Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 83 625
Wyborców 64 947
Obwodów 54
  • Wybory do Rady Powiatu Puckiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto helMiasto Hel 3 15 15 48 48
gmina jastarniaGmina Jastarnia 3 15 15 32 32
miasto puckMiasto Puck 7 15 15 41 41
gmina wlzadyslzawowoGmina Władysławowo 12 15 15 32 32
gmina kosakowoGmina Kosakowo 7 15 15 50 50
gmina krokowaGmina Krokowa 6 15 15 41 41
gmina puckGmina Puck 16 4 21 12 85

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miasta, ul. Wiejska 50 Hel stały Tak ulice: Admirała Steyera 14, 16, 18, 20, 32, 34, 38, 40, Bałtycka, Bulwar Nadmorski, Kaszubska, Kuracyjna, Leśna, Maszopów, Sosnowa, Wiejska 24 - 143, Żeglarska, Stefana Żeromskiego 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 24
2 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Szkolna 1 Hel stały Tak ulice: Admirała Steyera 4, 6, 8, 10, 12, Boczna, Bursztynowa, Dworcowa, Helska, Kapitańska, Kmdr. Zbigniewa Przybyszewskiego, Komandorska, Księdza Hieronima Grzeni, Lipowa, Morska, Obrońców Helu, Plażowa, Portowa, Rybacka, Sikorskiego, Szkolna, Sztormowa, Wiejska 2 - 23, Wuja Klemensa, Wydmowa, Stefana Żeromskiego 2, 4, 5, 6
3 115 Szpital Wojskowy z Przychodnią, Boczna 10 Hel szpital Nie ul. Boczna 10
1 Urząd Miejski, ul. Portowa 24 Jastarnia stały Tak miejscowość Jastarnia
2 Biuro Informacji Turystycznej, ul. Gen. J. Hallera 1A Kuźnica stały Tak miejscowość Kuźnica
3 Hotel "LIDO" w Juracie, ul. Wojska Polskiego 26 Jurata stały Tak miejscowość Jurata
1 Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku (budynek "A"), ul. Przebendowskiego 27 Puck stały Tak Hieronima Derdowskiego, Drzeżdżona, Piotra Dunina, Józefa Wybickiego, Kaprów, Klifowa, Kwiatkowskiego, Aleksandra Majkowskiego: od Nr 1 do Nr 14, Polna, Przebendowskiego od Nr 18 do końca bez Nr 19 i 25, Rozgard, Szyprów, Przebendowskiego Nr 19 i 25
2 Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku (budynek "B"), ul. Nowy Świat 12 Puck stały Nie ulice: Abrahama od Nr 1 do końca, Bosmańska, Franciszka Sędzickiego, Jachtowa, Kapitańska, Kaszubska, Komandorska, Aleksandra Majkowskiego od Nr 15 do końca, Pomorska, Przebendowskiego 10, 12, 14, Przebendowskiego od Nr 1 do 15 bez 10, 12 i 14, Rybacka, Wojska Polskiego bez Nr 13, 16A i 31, Wojska Polskiego 16A
3 Centum Organizacji Pozarządowych w Pucku, ul. Stary Rynek 2 Puck stały Tak ulice: Aleja Ceynowy, Aleja Kościuszki, Aleja Lipowa, Bogusława, Dworcowa, Gdańska, Judyckiego, Kościelna, Książęca, Łąkowa, 1 - go Maja, 12 Marca, Marynarska, Męczenników Piaśnicy, Młyńska, Morska, Morskiego Dywizjonu Lotniczego, Nowy Świat, Plac Obrońców Wybrzeża, Stary Rynek, Pokoju, Sambora, Sienkiewicza, Sobieskiego, Wałowa, Wejhera, Wojska Polskiego 13 i 31, Zamkowa, Żeglarzy
4 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Pucku, ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 Puck stały Nie ulice: Adama Asnyka, Bławatkowa, Dziedzictwa Jana Pawła II, Chabrowa, Czeladnicza, Fryzjerska, generała Józefa Hallera, Kolejowa, Krokusowa, Makowa, Marii Konopnickiej, 10 - go Lutego, Antoniego Miotka, Mistrzowska, Nowa, Elizy Orzeszkowej, Irysowa, Piekarska, Pogodna, Słonecznikowa, Stolarska, Storczykowa, Szewska, Szkutnicza, kmdr. E. Szystowskiego, Ślusarska, Wejherowska, Złotnicza, kmdr. K. Trzaska-Durskiego.
