Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 57 954
Wyborców 47 030
Obwodów 60
  • Wybory do Rady Powiatu Wysokomazowieckiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto wysokie mazowieckieMiasto Wysokie Mazowieckie 6 15 15 36 36
gmina ciechanowiecGmina Ciechanowiec 16 15 15 56 56
gmina czyzzzewGmina Czyżew 5 15 15 39 39
gmina klukowoGmina Klukowo 3 15 15 30 30
gmina kobylin-borzymyGmina Kobylin-Borzymy 4 15 15 41 41
gmina kulesze koszcielneGmina Kulesze Kościelne 4 15 15 30 30
gmina nowe piekutyGmina Nowe Piekuty 3 15 15 39 39
gmina sokolzyGmina Sokoły 5 15 15 36 36
gmina szepietowoGmina Szepietowo 6 15 15 33 33
gmina wysokie mazowieckieGmina Wysokie Mazowieckie 8 15 15 17 17

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejski Zespół Szkół w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 5 Wysokie Mazowieckie stały Tak ulice: Broniewskiego, Czesława Miłosza, Edmunda Pawłowskiego, Jana Kucharzewskiego, Jankowskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Kraszewskiego, Ludowa do skrzyżowania z ul. 1 Maja-budownictwo prywatne oraz Ludowa bloki Nr 9, 11A, 11B, 15, 17A, 17B, 17C, Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa, Popiełuszki, Prusa, Raginisa, Reja, Reymonta, 1 Maja bloki Nr 7, 7B, 11, 11A, 11B, 11C, Sienkiewicza, Skargi, Staffa, Staszica, Sucharskiego, Szpitalna, Świętego Andrzeja Boboli, Wiosenna, Władysława Pelca, Wspólna.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Kościelna 1 Wysokie Mazowieckie stały Nie ulice: Akacjowa, Długa-budownictwo prywatne oraz bloki Nr 29, 57, 57A, 59, Dolna, Kapitana Kazimierza Kamieńskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kościelna, Kwiatowa, Niemcewicza, Nowa-budownictwo prywatne , Obrońców Miasta, Ogrodowa, 1 Maja bloki Nr 2A, 2H, Plac Odrodzenia, Podlaska, Przechodnia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Szarych Szeregów, Zambrowska.
3 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19 Wysokie Mazowieckie stały Tak ulice: Brykowska, Leśna, Ludowa od skrzyżowania z ul. 1 Maja do końca-budownictwo prywatne, Ludowa bloki Nr 72, 74, 76, 78, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Nowa blok Nr 10 oraz 1 Maja budownictwo prywatne i bloki Nr 2, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 4, 4A.
4 Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Armii Krajowej 3 Wysokie Mazowieckie stały Nie ulice: Armii Krajowej bloki Nr 1, 2, 4, 5, 6, 8, Jagiellońska-budownictwo prywatne oraz bloki Nr 22, 24, 26A, 26B, 26C, 26D, Ludowa bloki Nr 48, 52, 54 oraz 1 Maja bloki Nr 1, 3, 5.
5 Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Wołodyjowskiego 2 Wysokie Mazowieckie stały Tak ulice: Bema, Białostocka, Bitwy Warszawskiej, Cicha, Dąbrowskiej, 25 Lecia Osiedla, Dywizjonu 303, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Konopnickiej, Kościuszki, Monte Cassino, Mystkowska, Obrońców Wizny, Odsieczy Wiedeńskiej, Przemysłowa, Racławicka, Rynek Piłsudskiego, Skłodowskiej, Słowackiego, Sobieskiego, Szopena, Trakt Suraski, Tuwima, 1000 Lecia, Warszawska, Westerplatte, Wołodyjowskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury.
6 Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Szpitalna 5 Wysokie Mazowieckie szpital Nie Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem
1 Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, ul. Sosnowa 2 Ciechanowiec stały Tak miasto Ciechanowiec, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Kuczyńska, Lipowa, Sosnowa, Czyżewska, Mogilna, Pałacowa, Polna, Ralkowa, Świerkowa, Uszyńska, Kozarze , Nowodwory
2 Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu (budynek byłej Synagogi), ul. Mostowa 6 Ciechanowiec stały Nie miasto Ciechanowiec. ulice: Kozarska, Łomżyńska, Młyńska, pl. Jana Pawła II, Wspólna, Armii Krajowej, Drohicka, Kościuszki, Mostowa, Orzeszkowej, pl. Odrodzenia, Polska, Przechodnia, Żwirki i Wigury.
