Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 36 628
Wyborców 29 281
Obwodów 38
  • Wybory do Rady Powiatu w Suwałkach
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina bakalzarzewoGmina Bakałarzewo 4 15 15 15 15
gmina filipozwGmina Filipów 3 15 15 52 52
gmina jeleniewoGmina Jeleniewo 3 15 15 31 31
gmina przeroszlGmina Przerośl 3 15 15 37 37
gmina raczkiGmina Raczki 7 15 15 47 47
gmina rutka-tartakGmina Rutka-Tartak 3 15 15 30 30
gmina suwalzkiGmina Suwałki 8 15 15 46 46
gmina szypliszkiGmina Szypliszki 4 15 15 40 40
gmina wizzzajnyGmina Wiżajny 3 15 15 44 44

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Gminna Biblioteka Publiczna w Bakałarzewie, ul. Młyńska 11 Bakałarzewo stały Tak Bakałarzewo, Nowa Wieś, Sadłowina
2 Zespół Szkół w Bakałarzewie, ul. Króla Zygmunta Starego 1 Bakałarzewo stały Nie Gębalówka, Nowa Kamionka, Stara Kamionka, Kamionka Poprzeczna, Karasiewo, Klonowa Góra, Konopki, Kotowina, Malinówka, Nieszki, Nowy Dwór, Wólka-Folwark, Wólka
3 Urząd Gminy Bakałarzewo, ul. Rynek 3 Bakałarzewo stały Tak Aleksandrowo, Matłak, Maryna, Orłowo, Płociczno, Podwólczanka, Słupie, Sokołowo, Stary Skazdub, Zajączkowo-Folwark, Zajączkowo
4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Zdrębach, 34 Zdręby stały Nie Stara Chmielówka, Góra wraz z wsią Podgórze, Nowy Skazdub, Suchorzec, Zdręby
1 Urząd Gminy Filipów, ul. Garbaska 2 Filipów stały Tak Filipów
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Filipowie, ul. M. Konopnickiej 6 Filipów stały Tak Bitkowo, Czarne, Czostków, Filipów Czwarty, Filipów Drugi, Filipów Trzeci, Garbas Drugi, Garbas Pierwszy, Huta, Mieruniszki, Nowe Motule, Olszanka, Rospuda, Stare Motule, Supienie, Szafranki, Wólka, Zusno.
3 Klub Rolnika w Jemielistem, 41 Jemieliste stały Nie Agrafinówka, Bartnia Góra, Jemieliste, Nowa Dębszczyzna, Piecki, Smolenka, Stara Dębszczyzna, Tabałówka.
1 Ochotnicza Straż Pożarna w Bachanowie, 13 Błaskowizna stały Nie Bachanowo, Błaskowizna, Malesowizna, Podwysokie Jeleniewskie, Zarzecze Jeleniewskie
2 Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Sportowa 1A Jeleniewo stały Tak Białorogi, Jeleniewo, Kazimierówka, Leszczewo, Prudziszki, Rychtyn, Suchodoły, Wołownia.
3 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "INKI", ul. Suwalska 51 Jeleniewo stały Tak Czajewszczyzna, Czerwone Bagno, Gulbieniszki, Hultajewo, Ignatówka, Łopuchowo, Krzemianka, Okrągłe, Rutka, Sidorówka, Sidory, Sidory Zapolne, Sumowo, Szeszupka, Szurpiły, Ścibowo, Udryn, Udziejek, Wodziłki, Żywa Woda
1 Szkoła Podstawowa, 1 Nowa Pawłówka stały Tak Iwaniszki, Kruszki, Morgi, Nowa Pawłówka, Stara Pawłówka, Śmieciuchówka
2 Urząd Gminy, ul. Rynek 2 Przerośl stały Tak Blenda, Bućki, Hańcza, Kolonia Przerośl I, Kolonia Przerośl II, Krzywólka, Łanowicze Duże, Łanowicze Małe, Nowa Przerośl, Olszanka, Prawy Las, Przełomka, Przystajne, Rakówek, Romanówka, Wersele, Zarzecze, Zusenko
3 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 11 Przerośl stały Nie Przerośl
1 Zespół Szkół im. Ludwika Michała Paca, 10 Dowspuda stały Tak Dowspuda, Kurianki Drugie, Kurianki Pierwsze, Planta, Stoki, Szkocja.