5 Ośrodek Adaptacyjny Puckiego Stowarzyszenia Wspierającego Osoby Niepełnosprawne Umysłowo "Razem", ul. Mestwina 32 Puck stały Tak ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Dębowa, Głogowa, Helska, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kopernika, Kraszewskiego, Małpi Gaj, Matejki, Mestwina, Adama Mickiewicza, Augustyna Necla, C. K. Norwida, Obwodowa, Ignacego Paderewskiego, Przemysłowa, Mikołaja Reja, Słowackiego, Swarzewska, Ks. Bernarda Sychty, Topolowa, Ludwika Waryńskiego, Żarnowiecka, Żeromskiego
6 Dom Pomocy Społecznej w Pucku, Aleksandra Majkowskiego 3 Puck dom pomocy społecznej Nie ul. Aleksandra Majkowskiego 3
7 Szpital Pucki Sp. z o. o., 1 - go Maja 13A Puck szpital Nie ul. 1 - go Maja 13A
1 Zespół Szkół Nr 1, ul. Morska 1 Władysławowo stały Tak Władysławowo ulice: 1000 - lecia Państwa Polskiego; Abrahama od nr 4 do nr 11; Rybacka; Gen. Józefa Hallera; Prof. M. Siedleckiego; Towarowa.
2 Urząd Miejski, ul. Gen. Józefa Hallera 19 Władysławowo stały Tak Władysławowo ulice: Abrahama nr 1, 2, 3, 3A, 15, 16, 17, 18, 19; Portowa; Władysława IV, Bohaterów Kaszubskich; Starowiejska; Szkutników; Szyperska; Źródlana.
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 1000 - lecia Państwa Polskiego 2 Władysławowo stały Tak Władysławowo ulice: Floriana Ceynowy; Geodetów; Helska; Inżynierska; Jakuba Myślisza; Juliana Tuwima; Łąkowa; Męczenników Wielkiej Wsi; Nadmorska; 8 - go Marca; Piwna; Stolarska; Średnia; Augustyna Dettlaffa; Augustyna Necla; Augustyna Rietza; Franciszka Fenikowskiego; Gdańska; Gdyńska; Jana Drzeżdżona; Janiny Porazińskiej; Ks. Alojzego Piłata; Kwiatowa; Lecha Bądkowskiego; Niepodległości; Przemysłowa; Rzemieślnicza; Skandynawska; Stadionowa; Wewnętrzna; Żytnia.
4 Dom Parafialny, ul. Żeromskiego 30 Władysławowo stały Nie Władysławowo ulice: Adama Asnyka; Adama Mickiewicza; Andrzeja Frycza Modrzewskiego; Bolesława Prusa; Droga Chłapowska numery nieparzyste 1 - 33A i numery parzyste 2 - 24; Droga Swarzewska; Elizy Orzeszkowej; Ignacego Krasickiego; Jana Brzechwy; Jana Kochanowskiego; Kadm. J. Unruga; Kadm. W. Steyera; Leona Golla; Maj. H. Sucharskiego; Marii Dąbrowskiej; Marii Konopnickiej; Mikołaja Reja; Młyńska; Płk. St. Dąbka; Stanisława Lema; Stanisława Wyspiańskiego, St. Przybyszewskiego; Władysława Reymonta; Wyzwolenia; Żwirowa; Błękitnej Armii; Brzozowa; Dworcowa; Hryniewieckiego; Kolejowa; Ks. Merkleina; Morska; Obrońców Helu; Skwer Antoniego Abrahama; Spokojna; Sportowa; Świerkowa; Żeromskiego.
5 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Drogowców 1 Władysławowo stały Nie Władysławowo ulice: Cetniewska, Czwartaków; Długa; Drogowców; Harcerska; Kapitańska; Komandorska; Krótka; Morenowa; Ogrodowa; Parkowa; Róży Wiatrów; Słoneczna; Burtowa; Droga Chłapowska numery nieparzyste od 35 i numery parzyste od 30; Gawędy; Jachtowa; Kotwiczna; Masztowa; Na Stoku; Na Wzgórzu; Nawigacyjna; Pokładowa; Skautów; Sterowa; Stoczniowców; Szarych Szeregów; Trałowa; Zawiszy; Zuchów.
