogard gdanzskiMiasto Starogard Gdański 25 4 21 21 137
gmina bobowoGmina Bobowo 4 15 15 22 22
gmina kaliskaGmina Kaliska 3 15 15 29 29
gmina lubichowoGmina Lubichowo 6 15 15 38 38
gmina osiecznaGmina Osieczna 2 15 15 24 24
gmina osiekGmina Osiek 4 15 15 38 38
gmina skarszewyGmina Skarszewy 9 15 15 48 48
gmina skozrczGmina Skórcz 4 15 15 39 39
gmina smeztowo graniczneGmina Smętowo Graniczne 6 15 15 27 27
gmina starogard gdanzskiGmina Starogard Gdański 20 15 15 57 57
gmina zblewoGmina Zblewo 7 15 15 36 36

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnej Wodzie, ul. Starogardzka 13 Czarna Woda stały Nie CZARNA WODA ul. Akacjowa, ul. Brzozowa ul. Cicha, ul. Długa, ul. Dworcowa, ul. Jarzębinowa ul. Kamienna, ul. Kręta, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Mickiewicza nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 16, ul. Polna, ul. Pomorska, ul. Poprzeczna, ul. Słoneczna, ul. Starogardzka, ul. Starowiejska, ul. Topolowa, ul. Wiśniowa, ul. Wrzosowa, ul. Zielona
2 Przedszkole Publiczne w Czarnej Wodzie, ul. Mostowa 2 Czarna Woda stały Tak CZARNA WODA ul. Chojnicka, ul. Mickiewicza nr 9, 11, 13, ul. Mostowa, ul. Okrężna, ul. Słowackiego, ul. Sosnowa, ul. Szyszkowiec.
3 Budynek byłej Szkoły w Hucie Kalnej, ul. Szkolna 2 Huta Kalna stały Tak SOŁECTWO LUBIKI, Lubiki Małe, Podlesie, Kamionna, SOŁECTWO Huta Kalna
1 Budynek Zespołu Szkół Publicznych w Skórczu, ul. Gen. Józefa Hallera 1 Skórcz stały Tak Miasto Skórcz-ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Boczna, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Franciszka Schornaka, Gen. Józefa Hallera, Główna, Gniewska, Jana III Sobieskiego, Józefa Wybickiego, Kociewska, Kościelna, Krótka, 3 Maja, Marii Konopnickiej, Młyńska, Nowy Świat, Orzechowa, Osiecka, Osiedlowa, Parkowa, Plac Wolności, Podgórna, Polna, Spokojna, Starogardzka, Stefana Żeromskiego, 27 Stycznia, Wojska Polskiego, Wysoka
2 Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Skórczu, ul. 27 Stycznia 4 Skórcz stały Nie Miasto Skórcz-ulice: Brzozowa, Chmielna, Cicha, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Długa, Dobra, Grzybowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Miła, Modrzewiowa, Myśliwska, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Sokolników, Sosnowa, Spacerowa, Szczęśliwa, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Wilcza, Wiśniowa, Wrzosowa, Zbożowa, Zielona, Złota
1 Przedszkole Nr 3, al. Wojska Polskiego 8b Starogard Gdański stały Tak Ulice: al. Wojska Polskiego, Grunwaldzka, Osiedlowa
2 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Dominika 32 Starogard Gdański stały Tak Ulice: Bociania, Dąbka, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Generała Augusta Fieldorfa „Nila”, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kalinowskiego, Kleeberga, Kormorania, Kutrzeby, Krucza, Łabędzia, Niemojewskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Pawia, Pola, Rogali, Generała Stefana Roweckiego „Grota”, Sowia, Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Unruga, Zamenhofa, Żabia, Żurawia.
3 Dyrekcja Szpitala, ul. Skarszewska 7 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Derdowskiego, Graniczna, Grzybka, Kocborowska, Kręta, Kryzana, Kwiatowa, Łąkowa, Nagórskiego, Poprzeczna, Sadowa, Skarszewska bez n-ru 2, Księdza Podpułkownika Wryczy, Kardynała Wyszyńskiego, Żytnia.
4 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wybickiego 17 Starogard Gdański stały Tak Ulice: Brzozowa, Ceynowy, Dmowskiego, Gdańska, Hillar, Kochanki, Kochanki-Leśnictwo, Kochanki-Strażnica Kolejowa, Kolejowa, Kołłątaja, Legionów, Leśna, Północna, Skorupki, Słowackiego, Wybickiego
5 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Hallera 34 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Buchholza, Curie-Skłodowskiej, Gimnazjalna, Hallera, Iwaszkiewicza, Mickiewicza, Nad Wierzycą, Sikorskiego, Skarszewska nr 2, św. Elżbiety
6 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Traugutta 2 Starogard Gdański stały Tak Ulice: Korczaka, Krasickiego, Lipowa, Majowa, Traugutta, Tuwima, Wiosenna, Zielona.
7 Dom Rzemiosła, ul. Chojnicka 2 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Basztowa, Boczna, Browarowa, Chojnicka, Kanałowa, Kellera, Kilińskiego, Kozia, Krótka, Krzywa, Trakt Ariego Izaaka Goldfarba, Norwida, Olimpijczyków Starogardzkich, Owidzka, Paderewskiego, Plac 16 Dywizji, Plac Koszarowy, Podgórna, Przy Młynie, Rycerska, Rynek, Sambora, Sobieskiego, Spichrzowa, Szewska, Tczewska, Unii Europejskiej, Wodna, Zajezdna.
8 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Pelplińska 3 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Asnyka, Droga Owidzka, Hermanowska, Heweliusza, Jabłowska, Jaszczurkowców, Kościuszki, Pelplińska, Pillara, Prusa, Przedmieście, Przejezdna, Sychty, Wiśniowa.