3 Przedszkole w Ciechanowcu, Mickiewicza 29A Ciechanowiec stały Nie miasto Ciechanowiec. ulice: Glinki, Kazimierza Uszyńskiego, Kościelna, Staropolska, Szkolna, Wiatraczna
4 Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, 11 Listopada 5 Ciechanowiec stały Tak miasto Ciechanowiec, ulice: Długa, Dworska, Ogrodowa, Sienkiewicza, Szeroka, Wąska, Wińska, 11 Listopada, Parkowa, pl. Ks. Kluka, Świętojańska, Wojska Polskiego.
5 Sala Gimnastyczna przy budynku Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu (były COKIS), 11 Listopada 5 Ciechanowiec stały Nie miasto Ciechanowiec, ulice: Doktora Olszewskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Mickiewicza, Pińczowska, pl. 3 - go Maja, Spółdzielcza, Wierzbowa. Wsie: Zadobrze, Bujenka, Antonin.
6 Świetlica Wiejska w Kosiorkach, 25 Kosiorki stały Nie wsie: Ciechanowczyk, Dąbczyn, Gaj, Kosiorki, Kostuszyn-Kolonia, Przybyszyn.
7 Świetlica Wiejska w Wojtkowicach Starych, 12A Wojtkowice Stare stały Tak wsie: Tworkowice, Wojtkowice-Dady, Wojtkowice-Glinna, Wojtkowice Stare.
8 Szkoła Podstawowa w Łempicach, 13A Łempice stały Tak wsie: Kobusy, Łempice, Radziszewo-Sieńczuch.
9 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach, 24 Koce-Schaby stały Nie wsie: Koce-Basie, Koce-Piskuły, Koce-Schaby.
10 Remiza Strażacka w Winnej-Poświętnej, 22 A Winna-Poświętna stały Tak wsie: Winna-Chroły, Winna-Poświętna, Winna Stara, Winna-Wilki, Winna-Wypychy.
11 Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym, 9 Radziszewo Stare stały Nie wsie: Kułaki, Radziszewo-Króle, Radziszewo-Sobiechowo, Radziszewo Stare, Trzaski
12 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Czajach-Wólce, 33 Czaje-Wólka stały Tak wsie: Czaje-Bagno, Czaje-Wólka
13 Świetlica Wiejska w Pobikrach, /50 Pobikry stały Tak wieś: Pobikry
14 Świetlica Wiejska w Skórcu, 61/61 Skórzec stały Tak wsie: Malec, Skórzec.
15 Dom Pomocy Społecznej w Kozarzach, 63 Kozarze dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Kozarzach
16 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Ciechanowcu, pl. Ks. K. Kluka 4 Ciechanowiec szpital Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Ciechanowcu
1 Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, ul. Mazowiecka 34 Czyżew stały Nie 1. część obszaru miasta Czyżew, w tym ulice: Andrzejewska, Ciechanowiecka, Jakubskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kościelna, Krzywa, Mały Rynek, Mazowiecka, Mickiewicza, Norwida, Przydworcowa, Przytorowa, Słowackiego, Szkolna, Zambrowska, Zarzecze, Złote Jabłko 2. część obszaru wiejskiego: Godlewo-Kolonia, Czyzew-Chrapki, Dmochy-Glinki, Dmochy-Rodzonki, Dmochy-Wypychy, Krzeczkowo-Nowe Bieńki, Krzeczkowo-Stare Bieńki
2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, ul. Niepodległości 3 Czyżew stały Tak 1. część obszaru miasta Czyżew, w tym ulice: Akacjowa, Klonowa, Kusocińskiego, Lipowa, Łąkowa, Mała, Niepodległości, Nowa, Nurska, Okrężna, Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Sybiraków, Wesoła 2. część obszaru wiejskiego: Brulino-Koski, Brulino-Piwki, Czyżew-Ruś-Kolonia, Czyżew-Złote Jabłko, Jaźwiny-Koczoty, Michałowo Wielkie, Stokowo-Szerszenie, Szulborze-Kozy, Stokowo-Bućki.