2 Gminny Ośrodek Kultury, Plac Kościuszki 15 Raczki stały Tak Bakaniuk, Franciszkowo, Jankielówka, Józefowo, Koniecbór, Krukówek, Lipówka, Moczydły, Rudniki, Witówka, Żubrynek.
3 Gminny Ośrodek Kultury, Plac Kościuszki 15 Raczki stały Nie Wieś Raczki: ul.: Browarna, Cmentarna, Gospodarska, Kolejowa, Kolonia Raczki, Kościelna, Plac Kościuszki, Spokojna, Stodolna
4 Gminny Ośrodek Kultury, Plac Kościuszki 15 Raczki stały Tak Wieś Raczki: ul. Chłodna, 1 Maja, Nadrzeczna, Polna, Raczkowska, Suwalska, Szkolna, Wiśniowa, Nowe Osiedle, Południowa, Słoneczna, ks. Witolda Balukiewicza, Bolesława Chrobrego, Michała Górskiego, Królowej Jadwigi, Kazimierza Wielkiego, ks. Kazimierza Kaczorowskiego, Ludwika Michała Paca, Mieszka I, Stanisława Moniuszki, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, Sportowa, Bolesława Śmiałego, Jana Matejki, Wita Stwosza, Zielona
5 Remiza OSP, 22 Sidory stały Nie Chodźki, Lipowo, Podwysokie, Rabalina, Sidory.
6 Remiza OSP, 10 Sucha Wieś stały Tak Jaśki, Korytki, Słoboda, Sucha Wieś, Wronowo, Wysokie, Ziółkowo
7 Remiza OSP, 12 Wierciochy stały Nie Bolesty, Ludwinowo, Małe Raczki, Szczodruchy, Wasilówka, Wierciochy
1 Urząd Gminy Rutka-Tartak, ul. 3 Maja 13 Rutka-Tartak stały Tak Bondziszki, Ejszeryszki, Folusz, Kadaryszki, Krejwiany, Michałówka, Olszanka, Pobondzie, Poszeszupie, Poszeszupie-Folwark, Potopy, Rowele, Sikorowizna
2 Świetlica wiejska, 32 Smolniki stały Nie Kleszczówek, Lizdejki, Polimonie wraz ze wsią Jodoziory, Postawele, Smolniki
3 Remiza OSP, ul. Szkolna 1 Rutka-Tartak stały Tak Baranowo, Ignatowizna, Jałowo, Jasionowo, Kupowo, Rutka-Tartak, Smolnica, Trzcianka, Wierzbiszki
1 Gminny Ośrodek Kultury w Krzywem, 91 Krzywe stały Tak Krzywe
2 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi, 40A Nowa Wieś stały Nie Bobrowisko, Lipniak, Nowa Wieś, Wiatrołuża Pierwsza
3 Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak, 16 Płociczno-Tartak stały Tak Gawrych Ruda, Płociczno-Osiedle, Płociczno-Tartak, Słupie, Sobolewo
4 Szkoła Podstawowa w Poddubówku, 17 Poddubówek stały Nie Dubowo Drugie, Dubowo Pierwsze, Poddubówek, Zielone Drugie, Zielone Królewskie
5 Centrum Kształcenia na Odległość w Potaszni, 21 B Potasznia stały Nie Bród Mały, Bród Nowy, Bród Stary, Osowa, Potasznia
6 Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie, 15 Przebród stały Tak Białe, Korkliny, Kropiwne Nowe, Kropiwne Stare, Kuków, Niemcowizna, Przebród, Trzciane, Wasilczyki, Wychodne, Zielone Kamedulskie, Żyliny
7 Urząd Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45 Suwałki stały Tak Biała Woda, Czarnakowizna, Gielniewo, Huta, Korobiec, Kuków-Folwark, Mała Huta, Okuniowiec, Osinki, Taciewo, Turówka Nowa , Turówka Stara