6 Świetlica Stowarzyszenia "BLIZA", ul. Kaperska 25 Chałupy stały Nie Chałupy
7 Szkoła Podstawowa, ul. Władysławowska 87 Chłapowo stały Tak Chłapowo
8 Świetlica, ul. Szkolna 3 Tupadły stały Nie Tupadły
9 Hotel Okulski Grand, ul. Garnizonowa 40 Rozewie stały Tak Rozewie
10 Szkoła Podstawowa, ul. Słowackiego 4 Jastrzębia Góra stały Nie Jastrzębia Góra
11 Świetlica, ul. Zabytkowa 2 Ostrowo stały Nie Ostrowo
12 Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 47 Karwia stały Tak Karwia
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach Hala Sportowa ul. Szkolna 16, 81 - 198 Mosty, ul. Szkolna 16 Mosty stały Tak Sołectwo Mosty, ulice : Akacjowa, Berberysowa, Brzozowa, Cisowa, Deszczowa, Dębowa, Gdyńska : nr parzyste od nr 22 do 100, nr nieparzyste od nr 13 do 99, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, kameliowa, Karmelowa, Kasztanowa, Leśna, Modrzewiowa, Piaskowa, Polna, Cyprysowa, Hebanowa, Lipowa od 21 - 999 nieparzyste i od 24 do 1000 parzyste, sekwojowa, Sadowa, Konwaliowa, Księżycowa, Leszczynowa, Leśna Osada, Limbowa, Łąkowa, Mahoniowa, Magnoliowa, Miłorzębowa, Morwowa, Motylkowa, Ogrodowa, Okrężna, Olchowa, Przemysłowa, Rodzynkowa-nr nieparzyste, Rozmarynowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Waniliowa, Wałowa-nr nieparzyste, Wichrowa, Wierzbowa
2 Przedszkole w Rewie, ul. Koralowa 1 Rewa stały Nie Miejscowości : Rewa
3 Gminny Dom Kultury w Pierwoszynie, ul. Kaszubska 11 Pierwoszyno stały Tak Miejscowości : Pierwoszyno
4 Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo w Kosakowie, Fiołkowa 2A Pogórze stały Tak Miejscowość : Kosakowo
5 Szkoła Podstawowa w Dębogórzu, Pomorska 30 Dębogórze stały Nie Miejscowości : Dębogórze, Dębogórze-Wybudowanie, Kazimierz
6 Szkoła Podstawowa w Pogórzu, Szkolna 15 Pogórze stały Tak Miejscowość : Pogórze
7 Świetlica Sołecka w Suchym Dworze, Jana Chryzostoma Paska 6 Suchy Dwór stały Nie Miejscowość : Suchy Dwór
1 Szkoła Podstawowa, Abrahama 34 Wierzchucino stały Tak Sołectwa: Białogóra (z Górczynem), Brzyno, Prusewo, Słuchowo, Wierzchucino
2 Szkoła Podstawowa w Żarnowcu, Szkolna 2 Żarnowiec stały Tak Sołectwa: Dębki, Lubkowo, Odargowo, Żarnowiec (z Porębem)
3 Urząd Gminy Krokowa, Żarnowiecka 29 Krokowa stały Tak Sołectwa: Goszczyno (z Łętowicami i Szarym Dworem), Jeldzino (z Glinkami), Krokowa, Lisewo, Minkowice, Parszczyce
4 Szkoła Podstawowa w Sławoszynie, Floriana Ceynowy 24 Sławoszyno stały Nie Sołectwa: Karwieńskie Błoto Drugie, Karwieńskie Błoto Pierwsze (ze Sławoszynkiem), Kłanino (z Parszkowem), Sławoszyno, Sulicice
5 Szkoła Podstawowa w Lubocinie, 10 Lubocino stały Nie Sołectwa: Karlikowo, Lubocino, Połchówko, Sobieńczyce (z Myśliwką), Świecino, Tyłowo (z Dąbrową)