9 Szkoła Podstawowa Nr 4, al. Jana Pawła II 4 Starogard Gdański stały Tak Ulice: Farmaceutów, Konopnickiej, ul. Kopernika, Orzeszkowej, Sienkiewicza.
10 Starogardzkie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 3 Starogard Gdański stały Tak Ulice: al. Jana Pawła II.
11 Przedszkole Nr 6, al. Jana Pawła II 5 Starogard Gdański stały Tak Ulice: Bądkowskiego, Pomorska, ul. Szumana, Osiedle Szumana, Osiedle 800 - lecia, Wróblewskiego, Żeromskiego.
12 Przedszkole Nr 5, al. Jana Pawła II 8 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Osiedle Kopernika do nr 15.
13 Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Reymonta 1 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Osiedle Kopernika od nr-u 23.
14 Szkoła Podstawowa Nr 8, al. Jana Pawła II 10 Starogard Gdański stały Tak Ulice: al. Armii Krajowej, Bohaterów Monte Cassino, Cesarza, Chełmońskiego, Gryfa Pomorskiego, Kleszczyńskiego, Maczka, Matejki, Okulickiego, Osiedle Nad Stawem, Rodziny Czosków, Staszica, Stefańskiego.
15 Przedszkole Nr 4, ul. Reymonta 7 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Blocka, Bohaterów Westerplatte, Braterska, Bukowa, Bursztynowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzymały, Dzierżonia, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Kociewska, Korytybska, Lange, Leszczynowa, Lubichowska, Ogrodowa, Reymonta, Rodzinna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa, Złota, Żwirki i Wigury.
16 Przedszkole Nr 10, os. 60 - lecia 8 Starogard Gdański stały Tak Ulice: al. Niepodległości, Okrężna, Osiedle 60 - lecia Odzyskania Niepodległości.
17 Przedszkole Nr 8, os. Konstytucji 3 Maja 15 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Balewskiego, Bilikiewicza, Droga Nowowiejska, Jacobsonów, Kopicza, Maja, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Schwabe, Szpitalna, Zblewska.
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Zblewska 18 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Gertrudy Babilińskiej, Bohaterów Getta, Borówkowa, Brejskiego, Broniewskiego, Danusi, Dolna, Alojzego Pawła Gusowskiego, Górna, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Nierzwickiego, Osiedle Nad Jarem, Powstańców Warszawskich, Poziomkowa, Przanowskiego, Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, Sędzickiego, Danuty Siedzikówny „Inki”, Szarych Szeregów, Szturmowskiego, Wiejska, Zbożowa, Zachodnia, Żołnierzy Wyklętych.
19 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Szwoleżerów 4 Starogard Gdański stały Tak Ulice: 2 Pułku Szwoleżerów, Bajana, Chopina, Działkowa, Harcerska, Jagiełły, Magazynowa, Murarska, Orlińskiego, Parkowa, Piaskowa, Piłsudskiego, Polna, Rzeczna, Skalskiego, Skarżyńskiego, Sportowa, Ściegiennego
20 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zblewska 18 Starogard Gdański stały Nie Ulice: Juranda ze Spychowa, osiedle Piastów.
21 Szkoła Podstawowa Nr 8, al. Jana Pawła II 10 Starogard Gdański stały Tak Ulice: Abrahama, Andersa, Antoniego Górskiego, Cicha, Darowana, Edmunda Falkowskiego, Kraziewicza, Księżycowa, Józefa Milewskiego, Obrońców Wybrzeża, Południowa, Rataja, Ryszarda Rebelki, Rolna, Jana Schulza, Słoneczna, Szornaka, Witosa.
22 Kociewskie Centrum Zdrowia Sp z o. o., Ulica: Balewskiego 1 Starogard Gdański szpital Nie Obwód odrębny: Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
23 Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Skarszewska 7 Starogard Gdański szpital Nie Obwód odrębny: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
24 Areszt Śledczy, Kościuszki 30 a Starogard Gdański areszt Śledczy Nie Obwód odrębny: Areszt Śledczy
25 Dom św. Elżbiety, Hallera 27 Starogard Gdański dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny: Dom św. Elżbiety
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobowie, ul. Gdańska 81 Bobowo stały Nie Sołectwo: Bobowo, Smoląg
2 Świetlica Wiejska w Grabowie, 39 Grabowo stały Tak Sołectwo: Grabowo
3 Świetlica Wiejska w Jabłówku, 13 Jabłówko stały Tak Sołectwa: Jabłówko, Grabowiec
4 Świetlica Wiejska w Wysokiej, 27 Wysoka stały Nie Sołectwo: Wysoka