8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku, 49 Stary Folwark stały Nie Burdeniszki, Cimochowizna, Czerwony Folwark, Leszczewek, Leszczewo, Magdalenowo, Piertanie, Stary Folwark, Tartak, Wigry
1 Świetlica Gminna w Szypliszkach, ul. Suwalska 21 Szypliszki stały Tak Aleksandrówka, Andrzejewo, Budzisko, Dębniak, Fornetka, Jegliniec, Jeziorki, Kociołki, Lipniak, Lipowo, Mikołajówka, Podwojponie, Pokomsze, Romaniuki, Sadzawki, Sitkowizna, Słobódka, Szury, Szypliszki, Szymanowizna, Wojponie, Zaboryszki, Żyrwiny
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasionowie z siedzibą w Żubrynie, 17 Żubryn stały Tak Czerwonka, Jasionowo, Węgielnia, Żubryn, Szelment
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaletniku, 46 Kaletnik stały Nie Adamowizna, Bilwinowo, Deksznie, Dębowo, Głęboki Rów, Grauże Stare, Grauże Nowe, Kaletnik, Klonorejść , Łowocie, Olszanka, Polule, Wiatrołuża Druga, Wesołowo
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Becejłach, 7 Becejły stały Nie Becejły, Białobłota, Krzywólka, Kupowo-Folwark, Majdan, Postawelek, Przejma Wysoka, Przejma Mała, Przejma Wielka, Rybalnia, Wygorzel
1 Świetlica Gminna, ul. Wierzbołowska 3 Wiżajny stały Tak Wiżajny
2 Urząd Gminy Wiżajny, ul. Szkolna 11 Wiżajny stały Tak Bolcie, Burniszki, Grzybina, Kamionka, Laskowskie, Leszkiemie, Ługiele, Makowszczyzna, Marianka, Maszutkinie, Poplin, Rogożajny Małe, Rogożajny Wielkie, Soliny, Stankuny, Sudawskie, Sześciwłóki, Wiłkupie, Wiżgóry, Wysokie.
3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Oklinach, 16 Okliny stały Nie Antosin, Cisówek, Dziadówek, Dzierwany, Jaczne, Jegliniszki, Kłajpeda, Kłajpedka, Mauda, Mierkinie, Okliny, Użmauda, Stara Hańcza, Stołupianka, Żelazkowizna

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gmina Suwałki 3 6 198 4 16
0.0000020000Nr 2 gminy: Bakałarzewo, Filipów, Raczki 6 10 885 4 29
0.0000030000Nr 3 gminy: Jeleniewo, Szypliszki 3 5 813 4 18
0.0000040000Nr 4 gminy: Przerośl, Rutka-Tartak, Wiżajny 3 6 385 3 13
Podsumowanie 15 29 281 15 76

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 3 5 3 11
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 3 8 5 3 19
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 8 5 5 23
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM KWW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM 5 8 5 5 23

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 6 201 3 492 3 489 56.27% 0.05627
3 322 95.21% 0.09521
Tak
2 10 899 5 764 5 762 52.87% 0.05287
5 365 93.11% 0.09311
Tak
3 5 813 3 578 3 577 61.53% 0.06153
3 306 92.42% 0.09242
Tak
4 6 387 3 931 3 931 61.55% 0.06155
3 760 95.65% 0.09565