3 Szkoła Podstwowa w Rosochatem Kościelnem, ul. Mazowiecka 5 Rosochate Kościelne stały Tak 1. część obszaru wiejskiego: Kaczyn-Herbasy, Krzeczkowo-Gromadzyn, Krzeczkowo Mianowskie, Krzeczkowo-Szepielaki, Rosochate Kościelne, Rosochate Nartołty, Zalesie Stare, Zalesie-Stefanowo, Zaręby-Góry Leśne, Zaręby-Skórki, Zaręby-Święchy
4 Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej, 19 Dąbrowa Wielka stały Nie 1. część obszaru wiejskiego: Dąbrowa-Cherubiny, Dąbrowa-Kity, Dąbrowa-Michałki, Dąbrowa-Nowa Wieś, Dąbrowa-Szatanki, Dąbrowa Wielka, Kaczyn Stary, Święck-Strumiany
5 Szkoła Podstwowa w Czyżewie, ul. Polna 5 Czyżew stały Tak 1. część obszaru miasta Czyżew, w tym ulice: Apoznańskich, Cicha, Cmentarna, Duzy Rynek, Jaśminowa, Krótka, Kwiatowa, Ogrodowa, Piwna, Sikorskiego, Strażacka, Zarębska 2. część obszaru wiejskiego: Czyzew Ruś-Wieś, Czyżew-Sutki, Dmochy-Wochy, Dmochy-Mrozy, Czyżew-Siedliska, Godlewo-Piętaki, Ołdaki-Magna Brok, Siennica-Klawy, Siennica-Lipusy, Siennica-Pietrasze, Siennica-Puziki, Siennica-Szymanki, Siennica-Święchy, Zaręby-Bindugi, Siennica-Gizy, Siennica-Łukasze, Siennica-Pierce
1 Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie, ul. Mazowiecka 14 Klukowo stały Tak Klukowo, Klukowo-Kolonia, Sobolewo, Żabiniec, Dzikowiny, Piętki-Żebry, Piętki-Gręzki, Piętki-Szeligi, Piętki-Basie, Kapłań, Łuniewo Wielkie, Lubowicz-Kąty
2 Szkoła Podstawowa, 69 Kuczyn stały Tak Kuczyn, Żebry Wielkie, Usza Wielka, Usza Mała, Malinowo, Gródek, Janki, Wiktorzyn, Lubowicz-Byzie, Lubowicz Wielki, Trojanowo, Trojanówek, Łuniewo Małe
3 Szkoła Podstawowa, 1 Wyszonki Kościelne stały Nie Wyszonki Kościelne, Wyszonki-Klukówek, Kaliski, Wyszonki-Błonie, Wyszonki-Wypychy, Wyszonki-Nagórki, Wyszonki-Włosty, Wyszonki-Wojciechy, Stare Warele, Kostry-Podsędkowięta, Stare Zalesie, Kostry-Śmiejki, Stare Kostry
1 Urząd Gminy, Główna 11 Kobylin-Borzymy stały Nie Kobylin-Borzymy, Kobylin-Kuleszki, Kobylin-Pieniążki, Kobylin-Latki, Kobylin-Cieszymy, Kobylin-Kruszewo, Nowe Garbowo, Zalesie Łabędzkie
2 Szkoła Podstawowa, Lipowa 17 Kobylin-Borzymy stały Tak Sikory-Piotrowięta, Sikory-Wojciechowięta, Sikory-Pawłowięta, Sikory-Tomkowięta, Sikory-Janowięta, Sikory-Bartkowięta, Sikory-Bartyczki, Milewo Zabielne, Stare Garbowo, Garbowo-Kolonia, Kurzyny, Franki-Piaski, Makowo, Franki-Dąbrowa
3 Szkoła Podstawowa, Lipowa 17 Kobylin-Borzymy stały Tak Kurowo, Kurowo-Kolonia, Kobylin-Pogorzałki, Kierzki, Mojki, Kłoski-Świgonie, Kłoski-Młynowięta, Kropiewnica-Gajki, Kropiewnica-Racibory, Pszczółczyn
4 Szkoła Podstawowa, 37 Wnory-Kużele stały Nie Piszczaty-Piotrowięta, Piszczaty-Kończany, Wnory-Wandy, Stare Wnory, Wnory-Kużele, Stypułki-Borki, Stypułki-Szymany, Stypułki-Święchy, Stare Wnory Kolonia