1 Remiza OSP, ul. Nowowiejska 2b Kaliska stały Tak Kaliska
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach-Szkoła Filialna w Piecach, ul. Kościelna 3 Piece stały Nie Biedaczek, Czarne, Czechowo, Czubek, Iwiczno, Kamienna Karczma z wyłączeniem nr 6 i 7, Łążek, Młyńsk, Piece, Trzechowo
3 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Długa 18 Kaliska stały Tak Bartel Mały, Bartel Wielki, Cegielnia, Cieciorka, Dąbrowa, Dunajki, Frank, Kamienna Karczma nr 6, 7, Kazub, Kocia Góra, Leśna Huta, Lipski Młyn, Lipska Karczma, Okoninki, Okoniny, Płociczno, Smolnik, Stara Lipa, Strych, Studzienice, Wygoninki
1 Publiczne Gimnazjum w Lubichowie, ul. Ks. Lorenza 8 Lubichowo stały Tak Sołectwa: Szteklin, Zielona Góra, Mościska, Lubichowo-ulice: Północna, 6 Marca, Malinowa, Czereśniowa, Wiśniowa, Księdza Lorenza, Starogardzka, Słoneczna, Mikołaja Reja, Parkowa, Pogodna, Mickiewicza, Konopnickiej, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Prusa, Podgórna, Wybudowanie od nr 1 do 28 i od nr 71
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie, Dworcowa 15 Lubichowo stały Tak Sołectwo Wilcze Błota, Sołectwo Bietowo, Lubichowo ulice: Sosnowa, Brzozowa, Kasztanowa, Jana Pawła II, Wrzosowa, Zblewska, Lipowa, Krótka, Wdecka, Dworcowa, Jeziorna, Akacjowa, Leśna, Skowronka, Polna, Wybudowanie od nr 29 do nr 70. Brzóski, Młynki
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zelgoszczy, ul. Główna 29 Zelgoszcz stały Nie Sołectwo: Zelgoszcz
4 Świetlica we Wdzie, ul. Szkolna 2 Wda stały Tak Sołectwo Wda, Sołectwo Smolniki, Sołectwo Mermet
5 Świetlica w Ocyplu, ul. Szkolna 4 Ocypel stały Nie Sołectwo: Ocypel
6 Świetlica w Osowie Leśnym, 18 Osowo Leśne stały Nie Sołectwo Osowo Leśne
1 Sala widowiskowa w Osiecznej, ul. Plac 1000 - lecia 1 Osieczna stały Tak Sołectwa : Duże Krówno, Długie, Klaniny, Osieczna, Zimne Zdroje, Zdrójno
2 Świetlica wiejska w Szlachcie, ul. 3 Maja 28 Szlachta stały Tak Sołectwa : Osówek, Szlachta
1 Świetlica Wiejska w Bukowinach, 24a Bukowiny stały Tak Sołectwo: Bukowiny, Jeżewnica, Cisowy, Lisówko
2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Osieku, Wyzwolenia 25 Osiek stały Tak sołectwo: Wycinki, Markocin, Radogoszcz, część sołectwa Osiek, ulice: Wyzwolenia, Rybacka, Na Borku, Olszynka, Za Jeziorem, Szkolna oraz miejscowość Komorze
3 Świetlica Wiejska w Osieku, ul. Strażacka 1 Osiek stały Tak część sołectwa Osiek ulice: Długa, Krótka, Łąkowa, Polna, Poprzeczna, Strażacka Kwiatowa, Leśna, Osiedle Dobry Brat, Osiedle Polne, Słoneczna, Wczasowa, Partyzantów Kociewskich, Zamkowa, Zielona, Słowiańska, sołectwo Karszanek
4 Świetlica Wiejska w Kasparusie, 9 a Kasparus stały Tak Sołectwo: Kasparus, Suchobrzeźnica, Skórzenno
1 Szkoła Podstawowa w Skarszewach, ul. Dworcowa 27 Skarszewy stały Tak Skarszewy ulice : Akacjowa, Bednarska, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Drogowców, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Górna, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kościerska (z wyłączeniem nr 1, 1a, 2e i 3), Kleszczewska, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Grobla A. Mickiewicza, Piaskowa, Polna, Różana, Rzemieślnicza, Sobieskiego, Sosnowa, Spokojna, Targowa, Topolowa, Wąska, Wrzosowa, Zielona, Sołectwo : Wolny Dwór
2 Zespół Szkół Publicznych w Skarszewach, ul. Kopernika 3 Skarszewy stały Tak Skarszewy ulice : Kopernika, część ul. Kościerskiej nr 1, 1a, 2e i 3, część ul. Starogardzkiej nr 1, 3, 5 i 7, Putynkowskiego, Tczewska, Os. im. Gen. Sikorskiego
3 Urząd Miejski w Skarszewach, ul. Plac Gen. J. Hallera 18 Skarszewy stały Nie Skarszewy ulice : Borówienko, Błękitna, Chojnicka, Deszczowa, Długa, Kamierowska, Kościelna, Kowalska, Kościuszki, Ks. Ściegiennego, Młyńska, Nad Stawem, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Plac Gen. J. Hallera, Pogodna, Rzeczna, Słoneczna, Spichrzowa, Starogardzka z wyłączeniem nr 1, 3, 5 i 7, Szkolna, Św. Jana, Tęczowa, Wczasowa, Wichrowa, Wybickiego, Wodna, Zakładowa, Zamkowa, Zduńska, Sołectwa : Kamierowo, Kamierowskie Piece
4 Szkoła Podstawowa w Szczodrowie, Szkolna 1 Szczodrowo stały Nie Sołectwa : Bożepole Królewskie, Nowy Wiec, Szczodrowo