6 Dom Pomocy Społecznej, Długa 50 Lubkowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Lubkowie.
1 Szkoła Podstawowa w Leśniewie, ul. Mechowska 2 Leśniewo stały Tak Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Mała Piaśnica, Wielka Piaśnica, Mechowo
2 Szkoła Podstawowa w Mrzezinie, ul. Dworcowa 54 Mrzezino stały Tak Mrzezino
3 Szkoła Podstawowa w Połchowie, ul. Dworcowa 2 Połchowo stały Tak Połchowo
4 Szkoła Podstawowa w Połczynie, ul. Szkolna 21 Połczyno stały Tak Połczyno, Zdrada
5 Szkoła Podstawowa w Starzynie, ul. Żarnowiecka 22 Starzyno stały Tak Radoszewo, Starzyno, Starzyński Dwór, Werblinia
6 Wiejski Dom Kultury w Strzelnie, ul. Bałtycka 14 Strzelno stały Nie Strzelno
7 Dom Kaszubski w Swarzewie, ul. Ks. Pronobisa 11 Swarzewo stały Nie Swarzewo
8 Szkoła Podstawowa w Żelistrzewie, ul. Szkolna 1 Żelistrzewo stały Tak Żelistrzewo
9 Szkoła Podstawowa e Rekowie Górnym, ul. W. Czapiewskiego 1 Rekowo Górne stały Tak Rekowo Górne, Widlino
10 Szkoła Podstawowa w Celbowie, 7 Celbowo stały Nie Brudzewo, Celbowo, Celbówko, Sławutowo, Sławutówko
11 Szkoła Podstawowa w Łebczu, ul. Pucka 27 Łebcz stały Nie Łebcz
12 Szkoła Podstawowa w Gnieżdżewie, ul. Dworcowa 6 Gnieżdżewo stały Nie Gnieżdżewo
13 Park Kulturowy. Osada Łowców Fok w Rzucewie, 20 Rzucewo stały Tak Błądzikowo, Osłonino, Rzucewo
14 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Smolnie, ul. Pucka 46 Smolno stały Nie Smolno
15 Szkoła Podstawowa w Darzlubiu, Pucka 74 Darzlubie stały Nie Darzlubie
16 Szkoła Podstawowa w Mieroszynie, Szkolna 2 Mieroszyno stały Nie Mieroszyno, Czarny Młyn, Kaczyniec

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasta: Hel, Jastarnia, Władysławowo 6 17 679 4 32
0.0000020000Nr 2 Miasto Puck 3 8 683 4 20
0.0000030000Nr 3 Gmina Kosakowo 3 10 981 5 25
0.0000040000Nr 4 Gmina Krokowa 3 8 203 4 20
0.0000050000Nr 5 Gmina Puck 6 19 401 4 32
Podsumowanie 21 64 947 21 129

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 5 8 18
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 5 5 5 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 5 5 5 8 31
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI KWW TWÓJ POWIAT PUCKI 8 5 5 5 8 31
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PUCKA KWW ZIEMIA PUCKA 8 5 5 18

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 681 10 221 10 211 57.75% 0.05775
9 745 95.44% 0.09544
Tak
2 8 515 4 924 4 925 57.84% 0.05784
4 720 95.84% 0.09584
Tak
3 10 981 7 033 7 015 63.88% 0.06388
6 726 95.88% 0.09588
Tak
4 8 203 4 940 4 919 59.97% 0.05997
4 498 91.44% 0.09144
Tak
5 19 434 11 199 11 192 57.59% 0.05759
10 594 94.66% 0.09466
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 265 18 11.75% 0.01175
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 127 31 22.40% 0.0224
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 479 31 20.61% 0.02061