1 Szkoła Podstawowa, ul. Główna 2 Kulesze Kościelne stały Tak Chojane-Bąki, Chojane-Gorczany, Chojane-Piecki, Kulesze Kościelne, Kulesze-Podawce, Kulesze Podlipne, Wnory-Wiechy
2 Szkoła Podstawowa, ul. Główna 2 Kulesze Kościelne stały Nie Grodzkie Szczepanowięta, Kulesze-Litewka, Leśniewo-Niedźwiedź , Niziołki-Dobki, Nowe Grodzkie, Stara Litwa, Stare Grodzkie, Stare Niziołki, Stypułki-Giemzino, Wnory-Pażochy, Wnory-Wypychy
3 Urząd Gminy, ul. Główna 6 Kulesze Kościelne stały Tak Czarnowo-Biki, Gołasze-Dąb, Gołasze Mościckie, Nowe Wykno, Stare Wykno, Tybory Uszyńskie
4 Budynek Socjalny, Kalinowo-Solki stały Nie Chojane-Pawłowięta, Chojane-Sierocięta, Chojane-Stankowięta, Faszcze, Kalinowo-Solki, Nowe Kalinowo, Stare Kalinowo
1 Urząd Gminy Nowe Piekuty, ul. Główna 8 Nowe Piekuty stały Tak Hodyszewo, Jośki, Skłody-Przyrusy, Koboski, Krasowo-Siódmaki, Piekuty-Urbany, Nowe Piekuty, Łopienie-Jeże, Łopienie-Zyski, Łopienie-Szelągi, Stokowisko, Pruszanka Mała.
2 Szkoła Podstawowa Nowe Piekuty, ul. Główna 3 Nowe Piekuty stały Tak Kostry-Litwa, Kostry-Noski, Skłody Borowe, Nowe Żochy, Stare Żochy, Krasowo-Częstki, Krasowo-Wólka, Wierzbowizna, Krasowo Wielkie, Tłoczewo, Markowo-Wólka, Nowe Rzepki, Lendowo-Budy.
3 Szkoła Podstawowa Jabłoń Kościelna, ul. Mazowiecka 1 Jabłoń Kościelna stały Tak Jabłoń-Dąbrowa, Jabłoń-Śliwowo, Jabłoń-Jankowce, Jabłoń-Piotrowce, Jabłoń-Spały, Jabłoń-Zarzeckie, Jabłoń-Markowięta, Jabłoń-Dobki, Jabłoń-Zambrowizna, Jabłoń Kościelna-ul. Dobkowska, ul. Kolejowa, ul. Krótka, Jabłoń Kościelna-ul. Cmentarna, ul. Mazowiecka, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Rynek Kościelny, ul. Sokołowska, ul. Sadowa, ul. Zielona.
1 Szkoła Podstawowa, 29 Kowalewszczyzna stały Nie Chomice, Jeńki, Kowalewszczyzna, Kowalewszczyzna-Folwark, Mojsiki, Waniewo
2 Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 5 Sokoły stały Tak Czajki, Idźki Młynowskie, Idźki Średnie, Idźki-Wykno, Jabłonowo-Kąty, Jabłonowo-Wypychy, Jamiołki-Godzieby, Jamiołki-Kowale, Jamiołki-Piotrowięta, Jamiołki-Świetliki, Kruszewo-Brodowo, Kruszewo-Głąby, Krzyżewo, Roszki Leśne, Roszki-Chrzczony, Roszki-Sączki, Roszki-Ziemaki, Stare Truskolasy, Truskolasy-Lachy, Truskolasy-Niwisko, Truskolasy-Olszyna, Truskolasy-Wola
3 Centrum Kulturalno-Biblioteczne, ul. Kolejowa 3 Sokoły stały Tak Bruszewo, Bruszewo-Borkowizna, Bujny, Drągi, Dworaki-Pikaty, Dworaki-Staśki, Kruszewo-Wypychy, Noski Śnietne, Nowe Racibory, Perki-Bujenki, Perki-Franki, Perki-Karpie, Perki-Lachy, Perki-Mazowsze, Perki-Wypychy, Pęzy, Porośl-Kije, Rzące, Stare Racibory
4 Urząd Gminy, ul. Rynek Mickiewicza 10 Sokoły stały Nie Sokoły
5 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MD CARE Sp. z o. o., 46 Dworaki-Staśki szpital Nie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MD CARE Sp. z o. o.