5 Szkoła Podstawowa w Więckowach, 25 Więckowy stały Nie Sołectwa : Junkrowy, Malary, Więckowy
6 Szkoła Podstawowa w Pogódkach, ul. Szkolna 3 Pogódki stały Tak Sołectwa : Jaroszewy, Koźmin, Pogódki
7 Szkoła Podstawowa w Godziszewie, ul. Gdańska 7 Godziszewo stały Nie Sołectwa : Demlin, Godziszewo, Mirowo Duże
8 Szkoła Podstawowa w Skarszewach Filia w Bączku, 1 Bączek stały Tak Sołectwa : Bączek, Czarnocin
9 Świetlica Wiejska w Bolesławowie, 1a Nygut stały Tak Sołectwo : Bolesławowo, Obozin
1 Świetlica Wiejska w Wielbrandowie, ul. Główna 2 Wielbrandowo stały Nie Sołectwo : Kranek (Kranek, Boraszewo, Zajączek), Wielbrandowo (Wielbrandowo, Pólko), Wybudowanie Wielbrandowskie, Ryzowie (Ryzowie, Mieliczki)
2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Senatora Feliksa Bolta w Barłożnie, 23 Barłożno stały Tak Sołectwo : Barłożno, Mirotki (Mirotki, Czarne), Miryce
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Pączewie, 124 Pączewo stały Tak Sołectwo : Pączewo, Wolental
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu, 38a Wielki Bukowiec stały Nie Sołectwo : Czarnylas, Wielki Bukowiec (Wielki Bukowiec, Nowy Bukowiec, Drewniaczki, Bojanowo)
1 Szkoła Podstawowa im. Ks. Pawła Szynwelskiego w Smętowie Granicznym, ul. Gdańska 23 Smętowo Graniczne stały Tak Sołectwo : Smętowo Graniczne
2 Szkoła Podstawowa w Kopytkowie, 18 Kopytkowo stały Nie Sołectwo : Kopytkowo
3 Świetlica wiejska w Kościelnej Jani, 37 Kościelna Jania stały Tak Sołectwa : Kościelna Jania, Leśna Jania, Stara Jania
4 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lalkowach, 10 Lalkowy stały Tak Sołectwa : Frąca, Lalkowy
5 Szkoła Podstawowa w Kamionce, 11 Kamionka stały Tak Sołectwa : Kamionka, Rynkówka
6 Szkoła Podstawowa im. Ks. Pawła Szynwelskiego w Smętowie Granicznym, ul. Gdańska 23 Smętowo Graniczne stały Tak Sołectwa : Bobrowiec, Luchowo, Smętówko
1 Publiczna Szkoła Podstawowa Dąbrówce, ul. Hermanowska 4 Dąbrówka stały Tak Sołectwo Dąbrówka
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jabłowie, ul. Szkolna 5 Jabłowo stały Tak Sołectwo Jabłowo
3 Świetlica Wiejska w Owidzu, ul. Szkolna 13 Owidz stały Nie Sołectwa: Owidz, Janowo, Barchnowy
4 Świetlica Wiejska w Kolinczu, ul. Główna 52 Kolincz stały Nie Sołectwo Kolincz
5 Świetlica Wiejska Lipinkach Szlacheckich, ul. Jana Pawła II 40 Lipinki Szlacheckie stały Nie Sołectwo Lipinki Szlacheckie
6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonówce, ul. Ceynowy 3a Klonówka stały Tak Sołectwo Klonówka
7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rywałdzie, Szkolna 4 Rywałd stały Tak Sołectwa: Rywałd, Brzeźno Wielkie
8 Świetlica Wiejska w Zdunach, 26 Zduny stały Nie Sołectwo Zduny
9 Świetlica Wiejska w Szpęgawsku, Kasztanowa 15 Szpęgawsk stały Nie Sołectwo Szpęgawsk
10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcińsku, 14 Trzcińsk stały Nie Sołectwa: Trzcińsk, Siwiałka, Ciecholewy, Janin
11 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 24 Kokoszkowy stały Tak Sołectwo Kokoszkowy
12 Świetlica Wiejska w Linowcu, 21 Linowiec stały Nie Sołectwo Linowiec
13 Świetlica Wiejska w Kręgu, 44 Krąg stały Nie Sołectwa: Krąg, Okole, Żabno
14 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Rzecznej, Rzeczna 18 Nowa Wieś Rzeczna stały Tak Sołectwo Nowa Wieś Rzeczna
15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rokocinie, Parkowa 2 Rokocin stały Tak Sołectwa: Rokocin, Stary Las
16 Świetlica Wiejska w Sucuminie, 29 Sucumin stały Tak Sołectwo Sucumin
17 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suminie, 38 Sumin stały Tak Sołectwo Sumin
18 Świetlica Wiejska w Koteżach, Jana Wróblewskiego 5 Koteże stały Nie Sołectwo Koteże
19 Dom Pomocy Społecznej, Kasztanowa 23 Szpęgawsk dom pomocy społecznej Nie Szpegawsk, ul. Kasztanowa 23
20 Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma, Leśna 1a Nowa Wieś Rzeczna szpital Nie Nowa wieś Rzeczna, ul. Leśna 1a
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, 41b Kleszczewo Kościerskie stały Nie Sołectwo Kleszczewo Kościerskie z miejscowością Wałdówko, Sołectwo Jezierce, Sołectwo Lipia Góra Mała z miejscowością Królewski Bukowiec, Sołectwo Semlin, Sołectwo Tomaszewo, Sołectwo Zawada.