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI 11 191 31 30.84% 0.03084
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PUCKA 5 221 18 14.39% 0.01439

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 265 18 2 11.75% 0.01175
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 127 31 5 22.40% 0.0224
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 479 31 3 20.61% 0.02061
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI 11 191 31 8 30.84% 0.03084
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PUCKA 5 221 18 3 14.39% 0.01439
Tak

Rada Powiatu Puckiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SAŃKO Dariusz Witold 486 4.99% 0.00499
Tak
1 4 2 TOMASZEWSKI Paweł Marek 308 3.16% 0.00316
Nie
1 4 3 JARZĘBSKA Marzena Anna 191 1.96% 0.00196
Nie
1 4 4 SZAMPANTI Kacper Alan 54 0.55% 0.00055
Nie
1 4 5 CHROŃ Anna Danuta 266 2.73% 0.00273
Nie
1 4 6 KARSZNIA Marek Józef 152 1.56% 0.00156
Nie
1 4 7 ABRAHAM Marta Ewa 147 1.51% 0.00151
Nie
1 4 8 STRUCK Aleksander 656 6.73% 0.00673
Tak
1 10 1 KOWALSKI Michał Bartosz 904 9.28% 0.00928
Tak
1 10 2 KONKEL Tadeusz Mieczysław 223 2.29% 0.00229
Nie
1 10 3 KLEBBA Marta Magdalena 184 1.89% 0.00189
Nie
1 10 4 ŁOJEK Radosław Janusz 82 0.84% 0.00084
Nie
1 10 5 WIRWIŃSKI Eligiusz Jakub 188 1.93% 0.00193
Nie
1 10 6 KONKEL Danuta 125 1.28% 0.00128
Nie
1 10 7 ŁUCZAK Joanna Marta 207 2.12% 0.00212
Nie
1 10 8 DRZEŻDŻON Adam Józef 140 1.44% 0.00144
Nie
1 11 1 HERRMANN Tomasz Piotr 771 7.91% 0.00791
Tak
1 11 2 KOHNKE Michał Andrzej 369 3.79% 0.00379
Nie
1 11 3 BALICKA Marta 430 4.41% 0.00441
Nie
1 11 4 DAŁEK Krystyna Bożena 63 0.65% 0.00065
Nie
1 11 5 RADTKE Robert Piotr 596 6.12% 0.00612
Nie
1 11 6 MIOTKE Stanisław Józef 175 1.80% 0.0018
Nie
1 11 7 CERN Grażyna Emilia 215 2.21% 0.00221
Nie
1 11 8 TOMASIK Jerzy Franciszek 686 7.04% 0.00704
Tak
1 12 1 KOWNACKA Ewa 1 016 10.43% 0.01043
Tak
1 12 2 MUŻA Tadeusz Józef 486 4.99% 0.00499
Nie
1 12 3 GRUBBA Ewa Maria 61 0.63% 0.00063
Nie
1 12 4 KLEBBA Tadeusz Kazimierz 73 0.75% 0.00075
Nie
1 12 5 KOCHNA Irena Teresa 75 0.77% 0.00077
Nie
1 12 6 MICHALAK Barbara Klara 118 1.21% 0.00121
Nie
1 12 7 PATOK Wioletta Beata 81 0.83% 0.00083
Nie
1 12 8 BUDZISZ Marcin Andrzej 217 2.23% 0.00223
Nie
2 4 1 PRUCHNIEWSKI Zdzisław Zygmunt 643 13.62% 0.01362
Tak
2 4 2 FALKOWSKI Marek Tadeusz 324 6.86% 0.00686
Nie
2 4 3 MIERNECKA-ROHDE Alicja Weronika 128 2.71% 0.00271
Nie
2 4 4 BARANOWSKA Barbara 83 1.76% 0.00176
Nie
2 4 5 WENDT Błażej Ryszard 176 3.73% 0.00373
Nie
2 10 1 DETTLAFF Danuta Maria 339 7.18% 0.00718
Nie
2 10 2 RINTZ Danuta 285 6.04% 0.00604
Nie
2 10 3 SMARZYŃSKI Michał Jacek 66 1.40% 0.0014
Nie
2 10 4 RADTKE Alicja Sylwia 45 0.95% 0.00095
Nie
2 10 5 SIERADZKI Marcin Andrzej 38 0.81% 0.00081
Nie
2 11 1 ZAŻEMBŁOWSKI Adam Benedykt 806 17.08% 0.01708
Tak
2 11 2 KUCHNOWSKA-MYSŁEK Aleksandra Maria 205 4.34% 0.00434