1 Ochotnicza Straż Pożarna w Szepietowie, ul. Henryka Sienkiewicza 52 Szepietowo stały Nie Szepietowo, ulice: Mazowiecka, Przemysłowa, Nowy Świat, Towarowa, Lipowa, Sportowa, Nowa, Brzozowa, Plac Słoneczny, Św. Maksymiliana Kolbe, Cicha, Wincentego Witosa, 1 Maja (od ul. Wincentego Witosa do ul. Głównej), Krótka, Henryka Sienkiewicza (od ul. Lipowej do ul. Głównej), Bolesława Prusa, Kard. Stefana Wyszyńskiego
2 Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, ul. Henryka Sienkiewicza 52 Szepietowo stały Tak Szepietowo, ulice: Ogrodowa, Adama Asnyka, Juliusza Słowackiego, Juliana Tuwima, Sosnowa, Adama Mickiewicza, Piwna, Główna, Białostocka, Robotnicza, Willowa, Wspólna, Henryka Sienkiewicza (od ul. Głównej do ul. Białostockiej), Strażacka, Papieża Jana Pawła II, 1 Maja (od ul. Głównej do ul. Spacerowej), Wąska, Kolejowa, Krzywa, Spacerowa, Majora Hubala, Leśna, Wędkarska
3 Ochotnicza Straż Pożarna w Średnicy-Maćkowiętach, 16 Średnica-Maćkowięta stały Tak Moczydły-Jakubowięta, Moczydły-Stanisławowięta, Jabłoń-Kikolskie, Jabłoń-Samsony, Szymbory-Andrzejowięta, Szymbory-Jakubowięta, Szymbory-Włodki, Średnica-Jakubowięta, Średnica-Maćkowięta, Średnica-Pawłowięta, Stawiereje-Michałowięta, Stawiereje Podleśne
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie-Moczydłach, 34 Dąbrowa-Moczydły stały Tak Dąbrowa-Dołęgi, Plewki, Szepietowo-Janówka, Szepietowo-Żaki, Włosty-Olszanka, Dąbrowa-Bybytki, Dąbrowa-Moczydły, Dąbrowa-Tworki, Dąbrowa-Wilki, Nowe Szepietowo Podleśne, Szepietowo Podleśne, Dąbrowa-Gogole, Dąbrowa-Kaski, Dąbrowa-Łazy, Dąbrowa-Zabłotne, Kamień-Rupie, Stary Kamień
5 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej, 35 Dąbrówka Kościelna stały Nie Szepietowo-Wawrzyńce, Nowe Gierałty, Wojny-Piecki, Dąbrówka Kościelna, Wojny-Izdebnik, Pułazie-Świerże, Pułazie-Wojdyły, Nowe Zalesie, Wojny-Pogorzel, Wyszonki-Posele
6 Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach, 11 Wojny-Krupy stały Nie Wojny-Krupy, Wojny-Pietrasze, Wojny-Szuby Szlacheckie, Wojny-Szuby Włościańskie, Nowe Warele, Warele-Filipowicze, Wojny-Wawrzyńce, Wyliny-Ruś
1 Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie, Mickiewicza 1A Wysokie Mazowieckie stały Tak Bryki, Michałki, Brzóski-Tatary, Brzóski Stare, Brzóski-Falki, Osipy-Kolonia, Osipy-Lepertowizna, Stare Osipy, Mystki-Rzym, Brzóski Brzezińskie, Brzóski-Markowizna, Wiśniówek-Kolonia, Wiśniówek, Osipy-Zakrzewizna, Osipy-Wydziory Pierwsze, Osipy-Wydziory Drugie
2 Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej, 50 Jabłonka Kościelna stały Tak Miodusy Wielkie, Miodusy-Stok, Jabłonka Kościelna, Rębiszewo-Studzianki, Faszcze, Miodusy-Stasiowięta, Tybory-Trzcianka, Jabłonka-Świerczewo, Tybory-Jeziernia, Tybory-Misztale, Tybory-Żochy, Miodusy-Litwa, Tybory-Kamianka, Tybory-Olszewo, Tybory-Wólka
3 Świetlica Wiejska w Starej Rusi, 17A Stara Ruś stały Tak Jabłoń-Rykacze, Nowa Ruś, Stara Ruś, Sokoły-Jaźwiny, Bujny-Biszewo