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 801 11 5.08% 0.00508
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 132 19 7.19% 0.00719
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 667 23 48.67% 0.04867
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM 6 153 23 39.06% 0.03906

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 801 11 0 5.08% 0.00508
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 132 19 0 7.19% 0.00719
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 667 23 9 48.67% 0.04867
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM 6 153 23 6 39.06% 0.03906
Tak

Rada Powiatu w Suwałkach - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 5 1 TROCKI Adam 114 3.43% 0.00343
Nie
1 5 2 WISZNIEWSKI Bartosz 15 0.45% 0.00045
Nie
1 5 3 KARDEL Anna Alina 37 1.11% 0.00111
Nie
1 8 1 WASILEWSKI Janusz 90 2.71% 0.00271
Nie
1 8 2 NIESZCZERZEWSKA Cecylia 41 1.23% 0.00123
Nie
1 8 3 POULAKOWSKI Jarosław 37 1.11% 0.00111
Nie
1 10 1 SZCZĘSNY Robert 483 14.54% 0.01454
Tak
1 10 2 KISŁOWSKA Beata 255 7.68% 0.00768
Nie
1 10 3 KARNASIEWICZ Piotr Henryk 180 5.42% 0.00542
Nie
1 10 4 BŁASZCZAK Grażyna Agata 63 1.90% 0.0019
Nie
1 10 5 ARCISZEWSKA Elżbieta 119 3.58% 0.00358
Nie
1 13 1 CHOŁKO Tadeusz 1 343 40.43% 0.04043
Tak
1 13 2 SZWENGIER Stanisław 303 9.12% 0.00912
Tak
1 13 3 OMILJANOWICZ Bożena 108 3.25% 0.00325
Nie
1 13 4 SOCIK Bartosz 66 1.99% 0.00199
Nie
1 13 5 GORLO Aleksandra 68 2.05% 0.00205
Nie
2 5 1 WIERZBIŃSKI Józef 100 1.86% 0.00186
Nie
2 5 2 ŚLĘZAK Mirosław Ryszard 13 0.24% 0.00024
Nie
2 5 3 ARASIMOWICZ Renata 78 1.45% 0.00145
Nie
2 5 4 DZIERŻYŃSKA Justyna 21 0.39% 0.00039
Nie
2 5 5 ŻENDA Kazimierz 22 0.41% 0.00041
Nie
2 8 1 KOPKO Janusz 276 5.14% 0.00514
Nie
2 8 2 ŚWIEŻYŃSKI Patryk 25 0.47% 0.00047
Nie
2 8 3 KALINOWSKI Piotr 18 0.34% 0.00034
Nie
2 8 4 KONOPKO Katarzyna Regina 36 0.67% 0.00067
Nie
2 8 5 SIENICA Piotr 21 0.39% 0.00039
Nie
2 8 6 POJAWA Jolanta 36 0.67% 0.00067
Nie
2 8 7 MOŻEJKO Angelika 39 0.73% 0.00073
Nie
2 8 8 DUBIŃSKI Adrian 13 0.24% 0.00024
Nie
2 10 1 ŁUNIEWSKI Artur 622 11.59% 0.01159
Tak
2 10 2 CHLEBUS Andrzej 499 9.30% 0.0093
Tak
2 10 3 WASILEWSKI Zenon 266 4.96% 0.00496
Nie
2 10 4 GRYSZKIEWICZ Irena 357 6.65% 0.00665
Tak
2 10 5 SYPEREK Danuta Zofia 125 2.33% 0.00233
Nie
2 10 6 MICHAŁOWSKA Dorota 70 1.30% 0.0013
Nie
2 10 7 STANISZEWSKI Stefan 215 4.01% 0.00401
Nie
2 10 8 DZIATKOWSKI Marek 655 12.21% 0.01221
Tak
2 13 1 OŁDAKOWSKI Szczepan 676 12.60% 0.0126
Tak
2 13 2 BIŁDA Stefan 358 6.67% 0.00667
Tak
2 13 3 ORCHOWSKA Barbara 299 5.57% 0.00557
Nie
2 13 4 JASIONOWSKA Wiesława 125 2.33% 0.00233
Nie
2 13 5 IWASZKO Adam 113 2.11% 0.00211
Nie
2 13 6 GAJEWSKA Ewa 81 1.51% 0.00151
Nie