2 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Sportowa 8 Pinczyn stały Tak Sołectwo Pałubinek, Część Sołectwa Pinczyn-ulice: Boczna, Ciska, Gajowa, Główna, Jodłowa, Ks. Stanisława Hoffmanna, Nadrzeczna, Nowodworska, Osiedle Piaskowe, Pałubińska, Pogodna, Przyjazna, Przytulna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Zaciszna, Zblewska
3 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 3a Borzechowo stały Tak Sołectwo Borzechowo z miejscowościami: Jeziornik, Twardy Dół, Wirty, Sołectwo Mały Bukowiec z miejscowością Pazda, Sołectwo Radziejewo
4 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kościerska 39 Zblewo stały Nie Sołectwo Białachowo z miejscowością Białachówko, Sołectwo Miradowo, Część Sołectwa Zblewo-ulice: Białachowska, Kościerska, Łąkowa, Młyńska, Osiedle Dębowe, Osiedle Rzemieślnicze, Pałubińska, Pinczyńska, Plac 700 - lecia, Północna, Prywatna, Przy Stadionie, Sportowa, Starogardzka, Szosa Borzechowska, Zacisze
5 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Główna 40 Zblewo stały Tak Sołectwo Cis z miejscowością Trzosowo, Część Sołectwa Zblewo-ulice: Akacjowa, Borzechowska, Brzozowa, Chojnicka, Ciska, Dworcowa, Dworzec, Główna, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kościelna, Księdza Kreffta, Leśna, Modrzewiowa, Podgórna, Polna, Różana, Słoneczna, Suche Bagno, Topolowa, Wiązowa, Zielona Dolina
6 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kasztelańska 3 Bytonia stały Tak Sołectwo Bytonia
7 Wiejski Dom Kultury, ul. Semlińska 1b Pinczyn stały Nie Sołectwo Karolewo z miejscowością Piesienica i z miejscowością Biały Bukowiec, Część Sołectwa Pinczyn-ulice: Jezierska, Kwiatowa, Mostowa, Osiedle przy Rondzie, Podgórna, Semlińska, Sportowa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Czarna Woda, Gmina Lubichowo, Gmina Osieczna 3 9 893 5 22
0.0000020000Nr 2 Miasto Starogard Gdański 9 36 314 7 71
0.0000030000Nr 3 Gmina Starogard Gdański 3 12 158 6 28
0.0000040000Nr 4 Gmina Kaliska, Gmina Zblewo 3 13 046 6 27
0.0000050000Nr 5 Gmina Bobowo, Gmina Osiek, Gmina Skórcz, Miasto Skórcz, Gmina Smętowo Graniczne 4 14 723 5 28
0.0000060000Nr 6 Gmina Skarszewy 3 10 900 6 30
Podsumowanie 25 97 034 35 206

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 11 5 5 6 5 37
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 11 5 5 6 5 37
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 3 11 3 4 5 5 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 11 5 5 5 5 35
11 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE 5 11 5 5 6 5 37
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD” KW STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD” 11 5 3 5 24
13 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY BLOK DLA STAROGARDU KW BBDS 5 5

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 9 944 5 722 5 719 57.51% 0.05751
5 295 92.59% 0.09259
Tak
2 36 085 18 481 18 468 51.18% 0.05118
17 846 96.63% 0.09663
Tak
3 12 161 6 979 6 980 57.40% 0.0574
6 618 94.81% 0.09481
Tak
4 13 033 6 797 6 796 52.14% 0.05214
6 298 92.67% 0.09267
Tak
5 14 716 7 992 7 990 54.29% 0.05429
7 373 92.28% 0.09228
Tak
6 10 920 6 275 6 268 57.40% 0.0574
5 802 92.57% 0.09257
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 325 37 10.82% 0.01082
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 731 37 23.83% 0.02383
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 689 31 3.43% 0.00343
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 178 35 22.70% 0.0227
11 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE 11 577 37 23.52% 0.02352
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD” 7 595 24 15.43% 0.01543
13 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY BLOK DLA STAROGARDU 137 5 0.28% 0.00028

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 325 37 1 10.82% 0.01082
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 731 37 7 23.83% 0.02383
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 689 31 0 3.43% 0.00343