4 Remiza OSP w Dąbrowie-Dzięcieli, 1A Dąbrowa-Dzięciel stały Tak Dąbrowa-Dzięciel, Mścichy, Trzeciny
5 Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim, 29B Święck Wielki stały Tak Święck Wielki, Święck-Nowiny, Wólka Duża, Wólka Mała
6 Remiza OSP w Kalinowie-Czosnowie, 30A Kalinowo-Czosnowo stały Nie Kalinowo-Czosnowo, Buczyno-Mikosy, Wróble, Zawrocie-Nowiny, Brzóski-Gromki
7 Świetlica Wiejska w Gołaszach-Puszczy, 37A Gołasze-Puszcza stały Nie Gołasze-Górki, Gołasze-Puszcza, Nowe Osipy
8 Wiejski Dom Kultury w Mazurach, 28 Mazury stały Nie Brok, Jabłoń-Uszyńskie, Mazury

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto Wysokie Mazowieckie 3 7 519 5 23
0.0000020000Nr 2 gmina Ciechanowiec 3 7 345 4 18
0.0000030000Nr 3 gminy Czyżew i Klukowo 3 8 880 4 18
0.0000040000Nr 4 gminy Szepietowo i Nowe Piekuty 3 8 930 5 23
0.0000050000Nr 5 gminy: Kobylin Borzymy, Kulesze Kościelne, Sokoły, Wysokie Mazowieckie 5 14 356 4 26
Podsumowanie 17 47 030 22 108

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 3 3 3 5 17
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 5 5 5 7 27
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO KWW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO 5 5 5 5 7 27
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ 5 5 10
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT KWW NASZ POWIAT 5 5 5 5 7 27

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 7 521 3 959 3 952 52.55% 0.05255
3 785 95.77% 0.09577
Tak
2 7 325 3 808 3 806 51.96% 0.05196
3 623 95.19% 0.09519
Tak
3 8 885 4 914 4 911 55.27% 0.05527
4 695 95.60% 0.0956
Tak
4 8 933 5 322 5 318 59.53% 0.05953
5 067 95.28% 0.09528
Tak
5 14 319 7 692 7 692 53.72% 0.05372
7 343 95.46% 0.09546
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 460 17 5.96% 0.00596
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 720 27 51.89% 0.05189
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO 3 849 27 15.70% 0.0157
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ 1 049 10 4.28% 0.00428
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT 5 435 27 22.17% 0.02217

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 460 17 0 5.96% 0.00596
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 720 27 10 51.89% 0.05189
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO 3 849 27 2 15.70% 0.0157
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ 1 049 10 0 4.28% 0.00428
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT 5 435 27 5 22.17% 0.02217
Tak

Rada Powiatu Wysokomazowieckiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 MAZUR Aneta 117 3.09% 0.00309
Nie
1 4 2 BRZOZOWSKI Radosław 37 0.98% 0.00098
Nie
1 4 3 ZAREMBA Jarosław 66 1.74% 0.00174
Nie
1 10 1 WYSOCKI Kazimierz Jan 360 9.51% 0.00951
Tak
1 10 2 KOC Małgorzata 266 7.03% 0.00703
Nie
1 10 3 NOWACKA Izabela Ewa 203 5.36% 0.00536
Nie
1 10 4 ZDZIARSKA Alina Ewa 155 4.10% 0.0041
Nie
1 10 5 MURAWSKI Krzysztof 344 9.09% 0.00909
Nie