Nie
2 11 3 LEWICKI Tomasz 180 3.81% 0.00381
Nie
2 11 4 FERRA Ewa Urszula 96 2.03% 0.00203
Nie
2 11 5 MATZKEN Jan Joachim 253 5.36% 0.00536
Nie
2 12 1 FORMELLA Piotr Edward 517 10.95% 0.01095
Tak
2 12 2 BLASZKE Janina Maria 172 3.64% 0.00364
Nie
2 12 3 BARTOSZEWICZ-STROMSKA Katarzyna 156 3.31% 0.00331
Nie
2 12 4 KOMOWSKA Patrycja Krystyna 112 2.37% 0.00237
Nie
2 12 5 DĘBICKI Sławomir Stanisław 96 2.03% 0.00203
Nie
3 2 1 MERCHEL Alina Teresa 643 9.56% 0.00956
Nie
3 2 2 MIOTK Arkadiusz 44 0.65% 0.00065
Nie
3 2 3 IWASZKO Karina Selena 49 0.73% 0.00073
Nie
3 2 4 MIKOSZ Renata 49 0.73% 0.00073
Nie
3 2 5 GODLEWSKI Dariusz 70 1.04% 0.00104
Nie
3 4 1 WOJTUNIK Anna Monika 902 13.41% 0.01341
Tak
3 4 2 FRYMARK Tomasz Marian 96 1.43% 0.00143
Nie
3 4 3 NOWAKOWSKA Ewa Maria 140 2.08% 0.00208
Nie
3 4 4 PELIKSZE Mirosław Zdzisław 45 0.67% 0.00067
Nie
3 4 5 KASZUBA Marian Jan 233 3.46% 0.00346
Nie
3 10 1 STYN Mikołaj Józef 454 6.75% 0.00675
Nie
3 10 2 PIENCZKE Magdalena 246 3.66% 0.00366
Nie
3 10 3 WOLF - SOBIERALSKA Bożena Katarzyna 78 1.16% 0.00116
Nie
3 10 4 SIKORSKA Anna Mirosława 94 1.40% 0.0014
Nie
3 10 5 DENC Edmund Marek 144 2.14% 0.00214
Nie
3 11 1 RADUCHA Sylwester 310 4.61% 0.00461
Nie
3 11 2 MISZEWSKI Zdzisław Stanisław 265 3.94% 0.00394
Nie
3 11 3 PADEE - KRUSZCZAK Anna Irena 564 8.39% 0.00839
Tak
3 11 4 KAPICA Agnieszka Władysława 101 1.50% 0.0015
Nie
3 11 5 DZIENISZ Andrzej Ryszard 158 2.35% 0.00235
Nie
3 12 1 WŁUDZIK Jerzy Henryk 1 537 22.85% 0.02285
Tak
3 12 2 TOCKE Danuta 135 2.01% 0.00201
Nie
3 12 3 STANKIEWICZ Jerzy 61 0.91% 0.00091
Nie
3 12 4 SKURCZYŃSKA Hildegarda Eryka 109 1.62% 0.00162
Nie
3 12 5 PIASECZNA Magdalena Izabela 199 2.96% 0.00296
Nie
4 2 1 KOSS Beata Rozalia 57 1.27% 0.00127
Nie
4 2 2 KUJAWSKA Wiesława Maria 122 2.71% 0.00271
Nie
4 2 3 CZYNSZAK Aleksandra Maria 41 0.91% 0.00091
Nie
4 2 4 HINC Piotr Jakub 34 0.76% 0.00076
Nie
4 2 5 DUDEK Zygmunt Antoni 182 4.05% 0.00405
Nie
4 4 1 OLSZEWSKI Włodzimierz Henryk 537 11.94% 0.01194
Nie
4 4 2 HEMPEL Joanna Alicja 44 0.98% 0.00098
Nie
4 4 3 BARTKOWSKI Jerzy Stanisław 82 1.82% 0.00182
Nie
4 4 4 ALBERTIN Gabriela Agnieszka 50 1.11% 0.00111
Nie
4 4 5 SOKOŁEK Bohdan Stanisław 191 4.25% 0.00425
Nie
4 10 1 OBSZYŃSKA Aleksandra Sylwestra 598 13.29% 0.01329
Tak
4 10 2 OKRÓJ Robert Marek 317 7.05% 0.00705
Nie
4 10 3 ROESKE Mariusz Piotr 100 2.22% 0.00222
Nie
4 10 4 ROBAKOWSKA Krystyna 80 1.78% 0.00178
Nie
4 10 5 BIESZK Robert Tadeusz 74 1.65% 0.00165
Nie
4 11 1 BIAŁK Jarosław 1 356 30.15% 0.03015
Tak
4 11 2 PARUS Irena Teresa 142 3.16% 0.00316
Nie
4 11 3 CZERWIONKA Sławomir Tadeusz 75 1.67% 0.00167
Nie
4 11 4 LIESKE Emilia Teresa 159 3.53% 0.00353
Nie
4 11 5 ROŻEK Andrzej 257 5.71% 0.00571
Tak
5 2 1 ROHDA Michał Dariusz 496 4.68% 0.00468
Tak
5 2 2 SKÓRA Dariusz Jakub 413 3.90% 0.0039
Nie
5 2 3 KWIDZIŃSKA Regina Teresa 373 3.52% 0.00352
Nie