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 178 35 6 22.70% 0.0227
Tak
11 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE 11 577 37 7 23.52% 0.02352
Tak
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD” 7 595 24 4 15.43% 0.01543
Tak
13 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY BLOK DLA STAROGARDU 137 5 0 0.28% 0.00028
Nie

Rada Powiatu Starogardzkiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 GOŁUŃSKI Zbigniew Stanisław 148 2.80% 0.0028
Nie
1 2 2 POZORSKI Rafał Jakub 193 3.64% 0.00364
Nie
1 2 3 MAZUREK Dagmara Joanna 49 0.93% 0.00093
Nie
1 2 4 WEJER Jan Łukasz 63 1.19% 0.00119
Nie
1 2 5 NASIOROWSKA Danuta 79 1.49% 0.00149
Nie
1 4 1 CZAJA Bogdan Stanisław 724 13.67% 0.01367
Tak
1 4 2 SZNEIDER Bronisław Benedykt 249 4.70% 0.0047
Nie
1 4 3 BORZYSZKOWSKI Michał Kazimierz 206 3.89% 0.00389
Nie
1 4 4 DAMPS Ewa Maria 115 2.17% 0.00217
Nie
1 4 5 DITTMER Barbara 144 2.72% 0.00272
Nie
1 5 1 FISCHER Henryk Kazimierz 40 0.76% 0.00076
Nie
1 5 2 KLIN Dominik Roman 35 0.66% 0.00066
Nie
1 5 3 DEHLING Ludmiła Agnieszka 62 1.17% 0.00117
Nie
1 10 1 FIAŁEK Jerzy 963 18.19% 0.01819
Tak
1 10 2 SOFCZYŃSKA-BARAN Małgorzata Izabela 106 2.00% 0.002
Nie
1 10 3 LUBIŃSKI Michał 233 4.40% 0.0044
Nie
1 10 4 RADKA Beata Katarzyna 133 2.51% 0.00251
Nie
1 11 1 SYKUTERA Witold Grzegorz 621 11.73% 0.01173
Tak
1 11 2 ŁANGOWSKI Łukasz 589 11.12% 0.01112
Nie
1 11 3 RYNKOWSKA Danuta Anna 90 1.70% 0.0017
Nie
1 11 4 EBERTOWSKA Zofia 99 1.87% 0.00187
Nie
1 11 5 TUSZYŃSKI Paweł 354 6.69% 0.00669
Nie
2 2 1 SZYMBORSKI Tomasz 257 1.44% 0.00144
Nie
2 2 2 DUZOWSKI Marek Adam 111 0.62% 0.00062
Nie
2 2 3 LIEBRECHT Jerzy Stanisław 74 0.41% 0.00041
Nie
2 2 4 MUCHOWSKI Józef Władysław 102 0.57% 0.00057
Nie
2 2 5 WRÓBLEWSKI Grzegorz Roman 34 0.19% 0.00019
Nie
2 2 6 MILEWSKA Katarzyna 28 0.16% 0.00016
Nie
2 2 7 PLISZKA Małgorzata 16 0.09% 9.0E-5
Nie
2 2 8 SŁOMIŃSKA Danuta Teresa 7 0.04% 4.0E-5
Nie
2 2 9 WALCZAK Martyna 20 0.11% 0.00011
Nie
2 2 10 ŚLIWA Jacek Dariusz 13 0.07% 7.0E-5
Nie
2 2 11 WĄS Krystyna Barbara 35 0.20% 0.0002
Nie
2 4 1 GABRIEL Patryk 1 516 8.49% 0.00849
Tak
2 4 2 WIERZBA Robert Marcin 1 633 9.15% 0.00915
Tak
2 4 3 STRZEMKOWSKA-KONKOLEWSKA Wioleta Barbara 421 2.36% 0.00236
Tak
2 4 4 LEWANDOWSKA Iwona Maria 261 1.46% 0.00146
Nie
2 4 5 GÓRSKA Wiesława 125 0.70% 0.0007
Nie
2 4 6 WOTKOWSKA Maria Jolanta 44 0.25% 0.00025
Nie
2 4 7 ALBRECHT Monika Anna 56 0.31% 0.00031
Nie
2 4 8 PROKOPÓW Bartosz Henryk 52 0.29% 0.00029
Nie
2 4 9 DOBRZYŃSKA Agata 85 0.48% 0.00048
Nie
2 4 10 RUSIEWICZ Łukasz 144 0.81% 0.00081
Nie
2 4 11 CHMIELECKI Artur Andrzej 64 0.36% 0.00036
Nie
2 5 1 RUTKOWSKI Wiesław Jan 327 1.83% 0.00183
Nie
2 5 2 FURGAŁA Maria 69 0.39% 0.00039
Nie
2 5 3 KOŁAKOWSKI Piotr Zygmunt 23 0.13% 0.00013
Nie
2 5 4 JELIŃSKA Magdalena Anna 30 0.17% 0.00017
Nie
2 5 5 GLINIECKI Dariusz Mirosław 38 0.21% 0.00021
Nie
2 5 6 GASZKOWSKI Ryszard Maciej 25 0.14% 0.00014
Nie
2 5 7 KOMIN Elwira Maria 10 0.06% 6.0E-5
Nie
2 5 8 ZIELENKIEWICZ Mirosław Aleksander 11 0.06% 6.0E-5
Nie
2 5 9 KWIATKOWSKI Andrzej 11 0.06% 6.0E-5
Nie
2 5 10 KLIN Grażyna 17 0.10% 0.0001
Nie
2 5 11 JANKOWSKI Sławomir Jacek 81 0.45% 0.00045
Nie
2 10 1 SZUBARCZYK Piotr Stanisław 1 258 7.05% 0.00705
Tak
2 10 2 MARCZAK Jacek Feliks 484 2.71% 0.00271
Tak
2 10 3 GŁUCH Paweł 465 2.61% 0.00261
Nie
2 10 4 POTOCKI Zbigniew Józef 296 1.66% 0.00166
Nie
2 10 5 KOTOWSKI Roman 304 1.70% 0.0017
Nie
2 10 6 HOPPE Katarzyna Maria 431 2.42% 0.00242
Nie
2 10 7 KACZOCHA Daria 143 0.80% 0.0008
Nie
2 10 8 KOBIERZYŃSKI Arkadiusz Tomasz 158 0.89% 0.00089
Nie
2 10 9 BRZEZIŃSKA Barbara 235 1.32% 0.00132
Nie
2 10 10 CYLKOWSKA Teresa Bogumiła 210 1.18% 0.00118
Nie
2 10 11 GLANERT Mariusz Brunon 221 1.24% 0.00124
Nie
2 11 1 GŁĄB-BRANDT Stanisława 485 2.72% 0.00272
Nie
2 11 2 WRÓBEL Bogdan Antoni 398 2.23% 0.00223
Nie
2 11 3 WRZESIŃSKI Wiesław Zygmunt 140 0.78% 0.00078
Nie
2 11 4 BIELANG Hanna 76 0.43% 0.00043
Nie
2 11 5 DORAU Dorota Agnieszka 265 1.48% 0.00148
Nie
2 11 6 ZWIERNIK Anna Justyna 107 0.60% 0.0006
Nie
2 11 7 BONA Andrzej Kazimierz 95 0.53% 0.00053