1 13 1 GORCZYCA Radosław 421 11.12% 0.01112
Nie
1 13 2 GRABOWSKI Stanisław Sławomir 459 12.13% 0.01213
Tak
1 13 3 MOLENDA Kamil 35 0.92% 0.00092
Nie
1 13 4 SOKOŁOWSKA Heronima 23 0.61% 0.00061
Nie
1 13 5 STELMASZCZYK Elżbieta 53 1.40% 0.0014
Nie
1 14 1 MICHALSKI Andrzej 151 3.99% 0.00399
Nie
1 14 2 MOJKOWSKA Iwona 158 4.17% 0.00417
Nie
1 14 3 BIELIŃSKI Bogusław Tadeusz 124 3.28% 0.00328
Nie
1 14 4 GRABIŃSKA Elżbieta 65 1.72% 0.00172
Nie
1 14 5 SAŁĘGA Małgorzata 55 1.45% 0.00145
Nie
1 15 1 SKARŻYŃSKI Marek 304 8.03% 0.00803
Tak
1 15 2 KARPOWICZ Piotr 97 2.56% 0.00256
Nie
1 15 3 MIODUSZEWSKA Celina 95 2.51% 0.00251
Nie
1 15 4 ZYŚK Grażyna Helena 77 2.03% 0.00203
Nie
1 15 5 GODLEWSKI Łukasz 120 3.17% 0.00317
Nie
2 4 1 TENDERENDA Paweł 116 3.20% 0.0032
Nie
2 4 2 PEŁSZYK Tatiana 84 2.32% 0.00232
Nie
2 4 3 SAFARYN Paweł 67 1.85% 0.00185
Nie
2 10 1 PEŁSZYK Krzysztof 764 21.09% 0.02109
Tak
2 10 2 SZMURŁO Cecylia 438 12.09% 0.01209
Tak
2 10 3 DYBOWSKA Bożena Maria 207 5.71% 0.00571
Nie
2 10 4 WOJTKOWSKI Marek 83 2.29% 0.00229
Nie
2 10 5 HUBKOWSKI Paweł 48 1.32% 0.00132
Nie
2 13 1 KAMIŃSKI Marcin 360 9.94% 0.00994
Nie
2 13 2 POŻOGA-PROTAZIUK Iwona Sylwia 229 6.32% 0.00632
Nie
2 13 3 KRUKOWSKI Rafał 76 2.10% 0.0021
Nie
2 13 4 ANTONIAK Robert 15 0.41% 0.00041
Nie
2 13 5 WIŃSKA-ADAMCZYK Agnieszka Ada 20 0.55% 0.00055
Nie
2 15 1 ŁAPIAK Dorota 651 17.97% 0.01797
Tak
2 15 2 WOJTKOWSKI Andrzej 112 3.09% 0.00309
Nie
2 15 3 TRZESZCZKOWSKA Elżbieta 218 6.02% 0.00602
Nie
2 15 4 KRYŃSKI Stanisław 101 2.79% 0.00279
Nie
2 15 5 BRYC Elżbieta Helena 34 0.94% 0.00094
Nie
3 4 1 KOMSTA Łukasz 218 4.64% 0.00464
Nie
3 4 2 STOKOWSKA Dorota 102 2.17% 0.00217
Nie
3 4 3 SKWIERCZYŃSKI Dariusz 43 0.92% 0.00092
Nie
3 10 1 PAKIEŁA Jerzy 1 191 25.37% 0.02537
Tak
3 10 2 PIĘTKA Jan Stanisław 416 8.86% 0.00886
Nie
3 10 3 NIEMYJSKA Mariola Joanna 661 14.08% 0.01408
Tak
3 10 4 KRAJEWSKI Lech 250 5.32% 0.00532
Nie
3 10 5 KOSSAKOWSKA Bogusława 416 8.86% 0.00886
Nie
3 13 1 RUTKOWSKI Łukasz 66 1.41% 0.00141
Nie
3 13 2 WOJNO Paweł 119 2.53% 0.00253
Nie
3 13 3 LUBOWICKA Ewelina 53 1.13% 0.00113
Nie
3 13 4 NIEMYJSKI Przemysław 16 0.34% 0.00034
Nie
3 13 5 ZAREMBA Edyta 23 0.49% 0.00049
Nie
3 15 1 LUBOWICKI Andrzej 381 8.12% 0.00812
Tak
3 15 2 JÓŹWIAK Anna 219 4.66% 0.00466
Nie
3 15 3 KAMIŃSKI Krzysztof 126 2.68% 0.00268
Nie
3 15 4 KAZIMIERCZUK Katarzyna 262 5.58% 0.00558
Nie
3 15 5 KUŹMIŃSKI Stanisław 133 2.83% 0.00283
Nie
4 4 1 PŁOŃSKI Tomasz 115 2.27% 0.00227
Nie
4 4 2 NIEWIŃSKA Regina Marianna 53 1.05% 0.00105
Nie
4 4 3 PIEKUTOWSKI Tadeusz 46 0.91% 0.00091
Nie
4 10 1 PISZCZATOWSKI Zbigniew 643 12.69% 0.01269
Tak
4 10 2 WYSZYŃSKA Danuta Maria 387 7.64% 0.00764
Nie
4 10 3 KOC Anna 319 6.30% 0.0063
Nie
4 10 4 DĄBROWSKI Leszek 751 14.82% 0.01482
Tak
4 10 5 GRODZKI Ryszard 534 10.54% 0.01054
Nie
4 13 1 DĄBROWSKI Bartłomiej 207 4.09% 0.00409
Nie
4 13 2 WŁOSTOWSKI Norbert Łukasz 65 1.28% 0.00128
Nie
4 13 3 WOJNO Agnieszka 82 1.62% 0.00162
Nie