2 13 7 BARSZCZEWSKI Krzysztof 85 1.58% 0.00158
Nie
2 13 8 CZUPER Michał 121 2.26% 0.00226
Nie
3 5 1 BURZYŃSKI Marian 298 9.01% 0.00901
Nie
3 5 2 ANESZKO Emilia 78 2.36% 0.00236
Nie
3 5 3 KRAWCZYK Anna Małgorzata 25 0.76% 0.00076
Nie
3 8 1 GAŁAŻYN Joanna Alicja 101 3.06% 0.00306
Nie
3 8 2 SZTABIŃSKI Rafał 113 3.42% 0.00342
Nie
3 8 3 SZCZAWIŃSKA Honorata 43 1.30% 0.0013
Nie
3 8 4 BRONIKOWSKA Hanna 12 0.36% 0.00036
Nie
3 8 5 ANESZKO Waldemar 32 0.97% 0.00097
Nie
3 10 1 KLESZCZEWSKI Zbigniew 498 15.06% 0.01506
Tak
3 10 2 PIETROŁAJ Wiesław Eugeniusz 439 13.28% 0.01328
Tak
3 10 3 KAJECKA Grażyna Monika 56 1.69% 0.00169
Nie
3 10 4 WNUKOWSKA Joanna Wiesława 265 8.02% 0.00802
Nie
3 10 5 BARTOSIEWICZ Sabina 99 2.99% 0.00299
Nie
3 13 1 TRUCHAN Anna Danuta 442 13.37% 0.01337
Tak
3 13 2 BURZYŃSKI Jan 317 9.59% 0.00959
Nie
3 13 3 GRYGIĘĆ Maria Jolanta 65 1.97% 0.00197
Nie
3 13 4 LESZCZYŃSKI Jarosław 216 6.53% 0.00653
Nie
3 13 5 JABŁOŃSKA Bożena 207 6.26% 0.00626
Nie
4 8 1 OŁDYŃSKA Magdalena 122 3.24% 0.00324
Nie
4 8 2 ZIEMIACKI Karol Mirosław 21 0.56% 0.00056
Nie
4 8 3 KOPROWSKI Marcin 56 1.49% 0.00149
Nie
4 10 1 KOWALEWSKI Witold 1 177 31.30% 0.0313
Tak
4 10 2 BUKOWSKI Rafał Konrad 635 16.89% 0.01689
Tak
4 10 3 OLSZEWSKI Tomasz 449 11.94% 0.01194
Nie
4 10 4 OŁUBOWICZ Krystyna 58 1.54% 0.00154
Nie
4 10 5 DANILEWICZ Zofia 82 2.18% 0.00218
Nie
4 13 1 MAŁACHOWSKI Sławomir 513 13.64% 0.01364
Tak
4 13 2 MAJEWSKA Danuta 303 8.06% 0.00806
Nie
4 13 3 GŁOSEK Janusz Michał 178 4.73% 0.00473
Nie
4 13 4 SIEMASZKO Małgorzata 65 1.73% 0.00173
Nie
4 13 5 WITKOWSKI Jan 101 2.69% 0.00269
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Suwalski - ogółem 10 150 139 36 628 29 281 38 9
Gminy ogółem 9 135 135 36 628 29 281 38 9
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 36 628 29 281 38 9 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 15 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 15 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 76 34 45% 42 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 342 93 27% 249 73%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 23 4 17% 19 83%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 418 127 30% 291 70%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 50 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 46 43 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 41 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 39 7 18% 32 82%
30-39 108 39 36% 69 64%
40-59 202 70 35% 132 65%
60+ 69 11 16% 58 84%
Ogółem 418 127 30% 291 70%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 9 3 33% 6 67%
40-59 11 1 9% 10 91%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 23 4 17% 19 83%