Nie
2 11 8 SZURGOT Piotr 141 0.79% 0.00079
Nie
2 11 9 OLLER Grzegorz 145 0.81% 0.00081
Nie
2 11 10 KASZUBOWSKI Marcin Wojciech 222 1.24% 0.00124
Nie
2 11 11 CESARZ Piotr 725 4.06% 0.00406
Tak
2 12 1 KALINOWSKI Maciej Karol 798 4.47% 0.00447
Tak
2 12 2 SOMMERFELD Ewa Barbara 836 4.68% 0.00468
Tak
2 12 3 KAMYSZ Krzysztof Franciszek 835 4.68% 0.00468
Tak
2 12 4 CICHOŃ Krzysztof Roman 482 2.70% 0.0027
Nie
2 12 5 KWIDZIŃSKA-KULAS Krystyna 133 0.75% 0.00075
Nie
2 12 6 BŁAWAT Mirosław Alojzy 225 1.26% 0.00126
Nie
2 12 7 PIOTRZKOWSKA Anna Maria 274 1.54% 0.00154
Nie
2 12 8 NOWAK Janusz Marek 104 0.58% 0.00058
Nie
2 12 9 NAGÓRSKI Michał Zbigniew 151 0.85% 0.00085
Nie
2 12 10 STANKOWIAK Mikołaj Andrzej 761 4.26% 0.00426
Nie
2 12 11 DOMACHOWSKA Sandra Jadwiga 366 2.05% 0.00205
Nie
2 13 1 BENERT Stanisław Alojzy 51 0.29% 0.00029
Nie
2 13 2 NOWAK Bogusława Ewa 44 0.25% 0.00025
Nie
2 13 3 SALDZIEŃ Robert Ryszard 13 0.07% 7.0E-5
Nie
2 13 4 STACHELEK Ryszard 9 0.05% 5.0E-5
Nie
2 13 5 KOWALSKA Justyna Elżbieta 20 0.11% 0.00011
Nie
3 2 1 CHEŁCHOWSKI Tadeusz Edward 530 8.01% 0.00801
Tak
3 2 2 LOREK Piotr Franciszek 260 3.93% 0.00393
Nie
3 2 3 SZWARC Anna 472 7.13% 0.00713
Nie
3 2 4 BABIŃSKA Katarzyna 27 0.41% 0.00041
Nie
3 2 5 PUŚCIKOWSKI Tomasz Piotr 41 0.62% 0.00062
Nie
3 4 1 ROGALSKI Tomasz Michał 990 14.96% 0.01496
Tak
3 4 2 PRABUCKI Władysław Henryk 328 4.96% 0.00496
Nie
3 4 3 WALKOWSKA Monika Małgorzata 159 2.40% 0.0024
Nie
3 4 4 PIETRASIK Kamil Patryk 61 0.92% 0.00092
Nie
3 4 5 BUDZINSKA-SŁUPEK Elżbieta Maria 162 2.45% 0.00245
Nie
3 5 1 CZERWIŃSKI Tomasz Wojciech 70 1.06% 0.00106
Nie
3 5 2 STACHOWICZ-KRYŻA Kamila Stanisława 140 2.12% 0.00212
Nie
3 5 3 WALCZAK Łukasz Andrzej 22 0.33% 0.00033
Nie
3 10 1 WIŚNIEWSKA Sylwia Anna 929 14.04% 0.01404
Tak
3 10 2 TARKOWSKA-FANSLAU Jolanta 148 2.24% 0.00224
Nie
3 10 3 STRZYŻEWSKI Zbigniew Kazimierz 105 1.59% 0.00159
Nie
3 10 4 HELDT Ludwik Józef 109 1.65% 0.00165
Nie
3 10 5 WAŁDOCH Ryszard Tadeusz 226 3.41% 0.00341
Nie
3 11 1 POŁOM Stanisław Franciszek 362 5.47% 0.00547
Nie
3 11 2 BOLLIN Eugeniusz Alojzy 137 2.07% 0.00207
Nie
3 11 3 JELEŃ Alina 347 5.24% 0.00524
Nie
3 11 4 KOLASIŃSKI Karol Adam 87 1.31% 0.00131
Nie
3 11 5 PŁOTKOWSKA Agnieszka 52 0.79% 0.00079
Nie
3 12 1 MALESZYK Anna Maria 349 5.27% 0.00527
Nie
3 12 2 KRZYKOWSKI Andrzej Stanisław 109 1.65% 0.00165
Nie
3 12 3 LISIEWSKA Katarzyna 128 1.93% 0.00193
Nie
3 12 4 DUZOWSKI Krzysztof 172 2.60% 0.0026
Nie
3 12 5 SKARBEK Mariusz Piotr 96 1.45% 0.00145
Nie
4 2 1 ŚWIADEK Henryk Stanisław 591 9.38% 0.00938
Nie
4 2 2 GUMIŃSKI Ryszard 257 4.08% 0.00408
Nie
4 2 3 KLIMOWICZ Renata Barbara 159 2.52% 0.00252
Nie
4 2 4 GULGOWSKA Zdzisława Izabela 67 1.06% 0.00106
Nie
4 2 5 GÓRECKA Lucyna Barbara 127 2.02% 0.00202
Nie
4 4 1 BURCZYK Leszek Józef 1 255 19.93% 0.01993
Tak
4 4 2 DRAWSKA Janeta Barbara 127 2.02% 0.00202
Nie
4 4 3 AŁANOWSKA Anna 53 0.84% 0.00084
Nie
4 4 4 KASPRZYCKA Katarzyna Elżbieta 30 0.48% 0.00048
Nie
4 4 5 PRABUCKI Adrian Andrzej 123 1.95% 0.00195
Nie
4 5 1 BELING Beata Maria 44 0.70% 0.0007
Nie
4 5 2 GOŁĘBIEWSKI Zbigniew Józef 8 0.13% 0.00013
Nie
4 5 3 GODLEWSKA-WRÓBLEWSKA Lidia Gertruda 7 0.11% 0.00011
Nie
4 5 4 CYLMAN Karol Krzysztof 38 0.60% 0.0006
Nie
4 10 1 CYWIŃSKI Antoni Florian 683 10.84% 0.01084
Tak
4 10 2 GAJEWSKI Andrzej Marcin 574 9.11% 0.00911
Nie
4 10 3 KOŚNIK Stanisław 126 2.00% 0.002
Nie
4 10 4 KOPROWSKA Amelia Brygida 94 1.49% 0.00149
Nie
4 10 5 BRUS Gertruda 88 1.40% 0.0014
Nie
4 11 1 HEROLD Arkadiusz 831 13.19% 0.01319
Tak
4 11 2 PIWOWARCZYK Grzegorz 548 8.70% 0.0087
Nie
4 11 3 BORUCKA Mirosława Katarzyna 81 1.29% 0.00129
Nie
4 11 4 SZULKOWSKA Irena Marta 123 1.95% 0.00195
Nie
4 11 5 WRÓBLEWSKI Piotr 56 0.89% 0.00089
Nie
4 12 1 ŻELAZEK Adam Radosław 95 1.51% 0.00151
Nie
4 12 2 NADOLSKI Wojciech 58 0.92% 0.00092
Nie
4 12 3 WAŁASZEWSKA Monika Maria 55 0.87% 0.00087
Nie
5 2 1 KOLASKA Jurand Franciszek 454 6.16% 0.00616
Nie
5 2 2 MAKIŁA Ireneusz 325 4.41% 0.00441
Nie
5 2 3 SEROCKA-CHRZANOWSKA Katarzyna Maria 124 1.68% 0.00168
Nie
5 2 4 KOMOROWSKI Marcin Zbigniew 57 0.77% 0.00077
Nie