4 13 4 KOSTROWSKI Tomasz Tadeusz 44 0.87% 0.00087
Nie
4 13 5 MACIEJCZUK Katarzyna 60 1.18% 0.00118
Nie
4 14 1 WASZCZUK Kazimierz 215 4.24% 0.00424
Nie
4 14 2 SIEKIERKO Piotr 148 2.92% 0.00292
Nie
4 14 3 DĄBROWSKA Hanna 24 0.47% 0.00047
Nie
4 14 4 MARKOWSKI Andrzej 52 1.03% 0.00103
Nie
4 14 5 DĄBROWSKA Elżbieta 57 1.12% 0.00112
Nie
4 15 1 OLĘDZKI Stanisław 545 10.76% 0.01076
Tak
4 15 2 BOROWSKA Anna 156 3.08% 0.00308
Nie
4 15 3 DROBEK Aneta 109 2.15% 0.00215
Nie
4 15 4 GĄSOWSKI Michał 320 6.32% 0.00632
Nie
4 15 5 WOJNO Sylwester 135 2.66% 0.00266
Nie
5 4 1 ROSZKOWSKI Robert 162 2.21% 0.00221
Nie
5 4 2 KULESZA Tomasz 67 0.91% 0.00091
Nie
5 4 3 KIERLEWICZ Joanna 51 0.69% 0.00069
Nie
5 4 4 ŻABIŃSKI Andrzej Maciej 63 0.86% 0.00086
Nie
5 4 5 WÓJCIK Sylwia 53 0.72% 0.00072
Nie
5 10 1 ZIELIŃSKI Bogdan 1 659 22.59% 0.02259
Tak
5 10 2 MĘŻYŃSKI Leszek 651 8.87% 0.00887
Tak
5 10 3 ŚLIWOWSKI Paweł 579 7.89% 0.00789
Nie
5 10 4 MURAWSKA Aneta 163 2.22% 0.00222
Nie
5 10 5 BUDNIAK Ewa 147 2.00% 0.002
Nie
5 10 6 KAMIŃSKA Genowefa Marianna 79 1.08% 0.00108
Nie
5 10 7 KIKOLSKI Waldemar Stanisław 1 006 13.70% 0.0137
Tak
5 13 1 BORYSIUK Paweł 336 4.58% 0.00458
Nie
5 13 2 MOŚCICKI Dariusz 536 7.30% 0.0073
Tak
5 13 3 WNOROWSKA Urszula 129 1.76% 0.00176
Nie
5 13 4 KOŁAKOWSKI Bogdan 33 0.45% 0.00045
Nie
5 13 5 JAMIOŁKOWSKI Andrzej 188 2.56% 0.00256
Nie
5 13 6 WOJNO Bożena 111 1.51% 0.00151
Nie
5 13 7 JABŁOŃSKA Elżbieta 90 1.23% 0.00123
Nie
5 15 1 GRUCHAŁA Leszek 327 4.45% 0.00445
Tak
5 15 2 DUCHNOWSKI Wojciech 94 1.28% 0.00128
Nie
5 15 3 KALINOWSKI Arkadiusz 312 4.25% 0.00425
Nie
5 15 4 LEONIAK Teresa 71 0.97% 0.00097
Nie
5 15 5 MALESZEWSKA Jolanta 29 0.39% 0.00039
Nie
5 15 6 NIEWIŃSKA Barbara Ewa 221 3.01% 0.00301
Nie
5 15 7 RACIBORSKI Andrzej 186 2.53% 0.00253
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Wysokomazowiecki - ogółem 11 167 155 57 954 47 030 60 6 4
Gminy ogółem 10 150 150 57 954 47 030 60 6 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 10 150 150 57 954 47 030 60 6 4 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 22 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 22 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 108 46 43% 62 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 357 97 27% 260 73%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 12 1 8% 11 92%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 1 11% 8 89%
Ogółem 465 143 31% 322 69%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 47 49 45
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 48 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 46 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 54 54 54
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 43 9 21% 34 79%
30-39 103 25 24% 78 76%
40-59 240 89 37% 151 63%
60+ 79 20 25% 59 75%
Ogółem 465 143 31% 322 69%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 16 2 13% 14 88%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 21 2 10% 19 90%