5 2 4 MINKOWSKI Edmund 260 2.45% 0.00245
Nie
5 2 5 FEDDE - DERC Aleksandra Katarzyna 340 3.21% 0.00321
Nie
5 2 6 GREGOROWICZ Magdalena 32 0.30% 0.0003
Nie
5 2 7 LANC Wincenty Walerian 300 2.83% 0.00283
Nie
5 2 8 DETTLAFF Szymon Piotr 760 7.17% 0.00717
Tak
5 4 1 DETTLAFF Wojciech Bolesław 1 099 10.37% 0.01037
Tak
5 4 2 ŻEMOJTEL - DETTLAFF Dominika 270 2.55% 0.00255
Nie
5 4 3 BRZOSKOWSKI Robert Sebastian 163 1.54% 0.00154
Nie
5 4 4 TUSZER - KUNC Julia Janina 136 1.28% 0.00128
Nie
5 4 5 KUBAWSKA Agnieszka Anna 76 0.72% 0.00072
Nie
5 4 6 GARSTKOWIAK Krzysztof Kazimierz 138 1.30% 0.0013
Nie
5 4 7 LEMKE January Paweł 117 1.10% 0.0011
Nie
5 4 8 PLOCKE Katarzyna Ewa 194 1.83% 0.00183
Nie
5 10 1 WIŚNIEWSKI Zygmunt Stanisław 838 7.91% 0.00791
Tak
5 10 2 REICH - DELEBIS Janina Jadwiga 148 1.40% 0.0014
Nie
5 10 3 RADTKE Henryk Roman 533 5.03% 0.00503
Nie
5 10 4 GÓRNIK Ewa Kazimiera 192 1.81% 0.00181
Nie
5 10 5 KROPIDŁOWSKI Piotr Walenty 141 1.33% 0.00133
Nie
5 10 6 BYCZK Jadwiga Ewa 200 1.89% 0.00189
Nie
5 10 7 GAWROŃSKI Zdzisław Gerard 151 1.43% 0.00143
Nie
5 10 8 OKUŃ Zbigniew Józef 265 2.50% 0.0025
Nie
5 11 1 BIESZKE Jolanta Maria 669 6.31% 0.00631
Tak
5 11 2 SZORNAK Rita Maria 693 6.54% 0.00654
Tak
5 11 3 JABŁOŃSKI Artur Jacek 382 3.61% 0.00361
Nie
5 11 4 NEUBAUER Piotr Rafał 115 1.09% 0.00109
Nie
5 11 5 MARZEION Joachim Piotr 277 2.61% 0.00261
Nie
5 11 6 DETTLAFF Tomasz Andrzej 252 2.38% 0.00238
Nie
5 11 7 CZERNICKA Lidia Magdalena 143 1.35% 0.00135
Nie
5 11 8 HEYDUCKI Marek 428 4.04% 0.00404
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Pucki - ogółem 8 132 99 83 625 64 947 54 3 4
Gminy ogółem 7 111 94 83 625 64 947 54 3 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 25 729 19 401 16 1 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 57 896 45 546 38 2 4 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 21 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 12 1
Ogółem 33 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 129 59 46% 70 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 85 41 48% 44 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 244 74 30% 170 70%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 8 2 25% 6 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 10 3 30% 7 70%
Ogółem 458 174 38% 284 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 49 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 41 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 49 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 45 33 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 52 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 40 11 28% 29 73%
30-39 91 38 42% 53 58%
40-59 224 95 42% 129 58%
60+ 103 30 29% 73 71%
Ogółem 458 174 38% 284 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 9 3 33% 6 67%
60+ 4 0 0% 4 100%
Ogółem 18 5 28% 13 72%