5 2 5 SZKOŁUT Adela Zofia 42 0.57% 0.00057
Nie
5 2 6 CHINCE Alicja Małgorzata 9 0.12% 0.00012
Nie
5 4 1 ZAJĄC Arkadiusz Piotr 512 6.94% 0.00694
Nie
5 4 2 KOTŁOWSKA Regina Maria 225 3.05% 0.00305
Nie
5 4 3 WIERZBOWSKI Wojciech Robert 233 3.16% 0.00316
Nie
5 4 4 KRAWCZYK-POWIERZA Agnieszka Halina 41 0.56% 0.00056
Nie
5 4 5 UNSTÄDT Ewa 53 0.72% 0.00072
Nie
5 4 6 SIERKO Stanisław Andrzej 60 0.81% 0.00081
Nie
5 5 1 SIEMASZKO Renata Małgorzata 150 2.03% 0.00203
Nie
5 5 2 GRABOWSKI Stanisław Andrzej 34 0.46% 0.00046
Nie
5 5 3 ŁACIK Jolanta 66 0.90% 0.0009
Nie
5 5 4 GILA Bożena Agnieszka 13 0.18% 0.00018
Nie
5 5 5 BABINEK Maciej Hubert 8 0.11% 0.00011
Nie
5 10 1 MYKOWSKI Jerzy Wojciech 553 7.50% 0.0075
Tak
5 10 2 STOLC Grażyna Jadwiga 352 4.77% 0.00477
Nie
5 10 3 ROMANOWSKI Krzysztof Michał 197 2.67% 0.00267
Nie
5 10 4 KŁOSOWSKI Marcin 187 2.54% 0.00254
Nie
5 10 5 CHYŁA Maria 250 3.39% 0.00339
Nie
5 11 1 CHYŁA Kazimierz Edmund 986 13.37% 0.01337
Tak
5 11 2 KOLASKA Lech Jan 857 11.62% 0.01162
Tak
5 11 3 SZCZODROWSKA Ewelina Maria 381 5.17% 0.00517
Nie
5 11 4 KUROWSKA Stanisława 791 10.73% 0.01073
Tak
5 11 5 PIETRASIAK Elżbieta Maria 287 3.89% 0.00389
Nie
5 11 6 KOZŁOWSKI Bartłomiej Andrzej 126 1.71% 0.00171
Nie
6 2 1 MŁYŃSKA Ewa 294 5.07% 0.00507
Nie
6 2 2 SULEWSKI Eugeniusz Waldemar 61 1.05% 0.00105
Nie
6 2 3 SZULIST Beata Anna 44 0.76% 0.00076
Nie
6 2 4 DEPTA Paweł 91 1.57% 0.00157
Nie
6 2 5 ŁABUDZKA Alina Zofia 64 1.10% 0.0011
Nie
6 4 1 BRZOSKOWSKI Wiesław Franciszek 1 218 20.99% 0.02099
Tak
6 4 2 KONSIK Piotr 62 1.07% 0.00107
Nie
6 4 3 MAZURKIEWICZ Stanisława Ludwika 73 1.26% 0.00126
Nie
6 4 4 KASPRZYCKA Anna Agnieszka 56 0.97% 0.00097
Nie
6 4 5 TEBECIO Wojciech Paweł 71 1.22% 0.00122
Nie
6 5 1 FIAŁ Bogusława Maria 84 1.45% 0.00145
Nie
6 5 2 EBERTOWSKI Józef 163 2.81% 0.00281
Nie
6 5 3 MAMIŃSKA Krystyna 24 0.41% 0.00041
Nie
6 5 4 ROGOZIŃSKA Grażyna 4 0.07% 7.0E-5
Nie
6 5 5 EGGERT Krzysztof August 35 0.60% 0.0006
Nie
6 10 1 TURZYŃSKA Ewa Janina 402 6.93% 0.00693
Nie
6 10 2 MARCHEWICZ Roman 292 5.03% 0.00503
Nie
6 10 3 WAWRZYNIAK Jan Józef 32 0.55% 0.00055
Nie
6 10 4 ŁASZCZUK Halina 55 0.95% 0.00095
Nie
6 10 5 PODGÓRNIAK Andrzej Zdzisław 136 2.34% 0.00234
Nie
6 11 1 NAGÓRSKI Dariusz Szczepan 539 9.29% 0.00929
Tak
6 11 2 MYŚKÓW Ewa Katarzyna 115 1.98% 0.00198
Nie
6 11 3 BURCZYK Arkadiusz 94 1.62% 0.00162
Nie
6 11 4 RADLIŃSKA Alicja Magdalena 94 1.62% 0.00162
Nie
6 11 5 MŁYŃSKI Zbigniew Stanisław 131 2.26% 0.00226
Nie
6 12 1 BYCZKOWSKI Marcin Piotr 537 9.26% 0.00926
Tak
6 12 2 HINZ Cecylia Teresa 346 5.96% 0.00596
Nie
6 12 3 TUREK Piotr Bronisław 200 3.45% 0.00345
Nie
6 12 4 ORLIKOWSKA Anna Maria 115 1.98% 0.00198
Nie
6 12 5 KARNAT Kryspin Andrzej 370 6.38% 0.00638
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Starogardzki - ogółem 14 226 190 123 240 97 034 95 9 3 1
Gminy ogółem 13 201 184 123 240 97 034 95 9 3 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 44 614 36 314 25 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 12 180 180 78 626 60 720 70 9 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 35 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 21 1
Ogółem 56 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 206 90 44% 116 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 137 64 47% 73 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 417 146 35% 271 65%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 21 4 19% 17 81%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 1 14% 6 86%
Ogółem 760 300 39% 460 61%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 48 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 46 45
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 47 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 46 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 41 36 42
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 59 20 34% 39 66%
30-39 167 72 43% 95 57%
40-59 349 146 42% 203 58%
60+ 185 62 34% 123 66%
Ogółem 760 300 39% 460 61%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 6 2 33% 4 67%
40-59 22 4 18% 18 82%
60+ 4 0 0% 4 100%
Ogółem 32 6 19% 26 81%